Új privát üzeneted érkezett!

Szly: valoszinu hogy nalunk is ez fog torteni :lol: Huzzuk a dolgot amig egyszercsak ugy nem erezzuk mind a ketten hogy most kell azonnal a baba...tudod ezek az olyan csinaljunk egy kis Gerit most rogton pillanatok :lol: ....aztan vagy bejon vagy nem.
De en mar nem is torom a fejem rajta mikor kene hogy kene....mensi elott es utan nem vedekezunk, csak peteereskor...szoval azert van pici izgalom es drukk es lehetoseg a megerkezesere.
Vendég
 


Ilyet én is csináltam, hogy most biztos nincs peteérésem és mehet. Egyszer egy ilyen után késett pár napot. Akkor Roli még kb 6 hónapos volt. Már teszteltem is, de megjött. Akkor valahogy nem bántam hogy nem lett baba.

Kép
szly27
 
 


Henka kórházban van, beállítják a vérnyomiját. Írta nekem priviben.

Na ennyit ér a memóriám. Mire végig olvastam amit írtatok elfelejtettem kinek mit akartam írni és már nem tudok visszaolvasni.

A pocakom sajna többet mutat mint amekkorát kéne, de már kezd nem érdekelni. Olivér után nem nagyon ment vissza és kb terhesség elött is ekkora volt. A mellem alatt ha befeszítem nagyon kemény és ki is áll. A dokim megnézte és szerinte nincs sérvem. De valami nem stimmel az biztos. Majd megint megnézetem. meg persze sok háj is van rajta. :?

Amúgy bárhova megyek mindig bűszkén mutogatom. :D :D :D

Mennem kell Olivér felébredt. Majd még jövök.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

 
 

Csajok!
Előbb írtam egy olyan hosszú levelet,és épp azt gépeltem,hogy na ezt gyorsan elküldöm mielőtt elszáll az egész,és lám elszállt! :twisted: :twisted: :twisted:
Szerintetek ideges vagyok?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia!
Ne legyél ideges! :wink:
Sajnos van ilyen... :(


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


jajj, már megint nisreen....
én úgy kivagyok már ezektől a kéretlen hírdetésektől...

Nisreen!
Nem lehetne elfelejteni ezt a topikot (is)???


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Tenyleg, most mar emlekszem, Henka nekem is irta, meg a masik topikban is, hogy be kell fekudnie. Remelem minden ok lesz utana vele.

Szly: en regen sose csinaltam ilyet, mindig nagyon vigyaztam hogy a legkisebb eselye se legyen meg annak, hogy terhes maradjak...nem olyan a csaladi hatterem, hogy lenne hova vinni....
Most viszont elvezem ezt a veszelyes kis jatekot....hiszen nem fogjuk csoppet sem banni ha "veletlenul" megis elobb besikeredik....az anyagiak, meg csak elrendezodnek utana valahogy.

Patricia: en pont most jartam igy az iwiwen...elszallt a szepen hosszan legepelt levelem....en is bepoccentem :lol:
Mar akartam toled kerdezni, hogy van e a vendeghazatoknak honlapcime. Vagy tudnal meselni rola egy picit? Hol van, milyen pihenesi sportolasi lehetosegek vannak?
Ha hazamegyunk biztos utazgatni fogunk kicsit es en nagyon szeretem a nem mindennapos, ismert helyeket es a sok palmafa utan vagyom mar egy kis hazai erdore hegyekre.
Vendég
 


Jaaaj csajok! Ezt mar reg elakartam nektek meselni, de mindig elfelejtettem....kepzeljetek van itt egy valosagshow a tv-ben.....egy csalad eleterol szol....1iker lanypar utan 6-os ikrei lettek a nonek....reszleteket nem tudok, eddig 2-3 alkalommal tudtam elkapni veletlenul a musort a tv-ben, de mutatnak a bevezetoben reszletet a terhessegrol is....hat ekkora hasat meg nem lattam!!!!!! :D Azikrek valami tunemenyesek 3fiu 3lany kicsit huzott szemuek, a papa is valami keverek lehet mar. Tisztara olyan az eletuk mint az ovoda....a multkor egy olyan reszt lattam mikor vasarolni mentek....piros selyemszalagra van felfuzve 6 karika egyforma tavolsagonkent....mindenkinek megvan a sorban a helye, megfogja a karikajat es barmi tortenik azt nem engedheti el addig mig a mami azt nem mondja, hogy lehet....ugy mentek mint a kislibak sorban....rangattak egymast a szalagos karikakkal, de nem engedte el a kislany meg akkor sem mikor felesett. Mutatjak a reggeleket, mindegyiket megmosdatni, fesulni, lanyoknak frizura, feloltoztetni....szerintem valami csoda, hogy birjak szusszal...es a hisztik...mindig van valamelyiknek valami nyugje baja....nagyon erdekes es hihetetlen az egesz. A tobbit a fantaziatokra bizom :D milyen lehet 8 gyerekkel abbol 6 egykoruval elni. Ja azt nem mondtam a nagyok 8 ev koruliek lehetnek, mar suliba jarnak a kicsik meg szerintem meg nincsennek 3 evesek.
Vendég
 


Most beszéltem Henivel tgelefonon. Szegénynek még mindig magas a vérnyomija, de ma kapott egy újjabb gyógyszert. Elvileg holnap hazamehet a kórházból. Már fogyott 2,5 kg-ot, mert diétán van és szar a kaja. Mindenkit üdvözöl. :D

Angel: Jó hogy tudtok majd egy kicsit utazgatni, az kell is. Már szerintem az is sok utazgatásba fog telni, ha minde rokont, barátot aki fontos nekte végiglátogattok. (Bár lehet, hogy egy nagy összejövetelt kellene csinálni ahol ott van mindenki és legalább nem kell mindent százszor elmesélni. :D )

Patricia: ne is törödj vele, majd egyszer ha fontos volt mégegyszer megírod. Én ha el nem felejtem időnként írás közben kimásolom a szöveget, hogy így ne járjak.

KÉPZELJÉTEK A HÚGOM VÉGRE MEGSZÜLT. FÉZER REGINÁNAK HÍVJÁK, 2850 GRAMM, 52 CM, ÉS 10 ÓRAKOR SZÜLETETT.

szilpa: a reklámokat én sem szeretem, de szerintem ez olyan téma amire sajna a mai világban nagy szükség van. És elég drága egy kezelés, itt pedig talán van rá esély, hogy nem csak a pénzről szóljon a "segítség". Azért megértelek, hogy nem szereted, ha valaki olyan néz be hozzánk, aki nem a témánkhoz szeretne hozzászólni.
Amúgy, hogy vagytok? :D Hogy bírjátok ezeket a "szar " jeges napokat? Kidugjátok egyáltalán az orrotokat?

Többiek? Mi újság? Hol vagytok?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk. Ma végre kimozdultunk. Voltunk baba-mama klubban. Roli jól eljátszott, én meg jót beszélgettem. Ott mondták, hogy van egy csaj, aki dec. 20-ra volt kiírva és még mindig nem szült meg. Hát nem lennék a helyében. Holnap beindítják neki, ha addig sem lesz semmi. Én inkább szeretném egy héttel hamarabb megszülni, mint akár 1 nappal is tovább hordani a kiírtnál. Szerencsére nekem Roli is 9 nappal hamarabb jött. Mire meg kellett volna születnie, már rég otthon voltunk.

Kép
szly27
 
 


Ma délután felfedeztem, hogy egy egér van a konyhában. Gyuri a fával hozta be. Teljesen kivagyok tőle. Nem először fordul elő. Hiába mondom neki, hogy egyesével szedje a fát!
Nagyon eltűnt az egér. Nem tudjuk hol van, úgyhogy remény sincs, hogy ma elkapjuk. Nálunk ráadásul nincsenek ajtók. Bejárja tuti az egész lakást. Még jó hogy a hálóba és a gyerekszobába nem tud bejönni.
Holnap veszek ragasztót, kirakom és elmegyünk anyuékhoz. remélem holnap meglesz. De apa sem nagyon töri magát, hogy elkapja. Én meg nagyon nem szeretem.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok lányok!

Újult erővel és idegrendszerrel csatlakozom :D
Titanilla!
Teljesen igazad van,ami fontos volt azt úgyis leírom mégegyszer,ami meg nem hagy szálljon...
Sly!
A Protecnek vannak ilyen zacsija,amit minden kis hely alá be tudsz csúsztatni,így Roli elől is biztonságban marad az egérméreg.A fiamból indulok ki,hogy ő miket meg nem talál :shock:
Szilpa!
Köszönöm a hozzászólásod fényképező-ügyileg,de mivel én is így gondolkodtam,már úgy is vittük be a gépet,hogy mielőtt a javításhoz kezdenek mondjanak egy árat! Hát ezt ama megkaptuk-Brü-hü-hü :cry: 37.000Ft,optika-csere... A durva az,hogy mi 2005-ben hozattuk a gépet Kölnből,átszámítva 100ezer Ft-ért. Most a javítási költségen már nagyobb felbontású,többet tudó,ugyanilyen sony gépet kapunk. Én meg agyvérzést.
Na ezt most elküldöm! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Folyt.köv.
Drága Szilpa! Jól kezdődik,mi? Lenne hozzád egy kérdésem / kérésem..nem megbántani akarlak,félre ne értsd,meg nem is kötekedni,de nem szeretnél véletlenül kékkel írni??? :lol: Nekem fizikai nehézséget okoz, a citromsárga elolvasása a fehéren.És a narancshoz mit szólsz? Ha nem hát nem,nincs harag! :lol:
Angel!
Köszi az érdeklődést,de mivel nem szeretném,ha azt mondanák,hogy ingyenes reklámfelületként használom a babanetet,így elküldöm priviben az infókat,jó?! :)
Csilla!
Mizujs a babóval? 3 napos láz lett? Mert a tünetek alapján annak tűnik.Márk 8 hónaposan esett át rajta,de vele sajna megjártuk akkor a fülészetet (fel is szúrták a fülét fölöslegesen!!!) aztán a gyerekambulancián vért is vettek tőle! :cry: Nagyon megszenvedtük az egészet!
ti meg már szerencsére túl is vagytok rajta,ugye?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Helló lányok!Köszi az aggódást,jól esik hogy hiányoltok engem.

Ma délben jöttem a kórházból.Most úgy néz ki jó lesz a vérnyomásom,3 féle bogyót veszek be reggel,1-et este.Úgy érzem sokkal jobban vagyok.Most mértem 128/89.Ennek örülök.Mert nekem sajnos a jó vérnyomás feltétel a baba projekthez.

TITI:Még egyszer köszi hogy hívtál,tényleg nagyon örültem neki.Egy kicsit felvidított a kórházi napokban.Az osztályon én voltam a legfiatalabb,a többi beteg mind idősebb volt.
Az éjszakák elég sz...-ok voltak mert az egyik nőci annyira horkolt hogy nem tudtam tőle elaludni,a második éjszakán kénytelen voltam altatót kérni hogy tudjak aludni.De kibírtam és most itt vagyok!!

Angel:neked is köszi az érdeklődést,az én mensim 25-dik napra jött meg véreztem mint az állat,és még most is van egy kicsit lassan egy hete tart már.De nem baj legalább kitisztul odabent minden!!!Tök jó hogy jöttök haza ,biztosan találsz majd magadnak egy jó kis állást.És utána jöhet a bébi!!! :lol:

Képzeljétek,szombaton kellett befeküdnöm,a kórházba,és pénteken hívott az egyik barátnőm volna egy jó kis munkahely ott ahol ő dolgozik.Egy CBA-ban leszek eladó,pénztáros.Nem nagyon kell megszakadni,4 en leszünk dolgozók már beszéltem velük nagyon rendes fiatal jópofa csajok.Baráti légkör nem kellmajd 4 faluba szaladgálnom van szabadnap stb.Egyenlőre most elmegyek dolgozni,aztán ha jól leszek,próbálkozhatunk a babával!!! :lol:

Pénteken lesz Domi szülinapja,m,ajd ünnepelünk.

Titi:a te kisfiadat is Isten éltesse!!!

Puszi mindenkinek!!!Jók legyetek.

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap nem voltunk itthon, hogy az egér besétáljon a csapdába. El is kapta egy adag ragasztó.

Henka! Jó hogy megtalálták a jó gyógyszereket. Jó sok bogyót kel szedned! Meddig fog ez tartani? Én nem vagyok jártas a vérnyomás ügyben. Ezt most szeded és egy idő után gyógyszer nélkül is jó lesz? Vagy nagyon sokáig kell szedned?
Ha a családban valaki kórházba kerül, tuti találkozik hasonló horkolós egyénekkel.

Szilpa! Én is csatlakozom Patríciához, kicsit nekem is nehéz olvasni a szín miatt.

Patrícia! Mérget nem rakunk ki, mert ha megeszi az egér, és megdöglik, nem találjuk meg. Ma reggel is úgy elbújt, hogy nem tudtam hol van, még csak nem is matatott. Az egérragasztóba szépen beleragadt, 300 ftom és 10 dkg sajtom bánta, de megérte, mert megvan az egér.

Kép
szly27
 
 


Szly: csak egerrol ne beszeljunk :) Kepzeld egyszer megkergetett engem egy patkany.....egy kapubejaronal megrekedt, nem tudott elszaladni en meg ahogy mentem a jardan meg jo utana is neztem, nem sejtettem, hogy meg ott van....a szemunk osszecsillant az utcai lampa alatt es tamadt....derekmagassagig felem ugrott, ha nem ugrok arrebb ramugrik es megharap, aztan en szaladtam elol a patkany meg utanam.....par masodperc utan kapcsoltunk, hogy a felallas valahogy eleg mokas, megtorpantam es akkor o is megfordult es elszaladt. Nagyon remiszto volt.

Patricia: meg nem jott meg a privi. Elkuldted mar?

Heni: jo hogy itt vagy megint...majd akarok toled kerdezni par dolgot priviben.
Kicsit kivagyok mert valami nem stimmel velem....nem tudom mik ezek a tunetek amik jelentkeznek, hogy ezek normalisak e.....orvoshoz meg meg nem akarok menni mert megint egy csomo penz es ha azt mondja, hogy minden ok...max csak egy kis egyszeru "szokasos" gombas valami es ugyanazt a kupot adja amit recept nelkul megveszek a boltban....akkor megut a guta, hogy egy havi sporolt penzt kidobok az ablakon.....alig varom, hogy vegre otthon nyugodtan elmenjek a dokimhoz es megbeszeljunk, tisztazzunk mindent. Mindjart irok, hatha tudsz segiteni.
Tok jo hogy talaltal munkat es hogy a vernyomid is rendben van vegre....par honap es akkor johet a babaproject megint.....megvarsz minket??? :lol: :lol: Mi aprilisi mensi utan vagunk bele teljesen elesben.....remelem aprilis vegere nekem is lesz otthon melom.
Boldog szulinapot a szulinaposoknak!!!!
Vendég
 


Angel ha te vagy a fotón tényleg olyan vagy mint egy ANGYAL!!!

Amúgy majd olyan március végén a 3.-ik mensi után szeretnék belekezdeni,de majd még kiderül.Csak beáll a vérnyomim addig.

Elküldtem a privit.Csá!! :lol:

KépKép
henka76
 
 


Koszi a bokot :D :oops:
Az angyalka becenev egyebkent a karacsonyi szuletesem miatt van...mikor kicsi voltam a felnottek mindig azzal poenkontak, mikor megtudtak dec.25-en szulettem, hogy megkerdeztek: akkor az angyalka hozott teged???? En mar nagyon untam allandoan ezt hallgatni es volt, hogy azt mondtam nem en vagyok maga az angyalka.

Tok jo, hogy egyszerre fogunk probalkozni :lol: Lehet mi fogjuk inditani a 2009 teli kismamik rovatot? :lol:
Vendég
 


bocs elirtam...2008 teli...de lehet 2009 ev elejei is :D
Vendég
 


Sziasztok!

Angel! Nem lettem volna a helyedben a patkány ügyben. Én is nagyon félek, pedig a hörcsögöt, meg ilyesmit szívesen megfogom. Volt már régebben is egerünk. Pont amikor Rolival voltam 10 hetes terhes. El akartuk kapni. Az egér bement a szekrény háta mögé. Gyuri odaállított a szekrény egyik végéhez, hogy ha jön az egér, ijesszem vissza és ő a másik végén elkapja. Na hát az egér jött, de nem én ijesztettem vissza őt, hanem ő engem. Én szaladtam el, az egér meg ki.

Ma kitakarítottam mindent, Domestosos vízzel felnyaltam a konyhát és a laminált padlót. Még a gondolata is borzaszt, hogy hol járt az egér.

Henka! Dominak előre is boldog szülinapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, emlékszik-e rám még valaki, novemberben bejelentkeztem, de sajnos nem sikerült a terhesség. Hát rá sem álmodtam, hogy ilyen hamar, de teszteltünk, és pozitív. Nagyon remélem, ezúttal rendben lesz minden! Nem akarom elkiabálni, de annyira boldog vagyok! A szűk környezetünknek biztos nem mondjuk el a 12. hétig, de "nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek" alapon megosztom veletek. Tudom, ti már elöbbre jártok, de szeretném megkérdezni, azért csatlakozhatnék újból hozzátok? Végül is, ha az előzményeimet nézem, boldog leszek, ha kihúzom augusztus végéig!

Kép

Kép
dunyi
 
 


Dunyi!
Kb. 1 perccel ezelőtt olvastam a hozzászólásod az őszi topoicban!!Írtam is neked! Halkan,de gratulálok! Biztos minden rendben lesz,és természetesen örülünk,hogy újra köztünk vagy! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


KÖszi szépen, nagyon aranyos vagy!

Kép

Kép
dunyi
 
 


Szia Dunyi!

Gratulálok a picihez! Tök jó, hogy írsz ide is, legalább többen leszünk. gondolom orvosnál még nem voltál? Mikor akarsz menni?

Kép
szly27
 
 


Helló Dunyi!

Örülök hogy ismét itt vagy ,és annak külön hogy nem egyedül.Nagyon ügyesek voltatok gyorsan összejött a baba!! :lol:
Mi nem próbálkozhatunk csak március körül,feltéve ha rendben lesz a vérnyomásom.
Nem tudom hallottad e hogy nekem is el kellett venni a babát,vasárnap lesz 5 hete a műtétnek.
Lelkileg jól vagyok,csak néha jönnek rám a rossz emlékek.
Most kedden fogok kezdeni egy új munkahelyen remélem jó lesz.

Szly:köszi a köszöntést!Már kíváncsi vagyok mit fog szólni az ajándékokhoz!!

KépKép
henka76
 
 


Dunyi:Annyira örülök, hogy újra köztünk vagy és nem egyedül. Most minden rendben lesz!!!!! :D :D :D Mikor mész dokihoz? Hogy van Patricia? É Mi történt veletek mióta nem voltál? (azon kívül, hogy összejött a baba :lol: )

Szly: Nem irigyellek a takarítás miatt. Gondolom nem volt kellemes.

Holnap megyek AFP vérvételre. Nem tudjátok éhgyomorra kell menni, vagy lehet enni? Segítsen aki tud!!!

Heni: hogy vagy? Naggyon kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni az új munahely.

Angel: tényleg nagyon szép vagy. Nagyon hasonlítasz az egyik barátnőmre. Ő épp Los Angeles és Mexikó között hajózik. Ő is márciusban jön haza.

Patricia te hogy vagy? Te mikor mész AFP-re?

ma egy kicsit feszültebb vagyok a kelleténél. :( :roll:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla!
Én sem tudom, hogy lehet e enni Afp előtt. Én is holnap megyek, utána meg a fogorvoshoz is menni akarok. A fogorvos után viszont 3 óra hosszáig nem ehetek. Szóval jó lenne valamit enni előtte.
A másik fórumon volt akinek mondták, hogy éhgyomorra menjen, volt akinek mondták, hogy ehet. Talán attól függ, hogy mi mást vizsgálnak még. Szerintem most nekem Hepatitis lesz meg az Afp.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Nekem kimondottan azt mondták hogy ne egyek AFP elött,de tényleg volt olyan is akinek meg azt mondták ehet....
Na ezzel aztán sokat nem segitettem :oops:
Vendég
 


Dunyi: nagyon orulok hogy ilyen hamar babas lettel ujra. Hany normal ciklust vartatok meg a veteles utan? Ha jol szamolom 2 ciklusod lehetett. De joooo neked !! :lol: :o

Titanilla: nem tudom mi van ma, de en is iszonyu feszult vagyok (baba nelkul is) egesz nap csak zsortolodok mindenen es csak b...om a mellettem levoket...ill csak a paromat, mert a munkatarsaimat nem tudom....annyira nem beszelek meg jol angolul...ok sem...lengyelul meg meg nem tudok :)

Mindjart jogazom egyet, az hatha lenyugtat.

Szly: megneztem a honlapotokat...nagyon tip-top kis vendeghaz....de nem lehet konnyu egy ilyet uzemeltetni.....en most egy 24 szobas (ill apartmanos, mert van benne konyha is) kis hotelban dolgozom, takaritok, de latom mennyi gond van az uzemeltetessel...nem egyszeru feladat.
Lehet ha hazamegyunk meg talalkozunk :D

AFP: ha rajtam mulna en kihagynam...itt amerikaban nem is csinalnak ilyet....kozvetlen ismeroseim kozott meg sokan jartak ugy hogy nem volt jo az ertek, hetekig vivodtak mi lesz ha beteg lesz a gyerek....aztan egeszseges kisbabajuk szuletett. De gondolom mindenki ismer ilyen torteneteket....es hat otthon kotelezo ez a vizsgalat.....azert szoritok, hogy jol sikeruljon nektek!
Vendég
 


Bocsanat elirtam....Szly helyet Patricianak szol a vendeghazas resz. :D Mondom en hogy ma nem vagyok kepben....nem vagyok beszamithato allapotban :D
Vendég
 


Sziasztok!

Dunyiiiii!!
Hát persze, hogy emlékszünk rád! örülök, hogy újra küztünk vagy, és pláne, hogy ne megyedül! Gratulálok! Persze csak halkan, mert te is csak súgtad nekünk, hogy van egy "buborékod". :)

Én is úgy tudom, hogy AFP előtt nem lehet enni!!!

Patrícia! Szly!
Akkor nem írok narancssárgával.
Eddig nem volt gond, nálam ez már megszokás. A másik topikban vezettük be, mindenkinek egy időben volt egy "saját" színe. Nekem ez jött. AZért volt jó, mert volt, hoyg egy nap alatt 5-6 oldalt is írtunk, és így könnyebb volt visszakeresni, hova írtunk utoljára. De akkor ezt itt hanyagolom. :)

Titanilla!
Köszi a kérdést, jól vagyunk. Persze, kimászkálunk. Kendének hétfőn ekzdődött a bölcsibe-beszoktatás. A várakozásokat felülmúlta, nagyon jól megy, haz sem akar jönni. Ma már ott is ebédeltünk, és megette a főzeléket. Itthon egyáltalán nem hajlandó egyik főzelékből sem enni egy kanállal sem. Szóval minden oké.

Szly!
Én sem tudom, mi lett volna, ha tovább hordom a kiírtnál Kendét. Én 5 nappal az időpont előtt szültem, és így is 4 kilós volt. :shock: Mi lett volna, ha még nő egy kicsit odabent?? Igaz, nem is hagyták volna bent végig, mert cukros voltam, sé azzal megindítják pontosan, vagy 1-2 nappal előtte. Nekem ezt a természet elintézte, nem indítottak. :)

Heni!
Nagyon örülök, hogy már otthon vagy! Remélem, a vérnyomid hamar beáll, és indulhat a babaproject! A munkahelyhe gratulálok!

Angel!
Ez a patkány-ügy elég rémesen hangzik!



Tegnap este gyerekem játszott valamit a mamával a szobában, míg én melegszendvicset gyártottam, egyszercsak azt halljuk a barátnőmmel a konyhában, hogy Kende hangosan: " Jaaajjj, nyem akaaatam." :lol: :lol: Olyan jól jött ki, jó nagyot röhögtünk. Persze Maki utána mondta a dumát, hogy így a labda, meg úgy. De azóta sem tudom, mit csinált. :)
Meg mostanában ha valamit jól csinál, megdícséri magát: "ügyes a baba!" :lol: :lol: :lol: Egyszer még a saját fejét is megsimizte. :lol: :lol:

Ma délután meg folyamatosan szeret. :D :D :D Állandóan jön, szorítja a nyakam, és mondja, hogy "szejetem, szejetem". Én meg a megfulladás helyett inkább olvadozok. Annyira jó. De ha én mondom neki, hogy szeretlek, akkor is ugyanígy odajön, és mondja ő is. :D :D

A vérvétel/wasserman/vércsoport eredményemre egy hete várok! :shock: A múltkor egy munkanap alatt megcsinálták, jó hogy az sima vérvétel volt. Erre meg azt mondták, hogy 4 munkanap. Ma ment anyum elhozni a leletet, még a fele sincs kész. :( :( Addig meg fel sem tudom hívni a nőgyógyászt, hogy adjon időpontot, metr ha másnap du-ra behív, akkor milyen leletet vigyek neki. Ő mondta, ha megvan minden vérlelet, meg Uh lelet, akkor menjek. Én meg már mennék. Jó lenne tudni, mi a helyzet, meg mikor kell majd mennem AFP-re. Kéne időpontot kérni, és már "csak" két és fél hetem van a 16 hétig. Hmm, magyar EÜ. :evil:

Amúgy minden oké. Mindenféle rosszullét elmőlt már. Most kezd jönni a szép, kellemes időszak. Olyan fura ez, mert Kendével egyszer s em votlam rosszul, még csak nem is szédültem. Most meg az eleje nagyon vacak volt, pedig nem jött vissza semmi...
De most már minden oké, élvezem. :) :)
Remélem, ti is. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm szépen az üdvözléseket, nagyon aranyosak vagytok, hogy befogadtok megint! Próbáltam végig visszaolvasni, hogy képben legyek azért.

Henka, Angel! Nagyon -nagyon sajnálom, hogy ti is így jártatok! Nem is tudok mit mondani! Kívánom, hogy mielöbb újra legyen kis pocaklakótok! Remélem lelkileg már jobban vagytok.

Szly! nem, nem voltam még orvosnál, hétfőn megyek, aztán csinálunk rögön egy megtartó kezelést, hogy ne legyen gond...

Angel! Csak egy ciklus volt, az sem teljesen normális, elöbb jött, aggódom is emiatt, hogy túl korai ez az egész. A doki azt mondta, mivel nem kellett műteni, semmi gond, sőt, ilyenkor megerősödik a nyálkahártya, több esély van, hogy megmaradjon. Nagyon remélem, hgoy igaza lesz.

Titanilla! Pancsikámnál lehetett enni a cukorterhelésen kívül az összes vérvételen! Persze azóta változhatott... Köszönöm neked is a fogadtatást. Kislánykám nődögél, talán túl vagyunk a dackorszakon, szinte egyik napról a másikra teljesen megváltozott aranyom, varázsütésre. Lerakta a cumit, nem kér éjjelre sem pelust, elalszik egyedül, szófogadóbb, kezelhetőbb lett. Annyira hirtelen jött ennyi változás, hogy valamelyik nap össze is néztünk a férjemmel: Biztos a mi gyerekünk ez? Persze az erős akarata most is megvan, soha nem lesz egy mimóza, de hihetetlenül könnyebb vele. Remélem sokáig ilyen marad, bár tudom, egy gyereknél egy dolog biztos csak, hogy mindig változnak a dolgok.
Szilpa!
Nagyon ügyes Kende, hogy ilyen szépen beszél. És ez a szeretgetés! Drága lehet! Nálunk az az új, hogy minden este megkérdi: "Anyukám, boldog vagy?" Megtudnám zabálni ilyenkor!

Na, dugulok, mégegyszer köszönöm mindenkinek, hogy ilyen aranyosan fogadtatok!

Kép

Kép
dunyi
 
 


Sziasztok!

Minden gyerek egy csoda. Olyan édesek, mindig produkálnak valamit. Ennél nagyobb boldogság nincs is az életben. Olyan sokszor gondolkodok azon, hogy milyen jó, hogy Roli van nekünk. Most is például kipakolta a fehérneműs fiókomat és eltüntette a fehérneműket. Időbe tellett míg megtaláltam, beledobálta mindet a járókába. Megszidtam, bebújt a sátrába, tudta hogy rosszat csinált. Ott sunyított, odamentem, és úgy vigyorgott rám, hogy nem tudtam megállni, hogy ne szeressem meg. Tud hízelegni!


Dunyi! Mostmár biztos nem lesz semmi gond. Főleg, hogy az orvos is jobban oda fog figyelni rátok.

Ma voltam Afp-n. Nem ettem előtte, de kiderült, ehettem volna. Mindegy, mert a fogászatra megint nem jutottam be, mert még mindig szabin van az orvos. Már lassan egy hónapja. A helyettes meg nem csinálja meg, mert nem fáj, nem sürgős. Majdcsak sürgős lesz, ha így haladunk. Két hét múlva lesz orvos, addig remélem nem lesz rosszabb. Amúgy is bölcsesség fog, ha ez elkezd fájni, tuti ki kell húzni.

Mennem kell, mert Roli nem hagy.

Kép
szly27
 
 


Hello csajok!
Köszönöm a kérdést,én is jól vagyok,ilyenkor persze már fel sem tűnik,ha elmúlnak a terhességi tünetek! A jót könnyű megszokn! :D
Szerfán írtam nektek,de elszállt megint. :cry: Szóval azt írtam benne,hogy kedden pozitívan csalódtam az eü-ben,mert elmentem a büki védőnőhöz,és minden további nélkül adott beutalót AFP-re,meg Hepatitis-re,úgy hogy dokinál nem is voltam.Pecsét helyett ráírta a nőgyógyi pecsétszámát,sőt,még a háziorvoshoz is ő vitte el a másikat lepecsételtetni! Így végiggondolva ez inkább csak a védőnő érdeme,semmi köze az eü-höz.Ők csak rontanak a helyzeten.Szóval csütörtök reggel el is mentem vérvételre (a védőnőm azt mondta,ez az 1 olyan vérvétel,ami előtt lehet enni) Szóval Egerbe se kellett hazamennem,de még csak Szombathelyre sem,levették a vért itt Bükön! :D
A máik,ami negatív,felhívtam az egri védőnőmet,hogy megkapta-e már a 12. heti Down-on vérvételt,de még nem,sőt már meg sem kapják,személyesen kell érte menni!Hurrá!Azért felhívtam a genetikai labort,azt mondták az enyém még kiküldésre kerül,mert a Karácsony utánmiakért kell bemenni! De akkor hol is van ez az eredmény 1 hónapja????

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ebben a gyerekcsoda-dolodban teljesen egyetértek! Az ember nem is gondolta volna (legalábbis én még pocakosan sem) hogy egy Törpét ennyire lehet iimádni! :D Ahogy néz,viigyorog azzal a 6kis fogával,odapújk a pocakomhoz,"szájrapuszit" ad!Én meg csak olvadozok.
Lehet,hogy ez hülyeség,de én még fel sem tudom fogni,hogy hamarosan még valakit fogok ennyire szeretn.Pedi a szeretet nem osztódik,hanem többszöröződik!!! szeriintem!
Angel!
Örülök,hogy tetszett a ház.Valóban nem egyszerű a vezetése,pláne mióta van gyerkőcünk,de azót avan egy kedves hölgy,már-már második anyánk,aki mindig mindenben segít. :D
Képzeljétek tegnap éjszaka azt álmodtam megszültem! :) KAPTAM EPIDURÁLIS ÉRZÉSTELENÍTŐT!!! Azért a nagybetű,mert Márkkal sajnáltak tőlem mindenfajta fájdalomcsillapítót!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patr.! Vannak még rendes védőnők is! Nálunk egy boszorka van, de szerencsére nincs vele dolgom. Az még a doki szavába is belevág.

Ez a baba sokkal többet mozog, mint anno Roli. Tuti izgágább gyerek lesz. Mihelyst leülök, rögtön érzem is. Ez kicsit furi nekem. Igaz Rolival dolgoztam, nem voltam ilyen nyugodt helyzetben, ahol figyelhetném őt. Volt olyan, hogy este hazaestem, visszagondoltam a napra és kétségbe estem, mert nem éreztem mozogni. Akkor leültem és elkezdtem piszkálni, hogy adjon valami életjelet.
REmélem azért nem forog a bébi túl sokat. Vigyázni kell a köldökzsinórral!

Kép
szly27
 
 


Hát lányok milyen a sors,ma délutánra belázasodott Márk,holnap meg elvileg ndulunk "pihenni" :cry: Remélem nem lesz gond!
Csak azért néztem be,hogy elköszönjek tőletek npár napra,nem tudom lesz-e ott lehetőség vagy idő írni!
Vigyázzatok magatokra,pocaklakóitokra és babókáitokra!
Puszi minenkinek! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia: van lehetőség, de fizetni kell érte. A potrán, van pár gép.
De ti most csak a pihivel foglalkozzatok. Egyébbként úgy sem lesz időd netezni, annyi jó program van. Van külön játszószoba a picuriknak is. Van csúszda, labdás ködör és angyon sok érdekes játék. Ja és vigyázz mert nagyon jó a kaja!!! :lol: Érezzétek nagyon jól magatokat!!! :D

Hát lányok én leszek ma a mumus. Sajna én most egy kicsit panaszkodni fogog és tanácsot kérni. De elősször is tudnotok kell, hogy imádom Olivért és ő a mindenem és én is elolvadok tőle naponta legalább százszor!
Képzeljétek, kezdem azt hinni, hogy Olivér hiperaktív. Kezdek kipurcanni. Egész nap meg sem áll pörög egyfolytában. Ugrál, rohangál, sikitozik, stb.. Időnként eljátszik magában is, de az a ritkább. Játék közben szerepjátékot jétszik beszél közben vagy énekel esetleg mindokákat mond amit a bölcsiben tanult. Nagyon könnyen tanul, szinte már folyékonyan beszél. 1-2 szavát néha még nem értem, de a többit mindenki megérti. Elég választékosan felyezi ki magát és olyan kifelyezéseket, szavakat használ (helyesen) amiket mi ritkán vagy egyáltalán nem használunk. Gondolom a bölcsiben hallja. Egyszerre több dologra is oda tud figyelni.(pl. játszik és közben beszél és meghallja amit körülötte mondunk) Igazából az aggaszt, hogy nagyon akaratos és nem tágít az elképzeléseitől. Egyszerűen nem hallja meg ha rászólunk valamiért. Nem akar szótfogadni. Ma is ugrált az ágyon, amitől frászt kapok és rászóltam, hogy ne udráljon, mert leesik vagy megüti magát. Erre tovább udrált és jól lefejelt. Sírt 2 percig aztán nevetve folytatta az ugrálást. Hiába üti meg magát úgy, hogy gfáj neki, nem tanul a dologból.
Már arra gondoltam elviszem nevelési tanácsadóhoz, hogy szerinte mit ronthattam el és hogyan tudnék rá hatni. nagyon ki vagyok. Főleg, hogy sokszor nagyon fáradt vagyok és legszívesebben pihiznék. Biztos bennem van a hiba, de nem tudom mit tegyek. Sajna nem tudtam most pontosan leírni nektek a helyzetett, csak hozzávetőlegesen, hogy egy kis képet kapjatok, hátha van valakinek valami jó tanácsa vagy ötlete.
Már az is eszembe jutott, hogy el kéne vinnem valahová hetente legalább 3x, hoyg kitombolhassa magát. Még nem tudom, hogy hova lehetne vinni egy ekkora gyereket, úgyhogy várom az ötleteket, tanácsokat.
Lehet, hogy túlreagálom, csak az egészet, de kivagyok. Ha tudtok légyszi segítsetek!!! :roll:

Bocsi, hogy ilyen hosszú és negatív voltam, Ha tudtok kérlek legítsetek!!!

Én is voltam ma AFP-n nekem is azt mondták, hogy nyugodtan lehet enni előtte, csak ne cukrosat és zsírosat!

Most megyek ennyi elég volt ma belőlem!

Jó éjt és jó hétvégét!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Dunyi!
Ez az "Anyukám, boldog vagy?" kérdés nagyon kedves! :) :) :) Elhiszem, hogy elérzékenyülsz tőle.

Szly!
Elbújós-sátorban vigyorgós Roli is nagyon édes lehetett!! :D :D

Patrícia!
Szuper, hogy ott helyben elintézted a vérvételt. És tényleg nagyon rendes ez a védőnő! :D :D Az enyém is nagyon kedves, jóindulatú védőnéni. Én nagyon szeretem. Amit csak tud, megtesz a pácienseiért. :)
De ez az egy hónapos eredmény, hogy még sehol sincs... :evil:
Jó pihenést nektek!!

Titanilla!
Sajnos én nem tudok segíteni ebben, de vannak játszóházak, meg ilyesmik. :roll: Nem szoktatok menni Olivérrel?


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Titanilla:

Szerintem mindenkeppen ki kell Oliver mozgasigenyet elegiteni....jo lenne ha be tudnad iratni valami aktiv sportra. A kuzdo sportok szoktak ilyenkor segiteni, ott fegyelmet is tanulnak es az energiajukat is levezetik...csak azt nem tudom hany eves kortol lehet oda menni, vagy hogy nalatok van e valahol ilyesmi.
Addig probalj olyan jatekokat kitalalni ami teged pihentet de ot jol megmozgatja. Nekem mig babysitterkedtem nagyon jol bevallt a tuz, viz repulos jatek. A jatszoteren voltak magasabb es alacsonyabb colopok a foldben egymastol nem tul messze az egyik maszoka mellett...kitalaltam hogy melyik legyen a tuz, a viz, a repulo persze nem tul messze egymastol de megis a magassagkulonbseg meglegyen es jol elfaradjon a jatek alatt....en csak leultem az egyik colopre es kiabaltam tuz, viz repulo :) o meg mint egy kis bolond ugralt ossze vissza :) Nagyon elvezte, plane mikor gyorsitottam a tempon es alig ert egyik helyrol a masikra.
A problema ott volt, hogy en elobb meguntam es kifaradtam a kiabalasban, mint o az ugralasban :D igy raktunk bele meg hajot is meg meg nem is tudom mit, hogy ne legyen olyan unalmas.
Konyvtarban lehet talalni jatszos konyveket, a cimere mar nem emlekszem amiben nagyon hasznos es otletes jatekok vannak leirva gyerekeknek....abban biztos talalnal meg olyanokat amik jol megdolgoztatjak a fiadat ugy hogy te pihenni tudsz kozben.
A fegyelmezes meg biztos nem konnyu...ha nem vagy eleg szigoru es kovetkezetes akkor elveszited a "hatalmadat" felette. Ki kell talalni apro bunteteseket ha nem fogad szot...olyanokat amik allandoak es biztosan be tudod tartani, nem lagyulsz el...pl sarokbaallitas, vagy ha mukodik szobaba zaras (persze nem kulccsal) de ne valaminek a megvonasa legyen.....en igy csinalnam :D
De elso a sport! :D az majd helyreteszi....
Vendég
 


Sziasztok!
Patrícia!
Jó pihenét nektek, érezzétek nagyon jól magatokat. Kicsit lemaradtam. Hova is mentek tulképpen? Majd számolj ám be, milyen volt, vadászom a jó kis babás helyekre!
Titanilla!
Hát, bevallom, kicsit elmosolyodtam, de ne haragudj ám meg érte! Szó szerint mintha csak az én Lucikámról írtál volna. Ugyan így viselkedett, most higgadt le 1-2 hete. Sőt, ő még lány létére verekedett is a játszótéren, ha valaki nem úgy ugrált, ahogy ő fütyült... :oops: :oops: Pedig soha nem látott ilyent itthon. Annyira el voltam keseredve, hogy már gyerekpszichológusoknak írogattam itt a neten.
Annyit tudok tanácsolni, türelem, türelem, türelem... és következetesség....Próbálgatja a határait....
Ami még bejött nálunk, a számolás/bezárás. Közöltem vele, ha nem fejezi be, háromig számolok, és megy a szobájába. Rácsuktam az ajtót, de persze biztosítottam, ott vagyok az ajtó mögött, kijöhet, ha tud viselkedni. Nehéz volt, mert mindig összeszorult a szívem, ahogy kétségbeesetten menekült, a végén meg már kiabálta az ajtó mögül "bocsánat, viselkedem". Annyira gonosz boszorkának éreztem magam, de mást már nem tudtam kitalálni, nem halgatott a szép szóra. Végigcsináltuk nagy nehezen....Mára nagyon ritkán jutunk kettőnél tovább.. És próbáltuk mindig közölni vele, mit érzünk: "Anya nagyon szomorú, ha ezt csinálod, stb..."
Persze minden gyerek más, nincs recept, ez most egy ilyen időszak. Most már azt mondom, örüljünk, hogy erős akaratuk van, a mai világban kell is, és soha nem baj, ha ki tud állni az elképzelései mellett.
Nagyon ügyes, okos fiú Olivér, hogy már mondókázik, énekel, hogy ilyen szépen beszél.
És bocsánat, hogy így utólag:
Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok Olivérnek!
Kép
Szilpa!
Látom, lassan ti is készültök a szülinapi bulira! Terveztek valami zsúrt?

Kép

Kép
dunyi
 
 


Sziasztok!

Dunyi!
kéne valami buliféle, de még nem nagyon terveztem semmit. Csak eddig jutottam, hogy kéne..
A hét elején majd lesz időm kitalálni valamit, amíg várok a bölcsiben. Mármint remélem, lesz bölcsi, és ne mleszünk betegek... :?

Na, szegény Kenduszom.. Estére full taknyi lett. Amint kidobom az egyik teli zsepit, bemegyek a szobába, máris a szájáig lóg a következő trutyi. Délelőtt kezdődött, és szépen bedurvult neki. Szerencse, hogy láza nincs, nem köhög, és jó a közérzete, nem letört. És ha nagyon folyik, már szól is, hogy fújjuk ki. Ezt eddig nem csinálta még soha. Most nagyon dícsérgetem érte. De nem azt mondja, hogy folyik, vagy fújjuk, hanem hogy orrom buborékol. :lol: :lol: :lol: Ezt hallotta mamájától, és ez megtetszett neki. Sebaj! A lényeg, hogy szól. Bekentem neki Baby Luuf-al, meg kapott orrcsepept, remélem, időben megállíthatjuk, és nem lesz rosszabbul.
Megérzés, vagy szerencse, nem tudom. :roll: De pont most határoztam el, hogy veszek olyan Baby Luuf-ot a DM-ben, amiről régóta beszélnek a másik topikos anyukák, kipróbáljuk. Láttam, 5 évig eltartható, akkor elfér a polcon. Pont jókor. :) :) Remélem, használ majd. :roll:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Kendét! Roli is nagyon szenved ha folyik az orra, főleg este. Meg persze mi még porszívó orrszívóval szívjuk neki, azt sem szereti.
Baby Luufot annak idején én is vettem, de sajnos Roli kiütéses lett tőle. AMúgy is száraz a bőre. de ha olyan sokáig jó, akkor még tudom használni a tesónál.

Titanilla! Ez most egy ilyen korszak Olivérnél. 2 éves dackorszak. Egyébként tuti nem hiperaktív, mert egy hiperaktív gyerek nem csak ilyeneket csinál. Én tanítottam hiperaktív gyereket, hát mit mondjak, két óra alatt úgy felhúzott, hogy legszivesebben úgy megvertem vlna, hogy csak na! Persze visszafogtam magam.
Olivérnél biztos az is közrejátszik, hogy rossz idő van, nem tud kint szaladgálni, be van zárva, amit én is egyre jobban érzek.
Gondold el, hogy nekem a kicsi pont Roli ilyen idős korában fog megszületni. Már készülök, hogy nyugodt szopizásunk nem sok lesz!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ilyen ritkán, de ez a vizsgaidőszak teljesen lemerít. Szombaton voltam matek szigorlaton és még mindig van 3 vizsga. Csak az tartja bennem a lelket, hogy 2 gyerek mellett még nehezebb lesz :? .

Szóval Toncsi szerencsésen túl a háromnapos lázon, tényleg az volt. Nem kapott rá semmit, de már teljesen jól van.

Én január 2-án voltam a Down-kór szűrésen, de nekem azt mondták, kiküldik a védőnőnek :shock: . Szerdán majd rákérdezek. Akkor megyek a védőnőhöz, meg a dokihoz is el kellene már mennem. Csak őszintén szólva, nagyon be vagyok tojva. Toncsival már 15 hetesen kezdett nyílni a méhszájam, és félek, hogy most is ez lesz. De ha legalább tudom biztosra, talán jobban vigyázok :( . Előre azért nem szomorkodom (elég lesz akkor is :roll: ).

Megyek ebédelni, sok puszi Nektek.
Sok boldogságot a most ünneplőknek.
Üdv itt Dunyi, és nagy gratula!

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Köszi szépen a tippeket. Majd megpróbálkozom valamivel.
Most, hogy terhes vagyok nehezen viselem, ha Olivér sír. Gondolom a hormonok miatt.
Jó ötlet a szobába zárás, bizom benne, hogy nálunk is beválik.
Majd a barátnőmet megkérdezem nincs e valami jó könyve amiben vannak jó játékok. Ő óvonő. Én is bébiszitterkedtem, de mindegyik gyerek elég nyugis volt. Ők is hasonló korúak voltak mint Olivér. Talán most azért fura ez a helyzet.
A férjemmel beszéltük, hogy valamilyen sportot már most ki kéne próbálni, szerintem már érett rá, de még nem tudjuk, hogy mit. Bár ez az ő szakterülete, mert ő Tesnevelőtanár diplomával rendelkezik. Amúgy Ő teniszedző, de ahhoz még Olivér kicsi.

Angel: kint is bébiszitterkedsz?

Köszönjük a jókívánságokat és a nagyon édes képeslapot!!! :D :D :D

Csilla: Kitartás a vizsgákhoz!!! Tök ügyi vagy!!!
Melyik vizsgálat a DOW-n szűrés?

Szilpa: én homeopátiás szereket adok Olivérnek és már egész jól használnak. A gyógyszertárban is tudnak segíteni neked a megfelelő kiválasztásában, ha az orvosotok nem ért hozzá. Az j megelőzésre is, ha látod, hogy kezdődik valami. Tök jó, hogy már ki tudja fújni az orrát Kende. Olivérrel is még az orrszívós porszívóval szenvedünk. De már egész ügyes és ő is kiszívja a maci orrát így hajlandó leülni az lembe.

Képzeljétek: azt vettem észre, hogy napok óta nem érzem a babucim mozgását. Szerencsére nem fáj a hasam és még elég pici, így nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget., de azért egy kicsit aggaszt. Pedig edig meg voltam róla győződve, hogy érzem.

Szép napot mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Csillala! Hát nem irigyellek, mindig is utáltam a vizsgaidőszakot. Én nem tudtam úgy elmenni vizsgázni, hogy ne tanuljak meg mindent. Így mindig nagy hajtásban voltam. Persze gyerek és háztartás mellett, tuti nem tudnék mindent megtanulni. Csak olyan égő amikor kérdeznek és halvány lilám nincs róla.
Engem mostanában meg sem vizsgált a doki, csak UH volt. Így nem is tudná, ha nyílna a méhszáj. Jó korán kezdte nálad! Hány ujjnyival mentél szülni? Már ilyen korán keményedett a pocakod, vagy teljesen észrevétlenül nyílt?


Titanilla! Én most szerdától, vagyis 9-étől érzem a baba mozgását. Mostmár minden nap többször érzem. GYakrabban, mint annak idején Rolit éreztem.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek melózni!!
Kicsit izgulok mivel új munkahely,és nem tudom mi vár rám!!
Majd gondoljatok rám!!

Titi:ne aggódj mozog az a baba csak még nagyon pici és nem mindíg érzed.Meghát lehet hogy lusta!! :lol: olivér pedig majd csak megjavul.
egyébként én sem bírok Domival,mindíg azt kell csinálni amit ő akar.Mondtam szó se lehet róla!!Néha eljár az én kezem is.De már meg sem érzi a feneke!! :wink:

Csilla:hát nem semmi hogy most vizsgázol!!
Biztosan nehéz lehet gyerkőc mellett tanulni.Én is tavaly előtt tettem le a kereskedő-vállalkozót,és elég rosz volt Domitól tanulni.Zavart a ricsajozás.Te hogy bírod???

Szly:tök jó hogy már te is érzed a babát.Mikor megtudtam hogy terhes vagyok már magam elé képzeltem azt az időt mikor megmnozdul,kíváncsi voltam tudni fogom -e hogy ő az.Csak sajna most ez nem jött össze! :( Majd a következő.

Szilpa:jobulást a kicsinek.Az enyém ma kapta a 6 éveseknek járó oltást,remélem nem fog belázasodni tőle!!

Angel:meggyógyultál már??Voltál dokinál?Képzeld én is ma kértem a dokitól felfázásra bogyót mert tegnap annyira vágott mikor pisiltem hogy azt hittem leszedem a csempét!!Majd csak jó lesz tőle!
Jók legyetek,majd jelentkezek,és beszámolok az első napról a melóban.

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!


Henka! Holnap gondolok rád a munka miatt. Az első nap mindig nagyon izgi. De biztos jó lesz. Rolinak is kéne már kapni a 18 hónapos oltást, már majdnem 19 hónapos, de nem tudom mi van a védőnővel, nem küldi a papírt. Mostmár lehet fel fogom hívni.

Ma elintéztem a jogsimat. Fél éve lejárt és most vettem észre. 10300 ft. volt. Ebből az orvosi alkalmassági volt 6300, nem semmi. 10 évre hosszabbították. Kb 3 óra alatt mindennel megvoltam, pedig elég sokan voltak az orvosnál. Remélem nem kaptam el semmit.

Délután felmentünk Rolival sétálni, találkoztunk sok kismamával, akikkel a rossz idő miatt már régen beszéltem. Olyan jó volt egy kicsit kiszabadulni itthonról. Holnap baba-mama klub.

A pici most is itt mocorog a pocimban, olyan édes. Ma még nem is éreztem, mert egész nap rohangáltam.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok Kismamák. :)

Elnézést a zavarásért, de van 2 eladó légzésfigyelőm.

egyik:

Kép
Angelcare ** AC100 ** Légzésfigyelő
Légzésfigyelő ** Angelcare AC100** Matrac alatti szenzor-pad elhelyezés ** Teljes matracfelületen történő érzékelés ** Bármilyen szabvány kiságymatraccal használható (12 cm. vastagságig), kókuszmatraccal is.

5 nemzetközi díjas, 2 érzékelőlapos légzésfigyelő készülék. 2 drb. 1,5 V AA alkáli elemmel működik.
Ajánlott: 0-12 hónapos kor között minden babának.
Nekünk nagyon bevált, nem volt téves riasztás, csak a tudat, h. nyugodtan alhatunk.

Ára: 15000 Ft.


Másik:
Angelcare AC201R
Kép

Angelcare ** AC201R ** Légzésfigyelő és bébiőr
Légzésfigyelő és bébiőr egyben ** Hordozható ** 150 méter hatótávolságú ** Hangtovábbító szülői egységgel (Bébiőr).
2 lapos érzékelő, hang és fényjelzés.Hordozható szülői egység.Kókuszmatraccal is működik,nincs téves riasztás. Elemmel és adapterrel is működik.
Ára: 19000 Ft.

Ha valakit érdekel írjon pü.t. :)

További szép babavárást Nektek!

üdv: Hajni

Kép
Kép
h@jni
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: