Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap én is csak olvasni tudtam!

Berni! Szar lehet ez a migrén!

Gabuska! Jó hogy túl vannak a gyerekek ezen a betegségen. Nagyon jók a képek, az utolsó nagyon vicces.

Toncsinak boldog szülinapot kívánok!

PAtr! Nagyon édes Márk! Épp a múltkor figyeltem Rolit, hogy tiszta pasisan alszik. Mindkét lábát szétdobja, szinte terpeszben alszik. :lol:
Én ilyen előadásokra soha nem megyek el, mert bármilyen csábítóak, mindig van valami mögöttük. Gyuri bezzeg végighallgatja a telefonban mit ajánlanak, meg még mondja is, hogy megy, persze esze ágában sincs menni. Aztán meg zaklatnak minket, hogy menjünk. Én már az elején mondom, hogy engem ez nem érdekel.

Tegnap délelőtt piac, vásárlás volt a program, délután meg mentünk keresztlányom szülinapját ünnepelni. Őzpörkölt volt a vacsi, finom volt. Sok süti, torta. 11 után jöttünk haza este. Gyerekeket meg sem fürdettük, csak leraktuk aludni. Jázmin reggel fél nyolcig aludt. Viszont nem szopott és reggel már nem volt hajlandó. Már látom a végét a szoptatásnak sajna. A tápszert viszont benyomta!

Most alszik, a fiúk boltba mentek, mert délután megyünk sógornőmékhez József napra (most szóltak), így ajándék kell.

Én főzök, Jázmin meg elaludt!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Berni, voltatok tegnap a Pampers napra? néztem a programot, ha Budapesten lett volna el is mentünk volna. Amikor olvastam, hogy pelenkázó verseny apukáknak, akkor apa is megkérdezte:hol? :lol:

Szly, jó a hétvégi programotok!
Gabuska, olyan édesek a lányok!
Pat, Márk a polcon van :lol:


Ébredés után :
Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szly nagyon édi lehet a kiskoma,ahogy leirod,hogy ugy pasisan alszik :) Mi is buliztunk tegnap,fél 11 körül értünk haza,Fruzsi sem fürdött,csak lemosdattuk tápszer és csicsi :)

Patricia nagyon aranyos lehet a Márk,ahogy igy be-be szól. :D
Nekem az volt a legjobb,amikor mondta,hogy:Mira beszél?

Puszi lányok!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy kicsit, mert épp nagytakarítás van :roll: .

Szóval Toncsinak meg volt tegnap a szülinap, annyira édesek és úúúúúúgy tudnak örülni 8) .
Kapott kirakót, építőket, Dora építőt, könyveket, kifestőt, angol könyveket, plüss állatkákat, fűzős játékot, ruhákat (de hát az nem ajándék :wink: ), meg persze torta és gyertyák. Mire apa előkészítette a fényképezőt, addigra Toncsi elfújta a gyertyákat :lol: .

Majd nézek fényképet, hátha sikerült valamelyik.

Bogika továbbra is szórakoztat éjszakánként, kel 1-kor, fél 4-kor és 6 körül (végleg :shock: ), utána már nem alszik vissza. Csak be kell szerezni valami sötétítőt 8) .

Pat, Toncsi is folyton a polcra mászik :D . Meg keresztbe tett lábakkal szokott feküdni :) .

Itt van anyu, vasal :wink: .

Most már mennem kell ablakot pucolni :evil: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Végre Bogi tegnaptól már tud tapsolni, tapsol is ha kérjük, édi :D

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Toncsinak egy kicsit megkésve


BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!

Szinti és Fruzsi :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Szintus!
A kisasszony is volt veletek bulizni? Merre jártatok? Ahogy számolom,ha 11 körül aldut el Fruzsi,olyan dél körül kelhetett,nem? :lol:

Joli!
Asszem a te párodat sem láttuk még!Úgy látom Csanád nagyon szeret bújni apához is! Reggel Mira is ilyen boldog,mosolygós szemekkel ébred! :D

Csilla!
Kész vagy a nagytakarítással? Én a napi pakolás,felmosást teljesítettem,bár természetesen már semmi látszata.Ágyneműácsere is megvolt,de a mosópor elfogyott így a másfél kosárnyi szennyes csak holnap lesz tiszta! :oops:
Olyan jó látni,hogy örülnek a gyerekek! És mi volt a favorit ajándék? És még azt sem osztottad meg velünk,h mit hoz a nyuszi!!! s a többieknek?

Sly!
Nektek mára is jó szórakozást! Ja,és Márk nem mindig olyan "lazán " alszik,mint tegnap,ma összegömbölyödve aludt!Tegnap pasi volt,ma baba! :lol:
Mi újság a zárt osztályon? :lol: Hogy vannak a kismamik? Titi nem gondolta még meg,h megnézze a babus nemét? Én tuti nem bírnám ki! :oops:

Adri??? Orsi??? Évi???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ma így aludt a fiam! :lol:

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Tényleg nem mutattam meg még apát? na, akkor jól le fog tolni, hogy pont ezzel a képpel mutattam be :D Már akkor tiltakozott, amikor fényképeztem, hogy szakállasan, mocskosan miért fényképezem :lol: Mondtam, hogy nem ő a sztár, hanem Csanád 8)

Pat, azért aludt Márk ma kisbabásan, mert nem a nagyágyban aludt, hanem a rácsoságyban :lol:

Csilla, olyan jól sikerült a szülinap, hogy nagytakarítást kell csinálni utána?? :lol: :lol: :lol: Jó sok ajándékot kapott a kis ünnepelt! Nagyon jó kislány kellett hogy legyen:) Gratula Boginak a tapshoz! :P

Szinti, ti milyen buliban voltatok?

Mi a tegnap is, ma is csak sétálni és vásárolni mentünk el otthonról. Apa dolgozott tegnap is, ma is. Nem szeretem az ilyen hétvégéket :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, itt van mosolygós Apa és komoly Apa. Ezek a képek tetszenek neki, a vitorlásvizsgáján készültek :)


Kép

Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!

joli!
pampers nap?nem is tudtam róla :cry: :cry: pedíg tegnap pont itthon voltunk.azon,meg jót nevettem,h apa ezeket szereti :lol: mint nálunk,neki sem mindegy hogyan fotózom :D

tetszik a gyerkőc a polcban,meg gabiék szeretgetős fotói is :) kis tündérek!

ma anyóséknál voltunk józsefezni.ott voltak a z uncsitesók is,Dorkó megint nagyon élvezte,ki is hagyott egy alvást,így estére hulla lett,hamar ágyba dobtuk.amúgy mindneki el volt ájulva tőle,levette a lábáról a pótapóst is ebédnél.leültünk enni.a húslevesből kiette a szeletelt répát,husit,borsót,másodikra meg falta a sütőben sült krumplit.most,h felül is kijött 3 foga,már mindnet rág,ezeket is harapta,na evvel ő volt ma anyerő :lol: :lol: a pótapós nem volt hajlandó kiadni a kezéből,csak ő etethette :lol: persze e mellé még előadta a dumáját meg a járárstudományát,szóval központi figura lett!!!! :lol:

csilla!
uttólag boldog szülinapot! :oops: mi a helyzet Bogival kajaügyben?

szly!
Jázmin jól eszik,már rég írtad,h nálatok mi a helyzet?

réka?bár biztos csavarognak a tűrhetően sz@r időben

Kép
berni1
 
 


Hello csajok!
Patricia-igen a kiscsaj is volt velünk bulizni,jól érezte magát,bár elöbb idegenkedett a családtól(persze ott voltak olyanok is akiket tényleg ritkán lát)de azután megbarátkozott majdnem mindenkivel.
Főleg a gyerekeket szereti :)
Egyébként fél 10-kor kelt,nagyon-nagyon éhes volt :)
A férjem onokatesójának a lányának volt a bulija,10 éves a kiscsaj,d.u.,mentek a barátnői,este pedig a rokonság és a barátok!

Joli jók ezek a képek.A Balcsin készültek?Szülinapon voltunk!

Hiiii,Berni apukám is Józsi,én meg teljesen elfelejtettem.Pedig erre külön érzékeny a fater.Nos,majd szóvá is teszi...... 8)

Lányok neketek mit esznek a gyerkőcök?Mit adtok nekik?Én már sokmindent,amit mi is eszünk,persze nem annyira füszeresen.

Kép
Kép
szintus
 
 


[quote="patricia83"]J írta:patricia83a,Gabus!
Az a 2 tesótszerető-ölelős kép csúcs! Nekünk talán sosem lesz ilyen :(


Óóó, dehogynem!!!
Biztosan még előbb is, de legkésőbb tini korukban, mikor majd Márk még a széltől is óvni fogja a hugit (a haverjaitól meg pláne) :lol: , Mircsi meg majd nem győz büszkülni a jóképű bátyja miatt. :wink: :D 8)

Visszaolvasok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Berni!
ÁÁÁÁÁ,így este 9-kor már biztos nem csavarognak rékáék! :lol: :lol: Jó érzés,hogy ajnározzák a gyerkőcöt,mi? Én már eléggé hozzá vagyok szokva,a vendégek mindig dicsérgetik,meg babusgatják őket! :D

Joli!
A 2 képen nem is hasonlít egymásra vagyis magára a férjed! :shock: Az a komoly hajós nagyon szuper! Ez már AZ a hajó?

Szintus!
Ejnye,elfelejtetted az apukád névnapját?!
Hogy mit eszik a gyerek? Nálunk reggel szopi van,tízóraira 2 db gyümi turmixolva (alma,banán,körte,de evett már mangót is,kivinek a magnélküli külső részét-tudom hogy nem szabad :oops:,meggyet-ezt csak fagyasztottat) ebédre,ami az alvás után van,inkább 2 fél 3 körül,főzeléket eszik hússal. Ma pl nem is főzelék volt,hanem párolt alma-rizzsel és csirkemellel,ebből 2 egész üvegnyit tolt le, délután megint gyümi van,néha üveges,aztán attól függően hogy alakulnak az alvások és az evések időpontjai,van hogy 8 körül még kap tejpépet,majd lefekvéskor fél 10-kor szopi. De a gyümis kaja van,hogy natúr joghurt + gyümi,vagy rizs+gyümi. Zöldségeket szinte mindent megevett amit eddig adtam(kivétel a tök,azt se sütve,se főzeléknek),répa,krumpli,karalábé,karfiol,brokkoli,borsó,spenót,kelkáposzta (ezt húslevesből), csirkét,pulykát halat, de üvegesből kapott már marhás meg sertéshúsos cuccot is! ÚÚÚÚÚ,elég kimerítő voltam! :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


[/quote]

Óóó, dehogynem!!!
Biztosan még előbb is, de legkésőbb tini korukban, mikor majd Márk még a széltől is óvni fogja a hugit (a haverjaitól meg pláne) :lol: , Mircsi meg majd nem győz büszkülni a jóképű bátyja miatt. :wink: :D 8)[/quote]

köszi! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


emmá megint mé'nem sikerült????? :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Toncsi, hepi börszdéj!!! :D

Joli,
a férjed nagyon szimpi, Csanád meg nagyon bájos, ahogy bújik hozzá. :D

Pat,
most jót mosolyogtam, beszéltek itt a pasis alvásról, aztán felteszel Márkról egy újszülött pózos képet! :lol: Nagyon aranyos!!! :D

Szintus, mi így kajálunk:
- reggel nem éhes :shock: , ami fura, mert éjjel szopizik 2-3 alkalommal, de nagyon keveset.
- tízórai csak akkor van, ha nem alszik délelőtt, általában 100 ml gyümölcs (alma, barack, banán, körte, szilva).
- ebéd főzelék (répa, tök, spenót, z.borsó, z.bab, cékla, brokkoli, cukkíni, paradicsom), csirkehússal vagy csirkemájjal néha. Krumplival vagy rizzsel sűrítek. 250 ml körül fogy.
- uzsi gyümölcs vagy rizspép, előbbi 100 ml, utóbbi 180 ml
- vacsi főzelék vagy rizspép, aztán szopi

Inni vagy ásványvíz, vagy hipp babatea, a köményes. A hányós izé alatt a védőnő csipkebogyó teát javasolt, azt itta most pár napig, elfogadta szerencsére cukor nélkül is.

Nagynéha elmajszol egy h.t.kekszet, kiflicsücsköt.



Macskakiállítás felejthető volt, de jó volt megint Livivel kettesben közös progit csinálni. :D

Itt lakunk :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pat,
szégyen, nem szégyen, de én a mai napig istenítem a bátyámat. :oops:
Azt nem mondom, hogy Bred Pitt, de azért nem kell zsákkal a fején közlekednie :lol: , viszont iszonyú jó agya van, kitartása, van benne egy kis pasikból nélkülözhetetlen "ki, ha én nem", gyerekkorunkban mindig cenzúrázta a fiúkat körülöttem, vitt Fradi meccsre, megtanított focizni, horgászni, bár azt csak alap szinten, nagyon jó tanuló volt, viszont a magatartása, hát hogy is mondjam... :lol: De mivel mindig a suli legjobb diákjai közt volt, nem vágták ki, pedig párszor lett volna rá alkalom.
Na, mindegy, a lényeg, hogy imádom. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi!
Emlékszem,mintha egyszer már írtad volna,hogy ha fiad lett volna akkor a bátyádról/ után nevezed el,annyira szereted!!!!Azért ez nagyon jó dolog! :D Lehet a te gyerekeid is "örökölték" ezt a testvér iránti feltétlen szeretetet,ami már most meglátszik! Ezek alapján,ha a tesómmal való (gyerekkori) kapcsolatomból indulok ki,Mirának lesz még 1-2 nehéz órája..vagy éve! :lol: :lol: A bátyám 20 hónappal idősebb tőlem, anyunak a kórházból hazavitelem napján mondta,hogy vigyen vissza...jól kezdtem nála!Aztán ez folytatódott elég sokáig! Nem is emlékszem mikorra tehető,amikor már normális lett a kapcsolat köztünk!De tényleg az! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Köztünk 14,5 hónap van (1976. jan. 30. és 1977. ápr. 6.), amikor először meglátta a tesóm, hogy anyu szoptat engem, nagyon kiakadt szegény.
Mi is veszekedtünk ám gyerekként, mit nézzünk a tévében, játékokon, zenén, megmondalak anyunak :lol: és hasonlók, de sosem bírtuk egymás nélkül 5 percnél tovább. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Joli! Nagyon aranyosan bújik Csanád és helyes az apuka is!

Patr! Kismamáink jól vannak. A szavazásról azért nem írtam még, mert helyzet változatlan, 8-an szavaztak. Szóval szerintem ennyiben marad a dolog. Muffin nem nagyon ír, sőt egyáltalán nem. Azt mondta, kihasználja az időt, amíg még csak Eliot van, hogy minél többet tudjon csak vele foglalkozni. Titi kicsit fáradt, de a baba jól van, ficánkol. Egyéb nagy hír nincs.
Joli jól mondja, azért alszik babásan Márk, mert a kiságyban van! :lol:

Berni! Jázmin jól eszik. Sok mindent adok már neki, de külön főzök rá. A miénkből még nem nagyon kap, leszámítva a húslevest. Kap: krumpli, répa(minimálisan belecsempészem a kajába, mert utálja), cékla, brokkoli, cukkini, karalábé, tojás sárgája, sajt. Meg mindenféle gyümit:alma, banán, körte, néha narancs, mandarin. Husit: szárnyasok melle husiját, heti egy májat. Ezeket variálom és főleg én főzőcskézek neki, mert így olcsóbb, meg változatosabb. Néha kap üvegest, amikor nincs időm.
Ja és a Sinlacot is szoktam keverni zöldségekkel.
Tápszert is eszik, reggel és este.

Lehet, hogy inkább Szintus kérdezte? ! Mindegy.

Én is arra számítok, hogy Roli majd vigyázza Jázmint és azért jut majd neki egy két haver a Rolkó haverjaiból is. Na meg fordítva is lehet!


:lol:

Mi tök jól aludtunk. Ilyen is régen volt. Este fél 9-től aludt reggel fél 8-ig. Ez nagy szó! Bár régen mindig így volt, de az kb novemberben volt!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Milyen jó olvasni tőletek,hogy ilyen tök jól megvagytok a tesókkal.
Igaz,én is :wink:
Nekem van egy nővérem,aki 6 évvel idősebb és 2 öcsém,akik 10 és 12 évvel fiatalabbak nálam :)
Igazábol a lánytesómmal már csak felnött korunkban kerültünk közelebb egymáshoz,az öcséjeimre rengeteget vigyáztam,mig anyuék dolgoztak.Szóval etettem őket,fürdettem...így nem féltem,hogy majd nem tudom a Fruzsit ellátni.
De valahogy a saját gyerkőcöm teljesen más..... :)

Köszi mindenkinek,aki leirta,hogy mit eszik a gyerkőce.

Joli nem tudtam,hogy "szabad"-e ezt leirni,de szerintem is helyes az apuka :wink:

Gabi nagyon édes a kislányod! :) :) :)

puszi lányok!

Valakinek még rajtam kivül tápszeres a babája?
Mert,ahogy itt olvasom,még mindegyik babóca szopizik :)

Kép
Kép
szintus
 
 


Csajok leirnátok nekem priviben a neveteket,hogy akinek van iwiw-je bejelölhessem?
Kösziiiiii :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok lányok!

Pat:
[quote] írta:ÁÁÁÁ,így este 9-kor már biztos nem csavarognak rékáék!
DEHOGYNEM! :roll: :lol: :lol: :lol:
Mi is a bulizósok számát szaporítottuk tegnap, a keresztszülőknél társasoztunk éjszakába nyúlóan. (Ki nevet a végén, egyedi táblán, egyedi szabályokkal... de hát ki nem szeret hajnali órákig röhögni? :oops: )Végül fél 12-re értünk haza...
Ezek után este még pár perc játék, szopi, aztán szunya reggelig! Szóval az én drágám ma hat órát aludt egyfolytában :D Juhhé! (Amúgy keresztapáékhoz menet egy óra szunya, utána ott kepesztés, aztán ott is aludt kb9-11-ig az ölemben. Addig apája hajigálta a dobókockát helyettünk. :twisted:

Szintus, én nem írom le, mit szeret Máté, mert sikítófrászt kapsz! A rendes babakaja ugyanis nem jön be, ellenben amit anya és apa eszik :twisted:

Szombaton -most dicsekszem ám - Máté egyedül úszott!!! (persze muszklival, de akkor is!) Apjától hozzám, meg vissza! :lol: :lol: :lol:
És nem látszott, hopgy a többiekkel ellentétben ő most próbálta ki először a dolgot, sőt! 8) Szóval továbbra is vizicsibe! 8)

Testvér vonalon mi is nagyon jól megvagyunk a bátyámmal, bár kevés ember tud olyan rövid idő alatt felhúzni, mint ő! (Na jó, a párom azért lehagyja :wink: ) Én meg várom, hogy ezen kelljen aggódnom!

Puszi, remélem tudok még jönni..

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!
Most nem azé' Réka,de szerintem téged nem is lehet felhúzni! :shock: Bár személyesen még nem találkoztunk,de én téged egy tök nyugodt emberkének képzellek,akit nem lehet felidegesíteni! Tévedtem? :lol: CukorMáté nagyon ügyes lehetett,amikor úszkált köztetek!Kép nem készült? Már nem úgy gondoltam,hogy úszás közben..hanem úszás közben! :roll: ÖÖÖÖ,ez jó mondat volt!
Én is imádok társasozni, nagyon játékos vagyok! :lol:

Szintus!
Én Patrícia vagyok,Bükön... és Bata! :lol: Az jó lesz,ha megjelölsz,legalább látunk rólatok képet! :wink:

Sly!
Köszi az infót odaátról! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Dagad a keblem a büszkeségtől apa dicséretei miatt. Bár mit várjak, ha egyszer közszemlére tettem? Hogy azt írjátok, hogy egy kicsit ronda, de biztosan jó férj :lol: :lol: :lol:
Szintus, nem a Balcsin készültek a képek, hanem az Adrián, ott vizsgázott tengeri vitorláshajó kapitányságára.
Pat, azért tettem fel két képet, hogy több oldaláról is bemutassam :P Ez nem AZ a hajó, ez csak az, amelyiken gyakorolt vitorlázni.
Berni, ha el tudtunk volna menni, akkor biztosan értesülsz a pampers napról, mert felhajtottam volna a telefonszámodat! Dorkó hogy fogadta a fűszeres ételeket? Most kóstolt először olyat, ugye?
Gabuska, Livinek nagyon igéző a pillantása :)
Szly, gratula a jó éjszakához és csak így tovább!
Réka, gratula Máténak! akkor előbb tanult meg úszni, mint járni:) Nem készültök ti is a tengerre véletlenül? :lol:
Csanád is nagyon sok mindent eszik, nagyjából mindent, amit odaadunk. Mostanában már tiltakozik, ha mi eszünk és neki nem adunk. nagy kedvence a csirkecsont szopogatás :) Délelőtt általában készítek külön neki valamit(krumpli, rizs puliszka mindenfélével variálva gyümölcstől husiig). Délben szopizik, délután gyümölcsöt kap. Aztán ha mi eszünk(estebéd) , akkor kap ő is belőle kicsit megszeliditve. Szopizik még egyet és este is eszik még egy kaját. ha van valami maradék abból, amit kapott aznap, akkor azt, ha nincs, vagy kevés, akkor tejpépet.Este szopival alszik el. Sokszor csak 11 után. De hát most is alszik, ilyenkor szokott. Késő este, amikor apa itthon van, nem lehet végigaludni. :)
Azt már tudjátok, hogy mi heten vagyunk testvérek. Természetesen az ikerhúgommal a legjobb a kapcsolatom, a gyerekkorunk annyira összefonódik, hogy nem tudjuk, ő csinálta-e ezt vagy azt, vagy én, de az emlékeinkben úgy van, hogy "mi". A többi testvérem 11-18 évvel nagyobb mint én, velük mindenikkel egyedi a kapcsolatom és általánosságban jó.

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
réka!
gratula az úszáshoz,én is most keresek karúszót :lol: meg már alig várom,h bejelentkezzünk az úszásra :)

joli!
Dorkónak iszonyatosan ízlenek a "fűszeres" ételek,nem most kapott először,csak cukrot nem kap és sót is csak,ha a miénkből szedek ki neki,akkor minimálisan.amúgy szombaton a pólusban fűszeres süét krumplit evett(lehet,h írtam)ezt így árulják,de hiába szopogattam le róla a fűszert,vasárnapra kicsapta a száját,mint nekem szokta 1-2 kaja.olyan pici hólyag lett a szája sarkában :oops: pedíg csak 5 db-ot evett :oops: mind1,meg sem érezte,csak nekem tűnt fel :lol: azért marad a fűszer nélküli sültkrumpli!viszont iszonyatosan fejlődik:elkezdett kérni.üét a kocsiban,tömte 2pofára a krumplit,és amikor elfogyott,kinyújtotta az ülésből a kezét és közölte,h hmmmmmmmmmmmmmm! :lol: :lol: (hátul ültem mellette,mert teli voltunk pakolva)és már a nagyülésben utazik.

és pár napja megfigyeltük,h engem utánoz.megfigyeli,h mit csinálok és később ugyanúgy csinálja.bepisilnétek a röhögéstől.odamegy a szenneskosarához és kidobálja belőle a ruhákat.de úgy emberesen a válla fölött hátra :lol: majd utánukmegy és megint hátradobja.ma estig nem tudtam hova rakni,majd lefekvés előtt előhoztam a nagy szennyeskosarat és kupacokba dobáltam,színek szerint a ruhákat(azért én nem a vállam felett,de tényleg "repkedtek" a ruhák :lol: erre oda mászott Dorkó,lült az egyik kupachoz és elkezdet ő is a hajigálását,majd jött a következő kupac.és közben hangosan lihegett,szuszogott. :lol: :lol: :lol: abszolút magamra ismertem :lol:
a másik a banánevése volt tegnap előtt.leültem a szőnyegre egy banánnal,h megeszem,de megjelent urasága,h kér.letörtem egy picit,h a szájába tegyem,de nem kellett,csak nyúkált a banánhoz.akkor próbálkoztam egy nagyobb,kezáébe való darabbal.na erre már sírni kezdett.akkor mérgemben a kezébe nyomtam az egész banánt héjastól.elégedetten leült falatozni :lol: :lol: harapta,rágta,ahogy kell :lol: :lol: megzabálom!!!!!

Kép
berni1
 
 


bocsi az elütésekért,de csak a tv világít,lusta vagyok felállni a villanykapcsolóhoz :oops:

szintus!
Dorkó mindent eszik,kivéve amit tiltanak,nem ajánlanak.bár 9 hós kora óta iszik frissen faxsart narancslevet is és tegnap azt mondta a sógórnőm,h 1-2 éves korig nem ajánlják a citrusféléket allergia miatt :?: mondtam neki,h az én könyvemben 9hós kortól engedik :? mondjuk nem volt semmi baja tőle,sőőőőőőőőőőt!az a kedvence,meg minden amiben narilé van :oops:
szóval eszik minden gyümit,zöldséget(nem tudom felsorolni,mert tuti a felét kihagynám,ha kérdezel,megmondom ettük-e,ha konkrét vmi érdekel)husiból is evett csirkét,marhát,sertést,sőt pici darált húst is marhából.és most elterveztem,h darálok neki csmellet és fasírtot fogok neki csinálni,mert pár napja igényli a darabos,sőt egész kajákat.imád harapni,rágcsálni.eszik kiflit(ma épp egy negyedet rágcsált el hátul a kocsiban,remélem jó idő lesz a héten,h kiporszívózzam :lol: ),abonettet,rízst.nálunk annyi a fix,h nem kap kimondottan lisztet(rízslisztet igen fog,már van itthon,de az rízsből van),nem kap cukrot,tojást,tejet,tejterméket(túrót,joghurtot igen),gombát,aprómagvas gyümiket,csonthéjasakat,virslit,felvágotta.kb ezek a fix tiltólistásak nálunk,de biztos van még,csak nem jut eszembe :) a csajok már megszokták tőlem,h ilyen tiltós vagyok :lol: :lol:
ja és általában én a miénkből veszem ki neki a kajáját még fűszerezés előtt.külön már nem igazán főzőcskézek,olyankor üvegest kap.és mi már tápszerezünk(reggel 150-200ml,este200-300ml)

Kép
berni1
 
 


csajok!
kűldjetek infókat mindig minden pest és környéki programról,ha tudtok vmit.sajna,nem vagyok vmi tájékozott :oops: bezzeg az akciók,mi? :lol:

gabi!
meggyógyultatok végre? :lol:

réka!
férjed lába?rég írtál róla.

tali:mit tudtok a csütörtöki időjárásról?

Kép
berni1
 
 


Joli!
Cseppet meglepődtél volna,ha írja valaki: Jéééé.Hát Joli férjével én is jártam! :lol: :lol: Azt még nem tudtuk,hogy ikertestvéred is van? Ezek szerint tényleg létezik az a bizonyos kötelék ikrek között? Egypetéjűek vagytok?

Szintus!
Tölthettél volna fel magadról képet,mert tényleg nagyon-nagyon,helyes és csinos anyuka vagy!!!!!! :wink:

Réka!
Neked egy kis letolás: Mé' nincs Mátéról kép az iwiw-es oldaladon??? :roll:

Berni!
Ahogy elképzelem Doriánt,hogy lihegve dobálja a szennyest...behalok! :lol: :lol: És te is lihegsz közben? :lol: :roll: :lol: Mira meg minden ruhadarabot két kézzel felemel a feje fölé! Kicsit olyan súlyemelős feelingje van,de nagyon kis vicces,mintha örülne,hogy sikerült kinyomni a 3 dkg-os súlyt! :lol: Azért sok hasonlóságot vélek felfedezni a gyerkőcök között. Mira pl. az etetőszék tálcáját veri,ha nem kapja elég gyorsan a kaját! De szegény Dorián,ha csak 5 db krumplit kapott,ne csodáld hogy reklamál! :lol:
A sógornőd nem olvasta,hogy málnaszörpöt cumisüvegből meg nem ajánlott adni?Vagy ez a másik???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sly!
Örülök,h ilyen jó éjszakátok volt,és remélem ez a csoda nem 3 napig tart,hanem visszaáll a régi rend!!!! :wink:

Berni!
Mostanság nem akciózol!Ejnye-bejnye! Na akkor én,a DM-ben a kisalakú fotósköny akciós,féláron van,1250FT,ez 26 oldal,de elég kis méretű...ha visszakapnám a döglött sz.gépről a képeket,rendelnék a naygszülőknek anyák napjára (lopott ötlet :oops: ),biztos hepik lennének,de csak 03.30-ig tart az akció,neten leadott megrendelésre!

Nem tudom más nagyobb gyerkőccel "rendelkező" anyukáknál is szokott-e lenni hasonló párbeszéd,vagy csak engem büntet a sorsa ..és Márk?! Egy példa a mai kb. 300-ból!!!!!!!!!!!! :shock:

-Leesett körtefáról? (már a kezdés is bíztató,mi? :lol: )
-Emlékszel ki esett le?
-Dédi papa. Felmászott fára?
-Igen.
-Leugrott?
-Nem,leesett!
-Felmászott?
-Igen.
-Létrán?
-Nem,csak úgy magától!
-Szedett körtét?
-Igen.
-Mibe?
-Vödörbe!
-Fáról?
-Igeeeen!!! :evil:
-Felmászott???
-Igen!!!!!!!!!!!!!
-Létrán?
-Neeeeeeeeeeeeem!
-Leugrott?
-Nem,leesett!
-Fáról?
-Ja!
-Felmászott?
-Ja!
-Létrán?
-Neem!
-Szedett BARACKOT?
Na ekkor kikattantam.... :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia Márk egy megzabálni való kölyök.Biztos érdekes lehet a gyerkőcökkel,amikor már beszélnek.
Egyébként eszes a kismanó.Egy kicsit kiprovokálja anyucit :)
Már alig várom,gogy a Fruzsi is beszéljen.Pár szó azért már van a tarsolyában. :) Köszi a bókot,most +14kg van rajtam,ami nagyon nehezen megy le:(

Fruzsi is ilyeneket eszik,nagyjábol,mint a ti gyerkőceitek.
Nálunk a tök kilőve,hányni tudna tőle szegény,áááá,probáltam egyszer-kétszer,de láttam rajta,hogy annyira utálja,hogy többet meg sem fordult a fejemben.

Berni nagyon édes lehet a kismanód,ahogy utánnoz téged.
Némi hasonloság van Fruzsi és Dorian között.Ő is ha éhes,akkor mondja,hogy hammmmm,és tátog,mint a halacska.Enni nagyon szeret.De nem buci baba,leugrálja és lemássza :)

Joli Adrián hol?

Istenem a tenger!Hát ott annyira jó volt.
Szerintem annak köszönhetjük a kislányunkat.Elötte volt 6-7hónap probálkozás,elmentünk a tengerre és csak még egyszer menstruáltam.Szeptemberben pozitív teszt! :D :D :D

Jó éjt lányok!A többiek alszanak már megyek is apa mellé,mert képzeljétek holnaptól pék lesz,este 10-re jár majd melózni.
Egyébként autóbádogos :lol: ,de most sajna nincs melója,így bekell állnia dolgozni(eddig maszekul dolgozott itth,feketén)

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Vince egyre korábban kel, fél 6-6 között, de ma még ezt is überelte, mert negyed 6-kor kelt! :evil: :? :( :roll: Persze éjjel továbbra is kel 3-4x, szóval zombi vagyok! :( Az a baj, hogy Viola is felkel rá ilyen korán, és ő nem alszik már napközben, este már nem lehet vele bírni! :? Mondjuk Vince délelőtt egy órát, meg délután egy órát alszik, szóval ezt sem viszi túlzásba! HELP!!!!!!!!!!

A szopi változatlanul este fix, ill. éjjel, napközben már csak ritkán, így egyelőre hagyom, de nyáron leszoktatom az éjszakai szopiról, kap vízet, ha szomjas. Csak addig bírjam ki!

Nálunk is hasonlóakat eszik Vince, már ő is kap kiflit, a tej és a tojásfehérje nálunk is tiltólistán van, meg persze az aprómagvasok, csonthéjasok, gomba..., de Berni már felsorolta! :wink:

Szintus!
Én Sugárné Leipold Évaként vagyok megtalálható az iwiwen. :wink:
Sajnálom, hogy éjszakás lesz a Párod! De legalább nappal veletek lesz! :wink:

Patrícia!
Édes kicsi Márk, talán fáradt volt már? 8)

Berni!
Ruhahajigáló Dorkó! :D :D :D Kép is van róla?

Joli!
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ami a férjedet illeti! :wink:

Hú, még tuti akartam írni, de tegnap olvastam végig, és a felét elfelejtettem! :oops: Nézzétek el nekem lányok, tényleg zokni vagyok ennyi nem alvástól! :roll:

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Évi, mi is hasonló cipőben járunk, ami a nem alvást illeti. Bár Bogi "csak" 2x kel éjszaka és fél 6-fél 7 között kel reggel. Én meg hiába rimánkodok neki 8) , nem akar visszaaludni. Persze ma visszaaludt volna már fél 8-kor, de kb. 10 perc után jelent meg Toncsi :D .

Szly, Muffin is terhes :shock: , ha jól vettem ki a szavaitokból? Azt hiszem bátor, nagyon szorítok neki minden téren.

Toncsi ma ment játszóházba, már nagyon várta. Szóval ma itthon ketten Bogival.

Évi, Vince a levegőn sem alszik többet nappal. Bogi olyankor több órát alszik és szerencsére van kertünk, ahová ki tudom tenni babakocsiba. De persze ma esik az eső :evil: .

Boginak akkkkkkkkkkkora púp van a fején :cry: . Tegnap az ágyon ugrándozott apa és nagymama között, majd egy hirtelen fordulásból az asztal sarkának esett. Hatalmas és lila lett pont a szemei között. És ha kicsit odébb esik pont a szemére :shock: :( . Tettem rá jégkockát, így kicsit visszahúzódott.

Tegnap volt az oviba a beíratkozás, 20 helyre jelentkeztek eddig 32-en és még ma is jönnek. De azt mondták felvettek :roll: , éljen a protekció :D :?

Bogi továbbra is a mi kajánkat hajlandó megenni , jó fűszeres legyen és darabos :shock: . Tegnap evett banánt harapva, krumplis tésztánkból kapott, de tészta nélkül :) és vajas kenyeret. Továbbra is szopi és estére táp és szopi. Viszont még mindig nagyon keveset eszik egyszerre. Jövő héten elviszem megméretni.

Írtam, hogy megnyertem a teszveszen egy ujjbáb tartót 11 Ft-ért :oops: . Ilyenkor mennyit pénzt illik küldeni? Olyan égő az a 11 Ft+pk :roll:

Én Berzsenyi Csilla vagyok az iwiw-en is :wink: :wink: .

Berni, Bogi is imádja dobálni a ruhákat. Tegnap az összehajtogatott párosított zoknikat dobálta le az ágyról.

Nagytakarítás félbe maradt :? , most folytatom a gyerekszobával.

Ja, Pat, én egyáltalán nem vagyok kreatív, mindent az Internetről :)


Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csoda 1 napig tartott, most éjjel felébredt olyan fél 3 felé, szopizott is. Nem is bánom, legalább szopik.

Csilla! igen Evelin kismama, kb 7-8 hetes azt hiszem.

Márk nagoyn édes, de Roli ugyanígy ki tud akasztani, bár nála inkább a Miértek dominálnak. Akármit mondok, miért rá a válasz, vagy a kérdés!? :twisted:
A CSak-ra abba szokta hagyni.

Évi! Sajnálom, hogy nem tudod magad kipihenni, lesz ez még jobb!

Jázmin is imádja dobálni a ruhákat!
8)

Nem tudom mi van vele, de olyan csúnya piros foltok vannak a hasán és a hátán. Már egy ideje megvannak, de kaptunk rá kenőcsöt, elmúlt, aztán visszajött és a kenőcs már nem használt. Kaptunk másikat, dettó ugyanez történt. Holnap kérek neki időpontot a bőrgyógyra, mert eddig a háziorvos kezelgette.

Nekem is menni kéne fogászatra, mert ha megfújja a szél az egyik tömött fogamat, utána veszettül fáj egy darabig. :cry:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Csoda 1 napig tartott, most éjjel felébredt olyan fél 3 felé, szopizott is. Nem is bánom, legalább szopik.

Csilla! igen Evelin kismama, kb 7-8 hetes azt hiszem.

Márk nagoyn édes, de Roli ugyanígy ki tud akasztani, bár nála inkább a Miértek dominálnak. Akármit mondok, miért rá a válasz, vagy a kérdés!? :twisted:
A CSak-ra abba szokta hagyni.

Évi! Sajnálom, hogy nem tudod magad kipihenni, lesz ez még jobb!

Jázmin is imádja dobálni a ruhákat!
8)

Nem tudom mi van vele, de olyan csúnya piros foltok vannak a hasán és a hátán. Már egy ideje megvannak, de kaptunk rá kenőcsöt, elmúlt, aztán visszajött és a kenőcs már nem használt. Kaptunk másikat, dettó ugyanez történt. Holnap kérek neki időpontot a bőrgyógyra, mert eddig a háziorvos kezelgette.

Nekem is menni kéne fogászatra, mert ha megfújja a szél az egyik tömött fogamat, utána veszettül fáj egy darabig. :cry:

Kép
szly27
 
 


Apa elkészült Roli runbikejával, ilyen lett: (ezt vettük 2000-ért)

Kép

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
pat!
:lol: nem vettem észre,h szuszognék,de ki tudja? :lol: amúgy ez tényleg a málnaszörpös sógórnőm,kár,h nem jutott eszembe.
és márkot bírom nagyon :lol: tudom,h nagyon kiborító,de míg nem az enyém csinálja,rendkívüli módon imádom!jó lesz,mikor egyszerre nyomja majd a kettő :?

csilla!
részvétem az éjszaka miatt :D mindenkivel együttérzek,mi 6 hónapig nyomtuk így.a kaja meg majd alakul,próbáld becsapni:egyél vagy egyetek ti is akkor mikor ő,hátha úgy elfogadja a babakaját,ha azt hiszi ugyanazt eszitek. :wink: legalábbis Dorkó folyton rajtunk tartja a szemét,h mit eszünk és kér belőle :? láttátok volna ma:ropit kért,de mivel az vékony,nem tudta harapni,szopogatni kemény volt,úgyh szép lassan felhúzta magát rajta és földhöz vágta :D mi meg röhögtünk :oops:

szly!
Jázminnak jobbulást,szerintem mi is a bőrgyógyin fogunk kikötni a hajával ill. a hajnélküliségével,mert még csak nyoma sincs hajnövekedésnek egy szabályos ovális körben hátul(nem kifeküdte,mindenki ezt kérdezi :twisted: )és csúcsszuper a bringa!!!!

ma a tescoban Dorián kipróbálta a bébitaxit,hát....nem hiszem,h veszünk :lol: nem tudja még megtartani,úgyh túl gyorsan megy előre,ő meg nem tudja követni :lol: mire megtanulná,megtanul járni,ha továbbra is ilyen rohamléptekkel halad.már sokszor egy kézzel fogja a kezünk és megy.az alap,h folyton rángat,h menjek vele :D kivan a derekam,de megzabálom!és olyan jól elvan 1edül is napközben,h ismerősi körben mindenki irígykedik,h kifogtunk egy ilyen jó gyereket.igaz,h full eleven,állandóan pakol,de észre sem vettük,h kijöttek a fogai,eszik mindent,mindenhogy,alszik éjjel,nappal rendesen...szóval nyagon büszke vagyok(még :oops: )biztos,h folyton a nyomában kell majd lennem,de remélem ilyen is marad.legalább tudni fogjuk,ha beteg :wink:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Sly!
Sajnálom az éjszakát,de ha így nézzük,akkor legalább szopizik,és az is fontos! :wink: Ízirájder öcsém a bringa! :lol: Roli nagyon menő lesz! Amúgy nálunk (eddig) teljesen kimaradt a miért korszak! :roll: Bár ami késik...de,hogy nekem is legyen öröm,Márk mindig mindenkire megkérdezi:- Melyik házban lakik? :evil: :evil: Mondjátok má' meg,hogy ezt honnan szedte? :shock: A postást, a hentest, a bankost,mindenkit akit lát :shock:
Berni,Szintus!
Így leírva tényleg ari,meg vicces,de ha majd ti is ott lesztek! :lol: :lol:
Szintus,nézd a jó oldalát...ezentúl friss kenyérre nem lesz gondotok! :lol:

Évi!
elég sz@rul hangzik amit írtál.Ezek szerint elég kicsi Vince alvásigénye! De még a nappali is! Violka nappal nem oviban van?Vagy elhozod ebéd után? CSillának igaza lehet a levegőn altatással kapcsolatban...Mira is 2-szer alszik,egyszer 11 és dél között vmikor,de alszik 2,5 órát.Ez nálunk szentírás! De én bizony még esőben is kint altatom!Esővédőt vagy takarót kell tenni a kocsira,osz csá! :wink: Délután viszont Mira is 25-30 perceket aludt,ami ugye az én szempontomból semmire sem elég,így ma azt is a levegőn tette... másfél óra lett belőle! :D Ő este fél 10-től alszik ált. 8-ig. Jó esetben picit tovább!Persze enni felkel! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csilla!
Gyógypuszi a csajnak!szegényke,de ne feledd lesz ez még rosszabb is! :wink: Gratu a 11 Ft-os bábhoz,szerintem küldj egy huszast! :lol: Végül melyik ovi lett a befutó?

Berni merre csavarogsz?
Joli sem volt még ma!
Gabuska?
Orsi???

Ja,ha már bicaj,meg bébitaxi...ma kipróbálta Mira a bátyus elektromos mociját! Az étkezőben! :lol: :oops: Látnotok kellett volna hogy élvezte! :shock:
Senki sem osztja meg velem,h mit hoz a nyuszi a babának?
Én erre gondoltam:
elég kicsi a képe,de remélem látszi,ez egy 4 az 1-ben játék,zenél prög stb.meg járássegítő is,a játéktáblát meg le lehet venni. 5e ft a quelle-nél 3 ptk.szerintetek? Sly,nektek hogy vált be a tiétek?

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Berni! Tényleg nagyon jó kisfiú Dorián és szerintem nem baj, hogy eleven. Legalább életre való és majd megvédi magát. Roli is ilyen. Ő is pont ilyen jó kisbaba volt, mint Dorián, aludt rendesen, evett rendesen, szépen eljátszott stb. stb. Bár volt egy verekedős korszaka, de talán túl vagyunk rajta. Könnyen átszokott a rendes ágyra, könnyen szobatiszta lett. Szóval tényleg szavam sem lehet.

Jázmin is jó baba, egy fokkal talán rosszabbul alszik, de tényleg rá sem panaszkodhatom.

PAtr! Én örülök, hogy megvettem. Nagyon szereti. Még most kezd rájönni, hogy mire is való. Néhányszor már felállt mellette, de még fél kicsit, mert ugye mozog és nem érzi biztonságosnak. A játék részével imád játszani. Azért jó kis reklám, hogy csak 5 ezer a játék, de behozzák az árát a 3 ezer postaköltséggel. :roll:

Kép
szly27
 
 


Jó reggelt!
Húúúúúúúúúúú,über kaka éjszakánk volt,Mira nagyon soxor kelt! :evil:
Sly!
990Ft a postaköltség,de arra gondoltam,hogy befűzök itt valakit,h rendeljen,mert 30e Ft-ig ennyi,és akkor feleződne,esetleg harmadolódna aptk...úgy meg szerintem jó A tesz-veszen,meg ugyanez 7e + ptk!

Szerintetek miért van az,hogy iszonyatosan fáj a hátam köhögéskor? De olyan szinten szúr,h már nem is merek köhögni!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


pat!
nem figyelsz?én voltam este! :lol: amúgy hátfájós köhögés lehet kezdődő tüdőgyuszi.nézesd meg!!!ismerősi körben 2en is átestek rajta. :cry: én vennék ilyen járássegítőtt(bármire rábeszélhető vagyok :oops: ),csak szerinte mi,nem tudnánk kihasználni,mert nem egyenletes felületű a kövünk,meg bútorok,falak vannak az útban.és szerintem Dorián előbb fog egyedül járni,minthogy ráérezne :D

húsvét:én írtam,h süsüt tojik a nyúl,meg bicikliülést(réka!a vaterán meg a teszveszen néztem,ne nyomd fel az árat :lol: )bukósisakkal.meg bébitaxit néztem,mert az is járássegítős,de később motorozni is tud rajta,de hát úgy néz ki,h a fiam kilőtte.szóval vmi játékon még gondolkodom,valszínű vmi "fejlesztő"pl.egymásba rakható vagy olyan torony.meglátjuk...
többiek?

Kép
berni1
 
 


Hali!

Ezt mind a nyuszi hozza? Ez igen :D ! Ilyen nyuszi kéne nekem is :wink: .
Nálunk nem hoz semmit a nyuszi, csokinyuszi a fűben és ennyi.

Legközelebb gyereknapra lesz ajándék.

Pat, a Széchenyi úti ovi lett végül.

Szly, nehogy félre értsd, örülök Evelin kismamaságának, csak én lennék parásabb. Különben hogy van Eliot?

Bogicska még mindig rettentő anyás, így csak akkor tudok valamit csinálni, ha alszik. Úgy hogy megyek is!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


PAt! Én már nem veszek járássegítőt! :lol:

Nálunk a nyuszi nem hoz semmit. Max tojást és csokinyulat. Ha jó idő lesz elmegyünk az állatkertbe és ennyi.

CSilla! Jól van Eliot! Már kúszik! De ha szeretnél tudni róluk, olvashatod a blogjukat is:

http://eliot-2008.blogspot.com/

Kép
szly27
 
 


Sziasztok lányok!

Eltelt az első magányos éjszakám.Extra szarul aludtam,Fruzsi jól,este fél 11-től reggel fél 10-ig.
Nekem nagyon hijányzott apa :( :)

A húsvéti ajándékÍ:biccülés,valamilyen játék.body.A mamáktól még nem tudjuk,hogy mit kap Fruzsi.Majd remélem megkérdezik,hogy mi kell :roll: :D

Ti hány gyereket kell,hogy megajándékozzatok?Nekünk a listán 7

:shock: gyerek van,bankrot.Lassan majd befejezzük ezt az ajándékozást. 8) :D :D

Patricia sajnálom a rossz éjszakát.Egyébként én is 83-as vagyok.Generácio.

Puszi lányok!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
akkor néhány pontosítás :lol:
1. Hol vagy Berni, = Hol vagy Adri? :lol:
2. megfűzök ITT valakit = Bükön fűzök meg valakit :lol:
3 5e Ft 3 ptk = 5e Ft + ptk (990Ft-de azt már írtam) :lol:

Szintus!
7 gyerkőc? Nem semmi! nekem 2 saját, a férjemé a nagy,meg 2 keresztfiú. aztán Húsvét után nemsokkal Márk névnap!
Folyt. köv...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Írtam egy tök hosszút, de elszállt, nincs az az isten, hogy még egyszer beírjam. :evil: :oops:

Joli, ikertesóddal a természetetek is hasonló?

Csilla, Nóri is nagyon anyás, szó szerint csüng a nadrágomon, mikor nem vele foglalkozom. Nagyon édes. :lol:

Húsvét?
Kapnak valami kisebb játékot a lányok, meg Livi 1-2 csokitojást. Nagymamáktól, keresztmamitól úgyis kapnak még ajit, ezért itthon nem visszük túlzásba.

Berni, köszi kérdésed, a hányósnak vége mindkét lánynál, viszont most náthásak, természetesen mindkettő. :x

Nóri lépeget 3-4 lépést, ha a hóna alá nyúlok, tök ari, de pihentetjük a dolgot, sztem még kicsi hozzá. :roll:

Kaja: nagyon jó étvágya van, mindent megeszik, amit kap, kivéve a nyers alma. Viszont aludni elég kelekótyán alszik, mert éjjel 2 óránként felébred, sír, magam mellé veszem és alszik tovább. Visszacsempészem az ágyába, de mindig felébred 2 óra múlva. Viszont a délelőttöket átalussza, és kora délután is alszik 2,5 órát. Kiegyeznék a napi 2×1 óra alvással is, csak éjjel nem ébredne. Na mindegy, ennél nagyobb bajunk sose legyen.

Kis ízelítő az ovis fotózásból (még csak a képek kicsinyített változatát kaptuk meg, a rendeléshez, azokat fotózgattam le itthon)

Kép
Kép
Kép Kép

A konktakt felirat nem lesz rajtuk. Legalábbis remélem... :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mindenki szégyelje magát, aki 1980 után mert születni!!! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Boginak puszi a púpjára!

Nemrég Livinek is volt, szintén az ágyról esett le és szintén a két szeme közt verte be. Mirelit zöldborsót kapott rá. :lol:
Ez volt a második ilyen balesete (azért 3,5 év alatt két pukli egész jó arány) 8) , megdöbbentő látvány, amikor a púp jön kifelé. Mindkétszer 1 mp alatt odaértem a gyerekhez, és a szemem láttára nőtt ki. Ilyenkor nem fürdik aznap este, mert a fejembe vettem :lol: , hogy ha a hideg lelohasztja a puklit, akkor a meleg víztől valószínűleg jobban feldagad, meg rémlik biosz óráról, hogy a meleg vérbőséget okoz, ami a beütött testrésznek nem épp ideális, szóval a bibi szerzésének napján csak mosakodás volt, fürdés nem.

Ugye, milyen érdekes és izgalmas volt? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?