Új privát üzeneted érkezett!

Halihali!
Tegnap lezajlott a lázkorszak, ma a régi volt a fiatal úr Kép Legújabb szokása, hogy igen magas hangon visongat, hosszan! Ugye, ez is elmúlik és csak a hangját próbálgatja? Ez valami szörnyű! Kép

Ilike, mostmár a mi cumink is olyan hangot ad, mint a tiétek! Kép Mondtad már, hogy mit tanulsz, csak én nem emlékszem?

Kinga, légyszi profinak lenni homeopátiában! Nagyon szeretnék egy olyan orvost, aki 'alternatívan' is tud kezelni Kép Ismerek egy masszőrt, pontosabban kiropraktikával foglalkozik, aki orvos (volt). Szerintem nagyon profi!

Nóra, és ha halat akar enni Andris? Kép A mi esküvőnk azért volt hosszú, mert akkor szereztük be a szükséges papírokat, addig a násznép a büfében pogizott és kávézott, aztán bevonultunk az anyakönyvvezetőhöz mind a négyen, berongyolt egy pasi, hogy ő már milyen régóta vár és mi a fenét csinálunk, mire közöltük, hogy esküvő van, erre a pasi: B...meg, esküvő! és becsapta az ajtót (bocs, szószerint ezt mondta, nagyon megmaradt bennem Kép) Mindez szerda reggel 8 és 10 között Kép

Nesó, találj valami motivációt a nyelvtanuláshoz, másképp nem megy, nekem legalábbis nem. Ezért nem bírok megtanulni pl. németül.

Andi, te már rutinos vagy! Azért drukk nektek meg nyugtató puszi Ninának Kép

Nóra, még az jutott most eszembe, hogy lehet, hogy nem ez a legalkalmasabb idő az éjszakai szopi kiiktatására. Ha jól emlékszem, eddig veletek aludt Andris, most meg saját szoba, új környezet...

Ma is volt szerencsém RR-hez, bár ma elég szimpatikus volt.

Jöjjön még valaki, én mindig olyan egyedül vagyok ilyenkor Kép
r_viki
 
 


Szonja, te mondod, hogy Minike, akkor mekkora legyen? Kép Doki mondta, hogy nem fejlődik rendesen? Ugye nem? Akkor ne tessék aggódni!!!
El is felejtettem, hogy hétfőn találkoztam a védőnővel, ránéz Zsomra és azt mondja, hogy milyen szép az arca, már nem olyan ronda ragyás, mint volt. Idióta!!! Hogy lehet már ilyet mondani????

Csípő UH nekünk is volt, még a koponya meg hasival együtt, olyan 2 hónaposan.

Lázlevivő puszi Ármin nagy fiúnak Kép
r_viki
 
 


Sziasztok!
Borzasztó, hogy mostanában mennyire nincs időm olvasni titeket. Gyerek végre ágyban, de most apuci követelőzikKépKép
Remélem miondenki jól van! Dia, sikerült a vizsga? Szuris babócáknak puszi a lábikójukra, és persze mindenki másnak is!
hermi
 
 

 
 

sziasztok!

Jóéjszakát puszit küldeni nézetm csak be!
Itt volt egész nap a papám és unokázott, unoka meg produkálta magát! Mindent bemutatott, hiszti, nyafogás, alvás, vigyor, forgolódás...
Kispapimentes éjszaka lesz. Kép
Holnap megint visszaolvasok és megpróbálom összeszedni magam hozzászólásailag, mert egy csomó mindenre akartam reagálni...

Szonja! Képeket kispapi csinálta, aki mellesleg fotóz is. Nem volt nagy beállítás, a kisasszony pózolt és szemmel láthatóan élvezte.

Na, puszi mindenkinek, mert székről leesve nem fogom tudni kikapcsolni a gépet. Hiányoztatok!

Szurisoknak szorítok!
mankati
 
 


sziasztok,


képzeljétek du. nekiálltam nektek írni..tök sokat írtam, mire nyomtam egy entert, hogy írok még és MINDEN eltűnt!!!
Na rögtön kikapcsoltam mérgemben a gépet!
Amúgy is 3 napja non stop gép előtt ülök, ugyan mindig olvastalak benneteket,de írni már nem volt erőm!
Viszont jelentem a 2 doli kész. Holnap leadom! Legközelebbi menet szombat, minőségmenedzsment vizsga...

A penészről nem jelnetkezett aki írta, lehet hogy Minke volt? Mert ő rég voltKép

..megint e h...e telefonos barátomKép valaki hívogat, de annyi esze nincs hogy beleszóljon..persze magántelefon, már elegem van!!
stahl28
 
 


folytatom, csak nehogy megint eltűnjön részekben írom...

Nóra 7vége óta, nyűgi, jól elkényeztették anyósék...
Van valakinek valami infoja a tejpépekről?(hízlal?mert az nekünk nem túl jó..) Mert Peti anyukája bevásárolt, persze sikerült olyan babakajákat venni, amit nem adok Nórának...
Amúgy a kiscsaj, hasról hátra fordul, meg a kiságyban ha leteszem sec perc alatt másik irányban van...beakasztja a lábát és pörögKép
Holnap lesz 21 hetes..megy az idő!
Emlékeztek tavaly ilyenkorra? Már mindeggyikünk hasában bent volt a kis pocaklakóKép) Mostmeg már mekkorák!!
tegnap volt itt egy volt szobatársam, 36 hetes. olyan furi, mintha nekem már 1000 éve lett volna ekkora pocimKép
valaki elárulhatná, hol lehet ilyen szupi általatok használt jeleket szerezni..

Benéztem az nlc-re, sztem senki nem hiányol minket, csupa új név..

Maya! Vizsga?

Jövö kedden lesz az uccsó szurink!! Már várom. Aztán egy darabig vége!
Tegnap megvettem Nórának a karácsonyi kisruhát, nagyon édiKép
Na eldugulok, mielőtt ez is eltűnik.
Örülök, hogy újra együtt anagy csapat! Mégha nem is mindnekinek van gyakran ideje írni(mint pl. én) de azért ha benéz akkor csupa ismerős!!! (ki tudja meddigKép )
stahl28
 
 


Szia Kati, Betti!
Már éppen hiányolni akartalak benneteket! Minke, hol vagy?????? A penész Minke volt.
21 hét!!! Hú! Mi még csak 14 hetesek vagyunk és eszünk ágában sincs forogni, csak felkúszunk az ágy végébe.
Nekem is eszembe jutott, hogy tavaly ilyenkor már megvolt Zsom, én meg még nem is sejtettem Kép
Megpróbálok feltölteni egy képet, hátha sikerül.
r_viki
 
 


megnéztem a cebe által írt oldalt,ahol mókás figurák annak..angol, én meg max. 100szót ha tudok , valaki segít??? vagy vmi oldal németül?O)
stahl28
 
 


annak=vannakKép
stahl28
 
 


itt is van valami babaalbum, de be semengedKép pedig vagyok regisztrálva! vagy oda különkell?
Viki, hol a kép. itt ülök és váromKép
stahl28
 
 


Nem tudom feltölteni, mert meghaladja a mittudoménhány pixelt Kép Azt se tudom, mi az. Kép Mit csináljak?????
r_viki
 
 


Elkezdtem letölteni az Incredimailt, de iszonyú lassú, viszont kilépni nem tudok. Nagggyon jó!
Betti, ha próbálkozni akarsz, akkor a lap tetején download, aztán yes aztán next. Én eddig jutottam.
r_viki
 
 


Szép álmokat, megyek aludni.
Pusz!
r_viki
 
 


Sziasztok Csajok!!

nem tudo mikor irtam... de álolvastalak titeket!!!
szoval ez a mikrobiológia nem nekem van kitalálbva!!!KépKépKép
pedig egy csomot tanultam, alig aludtam.., és most a kérdésre ránézve már tudtam a választ mert a tesztkönyvből álította össze a kérdéssort.
Nem hiszem el hogy kevés neki! ezért pénteken fogok bemenni és megnézem mi nem volt jo!!Kép
egyébként mindnekinek köszi a drukkot!Kép

egyébként nagyon fáj a torkom két napja..éjszaka arra kelek fel..és ma megint elfelejtettem Stersilst vennI!Kép
a másik hogy második napja adtam fagyott tejet (igaz csak 100 ml) Majának és emiatt is teljesen kivagyok! most próbálok ujra teázni..meg rendesen enni inni ,aludni... hátha visszajöN!
meg elolvastam a La lache liga oldalait ..és ők azt irják hogy az anyatej nem tud elfogyni! most én érzem ezt hüyleségnek ..vagy ők nagyon okosak?, vagy igazuk van??? segítsetek.!!!Kép
tudom rossz ezt olvasni azoknak akik tápoznak...de én még nagyon szeretnék sokáig szoptatni..és gondom is van ..mert MAja este nem alszik el cici nélkül!Kép
szóval nem tudom!:-(

Szonja megkeresem neked a leirásokat és elküldöm jó?? a meningitis oltásról azt mondta a dokim hogy szerinte felesleges..mert az A ÉS C jol gyogyitható..a B ellen meg nem véd.. (pedig ez ellen kellene)..szoval ezt sm tudom ..Kinga????

Ildi akkor nem semmi loadagot adnak ott kinn a bébiknek!!!

Kati nagyon helyes Sára!!! te irtad nem hogy hogyan kell kicsinyiteni...légyszi mégegyszer!!!Kép

meg ség egy csomo dolgot akartam irni..de most Apa ide akar jönni ugyhogy mennem kell!! majd holnap iroK!!!KépKépKép

Ja "ágika " hiányol minket olvastaták???

nyugodalmas jo éjt mindenkinek....pusza Dia
dius
 
 


Hali! Mi is lassan nyugovora terunk. Gyerek tzalan alszik, barmintha hangokat hallanek a szobajabol...
Na apjuk most jott es jelenti, gyerek olyan eleven, mint egy kisordog. Jar keze-laba, hatalmas vigyorokat kuldozget. De szerencsere csendben van, addig semmi baj. Kép

Holnap delelott ujra vezetunk. Nagyon nincs hozza kedvem. Elegge vacak az ido. De tul kellene mar esni rajta.

Kinga - tessek kiokosodni homeopatiabol. A mi gyerekdokink homeopata is. Legalabbis ez all a nevtablajan. Kép
Na szepjoejszakat mindenkinek, szurisoknak kulonosen sok-sok gyogypuszi

ildi es a ma 14 hetes (lustinka) Andris (ugyanis esze agaban sincs kuszni-maszni, csak a kadban tolja magat a kis szekeben a labaval hatra es ugy hancurozik, mint egy kis fokacska)Kép
indi1
 
 


'Reggelt!

Kivételesen ma mi sétálunk Zsadival és Mátéval, nem Nesóék Kép

Ha már annyian kértétek, ígérem, kiokosodom homeopátiából, sőt találtam egy tanfolyást is, majd igyekszem elvégezni azt is, persze csak ha Zsófi nagyobb lesz már.

Betti de jó hogy te is benéztél! Gratula a leadott dolgozatokhoz! (mire olvasod tuti leadtad már)

Dia neked meg a vizsgához, tuti megvan, ne izgulj! Anyóssal mi a helyzet?
Meningitis oltásnak utánanézek, ígérem.

Betti, engem is hívogatott nemrég valaki, persze nem írta ki a számát, nem szólt bele, erre én egyszer odatartottam Zsófinak amikor teljes erőbedobással hisztizett, na azóta nem volt ilyen hívásom... Kép

Na majd még írok, csak most nem jut eszembe semmi más.

Szőke nő és Zsófibaba
kingapocak
 
 


Jó reggelt!

Betti, a keresőben animált gif-re kell rákeresni, ott találhatóak a mókás ugrándozó figurák Kép Kép Kép

Képfeltöltés ügyileg a pixelt ACDSee-ben lehet lekicsinyíteni, akinek nincs, az küldje át a képet, kicsinyítem is küldöm vissza Kép

Képzeljétek "mászik" Minike, tündi-bündi Kép)) hasra dobja magát, popsi az egekbe és csak úgy jár a lába Kép Kép Kép Kép Kép

Ja, apa negyedik napja itthon, csodálatos, a héten csak egy napot dolgozik Kép
sonee
 
 


Háét ezt nem hiszem el fél órája gépelek nektek és elveszett mindenKép
de aki kér segítséget kép kicsinyítés, meg hasonló problémákkal írjon mailt! Bárkinek küldök mozgó figurákat is!Kép
hermi
 
 


Ami még eszebe jut...
Puszi Nina és a többi szuris lába!
Betti, a tejpépek kevésbé hízlalnak, mint a táp! Tegnap mondta a védőnő.
hermi
 
 


Ha itt megnézitek a profilomat, ott megtaláljátok a mail címet is.
hermi
 
 


Kép
Kép
hermi
 
 


Sziasztok csajoK!!!

Kinga tessék kiokosítani magad!!!Kép)
( ja tuti hogy megint meghuzott a tanárnő!)KépKép
NOémi nekem küldjél légycci ugri bugrikat!!!Kép

már köhögök és folyik az orrom is.... elég szarul is érzem magam!!:-(
dius
 
 


Dia, mindjárt megy Neked is! Csak pelust kell cserélni...
hermi
 
 


Segítség! Hogyan kell a gyerekre ráadni a hátul T alakban kapcsolódó rugit? Nem megyKép
hermi
 
 


beszéltem közben a Nyanycival...és megcsináltam a webkamerát!!! tök izgi hogy látom magam közben!!!Kép tiszta hülye vagyok!!Kép
Szonja gratula a mászáshoz!!!
honnan lehet szerezni olyan képvariálót?? bár lehet hogy van a lemezen amit adtak a digit géphez!!

Betti szerintem sem hizlalnka ugy a pépek. hol tartotok sulyilag???
na rohanok..most Zsanit kell játszanom... mert a hétvégén enm lesz rá időM!!

ja a hugom ma befektették a korházba ..mert a tegnapi vizsgálatnál..beszűkült volt a ctg-je, teljesen a bemenetben van a Máté feje..és valószinű hogy több mint 4 kilo!! ma kiderül minden..de szerintem hétfőre lesz egy keresztfiam is!!!KépKépKép
dius
 
 


Na hogy tetszenek a képek? Lehet gyakorolni beszúrni ideKép
hermi
 
 


Dia, digit gpes CD-n meg kéne nézni milyen progi van, de szerintem azt már felraktátok a gépre, gép telepítésekor felrak mindenféle progit.
hermi
 
 


Dia, a neked küldött levelek jönnek vissza, tele a freemailos postafiókod (lehet, hogy én pakoltam tele?Kép)... van másik címed?
hermi
 
 


nincs időm írni, de Hermi én is, én is akarok figurákat, a címem tudod? nem a freemailest a másikat! Péter bizti tudja!!!
Pussz
MA holnap holnapután suli, de estefelé vagy éjjelKép benézek!
stahl28
 
 


Betti, pont most akartam írni, hogy elkezdtem küldeni neked is, és betelítettem a freemailos postafiókodKép
Mindjárt megnézem a másik címed és küldöm oda...
Pusszi Nektek!
hermi
 
 


Halihó mindenkinek,
Tegnap du.5 kor mi is megkaptuk a szurit úgyhogy már túl vagyunk rajta. Gergő ahogy meglátta a dokit és a készülődést már bepánikolt és az első szuri után nagyon felsirt és akkor még jött a második.
Szegénykémnek elege volt de elég gyorsan meg tudtam nyugtatni. Estére pedig kapott egy fél kúpot és szerencsére nem lett lázas reggelre.
Felkelt fél 6 kor és visszaaludt 9 ig majd újabb szopi és kis játszás és átöltötzés után megint elaludt és még most is szunyókál. Szerintem ma alussza ki igazán a szurit.
Kis kukiját is kenegetni kell Azulenol kenőccsel mert ha hátrhahúzom akkor elég piros neki viszont szerencsére nincsen letapadva.
Tegnap de. egy nagyot sétáltunk a Margit szigeten a szokásos jóga helyett mert olyan szép idő volt és egy barátnőm elcsábitott.Gyöngyörően sütött a nap egyáltalán nem decemberi idő volt.
Jót nevettünk jó dolgunkban mert leültünk hot-dog ozni és ittunk forró csokit mig a gyerkőcök édesen aludtak a babakocsiban és belegondoltunk abba, hogy ilyenkor mindenki robotol a m.helyén és milyen jó is anyának lenni!!
Tényleg annyira más minden és olyan jó, hogy többnyire azt lehet csinálni amit akarunk.
Képzeljétek Gergőci is tegnap du. átfordult hasról hátra könnyedén. Ez már olyan igazi átfordulás volt! Úgy örültem olyan édi volt.
Dia,
együtt érzek a kevés tejcsi miatt de szopiztasd sürübben Mayát és akkor visszajön a tejcsi, nálam ez bevált és most többnyire elég este is ha nem akkor nyúlunk a tejpéphez.
Betti,
mi Hipp tejpépet iszunk őszibarack-sárgabarack izesitésü ami 4 hónapos kortól van és Gergő szereti. Kicsit higabbra csináld hátha úgy megissza Nóra.
Nesó,
a mi Mikulás ünnepségünkön kis müsor lesz és ajándékozás úgy tudom és azért is megyünk el,hogy találkozzunk kolleganőimmel és babócáikkal.
Ma hivtak benntről hogy a holnapi céges Karácsonyi partyra is mehetnek végül kismamák mert eddig úgy volt, hogy nem mert már nagy a létszám de azt hiszem ezt most kihagyom inkább szombaton megyünk a Mikulásra.
Na most meg megyek mert felébredt kismaci és hamikázni fogunk Finomfőzeléket és utána sétálni megyünk.
Puszi
Évi
mackólak
 
 


Sziasztok!

Megvolt a szurink, nem tudom Nina volt ügyes, vagy a dokinéni, de meg sem nyikkant a kisasszony, igaz hody előtte 10 percig társalogtak egymással, a dokinéni elmygyarázta neki, hogy szar szurit hozott, de gyorsan túl lesznek rajta.. még szuri előtt benyomott neki egy fél kúpot, ezért sem reklamált a kis drágám..
Utána bekentem aloevera krémmel +rá hideg borogatás. Most békésen szundikálunk Kép

Aztán azt is mondta dokinéni, hogy elkezdhetjük a gyümölcsöket, szerinte ne vegyek semmilyen babakonzervet, hanem először almát, aztán barackot, lehet rá csurgatni narancslevet..
Minél több ízt ismerjen, szokja a szervezete..
Ajánlotta vegyek fagyasztott meggyet, azt is eheti pépesítve, sz előbbiek után. Kaki csúnya lesz, nehogy azt higgyem, hogy véres.. A barcktól is csúnya - zöld.

Hát ezeket tudtam meg most így hírtelen a doktornénitől. És azt mondta, hogy ez volt a legfájdalmasabb szuri, a többi könnyebb lesz, igaz az meg kettő..

Csáó
cebe
 
 


Hali! Na visszajottunk a szaguldasbol!
Autopalyaztunk, Gywerek csondben aludt, szeret a kocsiban lenni.

Beneztem az NLC-re, latom Nyanyci lebuktatott minket. Kép Tenyleg semmi ertelme ennek a bujkalasnak, en is szivesebben maradtam volna az NLC-n akar egy uj topicban is, azt mar annyira megszoktam, es a babanet elegge vacak az nlc-hez kepest. Es uj emberkek mindig jonnek. Na mindegy.

Mayamami - fel a fejjel! Sok-sok gyogypuszi neked! A tanarnak meg nagy fenekberugas, ha meg mer bujtatni! Kép

Hermi, irto aranyos Patrik! Kerhetnek en is emailben olyan figurakat? Koszike.

Andi es tobbi szuris babanak sok-sok pozitiv energia es gyogypuszi!

Na megyek kajalni,ildi
indi1
 
 


Sziasztok!

Most, hogy sikerült elolvasnom az üzeneteimet, és megérteni ki mit írt benne, ha megengeditek csatlakoznék a régi csapathot.El nem tudtam képzelni hova tüntetek!Szinte hiányzott a pozítívum amit töletek tanultam, abeszélgetés, a tanácsok!olyan egyedül éreztem magam..mint a kis VUK!!

Egyenlőre nem tudom hogy kell ezeket a smile figurákat küldeni, de majd rájövök .Ismerkedek evvel az új dologgal.

jöhetek hozzátok?
Szutyi
szutyuri
 
 


Jaj, Lányok, elég ramatyul vagyok... Patrik is csak a kezemben van el...
Szutyi, már hiányoltunk ám, és reméltük, hogy idetalálsz!
Hát Nyanyci tényleg jól lebuktatot minket...
Illdi megkeresem a mail címed és küldök neked is!
hermi
 
 


Koszi Hermi! Mar tele is a postaladam. Kép
Udv Szutyi!! Mar hianyoltalak! Kép
indi1
 
 


Ildi, egy csomó levelet visszakapta, amit küldtem, mennyit kaptál meg?
hermi
 
 


Na kipróbálom sikerül-e beszúrnom egy képet


Kép
kingapocak
 
 


Köszönöm, hogy jöhetek.Mankatitól kaptam a meghívót!!
Nem egyszerűen jöttem rá hogy müködik itt a dolog.(Pedig nem vagyok szőke!)

Eddie megkapta az első szurit, derekasan viselte.Nem lett utána se semmi baja, féltem, hogy nyügös lesz vagy hogy belázasodik.Most épp a "fagyasztóban" van, ahogy Apa hívja.A szobájában alszik nyitott ablaknál.Máshogy nem hajlandó.Mi lesz vele télen?
szutyuri
 
 


azt hiszem hetet. Kozben probaltam letolteni az incredirol, de fene tudja hova rakta a gerpen. Na majd ha lesz idom kesobb utananezek.
indi1
 
 


Sziasztok!

Gyekőc alszik, elmosogatva, második adag ruha a mosógépben, de még vasalnom is kell! Kép

Szóval jegyzeteltem és több részletben leírom, amit akartam.

Szonja! Hogyhogy kétnyelvűen nőttél fel? Valamelyik szülőd miatt, vagy a nagyszülők? Minike meg már tényleg nem olyan MINI! A méreteken meg nem érdemes parázni!

Évi! Olyan jó, hogy megint irogatsz! Szeretem olvasni, mert mindig jókedélyűek az írásaid. Örülök, hogy Gergő gyrapszik! Ügyes, hogy nem lett lázas szuri után a fiad!

Ildi! Neked jó nagy fiad van, bár születésekor sem volt kicsi! Kép Én a dolgozat előtti reggeleken töbször képes voltam lázat produkálni. Kép (Azt hiszem ezt Sárának nem kell majd megtudni.)

Ha gondoljátik tényleg mehetünk máshová, csak az a lényeg, hogy együtt maradjunk! Új belépőket meg talán udvariasan el lehet tanácsolni...

Noémi! Furcsa, hogy Patrik nem aludt sokat szuri után. Nálunk majd egy napos alvászat volt mindig.
(Szokatlan még, hogy Hermi=Noémi, pedig eddig is tudtam.)

Kinga! Tessék tényleg homeopátiát tanulni! Szerintem egyre nagyobb rá az igény. Sára is homorít már napok óta, de megfordulni hasra még nem tud...

Nóra! Kitartás az éjszakázáshoz, egyszer csak átalussza Andris az éjszakát. (Az esküvőnkön nálunk is 3 percen belül megvolt az igen, a társaság fel is hördült, hogy ennyi az egész?)

Folyt. köv.
mankati
 
 


Kép

Helyettem ők tornáznak Kép

Maradhatunk itt is, de tudok egy helyet ahol csak mi olvashatnánk mit írunk, igaz, angol nyelvű az alapoldal. Most azon gondolkozom, megírjam-e a véleményem a "jöttmenteknek" ahogy ők nevezték magukat.

Gyerekek, Zsadi bombajól néz ki 11 héttel a szülés után! (És semmit sem változott az eltelt 13 évben Kép ) Máté hasfájós baba, de szépen gyarapaszik, már elhagyták a 6 kilót és olyan nyugisan szunyált a babakocsiban (ellentétben Zsófival aki folyton tekergette a nyakát meg nyöszörgött).

Szia Szutyi-Ildikó! Örülök hogy idetaláltál!

Akkor most már elénekelhetjük hogy :
Újra itt van
Újra itt van
Újra itt van a nagy csapat!
kingapocak
 
 


Hali!
Na hát Nyanyci, oda írod, hogy ide nem jössz...Egyébként ideje volt, talán mi is megírhattuk volna...
Szurisoknak kitartást, Zsomnak külön elismerési puszit küldünk. Tényleg, mikor tudnak majd puszit osztani?
Köszi a tanácsokat alvás ügyben, kipróbálom a láncszopit. Viki, valamit rosszul írhattam, mert Bandita első naptól külön aludt, csak a költözés miatt aggódtam, hogy megszokja-e a szobáját. Röhögni fogtok, de a tapéta miatt (csíkban állatos) szereti.
Dia, nem hiszem, hogy elfogy a tejed, annyi volt..szerintem csak átmeneti lesz. Szoptass gyakran és igyál! Laktoherbet is mindenkit meglepő íze ellénére, hogy a szagáról ódákat ne zengjek...!
Kinga, sikerült! Mármint beszúrnod.
Sulisoknak kitartást, nekem is volt ma és az idén még kettő lesz. Ja és le kell adni két dolgozatot, pedig nincs betegem. Úgyhogy a neuropszichóhoz majd nagymamát vizsgálok. Szupervízióba meg sajna kitalálok valakit, esetleg egy depressziós kismama esetét...(esetleg takarítási kényszerest: "nem tudom mi van velem, napok óta padlón vagyok. Csak sikálom, sikálom." Nem túl hiteles -pedig?!)
De félre a tréfát: nagyon kiváncsi vagyok mit hoz a Mikulás.
Psz, Nóra és Éhenkórász
bede
 
 


Én most írtam meg.
cebe
 
 


Szerintem éppen az lett volna a furcsa, ha bejelentjük, hogy
-na mától ide nem jövünk.. Egyébként is néhányan voltunk ott is..
Tényleg egy zárt rendszer kéne, a messengernek asszem van olyan, majd utánanézek ha gondoljátok..
Még mindig alszik Nina, de már jó meleg a buksija..
cebe
 
 


A yahoo-nak is van ilyen szolgáltatása (groups néven).

Ninának láz ellen:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nóra, belőlem írhatsz dolgozatot, csak kicsit vagyok neurotikus...
kingapocak
 
 


hello, Nóra alszik.
Én meg kivagyok és dühöngök ..és nem tudom beilleszteni a figurát, hogy kell? Pedig lementettem..Kép
na talán.

Anyósék holnap már de. jönnek, pedig csak du.lesz konferencia..most 7végén votunk, minek megint???
Ráadásul most hívott Peti tesója, hogy vasárnap vagy szombaton is jönnek mert ajándékokat vesznek. Asszem holnap kiborítom a bilit, elegem van, hogy hetente vagy pár naponta itt vannak!!!!!
Annál is inkább,mert Nóra ma megint normális volt! Holnap megint kézbe lesz kihullik a hajam az idegességtől...sztetetk mit csináljak. Mert hogy nem hagyom mostmár szó nélkül az biztos!
Jójó az unokájuk, de ha hétvégén sincs egymásra időnk, mert itt lógnak akkor mikor??
Bocs, de senkinek nem tudtam elmondani, így itt kijött!Kép
stahl28
 
 


tényleg nyanyci lebuktatott, nem szép tőleKép
De úgyis kiderült volna, ha ide is jönnek majd kitalálunk valami álnevestKép
megyek tanulokKép

hogy belejöttem mi? Noémi műve, ő küldteKép
stahl28
 
 


Betti, mondd meg kerek perec hogy nem akarod hogy Nóra állandóan kézben legyen. Én is mondtam anyósnak hogy igenis tegye le nyugodtan a kiságyba vagy a szőnyegre terített takaróra, semmi baja nem lesz tőle Zsófinak.

Megy a továbbképzés, Kórház a város szélén! Kép

A Mikulás már elindult...
Kép
kingapocak
 
 


Újra itt csak a billentyűzet vacakol.
mankati
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: