Új privát üzeneted érkezett!

Tamesz,
boldog névnapot Marcell Szilárdnak! Csak nemrég vettem észre, hogy Kunkának második neve is van :oops: ! Ha Apától örökölte a nevet, Neki is boldog névnapot kívánunk!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!

Rakok fel képeket, de előre szólok, hogy mocsok sok lesz,mert így is alig tudtam választani, annyira édes volt a két gyerek együtt, vigyori Liliről nem is beszélve.
Kár hogy nem voltunk többen, viszont Tamesz a szuper ellátás főleg a szülinapi hangulat kedvéért volt.Sajnálom,hogy Kunkának nem jött be a szendvicses megoldás, legközebb csirkecomb lesz!!!!
Köszönjük a muffinokat, nagyon fincsi,nekem főleg a túrós jön be, lécci receptet küldj majd.
És nagyon köszönjük a Thomas dvd-ket is!!!

Na akkor a képözön:
Kép Lili a zenélő tanuló kutyussal
Kép gyerkőcök a "konyhában"
Kép Naná, hogy ugyanaz a játék kell (főleg Fanninak!)
Kép Kunka család
Kép Így is lehet csúszdázni!?
Kép Kis vigyori
Kép Mutassuk meg Lilónak a könyvet
Kép Együtt a szekrényben
Kép Ici-pici szivecskékkel játszanak
Kép Kunka tortát eszik
Kép Hárman,Lili kicsit megszeppenve

Bocsi, még jövök!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Megint én.
Szóval szombaton voltunk megörökíteni a két éves nagylányt,és ismét készült rengeteg nagyon jó kép. Fanni nagyon elemében volt, élveztea fotózást.
Íme még pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na, eldugulok,most egy ideig nem kaptok rólunk képet!

Eveka, szuperek a képek, a bohóc nagyon állat! Én is gondolkodtam rajta, de majd jövőre!

Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 

 
 

Sziasztok,

Eveka,
Marcinak utólag is Boldog Szülinapot!

Kép

A képek mind szuperek, a kis Brendonos fotómodel nagyon aranyos :) .

Nem bánnám, ha valamelyikőtök megadná a mobilszámát és akkor, egy sms-ben megüzenem, ha hip-hop megérkezik Dórka.

Most rohanok is, hazajött apa, és ebédel a család.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Juc, Eveka, Timka, Tamesz!

Fú, hát nagyon jók a képek! :)

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Jóestét!!!!

Nyuszko,
küldtem számot, kitartás, már nincs sok, meggyógyultál????

Timka,
köszönjük a képeket, de a Fanni műtermi képek sokkal szebbek, mint mi, inkább azokból kellett volna többet feltenni!!!!!:D:D:D
Hihetetlen mennyit változott Fanni.
Marci ma sokat emlegette a tegnapi napot, Fannit, Bonifácot, csúszdát, amint fejjel jött le, szóval jól érezte magát. Köszönjük!!

Eveka,
nagyon édes Marcitok, ahogy örült az ajándékoknak és olyan kis boldog a képeken, nagyon sajnálom, hogy "élőben" még nem sikerült összefutni. A lufi is nagyon tutti. marcink közölte, hogy ő is kér olyat!!!:D
Köszöntést köszönjük, igen apjától kapta, de nem használjuk!

Muki,
mizu a lelettel? Alvás? újabb fotók nincsenek???

Marcinak az a szokása, hogy jön és végig kell mutatnom minden gyereket, ötvenszer megnézzük az újabb fotókat, szóval ő is babanet függő lett már!:D
Na megyek pihizni, ma élveztük a tavaszt, remélem marad a héten, holnap megyek kertészetbe.
Szép álmokat!!! Utazoknak jó készülődést!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik ez a jó idő mindenit elüldözött a szgép mellől.
Mi is sokat voltunk ma kint, sétáltunk egy nagyot, aztán annyira jó idő volt mikor hazaértünk, hogy a teraszon ebédeltünk.
Igaz még nincs leburkolva és kerti bútoraink sincsenek, de Fanni habtapijai a célnak megfeleltek.
Persze közben homokozott is. NIncsis annál jobb minthomokos kézzel kajálni...
Elaltatni viszont csak sötétben lehet a kisasszonyt vagy az autóban, így felvonultunk csendespihenőre a szobájába, ami nem is tartott másfél óránál tovább, aztán irány megint a kert.
Sajna a kilóméter séta kevésnek bizonyult, mert annyit rohangált este, hogy alig győztem követni. Főleg akkor pörög fel ezerrel amikor az apja hazaér és megy a BK. Ilyenkor visítozás, zenélő játékok bekapcsolása megy, mindegy mi csak ne halljam a tv-t.
Nagyon kell már nekem az a mozis-szoba, amit Kitti születéséig még le akarunk tapétázni meg be akarunk bútorozni.

Tamesz
LÉcci-lécci túrós muffin receptet küldj majd, ma elpusztítottam az egészet.
Fanni főkeg Lilit emlegeti, mondja hogy ott ült az ölébe.
Nem tudom Lili személye fogta meg ennyire vagy csak az hogy kisbaba, minden esetre nagyon kíváncsi vagyok kistesóra hogy fog reagálni.
Jó kertészkedést neketek!

Na megyek aludni, hosszú volt ez a nap!
Jóéjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Eveka!
Marcinak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk! Bocsi, h. csak utólag! :oops:

Kép

Sajnos lebetegedtünk Violával, múlt pénteken, amikor az az esős, hideg szeles idő volt, pont akkor csavarogtunk, és telibe kapott minket! :cry: Náthásak vagyunk, de iszonyúan, és köhögünk, tegnap még hányt is Viola a sok köhögéstől! :cry: Az éjszakák a legrosszabbak! Remélem hamar túlleszünk rajta, többet ilyen időben ki sem dugjuk az orrunkat!

A szülinapi képek nagyon jól sikerültek, a Fannis képek szintúgy, nagyon fotogén kislány!

Eveka!
Marci is nagyon aranyos kiskölyök, látszik, hogy nagyon boldog! A bohócos lufi Violának is nagyon bejött! :)

Juc!
A ti képeitek is nagyon jók, meg az új avator képed is, nagyon helyesek vagytok rajta!
Én is megkértem a páromat, hogy csináljon egyet már rólunk, mert még fekete hajjal vagyok utoljára lefényképezve Violával, nem lett a legjobb, de most ez van!

Andi!
Hát kellenek idegek Miron mellé, az biztos! Asszem én másodiknak is lányt akarok! :D

Pár kép rólunk is:

Kép Labdával, már betegen :cry:
Kép Anyával
Kép Copfos kislány
Kép Copfos kislány2

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Hahó!

Csodával határos módon Marci alszik délután :lol: , úgyhogy tudok egy kicsit jönni...

A képek szuperek!!! :D

Timka, a kis fotómodell nagyon helyes lett! Jó az ábrándos kép! :lol: Örülök, hogy jól sikerült a buli, és sajnálom, hogy mi nem mentünk, de nem mertem kockáztatni, nehogy aztán ránksüssétek itt a "topik bacigazdája" címet!!! :lol: :lol:

Moziszoba??? 8) :D Nem semmi!!! Milyen lesz? Tévét különben mi nem is nagyon nézünk Marci mellett, mert csak üvöltve lehetne, mert mi semm hallanánk mellette. Max. néha egy kis híradó, vagy a múltkor megpróbáltam a német Megasztárt nézni, de egy idő után feladtam... :? Így maradnak a rajzfilmek... :lol: :lol: :lol: Meg esténként, ha már Marci alszik, egy kis Jack Bauer... 8) :lol:

Évi, köszi az avatardicséretet :D , azért raktam újat, mert láttam, hogy te is újat tettél föl!!! :lol: (Még az előzőt, amin egyedül voltál) Ez a mostanid is aranyos, szerintem tök jó a hajszíned!!!

Violának gyors gyógyulást!

Nyuszkó, kitartás a hátralévő időre, és gondolunk rád!!! Akkor küldd Tamesznak a jó hírt majd, és ő megosztja velünk!

Eveka, remélem, már teljesen meggyógyultatok! Nagyon helyesek a szülinapi képek! És azok a gyurmafigurák!!! :shock: :D Te csináltad őket??? Szuperek!!!

Libegőtől én is tartottam, de aztán Ausztriában kipróbáltuk, és nem volt semmi gond, úghogy most már itthon is bátran libegőzünk. Az öledben fogod a gyereket úgyis, van előtte az a lehajtható kapaszkodó, ő meg elsőre úgyis úgy csodálkozik, hogy csak tátott szájjal bámul, úgyhogy szerintem nem igazán veszélyes.

Mi jól vagyunk, tegnap mi is egész nap kint voltunk (a bnőméknél, kertes házban), azt hittem, majd jól lefárasztja Marcit a friss levegő, de épp ellenkezőleg, úgy felpörgött estére, hogy alig lehetett lefektetni... :lol: :lol: Nekem viszont szépen lepirult az arcom a napsütésben. :lol: 8)

Sziasztok, további szép tavaszi hetet!!!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

NAgyon jó lehetett a aTimka-Tamesz tali, sajnálom, hogy nem tudtunk menni! Panni már remekül van, most az apja beteg kicsit :(. Szülinapos képek apjuk munkahelyén vannak letöltve- az itthoni gépünk a végét járja-, és mindig elfelejti hazahozni, ezért nem tudom feltenni. A családi szülinapozás pedig hétvégén lesz (nagyon remélem, hogy végre összejön!!!). Kedden megyünk Sopronba, hát már nagyon várom!
Timka
Mennyire hasonlít rád Fanni! Nagyon helyes a képeken!

Eveka
Ég a pofám, de én cska most kívánok nagyon sok boldogságot Marcinak! A gyurma tényleg nem semmi, te csináltad? Nagyon édes, ahogy örül magának az utolsó képen!

Juc
Ne haragudj, de a reggeli sms-ed most jutott el hozzám, a telefonom kipurcant, nem lehet feltölteni, holnap beruházok egy új telóba a azvartalan kommunikáció végett :lol:. Nem jártok holnap délelőtt véletlenül a MOM felé?

Tegnap vettem egy új tavaszi cipőt a kisasszonynak. és azt hittem elájulok: 25-ös a mérete!!! Van még topikgyerek ekkora lábbal? Amúgy mostanában nagyon sokszor "kiakaszt" a kölök, ma délután konkréten megfájdult a gyomrom az idegességtől, olyan cirkuszt csapott. Viszont már kilenckor kidőlt este -ez is valami!



orrszívó-kommandó
Kép
a kis ágrólszakadt - pizsiben+apja trikójában
Kép
majomparádé
Kép

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Jó hogy az elveszettek is előkerültek (Juc,Fanka!).
Mi ma barátnős délutánt tartottunk,barátnőmkisfia szeptemberben született,de csak most sikerült meglátogatni őket,mert Csepelre nem volt sok kedvem kiautókázni, meg ajándékunk se volt.
Tök aranyos vigyori nyugodt kisfia van, Fanni pedig nagyon jól eljátszott a 4 éves nagylánnyal és a nagymamával.
Edzem a kiscsajt, mostanában olyanokkal találkozunk, akiknek van kistesójuk. Persze Fanni első dolga az,hogy megcsikizi a kicsit és engem is buzdít hogy csikizzem meg, honnan jött ez neki?

Köszi a képdícséreteket, Fanka melyik képen hasonlít rám Fanni? mert én nagyon azt látom, hogy apja lánya, saját vonásaimat csak a hisztikben ismerem fel.
Várjuk majd a szülinapi képeket is és a hétvégi családi összeröffhöz jó szervezést.
Amúgy megfogadtam a tanácsod, és nem hoztam el a Horváth cukiból vasárnap a vajkrémes Teletubbies tortát (próbáltam telefonon lemondani, de nemlehetett elérni őket), helyette hoztunk a Daubnerből egy szedres scharlott tortát, szerintem isteni finom volt. Jövőreis innen ruházok majd be valami forma tortát, mert azt is készítenek, vagy gyártok sajátot.

Juc
Moziszoba?! Hát úgy tervezzük, hogy itt lesz egy jó nagy tv, és ide telepítjük majd a házimozit, ettől lesz majd moziszoba. Megattól, hogytalán ide el lehet majd vonulni megnézni nyugodtan egy BK-t,míg a többiek lent rohangálnak az apjukkal,vagy apa nyugodtan nézheti a focit. Amúgy lesz benne még egy kihúzható ágy,hogy ha mindkét nagyszülőpár itt lesz legyen hol aludjanak, ne nekünk kelljen átadni a szobánkat.
Jó hogy meggyógyultatok!

Tamesz
MIlyen volt amai kertészetlátogatás?
Én ma hoztam új homokot a műanyag homokozónkba,ennyiben kimerült a kinti munka. Jövő héten jön a kertész megmutatja hogyan kell metszeni meg a füvet rendberakni. Bármost egy kicsit felhúztam magam, mert tavaly kb.4- 5 hónap után tönkre ment a szivattyúnk,eltömítette asok homok, és a faszikám nem vállal garanciát. Nekünk basszus a szartis eladhatták volna mert baromira nem értünk ehhez a kút-homok-szivattyú témához, ő egyeztetett a kútfúróval, ezek után képes aztmondani hogy nincs gari mert sokvolt a homok. Holnap felhívom és asszem jól leanyázom mert valahogy ki kell tomboljam magam.
Amúgy a faszikám ajánlotta, hogy csináltassunk cisztenát, ahhoz kb.még kétfajta szivazttyú meg motorkellene,potom 700ezert még bele lehetne ölni aztán megint jönne a pofára esés. Helyette holnap hívom a vizesek,hogy szereljenek fel a kerti csapra öntözéshez órát mert csődbe megyünk, ha megint a vezetékes vízzel kell locsolni. Szóval zajlik nálunk is a felkészülés a tavaszra.
Fanni ma is emlegette Marcit és Lilit, mikor hozunk össze megint egy talit?

Évi
Tényleg sokkal jobb ez ahajszíned mint a fekete és Viola is nagyon cuki azokkal a hatalmas cofikkal!
Gyors gyógyulást neketek!!!

Jóéjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk:

Fanka, mail ment még tegnap este!

Ma megyünk a Van Gogh-kiállításra anyukámmal, kíváncsi vagyok a kiállításra is, na meg arra is, hogy Marcival lehet-e múzeumozni... :? :lol: Amikor legutóbb voltam vele múzeumban, akkor még babakcsiban ülő jókisfiú volt... :lol:

Szép napot mindenkinek!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,


Itt is gyönyörű az idő, úgyhogy nagyjából egész nap kinnt vagyunk. Kihasználom, míg még lehet. Habár már elég nehezemre esik a játszótéren Ákossal ugrabugrálni :D , de azért élvezem.

Tamesz,
Azt szeretném tőled kérdezni, hogy neked a vége fele nem volt olyan érzésed, hogy szinte minden mozdulatra (pl. mikor átfordulok egyik oldalamról a másikra) nyílallik ott lennt?
Máskülönben úgy néz ki, hogy ezek a csajok nemigen sietnek kibújni.

Holnapra még felíratkoztam a fodrásznőhöz, remélem oda még eljutok, hogy picit rendezett külsővel fogadjam majd a csajt :D .

Fanka,
Örülök, hogy Panni már jobban van. Párodnak is mielőbbi gyógyulást kívánunk.


Akkor megvan a Tamesz meg a Timka telefonszáma, tehát tudni fogjátok majd a fejleményeket :wink:

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok :D

Eveka
Marcinak, utólag, de nagyon boldog szülinapot kívánok!!!:lol: :lol:


Minden képet végigfutottam, nagyon tündéri minden gyerkőc :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


jóestét!!!!!
Most fürdik a család többi tagja, így gyorsan próbálok reagálni is.

Fanka,
nagyon jók a képek Panniról, azóta már remélem teljesen rendbejöttetek!!!

Juc,
jó pihit Nektek, és mesélj majd a múzumlátogatásról, mert én most ezt biztosan nem merném megközkáztatni az állandóan elrohanó Kunkával.

Nyuszko,
kitartás, már csak napok vannak hátra, igen nekem is nyilalt a szeméremcsontomnál valami, állítólag ez már jót jelent, mert ez kell majd ahhoz, hogy ki tudjál tágulni.
Várjuk a fejleményeket, nagyon szorítunk!!!!

Timka,
muffin recept:
25 dkg ramát, el kell keverni egy citrom héjával, és 15 dkg cukorral, valamint 3 cs. vaníliás cukorral, habosra. Majd bele megy a 25 dkg túró, és a 25 dkg liszt, amibe előzőleg egy csomag sütőport kell elkutyulni. A végén az egészet össze, bele a sütőbe, én légkeveréssel 190 fokon 23 perci sütöm.
folyt köv kiszállnak a kádból

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


na folyt. köv.:
A lényeg, hogy két tojás is kell bele, csak azt elfelejtettem, bocsika, remélem még nem sült ki azóta!!!!!!:D:D:D
Timka,
Én tegnap bevásároltam "némi" virágot, 30 árvácska, 20 százszorszép, de még csak az árvácskákat sikerült elültetnem Marci segítségével, már nagyon kellett a lelekmnek, hogy legyen virág, és a tulipánok is bújnak már kifelé, csak a tulipán fám van megint késésben. Nagyon élvezte, teljesen be volt sózva, hogy milyen szépek.
Ma már kinyitottam a homokozót is, húúúúúú, azt a boldogságot, együtt játszottunk, Lilót kitettem a fűbe, iszonyúan gyönyörű meleg napsütés volt. Csináltam képeket, majd felteszem.
A hétvégére is kertezést terveztünk, holnap nekiesünk a fű rendberakásának, és összeírjuk a terveket, és beütemezzük őket a következő hónapokra.
Ma elkezdték a szembeszomszédék a lépcsőt burkolni, hétfőn vagy kedden be is fejezik, megint alakulunk egy kicsit.
Kitartás a kertészhez, meg a kútfúróhoz, azt hiszem én is elküldeném melegebb éghajlatra a fickót!:D
Jó taktika szerintem is, ha kicsik közé viszed Fannit, mert legalább megszokja a méreteket, azt, hogy ők még ölbe babák, ...
Ja, nagoyn jó az új közös képeket!:)

Babus,
mizu veletek??? képek?? Hányás dolog megszűnt???

Évi,
jobbulást Nektek!
Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek, várjuk a fotókat, beszálmolókat a csavargásokról!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Tamesz,
köszi a muffin receptet,szerintem holnap valamikor összedobom, mert ma már kérte a kisasszony a muffint! MÉg volt a gesztenyésből, azzal sikerült is összemorzsálni a szőnyeget rendesem.
MI is kell tervet, ütemezést készítsünk,mert nagyon sok mindent kell csinálnunk,csináltatnunk.
Holnap nekiesünk a kerítésléceknek, remélem ebben a ragyogó napsütésben gyorsan száradnak majd.
Közös kép még a múltkor készült a Brendonban, legalább van egy normális pocakos-Fannis képem is.

Nyuszkó
Nekem is szokott néha hasogatni a szeméremcsontom, nem is emlékszem, hogy Fannival éltem át hasonlókat, bár biztos, csak azóta annyi minden történt már.
Amúgy szerintem se kapkodják el a csajok a kijövetelt, Fanni is jól érezte magát és van egy olyan érzésem, hogy Kitti se bújikki májusnál hamarabb.

Hétvégén szeretnék elmenni Visegrádra bobozni a csajjal. Szerintetek kicsi még ehhez? mert apa szerint igen. Azt mondja ő nem tudna egyszerre Fannira is figyelni meg a sebességet is szabályozni és mi van ha Fanni sírni fog?
AMilyen extrém dolgokat imád csinálni ez a csaj, szerintem végigröhögné az egészet és a végén MÉG. MéG-et követelne.

na megyek, lehet hogy nekiesünk Jack Baur bácsi újabb történetének!
Szép hosszőhétvégét mindnekinek!
Azért kukkantsatok meg írjatok be néha!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Bocsika, most kicsit ki vagyok esve a ritmusból.......és most is csak Évit zaklatnám kicsikét. :oops:

Évi!
Ha jól emlékszem, a férjed háziorvos. 2 alkalommal érdekes, és számomra kicsit ijesztő tünetet produkáltam. Ha röviden leírnám, esetleg a férjed tudna rá reagálni vmit, mert én még csak elképzelni sem tudom mi lehet ez?? Ha megoldható,akkor esetleg tudsz adni 1 emil címet, mert csak nem akarom az itteni "lakókat" untatni??!! Ha nem megy a dolog, akkor sincs baj! Azért köszi előre is!

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok.

Mindenkinek nagyon szép hosszú hétvégét, sok napsütést, jó pihenést, csavargást kívánunk!!!

Kép

Na, jó, egy kicsit azért írok is. :lol:

Tamesz, a múzeum elég fárasztó volt Marcival, ő is szaladgált volna, na de ezt nem engedtem, úgyhogy elég nyűgös volt, mert vagy a kezét szorítottam, vagy fölvettem, de egyik sem tetszett neki. :? A kiállításon iszonyú tömeg volt :? , és marha sötét, ami gondolom, a képekenek jót tesz, de Marci és az én hangulatomnak kevésbé... :lol: Plusz még a ruhatáros nénik is ránkförmedtek, úgyhogy nem volt nyerő dolog ez a múzeumozás. :( Legközelebb inkább egyedül megyek, ha nem Marcinak való kiállításról van szó.

Timka, elkezdtétek Jack Bauer újabb kalandjait? 8) Bobhoz nem hiszem, hogy túl kicsi lenne Fanni, végül is az olyan, mint a szánkózás, és gondolom, jó lassan is lehet menni, ha félne a gyermek, bár biztos nem fog. Nincs a neten esetleg vmi infó róla, hogy van-e alsó korhatár? De szerinbtem nyugodtan menjetek, az én férjem már egy éve el akarja vinni Marcit, csak sose jött össze, de ha most kedvet csináltok, talán mi is megyünk vmikor. :lol: Kérünk képeket!

Muki, remélem, megnyugtat Évi férje, és nincs semmi komoly bajod!

Nyuszkónak szorítunk!

Babus, hogy vagytok? gyere nyugodtan gyakrabban!!! :D

Fanka, mail ment!

Kerteseknek jó kertészkedést!!!

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a köszöntéseket! Egy kicsit eltűntünk, mert jó idő van, meg egy csomó intéznivaló is összejött. Mostanában ráadásul minden várt dologból a legrosszabb variáció jön be, úgyhogy egy kicsit elegem lett.
Még jó, hogy itt a "Kiccsaládom" :lol: !
Mindenkinek jó pihit, aki utazni készül!
Reagálni nem tudok, mert indulunk Anyukámékhoz. Végre :)!
Csak jövő héten leszek, de az is ugyanilyen zűrös lesz.

Jó pihit Nektek! Remélem marad a gyönyörű idő!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!!!

kihalt a topik???:D

Sajnos mára nálunk elromlott az idő, és megérkezett a viharos szél isruháhat is behoztam mielőtt a szomszédból kell majd visszakérnem!:) Sajnos Lili is érzi a szelet, olyan hisztis ma, hogy alig tudtam főzni tőle.
Tegnap Egerben voltunk a nagybátyám meglepi szülinapi bulján, jól sikerült, a gyerekek is viszonylag jól viselték a dolgot.
CSütörtökön viszont gyönyőrű napunk volt itthon, meglevegőztettük a füvet, elültettem egy kupac virágot, elővettem és lemostam a kerti bútorokat, szóval készülünk a nyárra!:) Bár valami idióta még havat emleget, remélem már nem jön fagy, mert most cseréltettem ki az elfagyott locsoló vízóránkat, nincs kedvem mégegyet venni.

NA rólunk ennyit, tessék mesélni, jelentkezni!! már aki otthon van és ráér!!!!!!!!!
Szebb napot!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Látom nemcsak én nem érek rá!! :lol: :lol: :lol: Vagyíshát ráérni még csak-csak,dehát elkapott valami nyavalya,de ez már múlt hét (10 nappal ezelött)csütörtökön kezdödött,magas lázzal hidegrázással,aztán vasárnapra kutya bajom nem volt azon kivül,hogy eldugult a fülem és nem tudtam az orromat kifujni hiába tettem akármit ís!Aztán ezzel elvoltam ugy egészen csütörtökig mire megint jól belázasodtam,hallás semmi takony ezzerel,és ugy éreztem magam mint akin egy uthenger átment!Természetesen jól be cataflamoztam magam tegnap és ugye én bátran elindultam dolgozni!! :oops: :oops: :oops: Aztán délbe kiment a gyógyszer hatása és ugy kellett értem jőnnie Gábornak.Elmentünk az orvoshoz aki persze nem rendelt merthogy ugye ők is "ledolgozták" ezt a napot,az ügyeletre nem akartam menni mert annak itt semmi értelme,legalábbis máig azt hittem.Na aztán ma se lett jobb és Apa ebéd után bepakolt a kocsíba és írány az ügyelet!Hát kérem fülkürt gyulladásom van és bal oldali arcüreg gyulladás!! :shock: :shock: :shock: Ígyhát most antibogyózók cataflamozok,és persze fekszem szigoruan. :twisted: :twisted: :twisted:
Most se itt űlök ám!! 8) 8) :lol: :lol: :lol: Apa elment a gyerekekkel szülinapozni a sogornőmékhez,magával vitte az összes telefont és bezárt a lakásba!!Hát ilyen férjem van nekem.Akár fel is jelenthetném szabadságom akadályoztatásáért és fogvatartásért! :wink: :wink: :wink:
Gyerekek egyébként jól vannak ők birják a gyürödést!!
Várjuk a jővő hétvégét,ha minden jól megy ilyenkor már a jacuzziba áztatjuk magunkat!Remélem addig jobban leszek,mert most ebbe a helyzetbe sztem a kocsííg alig vánszorolnám magam.
Mi is készülödtünk kicsít a kertbe,őcsém keritést mázolt,mi meg kihoztuk a játékokat,holnap a hintaágyat stb...Virágokkal is teleraktam a ládáimat!Sőt már husvéti dekorokat is vettem a corába,nagyon jók voltak egyböl ki is raktam őket!Csokikat is vettünk már most márcsak biciklivadászatra kell mennünk.A csajoknak azt veszünk,Miminek pedig egy ugrálovárat a kertbe!
Hát röviden ennyí,sajna hamar elrepült ez a négy nap holnap után megint csendes lesz a ház ha mindenki vonul a dolgára.
Ma nálunk is rossz idő van,de azért havazásrol errefelé nem beszélnek!! :shock: :shock: :shock:
Mindenkinek szép napokat,megyek visszabujok az ágyamba!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukkantottam

Mukika!
E-mail címem: eva.leipold@freemail.hu
Inkább itt adom meg, a privik sokszor nem mennek el, v.mit elszúrok mindig! Nyugodtan írjál!

További szép hétvégét mindenkinek!

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, mindenki kellemesen tölti a hétvégét... :)
Mi is kinn voltunk a levegőn mind a négy napban, nagyon kellemes volt. Szerencsére meggyógyultunk, már csak picit köhög Violka.

Csüt.-ön anyuéknál voltunk, pénteken Orfűn, ahol anyósoméknak van egy kis nyaralójuk, ott kertészkedtünk, tegnap egy kis állatkert, meg itthoni kertészkedés, ma folyt. köv. kertészkedés! Szerencsére itt mind a négy nap nagyon jó idő volt, 20 fok maximummal, ilyenkor örülök, hogy ennyire délen lakunk! :) Virágzik is inden rendesen, majd teszek fel egy kis "tavaszt" a kertünkből!

Mukika!
Várom a mail-t, remélem, minden OK veled!

Andi!
Jobbulást neked is!

Az ígért képek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Halihó!

Hú, látom, nem volt valami nagy élet itt a topikban :( , de legalább nem maradtam le sokról... :lol:

Évi, gyönyörűek a képek!!!

Andi, gyógyuljál meg gyorsan!!! Jövő hétvégén meg majd regenerálódsz! :)

Tamesz, hóóó???!!! :shock: :shock: Nehogy mááá'! :lol: Épp kezdtem volna beleélni magam a tavaszba.

Eveka, fel a fejjel! Remélem, ez a heted már jobb lesz! Azért gyere, ha van időd, energiád! (Nyugodtan panaszkodhatsz is.)

Mi megjöttünk a "tavaszolásból", összességében szép volt, majd teszek föl képeket is. Azért a 3. napon már rettentően hiányzott Marci, kóvályogtam, nem tudtam, mit is akarok, még sírdogáltam is... :( Amíg itt van velem ez a kis mitugrász, addig idegbajt kapok tőle :lol: , de ha meg nincs, akkor meg úgy hiányzik... Nehéz dolog ez...
Talán az is volt a baj (mint lassan rájöttem), hogy nekem ez a wellness nem is igazán való. :? Persze jólesett a masszázs, a szauna, de hogy 3-4 napon át töményen csak pihenjek és lazuljak, na, az nem igazán ment (pl. szinte semmivel nem tudtam többet aludni, mint itthon :? ). Azért mászkáltunk is erre-arra, még bicikliztünk is egy kicsit, de legközelebb, azt hiszem, valami sűrűbb programot kell kitalálnunk.

A kastély csodaszép volt, a kertje is, de a szálloda kicsit lenyúlós volt :? :roll: , a horribilis szobaáraik mellett szinte minden extra szolgáltatásért (internet, biciklikölcsönzés) pénzt kértek, és nem volt minden szolgáltatás 100%-os. :? Vagy csak én vagyok nagyon negatív... :?

Mindjárt jönnek akkor az ígért képek.

Juc

Kép
juc14
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!!!
Andi,
remélem már jobban vagy, gyógyulj meg gyorsan a "tavaszolásotokra"!!!!!!!!

Évi,
hú nagyon délre vagytok hozzánk képest, nálunk még nem virágzik semmi, csak amit úgy ültettem, a többi még most növöget. És a fáink közül is csak egy virgázik még. Gyönyörűek a képek!!!!

Muki,
remélem nincs komoly bajod, majd jelentkezz!!!!!!! Mi lett Lizu laborleletével???

Eveka,
gyere gyakrabban, remélem kicsit tudtál pihenni anyukádéknál!!

Juc,
gyönyörűek a képek, azért jó lehetett egy kicsit kikapcsolni, azt hiszem nekem is nagyon hiányoznának a 3. nap után, de nálunk szerencsére vagy sajnos :D:D:D nincs ilyen wellness program a láthatáron!!!!!! Azért gonodolom kicsit fel tudtál töltödni és a depidet is elfelejtetted!!!

Nyuszko,
mizu? hogy vagytok?? Már nem sok van hátra, izgulok nagyon!!!!

Mi tegnap csak kertészetben este meg obiban voltunk, mert a szél miatt nem lehetett kimenni, de ma már megint legelés volt, apa felásott egy ágyást, oda fogunk epret, málnát és szedret rakni, na meg egy kis levélpetrezselymet, kaprot nekem. Én ma füvet trágyáztam, Marci rohangált és kiabált, na meg locsolt, nagoyn élvezte, csak 2 gatyát áztatott el!:) Lili is kezdi megszokni a levegőt, már könnyebben elaludt az álló babakocsiban is!!
Na megyek pihizni, szép álmokat, kellemes hetet!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Bocsika, most nem tudok visszaolvasni, pedig lenne mit, mert nagyon lemaradtam mostanság, na de majd behozom :)

A 4 napban, a mai kivételével rengeteget dolgoztunk itthon, verébdeszka lazúrozástól kezdve, a kert rotátorozáson át(ezt nem én csináltam :D ), annak egyengetéséig és fűmaggal való bevetéséig elég sok minden volt. Ki is vagyok mint a béka!

Tamesz!
Lizi véreredménye hál Isten rendben van :) , alvása olyan mint volt, miután elaludt, átviszem a helyére, aztán vmikor felébred(ez lehet már éjfél, de lehet 5-6 óra körül/mondjuk ez a ritkább/), és akkor jön közénk.

Most gyorsan dobok pár képet a kisasszonyról, mert most szántam rá magam, hogy a fényképezőről a gépre másoljam az újabb képeket.

Aztán igérem igyekszem visszakapcsolódni :)

Kép
Kép Szeretek ám kenekedni!
Kép
Kép
Kép

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!
Most már gyakrabban tudok majd jönni, mert nem kell annyi dolgot intéznünk.
Nagyon jó volt Anyuéknál. Marci imádja a nagyszüleit. Egész nap kint rohangált, ebédelni is alig tudtuk becsábítani (reggelizni kint reggelizett). Tyúkokat etetett, répát ásott, mosott, locsolt, sóskát legelt egész nap, szóval nagyon boldog volt. A nagyapja szerint pedig nem sírhat a gyerek soha, szóval képzelhetitek, hogy megsínylette, hogy visszajöttünk Pestre :).
Engem pedig még arra is rávett arra a férjem, hogy elmenjünk kettesben délután az 50 km-re levő moziba. Képzelhetitek mennyit vagyunk kettesben, ha belementem :lol: ! De nagyon jó volt, csak Marci hiányzott kicsit :D . Ő bezzeg egyetlen egyszer sem emlegetett minket abban a 4 órában, amíg távol voltunk.

Timka,
nagyon jók lettek a képek Fanniról!

Évi,
nekem is ngyon tetszett a copfos kép! Persze a tavasziak is!

Juc,
örülök, hogy a nyaralás nagy részét élvezted. Nekem is hiányzott volna Marci a helyedben. Egyébként a Nagyfiú hogy viselte a távolléteteket?

Tamesz,
én is szeretnék ágyást!!! Már azon gondolkodom, hogy az erkélyládádba sóskát vetek/ültetetek...
Marci a nagy szélviharban is kint volt jól beöltöztetve, mert nem volt hajlandó bent lenni. Remélem nem esik vissza. Még mindig köhög néhányat napközben, de szerintem mostanra tekinthető gyógyultnak. Csekély 3 hét után :? .

Mukika,
Lizi annyira szép a hatalmas szemeivel!

Andi,
én is gyors gyógyulást kívánok Neked! Kíra megszokta a szemüvegét? Így most már jól lát?

Remélem holnapra szebb időnk lesz!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Az ígért állatkerti képek:
Kép Elefántetetés

Kép Almaevés

Kép Szivárványos kéz

Kép MI

Kép Végkimerülés

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok,

Csak rövid helyzetjelentésre kukkantottam be. Még egészben vagyunk, de már alig várom a szülést, már szinte se ülni, se feküdni nem tudok, nem értem miért, mert Ákossal abszolutté jól éreztem magam, akkor csakis azért türelmetlenkedtem, mert már alig vártam, hogy talákozhassak vele. De a kisasszony nagyon jól érzi magát bennt, nem akaródzik kijönni.

Még felteszek egy pocis képet, és azzal tűnök is.
Kép

Most már mintha Ákos is valamennzire felfogta volna, hogy mi is készülődik :) , többször emlegeti, hogy hamarosan jön Dóra.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Itt voltam ám én is a hétvégén, de nem nagyon volt élet, úgyhogy magammal nem beszélgettem.
MI is tettünk-vettünk a ház körül, ami leginkább a kerítésléc festésben merült ki apa részéről, én meg főzőcskézetem, mostam, takarítottam és persze Fannira vigyáztam, aki állandóan az apja fenekében akart lógni.
Szombaton eljutottunk Visegrádra is bobozni, de rettenetesen fújt a szél, nem volt olyan jó kirándulóidő. Úgyhogy mentünk, álltunk 1 órát sorban míg ránk került a sor, lecsúsztunk kétszer és jöttünk is haza. Fanni rettenetesen élvezte a bobozást (mondtamén hogy így lesz)alig akart hazajönni,de annyira fújt a szél,hogy nem akartam egy jókis megfázást összeszedni. Hazafelé kipróbáltuk a visegrádi kompot, átmentünk Nagymarosra és onnan jöttünk haza, közelebb is volt mint Pesten keresztül, úgyhogy legközelebb erre megyünk.
HIába no, nincs GPRS-ünk, ami megmutatná melyik a legrövidebb út!!!
Itthon alig győztük össezgyűjteni a teraszra kirakott habtapikdrabjait, mert a szél össze-vissza fújta őket. Fanni
estére belehúzott a rosszalkodásba is, rakok fel bizonyítékot mit művelt a vadmálmás Süsö pezsgővel.

Tegnap direkt nem altattam a kisasszonyt, hátha este korán elalszik, erre olyan rettenetes éjszakánk volt talán a front miatt, amilyen már régen nem.
Zokogva aludt el, hogy neki bibis a nagylábújja (szerinterm kutya baja nem lehetett mert sehova nem verte be, csak egyik percről a másikra rájött emiatt a sírás) és éjjelmég kétszer feékelt és szintén úgyanezt hajtogatta. Alig tudtam megnyugtatni, mikor pedig kimentem wc-re és beküldtem az apját egyszerűen olyan visítást rendezett miattam, hogy rettenetes.
El is kenődtem rendesen, hogy mi lesz vele, ha szülök és bent leszek pár napig a kórházban, egyszerűen senkit nem fogad el maga mellett az elalvásnál és éjszaka ha megébred. Szerintem ő itthon fog zokogni én meg a kórházban nem alszom és idegeskedek miatta. KOmolyan mondom ettől jobban félek mint a szüléstől. MIndig azzal hesegetem el a problémát,hogy odébb van az még, de anniyra vészesen közeledik.
Olyan jó nektek Juc, Tamesz, hogy a gyerkőcök elvannak a nagyszülőkkel. Én még rájuk se tudok számítani nagyon, mert én szüleim dolgoznak, ternészeteen jönnek majd ha kell, de nincs hozzájuk szokva Fanni, anyósék meg szerintem nem is nagyon tudnak jönni max. 1-2 napra mert ott meg beindult a fóliázás.
Tényleg gőzöm sincs hogy lesz ha esetleg éjszaka rámtör a szülés.
A nappali eset sem egyszerűbb. Nem tud itt lenni felváltva valaki velünk, hogy ha kell akor maradjon Fannival. Úgyhogy nagy a gyanúm, hogy ez apa mentes szülés lesz, mert nekem sokkal fontosabb hogy Fanni jól ellegyen, mint az a kényelem,hogy apa velem van. Az lenne a legjobb, ha szépen megbeszélnénk a dokival, hogy ezen és ezen a napon beindíytja a szülést aztán páróra alatt lezavarjuk.
BOcs, hogy itt tipródok, de parázok és féltem ezt a kis puncis, és nagyon megvisel lelkileg a dolog. Születése óta nem nagyon voltunk páróránál távolabb egymástól, most pedig egyből a mélyvízbe kerülünk mindketten.

Juc, megis értelek, hogy a 3. nap már hiányoltad a kis rosszaságot. Én már pár óra után nem találnám a helyem.
Marci örült a viszontlátásnak?

Na akkor még két kép és eldugulok:
Kép Dzs-dzs pakk!- ahogy azóta Fanni emlegeti

Kép Bobozás

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!
NA végre van már egy kis élet!!!!!

Nyuszko,
hú, már jó nagy a pocid, drukkolok, hogy minél előbb találkozhassatok Dórával, talán azért is nehezebb a másodiknál a végén, mert Marcinál itthon vaoltam egyedül és pihiztem, de most már ügye ott a nagyobbik, aki miatt tenni-venni kell egész nap és sokkal fárasztóbb!!!!!

Muki,
hú Lizi csak hatalmas szemekből áll és gyönyörű fogakból!:D Nagoyn szép a kisasszony! konyhakertem eddig nekem sem volt, most csinálunk, mert így röpke 4 év után már rájöttünk, hogy nem lenne rossz.:) Örülök a leletének, és Te hogy vagy? Minden ok????

Eveka,
nagyon aranyosak az állatkerti képek, lassan tényleg elmehetnáénk már együtt is, ha kicsit tavaszodna megint az idő!!!!!!!!
Ezek szerint a MArcik imádják a kertet és a levegőt???:) Mi Marcinkat is alig lehet berángatni, lassan zsarolni kell, hogy végre bejöjjön, mert csak ordít!!:( Mozi??? Hát én már évek óta nem voltam, de bevallom annyira nem is hiányzik.

Timka,
ne idegeskedj a szülés miatt, Kitti tudja mikor kell jönnie, Lili is kivárta az apját is, meg apu is itt volt éppen. De ha mégsem, tudod, hogy hozzánk bármikor be lehet adni, eléfr, szívesen látjuk, valahogy majd ellesznek a gyerkőcök, lehet, hogy Marcival és Lilivel meg is tudna nyugoni. Azért nekem nagoyn hiányzott volna apánk a második szülésnél is, és neki is nagy élmény volt újra.
A kórházból meg én is minden nap bőgve engedtem haza Marict, baromira hiányzott, és ezért is jöttem haza saját felelősségre egy nappal korábban, mert már teljesen jól voltam, erősnek éreztem magam és elég volt a bentlétből.
Nem semmi a plafonotok!:D Ja és a bob jól néz ki, majd mi is megnézzük egyszer!!!!!

Na felébredt Kunka, lassan Liló is jelentkezni fog enni, szóval további szép napot!!!!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Nyuszko,
hatalmas már a pocakod! Itt mára egy "jó" kis hidegfront érkezett. Talán holnapra odaér és meg lesz a hatás :wink: !

Timka,
nagyon bátor Fanni! Marci biztos üvöltött volna. Mostanában olyan kis bátortalan. Azért majd kipróbáljuk, mert é viszont nagyon szeretek bobozni, pedig egy gyáva kukac vagyok :).
A plafon tényleg nem semmi! Átfestitek vagy marad ez az új "dizájn" :lol: ?

Tamesz,
nagyon szeret Marci kint lenni. Már hazafelé az úton kijelentette, hogy Ő nem fog bemenni mamáékhoz ebédelni. "KIMEGYÜNK!!!" és minden reggel 6-kor így indult a napunk... De Anyuéknál sok érdekes dolog is van (hatalmas kert, tyúkok, KAKAS, cica, a szomszédban kutya, sőt anyuéknál is lesz, ha sikerül szereznünk). itthon homokozik az udvaron, de egy idő után megunja és irány a játszótér. Holnap oltják Marcit pneumo és agyhártyagyulladás ellen, ha rendben találja a doktornénit. Utána úgy döntöttem, hogy búcsút mondunk minden felsőlégúti betegségnek. Az állatkert tőlünk 10 perce van autóval és Marci annyira szereti, hogy gondolkodom rajta, hogy bérletet veszünk, úgyhogy mehetünk állatkertbe a jövő héttől bármikor :). Anyuéktól kapott állatkertes legot (a majomhintásat, mi is nagyon szeretjük), azóta csak azzal játszik :).

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!
Én is csak gyorsan bekukkantok helyzetett jelenteni.Szóval ma már jobban vagyok,de ez a tegnapi Apa szigornak köszönhető,ki sem kellhettem az ágybol csak ebédelni! :lol: :lol: :lol: Egésznap fözött,mosogatot,pakolt,gyerekezett szegénykém.Estére hulla volt!Azt mondta este ,hogy már izgult nehogy ne tudjunk pénteken utazni. :lol: :lol:
Timka!!
Hát,hogy öszinte legyek,nem irigyellek tudom min mész kersztül,bár nekem mindenki bevolt szervezve,volt itt ám millio jelenkező is Kírára,de a benn töltött napok nélküle nekem is pokol volt,én is mindennap pityeregtem vele,de az én dokim kökemény volt nem engedett elöbb haza,még ugyse,hogy egy héttel már elötte bennfeküdtem,szal én 10 napot benn voltam.Már azt is csínáltuk,hogy Apa nem hozta Kírát hátha ugy nem borulok ki az elválás miatt,de ugy még rosszabb volt. :cry: :cry: :cry:
Az meghogy szülésnél ne legyen ott veled apa,hát én nem javaslom,az tuti nagyon rossz lehet!!Probáljatok meg kitalálni valamit!!!Én nem mondom hozd ide,mert mi nem éppen a szomszédotokba lakunk megaztán minket egyáltalán nem ismer!De ha gondolod állok elébe!!:):):)
Mi is voltunk már bobozni Visegrádon bár akkor Miron még nagyon picike volt,de azért apával lecsuszott kétszer! :lol: :lol: :lol:
Nyuszko!!
Nem semmi mennyíre lennt van már a hasad!! :shock: :shock: :shock: És az se semmi,hogy csak oda híztál,tök jó,én most ugy nézek ki mint egy bálna,elkéne kezdenem fogyozni,de elöbb megerösitem az immunrendszerem,és felszedek még két-három kilot hétvégén Püspökhatvanba,aztán nekilátok!Milyen lenne már ott a befizetett romantikus vacsorámat visszautasitani és nyúlkaját kérni helyette!De nem???
Csatlakozom Tameszhoz a második terhesség azért nehezebb mert fáradtabb vagy,az elsőnél még komolyan vetted a pihenésre valo felszólitást,most meg ha akarnád se tudnád betartani.
Tök jó lenne ha eggyütt szülnétek,nem várod meg Timkát??Csak egy-két hét és akkor már neki is jőhet akár!Nekem is Mimi 10 nappal elöbb jött!!
JUC!!
Hát nem voltál tul lelkes!!Egészen elkeseredve irtála hétvégetekröl.Mit fogsz csínálni,ha oviba megy Marci és minden reggel sír az ajtóba,hogy Anya ne haggyj itt!???Muszáj egy ídő után szakadozni tölük mert akkor pokol lesz az ovikezdés!
Eveka!
Mimit se lehet beráncigálni a kertböl,mindig hiszti van ezzerel,néha a szomszédok azt hiszik verem a gyereket!Nagyon jók az állatkertes képek.Milyen nagy már Marci is!!Sokat változik az arca már nem annyíra babás!! :lol: :lol:
Na jó mennem kell mert Miron nem akar ébredezni és 5 ora van még nem ebédelt mert beájult mikor Kírát hoztuk haza utána egyböl.Pedig egyböl nekiálltam tálalni,de mire kiabáltam,hogy ebéd addigra már nem jött válasz a szobájábol. :lol: :lol: :lol: Tehát ha jól számolok akkor 4 orája alszik. :P :P :P :wink:
Este lesz nálunk dárido az tuti!!!
Na lépek ébresztgetni!!!
Vendég
 


Ne haragudjatok, de képfeltöltés-kényszerem van...
Kép Mamatorta

Kép Nem lesz ez egy kicsit nagy?

Kép Mégis belefér a számba...

Kép Fincsi volt

Kép Őstehetség (de komolyan)

Kép Majmos lego

Kép Udvar, ÁSÓÓÓ, anya régi játék babakocsija, cica

Ígérem, mára háttérbe vonulok, de nem bírtam ki, mert most töltöttem fel a képeket a gépre...

Eveka

Kép
eveka
 
 


Apááám, micsoda élet van itt!!! :lol: :lol: :lol: Mindenki be akarja pótolni a kimaradt 4 napot??? :lol:

Nekem meg kezd a seggemhez nőni az autó :lol: 8) , ma már Fankáékhoz is azzal mentünk, akik különben 3 villamosmegállóra laknak. :lol: Ja, a wellnesshétvégén végig én vezettem, iszonyú jó volt a kis országutakon tépni ezerrel, míg jó kis Janis Joplin bömbölt az autómagnóból... 8) 8) 8)

Eveka, nagyon aranyosak a képek! Milyen kis kopaszka Marci! Most vágtátok a haját? És mi jót láttatok a moziban?

Andi, remélem, tényleg gyorsan meggyógyulsz, hát ilyen mintaférj mellett könnyű! :lol: :lol: :lol:

Azért én nem most voltam először távol Marcitól, szóval már próbálom szokni az elszakadást, de most valahogy én vagyok depisebb, és nehezebben viseltem a hiányát. Neki persze meg se kottyant, le se tojta, hogy nem vagyunk vele... :shock: :lol: Azt azért mondogatta, hogy hazamegy Budapestre, de egyedül akart menni, hogy csapkodhassa az ajtót... :lol: :lol: Azért a viszontlátás nagyon jó volt, könnybe is lábadt rendesen a szemem, egy jó félórán át percenként csimpaszkodott a nyakamba és puszilgatott... :D :D

Kertet a mi Marcink is nagyon szerette anyukáméknál (hétvégi telek), meg a barátnőméknél is sokat szoktunk kint lenni. Én viszont annyira analfabéta vagyok a kertészkedéshez, hogy amit Muki írt tegnap este, abból egy kukkot sem értek... :shock: :oops: Verébdeszka???!!! :shock: Rotátorozás??? :shock: :lol:

Muki, a képek nagyon szépek különben, Lizi irtó helyes kiscsaj!!! :D Te meg remélem, jól vagy!

Nyuszkó, nagyon szép a pocid!!! Várjuk a fejleményeket!

Timka, úúú, az a plafon... :shock: :shock: :lol: Örülök, hogy Fanninak tetszett a bobozás, lehet, hogy mi is kipróbáljuk valamikor.

És tényleg, lesz közös állatkertezés? Szóljatok, ha szerveződik valami! Bár Marci most volt anyukámékkal a győri állatkertben, de biztos menne szívesen az ittenibe is.

Na, megyek, ellazulok... :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a "bíztatást",majd meglátjuk hogy lesz az a pár nap,ami remélem tényleg csak pár nap lesz.
Andi, úristren 10 napig én bekattannék Fanni nélkül... mármost azon parázok,hogy ha idegeskedek akkor nem indul be rendesen a tejtermelés. ÁÁÁÁ,egyik jobb mint a másik.

Tamesz
Tényleg köszi,hoy bevállalnátok Fannit, lehet élünk is vele. Ma azt találtam ki, hogy szombaton szülök majd, regel elfolyik a magzatvíz, Fannit visszük hozzátok, gyorsan megszülök addig megérkeznek a nagyszülők, apa hazafelé feleveszi a csajt és itthon minden rendben lesz. Jó lenne, ha Kitti tényleg akkor jönne, amikor kellene. Lassan nekemisössze kellpakolnom a cuccaimat.
Jövő héten csütörtökön megyek először CTG-re, reggel 8.ra amikor tuti, hogy lapítani fog a pocak.Kár hogy nincs esti ctg-zés,bezzeg akkor olyan aktív, hogy majdkirúgja az oldalamat.

Nyuszkó
Húúú,neked már csak napjaid vannak hátra? nagyon izgi!
Én se tudok annyit pihenni Kittivel mint anno, egyszerűen néha még azt se tudom hányadik hétben is vagyok. Még jó,hogy itt van ez a vonalzó és figyelmeztet!Jó nagy pocakod van,nem csodálom,hogynem bírsz vele rendesen gyereket öltöztetni.

Plafon egyenlőre marad ilyen dizájnos, picit letöröltük és ahogy beivódott a pezsgő a falba halványodott is.
A bobozást pedig mindenkinek csak ajánlani tudom, Fanni nagyon-nagyon élvezte. Még tegnsp este is emlegette,hogy anya kékbe, apa és baba pirosba.... nem is tudtam miről beszél, aztán apa emlékeztetett, hogya bobok színéről beszél.

Mit szóltok a beígért havazáshoz? Fanni ma már behozta a garázsból a szánkóját,hogy húzzam...

Eveka
Nagyon jók a képek, állatkerti bérlet jó ötlet!
Minket is érdekel az állatkerti babatali, mikor lesz? ki szervezi?

Na ennyit mára,lassan megyek vissza aludni.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,

Timka,
Én tökéletesen megértelek, sőt engem is ez a gondolat rémiszt a legjobban, hogy mi lesz Ákossal a kórházi napok alatt. Ő sem hajlandó mással elaludni, pláné nappal nem. Az esti elalvás az így kettesben nagyon jó kialakult. Betesszük az ágyába, betakarjuk, elmondok neki egy mesét, még vagy 5-10 percet ülök mellette és súrolgatom a hátát, majd szépen kimegyek és pár percre rá már alszik. Remélem, hogy ez távollétem alatt nem esik vissza.

A képek minden gyerkőcről nagyon jók. És a felnőttekről is (Juc :wink:).

Ma délután megyünk a nőgyógyászhoz, kíváncsi vagyok, mit fog mondani, majd tudósítok.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Lizi bókokat köszike! :)

Képek mind nagyon jók, szép a Kastély, Eveka Marci nagyon jóképű kisfiú!

Timka!
Hát az a plafon nem gyönge, biztosan gutaütést kaptam volna. Aggályaidat tökéletesen megértem, nálunk alvás dettó, mint nálatok, egyszerűen anya nélkül nem megy. Múltkor csodák csodájára anyóssal egyszer elaludt ebéd után, de szigorúan csak 1x fordult elő. Én mondjuk azzal nyugtatom magam, hogy előttünk még sok hónap áll, hogy változtassunk a szokásokon 1 kicsit(még ugye pocakban sincs a babó). Na, azért jót röhögtem azon, ahogy kiagyaltad a szülés rendjét, szorítok, hogy úgy legyen, ahogy nektek a legjobb.
Hó remélem már nem lesz!

Nyuszkó!
Hú, jó nagy az a pocak!!!! Kíváncsi vagyok mikor dönt úgy Dórika, hogy ki akar jönni, drukkolok nagyon!

Andi!
Gyógyulj gyorsan!

Eveka!
Lizu is szeret nagyon kint, sokszor cselhez kell folyamodni, hogy bejöjjön.

Juc!
Azta betyárját!!!!! Már a pihenés sem jó???!!! :lol: Nem semmi vagy! Persze elhiszem, hogy Marci hiányzott, jó hogy!!

Tamesz, Juc!
Köszi alapvetően jól vagyok, csak kétszer volt egy fura szédüléses, végtag rángatózásos, ájulásig el nem jutó állapotom, amit full nem tudok mire vélni. Az első után még úgy voltam, nem foglalkozok vele, most is úgy vagyok vele, hogy lehet fölöslegesen megyek holnap a háziorvoshoz kikérni a véleményét,mert sztem nem fog többet előfordulni, csak az aggaszt, hogy ugye babavállalás előtt volnánk, és jó lenne, ha legalább sejtésem lenne arról, hogy okozhat-e ilyet pl a vérnyomás túlzott leesése vagy ilyesmi, és nem pedig vmi későbbi betegség előjele ez.

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Muki,
én erről a két rosszullétről lemaradtam. Elég szörnyen hangzik. Szerintem mindenképpen járj utána! Szorítok, hogy ne legyen semmi gond.

Juc,
igen, most nagyon kopasz Marci, de neki annyi forgója van, hogy nem is tudná kezelni, ha hosszabb haja lenne, így szerintem ez marad. Nekem jobban is tetszik így :). Az igazi ok egyébként az volt, hogy hetekig nem engedte levágni a haját, így jó rövidre vágtam, hogy legalább 2 hónapig ne legyen emiatt újra balhé.
A gyurmafigurákat kérdezted a múltkor. Én csak a bénábbakat csináltam (bár ahhoz képest, hogy kétbalkezes vagyok, egész jó lett), a többit az egyik barátnőm. Majd egy saját alkotást azért teszek fel, bizonyítékul, hogy nem vagyok normális :lol: .
Sajnálom, hogy a depidolog nem oldódott meg. Próbáltál már orbáncfű teát inni? Apósomnak egyszer ezt javasolták. Ha rossz passzban vagyok, én is sokszor Marciból merítek erőt, főleg, hogy előtte nem igazán mutathatom, ha szomorú vagyok, mert nagyon megijed és csak simogat és próbál vigasztalni. Nem akarom megijeszteni, inkább másra koncentrálok, ő pedig tereli a figyelmemet. Persze ettől a dolgok nem oldódnak meg, de könnyebb így jobban érezni magam. Remélem ha jön a jó idő, az sokat fog majd segíteni Neked és Marcid nem vesz észre rajtad semmit. A vezetéshez pedig gratulálok! Vezess sokat, kiránduljatok Marcival. Én a vezetéstől mindig olyan szabadnak érzem magam. Egyébként a verébdeszkát én sem tudom, hogy micsoda :oops: .

Timka,
Marci sem hajlsndó mással elaludni, én is félnék. Szerintem a szülés előtt egyszer alakítsd úgy egy napodat, hogy este Apával vagy egy nagymamával aludjon el. A délutáni altatást úgy is meg tudják oldani autóban. Vagy akár az estit is, ha be lehet csempészni Fannit úgy az ágyába, hogy nem ébred fel. Próbáljátok ki.

Marci ma két oltást kapott. ELég szörnyű volt. Már előre sírt egy kicsit, de reggel mondtam a dokinéninek, hogy nehéz dolgunk lesz vele és annyira tündér volt, hogy hozott Marcinak ajándékot! Jóban is voltak, de a második szuri után a földre vetette magát úgy zokogott. De végül úgy váltak el, hogy megint jóban vannak. Most ki is dőlt szegénykém. Egyébként furcsa mód nálunk a délutáni altatással nincs gond. Annyira elfárad, hogy Ő kéri, hogy menjünk aludni. Tegnap is és ma is úgy aludt el, hogy énekeltem neki kettőt, aztán mondtam, hogy én kimegyek, Ő pedig aludjon. Felhúzta a zenélő játékát és szépen elaludt. Este bezzeg mindkettőnknek egy matracon kell kuporognia az ágya mellett... Igaz, fél óránál tovább nagyon ritkán kell altatni. Azért a célom az, hogy a délutáni módszert vezessük be este is.

Szép napot Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


És a nagy "mű" (bár a csont nem az én alkotásom):
Kép

Eveka

Kép
eveka
 
 


Szép napot!!!:( Nálunk már emgint szakad, ma sem tudunk már kimenni, csak délelőtt volt kint Marci a szomszédasszonnyal csavarogni, amíg én gyorsan főztem, sütöttem, mert egy hete rágja Marci a fülemet túrós lepényért.
A fasírtot még együtt csináltuk, nagyon élvezte a húsdarálást, meg kutyulást, lehet, hogy szakács lesz??:D Jön és hozza a kisszéket, meg a kötényét és segít, imádom.

Nálunk az esti alávással szerencsére már nem nagyon van probléma, megbeszéljük, hogy menni kell "bundizni", felkapcsolom a szitakötőket, megkapja a tejet, olvas még egy kicsit, majd beforul durmolni. Viszont délután mostanában a SZaffit kell nézni "vidijóról", én már tudom fejből az egészet!:) Mostanában viszont Lilót is szoktatom, hogy ő is akkor aludjön délután, mert így néha haladok is valamire. Ma pl. vasalnom kéne, de itt ülök, ejnye, apától ki fogok kapni???:)

Nyuszko,
izgulunk, és várjuk az infókat!!!!!!!!!

Eveka,
hős volt Marci a két oltással, azért elég húzós lehetett szegénykének, de reméljük, hogy akkor most már kevesebb bacit fogtok benyalni.

Muki,
szerintem is nézesd meg magad, ártani nem árt!! utána meg hajrá kistesóval!!!!:)

Timka,
ok, telefonom folyamatosan be van kapcsolva éjjel is!!!:D

Juc,
nálatok ajtó csapkodás van? Nem rossz móka, gondolom a szomszédok értékelik!:D Nálunk doboz tologatás, de olyan durván, hogy Lili még fent is felébred tőle!!:( A Thomas dvd még mindig nálunk van, nagyon ciki, bocsi)

állatkert:
mi lenne ha mondjuk a jövő héten mennénk el??? Melyik nap tetszik nektek???? Azt hiszem, hozzánk hétfőn du-án jön a dokinéni a szokásos havi gyereklátogatásra, végre már nem kap oltást Liló, de a többi nap szabad.
Holnap megyek a védőnőhöz és megpróbálok ovis tájékoztatót kérni tőle, mert lassan el kell dönteni, hogy hová adjuk be a csibészkét. Na persze egyáltalán nem biztos, hogy fel is veszik oda, de megpróbáljuk.

Szaladok, mert megy a napom, remélem holnap már szebb idő lesz!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

MI amanó...mindenki a gép előtt ül? akkor összenépi alvás van a gyerkőcöknél.
Én rosszcsontom is elaludt, nekem meg Kitti ruhákat, szekrényt kellene rendeznem. Mamár kimostam neki a textilpellusokat is.
Húú,anno ilyenkor Fanniak már ki voltak vasalva a ruhácskái, most meg még a zsákban vannak,demár méret szerint osztályozva!!!

Eveka
Nem semmi milyen jó kutyust gyúrmztál. Én tegnap kevertem Fanninak só-liszt gyurmát,temperával meg is színeztem őket, de nálunk előbb utóbb az lesz a vége a gyúrmázásnak, hogy apró darabokra csípi és szétdobálja őket. Nincssokáig türelme hozzá.
Ma délután majd festeni fogunk, mert már alvés előtt azt akart.
Elaltatással napközben valóban nincs gond, az autós verzió párszor márbe jött. Esti-éjszakai alvást nem tudom kipróbálni, mert ha még el is aludna apával,éjszaka az apja sokszor nem is ébred meg arra hogy Fanni felsírt, olyan mélyen alszik.
Na meg én se tudok aludni ám Fanni nélkül. Tegnap éjjle még 2-körül forgolódtam, csaj aludt a szobájában én meg sehogy nem bírtam elaludni. Aztán felsírt (anya,hol vagy????) bementem hozzá és mellette pikk-pakk elaludtam. Én se vagyok egyszerű eset.

Tamesz
Szerintem éjszaka, éjszakára nem adjuk be a gyereket, max. nappalra.
Jövő heti állaterti tali részemről oké, egyenlőre bármelyik nap. Csütörtök reggel 8-ra megyünk CTG-re, aztán még nődokihoz, ahová ki tudja mennyit kell várni. Így ez a nap kicsit bizonytalan, de szerintem ez is jó nekünk.
Csak a jó odőjöjjön vissza addigra!!!
Ja, akartam kérdezni...tegnap vettem levélzellert, lehet levélpetrezselymet is kapni??? mert nekem is kellene, elég sokat haszálok és utálok mindig boltban venni kis kötegeket. Így meg frissen kéznél lenne ha kell.
KÖvek nem kellenek nektek??? itt van mlg egy rakat mádi kő ami megmaradt a témfal építésből, csak kerülgetjük őket.
Ja, most hogy írtad Jucnak a Thomast, jut eszembe,hogy nekünk nem játsza le az angol dvd-t a 6-7 résztől, pedig Fancsi nem is karmolászta még össze. HIába váltokát,hogy epizódokat nézzünk,ott se hajlandó elindítani a 6. rész utániakat. Lehet hogy
az átírással van a hiba??? másolnátok még egyet,ha még ott van úgyis a dvd?

Mukika
Nem semmi rosszulléteid vannak...gondolod hogy vérnyomásleesés áll a háttérben?
Általánosban nekem is volt nyáron egy két szédülésem, elsötétedett előttem minden és egyszer össze is estem, de végtagremegést nem produkáltam. Aztán elmúlt.
Kíváncsi vagyokmit mond a háziorvosod.

Nyuszkó
Várjuk a beszámolót!! Éspersze az sms-t is, de nem csak akkor mikor már megvan a baba. Veled akarunk izgulni!!!!
Apa bent lesz a szülésnél???

Juc
Tényleg nagy úr a kocsi, és ugye milyen kényelmes? Te meg féltél a vezetéstől, látod bele lehet ebbe is jönni.

Na lépek, babaholmikat pakolászni.
További szebb napot!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Hahó!

Úgy látom, felpörgőben van a topik... :D

Timka, haladtál a babaholmikkal? :)
A különalvást akkor nem "gyakoroljátok" Fannival? Barátnőméknél is a szülés volt az első különtöltött éjszaka, mondjuk ott csak 15 hónap van a két gyerek között, de minden rendben ment. Szóval működik úgy is, ha egyből "élesben" tesztelitek. Lehet, hogy neked nehezebb lesz, mint Fanninak, főleg, ha megérkeznek anyukádék, meg Tamesz is besegít :D , és így Fanninak csupa élmény lesz az a pár nap.

Tamesz, már jelentkezni kell oviba??? :shock: Nem csak 2008 őszétől mehetnek a gyerekeink? Te be tudod adni, amint betölti a 3-at? Én is nézegetem pár hete, egyelőre csak az interneten, de ott elég kevés oviról van infó. Úgyhogy lassan elkezdem a játszótéri információgyűjtést is :D , a védőnő az nálunk felszívódott... :? De amiket találtam eddig államiakat, ott nagyon nagy a csoportlétszám, vagy a 25-27 fő nem az??? Nekem elképzelhetetlennek tűnik, hogy bír el két óvónő 25 ilyen Marci-félével... :lol: Főleg ha úgy csinálják, ahogy a játszin szoktam látni, kiviszik a gyerekeket, aztán le se tojják őket, hanem leülnek trécselni egy padra... :? Szóval lehet, hogy megnézzük a magánovikat is, bár ott megmindegyikben angoltanulás van, szerintem meg az felesleges ennyi idős korban...

Ja, Thomas dvd nem ciki, nem is nagyon hiányzik, van egy másik is, tudod, meg mostanában mintha kicsit alábbhagyna a Thomas-láz... Majd a legközelebbi talira hozd el!

Akkor állatkert jövő héten? MOndjuk szerda, 28-a? Délelőtt? Persze ha jó idő van.

Eveka, nagyon cuki a kutyus!!! :D :lol: :D

Hú, két oltás... :shock: Bár lehet, hogy még mindig jobb, mint ha havonta kapna egyet-egyet. Kérdeztem most én is a dokinénit, hogy nem lehetne-e egyszerre beadni a két soron következőt (Neisvac, kullancs), de állítólag nem lehet. Úgyhogy most a héten szeretném a Neisvacot, aztán majd egy hónap múlva a másikat. :? Ja, hallottam a játszótéren, hogy az enyhe tél miatt már most is van kullancs, vigyázzatok!

Köszi az orbáncfű-tippet, én most olyan kapszulát szedek, sőt néha még valeriánát is :oops: :oops: :oops: , ha nagyon ideges vagyok. Jó, hogy te el tudod titkolni Marci elől a depressziót, meg tudsz belőle erőt meríteni!!! Nekem sajnos nem mindig sikerül, főleg az idegességet, ha kiborít, akkor fölemelem a hangomat, és olyan csúnyán, ingerülten beszélek vele, hogy elszégyellem magam... :? :oops: Úgyhogy szegénykém már biztos látja, hogy az anyja megzizzent... :? :?

Muki, remélem, mindent rendben talál az orvos!

Hát látod, ilyen finnyás vagyok, sose jó az, ami van... :lol: :lol: De tényleg ez a gáz ezzel a depivel, hogy semmiben sem lelem igazán az örömömet... :?

Nyuszkó, mik a hírek??? Jósolt valamit az orvos? Várjuk kíváncsian!

Köszi a képdicséretet. :D

Na, megyek, hogy a férjemet is lássam végre egy kicsit... :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Győzök visszaolvasni, de sikerült, viszont írni már nem tudok, remélem holnap lesz időm!

Muki, neked akartam írni, hogy ment a mail, én is kíváncsi vagyok mit mond a háziorvosod, és ne aggódj, val.leg semmi komoly!
Lizi tényleg tündéri azokkal a nagy szemekkel, hajrá kistesó!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Ma korán kidőlt a Törpe. Szegénykémnek úgy bedurrant mindkét combja, hogy csak azt hajtogatta, hogy fáj a combikája és nyújtott lábakkal járkált :cry: . Remélem ennyivel megússzuk.

Juc,
én is fel szoktam sajnos emelni a hangom és gyakran megzizzenek. Szerencsére a férjem ilyenkor átveszi az irányítást. Persze fordítva is szokott lenni. Én is nagyon szégyellem magam utána és próbálom megbeszélni Marcival és bocsánatot is kérek tőle. A dokinéni ma azt javasolta Marcinak, hogyha nagyon mérges, akkor mondja azt gyorsan, hogy "irgumburgumaztapasztaejnyebejnye". És mire ma együtt megpróbáltuk kimondani, téynleg lehiggadtunk mindketten kicsit, főleg, hogy nevetés lett a vége, mert Marci nem tudta egyből kimondani! Ja, és az asztalra is lehet csapni közben :lol: . Tegyetek egy próbát Ti is :wink: ! Sajna én is sokkal türelmetlenebb lettem Vele néhány hónapja, én sem értem az okát. Pedig Marci kezelhető gyerek csak én nem vagyok elég kreatív. Ráadásul most már egyfolytában kérdez. Ez jó, mert legalább látom, hogy ilyen okos, de azért rendkívül lefáraszt... Ezért is szeretek nagyon Anyuéknál lenni. Ott jól elvan, látom milyen boldog, de néha azért odajön hozzám, hogy puszit adjon :). Nekem ez a legjobb pihenés és még néhány órát kettesben is tudunk lenni a férjemmel.
Óvoda: ha Nektek is szimpi a Kincskereső suli (ugye Ti is a XI. ker.-ben laktok?), akkor próbáljátok meg esetleg az Ezüstfenyő óvodát. A két intéznény között van kapcsolat. Persze mindkét helyen ki lehet fogni rossz pedagógust. Sajna a Kincskereső sem tökéletes, de meg tudom mondani, hogy melyik tanítónéni-páros a nyerő :).
Magánovi: itt Zuglóban elég húzós ára van, havi 50-60 ezer forint. A Pingvin ovi (XI. ker.-i magánovi) 3 éve nagyon sokat romlott, onnan vitték át a férjem uncsitesóját az Ezüstfenyőbe.
Zuglóban csak 2008. őszétől veszik fel a 2005. márciusi gyerekeket.
Na, ez most jó hosszú lett...

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok,

Most csak röviden: dokinál minden rendben volt, még mindig kislány a Dóra :D , és olyan édesen támasztotta az állát, mintha valamin törte volna a kis kobakját. Sajnos jósolni nem jósolt semmit a doki. Viszont az altáji fájdalom attól jön, hogy teljesen le van ereszkedve Dóra, ami állítólag második babánál nemigen szokott előfordulni. Lehet az is közrejátszott, hogy emelgettem Ákost?!

Timka,
Sajnos nem hinném, hogy papás szülés lesz. Errefele nem nagyon engedik be a papákat. Ez a doktornő benne lenne, de csakis abban az esetben, hanem lesz sok szülés abban az időpontban, mert kevés a vajúdó szoba, és hogy hát mit szólnának a többi vajúdó nők. Na mindegy, meglátjuk.

Később még megpróbálok bekukkantaní.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Ma végre alszik Viola, sajnos ilyen a hosszú hétvége előtt volt utoljára! :oops: Kicsit fölborult a napirendünk akkor, és az elmúlt két napunk is nagyon zsufi volt!

Ovitéma: én is beleástam magam, mert ha ősztől nem veszik fel mégsem a bölcsibe Violát (még mindig nem adtak választ), akkor már most be kell íratni, hogy febr.-tól, ha betölti a 3-at, mehessen oviba! Én úgy tudtam, hogy kötelesek bevenni 3 évesen a gyereket, hiszen anyukának vissza kell mennie dolgozni a GYES lejárta után, vagy nem? Esetleg akkor nem kötelesek, ha valaki még otthon van egy picivel, de ahol nincs kistesó? Nekem ez eddig evidens volt, de most kicsit meglepődtem! :shock:
Szóval kicsit kiakadtam a bölcsin, tavaly aug.-ban jelentkeztünk, de még fogalmuk sincs, hogy idén szept.-től felveszik-e Violát. Közben meg lemaradok még az oviról is, márpedig ha mégsem lesz még kistesó, muszáj visszamennem jövő febr.-ban dolgozni. Ááá, nem hergelem magam ezen! :evil:
Ráadásul már most parázok, hogy mi lesz, könnyen megszokja-e majd a közösséget, nem lesz-e folyton beteg, stb.

Azt esetleg nem tudja valamelyikőtök, hogy ha szept.-től visszamegyek dolgozni 8 órában, de még a GYES-t is szeretném kapni (ugye erre is van lehetőség), akkor attól még kivehetem a szabimat? Vagy csak a GYES lejárta után? Nem mindegy a beszoktatás miatt!

Nyuszkó!
Tényleg lenn van a pocakod nagyon, viszont irigyellek, hogy csak pocira híztál!

Eveka!
Nagyon jók a képek, a szülinapi torta valami spéci volt, amit Marci is ehet? Nagyon jól néz ki! A szüleid hol laknak? Bocsi, ha már írtad... :oops:

Timka!
Az a pezsgős kép nem gyenge! :D
Viola se lenne el az apjával (nappal sem, nemhogy éjszakára), szerencsére viszont a mamikkal ragyogóan elvan, mi már 1 éves kora körül szoktattuk, hogy pl. anyuéknál aludt egy-egy éjszakát, és nagyon élvezte, persze nálunk elég sűrűn is látják egymást, közel lakik mindegyik.

Juc!
Gyönyörű helyen voltatok a képek alapján, és az időre se panaszkodhattatok! Én is úgy vagyok vele, hogy sokszor vágyom egy kicsit csak kettesben a párommal lenni, aztán egy nap után már megőrülök, annyira hiányzik Viola! Abszolút megértelek!
Sajnos mostanában én is gyakran türelmetlenebb vagyok violával, rákiabálok, ilyenkor elsírja magát én meg legszívesebben arcul csapnám magamat!

Mi jövő hétvégén megyünk egy kicsit pihizni Zalakarosra, most Violkát is visszük, remélem nem lesz beteg, és az idő is normális lesz! Talán a környezetváltozás jót tesz nekem is, mert mostanában én is depi vagyok!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Azt hittem nem működik a babanet,közben csak egy oldallal arrébb lehetett beírni, kezdek béna lenni...

Fanni kipp-kopp alszik jól, bár nem nagyon akart lefeküdni ma se. Tegnap se, viszont akkor 3 órát aludt.
Én ma már felnyaltam a lenti részt mióta alszik a csaj, olyan mocsokság volt, hogy rosszul voltam tőle. Komolyan mondom Fanni után egy hadsereg kellene takarítson és rendet rakjon, mindent szanaszét szór. Azt hiszem pár napra elcserélném Babus rendmániás Kristófjára.

Juc
Tegnap sikerült kimosni az 56-os ruhákat és a textilpelenkák vasalásába is belekezdtem. Ezeket utálom a legjobban vasalni, Fanninál egy idő után már nem is vasaltam ki őket, csak párat,ha mentünt valahová,hogy rendes anyának tűnjek.
Rengeteg ruhánk van ésmég Kittinek is vettem pár sajátot.
Nagyon jó ámezeket a picur méreteket elővenni, fura hogy Fanni is volt ekkora.

Ma voltunk védőnéninél, megmértünk Fanni magasságát, 91 cm volt cipőben! Súlya meg 14 körül mozog,attólfügg menniyt eszik-iszik épp.

Tamesz
Marcidnak van egy csirkecomb zabáló barátnője! Fanni ma betermelt ebédre egy teljes alsó és felső combot kirántva.
Tegnap este pedig a vasárnapról megmaradt nagy csirkecombot kapta marokra, telefonnal fel is vettem hogy marcangolja.

Ovi téma: nem sok mindent tudok még róla, védőnő tőlem is kérdezte ma megy-e Fanni oviba vagy bölcsibe? MI már előjegyeztettük tavaly júliusban egy magánbölcsibe, ami idén szeptembertől indul, de még nem szóltak. Bölcsire még van másik 2-3 lehetőség is itt Veresen, de utána kellene járni,tapasztalatokat begyűjteni.
Állami ovival a szomszédéknak nem sok jó tapasztalata volt, pont az amit Juc te is írtál, hogy nagy a létszám, van két ovónő és nem foglalkoznak a gyerekekkel. Reggel bementek, 1 körül hozták haza őket és egész nap kint voltak az udvaron, ahol a nagyobbak uralták a terepet az ovónők meg trécseletek. Ebben a magánovibamn szerveznek rendszeres programokat és csak jókat tudnak mondani róla, a gyerekek is szeretnek ide járni, sokkal nyitottabbak lettek. Inkább egy-két szülővel vannak problémák a szülőértekezleten, mert azt hiszik attól, hogy fizetnek az oviért már mindent megtehetnek és körülöttük forog a világ.

Nyuszkó
Azt mondta a dokid, hogy a második gyereke nem szokott ennyirelent lenni? hiszen már csak egy hétvan elvileg a szülésig, akkor hol kellene lennie?
Egyik ismerősömmel párnep eltéréssel vagyunk kiírva szülni, neki is baromira lent van a második gyereke, szerinte ő már márciusban meg fog szülni. Mondjuk elég aktív életet él, akércsak én,nincsidő pihizni!
Nekem még 3 hete elég fent volt a csaj feje, kíváncsi vagyok mit mond jövő héten a dokim.

Na lépek, folytatom a pellus vasalást,amíg tudom.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: