Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Kato! Biztosan nagy élmény volt. Én is várom, hogyan fognak egymáshoz viszonyulni a tesók.

Tegnap Panka/17,5 hó/ kapott egy új ágyat, új matraccal. Majd összerakjuk neki és abban fog aludni, mert a kicsit megkapja Zsoma. Kiváncsi leszek, észreveszi-e a különbséget.

Cory! Mi is azóta adunk cipõt a lányra amióta megtanult felállni és araszolva ment, bent mindig van rajta szandi, kint pedig cipõ.

Tudom, hogy van erre topic, de ti is itt vagytok nekem tapasztalattal. Szóval: Ha megszületik Zsoma novemberben, akkor hogy fogom a két gyerkõcöt sétáltatni? mert ugye egybõl nem vihetem ki, Panka meg minden nap órákat sétálna. Ha meg kivihetem, nem tudok egyszerre 2 babakocsit tolni, mert gondolom Panka akkor még hosszabb útra csak igényelné a babakocsit. Segítsetek!!

Pusz:Pankamama
PM
 


Szia Pankamama!
1.Hordozókendõbe a picit, babakocsiba a nagyot.
2.Babakocsiba a kicsit és a hordozõkendõt, gyalog a nagy, szükség esetén az 1 pont lép életbe.
3. Apa is sétál.

madárka

UI: már miért ne vihetnéd ki?????
madárka (mad&aacut
 


Testvérbabakocsi!
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!
Madárka, én is csak az itthoni tornát utálom, talán azért, mert máshol még nem próbáltam... Ez a "használjuk fel Diát" dolog megmozgatta a fantáziámat. Rólam még úgy öt kilót kéne levarázsolni, az csak könnyebb, mint harminc kilót fel, nem? (Csak nehogy egy torokgyuszit kapjak helyette...) Andi3,
Én is mondtam a halaknak, hogy takarítsanak ki szépen, de csak bámultak rám, mintha nem is tudnák, mi az. Tisztára,
mint a családtagjaim...
PM, megyünk, még az is lehet, hogy teljes számban... Én is kíváncsi vagyok rátok! Kép Szerintem mi kora délután érünk oda.
Verus, de igen, Bakonybélen (vagy -bélben? fúj... Kép ) Voltunk. De hogy találtad ki? Csak nem voltatok ott az étteremben???
Norcsi, ha nálatok történnek a dolgok, azt nem élvezed annyira? Nahát, érthetetlen... Kép
Id, néhány további ajándék: Kép Kép Kép
Cory, mi is afféle mezítlábasok vagyunk. Csak akkor adtam cipõt Annipannira, mikor már biztosan járt egyedül.
Ildi, érdekes, nekünk is volt ilyen lakótelepikutyás esetünk, még Bálinttal. Õ se nagyon tudta eldönteni, mi is az a szõrös izé a néni madzagjának a végén, de én halkan, diszkréten elmagyaráztam neki, hogy kutya. Erre az én picikém odaszaladt, megnézte jó közelrõl, aztán odakiabálta nekem: ANYU! EZ NEM KUTYA!!!
Kato, de helyesek lehettek...
Vera
vera
 
 


SZiasztok!

Pankamama: van olyan is, hogy testvérfelálló, volt róla valamelyik topikba, a babakocsira lehet rászerelni, és akkor Panka is rá tud állni. Viszont szerintem nyugodtan sétálhatna már õ!!!! Nálunk Bálint 11 hónaposan, az ikrek 12 ill. 13 hónaposan hagyták el egyszer s mindenkorra a babakocsit. Jó, BÁlintnak még könnyû volt, mert lakótelepen nincsenek távolságok. De az ikrekkel 16 hónaposan kigyalogoltunk a buszig, az ma kb. 10 perc (olyan 800 m), akkor 40 perc volt. Ugyanakkor 22 hónaposan RÁkosligetrõl gyalog + BKV-val mentünk a Gellérthegyre, Állatkertbe stb. Akkor már a rövidebbje semmi gondot nem okozott, az Állatkertesnél pl. alvás nélkül voltunk, kb 11-kor indultunk, és kifele jövet, kb 5 órakor jelentek meg a fáradtság jelei a gyerkõcökön. Igaz, akkor töményen, mentünk át a Hõsök terén a trolihoz, és Gergõ -némán, egy szem nyafi nélkül- menet közben lényegében elaludt. (ezt azóta is tudja, pl. buszon állva aludni) Szóval lehet õket erre szoktatni.
Sõt: amint ezt elkezded, megszûnik az idõ gondod is, mert ha Panka hamarabb elfárad, akkor eleinte hamarabb hazajöhetsz vele is. A kicsit meg egy-két hét alatt rászoktathatod a teljes kinti idõre. Kép

Szóval ma anyósom hazahozza a srácokat, így holnap mi biztos megyünk, ott legyetek ám!!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ja. Virág: örülök a no-bölcsi gondolataidnak, meg hogy kezded élvezni ha ennyien vannak otthon egyszerre! Kép Kép Nem tudom megfogalmazni, de olyan jó érzés van bennem emiatt!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Lánykáim,
csak egy pár szót, mert vannak jó híreim:
-felvettek a fõsulira, õsztõl kezdek tanulni mûvelõdésszervezõnek
-hányok, mint a lagziskutya (ez nem annyira jó hír), de az oka annál inkább: 8 hetes Kép
-alakulgat a házunk, 1 hónapon belül költözünk.

Hát ennyi. Majd még késõbb jövök:

Jamina
jamina
 
 


Jamina!

Gratulálok!!! Nagyon-nagyon örülök ennek a hírnek!

Lányok ez a gólya még mindig itt köröz a topik körül, ne hagyjuk elmenni még!!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Jamina! Hát ez igazán jó hír, gratulálok!!! KépKép

Nekem viszont rossz híreim vannak, Kép Zsófi tegnap este belázasodott. Az okát még nem tudom, mert semmi más panasza nincs. Nem náthás, nem fáj sehol, egyedüli tünet, hogy szófogadóbb, mint szokott. Kép A dokinénink ráadásul szabadságon, a helyettesítõrõl meg inkább nem is beszélek. Õ volt a régi dokinénink, nem véletlenül hagytuk ott....
Szóval lehet, hogy mégsem megyünk holnap. KépKép Pedig sütöttem két tepsi sütit meg egy nagy kupac zsömlét. Reggelig még meglátom, mi lesz Zsófival, azt sem akarom, hogy mindenkit megfertõzzön a nemtudommijével. Nélküle nem tudok menni, gyalog el sem tudnám cipelni a sok cuccot, de különben sem szívesen hagynám itthon.
Küldene nekem (ill Zsófinak) valaki pár extra adag gyógypuszit? Hátha segít.

Puszi mindenkinek, ha holnap nem mennénk, jó szórakozást. (Csak nem tudom, mit csinálok ennyi sütivel.)

Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Jamina óriási gratula!!! De örülök a híreidnek! És kitartás, már mindjárt a hányós korszak végén leszel!Kép

Andi3. Gyógypuszik mennek, ugye hogy a múltkor is segítettek? Kép

Hát nálunk sem kedvezõ Annusnál az oltás utóhatása, ma már nyávogósan kelt (ez már nem jó jel), majd szépen kúszott fel a hõmérséklete, és az oltás helye is nagyon ronda, dagadt mint egy zsömle, piros, és meleg. Úgyhogy mese nincs, most borogatjuk, illetve jegelem neki, amitõl persze ismételten üvölt. Fájt a feje is meg szédelgett, ugyanakkor én még nem merem egyedül itthon hagyni, elvégre még csak 6 éves (mi a véleményetek mikortól lehet röpke fél órára otthon hagyni egy gyerkõcöt?), így le kellett hogy jöjjön velünk piacolni. Hiába siettünk, azért mire hazaértünk csak feljebb ment a hõje. És amitõl meg a pumpám ment fel, hogy a teli piacon ahol igencsak nehezen haladtam a babakocsival meg a két gyerekkel, akikbõl a nagyobb sírdogált mert nem jól érezte magát, na egy öregember rászólt a gyerekre, hogy mit sír mikor õ már ilyen nagy. Na erre én is szóltam hogy ne avatkozzon bele, és a gyerek különbenis beteg. Uuuuuutálom ha beszólnak, fõleg ilyenkor!!!

Na megyek,mert fõzõcskéznem kell, holnapi talihoz jó idõt és jókedvet kívánok, sajnos mi holnap esküvõre megyünk ugyebár!

Pussssssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Andi, lányom kis barátnõjének sok-sok gyógypuszi! A múlt héten, amikor Kri belázasodott, "csak" láza volt (39 körül), nem panaszkodott semmi fájdalomra, mégis torokgyulája volt és csak ma hagyhattuk abba a Klacidot. Gyors gyógyulást az ördögfiókádnak!

Kicsit fáradtabb vagyok, mint amikor hazajöttünk a kórházból, de ez ugye várható volt! Kép A család állítja, hogy ez a babuci lényegesen nyugodtabb, mint Kriszti volt, de: 1., én nem úgy emlékszem, 2., kibújhat még a szög a zsákból! szóval inkább nem kibálom el, de az igaz, hogy hangja nem nagyon van. Most is aludtunk egy jót délután, kicsi velem, nagy apuval. Vasárnap jön a próbakõ: Zso megy éjszakára, azon gondolkodom, milyen formációban tudjuk majd megoldani, hogy mindkét gyerekem aludjon és én se sasszézzak egész éjjel kettejük között. A kicsi 3-4 óránként eszik éjjel, az egy dolog, de Krinyó teljességgel kiszámíthatatlan, van, hogy fölkel kettõkor, fõzzek neki kávét, mert nagyon álmos! Pedig valamit ki kell találni, mert minden 4. nap éjszakás a párom (márminthogy minden 4. éjjel Kép).

Jamina: éljen-éljen!!!
Vera: köszönöm az ajándékot, ideért, érzem, hogy itt van!
Norcsi: Annusnak varázsigét küldtem, hogy gyógyuljon. Sajnos muszáj, hogy lázas legyen ettõl az oltástól, az baj lenne, ha nem reagálna. És mikortól hagyhatod egyedül otthon? Én 8 éves koromtól voltam "kulcsos gyerek", váltómûszakba jártam suliba is, ölég önellátónak kellett lennem, de óvodásan még biztos, hogy sose hagytak egyedül, legfeljebb a 7 évvel idõsebb bátyámra. Annuskád ugyan komoly, megbízható, nem az a kis szeleburdi típus, de szerintem ne hagyd még! Jó, hogy pont én beszélek, mi, akinek csak feleennyi idõs a nagyobbik!!! Kép


Olyan jó Nektek, hogy mehettek a talira! Jövõre mi is ott leszünk, teljes létszámban! Jó szórakozást a résztvevõknek,
sziasztok:

ildikó
ld
 


Dög gép, nem engedte be a hozzászólásom, és kilõtte, brrr

Na, újra

Sziasztok!

Norcsi sztoriján elgondolkodva merült fel bennem a kérdés: a 6 éves di-per-te oltás után mennyi ideig várható láz? (értsd aznap, aznap plusz rákövetkezõ nap, két nap stb) BÁlint ugyanis nem volt mérvadó (lévén elõtte években kapott tetanuszt, amibõl az egyikre keményen lázas is volt), bár valami hõemelkedés még így is volt nála. Az ikrek oltása esedékes nekünk is. (Tavaly voltak 6 évesek, de ugye akkor még arról volt szó, hogy majd kampányoltás elsõben, nem baj, ha addigra 7 évesek. Most meg tavasszal kitalálták, hogy mégis egyenként, csak éppen oltóanyag nem volt. Aztán meg nyaraltak.) Szóval én jövõ hét péntekre terveztem, és utána vasárnap utaznánk, gyalog meg vonattal, szóval lázasan nem igazán jó, mire tervezek, várható 2 napra még láz??

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Arra amit Ildi kérdezett én is kíváncsi vagyok, mert mi meg holnap esküvõre vagyunk hivatalosak. Még nem tudom hogy be kell-e szerveznem Anyukámat bébicsõsznek és akkor a gyerekek nem jönnek vagy jöhetnek mind. Már nagyon várják.
Egyenlõre nagyon ronda a karja szegénynek, és ez a levertség, állandó fáradtságra panaszkodás, hol fejfájás, hol hasfájás, szóval egy kicsit ijesztõ. Én azon gondolkodtam el amit a doki nénink mondott el, hogy ez a DI-PER-TE ugyanaz amit a babák kapnak, csak õk belga oltóanyagot kapnak, míg a három meg a hatévesek magyar oltóanyagot. Valóban ennyi különbség van az oltóanyagok között, illetve aközött hogy hol gyártják?

Na megyek, mert bõg Anna, már egész álló nap ez megy! Kép

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi,
nagyon sajnállak Anna miatt! Rengeteg gyógypuszi neki!!!

Andi3, Zsófinak is!!!! Na ne mááá, hogy nem lesztek ott!
KépKép

PIldi, Pele, és mindenki, aki hozzászólt,
köszönöm, hogy támogattok a no-bölcsi dologban, nagyon jól esik! KépKépKépKépKépKépKép Tudjátok, PIldi és Pele, hogy ezt javarészt nektek köszönhetem? PIldi, tõled nagyszerû ötleteket kaptam a nyári szünetre (is) a nagyoknak, amik igen használhatóak voltak, Pele, te pedig a példáddal, ahogy otthon van az összes gyerek, te meg halál nyugodt vagy. Kép (apropó, ha holnap jöttök, visszük az utazóágyat.) Stóval az egész hozzáállás kérdése. Amíg úgy gondoltam, hogy csak legyen vége ennek az 5 hétnek, mennyire fárasztó lesz, stb., addig rémesen szenvedtem, és nagyon sajnáltam magam (én szegény szerencsétlen, illyen sok(k) gyerekkel egyedülKépKépKép). Amióta önként vállalt a 4 gyerek, azóta sokkal jobb! Persze vannak napok, amikor azt kívánom, bár már este lenne, és aludna az összes (rosszabb napokon azt, hogy bár már mindegyik férjnél lenne, meg házasKép), de túl lehet élni. Sõt. Jól tudom érezni magam velük. Szóval KÖSZI NEKTEK MINDENT!!!!! KépKépKép
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Sajnos, nagyon úgy tûnik, hogy holnap nem tudunk menniKépKép De persze elõfordulhat, hogy esetleg mégis beesünk délután...Kép

Ja, megkaptam a kiskönyvemetKép Persze végig dödögött a védõnõ, hogy ez nem az õ dolga, hiszen én nem hozzájuk fogok terhesgondozásra járni..Így, csak szimpla adat felvétel volt, nem mért meg semmimet (vérnyomás, súly,), kimaradt, hogy van-é visszerem stb..De hát ki a francot érdekel ez? De azt el tudta mondani, hogy tessem rögvest a Jancsit leszoktatni a szopiról, mert nem egészségesKép..Azt nem mondja (!!), hogy kenjem be a mellemet (??) paprikával..de találjak ki vmit!Kép El kezdtem röhögni, hogy mi csak Erõs Pistát tartunk itthon és azt NAGYON szereti a gyerekKépKép No, meg persze azt is mondtam ,hogy Ez nem a maga dolga! Egyszóval kritikán aluli!

Emese, én csak várom azt a nyaralási útmutatót...kezdem elhanyagolva érezni magamat..

Kicsit még panaszkodok, nem baj? Azt hiszem rosszul mozdultam és beállt a derekamKép Csak úgy tudok közlekedni, mint egy töpörödött nénikeKépKép Szóval elég kellemetlen és a pihizésen, ill. a masszázson kívül nem tudom, hogy mit is lehetne még csinálni?

Ez a hülye gép kiírt vmi hibaüzenetet.., gyorsan elküldöm, mielõtt eltûnik az irományom, késõbb folyt. köv.

Puszi, jó hétvégét:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Csak egy pár sor! Minden Annának, Pankának, Anikónak Boldog Névnapot kívánok!Kép

Norcsi, Andi, mennek a gyógypuszikKépKépKépKépKépKépKépKép

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok!

Norcsi, ld, Virág, gyógypuszik ideértek Kép, köszi! Mi is küldünk sokat Annusnak!! Remélem, holnapra jobban lesz.

Nálunk változott a helyzet, anyukám elvitte Zsófit (holnap este egyébként is ment volna). A helyettesítõ dokinénit lekéstük, nem tudtuk neki megmutatni. Délután már nem volt lázas, és virgonc volt, mint mindig. Amikor elbúcsúztunk, láttam, hogy kifakadt a füle (elõtte egyáltalán nem fájt neki). Abban maradtunk, hogy ha rosszabbodik, azonnal hívnak, holnap reggel meg megmutatják Gyöngyösön egy ismerõs fülésznek. Inkább ezt választottam, mint a Heim Pál ügyeletét.... (Norcsi, ilyenkor mindig szegény Bánkra gondolok Kép)
Így holnap Apucink elvisz minket, de utána megy is dolgozni, gyalog jövünk majd haza. (Akkor már nem lesz olyan nagy a csomagunk.)

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!
Andi, gyors gyógyulást Zsófinak!
Cory! Mi mezitlábasok vagyunk. Sose adtam rájuk cipõt, csak az utcára, kertbe. De a kertben is mezitlábaznak, ha olyan az idõ. Otthonra vastag zoknit, vagy textil mamuszt. Persze nálunk a lakás talaja közel sem egyenletes, hanem közelít a természeti viszonyokhoz, mivel egyenletesen lego, kisautó és egyéb trükkös akadályok borítják. Kép
Verus, milyen öröm az ilyen védõnõ. Ne is törõdj vele!
Virág, szerintem is jól döntöttél. Kép Majd meglátod. Nálunk is itthon vannak a fiúk, és nagyon jó kis csapat lett belõlük.
Norcsi, jobbulást Annának! Nem semmi, milyen emberek vannak. Én úgy útálom, amikor hülyeségeket mondanak a gyereknek. Pl. ha sírsz, elvisz a zsákos. Ez a kedvencem. Kicsit nehezen türtõztetem magam ilyenkor, hogy jól nyakon ne vágjam az illetõt. Bár volt már akit csak az mentett meg, hogy gyorsan tudott eliszkolni.
Pankamama, nálam is az jött be sétára, mint amit Madárka is felsorolt. No, meg amit Ildi is említett, mert Benke már kb. 20 hónapos kora körül nem is akarta hagyni, hogy vigyük a kirándulásokon. Bár így igen lassan haladtunk. A másik trükköm az volt, hogy ha tudtam mennyit bír sétálni, akkor kb. a felénél visszafordultunk. Így épp elértünk hazáig.
Jamina, gratulálok!!!! Nagyon örülök a hírnek. És annak is, hogy nemsokára költöztök. Hányásra B6 vagy gyömbért próbáltál?
No, és most összeszedem az akaraterõmet, és megyek tornázni.
Üdv,
Liesel
Liesel
 


Drága Gerianikó,
névnapod alkalmából sok puszit küldünk: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!

Megyünk mi is holnap a nagytalira, várom már a találkozást!

Szile
Szile
 


Liesel!

Ha, még erre jársz! Jöttök holnap, és ha igen akkor autóval? Tudod, lusta d*nó vagyok, és a csomagod még mindig nálunk van. Igazán rám moroghattál volna már,hogy enyje-bejnyeKép Ha el tudod szállítani, akkor elvinnénk!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a jókívánságot én is minden Annának, Anikónak boldog névnapot kívánok.

A tanácsokat is köszi. Sajna a babakocsira nem lehet testvérfelállót szerelni, meg nem is állna meg rajta Panka. Én is arra gondoltam, hogy kenguruba tenném a kicsit, Pannának meg vinném a babakocsit. A gyaloglás jó dolog, de Pannánál 1 méter fél óra, mert mindent összeszed a földrõl, én meg haladnék is kicsit, hogy én is mozogjak, mert tornázni egybõl ugyse lesz kedvem.

Madárka! Novemberben 3 hétig ugyse engedik kivinni a kicsit a nagyik. Apa meg dolgozni fog mert szabi elfogyott.

Jamina! Örülök a jó híreknek, babához szívbõl gratula. KépKép

Andi3! Zsófinak mindenesetre jobbulást.

Norcsi! Nektek jó lagzizást, nálunk szülés elõtt pár héttel lesz uncsitesóm esküvõje Hszoboszlón. Annának gyors regenerálódást. Te ez tuti igaz az oltóanyagokkal kapcsolatban?

Verus! Akkor mi tuti nem talizunk, mert csak 2-ig tudunk maradniKép Támadónõ Kép

a holnapi talizásig jó éjt:

Pankamama
PM
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap voltam orvosnál, a pocakosodásom el van ismerve. 8 hetesnek néz ki a Pöttöm, úgyhogy majdnem nõnapi ajándék lesz jövõre Kép. Kicsit megnyugodtam, csak a kórházzal kapcsolatban vannak vegyes érzéseim, de innen Irsáról megközelítve Pestet nem nagyon válogathatok. A párommal megegyeztünk, õ lesz a bébicsõsz, amikor én Pestre megyek. Tegnap ki is próbáltuk, a gyerek remekül szórakozott az apjával, és a sok élménytõl olyan kajás lett, hogy este még az eddig utált tejpépet is befaltaKép.
A gyerekcipõ témáról nekem a saját nyûgöm jutott eszembe: én már adtam volna cipõt a gyerekre, mert a lakásban gyakran tapicskol kövön a kertben meg minden szúrja a lábát, de még a 18-as méret is nagy neki. Szerintem abban csak nagyokat pottyanna szegény.(Egyébként ugyanez a helyzet a zokni és a kõpadló viszonyában isKép)
Jamina, gratulálok a sikeres gólyafogáshoz!
Andi3, gyors gyógyulást kívánok Zsófinak! Én nagyon szeretem a sütiket, úgyhogy örülök, hogy jöttök Kép (No meg egyébként is.)
Verus, én eddig azt hittem, ilyen védõnõk nem is léteznek. Az enyém itt Albertirsán egy korombeli nagyon helyes nõ, akinek gyereke is van, sõt még a szoptatásról sincsenek eltévelyedett eszméi. Szóval akkor nagy kincs az ilyen?
Virág, irigyellek az "edzettségedért", engem sokszor ez az egy is kikészít estére. Köztünk maradjon, szerintem az apja kicsit el is kényeztette. Nem is bánom, hogy nem marad egyke, mert akkor lassan tényleg nem lehetne bírni vele. Persze attól azért én még izgulok, vajon mit fogok két gyerkõccel kezdeni.
Holnap mi is megyünk a talira, remélem a lányka nem lesz túl nyûgös és sokáig maradhatunk.

Jó éjt
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon köszönjük a névnapi meg a gyógyulós jókívánságokat is. Én is hadd kívánjak még gyorsan minden Annának, Pannának, Anikónak boldog névnapot!

Egész biztos hogy a sok jókívánság hatására estére már hõemelkedése sem volt a lánynak, ronda az oltás helye továbbra is (meg persze fájlalja is fõleg ha valami hozzáér), de remélem hogy holnapra már kutya baja sem lesz.

Úúúúúúúúúúgy irigyellek benneteket a holnapi taliért! Jóidõt mondanak, csak kicsit hûvösebbet mint amilyen eddig volt. De az nem is baj!

Pankamama, hát a doktornénink ezt mondta az oltóanyagok eredetét illetõen. Aztán közben egy ovistársunk anyjával is beszéltem, náluk egy hete volt hasonló a helyzet, talán még rosszabb is, de ott kiderült hogy a hûtõ elromlott a rendelõben és ott tárolták az egyébként hûtendõ oltóanyagokat és az megromlott. És persze ezt kapták meg a gyerekek. Ezek után akár mi is kaphattunk ilyet...Kép Náluk aztán ezt a gyerekorvos is elismerte másnap mikor tucatjával vonultak vissza a frissen-oltottak. Azért nem rossz hogy ilyen megtörténhet, és persze büntetlenül!Kép

Jó hétvégét, puszi: Norcsi.

u.i.: Taliról részletes beszámolókat és képeket várunk ám! Évi sajnálom hogy most sem sikerül majd találkoznunk!Kép De majd legközelebb!Kép
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Gyógyuljatok, betegek!
Liesel, egyik kora gyerekkori emlékem, hogy az utcán egy néni fölémhajolt, és megfenyegetett, hogy elvisz.(Nyilván én is oltást kaptam, mert különben lehetetlen, hogy nyafogtam volna... Kép ) Mindenesetre apukám fölkapott, és jó hangosan azt mondta: -Ne félj, kislányom, nem adunk a csúnya néninek! Kép
Norcsi, Ildi: Kata ebben az évben kapta meg a BCG-t. Aznap este volt egy kis hõemelkedése, másnap már csak az oltás helye fájt. Az osztálytársai nagyrészt ugyanígy reagáltak.
Pankamama, szóval váltjuk egymást (mármint a talin) Kép
Virág, szerintem a gyerekekben az a legfárasztóbb, ha
értük kell menni valahova. Kép
Verus, ez a védõnõ valódi érték (mint múzeumi darab).
Tényleg, miért nem kened be a melled paprikával, ha az a szegény gyerek annyira szereti?! Ja, és hogy találtad ki
Bakonybélt???
A nyolc heteseknek kellemes további 32-t!!!
Vera
vera
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan annyit írok, mindenkinek akit illet, hogy elhalasztották a Balatonátúszást, így röpülünk a talira apástól, pudingostól.

Ugye mindenki délelõtt jön?

Snoopy
snoopy
 


Snoopy,
yeeeeeeeah! Akkor személyesen fáraszthatlak tovább a kérdéseimmel!! Kép Igen, délelõtt.

Lányok,
alig várom, hogy megismerhesselek Titeket! Akiket meg ismerek, azokkal újra talizni akarok! Nagyon várom!

Verus,
védõnõ Kép A miénknek van egy jó tulajdonsága (csak ez az egy): nem jön soha. Hála Istennek. Buta, tapasztalatlan ( mint védõnõ nem, de a gyereknevelés, táplálás stb. tekintetében igen), annyit beszél, hogy a falnak megyek tõle, borzasztó. A fenének sem hiányzik. Kép

Pele,
a nagycsoport kötelezõ az oviban?

Andi,Kép

Liesel,
bocsi, hogy nem tudom fejbõl: mekkorák is a fiúk nálatok?

Norcsi,
oltás Kép! Hogy lehet ilyet tenni a gyerekekkel!!!!! Teljesen fel vagyok háborodva! (Most idetennék egy vörös mérges fejet, ha megtaláltam volna, hogyan is kell csinálni.)

Vera,
apukád beszólása KépKépKép

Na, ma akkor sokatokkal találkozunk! Alig várom!
Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!
Csak gyorsan!
Minden Annának , Pankának és persze Anikónak BOLDOGAT!!!

Minden betegnek gyógyulást!

Jamina!!!
Gratula!!!!!!!!!Annyiut gondoltam Rátok , hogy sikerült e már! És IIIIGEEEN!

Snoopy!
Jól intéztem , hogy elmaradjon az átúszás?! KépKépKép

Egyre jobban úgy érzem jó védõnénink van!!!SÕT!

Na megyek , mert lassan indulunk! Tudjátok hova!!!

Pusssz
Kanga és a többi kengurú
Kanga-Zsebibabák
 


Helló Lányok!

Hát nem estünk be a talira..Kép MAjd legközelebbKép

Vera, Anyu + a 3 kk. tesóm a minap jöttek haza BakonybélrõlKépKép Így tudtam telibe trafálni (Bakony, vacsi, egy hét..+ Ti, mint nagy család)KépKép Õk is nagyon jól érezték magukat, csak szegény 12 éves öcsém "éhezett", mert õ még kis adagot kapottKép

Norcsi, Andi, jobbulást a lányoknak.KépKépKép

PIldi, tul.képpen Tomi sem kapta meg még a 6 éves kori Di-Per-Te-t..már elmúlt tavasszal 7.. Egyszer kimaradt, mert beteg volt, azóta meg -állítólag- nem fért bele a keretbe. Így elõrébb vannak a fiamnál azok, aki épp most töltik be a 6-ot. JA, majd szólni fog a védõnõnk, hogy mikor lesz aktuális, addig is lehet szurkolni, hogy ne lépjen a nyamvadt kölyke rozsdás szögbe stb. stb.

Id, szorítok, hogy gondok nélkül vészeld át az elsõ egyedül töltött éjszakát a gyerkõcökkel.Kép Ügyes csaj vagy, nem lesz semmi bajKép

Üdv:
Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvasásban kissé lemaradtam a nyaralás miatt, majd pótolom.

Örülök, hogy talizhattunk ma, és bocsi, hogy sokakkal még beszélni se volt idõm, olyan hamar elmentetek.
Amint láttátok, mással is beszélgettem Kép Kép

A legközelebbi talin csak a Tiétek leszekKép

Puszi mindenkinek

Edóka
Edóka
 


Sziasztok!

Örülök, hogy végre találkozhattam Veletek, de esküszöm legközelebb bébicsõszt is viszekKép

Lányok én olyan fáradt voltam, és hogy õszinte legyek, kicsit csalódott is, mert annyira szerettem volna beszélgetni veletek, de az én kis sajtkukacom nem alkalmas pléden történõ egy helyben maradásra! Mondjuk tudhattam volna, mert itthon is ezt csinálja, csak kisebb területen tud mozogni, így könnyebben szemmel követhetõ, és csak akkor szaladok utána, ha eltûnik a látókörzetembõl. Na, majd legközelebb már rutinosabb leszekKép

Csongi az autóban 5 perc alatt elaludt, és csak akkor ébredt fel amikor mi balgák megálltunk a fõút mellett 34 Ft/kg-os dinnyét venni. Ez két okból is butaság volt tõlünk. Elsõ, hogy felébredt Csongi, második, hogy vettünk egy tökötKép Aztán végül visszaaludt, és egész hazáig egy mukkja sem volt.
Itthon kitaláltuk, hogy elviszem aludni anyukámékhoz, mi pedig egy estét végre kettesben töltünk a férjemmel. Már nagyon aktuális volt, mert hetek óta eltávolodás, és a morgolódás volt megfigyelhetõ kapcsolatunkban. Így kb. 2 év után végre elmentünk együtt moziba. Megnéztük a Sötét zsarukat, amiért én nem nagyon rajongok, de azért jókat röhögtem rajta. Majd beültünk (este 10-kor) vacsizni, jót beszélgettünk. Na, a vízcsapra már nem maradt energiánk, de nagyon jót aludtunk, ami ugye nálunk nem elhanyagolható szempontKép
Ja, és még kistesó gondolata is felmerült, pedig napokkal ezelõtt az én fejemben már az fordult meg, hogy még egy gyereket tuti nem akar tõlem életem párja.
Szóval, talán lassan helyre jön a házasságunk is. Tényleg kellenek ezek a gyermekmentes esték, napokKép

Anikó, mi történt a férjeddel? Remélem semmi komoly!!!

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is nagyon örültünk, hogy ott voltunk a talin és Évit, Virágot is megismerhettük.

Anikó, mi ez a dolog Szabival? A versenyen borult?

Évi! Én is annyi mindent akartam tõled kérdezni, de majd legközelebb. Láttad Panka is ment mint a csík, csak könnyebb volt, hogy apája loholt a nyomában. Örülök, hogy jól sikerült az estétek.

Akikkel nem taliztam, azokkal remélem legközelebb sikerül összejönni.

Andi! Fel a fejjelKép

Lányok, jó lenne, ha mindenki nyilatkozna aug10-el kapcsolatban, aki eddig nem tette, mert lassan foglalnom kellene, lévén fõszezon. Köszi.

Mi most pár napra elugrunk Balcsizni, ha visszajöttünk, jövök.

Addig is puszi: Pankamama
PM
 


Sziasztok!

A tali annyira jó volt! Fantasztikusan éreztük magunkat! Bár az azt megelõzõ pár órát nem élném át újra... A férjemnek nem volt kedve elmenni, morgott egész reggel, utálatos volt, nyûgös, és úgy összevesztünk, hogy azon gondolkodtam, hogy ez az egész nem éri meg, maradjunk itthon. Amikor ezt mondtam a páromnak, felcsillant a szeme! A piszok! Kép Csakazértis elmentünk. Kép A kapunál, mikor meglátta, mennyien vagytok, elkezdett szûkölni, hogy inkább menjünk haza. Kép De aztán bemerészkedett az oroszlán barlangjába, és attól fogva jól érezte magát. Kép Ennek nagyon örültem!!!!!

Snoopy,
köszi az infokat, igyexem nem hülyeségeket beszélni holnap reggel. Kép

Kanga,
picilány jobban van már? Arca, fülecskéje?

Andi, Kép
veled vagyunk! Kép Azért ez elég furcsa... A véleményemet majd inkább személyesen.

Pele,
Bálint teljesen elbûvölt. Kép Hannus arca szebb már? Fáj neki? Már majdnem végigolvastam azt a könyvet, a férjem szerint nem kellett volna. Kép Azóta analizálom magamat, a gyerekkoromat, iszonyatosan sok ovis emlék... kezdem látni, milyenek is a szüleim a valóságban, a párom ki van akadva. KépKépKép Na nem olyan nagyon. Az Isten mentsen meg téged a velem való találkozástól! Az idegeidre fogok menni. Kép

Most elküldöm, mielõtt elszáll.

Virág
Virág (fiore)
 


Pankamama,
én is örülök, hogy megismerhettelek! És mindenki mást is!

Bigacsigakata,
veled nem tudtunk beszélgetni, viszont Donát fiaddal hintáztunk egy jót! Jó fej kissrác, aranyos volt. Sokat mesélt az öcsikéjérõl. Kép És nagyon ügyesen sétált!

PIldi,
örülök, hogy a te nevedhez is sikerült végre arcot "csatolnom". Kép

Cory,
most sajnos nem beszélgettünk, majd legközelebb.

Szile,
veletek sem trécseltünk sokat. Kép A fasírt finom volt! Legközelebb gyertek közelebb! Kép

Jó talizást mára! A züllésre szándékozom menni. Tudom PM, hogy már írtad, de mennyibe is kerül, ha az ember lánya csak eszik? Valszeg szalma leszek. (Vagy széna? Itt találkoztam elõször ezzel a kifejezéssel.Kép )Puszi mindenkinek:

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Én is örülök, hogy találkoztam Veletek!

PM!
Panka annyira kis mesebeli tündér volt abban a kendõben! És nagyon szép nagy már a pocid!

Pele!
Hannával volt szerencsém egy nagyot hintázni, csudapofa! Félrehordott a hinta, mindig mondta: Nem jó! És nagyon magasra akart repülni, de mivel nem volt lánc, nem mertem nagyon lökni! Megkínált a kukoricájából, bibíí! Kép

Cory!
Balu nagyon tetszett, szerintem Rád hasonlít, bár nem tudom, ha szakálla lenne, akkor talán Csalára is egy kicsit! Kép Legjobb a mosolya a kis fogaival! És nagyon nyugodt!

Virág!
A lányaid, a fonott hajukkal, gyönyörûek!

Snoopy, Szile, Kanga, örülök, hogy veletek is találkoztam, és tudtunk néhány szót váltani.

Verus!
Kár, hogy nem tudtatok jönni, összemérhettük volna a pocakunkat! Kép

PILdi!
Leszúrásban igazad van, írok majd gyakrabban! Kép

Sajna én egyre rosszabbul vagyok, émelygés, hányinger, de ugye két hét, és jobb lesz!?! Biztos kislány!

Szerdán elmegyünk a Balcsira egy hétre. Már nagyon várom, hátha ott jobban tudok lazítani.

Puszi: Judó
judó
 
 


Sziasztok!

Judó: jelentem, BÁlinttal én voltam a csúcs émelygõ... és mivel másodjára is volt fiú is a pocimban, és émelygés is volt (bár kevesebb, mint csak fiúval), szóval szerintem a fiúk csinálják az émelygést! Igyál gyömbért meg B6-ot.
Apropó, gyömbér. Lányok, akik isznak, milyen gyömbért isztok?? ÉN nagy naívan elképzeltem, ha aktuális lesz, veszek canada dry-t, merthogy nekem a buborékos amúgy is bevált anno, és ez még ráadásnak gyömbér is. De a múltkor megnéztem, ez csak gyömbér ÍZÛ, és semmi gyömbér nincs benne. A teát utálom. MIt isztok ti???? (még van pár hetetek nyilatkozni, tartok tõle)

Virág, Évi, BVera: örülök, hogy veletek is megismerkedhettem!
Pele, Kanga: nyilatkozzatok a sérültekrõl, remélem jobban vannak! Kép nekik!

Norcsi: na volt még köv. napra láz???
Vera: köszi a BCG-s láz infót, de hát mi még a DPT-nél vagyunk...

Virág: még jobban örülök ! Kép A nagycsoport (5 éves kor után) elvileg kötelezõ, bár jegyzõnél stb kijárható felmentési kérelem. De ekkor is csak a délelõtti néhány óra kötelezõ. Annyi meg kell is, ha utána úgyis suliba megy egy gyermek. Kivéve, ha otthon fog tanulni. Errõl többet lásd az Iskola, otthon? topikban!

Nem akartam mesélni szombaton elõre, de így utólag elmondom: vasárnap vidámparkban voltunk. Van most egy akció, miszerint 18 éven aluli gyereknél a születése hónapjában (az akció nyárra vonatkozik) ingyenes a belépõ (ami amúgy 200 ft a 120 cm felettieknek) és kapnak egy 20 jegyes, 2000 ft-t érõ jegytömböt is. A játékok 1-5 jegybe kerülnek, értelemszerûen a felnõttnek is élvezetes ill durvább dolgok 4-5 jegyesek. A kisvidámpark mint különbejáratos dolog már nincs, a nagyon át vezet oda is az út. Ott 1 jegyért mennek a körbe menõ csingiligizõ jármûvek. Van egy felfújhatós óriáscsúszda is, ez ingyenes. Az enyémkporú gyerekeknek való dolgok tipikusan 2-3 jegybe kerülnek. A ciki az, hogy szinte mindenhova kell melléjük felnõtt (10 év alatt ált), és sok a kétszemélyes kocsival rendelkezõ valami, ahova persze nem tudsz 2-3 gyerekkel együtt ülni be. De azért ezzel együtt többnyire beengedtek, BÁlint ült egyedül avagy Ilcsivel, ahol ilyen volt, és nem volt semmi gond vele, ezzel az erõvel mehettek volna nélkülem is... Dehát ez is benne a biznisz. (ikrek révén volt 40 jegyünk, vettünk mellé még 40-et, aminél huszasával járt még 2-2 ajándékjegy, azért igencsak számolni kellett, hova költsék, mit hagyjanak ki). SZóval azért nem írtam korábban, mert tartok tõle igazán keveseket érint, hiszen kell hozzá elég nagy gyerek, ugyanakkor ha sok van, akkor már úgyse gyõzi anyagilag az ember. Mi utoljára 4-5 éve voltunk, akkor még külön volt a kicsi, és csak ott.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ja, 10-én nem megyünk-gyek, ha minden jól megy, nyaralni leszünk.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Helló Lányok!

Hiszitek, vagy sem: az IFA-ügy az OM szerint nem akkora dolog, hogy így felfújjuk..És az is helyén való, hogy a 6 éves (Tomi) gyereket csak úgy hazaengedjék, nem feltétlenül kell az én írásos engedélyem. Pontosabban errõl azt írták, hogy ez csak a városokban szokás, falun nem.. (??) Nem igazán értem. Tehát a városokban figyelnek arra, hogy a gyerek csak úgy ne tudjon kijönni a suliból, míg falun mi a francnak?? Megjegyzem, Újpalotán a Hannának sosem kellett úttesten átmennie, így egyszer-egyszer hazajöhetett egyedül. Itt van olyan pontja a falunak (mi nem itt lakunk, de lakhatnánk is akár), ahol az 5-ös úton kell átmenni. Ott, ahol a kamionok nemhogy 40-nel, hanem 80-100-zal száguldoznak, esetenként a piros lámpát is figyelmenkívül hagyva.
Az Ifára visszatérve: a jegyzõ, ill. a diri még nem válaszoltak, gondolom kibekkelik a 30 napot. Az Om tanácsa, hogy ha EZEK után is úgy tartom, hogy az iskola vétett a KRESZ ellen, akkor tegyek feljelentést a rendõrségen.
---------------------------

Jamina, én is szívbõl gratulálokKépKép

Vera, én b**kó, Annipanni is névnapos volt, ugye? Még benne vagyok a 8 napban: Boldog névnapot Neki!Kép

Évi, akkor hajráKépKép

Momo, nálunk nõnapra ill. környékére jutott mindkét fiúKépKép Jobban vagy már? Álomkór és társai?
És igen, kincs a jó védõnõ, gyerekorvos, bõrgyógyász, fogorvos...és még sorolhatnám.

Nálunk kissé egyhangúan telnek a napok, a gyerekek visszaszámolnak (egy hét múlva Szelidi-tó), listát gyártanak, hogy mi mindent kell vinni (eddig a kutya még nem szerepelt, de a Potter könyvtõl a vizipisztolyig minden más..)Kép, mi próbálunk matekozni, hogy egy heti cuccunk + mi 6-an, hogyan is fogunk beférni a kocsibaKép
Jancsi(16,5 hó) non-stop dumál, babanyelven, anyósom szerint úgy, mint a Menõ ManóKép Foga továbbra is csak 7 van, talán mostanában lesz egy rágó is. Kari(4,5 év) kissé nyûgös, azt hiszem "társtalan". UI. Hanna(9 év) és Tomi(7 év) állandóan együtt lógnak, mindenkivel elhitetik, hogy õk ikrek, szegény kicsi Kari pedig onnan kilóg, viszont Jancsi meg még egyedül játszik.Kép De ha rájuk dörrenek beveszik "kisikernek"Kép

Ancsa, rég nem írt.. mi van vele?

Ja, és Emese mindenkit puszil, hamarosan jelentkezikKép

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok

Jamina Gartulalok pici pocaklakohoz. Epp mostanaba nezegettem regi leveleimet es jutott eszembe mi is lehet veled. legutolso jelentkezesedkor azt irtad hamarosan josz ujra. MAr nagyon hianyzol remelem hamarosan tenyleg ujra kozottunk leszel.

Verus Hat tudod ez az IFA dolog szerintem akkor se igazan jo dolog. Szerintem igenis veszelyeztettek a gyerekeket. Nincs olyan szerv akik a gyereke biztonsagaval foglalkoznak? En fraszt kapnek ha IFAval akarnak gyerekeimet szallitani. Szerintem akkoris elore kellett volna szuloket tajekoztatni.

Talis kepek szuperek lettek ugy irigykedek.

Mindnekinek szep idot es jo nyarat

Napocska
NAposcka
 


PIldi!

Csak nem??? ha már a teáról érdeklödsz.

Egyébként nem osztom a véleményed, hogy a fiúk csinálják a rosszközérzetet. Nekem kétszer fiam volt és egyikkel sem volt semmi bajom.

Virág!
Csak a fényképen láttam, hogy együtt hintáztatok!
Tudja lökni a sodert ha akarja, csak az a baj a fele töltelék a többibõl meg hámozd ki mit akar.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tényleg szuper volt a tali!!!! Hannus már nem fájlalja a sebeit, de azért még mindig úgy néz ki szegény, hogy ha látná a védõnõ, szerintem kapcsiból hívná a GYIVI-tKép (Aki nem volt ott: fejreesett szegény a betonlépcsõn, valahogy elvétette a fokot.) Képzeljétek, úgy elfáradtak szombaton, hogy azon koszosan kellett lefektetni õket, mert képtelenség volt megfürdetni a kimerült kis lurkókatKép

Tényleg, Katin, Andin, Kangán, rajtam kívül jön még valaki szombaton a szopis sétára?

Anikó!
Hogy van a párod? Kellett mûteni?

Virág!
A párom mondta, hogy így másodjára már jobb volt neki is, mert tavaly még kevesebb embert ismert. SZóval ezzel vígasztalhatod a párod!Kép Meg különben is: hol aludt volna még egy ilyen jót?KépKép
Igazából akkor mûködik már a dolog, ha függetlenedni tudsz a szüleidtõl. És ha az idegeimre mész? Hehe, legfeljebb keresek egy jó pszichológustKépKépKép

Judó!
Ejha, igazán belophattad magad Hanna szívébe!Kép

Évi!
Ez a pároddal töltött este nagyon jól hangzott! Okos vagy, hogy kitaláltad!!!

Verus!
IFA: elképesztõ!!!! Nincs semelyik szinten senki, aki felelõsséget érezne a gyerekekért???!!!

Jó éjszakát és puszi: Pele
Pele
 


Sziasztok lányok!

Csak egy rövid bejelentkezés, nincs túl sok idõm.
A hétvégi panaszomról annyit, hogy úgy néz ki, megoldódott. Nem csak az, sok más is. Jól kibeszéltük a problémáinkat, remélem, lesz is változás... Részben megértem, miért csinálta. Azért részben, mert azt elfogadom, hogy egyedül szeretett volna lenni, és kicsi gyerekkel különben sem tudtunk volna éjjel koncertre menni. Azt a felét nem tudom elfogadni, miért kellett "meglógnia", miért nem tudott elõre szólni. Nem haraptam volna le a fejét. Így viszont elég rosszul sült el a dolog.
Nekem is jól esne egy kis "elmenekülés", ahol kicsit azt csinálhatok, amit akarok. Ha lesz lehetõség, megyek... (én azért szólok elõtte.)

Évi, örülök, hogy jól sikerült az estétek. Látom, nem csak nálunk hiányoznak a nagy beszélgetések.

Virág, reggel 7 óta folyamatosan szorítok. Kép

Pele, Hannusnak nagy gyógypuszi a homlokára.Kép Ha lesz alkalom rá, kicsit "rádszállhatok" én is? Kérdeznék pár dolgot....

Kanga, hogy van Blankababa füle? Remélem, minden rendben, és kiheverte a balesetet.

Ancsa, hol vagytok mááááááár????

Judó, kár, hogy veled nem sikerült beszélgetnem a talin, majd legközelebb. Kép

Szombaton (eddig úgy néz ki) megyünk a szopis sétára. Azon kívül akar még valaki talizni mondjuk csütörtökön???
Most már tényleg mennem kell.
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

A talin nagyon jól éreztük magunkat!
A hazafeleút már kicsit más tészta! A buszon hely hiányában Gergõt egy kis 15centis peremre ültettem ott ahova a babakocsival kell "beparkolni". Pár percen belül elaludt és csak azt vettem észre , hogy leesik. Így én telepedtem a kis padkára és vettem ölbe a drágámat , hogy tudjon aludni.Hát hadd ne mondjam milyen volt azon ülni miközben a busz hol fékezett , hol kanyargott!Kép Többen megcsodálták , hogy milyen aranyosn alszik , de hogy valaki felállt volna azt azért nem!
A Moszkván alig tudtunk leszálni , mert Gergõ nem volt hajlandó észhez térni , így taxival jöttünk haza.
Blankababa hamar kiheverte a sokkolást! este már vissza is tettem a fülbevalóját a fürdi után. Köszönjük a jókívánságokat!!!

Barika!
Köszi az alkatomra utaló jó szavakat!!! Azóta is repkedem!

Snoopy!
Ezer köszi az elsõsegélyért!!! Majd a levelezõbe írd meg a párod vezetéknevét , mert kicsisógorom biztos kíváncsi lesz ki volt az a hõs aki az unokhugiját leápolta!Kép
Kicsifiad totál elbûvölt engem és a párom is!Kép

Nagyon jó volt megint találkozni sokatokkal! Csak hiányoztak azok akik hiányoztak!

Pele!
Nekem jó a csütörtök!

Azoknak a Juditoknak akik ma tartják azoknak Boldog Névnapot!
A betegeknek gyógyulást!
A pocakosoknak gömbölyödést!

Ja és cáfolom azt , hogy a lányok nem okoznak émelygést!Nálam éppen , hogy õ tette. És igen durván!

Most megyek ! Mindenkinek , de fõleg Virágnak és Anikó párjának kellemes napot kívánok!

Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Sziasztok!

Írtam a levlistába, mi történt velünk. Ide már nincs erõm. Köszönöm a sok aggódást és névnapi köszöntõt.

Milli csók:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok Mamik!

Hébe-hóba vagyok a topikokban, eddig "az elsõ napok, hetek.."be irogattam, de Hál'Isten ebben mindenki az anyatejjel van elfoglalva, mi meg már sajnos nem szopizunk.
Szóval Szandi 4 hónapos múlt, és kb. 1 hónapja kap a tápszer mellé, elõször csak gyümit, most meg próbálkoztunk a sütõtökkel és a sárgarépával is. Úgy látom tetszik Neki, olyannyira,hogy a tápszertbõl csak nagyon keveset eszik (120gr). Viszont eléggé keményet kakil és meg is szenved érte. Az õszibarack sem segített. Tudtok valami tanácsot adni? Banánt éppen ezért nem is kap.
Köszi
Heni
heni
 
 


Heni!

Kamilla tea, édeskömény tea.
Ha másként nem megy (nem issza a teát) próbáld meg beletenni a tápszerbe. Nekem anno az jött be.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Jobbulást Szabinak! És sok erõt Neked a "2 gyerekhez"!

Andi!
Örülök, hogy meg tudtátok beszélni a dolgot! És hát persze, hogy "rámszállhatsz"!Kép
Nekem egyébként tetszett Snoopy ötlete, hogy jövõre menjünk együtt Kapolcsra! Akkor legalább felváltva tudunk vigyázni egymás gyerekeire az éjjeli koncertek alatt. Na?
Csütörtöki tali részemrõl jó. Ligetben?

Kanga!
HazaútKép

Émelygés: nekem egyikkel sem voltKép Na, akkor most hámozd ki, hogy mi az igazság!!!Kép

Puszi mindenkinek: Pele
Pele
 


Sziasztok!

Pele! Nekem jó a Liget, de akár máshová is mehetünk. (Talán Kanga miatt ne változtassunk. Kép Kanga??? ) Többi jelentkezõ????? (Cory, ha jönnétek, egye fene mi visszük Balunak a joghurtot.Kép)
Úgy látszik, nálam Kapolcs olyan, mint a Rám-szakadék... Oda sem sikerült még eljutnom, pedig sokszor elindultam. Vagy vihar tört ki, vagy valaki eltörte a lábát, vagy egyéb jött közbe. Kapolcs tavaly azért maradt ki, mert másnapra volta kiírva, és hordónyi pocakkal nem sok kedvem volt a tömeghez meg a kánikulához. (Pedig egy nagyon kedves ismerõsünknek volt ott kiállítása.)

Snoopy! Mehetünk! KépKép Ha nem Kapolcsra, akkor bárhová... (Én már nagyon mennék pl kenutúrára, nagyon régen voltam, még Zsófival a pocakomban.)

Heni! Próbáltad már a szilvát? A kamillatea is jó ötlet.

Én egy kisfiúért akár egy kis hányingert is vállalok. (Csak egy kicsitKép) A lányokkal úgyis túl jól voltam. Kép

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Lányok,
köszi mindent! A rengeteg szorítást, rámgondolást és imát. KépKépKép Már elég jól vagyok. Bugyborékolás nincs, szédülés sincs, csak a köldökömnél lévõ seb fájdogál. És farkas éhes vagyok. Azok a dögök nem adtak a kh-ban ebédet! A mûtõsfiú jó fej volt, nyertem egy fagyit tõle fogadásból. Kép Na, majd amikor megyek varratszedésre, behajtom. Kép Iszonyatosan féltem, vagy fél órán át tudnék mesélni, nem unatkoztam, de a lényeg, hogy túl vagyok rajta. Nem is tudom, mi lett volna velem, ha nincs ott Edóka. Ezúton is: KÖSZÖNÖM EDÓ!!!! RENGETEGET JELENTETT, HOGY OTT VOLTÁL!!!!! KépKépKépKépKépKépKép Õ volt az én õrangyalom!

Pele,
mi a fenét csinálsz te éjfél után?? Kép

Kapolcs egyelõre jöhet. Nyársirató bográcsozás is. Kép

Na pá. Lepihenek. Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Heni!
Ha a Babuci eszik mar gyumit, probald meg a kortet, az hashajto hatasu. Ha az en 1 evesem nem tud kakilni, akkor mindig kortelevet adok neki, ami ilyenugyben nagyon sikeres, egy kis ido mulva megtiszteli a pelusat. De nagyon jo a szilva is, azt hiszem bebietelnek is arulnak ilyet, legalabbis ugy remlik, hogy lattam ilyet a TESCO-ban.

Lanyok!Kép Nehari, hogy belekontarkodtam!Kép

Pusz mindenkinek

Maci
Maci
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?