Új privát üzeneted érkezett!

Reni!

Nem dolgozok már a beültetés óta csak nálunk szokottugy mond időszakos vizsga lenni 2 évente s most telt le a 2 év. Már csak babónából is "elszoktunk" menni, ha bármi rossz dolog történne ( ami reméljük nem fog) vissza tudnék menni dolgozni. Ez egy "hülye" cég elvégre vasút!

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jadika!

Sajnos manapság minden munkahely ilyen labilis!A vasút csak egy biztosnak látszó állás nem? Igen kell is a pihenés!Elvégre két babó növekedik a pocidban. :wink:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni!

Hát igen nincs biztos állás sajna a vasút sem az már, több munka kevesebb ember nagyobb felelőséggel! Én mondjuk a munkám fele részét szetettem a másikat ( 12 órán keresztül lépcsőket mászni ) azt nagyon nem. Mindegy volt hogy -15 fok volt-e vagy +50 mindig menni kellett mert én menesztő voltam vagyis vagyok.


Képzeljétek genetikán mindent rendben találtak :lol: , csak a kezelő dokimmal nem tudtam már beszélni mert oda hívtak 14:00-ra és mindjárt be is jutottunk 16:00 körül és addigra a dokim elment, de sebaj megyek hozzá holnap de.
A pocakom is nől már rendesen néha olyan mintha szét akarna szakadni rajta a bőr.


Na pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma pihi napom volt.
Adrienn
Gratula a vizsgához. Akkor lassan kenegetni kellene terhességi csíkok ellen. Én a Milupának a termékét használom, Nekem nem szokott így húzodni. Minden eset kicsit vastagabban, mint a testápolót és így nincs gond.
Én sajana a kávé illatát sem szeretem, max. sok habbal, vagy akkor már valami cappucinot. De nagyon nem kívánom mostanság. A vérnyomásom már így haramdik tanácsadáson alakult. :)

Reni ez a doki teljesen dili. De nem is idegesítem magam. Pedig szerdán mennem kell az eredményért. Már nagyon várom, remélem minden rendben lesz, no és persze pénteken Uh :) Jajj már azt is nagyon várom.

Munkahelyre visszatérve, ennyiből örülök, hogy vállalkozó vagyok, mert nem rughatnak ki, viszont sajna nem igazán van olyan, hogy munkaidő és nem munkaidő :evil:

Készült délután fénykép, de még csak a fényképezőn van rajta, holnap teszek fel :wink:

Szép álmokat kismamik és kisbabák.

Puszi

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Hát igen, sajnos az ember manapság semennyire nem lehet biztos az állásában. Főleg nem ha babát vár. Tudom, hogy emiatt nem lehet senkit kitenni, de el lehet lehetetleníteni a kismama létét a cégen belül. Annó Lilivel én is azért jöttem el elég hamar, mert a főnököm (35 év körüli nő, se kutyája se macskája... :evil: ) ki nem állhatja azokat az embereket akik kicsit boldogabbak mint ő. Szóval én inkább eljöttem hamarabb és vállaltam, hogy kicsit kevesebb pénzt kapok, mint hogy baja legyen a gyerkőcömnek. De a legrosszabb, hogy ezt sajnos nem mindenki tudja megtenni...

Adrienn!
Gratulálok én is a vizsgáidhoz!

Húúú! Pocakkenegetés... Hát igen, nekem is el kéne kezdenem, mert már szépen alakulgat. A ciciket se felejtsétek ki, mert én Lilivel kihagytam, és amíg a hasam gyönyörűen megúszta, addig a cickók kirepedeztek. :(
Most tutira nem fogom kihagyni... :oops: :wink:

Szép napot!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt!

Adrienn GRATULA A VIZSGÁHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Pocikenegetés?Én végig kentem Levivel a pocit és a cicit is!Az utolsó 2 hétben repedt ki a hasam,addig semmi!Igaz akkor már igen csak feszült a bőröm,fénylett mint amit bezsíroztak!Viszketet is mint a fene.De hát a 152 cm-mhez 3820 gr baba lett.Nagyon-nagy pocim volt!
Egyébként nem akarok senkit elkeseríteni,de olvastam egy újságban egyszer,hogy aki hajlamos rá,az bármit csinál,bármit ken magára úgy is bekövetkezik!Nem tudom mennyire igaz ez!
De azért fel a fejjel!Kenegetni ezerrel!!!!!!!

Én nekem már úgy is mindegy!Írtam,hogy pcos vagyok.A nődoki tavaly kezelt és medrolt írt fel,amitől olyan lettem min t egy tigris.Egy -két csíkkal több vagy kevesebb nekem már mindegy! :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek nagyon szép napot!

Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Gyors beköszönés, megyek csinálok fini, sok zöldséges husilevest. Nyam-nyami :D

Edina, de jó te is ilyen pici vagy? Én is :wink: Akkor készülhetek a nagy pocakra, ami már most sem kicsi :)

Puszi, majd délután jövök :wink:
Kép

Kép
bettó
 
 


Én is pici vagyok! 158 cm :oops:
És nagy is volt a pocim Szonjával, és kentem végig a Milupával, és egy héttel szülés előtt berepedezett. És bizony, alkati kérdés, de azért a krém bizti segít valamennyit. Viszont a striák az elején csúnyák, pirosak, aztán nagyon szépek lesznek, nekem szemmel alig észrevehető, csak a felületén lehet érezni, most, hogy megint nő.
Nekem is van pocifotóm, de képtelen vagyok lekicsinyíteni úgy, hogy normális kép kerüljön be is.

Fájdogál a fejem, lehet, hogy megint hidegfront van? Mióta szülten tiszta frontérzékeny lettem. Gyógyszert meg nem veszek be ugye... TI SZOKTATOK VMIT BEVENNI?

Képzeljétek, amikor ma reggel Szonja felébredt, mosolygott (ált. durci-álmos szokott lenni), és azt mondta, hogy "Szépet álmodtam". Kérdeztem, hogy miről álmodtál, és azt mondta, hogy "Anyáról" :cry: Olyan, de olyan jó érzés volt!

Jadika, ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!! És mit csinál a menesztő?

Puszi, szép hétvégét!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Lili!

Gyönyörű érzés lehet. Tesókám leányzója is olyan édes, amikor játszik és csak úgy odamegy anyához, megölelgeti és mondja, hogy szeretlek anya.
Már nagyon várom, hogy a karjaimban legyen a kis csöppség!

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Arik vagytok, köszönöm a sok gratulációt!

Betti! Nagyon szép kismami vagy! Szerintem pont jó a pocid! Be tudnád írni a táblázatba, hogy 10.03.-án UH, 10. 18.-án terheléses vércukor mérés.

Hát igen félek én is, hogy kirepedek, de ha igen akkor sincs semmi! :wink: Én felváltva használok olajat és vettem milupát is, de én is úgy hallottam hogy ez hajlam kérdése mint sok más dolog :x . Ja és a feneket sem árt kenni ( én legalábbis azt is kenem) ha hízok oda jön először meg a combomra.

Lili! A menesztő az a piros sapkás "palacsinta sütős" aki elmeneszti a vonatot.

Edina! Bocsi lehet hogy írtad már de mi az a pco?


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Adri már javítom is :wink:

Lili amúgy én nem szoktam semmi mást bevenni, a viatminokon kívül. Igazából és a baba előtt sem igazán vettem be, csak hogyha már könnyeztem. :twisted: Kép

Kép
bettó
 
 


Adri köszi, növekszünk rendesen :wink:

Kép
bettó
 
 


Halihó!

Sehol senki? :cry:
Biztos ebben a jó időben sétálgattok :) Én már túl vagyok egy nagy sétán, csak a szél ne fújna annyira :?

Pusszka

Kép
bettó
 
 


sziasztok!

Jó reggelt!
Kép

velünk semmi különös.Holnap megyek fodrászhoz.Szép idő van hála!
A család jól!Csak én vagyok fáradt és fáradt mindig!

Legyetek jók!
Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Velünk is minden okés!

Tegnap baba látógatóba voltunk mondjuk már lassan 3 éves iker lányoknál, egyszerűen tündériek! :lol:

Na pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Ébresztő!!!Hol vagytok!Mindenki el van tűnve!
Ma megyek fodrászhoz!Kiváncsi leszek milyen hajjal jövök haza!Remélem nem bánom meg!

Kép



http://www.videoplayer.hu/videos/play/93375
http://www.videoplayer.hu/videos/play/636
http://www.videoplayer.hu/videos/play/281
--------------------------------------------------------------------------------


Tessék vidulni!
Sziasztok!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Biztos szép lesz a hajad Edina! :lol:

Képzeljétek csupa takony vagyok. :evil: Remélem hamar elmúlik mert már nagyon unom!

Betti! Mi újság nincs még AFP eredményed? Mostr látom a táblázatból, hogy még nincs.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Edina majd muti a hajad :wink:

Adri valahol örülök, hogy még nincs, mert tesóm azt mondta, hogy ha nem lenne jó, akkor egyből hívnának. Legalább is őt egyből hívták mikor nem volt jó (kissé el volt számolva a csajszi, csupán csak 3 db időpontot kapott). Így remélem, hogy szerdán, hogyha megyek minden rendben lesz.
Tegnap elég sokat mocorgott a kis drága, de sajna megint front jön, így az esték kissé nehezen telnek :( Most csak úgy tudok aludni, hogy hanyatt fekszem és a kezem a hasamon van, amúgy egyből keményedik, és amikor ráteszem a kezem fél perc sem kell és már meg is nyugszik. Remélem születése után nem lesz ilyen frontérzékeny.


Pusszantás megyek pihizek kicsit :)

Kép
bettó
 
 



Kép
bettó
 
 


Adrienn!

Jobbulást kívánok én is!
Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Adrienn
Gratulálok!
Jobbulást!

Betti
Szept. 25-én megyek UH-ra...

Lili
Aranyos lehetett Szonja :lol:

Edina
Hajad?
Vendég
 


Poppilau!

Hogy vagy hogy érzed magad?


Jadika!
Akkor jó kis szaladgálós állásod volt. :roll:
Jobbulást neked!!!
Mocorognak az ikrek???

Bettó!

Volt nállam a védönö és ha holnap méssz tanácsadásra,akkor 12-re kell menni,mert másik doki lessz megint. Afp-erdedmény?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Adrienn!
Jobbulást neked!

Edina!
Milyen lett a hajad?
Én is nemrégen vágattam le, de egy kicsit már megbántam. Hosszú volt, de untam. Most rövid, de állandóan összefogom. :? Sehogy se jó...

Most csütörtökön megyek a dokimhoz. Remélem, hogy addigra meg lesz az afp eredményem, mert pont 2 hete lesz, hogy levették, és azt mondták, hogy 10 nap-2 hét az eredményig. Jó lenne, ha meglenne, mert ciki lenne a dokihoz anélkül menni... :oops: :P

Szép napot!

Kép
Kép
giga1
 
 


Kép


Sziasztok!

Reni köszi, hogy szóltál, szerencsére most tanácsadásra nem kell mennem, hanem rendelési időben kapom meg az eredményt. Uh... akkor hogy lesz rendelés? Hívhatom fel őket :twisted:

Giga én is izgulok hogy legyen meg az eredmény :wink: Nekem lassan 1 éve rövid a hajam, most azon vagyok, hogy kicsit hosszabb legyen, mert már unom is, meg találtam egy aranyos hajat, amit be is száríthatok meg akár össze is foghatom. Szerencsére a sok vitamin miatt gyorsan nő :)

Laura mizujs???? Hogy érzed magad?

Adri jobban vagy már?


Szép napot mindenkinek :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

A hajam semmi nagy kunszt!Kb 6-7 cm hosszú lett a váligérőből.Reggelre jól el is aludtam.Úgy néztem ki mint akit oldalról fejbecsaptak! :lol:
Legszívesebben nem vágattam volna le,de muszáj volt.A fodrász véleménye is ez volt.Borzasztóan el van vékonyodva a hajam,és különböző méretűek is voltak,nem önszántukból.
Mostmár beindulhat remélem az újboli növesztés!
Csak addig vészelyem át valahogy amíg gumit tudok bele rakni.Kicsit hullámos a hajam,így önálló életet él,arra áll amerre szeretne és persze az nem arra van amerre én gondolom! :D

A pocakkal minden rendben!

Adrienn jobban vagy már?

Kép

Kép
lecso
 
 


ja,Betti!
A genetikai UH okt 01-én lesz .

Jövőhéten már érdeklődhetek az AFP eredmény miatt.Remélem kész lesz!

Legyetek jók!

Kép

Kép
lecso
 
 


Edina, már be is írtam. Kicsit variáltam a táblázaton is :wink:
Az én hajam nem hullámos, de én amikor reggel felkelek, minden hajszálam másik irányba emelkedik. Már én is unom, hogy reggel fél óra csak a hajam :evil:

Pusszantás Kép

Kép
bettó
 
 


Na így már jobb :oops: :)

Kép

Kép
bettó
 
 


Gyors bejelentkezés! Én is jól eltűntem, ledaandóm volt a témavezetőmnél, amit végülis nem csináltam meg, mert Szonját nem tudtam kire bízni, hogy be tudjak menni az egyetemre konzultálni. Majd jövő héten.
Egyébként meg 2 hét, és kezdődik a bölcsi... Mármint a beszoktatás. Izgi lesz nagyon. Meg Szonja egyik szeme kicsit piros lett, meg kéne mutatnom holnap a dokinak, bár biztos csak brulamicint ír fel.
amúgy nálunk sincs semmi újság. Ja, a barátnőm is terhes lett, és nagyon-de-nagyon örülünk neki!

Egyébként meg én nem érzem minden nap a mocorgást. Most töltöma 16. hetet. Egyelőre nem izgulok, mert legbelül érzem, hogy nincs baj. Eddig megy úgy éreztem, bizonyos pozíciókban csak. Mert Betti meg már olyan konkrétan nagyon érzi, onnan jutott eszembe. Többiek, ti hogy érzitek???

Betti, táblázat szupi! Ja, van új terminusom, márc. 4 :lol: De bizti február lesz belőle, úgyhogy maradok nálatok 8) (A ciklusaim 36-38 naposak voltak, innen az időpontváltozás, és a baba nagyon a ciklus végén fogant, számításaim szerint május 31-én :P )

Edina, akkor nem mutizod meg a hajad nekünk?

Nekem az esti programom fogorvos lesz.

Puszi mindenkinek!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Lili az nagyon enm jó, hogy a fogorvoshoz kell menni. Tesómé kislánya nagyon élvezte a bölcsit. Szerintem én is fogok keresni egy jót, persze ez a gyerkőctől is függ majd :)
Köszi, imádok ilyesmivel babrálni :oops: :)
Én elég hamar éreztem. Barátnőm mesélte, hogy amikor ő pocakban volt nagyon nem akart mozogni. Az anyukája mindig először az egyik oldalára feküdt, majd át a másikra és magvárta, hogy "átúszkáljon a másik oldalra" csak akkor nyugodott meg, hogy nincs semmi gond. Kis lusta volt a pocakba, ahhoz képest most még felnőtt korában is örökmozgó :)
Akkor várható, hogy nálunk is később fog érkezni? Nekem volt olyan, hogy két hetet is késett, és persze ez volt a legsűrűbb. Az egy hét az már megszokott volt.


pussz

Kép
bettó
 
 


Én még nem érzem a babamozgást... :cry:

Kép Csíkosodom....

Kép pocakom
Vendég
 


Bettó!
Éppen kérdezni akartam, hogy miért vannak egyesek pirossal, míg mások zölddel, de a második táblázatból már világos. :wink: :D

Manka!
Én már a 18. hét közepe felé járok, és még így sem érzem minden nap a mocorgásokat, bár már egyre sűrűbb nem sok nap marad ki. :wink: Szóval emiatt ne izgulj :!:

Poppilau!
Nem semmik ezek a csíkok! Kened valamivel?
Én még nem kenem semmivel, de el kell kezdenem, mert nem akarok esélyt adni neki, hogy kirepedjen.

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga
Talán még kutyagumival is kentem már... :cry:



Lassan aktuális lesz elkezdeni a bevásárlást... nézegettem listákat...

http://www.csigabigabababolt.h.....lista.html

Mi az, ami biztosan felesleges, mit vegyünk feltétlenül?
Babakocsi-vásárlásnál mire figyeljünk?
Vendég
 


Laura szépen növöget a pocakod :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést egyre jobban vagyok!

Betti! Nagyon szupi a táblázat! :P

Reni! Hát unatkozni nem unatkoztam az biztos. Ha nem lett volna az a sok lépcső még azt is mondanám hogy szerettem.

Lili! Szegény, gyermek mellett nem lehet egyszerű tanulni. Van segítséged?

Laura! Szép pocid van már! A csíkok meg le vannak kakálva! Tesómnak a második gyermekénél jöttek elő A hasán is meg a cicijén is. Most már nem olyan feltünő nyáron meg jól lebarnítja kicsit látszik, de nem vészes!

Én sem érzem mindig a babákat, de talán a fiú az aktívabb, lehet hogy azért érzem többször mert ő keresztbe van a jobb oldalon. A lány fejjel lefelé van ( remélem így is marad)

Hát igen a frizura nem egy könnyű dolog. Nekem tesóm fodrász ebből kifolyólag minden szinű és formájú hajam volt már. A rövidet mindig elfeküdtem , a hosszút meg be kellett szárítani amit szintén nagyon utáltam. Most össze-vissza hosszúságú és szőke melír van benne (gyárilag barna vgyok), ami a legfontosabb nem kell beszárítani!


Na pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Poppilau!
Bemásolom mégegyszer a linket, mert valamiért nem jó, amit te beírtál.
http://www.csigabigabababolt.hu/htmls/k ... lista.html

Le is írnám, hogy szerintem mi az ami feltétlenül kell belőle, és mi az ami felesleges. Csak a saját tapasztalataimat osztom meg veletek, ezért ez csak tanács!!!

Felesleges:
- kádállvány: Annak felesleges, aki máshogy is meg tudja oldani. Mi pl. a mosógép tetejére tesszük mindig a kádat. Hozzáteszem, hogy nálunk apa is mindig jelen van a fürdetésnél.
-műanyag vödör a baba szennyesének: Sosem tároltam külön, sőt már nem is mosom külön az ő ruháit. Talán a legelső alkalommal voltak külön.
-pólya: Aki szeretne nyugodtan vegye, én kaptam 2-t is, de sose használtuk.
-csecsemőmérleg: aki szeretne vehet is, de bérelni is lehet.
-babaőr: nekünk nem volt, mert igen pici a lakás, így mindig hallottam, hogy mi történik a másik szobában.
-eldobható bugyi: én nem vettem, mert a sajátomban jobban éreztem magam. Tény, hogy jól ki kellett mosni, mert akármit is csinál az ember véres lesz. Bocs! :oops:
-melltisztító kendő: nem is hallottam róla. :shock:
-szoptatós párna: aki szeretne.
-harisnya (a picinek): én még eddig akárhány helyen megnéztem újszülött picikre való méretet sehol nem találtam.
-kocsicipő: ezzel is ráérünk. Most még inkább csak a vastag textilcipellőket fogják viselni.
-bébi pohár, kanál, kistányér: ezzel is ráérünk.

Szóval szerintem ezek nem annyira fontosak, vagy teljesen feleslegesek. A többit jónak tartom.
Lili, Dóri, Edina! Azért ti is mondjátok el a véleményeteket, hiszen ti is tudjátok már tapasztalatból, hogy miket használtatok, és miket nem.

A babakocsinál szerintem fontos, hogy átfordítható karos legyen, én sajna nem olyat vettem, és nagyon meg is bántam. :(
Aztán, a kerekek méretei. A nagyobb kerék jobb, mert könnyebb vele terepen menni. És hát amilyen állapotok uralkodnak a magyarországi járdákon... Hepe-hupa.
Fontos még, hogy hány fokozatban dönthető a háttámla. A 3 szerintem minimum, de jó ha több!
Bevásárlókosár legyen minél nagyobb, minél több tartozék annál jobb (lábzsák, pelenkázó táska, mózeskosár, kagylós gyerekülés...).
Aztán még mérlegelni kell, hogy ki az akinek számít a babakocsi súlya. Nekünk pl. számított, mert az elsőn lakunk, és máshol nem tudtam tárolni a kocsit, csak a lakásban. Szóval minden alkalommal felcipelni... :?

Asszem ennyi. Ha esetleg valakinek van még kérdése, szóljon! Remélem nem bánjátok, hogy leírtam a tapasztalataimat!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Giga, nagyon jól összefoglaltad :wink: Én tesókámmal szoktam értekezni, már nagyon sok dolgot átbeszéltünk, de az biztos, hogy a nagyobb dolgokat, pl. babakocsi vele megyünk el megvenni, mert ő tényleg jobban tudja tapasztalatból, mint ahogy én megjegyezném, hogy mire kell odafigyelni :oops:

Ja majdnem elfelejtettem. Meg van az AFP és jó lett :) Végre egy vizsgálat, ahol nem volt probléma :wink: :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Betti GRATULÁLOK AZ AFP-HEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval!Megnéztem én is az ajánlot litát!
Szerintem felesleges/nem volt

-kádtartó
-pólya
-ágyneműgarnitúra nekünk volt/van,de nem használjuk.Mi hálózsákban altatjuk a gyerkőcöt,mivel a takarót folyton lerugja.Eleinte meg úgy sem lehet párnán alatatni,egy pelus a feje alá,és kész
-kifogó:mi ezt törölközővel végeztük.Végül is ugyan azt a célt szolgálja.Csak az egyik frottír anyagból van a másik meg mint a pelus.Mindeniki igénye szerint.
-utazóágy:ha esetleg a nagyszülők messze lenek hasznos lehet
-csecsemőmérleNg/tényleg kölcsönözhető.Nálunk a hagyományos 1000 a digitális 3000 /hó.Nálunk kb. egy hónapot volt csak,de azt is feleslegesnek tartottam,hiszen Levi nagyon rendesen fejlődött.Havi 1-1,5kg.
-eldobható bugyi:Láttam mér.Nem volt Levinél és szerintem most sem lesz.
-melltisztító kendő:Nem hallottam még róla,de egész hasznos lehet.Én pl szopizás előtt mindig megmostam a cicim,mert vagy krémes volt(eleint elég rosszul viselte a bimbim,meg kellett szoknia a szívást),vagy a melltartóbetét tapadt rá.
-szoptatós párna:nem volt,nem tudom milyen lehet.Én fekve szopiztattam,mivel ülve sebesre szívta a cicibimbóm.Biztos nem jól kapta úgy be.
-a babetetés fejezetben sok olyan dolog van,amit a baba még jó ideig nem használ
pl:pohár,kanál,tányér,almareszelő
-babakocsi:tényleg nagyon jó ha átfordítható,mivel a napocska nem mindig ugyanonnan süt és akkor brrr,nagyon nem szeretik,ami érthető.

Na ennyi!Hú ez hosszú volt!

Kép

Kép
lecso
 
 


Van kis pocakoskép is!

Kép

Kép

Ezek vagyunk mi!
A hajamat majd apának mondom,hogy fotózza le nektek.

Kép

Kép
lecso
 
 


Itt vagyunk mi:

Kép

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Bettó!
Gratula az afp-hez! Remélem nekem is rendben lesz holnap! Szorítsatok!

Lecsó, Manka!
Szépek a pocakok! Alakul a molekula... :wink: :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Laura, ne aggódj a pocid miatt, mert szülés után úgy félév alatt tökre kifakulnak, elhalványodnak. Csak a felületén lehet érezni a barázdákat, alig látszanak. Meg ez legyen a legnagyobb baj! :lol:

Megnéztem én is a listát, leírom, mik a tapasztalataink. Külön szemetesvödör nálunk nem volt, zacsiba tettem a koszos pelust a többi szemét közé a konyhába (most meg már szobatiszta a drága). Szopipárnát most vettem, Szonjával nem volt, és áldom is magam érte, mert iszonyat jó!!! Nem csak szoptatásra lehet használni, hanem alváshoz, feltenni rá a lábat, nagyon szeretem! Szóval azt most vegyetek!!! www.szopiparna.uw.hu - itt sokkal olcsóbb, mint a boltokban, és házhoz hozzák. Jó a mikrogyüngyös is, a tönkölyben megtelepedik a poratka. Szoptatásra való használatával nincs tapasztalatom, pedig maratoni szoptató voltam, de az elején párnát használtam a baba alá, szóval biztos jó lesz.
Kenguru helyett kendőt vennék, sokkal jobban tartja a gyereket, nagy kendőzős voltam. Persze nem mindenkinek jön be.
Légzésfigyelőnek csak akkor van értelme, ha részt veszünk újraélesztő tanfolyamon, mert ha jelzi, hogy leáll a légzése, és nem tudjuk mit kell csinálni a mentőhíváson kívül, akkor nem sokat ér. Nekünk Szonjával nem volt, de most fogok kölcsönözni. Mérleget kölcsönöztünk, 3 hónapig.
Babakocsimániás vagyok, elég sok márkát kipróbáltam, de most nem kezdek bele, hosszú lenne... :lol: Az a nagyon fontos, hogy városi környezetbe veszed-e vagy nem... Majd összeszedem magam, és leírom :lol:
Ja, és egy kortesbeszéd a Brendon ellen... Kerüljétek el, ha lehet! Szerintem drágább is, mi meg megjártuk velük. Nyilván ez egy kirívó eset, és nem történik mindenkivel ez, de sokat elárul a cég mentalitásáról. Szóval az első kocsinkat 60 ezerért vettük. Kb 3 hónapot használtuk, miután használat közben kitört a kereke :shock: Kiesett a dísztárcsája is. Visszavittük a boltba, hogy akkor most azonnal kérjük vissza a pénzünk, mert balesetveszélyes a kocsi. Azt nem lehet, csak szervíz. Beírtam a panaszkönyvbe, boltvezető lejön, ők nem tehetnek róla (könyörgöm, én tehetek róla???). Szervízbe a kocsi el, mellékeljük a dísztárcsát, kocsit megjavítják, elütő színű dísztárcsa van benne (mindegyik barna volt, ez az egy kék). Megint szólok, sajnos csak ilyen volt raktáron :twisted: Mi elvesztettük az eredetit (az átvételin rajta, hogy beadtuk), pénzért rendelhetünk, ha akarunk. Szóval itt van a babakocsink kálváriája... Felháborító, hogy ilyet meg lehet tenni.

Ja, igen, nem nagyon van segítségem sajna. Nagyszülők dolgoznak, öcséim fiatalok, a barátnőim szintén babásak.

Na puszz, majd írom, ha valami eszembe jut még a babakelengyével kapcsolatban!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Ági! Én is holnap megyek AFP-re. :D És kérünk szépen pocakfotót, meg a kislányodról is. És köszi, tökre megnyugtattál, hogy ne aggódjak, hogy nem minden nap érzem a magzatmozgást, végülis Szonjával is ilyenkor kezdtem el érezni, meg nem vagyok vékony.

Adrienn, és akkor neked tuti az egy fiú, egy lány?Izgi, elvileg nemsokára mi is meg tudjuk, két hét múlva. 8)

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Csajok szépen alakultok :wink:
Én is nagyon örülök, hogy jó lett az eredmény, sokkal nyugibb vagyok, bár a pénteket nagyon izgatottan várjuk :oops: :)

Bevallom én még nem néztem meg a listát, most kicsit fáradt vagyok hozzá. Friss aggyal jobban fel fogom fogni, meg meg is jegyzem :?

Pussz

Kép
bettó
 
 


Hi-hi kinyomtattam :P reggeli közben legalább majd átnézem :oops:

Kép
bettó
 
 


Köszönöm a véleményeket :lol:

Pocakok alakulnak :lol: :lol: :lol: :lol:

A csíkjaim miatt nem aggódom. Inkább legyen tigriscsíkos a hasam, csak szülessen egy egészséges babám!

Nekünk a bevásárlás nem egyszerű, az első nagyobb város, ahol van egy TESCO, az 35 km... ahol már több bababolt is van, az kb. 100 km.

Lili
Babakocsit én falura veszek.
Vendég
 


Laura, okés, gondolom, hogy nem aggódsz, csak festem eléd a szupi jövőt tigriscsíkokat illetően. :lol:
Ha nem tömegközlekedsz, akkor nyugodtan vegyél nagyobb kocsit, ami nehéz esetleg, legyen nagy kereke, egybekarja legyen, hogy egy kézzel is lehessen tolni. Én a Pierre Cardint meg a Bergont nem szeretem, mert nem tartós. A Graco meg a Peg perego szupik, bár drágábbak, de mondjuk a barátnőm 2 Pierre Cardint is elfogyasztott... Miskolcra mentek bevásárolni majd?

Szép estét!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Lili a Bergont cáfolom!!!Nekünk az van!Imádom!Semmi baj vele,pedig naponta több km mentünk a lakótelep körül de és du egyaránt Levi kb 18 hónapos koráig!
Emeletre(ha nincs lift) nem ajánlható,mert dög nehéz szerintem!

Na jóéjt!Szép álmokat!
Sziasztok!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Jól előre mentetek az időben vagy én vagyok lemaradva?! :oops:
Igaz szóban mi is elbeszélgettünk már hogy majd mi kell, de még nem néztünk utána! :cry:
Bár lehet hogy nekem a legkönnyebb mert az egyik sógórnőm babája 2 éves a másiké 1 az unokasógórnőmé meg 9 hetes, elég közeli emlékeik vannak még sőt cuccokat is kapunk tőlük.
Babamérleget, légzés figyelőt és bébi csőszt nem akarunk venni, mérleget lehet hogy bérlünk, a légzés figyelőről azt hallottam, hogy ha vmi baj lenne akkor így is úgy is megtörténne mert a baba agyában valami nem jól működik és ezért van a csecsemőhalál (bocsi, alig bírtam leírni).
Na a babakocsi azt mindenféle képpen vennünk kell, olyat szeretnénk ami egymás elötti hogy bárhova beférjünk vele. Nekem kimondottam az Inglesina tetszene de újjonan 120 ezer használtan is 60 ezer ft. Azért is volna jó mert úgy szerelheti össze az ember ahogy akarja egymás elé/szemben, egymás mellé, de valószínű nem ilyen lesz.

Betti! Gratula az AFP-hez!

Lili! Hogy bírod segítség nélkül? Aranyos a pocid! A fiú az 100% a lány 85%. AFP eredményért mész holnap te is?

Edina ! A te pocid is nagyon édi!

Ági! Bizti minden rendben lesz az AFP-vel!


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ja! Ma voltam védőnéninél és hallottam mindkét baba szívhangját [color=red]NAGYON JÓ VOLT!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Meg is lettem dícsérve mert eddig csak 3,5 kg híztam hi-hi :P ( kitudja mi lesz később) Ti egyébkén kívánosak vagytok?

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: