Új privát üzeneted érkezett!

Rolex!

Hívd őket folyamatosan...

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Ákata!
Miért kell a párodnak írnia a meccsekről?

Rolex!
Jaj ez nem lehet valami nagy élmény neked... Főleg hogy cigis, és lármás... :roll: De legalább vissza tudsz vonulni pihenni?

Kép
mamy
 
 


Ok, hívom...
Szerintetek mit szól a baba a kerti fűnyíró kellemes dalolásához, amit 50 éves görög népzenével próbálok túlharsogni??????:))
rolex
 
 

 
 

Rolex!
Jó párosítás! :lol: Ha a fűnyíró nem 50 éves, akkor talán még kibírható... :lol: :lol: :lol:

Kép
mamy
 
 


Rolex, Bunny Kata:
Együttérzésem a Foci VB miatt.
Engem megkímélt a sors ettől - a párom amúgy is TV ellenes, a foci egyáltalán nem érdekli.

Kata:
Aug 10 durva? most így leírva eléggé. De azért döntöttem így, mert úgy volt, hogy a páromnak 2 hétre tanfolyamra kell majd mennie júlivége aug elején, és erre kitaláltam ezt az időpontot. Erre tegnap lemondták a tanfolyamot.
Amúgy meg júliusban 2 hét szabin leszek, és ha valami miatt gondom lenne, akkor azonnal úgyis kiiratom majd magam.

De egyelőre tényleg teljesen jól vagyok, semmi bajom, a pénz meg jól jön. (Építkezünk a telken, most rendezzük be a közös kis lakrészünket, gyakorlatilag nulláról.) Meg én már csak ilyen aktív típus vagyok. Ha otthon ülnék, biztosan +20 kilót híznék és depiznék.

Ja, akartam írni, hogy a találkozóra nem tudtam menni végül, mert telekre mentünk, ahol SOS hívásra meg kellett látogatnom egy barátnőmet, aki 4 hónapos babával otthon van és nagyon egyedül érzi magát.

Tényleg szerintetek ez a GYED monotonitás nem fog gondot okozni majd?
én nem tudom elképzelni 3 éven át otthon. (Szerintem nem is leszek).

Mamy:
Gesztenye név gyönyörű - a babafotók is nagyon szépek.
Daubner - kedvencem a szedres Cherlotte torta (csokis- gyümis) parfétorták közül pedig a Tiramisu fagyitorta.
Ha marcipánost szeretsz, akkor pedig az E68!
Szerintem mindenképpen menjetek - legjobb cukrászda szerintem.

Üdv,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Mamy,

Szerencsére már javult a helyzet, mert régen mindig itt volt minden összeröffenés- akkor még nem zavart. Amióta állaotos vagyok, csak nagyon ritkán helyeződik ide.. Ilyenkor nem gyújtanak rá előttem, megvárják míg jól elálmosodom és elvonulok a lakás másik végébe, ahol nem zavarnak. Annyira nem vészes a helyzet, mert ha az lenne, nem engedném meg.
Inkább az zavar, h késünk a lakásfelújítással a vb miatt.
rolex
 
 


Mamy,
Szerintem 100 éves. Szörnyűűű.
rolex
 
 


Dorka!
Köszi a cukis tippeket :wink: A marcipánosnak az a neve, hogy E68?... :roll:
Köszi a dícséretet is Gesztikénk nevében! :lol: Én mindig elfogultság nélkül próbálom nézni (ami nem valami könnyű!) és arra a megállapításra jutok, hogy tényleg gönyörű!... :lol: De szerintem mindenkinek a sajátja a legszebb!... ez természetes.

Rolex!
Akkor jó, így azért elviselhetőbb a dolog :) mármint a foci-nézés.
Rendesek, hogy tekintettel vannak Rád-Rátok.

Kép
mamy
 
 


Mamy!

Tényleg szép a Gesztenye! :)
Nem a fájdalomtólfélek, anem ogy olyan lesz, mint az előző... Minta osszú órákon át nemi erőszakot követtek volna el ellenem...Egy szó nélkül újra és újra belémmásztak, ujjal tágított, belémkönyököltek a méhlepénynél stb... mindezt azért, mert nem volt kedvük kivárni, amíg magától megszületik... szóval szörnyű volt és megalázó :cry: :cry:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Mamy,
Igen meglepően "toleránsak". Én is....de nem szeretném, ha azt érezné Apa, h minden jóból ki kell maradnia a babóci miatt. Szerencsére megtaláltuk azt a megoldást, ami mind a hármunknak megfelelő- így mindenki elégedett. Most már én is, mert abbahagyták a fűnyírást..:)Merre laktok Zuglóban?

Bunny, látom, ti is 14.ker, merre?
rolex
 
 


észrevettétek, hogy rossz a "H" betűm?

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Rolex, Mamy,
a férjem ugyan programozó, de egy internetes portálnál dolgozik, ahol 1000 mindent csinál. Nagy sportmegszállott az édes, valaha kézilabdázott és focizott, és profi a sportnyelvben. Ma már leginkább a fiaival rúgja a bőrt a réten :lol: Tervezzük egyébként, ha lesz rá egy kis tőke, hogy veszünk a kertbe pinpongasztalt, és lesz kosárpalánkunk is... Nem mintha én olyan ügyes lennék, de majd elnézem őt meg a lányokat :lol: (Tán ők nem az én fakezemet és labdaiszonyomat öröklik...) Én egy medencét szeretnék (felvágós vagyok, mi?!), persze nem úszót, hanem pancsizót, de az is heroinárban van, és nincs csatornánk, csak emésztő... Jövőre viszont szeretnék egy felfújhatóst venni a lányoknak, hogy pancsikolhassunk - feltéve, ha a nyarat nem vonják ki végképp a forgalomból :twisted:

ákata2
 
 


Bali,
H betű: most hogy írod, tényleg... Nekem néha a K ragad be...

Rolex,
igazad van, nem szabad mindenről lemondani...

ákata2
 
 


Kata,
Az "enyém":) is hasonló qualitásokkal bír, csak nem programozó. Ő sportműsorokat fordít és a megszállott egy enyhe kifejezés...
Nem is tudom mi lesz ha lányunk lesz...:) Majd az anyjával napozik a vízparton...:)
rolex
 
 


Bali!
Nagyon rossz lehetett, és sajnos ezek szerint egy életre szóló "emlék" maradt a számodra, amit nem is csodálok. Hát az ilyesmitől én is félek, meg biztos mindenki, de nem akarok előre parázni... Most leginkább azoknak az érzéseimnek örülök, amikor az adrenalin elönti a testemet, és olyankor hatalmas boldogság van bennem, hogy babát várok, ott él bennem a Gyermekem, akit a világra fogok hozni, és a kezemben tartok majd, egymás szemébe nézünk, stb. és persze az Apukája is ott lesz, akit imádok, és ez olyan jó... Tudom sziruposan hangzik, de néha (teljesen akaratlanul) elönt ez az érzés, és olyankor nagyon szeretném előre forgatni az idő kerekét. De ez a nap is eljön egyszer! Túl leszünk rajta, és akkor már nem számít a fájdalom és a többi. Én ezt most így gondolom. Aztán majd meglátjuk... :roll:

Kép
mamy
 
 


Rolex!
Zuglóban az Örs vezér tér közelében lakunk, miért? Te is? :wink:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok,

Most vizsgáztam szervezeti PR-ból, ötösre! Már csak három vizsgám van hátra, de sajnos, azok a legnehezebbek. És már annyira nem érdekel ez az egész!!! Inkább a babaszoba színén agyalnék :wink:
eddig a vanilia-ibolykék párosítást favorizáltam, de a férjem szerint az olyan "buzis" :roll:

Napraforgó,

Gondolom, már a kórházban vagy, de azért leírom, hogy nagyon sajnálom, ami veled történt, de a fekvés most a babák érdeke. Remélem, a szülésnél már minden rendben lesz, a mostani ágykényszer ennek a záloga.

Kriszi,

Nekem is van gyomorégésem mostanság, de fogalmam sincs mit lehet vele kezdeni. Álljtólag a REnnie tabletta is jó rá, és azt kismamák is szedhetik. Ja, és lehet hogy kerülnöm kéne a csirkepörkölt, lecsó és sült szalonna típusú étkeket, de ebben a hidegben valahogy elkezdtem kívánni a magyaros-zsírosat :roll:

Bali,

Nagyon, nagyon durva, amit a szülésedről írtál. Váltottál orvost, és vagy kórházat? A legszőrnyűbb, hogy a legtöbb szülő nőt így "kezelnek", és sokan nem is tudják, legfeljebb érzik hogy ez nem normális, és hogy másként is lehet.

Én nagyon körüljártam ezt a beavatkozásos témát, hogy pontosan tudjam, mikor, mi indokolt és mi az ami csak az orvos kényelmét szolgálja. Ezen egyébként is röhögnöm kell: mi az hogy az orvosnak legyen kényelmes?! A k anyukáját az ilyennek!! Bocsi, de felhúztam magam (mostanában könnyen megy)

Holnap megyek a nődokimhoz, viszem a kis szülési tervemet és jól átbeszéljük. Remélem, minden ok lesz.


FociVB: kicsit kárörvendően jegyzem meg, hogy a férjem nem szereti a focit :D Én is csak a szotyit kultiválom az ilyen típusú szorakozásban :roll:

Meg amúgy is, amíg vizsgaidőszakom van, elházisárkányosodtam, és mivel a nappaliban szeretek tanulni, este kilencig nincs ám tévé!! Mondtam a férjemnek, hogy nyugodtan olvasgathat addig..

Boróka,

Ha van kedved, gyere pénteken, öttől a ruttkai teremben lesz a progi.
Gyed: már én is parázok, hogy nem lesz-e uncsi. Bár a babázást is nagyon várom már :wink: Én ezt a babázos három évet, szeretném arra felhasználni, hogy saját lábra álljak (még nem tudom, milyen formában) hogy ne kelljen 12 órában visszamenni melózni, és én oszthassam be az időm. Lehet hogy ez reménytelen, de próbálkozni érdemes.

Puszi
sz_kata
 
 


Rolex,

igen zuglóban az Öv utcánál :-) Ti merre?

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sz_Kata!

Hatalmas gratula! :D Nálunk én szoktam úgy kritizálni a dolgokat, mint a párod... Kezd elhatalmasodni rajtam, hogy fiús anyuka vagyok! :D

Nos, kórház csak egy van, úgyhogy ott nincs gond a választással... És vannak bizonyos "alapelvek", amiket követnek a dokik...pl.: nincs szülőszék, stb. Nem rosszindulatból, hanem csak rutinból nem változtatnak a "jól bevállt" módszereken. Orvos ügyben érdeklődtem, de a fizetős anyukák ugyanolyan csak drágább élményekkel távoznak, így úgy döntöttem, menjenek a "k. anyukájukba", azért nem fizetek, amit ingyen is megkapok... De nálunk olyan szinten nyomják a lóvét a betegek, hogy már attól van hányingerem. Miközben az orvostól már egyre kevesebbet várnak el..., már a mosolyáért is fizetnek... Te érted ezt?

Szóval egy picit összevagyok zavarodva... Lehet, megtanítom a párom a gátvédelemre, végülis semmi dolga :D

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sz_Kata,
nálunk a bébiszoba uolyan lesz, mint a mi szobánk - vajszínű falak, fenyőbútorokkal. Mivel picike a helyiség (kábé 12 nm lesz a két gyerkőc szobája), nem lesz mintás vagy színes a fal, majd a kiegészítők lesznek vidámabb színvilágúak. Egyébként ha a babaszoba nálatok is kicsi, nem ajánlom a túl sok színt a falakon, mert agyonnyomja azt a pici teret. (Bocs, ezt csak öt költözés tapasztalatával merem mondani.) Egyébként ilyeneken még nem nagyon agyalok, egyelőre a babák velünk lesznek a nagyszobában. Majd egy éves korukban mennek külön - legalábbis most így tervezem, aztán majd meglátjuk. Nekem most a két ágy elhelyezése okoz fejtörést - hogy rakjam őket úgy, hogy mindkettő egyformán közel legyen hozzám...
Gratula a vizsgádhoz!!! Nagyon ügyes vagy, én tuti nem tudnám így hozni a formámat :D Amit a jövőről írsz, hát vhogy én is így képzelem - szeretnék önállósodni, itthonról dolgozni, és nem szétesni a sok munkában...
Szotyi - tetszik :lol:

Bali,
amit leírtál, tényleg szörnyű - azt hiszem, ez a mentalitás egyes pesti kórházakban/orvosoknál is megvan. Debrecenben nem lett volna lehetőség? Vagy az már túl messze van?

ákata2
 
 


Hellókák!

Ismét itt egy kicsit.

Piciri
Nekem is vannak savpanaszaim :( Olyankor leállok mindenfajta üdítővel és csak vizet iszok. Persze ez se segít. Sajnos tudom hogy miktől van, majdnem mindentől :cry: , néha használ a Reni, de azért nem eszem éjjel-nappal. Aztán van hogy magától elmúlik...

Görcs
Férjem már csak görcskirálynőnek hív. Tegnap amikor kicsavartam a vileda fejét, akkor görcsölt be a bal talpam. :cry: Szerintem az egész ház hallotta az üvöltésem. Párom rohant, hogy mi van mi baj, de hát tud ilyenkor beszélni az ember :?: Aztán mondta, hogy most már hagyjam abba, gondoljak arra hogy ebből mit érezhet a baba??? Hát most erre mit mondjak? Figyelmes?!?!? :roll:

Krisszi
Freemail-em ok.

Bali78
Focivb? Hmm… férjem imádja a focit, hála van több tv-nk, így nem kell a golyókergetést bámuldoznom :lol: Na meg lesznek haveros együttsörözések. Enyém lesz a kégli :lol:

Na most csak ennyi fért belém, megyek dolgozok tovább :x
[color=red]Bettus[/color]
28 hét (7hónap) :?: Milyen hamar eltelt?![/b]
bettus79
 
 


Mamy, Bunny,

Mi az Elte lakóparkban. A Telepesen. Ezt el sem hiszem Bunny. Szerintem az Öv utca és a Telepes mintha keresztezné egymást.
Azért nem vagyok biztos benne, mert gyökeres Kálvin téri vagyok, csak idecsábítottak...:)
rolex
 
 


Sz.Kata,

Nagyon ügyes vagy. Bámulatos milyen jegyeket produlálsz.
Babaszoba : nekem a macis tapétacsík tetszik és a napsárga árnyalat. Unisex....
Valszeg holnap nem tudok veletek filmet nézni..Majd remélem elmesélitek.
rolex
 
 


Rolex,

hello szomszédasszony :-) Igen, a Telepes keresztezi az Öv utcát. Elte lakópark, az melyik? Miskolci utca vagy Rákospatak....

Színek: mindenképp a világosat javaslom én is. Én arr ais gondoltam, hogy majd a gyerek kezét és talpát belenyomom temperába és lépkedünk egyet a falon :-) Jaj, most rúgott egyet, úgy látszik tetszik neki az ötlet :-)

Ákata: amerikában van olyan ágy, amit közvetlenül a felnőtt ágyhoz lehet rögzíteni. Ennél közelebb már nem is kerülhet a gyerkőc :-) Majd utánanézek, hátha itthon is árusítják...

Szkata....

hát ezen jót kacagtam, buzis :lol:

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny,

Ha elindulsz a Miskolcitól, balra van egy hatalmas 4 emeletes sárga blokk. Az az ELTE lakópark. :)
El sem hiszem. Ti merre az Övben?
R
rolex
 
 


Rolex,

haha szerintem mögöttetek :-) A miénk még most épül, amúgy a porcelán lakóparkban, ott a Zizi csemegénél, az Öv utcán meg a papagájlakban (így hívja a Kedvesem, mert zerinte a színek olyanok)

Na gyorsan dobj nekem emailben egy telefonszámot :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


A hotmail-re küldtem Bunny, most vettem észre, h nekem gmail címed van elmentve.
Szólj, he nem kaptad meg.
Rolex
rolex
 
 


A hotmail meg a gmail is ugyanaz :-) csak a vége más :-)

Na mindjárt megnézem

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Na de ha nem veszed fel....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!

Kata, igen, az Osváthra gondoltam én is! Sütizni oda szoktunk járni, fagyit meg a Patakiben veszünk. REmélem, hamar elmúlnak a nyilallások, szerintem egyszerűen nyúlnak a méhszalagok.
Travel system: a hordozót biztonságosan lehet ezzel a kocsiba és a babakocsiba rögzíteni, főleg ha isofixes. (egyes márkáknál autofixnek is mondják, amikor van egy spéci talp a hordozóhoz és ezt fixen tudod az autóba rögzíteni)

Lányok, BUJKA HOL VAN? Vagy csak én vagyok hülyes és átugrottam a hozzászólásait?


Dorka, a Pierre Cardin tök jó márka, sztem "városi legenda", hogy kitörik a kereke.

Foci :evil: szerencsére van egy tévénk DVD lejátszóval a hálószobában. Majd nyomatom ezerrel a Jóbarátokat :lol: Bali, ugye mennyire jó sorozat? Imádom.

Bettus, magnéziumot kálciumot tölts magadba, mert még nem kéne ám görcsölni!!! Majd a 3. trimeszter közepétől, amikor egyes idegpályákat nyom a baba. Most egyértelműen Ca vagy Mg hiány (nekem is voltak szörnyű vádligörcsök, amióta tolom a magnéziumot kopp-kopp elmúltak.)
Nem beszélve arról, hogy nem csak lábszár meg talp, hanem méh-összehúzódásokat is okozhat a Mg hiány, az meg annyira nem lenne jó.

Képzeljétek, elcsesztem a táppénzpapíromat, csak pislogtam, amikor megérkezett a bérem... Jól kétségbe is estem. Aztán rájöttem, hogy kimaradt az adminisztrációból jó pár munkanap, amit nem számoltak el. most vihetem újból a papírt és jövő hónapban megkapom a különbözetet. Annyi rohadt adminisztráció meg odafigyelés ez a terhesség, hogy hihetetlen!
Párom meg kiabált, hogy miért vagyok ilyen figyelmetlen stb stb. Ma reggel olyan iszonyú gyomorégésem volt, hogy alig bírtam felkelni, nemhogy még a k... téppénzpapíron járna az eszem...

Asszonysors :lol:

puszi,
Krisszi

Akkora lett a hasam két hét alatt, mint egy vizilóé. Nagyon parázok, hogy mi lesz itt még augusztusig. (Ja, Kata, az osztálytalin még volt két kismama, szóval vicces volt!)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok!

Rolex, Bunny!
Hát én nem ismerem még annyira Zuglót, de azt hiszem, kicsit távolabb vagyok tőletek... :cry: Az Ikea mögött, a Vezér út - Füredi út vonalon vagyunk.

Képzeljétek, most jövök a munkahelyemről, bevittem a táppénzes papíromat. Összefutottam megint mindenkivel, és megint mindenkinek el kellett mondanom tök ugyanazt, amit már többször is megkérdeztek. Nálatok is ez a jelenség?... :wink: Persze tetszik a dolog, türelmesen és büszkén magyaráztam, és mutogattam a kedden készült csodás képeket, teljesen el voltak alélva tőle, még a főnököm is (jé, ő is csak ember?... :shock: )
Dícsérték a pocakomat, hogy mekkorát nőtt, (na még szép, a hetedik hónapban! :wink: ) és hogy milyen jól nézek ki úgy általában. Lehet abban valami, hogy a kismamaság szépít! :lol:
Gesztikém pedig olyanokat rúgott közben, biztos tetszett neki az elismerés.

Sz_Kata!
Gratulálok a vizsgádhoz, és a többihez meg egy jó nagy kalappal... :wink: (legalább akkorával, mint amekkora ma volt!) :wink:
Magyaros-zsíros kaják: én mindenevő lévén imádom, de valahogy mostanában nem megy... őrülten ég a gyomrom tőle ha mégis lecsúszik, de leginkább nem is eszem meg, mert nem is kívánom... :shock: Érdekes módon mostanában inkább a tejes dolgokat falnám ezerrel (tej, joghurt, túrókrém, fagyi...) :roll:

Kép
mamy
 
 


Krisszi!

Tényleg, nekem is nagyot nőtt a hasam! Szerintem már a tali óta is! Végülis, most kell megindulnia a nagy növekedésnek, a Babucinak majdnem meg kell tripláznia a súlyát a születéséig :wink: Bár remélem Gesztikém "csak" meg-kétésfélszerezi, akkor lesz 3,4 kg. :wink: Annál több is lehet persze, csak kisebb ne legyen.

Nekem is feltűnt, hogy hol van Bujka?... :roll: Tudtok róla valamit?

Kép
mamy
 
 


Mamy!

Na Te ne hidd azt, hogy mi arra nem járunk... HIsz ott az Ikea és az Árkád... Az Árkádban meg a CA és HM :-) Szóval fogunk mi talizni :-)

Méretek: nekem min 20 cm nőtt a derekam, amióta tudom, hogy terhes vagyok... Csak a fenekem ne nőne... Nektek is rakódik le oda?? :x borzasztó :roll:

Na de a kiscsávóért mindent :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bali,

A Jósa andrás Kórházban szülsz?
Szerintem, ha veled lesz a férjed, ő sokat segíthet. Pl, ha te már nem vagy "olyan" állapotban, akkor is meg tudja kérdezni a dokit, hogy ezt vagy azt miért csinál, milyen indokkal. Ha tök egyértelmű, hogy csak a rutin vezéreli, talán még szépen meg is lehet kérni, hogy inkább ne csinálja.
Gátvédelemben apa hogyan tud segíteni? Valami tipped van, vagy csak vicceltél?

Bettus,

szedjed azt a magnéziumot, de izibe :!:

falszín: a fal színe mindenképpen valami halvány-vidám lesz, színes drapériával megbolondítva. Én natur fa (vagy sötétre pácolt fa) bútorokat szeretnék, de a férjemmel már így is azon vitatkozunk, hogy én "sótlan gyerekszobát akarok", mennyivel jobb lenne, ha színes bútorai lennének, a plafonon meg gipszkartonból, eredeti sárvédőből és gumiból kirakott bogárhátú WW, aminek a szeme a lámpa....... :roll: Megőrülök az ilyen elmebeteg ötletektől...És van neki néhány a tarsolyában, időről időre letámad velük :?
sz_kata
 
 


Pocakméret: én is mértem a múltkor, de még csak 96 cm. Kicsit most lelassultunk pocakügyileg, remélem ez nem azt jelenti, hogy nem fejlődik rendesen a baba. :?:
sz_kata
 
 


Bujka tegnap este írt a friss kismamás topicba, oda írtam ma neki üzenetet, hogy írjon nekünk is magáról :D

Krisszi,
ez a gyomorégés nagyon rosszul hangzik. Próbálj tán rögtön egy joghurttal kezdeni - igaz, az meg hajt, mint a fene... Táppénzpapír: jól jön ez a pénz még a jövő hónapban... :wink: Férjek meg már csak ilyenek, szerintem most úgy érzik, dupla teher van rajtuk - egyrészt a babavárás, amit biztos ambivalensen élnek át, másrészt most ők a keresők... De olyan büszkék is tudnak lenni az emberre (mármint így terhesen), látszik a szemükön :lol:
Az én osztálytársaim némelyikének már 16 éves a gyereke! (Vagy három is van). Egyik se szült ilyen későn :oops:

Mamy,
furamód én is kívánom a tejes dolgokat, de főleg tejbegríz(-rizs) formájában, a nyers tejet továbbra is utálom. Kíváncsi vagyok, tegnap a lecsó tett-e be annyira, vagy csak ilyen napom volt...

Hasnövés: az enyém tegnap óta is nagyot nőtt :roll: Hordozórakéta lettem :lol:

ákata2
 
 


Na lányok ezt nektek is elmesélem... Rolex a szomszédom. Kinéz az ablakán és látja a mi lakásunkat :-) Milyen pici a világ :P Ja és lehetek a barátnője: van teraszunk :-)

Ez tök jó, most mosolygok... Ja és a vicc: mind a ketten angol tanárok vagyunk :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sz_Kata,
ahogy jön feljebb a hasad, úgy a legszélesebb része a derekadhoz (és fölé) kerül, tehát a karcsúbb részen méred, nem a csípődnél. Így centire lehet, hogy nem látszik, hogy nagyobb, de egyébként meg az. (Nem tudom, mennyire voltam érthető :wink:) Nekem is már hetek óta 110 centi körül van, pedig láthatóan sokat nőtt. Tényleg, mérek is egyet... Hopp, most 116... kicsit lejjebb mérve :wink:

ákata2
 
 


Na csalj Katám :wink:

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny, Rolex,
ez tök jó! :lol: És kábé egyszerre is szültök... Lehet majd együtt sétáltatni a bébiket :lol:

Bótba kéne mennem (illetve nem kéne - csokért mennék :oops:) de tologatom... Helyette séta a kertben. Meg egy kis gyümölcsrizs... nyamm... Kicsit napozok és nekiállok :wink: Meg ma rántott husi is lesz, újkrumplival. (A húsért kevésbé rajongok, de a kölkök miatt legyűröm...) Rémes ez az állandó éhség... De úgy látom, két bébi mellett kell a tápanyag... Ha belegondolok, régen simán kibírtam 12 órát kaja nélkül, hát ma már 4-et se :oops:

ákata2
 
 


Bunny,
csak kicsit csalok :wink: :lol:

ákata2
 
 


Bunny,Rolex,

azannya, ha ezt tudtam volna, amikor a virtuális térben kialakuló közösségek előnyeiről és hátrányairól írtam dolgozatot.......Ti lettetek volna a pozitív élő példák :wink: :lol:

Ákata,

NEEEm ér kajáról irni! Olyan kajás lettem azonnal, most állhatok neki főzni. Amit be is falok, és akkor hazaér a férjem és kérdezi, hogy mi lesz a vacsi, én meg elhaló hangon közölhetem, hogy májrémes kenyér.... :roll: Vagy nekiláthatok főzni újra :lol:
sz_kata
 
 


Na Kata el kell árulnom, hogy az egyik ismerősöm az utolsó hónapban 10 kilót hízott.... így az össz súlya +17 kiló volt. A barátnőm mamája 35 kilót hízott anno, de ő kilószámra ette a szénhidrátot.

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny,
én azért gyümölcsöt is eszem... meg ződséget :lol:

Sz_Kata,
és ha két személyre főznéd? (Vagy ha mind2-t megeszed, háromra? :wink:)

Közértezés helyett kicipeltem a szobanövényeket a szabadba (optimista vagyok), ami sokkal megerőltetőbb volt, mint a séta... Hülye vagyok... ráadásul tűnődhetek, mi kerüljön az üres sarokba.

Elmémet most az foglalkoztatja, hogy a jó életbe helyezzek el a szobában két rácsos ágyat úgy, hogy egyik se legyen "privilegizáltabb" helyen, mint a másik. A válasz egyelőre: sehogy... :twisted:

ákata2
 
 


Ahogy most méricskélem, a legkézenfekvőbb az lenne, ha a fr.ágy két oldalára tenném az ágyakat. De így egymástól lennének messze. Ez szerintetek is gáz ikreknél, ugye?

ákata2
 
 


Megvan! De bonyolult volna elmagyarázni... Bocsánat, hogy így írásban agyalok...

ákata2
 
 


Rémhír rémhír hátán! :shock: 10kg? 35kg? Rántott hús? :shock: Az utóbbit én is akarom, de úgy hogy más csinálja meg....

Témyleg nem kajáról "beszélni".... Na megállj, Kata :twisted:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sz-Kata!

Jósa András Kóráz, igen! Apa elvben elsajátíthatná a fogásokat, ami a gátam masszírozását illeti..., de inkább mégsem engedem oda, nehogy aztán sosetöbbet ne akarjon odamenni :P

De összességében én is úgy gondoltam, hogy majd a párom lesz a szócsövem. Már próbálom neki magyarázni, mi normális és mi nem az. A barátnőmet is a férje mentette meg az oxitocintól... De sajna az én drágám annyira nem tud "ügyintézni" :D ...., bár ki tudja, mit hoz ki belőle a szitu, nem igaz? :)

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Na hazamegyek, de nem kajálni :-)

én bevásároltam gyümivel és azt zabálom... Bár Apu szerint az eper is hízlal :( hát ez van, a súlyom kísér... tudjátok én vagyok a 4,90 kilós bébi :oops:

puszi

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny,
MINDEN hízlal... Nehogymá gyümölcsöt se (vagy ne) egyél!!!! Én alig várom már a jó kis s*ggnövesztő szőlőt, a jó cukros görögdinnyét... :wink:

ákata2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?