Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A 2006 nyári babásoktól vagyok. Állítólag itt nálatok valaki leírta, hogy lehet a 4D videóból képeket kiszedni VOB, IFO és BUP fájlokból áll. Találtam rá egy DVDx nevű progit amivel sikerült, de elég körülményes és nem is tetszik annyira.
Tudnátok segíteni, hogy ki milyen programot használ?
Az email címemre válaszoljatok légyszíves. n.kriszta@chello.hu
köszi

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Remélem emlékeztek még rám :roll: , mert elég régen voltam. Sajnos a múlt hetem nem sikerült túl jóra (Párom cégénél gázok, egyéb családi zűrök, pluszban Marci bűnrosszasága), így nem volt sok erőm írni, illetve nem akartam rontani az itteni jókedvet.
Mostanra valamelyest rendeződtek a dolgok, viszont nincs erőm visszaolvasni, mert hihetetlen mennyiséget termeltek. Én pedig az a fajta vagyok, hogy mindenkinek szívesen írok pár jó szót, de ez így most le fog maradni. (bocsi!)

Remélem mindenki rendben van, a Babócákkal egyetemben! :D Hisz most csak ez a lényeg!

Nálunk is minden oké Ketteske téren. Kedden voltam a 30. heti uh-on, ahol megerősítette a dokkerom, hogy biza tutira kisfiúnk lesz másodjára is. Így inkább már Bencéről fogok írni (Benedek lesz), és nem Ketteskéről.
Bence már erősen nyomkodja fel a gyomromat a tüdőm helyére, így a fekvés már elég kényelmetlen és az oldalas fekvéstől gyakran bedurran a forgóm, furán bizsereg. Nem elviselhetetlen, de kellemetlen dolog. Van valakinek ilyen? Mondjuk nem csodálkozom, mert Marcinál is előfordult a vége felé.
Időközben sikerült új szülésznőt találnom (Marcis szabin lesz aug első felében), személyesen még később találkozunk. De tudom, hogy aranyos, mert sokszor láttam és Marci születése után is kedves volt, gratulált, pedig semmi közöm nem volt akkor hozzá. A helyettesítő doki személye még képlékeny, mert ez a nyári, augusztusi időszak elég gázos a szabadságolások miatt.

Marci pofija 1-1,5 hetente beekcémásodik, de gyorsan lekezeljük krémmel és így kordában tudjuk tartani. Jövő héten megyünk az allergiavizsgálatra és akkor talán kiugrasztjuk a nyulat a bokorból és megtudjuk, mi okozza a bőrproblémákat.

Kata!
Köszönöm az érdeklődést a másik topikban! Látod itt vagyok :D

Erika!
Neked is köszönöm a mélt és ma már ment is válasz! :D

Napraforgó!
Sajnálom, hogy kórházba kerültél, de a Babák most a legfontosabbak! Sok-sok erőt küldök Felétek! Bár nem olvasod, de remélem az enegia áramlik Felétek :)

Azt hiszem most egyenlőre ennyi és rakok fel táblát is, mivel közel. 2 hete nem raktam már fel. Ha valamit változtatnom kell, akkor szóljatok, igyekszem javítani!

Mindenkinek sok puszi: Melinda (29+6)

ui: bocsi, hogy önző módon csak magunkról írtam :oops:

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Kép
Kép

M

KépKép

KépKép
bujka
 
 

 
 

Sziasztok!
Bocs, hogy ismét eltűntem, de úgy rohannak a napok...
Sajnos nem tudtam elmenni a talira, pedig szerettem volna. :cry: De ezek a hétvégék mindig elég zűrösek nálunk. Örülök, hogy jól sikerült. :wink:

Én 3 napig gyakorlatilag csak feküdni tudtam, olyan derékfájásom volt. Ha felkeltem és mozogtam, mindig úgymaradtam és oltárira fájt. Ülni meg egyáltalán nem tudtam. Ezek az esőt hozó hirtelen lehűlések nagyon megviselnek minket. :cry: Olyankor a babám is alig mozog valamit, mindig a frászt hozza rám. Mert egyébként nagyon aktív baba. :wink: No szóval három napig ezért nem jelentkeztem.

Utána meg próbáltam magam utolérni a házimunkában, hiszen három nap kimaradt, meg voltunk szülésfelkészítőn a férjemmel a János kórházban és anyuval meg a húgommal sikerült egy két napos bevásárlókörutat tennünk babaügyben. Nagyon klasz volt és van már babakocsink is. :wink: Pierre Cardin, 25000 Ft-ért a Babadiszkontból. Köszi Nektek a tippet! Mindent tud, ami nekünk kell és mégsem 75ezer... Én nagyon örülök neki. Persze lehet, hogy még korai, de nem mertem otthagyni. Szeretem kihasználni az akciókat. És babarucikat is vásároltunk, mert azért nem mindegy, hogy egy kombidressz 600 vagy 1500... és persze azért gyönyörűt szeretnék a gyerekemre adni. Tudom felnő nem gyönyörűben is, mindegy melyiket hányja le, de mi annyit küzdöttünk ezért a kis emberért, hogy mindenből a legszebbet szeretnénk neki. És hát szeretnénk még két kistesót, meg a húgomék is még egy babát, szóval úgyis kiszolgálja majd az idejét minden darab. Szerencsére nekünk babaágyat, hordozót, kiskádat, stb. nem kell vennünk, kapjuk a húgoméktól. Csak hát nekik lánykollekció van ruhácskákból, nekünk ugyebár meg kisfiúnk lesz, ill. van. :wink:

Nem tudom, ki kérdezte, talán Te Erika. Intimtorna:
Kazup Barnáné Julika tartja, ő is védőnő.
0630-4059007
Hívjátok nyugodtan, nagyon aranyos! És klasz ez a torna, érdemes csinálni. Nekem pl. azóta nem jött ki az aranyerem...

Sav:
Ha valakinek nagyon ég a gyomra, nekem is volt és tudom milyen sz.r, igyatok meg egy pohár tejet! Akár szeretitek, akár nem. Én szeretem, bár amikor égett a gyomrom, nagyon nem esett jól. De megkötötte a savamat. Nekem a mandula nem mindig jött be, legalábbis gyomorégésre nem. Kb. 19 hete küszködök savproblémákkal és emésztési gondokkal, ezalatt sikerült kitapasztalnom dolgokat. Leírtam egy ismerősnek, idemásolom, hátha valakinek jól jön:
Mindenképpen polcold alá éjszakára a fejed és lehetőleg csak a bal oldaladon aludj! Reggel ébredéskor kapj be 2-3 darab háztartási kekszet (bocs diéta ellen való, viszont remek a savra). Igenis függ a sav a kajától, de csak 3 nap múlva érzed a változást. Mandula, sótlan pattogatott kukorica, ha éppen a savtól szenvedsz, segíthet. Egyél minél sótlanabbul, bár én pl. húst nem tudok só nélkül enni. De csökkentsd a sómennyiségedet, amennyire lehet. Űzd a következő kajákat étrendedből, bármennyire is szereted, kívánod: Ecetes akármi, csemege ubi, savanyú káposzta, alma, narancs, mandarin (ezeket tartalmazó gyümilevek), paradicsom és a paradicsomos kaják, erős fúszeres ételek, zsíros ételek, meggy, nyers hagyma. (meg egy csomó minden még, csak most hirtelen ennyi villan be) Nagyon jó pl. az ananász és az ananászlé. Végszükség esetén sótlan rizs, pirítós, banán, ananász ehető. Eper, cseresznye sem okoz gondot. Igenis, ha ezeket tartod, pár nap múlva jobb lesz. De lehet, hogy csak 4 nap múlva. Viszont nem tudod a savadat másként visszanyomni. Savlekötőnek végszükség esetén a Nilacid használ - rá van írva: terhesség esetén ellenjavallt - több doki megnézte nekem és teljesen ártalmatlan. Nekem a Rennie nem jött be.

Visszaolvasok, aztán majd jövök még ma.
Addig is nagyon szép napot mindannyiótoknak!
Melba

KépKép
melba
 
 


Ja és még valami. A savtól vagy a szedett vastól simán lehet hasmenésszerű székletetek. Nekem a savtól volt egészen három héttel ezelőttig. Mostanra sikerült nagyjából visszaszorítanom, bár most sem vagyok savmentes.

KépKép
melba
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Végre kisütött a nap, de csak délutánig tart :-( És persze megint a hétvégén lesz "gyönyörű" idő....

Politika: mit szóltok a megszorításokhoz... Azon tűnődtem, hogy kismamáktól mit fognak elvenni.....Na jó abba is hagyom :oops:

Remélem mindenki pocaklakója jól van és szépen növekedik :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Melba,

a avstól inkább székletrekedés szokott lenni...

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Hidd el Bunny, hogy folyós széklet is simán van a savtól.

KépKép
melba
 
 


én vasat akartam írni, de ebből tényleg lehet sav is, vas is :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny,

Megszorítások vannak?! Le vagyok maradva.. a választások óta nem néztem híradót :roll:
sz_kata
 
 


A vas többségében székrekedést okoz, de pl. a húgomnak végig hasmenése volt tőle. :cry:

Azt hiszem, ezt is Te kérdezted Erika:
A Jánosos felkészítő jó volt, klasz volt az előadó, aki egy védőnéni és most otthon van a 21 hónapos kisbabájával. Nekem most nem hozott sok újat, ezt már mind tudtam, de jó volt így egyben hallani még egyszer és természetesen jó volt hallani a Jánosos szokásokat. Sokan voltak egyébként. Keddenként 5-kor van a Szülészet könyvtárszobájában. 6 téma van:
1.vajúdás,szülés; 2.relaxáció,légzés a vajúdás alatt; 3.az újszülött; 4. szoptatás; 5. császármetszés, érzéstelenítés és a gyerekágy; 6. hazamenetel
A múltkor volt az első téma. A témák ciklikusan ismétlődnek. Szerintem érdemes elmenni, akár a párral is. Én vittem a férjecskémet. :wink:

Egyébként közben olvasgatok visszafelé. Gratulálok mindenkinek, aki mostanában volt 4d-n, a képek fantasztikusak és a babák gyönyörűek! Öröm olvasni beszámolóitokat! :wink:

KépKép
melba
 
 


Melinda,
nagyon örülök, hogy úgy nagyjából minden OK veletek. A nehézségekért meg sajnállak... Marci allergiája :cry: Viszont nagy gratula Benedekhez!!! :lol: :lol: Én hétfőn megyek dokihoz, akkor szeretném vele megbeszélni a szülésznőválasztást - úgyis kedden lesz a kórházban szülőszoba-nézés, tán akkor már találkozhatok is vele. Írj azért, ha van egy kis időd... Rontani meg nem rontod a jókedvet, sőt, majd vígasztalunk :wink:

Bunny,
megszorítások: én nem azon aggódom, amit az én minimális pénzemből majd elvesznek, hanem amit a férjem (mint egyszem kereső) pénzéből... Nem baj, ma már lehet Gyes mellett 8 órát dolgozni a kismamáknak :twisted:

Melba,
hátfájás :cry: Ismerem ezt az érzést, bár nekem mostanában a fenekemben jön elő - érdekes módon. Ki kell feküdni, sajnos. Köszi a savas infókat - érdekes, nekem alkalomszerűen jön elő, hogy milyen ételtől, azt nem tudom. Tegnap dugig ettem magam, és kutya bajom nem volt, máskor meg a főzelék is előhozza. Bár most kezdek a hagymára gyanakodni...

Erős idegzetűeknek :wink: :lol::

Lányok, tegnap úgy csináltam a gyümölcsrizst, hogy nem raktam bele tejszínt, hanem csak vizes tejben megfőztem a rizst, cukorral, és mikor kész volt, belekevertem két gyümölcsjoghurtot, és fantasztikus lett :D És még mára is maradt egy kicsi :wink:

ákata2
 
 


Melba,
láttál ikerkocsit a Babadiszkontban? (Ez a Lehel úti, igaz?)

ákata2
 
 


Sziasztok csajok!

Bujka!
Örülök hogy jelentkeztél, bár amiket írtál, nem hangzott túl jól, de a lényeg, hogy Bence jól van! :wink:
Nálunk annyi változás történt táblázat-ügyileg, hogy nem Emese lesz a kislánykánk neve, hanem Gesztenye. Légyszíves javítsd ki... :wink: Köszi!

Sav:
Én nem tudom, mitől van, nem tudom egyik féle kajához sem kötni, csak úgy jön, de van olyan, hogy semmi jele. Az biztos, hogy mostanában a hagymás-fokhagymás kaják gondolatától is rosszul vagyok. A tévében láttam egy főzőcskés műsorban, ahogy felvágnak egy fej hagymát, hát megfordult a gyomrom, még a látványtól is. Pedig imádtam a hagymát!... :shock: A paradicsom viszont a kedvencem, (főleg friss, harsogós zöldpaprikával), ezekből őrült mennyiséget meg tudok enni, és eddig nem zavarta a gyomromat. Hmmm...

Bocs lányok, most nincs időm mindent visszaolvasni mert megyünk el itthonról, de ma este, vagy legkésőbb holnap igyexem bepótolni!

Szép napot mindenkinek,

Kép
mamy
 
 


Kata!

Hát ez az... bevezetik a 40% adókulcsot is.... Persze megint szívunk majd... Na mindegy. Babaneten nem politizálok, tök mindegy, hogy MSZP vagy Fidesz mi kicsik folyamatosan szívunk....

Takinénit felhívtam, kedden jön bemutatkozni :-) Remélem, hogy bevállik :-)

hátfájás: jó gyógymód az úszás :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Akkor nemcsak én vagyok paradicsom őrült?? Lányok, ne tudjátok meg, képes vagyok este elrohanni a piacra, csak hogy legyen otthon paradicsom... Minden mennyiségben jöhet :-)

Látvány: tegnap tejet öntöttem a pohárba és a fölétől rámjött az öklendezés... nem is tudtam meginni. Ha most is belegondolok, akkor brrrrrrrrr

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!

2 napja sikerült visszaolvasnom a londoni út alatti termést, viszont most elég nagy káosz van a munkahelyen, így kevés időm van írni. A mai nappal megszűnik a munkahelyem (Kulturális minisztérium) és összeolvad az Oktatási minisztériummal, így elég sok munkánk akad az utolsó napokban. Ráadásul még a jövőre nézve sem tudunk sokat, így elég rossz a hangulat idebent. Azért megpróbálok írni és remélem este újra tudok jelentkezni.

Bunny!
A babakocsis cikk és amit még találtok engem is érdekelne, mivel mostanság nem érek rá utána nézni a dolgoknak és ezzel csak megkönnyítenétek a helyzetet. fax: 484-72-17 vagy szehun kukac freemail.hu

Bettus!
Örülök, hogy megoldódott a dokiváltás és remélem elégedett vagy az újjal.

Mamy!
Nem is tudom miért, de nekem valahogy nagyon tetszik a Gesztenye név, úgyhogy szerintem jól választottatok : ) (engem egyébként Eszternek hívnak, de Gesztenyeként becéznek többen is -sötét hajú és sötét szemű vagyok)
Mostanában én is egyre kevesebbet tudok enni, mert ha teletömöm magam akkor csak szenvedek. Ráadásul az emésztésem is teljesen átalakult (bocs az őszinteségért)valószínűleg az egyre növekvő poci miatt.
A jó focit én is szeretem, ami sajna azt jelenti, hogy magyar meccset már kb. 10 éve nem nézek, pedig anno lelkes szurkoló voltam és apuval sokat jártunk meccsekre. Én is ilyenkor élem ki magam, de most valahogy nem olyan nagy az indíttatás, talán azért, mert a babóca minden gondolatomat lefoglalja :)

Jadey!
Hogy milyen undorító emberek vannak manapság :evil: És ezeket is szülte valaki :cry: Én kevésbé merek harcias lenni, mert félek, hogy nekem támadnak és annak most nagyon nem örülnék, de azért én is felháborodom ezeken.

Siba!
Hová fogsz úszni járni? Gratula az első unokához a családban.

Napraforgó!
Jobbulást és vigyázz magadra. Remélem hamarosan hazaengednek és akkor írsz majd nekünk, hogy ne aggódjunk.

Sz_Kata!
Én sajna ma nem érek rá, de remélem legközelebb újra tudok csatlakozni az Aranytízben. Egyébként még én is időben hazaértem a taliról, így nem áztam meg :) Hol is volt az a masszázs??? Engem is érdekelne, mert jó lenne egy profi masszőr odahaza :lol:

Lányok!
Mindenkinek gratulálok, aki UH-n volt és olyan gyönyörű babócákat tett fel nekünk, hogy gyönyörködjünk bennük. Mi elvileg jövő héten megyünk a Kleopátra házba, amit már nagyon várunk.
Egyébként nálunk egyre élénkebb a picurka és még az apja is azt mondja, hogy amilyen erős, lassan kilyukkasztja a pocimat :lol:
Szerencsére nálunk a párom elég segítőkész, így általában magától nekilát a mosogatásnak és pakolásnak, de ha szólók neki, akkor biztos segít. Szerintem most már ő is jobban átérzi, hogy szükségem van néha a segítségére, mivel egyre látványosabb a poci.
Most rohanok, mert már megint tele az asztalom munkával :cry:

Mindenkit puszilok: Gesztenye
gesztenye78
 
 


Volt ikerkocsi, de bocsi, nem néztem meg tüzetesebben. Hülye vagyok, csak nagyon beindultam a mi kocsinkra. Ez a Lehel úti. Nekem nagyon tetszett, bár elég zsúfolt. De pl. ott kaptam galléros kombidresszt picifiúnknak 800-ért, amit hiába keresek égre-földre. No ez elég helyeske, olyan igazi fiús. És a babakocsival is elégedett vagyok. :wink: Úgyhogy én nagyon ajánlom.

Nekem is a fenekem fájt, lépni nem tudtam tőle, még fekvésben is görcsölt. Csak úgy volt a legelviselhetőbb. De a dokim meggyőzőtt róla, hogy ez derékfájás, csak oda sugárzik ki. :cry: Fekvéstől és a jó időtől most sokkal jobb. :wink:

A hagyma sajna erősíti a savat, és vigyázz, mert pl. az erdei gyümis joghurt is. :cry:
Nem szabad egyszerre túl sokat enni, és nagyon megéhezni sem. Mert az is saverősítő. Én kb. 2 és fél óránként szoktam enni, ez van, hogy egy tál cseresznyét jelent és van, hogy egy kisebb, kétfogásos ebédet.

Imádom a gyümölcsrizst. :wink:

KépKép
melba
 
 


No igen, Mamy, a paradicsom a másik nagy savcsináló. Bocs. Én is imádom, beleőrülök, hogy nem ehetek sem paradicsomosat sem hagymásat. De ahogy kivettem az étrendemből, rá fél hétre rendeződtem.

Kata, ezen a bababörzén új ruhácskákat is árulnak?

KépKép
melba
 
 


Szia Lányok!

Hát nagyon köszönöm az együtt érző szavakat, annyira segített, hogy végül is haza is engedtek! :lol: :lol: :lol:
5 db orvos vizsgált, meg méricskélte a méhszájamat és a végére kijelentették, hogy ez bizony teljesen rendben van.
Ikreknél a súly is jobban nyomhatja, valószínűleg ezért volt az orvosom olyan elővigyázatos és utalt be.
De végül is azt mondták maradhatok, de nem muszáj! :lol:
Persze pihenés és 2 hét mulva kontroll.

Egyébként a babók jól vannak, pontossan olyan nagyok mint amilyennek lenniük kell egyes terhességnél és ez ikreseknél nagyon jó!
A Súlyuk: 1162g
1142g
És mind a kettő fejvégű! :lol:
Azt mondták, hogy majd lassan el kell döntenem, hogy hogyan szeretnék szülni. Természetesen vagy császárral. Na persze ha így maradnak, mert akkor választhatok.

Ja, és mit tudtok a tüdőérlelő injekcióról?
Mert azt is felvetették, hogy esetleg kaphatnék ilyen injekciót amitől érettebb lesz a tüdejük, ha esetleg hamarabb érkeznének, de nem káros akkor sem ha végülis majd nem lenne rá szükség.

Tudtok valamit erről?

KépKép
napraforgo13
 
 


Sziasztok!

Melinda/Bujka:
nekem is van ez az oldalfekvésben éjszaka támadó csipőforgó fájás.
Viszont szerintem eléggé az ágytól függ - a telken lévő ócska és puha ágyon nagyon rossz.

ÁKata:
Figyelj csak tutira van ez a babanapok és csakis a Budaörsi Auchanban (nekem a soroksári közelebb lenne)?
Mert megnéztem a katalógust, de abban semmi, a honlapon szintén semmi. Jó lenne, ha megírnád, mert ma délután szeretnék kiugrani, ha tényleg van, de ha nincs, akkor nem autókázok oda a
tömegbe.

Ciao,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Szia Napraforgó!

Szuper, hogy minden rendben és kiengedtek.
A fekvésük is nagyon jó!!!
Te hol fogsz szülni, mert a táblicskából nem derül ki!

Már hallottam arról az érlelő injekcióról, de utána kéne néznem. (este otthon tudok csak.)

Ez érdekes, hogy Te választhatsz hogyan szeretnél szülni - gondolkodsz, hogy megpróbálod a hüvelyi szülést?

Üdv,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Napraforgó!

sajna én sem tudok róla semmit, de tényleg érdemes utána nézni... Majd én is keresgélek. :)

Bunny!

Még a párom is nagyon messze van a 40%-os adósávtól, úgyhogy mi most még nem aggódunk ezen. Remélem, nem baj! :D
Engem inkább az bosszant, hogy szemfényvesztésből levitték az ÁFÁt, (ami valszeg a legigazságósabb adófajta, mert ha igényeid vannak a fogyasztásban fizesd meg - értem ez alatt a 7milliós kocsit pl.), most pedig nagyon drága adminisztrációval és felesleges munkával felemelik... Én az ilyet nem szeretem... :)

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy bepofántlankodok közétek, én a 2005 nyári babákban kezdtem :D

Van 1-2 már nem használt nagyon jó állapotú cuccunk (Symbaba ikerbabakocsi, Avent Isis kézi mellszívó, hordozókendő) és szeretnénk tőlük megválni.

Itt találtok róluk képeket és bővebb információkat:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=121219

Ha esetleg valamelyikre szükségetek lenne, hívjatok minket!

Még 1* bocsi, hogy betolakodtam :oops:

Lara

KépKép
lara77
 
 


Napraforgó,
jaj, de örülök!!! :lol: Mármint annak, hogy minden rendben, és hazamehettél :lol: :lol: :lol: Szép a súlyuk nagyon :lol:
Tüdőérlelő: sajna, nem tudom, de hétfőn rákérdezek a dokimnál. Hallottam már róla, de olyan esetben, mikor hamarabb meg is indult a szülés, illetve komoly gond volt.

Dorka,
a kombidressz (4 db-os ezer forintért) a síma Auchan katalógusban volt, a babakádas dolog a börsiben. Azt nem mondom, hogy babanapok vannak, de pár dolgot akcióznak. Talán hívd fel a hozzád közel esőt - lehet, ott is van akció.

Melba,
köszi, megnézzük a Lehel útit (is :lol:). Holnap Diósdra megyünk a bababútoros céghez, meg az Auchanba...

ákata2
 
 


Bunny,
örülök, hogy sikerült megbeszélnetek a keddet.

Ami az adókat illeti: minket duplán sújt, evások vagyunk... Tehát nekünk nő az evánk, valamint az szja-nk is... Mióta itthon vagyok, nem hallgatok híreket, emeli a vérnyomásomat. Sajna, átszivárognak azért az infók... :evil:

ákata2
 
 


Köszike, hogy utánna néztek nekem a tüdőérlelőnek!
Én is próbáltam, de a neten nem sok mindent találtam róla.

Boróka!

Eddig még nem volt biztos, hogy hol fogok szülni, ezért is nem került be a táblázatba de most már 99%-ig biztos hogy ausztriában, Eisenstadtban fogok szülni.
Én Sopronban lakom és a másik lehetőség ez lett volna. De sopronban nincs koraszülött osztály és ha hamarabb jönnek a babák akkor jobb egy olyan helyet választani, ahol van.
Ikrek gyakrabban jönnek hamarabb.
Egyébként ausztriában válkaszthatsz, hogy természetes úton, vagy császárral akarsz-e szülni. Természetesen, ha mindenképpen császáros a dolog akkor nem, de ha rendben van minden, akkor is kérheted a császit.

Én egyébként nem ellenzem egyiket sem. Ha így maradnak, akkor mindenképpen megpróbálom természetest, de ha nem biztonságos a babócákra akkor viszont császi.

Ákata!

Megnéztem én is a diósdi céget, hát nem rossz!
Az árak tényleg jók, már csak az a kérdés, hogy milyen a minőségük.
Várom a tapasztalatodat, mert ha meg vagy elégedve, akkor én is valamilyen úton-módon szeretnék eljutni hozzájuk!
Én most mindenképpen fehér kiságyakat szeretnék és sárga lesz majd a huzat és a kiegészítők, mert az szerintem jó fiúnak-lánynak egyaránt!

Most rendeltem meg a bébihordozó- autóüléseket, megpróbálom a képet felrakni.
Az egyikhez rendeltem kereket is és így rögtönözhetek egy babakocsit, amit majd tolok és a másikat meg cipelem, vagy éppen kengurúba téve viszem, így nem fogok megszakadni, egyedül, ha autóval kell mennem valahová!
Mert az ikerkocsit mégsem szeretném mindig ki-be rakosgatni az autóból. Az marad a sétákra! Kép

KépKép
napraforgo13
 
 


Ákata:
Köszi az infot - éppen a babakád betét érdekel, bár pont most találtam a Mária nagykerben is nagyon olcsón: 1250 Ft.
Megnézheted a neten, mert on-line is árulják a www.bebibolt.hu lapon. A babakocsik is jó árban vannak - ikrest nem tudom van-e.

Kókuszmatrac:
Még tegnap kérdezted, hogy milyennek kéne lennie:
Szerintem a Tiétek tutira nem jó, mert én megnéztem a lengeylt, amit vettünk, és belül 4-5 cm-es kókuszmatrac, ami be van tekerve egy ilyen puha fátyolszerű anyaggal. És a lecipzározható vászonhuzat ezen van. Mivel az én matracom egy kicsit még puha is, így lehet, hogy majd egy kicsit leszedek ebből a fátyolborításból.
Ja, és ahol vettük (Bippa kft.), ott valóban volt 7500-ért egy vékonyabb fajta, de az nagyon kemény volt.
És még volt egy olyan is, ahol a vászonborításba bele volt varva ez a fátyolszerű puha cucc, de nem azt választottuk. Tudod, ez az az üzlet volt a babaholmiolcson.hu ott kinnt messze-messze (nekünk közel).

Köszi,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Napraforgó,
nagyon klassz ez a hordozó! Ilyet még nem is láttam...
Nekem azt tanácsolta a sógornőm, hogy 6 hónapos korig csak olyan bkocsit használjunk, ami vízszintesig dönthető. Az általunk választott kocsi viszont (igaz, 0-ás kortól hirdetik) csak 160 fokban hajtható hátra. Asszem, veszünk egy olcsó, mózeskocsis darabot is, amiben a bébik kezdetben elfekhetnek, aztán jöhet a sportkocsi :lol: (A cég egyébként még nem jelzett vissza.)
Én nem vagyok gyakorlott vezető, autónk is egy van, amit a férjem munkába használ, így kezdetben tuti marad a séta, autóval majd akkor hordom őket, ha meg lesz a rutinom. Vagy együtt megyünk/cipekedünk.
Diósdi cég: felhívtam őket ma, kiderült, hogy nincs mindenük kiállítva, de azért elmegyünk körülnézni, és holnap megírom a tapasztalataimat a minőséget illetően. Megkérdezem majd, Sopronban van-e elérhetőségük, vagy hogy hogy szállítanak.
Szülés: én is holnap beszélek az orvosommal. Nekem az egyik bébi medencefekvésű, de még megfordulhat :lol:. Természetes szülésre készülök, aztán majd meglátjuk - ahogy az élet hozza, és ahogy a bébiknek a legjobb.

ákata2
 
 


Napraforgó:
Tök jó ez az állvány. Megírhatnád a beszerzési forrást és az árát is!

Kata:
Ha az ágyakat privilegizálva helyezed el, akkor szerintem a babákat cserélgesd az ágyakban! Rgyik nap egyik ide másik oda. vagy hülye ötlet?

Krisszi:
Kerékkitörés a Pierre Cardin-nél: eddigi felméréseim szerint 2 családnál kitört (elkajszult) a kereke, 2 családnál két gyereket végig bírt. Megoldás: már eleve ki fogjuk cserélni a műanyag tengelyt valami bombabiztosra (párom nagy barkácsoló).

Sz_kata:
Jót nevettem ezen a férjed féle gyerekszoba berendezés ötleten.
Én halvány okker színt tervezek a falra - erre a drágám közölte, hogy az fosszínű lesz. (De már meg is vettem ám a festéket).

Egyébként meg a kisbabák nagyon szeretik a nagyon erős, élénk színeket.

Valakit érdekel a FEKETE SZÍNŰ RUGDALÓZÓ beszerzési forrása? :lol: Heavy metalos szülők előnyben.
(Jót nevettem, mert egyik férfikollegám felajánlotta, hogy megosztja velem ezt a titkot. Szabad idejében rockzenekarban dobol, s két fia van.)

Üdv,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Sziasztok!

Melba!
Sajnálom a derékfájásodat :( Nekem is inkább a fenekemben, a keresztcsontom tájékán volt fájdalom, mint Katának, ha megerőltettem magam és tényleg a pihenés az, ami számít. Vigyázz Magatokra!!!
Gratulálok a vásárláshoz! Annyira nagy élmény válogatni, nézelődni, én nagyon élveztem anno Marcinál. Mi is most veszünk egy-két dolgot Bencének, és én ezen kevéske dolog beszerzését is próbálom a lehető legjobban kiélvezni :D Tényleg a Babadiszkontban nem láttál pelenkázó táskát, amiben jó sok hely van? Nekem ugye majd két gyerkőc pelusát, miegymását kell majd egy táskába gyömöszölnöm...

Kata!
Köszi a kedves szavakat :D
A legjobb tényleg a szülőszoba látogatás során "elkapni" az esetleges szülésznőt. Drukk, hogy találjatok egy nagyon kedveset!
A gyümirízs tök jól hangzott :D Egészségedre!!!
A diósdi bútorkészítőt anno én is néztem, mármint hirdetésekben, tényleg jól néznek ki a cuccaik. Kíváncsi vagyok a holnapi látogatásotokra. Majd mesélj!
EVA :( Az tényleg gáz, de akkor én most inkább nem szivárogtatok, tegnap csúnyákat hallottam róla.
Tudtommal nem feltétlenül az a babakocsi a jó, ami totál vízszintesig hajtható. Nekünk is kb. 160 fokig dönthető és van valami magyarázat is, hogy ez miért is jó. Talán a mi babakocsink honlapján megnézem és megírom.

Mamy!
Most komoly, hogy Gesztenyére cseréljem a nevet? Tényleg van ilyen név? Vagy csak én vagyok ilyen tudatlan? Bocsi érte!

Gesztenye!
Sajnálom a munkahelyeden alakuló dolgokat :( De ugye jogfontosan megmarad a munkaviszonyod?! Nem irigyellek, de próbáld magad nem idegesíteni ezek miatt.
Az evés nálam is detto, inkább többször keveset próbálok enni, mert totál kikészít a helyhiány a pocakban. És ennél már csak rosszabb lesz :roll:
Gratula a segítőkész Párodhoz! Az én Drágám is ilyen tündéri :D

Napraforgó!
Nagyon jó, hogy újra itt és természetes a legfontosabb, hogy a méhszájaddal minden rendben!!! :D :D :D A lényeg, hogy ezentúl még többet pihenj! Babaméretek is klasszak!!!
Tüdőérlelőről már hallottam, de nem sokat. Én eddig úgy tudtam, hogy akkor adják be, amikor már fenyeget a koraszülés veszélye és a baba/babák jobb esélyeik érdekében adják.
Én a helyedben a hüvelyit választanám, de az orvosok úgy is szólnak majd időben, ha nem lehetséges. De ez csak az én szerény véleményem.
Nekünk is fehér garnitúránk van és tényleg mi is azzal a felkiáltással vettük, hogy unisex és egyszerűen szép :D Nézd meg ezt a honlapot, a Mókus garnitúrát, nekünk az van. www.faktumbutor.hu
Klassz a bébihordozó :D
Akkor beírom a kórházat a tábliba.

Dorka!
Az tuti, hogy az ágy is ludas. A miénk közepesen kemény. Van egy kihúzhatós kanapénk, ami jó kemény, én ezen aludtam Marcival pocakosan, de sajna még azon is előjött :cry: Úgyhogy rajtam még az ágy sem segít...
Fekete rugi :lol: Egyenlőre kihagyom! :lol:


Megszorítások: valahogy abban én is bízom, hogy a gyedbe nem nyúlnak bele, a csp-t csak nem csökkentik, amikor most emelték... Viszont az egyéb áremelések egy kicsit megijesztenek, pláne most majd két gyerek mellett. Én sem politizálni akarok, de azért fél az ember, mert már nem csak magunkra kell gondolnunk, hanem bizony a csöppségekre is...

Mi is vásárolunk holnap! Hazahozzuk a kiságyat, a matracot (bár az lehet, hogy csak később érkezik), testvérfellépőt a babakocsira Marcinak. Meg keresgélünk pelenkázótáskát, meg egy-két apróságot. Marcinak szeretnénk venni valami nagyobb lélegzetű ajándékot, amit majd Bence megszületésekor fog megkapni. Majd azt mondjuk Neki, hogy Bence adja Neki, hátha ezzel is könnyebbé tehetjük az első, zűrösebb időszakot. Hintalovat gondoltam a kisördögnek, de majd még meglátjuk.


Pusz: Melinda (30+0)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Dorka,
köszi a tippet (kádbetét), megnézem :lol: Az a baj, hogy a Mária utcában nem nagyon lehet parkolni, nekünk meg erre is gondolni kell... Ezért favorizáljuk inkább a parkolóhelyes diszkontokat.
Kókuszmatrac: na, a sógornőméké is fátyolanyaggal van bevonva, és a fátyolanyag és a matrac között vannak a "dinnyemagok". Gőzöm sincs, mi az - de inkább újat veszünk. Mi is a Bippa Kft.-nél szeretnénk megvásárolni :lol:
Ja, néztem ágyat az IKEA-ban is - röhej, 3 cm-rel rövidebb (117 cm), így aki matracot akar hozzá, ott kell, hogy megvegye... Ez olyan gusztustalan...
Fekete rugdalózónak előnye, hogy könnyebb mosni :lol: Elég Adams family-s lehet :lol: :lol:

Melinda,
köszönettel várom a babakocsis leírást! Nektek bevált a 160 fok? Jó lenne, ha nem kéne mégse 2-t venni... Eva: csöpögtess inkább infót, lécci, legalább felkészülünk a kilépésre :evil: A bútoros linket megnézem - ott vettétek Bence ágyát is? A hintaló nagyon aranyos, Marci biztos örülni fog! :lol: :lol:

ákata2
 
 


Csajok!

Mentem lehidalok!!! Nézzétek mit találtam! Aztán lehet, hogy csak én vagyok lemaradva!

http://www.bambino.hu/index.php?m=babakocsikhoz

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Én is nagyon örülök, hogy itthon lehetek!

Csak fekszem a gép előtt és keresgetem a megfelelő holmikat a babóknak!
De hát nem könnyű!
A bébihordozót egy osztrák katalógusból rendeltem, amit a kinti orvosomnál kaptam.
De van weboldaluk is, úgyhogy fel lehet venni velük a kapcsolatot.
http://www.babybutt.at
Az ára pedig az állvánnyal együtt 145 euró, azaz kb 37-38000 Ft, állvány nélkül kb. 20000 Ft.

Bujka!
Hát a babaszoba valami álom szép, úgyhogy az árát már meg sem merem kérdezni! :oops:
Mert az oldalukon nem találtam....

Ákata!
Valahol olvastam, de sajnos már nem tudom hol, hogy az ilyen babakocsikra lehet venni, vagy csináltatni kiegyenlítő betétet amitől a fekvőfelület vizszintes lesz.
Mégis csak olcsóbb megoldás, mit két babakocsi :?
De egyébként abban is lehet valami, amit a Melinda írt, hogy nem is kell nekik teljesen vízszintesen feküdni.
Mert elvileg a bébihordozók sem vizszintesek és mégis már a korházból is többnyire abba hozzák haza a babákat!
:roll:

KépKép
napraforgo13
 
 


Ákata!
Most néztem meg, az ikres oldalon olvastam, ahol a babakocsikról írnak, az "így láttuk mi" címszó alatt, hogy lehet venni boltban ilyen kiegyenlítő betétet.
De volt olyan is aki csináltatott!

KépKép
napraforgo13
 
 


Napraforgó,
köszönöm a tippet! (kiegyenlítő) :lol:
Én is megnéztem a Melinda által ajánlott honlapot, nekem a pácolt fenyő tetszik (Rozi márkanév) nagyon... De két gyerkőcre biztos horror lenne. Nekünk először a nagyszobában lesznek a bébik, addig csak két ágy kell, a kisszobába később költöznek majd át. Oda viszont csináltatni kell a bútort, mert a szoba télleg kicsi, ráadásul egyik oldala csupa ablak (alatta meg a radiátor), és alaposan ki kell majd használni minden felületet... Szóval a bútorral még ráérünk, csak ágy és pelenkázó kell...

ákata2
 
 


Sziasztok!

Kata!
Nem találom azt a leírást a dőlésszögről, de megkeresem a kocsink leírását, meg töröm az agyam... Nekünk teljesen bevált a nem teljesen vízszintes fekvés, és Marcinak sem lett semmi baja :D
Mi a kókuszmatracot a KIKA-ban vettük nagyon jó áron, igaz nem lehúzható a huzata. Marci egy párszor összehányta, igaz hogy a folt ott van rajta, de semmi egyéb hang- és szaghatás :lol:
Bencének is ugyanolyan ágya lesz, mint most Marcinak, hisz amíg ilyen picik, úgyis egy szobában lesznek. Marcinak anno az RS-ben vettük, de most Bencének a Soroksári úton az Asti boltban. Gáborom nagykeráron megkapta, mivel a szomszédjukban dolgozik :D
És most a rossz hír: eva-t 15%-ról 25%-ról szándékoznak emelni, legalábbis tegnap így hallottam. :( Ez szerintem elég érv a kilépéshez...

Napraforgó!
Nem volt vészes ára 2 éve, és ahogy nézegettem, nem nagyon ment fel mostanra sem az ára. Mi az RS-ben (Reiter Ferenc utcai bútorboltban rendeltük meg) és a mi összeállításunk (rácsos kiságy, kétajtós akasztós szekrény, polcos szekrény, fiókos pelenkázó komód+pelenkázó feltét, falipolc) kb. 120 ezer forintban állt meg. Ennél én szinte csak drágábbakat láttam ebben a minőségben, mert tényleg nagyon jó minőségű. A forgalmazó cégeiknél biztos tudnak friss árakat is mondani.
Párom, amikor összerakta, direkt megállapította, hogy rég látott ilyen precízen legyártott lapraszerelt bútort (pl. a csavarok helye milliméterre ott volt, ahol kellett, ami nem utolsó szempont). Úgyhogy csak ajánlani tudom :D

Marci felébredt, úgyhogy egyenlőre belőlem ennyi!

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Na végre, Bujka! Én kezdtelek el keresni, feltűnt, hogy régóta nem írtál!!!

Melba, ezer köszönet a savas tanácsokért!!! és az intimtorna-elérhetőségért is! Jó, hogy visszajöttél Te is!

Kata, ugye milyen gusztustalan az IKEA ebben a kiságy-matrac kérdésben? ott akartam venni kiságyat meg pelenkázót de beintettem nekik és csak a pelenkázót vettük meg tegnap - a párom unszolására...

Komolyan, a 4D UH óta - miután kiderült hogy a baba az ő kicsinyített mása - teljesen máshogy viszonyul mindenhez. Önként olvasgatja a terhes könyveimet, felhívja a figyelmemet arrra, hogy "még a 28. héten sem tanácsos vírusos megbetegedéseket elkapni". :lol: Lehidalok tőle.... kérdezgeti, hogy nem kéne-e valami nagyobb átalakítás a gyerekszobában meg hogy lecseréljük-e a radiátort, hogy jó meleg legyen... Ha semmi más haszna nem volt a 4D UH-nak, hát annyi biztos, hogy utána már a papa is még jobban sajátjának érzi a babát és nem érzi magát kirekesztve a várandósságból. (Hozzáteszem, biztos vannak olyan apukák, akik minden este gügyögnek a pocakhoz és mindenkinek mutogatják az ultrahangképet. Hát ő egyáltalán nem ilyen.)

Császár-természetes szülés. Napraforgó, szerintem mindegy, mit választasz, nincs jelentősége, de nagyon jó hogy felajánlják a lehetőséget mindkettőre. Akárhogy is döntesz, hős leszel és kész! :wink:


(Mostanában találkoztam egy csajjal, három gyereke van, előadta, hogy ő igenis kudarcként élte volna meg a császárt. Ő "SZÜLNI" akart. Majdnem szájba vágtam. :lol: Ja persze, ezt azután mondta, hogy elmeséltem neki: egyelőre farfekvéses a babám. Az ilyenektől rosszul vagyok. Ez nem valami teljesítmény-verseny, nem a mama hülye ambícióinak a kiélése, hanem a gyerek világrahozataláról szóló küzdelem. Ha vágni kell ahhoz, hogy minden rendben legyen, akkor vágni kell, de nagyon sajnálom azokat a mamákat, akik "csökkent értékűnek" érzik magukat azért, mert nem tudtak "természetesen" világra hozni egy babát.

Ez a csaj mondta még azt is, hogy az is elképzelhetetlen lett volna a számára, hogy eddig várjon (mint én) a szüléssel. Egy gyereket fel is kell nevelni. (sic) :evil: Mintha ötven éves lennék vagy mi...
Kedvesen rávilágítottam, hogy nincs két egyforma ember és engem 23 évesen az egyetem érdekelt meg világot akartam látni, ha már annyit tanultam. Utálom, ha valaki a saját véleményét örökérvényű igazságnak állítja be. Arról nem is beszélve, hogy nem mindenkinek adatik meg, hogy 17 évesen megismerje élete párját és holtodiglan-holtomiglan stb stb szeretetben éljenek. A környezetemben sajnos pont azt látom - kevés kivétellel - hogy az ilyen diákszerelmekből lett házasságok nem szokták megérni az 5. évfordulót. Na, mindegy, csak jól felhúztam rajta magam.

Puszi Nektek,
Krisszi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Melba!

Én kérdeztem az intimtornát... vagy én is... Esetleg nem tudsz valami cikket, linket vagy bármit ajánlani nekem, mert gondolom ezt a hölgyet nem Nyíregyázán lehet elérni. De ha egy mailban elmgyarázod nekem, hogy mi az amit tanfolyam nélkül is meg tudok csinálni, azért is nagyon hálás lennék! :)

Ja, más is mondhatja, nyugodtan... :)

Krisszi!

Hány éves is vagy? 65? :wink:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Melinda,
imént néztem meg a babakocsis linket - dobtam is egy hátast :wink: Eva: a rossz hír sajnos már elért... Kérdés: mikor vezetik be és mikor lehet kilépni...

Krisszi,
teljesen egyetértünk, ami a szülést és az életkort illeti! Én is nagyon fel szoktam háborodni az ilyeneken... IKEA: melyik pelenkázót vettétek meg? Én a fenyőt néztem, 47 rugó, a diósdiban viszont csak 30 körül van... igaz, nincs hozzá polc, de nekem az nem is kell... IKEÁT kihagyom, asszem...

ákata2
 
 


halihó!

Mellékelek egy pocakfotót, nekem elég rémísztőnek tűnik, hogy ez még nőni fog! :shock:
Ti hogy álltok vele? Mekkora? Kép

KépKép
napraforgo13
 
 


Napraforgó!

Te lemaradtál a képről!!!! :D :D
Most komolyan, Te még csak a kölkökre híztál, úgy látom... hogy csinálod? Remélem, semmit nem tagadsz meg magadtól! :) Nos, hány kiló?

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Bali!

Hát igen, mindhárman már nem férünk rá a képre :lol:
Így csak a gyerköcök maradnak na meg a nagyhasam :lol:

Egyébként 12 kg plusznál tartok :oops: Ez azért nem kevés :oops:
Igen a java az a hasam, de azért került ám máshová is. Pedig eszem reendesen, sőtt!
Most hogy kényszerpihenőm van, egyre többet, mert unatkozom :!:
Lesz ez még több is :cry:

KépKép
napraforgo13
 
 


Láthatóan, nem híztál a popódra, sem a combodra... Talán dúsabb lett a hajad? :D :D

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Napraforgó,
én is kábé 12 kilónál tartok, és szintúgy sokat eszem, mióta itthon vagyok... Nekem a combomra ment - a hasamon kívül, persze :wink: Cukorral hogy állsz? Én változatlanul az édességet kívánom a legjobban :oops:
Hasméret: kábé 116. És lesz ez még így se :lol: Elvégre most kezdenek nőni :lol:

ákata2
 
 


Sziasztok!

Remélem, Hozzátok nem hallatszott el a káromkodásom, ugyanis elszállt az egész hozzászólásom és olyan szavakkal illettem a gépem, hogy az minősíthetetlen. :evil:

Kata, nézd, ez a pelenkázószekrényke, 23e a szekrény, 5e a pelenkázó eleme, amit később ki lehet szedni és akkor játéktartó polcként funkcionál. Azért választottuk ezt, mert már van egy fehér belépített szekrénye a fiatalembernek, akasztós és polcos, faltól falig, szóval jó nagy. A kiságya - amit kaptunk - pedig szintén fehér.

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... langId=-30


Már alig várom, hogy összeszereljék :lol:

Livi, most töltöm be a nyolcvanat, de állítólag 75-nek se nézek ki :lol:

Napraforgó, hol van a 12 kiló rajtad??? :lol: szerintem mind a pocakodban.

Babakocsi, bébihordozó - vigyázat! A hordozóban nem véletlenül csak max 2 órát lehet a gyerök: szegénykének a gerince elég sz-rul viseli az ülést, nyomatékosan felhívták a figyelmem erre (elég jó gyerekorvos ismerősöm mondta!) a mélykocsiban pedig full vízszintesig kell fektetni a gyereket, ha a kocsi magától ezt nem tudja, akkor valóban valamilyen kiegyenlítő betét kell hozzá, de a babának az első hat hónapban feküdnie kell! Ez tuti.

Megpróbálok feltenni egy képet, ezen egészen kulturáltnak tűnik a hasam, de életben már egyáltalán nem az.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Kép

na csak sikerül. Kata, a tévéállványunk amúgy ugyanabból a sorozatból való, mint a pelenkázópolc. (Hensvik)

puszi, megyek sorozatokat bámulni :lol:

Hopp, majd elfelejtettem! Kata, képzeld kaptam egy csomó kismama magazint és az egyik kifejezetten ikres különszám. (igaz, 2003-as) Ha kéred, szívesen elviszem kedden a felkészítőre.

Puszi!
Kriszta

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok!

Napraforgó, örülök hogy nincs komoly baj és hazaengedtek! Gratula a pocidhoz! Persze két babának kell is a hely! Mennyi a kerülete? Tüdőérlelőről én is csak úgy hallottam, hogy az utolsó pillantban adják, ha már tuti, koraszülés lesz. Egyébként miért ne kapná mindenki? Gratula a babáidhoz is, igazán szép a súlyúk! :wink:

Aztán Kata számolj majd be a bevásárló körutatokról! :wink:

Bujka, én igazán vigyázok, de ezek a frontok! :cry: Én is imádom a bababoltokat járni. Utána meg napokig nézegetjük apával a cuccokat. :wink: Néztem a pelenkázótáskát is, de csak a Pierre Cardin-est. Az meg nem volt annyira szimpatikus nekem. Szóval a teljes kínálatot nem néztem meg belőle. Szépek a bababútoraitok. :wink: Hát ez a sítalp a babakocsira nem semmi. :lol: Kíváncsi vagyok a Ti bevásárlókörutatokra is. :wink:

Krisszi, örülök, hogy segíthettem. :wink: Az én párom is hasonló.
:wink: Hát én is később találtam meg életem párját és biza sokat vártunk a babára, mert ugye ez nem megy mindenkinek hipp-hopp. De nem hiszem, hogy engem kellene hülyének nézni, mert nem csináltattam magamnak csak úgy a vakvilágba gyereket...

Bali, Kriston Andrea: Intimtorna - nagyon jó könyv, bár minden mondatát csak akkor érted, ha már voltál tanfolyamon. De azért nagyon ajánlom. Megpróbálok leírni záros időn belül pár jól érthető gyakorlatot Neked, csak most a párom már nagyon szeretne géphez ülni.

Mindenkinek szép estét!
Melba

KépKép
melba
 
 


Melba!

Azt előre is nagyon köszönöm!

Krisszi!

Na igen! Feketében! Az bizony becsapós... :) Ma fekete felsőben voltam és jött egy nő, kérdezte anyadik hónap? mondtam, 6... Válasz: Ó, nem is néz ki annyinak!

:cry: :cry: :cry: Majdnem elsírtam magam és mondtam, hogy csak nem "előnyös" a ruhám, de érzem, hogy utálom azt a nőt.... :twisted:
Te is nagyon csinos vagy! Csak itt vidéken vannak ilyen malacszerű kismamák, mint én? :shock:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... =S29828090

ez nem az én napom. ha így sem megy, akkor gyerekek ikeája, gyereksorozatok, bútorcsaládok, Hensvik

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?