Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Ilke,Beszti
mi is megyünk a talira ugy hogy ránk is számitsatok Kép

Ilke ,Forti,Rit
ugy derült ki hogy mult hét kedden elmentünk a dokinénihez sulyt mérni és nem hizott semmit és mondtam a dokinéninek hogy megy a hasa petikének igy adott uj tápot egy szojás pépet hogy ezt adjam neki akor és a Similac gaint ne mert ezt ete elöte és miután kapot eböl a szojás tápbol bár ezt kivételesen csak második naptol volt hajlando megeni elöte valo nap fujogot ráKép rendezödött a széklete nem fosott töbé hétvégén kiprobáltam ha ujbol adokneki tejes dolgot megye a hasa hát ment Kép pedig én a Hipp joghurtját adtam neki amitöl edig nem ment a hasa Kép másnap a nagyi adott neki Danoninot és hát atol is ment a hasa Kép de amint nem ujbol nem adtam neki semmiféle tejterméket azota ujra nem megy a hasa és ezt tegnap elmontam a dokinéninek és azt mondta akor ad egy beutalot a gyerekklinikára a gasztoenterologiára tehén tej gyanuval igy most április 14 9órára éhgyomora kell vinem petikét a tüzolto utcai gyerekklinikára .

Dec8
Hana babának nagyon szép hosszu haja van és nagyon aranyos baba Kép

Zulu
Dávid is aranyos Szép fiu Kép

Ági
nem hiszem mert azért mosmár egyre jobban figyelni kell rá mert kuszik mindenhova ja és azért ö is igényli hogy foglalkozak vele Kép fözni hétfön olasz vacsit csináltam aminek nagysikere lett Kép, tegnap meg kinat csináltam vacsira ma nem csinálok semmit mert még van kinai én mindig megkérdezem a páromat mit szeretne enni és azt csinálok vagy azt amit én szeretnék enni mivel a páromnak mindegy mit eszik minden evö Kép .

Lányok
1 kérdés mit csinálnak a tej alergia vizsgálaton hogy vizsgáják meg petikét ? nagyon szörnyü ez a vizsgálat mert akor inkább hivok még valakit kisérönek Képés képzejétek petike rámol amit elér azt rámolni kezdi az ujságos polcot már elkezte rámolni Kép de én ott voltam és a nekem kellö ujságokat elraktam elöle a töbivel meg játszhat adig amig én utvagyok mellete és nem eszi meg csak szétépi Kép

Pusz Csics és Petike Kép
csics
 
 


[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=78&page=4" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=78&page=4[/url]

van 1-2 új kép Gáborról

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


csics
Nem tudom mennyire szörnyû, de szerintem mindenképp érdemes vaalkit még vinned magaddal, mert ha éhgyomorra kell menni, akkor szerintem elég nyûgös lesz, hátha ketten jobban elterelitek a figyelmét.

Dió
Nálunk is ez van. Sõt õ, aki idáig imádta a fõzeléket, most kifejezetten fujjol rá, még a gyümire is. Teljesen kivagyok, mert erõltetni nem akarom, viszont nincs annyi tejem, hogy elég legyen, így kénytelen vagyok tápszerezni, ez meg ahhoz vezet, hogy lassan már semmi mást nem hajlandó elfogadni, csak a tápszert. Cicizni is csak akkor hajlandó, ha már irtó fáradt..Kép
Mit csináljak??

Rit és Dodo

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 

 
 

Rit
Na akkor hiaba volta seta+alvas nem hatotta meg a fozelek.Mondanam hogy kerdezd meg a dokit,de ahogy ismerjuk szerintem azt mondana hogy tessek probalkozni.
LEhet hogy ez is osszefuggesbe van azzal adologgal ami ma tema volt????Talan megerzi hogy nem vagy a szoki.
Mi benyomtuk a 180tapot igy most ott dumal a szonyegen.
Mikor hazaertem a postaladaban volt egy csomag amit az egyik Finn kolleganom kuldott Alexnak,tok jo meglepi volt.
Kesobb jon ertem a tesom es megunk Zalan babahoz ha hazajott a ferjem babavigyazonak .


Csics
Mi itt lakunk kozvetlenul a klinika mellett ha gondolod a doki utan megetetheted Petiket nalunk hogy ne kelljen meg azt is a korhazban.Gondolkozz rajta nyugodtan.
Remelem jol fogja viselni a vizsgalatot.

Nyuszika
Meg meglatjuk hogy leszek ma este,mert hat azert ma jol megfujta a szel bar fel voltam oltozve.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Kryss
Kipróbáltam a gyurmát nagyon jó lett. Tettem bele olajat és egyáltalán nem repedt meg. Csináltam a páromnak egy kerek lapot, késsel mintát csináltam körbe a szélére, felül van a Petra neve és a dátum és középen a tenyere meg a tappancsa. Olyan aranyos volt rátettem a kezét és elkezdte markolászni a gyurmát de azért sikerült. Csütörtökön lesz a névnapja és majd akkor odaadom neki.

Bölcsi: A nõvérem kisfia 2 éves korába ment bölcsibe és nagyon szeretett menni és olyan sok mindent tanult ott. Én nem szeretném beadni a Petrát mert hamarosan úgyis lesz testvére és akkor meg minek ha úgyis itthon vagyok.

Gumicukor
Gratulálok Dani fogához! Na õ sem maradt fogatlan.
Mi a különbség az XD és az SD memória között? Az egyik fényképezõbe ilyen van a másikba olyan.
A Petra sem volt még beteg.

Ilke
Én pont a múlt héten sütöttem kalácsot finom volt de azért a bolti finomabb volt. Gondolom azt már jól kitapasztalták. Én most csináltam elõször és az volt a baj, hogy inkább széltébe kelt meg és nem magasságba.

Ülés: én is olyat szeretnék aminek lehet állítani az ülésszögét mert hiába tud majd ülni akkor is aludni nem olyan kényelmes 90 fokba.

Sasha
Csak azért kérdeztem mert most szeretnénk venni fényképezõt. Az apukáméknak van nyomtatójuk és azt mondták ha elviszem akkor olcsóbb mert 10 eFt egy színes festékpatron és hát egy fényképnél elég sok festék fogy. Most meg néztem és a Fujinál meg a 10x15 kép 60Ft/db.
Van olyan kaja ami a Gabinak sem ízlik??
Kaki: nekünk akkor van gond vele ha mondjuk három egymás utáni nap adok neki banánt. Mikor látom, hogy erõlködik és nem tud kakilni akkor mindig adok neki õszibarackot és másnapra már tud is kakilni. (az õszibarackba is teszek egy negyed banánt mert különben nem eszi meg)

Forti
Nekem az uszodába úgy mutatták, hogy a törölközõt ráteszem az ujjamra és úgy kitörlöm neki belül is a lyuknál és kívül is alaposan. Én pelenka törölközõvel csinálom annak vékonyabb az anyaga mint a rendesnek és jobban hozzáférek. (ezt egy védõnõ mutatta meg). Különben a Petra is ficánkol közbe és ide-oda mozgatja a fejét de muszáj neki mert mikor a víz alatt van akkor azért rendesen belemegy a víz. Szerintem ha a Levi még piszkálja a fülecskéjét akkor mindenképp vigyed vissza.

Rit
Köszi akkor megnézem majd ott a hátihordozót. Boldog félévességet!

Kataa
A Petra farfekvéses volt de nem úgy hogy felhúzva volt a lába hanem guggoló helyzetbe volt a hasamba és így õ nem húzta fel a lábát szülés után sem. Különben szerintem ez biztos nem baj. Neki gondolom így kényelmes mert sokáig volt ilyen helyzetbe.
A fürdõsapi 500Ft és a biciklis naci meg 1000Ft.

Nyuszi
Gratula a párod nõvérének! Ez tényleg nagy öröm mert 3 év
várakozás az már elég sok idõ.

Panda
Kiderült már, hogy mi van a férjed állásával?

Pocok
Ez nagyon jó. Nem is tudtam, hogy ilyen is van. Ebbõl csak egy van vagy több is? Ilyenkor nem kell sorba állni? Itt a III. kerületbe ahol lakunk az Euro Center mellett most épül egy Media Mark még jól jöhet majd. Ez a Westendnél van?

Csics
Remélem Petikének nem lesz tejallergiája.

Ülés: csak azért kérdeztem mert a Petra még elég kényelmesen elfér a hordozóba csak szegény nem lát ki. De ha csak egy éves korba lehet a másikba ültetni akkor kivárom inkább, még szerintem akkor is el fog férni.

Szakdolgozat: Nem írta valaki a szakdolgozatát környezetvédelembõl? Nekünk most kell témát választani és annyira nem tudom, hogy mit válasszak. Igaz csak jövõre kell de én úgy gondoltam, hogy nyáron már elkezdem írni mert remélem jövõ ilyenkor már terhes vagy babás leszek és úgy még kevesebb idõm lesz. Ja és még kell egy nyelvvizsga is.

Ági
petra2
 
 


Ági!

Én tulajdonképpen környezetvédelmi témát írtam annak idején a fõsulin, de konkrétabban Debrecenrõl és annak természeti környezetérõl szólt. Ez egy 1997-es szakdolgozat, és az Államigazgatási Fõiskolán írtam. Nem emlékszem - biztos írtad -, milyen sulit végzel. Ha tudok vele segíteni, szívesen elküldöm neked, megvan elektronikus formában is, ha nem is maga a környezetvédelem a témája, vannak környezetvédelmi vonatkozásai.
Jó ötlet a gyurma-ajándék, majd én is megcsinálom a páromnak a szülinapjára.

Dió
szabotimi
 
 


Sziasztok
Sasha
megnéztem gabibabát szép kisfiu Kép

Rit
lehet hogy megkérem a páromat hogy kisérjen el .

Kataa
köszi az ajánlatot majd még gondolkodom rajta Kép

Lányok
ezel az éhgyomori vizsgálatal csak az a baj hogy petike a hajnali kajcsi után még reggel 7-8óra közüt is eszik és szerintem is nyügi lesz ha nem ehet reggel is csak hajnalban .

Ági
remélem semmi baja csak hát akor továbbra is ott lesz a kérdés mitöl nem bir a hasa a tejben ?

Pusz Csics és Petike
csics
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a 4 hónapos oltáson. Nagy hiszti volt, de utána jót aludt és jót sétáltunk is. A Hib oltást a combjába kapta, a Di-per-te oltást fenekébe, merta másik lába még mindig gumós a kórházi lázcsillapító injekció miattKép viszont így nem kell borogatni, mert a fenekében állítólag nem olyan fájdalmas és nem fog becsomósodniKép
Kaptunk új tápot, Humana HA 2-t, mert azt mondta, hogy egy 7,5 kg-os gyereknek már nem elég a HA1-ben lévõ ásványi anyag meg egyéb dolgok. Plusz néha etetni kell vele NAN2-t, az élõ flóra miatt, ami abban van. Ma este kipróbáljuk hogy fog neki ízleni.
És...MEHETÜNK VÉGRE ÚSZNI!!! Úgyhogy a jövõ héten kezdjük is, remélem nagyon fogja szeretni.
Fog: a doktornõ szerint ennyi idõsen nem lehet rossza foga, szerinte az valami lepedék, de gézzel nem lehet ledörzsölni, de ma mintha kevesebb lett volna rajta a fekete, mint szombaton, úgyhogy reménykedem, hogy mégiscsak valami olyan eset amit Beszti is írt.

Kataa!

Szerintem simán lehet hogy a baba farfekvése miatt tartja úgy a lábát, majd kinövi. Emma meg állandóan balra tartotta a fejét, egy ideig nem is kart jobbra nézni, csak nagyon rövid ideig. Aztán fokozatosan javult, de ma is balra jobban ki tudja tekerni, mint jobbra, állítólag bent így feküdhetett, és ez a magzati póz a kedvence maradt, de majd lassan elfelejti. Õ bent alig mocorgott, úgyhogy el tudom képzelni, hogy tényleg egyfelé nézett mindíg.

Csics!

Remélem semmi baja sincs Petikének, de jobb hogy végre kivizsgálják, hiszen már régebben is írtad hogy felmerült valami tejjel kapcsolatos gyanu.

Manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Ági!
Úgy néz ki, marad a férjem állásaKép.

Csics!
Reméljük, nem lesz Petinek komoly baja!

Lányok, akik szakértõk vagytok adó-ügyben!
Kicsit már kezdek kiakadni, mert a férjemnek minden évben adóhátraléka vanKépKépKép. Most is majdnem 34.000 Ft. Eddig mindig volt, én nem értem, nem lehet év közben normálisan számítani az adóelõleget, amit vonnak? Vagy csak az õ cégük ilyen? Mert nekem eddig sosem volt problémám, sõt, a környezetemben senkinek, viszont neki mindig fizetni kell, volt már, hogy 60 ezret is...
Az is furcsa, hogy a márciusi fizetési jegyzékbõl tudta meg, ugyanis "adóhátralék" címen levonták az összeget a fizetésébõl. Pedig nekünk könnyebb lett volna, ha részletfizetést kérünk az APEH-tól, mert fél év alatt kellett volna kifizetni. Nem úgy van, hogy még a bevallások leadási határideje elõtt meg kellene mutatni, hogy milyen lesz a bevallás? Mert õ csak éves összesítést kapott, hogy mennyit vontak le, de ezen nem szerepel az adóhátralék.
Na, mostmár tulajdonképpen mindegy, csak tudni szerettem volna, hogy is van ez. Mert az én munkahelymen még februárban megkapunk mindent, de lehet, hogy én egyszerûen jó helyen dolgozom... (Igaz, az is felmerült bennem, hogy csak a férjem volt kicsit kelekótya, és nem figyelt rendesen...)

Manó!
Remélem, Emma nem lázasodik be, és könnyen fogja viselni az oltás megrázkódtatásait!

Megyek etetniKép,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nem volt túl sok idõm olvasgatni, de holnap szeretnénk menni a talira.

Beszti, Ilke,
Vegyetek fel minket is a tali-listára.
Remélem, Solymi most nem fogja elõadni a "1/2 4-ig alszom" produkciót.

Kataa,
Kár, hogy most sem tudtok jönni! Talán majd a gyerekek ballagásán végre találkozunk... Kép

Kijöttek az elsõ fogak!!!! Mindjárt kettõ is... Ahhoz képest Solymi egészen konszolidáltan viselkedik.

Üdv mindenkinek:
Zita
parazita
 


Sziasztok

Gumicukor
Boldog 9 hónaposságot Daninak!

Zsani
Julcsinak pedig boldog 8 hónaposságot! Kép Kép

Csics
Drukkolok hogy ne legyen semmi baja Petinek.

Zita
Gratula a fogacská(k)hoz. Mindjárt kettõ!!!! Nem semmi. Kép Kép

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Hû, ma 3 órát voltunk lent sétálni, és egy csomó mindent elintéztünk. Többek között megjavíttattam a babakocsinkat. Végre nem nyikorog, gyakorlatilag egy hangja sincsKép. Megkérdeztem a szerviz nyitvatartását: hétköznapokon 9.00-15.00-ig vannak nyitva.

Djeszter,
Elvileg ez Graco szerviz (ezekhez a babakocsikhoz vannak alkatrészeik), de azt mondta a pasi, hogy azért el lehet hozni és megnézi, hátha tud vele valamit kezdeni.

Nyuszi,
Lili is 2-3 után szokott mostanában aludni, úgyhogy lehet, hogy átdurmolja a délutánt, de én akkor is viszemKép. Majd valahogy becsempészem az ülésbeKép.

Panda,
Sajnálom, hogy nem tudtok eljönni.
Jó, hogy felvetetted a májusi talit. Szerintem legyen inkább 8-án, mert 1-e ünnep, aztán a vasárnap anyák napja, ezért biztosan többen fognak hosszú hétvégét tervezni.

Csics,
Drukkolok, hogy ne igazolódjon be a doki néni gyanúja. Szerintem kérd meg a párodat, hogy ha lehet kísérjen el, biztos ami biztos.

Ági,
Nagyon jó ötlet ez a kép amit a párodnak készítesz!
Sajnos nem volt a piacon se sütõtök már. Már bánom, hogy múltkor nem vettem, de hát ez van, jövõre okosabb leszek.

1. Ilke-Lili
2. Forti-Levi
3. Zulu-Anna
4. Zsuzsa-Elöd
5. Ági-Petra
6. Zsani-Juli
7. Beszti-Nátán
8. Gömb-Lili
9. Judy-Gergo
10. Pszi-Balázs
11. Nyuszika-Emilia
12. Csics-Peti
13. Zita-Solymi

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Ilke,
okéKép, mindjárt küldök egy emilkét.
Z

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Válaszoltam!Kép

Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Agi! Tok jol hangzik ez a gyurma. Anyunak most lesz az 50. szulinapja, lehet csinalok neki en is az unokaja tappancsaivalKép Szerintetek mivel lehetne befesteni hogy valami szine is legyen? Ja es Agi, egy az egyben a Kryss altal leirt gyurmat csinaltad (timso helyett olajjal)?

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Ilke,
itt nem lehet rizslisztet kapni es kukorica lisztet sem. Legalabb is azokban az üzletekben, ahol kerestem, nem. De majd körülnezek otthon!
Nagyon izgatna pl. egy retes rizs es kukoricalisztböl!

Agi!

Örülök, hogy jol sikerült, biztos tetszeni fog a parodnak!
Tettel bele etelfesteket is? KépKép
Vajon miben különbözhet, ha van benne timso? Gondolom, erre csak akkor tudsz valaszolni, ha azt is kiprobaltad!
Vagy en.

Mano,
remelem, hamarosan egeszen eltünik a fekete Emma fogarol...

Panda,
Ha nem is mondtam, de en is szoritottam, az allas miatt!Kép Akkor remeljük, hogy nem csak ugy nez ki, hanem marad is!

Zita,
Gratula a fogacskakhoz!

Orsoly,
nem timso helyett van az olaj, amugy is!
Es szinezni meg etelfestekkel lehet! Nezd meg megegyszer a receptet!(Remelem, hogy nem hagytam ki belöle!Kép)

Kryss&Rebecca

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Beszti
Képzeld most Levi csinálja ugyan azt amit Nátán csinált kb. 2 hete. Este lefekvés után kb. 1 órával, elkezd zokogni az ágyában, csukott szemmel, és igazából csak akkor nyugszik meg, ha felveszem a vállamra. Úgyhogy szerintem ez nem amiatt volt hogy elvetted az alvós társát, mert Levinek nincs (van, de nem használjuk) és mégis csinálja. Most már vasárnap este óta ez a program. Nálatok azóta nincs? Meddig is volt ez? Remélem hamar vége, és visszakapom az én nyugodt kiegyensúlyozott fiamat. Kép

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok Mamik!

Köszönjük mindenkinek a hófordulós gratulációkat és a fogacskához is.
Közben jön az egyik felsõ is. Hiába eddig 9 hónapig semmi, most meg mindent belead az én kis fiacskám.

Tegnap voltunk a Pólusban elõhívatni a víz alatti képeket. Hát annyira elkeseredtünk, mert egyetlen használható kép sem volt köztük, pedig mennyire vártuk! A faszi mutatta az üres negatívot. Nem tudjuk hogy lehet ez... Annyit mondtak, hogy nem volt elég fény, amikor fényképeztünk, pedig ki van totál világítva az uszi, a víz sem mély, ráadásul a gép is hiperfényérzékeny. Sõt, csinéltunk pár képet a víz felett is, és gyanús, hogy azok sem sikerültek... Elképzelhetõ, hogy pont a mi tekercsünket rontották el, ki tudja. Nem tudtok vmi jó módszert, amivel lehet víz alatt is fénylépezni digigéppel? Én annyit tudok, hogy lehet kapni a Sony-nál direkt erre a célra egy mûanyag vízhatlan dobozt, potom 40E ft-ért, azt meg hát ugye talán mégse vesszük meg. Pedig már ela kartalak képráztatni vele benneteket.

És most már tuti, júliusban 2 hétre megyünk nyaralni a Balcsira, Balatonfenyvesre 3asban!!!! Dani ott fogja ünnepelni a névnapját, elõtte pdig 2-án a szülinapját. Viszünk a pert mellé felfújható gumimedencét (most lehet kapni a TESCO-ban), karúszót a Balcsiba, locsolókannácskát, homokozócuccokat, és 2 hét családi idill vár ránk. Már nagyon várjuk, mert tavaly Dani születése miatt nem mentünk, mert még nagyon picike volt. Remélem élvezni fogja õ is.
Apropó! Valaki nem ismerõs Keszthelyen? Van ott TESCO? Cak mert akkor nem kellene itthonról elvinni a fél házat. Biciklik+gyerekülés Tényleg! 1 éves babára biciklis sisakot szerintetek lehet vhol kapni? Mert anélkül nem ültetnénk fel. Elõtte majd a ligetben edzünk Kép

Most megyek, mert már nagyon álmos vagyok!

puszi nektek
gumicukor és a ma 9 hónapos Dani

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Kryss koszi, mar nem emlekeztem ra, majd ugyis megkeresem ha csinalom.Kép

orsoly
orsoly
 
 


Pocok
Persze Kép

Lányok nézegetem az albumokat, van akijé üres. Nyuszika, orsoly, gumicukor. Tényleg üresek vagy csak én nem látom a képeket???

Kép
Kép
forti
 
 


Tali a szokott idõben és helyen?
Mostanában olyan ritkán tudtam benézni, nehogy valamibõl kimaradjak...

Üdv:
Zita
parazita
 


Zita
IGEN Kép

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok!

Mi mégsem megyünk.
Nem tudom, hogy az influenzát sikerült megcsípnem, vagy csak gyomorrontásom van, de tegnap elég szörnyû délutánom volt. Kép
Most hõemelkedésem van, így megyek a dokihoz.

Jó szórakozást a talin.

Pszi és Balu
pszi
 
 


Sziasztok

Tegnap voltam bent Zalan babanal es hat a korhazi korulmenyek mindenhol egyformak.A csecsemosok azt mondta ka sogornomnek akine most kezd elindulni a teje hogy naponta egyszer ketsze jojjon es lefejik az ottani geppel a sajstjat ne hasznalja mert tilos.Mondta m neki hogy ne hallgasson rajuik ha nem akar rogton egy iszonyu fajdalmas mellgyuszit amit en kaptam.A baba besargult ugyhogy alszik ezerrel szopira is keptelenseg felbreszteni,de hat Alex is ilyen volt ,lehetetlenseg egy ioyen alvos babat szopasra birni.

Agi
Persze mar megy neki szepen lefele csak neha huzza ossze magat mint egy kis sundosznocska ; ))0lyan edes !!!
Szombaton mar tuti megyunk de szerintem delutan 3 korul,koszi az infokat.

Csics
Nyugodtan, nekem tenyleg nem problema.Alex a korhazakban sosem akart enni,talan erezte hogy ez nem tul jo hely : ))

Mano
Na akkor csak egy labat kellett borogatni,gondolom jol aludt az ejjel mert alt a babak ettol nem nyugik.
Orulok hogy rendezodni latszi ka fog dolog.

Panda
Ne is Mond nekem is az volt csak a duplaja, mert a munkahelyem az egesz evi adojovairast irta en meg csak fel evet dolgoztam.

Zita
Hat mar jobban vagyok azert egy kicsit,az alvas segitett.
A majusit mar elore tudom hogy nem jo mert 6-an jonnek a noveremek es akkor anyueknal leszunk mi is 6 hetig.
Mar ha ez a szar influenza elmulik Kanadaban mert azon kersztul jonnenek: (((

kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Ági
a párom is környezetvédelemrõl írt, igaz Bajai vonatkoztatással, de van általános része is. Tavaly csinálta, megvan nekünk is elektronikusan, ha akarod. + a neten rengeteget lehet találni. tavaly én keresgettem neki Kép

gumicukor
a tokok tényleg nagyon drágák, de lehet kérni pl. nálunk at usziban is ilyet v. minden búvárklubban van aki kamerás és szívesen bevállal fotózást.

Kataa
lehet, hogy igazad van, tegnap olyan nyûgös volt du. hogy az usziba is csak elmentünk, de akkora ordítást rendezett, hogy felajánlottak egy másik alkalmat e helyett, annyira nem tudtunk csinálni semmit. Biztos én vagyok az oka, próbálom elterelni az agyamat, csak nehéz. nagyon. R. is látja, hogy nem vagyok 100as, felajánlotta, hogy lemondja a pénteket a kedvemért - de mondtam, hogy semmi értelme, mert ha nem péntek, akkor máskor, de úgyis lesz tali - tehát az alapszitun, úgysem változtat a dolog Kép

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!

Kataa!

Biztos nagyon aranyos Zalán baba. Te mikor ilyen pici babát látsz elhiszed hogy Alex is ekkora volt? Mert nekem úgy tûnik, hogy Emma sose volt ilyen pici.Kép
Lábat egyet se borogattam, mert Hib-et kapta a combjába, és az neki a 2 hónapos oltásnál se csomosodott be, meg nem is fájt, és most is csak a szúrás helye látszik. Szerencsére most az egész délután tartó sírás is elmaradt, ami a 2 hónapos oltás után volt. Mondjuk estére picit belázasodott, és elég nehezen aludt el, de aztán már éjjel rendeben volt minden. Még most is hõemelekedés e van, remélem holnapra rendbe jön.
Éredekes, hogy Alex nem evett kórházban, Emma simán eszik mindenhol, pl hétfõn is a Madarászban, de elõtte is sokszor a Heim Pálban etettem pl a csipõ szûrésnél, meg a sebészeten.


Manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Én gyógyultnak nyilvánítom magamat, úgyhogy lehet, hogy mégis megyünk a talira. Petitõl és az õ alvásától függ.Kép

Dió és Peti
s
 


Forti,
Köszi!!! Kép

Kataa,
A párom uncsitesójáék is most jönnek az USA-ból (náluk voltunk tavaly Floridában). Gyógyulj meg!!!!
Már én is ott tartok, hogy kezdek vágyni megint egy olyan igazi pici babára Kép. Solymi kész kis fiatalember! Remélem, ha a következõ baba majd kislány lesz (ahogy reméljük), akkor õ nem lesz ilyen debella Kép

A talira nem tudom, mikor érünk oda. A déli alvástól függ.

Üdv:
Zita
parazita
 


Sziasztok Lányok!

Elõször is jó talizást nektek. Aztán fényképezzetek ám!!!
Hófordulós és kibújt fogú babáknak gratula! Kép
Ági!
Tényleg nagyon jó ötlet az a kéz-és talp lenyomat!
Ha érdekel, találtam az ÖTLETEK, TIPPEK témakörön belül SÓGYURMÁS topikot,tök jó, receptek és képek is vannak!
Én most az üvegfestést szeretném kipróbálni, könyvem már van róla, már csak a festékek hiányoznak...

Kryss! Köszönöm Napsugár nevében a dícsérõ szavakat. Igen, tényeg szeret fürdeni, fõleg most, hogy tegnap megkaptuk a Pamperstõl az ajándék Fisher-Price vizi játékot! Kép

Ildikó és az alvó NapsugárKép
ildikó
 
 


Orsoly!
Bocsi, megint pofátlankodok, de láttam, hogy Neked is üres az albumod. Nem engedi, hogy feltöltsd, vagy csak még nincsenek kész a képek? Mert én vmi miatt nem tudok feltölteni képet.
Bocsi
Solya
solya
 
 


sziasztok
most csAK beurotam dumcsizni majd a talin dumcsizunk

Kataa
ugy sajnálom hogy nem tudsz jöni Kép jobulást

Gumicukor
Keszthelyen nincs TESCO csak Veszprémbe de az a balcsi másik oldala .boldog 9 honaposágot

na megyek mert most fent van petike és már nagyon szeretne vissza kapni

csics és petike Kép
csics
 
 


Sziasztok!

Sajna mi se tudunk menni a talira, mert tegnap a kicsi megkapta a 3 hónapos oltást és belázasodott tõle, és én is megfáztam. Nem szeretném átadni a többi babának. A következõ talira remélem tudunk már menni.

Tegnap a dokinéni vissza állított minket a HA-s tápszerre, persze megint az Aptamil HA írta fel, és a gyerek nem eszi meg, ma megyek vissza hozzá egy másik tápszerért, remélem tud adni valami jót amit megeszik a kicsi.

Na most mennem kell
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Mint írtam sikerült délelõttre idõpontot szerezni az elõre tervezett délutáni helyett. Már meg is jártuk a pulmonológiát. Tudjátok még a hurut miatt kellett kontrollra mennünk.

Szóval. Gyerkõcnek szép tiszta a tüdeje, semmit nem hallani. Viszont említettem a dokinak, hogy amikor pépesített valamit kap( gyümiket többnyire) akkor elkezd hörögni. A doki egybõl mondta, hogy jó akkor kér nekünk idõpontot az I. sz. Gyerekklinikára nyeletéses röngent csinálni a GOR rendelésre. Tudjátok mi az a GOR? Holnap kell visszahívnom, hogy mikorra kell mennünk. Egybõl kérdezte azt is hogy bukik-e a gyerek. Hát mondom, hogy igen, nem is keveset, többnyire kajálás után is képes turócskákat köpdösni. Ez sem tetszett neki. Mondtam neki, hogy már kaptunk beutalót a gasztroenterológiára a bukás miatt, de nem fogadtak minket. Nem baj, majd a gyerekklinikán azt is elintézik. Hát nem mondom nem vagyok nyugodt. Most mi a fenét csináljak? A gyerek meg már 3. napja újra kólikás. Fáj a hasa, nem tud kakálni segitség nélkül. Glicerines kúppal segítek neki. Tegnap nem akartam neki semmilyen gyümit adni, hogy tisztuljon ki a gyerek, de már délután 3-kor reklamált a gyümi hiánya miatt. Akkor kapott és lenyugodott. Ma is megpróbálok nem adni neki semmit, hátha sikerül. De mindjárt felkeresek egy laktációs tanácsadót a szopis topikban.

Mindjárt megyek olvasgatni is.

puszi
sasha és a 25 hetes Gábor

Kép
sasha
 
 


Ági!

Nem tudom, nekünk HP nyomtatónk van és egy festékpatronnal ki tudunk nyomtatni többszáz képet. Sõt mostmár nem is festékpatront veszünk, hanem utántöltõt. Kicsit macerásabb a festéket beletölteni, párom szokta fecskendõvel, de igy legalább feleannyiba kerül és ugyanannyit tudunk nyomtatni. Nekem soknak tünik az 1 db képért a 40 forint fõleg azért, mert ha úgy csinálják ahogy mi akkor 1 A4-es oldara nyomtatnak 4 db képet. De nem szeretnék beleszólni, csak mi igy csináljuk, és nálunk bevált. Párom meg amúgy is olyan, hogy mindig keresi-kutatja az olcsóbb és ugyanolyan jó megoldást.
gábor egyedül a fagyasztott õszibarackot köpte ki, de az még nekem sem izlett. Biztos a félérettet is belerakták, ami felolvasztás után már nem látszott.

Gumicukor! Zsani!
Boldog hófordulót a kis lókötõknekKép

Zita!
Gratula a dupla fogacskákhoz.

BABAKOCSI kerék nálunk is nyikorgott. Egyszeüen beolajoztam étolajjal egy hangja sincs. Nekem van egy tippem, hogy mitõl nyikorgott. A téli hó és a sok por. Mielõtt kidobnátok rá egy csomó lóvét, pár csepp étolajjal kenjétek be. Lehet, nem lesz szükség a szervizes munkájáraKép

Orsoly!
Szerinetm ételfestéket vagy valamilyen jó színes aromát vegyél. Rumaroma...stb. Van egy csomó féle és színü. Párom nõvére apukája szülinapjára marcipános tortát csinált, de egy kicsit csaltKép Vett tejszín izû pudingprot és belekevert mandula aromát. Iszonyú finom marcipáros ízt kölcsönzött a pudingnak és amellett még szép élénzközld lettKépKépKép

puszi
sasha
JAA az albumunkba töltöttem fel új képeket!!! Az egyiken sárgabarackot iszikKép Sasha Gabcsija nven fut. vagy már irtam?Kép

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Lányok,

Végre kialudtuk magunkat! KépTegnap Lili este 11-kor evett utoljára, és éjfélkor már aludt is. Valószínûleg azért volt nyafis minden este, mert estére már kevés a tejem. Éjszaka már szinte egybe folytak a szopizások. Úgyhogy most már két cicibõl eszik Lili (kivéve reggel) És a reggel lefejt tejet megkapja este pótlásnak. (Még szerencse, hogy reggel sok van) Persze azért valamit szeretnék kitalálni, hogy este is több legyen. Van valami ötletetek?
Képzeljétek, két napja a nagykádban fürdizünk Lilivel. Elõször meglepõdött, hogy mit keres anya az Õ pancsivízében, de aztán hamar magára talált Kép Remélem, jövõ héten az uszival is minden OK lesz.

Ilke,
A könyveket viszem a talira. Bocs, hogy nem írtam mélt, de hulla vagyok mostanában.
(Micimackó mondókái: 2499 FT helyett 1624 Ft, Állatmesék: 1250 helyett 813 Ft. Remélem, jó ár Kép Sajna a többi nem volt Kép)

Kataa,
Kár, hogy nem jösz. Majd egyeztessünk egy idõpontot, és odaadom a könyvet. (A doktor néni könyve: 2450 helyett 1593Ft) Jobbulást!

na megyek, mert Lili felkelt...

Találkozunk délután,

pusz,
gömb és Lili
gombolyu
 
 


Elfelejtettem !

Szórakozzatok nagyon jól, remélem májusban nem ússzátok meg , hogy elmenjünkKépKépKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Pemeske
Ti nem jöttök a találkozóra?

Beszti
És a Römer annyival jobb mint amennyivel többe kerül?

Rit
Azt nem tudom, hogy van e ilyen korszakuk de a Petrának csak ilyen van.

Ilke
Én is megnéztem a Hippes sütõtököt nekem is tetszik csak a Petrának nem. Sajnálom, hogy már elfogyott ott is. Én néztem nálunk a zöldségesnél és a piacon is de már sehol sincs. Kicsit hamarabb kellett volna kitalálnom.
Finom a krumpli-alma cékla? Azért örülhetsz neki, hogy Lili így elfogadja a kajákat én már annyit szenvedek ettõl, hogy a Petra ennyire válogtós.
Én a babkocsit meg mindennap emelgetem és hát így nekem is megvan a napi edzésem. (II-on lakunk)

Nyuszi
A Petra is délután szokott aludni. Ma is aludt fél 2-tõl 4-ig. És az a baj ha nem alszik akkor nagyon nyügös lesz.

Panda
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni holnap. Ez a tali nektek sehogy sem akar összejönni.

Májusi találkozó: szerintem azt el kellene halasztani egy héttel mert gondolom ilyenkor mindenki inkább a családjával van és ez egy négy napos ünnep és biztos sokan el is utaznak.

Csics
De jó, hogy ti is tudtok jönni.

Rit
Ha ez megnyugtat én is már teljesen kivagyok, hogy a Petra tejfüggõ. Tudom, hogy nem szabad erõltetni de azért én minden kaja elõtt megpróbálok neki adni valamit.

Ági
petra2
 
 


Sziasztok!

Talizók!

nagyon jó talit kívánok, én is úgy mennék, de Emma tegnap belázasodott és most is megy neki felfelé, nyûgös is, nem merek vele elindulni. sajnos tõlünk a Mikka makka nagyon messze van.

Sasha!

Miért nem fogadott az a gasztroenterologus???

Remélem nincs baja Gabinak. Érdekes, hogy újra kólikás lett, Emmának semmi baja pedig egyre több féle gyümit eszik, és zöldséget is, pedig õ 13 hétes koráig volt kólikás. Persze ha banánt eszik neki is nehezebb a kakilás, de mással semmi gond.

Ági!

Én is megcsináltam a sógyurmát, nem volt ételfesték, így pirospaprikával szineztem, narancssárga lett.Kép De én nagyon sokat bénáztam, mire sikerült mindkét kezérõl jó lenyomatot csinálni, kb 5x kezdtük újra. Lehet hogy még kicsi hozzá. Hát ennyi szenvedés után remélem szépen kiszárad.

Manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Megkapta Lacko a 3 honapos oltast. Nagyon edes volt, hangja nem volt mikor beadta a dokineni. Meg is lett dicserve, mondvan, nem egy nyavalygos pasi.Kép Kapott rogton utana kupot, be is borogattam a labikajat, most alszik. Hat remelem nem lesz laz meg bombi.

Forti! Enyem album azert ures, mert nagy lendulettel nekialltam a dolognak, aztan rajottem hogy nem olyan egyszeru a dolog (idorendi sorrendben kene feltenni, ki kene valogatni stb), ugyhogy elhalasztottam.Kép De amint lesz idom, ujra nekivagok, majd szolok ha kesz lesz.Kép

Solya lasd fenn, amit Fortinak irtam.Kép

Gomb hogy furdeted Lilit a nagykadban? Lacko egyidos vele, de el nem tudom kepzelni, hogy tudnam ott megfurdetni. Pedig mar unom a kiskadazast.Kép

Most belegondoltam, a kovetkezo oltas 4 het mulva lenne esedekes, ami ugye majus 1. Ergo el fogjak tolni egy hettel, es megint ott lesz a tali....KépNa most mar ki kell talalnom valamit!Kép

orsoly es Lacko
orsoly
 
 


Sziasztok!

Beja vagyok egy másik topicból.

Azért bátorkodom írni, mert van egy csomó eladó márkás, használt, de megkímélt, jó állapotú baba- és gyermekruhám 56-tól egészen 128-ig kisfiúra és kislányra egyaránt. Rugik, bodyk, kocsikabátok, pulcsik, nadrágok, pólók, egyberuhák, szabadidõruhák, dzsekik, meg minden, 150-500,- Ft-ig adom darabját. Akit esetleg érdekel, lécci hívjon a 06 70 268 40 49-es számon, vagy írjon: beaszepvolgyi@yahoo.com
Köszönöm!

Beja
beja
 
 


Orsoly,

Én is bemegyek vele a kádba Kép Ez kicsit több macera, mint a kiskádazás, de mi az uszi miatt csináljuk.

...na lassan indulunk.

gömb és Lili
gombolyu
 
 


Rit
Jol dontottel mert az belefert volna a harpia feleseg kategoriajaba es hat az ugye nekunk friss hazasoknak meg korai ; ))))))))))
Hu az uszas nem lehetett egyszeru,lehet hogy most jon valami hisztis korszaka.
Alex tegnap ahogy meglatta a batyamat rogton uvoltott nala,es ez mar nem az elso eset,fogalmam sincs miert.

Mano
Ja tunderi volt,ugy hazahoztam volna,foleg hogy meg egyfolytaban alszik,nincs vele gond: ))))
Igen o inkabb nezelodik es csak akkor eszik pl bevasarlokozpontban ha mar nagyon ehes,kulonben remenytelen a dolog.Mi is sokat vartunk a csiposzuresen 2* is es nem akart enni.

Zita
Hat remelem hogy talalkozunk egyszer.Meg a majus osszejohet valahogy ,mert ha meg lesz ez a virus akkor nem indulnak el mert hat 2 db 2 evesnek nehez elmagyarazni hogy ne fogdosson meg mindent a repteren.

Gomb
Ez szuper ar,akar szombat delelottot is megbeszelhetjuk ,elmegyunk erte csak adj egy cimet emilben.

Sasha
Hu ennyi doktor,jobbulast Gabinak .


Jo talit Nektek!!!En elmegyek fodraszhoz egy kicsit szepulni.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Hát, velünk az történt, hogy...

Déli 1 óra: Peti felébredt, hurrá, akkor nem fog ebéd után aludni, tudunk menni.

1/2 2: anya végre tényleg az indulás mellett dönt, de hús a sütõben, anya éhes, várunk.

2 óra: Hús kész, ebédeljünk!

1/4 3: anya úgy dönt, kendõvel megyünk. Tisztába teszi, átöltözteti, felöltözteti Petit, és némi bénázás után beletuszkolja a kendõbe. Peti, aki még soha nem utazott a kendõben, kicsit nyûgös, és gyanúsan szopja az ujját, mint aki álmos. Nem baj, majd alszik útközben.

3/4 3: anya pelenkát, textilpelust, játékot és kistakarót próbál a kishátizsákjába beletömködni, persze, ekkor már Peti rajta lóg. Nagyjából sikerül, táskát becsukni nem lehet, vállra venni szintén nem. Anyáról már szakad a víz. Elindulunk.

És leérve mit látunk? Szakad az esõ, a gyerek még nyûgösebb, így nem lehet elindulni.

Vissza az egész, gyereket be az ágyba, aki azóta békésen alszik, és nem érti, hogy ez az egész mire volt jó.KépTalán majd legközelebb.Kép

Mindenkinek jó talizást kívánunk!

Dió és Peti
szabotimi
 
 


Manó!

Azért nem fogadott mert nem volt meg valami vizsgálat szerintük ami a dokim szerint megvolt. Aztán meg bekerültünk a kórházba igy felejtõdött a dolog, mivel ott azt mondták nem refluxos. Volt is pont bent egy refluxos kislány.

Kataa!
Köszi, csak az a baj, hogy semmi baja és mégis!Kép Szóval nem is tudom..

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok,

Haza érkeztünk. Jó nagy dugó volt hazafelé. Lili végig aludta az utat. Kispapa nemsoká megcsinálja a képeket, és feldobjuk a netre. Csináltam két videót is, de azt nem tudom, hova lehetne rakni Kép
Jól éreztük magunkat. Kép Jó lenne, ha Lili ellesne a nagyoktól egy-két dolgot. Kép Nagyon ügyesek a babákok...és élõben még szebbek mint virtuál.
Remélem, végül mindenkiért megérkezett Apa, hogy haza fuvarozza Kép

Kataa,
Mél ment a profilodban lévõ címre.

Ilke,
Szerintem Te Kataa könyvének az árát fizetted ki.

Dió,
Kár, hogy a rossz idõ miatt nem tudtatok jönni.

pusz,
gömb és Lili
gombolyu
 
 


SziasztokKép

Gergõ ma megkapta a 3 hónapos oltását. Teljesen jól tûrte, azóta is tök jókedvû, de a láza sajnos kezd felmenni. Most 38-at mértem végbélben. Be is adtam neki egy lázcsillapító kúpot, összeszorítottam a fenekét is, de mivel 3 napja nem volt széklete, a kúp meg is tette a hatását, egybõl rotyizott, amint elengedtem a popsiját. Szóval ilyenkor toljak be neki még egyet, vagy inkább várjak még? Mennyi idõ alatt szívódik fel a kúp? Kb. 2 percet töltött el "odabent". Ez gondolom kevés.... Help me plíz!

Üdv
Tüni és Gergõ
tüni
 
 


Tüni!

A 2 perc biztos hogy kevés! De ha nem mersz neki új kúpot adni, akkor adhatsz Panadol szirupot is 3 hónapos kortól. Az a lényeg hogy ugyanazt a hatóanyagot nem kaphat 2x 6-8 órán belül.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


ManóKép

KösziKép Panadol szirupunk sajnos nincsen. Ez a hatóanyag dolog akkor is érvényes, ha az elõzõ kúp kijött?

Tüni
tüni
 
 


Tüni!

Szerintem akkor nem ervenyes. Mert a hatoanyag szinte be sem kerülhetett a szervezetebe!

Talisok!
Remelem jol ereztetek magatokat, es azt is, hogy nehany kepet azert majd lathatok...

Kepzeljetek,
Rebi ma olyan edes:
azt mondogatja ma egesz nap hogy ejnye, ejnye.
Es elcsiptem, amikor rogyadozo terdekkel az agyikojaban felallt. De a terdeit ki sem nyujtotta, es aztan visszanyeklett terdelesbe. Es közben persze huzta fel magat a kezevel es az allat is bevetette. Pont ugy eri fel az agy szelet. Azt hiszem agylerakas következik.
He egyszer eszebe jut es egyenesen all fel, mint a cövek, akkor meg bukfenc lesz a vege. Azt persze nem akarom...Kép

Kryss&Rebecca

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Ma majdnem megleptelek benneteket a Mikkamakkában! Már bekészítettem mindent, fotócucc, fotóállvány, távirányító, hogy mindenki rajta legyen a képen, de aztán látva az idõjárást, Dani is jobbnak látta inkább aludni, nem indulunk el. Még a baba-mama tornát is kihagytuk. Na de majd legközelebb.

Végül kik voltatok? Készültek képek?

puszi, most csak rövid voltam, szép 7végét mindenkinek, mi leutazunk vidékre a szüleimhez, remélem szép idõ lesz!

gumicukor

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?