Új privát üzeneted érkezett!

Henka, holnapra szorítunk az új munkahelyhez! Biztos minden oké lesz vele! Holnap azért írd meg, milyen volt, hogy fogadtak.
Dominak még nem is gratuláltam szülinapja alkalmából :oops: . Sok puszit küldök Neki.

Nekem is el kellene már menni sétálni, szegény Toncsi is csak a nagyival volt egy kicsit a hétvégén. Csak ez a nyavalyás suli. Ilyenkor teljesen ezen jár az agyam. Kibírhatatlan vagyok. De most épp elhalasztottam egy vizsgát, úgy hogy szerintem holnap sétálunk egy nagyot.

Sajnos Toncsival igen korán kezdtem nyílni. Már 15 hetesen 2100 lett a méhem, 25 hetesen 2110, aztán 31 hetesen 1110 lett, ekkor kellett befeküdnöm a kórházba de így is csak két hétig húztuk, aztán elfolyt a magzatvíz és megérkezett Toncsi. Terhesség alatt sokat keményedett a pocakom, főleg mikor dokihoz mentem :shock: . Bízom benne, hátha most máshogy alakul. Talán erősödött a méhem. Azért szorítsatok majd szerdára, akkor megyek a dokihoz.

Most a változatosság kedvéért tanulok még egy kicsit.

Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Nem túl nagy itt a forgalom!

Henka! Remélem Domi túl van a lázon. Nekem Roli még oltástól nem lázasodott be, inkább mindig aluszékonyabb lett. Most megyünk pénteken szurira. Remélem nem lesz semmi baja tőle. A munkát majd tuti megszokod. Az új mindig nagyon fárasztó.

Most, hogy mozog a baba, mindig figyelem, hogy mennyit mozgott. Néha a frászt hozza rám! Tudom hogy még kicsi, de eddig olyan aktív volt, most nagyon lelassult. Rolival is ez volt. Vártam, hogy végre megmozduljon, aztán meg ha sokat aludt, mindig megpiszkáltam, hogy mozogjon egy kicsit. Persze amikor már nagyobb volt.
Jó hogy mozog, de mostmár meg amiatt aggódok, ha egy darabig nem érzem. De gondolom ez természetes. Mindig keresünk magunknak aggódnivalót.

Ma hétágra süt a nap! CSillala! Menjetek sétálni!

Kép
szly27
 
 


Na végre jót bulizott odabent a bébi.

Kép
szly27
 
 

 
 

szly: nekem mostanában egyáltalán nem mozog, legalábbis nem érzem. Kezdek kicsit aggódni, de amig nem fáj a hasam addig szerintem nincs baj, legalábbis ebben bízom. Egy hét múlva megyek csak dokihoz. Már nagyon várom.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla! Ne izgulj! Bár ezt pont én mondom. Akkor 23-án mész dokihoz? Én 22-én. Remélem megtudjuk a nemét. Már úgy várom!
Tegnap este megint úgy mozgott, hogy kézzel simán lehetett érezni.

Többiek merre vagytok? Szilpa, Dunyi, Csillala?

Patríciáék hazajöttek már?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni, ha nem gond. Talán vannak, akik ismernek már a júniusi topikból, oda szoktam néha írni, bár már egyre kevésbé tudom ott követni az eseményekat, mert én nem tudok minden nap jönni! :)

Rólunk: 18 hetes terhes vagyok, van egy majdnem 3 éves kislányom, és hétfőn kiderült, hogy most kisfiút várok! Június közepére vagyok kiírva. Pécsen lakunk. Egyelőre ennyi...

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Üdv. köztünk Évi!!!

Gratulálok a kisfickóhoz! Nagyon szerencsések vagytok, egy lány egy fiú. Van már neve? Violka tudja, hogy tesója lesz?

Kép
szly27
 
 


Itt kicsit kevesebben vagyunk és mostanában nagyon ritkán írnak :x

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is :oops: .

Üdv Évi, gratula a picihez. Hogy vagy? Várja már a kislányod az öcsit?

Titkon én kisfiút várok, de nem esek kétségbe, ha csajszi lesz (asszem :roll: ).
Mindenesetre én most nagyon boldog vagyok a méhemmel :lol: . Tegnap a doki azt mondta, hogy 3000-es, úgy hogy madarat lehet velem fogatni (Toncsival ekkor már 2100-as volt). Szóval minden oké velünk.

Toncsi is egészséges, huncut csibész :wink: .
Mostanában vettem észre, hogy egyre többet kancsalít :? . El kéne vinni szemészetre. Lehet, leragasztott szemű tündérke lesz 8) .

Nekem sem mozog még túl sokat a picúr, csak ritkán érzem, de hát még viszonylag korai is.
Tegnap meghallgattuk a szívdobit is, nehezen de rátaláltunk. Szuper volt hallani.

Most megint elvonulok tanulni (még a jövő héten vannak vizsgáim :evil: ), aztán pihi :D .

Többiek?

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Üdv. köztünk Évi!!! :D Gratula a gyerköcökhöz!!! :lol: :D

Szly: Én nem uh-ra megyek, hanem sima vizsgálatra, amit nem értek, de mindegy. Én alig észlelek mozgásokt sajna, pedig elég korán éreztem elösször. Bizom benne, hogy nincs semmi baj, csak a mérete már akkora, hogy a zsírosabb részhez ért a hasamban és ott nehezebben érzem.

Olivér megint taknyos, de homeopátiával kezelem. Úgy néz ki, hogy kezd javulni.
Ma kartondobozból és húrkapálcikából csináltunk istállót a kisállatainak. Nagyon örült neki, de nehéz volt tőle dolgozni. Mindent meg akart fogni és nem fgoglakozott vele, hogy azt mondtam nem szabad. Így kicsit megégette a ragasztópisztoly. De nem lett nyom, csak szerintem megilyedt. :?
Ha rámjön szeretek alkotni. :)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!


Titanilla! Mindig elfelejtem, hogy nem mindenkinél van mindig UH. Az én dokimnak van UH-ja és mindig csinál. Nem is vizsgál, csak UH-al. Rolcsinak szerencsére nincs semmi baja. Ma kapja a szurit.
Kezd beszélni. Olyan édes. Most is nézte a reklámot és mondta hogy "léjsz" (valami chips) "kérsz". Tegnap a sláger szó a kuka volt. Szép tisztán mondta.
Én sajna nem vagyok ilyen kreatív. Így minidg úgy választottam tanítópárt magamnak, hogy a másik kreatív legyen.

Kép
szly27
 
 


Halihó lányok!!!
Gondoltam benézek egy gyors helyzetjelentésre.Tegnap este megérkeztünk,nagyon szupi volt minden Márk is nagyon jól érezte magát! :D Szép volt a szállás,jó a kaja,és igazán bababarát a hely.Aztán itthon elszabadult a pokol... Édes gyemekem olyan szintem megfejelt,hogy a szülésem óta ilyen fájdalmat nem éreztem! :cry: Aszemhéjam fekete-kék-lila.Szédülök,fáj a fejem a szemem és hányingerem van.Ha nem egy 17 hónapos gyerk fejel le,azt hinném agyrázkódásom van...alig bírok állni!!!Fokozzam? Márk egész éjszaka hányt...nem lázas,nincs megfázva,egyszerűen csak hányt.Elvittem reggel dokihoz,szerinte csak össze-vissza hetett dolgokat,vagy esetleg kezdődő influenza.F@sza!!!
Viszont! Megvan a down-os vérvétel és jó az eredmény,sőt az AFP is megérkezett szerencsére az is jó! :D Bár arra csak annyi van írva: eredmény : 33 ref.tart.21-42!
Ígérem lányok hamarosan visszaolvasok,és reagálok a hozzászólásaitokra!
Bocsánat a hosszú panaszáradatért! szép napot mindenkinek! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! :)

Szyl!
Igen, Violka már nagyon várja a kistesót, bár most kicsit csalódott, mert kislányt várt (mellesleg én is lányra számítottam :wink: ), úgyhogy szokjuk a gondolatot. :) Vincének fogjuk hívni.

Patrícia!
Remélem már rendben van a kisfiad, meg te is, engem a múltkor fejelt le úgy a lányom, hogy elharaptam a nyelvem, és az ajkam is kicsit felrepedt! :shock: Megképrdezhetem hol voltatok pontosan? Majd igyekszem visszaolvasni is, még új vagyok itt, de szeretnék gyakrabban jönni. Mi is szeretnénk valahová elmenni tél vége felé azért kérdezem! Még a kistesó megszületése előtt, mert utána egy darabig úgysem mozdulunk nagyon ki!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi,hozzánk már nem is jössz :cry: :cry:
Vendég
 


Patr.! Nem semmi fejelést kaptál. Attól hogy Márk fejelt le még lehet agyrázkódásod. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Mi mostanában tuti nem megyünk sehova és hát persze nyáron sem. Sebaj, majd jövő nyáron elmegyünk valami tengerpartra. Bár nem lesz egyszerű két gyerekkel. Az idén is voltunk Olaszországban, Rolit is vittük. Sokkal egyszerűbb lett volna, ha már nem pelenkás. Sokszor ázott át szegénykém, egyébként nem volt nyűgös, szépen aludt. A tengerparton csak homokozott egész nap. A tengertől félt. Autóval mentünk és az utat is jól bírta.

Rolcsi megkapta a 18 hónapos védőoltást. Remélem nem fog belázasodni! Olyan kis sírós az orvosnál. Addig minden ok, míg elő nem veszi a doki a sztetoszkópot. Utána ordít és csimpaszkodna rám. Pedig hát az nem fáj. Lehet veszek, vagy kérek egyet és itthon vizsgálgatom, hátha megszokja. Meg sem lehet rendesen hallgatni.

Kép
szly27
 
 


Jelentem,én Dr. Molnárné megállapítottam,hogy igenis (még ha enyhe) agyrázkódást kaptam.Egyszerűen nem tudtam délutánig felállni,szédültem,hányingerem volt,homályosan láttam,és iszonyatos fej és szemfájás gyötört. 2 Panadol extra némileg javított az állapotomon,de kezdek "visszefejlődni" :cry:
Azért sikerült visszaolvasnom.
Jevi!
Üdv a csapatban!
Dejó,hogy te már tudod a bébi nemét és nevét! :) Amúgy Alsópáhokon voltunk a Kolpng hotelben! :) Mindenkinek tudom ajánlani.Főleg,ha valaki kap üdülési csekket,mert azt nem mondanám,hogy pénztárca barát is.
Sly!
Az én törpém,már a doktornő látványától sír,de szegényt ma annyira hamar támadta le,hogy ideje se volt megijedni! :D Ezt a sztetoszkópot ő állandóan el akarja venni a dokitól,ha-ha :oops: Amúgy szerintem a fehér köpeny ereje...
Mondjátok már meg ki kérdezte a down-os vérvételt? Amúgy Márkkal még ilyen nem volt,ezt 2007 januárjától vezették be! 12 hetes terhesen veszik le a vért!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patrícia! Akkor ezek szerint Márknak keményebb kobakja van mint neked. Neki nem fáj a feje?

Kép
szly27
 
 


Hali!

Én :D .
Pont ma kaptam meg az eredményét:
szabad-béta-HCG: 21,03 ng/ml (0,63 MoM)
PAPP-A: 10,49 IU/ml (0,65 MoM)
Nyaki ödéma (NT): 1,1 mm (0,62 MoM)
Számított Down-szindróma kockázat 1:10000
Szűrési eredmény: negatív!!!

Neked milyenek az eredményeid? Leírod?

Jó kis kokit kaphattál a gyerkőctől :roll: .

Barátnőmék is most voltak Alsópáhokon és nagyon dícsérték. Biztos jó kis pihenés volt.

Toncsi is rögtön sír, ha bemegyünk a rendelőbe.

Évi, én titkon kisfiúban reménykedem :roll: .

Toncsó nyügi
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csillala!

Le a kalappal,hogy kisgyerkőc mellett,pocakosan még tanulni is van időd!Nem semmi! Én sajna nem tudok pontos eredményt,mert telefonon kaptam meg a védőnőtől,és ugyan kérdezte hogy lediktálja-e,de hát toll az pont nem volt nálam,meg ahogy látom megjegyezni sem tudtam volna ennyi eredményt! :shock:
Sly!
Töki feje nem fáj,meg nyoma sincs rajta az ütésnek,és szerencsére jobban van. Amúgy "csak hányással " normál esetben nem vittem volna dokihoz,de tegnap hazafelé úton látogatóban voltunk egy baráti párnál (barátnőm 39 hét 1 nap :D ) és előszeretettel játszott a milliónyi üveggolyóval.tudom,hogy nem nyelt le belőle,de mivan ha mégis alapon,inkább elvittem.A doki szerint,még ha le is nyelte az máshol távozik :)
Titanilla!
Nagyon kreatív vagy,hallod-e? :D a mozgás miatt meg ne aggódj,van aki ilyenkor MÉG NEM IS érzi! H :D ű de megnyugtattalak!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csillala! Grat. a jó eredményekhez. Nekem az Afp. eredménye jövő héten jön meg.

Kép
szly27
 
 


Csajok!

Patricia: örülök, hogy jól sikerült a kiruccanás!!! Remélem márki mihamarabb jobban lesz és persze te is. Azért én rákérdeznék a dokinál, hogy lehet e agyrázkódásod és hogy mit csinálj. Ja ha egyszer van lehetőségetek tavasszal vagy nyáron is menjetek el akkor még jobb. Mi kerékpároztunk is az utánfutos bringával és Olivér imádta. Meg a kinti pancsolót is.

Csilla: grat a jó eredményekhez! Drukk a vizsgákhoz!!!

Szly:Olivér is kapott az orvos keresztszüleitől karira egy fonendoszkópot és nagyon szeret. Szerintem jó ha van otthon, mert megbarátkozik vele. Olivér a dokinéni lámpáját szokta elvenni amit toroknézésre használ.

Segítség kéne! Bocsi, hogy ezt leírom, de hátha tudtok segíteni, mert csak szerdán megyek dokihoz. 2-3 napja érzem, hogy a hüvelyem környéke érzékeny és egyre rosszabb. Gondolom valami gomba lehet.
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mit tudnék rá használni amitől elmúlhat. Egyenlőre canestent kentem rá. Csak nem vagyok benne biztos, hogy lehet e. Bocsa béna fogalmazásért, de nem vagyok toppon. Egész nap fáj a fejem. (migrén)

Megyek, mert szétrobban a fejem, de titeket nem hagylek ki egy nap sem!!!
:lol: :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!
Csak beköszönök, hogy megvagyok.
Mostanában valahogy nagyon fáradt vagyok, és elég későn kerülnék ide, addigra feladom. De a hétvégén mindent visszaolvasok, és írok is majd! Ígérem!
Addig is mindenkinek kellemes pocakosodást, jó éjszakát!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Titanilla! Sajnos nem tudok segíteni canesten ügyben, nekem még szerencsére soha nem volt semmi ilyen jellegű gondom. Valamit hallottam, hogy talán lehet használni, de nem vagyok biztos benne. A másik topicban tuti van olyan, aki tud neked válaszolni.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Titanilla!
Nekem sajnos van tapasztalatom BŐVEN!!!! Az előző terhességem alatt canesten kúpot írt fel a dkoi többször is,de ezt mostmár recept nélkül megveheted Canesten kombi néven,amben 3 kúp van és egy krém.Nekem ez bevált,bár rá van írva a betegtájékoztatóra,hogy orvos tanácsra.Bár,mondom nekem ő írta.Valamint lehet kapni recept nélkkül Pevaryl G kúpot is,ez is 3 db-os,de erre is van írva valami.Sajna már ezt s kellett használnom ezalatt a terhességem alatt.Amkor Márkot vártam,a 35-ik héten is elkaptam valamit,ami ugye akkor már veszélyes is lehet,akkor egy másik dokhoz mentem el s.o.s és ő olkyan kúpot írt fel vzsgálat nélkül,ami 1db-os és 2.600Ft volt.!!!De használt!
Sajna én nem vagyok jobban,elkaptam az influenzát! :evil:
azt írtam már,hogy Január 1-jén összetörtem egy tükröt,ti babonásak vagytok?Van aki azt mondja 7 évig nem megyek férjhez (nem érint már) mások szernt 7 év szerencsétlenés vagy 7 év betegség! Jajj nekem! Fokozzam? Tegnap míg dokinál voltunk valaki nekitolatott az autónknak!! Karácsony előtt ugyanez történt,Egerben!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patrícia, 7 évig nem mész férjhez :wink: ! Jobbulást az influenzából! Sok citromos tea, c vitamin, bár ez lehet náthára jó, de legalább nem árt. Fő a + gondolkodás :D .
Mikor mész a védőnőhöz a leletért. Annyira kiváncsi vagyok, hogy neked milyen lett az eredmény. Mert így csak számok, de ha legalább lenne valami viszonyítási alap. Bár, az a lényeg, hogy negatív. Meg hát mindjárt itt az AFP is!

A többieknek nincs már meg az a 12. heti down-kór szűrési eredménye?

Jövő héten még lenne 3 vizsgám (de csak lenne, mert tuti nem megyek el mindre :oops: :wink: ), meg még beutalóért is el kéne menni, meg a vérvételre is.

Már jöhetne a tavasz!!!

Este megyünk barátokhoz, Toncsi nagyizik, nincs kedvem tanulni :oops: :roll: :evil: :oops:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csillala! A 12. heti UH-on nekem csak crlt írtak, meg azt hogy NT normál.

Kép
szly27
 
 


Helló Titi!

Patrícia jól ajánlotta a Pevaryl-G kúpot,ha enyhe lefolyású a dolog akkor elég a 3db,de ha rosszabb a helyzet akkor kell a 6 db.

Sajna annó én is elkaptam egy helytelenül sterilizált kacsától egy vizsgálat után.... :twisted: Nekem már a 6 db kellett de az helyretett.Szerintem most is hasonló dologban vagyok mert én is érzek valamit bizti a kórházban kaptam már megint valami nyavalyát.Én nagyon érzékeny vagyok ilyen téren.

A kezelés alatt nincs házasélet!És utána sem vagy 2 napig.hagy tudjon hatni.Mindíg este kell felhelyezni mert odabent elfolyósodik és éjszaka nem tud kifolyni. /mivel vízszintesen fekszel/De nappal is használj majd tiztasági betétet.Mert azért valami csak kicsordogál.

Röviden ennyi.De én azért felhívnám vagy elmennék az orvosodhoz előbb.

Ma is dolgoztam elég lightos napunk volt.Szép estét neketek.Puszi!

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Ki emlékszik még? A 18 hónapos szuri után meddig kell figyelni a gyereket, mennyi ideig lázasodhat be?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Sly!
Mi még nem tartunk ott,de ha van köze a 15 hónaposhoz ott 7-10 nap volt az "oltási reakcióidő". Csak nincs valami gond?

Csilla!
Úgy alakult,hogy szerdán vonattal megyek haza Egerbe,Törpkét itt kell hagynom :cry: :cry: ,így csütörtökön eljutok dokihoz is meg védőnőhöz is.Nem tudom,lesz-e otthonról lehetőségem netezni,hogy meg tudjam írni a pontos eredményeket.Nekem is lenne egy kérdésem hozzád.Érezted azt,hogy nyílik a méhszáj.Én most ettől félek nagyon,mert olyan fura fájó-feszítő érzést érzek lentről!Wc-n ülve,orrot fújva köhögve is érzem (már megfázás előtt is volt,biztos nincs összefüggés) valamint párszor előfordult,hogy mikor felemelem Márkot iszonyatos fájdalom a hasam jobb oldalán.Mintha kidudorodna "valami.

Képzeljétek barátnőmnek megszületett a kislánya!10 körül írt sms-t a férje,hogy fájások vannak,majd írja a fejleméyneket és dél se volt még,mikor jött az új sms,hogy megszületett Emili Gréta!
Ezúton is gratulálok nekik,és boldogságot,egészséget,sok tejcsit!!!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,van ám még egy hírem! Azt mondta az én kedves-drága sógornőm,hogy ha nem látná a dokim a baba nemét csütörtökön,akkor menjek le a munkahelyére (röntgenbe dolgozik-ahol 3d-s uh van :D ) és megnézet egy dokival,meg képet is csinálnak!tök jó!
Ezzel a géppel,a nászutunk előtti napon nézett meg egy doktornő (még Márkkal),akkor voltam 10 hetes,és már akkor azt mondta,valami van a lába között,de nem 100% hogy kuki.De bejött!! :D
Csajok!
Olyan fini gesztenyés kiflit csináltam,hogy már lassan megüli a gyomrom a meleg süti...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patrícia! Ennek a szurinak a 15 hónaposhoz pont nincs köze. Ez olyan, mint a 2, 3, 4 hónapos. Nem, szerencsére nincs gond. Sőt semmi baja Rolinak, csak kíváncsi vagyok, meddig kell figyelni.
Gratulálok a barátnődnek! Nagyon gyorsan meglett a baba.
Már én is kíváncsi vagyok a nemére, lehet kedden megtudom :)

A méhszáj nyílását nem lehet érezni. Én kb 6 hétig két ujjnyira voltam nyitva és nem éreztem semmit. Csak azt hogy keményedik a pocakom.

Kép
szly27
 
 


Szly: ezt is 7-10 napig kell figyelni, addig belázasodhat. Ez bizti. Olivér talán ennél az oltásnál lázasodott be egy nagyon kicsit az utolsó napokban. Amúgy egyiknél sem.

Köszi a tanácsokat, de holnap felhívom a dokit és hátha meg is néz. Szerdán mennék hozzá, de addig már nem tudok várni. A lényeg, hogy nem a hüvelyemben van a gond, hanem körülötte. A gát hüvely felőli szélén már ki is repedt, mert pisilélkor csíp, ha odafolyik a pisi. Kentem canesten-nel, de nem használt. Máskor szokott.
Bocsi, hogy ilyen részletesen leírtam!!! :oops: :?

Bocsi, most mennem kell.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ma önkényesen elmentem a dokimhoz genetikai uh-ra. Legalábbis, ha már ott voltam megcsináltattam. Múlt héten elkaptam valami gombafélét és hiába kenegettem canestennel nem javult, így reggel felhívtam, hogy elmehenék e ma hozzá, mert szerdáig nem tudok várni. Pont uh-on volt így láthattam a picúrkámat! :D :D :D
Minden rendben és még az AFP eredményemet is megkaptam. Az is jó lett.

Érték: MoM

AFP: 26,2 IU/ml 0,96
HCG: 17,9 U/ml 0,61
uE3: 4,76 nmol/l 0,57

A tripla teszt eredménye negatív.(21-triszómia szűrés)

18-triszómia szűrés : negatív.

Velőcső záródási rendellenesség szűrése negatív!

Placenta mellsőfali, magzat helyzete: haránt, Szívműkődés : jó, magzatvíz mennyisége: átlagos

BPD:40 mm, Thora: 41 mm, Femur: 27 mm

Gyönyörű idő van, irány sétálni!!! 8) :lol: :D :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla!


Gratula a jó eredményekhez! Kaptál valami gyógyszert?

Még mindig nem akarod tudni a nemét? A doki most már lehet tudja!
Ha Roli felkel, mi is megyünk sétálni!

Kép
szly27
 
 


Szly: kaptam kúpot meg krémet, de még nem tudtam kiváltani, így nem tudom a nevét.

Modtam a dokinak, hogy még ne mondkja meg. Kezdek affelé hajlani, hogy legközelebb megkérdezem. Neki is jár, hogy tudjam kihez szólok, kit simogatok.

Olivér az elöbb felébredt, kihoztam az ágyunkra ahogy szoktam és visszaaludt. Úgy látszik ő séta helyett alszik. Arra is gondoltam amikor jöttünk haza a bölcsiből, hogy kint altatom a friss levegőn, de kicsit pihizni akartam én is.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


HEló Kismamik!!

A topik kezdetén már írtam nektek, de biztos nem emlékeztek, régen volt :wink: SZeretnék újra csatlakozni, ha lehet...
Sajna vagy 2 hónapig nem volt netünk, de majd igyekszem behozni a lemaradást :wink:

Szerdán megyek a dokimhoz és remélem az uh-n végre szétteszi a lábát a drágám, mert eddig csak takargatta magát... :P

Fog valaki a Szent Imrében szülni?
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv Bacilivi! Te vagy a korelnök bébifronton :lol: , asszem :oops: . Szerdára szorítunk, hogy ne legyen szégyenlős a pici.

Mi is sétáltunk délelőtt egy nagyot ebben a napsütéses időben. Már nagyon kellett, nekem 8) . Ahelyett, hogy TANULNÉK :? , holnap szigorlat. Éjszaka nem fogok unatkozni :( .

Titanilla, én sem szeretném megkérdezni a nemét, de apa nagyon. Így aztán úgy is kitudódik. Ha mondjuk, lánynéven töröm a fejem és látom rajta, hogy nem érdekli, akkor tuti fiú (vagy fordítva). Szóval szerintem nálunk sem marad meglepi.
Gyors gyógyulást ebből a nyavalyából!
Gratula a jó eredményekhez!

Azt hiszem, Toncsi is belázasodott az utolsó napokban a 18. hós oltás után.

Patrícia, várom az eredményeket :wink: .
Én sem éreztem, hogy nyílnék, pocak keményedések voltak, de az sincs összefüggésben. Szóval az csak úgy történik alamuszi módon. De pihenj sokat, és ha az első terhességnél minden oké volt, nem valószínű, hogy most elkezdenél nyílni. De azért kopkop!
Előre ne idegeskedj, úgy is mész dokihoz, majd bekukkant és megnyugtat :D .

Henka, továbbra is csak lightos napokat! Domi jól van?

Angel merre jársz, hogy s mint?

Többiek?

Na elvonszolom magam tanulni! Szorítsatok holnapra (is) :oops: !

Jó éjt!
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Helló!

Ma is jó napom volt,nem volt nagy forgalom és fél öt helyett 4 kor bezártunk.

Nem tudom de nekem egész nap fájt a fejem.A frontot mindíg megérzem.

Csilla:Köszi kérdésed Domi jól van.Most is itt rosszalkodik körülöttem.
Holnapra szorítok neked a tanulás közben azért pihenjél is!!!!

Titi:Örülök a jó eredményeknek,a fertőzés meg majd elmúlik a krémtől és a kúptól.Én is most elkaptam a kórházban valami nyavalyát,volt is itthon kúpom de szerintem nem lesz elég a 3 napos.Még nem érzem hogy jól lennék.

Szly?holnap mész uh-ra???Drukkolok hogy meg tudják mondani a baba nemét.És az legyen amit szeretnétek.

Bacilivi:üdv ismét közöttünk,mesélj mi volt veled ebben a hosszú időben!!!

Hiába hogy nem volt nagy forgalom azért mindíg kifáradok az egész napos talpalásban,úgyjogy megyek is feküdni,és tv-t nézni!!!
Szióka. :lol:

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Ma nagyot sétáltunk Rolival, olyan jó volt. Csak a derekam bánta. Mostanában eléggé fáj. Vagy inkább elfárad.

Bacilivi! Jó hogy újra jó a netetek és tudsz írogatni!

Henka! Igen, holnap 17:30-re megyünk dokihoz. Én is nagyon remélem.

Csillala! Kitartás! Nemsoká vége a vizsgaidőszaknak!

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Írjátok meg az adataitokat és beírom!

Kép
szly27
 
 


szly: ha kiváncsi vagy a másik topik táblijára, nézd meg a fogamzáson belül a 2. babát tervezünk topikot.
Nagyon ügyi vagy!!!! :D :D :D

Heni: csak így tovább!!! :D :D :D

bacilivi: üdv megint köztünk! Gyere gyakran és mesélj mi volt veled idáig!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla!
Fú, megnéztem a táblázatot! Elismerésem annak aki csinálja! Én ilyet tuti nem fogok összehozni. Nagyon szép és még képek is vannak benne, tök jó.

Kép
szly27
 
 


Szly: Tényleg jó a másik, de nekünk a tiéd a legjobb!!!! Nem is kell ugyanolyannak lennie csak azért mutattam hátha találsz valami ötletet magadnak belőle.
Nagyon ügyes vagy!!!!

Este Olivér a nagyinál alszik, mi megyünk susizni a barátainkkal.
Már nagyon várom, csak Olivér fog hiányozni. :roll: :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla!
biztos vagy abban,hogy neked lehet szusizni? :wink: Mer' én úgy tudom,nem,de persze nem akarok beleszólni!
Bacilivi!
Örülünk,hogy itt vagy,remélem tényleg nem lesz szégyenlős a babád!
Csilla,Sly!
Köszi az infót a méhszájról,remélem tényleg nem nyílik,de akkor mi ez a fájdalom? Végülis csütörtökön megtudom,amúgy meg nem vagyok parás!
Ez amúgy tök érdekes dolog,nálunk a férjem nem szeretné tudni,mire számítsunk babafronton...pedig 8 hetesen mikor először mentem dokihoz,kérdezte,hogy mostmár ugye megmondják a nemét? :shock: Persze drágám,de csak azt hogy vagy fiú vagy lány! :D
Mindenesetre én nagyon kiváncsi vagyok,legfeljebb majd neki nem árulom el...
Sly!
Én is szeretnék bekerülni a táblázatba! :)
Anya: én vagyok, hi-hi 24 éves,Bük-ön lakom,-Egerben szülök,van egy fiútestvér.Kiírás napja: 06.26. Ma: 17 + 5
Köszönöm szépen!
Ja,Csilla!
szorítunk a vizsgához! +++++++++++++++++ megy pozitív energia! :)
Henka!
Neked meg továbbra is ilyen lightos napokat! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia: Én nem eszem szusit, mert vannak más kaják amik meg vannak főzve. Nagyon sok jó kaja van. Az éttermet wasabi-nak hívják és nagyon jó kajálda. Csak az a bajom, hogy most úgy érzem magam mint az első harmadban. Ma egész nap hányingerem van. Nem tudom így hogyan fogok enni. Bizom benne hogy estére elmúlik. :roll:
Amúgy nem harakszom, hogy mondtad, mert csak törödsz velünk ami nagyon jól esik!!! :lol: :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Itt is van egy kis bibi. Titi és Pati, a vonalzótokon ugyanaz van, mégsem ugyanarra a napra vagytok kiírva. Amúgy mindegy, egy nap ide vagy oda!

Kép
szly27
 
 


Titi!
Akkor jó4 :) Remélem hamarosan jobban leszel.és élvezni fogod az estét! Jó szórakozást! :D
Sly!
Az én gépen Titi vonalzóját 10hetesnek írja,az enyémet 16-nak!!! Ez hogy lehet? De nekem is úgy rémlik,hogy egy napra vagyok kiírva vele! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a dokitó. Sajna nem láttuk, hogy fiú, vagy lány. Minden Ok! Bpd 42mm, placenta a hátsó falon. Most először aludt a drágám. Amikor próbálta piszkálni a doki, szájába kapta az ujját és aludt tovább. Nagyon édes volt. Két hét múlva kell a kórházba mennem UH-ra, mert jövő héten nem ér rá a doki. Hátha akkor kiderül mi lesz!!

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: