Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csajok merre jartok, nem ir senki!Remelem mindenki jol van es senki nem beteg!
Edithekrol olvastam a tavaszi topikban es a kepek is nagyon jok a pici Boroka tunderi baba!
Remelem a szopival is minden ok mar!

Meli te merre jarsz?El kezdted mar a melot?!
Emese ti hogy vagytok a csajok jol vannak!?
Zsuzsa te sem irtal mar reg remelem ti is jol vagytok!

Mi nalunk mostanaban nagyon szep tavaszi ido van olyan 12 fok ugyhogy sokat setalunk babakocsi nelkul!Jazminnak nagyon tetszik!
A kajaval is helyre jottunk megjott az etvagya a kis aszonynak!

Irjatok ti is valamit!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Végre valahára megszületett ez a bejegyzés. Már napok óta lestem, hoyg mikor ír valaki, hoyg új oldal kezdődjék, mert nekem nem jött be a hozzászólásablak. AMikor 5-10 bejegyzés hiányzik az oldalcseréhez, én már nem tudok ide írni. Úgyhogy, máskor, tegyetek valamit ellene!!! :P :P :P
Most bemásolom, amit a másik topikba írtam, és később majd próbálok képeket is tenni. :)

"Sajnálom, de még nem tudok visszakapcsolódni. Amikor van egy kis időm, inkább pihenek. Úgyis elég nehezen jön össze, ha meg sikerül, mire elaludnék, tutti, hoyg valaki telefonon keres. :evil:

Na, biztos már unjátok, hogy csak magunkról írok, de szóljatok, ha így van. :oops:
Van jó hírem, ugyanis úgy néz ki, mégiscsak elég a tejcsi. :) A rossz hír viszont az, hogy nem szopizva eszik Boróka, hanem üvegből kapja a lefejt tejet. Minden etetéshez lefejek kb. 70-110 ml-t. Sajna, annyira kisebesedtek a bimbóim (most már az is, amelyikkel nem volt baj eddig), hoyg képtelen vagyok szoptatni. Már kínoztam eleget magamat (fizikailag is, lelkileg is) de egyszerűen nem bírom. Persze, enyhül a fájdalom mire belejön a szopiba, de az a két perc az elején, az maga a pokol. Tudom, azt mondják, hogy így is szoptatni kell, de ÉN képtelen vagyok így rá. Többen írtátok a bimbóvédőt, már elejétől fogva próbáltam, de nem ment azzal sem. Állítólag nem is jó, mert a bimbót és környékét túl kevés inger éri, a sebes bimbóra meg pláne nem ajánlatos, mert úgyis fáj. Aztán fene tudja, tény, hogy nekem nem ment vele, pedig próbáltam, sőt, jó drága is volt.

Nem tudom, szerintem helyesen volt a cicin Boróka, mert mindig az udvar egy részét is bekapta, és sosem volt fájdalmas, amikor szívott, csak az lehetett a baj, hoyg eleinte csak az egyik cicit szívta, aztán amikor megtanulta a másikat is szopizni, akkor az előző nem kellett neki, így szépen sorra kisebesítette őket. :(
Még nem gondolom, hogy vége a szopinak, de őszintén, nem hinném, hogy miután pár napig csak üvegből kapja a tejcsit, még visszaszokna a szopira. Mindegy. Illetve, dehogy mindegy, de ez van. Valamit biztos rosszul csináltam, de hogy mit, azt nem tudhatom. Itt nem létezik olyasmi, hoyg szopis tanácsadó, védőnő sincs, a családorvos effektív segítséget nem tud nyújtani. Egyedül a csecsemős nővérek amit tudtak segíteni még a kórházban (és kaptam is segítséget), de azok ott vannak. :roll:

Na, eleget panaszkodtam. :)
Amúgy jól vagyunk, (én fáradtan, de ez már természetes :wink: ) tanuljuk az életet négyesben. István még egész héten itthon van, a húgom pedig sokat segít, ő főz, tereget, ilyesmik. István takarít. Kriszta pedig imádja a tesókáját, állandóan nézi, figyeli, szól, ha sír :wink: , odajön, puszilgatja, simogatja a kezét, szóval nagyon drága. :D . Én pedig gyönyörködöm bennük és boldog vagyok, hoyg két ilyen gyönyörű gyerekem van. :) A nehézségeken pedig remélem, túljutunk valahogy. :)
Ami engem illet, ne irigyeljétek a mosolyomat, tudjátok, hoyg amúgyis mosolygós vagyok, de van egy állandóan bőgős Edith is aki a napokban sokszor átvette az előzőnek a helyét. Majd ez is elmúlik. :oops:

Megyek fejni..."

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Orulok Edith hogy, irtal bar sajnalom ahogy jartal es hogy, ki van sebesedve annak idejen en is igy jartam amig bele jottunk a szopizasba en azzal a baneocin puderrel apoltam a mellbimbot es hamar helyre jott aztan pedig ment a szpoizas tovabb rendesen!
Sok sikert a szopihoz aszt hiszem most ez a legfontosabb nektek!!!

Agi es Jazmin!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 

 
 

Sziasztok!

Jüpár napig a gépet sem tudtam beinditani, nemhogy irjak is a hozzászólásokhoz. :) Ma kivételesen mindketten alszanak, igy hamar kaptam az alkalman, hogy végre leülök elolvasni amit irtatok. Nem kellett sok idő hozzá..... :roll: Annyira foglaltak vagytok ti is? Zsuzsát, és most már Edithet is megértem, mert mi is azt a táncot járjuk. De Meli? Ági? Na jó, Ági irt..... :D

Edith, sokat gondolok rátok. Az első napok nehezek, ameddig összeszoktok, utána meg más bajok jönnek. De tényleg az adja nekem is az elégtételt minden nehézség mellett, hogy ilyen két tündéri lányom van. Néha minden szomoruságomban mosolyt tudnak csalni az arcomra. Mert tényleg két arca van az embernek, egy nevető és egy siró. Általában a sirós oldalát mindne ember próbálja elrejteni. De elvégre ez az élet. Ha ne lennének nehezebb pillanatok, nem is tudnánk értékelni a szépet és jót. Mindig ezzel vigasztalom magam. :wink: :D
A mellbimbóra nekem a Garmastan kenőcsöt ajánlották. Egyebet nem tudok mit szólni mindehez, mert szerencsére nálam nem jelentkezett. Igaz, hogy az első hetekben amikor megszivta a mellem, és ameddig az első pár csepp tej kijött, nekem is a szemeim jöttek ki, annyira fájt. Valósággal éreztem, ahogyan a tej végighalad, és fesziti a kanálisokat. Utána magától megszünt.
Az jó, ha egyelőre mégis tudsz fejni annyit, hogy jóllakjon. Legalább ezt tudd fenntartani minél több ideig. Én drukkolok, hogy mégis fogadja vissza a mellett, és csak később cumizzon!!!!De ha igy marad, akkor se keseredj el!!!! Ne ez legyen a fő gond! Kriszta is felnőtt, Boróka is fel fog. :wink:

Ági, szeretném én is, ha tavaszi idő lenne nálunk is. Annyit kell öltöztetni s vetkőzteni ilyen hidegben. Nálunk elég kemény tél van, hóval. Keveset tudunk kint ülni. Az elmult napokban sütött ki a nap, de csak addig kellemes kint, ameddig süt, amikor már elbujik, ismét hideg. Brrrrr! :? :shock: De jobb is, hogy ilyen az idő, legalább töbet pihenhetünk, mert többet ülünk bent. Próbálom a dolgok jó oldalát nézni. (Nem mintha nem lennék szivesebben kint egész nap :wink: )

Tehát mi is meglennénk. Képeket a babaszoba oldalon láthattok Máté Janka, illetve Máté Zselyke neveknél kell keresni.

Most megyek aludni, ha engedik. De mintha látom, hogy alig teszem le a fejem a párnára, máris valamelyik felnyekken valamiért. :roll:

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Edith, hogy vagytok remelem jobban megyen mar minden, de ha nem akkor se csuggedj fejjel amig rendbe nem jon a cicid!

Emese, de jo hogy , irtal mar te is elhiszem azt hogy, nalatok is zajlik az elet!

Jaj csajok en el sem tudom kepzelni hogyan is birjatok ket kicsi babaval mert ugye a nagyobbak sem annyira nagyok meg!
A ferjem is mar miota mondja hogy, mostmar johetne a masodik baba de en annyira felek!
Felek nemfogok boldogulni kettovel es hogy fogom-e szeretni a masik babat is annyira mint az elsot, lehet hulyesegeken eszem magam de ez van!

Szoval ugy nez ki ebben az evben el kezdunk mi is a masodik baban dolgozni :lol: !!!

Meli te merre jarsz?!Remelem nem vagytok betegek!
Adj valami fustjelt!

Agi es Jazmin!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Köszi az aggódást, nincs különösebb baj, csak magam alatt vagyok egy kicsit... :oops: a munka miatt... :? Még mindig nem dolgozom, utoljára január 7-én beszéltem a tulajjal, arról volt szó, hogy a napoban visszahívnak, megbeszéljük stb. Azóta se jelentkeztek... :evil: :evil: :evil: Azt sem tudom, mire készüljek, mire ne, eddig se volt kedvem dolgozni menni, de ezután még annyi sincs. Úgy voltam vele, hogy ha már muszáj, kezdjük minél hamarabb, annál hamarabb lejár az a nyamvadt 12 hónap... Most meg zargatni sem tudom, még nem kapcsolták vissza a telefonunkat... Tele van a tudatom az egésszel... :evil: :evil: :evil: Persze mindenki kérdezi, hogy dologzom-e már, magyarázkodok, s néznek rám furcsán... Mi a fenét csináljak??? Itt nagy lehetőségek nincsenek, Apa kereskedelembe se nagyon enged, vendéglátóiparba meg egyáltalán. Más meg nem nagyon van... A legrosszabb, hogy nem a pénz miatt mennék dolgozni, s nem is a szakmai vágyódás vagy minek nevezzem miatt, csak kényszer, hogy ne essek pofára a 2. gyerekkel... :evil: :evil: :evil: Bár most hallottam valamit, hogy talán mégsem kell mindenkinek az a 12. hónap, próbálok utánajárni, drukkoljatok, hogy ne kelljen, s akkor nem megyek sehova, hanem hajrá kistesó :D (Ha tényleg így van, van még esélyünk, hogy majdnem egyszerre legyen a szülinapjuk, Tünde márc. végén fogant :wink: )
De ez még nagyon bizonytalan, s kezdek magam alá esni... Mindenki szervezi az életét én meg lógok a levegőben... :?

Bocs a kiborulásért... :oops:

Edith!
Gyönyörűek a lányaid!!! :D :D :D Nem is találok rájuk szavakat!!! :D :D :D
A szopihoz mennek a drukkok, nem akarom szaporítani a szót, úgyis kapsz annyi tanácsot, csak győzzed hallgatni... Úgy csináld, hogy nektek jó legyen, ha te nagyon ideges vagy, az senkinek nem jó. Ha üvegből kapja az anyatejet, az se tragédia, s ha tápszert kap, az se. A lényeg, hogy kiegyensúlyozott legyen az anyukája :) Persze ha már nem tombolnak annyira a hormonok :wink:

Ági!
Örülök, hogy minden rendben veletek :D 12 fok? Az igen! :D

Emese!
Jó rólatok is olvasni!!! :D Megnéztem a képeket, tündéri lányaid vannak! :D :D :D
Nálunk is hideg van, én is meguntam nagyon, hogy az udvarra is agyon kell öltözni/öltöztetni... :evil: Jöhetne a tavasz egész nyugodtan! :wink:

Megyek aludni, Apa már vár...
Jó éjt, szép holnapot mindenkinek!!! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok !Kérlek benneteket ha ídőtök engedi szavazatok a kisfiamra beneveztem egy helyi versenybe. Előre is köszönöm és bocs,hogy igy ismeretlenül http://www.egerszeginfo.hu/2/zegibaba_s ... asztott=87
renus
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert esek össze a fáradtságtól.
Egyre jobban alakul ki egy valamiféle napirendünk....

Ági, bennem is hasonló kérdések kavarogtak annak idején. :) Ne aggódj, amikor már megfogant benned a gondolat, hogy jühet a második, szép lassan rendeződik minden az érzésekkel is. Legalábbis nálunk igy volt.

Meli, remélem, hogy teljesülnek a terveid, és nem kell visszamenj dolgozni. Nem tudom, mit szóljak, nem hallottam semmit erről.

Szép álmokat !

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Meli!Jaj de jo hogy, irtal hat sajnalom a munkaval kapcsolatos dolgokat ezek szerint nem valami komolyak!De ne aggodj bisztos minden rendezodni fog!
Te mit halottal ezzel kapcsolatban mire nalunk megszuletne a masik baba nekem is lejarna mar a gyes!De ugy tudom lehet fizetni is minden honapban azt a bizonyos oszeget amit amugy is levonnak a fizudbol!
De ha nem igy tudom bocsi ez majd akkor derul ki nalunk is mi lesz mikor benne leszunk!

Emese,
En is lattam a kepeket es olyan ket szep kislanyod van!!! :D
Koszi a biztatas erre szuksegem van aszt hiszem!

Edith remelem nalatok is minden egyenesbe van mar!

Puszi nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Tünde épp puzzle-t rak ki, úgyhogy van egy kis nyugi :wink:

Emese!
Szuper, hogy alakulóban a napirend!!! :D :D :D
Drukkot köszi :)

Ági!
Az a bizonyos összeg a társadalombiztosítás és annak idején, amikor én jöttem el gyesre, tényleg működött akkor is, ha nem dolgoztál és fizetted. Csakhogy azóta megváltoztatták a törvényt és most 12 hhónap 8 órás munkaviszony kell a szülés előtt... :roll: Ez nagy szívás... :evil: Én meg vmi olyasmit hallottam, hogy akinek már volt munkakönyve azelőtt, annak nem kell 12 hónap legyen, de hivatalosat, biztosat mondani nem tudok. Esetleg hívd fel a megyei nyugdíjpénztárat, nekik tudniuk kell.
Kistesóval kapcsolatban egyébként nekem is járnak ilyenek a fejemben, de szerintem ez természetes és normális. Legalábbis ezt olvastam-hallottam...

Hűha, Tünde lelécelt és nagy a csend... :shock: Vajon miben mesterkedik???

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Megint itt. :wink:

Felmászott a pelenkázóasztalra... :shock: :shock: :shock: Majd frászt kaptam, amikor megláttam... Levettem, s megkértem szépen, mutassa már meg, hogy csinálta. Szégyenlősködött kicsit, de megtette. :roll: Azután fogtam a kiindulópontot, vagyis a fotelt és máshová tettem. :wink: Remélem, egy ideig nyugi lesz... :roll:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Edith!
Megint nem tudsz írni ide??? :roll: Mert láttam, máshova írtál, de most nem tudom, másoljalak-e... :roll:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Meli, tudtam, hoyg letolást kapok majd! :P Nem, most még tudok írni, csak már nem volt időm, mert akartam a naplóba írni egy bejegyzést, ami végül sikerült is. :) És egy az egyben átmásolni sem akartam, amit máshová írtam, mert úgy lenne tisztességes, hogy személyreszabottan, vagy legalábbis topikraszabottan írjak. Amikor lehet megteszem, máskor meg majd másolgatok.

A magunkról szóló dolgokat mégiscsak másolom... :oops:
"Nálunk mintha-nimtha alakulgatnak a dolgok: tegnaptól szedem a Nitricum Acidum-ot és úgy érzem, hogy máris egy fokkal jobban vannak a mellbimbóim. Már az este és ma reggel sem volt annyira borzalmas a szopi. Úgy örülök neki! :) Azért még kapja üvegből is a kaját, de bízom benne, hoyg szép lassan visszatérünk a kizárólagos cicizésre. Csak ne idegesítene annyira, hoyg nem tudom olyankor mennyiket eszik! :roll: :oops: Tudom, hülyeség, hogy ezen filózom, de biztos nem stresszelem magam én sem a méricskéléssel. Holnap lesz méregetés, úgy döntöttem, egyelőre hetente. Múltkor 3775 g volt a csajszi. De amilyen éhenkórász, már biztos visszaérte születési súlyát! "

Meli, sajnálom, hogy ilyen megbízhatatlanok ott a tévénél, elhiszem, hogy idegörlő ez a bizonytalanság. Fel a fejjel, valahogy csak kialakul majd! :)

Ági, butaságokon ne járjon az eszed! Ilyesmivel majd ráérsz foglalkozni! Most azt döntsd el MAGADBAN (és ne azért, mert a férjed már pedzi a kistesóprojektet), hogy akarsz-e most babát? Illetve, hoyg mikor akarod. Azzal, hoyg hogyan osztod magad kétfelé és hogyan tudod egyformán szeretni mindkettejüket, ráérsz filózni szülés előtt (én is ezt tettem :oops: :P ) és miután szültél, meglátod, milyen nevetséges lesz minden ilyen gondolatod! :lol: :lol: :lol: Annyira természetes most minden! :) És míg szoptatsz, a másik gyereket tudod simogatni, puszilni, mondókázni lehet közben, sőt, a lábaiddal "hintáztatni" is lehet a forgószékben, ami neki akkora móka, mintha ott lennél és csakis vele foglalkoznál. :)
MAjd meglátod, meglátjátok. Emese biztos megerősít engem ezekben. :)

NA, megyek... Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Áááááááááááá, az előbb írtam egy hosszút, erre Szélvészkisasszony idecsapott s elszállt... :evil: :evil: :evil:
Nem tudom, hagyja-e, hogy újraírjam... :roll:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Szóval:

Edith, nem akartalak én letolni!!! :oops: :oops: :oops: Sajnálom, ha így vette ki magát amit írtam, de tényleg, semmi ilyesmi nem fordult meg a fejemben... :roll: Csak arra gondoltam, hogy én ugyan nyomon követlek a másikon, de fura lenne ide reagálni... :roll:

Nagyon-nagyon örülök annak, hogy alakulnak a dolgaitok, szuper, hogy használ a homeósbogyó (emlékszem én is mennyit szenvedtem a sebek miatt... :roll: ) Drukk, hogy nagyon hamar rendbejöjj teljesen, de annak örülök legjobban, hogy nyugodtabb vagy, legalábbis az írásod alapján. :D :D :D
Jól megkönnyeztem a naplóbejegyzést :cry: :oops:
Hihetetlen, hogy telik az idő, picilányod mindjárt 2 hetes... :shock:
Nagylányodra olyan kíváncsi vagyok, főleg arra a videóra, ami hazamenetelkor készült.
Egyébként meg másolgassál csak nyugodtan, ha csak arra van időd. Reagálni később is lehet :wink: :D

Tücsök megint puzzle-zik, azért érek rá ilyen hosszasan :D Jó ötlet volt az angyalkától :D, pedig eredetileg a keresztfiam szülinapjára vettük, de az még messze van, így meggyőztem Apát, hogy adjuk oda Karácsonyra :wink: Telitalálat volt :D Nagyon szereti, napjában többször is elő kell venni és egyedül kirakja, már adogatni sem kell a darabokat. Ha lesz, veszek még, az biztos. :D

Sajna reggel óta taknyos és tüsszög (elkapta az Apjától, pedig alig látta a héten... :? ), remélem, ennyivel megússzuk. Szerencsére Apa sem influenzás, így van esélyünk. Terveink szerint holnap megyünk be Udvarhelyre, kora reggel és csak estére jövünk haza. Mondjuk 3 program startból lefújva, mert gyerekekhez nem viszem így a jányt, de megyünk Anyuékhoz, Nagymamámékhoz és egy baráti párhoz. :D Remélem, jó napunk lesz.

Most megyek, ki kéne teríteni a ruhát, s elindítani a mosógépet az utolsó adaggal...

Jó hétvégét mindenkinek! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Szóval:

Edith, nem akartalak én letolni!!! :oops: :oops: :oops: Sajnálom, ha így vette ki magát amit írtam, de tényleg, semmi ilyesmi nem fordult meg a fejemben... :roll: Csak arra gondoltam, hogy én ugyan nyomon követlek a másikon, de fura lenne ide reagálni... :roll:

Nagyon-nagyon örülök annak, hogy alakulnak a dolgaitok, szuper, hogy használ a homeósbogyó (emlékszem én is mennyit szenvedtem a sebek miatt... :roll: ) Drukk, hogy nagyon hamar rendbejöjj teljesen, de annak örülök legjobban, hogy nyugodtabb vagy, legalábbis az írásod alapján. :D :D :D
Jól megkönnyeztem a naplóbejegyzést :cry: :oops:
Hihetetlen, hogy telik az idő, picilányod mindjárt 2 hetes... :shock:
Nagylányodra olyan kíváncsi vagyok, főleg arra a videóra, ami hazamenetelkor készült.
Egyébként meg másolgassál csak nyugodtan, ha csak arra van időd. Reagálni később is lehet :wink: :D

Tücsök megint puzzle-zik, azért érek rá ilyen hosszasan :D Jó ötlet volt az angyalkától :D, pedig eredetileg a keresztfiam szülinapjára vettük, de az még messze van, így meggyőztem Apát, hogy adjuk oda Karácsonyra :wink: Telitalálat volt :D Nagyon szereti, napjában többször is elő kell venni és egyedül kirakja, már adogatni sem kell a darabokat. Ha lesz, veszek még, az biztos. :D

Sajna reggel óta taknyos és tüsszög (elkapta az Apjától, pedig alig látta a héten... :? ), remélem, ennyivel megússzuk. Szerencsére Apa sem influenzás, így van esélyünk. Terveink szerint holnap megyünk be Udvarhelyre, kora reggel és csak estére jövünk haza. Mondjuk 3 program startból lefújva, mert gyerekekhez nem viszem így a jányt, de megyünk Anyuékhoz, Nagymamámékhoz és egy baráti párhoz. :D Remélem, jó napunk lesz.

Most megyek, ki kéne teríteni a ruhát, s elindítani a mosógépet az utolsó adaggal...

Jó hétvégét mindenkinek! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Most meg 2x ment el.... :oops: Ez a mai formám úgy látszik... :roll: Bocs. :oops: :oops: :oops:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Ma ugylatszik megint jovok.

Edith annyira orulok, hogy jol vagytok de tenyleg es annyira at elem a boldogsagodat a naplo beirast en is meg konnyeztem annyira szepen irtal!
Persze en is vagyom egy pici baba utan nagyon csak felek hogy, Jazminra mar nem fog annyi idom jutni minta amennyi most es ezt o hogyan fogja viselni!De remelem o is majd mint a ti gyermekeitek jol!
A videora en is kivancsi vagyok!Jo lenne ha feltudnad rakni!

Meli,
Szoval akkor igy van ez az ugy hat lesz valahogy majd remelem most en azon vagyok hogy, meghoszabitsam egesz 3 evre remelem sikerul es nem akarok semmit sem elkiabalni egyenlore!
Az nem semmi lehetett mikor Tunde felmaszott a pelenkazora :shock: meg jo hogy, megmutatta hogyan csinalta!

Ti hogy altok a bilizessel, Jazmin meg nem akar hallani rola bar miutan bekakal huz es mondja hogy, kaka es mutassa csereljem ki a pelust!En ennek orulok mert azt jelenti feleri eszel hogy nem jo neki kakasan es hatha majd ezentul a bili kovetkezik!

Na jo sziasztok megyek en csak be kukantottam!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Néhány kép Krisztáról, ő mostanában kissé háttérbe szorult! :P :oops:

Anyósom szülinapjakor (Én Borókával már kórházban, anyósom meg nem öltöztette túl szép ruhákba Krisztát. :P )
Anyu a 3 unokájával:
Kép
Ebéd:
Kép
Torta:
Kép
Kriszta saját tortájával:
Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ági, az természetes, hoyg Jázminra majd nem ennyi időd jut, mint most, de meglátod, a szeretet annál inkább pótolja a nem vele töltött időt. Csak fel a fejjel, és ha nagyon szeretnétek, akkor hajrá kistesó! :D

Kriszta ugyanott van a bilizéssel, mint hónapokkal ezelőtt. Különben ő vécézik, mert egyszer anyóséknál maradt a bili és akkor inkább egy szűkítőt vettünk a vécére idehaza, és a bili maradt a mamánál. Pisil, kakál a vécébe, de igazából nem szól előre, csak nagyon ritkán. MOst meg ugye, nem is nagyon erőltetem, elég neki a kistesó-trauma :D nem hiányzik még más drasztikus változás is.

Puszi...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Most is csak gyorsan irok néhány sort, amig lehet....

Edith, nagyon aranyos Kriszta, ahogy Borókával bánik. A naplóba is beleolvastam. :) Igazad van abban, hogy megerősitem az állitásod, mert tényleg az a helyzet nálunk is. Igaz, hogy vannak pillanatok, amikor legszivesebben kettészakadnák, hogy mindenkit kibékitsek. :lol: De muszályból is, nagyon szépen alakulnak a dolgok. Janka azért még néha, főleg este, mikor fáradt, nem szivesen veszi, ha Zselykével az ölemben akarok mellette lenni. Ilyenkor kiköveteli, hogy csak vele foglalkozzak. De egyébként folyton provokálja a kicsit, hogy játszodjon vele. (érdekes módon a kicsi is nagyon figyeli Jankát) Hamarosan játszhatnak együtt. Főleg, hogy már Zselyke is kezdi ütögetni a zergőit, tehát már jó ideig elvan egy-egy mozgó "valamivel" :lol:

Meli, milyen puzzlet vettetek? Gyüjtök én is ötleteket, hogy mivel újitsam Janka lefoglaltságát. (na jó bonyolult fogalmazás :roll: , de értitek, remélem)

Na, ezzel lépek is. Kellemes vasárnapot!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Nálunk olyan köd van, szörnyűűűű... Két napja meg sár és eső, úúúúúúúúúútálom... Szobafogság :( Még jó, hogy tegnap bent voltunk a városban, Anyuéknál, Nagyiéknál és egy baráti párnál. Jó volt, este 9 után értünk haza :) Tücsök jól bírta, hazafelé bealudt a kocsiban, de egy gyors átöltözés után hamar elaludt. :) Viszont délután 1,5 órát altattam :shock: :shock: :shock: Újabban min. 1 óra mire elalszik (még szerencse, hogy itthon nem kell altatni, csak visszazavarni az ágyába 5-6-7x... :roll: ) Remélem, gyorsan leszokik róla...
Jövök még...

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Babát kellett rajzolni :D
Mindjárt megyünk ebédelni, de talán még van 5 percem...

Ági!
Gyes-ügyben mennek a drukkok, és hajrá, kistesó! :D :D :D
Bili: sehogy... :roll: A bilire nem is hajlandó ráülni, csak ruhástól, kb. 10 másodpercre... A wc-n ugyan megül fél-1 percig csórén is, de nem pisil, csak ül... Néha szól, ha kakál vagy kakált, és ennyi. Én nyárra tervezem a peluselhagyást, meglátjuk, mi lesz belőle. :wink:

Edith!
Kriszta még mindig tündér!!! :D :D :D És a mosolya, meg az elégedett kis arca :D :D :D Gyönyörű!!! :D :D :D Mindegyik kép nagyon jó, de nekem az első és az utolsó tetszik legjobban :D

Emese!
Puzzle-t lefényképeztetm, le is kicsinyítettem, de már nagyon türelmetlen a kisasszony, felteszem, ha elaludt. :)

Pá-pá! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Megint itt :wink: :)

Képözön következik, bocsi :oops: :D

Emese! Ilyen a puzzle, ez az egyik, a másik háziállatos. Egy bizományiban vettük, Tesco-termék, azóta se hoztak, de remélem, azért lesz még. Esetleg, ha tetszik, de nem tudsz venni, akkor én szívesen küldök postán. Persze ha nem kapkodják el mint legutóbb...

Kép Kép

Kép Kép

Kép

Tegnapi sütés Nagymamáméknál :D
Kép Kép

Kép Kép

Megkóstolta a nyers tésztát, ízlett neki :D (Még szerencse, hogy nem kőttes volt, így is mind meg akarta enni :lol: )

Kép

Kellemes délutánt mindenkinek! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Meli, hogy belemélyül Tünde minden tevékenységébe!!! :D NAgyon gyönyörű csajszi. :)

Puzzle-t nekünk is küldhetsz, ha kapsz, aztán rendezzük az árát. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

IStván mától visszament dolgozni, pillanatnyilag egyedül vagyok a két manóval. Igaz, Boróka már, Kriszta még alszik, úgyhogy eddig simán ment minden, de kíváncsi vagyok, hogyan érek a nap végére.
Bevallom őszintén, nagyon féltem/félek a mai naptól, s annak ellenére, hoyg az utóbbi napokban lelkileg is jól voltam, tegnap óta ismét csak sírok mindenen. Sőt, még ok sem kell hozzá, éppen ezért megmagyarázni sem tudom.
Mindennek tetejébe Krisztának az éjszaka 39 volt a láza, és biztos ennek tudható be, hoyg még nem kelt fel. Ki tudja, mi bújkál benne! :roll: :(

Felkelt... és már issza is a tejcsit. Mindjárt megyek, fürösszem meg, mert izzadt volt, és nagyon pisis is a belédiktált víz miatt.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jó reggelt!

Edith!
Természetes, hogy nektek is küldök, csak legyen :D Egyébként 6,5 RON volt darabja, nem tudom, változik-e az ára, majd megírom. Ja, és vadiújak, eredeti celofánban :D
Sajnálom, hogy Kriszta belázasodott éjjel, remélem, semmi komoly! Mindenesetre küldök gyógyanókat jó sokat, az nem árt, ha van. Ha lesz egy perced, írd meg, hogy van a nagylány!!!
Szopiügyben van változás?
A sírás miatt ne izgasd magad, engedd csak ki a gőzt nyugodtan. :wink: :D
Drukkolok nagyon a mai naphoz, meg a holnapihoz, meg mindegyikhez!!! :D Én tudom, hogy ügyesek lesztek!!! :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Hu de jo amikor jovok ennyi irast talalok!!! :D

Edith nagyon orulok hogy, jol alakulnak nalatok a dolgok es ne sirjal hiszen ket gyonyoru kislany van korulotted!Lehet megfazott Kriszta hogy, lazas?!Sok egezseget neki!
A biztatast koszi szepen!Kriszta nagyon aranyos a kepeken ha unneploben van ha nem!Mennek a drukkok meglatod nagyon jol boldogulsz majd!

Meli,
Neked is koszi remelem sikerulni fog majd!
Tunde annyira edes a kepeken ahogyan segit tesztat gyurni!Jazmin is ilyen segitokesz szokott lenni!
A puzzle pedig szuper kar hogy, itt mifelenk nem lattam ilyesmit en is kerestem karacsony elott!Es meg az arra is jo!

Emese,
Janka bisztos nagyon aranyos lehet ahogyan anyaskodik Zselykevel!Bisztos jo jatszopajtasok lesznek plane hogy, kicsi a korkulombseg koztuk!

Mi tegnap voltunk meglatogatni egy pici 1 honapos babat, olyan jo erzes volt fogni es Jazmin is olyan edes volt vele simizte meg puszilta volna!
Aztan voltunk baratnomnel neki 1 eves a kisfia hat megtudtam volna zabalni oket, egyszer haljuk nagy csend a szobaban be nezunk hat olelgettek es puszilta Jazmin a kisfiut! :P Hat koran kezdi a kiscsaj a pasizast!

Remelem nem vagyok idegesito hogy, ekezetek nelkul irok de gepemen nincs be alitva es fogalmam sincs hogyan kellene!

Ma is szep ido van nalunk de delelott nem erkeztem ki menni vele most meg mindjart alvas ido van ugyhogy lehet majd delutan!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, mert egy kézzel pötyögtetek. Zselyke miatt.. :lol:

Meli, mindenképpen szeretnék én is puzzlet, mert nem láttam itt hasonlót. Majd megirom a cimem. Van kilátás, hogy egyhamar hozzanak?

Edith, meg tudom érteni a félelmed. Ne aggódj, az első nap a legborzasztóbb, már ami az aggodalad illeti. Nálunk nem kötött levinek a programja, mivel nem függ mástól az időbeosztását illetően. A könyvelést meg általában este végzi el, miután Janka elaludt. De volt néhány alklalom, és ilyen lesz a holnapi napunk is, hogy muszály reggeltől elmennia itthonról. Én ilyenkor már csak a délutáni altatástól félek, mivel megeshet, hogy nem tudomelaltani Jankát Zselykével az ölemben. Márpedig mellette kell legyek, hogy elaludjon. Egyébként csak az a gond, hogy amikor hármasban vagyunk itthon, nem nagyon tudok egyebet is csinálni,velük kell foglalkozni. Főleg Zselykével, ha éppen ébren van. Szerencsére már túltettem magam azon, hogy nagyon kiboritson, hogy éppen ott a halom mosogatnivaló, én meg csak nézhetem, vagy éppen a nagy tál vizesruhát kellene felteritsem, amit még a reggel kivettem a gépből és már délután 5 is elmult......És mág sorolhatnám. Szerencsére napok és napok vannak. De nem csodálkozok magamon, ha estére kiakadok a fáradtságtól. Kitartást kivánok neked is!!!!!!!!Ami airást illeti, ez a szülés utáni lehangoltság jele. Zselykével nem észleltem, de Jankával én is szinte ok nélkül sirtam.


Ági, téyleg jó, hogy Jázmin annyira jól viszonyult a kisbabához, és a kisfiúhoz. Jöhet akkor neki is a játszótárs! :lol:

Na de ennyi, mert aludni is kellene valamicskét, habár már annyira megszoktam az éjjelezést, hogy álmosságot sem érzek......csak fáradt vagyok. :?

Szép álmokat!

Ja, jó rövid lettem.....! :lol: :lol: Már az egykezes irásba is blejövök... :wink:

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Néhány kép:

Kép
Kép Zselyke éppen mondikál
Kép Újabb felfedezés. Ütögeti a játékait.


Kép Igy zajlott le Janka első komolyabb hajvágása
Kép Látta rajtam a kötényt, muszály volt neki is felkötni.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Lejárt a tegnapi nap, ami nagyon véletlenül nem is sikerült borzalmasra. :roll: Ugye nem egyszerre ébredtek, így mindegyikra volt időm külön-külön a felkelés után, 11 előtt meg bevágódott anyósom, csak negyed 2-kor ment el, majd Kriszta elaludt, és a húgom fél 3-tól már itthon volt. Utána már nem volt baj.
Csak a kisebbik kisasszony tegnap képzeljétek el, de. 11-től este 7-ig, tulajdonképpen nem aludt. :shock: 5-10 perceket max. Aztán aludt 7-től este 10-ig, következőleg pedig hajnali negyed 4-kor zuhant álomba. :roll: :shock: De már csak most fél 9-kor kelt fel. Most már túl vagyunk a tejcsiiváson (mindketten), Kriszta egy vécébekakiláson, Boróka pihen az ágyikójában, Kriszta meg mellettem építőkockázik.
Az este adtunk Borókának játszócumit. Nem akart hallgatni, csak ha valami van a szájában, a mellemet meg már elszívta egész nap, úgyhogy nem bírtam későeste is azzal vigasztalni. :roll: :oops:

Kérdeztétek a szopit. Ugyanott tartunk: szopizik és kap lefejt tejet is. De nem tudom, meddig megy ez, mert a bimbóim nem javulnak, a sok fejéstől meg már annyira fájnak a melleim is, hoyg csak na. Mindennek tetejébe tegnap azt hittem összeesem, annyira fájt mindenem, lyukadt be a hátam, fájt derekam, rázott a hideg... :roll: Aztán IStván este jól megmasszírozta a hátamat és azóta egy fokkal jobb, még a kevéés alvást sem érzem annyira. És pillanatnyilag a sírás SEM kerülget. NA, vannak napok és napok.

Kriszta tegnap is belázasodott 2x, de semmi más tünete nincs. Jó volt a kedve, sőt, délután jól evett is, ami mostanában ritkaság. :roll:

Emese, nagyon édes kicsi Zselyke, és már mondikál! Én úgy érzem, nálunk sosem jön el az az idő, pedig rögtön itt lesz, tudom. :) Janka is aranyos a köténykében, sőt, hajvágás közben is. Mit siratott a műveletet vagy a haját? :wink:

Na, megyek, nem élek vissza a lányaim jóindulatával! :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Tünde alszik, Apa még dolgozik, kihasználom a nyugis perceket :) Igaz, nem sokáig, mert megyek aludni én is, vacakol a torkom, remélem, nem kaptam el én is... Tünde most már helyrejött, nem prüszköl és taknyi sincs már. Apa még húzza, de javulóban ő is.
Nálunk olyan pocsék idő van, rémes... :( Most épp csorog az eső, pedig az olvadástól már így is olyan sáros minden, hogy csoda. Plusz ma dél körül még a vizet is elvették, azóta sincs... :evil: :evil: :evil: Két kagyló mosatlanom virít, be sem tudom áztatni, holnap sikálhatom... :evil: :evil: :evil:
De: délután kivasaltam egy Himaláját :D Azért is csak most jutottam ide, mert mire végeztem, Tünde természetesen :wink: felkelt.

Puzzle: pénteken megyek be Udvarhelyre, akkor megkérdezem megint. Jó lenne tudni, kinek hány kellene, hátha félre tudnám rakatni pénzedikéig :)

Ági!
Nektek is küldök szívesen, szerintem bélelt borítékban elmegy levélként is, nem egy nehéz darab. S úgy kevesebb a postaköltség is. Vagy esetleg ti olyan közel vagytok a határhoz, nem tudsz hozatni valakivel tescoból?

Emese!
Neked mikorra kellene?

Egyéb :)

Ági!
Köszi. :)
Picibaba, hm, de jó lehetett :D Kezdek én is nagyon rágyújtani a kistesó-témára... :wink: :D
De édes lehetett Jázmin a kisfiúval! :D :D :D Tünde is ilyen puszilgatós, de a kispasik nem mindig bírják... :lol: :lol: :lol:

Emese!
Jajj, de jók a képek!!! :D :D :D
Jól áll neked a szemüveg!!! :D :D :D
És gyönyörű lányaid vannak! :D :D :D
Ahogy Zselyke gőgicsél... :lol: :lol: :lol:
Jankának nagyon fájhatott a hajvágás... :roll: Micsoda krokodilkönnyek... :shock: Tud sírni, ahogy elnézem... :wink: De még így is aranyos. A kötényes kép is szuper, az már új frizurás? :oops:

Edith!
Örülök, hogy jól sikerült az első napotok élesben :) Én drukkoltam a felmentőseregért :wink: :D mert tényleg jobb, hogy nem kerültél egyből a mélyvízbe. :D
Éjszakázást sajnálom, remélem, nem sűrűn lesz ilyenben részetek...
A szopigondokat meg még jobban... :( De azért drukkolok nektek... Nem is tudom, mit írjak, erőszakosnak se akarok tűnni, de elsiklani se akarok felette... :roll:
Még múltkor kérdeztem a bimbókiemelőt, végül vettél-e?
Milyen volt a mai napotok?

Megyek, kezdődik a Helyszínelők :wink:
Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


A színezés lemaradt... :roll:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Meli, nem sűrgös nekem a puzzle, amikor lesz, akkor lesz. Legalább kettő kellene, de különbözőek.
Janka inkább a műveletet siratta, legalábbis nem szereti, ha valami "történik" a testével. Amikor fésülöm, akkor is tűri egy darabig (néhány másodperc :lol: ), de hamarosan kezdi, hogy "kész, kész, kész",és húzza le a fejét.

Nálunk meglepően szép idő volt. Ki is használtuk. Szépen sütött a nap, és meleg volt. Délutánra borult csak el, de nem esett. Állitólag holnaptól változik majd...legalábbis igy hallottam a hirekben.

Edith, nálunk is az első hetekben voltak olyasfajta éjszakázások, mint amiről irtál. Ne szóljak nagyot, most elég tűrhetően alszik éjjel. Nekem is a szülések után jelentkeznek ilyen-olyan fájdogálások. A mult hétem két napig a derekamba nyilalt bele, alig tudtam hajolgatni. A tegnaptól ismét az izűleteim fájnak, főleg a forgóm és a vállam. A csúcs mégis a hátgerincem marad. Az szinte egyfolytában fáj. Jó lenne valami torna, masszirozás, ....de legfőképpen pihenés :lol: :wink: :?
Na, de nem panaszkodom többet. A lényeg, hogy a cseppségek jól vannak, növögetnek.

Puszi nektek!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Emese, sajnálom, hogy ennyire fáj mindened, szerintem is a pihenés az, ami nagyon hiányzik, és itt nem egy éjszakáról van szó, hanem tartósabb időszak kellene, hoyg regenerálódhass. Én még nem tartok itt :roll: , de persze, nem is három hónapja csinálom még! Majd én is panaszkodom. És te is tegyed nyugodtan, mert úgyis tudjuk, hoyg nem azért panaszkodsz, mert zavar a szituáció, csak mert egyszerűen el kell mondani valakinek a bajainkat.
(Boróka felkelt. Amíg csend van még próbálok írni. :roll: )

Ma sikerült egy "tökéletes" reggeli indítás: Kriszta már mondikált, amikor felkeltem és beindult a tejem. Rohantam fejni. 2-3 perc múlva Boróka már ordított, de még muszáj volt fejnem. Aztán kaját melegíteni neki, Krisztának tejet tölteni (az este valahogy elmaradt), tisztába tenni mindkettőt, na, de kb. 1 óra alatt végeztünk. :D
Képzeljétek, tegnap nem szoptattam (az éjjel, elalvás előtt az egyik mellből egy kicsit, és ismét véresre szívta :roll: ) és már semmi bajom nem volt. Nem fájt a hátam, nem rázott a hideg, és nem voltam oylan aluszékony sem.

Meli, nem vagy erőszakos, szoptatok még, de nem állandóan. Tegnapelőtt csak szoptattam, szerintem azért is készültem úgy ki. Nem tudom, nagyon szeretném, ha tudnék sokáig szoptatni, de azon az áron, hoyg közben én tönkremegyek (és főleg idegileg gondolom) at hiszem, nem éri meg. Persze, nem tápszerezésre gondolok, amíg van tejem jócskán, de ha így jól megy a dolog, (mármint lefejt tejcsi üvegből) akkor azt hiszem, ennél maradunk. És közbe-közbe még cici is, ameddig lehet és bírom.
Nem érdekel, ítéljen el emiatt bárki, de az jöjjön a helyembe és csinálja helyettem. Lehet, hoyg gyenge vagyok, de ez van.
Bimbóvédőt még pocakosan vettem, vittem a kórházba is, de nem tudtuk használni, öklendezik tőle. És azt mondják nem is szabad használni, mert úgy túl kevés inger éri a bimbót és környékét. Szóval nekünk azzal sem sikerült. És különben azzal is ugyanúgy fáj, és megszívja, csak éppen nem direktbe. :roll:

Itt sem szép az idő, Boróka sem levegőzött már vasárnap óta. Kriszta is többnyire bent van. Amíg szép idő volt, volt sétálni a húgommal.

Puszi mindenkinek. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edith,
nem itel el szerintem senki sot!Addig szoptatsz ameddig birsz es ugyes vagy hogy, tudod fejni magad es adod ugy a tejcsit neki!
Es letszi ne edd magadat mert az nem tesz jot nektek!Ugyes vagy nagyon!Krisztanak gratula a vecezeshez!Bar mar mi is ott tartanank! :o

Emese, nyugodtan panaszkodjal bar ez nem az elhiszem , hogy faj mindened kene egy jo nagy pihenes neked es akkor talan jobb lenne!
Janka bar sir de annyira ennivalo kb igy orditott Jazmin is mikor a hajat vagtuk!
Ahol pedig Zselykevel vagy hat az a kep szuper nagyon es tenyleg nagyon jol al szemuveggel!

Meli, hat ha nem lenne gond nekem is kellene egy hat mi is voltunk a Tescoban nem olyan reg de nem lattam ilyet!
Majd ha lesz akkor el lkuldom a cimemet.Elore is koszi de csak akkor ha nem lenne tul nagy gond!
Nekem is faj a torkom de rendesen!Jo hogy,Tunde jol van mar!

Mi nalunk a tegnap nagyon rosz ido volt fujt a szel delutan meg esett az eso is de ugy latom most eleg jol sut a nap!
Szoval lehet mindjart lemegyunk egy kicsit setalni.
Kepzeljetek Jazmin eddig soha nem cumizott nem keletett neki de most megtalalta a cumijat a jatekok kozt es allandoan a szajaban van nem tudom el venni tole! :shock:

Mindenkinek szep napot kivanok!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Szép jó napot mindenkinek!

Most elégedett vagyok magammal (hogy még ilyen is legyen), mert már második napja sikerül egyszerre elaltatni a rajkókat. :wink: :lol: Igy ma is kivételesen lesz egy jó órám megszusszanni. Legalábbis remélem. :?

Edith, remélem, hogy minél hosszabb ideig fogsz tudni anyatejet adni a kicsinek. Meg tudom érteni, hogy idegileg készit ki a legjobban, de ne itéld el magad emiatt. Ez van, van más megoldás, ha igy nem megy. Miért hiszed magad gyengének amiatt, hogy nem megy neked a szoptatás? Fel a fejjel!!!!!

Meli, ezt le kell irjam, annyira édes volt Janka. A reggel bekapcsolom a gépet, és ő is idejött. Néztük az egyszervolt.hu oldalon az animációkat, és már megunta. Ekkor behoztam ezt a babanetes oldalt, és mondtam, hogy nézzük meg a babás képeket. Amikor a láynodhoz értünk amint a puzzle-al játszik magyaráztam Jankának, hogy nézd meg, játszik a baba a puzzle-al. Errefel kijelentette, hogy "Danka is, Danka is játszik" Kérdeztem, hogy mivel? Miore azt felelte, hogy "pázzel". :lol: :lol: Nem ismeri még azt, de szerintem érdekesnek találta a szót, vagy éppen a kép tetszett meg. :lol:

Ja, s még ezt is le kell irjam, habár nem dicsekedésre méltó a cselekedetem. :? Tiszta véletlen volt. Az este a páromnak dolga volt még a cég papirjaival, igy vissza kellett menjen az üzletbe. TUdtam, hogy lehetséges ismét későn jön haza, mivel még az egyik nap igy volt. Miután elaludtak a cseppek, én a szokásos esti tevékenységeket végeztem: vacsoráztam, fürdői dolgok, a konyhában egy s más, ellenőriztem, hogy bezártam-e az ajtót, és lefeküdtem. Egy után, mikor megébredtem szoptatni látom, hogy Levi még nincs itthon. Gondoltam, ez van, csak kell jőjjön. Négy után ismét felsirt Zselyke, Levi még sehol. Akkor gondoltam felhivom, lássam miért időzik. Elaludt volna az üzletben a széken, amilyen fáradt volt... :D Csengetek, hagyom jó sokat (kb 17 csengés) semmi válasz. Ismét. Semmi. Akkor már kezdett szorongani a gyomrom, mi lehet vele. Egyszercsak édesanyám kopogtat az ablakon, hogy menjek oda. Mondom neki, hogy LEvi nincs...bla, bla, mire ő alig birta a nevetéstől .Levi fent volt nála a másik szobában aludt, mert nem tudott bejönni. Kizártam. :lol: :lol: Akkor kapcsoltam, hogy tényleg bezártam az ajtót. De hát mindne este be szoktam zárni..... :lol: :wink: :lol: Ja, és annyira fáradt lehetett a drágám, hogy mellette csengett a telefon, ő meg se parittyázta, édesanyám viszont felkelt a csengésre...... :shock: Reggel nagy álmosan lejön, dünnyögött, hogy igen, biztos akarattal tettem....Jól fogott neki is egy éjjel távol a gyereshangtól. :wink:

Gyönyörű idő van, havas táj, ragyogó napsütés. ALig várom, hogy kimehessünk.

Legyen nektek is vidám napotok!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Emese gratulalok hogy, sikerult egyszerre a ket gyerkocot egyszrre el altatni ez tenyleg nagy siker!
Janka biszti edes lehetett ahogyan mondta a fenykepre hogy, o is jatszik szinte latom magam elott!

Na ez tuti a faradsagod miatt volt hogy, a ferjedet ki zartad de meg jo hogy, volt hova menjen huu nem semmi lehetett, gondolom te is jol meg ijjedhettel mikor nem vette fel a telefont!

Ma nalunk nagyon hideg volt ugyhogy nem mentunk ki!Es ma nem is vagyok jol aszthiszem megleszek fazva nyelni is alig tudok ugyhogy ledoltem egy kicsit jazmin szobajaba az agyra o meg a foldon el volt es jatszott szepen egyszercsak hallom nagy a csend hat nem el aludt o is a foldon gyorsan atraktam az agyba de alszik tovabb ilyen is ritka eset!

Puszi legyen szep napotok, Edit lattam azt a kepet a tavasziaknal hat az egy tunderi kep nagyon edesek vagytok rajta mind a harman! :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Remélem, nem csak nekifogok az írásnak, mint tegnap... :roll: (Tünde egy óra alvás után felkelt, lőttek a nyugis netezésnek, és persze még jó hisztis is volt estig, mert nem aludta ki magát... :roll: )

Tegnap reggelre jót havazott, igaz délre már csak trutyi maradt belőle, mert nem a sáros, vizes földre hullt... De azért szánkóztunk egyet :D Ma szép idő van, csak hideg. Dél körül voltunk kint, s tervezek még egy sétát délután... Most már nincs olyan sár, mert az éjjel nagyon fagyott.

Emese!
Sajnálom a sok fájdogálást, biztos hogy a pihenés segtene rajta(d), de talán nem ártana egy "dxskival" megnézetned magad, már persze ha meg tudod valósítani a két kicsi mellett.
És panaszkodj csak, ha jólesik. :D
Ügyik vagytok az elalvással!!! :D
Danka is :lol: :lol: :lol: De aranyos!!! :D Most már én is nagyon drukkolok, hogy legyen még puzzle :wink:
Esti sztori nem semmi... :shock: De mivel jó a vége :lol: :lol: :lol:
Mondjuk tegnap én is betojtam kicsit. Lefeküdtem de nem tudtam elaludni, egyszer nézem az órát, 23:40. Te jó ég, hol van István, legkésőbb félre haza szokott érni... :shock: Aggódtam, mert nagyon lehűlt este az idő, s csúszott az út... :? Felhívtam, hát ott volt a barátainknál, megkérték, segítsen valamit számítógépügyben, s nem akart felkelteni a telefonnal. Aztán már hamar itthon volt, de megijedtem kicsit...

Edith!
Ügyesek vagytok, látod-e :D Ha egy óra a reggeli "indítás", hát egy óra. Nem kéri rajtad számon senkise, és el se késtek sehonnan. Szép lassan belerázódtok :D (Emlékszem anno milyen sokáig tartott, míg tisztába tettem Tündét, ma meg oda se nézek, a kezeim már tudják mit kell csinálni. És ez mindennel így van, a gyakorlat majd lényegesen lerövidti az időt! :D)
(Bocsi, hogy annyit értetlenkedek, de nem a bimbóvédőt kérdeztem, kb. még nem voltál félidős, asszem, amikor említettél egy spéci bimbókiemelőt, hogy majd rendelned kell Magyarországról, mert itt nem lehet kapni. Na, azt kérdezem. Csak mert nem tudom, az milyen lehet, s érdekelne, ha van neked. Leszálltam a témáról :wink: )
Én is láttam a képet, SZENZÁCIÓS!!! :D :D :D Még meg is könnyeztem... :oops:

Ági!
Jobbulást! :)
Cumiügyben mit csináltál? Én mikor elaludt, eltettem volna, s hátha elfelejti, mire felkel... :roll:
(Anno Tündének se kellett, úgyhogy én szépen eltettem, ha kell majd a kistesónak megvan 1-2x ha volt össz-vissz a szájában, semmi baja, nem fogom mégegyszer megvenni :wink: )
Jázmin édes lehetett, ahogy elaludt a földön :D

Többiek, hol vagytok???
Úgy eltűnt mindenki... :roll: Legalább egy-egy füstjelet adjatok!!!

Megyek, bepakolom a mosógépet, hogyha Tünde felkel el tudjam indítani.

Szép délutánt mindenkinek! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Csak pár képet teszek, ha nem baj...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Elolvastam, amiket írtatok, de ne haragudjatok, hoyg nem reagálok. :( :oops:

Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith!
Egyszerűen gyönyörűek a lányaid!!! :D :D :D Már nem is tudom, mit írjak, ezt fokozni nem lehet :D :D :D
Kriszta egy drága kis tündér, kópés mosolya annyira édes, és ahogy szereti a húgát... :D :D :D
Boróka pedig ennivaló :D :D :D
Büszke lehetsz magatokra!!! :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Edith, annyira jók a képek!!!! Jó dundus baba Boróka. És Kriszta milyen édes, ahogyan puszilgatja a tesókát...... :lol: :D Apropo, nálatok szokott-e úgy lenni, hogy mire elalszik az egyik, ébred a másik? Nálunk mostanában kezd csak alakulni az, hogy kb egyszerre aludjanak és ébredjenek. :lol:

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Megint tolmácskodom, Edith ismét nem tud ide írni... :( Mondjuk szerintem még pár hozzászólás és én sem... :roll: Bár ahogy elnézem, nem nagyon lesz mire reagálnom... :?

Szóval:
Ezt délelőtt írta Edith:


"Sziasztok!
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hoyg aakul a szopi. Mármint mintha-mintha már nem viseli meg annyira a mellbimbómat. Nagyon fáj, amikor rászív, de utána már nem, és ha így marad, akkor el tudnám képzelni hosszú távon a szoptatást. AMi idegesít viszont, az az, hoyg nem tudom, mennyit eszik. Mérleget nem akarok elővenni (csak hetente mérem, és képzeljétek, vasárnap 4300 g-ot mértem, bár lehet, hoyg nem volt pontos, mert egy picit mozgolódott.) mert az csak stresszel, de az is zavaró, amikor szopi után bealszik, majd félóra múlva ismét megébred és tátog, mint aki éhen akar halni. És ha már 3 órán keresztül ismételgeti, akkor... Na, szóval, MÁrti, azt hiszem, te is valami ilyesmiről írsz. Persze, tudom, hoyg igény szerinti szoptatás, de így annyira kiszámíthatatlan minden. Szinte semmihez sem tudok hozzáfogni, nem beszélve arról, hogy Krisztának is hiányzom.

Ja, a csajszi az éjszaka ismét belázasodott, de most sincs semmi tünete, úgyhogy ráfogom a fogára. Az alsó két lehgátsó rágó van útban, és gondolom, az kavar be. "


Ezt pedig koradélután:

"Na, ismét itt.
MA nagyon alvós napja van "kicsi Bolónak" .
Délben szopizott 2x kb. negyedórát, mintegy félóra szünettel a kettő között és már azóta ismét alszik. NA, nem mintha bánnám.

(...) abban reménykedem, hogy pár hét alatt mégiscsak kialakul valamiféle napirend és akkor már ez is egyszerűbb lesz, mint ahogyan minden egyre jobban egyszerűsödik. Még a két manóval való egyedülitthonlét is. Jaj, lányok, azért most sokkal könynebb nekem mégis, mint anno Krisztával. Most is volt/van sírhatnékom, meg éppen gondjaink is adódtak ismét a szopival, de most mégiscsak más. Nehezebb, mert két manó van, de valahoyg mégis könynebb. NA, ezt jól megaszontam. Már nem parázok minden apróságon, és nem idegeskedem, mert fut a lakás. Igaz, most csinálhatnám azt , de inkább pihenek.

(...) Azért mégiscsak egyszerű ez a szoptatás (amikor nem fáj ) mert mindenre "orvosság".

(...) várom a bűvös 6 hetet és hátha addig már kicsi lányom kezd beállni egy bizonyos programra. Különben anno így volt Krisztával is, csak akkor már a tápival. (...)
Puszi mindenkinek!"

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Na, elkiabáltam... :roll: Már én is csak úgy tudok írni, ha egy másik böngészőben megnyitom és ez elég macerás... Kiscsaj még alszik, talán be tudom fejezni az írást... :wink: Nem, már felkelt... Na, gyorsan, amíg elfoglalja magát... :roll:

Edith!
Úúúúgy örülök, hogy el se tudom mondani!!! :D :D :D Mármint a szopinak!!! :D Egyébként annak idején én is pont így voltam, amíg megszívta, csillagokat láttam, de utána már nem fájt. És egy idő múlva a kezdeti csillagok is odalettek :) Remélem, így jársz majd te is :D

Most mennem, kell, Tünde követel... :wink:

Szép délutánt mindenkinek!!! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!
Rég nem írtam...alig volt idom olvasni is...
Isten hozott Boróka a világra! :oops: Bocsánat, hogy ilyen késon reagálom le... :oops:
Magunkról inkább képekbe mesélek, mert ott minden olyan szépnek tunik (ha rendetlennek is :oops:). Félek ha most el kezdenék mesélni nem tudnám megállni, hogy ne említsem meg, hogy a karácsony meghittségét hogy rontotta az, hogy anyum itt volt, hogy Andris milyen makacs, kis ördög mostanában, vagyis néha-néha (tombol a dacc-korszak :cry: ),meg a fáradtság, meg ilyesmik...De ezzel csak elvenném a kedveteket, de az enyémet is (ami mostanában úgy is olyan labilis). Tehát meséljek a szép dolgokról:
A karácsonyi készülodés már nov. végén elkezdödött, gömb-díszítés (Andris azért tértdel mert én is azt tettem :D ):
Kép
A végeredmény így száradt:
Kép
Decemberben képeslapokat is készítettünk:
Kép
A végeredmény így nézett ki:
Kép
Karácsony elött mézespogácsát sütöttünk Andrissal:
Kép
Így nézte meg, hogy megsült-e már:
Kép
Így nézett ki az elso adag:
Kép
Így nézett ki a második adag az ünnepek között (cékla levével színeztem pirosra):
Kép

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Az adventi koszorúnk így nézett ki:
Kép
Andris dec. 1-én kapott egy adventi naptárat amiben szolocukor, rafaello,datolya, aszalt barack és apró játékok voltak (mikor mi):
Kép
Bocsánat, hogy annyi képet teszek fel, de m ind szép emlékeket idéznek.
Ezt a díszt muszály megmutassam, mert nem hiszem hogy valaha még lesz türelmem készíteni egyet:
Kép
Az angyal nekünk is Panasonic fényképezogépet hozott . Ítt egy kép amikor Andris a régi géppel le akarta fényképezni a fát:
Kép
Egy kis bábozás karácsony este:
Kép
Marosfon szilvesztereztünk a barátainkkal (összesen 3 két gyerekes család, három házaspár és két ember pár nélkül+ a házigazdák), és nem is Margó volt a legkisebb, volt egy nála 2 hónappal kisebb lány is. Egy kép a gyönyöru tájról:
Kép
Na befejezem, mert most a képfeltölto oldal sem akar menni...
A fentieket tegnap írtam, de csak ma tudtam elküldeni...még jelentkezem (képekkel), remélem nem unjátok.
Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Explorerből írok, de olyan lassú, és nem is mindig megy....

Na, mindegy, nem győzöm már várni azt az 5 hozzászólást az új oldalhoz... :roll: :oops:
A reggel írtam a következőket:

"Sziasztok!

Tudom, mindenkinek elég a maga baja (gyorsan visszaolvasgattam, de érdemben nem tudok reagálni :roll: ) , nem hiányzik mellé még az enyém is, de azért csak el kell mondanom. Úgy látszik, én már csak panaszkodni jövök, pedig ahogy ránézek a kicsi manóimra, tényleg felmelegszik a lelkem és boldog vagyok, hoyg vannak nekem és egészségesek és gyönyörűek, és...
De én már nem tudom, mi van nálunk, egyik kétségbeesésből a másikba kerülök. Jó hírem az, hoyg most már harmadik napja, hogy Boróka csakis ciciből kapott tejet, a cumisüveget nem használtuk. A melleim úgy vannak, ahogy, amikor elfogyott a homeós bogyóm, akkor ismét jobban fájtak. Most megint elviselhető. De... Boróka lelkem minden délelőtt egy angyal, eszik szépen, aztán alszik. Kb. du. 3-4 körül viszont megébred és attól kezdve egyet lóg a cicin, fogalmam sincs, éhes, vagy mi a baja, de ha nincs cici a szájában, akkor csak ölben van el. És persze, nem alszik eközben. 5 perceket, amíg cumizik a mellen. Ahogy kiveszem a szájából, megébred. És ezt hosszú órákon keresztül képes eljátszani. Tegnap pl. hajnali fél 1 utánig csinálta ezt. Már azt hittem falramászok a fáradtságtól és főleg a tehetetlenségtől. Olyan volt, mintha küszködött volna az elalvás ellen. Aztán valahogy elaludt. Igaz, aludt fél 6-ig (de éjjel sosem volt gond, mindig jól aludt) akkorra az én melleim már majdnem kipukkadtak, ő pedig nem volt hajlandó rendesen szopizni. Pedig látszott, hoyg éhes, kereste a cicit, bekapta, szívta néhány pillanatig majd teljesen ébren csak cumizott rajta. Megkínáltam félóra után a másikból is, hátha az jobban tetszik neki, ugyanazt tette. Én már nem tudok kiigazodni rajta. A jó délelőtti programmal már azt hittem, kezd valami napirendféle kialakulni, oszt délutánonként minden szétmegy. És most, hoyg nem akart szopizni. Már teljesen kész vagyok tőle! Igaz, láthatóan-hallhatóan görcsei is voltak, vajon, azért? Hasrafektettem és elaludt. Most már jó félórája alszik, remélem, ha felkel enni fog, mert ha nem, engem az őrületbe fog kergetni. Amúgy IStván is ma kiszálláson van, ez az első december eleje óta. de délutánra jön, úgyhogy annyi, mintha csak a munkahelyén lenne."

Azóta annyi a változás, hogy fél 12-kor ébredt és rendesen szopizott. Igaz, hoyg többször is, hisz már 2 is elmúlt, de most már ismét alszik, az imént tettem le az ölemből. Most kellene nekem is pihenni, mert még Kriszta is alszik, de ki tudja, lesz-e még időm, mert teregetnem kell. És muszáj.

Na, kb. ennyi vagyok most.
Jelentkezzetek mindannyian!!! Zsuzsa, nagyon örülök, hoyg jöttél, és mutass még képeket, sokat, sokat, Margót még igazából nem is láttuk. :P És már milyen nagy! Féléves is elmúlt. Hihetetlen!

Na, szóval, puszi mindenkinek, és írjatooook!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!
Edith gratulálok a szopizáshoz. Nagyon ügyesek vagytok és minden elismerésem a kitartásodhoz.
Ne lepődj meg, hogy délelött jókat alszik, amikor a melled robban szét, délután, este meg egyfolytába szopizna, míg a melled üresnek tűnik. Ezt már észrevettem Andrisnál is, de azt hittem ez azért van, mert délelött sétáltunk és azt végigaludta. Margó miután megszületett, akkor olvastam, hogy ez természetes, és viccesen meg is jegyezte a szoptatási tanácsadó, hogy sokszor az anyuka ilyenkor csak vegye körül magát étellel ,itallal, készítsen ki könyvet vagy filmet magának....Álítólag ilyenkor táplálóbb a tej, ha kevesebb is...és álítolag sokan úgy oldják meg , hogy akkor tápszert adnak, és attól rögtön elalszik (ekkor azt hiszik, hogy nincs elég tejük), de ez csak olyan pl. ünnepek után túl jóllakás utáni tunnyadás, a tejtermelés érdekében nem ajánlott.
Most képet nem tudok feltenni, mert a laptopon vannak, majd legközelebb.
Edith, nálatok közbe-közbe nem tombol a dacckorszak? Hogy oldod meg a helyzeteket?
Egyébbként írtad régebb, hogy a reggeli készülődés egy órát vett fel. Minden elismerésem, jól szervezed a programotokat. Nekem órákba telik (kb.2-3), míg mind a két gyerek reggelizik, felöltözünk, hogy végre elindulhassunk sétálni. Főleg most, hogy lassan 2 hete mást is kap, mint anyatejet.
Egyébbként a hozzátáplálást élvezi, a nehéz az, hogy dupla adagba kell készítsek mindent (eddig a leveket, most a reszelt almát), mert Andrisnak is kell. Sokszor már elveszti a leányzó a türelmét...
Már félig-meddig mászik a leányzó, ez attól függ, hogy mennyire motivált, ha valamit nagyon szeretne akkor nagyon gyors tud lenni. Egyedül ül, már kellenek neki a játékok, nem tud olyan könnyen cserélni vele Andris (ez bonyodalmat is okoz), most fedez fel mindent...
Andris egyre több szót ismétel, nagyon önálló, szereti az ételt magának elkészíteni, sokat segítene (pl. kenyérre vajat tenni, megkenni, mézet rakni a kenyérre, a sült csirkecomb végét alufóliába csomagolni, a banánturmixot merítőkanállal tenni a csuprába, kechupot tenni, fészerezni együtt az ételt, stb.). Néhe éppen az a nehéz, hogy sietni kellene és akkor jobb lenne, ha mi csinálnánk, de ő akarja, és ha nem teheti bőg. De ez az önállósága azzal is jár, hogy nagyon könnyen kosz van a konyhában...de ez így jó.
Sokat gondolkozunk az ovi kérdésén, hogy hova adjuk majd, mert állítólag mindenütt tömegnyomor van (már a csecsemőket beíratják a jobb helyekre, még olyant is hallottam, hogy meg nem született babát is felírtak, és nem ő volt az első abba a csoportban, hanem a 10-en valahányadik). Úgy néz ki, hogy katolikus ovodába íratjuk, ami a jővő ovis évbe indul (ha mégsem indul, akkor megjártunk...), és a barátaink gyerekei is oda mennek, tehát lesz legalább 5-6 ismerős gyerek.
Na megyek, mert kell menjünk oltásra Margóval.
Szép hétvégét!
Zsuzsa

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Sziasztok!

Aztaaa, mennyi olvasnivaló :D :D :D Ezt már szeretem :D :D :D :wink:

Zsuzsa!
Végrevégrevégre te is rtál :D :D :D
Nagyon jók a képek, nagyon-nagyon ügyesek vagytok a díszekkel és a mézeskalácsokkal!!! :D
Tündének zsírceruzán kívül még nem mertem mást adni (festék, ragasztó, stb., tuti benyalogatná... Nála még mindig tombol az orális korszak... :wink: :lol:
Csodásak a képeslapok :D :D :D
Ötletes nagyon az adventi naptár is :) És az a flitteres gömb... Hát, le a kalappal előtted :D
Ne kérj bocsánatot a sok kép miatt, sőőőőőt, nem is tettél eleget, nagy a lemaradásod :wink: :D :D :D
És végrevégre látjuk Margót is, hihetetlen, hogy már féléves elmúlt!!! :shock: :shock: :shock: Édes :D Tegyél még róla képet és még Andrisról is sokat! :D :D :D
Ovi: drukk, hogy sikerüljön, amit terveztek!!! :D

Edith!
Nagy-nagy örömmel olvasom, hogy működik a csak cici verzió :D :D :D A kitartásod előtt én is kalapot emelek :D
A többinek már nem örültem, nem tudom, mi lehet a gond... Biztos kaptál már mindenféle ötletet, stb., én csak azért drukkolok nagyon, hogy hamar elmúljon ez a korszak... mondjuk holnapra :) De tényleg :)

Velünk minden rendben, nagyjából :)
Most másolgatok egy kicsit, ha nem baj, de nincs energiám leírni mégegyszer... :oops:

Ma délben (megint) felrobbantam elalváskor... :evil: Megőrjít az állandó kimászkálásával... Olyan álmos volt már fél 1-kor, hogy feküdt le a földre... 1-kor szokott ebédelni, ma, szerencsére hamarabb kész lettem, 1 után 5 perccel már jóllakva vittem aludni. Meseolvasás (most Vackor a sláger, nekem régi nagy kedvencem :D ), vízivás, puszi, simi, zenélős virág és csillag (ilyen sorrendben... :roll: ) felhúzás, kijövök. Gyorsan le a pincébe, hajítottam két fát a tűzre, vissza. Akkor már ott vigyorgott az apja mellett, aki éjszakás... Mondom, jó, aludj ott, csak aludj már... Le is feküdt, betakartam, simi, puszi, kijöttem. Muszáj volt megcsinálnom a pirét, megette volna a fene a vízben, ha arra várok, hogy Tücsök elaludjon. Hamar végeztem, arra már két csíptetővel a kezében ücsörgött, és játszott... :evil: :evil: :evil: Közben meg olyan pirosak voltak a szemei, hogy csuda... Visszafektetem... Csak nem alszik... Visszaparancsolom az ágyába, hálózsák, műsor megint, kijövök. 5 perc múlva megint hallom, hogy dobog. Akkor már nagyon mérges voltam, jól lekiabáltam a fejét (csendben, hogy Apát ne zavarjuk - nagyon :wink: ), megint lefektettem, kijöttem. Még akkor sem aludt el... :evil: :evil: :evil: Na, akkor már úgy mentem be, hogy az ágyhoz kötöm... Visszafektettem... Persze kezdett bőgni, hogy Apaaaaaaa, Apaaaaaa, Apaaaaaaaa. Mondtam, hogy Apa alszik, de ha ébren lenne, ő is azt mondaná, hogy feküdjön le. Orrfújás, vízivás, puszi, simi, stb. kijöttem... 5 perc múlva mélyen aludt... :roll: De hogy miért kell nekem minden nap kétszer végigcsinálnia ezt a cirkuszt??? :shock: Ja, és nem ülhetek bent, amíg elalszik, mert akkor kukucskál, szórakozik, vagy csak egyszerűen közli, hogy Anya nem!, vagyis ne maradjak bent...
Persze tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, csak már nagyon unom ezt a cécót... Akkor már inkább ülnék bent nála 15 percet, míg elalszik... :roll:
Az esti lefekvési cécó "csak" félórásra sikeredett, úgy, hogy folyamatosan olvastam Vackort (eddig egy-egy fejezet volt az "adag"). Holnap is megpróbálom ezt, aztán meglátjuk, mindenesetre ma teljesen lezsibbadt a szám... :roll: Az eszemet se tudom, mikor olvastam ennyit hangosan egyszerre... :shock: (Kb. annak idején mikor a tévénél beszédtechnika órára jártam :wink: :lol: )
Akaratosság van nálunk is, most az tombol, hogy éppen ki a favorit... :shock: Mikor Anya, mikor Apa, mikor Öcsém, Anyum, stb. És olyankor más ne nyúljon hozzá, ne adjon oda vagy ne vegyen el tőle semmit, stb... Elég idegesítő tud lenni néha... :roll:
Másrészt viszont nagyon önálló, néha már túlságosan is... :roll: Már második reggel hozta rám a frászt, arra ébredek, hogy közelről bámul az arcomba... :shock: Nagy csendben kibújt a hálózsákból és kiosont a hálóba... Eddig azért szólt előtte, s én mondtam, hogy jöjjön át... :roll:
Azért jót is írjak Róla... :D Ma amúgy tündér volt :D Segített nekem mosogatni, ő "tisztálta" el az edényeket, aztán voltunk vásárlolni, ott is ügyes volt, még meg is jegyezték, milyen szófogadó (gondoltam, ha tudnátok... :wink: ), asszisztált a krumplihámozásnál, "számolta", hogy hányat pucoltam már meg :D, és meg is kóstolta mindegyiket úgy nyersen... :shock: :D És a levest is nagyon ügyesen megette, sőt, reggel a tejet sem locsolta az asztalra-földre siettében, hanem, lassan itta, még mondta is melléje, hogy asszaaa :D Sőt, nekem is mondta, amikor látta, hogy emelem a bögrét :lol: :lol: :lol:

Jó kis litánia lett ebből, és késő is van, ideje lenne aludni mennem... :wink:

Nyugodalmas éjszakát mindenkinek! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Edith!
Ha jó számolom, az előző volt a 49. hozzászólás az oldalon, megpróbálok új oldalt kezdeni, hogy ne kelljen holnap is kínlódnunk :) :wink:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: