Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Itt van az elveszett ember, olvastalak már tegnap titeteket de nem volt erőm irni, kifárasztott a nagyinál töltött hétvége, egy darabig tuti nem megyünk több napra hozzájuk.

De jó nektek az uszással, mi még mindig nem jutottunk el odaKép apa folyton dolgozik szombaton isKép Helyette nagykádazunk itthon, azt élvezi a kis piszokKépKép

Évi,
olvastalak másik topicban is, nem semmi hogy miket kipróbáltál márKép azért a BKV toleránsabb lehetett volna a szerelem irántKép

szép napot mmindenkinekKép)

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Nadine!
Zsuzsi nagyon szépen köszöni a köszöntést.

Fcsacsi!
2-3 alkalommal Zsuzsi is sírt a vóbabaúszáson, de azóta nagyon szereti. Mi a kispesti usziba járunk és ott 2., vagy 3. alkalommal már merültünk.

Ildianyu!
Miki nagyon hamar túl lett a bárányhimlőn, múlt kedden jött ki az első pötty és mára a nagyja már lepotyogott. Cory azért tart a baritól, mert a pöttykijövetelünk előtti szombaton taliztunk, és lehet, hogy Miki az összes gyereket megfertőzte. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Magdi! Igen, nekünk is ez a harmadik alkalom volt. Ti mennyi idős korában kezdtétek? Nálunk mindenki féléves, vagy idősebb, páran vagyunk csak három-öt hónap között.

Ági/Éva! Mi ez a BKV-dolog? Avassatok má' be, mert én nem olvasok ötszáz topikot...

Ma évfordulónk volt, és a Normafához tett kirándulással akartuk ünnepelni, de a rossz idő miatt az Árkád Játékszigetén, aztán meg az Ikeában kötöttünk ki. Persze nagy eszemmel elfelejtettem a Muffin-sütőt, de vettünk párnákat, képkereteket, Szabolcsnak pár játékot, és álmodoztuk, hogy jövendőbeli házunkat hogyan szeretnénk berendezni... Jó nap volt, leteszteltük az Ikea éttermét és baba-mama-szobáját. Miért nincs ilyen több ebben a nyüves országban... (legalábbis ami a baba-mama szobát illeti az étterem kínálata sem rossz, csak én szeretnék olyan baba-barát kajáldát is, ahol nem ilyen gyorséttermes a "fíling"...)
Fulescsacsi
 

 
 

Sziasztok!

Mi is hazajöttünk a sétából. Dorkalány mostanában végig hisztizi a sétákatKép
Nem tudom mi a csuda lehet a baja. Kb fél órát nyugodtan nézelődik, aztán rájön a hoppá (biztos van valami oka, de az okos anyja még nem jött rá) és onnan sehogy sem jó.
Amikor hazaérünk és veszem ki a kocsiból már fülig ér a szája és köpi ki a cumit (csak sétához kell). Egyszerűen nem értem.

Fcsacsi,
nektek biztos nincs ilyen bajotok, Szabolcs jól bírja a maratoni sétákat.
Én is úgy körülnéznék a Ikeában, remélem ápr. végén oda is eljutunkKép

Krisz
krisszie
 
 


Krisz! Szabolcsnak is vannak zűrös napjai, de alapvetően alig várja a sétát, az öltözködés már kész örömünnep, pedig régen nagyon utálta! Persze már kevesebb rucit kell felvenni... És mi, ahogy már írtam korábban, kéthetes korától mindennap sétálunk, talán egy vagy két nap nem mentünk. Mostanában ő is szokott néha nyavajogni, ez általában az álmosságtól van, ezt otthon is csinálja, aztán két perc múlva alszik.
Fulescsacsi
 


Fcsacsi!

3 hónapos korában kezdük az uszit.

Magdi
gallainémagdi
 
 


SziasztokKép

Tettem fel Daniról képet egy játékra, ha ráértek szavazzatok ránkKép A játék itt található, és mi a 15-ös számú babócák vagyunk. Előre is köszönjük a szavazatokatKép

Ági és DAni

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági! Azt írta nekem, hogy a szavazás szünetelKép. De majd belesek időnként, hátha eccercsak sikerül.

Szabolcs pár napja megint ébred négykor, bár kaja után vissza is alszik. Szerintem arra ébred fel, hogy szomjas. Hiába párásítjuk a levegőt - folyton száradó ruhák, nedves pelus a galéria korlátjára, párologtató edény - az ablakokon folyik le a lecsapódott nedvesség, fent meg csontszáraz a levegő, mintha nem is uaz a szoba lenne. Éjszakára gyújtólángon van a fűtés, de így is teljesen kiszárad a szánk ébredésre.
Szabolcs hason fekve nem hajlandó kúszni, viszont hanyattfekve egyre komolyabban közlekedik: elrúgja magát a lábával, így araszolgat. Nagyon édes!
Fulescsacsi
 


Szép jó reggeltKép

Láttam én is, nem tom miért, de majd csak lehet majdKép
Tuti, hogy szomjas, ilyet Dani is csinált egy időben, de hála az égnek estére egy kicsit jobban lehül a levegő és nem száraz igy annyira, de edény viz nálunk is ott van a radiátoron a kiságyánál. Amugy a meleg felfelé száll ezért lehet eltérés a két rész között, mármint ezért melegebb a galéria az tuti.
Dani is most már simán araszolgat háton az ágyon, hátrafesziti a kis fejét, és a lábával rugja magát, mint egy kis kukac olyanKép

Nah megyek, mindjárt itthon apája az éjszakai leltárból és nem ártana elinditani a mosogépet, hogy ő is tudjon aludni egy keveset.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, itt volt a védőnő. Kicsit ciki volt, még pizsiben voltam, és elég kupi volt, hiszen nem nagyon voltunk itthon tegnap, a szárítóról leszedett ruha egy kupacban volt egy fotelben, könyvek szanaszét... de nem lepődött meg igazán. Szabolcs jó formáját hozta, vidám, mosolygós volt. Utoljára két hónapja volt itt, nem tudom, mi jött rá... Legalább megtudtam: már csak egy oltás, utána legközelebb 15 hónapos korban kap!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
hozzátok nem jár rendszeresen a védőnő?
A miénk kb 2 hetente benéz hozzánk, elöször zavart, ha kupi van és gyorsan rendbevágtam a lakást. De aztán abbahagytam, főleg mert 9 körül szokott jönni, mi meg akkor kelünkKép
Igen tök jó, hogy egyelöre az utolsó oltás leszKép
Hű milyen nagyok már a srácok 5 hós oltás jön. Nagyon hamar elrepült ez az idő, mintha tegnap született volna DorkaKép

Ági,
nekem sikerült Danira szavazniKép
Hajrá Dani!!!!!!

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Fcsacsi,
múltkor mi is majdnem igy jártunk, mármint pizsi és kupi terén a védőnénivel, csak az volt a szerencsém, hogy felhivott mielött elindult, hogy tuti itthon legyünkKép Mint a tornádó raktam rendet és öltöztem fel, mert kb 20 perc múlva már itt is volt. Amugy az oltások időpontjai benne vannak a gyerek kiskönyvében, mármint, hogy melyik mikor esedékes életkor szerint.

Kimostam, kiteregettem, apája a fiával egyetemben megetettve, nah azért apának nem anyatejet adtam, hanem a tegnapi pizzáját kapta megKép
MEgyek csendespihenőzöm a fiukkalKép még jó hogy ilyen nagy az ágy, hárman is simán elférünk, én a sarokba kucorogva a két pasi még szanaszét az ágyonKépKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Nekem még mindig nem ment a szavazás...

Krisz! A védőnő eleinte rendszeresen járt, de ovis a kislánya, és folyton betegek, hol ő, hol a gyerekei (van még egy kamasz fia is), a helyettesítő meg csak a tanácsadást tartja meg helyette.

Ági! Azt is megtudtam, hogy a mi dokink csak azokat küldi csipőszűrésre, akiknek van valami gondjuk - ez egy öreg rutinos dokibácsi, én megbízom benne. Nekünk a Heim Pálba kellene menni, és mindig rengetegen vannak, hát azt mondja, nem szívesen teszi ki a babákat a sorbanállásnak csak a szűrés miatt, de megtapizza minden vizsgálatkor.
Azért elképzelem, ahogy kucorogsz a sarokban... KépKépKép

Csajok, megint alszik ez a tökmag! Aludt hétig, aztán elaludt negyed kilenc körül, aztán felébredt negyed tíz körül, aztán háromnegyed tizenegy körül megint elaludt... Azt hiszem ebben az esőben a boltba menést sem kockáztatjuk. Úriasszony módjára kajarendelés lesz. De még meggondolom.
Fulescsacsi
 


Fcsacsi!

Akkor nem is viszed csípőszűrésre?
Elöször én sem akartam, mert több doki is megnézte, megmozgatta Dorkát és szerintem egy rutinos orvos simán megállapítaná, ha baj van.
De aztán csak elvittem a csajt, én azért eléggé bízok az UH-os diagnosztikában.
Nálunk is iszonyú tömeg volt, de pofátlan módon előretolakodtam, így hamar végeztünk.
Fura, hogy magam miatt abszolut nem vagyok ilyen törtetö fajta, hihetetlen türelmes birok lenni. De a csajról volt szó, abban a levegőtlen váróban nem várhattunk órákatKép

Ez a kajarendelés meggondolandó - asszem én is így fogok eljárniKép
Ági meg írta a pizzát, hát megkívántam.
Fura, hogy sokkal kívánósabb vagyok most mint terhesség alatt.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz! Én is sokkal kívánósabb vagyok. Sőt én egyáltalán nem voltam kívánós várandósan, csak azótaKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Csajok,
a terhesség alatt én se voltam kivános, csak az erősért voltam oda, de most, szinte naponta tejbegrizt ennék vagy tejberizst, ez már kóros. Apa már röhög mikor látja, hogy megyek a konyhába kaját csinálniKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Magdi!
De jó, hogy ilyen hamar túl vagytok rajta! Jankának is múlt hét kedden jelent meg az első pötty, és most már neki is esznek le szépen. Vele nem is volt nagy baj, de Lili...Kép

Milyen sűrűn járnak hozzátok a védőnők...
Nálunk összesen 3x volt a 9 hónap alatt.

Lányok, vigyázzatok a kívánóssággal.. Lilivel nekem felugrott 10 kilócska szülés után. Kép

Ildianyu
ildianyu
 
 


Sziasztok!

Ági,
nálam is a tejberizs jöhet minden mennyiségben + folyton amerikai palacsintát csinálunk juharsziruppalKép
És még ezután jön a fagyiszezonKép

Amíg szoptatok nem izgulok a súlyom miatt, bár nem tudom mennyi mert, nincs mérlegünk.
Inkább a kedvesem hízott meg helyettem, ráférne egy kis fogyókúra. Dehát a pasikat diétára fogni, majdhogynem lehetetlen.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Ildianyu! Azzal biztat mindenki, hogy amikor elindul a jógyermek, úgyis fogyok majd legalább tíz kilót. Rám csak néha tör rám valami, édességet továbbra sem eszem.
Jaj, én úgy félek ezektől a "kötelező" nyavalyáktól... Ugye nagyon vacak lesz, amikor először lesz beteg? Egyszer volt lázas - nem oltástól - egy napig tartott csak, de minden bajom volt...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Én vagyok akkor a kivétel, én terhesség alatt is kívántam ezt-azt (csokitól kocsonyáig), de hogy most mi van!? Fel tudnék falni minden fánkos-pultot, sonkát a hentesnél, csokit bármennyit, sültkrumplit és hurkát...Csak a zöldséget, a gyümölcsöt és az ásványvizet nem kívánom...Mi ez???

Képzeljétek, Kismiki végre élvezi a fürdést, nagyon romantikusan heverészünk a kádban, összekacsintunk meg heherészünk...én el vagyok ájulva, gondolhatjátok! Nálatok hogy megy a fürdés-ceremónia? Nagyon érdekelne!

Puszit küldünk
Éva&Kismiki
rizike
 
 


ja, tegnap vlahogy ráálltam a mérlegre (Úgyse jó már, régi!!-felkiáltással)=67kg.Kép

É
rizike
 
 


Sziasztok!

Éva! Fürdés: sajna nálunk csak kiskád van, meg zuhanytálcaKép. Fürdés előtt jól befűtünk, ha Apa itthon van, akkor felállítja a kádat, behordja a vizet, én addig hancúrozom a jógyermekkel, aki imádja a fürdés előtti játékot. Először is levetkőztetem, mert imád ruha nélkül lenni, csak úgy kalimpál, meg forog! Aztán masszírozás, és torna jön - ezt azóta így csináljuk, amióta hazajöttünk a kórházból, az elején utálta nagyon, aztán egyszercsak elkezdte élvezni. Közben folyamatosan énekelek meg mondókázok. Ő meg folyamatosan nevet. Aztán be a vízbe, egy kicsit játszunk a kacsával, meg ilyenekkel, aztán jön a szörnyű hajmosás, meg mosakodás. Ezt már annyira nem élvezi. A törölközést is játékosra vesszük, nem kapkodunk sosem, végig énekelünk. Ha Apa nincs itthon, akkor előre behordom a vizet, pár fokkal melegebbre csinálom, és utána kezdődik a játék. Nagyon hiányzik a nagykád, úgy érzem, sokat javulna a vízhez való viszonya, ha tudnánk együtt fürdeni...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Nálunk is Dorka most már élvezi a fürdéstKép
Azóta, hogy együtt fürdünk vele (felváltva hol én, hol a kedvesem) telepakoljuk a kádat kiskacsákkal és megy a harc értük. Nagyon klasszul megy. Olyan virgonc, hogy már többször bele is fejelt a vízbe és ivott is belöle, bár talán nem nyelte le mindet. Az öltözködéskor kezdődik a nyüffögés, de megpróbálunk figyelemelterelni.
Nagyon remélem ez a nagy lelkesedés lesz vasárnap is az úszáson.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Csacsi, igen egy kád mindenképpen kéne, meg lehet oldani? Egész jó kis kádak vannak, nem is annyira drágán, nekünk is kell venni, mert olyan a kádunk, amihez nincs beleillő dugó (most vákumos átmeneti dugónk van, amit mindíg elrúgsz, és lefolyik alólad a víz, élmény-meg a fürdőszoba is tök gáz, az előző lakó virágos csempét meg fém dizájnt párosított, elég ijesztő. Mikinek a csempe nagyon tetszik...Probléma...Kép
Mit énekeltek? Én is tudok néhány gyerekdalt, de mit mondjak, a repertoárom nem több 8-10-nél, és még csak nem is különösebben tetszenek. A dallamuk nem olyan jó. Nekem a "Megkötöm lovamat" a kedvencem, de nem igazán babának valóKép
Ötlet? Tudom, van egy topik...megyek is oda, de azért ötlet kéne.
Dorka, nem teszetk fel egy képet a sok kacsával? Mi is megvettük a magunk kiskacsáját, szerintem a legkisebb a városban, kb. 4 cm, de a vízfodrokkal együtt, amik alája vannak fröccsöntve. Ja, és napszemüvege is van, úgyhogy a szeme nem látható.

Szép napot nektek


éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Fú a dalocskákkal én is bajban vagyok. Csak egy párat tudok (süss fel nap, kiskacsa fürdik stb), ha ezeket megunom költök Dorkás dalokat és azokat énekelem nekiKép

Íme a kacsavadász:
Kép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Krisz! Klassz kép, már csak a közös érdeklődés miatt is úgy tűnik Szabolcs esélyesebb Dorkánál, mint DaniKépKépKép.
Dalok: amit kifejezetten fürdéshez énelkünk: Száraz tónal nedves partján; Kiskacsa fürdik; Nyuszi ül a fűben - ezt úgy játszuk, hogy közben beleugrálunk a vízbe. Vetkőzésnél: Ez elment vadászni, Kerítsünk kertet, Fújja a szél a fákat - ezek mondókák. Ajánlom figyelmetekbe a Cini-cini-muzsika, és a Hóc-hóc-katona című örökbecsű kiadványokat, ha belelapoztok, akkor rájöttök, milyen sokat tudtok még, csak nem jut eszetekbe. Nagy kedvenc a Tavaszi szél, a Micimackó, az Egy kis malac, a Háp, háp, háp, Hóc, hóc katona, a Kaláka féle Volt egy fakatona, a Pelikán, most ennyi ugrott be, de mi folyamatosan forgatjuk a fenti könyveket, rengeteg klassz Weöres is vers van.
Fulescsacsi
 


Kép


A dagadt én vagyokKép


Jön még kacsa kép?
Dorak anygon édesen úszik!

Éva
rizike
 
 


Dalokat még memorizálom
Köszi
rizike
 
 


Éva! Klassz kép! Meg a profilban lévő is!Dagadt?!?!KépKépKép
Nekünk ebben a lakásban nem lesz kádunk, majd a következőben, ami már remélhetőleg saját lesz. Itt nagyon kicsi a fürdő, kamra volt régen, a zuhanytálca is épphogy befért, szegény 130 kilós apukám nagyon viccesen festett, amikor csempézett, meg vízvezetékszerelt, kitöltötte a teret. Nem baj, úgyis megyünk hamarosan Miskolcra, majd ott nagykádazunk. Most amúgy rámjött a költözhetnék, lakásvásárolhatnék, de komoly költségvetést kellene csinálni... Egy éven belül biztosan nem megy... Mindez egy kád miattKépKépKép. Én sosem szerettem áztatni magam, mindig zuhanyoztam, de olyan jó lenne együtt pancsolni!
Fulescsacsi
 


Sziasztok !

Én csak néhány hete találtam a babanetre és csak most ide. Még barátkozom az oldalakkal, bekukkantok ide-oda. Gondoltam, bejelentkezem közétek, hisz ebbe az időszakba tartozunk mi is. Az én kislánykám karácsonyi (dec.25), Alexa. Van még valakinek hasonló korú babája ? Van egy tesó is, szintén kislány, Anett, de ő már 5 éves, ovis.

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok csajok!

Tünde,
üdv közöttünkKép
Most ti vagytok a legfiatalabbak.
Vannak hasonló korúak, pl a lányom Dorka 4,5 hós.
Nekem még Ő az EGYETLEN.

Éva,
nagyon aranyosak vagytok.
Csaknem szörfös kacsátok van? Nagyon vagányKép

Fcsacsi,
nade egy fürdőkád miatt egy másik lakástKép
Én teljesen megértelek, hasonló okok miatt tervezzük a költözést. A kedvesemnek kicsi a panelben a beépített kád, mivel nem akarjuk szétrobbantani, így keresni kell egy olyat amibe befér a nagyobb, mellesleg nem ártana +1 szoba.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Tényleg és nektek a gyerkőcnek kialakult már az szeme szine?
Dorkáé még változóban, a kékből megy át szürkébe, néha zöldes és van amikor konkrétan kék.
Kíváncsi vagyok milyen lesz végül?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Tünde,
üdv közöttünk, így te veszed át tőlünk a legfiatalabb titulust, mi dec 9-én láttuk meg a napvilágotKép
Írj Nadinnak egy mailt az adataitokkal, név születési idő, súly, cm, teso, és betesz majd a táblicskuba téged is.

Éva,
dagadt?????, én olyat itt a képen nem láttam, de szólj, ha nem jó képet nézekKép Már várom, hogy Dani is észrevegye a tárgyakat a vizben, mert most még csak azt élvezi, hogy elrugja magát a kád oldalától és siklik a vizen.

Fcsacsi,
Hm, kigolyozzuk a vő jelöltek közül Danit???KépKépKép Jó szöveg: közös érdeklődési kör stb.... Azért kérdezzük meg már Dorkát is hogy kit választKépKépKépKépKépKép
Hát nem rossz indok egy kád miatt lecserélni a lakástKép A fürdőzést én is azóta szeretem amióta megvan manó, elötte csak a zuhanyt preferáltam, hiába van kád, a kádban is csak zuhanyoztam, utána meg árvizet takaritottamKép. Nálunk Macikám élvezi a legjobban, mert az ő lakásában ülőkád volt abban nem volt igazán kényelmes a dagonyázás, de ez egy 170es kád, amiben szépen elfér, sokszor attól félek hogy elalszik benne.

Kriszie
Nálunk is hasonló a helyzet a szemszinnel. Hol ilyen hol olyan, de hogy milyen lesz az még a jövő titka, de bizom benne, hogy a kékes árnyalat marad meg, bár a család főként barnákból áll.

Hideg vanKépKép mikor lesz már ujra tavasz?
Lányok a karácsonyi kaktuszom teljesen meghülyült, ontja a virágokat, ugy látszik átnyergel húsvéti kaktusznak.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Az én karácsonyi kaktuszom is évente 4-5 ször virágzott, de sajnos a költözést már nem bírta. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Ági!

Olyan jót nevettem a tudathasadásos kaktuszod virágontásán, elképzeltem, hogy húsvétra már bokáig jártok benneKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Lehet újra szavazni lányok: itt találjátok a játékot, Dani a 15-ös számú babócaKép

Mindenkinek előre is köszönjük a szavazatot.

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak elfelejtettem, hogy ide is írtam. Még visszaolvasok, aztán megint jövök rendszeresen.

Sziasztok!
Orsi

Orsi
orsi
 
 


Szia OrsiKép

Tessék betenni ezt a topicot a kedvencek közé és nem felejted elKép A topic ablakában nyosz egy jobb egérgombot, ott a menűben a hozzáadás a kedvencekhez, használd ezt, és tuti hogy mindig visszatalálsz hozzánkKép
Irjál, hogy vagytok, mit csináltok, hogy fejlődtök, jó visszaolvasástKép

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági! SzavaztamKép. Nyerők vagytok!!!

Orsi! Szia, jól eltűntél! Milyen volt a nyaralás, vagyis tavaszolás? (Utoljára az utazás előtt írtál, ha jól emlékszem.)

Ma nagy munkába fogtam: játszótakarót varrok. Elég jól haladok, ahhoz képest, hogy kézzel varromKépKépKép. Ugyan van egy varrógép, de meg kellene olajozni, úgyhogy ez most így készül. Ha készen lesz, majd teszek fel képet. (Remélhetőleg mi is beruházunk hamarosan digigépreKép).
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Ági,
én is szavaztam. Dani nagyon elhúzottKép
Sikerült kis kabátot varrni Daninak?

Hihetetlen ügyesek vagytok így varrásilag (biztos másban isKép), én tiszta kétbalkéz vagyok.

Viszont ma megcsináltam a brassóit, amit már hetek óta kívánok, de úgy jóllaktam a szagával meg a kóstolgatással, hogy nem is ettem igazán belöle, pedig tuti-finom lettKép

Dorka sikongat magában, megyek játszaniKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok, voltam én is szavazni.
Krisszie, én úgy hallottam, hogy a negyedik hónap körül alakul ki a megközelítő szemszín, de nem esküdnék meg rá. Mi most kékesszürkében pompázunk éppen.
Fülescsacsi, kösz a dícséretet, és mindenkinek! Az az igazság, hogy előnyösen vagyok fényképezve...Nincs több kacsás kép? Csinálhatnánk egy sorozatot.

Puszi mindenkinek

Éva
rizike
 
 


Tessék, két kacsa! (De ezeket már láttátok...)

KépKép
Fulescsacsi
 


Helló!

Itt egy igen fejlett kacsahasználóval van dolgunk! A kacsa gondos megfigyelése majd szájbavétele komoly szakértelemről tesz tanúságotKépKép

Sok puszi

Éva
rizike
 
 


Sziasztok !

A múltkor csak ezt az oldalt olvastam el, az arhíváltakat nem. Így nem értettem milyen táblázatról van szó és ki az a Nadine. Most kb. 3-szori nekifutásra sikerült elolvasnom az összeset. Nem volt piskóta, hisz van anyag bőven ! Szó mi szó, most már kb. tudom ki kivel van és a táblázat segít ezt nem összekevernem. Merthogy kissé sok volt az infó és nem mindig sikerült eltalálnom kinek mekkora a csemetéje és hogy fiú-é v. leány. De ez a táblicsku sokat segít az újaknak az bizti.
Az én csemetém még nem forgolódik, a kezeit viszont nagyon szereti nézegetni, begyömöszölni a szájába. Hasonfekvésben is csak félig nyomja ki magát, mert így inkább csak aludni szeret, ha ébren van inkább háton szórakoztatja magát. Viszont úgy veszem észre, most érkezett el az az idő, hogy nem szeret egyedül lenni, mikor ébren van és ezért reklamál is. Még ki kell találnom vmi megoldást, mert időnként mást is kéne csinálnom, mint a szeme elött lenni. Ilyenkor hétvégén jó, mert a tesó imádja szórakoztatni, tán ez hiányzik neki hétközben is.
Most ennyit, mert ez az időátállítás kissé bekavart a családnak.

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Ja !
Nadine : Küldtem az adatokat !

Hali !

Tünde
tünde1122
 
 


Megint itt vagyok. A zavar csak átmeneti volt.(remélem)
Ági !
Én is szavaztam ! Nagyon jó a kép, aranyos Dani. Úgy láttam, elhúztatok rendesen a többiek elől. Ti vagytok a nyerők !

Nekem még nem sikerült ilyen igazi mosolygós képet csinálnom Alexáról, mert mire elővakarom a gépet, meg exponál, már rég elmúlt a varázs. Pedig nagyon szeretnék. Félmosolygós már van, de olyan igazi teliszájast még nem sikerült csinálnom. Lassan exponál a gép. Nektek nincs ilyen gondodtok a digifényképezővel ? Lehet, hogy csak be kéne állítani vmit ?

No megyek !

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Tünde! Én sem tudtam még a mosolygó Szabolcsot lefényképezni, pedig rengeteget mosolyog. A villanástól mindig elkomorul, utána röhög újra... Klasszak a képek, meglestem az albumodKép.

Sétáltunk egy kicsit, de szemerkél valami errefelé. Ugye jövő héten már tényleg lesz napocska? Megint alszik ez a drága...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Éva! nem is kérdeztem: milyen volt az úszás pénteken?

Krisz! Ti voltatok? Hogy sikerült?

Megint alszik a fiam... Apa meg dolgozik. Viszont hétfő-kedd-szerdán szabad!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Ezer év után újra itt vagyok.
Leginkább a debreceni topikba szoktam írni, az bőven elveszi a maradék időmet isKép
Anna most már egy pakológép, és törekszik a függőleges irány meghódításásra isKépKép, legnagyobb örömömre!
Most jön a 3. ill. a 4. foga, ezekkel eléggé megszenvedünkKép
Fürcsis képek gyönyörűek. Nekem a profilomban is egy fürdéses kép van, de majd még rakok fel.
Megyek lassan, mert a párom "zaklat", hog nézzünk valami DVD-t.

Szép álmokat mindenkinek!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Fcsacsi-úszás gáz volt, idegesek voltunk, prüszköltünk, kimásztunk,a szaunában etettem PiciMikit...Szóval tré volt. Talán legközelebb.
Nektek?

Ági, azért nálunk sem fenékig tejfel még a fürdés, és oylat, hogy elrúgni magát, még nem csinált-nem akarnál feltenni egy képet? (úgy látszik, ez lett a mániám)-és egy kacsásat??!!
Mosolygós képeket krttőt tudtam én csinálni, a többin tényleg mosoly előtt vagy mosoly után van a bébi.
Mit szóltok az időhöz? MI majdnem egész nap aludtunk.
Éva
rizike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: