Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi Kép
nem Dani, hanem Gyuri! Szerintem ... vagy rosszul látok? ... te szegény ... el tudom képzelni, milyen fáradt vagy ... Aludj már!!!

Kangi
kangi
 
 


Zsuzsi, izé... Ő ottan nem Gyuri?KépKépKép
De jók a fotók, nagyon!Kép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Ja, nalunk mindig tortenik valami! Azert ma mar szivesen elsirtam volna magam, ha nincsenek annyian a lepcsohazban, csak miattunk! Erdekes modon a gyerekek nem sokat vettek eszre az egeszbol, szerencsere Miki tudja mikor kell jol viselkedni! Na az lett volna az utolso csepp a poharban, ha meg o is elkezd orditani!

Pelenkatarolo kuka Kép En bolt helyett a piacra jarok, es mindig marhara orulok a fejemnek, mikor zsaknyi babaruhaval, jatekkal terek haza, amit termeszetesen mindig jo aron veszek! Kép Tudom, ez mar betegseg!
Bibiiiiii, Gyuri hat es fel honaposan mar allt, es 9 honaposan szaladt!
Nevtelen es X, ha hiszitek, ha nem! Persze, biztos meghamisitottam a datumot, vagy nem is 2000. november 2-an szuletett.

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Sziasztok!
Koszi a gratulakat, szuper jol erzem magam toluk! Kép Momo a Bobo volt furi, de igy mar Erteeeem! Kép

Zulu
A nemtusibarna de vagas utani allapot nem jott be Apanak, de ezt soxor megjegyzi,hogy nagyon teccik! Kép "Nem voltam a vegen" Kép Kép

Lanyok
Itt kozben akkora vilagvege volt,hogy ihaj! Akkora dorgesek,hogy remegett a haz...de Jazi alszik renduletlenul. Szerencsere.
KERDES:
Hatha valakinek van 5lete. Anyosek kitalaltak,hogy marpedig ok fognak minket koltoztetni, mert nekunk igenis erre van szuksegunk. Kozben tobb haver is ajanlotta,hogy szivesen segitene. Gondolhatjatok,hogy 1000x inkabb veluk,mint anyospajtassal...Szoval van valakinek valami lerazo haditerve? (A pocsek meg az,hogy attol teszik fuggove az ukrajnai utjukat, hogy mikor tudnak mar minket atkoltoztetni... Kép )Persze a megbeszeljuk verzio nem muxik...
MI kozben vacsiztunk es asszem elteszem magam holnapra.

Pussz
Norka es dorgesresemebredo Jazmin
norkini
 
 


Zulu Kép
most látom ám, hogy elhamarkodottan marháztam KépKépKép Bár csak suttogtál, én azért meghallottam, és: NAHÁT! NAHÁT! - kiabálom halkan Kép Gratula az ügyes kis Macának Kép

Cupp
Hamari Kangi De Megbánta
kangi
 
 


Kangi, Zulu,
Valoban. Ha igy jobban megnezem, tenyleg Gyuri van a kepen, es o is huzta a fejere a sapkat! Kép Ki emlekszik mar melyiket hogy hijjak!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Túl vagyunk végre az csípőszűrésen is. Julka folyamatosan vigyorgott a dokira, aszitte, h Döc-döc játék lesz belőle.Kép Olyan jókat lehet már játszani vele, már indulásból vigyorog, és néha már válaszol is, ha visszagagyogok neki. (Elég lükén nézhetek ki ilyenkorKép)

BeuKép alligátor+gonosz bosziKép Tetszett! Gyermekecske isKép

És minden gyermekecske isKép Nagytesóknak isKép

LeszterKép Csatlakozom az előttem szólókhoz, nyilvános tök+málnaleves receptet KÉRÜNK!! Sőt, KÖVETELÜNK!!! Főleg, h napokon belül érik a málnánk!

Manó_2Kép Jó, h megúsztátok baj nélkülKép Asszem, nincs olyan ember a földön, aki nem zúgott le babakorában min. az ágyról!

FranyóKép Jól látom, h nektek is van perverz játékotok?Kép

NorkaKép Tetszik a szőnyeg! Javasolni fogom a zenesulibanKép

ZsuzsiKép Kulcsos sztori Kép de Kép is. Haszna: "Ismerd meg a szomszédot" Én elvesztettem anno, Andris már nem szopott és egy árva cumisüveg sem volt nálam. Apa sprintelt haza Bpről. Julka teljesen hasonló stílusban alszik éjszaka, mint Miki. 9-kor alszik, 3-kor ébred, majd 5-kor, akkor már csak akkor alhatok, ha magam mellé veszem az ágyba és hol szopizik, hol alszik.

MiszikeKép Csúcs ez a sztori! NépmeseiKép

Nem hiszem, h közülünk való írta volna azt a ronda hozzászólást! Valahogy nem olyan itt a hangulatKép, itt még veszekedés, egymás bírálgatása meg cikizése nem voltKép
Ápropó, Julka ma többször is azt mondta ciciközelben, h IGEN!!!Kép Legalábbis én így hallottamKép

Rég volt sapiverseny, de mi most nevezünkKép

Kép

Urszila
urszila
 
 


Kangi,
már épp fogalmaztam egy diplomatikus, ámde lényegretörő választ, mellőzve mindenféle hisztériát, de azért kifejezésre juttatva sértődöttségemetKépKépKép.
Különben kezdő mamiként rettentő büszke voltam a 9 hónaposan rohangáló kölkecemre (Zsuzsi, sorstársamKép), most viszont inkább a sors igazságtalanságának érzem, hogy míg más anyukák vidáman üldögélnek a babkocsi mellett, én majd megint rohangálhatok, immár kettőfelé. Bár Annának van kb. 3 hét elmaradása, Malihoz képest.

Zulu,
aki időközben felfalt egy fél dinnyét

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzsi KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Urszila Kép
én is többször úgy hallottam már, hogy azt mondja, IGEN, de ha másképp figyelek, akkor az mondja, GNÓM, esetleg GEKKÓ, és azért ez felettébb valószínűtlen KépKépKép
De olyan jó úgy érteni ... KépKépKép

Csajszik, megvan Kaskáék Violája! Kaska meg már a folyosón randalírozik! KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Miki meg ma megprobalta bemeselni a batyjanak, hogy o fujta fel a cicimet, es ezt meg is mutatta neki. Szegeny Gyuri meg majdnem elhitte!
A ti babatok is szokott a cicivel diskuralni? Annyira vicces, amikor bebandzsit, belemarkol es dumal hozza!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi,
Egyforma uzenetszamnal tartunk, de en most elmegyek aludni!
Pa,
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zulu,
CserebogárhajtásKép

Toffifee,
DinnyékKép, ismerős. Ma reggel már nem bírtam ki hogy felébredjen a kiscsaj, le kellett csapolnom egy keveset.

Gombóc,
Megnézném ahogy Zsombi túrja magát, édes lehetKép

Orsoly,
Legalább fincsi volt a rakott kel?Kép

Leszter,
Te hogy csinálod a málnakrémlevest?

Momo,
PisileletKép
Édesek a lurkókKép

Franyó,
Jók a képek, micsoda kisördög, akarom írni, huncut tekintete van a kiscsajnakKép

Zsuzsi,
Mozgalmas nap. Zár-kulcsKép

Virág,
Gratula az elvesztett centikhezKép

Beu,
Szülés óta nem álltam mérlegen. De - le sem merem írni - szerintem nem maradt rajtam fölösleg (szinte nem is volt miből).
Nem akarok én fogyni, csak hát a krumplis tészta nem a kedvencem, nem beszélve a spenótról. De azért mindkettőből ettem.
Edit nem tűnt el csak álneve van az üzik jobb oldalánKép

Zsuzsi,
MamaaaaKép. Jó hogy még le mered írniKép
Képek továbbra is szupikKép
Roni is rendszeresen dumcsizik a cicinek. Tényleg édes, de hajnalban valahogy kevésbé tudom értékelni.Kép

Myssnia,
Hát ez nem jóKép Jobbulást!

Anyakati,
Jók a pancsis képekKép

Norka,
Meglestem a frizudat, nagyon vageszKép

Gömb,
Nagyon ügyi LiliKép

Urszila,
Sapós kép édesKép.

Valahogy mindig lemaradok, megyek követem a családot (mindenki alszik csak én ülök a gép előtt).

Maci_2
maci_2
 
 


Apa ma teljes váratlansággal 8-kor hazajött! Hurrá! És már Lőrinc is alszik közel egy órája! Ilyenkor mindig fellélegzek, aztán két óra múlva már hiányzik. Ma egyébként extra kajás volt, állandóan evett, de alig tudott jól lakni. Lehet, valami miatt kevesebb tejem volt?

Vettem dinnyét is, most fogjuk megkajcsizni, miután a múltkor Norkánál rábólintottatok. Remélem nem lesz fűízű.

Aventes pohár beválni tűnik, még nem iszik belőle rendesen, de időnként ráharap, és irtó furcsa arcot vág, ahogy víz megy a szájába. Nem érti mi az. Kép

Holnap megyünk a háromhónapos oltásra. Kúpot beadni, ha hazaértünk és azonnal borogatni? Aztán folyamatosan borogatni? Készítsetek fel, légyszi!

Anyakati! A kéthónapos meg se kottyant, a doktornő is azt mondta, hogy ált. nem szokott.
Aranyosak a babók.

Norka! Apa ezt csúnyábban mondta! Nem is igaz, nem mondott semmit, csak nézett! Kép Lőrinc is átaludta a tegnapi vihart.

Gömb! Nagyon ügyesen ül Lili! És hogy élvezi, hogy tudja!

Gombóc! Nálatok is ritkaság a hármasban séta?

Zulu! Szagmentes kukaKép Én is gondolkodtam rajta. Most, hogy mondod, fura, hogy nem vettem meg! Pedig jól hangzik. Kép Látom, Te is dinnye!

Zsuzsi! Nagyon jók ezek a képek! De hogy már a fiaidat sem ismered meg? Rád férne tényleg egy kis pihi! - Versáztok?

Kangi! Végre vége! Lesz. Csak ügyesen! GnómKép Kép Kép

Urszila! Döc-döc játékKép Csípő ezek szerint o.k. Juj, de szép. Holnap csinálok én is egy sapisat.

Málnaleves: A málna nem tilos nekünk?

Kaliforniai csokiskenyér íme:
Fehéredésig keverünk két egész tojást 25 dkg cukorral és egy csapott evőkanál sütőporral.
Ezután beleteszünk 4 dkg kakaót és egy mokkáskanál sót. Ezzel is jól összekeverjük.
Majd felváltva belekeverünk 22 dkg lisztet és 2 dl tejet. A legvégén 1 dl olajjal jól összekeverjük.
Lisztezett, zsírozott tepsiben lassan sütjük mint a piskótát.

Na, megyek dinnyézni.

Jó éjt!

Beu
beu
 
 


NorkaKép
Most néztem sérót, szuper! Bár én is ilyen bátor lennék! Anyósnak nem fájós a dereka véletlenül? Költözéskor könnyen tönkremehet és akkor nem tudja Jázit majd dajkálni!Kép

BeuKép
Konzultáltam a nagyok naplóját, mindkettő fix hat hónaposan kutyázott. És mivel ez a mászás előszele, nem hiszem, h későn művelték! Azt hiszem ez az átlag, de vannak kivétel, l. MacátKép Andris 3 hónaposan tartotta meg a fejét hason, viszont nem tudta letenni! Úgy nyomtam le, h tudjon már elaludniKép Zsuzsi vagy két héttel később.

GömbKép De édes! Látszik Lilin, h nagyon élvezi az új tudományát!

ZsuzsiKép
Képeken gyerekekKép Anyai találékonyságKép

MyssniaKép
Én is akkor érzem így magam, ha lezuhan a vérnyomásom. Próbáltál jó erős kávét inni? Körülmetélés nem olyan tragédia, fiam anno teljes természetességgel beszámolt arról, h az oviban hány kissrácnak más a fütyije, mert szűk volt nekik és meg kellett műteni. Amerikában a fordítottja lóg ki a sorból!

Urszila
urszila
 
 


Zsuzsi, melyik gyereket hogy hivjak...KépKépKépKép

Kaskanak nagy nagy gratula! Kép

Norka, anyos. Kép Hat, egyenlore nincs otletem. Kép Esetleg, hogy bulit terveztek a koltozes vegen a baratoknak, es ez mar le van fixalva?

Zulu,
Abrahamhegyre megyunk egy baratunkhoz. Minden evben lemegy 10 napra, es meghivja a tarsasagot a nyaralojuba. Mindenki akkor jon-megy, amikor akar/tud. Kép
Sajnos, Abrihegy messze van Boglartol. Kép Majd integetunk a tulpartrol! Kép

Urszila, huuu, micsoda kalap! Mindjart megprobalok en meg egy sapisat! Kép

Gombóc

ui.: Hogy csinaltatok, hogy nektek bal oldalon az uzenetek szama mellett olyan nagy szamot ir ki? Nekem meg olyan kicsit? Bruhahaaaa Kép
Gombóc
 


Sziasztok!

Tele a hócipőm a számítógépemmel. 3-szor kellett újraindítanom, hogy írni tudjak nektek. ÁÁÁÁÁÁá

Diszekszem
Az én Danikám már amikor megszületett, mondta a szülésznő, hogy milyen erős a feje, milyen ügyesen tartja, és 1 naposan már megrodította oda-vissza hason fekve. Aki nem hiszi járjon utána KépKépKép

Gombóc
a telcsi Siemens, az eladó azt mondta, hogy 20e-ről van leértékelve, szerintem megéri. Üzenetrögzítő nincs hozzá, de mi előfizetünk a Matávos rögzítőre ami kb 150 ft/hó. Nem jelzi csörgéssel, hol van a beszélő, de ha a mobilomról felhívom akkor megtalálom Kép
jól is néz ki, dizájnos Kép
Ágybanforgás nálunk is műxik, 180 fokos fordulat simán. A feje alatt levő pelust meg összegyűrve viszi magával Kép
Apának boldog szülinapot, a süti nem lehetett olyan pocsék

MOmo
köszi a nemmártis választ
negatív pisi Kép

Zsuzsi
akkor ez a nap is jól sikerült Kép

ORsoly
rakott kel Kép
én véletlenül ettem borsólevest. Nem kellett volna

Myssnia
JOBBULÁST!!
remélem nem kell Szilárdot műteni

Kangi
na végre befejezed már azt a dogát és jöhetsz gyakran Kép

NOrka
költözésnél apukám akart mindenáron segíteni, de mi is inkább a haverokat választottuk. Szegény apu megsértődött, hogy nem akarom igénybevenni a segítségét, pedig én csak kímélni akartam, hogy ne ő cipekedjen az életerős ifjak helyett.

Én sem gondoltam komolyan, hogy névtelenék közülünk lennének, senkit sem ilyennek ismertem meg. CSak olyan furi, hogy minek olvasgatnak minket, ha nem akarnak közénk tartozni?

HURRÁ-HURRÁ megyünk a BALCSIRA KépKépKépKép
megkaptuk a nyaralót és már 6-án megyünk és ott leszünk 11-ig.
Elkezdtem belegondolni, hogy mit kell vinnem. Szerintem nem fog beférni a kocsiba a babakocsi, járóka, fürdőkád, hordozó... . VAgy majd én biciklivel megyek utánuk?
De mindegy, már nagyon várom.
Bár anyóspajtás kitalálta hogy lejönne velünk vasárnap és ott is aludna, hogy főzzön nekünk. Inkább főzök én, csak hadd legyünk már édeshármasban.

megyek aludni
sziasztok
Andi
psandi
 
 


Beu! Koszi a receptetKép A medencet egyebkent a Matchban vettem (uk), 429 penzert. Es ha a szemem nem csalt, a Bebikerben ugyanez 999 ft volt! Ja es a kerdesre valaszolva: Lacko 6 honaposan hidalasnal tart, nem forog (csak neha veletlenul), kutyazasnak a kozeleben sem tartunkKép

Zulu: szemetesKépKépKépKép

Zsuzsi! Nagyon edesek a fiuk!Kép

orsoly
orsoly
 
 


Na, itt a sapis kep. Kiharcoltam, hogy megvegyuk ezt a sapit (tisztara bele vagyok zugva minden vagany sapiba), de hat kicsit nagy meg Zsombira. Azert Apaja raadta itthon. Kép

Kép
Gombóc
 


Sziasztok!KépKépKép

Már egy ideje olvasgatok nálatok és ha nem bánjátok bekapcsolódnék. :0

A mi kis tavasztündérünk Liza Bernadett 2003. március 24.-én született 3900g-mal és 54 cm-rel. Épp ma volt 3 hónapos, holnap megyünk oltásra. Remélem nem fogja megviselni.

Ime két kép mutatóba:KépKép

Zsuzsi!
Fantasztikus a sztorid, nem lehetett semmi.

Momo!
Mekkora most Adrienn? Gyönyörű kislány! Kép

Urszila!
Nagyon tetszik kismanód sapija. Kép Mekkora most a kis hölgy? Mikor született?

Anyakati!
Tündériek a csemetéid! Gratulálok a 2 hónapos szülinaphoz! :0 Hol tartotok, mit tud a picur?

Franyó!
Isten éltesse a 4 hónapos Annát! :0

Gombóc!
Nagyon édi a sapis kép. Kép Mennyi idős Zsombi?

Mindenkinek jó babázást!
Zsuzsóc
zsuzsóc
 
 


Zsuzsóc! Üdv itt! Nagyon szép kislányod van (és a neve is szép). Csak öt nappal fiatalabb az én Lőrincemnél. Mi is holnap megyünk oltásra.

Gombóc! Zsombi a sapóban nagyon kis vagány!

Na, most már elhúzok aludni, de tényleg.

Jó éjszakát!

Beu
beu
 
 


Sziasztok Lanyok,

Ha lehet en is atjelentkeznek hozzatok. Jucus lanyom jun. 13.-an (persze pentek) szuletett 3300gr es 49cm-vel. Bar a sulyaban ketelkedem, mert masnap mar 3450gr.-ot mertek, szoval mi rogton 1 nap alatt hiztunk 150gr-otKép

Probalom utolerni a topikot, de egyenlore remenytelennek tunik, azert nem adom felKép

Ja es az en lanyom is kitartja mar a fejet es atforditja egyik oldalrol a masikra isKép

Angi+Jucus
angela2
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Persze, most netezhetnék, mert Zsombi alszik, de most megyek dokihoz Kép, Apa itt van értem 10 percen belül. Kérhetek drukkokat, hogy ne legyen semmi gáz???

Zulu
Cserebogár KépKép

Gombóc
Mindkét gyerkőccel ugyanez a helyzet, Szandinál még be voltam ijedve, azt hittem, baj, hogy csináljaKép
Majd fog forogni a Te Zsombid is, ne legyél türelmetlenKép Ki előbb, ki későbbKép
Boldog szülinapot a párodnak Kép

Orsoly
Rakott kelKép ElőfordulKép De fini volt, nem?Kép

Leszter
Vodafone-os netKép
MálnakrémlevesKép

Momo
Kreativitást fejlesztő falucska, hi-hiKép, igen, megyünk, de valahogyan csak túlélemKép Egyébként tényleg az, mert aki ott feltalálja magát, az az igazi kreatív emberKép
Zsombi tegnap este 9-től ma reggel negyed 7-ig aludt KépKépKép Dinnyék voltak megint reggelire Kép
Grat a pisiben semmihezKép
Leányzók nagyon édesekKépKép

Franyó
Anna is szupi édesKépKép

Zsuzsi
Szegény, de úgy el tudtalak közben képzelni Kép Én még mindig bevállalnám a harmadikat Kép

Virág
Drukk, hogy beváljon a fogyi-dologKép

Beu
Bunkózós boltKép Egyszer én is elmegyekKép
Keresztbe kötöm a kendőt, de mivel a kendőnek nincs semmi tartása, elég nehezen tudom beletenni Zsombit, mire belevarázsolom, ordít, én meg megunom, kiszedni könnyebb KépKép
Zsombi 3850 g-mal hagyta el a kórházat, úgyhogy nem egészen egy hétig ehetett volna éjszakaKépKép
Lőrinc nagyon tündéri a képekenKép

Mennem kell, majd folytatom és írok a többieknek isKép

PusszKép
idegesToffi + alvóZsombi
toffifee
 
 


Csijszik, kézeljétekel, Julcsi tegnap f8-kor aludt el (persze előtte már nyűgösködött, hogy fürdessünk már), és ma reggel két kőszerű dudával ébredtem! Reggel 7-kor csendben, két ujjával a szájában hentergett a kiságyban! Döbb! Döbb!

Beu Kép
rögtön a rendelőben borogasd be, én langyi vizes rongyzsepit kötöttem a combijára, és még másnap reggelig legyen rajta borogatás (éjjel úgyis lerúgja Kép). Másnap napközben én már nem borogattam. Kúp, ahogy hazaértetek, és éjszakára is adhatsz neki. Aztán meglátod, holnap délelőtt vag délután belázasodik-e, és akkor kaphat még 1-et. Meg éjszakára egy felet. Péntekre kuttya bajotok!!

Angéla Kép
üdv körünkben! Gyertek gyakran!

Zsuzsóc Kép
neked is hello és pussz a kis bájos tavasztündéreteknek!

Maci_2 Kép
fül okés már? Súlyfelesleg-hiány irigy-irigy!!! Kép

Zsuzsi Kép
nem is vettem észre, hogy én is léptem az 1000-et! Nahát! Bőbeszédű Kangi!

Toffi Kép
drukk drukk drukk drukk 100x ismételve KépKépKép

Gombóc Kép
sapis kép jujdecukor! Kép
Kispapával most minden rendben, köszönöm kedves kérdésed Kép

Andi Kép
névtelen olvasó de nem író: sztem ugyanaz, mint a valóságshow-effekt. Kukkolás.

Tsók, vissza a dogához
Kangi, a tömegpszichológus Kép
kangi
 
 


Jo reggelt!

Hogy Ti mennyit irtatok meg este?!

Beu
Fini volt a dinnye? Nalunk nem volt pocifajas tole. Oltas utan en kupot be, viszont doki neni borogatast csak 2-3 ora mulva javasol. Ja, tegnap eldicsekedtem neki,hogy Jazmin nem lazasodott be a 4 honapos szurinal, erre azt mondja, persze,hogy nem,ezert kapott kupot. AAAAAA Kép
Olyan rovid volt ranezesre a csokiskenyer recept,hogy eleinte azt hittem csak a felet irtad le... Kép

Urszila
Sapis kep csucsjo! Du. mi is beszallunk a versenybe, tegnap vettem Jazinak egy kek fodrosat Kép
Hajvagasba nyugodtan vagj bele! En ugy indultam,hogy sosem volt meg rovid hajam, de nem erdekel, melegem van, hullik, elegem van! Aztan ugy tunik bejott! Proba-cseresznye. Sajna hatfajas nem tema Kép (Marmint anyosnal, bar meg addig tehetunk rola Kép )

Gomboc
Mi eleg sokat vagyunk gyerkocok kozott, ezert ugy gondoltam jobb ha megkapja a szurikat. A vedono beszelt ra,hogy minel nagyobb a gyerek, annal kevesbe birja a szurit ezert inkabb most, mint 1 eves kora utan. Haaaat nem tudom, az utobbi 2 szurit mar igy is nagyon keservesen viselte Kép (Marmint nem utohatas, hanem maga a szuri volt gaz). Nem tudok tanacsot adni. Jo,hogy mi mar tul vagyunk rajta...
Buli mindenkepp lesz, csak a koltozes hangulata ugrott. Na de csak tuleljuk es akkor majd jol kirugjuk a haz oldalat!!! Kép
Sapis kep halali!

Zulu
Engem az zavar,hogy a Gyerekklinika mellett fogunk lakni, ezert szerintem a doki neninek nyilvanvalo volt,ha valami gaz lenne, rogton oda atrohanunk Jazival, nem ot hivjuk...O meg gondolom kapna utanunk a fejpenzt. Amit nem sajnalok en tole, de azert ne legyen man ilyen! Kép

Zsuzsi
Kepek nagyon jok! Kilogo labi a kedvenc Kép

Andi
Balcsi Kép Anyost tessek lerazni! Kép

Zsuzsoc
Udv. itt! Kép

Angela
Nektek is! Kép
Ja es persze nagy gratula Kaskaeknak!!!!!

Toffi
Lemaradtam, milyen dokihoz mesz?? En azert szoritok!!

Lanyok
Hetfon kapjuk meg a kulcsokat, mericskelunk, furunk falat, aztan keddtol megy a nagyuzemu koltozes. Termeszetesen mosogatogepestul, szekrenyestul. Es mivel kb. 3 percre fogunk lakni az egyik strandtol, hat mar le is beszeltem a baratnommel (+babajaval),hogy lemegyunk csaladi strandolasra parszor. Kép Kép
Jazi megint visszaaludt, pedig elvittem volna setalni, vegre huvos van odakint!

Norka & ismetalvo Jazmin
norkini
 
 


SziasztokKép

Névtelennek és X-nek üzenem, hogy az 5 hónapos lányom ilyeneket is tud:
Kép

Kép

Ja és már eléri a kiszmelt játékot úgy, hoy 4kézláb hitázázik (kutyázás?), majd lök egyet magán, egész aggig, amíg oda nem érKép

Ma viszem Dorinát 5 hónapos oltásra. Remélem nem fog esni az eső, mert Apa kocsival ment dolgozni.

ZsuzsiKép

Nem semmi kalandjaid vannak!
Nem irigyellek, de tudom, vannak olyan napok, amikor minden összejön.

NorkaKép

Csini a hajadKép

Zsuzsóc, AngelaKép
Üdv ittKép

GombócKép

Jól áll Zsombinak a sapiKép

Toffe

DRUKK DRUKK DRUKK a dokihoz!

Dorina drágám beszokott az ágyamba, és a világ legtermészetesebb dolga neki, hogy cicivel a szájában alszik Ha kiveszem a cicit, akkor meg ordít
Sürgősen tennem kell ellene valamit

Annyira akrtam valamit kérdezni, de elfelejtettem, hogy mit
Ha eszembe jut, jelentkezem.

Van egy joghurttorta receptem, majd még ma leírom , ha valakit érdekel.

Szorítsatok, hogy 2 óráig ne legyen eső!!!

Talikra én is szívesen mennék, de Pest nagyon messze van

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok Lányok!

Titeket egyszerűen nem lehet követni. Már lassan én is csak kukkolónak érzem magam, aki csak olvas, de nem ir. De mire végére érek az olvasásnak esténként apa már horkol és már az én szemeim is majd le ragadnak.

Nem is próbálok meg mindenkinek válaszolni külön-külön mert egyszerűen képtelenség és senkit sem akarok megbántani azzal, hogy kihagyom.

Miszike!
Tejtestvér süni sztori csúcs szuper, szerintem is tuti nyerő lenne bármilyen pályázaton.

Manó!
A HA rizspépet nagyon megköszönném, szivesen kipróbálnánk. Elküldjem a profilodban lévő emailre a cimünket? Majd ird meg cserébe mit küldhetek, mi most Emmánál a kedvenc.

Mi is elmegyünk nyaralni pénteken egy kicsit több mint egy hétre, úgyhogy esélyem sem lesz, hogy majd ha hazajövünk behozzam a lemaradást. Annyira sajnos nem lesz végig nyaralás, mert 9 napból apának 5 napon tanfolyamot kell tartania, de azért nem lesz annyira elfoglalt, mintha dolgoznia kellene, plusz tudunk sokat csavizni új helyeken. Már nagyon várom.

Rakok fel néhány képet aztán hiv a házimunka, de megpróbálok még jönni.

Csatlakozunk mi is a babanetes egyenmedencések táborához. Réka imádja. (Tescoban csak 250 Ft, talán még sosem költöttem ilyen jól el ilyen kevés pénzt)


Kép

Kép
meg nehany kep hason:


Kép


Kép


Üdv mindenkinek,

Kukkoló, de nem névtelen és nem is X Györgyi + szendergő Rekababa
rekababa
 
 


Sziasztok!
Ma nem nagyon leszek, mert jön át anyós, és a férjem is szabit vett ki mára, hogy egy kicsit együtt legyünk (a hétvége nem elég! KépKép).

A babás képek annyira aranyosak, csak ámulok-bámulok, mennyi szép baba!!!!!!!!!! Medencés képek nagyon csábítóak, lehet, hogy én is beruházok egyre, az erkélyen el is férne.

Na megyek, főzök valamit! Pusz
Franyo
franyo
 
 


Zsuzsi!

Én nem tudok németül és nagyon érdekelne, hogy mit mondanak a fiad osztálytársai.KépKépKép

Myssnia!

ha mégis műtétre kerülne a sor, vagy aggódsz miatta, akkor estelg ebezsélhetnél Kataa-val amásik topicban, neki körülmetélték Alexet, de nem egészségügyi okból, hanem ők akarták. Ő nem mondta hogy annyira gáz lettt volna a műtét, még pár hetes volt Alex, azt hiszem nagyon rövid ideig voltak bent, azt mondja nagyon jó az a doki. És soha nincs gond Alex-el ilyen téren, nem kell huzigálni semmit.Kép Mondjuk ha fiam születne azért én sem csináltatnám meg ezt a műtétet, de ha orvsi indok vana kkor persze más a helyzet.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Györgyi!

Inkább a vszilvia@tvnetwork.hu-ra küld címed.
Ajándékba adom, nem kell semmi érte, aranyos vagy!
Egyáltalán nem biztos hogy ízlik Rékának!
Emma mondjuk szerette, eleinte szinte mindent csak úgy evett meg ha ezzel a péppel összekevertem neki (pl gyümölcsök, sőt zöldségek is), de mostanra már kegyvesztett lett.Kép Most a hipp tejpéei nyerők nála, de eszedbe nem jusson venni neki!!! Komolyan mondom, örülök hogy nem kell kidobnom a pépet. Ha meg Rékának nem ízlik, te is nyugodtan kidobhatod.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Lányok, én csak ámulok, bámulok milyen ügyik a babáitok!
Emma hozzájuk képest nagyon későn kezdett el mindent csinálni. Ő még most néhány napja állt előszőr nyégykézlábra, pár másodpercre. Szóval úgy tűnik teljesen jó topicban vagyok, ugyanott tarta drágám mint a kisebbek.Kép

Manó és 8 hónapos lusta Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Norka!

Emma most kapta 2. menjugate oltását. álunk aza dokinéni álláspontja, hogy csak a többi oltás után adja be, de ez orvosonként változó. de az 1 éves kor utánit ő se javasolta, mert mi is járunk soakt vele mindenfelé, strandra is néha. Nálunk most az árát visszafizeti a kerület ráadásul.
És egyébként tényleg az ég világon semmi mellékhatása nincs, legalábbis a múltkor nem volt, úgyhogy reméelm most se.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Eszembe jutott,hogy mit akartam kérdezniKép

Lányos anyukák!

Ti mikor rakattok, rakattatok fülbevalót?
Mert engem a keresztmama már kiüldöz miatta..
A drnéni azt mondta, hogy az 5 hónapos oltás után lehet.
Oké szép meg jó dolog, de én úgy sajnálom a lányt, mert olyan kínzásnak tűnik a dolog...
Lehet, hogy azért, mert nekem 4-5 évesen rakták, és rosszak az emlékeim?

Nyugtassatok meg!!!!!!!!!!!!!

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok Csajok!

Mano: csatlakozunk a lustak taborahoz!Kép

Lanyok! Nem tud valaki ajanlani valami jo sutit, amihez 25 dkg turo kell? Van itthon egy doboz, lejar, es valamit gyartani kene beloleKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Zsuzsóc, Angi
üdv itt Kép

Toffi
gondolom már túl vagy a dokin, mi volt??
gratula a hoszsú alváshoz

Kangi
neked is hosszúalvásgratula Kép
Dani 8-2-ig húzta egybe, de a végén már az én dinnyéim is nehezen bírták, így odaálltam az ágya fölé és szuggeráltam, hogy: EVÉÉÉÉS IDŐŐŐ Kép

MINDEN BABA CSUDAÉDES!! KépKépKép

Anyósom folyton mondja, hogy jön szívesen segíteni, de tudja nagyon jól, hogy úgyse mondom azt, hogy akkor plíz takarítsd ki a lakást. Mondhatná egyszerűen hogy szeretné látni az unokáját. De: tegnap megint felajánlotta, így holnap jön át és főzni fog gulyáslevest meg máglyarakást. Kép

Andi
psandi
 
 


ORsoly
túróstészta? Kép
vagy csak ha kikevered tojássárgával vancukorral, mazsolával, citromhéjjal, cukorral, még méz is mehet bele

Lányok,
nálam néha még mindig húzogatni kell az egeret, olyankor, amikor valaki túl széles képet tesz fel. de szerencsére csak annál az egy levélnél és nem az összesnél

Andi
psandi
 
 


Lányok Kép
a gyerekem egész nap alszik. Megpersze eszik. Mi az ördög lelte? Normális ez? Kicsit aggódom ... mondjuk du elviszem a tanácsadásra a pöttyök miatt (egyébként, mióta bóraxos popsikenőccsel kenegetem, ritkultak Kép), majd megkérdezem.

Heni Kép
én akkor fülbevalóztatom be a bébit, amikor már pici szájával szépen kéri. Addig nem. Szerintem nem igazán csinos egy ilyen kicsi babán. Privát vélemény, ne tessék megsértődni!

Pussz
Kangi és szunnyadó Julcsi
kangi
 
 


Beu,
Recept elmentveKép
Hogy van Lőrinc az oltás után?

Gombóc,
Amikor írsz akkor a regisztrált névvel, jelszóval küldöd el? Talán ezért nem számolja.
Édes Zsombi a sapóbanKép
A Menjugate oltásra (1 éves kor előtt) a védőnő beszélt rá. Állítólag ősztől tavaszig van fertőzésveszély, és így már őszre védett lesz Roni. Eddig ez a szuri volt a legkevésbé problémás, csak beadáskor sírt.

Kaska,
Lehet gratulálni?

PsAndi,
Jó nyaralást nektek isKép

Zsuzsóc,
Üdv köztünk, gyere gyakran.
De jó, a te tündérkéd csak egy nappal fiatalabb az enyémnélKép És nagyon édesKép
Hogy viselte az oltást? Roni holnap kapja.

Angi,
Gratulálok és üdv nálunk.Kép
Kaphatunk képet is?

Toffifee,
Drukk ment, ugye minden rendben?

Kangi,
Milyen rendes lányod van, hagyja a szüleit aludniKép.
Köszi (kopp-kopp-kopp), fül úgy tűnik rendben.
Már jó hosszú lehet a dogádKép

Norka,
De jó, de jó! Lehet rendezkedniKép

Heni,
Ez már kész tornamutatványKép
Roni az én keresztanyámtól kapott fülbevalót. Gondolkoztunk rajta (főleg én). Apa szerint ráér majd ha ő akarja. Végül én is így döntöttem, mert sajnálom szegénykét. Bár az biztos, hogy később nem emlékezne rá, ha most berakattuk volna. Egyébként hallottam már olyat, hogy még a kórházban kiszúrták a baba fülét. Szóval nem értem miért pont 5 hónaposan? Vagy az a lényeg, hogy ne a szurival egy időben? akkor legalább nem kérdeznék meg, hogy fiú vagy lány.
Na, ettől nem lettél sokkal okosabbKép

Györgyi,
Hova mentek nyaralni? Tök jóKép
Mi csak a hétvégén megyünk Velencére, barátokkal, de már várjuk.
Jók a képekKép

Orsoly,
Muszáj sütit? Lehet túrógombóc, túrós tészta, vagy vargabéles, túrós palacsinta is.
Íme egy egyszerű túrós recept, bár ez sem süti, hanem inkább desszert.
Kókuszgolyó:
25 dkg túrót, 20 dkg kókuszreszeléket, 1 csomag vaníliáscukrot és 30 dkg porcukrot alaposan összegyúrni, golyókat formálni (közepébe magozott meggyet rakni), kókuszreszelékbe forgatni. Hűtve a legfinomabb.
Egész megéheztemKép

Tegnap este levágtam elöl Roni haját. Apa szerint túlságosan is, most hordhat szegény sapót, amíg meg nem nőKép.
Voltunk nagybevásárolni és vettünk Roninak egy napozót meg egy kisruhát. Az utóbbi nem is annyira nagy, és nagyon édes benneKép.

Roni holnap kapja a 3 hós oltást, pénteken meg utazunk a Velencei-tóhoz. Szerintetek nagy felelőtlenség szuri utáni nap?

Maci_2 + hiszti után végre elaludt Roni
maci_2
 
 


Igen, lehet gartulálni Kaskának és Violának!Kép
Boldog apuka a szomszédban kedden 22 óra valahánykor jelenti az örömhírt. (Ha valaki még nem tudta volna.)

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk az oltásról, Lőrinc meg se nyikkant, míg kapta. Most alszik. Remélem, nem lesz semmi baj.

Orsoly! Még nem próbáltam, de 25 dkg. túró kell hozzá.
Túrófánk: 25 dkg túróba belekeverünk 3 tojássárgáját, hozzáadunk 12 dkg lisztet, késhegynyi szódabikarbónát 6 dkg cukrot és egy csipet sót. Végül 3 tojásfehérjét 6 dkg cukorral felverjük és belekeverjük a túróba. Hűtőszekrényben egy órán át pihentetjük, majd olajba mártott kannállal a forró olajba szaggatjuk. A kisült fánkokat vaníliás porcukorral meghintjük

Norka! Dinnye elég jó volt.

Kangi! Szerintem ne aggódj, ilyen napja van. Lőrincnek is szokott. Láza, ugye nincs? - Mekkorát aludt!

Toffi! Tényleg, miért mész dokihoz? Drukkolunk!

Maci2! Képet kérünk a rövid sérós Roniról is. Szerintem nem felelőtlenség, legfeljebb nehezebb napotok lesz. bár lehet, hogy meg kellene várnotok, hogy láztalan legyn. Igazából nem tudom. Azt hiszem, én az állapotát látva döntenék.

Heni! Dorina nagyon ügyes!- Joghurttorta jöhet.

Angi! Téged is isten hozott nálunk és gratulálok a babádhoz. Jucus- aranyos név. És aranyos a baba is (meglestem a profilodban)

Manó! Emma kiváló példa arra, hogy minden babának megvan a saját üteme! Annál megfontoltabb és magabiztosabb lesz. Kép

Györgyi! Heni! Édesek a babók!

Györgyi! Jó nyaralást! Hova mentek?

Beu és Lőrinc
beu
 
 


Beu,
Ez a turofank jol hangzik, lehet, hogy valamelyik nap en is kiprobalom!

Heni,
Nagyon ugyi Dorina!!! Hihetetlen! Szerintem 3, max. 4 honap, es jarni fog!

Ma meg szerencsere nem tortent velunk semmi! Csak a szerb szomszed, akinek kuldtem le sutit, de mondtam Daninak ne csongessen, csak akassza az ajtajara, mert ejszakas volt es biztos alszik, visszahozta a dobozt harom almaval es cukorkakkal, es azt irta, hogy izlett a suti. Es persze o sem csongetett, hanem az ajtonkra akasztotta! Ez olyan jol esett!
Ja, es mindenki csodalkozott, milyen "olcson" megusztuk a zarszervizt (na jo, tegyuk hozza, miota megjartam Indiat en csak az abc-ben nem alkudozom)!

Mano,
Kis kivancsi! Kép De ha en ide leirnam szo szerinti forditasban kitiltananak am a babanetrol! Korbejarjuk: szoval, azt mondjak muszlim berkekben, hogy a korulmetelt ferfiaknak nagyobb oromot okoz a szexualis egyuttlet, mint meteletlen tarsaiknak! Ezt a majdnem 11 eves fiam es osztalytarsai az elso heten tisztaztak. Akkor derult ki, amikor itt a babaneten olvasva a korulmetelesrol kiseloadast tartottam a temarol, a vallasi szokasokat is elmagyarazva, csak azert, nehogy meglepodjon! Vegighallgatta, bologatott, aztan a vegen kozolte, mit mondott a Mohamed (na nem a profeta, hanem az osztalytarsa)!

Kangi,
Egyszer, mikor Julcsinak ilyen alvos napja van, es ennyire untakozol, cserelhetnenk! Kép Bar ma en sem panaszkodhatok, mert bar Miki 6-kor kelt, fel 8-kor beajult, es aludt ket orat! Szupi volt, megfoztem, es megreggeliztettem Gyurit, sot le is zuhanyoztam!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi Kép
nemnem! Nem uncsiztam! Dogáztam! Főzés, reggeli, zuhany királyság!!

Beu Kép
gratula az ügyi Lőrinchez. Meg se nyikkant? Ez egy hős pasi! Nahát!!! Kép
Nincs Julcsiláz, csak pöttyök, kenőcsöt írt a dokinéni.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Joghuttorta:
8ek cukor, 2-3 ek zselatin, 3 pohár Danonne joghurt (natúr vagy gyümölcsös).
Ezeket összemelegítjük. Ha kihűlt, 3,2 dl tejszínt, 3 zacskó fixálóval felverve hozzákeverjük. Szeletekre vágott friss gyümölcsöket teszünk bele. Piskótával
kibélelt tortaformába öntjük, 2 órára hűtőbe rakjuk.

ZsuzsiKép

Ne riogass légy szívesKép
Elég nekem egy egy után futni, nem kettő után…

Dr néni megjegyezte, hogy kövér (7020gr)

A kiscsaj, meg jól beégetett. Mondom nem eszik kanállal semmi pénzért, mindig elfordítja a fejét is. Drnéni megpróbálta, erre tátogott, mint egy fecskefióka……
Itthon aztán megint csak ordítás.

Most megyek megnyugtatni a ledöfött Dorinát.

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Heni, Dorina nem semmi, Timi ezt csak 7 hónaposan produkálta és minden egyes orrabukásnál fel volt háborodvaKép
Fülbevaló ügyben teljesen egyetértek Kangival. Timi is kapott a keresztelőjére a keresztszüleitől, de egyrészt nem akartam 8 hónaposan ezzel kínozni, másrészt rettegek attól, hogy vagy ő, vagy egy másik rosszcsont kitépi a fülével együttKép Szerintem kisgyereknek semmilyen ékszer nem való. Mellesleg én is saját kérésemre, 13 évesen lövettem ki a fülem és ez így teljesen okés voltKép

Zsuzsóc, Angi üdv itt, gyertek gyakran...vagy ahogy a csemeték engedélyezikKép

Maci2, mi is házilag nyírjuk Timi haját (Zsebiét még nem kell), de nem mondom, hogy az eredménnyel fodrászversenyre is nevezhetnénkKép Hol rövidre, hol csáléra sikeredik, de legalább nem lóg a szemébe és eddig még nem reklamált a csajKép

Beu, Lőrinc egy hős pasiKép Reméljük, később se lázasodik be.
A tökéletes pisivétel receptjeKép: Én nem szórakoztam a steril zacsival, mert Zsebinél reménytelen, a steril kémcsőbe meg csak nagy áldozatok árán lehet egyből belevarázsolni a pisit. Viszont van nekem egy Chicco hidegsterilező folyadékom, amibe beáztattam egy sima műanyag poharat (előtte elmosogattam), majd hagytam megszáradni. Aztán kényelmesen belevadásztam a pisit. És már csak át kellett önteni a kémcsőbeKép

Manó, Timi is ilyen lustika volt, no de minek strapálta volna magát, ha az anyja mindenhova vitte a fenekétKép

Kangi, ne izgulj, a kis hisztis Zsebinek is vannak azért ilyen napjaiKép Meg is vagyok olyankor lepődve rendesenKép

Andi, én nem merem ideengedni anyósomat, mert pár nap segítség után hetekig panaszkodik a fáradtságra. Sőt azt még most is emlegeti, hogy a volt menyét meddig istápolta a szülés után és az milyen hálátlan voltKép Hát kell nekem ez? Inkább egyen meg a kosz itthonKép

Györgyi, nagyon édes a lányod, főleg a pancsis képek tetszenekKép Nyaralás....irííígyKép

Urszila, abban a sapiban nagyon fotogén a kiscsajKép

Norka, neked aztán jódógod lesz az új albiban...mosogatógép, klíma, strandolásKép Téged aztán messze el fog kerülni a gyes betegségKép

Lányok, nekem ma nincs valami nagy napomKép Hajnali 3-kor a szomszéd kutyái felugatták a lányokat, úgyhogy dajkálhattam vissza őket. Reggel már fáradtan ébredtem, Timi egész nap hisztizik, Zsebi meg nem hajlandó egy percre se eltűrni a vízszintest vagy a babahordozót. Kézben meg már olyan nehéééézKép Ja és okítani akartam a nagylányt, hogy milyen rossz Zsebinek, ha belegyömöszöli a nagy kezét a kicsi szájába és én is beledugtam két ujjamat az övébe. Na ezt nem kellett volna, mert úúúúgy megharapottKép Na ezért fél tőle még a gyerekdoki isKép

Na ezt elküldöm, mert már egy órája szülöm és minden aktualitását elvesztiKép
üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Kalapos pályázatra benevezünk. Tuti friss képek oltott Lőrincről.
Beu
Kép

Kép
beu
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok megint. Köszönöm a drukkokatKépKép Doki nem talált semmit (vizsgálat + UH), úgy tűnik, a gyogyival nem bírjuk egymást Kép (a "baj": két hete vérezgetek, ha minden igaz, csak a gyogyitól, de nekem még soha nem volt ilyen, és a max. 4 napos mensihez vagyok szokva). Olyan furcsa volt a kórházban (szülés óta nem voltam), de azért hízott a májam, ahogy Zsombit nézték KépKép Ja, és olyan hülyén éreztem magam, hogy ilyen miatt a dokihoz mentem, de tényleg nem volt még ilyenem, szerencsére a doki sem vette a szívére.

Olvasok tovább...

Zsuzsi
Van már eredménye a vizsgálatnak (Gyuri)?
Nana, azzal a gyerekdokival KépKépKépKép
Képek-gyerkőcök szuperekKépKép
Nálunk a reggeli kajálás folyik úgy, hogy egy perc (max. 2) kaja, utána vigyorgás, duma Kép Fél óra múlva meg üvöltés, hogy éhes vagyok Kép

Myssnia
Drukk, hogy Szilárdnál javuljon a helyzet Kép
Neked is jobbulástKépKép

Anyakati
2 hós oltás általában nem okoz gondot a babáknálKép
Gyerkőcök szépek KépKép

Norka
Pontosan onnan van a nickem Kép Sztori: jó párszor próbáltam regisztrálni és mindenre azt írta ki, hogy foglalt. Volt a gépnél egy doboz Toffifee, kínomban begépeltem, de azt mondtam, ha ez sem jön be, akkor ennyi. Bejött Kép
Köszi a címet, ez megvan nekem is, de miért nem mutatja a fekvő variációknál, mi van hátul? Ezért nem tudom azokat megkötni, az X-et én is innen tanultam, de akkor megpróbálom lazábbra, csak nem veszítem el Zsombit Kép
Nagyon ráértemKép Tüsi vörös haj szuper KépKép

Gömb
Nyuszókád nagyon ügyesKépKép Nekünk is van ilyen gatyónk Kép Vagyis Zsombinak Kép

Urszila
Szép a leányzóKép Kis husis KépKép

Maci_2
Én megint tejben fürödtem Kép
Dm-től meg kiakadtam, már harmadjára mentem vissza melltartóbetétért, erre most közölték, hogy nem is lesz, mert hiánycikk. Kíváncsi vagyok, holnap Apa kap-e az Eurocenterben? (szerintük nem)

Gombóc
Sapis_Zsombi szuperKép

Andi
Balcsi KépKép

Zsuzsóc
Üdv ittKép Tavasztündér szép KépKép

Angéla
Neked is üdv ittKépKép
Gratula Jucushoz és a 150 g-hoz KépKép

Kangi
Gratula a majd' 12 órához Kép
Köszi a drukkot, bejött Kép
Te már az új társalgó formát 1006-tal kezdted Kép

Heni
Ügyi DorinaKépKép
Recept érdekelKép
Drukk az esőmentességhez Kép
Az én lányom két hónaposan és négy naposan kapott fülbevalót (hagyományos módon szúrták). Ja, és a párom fogta, mert én előző éjszaka éjjeli gyakorlaton voltam, semmi alvás után megláttam a lányom vérét és azt hittem, elájulok...

Györgyi
Jó nyaralástKépKép
Rékababa milyen komolyan tud nézni KépKép Medencés képek szupikKép

Orsoly
Nem süti, de egy fél adag túrógombóc kijön belőleKép

Andi
Én hiába szuggerálom, hogy evés idő, alszik tovább, ébredés után csak mosolyog meg dumál, pedig én kis naiv azt hittem, ekkora alvás után mindkét cici kellKép
Gulyásleves KépKépKép MáglyrakásKépKépKép Imádom Kép

Momo
Dehogy veszti az aktualitásátKép Én is kettő óta szülöm eztKép, azaz lassan három órája...
Timi_harapásKépKép

Beu
Milyen kis komoly LőrincKép De csini a sapiban KépKép

Lányomat lenyúlták, Borsodi Bícsel a PalatinusonKép Mi meg megyünk le sétálni, mert a felettünk lakó felújítja a kéglit, eddig csak kopácsolt, de most már fúr is (mintha a fejembe csinálná azt a lyukat), Zsombi még nem ébredt fel, de nem is akarom megvárni.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de olyan sokat írtatok, nekem meg megint szómenésem van Kép

PusszKép
Toffi + alvóZsombi
toffifee
 
 


Mi az az üzenet száma???
Az délelőtti volt a 270-es, a délutáni 208-as??? Vagy közben megreformálták a matekot is?

Toffi
toffifee
 
 


Tofi,
Mert "eloleptel" FELHASZNALOBA! Nekem is lecsaptak vagy 200-at az uzenetek szamabol, de en mar HALADO FELHASZNALO vagyok! Kép Kép Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Nem kapta meg ma Véda az oltást, mert nagyon náthás. Viszont megmérték, és eléggé ledöbbentem: 2 hónapos és 6600 gramm!!! Megnéztem a kiskönyveket, Dani 4, Sári 5 hónaposan volt ekkora.. Pedig Véda se ötkilósan született, hanem 3.65-tel.
Nem mondta a doki, hogy kövér lenne, azt mondta, szép nagy baba.
Nagyon náthás szegényke, és mondta a doktornő, hogy leszívják az orrát, mert ők hatékonyabban tudják, mint én otthon. Mondtam, hogy jó, erre elvitték egy másik szobába, én nem tudtam vele menni, menni, mert Sárikám annyira sírt, hogy ott hagyom egyedül, hogy vele kellett maradnom. Hozzák vissza Védát, hát én így ordítani még sose láttamKép Eddig még amikor nagy ritán sírt, mindig könnyek nélkül tette, most meg ömlött a könny a kis arcán, és annyira sírt, nem lehetett megvígasztalni, egész úton hazafelé is üvöltött. Nézem ám, hogy folyik a vér a gyerek orrából.. eléggé megijedtem, hogy mit műveltek ezek ott a gyerekemmel, gyorsan fel is hívtam itthonról a dokinénit. Azt mondja, ja, bocsi, felsértettem kicsit neki a szondával, amikor ledugtam. Majdnem mondtam, hogy legközelebb, mit hová dugjon....Kép
Asszem oltáson kívül másért nem megyünk mostanábanKép

Most már igyekszem visszaolvasni, és mindenkinek írni, mert soha nem válaszolok senkinek, és még kiutáltokKép

Norka!
Jó, hogy túl vagytok a szurikon!Kép Képek tök jók az albumban! Sajnos anyóslerázó ötletem nincs, ebben nincs gyakorlatom, mert az én anyósom lerázhatatlanKép
tök jó, hogy mindjárt költöztök! Családi strandolás jól hangzikKép

Zsuzsi!
Jó, hogy leírtad amiket mondtak neked a dokik fitymaszűkület ügyben, mert Daninak is van, és a mi dokink azt mondta, hogy "ezt majd meg kell oldani, de még ráér". Nekem biztatóan hangzik, hogy még később is elmúlhat... Viszont én nem merem huzogatni neki, mert félek, hogy fájdalmat okozok neki, meg ha bereped, stb az rosszabb, nem?
A kádunkat én is nagyon szeretem, már fürödtünk benne egyszerre 4 en is a 2 nagyobb gyerkőccelKép
Háát, ami a nosztalgiázást illeti, az itthon töltött babás évekre.. nekem is vannak kétségeimKép
Képek szuperek! Jó pasik a fiaidKép
Cici-felfújós sztoriKép

Gömb!
Jó a kép, nagyon ügyes és aranyos a babóca!!!

Gombóc!
Római-parti sétaKép Én már egyáltalán nem élvezem a sétákat, három gyerekkel már az se élvezet, mert állandóan figyelnem kell, melyik merre rohan elKép nosztalgiával gondolok a régi szép időkre, amikor még nagyokat lehetett sétálni babát tologatva...
Nyaralás miatt irigykedem!!
Sapi édesKép

Zulu!
Szerintem se nem pici, se nem sovány a profilodban levő kép alapjánKép Nagyon aranyos! És nagyon ügyes, hogy már ilyeneket tud!!
Balcsi miatt rátok is irigykedem!

Kangi!
Gratula a hosszú éjszakai alváshozKép
Mit mondtak a pöttyökre?
Fülbevalóügyben osztom a véleményedet!
Írd meg gyorsan azt a dogát, aztán már túl leszel rajta!

Urszila!
Csipőszűrés.. jó, hogy írod, én elfelejtettem elvinni Védát..Kép Na, majd bepótoljuk valamikor.
Sapis kép tündériKép

Maci2!
Nem maradt rajtad fölösleg?? Nagyon irigy vagyok!
Nyugodtan menjetek szerintem a velencei tóhoz, tök jó nektek!

Beu!
Legalább volt tegnap egy nyugodt estétek apávalKép Nekem elég ritkán sikerülKép
esténként nekem mindig kevesebb tejem van, Véda este több órán keresztül 15-20 percenként szopizik, és alig bír jóllakni.. de szépen átalussza az éjszakát, úgyhogy nem aggódokKép
Fini volt a dinnye?
Nem lett gond az oltástól? Lőrinc olyan ügyi, hogy nem sírt!
sapis képekKép

Psandi!
Balcsi miatt rátok is nagyon irigy vagyok!!!
Anyóst ne engedjétek oda, ha nem muszáj, bizony csak jobb az édes-hármasbanKép

Orsoly!
Még semmiről sincs lemaradva LackóKép
Na, lett túrós süti?

Zsuzsóc!
Üdv ittKép Gyönyörű a kislányod!
Véda még nem tud semmit, nem tudom, mit kell tudnia egy 2 hónaposnak. Danim annak idején át tudott fordulni hasáról a hátára (Névtelen és X bebebeeee!!), deVéda nagyon nagy és valószínűleg lusta baba.

Angéla!
Neked is üdvKép Gyere gyakran!
Jucus nagyon édes! Minek a becézése?

Toffifee!
Minden oké volt a dokinál?
Gratula Zsombi éjszaka-átalvásához!
Ja, látom már, hogy mi volt a dokinálKép Örülök, hogy semmi baj..
LakásfelújítókKép

Heni!
Dorina nagyon ügyesKép Szuperek a képek!
Szerintem ráér a fülbevaló. Én személy szerint nem szeretem kisgyerekeken, pláne csecsemőkön az ékszert, de ez egyéni vélemény..
Kanállal majd megtanul enni, próbálkozzatok, előbb-utóbb sikerül! És nem kövér egyáltalán!!!!! Véda már 3 hónaposan több lesz ennél...Kép

Györgyi, te kukkoló!Kép
Réka egy tündér!
Nyaralás, de jó nektek!Kép
Most már én is beszerzek egy ilyen medencét..

Franyó!
Jól telt a nap?

Manó!
Emma sincs még semmiről lemaradva! Legkésőbb másfél éves korukra minden egészséges baba utoléri egymást a fejlődésben, és akkor már tökmindegy, ki mikor kezdett mászni, vagy mikor ült fel, stb.

Momo!
AnyósKép
Nem semmi napod volt ma..remélem ma éjjel majd kipihenheted magad kicsit!

Huh, el se hiszem, hogy a végére értem!!!!

Új képek a hatalmas és náthás Védáról:

Kép
Kép
Kép
Kép

Anyakati
anya_kati
 
 


Sziasztok, Lányok,

Én a vadiúj mamik káoszos életét élem, nuku napirend, nuku rendszer, csak cicizés, trottyantások a pelusba, stb, nektek nem kell magyaráznom... Viszont néha elkeserítő, hogy a nehezen megtermelt tejcsit már 1-2 óra múlva viszontlátom a pelusban...Kép
Szóval egyelőre csak olvasgatok néha, remélem nemsokára azért rendszeresebben tudok írni is...

Sziasztok!
Elli+Kevin
ellimami
 
 


Sziasztok!
Kicsit többet aludtam az elmúlt nap, így most nincs fülzúgás, szédülés. A barátnőm is panaszkodott, lehet, hogy a melegfront is közrejátszott.
Ma ennek örömére vittem Szilárdot csajozni. Képeket mindj rakok fel. Kép

ZsuzsiKép
Köszi a felvilágosítást. Jövő szerdán meglátogatunk egy szolnoki gyermeksebészt, remélem, hogy nem akar nekiesni késsel. Ha igen, akkor lehet, elmegyünk másik dokihoz. A körülmetéléssel nekem is az a gondom, nem szeretném, ha "más" lenne a többinél. Ha olyan lesz mint én, akkor meg pláne nem, mert sokat bénáztam a magasságom miatt... A muszlin gyerekek jópokák. Kép
Miki egyre szebb!
Danis Gyuri is ari a sapekban.
Cicifújás Kép Kép Kép Kép Kép Nálunk is megy cicikkommunikáció. Kép

UrszulaKép
Julka, húú de szép. De ez nem újdonság! Kép
Vérnyomást mértem, 105/69. Nem sok, de ennyi szokott lenni. Biztos ez is közrejátszott!

GömbKép
Grtaula a leányzónak. Szilárd is kezd olyan lenni, mint egy keljfeljancsi. Ha hátra akarom dölteni, erőlködik, hogy felüljön.

KangiKép
Akkor már mindjárt túl vagy! Drukk!
De jóóóó! Átaludta Julcsi, mi miért nem????????
Szilárd is nagyon alvós volt ma. Elmentünk a barátnőjéhez, és ott is aludt egy nagyot. Képek lentebb.

Beu
Drukk, hogy Lőrinc jól viselje a szuri utáni állapotot. Kép Képek édesek!

NorkaKép
Jazi ennivalóan édes.
Anyósnak mond azt, hogy a barátok kivették már a szabijuka az napra, hogy Titeket költöztessenek. Nem?

Gombóc:
Zsombi aranyos a sapiban, és milyen jóóóó, hogy nem növi ki a jővő hóanpban. Kép

ZsuzsócKép
Üdv itt, Liza nagyon édes!

AngélaKép
Neked is üdv itt! Gyere gyakran!

HeniKép
Nagyon ügyes ez az 5 hónapos lány! Grtaula!!!

GyörgyiKép
Réka nagyon édes! Én is mindig lemaradok mostanában, alig tudok írni, csak néha, de akkor ész nélkül. Kép

ManóKép
Én nem is a műtétől félek annyira, hanem a nálunk másságnak számító érzéstől. Nem tudok %-ot írni, milyen az arány, de biztos több a nem körülmetélt. És nem tudom, hogy hogy fogadná Törpi, ha odajut, hogy ő más.

HeniKép
Az nem jó, ha üldöznek. Kép Én 12 éves koromba önszántamból lövettem ki a fülemet. Szerintem az a legjobb. Ja! És már vagy 5 éve nem hordok semmilyen fülbevalót. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?