Új privát üzeneted érkezett!


Lilluska! Mindjárt írok is csak megetem Bibut, aztán míg Ő alszik leírok mindent!!!! Kép
Vendég
 


Na, itt vagyok!
Nekem nem jött be a babaexpo, mert igazából most spec. inkább a börze lett volna jó. Tavaly meg ez... Hát nekem már semmi sem jó?! :shock: :D vettünk Bibunak egy gyerekülést, de átvágtak, mert azt mondták 9-36kg-os, erre tegnap beüzemeljük és nézzük nem jó... :? :shock: Akkor nézzük, hogy a széken 15-36kg van. :evil: :evil: Ma fölhívom a céget és egy olyan bunkó nővel beszéltem...AAAAAAAA!!! Na mindegy, mondták, hogy ez a márka nincs, de van másból... :? :evil: De mi nem is ezt akartuk megvenni, hanem a Brendonban egy speckot, de ez most kint olcsóbb volt (több, mint fele) és jónak is tünt. Most nem tudom mi legyen, mert mit csinálok egy másikkal?????? :shock: :evil: Ja, és a nő is kérdezi, hogy bizti nem jó?! :shock: :evil: Meg, hogy nem tünt föl, hogy belül nincs biztonsági öve?! Mondom neki, hogy honnan kéne tudnom????? 11hónapos gyerekkel nagy a tapasztalatom autósülésben, nem?! :!: :?: :evil: :evil: :evil: :evil: Na szóval ma már megint jól begörcsöltem, mert úgy fölbosszantottak. Mondtam is Apának, hogy Ő menjen föl, de azt hiszem nem hagyom rá, mert én jobban tudok harcolni. :wink: :D

Fanni, nem vettem, csak az ille.ollánál egy fölsőt. De csajok ez annyira kényelmes.... :D :D :D Mindenkinek ajánlom. :D
Viszont a másik cégnek nem volt kint ruhája, csak neten lehet rendelni(esser2.-nek) :shock: Pedig én nem vagyok konfekció méret? Nekem is mondta a nő, hogy kihoznak két méretet is, de nem tudom... :shock:

Marcsi, nagyon jó a vonalzód!!! Én is lecserélem!!! :D
Vendég
 

 
 

Nagyon édes Lilla baba! :lol: :lol: :lol:

Ezek szerint túl sok mindent nem hagytunk ki azzal,hogy nem mentünk,bár biztos volt,akinek bejött...barátnőm is volt kint a férjével,de ők nem vettek semmit,csak összeszedett valami jó kis náthát-persze nem biztos,hogy pont ott,de azóta beteg.

Sajnálom,hogy feldühítetted magad a gyereküléssel,mondjuk az ilyeneken én is fel bírom húzni magam rendesen,nálunk ezért apa intézi a hasonló dolgokat.Ő sokkal nyugisabb,de azért nagyon határozott tud lenni...

Annyira utálom ezt az időjárást,ráadásul egész nap fáj a fejem és a hülye hormonoknak köszönhetően állandóan bőghetnékem van :( .

piki
 
 


Marcsi, tudom miről beszélsz.. múlt héten volt hogy este úgy elkezdtem sírni, hogy aztán nem tudtam abbahagyni, nem tudtam elaludni.. pár nap és elmúlik.. Reméljük a fejfájás is! Sajnos nekem is sokat fáj.. :?

Eszti, milyen az ülés amit vettetek? Milyen fajta?
Nagyon édes a kép a Lilláról! :)
Milyen a felső amit találtál? Fent van a honlapján?
Kedves az a lány nagyon. Én pénteken visszavittem neki a nadrágot amit vettem, hogy vegyen be belőle egy kicsit, mert túl nagy.. ha egy pár órát rajtam van akkor meg még nagyobb lesz..
Bár lehet januárra meg már kicsi lesz, ha így folytatom..:S
Az Essere2-nek is volt még pénteken ruhája.. lehet eladták vasárnapra? Én úgy értettem mintha meg is lehetne venni őket ott is..
Szerintem jó volt a minőségük, én fogok rendelni.

Szilvi, gyógyulj meg!
Sok pihenés! (bár ahogy írtad, eddig ezzel nem volt gond :)
+narancs, kiwi, paprika.. ezek tele vannak C vitaminnal!
+ calcium pezsgőtabletta jó az orrfolyás ellen!
+fokhagyma, hagyma..
Esetleg propolisz, nekem is már többször elkezdett fájni a torkom, de olyankor lefekvés előtt propoliszos teával gargalizáltam, vagy egy kanál mézhez tettem 15-20 cseppet és másnapra semmi bajom nem volt. Pedig a nővérem, párom, párom anyukája is szenvedett a torokfájástól napokig... :(
Vendég
 


Helló Csajok!

A gyengélkedőknek én is jobbulást kívánok és sok-sok pozitív energiát küldök! Sajna én meg két napja iszonyatos gyonorsav túltengéssel küzdök, tudom, hogy ez az egyik jellegzetes velejárója ennek az állapotnak, de elég kibírhatatlan,. Ha eszek, ha nem, ég a torkom, mint az állat, nem győzöm bekapkodni a rennie-ket és tegnap este alig bírtam elaludni, mert ha vízszint közelébe kerülök, egyből feljön a torkomba a cucc :cry: Vmi tuti jól bevált módszereket kérek szépen.

Marcsi, nekem is tökre tetszik az új vonalzód, olyan kis nőcis, Pankás!:)

Egyébként az elején nekem is összevissza beszélt a doki bácsi, hogy fiatalabb a magzat, aztán meg a genetikai UH-os vizsgálati lapokon mindig azt írták, hogy a méretek alapján teljesen megfelel az utolsó vérzés szerint számított kornak. Egyébként meg sztem annyira mindegy, úgyis akkor bújnak ki, amikor ők akarnak :lol: Meg az is benne van a pakliban, hogy tényleg nehéz lehet pontosan belőni az icuri-picurik korát. Legalább a születésnapjuk biztos lesz és onnan majd könnyű lesz számolni, hogy hány hetes. Úgyhogy ne ijedj meg semmiféleképpen, meg attól sem, hogy nem egyenletesen fejlődik. Pl gondolj bele, most mi sem egyformán és nem is együtemben gyarapodunk :wink:

Mostmár határozottan érzem Esztikét odabent :lol: , legalábbis azt hiszem :? :roll: , tehát akkor mégsem olyan határozozttan :lol:

Eszti! Olyan szép ez a kislány, tiszta anyja :lol: :lol: Viccet félretéve, nagyon jó a kép, már én is alig várom, hogy december 8. legyen.

Na hát én most megint be vagyok sz....va ettől a H1N1-től, hallottátok a szegedi kismamát, aki kómában van? Tök gáz. Én most elkezdtem grapefruit mag kivonatot szedni, elvileg azt lehet, legalábbis a neten talált tájékoztató szerint igen, meg továbbra is 1200 mg C vitamin naponta. Remélem, így már elég felkészülten állok szemben ezzel a nyavalyával.

Nekem is fáj a fejem, lehet vmi a levegőben.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok az energiát, megkaptam, jobban is vagyok!! :P :lol: :lol: :lol:

Marcsi mi is egy napra vagyunk kiírva! :D Tök jó, Ildi , Te és Én!!! :lol: :lol: :lol:

Eszti olyan édes Lilla!!! :lol: :lol:
Az ülésen pedig ne idegesítsd magad!!! :?

Fanni ahogy te is írtad a pihenéssel tényleg nincs gond! :lol:
Csak a fránya nátha... :evil:

Reni örülök, hogy már biztosan Esztikét érzed!!! :lol: :lol:

Azt olvastam, hogy:
"Rendszeres időközönként hajtja álomra a fejét, és rendszeres időközönként jelzi, hogy ébren van, pont úgy, ahogy egy újszülöttnél megfigyelhető. Egyébként számíthatsz rá, hogy kb. olyan ritmusban lesz ébren születése után, ahogy a hasadban tapasztaltad."

Ezt már én is észrevettem, akkor az én babám jó sokat fog aludni (remélem)! :D
Hogy kire ütött ez a gyerek? :roll: :lol:

Én is szeretnék majd 4d-t, de majd csak dec. vége-jan. eleje körül, de lehet előbb kerül rá sor! :lol:

Pihenjetek sokat és vigyázzatok egymásra! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Rena,a gyomorsav bazi gáz tud lenni,nekem is volt jópárszor,hogy már egy korty víztől is úgy éreztem magam,mint akit gyomorszájon vágtak :( -sőt,a mai napig is előfordul...
Az a legrosszabb,hogy ez ellen szerintem nincs tuti recept :? .
Én egy Tums nevű kálcium-rágótablettát használok,ezt a párom nagynénje hozta Kanadából-ha elfogy,nekem is jön a Rennie...
Próbálom kerülni az olyan kajákat,amiktől még több sav termelődik,de néha még egy vajaskenyér is kifog rajtam...szóval átérzem a problémád maximálisan,bár tudom,hogy ez nem vigasztal...

Szilvi,örülök,hogy jobban vagy!!! :lol: :lol: :lol:
Azt én is olvastam,hogy a magzat bioritmusa hasonló ahhoz,mint amilyen az újszülötté lesz-ha ez így van,akkor jaj nekünk! :lol: :lol:
Panka mostanság igencsak aktív,este nagyon sokáig fent van és kora reggel már a mocorgására ébredek,amint épp a reggeli tornáját végzi a húgyhólyagomon... :lol: ,a kis drága... :lol: :lol: :lol:

Mi is nagyon mennénk 4D-re,de most elég csehül állunk anyagilag,Andris melót keres,mert az ingatlan nagyon nem megy...
Remélem,hamar kilábalunk ebből :(

piki
 
 


Sziasztok!
csatlakozhatnék hozzátok?

Nemrég tudtam meg, hogy babát várok, már van egy kislányom, aki még csak 18 hós, de már olyan távolinak tűnik a terhesség. Ha minden jól megy, júliusban fogok szülni. Majd csinálok vonalzót is.
Akkoriban nagyon beleástam magam a terhességgel kapcsolatos dolgokba, most erre nem igazán van időm, viszont nem szeretnék semmi fontosat elfelejteni vagy kihagyni. Jó lesz megosztani a híreket, véleményeket. És persze az élményeket.
Befogadtok? :wink:

_______________
Borsó
Vendég
 


Üdv Bordó köztünk!!! :D :D :D Nekem is pici még a lánykám, most lesz 1éves! Úristen 3hét kb. és szülinap....hogy eltelt ez az 1év. :shock: :shock: :shock: Mesélj magadról. Hova valósi vagy?

Reni!Sajna gyomorsav engem is ennyire kínzott és a Rennie-n kívül semmi... :cry: :? Kitartás, szülés után minden panasz elszáll!!! :D (Lesz helyette más... :? :D )

Szilvi, gyógyulgass!!! Még plussz-plussz energia innen!!!! Nálam bejött a hasban való solog és a kinti lét. Igazán aktív most is és az volt bent is. Sose aludt nappal és kint sem, viszont jó alvókája van éjszaka... Az nagyon jó!!! :D :D :D

Marcsi! A dokink a kiskönyvbe írt dátumot nézi és ahhoz fogja viszonyítani a szülést is. Nálam Bibunak max. 5nap volt engedélyezve, pedig uh-on már dec. közepét is mondott/mondtak. De nálunk bejött, mert mire kijött tiszta száraz volt még hetekig és arra azt mondják, hogy túl hordtam... :shock:

Fanni!Sajna nem találtam. de ha kimosta lefotózom. Nagyon jó az anyaga. Az esseérsek kicsit furik voltak, de lehet én is rendelek, mert tetszenek a ruháik. Mi pont az expon vettünk propoliszos mézet! Még nem próbáltam, állítólag kismamáknak is ajánlott napi fél teáskanál... De még nem jutottam el odáig.

Ildi, megértelek, nálunk is sokszor úgy telnek a napok. Gyerek mellett nem lehet unatkozni. :D

na megyek, ez az időjárás kiborít! Remélem moa is tudok aludni! Jó éjt csajok!!!!
Vendég
 


Borsó! Persze, hogy befogadunk! :)

Kérdeztem már tőletek, hogy Ti mit tudtok arról, hogy lehet háton aludni? Lehet hogy már kérdeztem.. :oops:
Egyszer azt olvastam valahol hogy nem ajánlott és azóta mindig felébredek, ha a hátamra fordulok..

Gyomorégésre sajnos nincs tuti tippem. Nekem nem szokott gyomorsavam lenni.Azt már olvastam, hogy terhesség alatt sokszor van. De nem csak később? Most még nem olyan nagy a baba hogy nyomja a gyomrunkat nem? Mos még csak köldök magasságában jár..
A tesóm is Tums-ot szed.. ő is az USA-ból hozta..
Van egy jó könyvem, amiben mindenféle problémára vannak táplálkozási tanácsok,természetes gyógymódok. Majd megnézem az mit ír, csak most kölcsönadtam.. :?

Eszti, elkezdtél tornázni? Kipróbáltad valamelyik Béres tornát?

Ildi, itt vagy még? :)
Vendég
 


Sziasztok
és köszi!

Eszti
nekem meg nagyon hosszúnak tűnt ez a másfél év :lol: :lol: Vagyis talán inkább az utóbbi hónapokban lassultunk le kicsit, előtte olyan látványosan változott a lányom napról napra, ezt most nem érzem. Mások persze mondják most is.. Szinte sürgetném már, alig bírom kivárni, hogy mikor lehet már vele hosszan beszélgetni dolgokról, moziba, állatkertbe menni úgy, hogy ne csak bambuljunk és 30 perc múlva unja.. tudom, türelmetlen vagyok :oops: és ez még odébb van. :lol: :lol:
Gratula a kis egyévesnek. Na jó, nem öregítem még :D Mit terveztek a nagy napra? :lol: Torta, család, ilyesmi?

Funky
na pont az alvás téma az, amire céloztam az első hsz-emben, mint "fontos" infó. Emiatt pl én kikészültem mert mindenki mást mondott, és az összegzés az lett, hogy különböző indokok miatt nem lehet se hason, se háton sem oldalt feküdni. Na erre varrjon gombot a szegény kismama! :lol: :lol: egyelőre még nincs hasam, így nem zavar, de hogy mi lesz később? :D
Vendég
 


Bocsi csajok, tesztelem a vonalzót
Vendég
 


Feladom.. kipróbáltam vagy hatot és mindre azt írja ki, hogy túl hosszú. pedig 2 éve pikk pakk beillesztettem egy ugyanilyet, semmi gond nem volt. Most miért nem jó? :evil: :evil: Megyek, csinálok valami hasznosat.
Csak az url-eseket fogadja el. Ez nem szép dolog, nem mindegyik oldalon adnak többféle kódot ugyanahhoz a tickerhez. Felrobbanok!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!

Borsó üdv köztünk! :D Ari a vonalzód! Mesélj kicsit magadról!

Reni a gyomorsavra nekem nincs tuti receptem, de ez szerencsére kerül engem! Még... :)

Eszti milyen "pici" Bibu, de mégis már kész kis nő! :lol: :lol: :lol:

Fanni én nem hallottam semmit az alvásról, annyit tudok, hogy a vége fele már kényelmetlen lesz,ezért használnak sokan párnát a hasuk alatt oldalt fekvésnél. Én tudok háton aludni, nem hiszem hogy már most nem ajánlott háton feküdni, úgy feküdj/aludj ahogy kényelmes!!! :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Szia,Borsó! :lol: :lol: :lol: Jó,hogy csatlakoztál! :lol: :lol: :lol:

Már megint a fél napot elmászkáltuk ebben a szutyok időben,pedig megfogadtam,hogy csak minimálisat megyek emberek közé,BKV,gyógyszertár ilyesmi...de nem volt kedvem egyedül itthon lenni,mert mostanában nagyon befordulok,ha csak magam vagyok itthon...elég béna,remélem,elmúlik hamarosan :roll: :? .

Alvás témában mindenhol azt javallják,hogy az ember jánya aludjon az oldalán,főként a balon,ha állapotos.(ez de egy hülye kifejezés :roll: )
Minél előrehaladottabb a terhesség,annál nagyobb ennek a jelentősége,mivel háton fekve a baba nyomhat fontos vénákat illetve a vesevezetéket.
Én-érdekes módon-amíg semmi pocakom nem volt,az oldalamon aludtam,mert úgy volt kényelmes,mióta egyre nagyobb,egyre többet alszom a hátamon... :? :?
Sokszor Panka is csak akkor nyugszik meg és alszik el végre,ha a hátamra fordulok...valamiért neki kényelmesebb...

Nekem elég sokat fájdogál a kismedencém,pontosabban az ott található izmok,izületek.A doki azt mondta,ez a méh növekedésével járó tágulás miatt van és később még rosszabb lesz-köszi :? .
Ez ellen a neten azt tanácsolják a kismamis oldalak,hogy oldalt fekve párnát kell tenni a térdek közé...hát,nekem ez se jött be,mert még rosszabb volt,szóval nálam semmi nem működik úgy,mint a nagy átlagnál...

piki
 
 


Sziasztok!

Kicseréltük az ülést, de többért és nem is olyanra, de már a végén úgy voltunk, hogy ne ezen múljon a gyerek biztonsága... :? De nagyon rendi volt a fickó, vmi fejesebb lehetett, nagyon sajnált minket és az esetet is... :cry: De legalább jobb szájízzel távoztunk és már be is üzemeltük és Bibunak nagyon tetszik, mert lehet dönteni, meg emelni és így Ő is mindent lát. :D :D :D

Fanni, még nem próbáltam, mert meg sem vettem.. :oops: :oops: De már döntöttem, hogy Alexandra lesz... Hétvégén megveszem. Remélem! :D

Marcsi, ne depizz! Majd kitalálok vmi vicceset, jó? :D :D :D

Borsó, pont vasárnapra esik a nagy nap (dec.6), de szerintem máskor tartjuk, hacsak nem Anya mégis itthon lesz. De csak a család, no meg torta és szerintem ennyi. De már nagyon várom. Most szombaton pedig a keresztfiam lesz 2éves. :D Olyan nagy fiú, hihetelne. :D

szilvi, jobban vagy?
Reni? Sokat dolgozol?
Ildi, merre vagy?

Alvás téma: Én ilyet még nem hallottam... Én hason szeretk aludni. :? :? De mostanában csak oldalt megy. Nekem a végén nem ment oldalt csak háton és semmi bajom nem lett nekem sem és Bibunak sem. :D Szerintem aludjunk úgy, ahogy kényelmes.
És épp ezért én el is megyek alukálni!!!! Oldalt!!! :D :D :D :D Jó éjt!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak mindig rohanok! :D

Borsó!
Üdv itt! Gyere gyakran, és írj!

Eszti!
Örülök, hogy megoldódott az ülés! Hát igen, ha még nincs tapasztalata az embernek, nem tudja mire kell odafigyelni, sajna történhet ilyesmi... Velem is gyakran megesett, hogy otthon vettem észre, hogy nem is jó, amit vettem.

Reni!
A gyomorsavra nekem a Talcid be szokott jönni. Na meg persze mellette a folyamatos keksz-evés. :oops: Mostanában nekem is egyre gyakrabban előjön.

Fanni!
Szerintem aludj úgy, ahogy kényelmes. Tudom, tudom, a pocak ezt nagyban megnehezíti. Én állandóan-kizárólagcsakis-hasonalvó voltam, na ennek most egy ideig vége... Azt gondolná az ember, hogy ha végre megszületik a bébi, lehet újból hason aludni, de nekem akkor se sikerült bizonyos okokból. :lol:

Marcsi!
Fel a fejjel, fellendül majd az a fránya ingatlanipar. Az én párom az építőiparban dolgozik, hát ott is van néha pangás.

Húúú lányok, biztos hülyének fogtok nézni, tudjátok mit csináltam tegnap??? Megvettem a gyerekeknek a karácsonyi ajándékokat! Márkónak még mondjuk kell valamit, de az unokatesóknak megvan minden! Úgy nem szeretek decemberben vásárolgatni, nagy a tömeg, lökdösődés, nézelődni/válogatni sem lehet nagyon, meg néha már a választék se olyan... Már "csak" szülők, testvérek és a Párom van vissza.

Szép napot mindenkinek! Itt Pécsen hétágra süt a nap, küldök belőle Nektek is!
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
neftis
 
 


Jó reggelt!

Ildi, képzeld már mi is elkezdtük a kari aji vásárlást. Keresztfiúnknak meg van, csak a sajátunknak nincs. :D Hááát, ezek a mai szülők?!?!
Amúgy az én férjem olyan, hogy mindig mindent körbejár 600x, de ez annyira szimpinek tünt, hogy sebtiben megvettük... :roll: Hát ez van. Tavaly a babakocsival szívtunk, ott hatalmas veszekedés volt a minimanóban... Ők a kiállításöon nem enegedték, hogy megvegyük, majd a boltban majd 50ezerrel drágábbért akarták eladni. :? :shock: Lehet olyannak nézünk ki, hogy na majd zekeet jól átvágjuk??? Mondjuk jóval fiatalabbnak szoktak minket saccolni...

Csajok én ma olyyan fáradt vagyok... Már nem bíyrom az ennyi napig tartó pörgést! :?
Vendég
 


VÉGRE NÁLUNK IS SÜT A NAP! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A kedvem is sokkal jobb ettől!
Reggel óta babakocsikat nézegettünk a neten,ez is feldobott, hamarosan szerintem meg is vesszük majd-alig várom...amennyire magamnak utálok vásárolni,annyira be vagyok zsongva a babacuccoktól :lol: :lol: :lol: !!!

Karácsonyi ajándék terén még csak az ötletbörzénél tartunk,de abban teljesen egyetértek,hogy sokkal jobb ilyenkor vásárolni,mielőtt kitör az őrület minden üzletben.Nem bírom a tömeget,a tülekedést,a türelmetlen eladókat stb.Olyan illúzióromboló,pont karácsony előtt...
Szóval szerintem mi is belefogunk ebbe a projektbe,hamarosan.

Eszti,jó,hogy túl vagytok a gyerekülés mizérián,a lényeg,hogy Bibunak tetszik! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Teljesen új, és kezdő vagyok úgyhogy először írok kicsit magunkról... :D

A rendes nevem Judit, 23 éves vagyok, az első babánkat várjuk párommal. Bár aránylag fiatalnak számítok, már évek óta érlelődött bennünk, hogy kiteljesedhetne az életünk egy csöppséggel.
Van két kutyánk, eddig "csak" ők voltak a fiaink, rajongunk értük, bár igazi ördögfiókák. Az első kutyánk már 3és fél éves, őt azért vásároltuk, hogy "gyakoroljuk" a gyereknevelést, jól el is kényeztettük :wink: !

Mi is a márciusiak táborát fogjuk gyarapítani, 03.13-i kiírással, az utolsó UH-n a doki kijelentette, hogy kisfiunk lesz, bár gyönyörű lánynevünk volt, remélem nem lesz meglepi a szülőszobában :D

Hu egyenlőre nem nagyon tudom mit lenne még jó leírni...
Úgyhogy nektek is gratulálok, és gondtalan babavárást!
zaphyr
 
 


Sziasztok!

Eddig nagyon zűrös, minkával teli hetem volt, egy órája jól fel is idegesítettek, úgyhogy úgy gondoltam, lehúzom a redőnyt erre a hétre, és hazajöttem fini levest enni, meg bekucorodni a TV elé. Aztán majd estefelé tornázom egyet, mert a héten még arra sem volt időm.

Üdvözlöm én is az újonnan jövőket ( Borso és Zaphyr )! Végre Vki - Borso - aki még itt lesz velem, ha a többiek már babáznak, merthogy eddig én voltam itt a legfiatalabb terhes ( mármint a szülés várható idejét számítva ).

Irigylem a napsütést tőletek, mi itt ragaszkodunk még ma is a "sötés szabolcs" elnevezéshez, napok óta nem is láttunk napot, ilyenkor is villanyt kell kapcsolni.

Az ajándékvásárlás terén én mindig minden évben egyet értek a vegyük-meg-hamar-az-ajándékot ötlettel, aztán mindig addig húzom-halasztom, míg dec. 20-a lesz belőle, de az idén sztem én is megemeberelem magam és nekifogok, az öteletek nagy része már meg is van, csak a kivitelezést kell megoldani.

Az alvással kapcsolatban én is haloottam, hogy nem ajánlják a háton alvást, mert a méh elnyomja az az eret, amin keresztül kapja a picit az oxigént, de sztem ez már csak a terhesség legvégén, amikor nagy-nagy a pocak akkor jelenthet gondot. Egyébként meg sztem a termézet és a testünk is gondoskodik erről és ha úgy érzi, hogy vmi nem jó, biztos jelezni fog. Egyébklnt én is sokáig a hasamon aludtam, utána oldalt, háton soha nem tudtam, erre most minden éjjel arra kelek, hogy a hátamon alszok és meg is ijedek, de csak nem lesz gond.
Ti hogy vagytok a pipiléssel? Sajnos nekem az éjszakai WC-re rohangálás nem szűnik, pedig elvileg ennek a 2. trimeszterben már nem kellene nagyon lennie, de sztem nálam pont úgy fekszik a pici, hogy nagyon elnyomja és 2 óránkétn felkelek. :cry:

Köszönöm a sok jótanácsot, már jól van a gyomrom, sztem ez még nem a terhesség miatt voilt, hanem megehettem vmit, ami nem kedvezett túlságosan a gyomromnak és azért volt sok a savam, merthogy másnapra elmúlt, mintha nyoma sem lett volna.

Judit, elárulhatnád a tuti szép lányneveketeket!:)) Ígérjük, nem nyúljuk le.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok Kismamik!


Régi babanet olvasó vagyok, van egy 15 hónapos kisfiam és az Ő "kezdő felszereléséből" az alábbiakat szeretném eladni, mert kifogástalan állapotban vannak, csak a mi babánk használta és még biztos ki tud szolgálni néhány babócát.

- Babymoov hálózati és autós cumisüveg melegítő (Csak egy 3 napos kirándulás alkalmával használtuk)
- Pesztonka orr- és mellszívó (csak 1 hónapot használt)
-Angel care kétlapos légzésfigyelő (1 évig használtuk, megbízható)
-1mx1m fa, 3 poz-ba állítható, összecsukható, fa járóka
- Graco QUATTRO TOUR DLX COMPLETO, kék színű, lapra csukható babakocsi (mózes, hordozó autós rögzítő talppal, babakocsi lábzsákkal, esővédővel)

Szívesen küldök bármelyikről képet, ill. a többi részletet privi-ben meg tudjuk beszélni, mi Bp XVI. ker mellett lakunk. Ha valamelyik érdekel vagy kérdésetek van nyugodtan írjatok!

Sziasztok
bruno007
 
 


Sziasztok!

Zaphyr Judit,üdv közöttünk! :lol:
A lánynévre én is kíváncsi vagyok,légyszi-légyszi!!! :lol: :lol: :lol:
Milyen kutyusaitok vannak?Ez itt egy meglehetősen kutyabarát topik!
Kicsit azért még mesélhetnél magadról/magatokról,ha van kedved. :lol:

Rena,meddig akarod még tartani ezt a tempót? Mondjuk semmi közöm hozzá,de jobban örülnék,ha többet pihiznél és kevesebbet hajtanál! :oops: :oops: Bocsi,csak aggódom... :oops:
Az éjszakai pisijárat nálam is 2-3 óránként indul,de nekem napközben is elég gáz...Panka előszeretettel ugribugrizik a húgyhólyagomon és néha mire kezet mosok wc után,már úgy érzem,mehetek is vissza...ilyenkor persze csak pár csepp jön...
Főleg akkor ciki,ha éppen úton vagyunk valahová. :oops: :?

Délután Brendonban voltunk,megnéztem a kordgatyókat,mert kéne valami melegebb,de nem voltam elájulva tőlük.
Végül csak egy szivacsot vettünk a pelenkázóhoz,mert elég kevés helyen lehet kapni ezt a méretet,ami nekünk kellett...de végre megint vehettem valami babásat! :oops: :lol: :lol: :oops: :lol:

piki
 
 


Köszi, Marcsi az aggódást, én is sokszor elgondolkodom, hogy nem éri meg a sok idegeskedés meg hajtás ( mert tényleg nem éri meg anyagilag sem), de még ezt az évet tényleg szeretném végig csinálni és jól is jönne a korábban már tárgyalt gyes, táppénz, stb. miatt. Így is ahogy számolgattam, nevetséges lesz majd, de több mint semmi. Meg persze most is élni kell vmiből. Természetesen ezt együtt vészeljük át a férjemmel, de még úgy vagyok vele, hogy amíg bírom, addig csinálom.
Meg azt figyeltem meg, hogy ha itthon vagyok ( mert van úgy, hogy 1-2 teljes napot ellógok a hétből:))), akkor mindig csak azon jár az eszem, hogy mit kellene enni, főzni, és akkor főzök és eszek :oops: :cry: , így inkább járok dolgozni.

De tényleg jól esett az aggódás, és mostmár igyekszem nem idegeskedni!

Jó éjt Mindenkinek Mamócák!

Kép
ire81
 
 


Csajszik! Új a vonalzóm!!!!! :D :D :D De szerelmesest már nem negedett... :cry: :cry: :cry: :cry:

Judit üdv köztünk! De jó, már milyyen sokan vagyunk!!!
Marcsi, Reni emlékeztek mikor mag csak 3-an irogattunk???
És judit merre laksz? Hol fogsz szülni? Kutyukról is kérünk infót, igen-igen nagy kutya-macsa-minden állat fanok vagyunk! :D

Úristen, nem bírok írni, olyan fáradt vagyok, szóval lépek!!!

Jó éj!!!!
Vendég
 


Megint napfényre ébredtem,hú,de jó! :lol: :lol: :lol:
Na,majd holnap nem fogok,az tuti.Mikor el kell indulnom a suliba,addigra szerintem még a nap se kel fel... :cry: :cry: :cry:

Holnap pedig már nem lóghatok,mert ezt a félévet elég lazán vettem eddig. :?
Bár,ha megint az lesz,mint 2 hete,hogy mindenki köhög-tüsszög körülöttem,akkor hagyom a fenébe az egészet,és hazajövök.
Semmi kedvem összeszedni valami jó kis vírust.Brrrr...

Tényleg,Eszti,te kérdezted mostanában a dokinkat a H1N1 elleni oltásról?
Nekem a háziorvosom és a védőnőm változatlanul ellenzi,a dokit meg nem zargattam mostanában,jövő héten úgyis megyek hozzá.

Néha szoktam olvasgatni a márciusi babás topikot,ti nem? Ott a lányok már régóta ezen vitáznak,pro és kontra mennek az érvek...
Igazából őket olvasva bizonytalanodtam el,előtte megrögzött oltás-ellenes voltam,a párom is az.

piki
 
 



Halihó!

Hát a tuti lánynevünk az a Bernadett lett volna, megoszlanak róla a vélemények, de én beleszerettem, pláne, hogy a családnevünk Uj, és így nagyon szépen hangzik együtt. de a fiúnevünkbe is belezúgtam, szerintem az Attila Zsombor is nagyon jól hangzik, de a Zsombort szeretnénk használni.

Hú a kutyusok... Van egy önfejű Basset hound, és egy ugribugri Boxer, mint személyi edző. A Basset a Hanzi névre "halgat" a Boxos pedig többnyire a Boston névre...

Kép
zaphyr
 
 


A Bernadett keresztnév kislánykoromban tetszett nagyon,akkor el is határoztam,ha nekem lányom lesz,majd így fogják hívni. :lol:
Hát,az utóbbi 20 évben azért sokszor változott a véleményem ez ügyben-de tényleg szép név. :) :)

A Basseteket én is nagyon szeretem,olyan jó fejek. :lol:
Nekem németjuhászom volt sokáig,mióta a párommal élek,azóta 2 puli keverékünk van,anya és fia.Sajna már elég öregek,főleg a mami.
Mióta az eszemet tudom,mindig volt 1 vagy 2 kutya körülöttem,hiányozna,ha nem így lenne...

Uppsz! A combomon van a laptop,úgy írok(mert így ki tudok terülni a relax-fotelben :lol: ) és a Panka akkorát rúgott,hogy a gépem is megbillent! :lol: :lol: :lol:
Erőnléti edzés a pocakban! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!
Üdv. az újaknak! Zaphyr, Judit?
Lemaradtam? Az honnan derült ki, hogy Judit? :roll: :oops:

Ma voltam vércukor vizsgálaton, jól megszurkáltak :?
Ti voltatok már?
Elfelejtettem megkérdezni, hogy mikorra lesz eredmény.. a tapasztaltabbak nem emlékeznek véletlenül??
Vendég
 



Fanni,én természetesen még nem voltam,de mindkét barátnőm úgy jött haza,hogy már tudták az eredményt.
A vércukor-vizsgálatoknak egyébként is legkésőbb aznap délután van eredménye a legtöbb helyen,még az SZTK-kban is.

piki
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.13 19:34-kor.
Vendég
 


Szilvi! Én is nagyon boldog névnapot kívánok Neked!
Gondolj bele, a következőt már Barnabás is ünnepelni fogja Veled! :lol:



Majd írok még, de most csajos este lesz, pletyizünk egy jót a lányokkal, most megyek készülődni.

Kép
ire81
 
 


Rena,irigyellek ám! :lol: :lol: :lol:
Én is szeretnék már egy csajos estét...bár mostanában többször is barátnőztem én is,az igaz...de ebből sose elég! :lol: :lol: :lol:

Na,ha nincs itt senki,akkor megyek...összeszedem a cókmókom holnapra,ne reggel 6kor kelljen itt kaparásznom. :?
Majd suli után jövök...

piki
 
 


Hello Lányok!!!

Köszi Csajok a köszöntést, édik vagytok, hogy gondoltatok rám!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Judit üdv köztünk!!!! :D

Reni tényleg jobb lenne ha egy picit lassítanál, ne idegesítsd magad feleslegesen, megérzi Eszti! Pihizz sokat!!!! :lol:

Eszti cuki a vonalzód! :D

Fanni szegénykém, nagyon megszúrkáltak?! :cry: Én még nem voltam ilyen vizsgálaton, nem tudom mi történik ott. Nagyon félelmetes??? :?

Marcsi vigyázz magadra, nehogy tényleg összeszedj vmi csúnyaságos náthát. :? :)

Én már szerencsére jobban vagyok, csak az orrom van bedugulva.

Képzeljétek azt figyeltem meg, hogyha mogyorós csokit eszem, akkor Barnus elkezd rögtön rúgdosni. Tök cuki!!! Biztos a boldogsághormonok!!! :lol: :lol: :lol:

Tényleg mit éreztek akkor mikor a baba csuklik? Mert vmelyik nap mintha azt éreztem volna, olyan volt mintha ritmusosan rugdosott volna. Nem tudom... :roll: :)

De furi jövő ilyenkor már mindannyian anyukák leszünk!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Ma megint vásároltunk. Na ne nézzetek megrögzöttnewk, csak mindig vki másnak. Ma Bibu volt soron, meg a kari ajik. Háát, csak nem sikerült olcsón megúsznom a kabi témát!!! :cry: De azzal bíztatom magam, hogy hátha jó lesz Lillusnak is...

Marcsi, én nem kérdeztem a dokit, de kedden megfogom. Hihi, jó lesz ketten fogjuk zargatni, bár tudom a válaszát. Vagy inkább sejtem! :D Én nem fogom beoltatni magam, mert higanyt is taralmza, az pedig ha jól tudom nagyon veszélyes a kismamikra. Meg sajna az is ott van, hogy a többi influenza ellen nem hat, és azok is ugyanannyira veszélyesek! Na ez csak az én véleményem. Szerintem mindenki tegyen belátása/hite szerint...

Reni! Jó csajozást! Az már nekem is kéne... Sok-sok csajos témával és KOKTÉLLAL!!!! Jaj, de innék egy koktélt!!! Bár már lehet 2korty is megártana! :D :shock: Tudjátok mióta nem ittam stinte alkoholt????? Már lassan másfél éve... :roll: (ja, nem vagyok amúgy nagypiás, csak ilyenkor jobban föltünik. Bár Marcsi a mi dokink jó fej és ajánlja a vörösbort. Csak attól meg ég a gyomrom. Háát, nem leszek alkoholista, mi?! :D )

Szilvi! Boldog Névnapot!!!! Mit terveztetek mára?

Fanni, nálunk a dokihoz megy az eredmény és Ő mondja meg a köv. alkalommal az eredményt! Bár gondolom, ha gond lenne előbb is szólna. Szerintem kérdezd meg a dokit jövő héten, hogy mizu.
Vendég
 


Köszi Eszti!!! :lol:

Nem terveztünk semmit mára, a névnapokat nem nagyon szoktuk megtartani, inkább a szülinapokat! Az meg egy kicsit odébb van! :lol: Azt már Barnussal ünnepeljük nyáron! :)
De Apósomtól kaptam 1 tál saját készítésű tiramisut!!! Hát az valami isteni volt!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi! Boldog Névnapot!!! :P
Nem olyan vészes, nem kell tőle félni.. csak nekem most nem találták a vénát azért kellett többször szúrni.. :?
A cukros víz sem olyan vészes, mint ahogy sokan mondták.. ha teszel bele citromot olyan lesz mint egy édes limonádé. :)
Akkor biztos hétfőre meglesz az eredmény. Ma kaptam egy grillázs tortát a párom bátyjától :) az biztos jó hatással van a cukromra :D

Én sem oltatom magam.. Bár ma voltam apumnál a rendelőben és ott sorban álltak az oltásért...
De szerintem is ugyanolyan veszélyekkel jár ránk nézve egy sima influenza is..

Szép hétvégét mindenkinek! :)
Vendég
 


Köszi Fanni!!! :lol: :lol:

Én sem fogom magam beoltatni, én ellene vagyok!!! :evil:

Csajok sehol senki??????? :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Na,végre megjöttem a suliból :lol: -persze nem most,kb.1 órája,mert szerencsére elmaradt az utsó 2 órám. :lol:
Mondjuk ennyi is pont elég volt :? .
Panka baba is unta már nagyon a monoton hangokat meg a nonstop ücsörgést,mert egyfolytában ugribugrizott,legalább jól elszórakoztattuk a körülöttem ülőket,mivel mindenki azon röhögött,hogy hullámzik a pocakom. :lol: :lol: :oops:

Oltatni egyébként én se szeretnék,csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

Eszti,egy koktél nekem is lecsúszna...pl.egy sex-on-the-beach... :oops: 8) :lol: -egy kis jutalom a nap végén...hmmm...
de ez persze csak vágyálom marad...

Szilvi,azt egyébként már sokaktól hallottam,hogy a csokitól felélénkül a pocaklakó,de ma el is hangzott egyik órán,hogy aki jót akar magának,az este már ne adjon csokit a bölcsis,ovis korú gyerekének,ugyanis olyan hormonreakciót indít be,amitől felpörögnek a picik.
Barnabás igazolta ezt a tudományos tényt! :lol: :lol: :lol:
Holnap letesztelem Pankán is,végre egy jó indok a csokievésre! :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

piki
 
 


Hahóóóóóóóóóóóó!
Lááááááááááááányoooooooooooooooook!

Tegnap este óta senki? :( :( :( :(
Remélem,ez azt jelenti,hogy mindenkinek sokkal-sokkal jobb programja van! :lol:

piki
 
 


Halihó!

Én vagyok, csak semmi érdekes nem történt a hétvégén. A csajos este jó volt, már hiányzott, de majd az lesz az igazi, ha nemcsak forró csokival öblögethetem a torkomat :lol: Nekem is mondta a dokibácsi, hogy egy kis bor jöhet vagy vmi lightos rövid, pl. baileys, de úgy vagyok vele, hogy kicsit minek inni?!?!? :shock: :shock: :lol: :oops:

Én sem oltatok továbbra sem, de a férjem úgy néz ki, hogy beoltatja magát, kicsit beparázott itt a hírek hallatán és ősziontén szólva nem is bánom, mert ő nagyon fogékony a betegségekre. Remélem, Esztike ebben a vonatkozásban ( is :)) rám fog ütni. :wink: Ja, és olyan szőrös se legyen, mint az apja :roll:

Fanni, a cukros vizes cuccba lehet tenni citromlét? És mennyit kell várni a két szuri között? Jaj, én nagyon nem várom ezt a cukor vizsgálatot, de hát ezen is muszáj túlesni.

Ma kaptam a keresztlányomtól egy csörgőt, megtalálta a játékai között és elhozta ajiba az uncsitesójának, tök édi és ebédnél megbeszéltük, hogy ha megszületik Esztike, akkor nekifogja adni az összes cumisüvegét. Ugyanis a tesókám már megelégelte, hogy Barbika még mindig cumis üvegből issza az esti kakaót, és arra gondolt, hogy a Mikulás bácsi csak akkor adhat Babunak ajándékot, ha cserébe Babu nekiadja az összes cumisüvegét, de ez nem tetszett a kicsinek, így megbeszéltük, hogy kitoljuk ezt a nagy eseményt az unokatesó születéséig.

Nem szabad főzős műsort néznem. Délután megnéztem a Viasaton a Mesterszakács-ot és azóta éhes vagyok, pedig csütörtökig ki kellene bírni vacsi nélkül, ugyanis újabb köröm lesz a védőnőnél, mázsálás, bár már lesz....m ezt az egész súly-problémát, jól érzem magam, rendszeresen tronázok, feljönnek rám a régi ruháim, egyedül a pocak miatt nem ér össze, az meg úgyis a picurka. Egyébként is azt mondják, hogy a comb körfogatát kell nézni, mert amit oda hízol, az nem a gyerek, hanem a saját súlygyarapodásod és sztem nekem még az utóbbi időben a sok taposástól fogyott is a lábam. Úgyhogy most meggyőztem magam, hogy ne idegeskedjek a mázsálás miatt.

Nálunk a tegnapi napsütés után ismét esik egész nap az eső! Megőrülök.

Jó éjt és szép jövő hetet Mindenkinek és megyek dolgozóba, de nem fogok idegeskedni!

Kép
ire81
 
 


ÉÉÉÉn is vagyok!!!!

Ma végre befejeztük az ajándék vásárlást, már csak pár pici dolog maradt!!!! :D :D :D Most annyira lelkes vagyok, hogy ki is találok vmi kari díszeket, csak még nem tudom miket!!! :shock:
Anyum vigyázott ma addig Bibura, de annyira kiborított, hogy elgondolkoztam rajta, hogy így hogy akarja jövőre mindkettőt?! Olyan stresszes!!!! Pedig én sem vagyok az!!! :(
De lehet ma ilyen napja volt, mert Hugom mesélte, hoyg Ő kondeszcsíkot húzva menekült tőle!! :lol: Remélem lassan kiheveri, mert ezt én nem bírom!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Reni, egyetértek!!! Kicsit minnek ínni???? :lol: :lol: :lol: Én is fosok a cukrostól, de remélem semmi, állítólag aaz már látszana az előzőből is...mármint, nekem a legutóbbi vérvételnél is néztek cukrot és a dokibácsi megnyugtatot, hogy teljesen rendben van. Én Lillus óta ezen aggódom. :roll:

Marcsi, én már nem bírnám a sulit, le a kalappal!!! :D Kedden te is mész a dokinkhoz? Én megint vhogy 16.45 vqgy mikorra megyek!

Többiek merre????

Ja és a fél napos/pár órás Bibu tavaly dec6.-án!!! Csakhogy felderítselek titeket Joda képével!!! :D :D :D :D Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a képek Eszti!!! :) :D
Most irigykedek, hogy már megvettetek mindent..
Én se szeretnék karácsony előtt szaladgálni a nagy tömegben..

Kb 2-3 deci vízbe kell tenni a cukrot, amit a patikában kell kiváltani.. lehet bele tenni citromot. Olyan lesz mint egy édes limonádé, nem olyan vészes. Az első vérvétel után kell meginni és két óra múlva veszik le a következőt.

Reni, ügyes vagy, hogy így oda tudsz figyelni magadra!
Ha a comb körfogata mutatja, hogy mennyit szedtünk magunkra akkor ott nekem már két három centi :? A plusz 6 kilóból..

Lányok én most mindenkit arra intenék, hogy legyen nagyon óvatos a zabálással! :) De most tényleg vicc nélkül.
Én pénteken olyan sza***ul lettem... Ráadásul a párom sem volt otthon és a telefonomat nála felejtettem... Kb két órán keresztül eszméletlenül görcsölt a hasam, majd minden kijött belőlem.. :shock: :? :shock: :? :(
Valszeg azért lehetett, mert egész délelőtt nem ettem csak azt a cukros vizet ittam a vérvétel miatt.. majd déltől estig össze vissza ettem mindent.. főleg édességeket :oops: :oops:
Szóval hétvégén "diétára" fogtam magam.. az cukros dolgokat száműztem..

Na most már jól vagyok, csak gondoltam ha esetleg rátok is rátör a "falhatnék" gondoljatok erre... hogy ne járjatok így.

H1N1-re visszatérve, apukám (háziorvos)tegnap megváltoztatta eddigi nézőpontját és azt mondta be kéne adni nekem a védőoltást.. Még egy hónapja azt mondta inkább ne menjek sehová.. hát most már nem tudom mi legyen.

Eddig 400 embert oltott és ebből egynek lett láza az oltástól..
Hát majd meglátjuk.. még mindig úgy vagyok vele, hogy inkább nem oltatok..

Szép napot mindenkinek! :) Marcsinak külön, hogy tartotta itt a frontot hétvégén is :wink:
Vendég
 


Ja még van egy jó kis történetem nektek!
Szombaton egy bababoltban beszélgettem egy kismamával..
Ő is Márc 2-re van kiírva és ugyanott fog szülni ahol én!! :D
Megint kiderült milyen kicsi a világ... :)
Vendég
 


Eszti,de jó nektek,hogy már megvettétek az ajándékokat! És ahogy érzékelem,fel is dobódtál tőle rendesen! :lol: :lol: :lol: Ez külön jó!
Nagyon édes a Bibu bébi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én 15.15-re megyek most,elvileg az anyósommal,mivel Andris dolgozik,anyósom meg alig várja,hogy lássa UH-n az unokáját. :lol:

Én még mindig nem híztam,szerencsére-sőt,ezek szerint fogytam,mert a babó meg a hozzá tartozó felszerelés azért már legalább 1 kiló,minimum.
Mondjuk nekem sajna így is lesz mit leadni majd :( :? :oops: .
Én eléggé félek a cukortól,a családomban sok a diabéteszes,így mi vettünk nekem vércukorszint mérőt,amivel hetente legalább 2x mérek magamnak-hát,van,hogy kicsit több a kelleténél,ha nem figyelek :( :( :( .
Így nálam a nagy falások kimaradnak,bár néha majd meg pusztulok valami tömény édességért vagy hasonlóért,de a baba és a saját érdekemben kénytelen vagyok önuralmat gyakorolni...

A sulit amúgy már baromi nehezen viselem,pedig 1 hónap múlva vizsgaidőszak,meg van egy rakat beadandó dolgozat-én meg Pató Pál urat játszom.Ez tuti szívás lesz... :shock:

piki
 
 


Sziasztok!

Ma megvolt a tornám!!!! Bibuci majd 9kg-os popóját fogtam a karomban, miközben porszívóztam!!! :D Szerintem még Rubint Réka is irigykedne, nem?! Hihi! :D :lol: Jövőre nem tzdom mi lesz... :shock:

Fanni és Apud miért gondolta megmagát? Nekem a barinőm mondta, hogy higanyt is tartalmaz, ami nem gond a kismamira, de gond a babura. Én már semmit sem tudok, de én nem akarok oltatni magam. Végülis szerintem ránk, akik eleve nem mennek annyit közösségbe talán kivédhető. Én azért vettem egy csomó kézfertőtlenítőt, meg fertőtlenítőt, hogyha viszem Bibut vásárolni, meg erre arra tudjak fertőtleníteni, de csak azért, mert még mindent a szájába vesz. De ez a max tőlem! :roll: De semmit sem tudok mi, hogy lesz...
Sajna én médiaszakosként sok rosszat tudok a hírgyártásról és így szkeptikus vagyok eleve a hírekkel. :roll:
Én tavaly pont nem voltam cukros, viszont egyfolytában ájuldoztam és csak a cukros dolgok segítettek...szóval nem igazán értettem, hogy akkor mi lehet velem. :? Meg reménykedem, hogy mivel nálunk egy darab cukros sincs(még csak határon sem) a családban, hátha... Bár nem tudom... :shock: Majd kiderül mi lesz.

Marcsi, én is fogytam szerintem, mert 2kg-onál tartok illetve várjál ráállok a mérleg....Na megvolt! Igen 24hát+1 nap és +2kg. Lábból tuti, de nem méregetm magam egy ideje. :? Inkább nem is akarom tudni!!!!! :lol: :lol: :lol:
Akkor megint váltjuk egymást! Majd este írd meg mi volt! :D

Szilvi, Fanni hogy áll az építkezés/felújítás?

Már megint csak 5-en maradtunk?????Hol vannak az újjak???????

Ja, köszi a dicséreteket! Miss Joda is örülne neki! És nem sokéra itt van Joda2. ,mert Lillus totál hasonlít Bibura, mintha klónja lenne. Tényleg olyanok lesznek, mint az ikrek!!!
Vendég
 


Kedves Kismamák!

Gyors segítséget kérek, megígértem a barátnőmnek, aki pár héten belül szül, hogy összeállítok egy listát neki (mint tapasztalt 2 gyermekes anyuka), hogy a patikában mit kell venni a baba érkezésére.
Nagyon lelkes voltam, csak elfelejtettem, hogy az évek elteltek és én bizony már nem is emlékszem olyan pontosan, mit is vettem.
Ha tudtok, írnátok egy listát nekem.

Ennyire emlékszem:
hintőpor
alkohol
olaj
fürdetőkrém
gézlapok
valami glicerines gyógszer, ha gomba lenne a kicsi nyelvén...? elfelejtettem a nevét
c-vitamin-cebion csepp
vigantol
espumisan csepp
cseresznyemag-párna
kis olló, hajkefe

köszi a gyors választ!
kellemes további babavárást!
üdv
Zsuzsi
zsu26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: