Új privát üzeneted érkezett!

Jó ég, ez aztán a poci Kép))
Fáj belegondolni, hogy nemsokára nekem is ekkora lesz.. Kép Már így is akadályoz a mozgásban jócskán Kép

Tegnap színházban voltunk, megnéztük az Operaház Fantomja-t... hihetetlenül jó volt, csak baromi hangos Kép úgy tűnik, a baba nem élvezte túlzottan, és ez az én szórakozásomra is rányomta a bélyegét kissé...
lirian
 
 


Ezer éve nem voltam színházba...Kép

Olvastátok Matt07 szüléstörténetét a Söfis topikba?

Ma tejberízs lesz a menűm itthon csak el kellene már kezdenem főzni, nem szeretem mert ott kell állni mellette! Enni annál inkább!Kép magozott meggyel és nesqvik kakaóporral...

Ja! nem én fogok festeni, és majd rájuk zárom az ajtót!Kép
És ez is csak a két ünnep között lesz, de legalább addig sem kell ablakot pucolni Kép

Kép

Ilona(30+4)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Te jó ég!!!
sehol senki!?
Semmi újság?semmi különös?
Nálam sincs...

Szép napot!

Ilona(31+1)
Vendég
 

 
 

Szia Ilona Kép

itt semmi, teljesen punnyadt vagyok ettől az időtől... Lili sem valami aktív, úgyhogy alig tudom nyitva tartani a szemem így munkaidőben...

viszont.. a héten még dolgozom, de aztán az idén már nem Kép)

Lir
lirian
 
 


ezt az idézetet most találtam a neten,gondoltam megosztom...Kép

"Magamban hordozom még,
mi ketten egy test, egy lélek,
egy sóhajtás, egy mosoly,
s most semmitől sem félek.
S ha már távol lesz is,
útja messzire megy,
mi akkor is azok leszünk,
kik voltunk: egy meg egy.
Vendég
 


Sziasztok!

Lir!Kép
Ha majd nem dolgozol már az idén akkor biztos gyakrabban leszel itt!??!

Léna!Kép
Hány kiló mínusznál tartasz már?nem félsz a karácsonyi kísértéstől?
Sárával mi újság?
Kérünk friss képet!?

Kép
Vendég
 


Így a terhesrendelés előtt meglátogattam a védőnénit,aki megint nagyon aranyos volt!
Sokat beszélt,de nem untatott.
Hallgattunk Mártonka szívhangot is,az mindig megnyugtat.
Aztán bemutatott a gyerekorvos néninek is,aki nagyon szimpatikus!
Most meg várom,hogy benézzünk Marcikámhoz ma délután...
Illetve túl lennék már a vérvételen szívesen, aztán meg a kórházi uh-ot várom még így karácsony előtt de nagyon-nagyon, csak ne felejtsem itthon a videokazit,mint a múltkor!?
És amit a legjobban várok az a kisfiam...februárban!
Ja!és a derékfájásomra az volt a reakció,hogy "örüljek" neki mert könnyebb lesz a szülés.lehet,hogy van benne valami mert hát tágulnak a dolgok odabent ebben biztos vagyok!

Ilona(31+3)
Vendég
 


...megint én!Kép

Megvolt a terhesrendelés is!
Vérnyomás,vizelet is rendben és a súlyom is!
Jó fényt vet rám,hogy nem híztam annyit (3 hét alatt 60 dkg), bár mondtam a dokinak,hogy már nincs is hovaKép
Benéztünk a pocakba és még mindig a szemem előtt lebeg a kis pofija,talpa,(kukaca)Kép
A becsült súlya 1975 gramm, ezen jól meglepődtem, de a doki szerint se nem nagy,se nem kicsi!Kép
Csak mert a 32. hétre 1,6 kilót, viszont a 33. hétre 2 kilót írnak az okosok.

A dokim febr. 5-től 12-ig lesz síelni Ausztriába!Kép
Szerintem addig kihúzom,de mondta,hogy azt ő is látni fogja már a vége felé,hogy előre láthatólag,esetleg,talán...de ajánlott egy másik orvost(Székely József).Mostani állásom szerint,ha nem az én dokim, akkor mindegy,hogy ki lesz ott mert úgyis lesz egy jó szülésznőm.
Bizakodom,hogy vagy előbb jön vagy megvárjuk a dokibácsit; majd beszélek Marcival is erről!Képvégül is "csak" 1 hét.

Viszont annyira rendbe vagyok,hogy az idén már nem kell mennem sehova! (se vérvétel,se uh...)majd január 5.-én legközelebb (3 hét)

Na lépek mert sül a rakott krumpli!
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Azt hiszem minketten már készültök a karira!?
Vásár, takarít, mos, főz, süt, csomagoljátok a nagy ajándékokat meg mindenKép

...én is ezt teszem!

Ui: kíváncsi lennék,hogy Sára mit kap az első karácsonyán!? (na nem mintha számítana,hogy hanyadik!?Kép)

Kép
Ilona (32+1)
Vendég
 


Szia Ilona!
A dokli neve nem Székely István véletlenül? Csakmert én is nála fogok szülni...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Szia Gabi!Kép

Jaj de jó!
Illetve szeretném,ha egy picit bemutatnád nekem (kora kb, mióta "ismered", meg milyen, nyugodtan írhatsz negatívat!?)
Nekem csak majd egy hétig kell,és a dokim majd bemutat neki!
Sajnos nekem az pont a 40. hét lesz,bár nem a betöltött,de akkor!Ez miatt is izgulhatok!Kép
Szülésznőd van?
Vendég
 


és miért kell császárral szülnöd?
Vendég
 


Dr székelyről annyit hogy nekem még unokatesóm amikor szülésznő volt akkor vele együtt dolgozott, és már szült is nála 2 babát, a 2.at épp 3 hónapja. Szóval én így került velem kapcsolatba. Nem tudom hogy csak az unokatesóm miatt van e de tőlem eddig egy ft-ot sem fogadott el. Nagyon aranyos szokott lenni, csak az a hobby-ja hogy mindenkit cseszeget a súlyával. Főleg engem mert eleve plusszal indultam. Negatívum: ha nyolcra van időpontod tuti ráérsz fél kilencre menni mert soha nincs ott időben, bár remélem a szülésemet nem fogja lekésni. Én azért meg vagyok vele elégedve.
Azt még tudom róla hogy szülésnél határozott, és állítólag tök profi, viszont ha jól tudom nem híve az érzéstelenítésnek (EDA).
Nekem meg azért lesz császárom mert sikerült valami fertőzést elkapnom amitől pici szemölcseim lettek, és hiába tűntetik el rólam a vírus ott maradhat, és megfertőzheti a babót. A doki szerint meg nem érdemes kockáztatni...És én is úgy gondolom hogy fő a kicsi egészsége.
Szülésznő ügyben meg nagy a szerencsém, mert őt meg ismerem már évek óta (szintén unokatesóm által) Fehérfi Krisztinek hívják, és áldom az eget hogy ott van nekem. Ha megnézed mindenhol csak nagyon jókat írnak róla.
Egyéb kérdés? Szívesen válaszolok

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Köszönöm Gabi,hogy leírtad!Kép
Egy picit megnyugodtam és tényleg csak arról az egy hétről van szó...
A koráról nem írtál,hogy sac/kb,mert nem szeretném,ha gátvarrás közben remegne a kezeKépde csak vicceltem!!!
Tényleg profi szülésznőd van, nagyon sok jót olvastam róla!Kép

Jó neked,hogy már ilyen közeli a nagy nap!Kép
Vendég
 


Ilyen nincs, az előbb írtam egy csomót és most meg azt látom hogy nincs sehol...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Megnyugodtam megtaláltam amit írtam, úgylátszik csak a számítógép akar átvágni...
Ja a kora olyan 40+ fogalamam sincs, de nem egy mai csirkeKép Azért nem egy vén aggastyán. Nyugi szerintem nem lesz semmi gond azt az egy hetet ki fogod bírni, ha meg éppen jön a babóca akkor sincs semmi baj, meg fog születni épen és egészségesen ebben biztos vagyok Kép

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Írd le mégegyszer!Kép

Amúgy majd szorítok neked,hogy minden rendbe legyen,csak írd meg mikor tegyem!?Kép
Fizetős szobába mész?
Minden készen áll a baba fogadására már?
Legalább a karácsonyt nagy valószínűséggel otthon töltheted még!az jó,szerintem!Kép

Innen a hegy felől átsétáltam a piacra! Hát annyira elfáradt a derekam is meg minden,hogy többet nem is megyek!Kép
Mindig ezt csinálom, azt hiszem,hogy még mindig a régi vagyok...ilyenkor mindig eszembe jut az "édes teher" szó!ez vanKép
Vendég
 


Én a piac felőli oldalon lakom, de a piacra én is busszal megyekKép A Karácsonyt még én is szeretném otthon tölteni, és úgy néz ki ott is fogom. Mert babó egyelőre nem akar még jönni. CTG-n semmi összehúzódás, tök zárt méhszáj, szóval Zsombi nem siet. Bizony már mindenünk megvan, egyedül pelenka nincs otthon, de esküszöm a héten elintézzük azt is. Ez a szoba dolog meg attól függ hogy a Kriszti mit tud nekem intézni, mert hát tudod az ismerősök... jó ha vannak...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


sziasztok!

Gabi, üdv itt nálunk.

Hát, már jó rég nem jártam erre.Mentségemre szolgáljon, hogy ezerrel készülünk a karácsonyra, ajándékok, stb.
De(Ilona, ezt bizti olvastad Kép )elkeztem én botor egy játékot, és nem tudok tőle szabadulni.DDe annyira, hogyha van egy kis időm, már indítom isKép.

Bár ma kimozdultunk, elmentünk egy egész napos baba-mama talira, és nagyon jól éreztük magunkat.
Mivel a fényképezőnk már hetekel ezelőtt becsődölt, így képet akkor tudok újjat mutatni Sáráról, ha a taliról a lányok felteszik.
Tegnap meg a kameránk halt meg.
Miért van az, hogy mindkettőnek kari előtt kell besz@rnia??????????????????????

Eh.

Na, azt hiszem robogok is tovább, mert már apa is szóvátette, hogyí eltűnhetnék a gép elől.Na ne gondoljatok semmi rosszra(vagy inkább jóraKép ), csak ő akar ide ülni.

Lir merre járkál?

Puszika nektek, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia Léna!Képmár azt hittem,hogy...nem is tudom mit!?

Én is készülök,csomagolok,ma pl 2 órán keresztül és még nincs vége,sokan vannak,még nincs is meg minden ajándék,de holnap is neki futunk!

Egyszer kérdezte tőlem Lir,hogy mit csinálok itthon,stb és szerinted mit ajánlottam neki!?
Hát persze,hogy a honfoglalót! Azóta csak ritkán művelem,de van már jó sok aranytallérom!Kép
És tudok még egy jót! www.jojatek.hu ,azon belül is a betűvetőt,meg 21-eztem sokat!Kép

Jó készülgetést mindenkinek!
Kép

Ilona (32+2)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan csak a megígért képeket.Aztán megyek vasalni, ágyat húzni.
Íme:Kép

Kép

Sára az a lányka, aki vajszínű pulcsiban van(ha esetleg nem ismernétek meg.)Ezek tegnap készültek egy talin

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


jajaj kicsik lettek, itt látjátok nagyobban is:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4260

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Nuska!
Köszi a kedves fogadtatást.
Hogy vagytok ma reggel?

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Ilona, voltál mostanában a kh.-ban szült anyukák topikjában?
Iszonyú, magamon kívül vagyok.
HA érdekel a véleményem megtalálod a topikban, ahol szoktál rólam olvasni.
Nem sztném jobban konkretizálni, mert nem akarom kavarni az amúgy is nagy sz@rt.

Gabi, köszi jól vagyunk.Olyan jó, nektek.Irigyellek benneteket.


Még nem is meséltem nektek.Úgy néz ki sajnos több babánknem lesz, viszont a szülés Sára születése óta annyira foglalkoztat, és annyira nem tudok/nem sztnék elszakadni tőle, hogy dúla leszek.
Már jelentkeztem is.Bár mire ti szültök, sajna még nem végzek a tanfolyássalKép

Nah, megyek, álomra hajtom a fejem, mert nagyon nehéz bármilyen pozitiv gondolatot is kipréselnem magamból.

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!

Léna!
Nem is tudom mit mondjak!?
Nekem már a tegnapitól is "kifordult a gyomrom"!
Egyet értek veled,de szerintem minden más normális ember is, bár ezek után tényleg nem tudhajuk ki a normális köztünk!
Nekem megvan a véleményem de le sem merem írni!

Miért mondod,hogy nem lesz több babátok?
Örülök,hogy ilyen terved van és gratulálok is az elszántságodhoz!
Én egy gyermeket szeretnék (önző módón) pedig még így felnőtt korban is annyira jó,hogy van egy hugom is...
Szóval ha lesz nekünk második akkor biztos megkereslek!!!Kép

Kép
Vendég
 


Muszály leírnom,hogy ugyebár én hetente egyszer-kétszer ott lógok a hugoméknál ahol van két gyerkőc is (egy 6 és fél éves és egy 20 hónapos).
Szóval észrevettem már,hogy ott a pocaklakó is sokkal aktívabb,de ma: a nagy bírkózások közepette ami közvetlen melletem zajlott,ő is elkezdett szó szerint ugrálni velük együtt!Kép
Tudom,hogy hallja a gyerekzsivalyt és olyan jó érzés volt...Kép

Jó éjszakát!

Ilona(32+3)
Vendég
 


sziasztok lanyok Kép

bocsanat, hogy eltuntem,de iszonyuan felporgott az elet felenk...
Ilona, kepzeld, Lili valamelyik nap szabalyszeruen felkuszott az oldalamra, egesz a bordaim ala Kép ilyet meg sose csinalt, teljesen lehidaltam tole...

Tegnap meg az IKEA-ban voltunk, ott kidugta valamijet a pocakomon, teljesen erezni lehetett, hogy nekifeszul... Kép

remelem mindenki jol van, most mivel Lena felkeltette a kivancsisagomat, meg atnezek a kh topicjaba kicsit... de a lenyeg:

Mindannyiotoknak BOLDOG, BEKES KARACSONYI UNNEPEKET KIVANOK, AZ EDDIGI LEGSZEBBET... kinek ezert, kinek azert Kép

Ujev elott meg meg ugyis beszelunk Kép

Lir
lirian
 
 


Sziasztok!Kép

Lir!
Örülök,hogy előkerültél te is...Képés,hogy neked is ilyen örömöt okoz egy-egy kis mutatvány!Kép

Léna!
Remélem egy picit megnyugodtál mára!?Kép

Én készen állok már az egyik legszebb karira, persze tegnap is jól elfáradtam,de megérte!Kép(és nem tudom mi lett volna velem ha holnap és holnapután is itthon vagyunkKép)

Hóesés és gyertyafény a legszebb ünnep küszöbén; BÉKESSÉGET, BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK A SZERETET ÜNNEPÉN!

Ilona
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek, pocakon belül és kívül.

Puszi, LÉna, Sára, Zoli
Kép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!Kép

Remélem mindenkinek jól telt a karácsony!?
Nekünk igen,bár én már a vendégségbe is képes vagyok elfáradni,de nagyon jól éreztük magunkat!Kép
Kaptunk sok-sok ajándékot...a számomra legmeghatóbbat anyósomtól: többek között ott volt kis tasakban egy macika,amit fel kell húzni és zenél! Ezt a párom kapta 30 éve karácsonyra (akkor 2 hónapos volt)! És ez nekem olyan értéket képvisel amit nem tud felülmúlni most semmi!Kép(na jó! Apa nem tévesztett össze a bébivel és gyönyörű szép fülbevalót kaptam!Kép)
Meg anyuék a Marcinak is tettek a fa alá,mert hát végül is ő is ott volt!Képés az első babaruhák sem férnek már a szekrénybe és így kell még helyet keresnem,de ez legyen a legnagyobb gondom!Kép
Tényleg boldog karácsonyom volt...és még tart!Kép

Aztán holnap pakolom a kis szobát kifelé (de csak az apró dolgokat) mert kedden festés!Kép

Elkezdem a 34. hetet is...Kép

Ilona
Kép
Vendég
 


Apa tett fel nekem képet a tudjátok hova!?
A sokat emlegetett "hugom kislányai"-ról is,amit majd leszedek onnan,de tekintsétek meg!?Kép
Az én pockomon láthattok (a bal kezemnél) lila foltot! Az úgy történt,hogy a nyitott konyhaszekrény ajtajának nekimentem.Képráadásul kétszer egymás után!Kép
Vendég
 


sziasztok!

Ilona, édesekKép és azok a göndör fürtökKépKép

Ne aggódj, én is állandóan neki mentem mindennek.

Majd jövök mesélni, de úrrá kell lennem a lakáson.

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok Kép

Hű Ilona, nem semmi a pocid Kép
Nálunk is nő, növekszik ezerrel, fogalmam sincs hol fog megállni Kép

Én még nem jártam otthon 24.-e óta, majd ma Kép

Viszont... tegnap előtt akkorát rúgott Lili, hogy még anyósom is látta, pedig jó két méterre ült tőlem Kép
Sajna erről Zsolt pont lemaradt, de tegnap este bepótolta kamatostul... Lili mostanában (már harmadik napja) nem pihen, folyamatos a focimeccs odabenn Kép

Remélem mindenki remekül van, pihenjetek ezerrel Kép

Csókok,
Lir
lirian
 
 


Nem tudom hogy vagytok vele,de nekem ma már a vajas zsemlén kívül semmi nem menne le a torkomon!?Kép

Amikor neki mentem teljes nagy lendülettemmel a szekrény sarkának akkor nagyon megijedtem! DE a csibész nem vett tudomást az egészről; azóta is nagy hévvel van...Kép
Néha meg is lepődök,hogy milyen ereje van már!
Bírom amikor nyújtózkodik!Kép
Illetve jól felnőtt már a gyomromig és nem tudok már annyit enni egyszerre,mint korábban!(nem is baj!)Kép

És biztos az időtől,de sajog a fejem, pihenek ezerrel, hátha eltudok menni délután apával festéket meg tapétacsíkot venni!?

Ilona (33+1)Kép
Vendég
 


Léna!Kép
Szerintem is bélisz!KépKépKép
Láttam a képeket és jól megnőtt Sára,jól áll neki az ünneplő és jól tud hason aludniKép
Aranyos és szép is!

Már előre félek a festés utáni takarítástól!
Most,hogy nem vittem túlzásba már 4 napja kezd helyre jönni a derekam, simán felállok meg felülök!Kép Majd megpróbálom ésszel csinálni meg átadni a nehezét természetesen, és vigyázok, ígérem magamnak!Kép

Léna! Mikor kezdődik a tanfolyam és mennyi ideig tart? Hogy egyezteted össze Sárával? Biztos sokba kerül!? Én biztos nem tudnám csinálni de irigylem akik sokszor ott lehetnek amikor "a Föld és az Ég összeér egy pillanatra! A születés pillanatában..."Kép
Vendég
 


Ilona, köszi, most annyira nem szép, ezerrel megy a hisztiKép

A képzés február 17-február 20-ig tart, 20 000 Ft.Szóval se hosszúnak se túl drágának nem mondanám.


NA, megyek, megpróbálom megszüntetni a hisztit.ű


Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Végül is nem tudtam elmenni festéket venni mert a fejfájástól borzasztó volt a közérzetem,és csak mára lett jó!Kép
Jó lett a szín,tetszik mert együtt kevertük ki,meg kipróbáltuk,hogy milyen száradás után, viszont a kiságy fölé a tapétacsíkot nem bíztam apjukra!Kép
Hamar végeztek a festéssel,büdös sem volt mert vízalapú tapétafesték volt (a fűrészporosra).
Kosz se maradt mert minden levolt takarva!
Mostmár jöhet a babasarok,stbKép

Az előbb hívott Peti,hogy jön értem haza,írány mozi,és nem emlékszem milyen filmet ajánlott,hogy nézzünk meg!Kép (hormonagyam van megint)

Ilona(33+3)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Ezt a topikot maradéktalanul sikerül követnem!Kép

Lirnek még e-mailt is küldtem, szeretném,ha megkapná!!!??? Szerintem még a gépét sem kapcsolta be, és pihen ezerrel!?Kép

Kívánok mindenkinek egészségben is gazdag nagyon boldog újesztendőt!

Ilona
Vendég
 


Sziasztok Lányok Kép

remélem mindenki megtette az aktuális újévi fogadalmait, és mindenki jól van, babákat is beleértve Kép

Voltam UH-n 30-n, képzeljétek, Lili óriási: 1.2 kg.
Teljesen lehidaltam, szerintem lesz vagy 4 kilós mire megszületik... Ilona, nálatok mik a hírek ezügyben? Kép

Jövök holnaptól már naponta, jók legyetek: Lir
lirian
 
 


Szia Lir!Kép

Most látom,hogy amikor uh-on voltál az a 27. hét volt és én is pont a 27. héten voltam, akkor 1050 gramm volt a becsült súlyunk!Kép Te jó ég!Kép Az enyém se piskóta...
Ha még most sem láttad a kukacát akkor nagy valószínűséggel kiscsaj lesz,szerintem!Kép
Szerdán megyek terhesrendelésre utoljára,aztán jól felgyorsulnak az események,legalábbis ahogy a doki előadta!Kép
Mostmár "csak" a kórházba találkozunk,viszont hetente!Kép

Ilona
(33+7)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is megvagyok(illetve mi).

Hú lányok hajráKép
Mi vhol 9 kg körül járunkKép

Mondtam, hogy tettem fel új képeket?

Hát a szilveszter nem volt egyszerű.Átjött apa egyik haverja, dart's-oztak hármonegyed háromig, mikor is Bandi el, Sára felKép.

És SÁra egészen fél ötig dáridózott, aztáán végre elaludt(unk)7ig.Délig megint nem volt megállás.
Szóval nem semmi szilveszterünk volt, remélem nálatok(még )nyugisan teltKép
Na mék aludni.Puszi

Jaaaaaa, választottatok sznőt?(bár már biztos mondtátok, de agyam, mint a szitaKép )

Puszka

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna!Kép
Agyad tényleg szita,de Sára számlájára írom!Kép
Nemcsakhogy megnéztem a képeket,de reagáltam és utánna még te is,szóval...Kép

Szülésznő? az meg mi?Kép
A dokim beszél velük. Az egyik (Kátay Timi)aki 11 éve bemutatott a dokimnak,csak mostmár annyira nem tevénykedik ilyen téren a kórházba, a másik Jolika aki a dokim "állandó" partnere, csupa jókat mesélt róla is!
Szóval a CTG már valamelyikükkel történik majd!
Meglátjuk... Szerdán hozza a tel.számot (remélem).
De én úgy tudom,hogy itt kivétel nélkül nagyon aranyos,és kíváló szakmai tudású szülésznők vannak!?

Olyan álmos vagyok már,hogy alig tudok ülni,de azért lenne egy kérdésem,hogy SZERINTETEK:
-ugye a dokim elmegy egy hétre síelni február 5 és 12 között, és az nekem pont a 40. hét lesz.
Megnyugtatott,hogy van neki kíváló helyettese akinek majd be is mutat,stb
DE
mivan akkor,ha én mást szeretnék magam mellett tudni azon egy hét alatt?
(ifj.Sz.Gy.) holnap vagy ha érdekel leírom,hogy miért!?

Kép
Vendég
 


Ilona, engem érdekel Kép

Mi is választottunk (?) szülésznőt, Fekete Ildikónak hívják. Kicsit katonásnak tűnt nekem, de egyébként első látásra elég szimpatikus volt.

Hú lányok, kezdek aggódni, hogy Lili hatalmas lesz Kép
Ja, Ilona: pontosan látszott az utolsó UH-n, hogy lány a kicsi, már nincsen semmilyen kétségünk Kép

Jók legyetek, csókok
Lir
lirian
 
 


Jó reggelt!Kép

Hát elöszőr is a szülésfelkészítőn roppant szimpatikus volt!
Sok-sok mindenről szó volt, ami nagyon tetszett az a hozzáállása magához a szüléshez!
Fitogtatta,hogy mennyire fontos a jó gátmetszés mert egy kapcsolat szexuális jövőjéről van szó és bizony lehet nem jól is csinálni (és mindezt messzemenően részletezte, most én nem).
Kiderült számomra,hogy nem csak azért rendelkezik kíváló szakmai tudással mert az apja is szülész volt.
Ráadásul nagyon sokat ügyelt az én dokimmal,akitől szintén sokat tanult (ezt ő mondta).
És a Söfis topikban is sokan szültek nála, csak pozitív véleménnyel!
Benne is megbíznék 100 %-ig!
Lehet,hogy csak azért van ez mert nem ismerem és nem találkoztam Sz. I.-nal!? Nem tudom,de nincs kedvem ismerkedni!Kép
És tudom,hogy a dokim ezt elintézi nekem arra az egy hétre, hacsak nem ő is akkor megy szabira!?Kép
Én már teljesen kivagyok ez miatt,de csak néha!
Az jár a fejembe,hogy amikor elmegy a doki akkor "csak" betöltött 39 hetes leszek!
Meg,hogy azt látni fogja majd kibírom-e azt az egy hetet nélküle vagy nem valószínű, de nekem akkor már mindegy lesz (most még nem!?Kép)
Szerintem most túl nagy feneket kerítek ennek az egésznek.
Ráadásul meséli a hugom,hogy két éve lesz február 18.-án,hogy akkor ment volna síelni amikor a hugom már kórházba volt és ott derült ki,hogy mégse megy!Kép ez is előfordulhat...

És Lir. ne aggódj a súly miatt,
egyrészt mert miből számolják: a combcsont hossza,ami ugye egy magas nőnél mint te is simán örökölhető és akkor az már eleve nagyobb + a fejméret + a hasátmérő.
Vagy például a rendelős uh szerintem nem annyira profi mint a kórházi.
Így nekem is a rendelőbe olyan súlyokat mondott,hogy csak na! Én a kórházira adok és arra sem 100%-ot! És ne felejtsd el,hogy plusz-minusz 10 % ! Legalábbis a kórházi papíron mindig fel van tüntetve.

Na húzok közértpluszmosogatásba

Ilona (34+1)Kép
Vendég
 


Ilona, téllegKép
Lehet, hogy a sok honfoglalás ment az agyamra?KépKép


Ki a rövidítésed megfejtése?(Sz.I.?)

Leszedtük a fát, mert Sára államdóan a lehullott tűleveleket eszegette.Kéna porszívóznom, de már mindent kitaláltam helyette.Eddig a Sára uzsisztatása volt a kifogás, most meg, hogy alszikKépKét óra óta húzom.
Közben nyaralási lázban is égek, mert anyúék azt mondták, hgy nyáron vigyáznak a Sárára húzzunk el vhova.Csak ezek az izé utazási irodák, még nem nagyon bővelkednek nyári ajánlatokkal.
Közben ki is sunnyogtam, hogy Znek kitűnő szülinapi ajándék lesz ez az út, mert úgyis most nyáron lesz 30.
Szóval mindent titokban kell intéznem.

LÁnyok, nyugi a súly miatt, biztos meséltem már, de nekem a csütörtöki uh-n a kh-ban több, mint 4 kilóra mondták, pénteken meg 3650 gr-mal megszületett.Szal, több mint 10% is lehetKép

Nah, befejezem, mert már szóf****om van.

Pusziiiiiiiiiii

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Székely István! Rámentem a keresőben és róla is csak jót találtam,de nem sok hozzászólásban!

És nem viseli meg Sárát,ha itt hagyjátok?
Engem kb 6 évesen is megviselt, sírógörcs és írány anya, nem volt mese!KépMármint az éjszaka volt gáz és ez olyan mélyen bennem van,hogy csak na! Aggódom Sáráért, jó mi?Kép
Vendég
 


hát, Ilona, nem tudom.
Júniusban lesz egy főpróbánk, mikor férjemék veresi telkére ruccanunk ki egy 7végére nélküle.Az elég közel van, hogy haza jöhessünk.
Azt hiszem az ő korában még nem fog feltűnni neki.A nagyon anyás korszaknak szerencsére vége.
Végre tudok egyedül fürdeni, olvasni stbKép.
Szeptembertől, ha mindenigaz főiskolás leszek, szóval mindenképpen meg kell próbálnunk az "önállósítást".
Hát, majd kiderül.

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna!Kép
Micsoda önmegvalósításon mész keresztül mostanában!? Ezt olyan jó olvasni,hogy ilyen meg olyan terveid vannak! Sok sikert hozzá!Kép
Milyen főiskolára szeretnél menni?
Vendég
 


Egörbe szólítanak a lehetőségekKép
Tudod, ez nálam tudatos volt.Először a gyerek, aztán a tanulás, karrier.Nem szerettem volna kiesni a munkából a célegyenesben.Így nálam megfordultak a dolgok.Így is még 23 leszek márciusbanKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: