Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok,ha engeditek. Eddig egy másik topicba írtam, de ők elmentek zártba, és az "újak" meg maradtak.
Engem Borkának hívnak, kislányom Emília január 10-én született, 3700-grammal, és 62 cm-rel. ( Ez a kórházi mérés, ami egy héttel később a védőnőnél már csak 58 volt, nálatok nem volt eltérés?)
Most Budapesten lakunk, de már nem sokáig, költözünk Heves megyébe :) :(
Emi szopizik, már elkezdtem a hozzátáplálást, én adok neki házi főzésűt és bolti bébiételt is, hogy mindkettőt szokja. Keverek hozzá tejpépet is mindig, így mindent megeszik, bár mennyiségre nem sokat egyelőre, de alakul.
Nagyon szépek a babáitok, és jó aktívnak tűnik a fórum! :)
Ti találkoztatok már egymással?

Bocsi, hogy sokat írtam :)

kaborka
 
 


Üdv Borka!

Nálunk is volt eltérés, de úgy tudom azért van az eltérés, mert a kórházban ráfordítják a buksijukra a centit és nem érintőlegesen mérnek. Legalábbis a jógán az szülésznő ezt mondta nekünk. :)

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Kaborka, szia! Egy napon születtek a gyerekeink! Nekem is január 10-én született a lányom, egy vasárnapi napon:)
Vendég
 

 
 

Szia,Borka! :lol: :lol: :lol:

Pankát 48 cm-nek mérték,aztán a 44-es ruci is nagy volt rá,a másik kórházban már csak 43 cm volt! :lol: :lol: :lol:
Az oka tényleg az,amit Zsuzsi írt. :roll:

Anna,lakásokat nem is néztek?
Mintha szóba került volna az is,hogy néztek nagyobbat,gázfűtéssel...
Vagy én emlékszem rosszul? :oops: :shock:
Érdekes módon egyre több embertől hallok hasonló sztorikat,vízzel,gázzal stb. kapcsolatban.Szerintem sokszor csak a szolgáltató "bepróbálkozik",10-ből szerintem legalább 5 ember nem meri nem befizetni...lehet,hogy rosszindulatú vagyok,de szerintem így próbálnak kompenzálni,ha árat nem emelhetnek... :oops:

piki
 
 


Marcsi igazad van. Beszéltem ma az ügyvéddel és ki kell fizetni. A Démásszal sokkal jobban járnánk, mert ott nincs ilyen óra...itt meg van és kihívnának mestereket...és úgyis megmagyaráznák a dolgokat és mondta az ügyvéd, hogy 2 évig is elhúzódhat a per és ha veszítünk (ami általában jobban szokott lenni) akkor ki kell fizetnünk a perköltséget meg a kamatokat és a 250 000Ft ból lesz milliók, szóval inkább valahogy befizetjük, de nagyon sz@r helyzetbe kerültünk. És ha eladjuk nem lehet rajta bírósági ügy...

Nem áruljuk megbeszéltük az Urammal, mert nagyobb kellene az igaz, de nekünk ház kellett volna nem egy panel és a nagyobban is ugyan így járunk+ apósom mindig ráteszi a haszonélvezetet, amit nem is értek miért van és ezért nem veszünk másikat, mert nélküle nem tudjuk eladni ami azt jelenti, ha el szeretnénk pár év múlva nem fog beleegyezni.

Lányok a haszonélvezet mit jelent???

Szoktátok nézni az Árva Angyalt??

Kép
Vendég
 


Borka üdvözöllek :)

Kép
Vendég
 


sziasztok!

Hirtelen visszaolvasva, látom megint vannak újabb topicokos: üdv köztünk.

Nálunk olyan mintha éjszaka lenne és szakad az eső :) :(
és rettentő fülledt az idő.
Ma adtam a sz*rnak egy pofont: de. elvittem Pannát Vecsés másik végére a gyerekdokihoz - okos anyuka elfelejtette beadatni neki a 4 hós oltást :oops: :oops: - ez kb. 40 perc séta. Bemegyünk, mondom, hogy kéne a 4 hós + a Prevenerból a második. Erre közli a doki, hogy mivel nincs benne az oltási könyben az első Prevenar matricája, így nem meri beadni, mert mi van ha nem kapta meg az elsőt. Felhívtuk a védőnőnket, aki mondta, hogy be van adva, nyugodtan adja be. Erre kiderült, hogy a dokinak nincsen felesleges adagja, vissza kéne jönni a védőnőhöz és tőle elvinni újra oda.
Ja, igen a mi gyerekdokink a héten még szabin van.
Úgyhogy végül nem kapott ma Panna semmilyen oltást, majd hétfőn megyünk a mi dokinkhoz.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Anna! Majdnem egyszerre írtunk.

Este tényleg megpróbálok jönni, de olyankorra ált-ban olyan vagyok mint a mosott sz*r.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Kész vagyok, a gyerekem megörült ma egész napra, 2 percig nem üvölt. :twisted: :twisted:

Anna, én igérem, elmagyarázom a haszonélvezetet, ha Nyuszit sikerül hamar ágyba raknom. :?

Kép
ire81
 
 


Reni! Csatlakozom, az enyémek is megőrültek. Laura hazajött a bölcsiből, és azóta egyfolytában csak elutasít mindent, amit szeretnék vele csinálni. Le akartam vele ülni kisvakondos társasozni, erre közölte, hogy hülye vagyok és hagyjam békén :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :oops: :oops:

Panna meg egész nap sírt és nyűglődött, és ehhez még hozzájön az, hogy enni alig evett. Ja és persze aludni sem nagyon aludt. Azt hittem, hogy az előző etetésnél majd pótol, de alig evett valamit :(

Lehet, hogy az időjárás miatt van ez? Már nem tudom, és kezdem a hajam kitépni.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Reni,csatlakozom a klubhoz. :twisted: :twisted: :twisted:
Panka ma kifordult magából,egy percre nem lehetett magára hagyni,mert ordított,mint a vett malac...persze hulla fáradt,mert alig aludt ma valamit...gondolom,ez a hülye idő is megviseli őket.
Nálunk is éjszaka lett délután 4kor,volt egy jó kis vihar...

Anna,hát ez bazigáz... :twisted: :twisted: :twisted: És gondolom,hogy most főleg szar,így,hogy az autótok is bekrepált...a per meg valószínüleg tényleg nem érné meg... :twisted: :twisted:


Andi,akkor neked is megvolt a mai bosszúság rendesen! :evil:
Még jó,hogy nem a viharban mentetek!

piki
 
 



Ja, igen, azt elfelejtettem, hogy ma átjött a hőn szeretett Mama és hozott rántott patiszont. Na ennek megörültem, csak akkor kezdtem el furcsán nézni, amikor a panírt megbontottam és a héját ott láttam rajta, aztán meg a magokat is. :shock: :shock: :roll: :roll:

Én úgy tudom, hogy akármilyen fiatal is a patiszon, azt ki kell magozni és meg kell pucolni a héjától. Erősítsetek meg benne, hogy jól tudom?????

Amikor ezt megemlítettem neki, akkor közölte, hogy nem tudok főzni :roll: :roll: :shock: :shock: (Az volt a szerencse, hogy ott volt Laura és így előtte nem mertem csúnyát mondani. Annyit mondtam neki, hogy amikor Bécsben éltünk, akkor ott a kövi szakácsa is megpucolta a patiszont és úgy rántotta ki.)

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Úgy látszik, ma ilyen napom van :lol: :lol: :lol:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Ja, igen a patiszonos kérdésemmel nem akarok nézeteltéréseket senkiből sem kiváltani, csak tanácsot szeretnék kérni :P

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 



Köszi Marcsi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 



Na, Panna közben álomba sírta magát

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 



Húhhhhhhhhhhh, hát az tényleg nem sok :o

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 




Borka, üdv köztünk!

Na, elkzdtem írni Bibu gyepálja Lillust..ááááááááááááááááááá :evil: :evil: :evil: :evil:

Na jól kikapott Bibu! hogy mindig van vmi... :roll:

Andi, de jó! Bécs?
Én sem ettem még így, de nem is szeretnék. :? :D

Anna, hát igen ez így mind-mindnehéz ügy...

Náéunk ma én nem voltam jól, egész délelött csak sírtam és sírtam... :cry: :cry: :cry: De egy hiper erős nyugtató tea után és 2óra wcn töltött idő után megvagyok. A teát István főzte és úgy 4xeresen több fűvel. :shock: :? :evil: lehet megakart mérgezni? :shock:

na megyek is.
Vendég
 


Na, itt vagyok megint :wink: :wink:

Eszti! Gyógyulj meg minél előbb!! És bocsi a következő oktalan kérdésemért, Bibuci rendes keresztnév vagy pedig vmelyik név becézése? :oops: :oops: :oops: Nagyon tetszik, csak még nem hallottam sehol ezt a formát.

Panna most bezzeg bepótolta a mai nemkajálását: 250-et evett meg 15 perc alatt és azonnal bealudt :P :P :P :P
Laura meg éppen az apjával főtt kukoricát eszik, úgyhogy tiszta jól el vagyok most gyerek nélkül.

Borka, üdv köztünk!

Anna! Át tudom érezni a helyzetedet, nekünk egyszer "csak" 150 ezret kellett villanyszámlára utólagosan befizetni. Nagy könyörgések, rengeteg email, telefon, személyes utánjárás után sikerült elintézni, hogy három részletben fizethessük be, mert egyszerre képtelenek lettünk volna.

Bécsben 5 évig éltünk a férjemmel, és mindketten dolgoztunk.

Laura nagyon jól érezte magát anyuméknál. Igaz, hogy éjjel 11-ig fent volt, mert egyszerűen nem lehetett lelőni :wink: de mindenki csak dicsérte, hogy milyen jó lányom van. Bezzeg itthon, mint egy kisördög :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Húgomék szombaton elvitték a Tropicariumba, ahol a halak nem nagyon érdekelték, annál jobban a nyomógombok :D
Ezen húgom és férje kicsit ki voltak akadva, de hát ez van. Vasárnap du. alig tudtuk őt hazahozni, mert még mindig ott akart aludni. De megbeszéltük, hogy ezen a hétvégén is átvisszük őt és aludjon ott nyugodtan.
Anyós teljesen ki van akadva, hogy nála miért nem alhat Laura? Hiába mondtuk neki, hogy az nem ugyanaz, mivel nála még sosem aludt - igaz anyuméknál is csak napközben eddig - meg anyós csak két házra lakik tőlünk, így annak nem lenne értelme.

Most lépek, mert Laurát is ágyba kéne dugni, hiszen reggel már korábban kell kelnie, és ma is elég nehezen bírtam bele életet verni :shock:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Marcsi! Bécsben én titkárnő voltam, a férjem pedig portás.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Eszti,mi a baj? :( :( :(
Téged is megviselt az időjárás,vagy van valami extra? :(

Andi,biztos jó lehetett kint... :lol:
Laura igazi kis családi vándor lesz! :lol: :lol: :lol: De tök jó,hogy ilyen jól elvan!

Én is elteszem magam,kicsit hosszú volt ez a nap...remélem,Pankóc holnap összekapja magát! :roll: :lol:

piki
 
 


Marcsi! Jó is volt, meg nem is. Nappal és éjjel, ha rendezvény volt dolgozni kellett, és ez még a hétvégére is vonatkozott. Állandóan izgulni, hogy hétvégére hazajöhetünk-e vagy sem.......... szóval elég volt az öt év, de anyagilag megérte.

Most is szeretnék kimenni valahova, de még nem tudom, hova lehet :roll:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Ja, igen és persze, ha esti rendezvény volt, ami belenyúlt az éjjelbe, nekünk reggel 8-kor ott kellett lenni a helyünkön frissen és kipihenten, amikor a főnökség még bőven húzta a lóbőrt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Előfordult, hogy hajnali 5-kor feküdtünk le, és 7-kor már kelni kellett, hogy elkészüljön az ember.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Jó reggelt mindenkinek :P :P :P
Azt hittem, hogy a több kaja = tovább alvás. Hát nálunk nem jött be: Panna kelt fél 3-kor, evett, aztán aludt, de 5-kor megint kelt. Aztán már hallom is, hogy megint fent van és cuppog ezerrel :P :P :P

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


sziasztok!

Úgy látom, az lett a vége a sok ittlétemnek, hogy erre mindenki eltűnik. Ne hagyjatok itt egyedül, mert utálok magammal beszélgetni. :roll:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Andi,legalább bepótolod a lemaradást,mikor nem volt neted. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is csak benéztem,mert ma elég pörgős volt a nap-legalábbis eddig.
Most megpróbálom Pankát visszaaltatni,hátha valami csoda folytán ma kicsit többet pihenne,mint tegnap.
Ahhoz képest,hogy estére hullafáradt volt,éjjel is kelt,pedig csak nagyon ritkán szokott.
Most éppen az a gond,hogy ő mindig hason alszik-de mióta megtanult átfordulni,álmában is pörög és egyből felébred rá,ha a hátára kerül és nem bír visszafordulni... :shock: :shock: :?

piki
 
 


Én vagyok! :D
De. bariztunk, aztán haza másztunk egy 5perces utat "röpke" fél óra alatt tettünk meg. :roll: A végén már hisztiztem volna....
Aztán most alszik Bibba, lassan kel...

Holnap meg jön a kerszetapu, aki még nem is látta a kis keresztlányát, mert 1évig Amerikában volt. Mára ígérte, de csak holnap lesz belőle! De neki megbocsájtjuk!!! :lol: :lol: :lol:
Csüt meg Hugom jön, itt alszik (Ő a keresztanyuka, mi így hoztuk össze... :lol: :lol: :lol: ) Még, jó hogy azt mondták pihenjek... :roll: :?

Andi, hogy áll a kerítésetek? Hát, nem irigyellek a munka miatt, de anyagilag tényleg jobb lehetett.
Vendég
 


Na, vagyok én is, de a tegnap borzasztó volt, utólag rájövök, hogy az idő, én meg azt hittem a foga, adtam neki este viboecol kúpot, az első adagot kikalilta, a második benne maradt :lol: Igaz, kelt 3/4 4kor, de ma egész türhető. Biztos az időjárás volt, tegnap kb 100% volt a páratartalom itt és fél 7től 11 ig vihar volt, villámlott, zuhogott, stb.
Tegnap már nem volt erőm jönni, ma meg délelpőtt fodrászkodtam, rámfért már, 2 hónapja nem voltam.

Szóvaal, Anna a haszonélvezet röviden , tömören: általában akkor szokták ezzel terhelni az ingatlant, ha a szülők adják a pénzt a lakásra és félnek, hogy az óvatlan gyerek egyrészt a fejükre sz@r, másrészt esetleg elkótyavetyéli a lakást. Akinek haszonélvezete van, az jogosult a lakás használatára, tehát a tulajdonos csak annyiban gyakorolhatja a tulajdonosi jogait, a használatot is, amennyiben azzal a haszonélvező élni nem kíván. Elvlieg egy rendes családban, ahol béke vaan, nem szokott ez fennforgást okozni, más a helyzet, ha összevesznek, akkor a haszonélvező tud ugrálni. A haszonélvezetet elvileg meg is lehet váltani, ez függ a haszonélvező életkorától, az ingatlan értékének 20-ad részét kell beszorozni a életkor szorzójával, ez egy 50-60 éves embernél azt hiszem 6, de ebben nem vagyok biztos, ha érdekel, utánanézek. Ha pl. az ingatlaan értékét Ti 7 millióra tszitek, akkor a megváltási ár 350000x5 vagy 6, kb. 1,5-2 millió forint, ha az egész ingatlant terheli, ha esetleg fele-fele részben közös tulajdonotok, és csak a férjed részét terheli, akkor ennek sak a fele. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan

Na, felébredt Nyumóka, mennem kell

Eszti, mi a baj? Reméelme, már jobb.

Hú, Andi izgi lehetett Bécsben, jól vettem ki a szavaidból, hogy a követségen dolgoztatok_?

Kép
ire81
 
 


Sziasztok! Olvasom, hogy a babák hisztisek mostanában és én is csatlakozom a klubhoz. Szegény Dorkával ketten sem bírunk napok óta. De most már kint van a második foga és remélem, hogy csak ez okozta a gondokat.
Tényleg: kell már ápolni a picike fogait? A védőnőnél olvastam még a falon, hogy ilyenkor már gézlappal érdemes áttörölni, a neten pedig azt, hogy fogkefe is jó így egyből (fogkrém nélkül, csak vízzel használva), hogy megszokja a picúr. Szerintetek?
Vendég
 


Eszti! Remélem már jobban vagy?
A kerítés nagyobbik része már készen van, most éppen a hátsó részt csináljuk, ahol a szomszédnak van egy elég vadocska kutyája. Ezt csinálja most a férjem, én ebben nem tudtam eddig segíteni, mert kerítést bontott, fát írtott, meg most már én viszem-hozom Laurát a bölcsibe.
Ma is elmentem érte a bölcsibe, erre hazafele a kocsiban egész végig sírt és hisztizett, úgyhogy hazajöttünk, megetettem Pannát, aztán Pannával együtt kimentünk a Tescoba a holnapi ebédhez bevásárolni, Laurát meg itthon hagytam. Persze valaki beszólt, hogy ez így nem jó, de mondtam, hadd én döntsem el, mi a jó és mia nem.

Reni, jól gondolod, a követségen dolgoztunk :) :(

Twist! Bocsi, elfelejtettem a rendes neved :oops: :oops: már lehet gézlappal vagy vizes pelussal dörzsölgetni a fogacskákat, hadd szokja a picúr. Én mondjuk Laurának vettem azt az ujjra húzható fogkefeszerűséget és azzal próbálkoztam, de állandóan lejött az ujjamról, így vettem egy fogkefét és azzal "mosogattam" a fogait. (Na ennek hatására, ma meg már utál fogat mosni, mindig egy tortúra mire sikerül megsikálni.)

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Köszi Andi a hsz-t:) Kriszta vagyok:)
Sajnálom, hogy a pici lánykád nem szereti a fogmosást. Én is ilyesmitől tartok.

Nálunk is apa építget, csak ő a teraszt, nem a kerítést. Kemény meló és én sem tudok segíteni. Bőven elég Dorkát ellátni.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta erre én is kíváncsi vagyok, mert azt sem tudom mikortól kell mosni a fogait a babáknak :S amikor már kibújtak? Sztem ezt a kis fogacskát is már lehet gézlappal vagy pelussal, de sztem ezt fürdetés utánra kellene tenni, hogy tudja ez az esti fürdetéssel jár együtt, legalábbis ezt én gondolom.

Reni írtam privit!

Zsuzsi és Borka még új, remélem Ti is írtok és persze Anita Te is gyere nyugodtan, mi nem piszkálunk senkit, nehogy azért ne írj, mert úgy érzed megbántottunk, erről szó sincs. Minden ember más és ház ez a jó ebben, hogy ennyi vélemény van, de várunk szeretettel!

Az én lányom nem volt nyűgös a napokban, de itt nagyobb eső sem volt! Remélem már a babók jól vannak.

Eszti miért sírtál reggel?? Remélem már jobban vagy!!! És elfelejtettél válaszolni Bibut illetően Andinak!

Megyek lefekszem, tessék írni!

Puszi

Kép
Vendég
 


Hááát, én Bibunak későn kezdtem el mosni a fogát...amikor kijött a fölső kettő... :oops: :oops: :oops: illetve fölső 4, mert nekünk az egyszerre jött ki... Én is ezt a szilikonost használtam. Nekem bejött.

Jaj, bocsánat! Igaz! A Bibu, Bibba (Apa csak Bucinak híva) a Bianka becézése. Én azt hittem csak én hívom így a Biankát, de mint kiderült, majdnem mindenki... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majd bizti cikisnek fogja érezni 10n év múlva... :lol: :lol: :lol:


Ja, és igen. Semmi baj, sincs, csak kavarognak a hormonok, egyik gyogyót abbahagytam (fogit), most várnom kell, hogy megjöjjön, mahd szedem a következőt. De egy pszichológus ismim szerint, tulzottan is sok mindent csinálok és totál kimerültem...lehet. Ma Apa hagyott aludni és egész szépnek láttam a napot. Pedig nem vagyok depis...csak a Hugom...vagy lehet én is kettyós vagyok???? :roll: :shock:

megyek is aludni!nehogy így maradjak... :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom nem a gyerekkel kapcsolatos kérdés, de azért fel szeretném tenni :)
Gondolom már többeteknek volt a szülés óta mensese, mennyi ideig tartott? OLyan normális volt mint előtte vagy tovább? Mert lassan 3 hete hogy megvan és nem tudom mennyire természetes ez, és sajna a doktornőm szabin van, így őt most nem tudom zargatni ezzel a kérdéssel.

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Nekem anno, Bibu után az első az tovább tartott és nagyon erős és görcsölős volt. De nem 3hétig. De ez még lehet amúgy a gyermekágyas vérzés is, nem? De azért, ha megjött a dokinőd, hívd föl. Most nekem is úgy volt, hogy elmúlt a vérzés (szülés utáni) és 1hét múlva megjött, de az is csak 1hétig tartott.

Marcsi-anyu????Merre vagy? Fanni, Szilvi????Anna? Bea????????????????????????????

Reni, ma megy a csomi! Tegnap Apa föladta!!!! :lol:

Nekem, ma 6kor kelt Bibu. persze fölkeltette Lillcucit is. :evil: Remek! És ma én vagyokm a napos (akinek föl kell kelnie.) A legszebb, hogy, ha én alhatok, akkor is föl kel kelnem, mert Apa nem tudom miért nem bír kettővel... :roll:
Vendég
 


Én vagyogatok ma még,aztán holnap reggel útra kelünk... :roll:
Kicsit izgulok,Panka hogy fogja bírni...Vasárnap vagy hétfőn jövünk legkésőbb,otthon nem lesz net. :(

Nekem szülés után vagy 10 napig tartott a gyerekágyas trutty,de még utána 4-5 hétig előfordult ilyen pecsételős ezazamaz...
Panka 3 hónapos volt,mikor először megjött rendesen,na,az überbrutál volt nálam is,de nem tartott tovább egy átlagos mensinél.

Eszti,szerintem nem vagy kettyós,vagy ha igen,akkor én is az vagyok,mert nem vettem észre. :lol: :lol: :lol:

Fogak:nálunk ugyebár még egy sincs,de az első néhányat én csak törölgetni szándékszom textilpelussal,aztán ha már lesz néhány,akkor veszünk olyan szilikonos "fogkefét".

piki
 
 


Jó, hogy tegnap én voltam, ma meg nem. Ugyanis férjem rendelt 1 köbméter sódert, amit de. meghoztak és be kellett lapátolni. Úgyhogy egész délelőtt lapátoltam és talicskáztam, már teljesen ki vagyok.
Mielőtt még akasztás lenne, a férjemnek el kellett mennie egész napra dolgozni, ami egy +pénzt hoz a házhoz.

Zsukka! Nekem a szülés után kb. 3 hétig volt folyamatos vérezgetés, de akkor elmúlt. Azóta meg semmi sincs még egyelőre :)

Marcsi! Jó utat Nektek, irigyellek benneteket.
Nekünk a hétvégi program: kerítésépítés :roll: :twisted:
De szombaton megyünk Alma koncertre, most hívott a barinőm és vele meg a gyerkőcökkel megyünk. Kiváncsi vagyok Panna hogy fogja bírni.

Ja, tegnap voltunk először kenguruval és nagyon tetszett Pannának. Nagyokat nézelődött, mert én bizony kifele fordítva tettem be a kenguruba. Nem voltunk messze, csak a boltban, de az is kb. fél óra volt. Mondtam, hogy ez jó kis bemelegítés lesz a szombatra.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Vagyok én is, bár ma anyáméknál nyomulunk, nagyon összevesztünk Szabival tegnap, nem is aludtam vele, nem tudom, mi lesz a folytatás :?

Zsuzsi ( remélem, hívhatlak így ), nekem a szülés után 3 hétig volt gyermekágyi vérzés, utána először 6 hetesen éreztem, hogy olyan, mintha meg akarna jönni, aztán volt 1-2 nap pecsételgetés, majd kb 8-9 hétttől elkezdtem szedni a fogamzásgátlót és természetesen rögtön az első héten sikerült is kifelejtenem 3 tablettát, így akkor megjött, de nekem is csak átlagos volt. Sztem is mindenképpen keresd fel a dokid, de ha fájdalmaid nincsenek, akkor sztem nem kell aggódni, lehet a Te szervezeted így üríti ki a sok terhességi hormont, vagy nem tudom, lehet most nagy nagy butaságot írtam :oops: :lol:

Eszti, köszi még egyszer, de momentán nem tudom, hogy megérkezett-e, majd ha ahazaérek kiderül.

Marcsi, jó utat Nektek és nagyon-nagyon jó szórakozást Anyukádnál :lol: Biztos nem lesz semmi gond Pankával, még az időjárás sem vészes, tehát az utazáshoz is egész kellemes, jobb, mint 40 fokban szenvedni. Jaj, úgy megnézném azt a kis drágát, ahogy vonatkozik, hidd el, sztem élvezni fogja, elvégre, a babók szeretik, ha rázzák a popójukat és a vonat pont azt teszi. Miskolcig mentek, vagy teljesen a településig, ahol Anyud lakik? Az állomásról hogy mentek tovább? Sajnálom, hogy nem fogsz jönni pár napig.

Anita, én is hiányollak ám, egyszer láttam, hogy be vagy jelentkezve, reméltem, hogy írsz, remélem, nem máshova települtél át. :cry:

Sztem a pelusos fogmosás egyelőre elég, meg láttam vhol ilyen fogtisztító kendőket, olyan mint a popsitörlő, csak szájba, na jó az összefüggés nem? :lol: És elgondolkodtató :lol: :lol: :lol:

Nadi, nem irigyellek a sóderhordás miatt, bár egész jó kis kondi egyzés.

Na megyek, mert a gyermekem nem bírja a tornát, ui anyám állandóan tornáztatja, mert szerinte dagi és későn fog mindent csinálni :roll:

Anna, írtam én is Neked :lol:

Kép
ire81
 
 


Zsuzsi! Most látom, hogy Zsukkának szólítottalak meg. Bocsi érte, nem tudom, miért lettél az.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Mi tescóztunk délután,aztán bepakoltam a fél házat,nehogy a törpének hiányozzon valami pótolhatatlan... :lol: :lol: :lol:

Remélem,mindenki jól fogja magát érezni,Panka is és mi is. :lol:

Reni,a veszekedést Szabival nagyon sajnálom,remélem,hamar meg tudjátok beszélni és kibékültök.Szorítok!+++++++++++++++++++

Andi,nektek jó szórakozást a koncerthez,a mi gyerekeink is imádták az Almát. :lol:
Ma aztán megint jól kidolgoztad magad.... :roll:

Megyek,mert még egy csomó dolgot kéne,csinálni.
Mindenkinek nagy pusszantást küldök,aztán amint tudok,jelentkezem. :lol: :lol: :lol:
Vigyázzatok magatokra és a babukra! :wink:

piki
 
 


A név nekem minden hogy Zsuzsi vagy Zsukka, csak a Zsuzsától borsózik a hátam.
Egyébként szerencsére nem fáj semmim csak már kicsit hosszúnak találom ezért voltam tanácstalan, na meg a gyógyszer is lassan elfogy az első levéllel :)

Ma voltunk Zsocával méredszkedni, 5600 gramm és 60 centi, szó se róla jól megnőtt :)

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Marcsi, bár már nem olvasod, de érezzétek nagyon jól magatokat!!!

Reni, sajnálom, remélem hamar kibékültök. :cry:

Zsuzsi, bocsi, ezentúl figyelek és nem szólítalak Zsuzsának... :oops: :oops: :oops: Szép nagy babó Zsoca. :lol: de egy fiúnak jó is.... :lol: :lol: :lol:

Andi, szegény, remélem lassan elkészültök.
Vendég
 


Marcsi nektek nagyon jó szórakozást, nem olvasod, de azért gondolunk Rátok!!

Andi nem lehet egyszerű ez a kerítés dolog, gondolom már unod!

Zsuszi nekem minden hónapban megjön, pedig szoptatok! Olyan 4-5 hétig véreztem, az első hét intenzív volt. Utána megjött és nem betartva a ciklust, de minden hónapban megjön és elég erős az elején (ilyen is volt) és 5 napig tart.
Azért keress fel egy orvost, mert a három hetet sokallom azért a gyermekágy után.

Reni kitartást a kapcsolathoz és ne veszekedjetek!

A Bianka gyönyörű név, tesóm Blankát akar.

Jázmin már lassan mászik :D pár nap és sztem elindul :D

Zsolti jó nagy kisfiú, de legyen is, a fiúk nagyobbak :P

Kép
Vendég
 


LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ, LAPTETŐ,
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: