Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Örülök, hogy már egyre többen tudjuk a baba nemét! :) Már nem vagyok egyedül :)
Látom alakulnak már a nevek is.. mi még mindig nem tudjuk.
Eddig ami mindkettőnknek tetszik az a Balázs és a Milán..
Vendég
 


Köszike a gratulációt Csajok! Nálunk Apa fiú-párti, kicsit hímsoviniszta, de sztem ha meglátja a Kiscsajt, főleg ha a kezében tartja majd azt is elfelejti, hogy Ő maga fiú! :lol: :wink: Na jó, eztazért ne felejtse el, de bizti nagyon fog örülni, főleg, hogy a lányok inkább apásabbak, a fiúk meg anyásabbak - ahogy azt Szilvi is írta.

Nem szólítok meg senkit külön-külön, de eddig mindenkinek tetszik a névválasztása, mi ha fiúk lettünk volna vagy esetleg még lennénk - ki tudja :roll: - akkor István lett volna a nyerő, vagyis az egyetlen név, amiben meg tudtunk egyezni, én inkább: Marcell, Milán ( ahogy Fanni is ), Márton - ezek a Móra vezetéknév miatt, de gondolkoztam még a Benedek, Gergő, Bence, a lényeg, hogy inkább több legyen a magas magánhangzó benne.

Na megyek, jön a hétvégi bevásárlás és végre elhozhatom a kocsimat is a toldozó-foltozóból:)))

Kép
ire81
 
 


Szilvi,ráéreztél,a Luca az egyik favoritunk! :lol:
Apjának még nagyon bejön az Eszter,nekem meg a Sára,bár az is hasonló magánhangzókkal van megáldva,de legalább ott az az egy á.

Már csak ezért is jó lenne,ha fiúcska lakozna odabent,mert nála egyértelmű a Bence,már az elejétől. :lol: :lol:

Rena,remélem,hibátlan lett a járgány! :wink:

Ma ellógtam a suliból...semmi olyan nagyon érdekes és fontos órám nincs,meg egyre nehezebben bírom a hosszas egy helyben ücsörgést is.Azonkívül legutóbb is egy rakat tüsszögő,taknyos ember vett körül,ami egyáltalán nem tetszett-így kellőképpen sikerült megideologizálni,hogy miért is kell nekem ma itthon maradnom... :? :lol: :oops:

Kép
piki
 
 

 
 

xxxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.09.14 21:04-kor.
Vendég
 


Na, látom mindenki programozik ma!!! De nem is csoda, ilyen gyyönyörű időben... :o :lol: :lol:
Én ma olyan, de olyan pozitív vagyok, hogy csak na!!!! Reggel óta pörgök, vigyorgok, röhögök! Mint, aki be van szívvva!!!! :lol: Na most fognak elvinni a családjogosak.... :lol: :lol: :lol:

Én olyan kari hangulatban vagyok!!!!! Pedig még hátra van Bibu és Anyukám szülinapja is! :D :D :D Jövő héten meg boldogsághormon termelő napjaim lesznek!!!! MEGYEK VÁSÁROLNI!!!!!!! Tudom, hogy ti nem szerettek ilyet, de én babrucikat veszek Bibunak!!! ÉS az annyira jóóóóóó!!!! Csak Bibuci nem bírja nagyon :? :? Hááát kinek a lánya ez a gyerek?! :wink: Tiszta Apja!!! Mondjuk nekem is kéne pár cucc, de egyedül úgy utűálok vásárolni, Apa meg kiborul.... De most lehet rendi leszek és vmelyik nap lepasszolom Bibut és elviszem magának is venni dolgokat! Az első három üzletett végig morigja, utána meg úgy belendül, hogy én kezdek rosszul lenni, hogy mennyit költ.... :D :D :D Ezért szerettem bele?!Csak vicceltem. :D :D

Na megyek tovább a boldogság hormonjaimmal.... Tudjátok milyen hangulatom van? Ilyen lehetett Woodstockban is....
Szóval Peace és béke veletek!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Basszuskulcs!!!! Totál hülye vagyok!!!!! Bocsi!!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Dehogy vagy hülye, Eszti, örülünk, hogy végre jó kedved van, Rád fért már a sok bosszúság után!

Marcsi, köszi kérdésedet, szép lett az autó, majd holnap válik el, hogy az idióta biztosító akkor mennyit óhajt a javításból kifizetni, a többi sajátzsebes buli, de úgyis be lesznek rá perelve. Majd pont velem szórakoznak, mi?!? :wink: :lol:

Ma semmi külcsi, temetőjárás, családlátogatás, alvás... holnap meg meló. Eléggé parázok ettől az influ-vésztől, már a híradó is jajveszékel, igyekszem minél kevesebbet emberek közé menni. Amúgy is lehet hogy felülbírálom a korábbi terveimet, és csak év végéig dolgozom ( eredetileg febr végéig gondoltam ). Ezt az évet még sajna muszáj a GYED miatt, mert ugye nekünk a 2009. teljes évet nézik. :cry: Pedig már szívem szerint holnap se mennék. Na, mindegy, viszont annyi jó lesz a holnapban, hogy mostmár nem halasztgathatom tovább a csizam vásárlást, mert le fog fagyni a lában, és jelenleg nincs nem tűsarkú-csizim:) Muszáj beszerezni egyet, amiben menni tudok.

Na jó éjt Mindenkinek!

Kép
ire81
 
 


Helllo Csajok!!

Tegnap képzeljétek voltunk szülinapozni, és olyan fincsi tésztasalit ettem, hogy erről áradozni lehet, de tényleg!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma meg vidékre mentünk családlátogatásra :D , meg a temetőbe... :cry:

Eszti örülök, hogy ma jó kedved van! :P :D :D :D

Reni örülök, hogy szép lett a kicsi kocsid!!! :D

Na majd holnap jövök...

Vigyi magatokra!

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szupi,akkor mindenkinek jól telt a hétvégéje :lol: :lol: :lol: !

Nálunk itt volt a sógorom a 10 éves ikerlányaival,édesek,vagányak-kicsit lefárasztanak mindig...
A most következő hétvégén megyünk majd anyukámhoz,vidékre,ha semmi nem jön közbe,már alig várom,elég régen voltunk utoljára.

Az influenza engem is elgondolkodtatott,főleg a tegnapi híradó után,amikor először hallottam,mi a helyzet Ukrajnában...jó lenne,ha nem gyűrűzne be hozzánk is,csak az a baj,hogy a vírusoknak nem kell útlevél és nem állnak meg a határon.Bár így biztos többen oltatják be magukat nálunk is. :shock: :shock:

A GYES,GYED témától mindig rosszul leszek,ha belegondolok,hogy augusztustól táppénzen vagyok...pedig elég csehül állunk anyagilag...
Apa is másik melót keres éppen,mert az ingatlanozás nem annyira megy,mióta ilyen a gazdasági helyzet... :?

Na,majd lesz valahogy...ezek a szokásos borús hétfő reggeli gondolataim,ezektől függetlenül nagyon szép és vidám napot mindenkinek,eredményes vásárlást,stb. :D :D :D !

Kép
piki
 
 


Reni, csak keményen!!!!!!!! :!: ne hagyd magad! Ezek a biztosítók.... Hihetetlenek!

Marcsi, Hugom is ingatlanos Ő is szenved.... A nyár okés volt, de most megint pang. :? :? :? :?

Ha vkit érdekel, péntek-szombat-vasárnap van a babamamaexpo(Köszi Fanni, hogy szóltál, már meg is néztem a honlapot és ott találtam az infókat!!!!9 és kedvezményes 4D uh. van 5000forintért :!: :!: :!: :!: Cd-re írják, 1színeskép és ha viszel pendrive-ot, akkor többi képet is rárakják. Csak előre be kell jelentkezni hozzájuk az időpont miatt. Én vasárnap kora du.mmegyek.

Fanni, mondtam egy barinőmnek az ille-olla-át és mondta, hogy de jó, őt is érdekli, mert a Zara és h&-m-n kívül nincs ruci...

Szilvi, olyan jó, mikor ilyen pörgős a hétvége, nem? A tésztasalit én is szeretm. :wink: :wink:
Vendég
 


Fanni, most meg te tüntél el. Remélem csak azért, mert jó kis progizok volt nektek is.... :D
Vendég
 


Sziasztok!

Jó hogy így fel vagytok pörögve! :)
Én valahogy pont az ellenkezője vagyok mostanában, múlt héten még az angolról és tornáról is lógtam.. :?

Eszti, hol szoktál a Bibunak vásárolni? Találtál hétvégén valami jót?
Vendég
 


Én nagy H&M rajongó vagyok baba témban. De a Zarát is kultiválom, csak sokallom. (pl.egy ruha 8000, nadrág 5-6000) Pedig gyönyörűek. A Tescoban is szoktam venni, de ott a nacik nekem nem jöttek be, Bibura nem jók. Meg az anyag kinyúlik egy idő után... :( :( De az újszülöttek jobbak... Nálunk már méret sincs... 80-as kéne még, de az nincs, a 1 1/2 évesek meg még nagyok rá.De ezeket eleve is csak játszósnak veszem. Illetve a C&A-ban szoktam, ott isteniek a tréningnacik és jó a minőségük. De általában a H&M jön be. Ráadásul csak ott lehet olyan bodykat kapni, amik átlappolósak és nem a fején kell átpaszírozni. Ezt nem is gondoltam volna elötte, de mikor Bibu megszületett csak ilyet adtam rá, mert a fejen húzkodods nagyon nehéz.De lehet csak első babánál?! :shock: :shock: :shock: Vagy csak én voltam béna... :D :D :D

Bnőm talált egy kiállítót, akinek csini cuccai vannak:www.essere2.hu - > remélem ez picit feldob. :) :) :)
Ma amúgy már én sem pörgök... Bár bejelentkeztem vasárnap 4d-re, meg jönnek velünk a barinőmék is és ez most földob. Meg a héten remélem Apa tartja az ígéretét és megyünk egy egész nap vásárolni. Mondjuk most neki kell venni dolgokat, de én úgy szeretm Őt is öltötztetni... Magamat nem, de őket igen. Olyan jól tudnak rajta mutatni, a dolgok... Mag Bibun is. :D :D :D


Na megyek főzni, csak bnőm most küldte ezt a linket és nagyon bejött. Gondoltam veletek is megosztom, mert még az áruk sem olyan vészes.
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok Hozzátok???
Én pécsi vagyok, márciusra várjuk második babánkat (kislány??????).

Ildikó

Kép

Kép
neftis
 
 


Szia Ildi üdv köztünk! :D
Látom már van egy "nagy"fiad. :wink:
Mesélj még magadról vmit, hadd ismerjünk meg!

Csajok van valaki aki tud nekünk segíteni nevelés témában. :wink: :wink: Én még kis kezdő vagyok a 22hós babymmel. :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi,szerintem mindannyian nagyon örülünk neked,gyere és írj minél többet! :lol: :lol: :lol:

Csajok,nekem egész nap úgy fáj a fejem... :(
A pocaklakó szokatlanul aktív viszont,tegnap este is még 11kor is rodeózott,pedig többnyire olyankor már aludni szokott...remélem,erre nem szokik rá :lol: :lol: :lol: !
Ma is óránként forgolódik,úgy megnézném ilyenkor,mit csinál...ja,és ma először éreztem,hogy csuklik!Annyira mókás volt a kis manó,ahogy ritmikusan ugrált vagy 2 percig-bár lehet,hogy ő nem érezte ezt olyan viccesnek...

Sajnálom,hogy ezt a hétvégi olcsó 4d lehetőséget megint kihagyjuk,de olyan nehéz volt összehozni a hazautat...Amúgy mi a 24-25.hét környékére tervezzük a babamozit,sokan mondták,hogy akkor a legjobb,mert még nagyjából belefér az egész baba és az arcvonásai már szinte teljesen olyanok,mint majd amikor megszületik.

Én már attól is olyan boldog lennék,ha csütörtökön nem lenne olyan kis szégyellős és kiderülne végre,hogy szólíthatjuk:Pankának vagy Bencének??
Ja és persze,hogy kell-e beszereznünk más színű lábzsákot,mert 3 overallt is kaptunk tavaszra,csak mindhárom rózsaszín...

Kép
piki
 
 


Sziasztok!!!

Ildi üdv a csapatban!!! :D :D

Én már 2 napja alig érzem hogy mozog... :( Lehet, hogy csak érzi a frontot, nem? Vagy csak lusta? Vagy csak nyugalmi állapotban van? Én nem tudom, de kicsit aggaszt... :?

Hétvégén sem fogunk unatkozni, mivel kész lett az egyik szoba és tapétázni kell meg festeni. :wink:
Képzeljétek megvettük a babakocsit, tök kis ari, narancssárga-szürke! :)

Jajjj Csajok már úgy várom hogy március legyen, és végre a kezemben tarthassam a kis pocaklakót!!! :P :lol:

Jóéjt!!!!

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Ildi üdv nálunk!

Szilvi, szerintem ne aggódj.. vagy aggódjak én is? Nekem van hogy 5-6 napig alig érzem, hogy mozog.. Aztán beindul!
Még nem is csuklott, az biztos "jó" lehet. :)

Eszti, a ruhák tényleg feldobtak kicsit! Képen nagyon jól néznek ki és nem is drágák.. Babaexpon mindenképp megkeresem őket.

Hogy ne csak rosszra csábítsalak titeket, ma lecsót főzök.. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.03 10:00-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem egyikőtök se aggódjon! :lol: :lol: :lol:
A babákkal biztos minden oké,én a múltkor már megtapasztaltam,milyen kis morcos tud lenni,ha felébresztjük,amikor ő szundikálna. :D :D :D
Csomó helyen utánanéztem,mindenhol azt mondják/írják,hogy érzékenyek az időjárásra,a frontokra stb.,ráadásul ilyenkor már kezd kialakulni az egyéniségük, és hát lássuk be,nem vagyunk egyformák és néha mindegyikünknek vannak kevésbé aktív napjai-hogy finoman fogalmazzak...én speciel a legszívesebben téli álmot aludnék és nem is kelnék fel,csak márciusban... :lol: :lol: :lol:

Szóval én ezen már nem pánikolok,szerintem ti se vegyétek a lelketekre,később úgyis rendszeressé válik majd a mozgás és minél nagyobbak lesznek a bébik,annál kevesebb helyük lesz-így nagyobbakat tudnak majd rúgni :D :D

Barátnőm a 26.hétnél tart,néha akkorákat tornászik a lánya,hogy könnybe lábad a szeme-nem egyértelműen örömében. :wink:

Mi is vásároltunk már,vettünk kiságyat meg pelenkázót!Úgy örülök neki,legszívesebben már most beállítanám a helyére-de ahhoz kicsit át kell rendeződnünk,ami jó sok lomolással fog járni...

Kép
piki
 
 


Már én is várom a vásárlós időszakot! :) De mi majd csak januárban akarjuk elkezdeni, addig csak nézelődünk..
Ide nem is férne be semmi, ahol most lakunk..
Az is lehet, hogy innen megyek szülni és majd az új házba megyünk haza. :)
A párom így tervezi, hogy addig átköltöztet minket.. amíg mi a kórházban leszünk.
Lehet hamarabb kész lesz már a ház, de biztos olyan pára lesz bent, hogy nem tudunk majd beköltözni.. :?
Vendég
 


Sziasztok!

Én sem tudom mi van velem én is készülök a téli álomra. Brumm-brumm! (Tudjátok mi jutott eszembe?! az, hogy az alkatom már meg van hozzá és ha nem epilálok, hát a bundám is... :oops: :lol: :lol: :lol: Bocsi! Bár azt nem tudom kitől kérek bocsánatot. Talán magamtól?! :lol: )

Marcsi, egyetértek (egybe írjuk?! annyira épülök már le...), no para a baba mozgásokkal. Én tavaly ültem a váróban a dokinál ésa két 2hónappal előrébb járó kismama beszélgetett, hogy ők egy nap cak 3x érzik a babájukat... hááát én de örültem volna csak 3nak!!!! Engem Bibu annyira rugdalt, hogy nekem is sokszor a sírás kerülgetett. A vége fele, már volt olyan hogy jajgattam. :? :? Bkv-n meg néha hülyének néztek, mert akkorát ugrottam... :D :D Nálunk az igaz lett, mert mikor kijött és pár órás volt a dokik és ápolók el voltak halva, hogy milyen erős.... Na, most sem gyengusz a Picur, mert már erőseket rúg Ő is... És mi lesz később?!

Sőt! Nálunk az is bejött, hogy aktív bent és aktív kint is. Mi az, hogy aktív?! :shock: :shock: :shock: :shock: Sokszor úgy szeretném, ha csak egy picit nyugisabb lenne.... Na de miért lenne az, ha a szülei is mindig pörögnek. :cry: :cry: Tudtam, hogy mi szúrtuk el. :? :? :?

Fanni! Húha! Nálunk is így volt, aztán... :D :D :D Bizti Apa pakoljon?! Nálunk akkor a fél cuccaink kukába kerülnek, mert leejti, tönkreteszi, bepiszkolja...stb. De Ő ewgy kis Mekk-Elek!!! :D :D Remélem nálatok, nem. :D :D :D

Szilvi! Tapétázás? Juj de jó kis program. :D :D :D Én már a hátam közepére sem kívánom a felújításokat... Brrrr. :evil: :evil: Mondjuk mi minden évben felújítottunk idáig. (4x-er). De most tavaszig pihi, aztán Apa megint belendül.... :D :D
Azért csak óvatosan a tapétázással... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! :D

Akkor rólunk pár szót:
Pécsen élünk, van egy ovis fiacskám, aki iszonyúan aktív... Nem nagyon lehet pihenni mellette!!! :D Második manócskát márciusra várjuk (25-ére vagyok kiírva), úgy tűnik kislány lesz. Bár még egyszer se volt egyértelműen látható, de 3x mondta azt az orvosom, hogy inkább kislánynak tűnik. Úgyhogy már kellően beleéltük magunkat! :wink:
Szobaszépítésről annyit, hogy mi most panelban lakunk, itt nem nagyon van hely/lehetőség rá... Jövő nyárra tervezzük, hogy beköltözünk új építésű házikónkba, na ott majd lesz mit tervezgetni, szépítgetni!
Már én is úúúúúúgy vásárolgatnék a Picúrnak!!!! De addig nem merek, amíg nem egyértelmű a neme... Fiús dolgaink vannak dögivel, azt nem nagyon kéne venni... De nagyon fáj a fogam egy új babakocsira! Az előző elég jó állapotban van, de már nagyon megbántam, hogy azt vettük meg. Nagy és nehéz!!!! Mindig kék-zöld volt a combom a lépcsőncipelésétől!!!

Ildikó

Kép

Kép
neftis
 
 


Helló Lányok!

Én is aludtam egy kis téli álmot az utóbbi napokban:))

Én is üdvözöllek Ildi, itt a csapatban, jó, hogy egyre bővülünk, már sokan elpártoltak tőlünk, na azért nem kell megijedni.
Én a múltkor "nyomoztam" egy kicsit és megtaláltam egy pár távozót, a várandósság témakör alatt vannak havi bontásban a picurok, pl. 2010. februári, 2010. márciusi, stb. babák és sokan oda vándoroltak, DE UGYE MI MARADUNK?
Én kitartok akkor is, ha egymagamnak fogok irogálni :lol:

Eszti, nagyon-nagyon jók a ruhák, amiknek elküldtek a linkjét, csak kár, hogy csak Szolnokon meg Jászberényben van üzletük, az éppen pont nem esik útba, azt meg nem hinném, hogy majd az itteni babexpon ( mert képzeljétek, nálunk is van, beee :P ) kiállítanak. Marad a webáruház, de előtte, ha valamelyikőtök vesz majd ruhát tőlük, megmondjátok milyen méretet, ezután leegyeztetjük méreteinket és ez alapján be tudom lőni, hogy jó lesz-e. Nem sztem ezt a vakon vásárlást, de ezek tényéeg annyira jók, nem azok a hagyományos, unalmas kismama ruhák. Én pl. attól ki vagyok akadva, hogy egy csomó kismama felső mintás, nem elég nagy darab az ember, nem elég nagy a hasa, meg a cicije, még a jó kis mintás dolgokkal vonjuk rá a figyelmet és még jobban nagyítsuk meg optikailag. Teljesen készen vannak. Én meg amúgy is szeretem a feketét, és ezek között sok elegáns fekete cuccot találtam.

Ma voltam fodrinál, kicsit kiszőkültem megint, meg rövidebb lett. Na, ha elmúlik az államról az a szép nagy pattanás, akkor képet is csinálok magamról és teszek fel ide egy pocakos képet. Bár annyira még mindig nem nagy... :roll:

Úgy irigyellek Titeket, én még mindig nem érzem a picit mocorogni... :cry:

Mi még semmit nem vásároltunk, de tanácsba kaptam, hogy pl a bababútort időben rendeljük meg, mert van hogy tényleg 6-8 hét, mire leszállítják. Sztem azért január elején még nem lesz késő, menjen le ez a karácsonyi forgatag és utána elkezdjük.

A felújításokhoz, tapétázáshoz kitartást és ne vigyétek túlzásba a munkát!

Eszti! Az én is férjem is olyan mint a Tied: mindent leejt, de állandóan, borzasztó, én már mondtam neki, hogy nem is tudom, hogy fogom merni a kezébe adni a kisbabát?!? :shock:

Kép
ire81
 
 


Hihi! Ire jót kuncogtam a te férjeden is... Igen, én sem mertem a kezébe adni, bár mikor megszületett Bibu és a hasamra tették, fél ótóra múltán szóltam a férjemnek, hogy segítsen, mert elzsibbadt a kezem... Ketten nem tudtuk megfordítani, annyira féltünk, hogy összetörjük... :D :D :D tudom-tudom, a szőke nő! :D :D :D
De mi nem ejtettük le még soha, csak a fejét szoktuk néha beverni. :shock: :shock: :? :? Na mindjárt elvisznek a gyámügyesek... :shock: :D

ildi, tedd fel teszveszre vagy vaterára a babkocsit. Én is filóztam rajta, az enyém is nagyon nehéz, de nekem nem kell vele lépcsőzni. Most meg már nem tudok Bkvz-ni,mert nem merek már ennyit emelgetni.
Akkor építkeztek? Az is olyan izgi. Na szép kis építkezős csapat jött itt össze... Megnyithatnánk a bővítő/építkező/felújító kismamák fórumát. :D :D

Reni,én is maradok. Akkor már leszünk ketten. :D :lol: Én szeretek ide irogatni, szerintem olyan jó kis csapat vagyunk. :lol: :lol: Ééés b :lol: bővölünk!!! Éljen!!!
Vendég
 


Ildi, bocsi kisbetű lettél. :oops: :oops: Pedig nyomtam a shiftet...
Vendég
 


ÓÓÓÓ! Bassszuskulcs!!! Totál leépülök!!!!

Reni, én bizti veszek kint vmit, vagy a barátnőm bizti. Már viszket a tenyerünk!!! Ha vettem valamiket elmesélem és egyeztetünk...
Nézted a Fanni ajánlott ille-olla oldalt? Ott is vannak jók! Én őt is megakarom nézni, mert Fanni mondta, hogy kint olcsóbb!
Vendég
 


Hello Lányok!


Én biztos, hogy ebben a topicban maradok, szerintem annyira összeszoktunk! :lol: :lol: :lol:

Fanni lecsó?!?! IMÁÁÁÁÁÁDOM!!! :D Tésztával, rizzsel, tojásosan? Nekem mind1!! Nyammmmm :lol:

Ildi egy napra vagyunk kiírva!!! :lol:

Én sem bíznám a páromra a pakolást! Inkább szenvedek vele én, de akkor minden megmarad,és tudom, hogy mi hol van!!! :lol: :lol:

Reni én konkrétan a 18. héten éreztem először a pici mozgását, de szerintem már előbb megmozdult kb 1-2 héttel, mert meséltem Anyukámnak, hogy mit érzek, ő azt mondta ez már a baba, de nem hittem neki, én váltig állítottam, hogy csak a beleim mozognak!! :oops: :lol: :lol: (pedig Anyám már szült 3 gyereket) Szerintem nemsokára megmozdul neked is! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi! Remélem igazad lesz és hamar jelez már ez a kis picurka odabent, bár mintha délelőtt már éreztem volna vmit. :roll: Nem tudom, tényleg lehet, hogy az a baj, hogy még nem tudom pontosan , mit is kell éreznem.

Jaj, képzeljétek, tegnap én is bejelentkeztem 4D ultrahangra, dec. 8-án megyünk, akkor már 25.hetes leszek és talán már egész jól fognak látszani a picike vonásai. Direkt azért tettem akkor, hogy karácsonyra ez lesz az egyik meglepi a családnak, főleg a nagyszülőknek, de tulajdonképpen mindenkinek, hogy majd a fa körül lejátsszuk nekik a felvételt meg nyomtatunk ki fényképeket is. Jaj, már előre izgulok, én általában úgyis jobban izgulok ajándék adásnál, mint kapásnál. :) Már előre kiváncsi vagyok a keresztlányom reakciójára, mert ő mindig annyira érdeklődik, még nem is látszott a pocakomból semmi, már akkor puszilgatta, simogatta. Szeptember elején volt itt nálunk a VIDOR fesztivál ( talán már hallottatok róla ) és egyik délután felsétáltunk Barbikával a Kossuth térre ( ez nálunk a sétáló utca, ahol a programok egy jelentős része zajlott ). Mondanom sem kell, hogy millió ember lézengett, nézelődött, kávézott és ez a kis csöppség ott a tér kellős közepén elkezdte simogatni meg puszilgatni a még egyáltalán nem látszó hasamat. Tehát aki nem tudta, hogy babát várok, az könnyen kitalálhatta :lol: . Édesek ezek a picik.
Ezt a következő sztroit a barátnőm osztotta meg velem:
amikor ő várta a picikéjét, akkor a kis keresztlánya mindig hallgatózott a pocakjánál és kommentálta az odabent történteket, pl. a kisbaba most alszik, most eszik, most úszkál, most iszik, most fürdik, de az volt a legjobb: a kisbab most éppen pelenkázza magát :lol: :lol: :lol: Hát ez tündéri!

Na, megyek a szervízbe rendezem a számlámat, a nagy kegyes biztosító volt olyan "kedves", hogy csak 20%-ban állapította meg az avulást, így "mindössze csak" 20.000,- Ft-ba került nekem az a károkozás, amiről semmit az égvilágon nem tehetk. Költsék gyógyszerre, remélem jól elkapják az influenzát a hülye biztosítósok :twisted: Ugye nem vagyok gonosz? :lol:

Kép
ire81
 
 


Reni! Az bizti a baba!!!! :D :D :D :D De jó!!!
És azzal a fennmaradó öszzeggel mit tudsz csinálni? Rájuk tudott verni, vagy nem éri meg?

Szilvi! Én is szeretem a lecsót, de a gyerek konkrétan ezt véleményezte a főztömről: Pfüüüü, blöööö! Háááát... :lol: :shock: :?
azt néztem milyen kis bagoly vagy. Hajnalban is van erőd írni?! Le a kalappal, én akkor már javában durmolok.

Ma olyan punnyadt egy napom volt.... Bibu meg hisztizett! Király! De a du. jó volt, jött a bátyóm és most ment el. Nagyon ritkán látom, pedig olyan jó lenne többszőr. De most tervezik, hogy ide költöznek a 22.-be. :lol: :lol: :lol: Én támogtaom, de az nem lényeg.

Na megyek, kivagyok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Reni szerintem nem vagy gonosz! Bekaphatják! :evil: Már bocsánat. :oops:
Szerintem is a babát érezted, gratula!!! :lol: :lol: :lol:


Eszti, szerintem bizti finomakat szoktál főzni, lehet hogy csak nem szereti Bibuci a lecsót. :D
Bagoly? :lol: Sajonos igen, este nem tudok aludni, általában fent vagyok 3-ig, szívesebben aludnék én is már 11 éjfél körül, de nem megy. :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Csajok! Megint panguuuuuunk! Hoooooooool vagytok???
Vendég
 


Én itt vagyok, most az alábbi személyek tüntek el nyomtalanul:
Marcsi, Fanni, Ildikó.
Rám most nem lehet panasz, én igen aktív voltam az elmúlt napokban:)

Marcsi, nem ma voltál vmi UH-on? Mintha ezt írtad volna korábban, úgyhogy tessék gyorsan beszámolni!!!

Kép
ire81
 
 


Hali!

Én vagyok, csak most pár napig nagyon el vagyok kapatva... :( Jövő héten azt hiszem, veszek ki pár nap szabit, már 2 hónapja tervezem, úgy néz ki, jövő héten össze is jön :D .

Képzeljétek, tegnap megkérdezte a kisfiam:

Anya, ha nem kislány kistesót kértem volna, hanem kisfiút, akkor az most Apa pocakjában lenne??? :lol: :lol: :lol:
(Ő az elejétől fogva csak kislány kistesóról beszél, kisfiúról hallani sem akar... Eddig úgy néz ki, sikerül megfelelnünk :D !)

Ildikó

Kép

Kép
neftis
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok,mert holnap reggel elutazunk anyukámhoz,vidékre! :lol:
Nála meg szélessáv hol van,hol nincs-de inkább nincs... :? :(

Bocsi,de tegnap vendégeink voltak,aztán estére kipurcantam teljesen,így be se kapcsoltam a gépem.
Ma a délelőttöt meg az Istvánban töltöttük,9.40-re mentünk,de nem is tudom,meddig ücsörögtünk ott,mert bekrepált az egyik UH,a másikra meg túl sokan voltunk és lett egy kis fejetlenség :shock: :? :evil: .
Délután meg barátnőztem és csak most értem haza.

No de gondolom,mindenki az UH eredményére kíváncsi:a pocaklakóval minden a létező legnagyobb rendben van és a dokibácsi szerint nagyon úgy tűnik,hogy KISLÁNYUNK lesz!!! :lol: :lol:
Apukája azért még reménykedik,hogy hátha csak rosszul látta és nem is volt egyértelmű szerinte,de nekem az első pillanattól amúgy is az volt a megérzésem,hogy lány lesz.Sőt,már amikor az első babánkat elvesztettük,akiről szintén tutira tudtam az elejétől,hogy fiú,már akkor mondtam,hogy a következő biztos lány lesz...
Szóval ezek után nagyon meglepődnék,ha kisfiú lenne végül. :wink:

Ha hazajöttünk,majd csinálok új vonalzót,mert ehhez most nincs energiám,meg inkább valami gyors vacsit kéne összedobnom,mert Andris nemsokára hazaér a melóból-én meg jól elszórakoztam az egész délutánt.

Jók legyetek,csajszik,vigyázzatok magatokra,meg a babákra!
Vasárnap este jövök! :lol: :lol: :lol:
Ja és én sem tervezem,hogy hűtlenül elhagynám a topikunkat!
Nagyon hiányoznátok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
piki
 
 


Húúúha! Majdnem nem tudtam belépni!!! :( Azt írta inaktív vagyok. :shock: :evil: Pedig tiszta aktív vagyok!!! :D :D :D

Na végre kis eltünt báránykáim!!! Reni tényleg kis aktív voltál, megy a dicséret!!!!

Ildi! Vicces volt a sztorid! Hihi! Ari lehet a fiad. :D :D :D

Marcsi! Grat a kislányhoz, majd a következő kisfiú lesz. Addigra meg lehet már nem akartok fiút... :D Nagyon csajos topik leszünk egyenlőre. 4 lány és két fiú. Bár nálam még nem 100, de vasárnap eldől. Én már beleéltem magam.
Marcsi, és akkor mit csináltak???? Nálatok sem volt Tv? Ki volt a doki? Nekem Lázár doki volt (azt hiszem).
Jó hétvégét!
Fanni, tessék jelentkezni!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyok, bocsánat hogy így eltűntem.. én sem fogok lelépni. :)

Minden rendben velünk! Csak az alvás lesz egyre kényelmetlenebb.. :?
Most készülődök, nem soká indulunk a babaexpora.. Ha megjöttünk beszámolok!

Nekem tegnap a 9 éves öcsém kérdezte meg, hogy én honnan tudtam, hogy babát várok. Aranyos.. :)
Csak annyit mondtam neki, hogy éreztem.. :D

Szép napot nektek!
Kedvesek vagytok, hogy hiányoltatok! :)
Vendég
 


Hello Csajok!

Marcsi gratulálok a kislányhoz!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ildi aranyos a fiad! :lol:

Én tegnap reggel 9-től délután 1-ig a Heim Pálban csücsültem hugommal, mert elküldte az iskolaorvos, mert szerinte meg van nagyobbodva a pajzsmirigye. Sajnos igaza is lett, vérvétel, 2 hét múlva uh, és 1 hónap múlva kell visszamennie. :(

Ma a fogorvosnál kezdtem, aztán úgy bealudtam mikor hazajöttem... :oops: :D

Na megyek, mert átnézek barátnőmékhez

Pusssz

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

HUUUUUUULLLLLAAAAAAA vagyok! 1-re mentünk ügyvédhez ás 6-ra értünk haza... :shock: :shock: :shock: Kivagyok!!!!! Mindenki tologatta az időpontot és persze ez csak ott derült ki. De akkor már sajnálkoztak, a gyerek meg hisztizett!!!!! AAAAAAAA!!! Nálam meg nem volt kaja sem, mert úgy számoltam, hogy 3 és 4között otthon vagyunk... Na mindegy... Ha nem lenne itt két ügyvéd mondanám, hogy ezek az ügyvédek.... Na komolyan ne vegyetek, csak húzlak titeket!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én őket is sajnáltam.... Főleg mikor a gyerek rákezdett... Láttam szegényeken, hogy úgy elkezdtek kapkodni, hogy még a neveket is elírták. :lol: :shock:

Na ma ezzel telt a napunk. Holnap meg fincsi Tesco program. pfuuuj, most a hátam közepére sem kívánom, de ha még enni is akarunk... Ti szerettek ilyet vásárolni? Én utáok! :roll: :P

Deeeee! Vasárnap Babamamaexpo! Csak én megyek? Reni, nálatok mikor lesz? Megnézem a rucikat és utána este leírom mit vettem/láttam/tapasztaltam.
Ildi, nálatok is lesz vmikor, nem?

Szilvi, ti tapétáztok, ugye? Jaj, az is de "fincsi". A Heim Pálos cucc isteni lehetett. Mi csak fél évente járunk Bibuval., de az is épp elég. Hogy ott mi van délelött?! :shock: :shock: :shock: Annyi embert és gyereket én nem tudom mikor láttam utoljára....

Fanni, örülök, hogy megvagy és mionden rendben. Te sem mész az expora? Tudod miben adhatnál tanácsot nekem? Te használsz kismama tornás dvd-t? A barinőm Réka-fan, de azt hallottam az brutál. Van valaki másnak is ilyenje? Béres Alexandra? Vagy te használsz vmit? Nekem 'lájtos' kell, mert pihire vagyok itélve, meg az asztmám miatt sem lehet... Ezért hanyagolom a futópadot is.
Reni, te is tornázol otthon, nem? Te mit használsz?

Na megyek, mert ,már nem bírok gondolkodni.

Jó éj!!!
Vendég
 


ui.:Marcsi, jó hétvégét! Pihizz sokat! Pusssz
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk a baba expón! Szerintem érdemes kimenni, nekünk mindenképp hasznos volt!

Kinéztünk egy 3 részes babkocsit (http://www.minimano.hu/termekeink/babak ... _lila.html)
ilyen, csak nem lilában, hanem bézs és fekete.. Az expon 20% kedvezménnyel lehet megvenni őket.

+ rendeltem egy szoptatós párnát is a babzsákosnál. :)
Ugyan azzal az anyaggal van töltve, mint a babzsákok és lehetett hozzá huzatot is választani.. ott is volt 15% kedvezmény..

+ vettünk egy pocakig lógó csilingelő nyakláncot, amit elvileg hall a baba ahogy a hasadnak koccan és majd kint is megnyugtatja..
Hát hogy ebből mi igaz, azt nem tudom, de nekem tetszett:D:oops:

Én járok mindenféle tornára azóta is. Heti 2x az árpád hídhoz a gilda-maxba, ott van külön pocaktorna + ha van kedvem akkor itt Szentendrén sima alakformálóra.. ill. egyszer voltam spinningen is.. de az elég durva.. szigorúan pulzusmérővel..

Pár napja kezdtem én is nézegetni a Rékás és az Alexandrás tornákat..
A Réka féle Légy bombajó kismama című dvd-t "meg is szereztem"...
De én nem bírom, ahogy beszél.. egy torna alatt 5x mondja el, hogy "húúhaaaa" "konzultálj az orvosoddal" és két percenként kérdezi meg hogy "hogy vagy"??? és mindent a maga hangján...
Lehet fogok rá tornázni, de a hangot biztos le kell majd vennem.

Az Alexandra féle programok sokkal összeszedettebbek, nekem nagyon tetszenek, de nem tudom még hogy melyik a nekünk való..
A "Változz vissza" című biztos.. és ha jól láttam most 999.- Ftért lehet megrendelni.. A régebbi tornái közül több is ennyibe kerül..
A honlapjáról lehet elérni a webáruházat.
Én voltam nála a Gilda Maxban is még pocaktornán, nekem az is nagyon tetszett..
Szerintem a legtöbb dvd-t lehet otthon is, pocakosan is csinálni.. meg tudod állítani, ha úgy érzed hogy elfáradtál, vagy túl gyors..
A hasazást kell csak kihagyni, de ezt sem mindenki gondolja így..
Mi pocaktornán pl csinálunk ferde hasizomra gyakorlatokat.

Megnéztem azokat a ruhákat is, amiket ajánlottál (Eszti)
Igaz még nem vettem semmit, de szerintem jó minőségűek.. majd biztos fogok a webáruházból rendelni. Azt mondták ingyen kiszállítanak és ha kell hoznak több méretet és háznál eldöntöm melyik jó.. :)
Kint volt az Ille-Ollás lány is, nézzétek meg őt is ha mentek! :)

Na elkezdek konyhabútort tervezni.

Szép hétvégét, sok pihenést Nektek! :)
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Én szokás szerint mint egy kisgyerek már aludtam 9kor és reggel 7kor már fenn kukorékolok:))

Marcsi, Marcsi! Gratula a kislányodhoz, jaj én úgy örülök neki!!

Szilvi, sajnálom a húgodat, remélem semmi komoly, gyógyulgasson meg hamar, sajnos ez nem túl jó dolog ez a pajzsmirigy, anyukámnak is volt, megszenvedett vele, de aztán elmúlt.

Eszti, hát nem irigyellek a sok várakozásért, tényleg, ezek az ügyvédek... :lol: Bár én a szerződéseket úgy szoktam, hogy előre bekérem az adatokat és előkészítem, hogy mire jönnek az ügyfelek, maximum csak javítgatni kelljen benne dolgokat. Így nekik sem kell várni sokat és én is hamarabb szabadulok, meg az is tény, hogy ha sokan ott ülnek és az ember csak siet, akkor tényleg hajlamos elrontani dolgokat. Na, nem sztárolom magam tovább :wink:
Nekünk van egy ellipszis trainerünk, én arra szoktam rápattanni, kb már 3 hete megint csinálom folyamatosan, heti min. 5x és azóta tényleg nem is ment fel semmi, vagy legalábbisa csak egy minimális, jól is érzem magam tőle. Nálunk is van kismama jóga, meg ilyen labdás pocak-torna, csak utána kellene járni, hogy hol és mikor. Bár azt tudom, hogy a labdás dolog kedden 4kor van, lehet rászánom magam és elmegyek, bár én jobban szeretek itthon a tv előtt hajtani. Nekem is megvan a Réka DVD és osztom Fanni véleményét , engem is irritál a nő. Főleg, hogy elmondja azt is, hogy nem az a lényeg, hogy szupermodell alakod legyen, ennek ellenére ismételd vagy 1000x a gyakorlatot:))) Én azt az elején csináltam, az első trimeszterre valót, a másodikra előírtat már megnéztem egyszer, hogy szokjam, de még nem csináltam végig.
Úszni is jó lenne a hátam miatt, mert tök sokat fáj, amúgy is ferde a gerincem, de ahhoz venni kellene fürdőruhát és amit kismamákra látok, hát az erőteljesen 15.000-nál kezdődik, na ennyire azért nem szeretek úszni. Meg macerás ilyen hidegben a hajszárítás, meg félek is, mert sztem abban a nedves, párás környezetben minden gyorsabban és jobban terjed, nem?

Fanni, mire gondoltál a pulzusszám kapcsán, meddig lehet felmenni tudomásod szerint? Ezen már én is gondolkodtam, hogy vajon mennyi a jó. A másik a hasizom, egyre inkább érzem, hogy nagyon kezd eltunyulni, felülni is egyre nehezebb már, de én nem merek csinálni, ha még Réka is azt mondja, hogy nem szabad, akkor ott tényéeg lehet vmi, mert ő aztán nem kíméli magát.
Óóóó, tök jól hangzik az a csengettyűs dolog, hátha lehet kapni itt is vhol.

Akkor jó hétvégét Mindenkinek!

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Fanni! Nagyon szép a babakocsid! Nekem is a Minimanóból van. Az enyém Cam Cortina X3. Az is nagyon jó, én nagyon szeretem.
Holnap megyek ki én is, megnézem a rucikat is!
Reni! Nyugodtan sztárold magad!!!! :D :D :lol: :lol: :lol:

csajok köszi a dvd-s tippeket. Én is utálom a Rékát, de jók a programjai (sajna). Legalábbis nekem bejött. . Szandrát még nem próbáltam, de most lehet ez lesz...

Ne haragudjatok, de ma megyek, mert hulla vagyok, tegnap hajnali 1kor feküdtem le... :cry:

Ildi! Eltünt! Remélem nem hagyott itt minket! Bár bizti programoznak a fiával. :D
Szilvi! Remélem már szépen alakultok!!!
Marcsinak jó pihit! Holnap várunk!!!

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!


Nem tűntem el, csak sűrű volt a program mostanában... Dolgozok, órákat adok, tanulok, és mellette ott a család is. Néha kicsit sok, de remélem, most nyugisabb időszak következik :) .
Én a Márknál tornázgattam Rékára (levettem a hangot róla...), de most valahogy nem jut rá idő. Rohanok annyit, hogy az felér napi 2 Rékával is :D . És hozzá kell tennem: eddig kevesebbet híztam, mint az előzővel ilyenkor. Most +1 kilónál tartok, a Márknál ilyenkor +5 volt. :oops: Mondjuk most jobban oda is figyelek, mit eszek, nem akarom az előző +20 kilós produkciót megismételni... :D :D :D

Marcsi!
Gratula a kislányhoz! Apuka meg hidd el, teljesen odalesz érte, ha megszületik! Én már csak tudom: amikor a Márkkal voltam terhes, mindenáron kislányt akartam! De miután megszületett, annyira szerelmes lettem belé, hogy most a másodiknál is azt mondtam, hogy jöhetne mégegy kisfiú! :D Hova utaztál vidékre??? Remélem sikerült pihenned kicsit!

Szilvi!
Remélem minden rendben lesz a Tesóddal! Ha "csak" pajzsmirigytúltengése van, az gyógyszeresen elég jól karbantartható!

Fanni!
Húúú, jól hangzik ez a vásárolgatás!!! (irigy szmájli, duplán... ) :D .

Reni!
Háááát, azt hiszem én meg tudom cáfolni, hogy a kisgyerekek este 9-től reggel 7-ig alszanak... :D :D :D Márk max este 10-től reggel 6-ig... Jóóóó, tudom, Ő egy kicsit extrém eset :D .
Viccet félretéve: az úszás tényleg jót tud tenni, ha fáj a gerinced. Vagy esetleg egy kis masszázs???

Eszti!
Sikerült bevásárolni? Én valahogy mindig is imádtam vásárolgatni, mondjuk ennek Férjecském nem mindig örül : :oops: :D .

Mindenkinek további szép hétvégét! És pihenjetek!!!

Ildikó

Kép

Kép
neftis
 
 


Sziasztok lányok!

Tök jó volt végigolvasni,amiket írtatok és örülök,hogy mindenki jól van.
Egyedül amiatt voltam csalódott,hogy azt hittem,már Eszti beszámolója is fog várni a 4D-ről-képekkel illusztrálva...
De ami késik,nem múlik-remélem. :lol: :lol: :lol:
Nekem is jól telt a hétvége,utoljára augusztusban voltunk anyukámnál,ő Miskolctól nem messze,Abaújszántón lakik,én is ott nőttem fel.Most így találkoztam a tesómékkal is,meg a keresztlányommal+pár régi szomszéddal/baráttal-szóval jó volt,csak kicsit elfáradtam.Hiába,nem vagyok a régi-de új se :lol: :lol: :lol: !
Annyira irigyellek titeket,hogy azon merengtek,melyik tornát csináljátok... :oops: :oops: :oops: -rám is rám férne,de nagyon...
Hízni ugyan nem híztam,max.fél kilót(ebből Panka lányom 305g! :lol: ),de fittnek abszolút nem vagyok nevezhető... :? :(
Na,majd hátha tőletek kedvet kapok! :lol:

Most megyek,mert az utazás eléggé lefárasztott,alig várom,hogy pancsoljak egy jót,aztán vízszintesbe tegyem magam...
Holnap jövök,jó éjt mindenkinek!

piki
 
 


Itt vagyok. Tegnap 9-re értünk haza. Egész nap rohangáltam! Ma is megyünk rohanni egy sort!
Adtak cd-t, de nekem netbook-om van a másik meg behalt... :cry: De lefotózom este. KISLÁNY!!!! Viszont Ő is szívat, mint Bibu anno, mert egy szem kép van, a többin maga elé húzta a kezét... :evil: :evil: :evil: Ezek a csajok...
Na indulok, este mindent részletesen leírok!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Marcsi, Ildikó! Ügyesek vagytok, hogy így tartjátok a súlyotokat!
Most én irigykedem egy kicsit! :)
Én már +6 kilónál tartok és ebből a babuci 600gr...
Hát remélem a végére nem szedem fel a tízszeresét a baba súlyának.. :D :oops: :oops:

Reni, úgy tudom, hogy 135-140/perc a max pulzusszám..
Én legalábbis ehhez tartom magam, de mindenki mást mond..
Védőnő szerint max 100 :) Akkor mondta, mikor nekem ülve 98-at mondott.. mondtam neki ha felállok már attól 110 lesz...
Háziorvos szerint 125-130 körül..
Az edző szerint, aki szintén várandós, aki tartja a pocaktornát 135..
A neten 140-et olvastam..
Mindenki magának érzi, hogy még mi az ami jólesik. De 140 fölé ne menjen szerintem.
Én egy spinning óra után néztem ennek utána, ott mértem először.. ott 150 volt az átlag pulzusom.. most már tudom hogy az soknak számít, akkor nem éreztem annak..
De ha még egyszer elmegyek, biztos figyelni fogom, hogy ne menjen 140 fölé.

Csilingelő gömböt neten is lehet rendelni, ha ott a környéken nem találsz. http://www.yogashop.hu/eszkozok/kieg13.htm

Eszti, most már legalább te is biztosan tudod hogy kislány! :) Örülök! :)
Én azt hallottam, hogy érzik az ultrahangot azért teszik az arcuk elé a kezüket, így védekeznek..
Nekünk is ezt csinálta.., azt mondta a doki, hogy a legtöbb baba így reagál.
Találtál valami jót az expon?
Mi a babakocsit még nem vettük meg, csak eddig az volt ami a legjobban tetszett.

Szép napot mindenkinek! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom,ma mindenki elfoglalt volt :) -legalábbis a hozzászólások száma erre utal.
Én is mászkáltam egész nap,mindig van valami elintéznivaló :? ,aztán meg vásárolni voltunk(semmi különös,hó eleji Tesco)...
Olyan gyorsan elmegy a nap,főleg így,hogy 4 után már sötétedik. :(

Az én babóm egyre fiatalabb-legalábbis az UH-s biometria alapján.
Bár ez se igaz,mert most tartunk annál a terminusnál,ami először volt az utsó menstruációtól számolva,csak aztán kicsit megugrott a növésben és minden UH-n hozzáadott a doki a korához 2-3 napokat.
Most nem nő olyan gyorsan,amitől kicsit meg is ijedtem,de a genetikai UH-n azt mondta a szonográfus,hogy ez teljesen normális,semmi rendelleneset nem jelent,ne aggódjak,ez már egyéni adottság,aztán majd megint lesznek olyan időszakok,mikor kissé újra megugrik...

Viszont így pont egyidősnek számít a te babáddal,Ildi! :lol: :lol: :lol: Ezt csak most vettem észre!
Eszti,ti már jócskán leköröztetek,pedig már veled is voltam egy napra kiírva.Ti tapasztaltatok hasonlót a bébivel kapcsolatban?
Ez most komolyan érdekelne!

piki
 
 


Sziasztok!


Nem tűntem el, csak 3 napja olyan sz@rul vagyok... Be van dugulva az orrom, de taknyom-nyálam egybe folyik, nem kapok levegőt, fáj a torkom, nyűgös vagyok stb. ... Na mind1 :? :)

Marcsi ari az új vonalzód! :D Még csak most vettem észre! :oops:
Nekem az első genetikain mondták fiatalabbnak 2 héttel a babát, most meg a korának megfelelő volt. Nem értem :)

Eszti gratulálok a kiscsajszihoz!!! :lol:

Én olyan lusta vagyok tornázni! Még az ágyból is nehezen kelek ki, nemhogy még nekiállok tornázni! :oops: :lol: :lol:

Tapétáztunk a 7végén (vagyis csak a párom dolgozott, én felügyeltem 8) ), de csak a fele lett kész. Szép lassan meglesz minden. :D

Vigyázzatok magatokra és a babókra, ne emelgessetek és pihizzetek sokat!!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi! Akkor a Szilvivel is pont egy idős vagy! :) Ha jól látom :)
Ez jó :D :D :D
Vendég
 


:lol: Fanni,én nem is vettem észre!Ez tényleg jó! :lol: :lol: :lol:

Szilvi,gyógyulj meg hamar!Mennek a pozitív energiák ezerrel!
Remélem,csak egy banális nátháról van szó,az is eléggé meg tudja gyötörni az embert.Én például iszonyúan utálom,ha folyik az orrom,de ha bedugul,azt még jobban. :? :x

Csodálkozom is,hogy ebben a szottyos időben még nem szedtem össze semmit,tavaly ilyenkor már javában taknyoltam én is,ami ki is tartott tavaszig...

Szilvi,köszi,bár abszolút nem ilyen vonalzót akartam,de a legaranyosabbakat már kiválasztottátok előttem :lol: és természetesen egyformát nem szerettem volna senkivel-bár ez egyre jobban tetszik,ráadásul teljesen igaz! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: