Új privát üzeneted érkezett!

PsAndi,
anyós Kép. Megőrülök az ilyen helyzetektől. Nem irigyellek. Férjed nem tudná óvatosan megmondani neki, hogy ne menjen máskor?

Franyó
franyo
 
 


Anna ma kisangyal. Átaludta az éjszakát, reggel 7-kor ébredt, utána még fél órát egyedül eljátszott az ágyában, majd evett, és megint aludt, 10-ig, utána meg háromnegyed órán át játszott egyedül. Evés, séta, alvás du. 1 órától, és most hallom, hogy ébren van, a csörgőjével játszik Kép. Megyek is, megkukkantom!

Franyó
franyo
 
 


Franyó!

Én is hiszek az öcsédnek.Kép Mert ha az lett volna amire te gondoltál akkor fel se vette volna a telefont.Kép Reméelm.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Jelentem végigolvastam Képakkor most a válaszok:

Anyakati
jó kis dokinéni: "bocsi véletlenül felnyársaltam a gyerek orrát" Kép
Nem csodálom, hogy nehezen bírod már Védát cipelni, én az 5,20-as Danimtól is kivagyok néha Kép

Virág
"seggfogyasztás" Kép

Franyó
Anna hüvelykujjszopi KépKép
Dani pár napja megtalálta a bal öklét és folyton az van a szájában. Férjem már örült, hogy akkor biztos Dani is balkezes lesz (mint ő), de aztán a barátnőm mondta,hogy állítólag minden baba először a balkezét fedezi fel.

Nadine
sajnálom a nagymamádat Kép

Csucsuka
jaj, Alsópáhokon biztos szupi volt, olyan jó hogy ki tudtad pihenni magad Kép
és még a szülinap is...

Kangi
gratula a dogádhoz (5-ös?) és a hosszú éjszakákhoz Kép

Dani is egyre többet alszik éjjel, tegnap a fél 8-as szopi után csak 3-kor kért enni, utána meg 3/4 8-kor. Végre nem vagyok fáradt Kép

LÁnyok, azt hiszem bepállott a fiam nyaka Kép
mikor most áttöröltem picit vérzett is (biztos erősen csináltamKép ) az nagy baj? Mit csináljak vele?

Jópofa, hogy kategorizálva vagyunk üzenetszám alapján. Van még valami a haladó után is?

Andi
psandi
 
 


Azt hiszem, túl vagyunk az oltáson. Lőrinc már olyan, mint szokott. Egy darabig rikoltozott a kosárban (megzabálom olyankor), aztán elaludt. Mondjuk, ezt nem szokta gyakran. Ma megint produkált forgásilag: a játszószőnyegről lepörgött a padlóra. Ez legalább két teljes átfordulás volt. Nem tudom, hogy csinálta, nem láttam. De tök csöndben. Egyszer csak azt láttam, hogy hasal a padlón.

Zsuzsi! Gyuri direkt kimutatta a foga fehérjét a szülésznőnek? Miért haragudtál meg szegény telefonra? Kép

Zsófi! Danónak boldog szülinapot! Én úgy döntöttem, míg szoptatok, nem foglalkozom a lefogyás kérdésével. (Bezzeg a drága párom!) Annyi sütit eszem, mint életemben soha. Nem tudom, mi van velem. Még sütni is nekiállok, pedig azt se csináltam eddig.

Kész a sütesz, most puhul. De nem olyan mint az igazi. Még dolgoznom kell rajta. De majd a receptet leírom, ha kéritek.

Leszter! A profiterol olasz (a múltkor többen megcáfoltak, hogy francia, úgyhogy nem tudom) töltött képviselőfánk, csokikrémmel leöntve. Legalábbis a recept alapján. Igazit még csak egyszer ettem (az Árkád felső szintjén, ha ki akarod próbálni, több helyen van), akkor még nem elemeztem, miből van, csak behabzsoltam.

Andi! Pállásra mi ecsetelőt kaptunk a dokitól. VérzésKép Nekünk nem volt.) Anyós: jujj!

Kangi! Végre! Akkor most már tessék teljes erővel netezni! Régi Kangit akarjuk!Régi Kangit akarjuk! (skandálja az őrjöngő tömeg - id: Kangitól, ha jól emlékszem) Lábujjfogdosás: majd megnézem! Az is megnézném, ahogy vonítotok. Kép

Norka! Ezt (ritkulás) nem fogadjuk el! (Ma kendőztem Lőrinccel. Kedvet kaptam. De baromi meleg volt, és a végén köhögőrohamot kapott. Biztos túl szorosra kötöttem. Még szerencse, hogy a ház előtt jött rá.

Toffi! Még Te panaszkodtál apára??? Engem miért nem lep meg Nike szandival az én agyondicsért pasim??? Amúgy is haragszom rá most!

Virág! Igaz, hogy nem foglalkozom a kilóimmal legújabb döntésem alapján, de azért úgy irigyellek! Én már teljes átéléssel tudom énekelni (és csinálni): sonka lábán kucu néni fürödni döcög.Kép

Beu
beu
 
 


SziasztokKép

Zsuzsi, AnyakatiKép

Énisénis diliházKép

Mindenkinek köszi a fülbevalós hozzászólásokat!
Halasztom, amíg bírom.

Írtam délelőtt egy hosszút, de elszálltKépKép

MyssinaKép

Köszi a gratulációt DorináhozKép
Azt már csak suttogva jegyzem meg, hogy ma reggel már nem csak a lábacskáit,
hanem a kezeit is rakosgatta, és mászott 2-3 "lépést". És ezt a nap folyamán többször
megismételteKép

Fityma ügyben csak annyi hozzászólásom lenne, hogy a sebészeten,
ahol dolgoztam, több 30-40 év körüli férfinak csináltak ilyen beavatkozást,
és ők is el voltak eddig vele így.
Ha jól emlékszem ez a probléma nem 30 éves korban alakul ki.
Akit érdekel, hogy mégis miért operálták meg őket, annak privátban
leírom.
Ide a cenzúra végett nem merem.

Bencét is riogatják egyébként születése óta, de húzom, amíg lehet
hisz semmi gondja eddig nem volt veleKép KOPP KOPP

MyssinaKép

Nem olyan rég írtam egy vírusos CD problémáról.
Olvastad, nem tudsz segíteni?
Ha nem olvastad, akkor leírom neked e-mailben.

ZsuzsiKép

Dorina is ordít elalvás előtt, aztán nagy nehezen cicivel elalszik.
Ha kiveszem, akkor vérig van sértődve a kisasszony, hisz neki jár
az, hogy cicivel a szájában anya mellett aludjon, hisz anya csak
az övé-szerinte.
Szegény Gyurit jól beijesztettedKép

Gyuri mai műsora nem lep meg, hisz Bence detto ez, de még a műveletek is.
Nem irigyellek. De mondja már meg valaki, miért akkor ilyen rosszak, ha van itt valaki?????
Kedves X vagy névtelen? Kép

MomoKép

Neked legalább még Zsebi nyugodtan elvan, míg pelenkázodKép
Dorina meg mindent meg akar fogni, meg tekereg a drága.
Az anyja meg pelenkázza ahogy akarjaKép

BeuKép

Hasaláson ne aggódj!
Előbb utóbb Lőrinc is többet fog "repülni"
Dorina mostkezdte pár napja.
Két perc is nagy idő ám!!

Ébred a jány
Ezt elküldöm, majd folytatom, ha ideférekKép
(jójáték)

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Megint jól le vagyok maradva, (és ez csak fokozódni fogKép), ezért esélyem sincs név szerint válaszolni, de ugye engem sem utáltok ki?Kép
Ma voltunk úszni Gömbbel és Lilikével (kiscsajszi úgy merül, hogy csak lestemKép), Anna is élvezte, azt hiszem, valahogy összehozom, hogy járhasson.
Képzeljétek, tegnap Macóka felült egyedül a pelenkázónKép. Persze nem tudta sokáig tartani magát, de a mozgásra rájött, már csak egy kis erő kell, és akkor tovább üldögélhet.
Ez volt a tegnapi nap egyetlen pozitívuma, a többi dolog feledhetőKép. A rendelőben Anna ismét kicsinek találtatott (a várakozó anyukák szerint), de ezt már fel sem veszem.
Aztán egész nap rohangáltunk a városban, csúcsdugó mindenütt, mindenki rohan, türelmetlen, tolakszik,stb., estére már ott tartottam, hogy bedobom a slusszkulcsot egy csatornábaKép.
Na de most jön 10 nap szánsájnKép.

pusz mindenkinek
Zulu
aki már most elvonási tünetekkel küzd

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok

ki kellett cserélnem a lepedőt a gyerek ágyában, mert úgy összekakilta magát Kép
aztán bedugtam a csap alá és most tiszta mint a hó Kép

Franyó
öcséd Kép

Andi
psandi
 
 


Haliho!

Beu: megcsinaltam egy turofankot (sajna nem azt amit te ide beirtal, mert talaltam egyet a receptjeim kozott, es aszittem ugyanaz). Ugy szetsult a cucc az olajban, hogy csak neztemKép A nyers teszta azert eleg fini, majd lehet ugy bekebelezemKép Most visszaneztem a te receptedet, van benne elteres, ugy lehet hogy jo lenneKép Na mndegy, igy jartamKép

Franyo: ocsedKép Lacko telleg huseges tipus, bar most konkurencia tamadtKép Ugyhogy Annacskanak uzenem, hogy tessek harcolni a fiacskamert, es mondani Anyunak, hogy szep rucikban, gyonyoru mosolygos kepeket keretik feltenni a topikbaKépKépKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Nehéz benneteket követni, olyan sokat írtok. Nagyon ugyekszem. Sajnos még nem igazán vagyok képben, hogy hol mekkora a manó.
Köszi a gratulákat Lizához.
Tegnap egy pici visítással átestünk a szurin.:-( Nem is lázasodott be. Egyre többet dumizik a kisasszony. Több mint egy órát is végig gagyog jó hangosan.

Anyakati!
Felháborító, hogy még mindig vannak ilyen orvosok. Gyógypuszi Védának!:-)


Beu!
Remélem Lőrincet sem viselte meg nagyon a dolog.
Nekem is szokott Liza ekkora távokat megtenni, de nem gurul, hanem inkább úgy töförög előre, meg kígyózik. Nem lehet, hogy valami hasonlót alakított Lőrinc?

Csucsuka!
Nagyon jó lehetett anyaralásotok. Mi is oda akartunk menni, de júliusra egyáltalán nincs helyük.

Maci_2!
Roni hogy viselte az oltást?

No megyek, mert Liza felébredt.

Zsuzsóc
zsuzsóc
 
 


Maci2! Tényleg, ti is most kaptátok. Lőrinc ma már jól volt, akár utazhattunk volna. Bár többet aludt.

Zsuzsóc! Jó nektek, hogy nem volt láz. Lőrincet úgy levette a lábáról az a kicsi is. Biztos, hogy gurult, mert hason találtam rá.

Zulu! Jó nyaralást.

Orsoly! milyen különbségeket találtál a receptek között?

Beu
beu
 
 


Nagyon nyugis napom volt (még vanKép) ma. Család-(én+Julka) elhúzott Bécsbe városnézni. Anyós, após jutalomutja FérjtőlKép

AndiKép Ennél rosszabb anyósom már csak nekem vanKép De szerencsére extra messze lakikKép Nyakbepállásra a mi dokinénink babaolajas kenegetést ajánl. Valaki(?) tanácsára kipróbáltam a Sudocremet is az előző kánikulában, bejött.

BeuKép Jó, h túl vagytok az oltáson. Gratula a mozgáshoz, bármilyen stílusban is történtKép
Most jöttem rá, h miért szavalom én is oly mély átéléssel a "sonkás lábán...."-t. Kép Én is sok-sok sütit eszem és még csokit is! Pedig amikor megkérdik, h megint baba lesz? akkor megesküszöm, h többet NEM!!!

NadineKép
Kép nagymamád. Jó, h megérte a dédunokáját.

FranyóKép
Én is ilyesmire gondoltam, amikor olyannyira megrázott Andris nagyfiús stílusú izzadása. Mire Julka miatt végigalhatom az éjszakákat, már megint nem alszom, mert várom haza a nagyokat bulibólKép
Elveszett a túrós recepted! Amiben kefir is van! JAJ! Írd le még1X légyszi! Már megsütöttem 1x, de ez nem jelenti azt, h tudom, h hogyan kell!

ZsuzsiKép
Örömmel olvasom (hú, de ronda vagyokKép), h nem csak az én gyerekeim hozzák csúcsformájukat idegenek jelenlétében.Kép Tegnap anyukámék barátai jöttek babalátogatni, a két nagy időnként okosan eltársalgott a nyugdíjas korosztállyal, a köv. pillanatban viszont mindent megtett azért, h ne lehessen társalkodni!
Bár lehet, h Gyuri direkt el akarta üldözni a szülésznőt?Kép

Urszila
urszila
 
 


Sutottem turofankot, majdnem Beu felet, de leginkabb zsiros frizbihez hasonlitanak! Azert finom, remelem Gyuri is megeszi- merthogy csak miatta alltam le sutogetni! Lehet, hogy azert nem lett jo, mert nem pihent a hutobe?!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hutoben.
Bocsi
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Urszila,
Szerintem majd minden gyerek probalja magat produkalni idegenek jelenleteben (remlik valami tavoli multambol, hogy epp furodtem a szobaban a kiskadban ugy 3 evesen, es szepen kiboritottam a kadnyi vizet Kép ). Dani is eszembe jut, amikor az ovonenik jottek csaladlatogatasra...egyikhez az egyik gumicsizmajat vagta oda teljes erobol, masikhoz a masikat, csakohgy egyforman kapjanak!
Ehhez kepest Gyuri piskota! Vagy en lettem turelmesebb es elnezobb, nem tudom!?
Mindenesetre a mesterkedesei ellenere nagyon jol ereztem magam, jot dumcsiztunk, pletyiztunk!
Holnap megprobalok elmenni a noi vacsira az esti szopi utan! Ez lenne elso kimozdulasom Miki ota. Gondolom nem maradok vegig, mert azert az alvas meg mindig top prioritas!

Beu,
Nem az oltastol kohogott Lorinc? Ha most kapta a szamarkohoges ellenit is, akkor siman lehet, hogy attol! Vagy meg van fazva?

Gyuri ma egyebkent eljatszhatta a ferfit a hazban. Reggel betevedt egy cserebogar (nem vicc, nemcsak utanozni akarok! Kép ), es en ugye koztudottan nem vagyok joban a rovarokkal es fergekkel. Az egyik megoldas ugy az lett volna, ha kivonulok a szobabol, razarom a bogarra az ajtot, es majd este a ferjem eltavolitja. De ott volt nekem a kis krapek, aki keszsegesen vallalta, hogy befogja a dogot. Adtam neki papirzsepit, dehat vegul csak kezzel fogta meg, ugy izgibb! En meg fogtam az egesz Gyuri gyereket, es magamtol eltartva rohantunk az erkelyre! Kép Kép Kép Kis szaros meg ugy rohogott- nem mondta, hogy a hulye anyjan, vagy a bogaron!

Zsuzsoc,
Van valahol egy tablazatunk Franyo jovoltabol a bejelentkezett mamakrol es babaikrol! En is gyakran puskazom, kie mekkora!


Zulu,
Gratula a feluleshez! Kép

Nem is vettem eszre, hogy tegnap este velem egyidoben itt jart X is! Nem tudom, hogy tenyleg ott volt e mar este is a hozzaszolasa, de nekem csak ma reggel tunt fel! Most en vagyok bamba, vagy a babanet uz trefat velunk? Kép

Heni,
Hamarosan ket gyerek utan futkoshatsz! Ugyi Dorina! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, délután felhívott a doktornő. Nem én vettem fel, hanem a férjem, mert éppen szoptattam Védát. Szóval a lényeg az, hogy bocsánatot kért, amiért vérzett Véda orra, azt mondta, ő csak jót akart ezzel a szonda-dologgal, hogy ne húzódjon a fülére, és tényleg bocsánatot kér, és legközelebb mindent megbeszél velem előre, mielőtt bármit csinál a gyerekkel.
Azért ez jól esett, ez a bocsánatkérés. Mert egyébként egy nagyon rendes, szimpatikus, nagyon kedves nő, ezért is lepett meg a tegnapi eset.
Mondjuk azért lehetett volna óvatosabb, nemhiszem, hogy csak úgy lehetett ledugni azt a szondát, hogy mindkét orrlyuka vérezzen annak szegény gyereknekKép No mindegy, azért jó, hogy bocsánatot kért.
Tanulság: többet semmiképpen nem adom ki egyik gyereket se a kezeim közül, mindig mindenhol velük leszek valahogy, bár háromfelé szakadni azért nem tudok sajnosKép


Ma nem írok külön mindenkinek, bocsi, mert hullafáradt vagyok.

Daninak ma levágták azt a szép szőke haját, elment apjával fodrászhoz. Kicsit sajnálom..
Holnap teszek fel "ilyen volt-ilyen lett" képet, csak már alszik és nem tudom lefotózni. Azért így is aranyos, csak nem olyan szőkeKép

Most megyek, szép jó éjt mindenkinek!
Anyakati
anya_kati
 
 


Sziasztok

Andus mintha kevesebbet kohogne, de alig eszik, 350 -400 miliket, en felek hogy kiszarad. Ez eleg keves egy 6,65 kg-os kislanynak. Honnan tudom, hogy baj van?
Van jo hirunk is, 3 het mulva le lehet venni a terpeszpelust, mert rendbe jott a csipoje. Es kicsit lejtos terepen mar hasrol hatra fordult.

Zsuzsi
tenyleg mi lett a baratnod es a szuleid randijabol?
En nem csodalom ha telefonokat dobalsz, leirasod alapjan beleremegtem, a most szupernyugis es rendes kis Andulkabol is ilyen ordogfioka lesz? Andus inkabb rengeteget aludt tegnap es tegnapelott is, ra nem hatott a kup. Eleg rossz lehetett neked babakent, mi is felunk mert apaja is asztma gyanus volt.

Norka
csak nem Hullamfurdo es Koztarsasagter kornyeke, en is ott nottem fel. Lehet hogy Jazi es en egy oviba "fogunk jarni" Kép remelem mar nincs ott a gonosz Ica néni. Kép

En is mentettem a recepteket, majd ha kiprobalom beszamolok. most rohannom kell fozni, en mindig ilyenkor kotyvasztok.
Sziasztok
Zsurlo
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Csak ide is tudtam jönni, bár már nagyon fáradt vagyok. De azért jöttem.

Képzeljétek Zsani elkezdett kopaszodni!!!! De nagyon!!! a homloka már a feje tetejéig ér, olyan mintha megskalpolták volna. Bár ha tényleg rám hasonlít, akkor el fog neki hullani az összes, és majd 8 hónap múlva elkezd nőni az új haja. Én is olyan kopasz voltam, hogy a légy korcsolyázhatott a fejemen. Így majd nem kell azon aggódnom, hgy vizes a haja és megfázik.

Urszila
Az tényleg jó, hogy megérte a nagymamám a lányom születését, de sajnos már nem láthatta. Mert kórházba került. Mi pénteken jöttünk haza, és ő szombaton már bekerült a kórházba. Másik városban lakott, és még nem tudtuk elvinni, hogy megnézhesse Zsanit, ő meg már nem volt olyan állapotban hogy eljöjjön. Csak fényképen látta, de legalább látta.
Jaj tényleg küldtem neked emailt a yahoo-s címedre, ami a profilodban van, mert nem kaptam meg tőled a tejszaporító emailt. Valahova eltünhetett aneten. Ha elküldenéd mégegyszer.

Anyakati
A doki nénitek elég brutálisan bánt Védával, de legaább volt benne annyi bűntudat, hogy felhívjon bocsánatot kérni. Neki ezek szerint még van lelkiismerete, nem úgy mint pár orvosnak. Kíváncsi vagyok, hogy nézhet ki Dani. Olyan aranyosak a kisfiúk rövid hajjal.

Zsuzsi
Nálatok minden napra jut valami izgalmas dolog. e nap a zár, másik nap cserebogár, holnap mi következik KépKépKépKépKép Azért már látoma a jövődet a három gyönyörű fiad, akik mindentől megvédenek (még a cserebogaraktól is KépKépKép)

Láttátok mennyi baba született a szomszédban? Jön az utánpótlás hozzánk! De jó!!! KépKépKép

Na megyek lezuhanyzok és lefekszem, mert holnap megint nehéz napunk lesz. Megyünk a szüleimhez (ott lakott a nagyim is) Onnan még elmegyünk a másik nagyszüleimhez is, mert még ők se látták, pedig már elmúlt 3 hetes Zsanka, és nem akarom, hogy pont a temetésen lássák először, ezért beelőzünk. Kíváncsi vagyok hogy reagál a másik nagymamám. Csak mostoha szószerint az édesanyám részéről. Engem is csak 6 évesen látott először olyan jóban volt a szüleimmel, mert anyukámnak azt kívánta, hogy keresztbe akadjon benne a gyerek, miután titokban férjhez ment apuhoz. Szerintem azért szült meg engem rekord sebességgel. Engem nem is látott terhesen se, mert nem voltam rá kíváncsi. A nagyapám (ő nem mostoha, és imádom) nagyon jó ember. Inkább ő miatta megyünk és viszem Zsankát is. Jaj ne haragudjatok, hogy OFF voltam, de valakinek ki kellett panaszkodnom magam, és mst épp ti voltatok azok. Bocsi hogy untattalak beneteket.

Puszi mindenkinek
Nadine és a magától elalvó Zsanigombóc

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok,
Anyakati, ez a vedonos sztori eleg brutal. Bar valamit menta dolgon, hogy legalabb elnezest kertek. Jobbulast Vedanak! A kepek csudi edesek! Kép

Myssnia, jok a kepek! Kép Auto..KépKép

Snoopy, jo kis rosszcsont fiad van. Minden Zsombi ilyen (lesz)? Mert akkor elkezdek lelkileg keszulni! Kép

Toffifee, en is fuggo vagyok mar! Kép Neha attol felek, a gyerekem majd megno, es majd azt meseli az anyjarol, hogy allandoan mered valami monitor szerusegre meg allandoan kopacsol. Kép

Norka, anyos beszolasa 10 pontos...KépKép

Zsuzsóc, Angela, jo, hogy jottetek, es gyertek gyakran! Kép

Zsuzsi, a kepet elnezve, Zsombi is pont ezt (es igy) produkalja. Kép De bezzeg forogni nem hajlando. Kép Azert vagyok ettol ugy nekikeseredve, mert jovo heten mennunk kell az 5 hos oltasra, es mar a 4 hosnal is ezzel szekirozott a gyerekorvosunk es a vedononk. Kép

Nadine, nagymama. KépKépKépKép

Franyo, feltekeny vagy az ocsikedre? Ejnye-bejnye. Neki is jar egy kis sszorakozas, nem? Hiszen mar 16 eves nagyfiu! Kép

Csucsuka, Alsopahokert irigy-irigy. Kép

Zulu, gratu a feluleshez! Barcsak mi tartanank mar ott! KépKép

HAzajott kulfoldrol masfel hetre a gyerekkori baratnom (pont egy het kulonbseg van koztunk eletkorilag, a gyerekeink kozott meg pont 2 het), es ma tudtunk talalkozni. HAt, eleg ramenos lanya van, azonnal megfogta Zsombi kezet, aztan meg simogatta az arcat. Kép Mondtam is a baratnomnek, micsoda dolog ez, a lanya csak igy letamadja az en artatlan fiamat??? Kép Csinaltam roluk kepet, majd felteszem, csudi edesek voltak, bar Zsombi elegge kerette magat! KépKépKép Ja, a vicces az volt, hogy a csajszi masfel(!) kiloval nehezebb Zsombinal, pedig mint irtam, csak 2 het van koztuk, es mindket baba csak anyatejet kap. De tok jo volt dumcsizni es setizni a MArgitszigeten. KépKépKép

Timici, merre jarsz??????

Chrissy, nem jossz errefele? KépKépKép

Pussz,
Gombóc

ui.: Most megnezem, mennyi az uzeneteim szama...
gombóc
 
 


Zsurlo,
gonosz Ica neni Kép!
Baratnom es szuleim jol elvoltak, bar szuleim elotte kicsit ketsegbe voltak esve! Mondjuk faterom minden nyelven ert es beszel, bar szotarat meg nem fogott a kezeben! Vegul nem mentek etterembe, otthon volt vacsi, es nemi tarsalgas! Holnap jon vissza Susan Nemetorszagba (igaz Berlinbe), de majd telefonon megtargyaljuk a dolgokat az o szemszogebol is! Kép
Jo Andulkabol tuti nem lesz ordogfioka!
Bronchitis es asztma csunya dolog, utalom! Ha hiszel benne, keressetek fel egy jo homeopatat!
(Most gyogyitottam meg a ferjem Achilles-inat, es epp kuralgatom a valoszinu tudogyuszijat- tegnap 2 het kohoges utan visszalazasodott, de persze dokihoz menni nem akar. Pedig ez mar szerintem is antibiotikumos eset lenne! Jatssza itt nekem Nemecsek Ernot, azt itt maradok 3 gyerekkel ozvegyen a makacssaga miatt!)

Anyakati,
Ok a dokineni, csak sajnos az Veda orran es fajdalman mar nem segit! Varjuk a keper uj Danirol! Tenyleg szep kis szoszke haja volt!

Beu,
Lehet, hogy nem vigasztal, es Nike szandid se lesz tole, de en meg a szulinapomon se kapok semmilyen meglepit apjuktol. Hogy rohogjel egyet: 18. szulinapom, mellesleg 39 es fel hetes terhesen. Ajandek: Jack London: A vadon szava. Kb. ilyen kaliberu ajandekokat szoktam kapni, illetve mar ezt sem, mert A vadon szava es tarsai utan betiltottam a meglepiket. Viragot ket egymast koveto evben kaptam, de csak mert az elso elott jo nagyot balheztam miatta! Kép

Megyek aludni lassacskan...pedig ma is elhataroztam, hogy koran agyba bujok, mert reggel rem faradtan tudok ebredni mostansag!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Gomboc,
Nehogy mar aggodj amiatt, hogy nem forog Zsombi! Dani soha nem forgott, nem maszott, nem ult fel. Az elso megmozdulasa a felallas volt, es 10 honaposan mar jart! Szoval nyugi! Minek forogjon, ha anelkul is elegedett? Kis kenyelmes! Amugy a dokineni es a vedoneni szokott forogni? En tuti nem forgolodnek, ha egyhelyben is jol erzem magam!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

En mar sosem fogom utolerni magam az olvasassal... Pedig Petra az utobbi napokban fantasztikusan jo kislany, sokat eszik, sokat alszik.Kép Es jatszik a kezevel, kozben sokat nevet, igy:
Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Hali Csajok!

Zsuzsóc, elárulom, hogy én tavaly novemberben foglaltam le a szállást. Már a várólistájuk - ha esetleg valaki lemondaná - is hosszú...

Leszter, szupi a Petra-fotóKép

Gombóc, az én Danóm se rohanta el a dolgokat, 12 hetesen fordult hasról hátra, 4 hónaposan oldalra és 6 hónaposan hasra. Na de aztán úgy belejött, hogy csak pörögve volt hajlandó közlekedniKép, csakhogy anya parázhasson, 8,5 hónaposan kezdett kúszni, mint a kommandósokKép, 10,5 hónapos volt mire rájött, hogy mászni is lehet, de akkor már egy hónapja fel tudott állni. Két héttel az első szülinapja után pedig elindult. Mostanra már leszoktam a paráról, bár még ugrálni nem tudKép...

Anyakati, szegény piciKép Véda, reméljük nem hagy benne mély nyomokat a dokinénitek ténykedése!

Zsuzsi, következő kérdésKép: nem a múltkor ünnepelted az 1000. hozzászólásodat??

Na pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Myssnia
Minden ok? Semmi szedules mar? Meglestem az autot, naggyyoonn allat! Kép

Leszter
Koszi a recepteket, mentve. A porkoltes tok nem semmi lehet?! Nyammmmm...

Kangi
Nem voltam "irokepes", pedig a lanyom folyamatosan ugyanazokat a tuneteket produkalta,mint Julcsi.Vegig aludta azt az ominozus napot, utana meg nyuglodott 1000el, pedig Jazi tenyleg nem szokott...kivancsi vagyok ma mi lesz a diagnozis?! Kép

Csucsuka
Mar a nyaralas elmeselese is feldobott, koszi! Kép Szupi lehetett!!! Na de nem irigykedunk, UGYE???????? Kép

Franyo
Kisocsi Kép Biztosan megtetszett neki a babaprojekt! Kép
Amugy Jazi meg csak es kizarolag idegennyelven beszel, a magyart meg kisse tori. Kép
Gratula az ataludt ejszakahoz! Es az ujjszopihoz.Ezentul biztosan sokkal tobbet fogja lefoglalni magat ezzel.

Andi
Jazi elobb mindent a jobb kezevel csinalt, de aztan vedono mondta,hogy mind a 2 kezebe adjam a jatekokat. Azota kisse "balkezesedett". De szerintem ez meg ilyenkor nem derul ki. Amugy en is balkezes vagyok, de nem sok eselyt latok ra,hogy kiscsaj is az lesz.
En naponta 2-3x megmosom Jazmin nyakat.Csak siman a labamra ultetem es csak nyakat mosunk a furdobe.Azota nem pirosodik.

Beu
Hmmm, hogy Te mikre ra nem ersz?? Suti...irigykedem am! Kép Szerintem sem a kendotol kohogott a nagyfiad. Inkabb sirt volna,ha szoros. Amugy mostanaban en is inkabb babakocsit rangatom elo, mert megsulunk kendobe, na de jon meg kutyara vollamos!!! Kép

Heni
Tenyleg hihetetlen,hogy Dorina milyen ugyes! Nagy gratula. Kép

Zulu
Uszas Kép Ucsorgeshez nagy gratula!! Kép

Urszila
Nyugis nap mar biztosan Radfert!
Ettem tegnap vinettat!!!! Kép

Zsuzsi
Turofank izlett a kis csaladnak? Gyuri ugyes kidobofiu lesz! Kép

Anyakati
Nagyon derek dolognak tartom, ha egy ember belatja a hibajat. Most ugyan szegeny Vedanak hirtelen nem lesz jobb, de ezentul tuti jobban fog Ra figyelni! Kép Meg gondolom a Te lelked is picit megnyugodott! Szoke haj Kép Majd visszano! Kép

Zsurlo
Kohoges mulas- Hurrrrraaaa! + terpeszpelus leveves! Kép Tobben is panaszkodnak,hogy a nagy melegbe nem nagyon eszik a babajuk. Doki neni mit mond?
DEDEDEDEDEeeeeee Kép Pepsis haz melle koltozunk. Gonosz Ica nenit nem akarunk! Kép Melyik oviba jartal? (Gondolod,hogy kicsit koran erdeklodom??? Kép )Mikor mentetek el Pecsrol? Miert??

Nadine
Nagymamadert reszvetem. Kép
Kopaszodast ne band!Jon majd az uj haj hamarosan (remelhetoleg Kép )
Leszter
NagyonNagyon edes Petra! Kép (Aki Jazmin is, ugye!)

Lanyok
Az 5 honapos oltasnal is 2 szuri jar?
Tegnap letettem Jazmint aludni du. 20 perc utan benezek, es mit latok??
Kép

Gondolhatjatok,hogy nem keresztbe tettem le...
Voltunk tegnap nogyogyasz bacsinal, mehem teljesen visszahuzodott. Ledobbent,hogy mekkora lett Jazi! Kép Viszont lemertem magam es semmi+ nem maradt rajtam szules utan! Kép Azt kerdezte,hogy biztosan en voltam-e, aki ezt a kiscsajt megszultem... Kép
En nemtom mi van Jazminnal, 2 napja du. nyuglodik. Aztan nagy pirosfejes szabalyos sikitas (sosem hallottam meg ilyet elotte) es alomba ajulas. Mi a fene lehet ez?
Hetfon hozzuk el a mosogatogepet! Mar ihajdenagyon varom! Kép

Huh, de hosszu lettem. Bocsi....
Norka es molst bekesen alvo Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Szóval az új sérós képek Daniról:

ILYEN VOLT:
Kép

ILYEN LETT:
Kép

És egy bónuszképKép
A HÁROM PELENKÁS:
Kép

Anyakati
anya_kati
 
 


Oldalról ilyen lett, bár a kép rossz minőségű:
Kép
anya_kati
 
 


Halli!

Norkini!
Fogára gyanakszom. Legalábbis Gabi fiam akkor visít torkaszakadtából mikor a foga fáj. illetve jönKép
Helyi érzéstelenítésre: Dentinos N Gél. Próbáld ki. Kb 850 forint vény nélkül kapható.

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Anyakati
Szerintem Dani igy is nagyon edes! Es a pelenkasok is! Kép

Sasha
KosziKoszi! Kép Nem tudom,hogy ez mar a foga lenne-e, mert nem tomkodi annyira sokat a szajaba a kezet, meg nem is nyaladzik veszesen. Vagy ez nem mindenkinel feltetel? Es csak du.....gondolod,hogy fogacskaja lenne?

Lanyok
Meg 1 kerdes, hatha volt mar valaki ilyen helyzetben. Jazi szuletesetol nagyon ugyesen szopizott. Eleinte parszor kellett csak figyelnem,hogy ne csak a mellbimbot kapja be, aztan ment minden,mint a karikacsapas. Erre most par napja valahogy furan szopizik, mert tompan faj. Megneztem, majdnem csak a mellbimbo van a szajaban, szoval ez a baj. De mitol valtozhatott??

Norka es rottyantott Jazmin
norkini
 
 


Norka,
Miki is neha szorakozik. Nem tudom miert, kezdo vagyok a temaban...lehet, hogy ilyenkor nem is annyira ehes, mint inkabb komfortszopizik, es rajott, hogy igy nem jon annyira. De ez csak tipp!
Mondjuk Miki azt is csinalja, hogy bekapja a cicit, es utana kitamasztja magat a kezevel, loki el magat tolem, csocsom meg majd leszakad!

Anyakati,
Csucs a kep a harom pelenkasrol, meg persze Dani uj serojarol is! Kepzeld, Gyuri egyik naprol a masikra szobatiszta lett, csak el ne kiabaljam! A wc-uloke olyan felnottes, az tetszett meg neki. A bilivel nem volt joban soha!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Gyuri a szokiforgato:
Mondom neki (miutan az egesz kanape tiszta morzsa es igyekszem feltakaritani):
-Mire megnottok dilihazba kerulok!
Gyuri (ketkedve mondogatja magaban, latszik, hogy goze nincs mi lehet az):
-Bilihazba?!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Na, MOST! Mindenkinek írok (vagy legalábbis marhára igyexem), mert este lemegyünk a Somlóra, és vasárnap jövünk. Csak beadtam a derekam, mivel nem találtunk sofőrt, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy Julcsi ma is 3/4 7-kor kért először enni az este fél 8-as elalvás után, már harmadszor csinál ilyet, úgyhogy megint magamtól ébredtem, hurrá!

Elalvás előtti ordítás: többen írtátok, hogy vajon miért. Szerintem ekkorra már dögletesen fáradtak, és átbillennek a holtponton, és kimerültségükben ordítoznak, mert nem tudnak megnyugodni, ezzel mintegy "altatva" magukat. Tegnap nálunk is ez volt (úgy értem, tegnap IS Kép), bekapcsoltam a hajszárítót, el is hallgatott a lányzó, aztán mikor kikapcsoltam, akkor már csöndben volt, de még ébren, és időnként fel-felordított egy-egy fél percnyit, majd elaludt.

Anyakati Kép
Dani irtó klassz paskó lett rövid hajjal! És mennyire hasonlít rád! A három pelenkás meg csodaszép, de azért elég horror lehet hármat pelenkázni!
Véda-orr de a dokinénitől szép, hogy összekapta magát. Legközelebb tényleg ne add kia a kezedből a kis puffancsot! Meg egyiket se. Juj, micsoda hülyeségeket írok, hogyan is szakadhatnál háromfelé Kép

Norka Kép
Ti meg mingyán költöztök, az szuper! Keresztbe-kép Jáziról cukorbárány. Anyósod beszólása halálra röhögtetett, elmés egy asszon! Kép Költöztetés-téma vuáááh Kép (Anyósékkal), bár még van pár napod, hogy a hátfájást elintéztesd Kép
Balkezesség: Julcsi bal kézzel nyúl mindenért, mi mindketten jobbosak vagyunk, illetve én valahogy egész furcsán kétkezes, mert jobbal eszem mege írok meg pingpongozom (évente egyszer ugyan, de akkor is jobbal), viszont a labdajátékokban és a verekedésben balkezes és –lábas vagyok. Tök érdekes. Főleg a haragos félnek, mikor a sallert nem várt módon bal kézzel kapja. Iskolában nagy meglepetéseket okoztam vele KépKépKép
Öthónapos szuri is dupla.

Leszter Kép
Petrácska gyönyörű, és milyen édesen rágja az ujját! KépKépKép

Zsuzsi Kép
Cserebogártalanító Gyuri KépKépKép még ha ki is röhintett, akkor is édes! Meg a vízbeejtős sztori is jó, és a képek gyönyörűek. Én a mobilt vágtam egyszer falhoz direkt, de nem döglött meg a szemétje Kép
Szobatiszta Gyuri: HURRÁ! HURRÁ! HURRÁ!
Az én húgom is egy szerdán lett szoibatiszta. Druuk, hogy így maradjon!

Beu Kép
Lőrinc a sapiban nagy király. Mondjuk sapitlanul is az. Milyen lett a profiterol?
Kucu néni Kép

Csucsuka Kép
Juj-juj, de jó lehetett nektek! Úszó Danó el is hiszem, hogy nagy sikereket aratott!! Ordító Zsófibaba Kép de a kilók miatt ne bánkódj, hiszen ebből látszik, hogy tudtál pihenni.
Hah, unalmas hétköznapok, bár úgy lenne, de amilyen kis ügyes vagyok, mindig kitalálok magamnak valamit. Jövő hét végén meg mi is megyünk nyaralni, Őriszentpéterre.

Myssnia Kép
Hogy vagy? Kocsid szupi lesz!!! Meg én még mindig örvendek, hogy Pestre jöttök, szép házba!
Képek cukik a csajozó Szilárdról! Kukifogás Kép

Nadine Kép
Nagymama KépKépKép
De biztos, hogy nagyon boldog és szép életet élt, és még megláthatta, hogy milyen boldog vagy Zsankával.

Zsurlo Kép
Terpeszpelus levétel: HURRÁ!!!

Momo Kép
Férjednek viszontüdv, kakis sztorin meg most én röhögtem, de nem kicsit ám!!! KépKépKép
Motoros ellen suttyomban kiszórt rajzszeg hatásos lehet, de a véres fejét nem jó nézni, úgyhogy azért mégsem százas az ötlet. Majd még gondolkodom Kép

Toffi Kép
A te kakis sztorid is vidám! Apa miért ilyen izé, hogy mi nem nézhettük meg??? Naaaa!
Én is hármat szeretnék, de egyelőre még csak azon merengünk, hogy a másodikat mikor vállaljuk be. Én hamar szeretném, bár Momo és Zsuzsi kis korkülönbségű babasztorijai néha elgondolkodtatnak.

Maci_2 Kép
Oltást hogy viselte a kismaci?

Snoopy Kép
Nálatuk is mizujs oltás ügyben? Vérző pofázmányka Kép
Az X-be kifelé fordítva is kényelmesen bele lehet ültetni a bébikét? Vagy nem én voltam a béna, hanem valóban kényelmetlen úgy neki? Úgy szeretném, ha fel tudnám magamra akasztani úgy, hogy kifelé kukucskál, hogy kell? Norka, a kérdés neked is szól! Köszi!

Angi Kép
Strandolás klassz lehetett! Most hétvégén talán nekem is kijut, igaz, csak éjszakai fürdőzés, de Julcsit azalatt pesztrálják a füredi nagyiék. Ettől ugyan nem leszek Negró Ferkó, de mindegy.

Franyo Kép
Annácska még mindigy gyönyörű! Öcsi-sztori Kép Én hinnék neki.
Pékélesztő magyarul? Hm, esetleg megpróbálom!

Virga Kép
Centis fogyás hurrrá! Hurrá! Én legfeljebb akkor mutatok kevesebb centit, ha megnyújtom a mérőszalagot Kép

Urszila Kép
Tüzijátékellenes kutyákok Kép Azért a férjed, gondolom, nézett, mint gázálarc, mikor a kutyeszok elnyargaltak mellette KépKépKép

Andi Kép
Máglyarakás és gulyás finom, de legközelebb főzze otthon és adja fel postán nem jobb lenne?! Kép

Zsuzsóc Kép
Akkor jó, ha a szurit jól bírta Liza! Ma hogy vagytok?

Urszila Kép
Hónaljizzadás, hajjaj!

Gombóc Kép
Gyerekkorri barátnő, az jó! ..nekem meg férjhez ment, hát ki érti ezeket? Kép

Zulu Kép
10 nap szünet? Az jóóóó! Hol? Vagy lemaradtam valamiről?

Fúúú, remélem, senki sem maradt ki, és ha véletlenül mégis, kérem, ne rúgjon virtuálisan farba!

Pussz
Mégisutazó Kangi és éjjelalvó Julcsi
kangi
 
 


Zsuzsi!!! Biliház!! KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Anyakati!

Én mikor kórházban voltam Emmával jasmeés miatt, akkor ott kiszívták az orrát ilyen szondával, mert előtte náthás volt és féltem hogy nehogy abba is vissazessen. Mint kiderült alaptalanul, merta z ég világon semmi nem volt az orrában. A lényeg, én végignéztem, egy nagyon vékony, hajlékony kis csövet dugnak az orrukba és azzal tisztítják. Hát nem tudom hogy siekrült vele felsérteni az orrát mert Emmának semmi gond nem volt pedig száraz volta nozija mert már nem volt náthás. No de nekünlk meg ugye a combiján van ott azemlék a lázcsillapító injekciótól, úgyhogy mit csodálkozom.Kép

Gombóc!

Én épp néhány napja panaszkodtam itt hogy Emma 8,5 hónaposan ott tart hogy forog.KépKépKép 7 hónaposan fordult hasra először, oldalra 4 hónaposan. Az elmúlt 1,5 hónap alatt annyit fejlődött (mióta először hasra fordult) hogy néha felnyomja magát pár másodpercre négykézlábra. viszont pörögve mindent elér. És enneke llenére se a védőnő, se a gyerekorvos nem aggódik, szerintük jól fejlődik, csak lassabban minta mai átlag. Jól lehet vele kommunikálni, jól fog, sőt lábzsonglőrködik (hanyatt fordul és a lábával megfogja a játékot, így a keze szabad marad, azzal tudja püfölni, meg ilyesmi). Úgyhogy ne aggódj, már én se teszem csak néha türelmetlenkedem.

Anyakati!

A 3 pelenkás nem semmi. ilyenkor olyan szupernek tűnik, és én is szeretnék 3 pelenkást, aztán belegondolok és Kép elmegy minden bátorságom.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Jó reggelt!

Manó,
igazad van, akkor biztos nem vette volna fel a telefont. Kép

PsAndi,
szerintem is a lemosás a legjobb, és jó szárazra kell törölgetni. Nekünk ugyan adott egy hintőport a dokinéni, de az is úgy működik, hogy pár óránként, amikor már látom, hogy becsomósodott, akkor lemosom, és jó szárazra törlöm.
Anna először a bal kezét használta játszásra, ezzel bokszolgatta a fölötte lógó játékokat, a jobb kezének öklét meg nyomta a szájába. Most már mindkét kezével játszik, nyúl a dolgok után, de úgy látom, általában a jobb kezének a hüvelykujját szopizza.

Beu,
csináltam képet, de nem lett túl jó, azért a lényeg látszik, tessék:
Kép

Szóval ezt csinálja, és sokszor így fordul át a hasáról a hátára. Kinyomja a fenekét, majd oldalt rakja, és már át is fordult.

Heni,
Annácska ugyan még csak négy hónapos, de ő is úgy forgolódik pelenkázás közben, hogy ihajj. Alig bírom lefogni, hogy ráadjam a pelust. Kép

Zulu,
jó nyaralást!!!

Orsoly,
még hogy konkurencia!!! Hát...!!! Nem jutok szóhoz! Kép Jól van, hát akkor most már bevallhatom, hogy pár nappal ezelőtt mi is együtt sétáltunk egy nagyon helyes Zsolti babával, akivel a csípőszűrésen ismerkedett meg Anna, jó? Szóval fiúk is vannak bőven, na, ehhez mit szól a szépszemű vőlegény? Kép Egyébként boldog névnapot neki!!!

Zsuzsóc,
töförög Kép, ez nagyon találó szó! Az én kis négyhónaposom pár napja azt csinálja, hogy hasra vágja magát, a fenti kép szerint felpúposkodik, és szeretne előre haladni, de nem bír, mert arra még nem jött rá, hogy a kezét kéne előrébb rakni Kép, és rettenetesen bedühödik, amiért nem jut előrébb! Kép

Urszila,
túrós recept keres-keres... megvan, tessék:

Egyszerû túróspite
Hozzávalók a tésztához:
2 pohár liszt, 1 pohár kefir, 1,5 pohár cukor, 1 csomag sütôpor, 0,5 pohár olaj, 2 db egész tojás. (A pohár nagysága a sütô, illetve a tepsi méretétôl függôen 2 dl-tôl 3dl-ig értendô, de mindig és minden nyersanyag tekintetében
ugyanaz a méret legyen.)
Hozzávalók a töltelékhez:
3/4 kg tehéntúró, 1 db egész tojás, mazsola, vaníliáscukor, kristálycukor, reszelt citromhéj, némi ôrölt fahéj ízlés szerint.
A tészta nyersanyagait jól összekeverjük. A tepsit olajjal kikenjük, mielôtt az elsô tésztaréteget beleöntenénk. A jól összekevert massza háromnegyed részét jó meleg sütôben, de lassú tûzön félig megsütjük. Amikor félig megsült, a sütôbôl kivéve megkenjük a töltelékkel, és betakarjuk a megmaradt 1/4 résznyi tésztával. Újból sütôbe téve lassú
tûzön teljesen megsütjük.

Remélem, az ékezetes betűk is olvashatóak lesznek, mert word-ből másoltam...

Zsuzsi,
Gyuri + cserebogár Kép! Jó a férfi a háznál! Kép

Anyakati,
azért rendes dolog tőle, hogy felhívott, és elnézést kért! Kár, hogy nem előbb gondolkozott... Aranyos a három pelusos!!! Na és a megnyírt Dani! Nagyon kis helyes!!! Kép

Zsurló,
jó, hogy már múlóban a köhögése Andusnak! Szerintem ne aggódj, hogy keveset eszik, sokan mondták, hogy ebben a melegben kevesebbet eszik a babájuk. Ha szépen fejlődik, szerintem nincs baj, egyszerűen ennyi az igénye.

Nadine,
kopaszodás nálunk is megvolt! Anna elég sokáig kopaszka volt, de mostanra már nő neki szépen a hajacskája. Úgy nézett ki, mint egy kis hóember Kép Itt egy régi kép róla, abból az időből:
Kép

Gombóc,
ártatlan Zsombi Kép! Azért biztos örült a kiscsaj közeledésének! Kép

Leszter,
csuda helyes a kis huncut Petrababa!!! Kép Ezen a képen picit mintha a férjedre hasonlítana, nem? Milyen színű a szeme, már bebarnult? Vagy csak a képen látszik annyira sötétnek? Annának kezd kicsit zöldesedni, néha úgy látszik...

Norka,
16 évesen korai lenne még a babaprojekt! Kép De szerencsére tényleg nem...
Gratula a lement kilókhoz! Rajtam is csak 1-2 kiló maradt szerencsére, de a hasam valami elképesztően csúnya, plöttyedt Kép. Viszont a férjemnek tetszik így is, és az a lényeg Kép! Jázmin is nagyon mozgékony kiscsaj!! Naaaagyon jó a kép!
Mellbimbó... passz. Kép

Zsuzsi,
Biliház KépKépKép!!!

Kangi,
gratula az átaludt éjszakákhoz, hátha így marad! És azért biztos jó lesz a Somlón, drukk, hogy Julcsi is tolerálja, és nyugodtan szőlészkedhessetek!!! (Aztán finom borocskát hozhass nekünk a következő talira! Kép)

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Urszila,
û = ű Kép, de gondolom, rájöttél KépKép

Franyó
franyo
 
 


<pre>
Anyuka Baba neve Baba szülinapja Baba születési adatai Baba kora Testvérkék
Manó Emma 2002.10.10 3400 g, 51 cm 37 hét + 1 nap Első baba
Zulu Anna Sarolta 2002.12.02 3500 g, 55 cm 29 hét + 4 nap Dávid (2000.09.30)
Rekababa Réka 2002.12.12 3640 g, 56 cm 28 hét + 1 nap Első baba
Zsuzsó Dana 2002.12.14 2900 g, 54 cm 27 hét + 6 nap Első baba
Noeeemi Dominik 2002.12.17 3580 g, 54 cm 27 hét + 3 nap Első baba
Virga Levente 2002.12.19 3800 g, 59 cm 27 hét + 1 nap Első baba
Andy78 Márk 2002.12.27 3660 g, 55 cm 26 hét + 0 nap Első baba
Orsoly László 2002.12.30 3950 g, 55 cm 25 hét + 4 nap Első baba
Gombolyu Lili 2002.12.31 3530 g, 55 cm 25 hét + 3 nap Első baba
Kakukkfű Emma 2003.01.03 3470 g, 52 cm 25 hét + 0 nap Első baba
Heni1979 Dorina 2003.01.17 3822 g, 51 cm 23 hét + 0 nap Bence (2000.11.09)
Timici Bence 2003.01.22 2900 g, 51 cm 22 hét + 2 nap Első baba
Gombóc Zsombor Viktor 2003.01.28 3350 g, 52 cm 21 hét + 3 nap Első baba
Nyúlandi Maja Adrienn 2003.01.31 2900 g, 52 cm 21 hét + 0 nap Első baba
Norkini Jázmin Sarolta 2003.02.09 2600 g, 48 cm 19 hét + 5 nap Első baba
Zsuzsi74 Miklós Benedek 2003.02.11 3460 g, 54 cm 19 hét + 3 nap Dani (1992.07.05) és Gyuri (2000.11.02)
Miszike Rebeka 2003.02.15 3590 g, 54 cm 18 hét + 6 nap Első baba
Myssnia Szilárd Márk 2003.02.20 4050 g, 59 cm 18 hét + 1 nap Első baba
Kangi Julianna Angéla 2003.02.23 2700 g, 48 cm 17 hét + 5 nap Első baba
Franyó Anna Virág 2003.02.24 3000 g, 54 cm 17 hét + 4 nap Első baba
Manó2 Dorottya Rebeka 2003.02.25 3100 g, 53 cm 17 hét + 3 nap Első baba
Judó Hunor György 2003.02.26 3900 g, 56 cm 17 hét + 2 nap
Momo Adrienn 2003.03.03 3200 g, 53 cm 16 hét + 4 nap Timi (2001.10.08)
Regli Lilla Regina 2003.03.11 3800 g, 56 cm 15 hét + 3 nap Első baba
Zsurló Hajnal Anna 2003.03.15 4320 g, 54 cm 14 hét + 6 nap Első baba
Beu Lőrinc 2003.03.19 4450 g, 62 cm 14 hét + 2 nap Első baba
Maci_2 Veronika 2003.03.23 2670 g, 50 cm 13 hét + 5 nap Első baba
Zsuzsóc Liza Bernadett 2003.03.24 3900 g, 54 cm 13 hét + 4 nap Első baba
Csucsuka Anna Zsófia 2003.03.31 3900 g, 53 cm 12 hét + 4 nap Danó (2001.06.24)
Urszila Júlia 2003.04.09 3200 g, 50 cm 11 hét + 2 nap Andris (1994.05.07) és Zsuzsi (1996.06.18)
Leszter Petra Jázmin 2003.04.09 3600 g, 56 cm 11 hét + 2 nap Első baba
Toffifee Zsombor 2003.04.22 4050 g, 54 cm 9 hét + 3 nap Szandi (1997.08.05)
Anyakati Véda 2003.04.24 3650 g, 55 cm 9 hét + 1 nap Dani (2000.05.14) és Sári (2001.12.17)
Dinihe Szonja 2003.04.25 3700 g, 57 cm 9 hét + 0 nap Bianka (1994.02.11)
Snoopy Levente 2003.04.27 3100 g, 53 cm 8 hét + 5 nap Zsombor (2001.05.30)
Andi Dániel 2003.04.28 3200 g, 55 cm 8 hét + 4 nap Első baba
Mariann Márton 2003.04.28 3000 g, 49,5 cm 8 hét + 4 nap Első baba
Pálma Bálint 2003.05.23 3520 g, 50 cm 5 hét + 0 nap Első baba
Márti Vilma 2003.05.29 3480 g, 55 cm 4 hét + 1 nap Ármin (2001.11.15)
Nadine Zsanett 2003.06.03 3800 g, 52 cm 3 hét + 3 nap Első baba
Ellimami Kevin Péter 2003.06.13 3700 g, 50 cm 2 hét + 0 nap Első baba
Angela Judit 2003.06.13 3300 g, 49 cm 2 hét + 0 nap Első baba
Gallainémagdi Zsuzsanna Dóra 2003.06.21 3590 g, 55 cm 0 hét + 6 nap Niki (1991.05.16) és Miki (2001.01.03)</pre>
franyo
 
 


Norkini!

Nem tudom, hogy ténylegesen a foga bántja. Ezt csak akkor fogod megtudni, ha kibújtKép De már nagyon abban a korban van a nagylány, hogy jöhet a foga. Gabinak is csak éjjel fáj a foga ám. Nappal semmi baja.Kép Meg az a Dentinox Gél sokáig eláll és tényleg jó érzéstelenítő. Szóval ha beruházol rá az még idén tökéletesen kiszolgálKép Főleg, hogy nem egy nagy tubusKép

Anyakati!
Szuper a 3 pelenkásKépKépKép

ZsuzsiKép
Végülis, egy biliben sem jobbKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Toffi!
Boltunk nincs, rendelni lehet tőlünk. Árlista a honlapon. Fixies, asszem még nincs rajta: 495 ft/30 db

Hordozókendő: szerintem csak akkor érdemes kifelé tenni a babát, ha mindkét kezét kinn hagyhatod, mert úgy is biztosa tartja magát. Akkor sem túl kényelmes. Szerintem. Akkor már inkább a kenguru.
Igen, a kéthónaposokat már bele lehet ültetni. Ismét fordulj a tükörhöz bizalommal. Ha elszörnyedsz, akkor laza a kendő, vagy még kicsi a baba. Újszülöttként is tárolod a babát egyébként függőlegesben, amikor büfiztetsz. A kendő jól megkötve majd minden ponton támaszt, így nem csuklik össze benne a baba. Ha gyanús, hogy nem jó, akkor mindig próbáld szorosabbra kötni, meglepően kis helyen elfészkelnek a babák.

Rólunk:
Zsombi két napig nagyiéknál! Édes szabadság!
A nappal tuti volt, na de az éjszaka...
Nekem pl 1.2 óra alvás jött össze. Levi röfögött, nyavajgott, ordított. Nem kínált alternatívát, mint pl ha szopiztatsz, akkor csendben maradok, vagy ha ringatsz elalszom. Semmi választható opció. Ha leszívtam a nóziját azért kiabált, ha nem szívtam le, akkor a liftező váladéktól ordított, az ordítástól mindig újabb váladékok mozgósítódtak. Ha nem szopiztunk, akkor cicit keresett, ha igen, akkor tejbe fulladt. Végre elaludt, kb 10 perc múlva éktelen hasfájásra riadt és ez reggelig kitartott.

Zsombi már jön is délután! :o):o(

Ma fülészetre megyünk oltás helyett, mert mintha érzékeny lenne...

Nem is meséltem, hogy egymás után kétszer is megtörték a kocsinkat! :o(
Először csak Zoli volt benne, elgurult egy parkoló kocsisor mellett, mire az egyik már nem parkoló kocsi nekitolatott. Ippeg hogy helyrehozták, amikor Prücsit UH-ra vittük. Leparkolunk a klinika (II.sz) előtt, viszonylag közel a sarokhoz, de tuti jó kis helyre, szállunk ki, Zoli ki akarta venni Prücsi hordozóját, kinyitotta az ajtót és hátralépett a csomagtartóhoz, amikor éktelen csattanás! A kanyarodó postás furgon nekiment a nyitott ajtónknak! Zoli majdnem agyoncsapta a pasast, mert az ajtó mögött Prücsi aludt! (A gyermek fel sem ébredt) Kérdezte, hogy ha nem lép hátra a nyitott ajtóból, akkor mi van??? Postás gyerek szerint" Szerencséje, hogy hátralépett" Mint a mesében. Ha a kiskirályfi nem jól dönt, akkor rápréselnek egy kocsiajtót.
Így én be Levivel a klinikára, Zoli meg papírozik kint az eszehagyottal, aki azt mondja, hogy nem ismeri el. Hívtak oda fűt-fát-virágot, de már a postás helyszínelő is azt mondta, hogy írja alá gyorsan, amíg csúnyábban nem néz!

Tudtátok, hogy ebben a hónapban két Levente nap is van? Mintha Mária lenne! :o) Remélem van azért még máskor is, mert ezek túl közel vannak a szülinaphoz.

Ennyit mára.
Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Sziasztok!

Kangi,
Gratula a befejezett vizsgaidoszakhoz, es persze az ejszakai alvasokhoz! Es ez mar csak egyre jobb lesz (remeljukKép)!

Zsuzsi,
Koszi a fozos infot. En emlekszem az eperlevesre, na persze nem olyan "jol", mint Danid... A malna igy is darabokban van a levesben, ugyhogy ha csak ez a hatranya, akkor mostantol en is forralom!Kép
Vacsi.Kép Majd szamolj be, hogy viselte Miki a hianyodat.
Aranyos lehetett, ahogy a cserebogar-Gyuri-Zsuzsi trio rohan az erkelyre.KépKép
Hmmm, X irasa nekem sem tunt fel akkor, csak most.
Gratula a szobatisztasaghoz!!!!!

Andi,
Anyosod nem semmi lehetett... De mar nincs ott, ez a lenyeg!Kép

Franyo,
OcsedKép
Neked is koszi a leves infot.Kép

Beu,
Aranyos lehet a kis hempergo!Kép Amugy meg akartam dicserni a multkori kepet Lorincrol (a rajfilmalligatorosat), nagyonnagyon tetszett!KépKép
En is rengeteg edesseget eszem. Foleg vanilias karikat es suritett tejet (ez eleg durva szerintem). De ha legkozelebb az Arkadban jarok, tutira kiprobalom a profiterolt is.Kép
Miert haragszol Apara?
KucuKépKépKép

Zulu,
Jo nyaralast!Kép

Nadine,
Petra haja is elkezdett hullani, de meg csak hatul, ahol az agy dorzsoli neki.

Csucsuka,
Aztaaa, novemberben le kellett foglalni a szallast??

Norka,
A tok tenyleg nagyon fincsi lett.Kép
A Te Jazminod sem semmi.Kép Nagyon aranyos kis husis babo!Kép
Hogy kerultel a nogyogyihoz? Csak nem terveztek valamit?Kép

Anyakati,
Daninak nagyon aranyos az uj frizuraja.Kép

Kangi,
Miszike ha jol emlekszem a Kaska-fele talin kifele forditva kototte magara Bekit. Ha jol emlekszem, van rola kep is a mi fotoink kozott (www.adline.hu/tali), ha az segit, erdemes megnezni, csak nekem most nincs idom megkeresni.

Franyo,
Annacska nagyon eros es ugyes!Kép Petra koszoni a dicseretet.Kép Jol latod, a szeme sotet barna, a kezdeti kek csak egesz rovid ideig tartott neki. Szerintem az alla es a szaja a ferjeme, a tobbit nem tudom, masok szerint a szeme az enyem. Nem tudom, a lenyeg, hogy tetszik igy, ahogy van.Kép Szep lesz a zoldszemu Annacska.Kép
HoemberKépKépKép

Snoopy,
Fixies melltartobetet engem is erdekelne. Postan kulditek? Mennyi a postakoltseg kb.?
KocsiosszetoresKép. De tenyleg szerencse, hogy se a picike, se a ferjed nem serult meg.Kép

Keszul egyebkent egy hosszabb, Beuehoz hasonlo, multba visszatekintos (retrogradKép) tipusu hozzaszolas, amit majd talan hetvegen befejezek. Es keszul a szulessztorim is, bar meg csak a kitolashoz keszulodok benne, de majd csak elkeszul az is.Kép
Puszi:

Leszter
leszter
 
 


FranyóKép
A sakpacsere, a nála fiatalabb Rékával történt. Kép

ZsuzsiKép
Köszi az orvosinfót. A döntés részemről már meglenne, vagyis nem metélünk. Benéztem a topikba is, de olyan trágya hangulat volt ott, hogy inkább elég. Szóval nekem a "nemvág" verzió a nyerő, lehet egyből a Dr. Kiss Imréhez kellene mennem. Na majd meglátjuk. Szilárd is fenéktolós, egyszer kétszer már majdnem átfordult. Viszont hátról hasra már nagyon megy a pörgés. Van, hogy este mikor elalszik oldarla teszem le, és átfordul hasra, ahogy ő szeret aludni. Kép
Autó:http://www.vw.hu/serienausstattung.php?K_ID=9&A_ID=106& + manuális légkondi, kikapcsolható utasoldali légzsák és gyöngyházfény.
Még kb 2 hét. Remélem nem több.

BeuKép
Éjszaka milyen volt? Aludt a kis drága, nem? A kúp nagyon hamar elolvad, nekem egy a kezemben tünt el a 3-4-szeri próbálkozásnál. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


BOCSI! AZ ELŐBB A TEGNAP ELMENTETT ÜZIT KOPIZTAM BE VÉLETLEN, MERT PERSZE MA DÉLUTÁN SEM MŰKŐDÖTT...

Sziasztok!
Lemaradtam, és nem tudom, mikor tudom behozni a lemaradást.Kép

LeszterKép
Petra csudaszép/édes!

ZsuzsiKép
Gyuri megintcsak ennivaló lehetett, ahogy megment a cserebogártól.
A vadon szavaKép

Andi
AnyósKép De már elment. Kép

Franyó
Ügyes ez az Annácska, csak Szilárd nem akarja, hogy aludjon egy jót az anyja? Kép

HeniKép
Én sejtem a műtétek okát...
A lemez: bocsi-bocsi, de mostanában kicsit nehezen tartom a lépést a topikkal. Sajna nem tudom mitévő lehetnél, én is csak akkor tudnék segíteni, ha látnám azt a lemezt. Bár így sem biztos. Esetleg megpróbálhatnád egyenként másolni a fájlokat. Azért küld már el egy mailben azt az előző üzit, mert már nem emlékszem kristálytisztán, hogy is volt. kicsit töröm a fejem...

Zulu
Gratula a felüléshez. Szilárd meg olyan mostanában mint egy keljfeljancsi, ha le akarom fektetni az ágyra, erőlködik, hogy felüljön. Kicsit korai még 4 hónaposan, nem?

Anyakati
Azért jó, hogy nem hagyta a dokit a lelkifurdalása. Ez azért szimpi.
Pelusos, frizurás kép ari.

Timici, Manó2
Tényleg! Merre vagytok?

NorkaKép
Szédülés most szünetel, remélem végleg. Szerintem egy jó nagy alvás-pihenés jelentősen segítene. Írigy a nem+ kilókért!
Kiscsaj zabálnivaló!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Leszter! Nagyon édes Petra! Kép

Zsófi! Mitől olyan különleges az üdülőhely, hogy ennyire előre le kell foglalni? Biztos elhangzott már, csak lemaradtam. Vagy elfelejtettem.

Norka! Jázi pakol rendesen. Csak inkább szét, mint össze! Keresztbe forgás új? Kilók: ezt nem kellett volna mondanod. Na, jó örülök neki! Kép Mosogatógép szinténKép

Anyakati! Dani nagyon édes lett az új frizurájával. Igazi nagyfiú! És édes a három pelenkás. A dokinéni telefonja mégis pozitívum. Igaz, van mit törlesztenie.

Norka! Szopizásnál ezt csak néha csinálja vagy állandóan? (Nem mintha tudnám mitől.)

Zsuzsi! Gyuri szobatisztaságához gratulálok! Vagyis még nem, el ne kiabáljuk. De azért mégis&#8230; BiliházKép Mindig olyan jókat mond!

Kangi! Julcsi alvása tök jó! Így pihentebben a hangulatod is jobb lesz! Micsoda verekedős csaj vagy Te. De apa már nem lepődik meg, ha kapja a balost?Kép

Manó! Mi történt a lázcsillapításnál? Bocs, de lemardtam.

Franyó! Micsoda kis akrobata Anna! HóemberKép

Snoopy! Jobbulást! Nektek sincs most szerencsés időszakotok.

Levi, Lackó! Boldog névnapot!Kép

Zsuzsi, Norka! Kendő-köhögés. Azért gondoltam, hogy valami a tartással nem jó, mert ahogy egy kicsit kézbe emeltem, abba hagyta. Megfázva nincs, lehet, hogy csak a szokásos félrenyelés.

Profiterol. Állítólag mára jobb lett. Szóval állnia kell. (Szomszéd néni mondta, akinek adtam, és maradt mára is. Nálunk nem maradt.) Szóval nem rossz, csak a pudingos csokis öntet helyett valami fini csokikrém kéne rá. Majd még kikísérletezem. (Bár abból valószínűleg semmi jó nem sül ki. Inkább szerzek egy tuti receptet. Ha valaki esetleg tud egy jó csokikrémet&#8230;!)
Íme:
Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok,
Most csak 2 perc gepidot kaptam Apatol, ezert gyorsan kuldom a tegnap igert kepeket.
Ime, a kepsorozat a ramenos kiscsajszi (Shani balrol) es az en artatlan kicsifiam (jobbrol) kozott:

Na, most megvagy! Kép

Kép

Na joooo, megfoghatod a kezem...Kép

Kép

Anyaaaaaa, micsinaljak, maceral...Kép

Kép

Pussz,
Gombóc, a kozephalado felhasznalo! Hurra! Kép
gombóc
 
 


Sasha
Koszi azert tenyleg beszerzem a gelt! Ma mar kevesebb ordiba volt, kb.3 perc alatt bealudt. Lassan csak visszaterunk a normal kerekvagasba?! Vagy nagyon naiv vagyok? Kép

Zsuzsi
Nem hiszem ,hogy jatekbol csinalna, mert pl. reggel fel6kor is ez volt,mikor 10-11 oraja nem evett elotte...szoval passz.

Myssnia
De jo,hogy elmult a szedelges! Kép
Jazi is folyton ulni szeretne...ja es ma megint keresztben ebredt. Kép

Miert nem mukodott ma egesz du. a babanet? Holnaptol mar teljes gozzel pakolunk, ma meg raertem volna Kép

Kangi
En tettem elorefele Jazit a kendobe,de szerintem nem eleg kenyelmes neki, mert ha kifele van a popsija, szepen szet tudom rajta huzni a kendot- azaz kenyelmes neki, nem vagja, ha forditva va, sokkal kevesbe. Miert nem ulteted bele igy?
http://www.nandu.hu/Magyar/Hasznos/Babakendo/babakendo.htm - Oldalt ulo poz. Jazi ezt is nagyon szereti es a kendo tartja a hatat. Julcsi is boztosan ugyesen tartja mar a fejet hozza!

Leszter
Neeeeeeem, semmi ilyesmi, csak sima citologia volt, na meg hianyzott a dokim! (De ez nem igaz... Kép )

Snoopy
Nem irigyellek az ejszaka miatt...es a kocsitores sem semmi Kép Na de csak javul a helyzet! (Ennel mar csak jobb lehet!! Kép )

Franyo
Popsikinyomos kep nagyon ari! Kép Jazi ezt meg nem csinalja.

Miszikerol ,Mariannrol tud valaki?

Meg benezek este, aztan babanettelenseg lesz... Kép
Pusza
Norka
norkini
 
 


Képek szuperek! Kép
Nálunk ma semmi érdekes nem történt, viszont nyálas kép van bőven:
Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok Lánykák!
20-a óta nem olvastam topicot, mert nem találtamKép, tök gáz milyen béna vagyok.
Zsuzsit kértem meg, hogy dobjon meg a linkkel és lőn!Kép
Sajna most többre nincs időm, mert egy Bence gyerek lóg rajtam, hétvégére meg
Móvárra megyünk, ma még gályáznom kell(mosogatás, felmosás, vasalás, pakolás), de hétfőn jövök és olvasok, írok meg minden. Reszkessetek!Kép

Gyerkőc fotók írtó jók, mindenki nagyon szép és ügyes, na meg okos.Kép Gratula minden mamának.
Jó hétvégét mindenkinek, pusssssza
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Megint csak gyorsan írok, bocsánat mindenkitől, akinek most nem tudok írni.

Zsuzsi!
Annyira nagyon irigy vagyok a szobatisztaság miatt!!!!!! Gyuri szuper, pusziljuk, amiért ilyen ügyes. Daninál nincs változás, egyszerűen nem hajlandó SEHOVA se pisilni, kakilni a pelenkán kívül. Se vécé, se bili, se ki a fűbe(meglocsoljuk a fát, és hasonló trükkök), egyszerűen sehova. Ha nem adok rá pelenkát, a végsőkig visszatartja, majd elkezd sírni, könyörögni, hogy adjak rá pelenkát, amikor már nagyon kell neki, végül a szőnyegre, a kőre vagy valami más lehetetlen helyre pisil. Én egyelőre feladtam, most megint mindig pelenkában van, majd csak szól egyszer magától, hogy neki már nem kell pelenka. Azt javasolták nálam okosabbak, hagyjam békén. Na jó, csak meddig????? Így nem lesz szeptemberben ovi, hacsak csoda nem történikKép
Három gyereket pelenkázni nem egy élvezet.. egy háromévest meg már sokszor kifejezetten undorítóKép

Na, most ennyire futotta, de jövök még!

Itt egy motoros bandita:
Kép
Meg egy pufi Véda:
Kép
Dani még a régi frizuval:
Kép

Anyakati
anya_kati
 
 


Sziasztok!

Szobatisztaság: barátaink egy ma már négyéves nagylányt próbáltak szobatisztaságra szoktatni. Mondták neki, hogy a WC-be kell pisilni, csak azt az apróságot felejtették el, hogy magát a helyiséget is WC-nek hívják Kép. Így a kislány bement a WC-be megállt és elkezdett pisilni a földre, ráülni elfelejtett...

Zsuzsi!
Képzeld azt álmodtam, hogy megjelent egy cikk rólatok egy újságban és Te voltál a cimlapon a gyerkőcökről pedig egy csomó kép volt a cikk mellett.
Úgy néz ki teljesen függő vagyok, még álmomban is Ti vagytok Kép!

Most mennem kell fürdetni, mert a kis fickó elég nyügi már!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Én láttam x-et. Azt hiszem. Kicsit mára már elbizonytalanodtam.

Leszter! Már nem haragszom. Nem is tudom, miért haragudtam. Annyi apró hülyeséget csinált tegnapelőtt, hogy elegem lett belőle. Sűrített tej tényleg durva. JSzabad perceidben csöndesen alkotsz?

Zsuzsi! Én is sokat küzdöttem, míg rászoktattam apát az ajándékozás örömeire, de most már jókat kapok tőle. Persze csak ünnepekre. Az eszébe se jutna, hogy magától Nike szandit vegyen. De kaja típusú meglepiket már szokott hozni. Én ezt haldásként értékelem.

Gombóc! Nagyon helyes az ifjú pár!

Norka! Most olvasom, mit írtál az előre X ülésről. Ez azért van? Lőrinc szeret úgy ülni, mert jól lát, csak én nem szeretem, mert nem simul el rajta a kendő. De fordítva meg tényleg jó. Ezt a két dolgot nem raktam össze a fejemben.

Myssnia! Olyan jó képeket csinálsz Szilárdról!

Anyakati! Helyesek.

Virga! babanet-függő vagy Zsuzsi-függő?

Beu
beu
 
 


AnyakatiKép
Gyerkőcök édesek!
Részvét a pelusok miatt, azt hiszem én is nehezen viselném. Ha esetleg vigasztal, akkor néhány pszichológus szerint, amelyik gyerek nehezen lesz túl az anális korszakán (tudom, kicsit hülyén hangzik, de ez a szobatisztaság kezdetét jelenti), azok felnőtt korukban tisztaság és rendmániások lesznek. Na most a gyakorlatban tényleg így van-e, nemtom. Kép

BeuKép
Elég sokat van a kezembe a fényképező masina, annak is függője vagyok. Kép Lehet a szülést próbálom kárpótolni, mert össz-vissz 3 db kép készült, azok is elég gagyik. Szerintem meg Lőrinc premier plane arcképe nagyon szupi!

Lányok!
Pangás van este?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?