Új privát üzeneted érkezett!

Uxi!

nekünk a dokinéni a Nestlé Sinlac pépet ajánlotta, mert nem akart még 4 hónapos kora előtt tehéntej- szójafehérjét tartalmazó tápszert adni.
Humanát én is megkóstoltam nekem már az elején nem ízlett, de Õ nyakalta aztán egyszer csak beleunt Kép

Kép
Kép
gangi
 
 


Szopizással kapcsolatban mi úgy voltunk, hogy este mindig ordítás volt kezdő kis szülők: "bizti fáj a pocija" szegénykém végén álomba nyüglődte magát és végig aludta az éjszakát. Gondoltuk ha éhes lenne felkelne éjszaka, de semmi. Utána derült ki a mérésnél, hogy nem hízik, jött a tápszer és érdekes módon nem volt esti "hasfájás" akkor azért bőgtem, hogy éheztettem a kisfiamat Kép meg persze jött a szídkozódás, hoyg: "minek van ez a két zsírgombóc a mellkasomon ha semmire nem jó!!" szóval nálunk is volt szomorkodás, de hálaistennek túl vagyunk rajta.

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Ilba, Emi sem eszik többet 700-nál, pedig lassan 6 kiló.
Papírforma szerint 900 körül kellene enni,de ő ezt nem tudjaKép.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

 
 

Zita a tejérzékenységig Beba HA-t evett, most csüt. óta Mildibé HA-t. Ennek iszonyat rossz az íze, a Beba jobb volt, de Zita eszi.
Ma adtam neki almát, volt itthon édes, szerintem ízlett neki, mert ette. Voltak kisebb kommunikációs problémák: mutattam neki, hogy ááááááááááááá, nyissa ki a száját. Erre a kisasszony nagyokat kacarászott, sztem azt hitte, anya már megint bohóckodik neki. Aztán egy idő után úgy tűnt, a partedli finomabb az almánál, két pofára tömte volna, ha az anyja hagyja.

LÁNYOK!
Zita tegnap is, ma is kihagyta a délutáni kaját. Nem gáz? Így evett 1/2 9, 1/2 1 és 1/2 8. Éjjel még adok neki, nehogy eltűnjenek a sonkái. Kép Kép
Másnak is csinált ilyet a kölke?


Jdora!
Sztem nem gáz, hogy Nórika kajálását igazítod a Ti programotokhoz. Gondold azt, hogy nekünk sokkal többet kell hozzájuk alkalmazkodni! Kép
Vendég
 


Tünde!

ÉN is szoktam mondani Gergőnek kaja közben, hogy áááááááá, és ugyanezt csinálja, hangosan kacag rajta! Kép Kép Kép

kuha

Kép
kuha
 
 


Tünde,
én kölköm is csinál ilyet!KépKép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Már itt is kisértekKép))))bár nekünk még a topic cime nem aktuális.Aki még "nemismerne" a 2006 téliektől....

Tünde!

Láttam a másikban Zitát meg a barátnőjétKép a járokában és az lenne a kérdésem, h mekkora a ti járokátok....tapasztalat? jobb lett volna nagyobb, vagy esetleg felesleges volt akkora???
A minap láttam 1 aug közepi kisfiut 1 100*100-asban, hát neki már szűk volt...Kép

Heni+Ajsa 12+2

Kép
hencsi
 
 


Szia Hencsi!

Nem kéne neked dolgoznod? :D

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Köszönömk a sok választ hami ügybenKép
Még egy kérdés: Ti honnan tudjátok, hogy megéhezik a babátok, mert én mindig adom neki idő szerint és nem várom meg míg ő jelez, úgy kellene vagy maradjak a napirendünknél???
Ti megvárjátok míg jelzik pl. sírással?????
Mert lehet nem is enne ennyit ha hagynám őt, hanem megvárnám míg kériKép

Mea
mea
 
 


Mea!

Ezen már én is gondolkodtam! Én is mindig idő szerint adom, bár van , amikor tudom húzni fél órát még. De van, amikor már elég nyűgös kaja idő környékén, olyankor inkább megetetem.

Kép

Kép
kuha
 
 


Mea, Kuha
Hát ez jó kérdés, én sem tudom. Volt már, hogy úgy terveztem eszik majd a kocsiban, ha kér, eszébe se jutott. 13 helyett 14-kor evett, ekkor értünk haza és még semmi nyűgi nem volt akkor sem. Pedig az már 5 óra volt kaja nélkül. Érdekes.
Kuha, haláli ez a kép, mintha magamat látnám szőkén. A porszívó irigylésre méltó, kéne itthonra egy macsek.
Tegnap kimaradt a séta, de ma megyünk. Alig várom. Tisztára befordultam tegnap.

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Mea!Kuha!

Én mindig megkínálom idő szerint, de van hogy rögtön tiltakozik, hogy neki ez még nem kell. Én abba maradtam, higy megkínálom ha nem kell neki akkor félóránként próbálkozom.

Ma pl kihagyott 1 kaját evett hajnalba aztán csak 11kor, de akkor bevágott 130ml tejpépet és félüveg paradicsomoskrumplit. Nem lehet soha kitalálni mit akarnak :D

Mi is megyünk sétálni most egy jó órácskát amíg ilyen szépen süt a nap.

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Heni!

A járóka 100x100as, és nekünk tök jó, hogy van, pláne, hogy kaptam, és nem került semmibe! Kép
Naszóval: mire Zita kihízná Kép Kép, addigra lejjebb tudom tenni az alját, és addigra ülni, ill. állni is fog, így effektive kisebb helyet foglal a popsija, mintha feküdne. Én javasolni tudom, nekünk nagyon bevált, szereti, eljátszik benne (egy darab ideig Kép). Áll. ebben a fa járókában könnyebben megkapaszkodnak, ami később segíti őket a felülésben, állásban.

Mea!
Ált. én is időre etetek, de ha nem éhes, kitolja a nyelvével a cumisüveget, kanalat, és akkor, megvárom, amíg "szól".

Kuha!
Látom, belejöttél a képfelrakásba!!!
A macskát kölcsönadhatnád! Kép Kép Kép

Megyek spagettit főzni!
Kép

Tünde&Zita
Vendég
 


Angi, Tünde!

Hát nálunk olyan sosincs, hogy Gergő nem éhes! Soha nem utasította még vissza a kaját.

Pl tegnap este: fél 6-kor megetettem, bevágott 225 ml tápszert.
Majd volt egy kis játék, de elég nyűgös volt tegnap, úgyhogy inkább nyűglődés.
Fél 7 után meg is fürdettem, nagyjából 7 óra után pár perccel már végeztünk is, de csak nyűglődött tovább.
Úgyhogy fogtam, és gondoltam, elkezdem etetni, hátha elfárad, és elalszik közben .
Hát előbb benyomta a 200 ml tápszert, az alján maradt egy kicsi, na addigra fáradt el, és be is aludt.
Szóval kb. másfél óra leforgása alatt benyomott 425 ml-t . És szerintem este még csak eszébe sem jutott, hogy visszautasítsa a kaját. Kép

Tünde!
Nyitom az ablakot, küldheted a spagettit. Nagyon imádom!!! Mihez csinálod? MErt nekem mindegy, csak olasz kaja legyen!

Kép
kuha
 
 


Zita,

KösziKép

Kép
hencsi
 
 


Hencsi!

Zita a kiscsajom, de szívesen!

Kuha!
Hogyhogy mihez csinálom? Nem érteni. Halászlé van még tegnapról, de azt kihagyom.
én is imádom az olasz kajákat! Zita előtt még képes voltam feltekergetett lasagne-t is csinálni. Kép
Vendég
 


Tünde!

Milyen szószhoz csinálod a spagettit (bolognai, milánói, sajtszósz, vagy még sorolhatnám), vagyis mi lesz a tésztán? Bocsi, ha nem voltam érthető.
De jöhet a halászlé is, mert újabban nagyon imádom, de csak gyufatésztával!

Kép
kuha
 
 


a kiscsajom 8650 gramm és 4 és fél hós, most méretem.
Hát lehet kevesebbet kellene ennünk?!?Kép

Kép a Madame-rólKépKépKép

Kép

Kép

Mea
mea
 
 


Ja köszönöm a válaszokatKép

Mea
mea
 
 


Mea, ismerőas a pelenkázótokKép.
A miénk is ilyen mintájú, csak ágyra tehető.

Livi hatalmas!
Hány centi?

Tetszik a frizurája.
Neki mindig így áll a haja, vagy így fésülitek?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Mea,
Lívi nagggyon komoly súlyban van! Nóri 5 és fél hónapos, 8150 gr és mindenki készvan tőle, hogy milyen nagy!
Látom, Te is jó szorosan elkötöd damillal a csuklóját, csak tudnám miért csináljuk ezt!

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Huuu, ezt jol elnyomtamKép

Szal Tünde!Kép

Köszi

Engesztelésképp az én szakácsnőmet megmutatom:

Kép

Kép

Kép
hencsi
 
 


Atyaég!
Az én lányom 5 hónapos és épphogy 6 kiló!(68 centi.) Az az érdekes, hogy Mea Lívije nem kövér, az én Lívim meg nem sovány és több mint 2,5 kiló van köztük (meg két hét.)
Lehet, hogy elég hülyén fogalmaztam, de értitek, ugye?Kép
Kiderítettük a lányomról, hogy allergiás a Nívea törlőkendőre. (Fullad tőle, meg a férjem is.Kép)Puff neki. Pedig a többi (pampers, dzsonzonenddzsonzon és társaik)meg nekem nem jön be, vagy anyagra vagy szagra vagy méretre, úgyhogy marad a vizes ruhás popsitakarítás.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Najóvan, jól rajta maradt Zitán ez a szakácsnő, pedig a másik topicban írtam!! Kép Kép Kép
Sztem most kicsit nem olyan dagadt az arca:

Kép

Jdóra!
Ez a damilos dolog tök jóóóóó! Kép Kép

Mea!
Haláli jó az a vakus kép! Kép

Kuha!
Nem lett spagetti, de aaszem milánói v. bolognai szokott lenni. Én gombával és vörösbabbal szeretem a legjobban.
Vendég
 


Nah megjöttünk a sétából aztaaaaaaaa mennyit írtatok mé jó hoyg nem később jöttem fel nem győzném olvasni.
Én is akartam nagyobb képet felrakni a kis gengszteremről, de elutasította, hogy túl nagy Kép
és nincs is kisebb képünk hogy tudok nagy képből kisebbet csinálni?

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Gangi!

A képnézegetőben le tudod kicsinyíteni, de én pl a gépemmel is tudok kisebb pixelben fotózni. De nem szoktam. Kép
Vendég
 


Gabuska!

A DM-es(babylove) törlőkendőt próbáltátok? Nekünk nagyon bejött, a Johnsons nekem se jött be

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Minden baba naggggyon aranyos!!!! Damil KépKépKép

Gabi,
mi is Babylove-ost használunk, én szeretem.

Azt hiszem Benedeket még nem ismeritek:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Emi beájult, így lefektettem.
Fél 7-háromnegyed 7 körül fürdik, de most alig bírtuk ki 6:10-ig.

Én is teszek fel képet, ma készült:

Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Tényleg, Eminek is damil van a csuklójánKép.

Mi is babylove-s popsitörlőt használunk, eddig bevált.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Köszi a popsitörlős tippeket Lányok! Az az igazság, hogy egy kicsit tartok mindegyiktől, nem tudom, hogy az az anyag, amitől Lívi fullad, benne van-e mindegyikben. Kísérletezni meg nem akarok, elég rémisztő, amikor rájön a kiscsajra a "roham".

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Holnap jön megint a gyerekdoki, Zitánál nem javult a helyzet. A Ftorocort persze csodákra képes, így amíg kentem az arcát, gyönyörű lett, de ahogy abbahagytam, újra tök piros lett. Kép

Jdóra!
Meséltem apának a damilt, nem értette, hogy mi van, miért tettem Zita csuklójára damilt?! áááááááááá
Kép

Gabuska!
Mit csinál Lívike? Szabályosan nem kap levegőt?
Szegényke, sajnálom! Kép Kép
Vendég
 


Tünde,
hát elég nehéz leírni (a dokinak is csak megmutatni tudtam, az aszisztensnő nézett is nagyokatKép). Kapkodja a levegőt, de ki nem fújja és magas hangot ad ki közben. És ijedt arcot vág. Pár másodperc az egész, de sosem tudhatja az ember, hogy annyi lesz, csak a végén ugye. Ha egyszer nem hagyja abba, mit csinálok vele?! Írok itt hülyeségeket, többször nem lesz ilyen, mert már tudjuk, mi okozta!Kép

Zitának jobbulást! (Ugye nem fáj vagy viszket neki?)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tünde!
Most olvasom itt, hogy nem javult a bőr téma. Kép Remélem bíztatót mond a doki!! Kép

Gabuska!
Ilyet még nem is hallottam! Kép De tuti a törlőkendőtől van? Abban van vmi allergén?

Gergő sikeresen megtanította az unokatesóját (11 hónapos) hogyan kell kaja közben kinyújtani a nyelvét és kitúrni az összes főzeléket. KépKépKép Azóta mióta ezt Gergő megmutatta neki, hiába az "áááá", jön a nyelvnyújtás ezerrel. KépKépKép
A kis beste fiam, asszem Viki is tanulékony lesz, már most úgy nézi a nagytesóját, mint az istenét. Kép

Dóri
Vendég
 


Dóri,
abból gondoltuk, hogy a kendőtől van, mert a férjem már régebb óta mondogatta, hogy marja a torkát, ha belélegzi. Meg köhög tőle. Amióta nem használjuk, azóta egyiküknek sincs baja.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Értem. Kép de mi a franc lehet?? Én meg használtam (mindig váltogatom őket, hol baby love, nivea, gabi, johnsonst azért utálom, mert nem jön ki jól a tartódobozból, és mindig kínlódtam vele egy kézzel).
Vendég
 


Dóri,
a dezodoroktól is szoktak néha krákogni meg prüszkölni, biztos ez is valami olyasmi.
A johnsonst én is emiatt rühellem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Dóri! Kép

Én is ezért utálom a Johnsont! Nekem a pampers vált be. Nemrég kaptam vkitől rossmannosat. Minőségre jó lenne, de olyan erős szaga van... így most a pelenkázót törlöm vele, Zita olyan "aranyos" minden este fürdés előtt lepisili. Kép

Az előbb felfedezte a rongybabáját. Kicsit furcsán játszik vele Kép Kép Kép:
KépKép
Vendég
 


Tünde! Kép
Zita nagyon menő helyen nő fel! Kép Kép
Az én "sanyarú sorsú" kislányom most póriasan a nagyágyban horpaszt. Kép
Nálunk fürdés utáni pisilés van, és természetesen a törülközőre.

Papmerst én még (nem tudom miért) nem próbáltam, rossmannost sem, tescóst viszont igen! Állagra jó, de nagyon büdi. Legalábbis az én finnyás mindenemnek. Mint minden tescós termék, sosem megyek oda, a múltkor is csak a törlőkendőért mentünk be.

Kaptunk férjem uncsitesójától "ajándékcsomagot", persze babát nem látták, köztük 1 rugi és body. Mindkettő 68-as, így számunkra hordhatatlan. Nem értem, miért nem kérdeznek hányast hord a gyerek?? Jellemző: Gergőnek bezzeg semmit. Hát kapják be! Én mindig figyelek arra, ha nagyobb tesó is van, hogy a NAGY KAPJON inkább, mert 1. ő értékeli igazán, 2. rosszul esik egy gyereknek, ha a tesója kap, ő meg semmit. UTÁLOM AZ ILYEN DRÁGA ROKONOKAT!

Bocs, az off topicért.

Dóri
Vendég
 


Havtünde!Kép

Képzeld a dokinőm azt mondta ez téli dolog a bőrével és hogy felír újra fürdetőkrémet + testápolót(gyógyszertárit)
Szó sem esett allergiáról...
Zitának voltak pöttyök is???

Lívinek annyira piros az arca, hogy hihetetlen....

Nem értem, pedig most már kenegetem is neki.

Lányok!Kép
Lívi sütőtököt imádja és mást semmit ennyire.
Menynit adhatok neki, van hogy több napig azt eszi délben, az nem baj???

Az alma is emgy nekiKép

Céklát még nem próbáluk de ki kellene.

Most van itthon jól beérett banán, délután azt adok neki, kiváncsi vagyok.
Ti higítjátoka banánt tápival??? Vagy teával???

Mea
mea
 
 


Mea!

Én se gondoltam elsőre, hogy allergia, aztán látta egy csaj, aki újszülöttes nővér volt, ő mondta, érdemes lenne megnézetni. Gyerekdoki pedig ezt mondta. Zitának a testén is szoktak lenni tipikus csalánkiütések, meg apró pöttyök is. Most megint van, az új tápitól. Tegnap azt írtad, Lívi azt a szentjánoskenyeres tápit kapja. Abba ha jól tudom, nincs tehéntej.
Amikor banánt adtam Zitának, higítottam tápival, sőt, most az almába is teszek, úgy jobban megeszi.
Asszem egyszer a nyáriaknál olvastam, hogy vkinek a babája "karotinelvonókúrán" volt, mert kicsit sárga lett a bőre a sok répától, sütőtöktől.

Dóri! Kép
A menő helyről annyit, hogy játszótérre már kocsival kell menni, itt a környéken 1-2 hinta van, aztán nuku... Kép Kép Kép
Vendég
 


Tünde! Kép
Menő hely alatt a szupin felszerelt járókáját értettem. Kép Nekünk nincs is, csak a puszta földön a játszószőnyeg. Kép
Vendég
 


Csajok!

Mi kipróbáltuk tegnap a körtét, hát az nagyon ízlett neki, szerintem jobban, mint eddig bármi más. Tegnap az ebéd pedig brokkoli volt krumplival, azt is mind benyomta.
Kíváncsi leszek a mai ra, ma spenót lesz krumplival Kép

Mea!
Szerintem próbáld ki, hogy ne tápival higítsd a banánt, hanem mondjuk almalével vagy körtelével, esetleg tehetsz bele egy kis alma vagy körte pürét is.
Semmiképp ne magában add szerintem, nehogy nagyon megfogja.

Tünde!
Nálatok legalább van játszótér!!!
Nálunk még az sincs, az egész településen nincs egy rohadt homokozó, vagy bármi, ahol mondjuk más gyerekekkel is tudna találkozni Gergő.
Semmi az ég világon, és attól félek, hogy majd ha bölcsibe megy, megdöbbenve fogja tudomásul venni, hogy jé, vannak más aprónépek is.
Ezért is döntöttem úgy, hogy 2 évesen bölcsibe viszem Gergőt.
Mert esélyem sincs, hogy e nélkül bárkivel is megismerkedjen, mondjuk nekem sincs, az égvilágon senkit nem ismerek itt, max. a kutyához tudnék szólni napközben. Anyuék is jó messze, úgyhogy tényleg sehol senki.
Ezért (is) utálok ennyire itt lakni. Remélem, mihamarabb elköltözünk innen.

Kép
kuha
 
 


Sziasztok !

Bocs, hogy idepofátlankodok hozzátok, de a téma nálunk is aktuális. Lánykám két hónapos és mi is tápszeresek vagyunk szinte a kezdettől, egy étkezésnél most 60-70 gr. anyatej és 90-100 tápi megy.Az aptamil HA Prev. tápszert használunk, nem tudom, hogy ismeri-e valaki, van-e tapasztalata.
Nem tudtok ajánlani székrekedésre valamit, mivel mi szinte az első pillanattól ebben szenvedünk. A kamilla illetve az édeskömény teát már kipróbáltam, nem használt.
Válaszotokat előre is köszi.
dorina2
 
 


Dóri! Kép
Sztem tök jó dolog a járóka. Bár valszeg Zitának se lenne, ha nem dob meg vele a barátnőm. Kép

Kuha! Kép
Hol is laktok? Tudom már írtad, de szita az agyam. Nem kertes?
Vendég
 


Gabuska !

Mi Pampers Sensitive popsitörlőt használunk, ami kamillát és aloe verát tartalmaz és hypoallergén. Nekünk eddig bejött. A férjem és az én bőröm is nagyon érzékeny, csak nagyon kevés kozmetikai cikket tudunk használni. Féltünk tőle, hogy ezt a gyerek is örökli majd.
Eddig hál' Istennek nem tapasztaltuk, igaz a sógornőm javaslatára első pillanattól a Pampers Sensitivet használjuk, más tapasztalatom nincs.
dorina2
 
 


Tünde!

Mogyoródon lakunk Kép és kertes. Nem is ez a baj, mert ezt a részét imádom, van jó nagy kert, ahová olyan és annyi játékot, mászókát, homokozót stb. csináltathatnánk, amennyit csak akarunk. Valszeg fogunk is.
De ettől még Gergő nem fog gyerekekkel találkozni, mert nincs játszótér , ahová elvihetném.
Arról nem is beszélve, hogy én is szívesen megismerkednék kisgyermekes anyukákkal, akikkel mondjuk együtt megyünk sétálni, később a játszótérre stb.

És mint mondom, anyuék is messze vannak. Na jó, nem vészes, 50 km, de nincs az, hogy ugorjatok már át, mert este elmennénk moziba, vagy most bedobom hozzájuk egy kicsit Gergőt, míg elmegyek fodrászhoz, vagy kozmetikushoz.
Kép Kép Kép

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Fúúúú, tök jó, ott a Hungaroring!

Kérdezd meg a védőnőt vagy a gyerekdokit, van-e még ott kisgyermekes család!

Az én anyukám 120km-re lakik Kép, anyós 180km-re. Kép Kép
Pénteken megyek fodrászhoz, kozmetikushoz, apa szabit vesz ki.
Vendég
 


Tünde!

Mogyoródon lakunk Kép és kertes. Nem is ez a baj, mert ezt a részét imádom, van jó nagy kert, ahová olyan és annyi játékot, mászókát, homokozót stb. csináltathatnánk, amennyit csak akarunk. Valszeg fogunk is.
De ettől még Gergő nem fog gyerekekkel találkozni, mert nincs játszótér , ahová elvihetném.
Arról nem is beszélve, hogy én is szívesen megismerkednék kisgyermekes anyukákkal, akikkel mondjuk együtt megyünk sétálni, később a játszótérre stb.

És mint mondom, anyuék is messze vannak. Na jó, nem vészes, 50 km, de nincs az, hogy ugorjatok már át, mert este elmennénk moziba, vagy most bedobom hozzájuk egy kicsit Gergőt, míg elmegyek fodrászhoz, vagy kozmetikushoz.
Kép Kép Kép

Kép
kuha
 
 


Bocs, ez 2x ment!!

Kérdeztem a védőnőtől, hogy van-e valami baba-mama klub. Õk régen csináltak, de nem volt rá nagy igény, úgyhogy már nincs.

Viszont képzeld, múltkor a gyerekdokinál elkezdtem beszélgetni egy csajjal, és ő mondja, hogy ők szoktak csinálni ilyen klubot, és menjek el.
Tökre megörültem, meg minden, hogy végre ismerkedhetünk. Erre kérdezem, hogy hol szokott lenni, és mit szoktak csinálni.
Mondja , hogy a plébánián szokott lenni. Nem is volt furcsa, mert miért ne lehetne ott? Kérdem, hogy miket csinálnak?
Erre mondja, hogy úgy van, hogy szerdánként 9-től vannak ott, 9-11-ig imádkoznak a növérekkel, meg vallásos énekeket énekelnek a gyerekekkel, és 11-12-ig meg játszanak a gyerekek.
Na, gondoltam magamban, köszi, de kihagyom.
Teljesen elmentem a kedvem, még az élettől is. Komolyan mondom, hazafelé még a szemem is könnybe lábadt, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen, hogy egyszerűen miért nincs itt semmi lehetőség.
Na, mindegy, egyszer úgyis elköltözünk, ezzel vígasztalom magam.

Hungaroring??? Hm... nem is olyan tök jó.
Mert egyszer 1 évben éled fel ez a porfészek, amikor forma 1 van, de épeszű ember ilyenkor vagy menekül otthonról, vagy ilyenkor ki sem teszi a lábát a kapun.

Gergő születése óta én is csak 1x voltam fodrásznál és kozmetikusnál, akkor csak úgy tudtam menni, hogy anyu szabit vett ki, és ő vigyázott Gergőre.
Jó mi? Én , aki előtt havonta jártam , most örülök, ha félévente 1x meg tudom oldani.
(Az hozzá tartozik, hogy Vácra járok fodrászhoz, ez tőlünk kb. 20 km)

Kép
kuha
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: