Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Ma szünnapot tartottam a tanulásba, már nem tudtam mit olvasok! :lol:
Egész du. mi is szaladgáltunk mert ilyenkor anyuméknál eszünk és utána elszoktunk menni tesómékhoz is csak az a baj hogy ilyenkor a gyerekek csak nagyon ritkán vannak otthon mert az apai nagyszülőknél szoktak lenni.

Ma Zalán elég sokat mocorgott :P , biztos azért érzem jobban őt mert keresztbe van.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok,

Alig bírtam utánaolvasni a lemaradásomnak!

Üdv, Lecsó a csapatban! :-)

Azért nem írtam a héten, mert lakáskeresésben vagyunk. Sajnos, még mindig az albérletek közül válogatunk, mert venni idén még nem tudunk. Innen viszont okt.1. előtt ki kell költöznünk. Így szegény párom minden este lakásokat néz, én meg a netet böngésztem új hirdetésekért: legyen csendes, 3 szobás, lehetőleg földszintes, jó állapotú, cirkós és megfizethető, persze a környéken. Eddig egy lakás jöhet szóba...de az idő sürget.

A babó nekem is sokat mocorog már, érdekes, hogy ennyivel hamarabb érzem, mint Márknál!

Most meg megyek alukálni, mert leesem a székről, az álmosságtól!

Remélem, Pilchard jól van és a babája is! Kár, hogy nem jön többet! :-(

Jó éjt!
Sziasztok!



P

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Sziasztok!

Megkaptam a táblázatot.
Dóri, Lecsó, Reni írjátátok már le légyszi, a keresztneveteket, hogy fogják hívni a babót, melyik kórházban fogtok szülni, mikor várható a baba érkezése, tesó neve, kora, ill. köv. vizsgálat.
Illetve a következő vizsgálatot aki tud írja már meg, mert még csak augusztusi vizsgálatokat tudok:)

Én tegnap a mozgást túlzásba vittem, este szúródott a pocim alul. Sajna még mindig nem mozog többet, viszont a kocsikázást szereti, mert mikor vezettem tesómékhoz, többször is éreztem :)

Pusszi

Kép
bettó
 
 

 
 

No lássuk mit is alkottam :oops: Kép

Kép
bettó
 
 


Kép

Kép
bettó
 
 


Bővültünk :wink: Kép

Kép
bettó
 
 


Sziasztok Csajok!


Bettó! Tök ügyi vagy! :lol:

A nevem:Renáta 27éves vagyok!
Nevek:Martin, Laura,Debreceni klinika,2008.02.06

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon ügyi vagy Bettó!

Legközelebb 13.-án kell genetikai tanácsadásra mennem.


Pussz!

A legfrisebb kép "rólunk"18 hét 2 nap: Kép

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jadika!

Nagyon csini vagy!!!! :lol: :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Szisztok!

Köszönöm szépen :wink: , de a lényeget még Kriszti csinálta :)
Jadika, tök csini vagy. Alakul rendesen a pocak!!!! :)

Én voltam vérvételen, most egész szépen lesvették. Kedves körzeti dokinak nem vagyok túl szimpi, elégg flegmázott velem, majdnem visszamondtam a magamét, de mivel csak januárban megy nyugdíjba, még gyűjtöm egy kicsit magamban. Azt mondta nekem, hogy kiírta a vasat meg a folsavat egyben, meg külön a magne B6-ot. Mondtam neki, hogy én csak a kúpnak a receptjét kaptam meg, mást nem. És ezen vitázott, hogy ő ideadta nekem. Pedig mondtam neki, hogy nem mert a magne B6-nál is tanácstalan voltam, hogy milyet szedjek, mert nem mondott semmit. De nem is idegesítem magam, nem éri meg.

No megyek alakítok a táblázaton :wink:

Puszi

Kép
bettó
 
 


Kép

Kép
bettó
 
 


Bettó!

A körztez dokit én is utálom,én is be szóktam neki szólni.Azt hiszi,hogy az ember hülye,mert ő orvos.Rosszul vagyok tőle.Januárba nyugdíj???Jaj de jó lenne,ettől a palitól miden jobb!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Bettó!

A gyógyi amit szedned kell:Ferro flogam,ha jól írtam le :roll:
A magán dokiddal ki tudod írtani!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni!

Igen sajna csak januárban. Eddig úgy volt, hogy már szeptemberben. :twisted:
Azt írta ki. Igen mondta, hogy Juhász is kiírja nekem. Én meg ahogy megkaptam a táppénzes papírt, índultam volna kifele, amikor rámszólt, hogy a receptet várjam meg, mert ez volt az első kérdésem is ne szaladjak el. Holott nem mondtam neki, hogy írja ki. Nem akarom az időseket bántani, illetve általánosítani, mert tisztelem őket, de ennek a dokinak már nem kellene dolgoznia. Nem tud odafigyelni a dolgára. :x
Csak akkor idegesítettem magam, de 5 perc alatt le is higgadtam, mert tudom, hog ymindenki szídja. Csoda lett volna, hogyha nekem nem lenne vele problémám. :P

Kép
bettó
 
 


hopsz, bocsi az elírásokért :oops:

Kép
bettó
 
 


Pici baki a táblázatban, íme a javított :oops: :wink: Kép

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!
Ha nem bánjátok én is csatlakoznék hozzátok.
Én február 16-ra vagyok kiírva második csemetémmel. Elég kicsi lesz a korkülönbség a két tesó között, mindössze kb.14 hónap. A kistarcsai Flór Ferencben fogok szülni, csakúgy mint Lilit is.
Eddig sajnos nem volt zökkenőmentes a terhességem. Aug.13-án éjjel be kellett mennünk a férjemmel a kh-ba. Vetélésgyanuval. A sztorit inkább nem részletezném, nem szeretnék senkire frászt hozni. A lényeg, hogy mind a ketten megvagyunk, és jól vagyunk. Bár én most legszívesebben éjjel-nappal hordoznám magammal az uh gépet, mert emiatt a dolog miatt nagyon aggódom a pici miatt, és mindig szeretném tudni, hogy minden rendben van-e... :?
De azért pozitívan állok hozzá, és TUDOM, hogy semmi baj sincs vele! :wink: :D
Szóval remélem én is csatlakozhatom hozzátok!
Szép napot!

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga!

Üdv nálunk, már alakítom is a táblázatot. Örülök, hogy jól vagytok, ne aggódj, nekem az első babám, de én is állandóan az Uh-ra járnék.

Képzeljétek, én ezen már csak nevetni tudok. Most hívott a védőnő, szóltak neki, hogy szerdán csak az AFP-re vették le a vért, a többire nem. Mondtam neki, hogy 5 egységgel levettek, hogy lehet, hogy az csak az AFP. Így most holnap mehetek be megint, gondolom nem ragasztották rá egyből a cetlit, így most megint vért fognak venni. Ma is holnap is. A legjobban a vérvételtől írtózom és tessék. :? :twisted: Hiába fogom mondani holnap, hogy levették, most egy cetli nélküli piklire nem mondhatják rá, hogy az enyém. Így nem kerülhetem ki a holnapi vérvételt sem. De legalább meg fogom mondani, hogy a mai eredményt kerítsék elő, mert nem akarok kétszer mászkálni, ugyanis eredményt majd csak 2 után adnának. Így jártam :roll:

csinálom atáblázatot :wink:

Puszi

Kép
bettó
 
 


Giga!

A nicknevek alá szoktuk írni a keresztnevet, vagy ahogy szoktak hívni. Én a Gigát írtam, szólj, hogyha javítsak :wink: Még a korod kellene, hogyha nem tiktok és, hogy Lili mikor született.

Köszike :wink: Kép

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Bettó! Szegény csak ismételni tudom magam hogy mennyire sajnállak a sok szurkálódás miatt! :cry: , meg ez a házi doki sem semmi én nem is tudom mit csinálnékm, mert tudjátok most 2 hétre kivoltam írva dolgozni (szabira), hogy bizonyos járandóságoktól ne essek el mert 91 nap betegállomány után megvonják és most így újra indulhatott az egész hi-hi. Nagyon rendes nálunk a munkaügyis csaj :P , meg így eltudtam menni kötelező oktatásra ism már csak babónából is ha vmi rossz történne vissza tudnék menni egyből melózni. Holnap is pont a körzetis dokihoz megyek hogy a vizsga napjára írjon ki dolgozni utána megint vegyen vissza táppénzre. Remélem simán fog menni!

Giga! Üdv közöttünk és gratula a babókhoz! :lol:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Köszi a fogadtatást!
Ági a keresztnevem, és 24 éves vagyok. Lili pedig 2006/12/21-én született.

Bettó!
Szegénykém! Ezt aztán kifogtad akkor, ha nem bírod a szurkálást és most mégis menned kell megint. :evil:

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga! Köszi a gyors választ :wink: Nevekem gondolkodtatok már?

Sajna így jártam, csak az idegesít, hogy így hogy legyek abban biztos, hogy tényleg az én vérem eredményét fogom megkapni.
Már azon gondolkodtam, hogy holnap este egy kis deci vörösbort megiszok, mert azért két nap alatt 8-9 egység vért leszedni nem semmi. Csak hát nem akarom, hogy a pincurnak ártson. Sajna a céklát messziről kerülöm, még a feketeretket mondták, azt holnap megnézem a piacon, úgyis fogyóban a gyümölcs. Kép

Kép
bettó
 
 


Jadika jó neked, hogy ilyen dokid van. Az én dokim azt is megkérdezte, amikor közöltem, hogy táppénzre jönnék, hogy mi lesz a vállalkozással. Nem akartam akkor sem kötekedni, de visszakérdezhettem volna, hogy mi lesz akkor, amikor megszületik a babó?
Na tényleg nem idegesítem magam :wink:

Pussszancs

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


Ma meg volt az AFP-re a vérvétel!Várom türelmetlenül az eredményt!

Szegény Bettó!Jól megjártad akkor a laborban!Holnapra kitartást!

Képzeljétek csajok!Tegnap mikor feküdtem a hátamon egy kis simit éreztem a tenyeremen!Ma megismétlődött ez!Pedig azt hittem képzelődök már,annyira várom ,hogy érezzem a baba mocorgását!Igaz Lvi is korán a 15 -16.hét között kezdett el mocorogni úgy,hogy már éreztem.Na meg néha kapargálás félét is érzek!Olyan jó!!!Vártam már nagyon,hiszen akkor nem csak tudom,hogy ott van ,hanem érzem is!

Ti mikor kezdtétek el érezni a mocorgást?

Legytek jók!Szép álmokat!

Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy ilyen sokat lettünk! :)

Ági, üdv köztünk! Ejha, tényleg nincs túl sok korkülönbség!

Betti,
de hülyék ezzel a véreredmyénnel. Egy pohár bort szerintem ihatsz, bár én se szoktam sohase inni alkoholt.
A táblázat meg szupi, és köszi, hogy vezeted. AFP szept. 20.

Lányok, mit szólnátok, ha mindenkit a keresztnevén szólítanánk, úgyse vagyunk sokan??? Engem mindenki Lilinek hív, furi a Manka, csak hát kellett vmi nicknév.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Közben be kellett fejeznem, pedig le akartam írni, hogy ma voltam dokinál. Érdekes módon a vizelettel minden rendben, viszont a gyulladás vsz. a fogamtól (fogínygyulladás) van, úgyhogy rendbe kell tetetnem egy hónap alatt. :? Ja, és a változatosság kedvéért van harmadfokú gombám :shock: Ami egyáltalán nem vészes, és a babára is ártalmatlan, de kaptam rá kúpot. Egyébként tök jól érzem magam, és már nincs hényingerem, meg a szülinapom is ma van. :P

A mozgást meg én nem érzem minden nap, csak egy olyan nagyon fini érintés belülről pár naponta.

Puszi, még olvasgatom, amit írtatok, mert csak átfutottam.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Szép jó reggelt!

Betti!
Neveken még nem igazán gondolkoztunk. Annyit tudunk hogy ha lány akkor a férjemnek nagyon tetszik a Hajnalka, így az lesz. De mivel Lili neve is rengeteget változott az idő közben így ebben sem lehetünk biztosak, ezért szerintem ne is írd be. Ha fiú (márpedig párocskámnak volt egy ilyen megérzése, meg anyósomnak is), akkor még csak halvány lövetünk sincs... :o

Viszont a soron következő vizsgálatom: szept. 20. genetikai uh.

Lecso!
Én is érzem már a kis kapirgálásokat. Ez olyan jó dolog, mert így legalább tudom, hogy okés van odabent. :D
Lilinél is a 16.héten már éreztem (a drága jó szomszédom (3 gyerekkel) meg nem akarta nekem elhinni, én meg utálok magyarázkodni, ezért ráhagytam).

Lili!
Sok-sok boldog szülinapot neked utólag is!!!
:lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

BOLDOS SZÜLINAPOT KÍVÁNOK LILI!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!


LILI NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!

Ok, akkor nevet nem írok. Nekem is fiús megérzésem van, de még az Áki sokat változhat. Annyit mondtam a férjemne, hogy ha már tudni fogjuk a nevét döntsünk, mert sokkal jobb már így pocakban is a nevén szólítani.
Én is néha-néha érzek mocorgást, sajna még nem minden nap, de már nagyon várom.
Kiderült, hogy eltörték a kémcsőt ezért kellett levenni megint a vért. A tegnapi eredményt megkaptam. A pajzsmiriggyel minden rendben van, viszont vérszegénység van rendesen, pedig szedem a vasat meg a folsavat. Érdekes, hogy külön mérve értéken belül van, de a HGB és HCT alacsony. Még sírtam is, míg a véédőnő el nem mondta, hogy mi mit jelent és nem néztem utána a neten. Azt hittem, hogy a babával van összefügésben. De már tudom, hogy miért vagyok annyira aluszékony. A mi fura, szedem tényleg a vitamint és a HGB alacsonyabb, mint az első vizsgálaton volt. Nem igazán értem, majd a dokim orra alá dugom, hogy nézze meg.

Amúgy nekem jó, hogyha a keresztnevet használjuk, bár az én nicknevemben félig benne van :wink: Betti és Ottó névből lett a Bettó. Férjecském másokdik neve Ottó :)


puszi

Kép

Kép
bettó
 
 


Sziasztok Lányok!

Kösziköszi a köszöntést! Aranyosak vagytok!

Nem tudom, nekem eléggé vacakol a babanet.

Nehéz dolog ez a névválasztás. Hogy az IGAZI nevet megtaláljuk, és ráadásul még 2 embernek is kell, hogy tetszen. Szonjánál nem volt gond, kislánykorom óta tudom, hogy így fogják hívni a lányomat. Szerencsére a férjemnek is nagyon tetszett. Az Ábellel is hasonlóképpen vagyunk. De azért, ha lány lesz, nagy kérdés, mert a Róza sem az igazi...

Második babások! Nektek ugyanolyan formájú a pocitok, mint előzőleg? Nekem annyira nagyon más, most szinte csak előre nő! A barátnőim azt mondják, azért, mert fiú lesz.

Még egy körkérdés! Nektek szokott fájni alul a pocitok? Enyhén, de azért mégis érezni? Nekem szokott, de a doki azt mondta, hogy most jön ki a méh a kismedencéből, és azért. Hát nemtom, kicsit zavar. (Lili, a paramami)

Na puszi mindenkinek!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Szió Szülinapos!

Nekem néha nyilalni szokott, de nem vészes. Szerintem a tiéd sem az :wink: :)

Pussz

Kép
bettó
 
 


Lili!
Nekem alig van még hasam. Igazán csak akkor látszik, ha jól bekajálok... :lol: Bár nem emlékszem pontosan, hogy Lilivel ilyenkor mekkora és milyen volt.
Nekem inkább a szeméremcsontom szokott fájni. Kicsit félek is ettől, mert a legutóbb amikor voltam a dokimnál és megvizsgált azt mondta, hogy a külső méhszáj egy picit kinyílt. Remélem, hogy amikor ezt a fajta fájdalmat érzem, akkor nem az nyílik tovább! :(

Hát igen, a nevekkel mi is hadilábon állunk. Még igazándiból sok idő van, úgyhogy majd eldől.

Ki szeretne 4d-s uh-ra menni? Ha igen mikor?

Kép
Kép
giga1
 
 


SZIASZTOK!

Lili! Először is én is szeretnék BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNNI!
Nekem is szokott fájdogálni az alhasam én azt hittem a műtéteim miatt, kérdeztem a dokit és azt mondta biztos a szalagok nyúlnak és amiatt érzem.

Betti! Örülök, hogy a pajzsmirigyeddel minden oké! :P

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Hát igen a nevek az nehéz kérdés. Mondjuk nekem fiú névbe évekig a Márton tetszett és most mégis a fiúnkat Zalán Albertnek fogják hívni, a kislányunkat meg Anna Virágnak!

Ági! MI szeretnénk menni 4D UH-ra úgy tervezzük hogy a 27. héten mert állítólag 24.-30.hétig férnek bele teljesen a képbe.
Szegény sajnállak, hogy már egy picit ki vagy nyílva! :cry:

Én egyre többet érzem mocorogni őket, de hát csak ketten vannak kisebb helyük van! :lol:

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Ezt az ikres topikkból loptam!

Felkészülés a szülői hivatásra:

A szülõi hivatásra való felkészülés nem kizárólag könyvek olvasásából és a
gyerekszoba feldíszítésébõl áll. A következõ 12 egyszerû teszt segít a
majdani szülõknek, hogy kellõképpen felkészülhessenek a szülõségre, hogy
pontosan megtapasztalják, milyen dolog anyának vagy apának lenni.

1. (Nõk számára) Az anyaságra való felkészülésként vegyél pongyolát, és
akassz a hasad elé egy nagy babzsákot! Hagyd ott kilenc hónapig! Amikor a
kilenc hónap letelt, vedd ki a bab 10%-át.

2. (Férfiak számára) Az apaságra való felkészülésként, menj le a
legközelebbi háztartási boltba, öntsd a pénztárcád tartalmát a pultra, és
mondd a pénztárosnak, hogy szolgálja ki magát! Azután menj a szupermarketbe,
és intézd el, hogy a fizetésedet közvetlenül nekik utalják át! Menj haza!
Vedd elõ az újságot, és most utoljára olvasd el!

3. Mielõtt vállalkozol a gyerekre, találj egy házaspárt, akik már szülõk, és
fedd meg õket nevelési elveik, türelmetlenségük, alacsony tûrésszintjük
miatt, és hogy hogyan engedhették meg gyerekeik ilyen mértékü elkanászosodását.
Adj tanácsokat, hogyan javíthatnának gyermekeik alvási szokásain, vécéhasználatán,
étkezésnél tanusított magatartásán és általános viselkedésén!
Élvezd ki a helyzetet - ez az utolsó alkalom, hogy minden kérdésre tudni fogod a választ!

4. Hogy átérezd az elkövetkezendõ éjszakákat, sétálj a szobában fel s alá
délután 5 órától este 10-ig, válladon egy 4-6 kilós nedves csomaggal!
10 órakor tedd le a csomagot, állítsd be az ébresztõórát éjfélre, és menj aludni!
12-kor kelj fel, és sétálj megint a csomaggal 1 óráig! Állítsd be a vekkert 3 órára.
2-ig feküdj ébren, 2-kor kelj fel, és igyál valamit! Feküdj le háromnegyed 3-kor!
3-kor, amikor a vekker megszólal, kelj fel! Énekelj a sötétben halkan 4 óráig!
Állítsd be az órát 5 órára! Kelj fel! Csinálj reggelit! Csináld ezt 5 éven át!
Közben nézz ki boldognak!

5. Képes vagy elviselni a rendetlenséget, amit a gyerekek csinálnak?
Hogy ezt megtudd, kenj csokoládékrémet a kanapéra és lekvárt a függönyökre!
Dugj egy halat a hifitorony mögé, és hagyd ott egész nyáron! Dugd az ujjaidat a
virágágyásba, és tisztítsd meg a frissen festett falon! A foltokat fesd át zsirkrétával!
Na, hogy tetszik?

6. A kisgyermekek öltöztetése nem olyan könnyû, mint amilyennek látszik!
Végy egy polipot, és egy hálós szatyrot! Rakd a polipot a szatyorba úgy,
hogy egyik karja se lógjon ki sehol! Rendelkezésre álló idõ: az egész reggel.

7. Végy egy tojástartó dobozt! Egy ollóval és egy doboz festékkel csinálj
belõle krokodilt! Végy egy tekercs vécépapírt! Ragasztószalag és némi
celofán segítségével csinálj belõle karácsonyfát! Végül, végy egy tejesdobozt,
egy pingponglabdát és egy üres pilótakekszes dobozt, és készítsd el az Eiffel-torony
pontos mását! Gratulálunk, a helyed biztosnak látszik az óvodai csoportban.

8. Felejtsd el a sportautókat és vegyél egy kisbuszt! Ne is gondolj arra,
hogy otthagyhatod a ház elõtt fényesen, csillogóan! A családi autók nem így
néznek ki! Vegyél egy csokoládé jégkrémet, és tedd a kesztyûtartóba!
Felejtsd ott! Végy egy tizforintost! Dugd be a magnóba! Vegyél egy nagy
doboz csokisparányt, és öntsd a hátsó ülésre! A fûnyíróval néhányszor menj
neki a kocsi oldalának! Most már tökéletes!

9. Készülj fel a sétára! Várj a vécé elõtt egy fél órát! Menj ki a bejárati ajtón!
Gyere vissza! Menj ki! Gyere vissza! Menj ki megint! Menj le az utcára! Gyere vissza!
Menj le megint! Setálj az utcán egészen lassan 5 percig! Vizsgálj meg minden eldobott
cigarettacsikket, rágógumit, használt papírzsebkendõt és döglött bogarat útközben!
Ugyanazon az úton gyere vissza!
Ordíts olyan hangosan, ahogy csak birsz, amig minden szomszéd ki nem jön és rád nem mered!
Add fel, és menj haza! Most már alkalmas vagy arra, hogy sétálni vigyél egy kisgyereket!

10. Mindent ismételj meg legalább ötször! Menj le a szupermarketbe!
Vigyél magaddal valamit, ami jól modellez egy óvodás gyereket! Egy felnõtt kecske
remekül megfelel a célnak. Ha több gyereket szeretnél, több kecskét vigyél!
Vásárold meg a heti zöldséget anélkül, hogy a kecskéket látótávolságon kívülre engednéd!
Fizess ki mindent, amit a kecskék megesznek vagy tönkretesznek!
Amig ezt nem tudod könnyen megcsinálni, ne is ábrándozz gyerekekrõl!

11. Vájd ki egy dinnye belsejét! Csinálj rá egy kis lyukat!
Akaszd a mennyezetre, és lendítsd meg! Végy egy tányér spenótfõzeléket, és egy
kanállal próbáld meg a spenótot a lengedezõ dinnyébe kanalazni, miközben
berregsz, mint egy repülõgép! Csináld, amig a spenót fele el nem fogy!
A maradékot öntsd magadra, de úgy, hogy a padlóra is jusson belõle bõven!
Most már alkalmas vagy egy 12 hónapos gyerek etetésére!

12. Tanulj meg minden nevet a Power Rangers-bõl, a Szezám utcából és a
Tapsi-hapsiból! Ha a munkahelyeden azon kapod magad, hogy gyermekdalokat
énekelgetsz magadban, végre alkalmas vagy teljesíteni a szülõi hivatást!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Adrienn az nagyon jó :lol: És persze el is gondolkodtam rajta, bár kicsit késő :lol:

Én még nem tudom, hogy fogunk-e menni 4D-re. Kiváncsi is vagyok, de tartok is kicsit tőle.

Puszi

Kép
bettó
 
 


Ági
Üdv :lol:

Lili
Boldog szülinapot!

Voltam ma laborban, egy csomó véremet elrabolták....

Adrienn
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Laura
Hogy-hog yvettek most tőled vért? Hiszen jövőhéten neked is esedékes lenne az AFP. Nem?

Kép
bettó
 
 


Bettó! Miért tartasz a 4D Uh-tól?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ja szorítsatok holnapra mert holnap lesz az éves vizsgám!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Bettó
Levették az AFP-t is... dokim szerint az a 2 nap nem okoz gondot...
Nekem az eredmények a dokihoz kerülnek... majd felhív, ha valami gond van... egyébként 2 hét múlva megyek UH-ra... :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan régen láttam már Kismókit....

Jadika
Drukk....

Ági
4D... előtte még ki kell nyomozni, hol csinálnak a közelben... azért 100-150 km-t nem akarok utazni...
Vendég
 


Sziasztok!

Adrienn nem magától az UH-tól tartok, hanem hallottam olyat is, hog yéppen nem úgy fekütdt a baba és nem látszott semmi, de a doki a pénzt elkérte. Kicsikét drága mulatság lenne. Ezért agyalgatok rajta :wink:

Laura
Értem már. :wink:

Kép
bettó
 
 


Jadika!

SZORÍTOK HOLNAP!!!!!EGY NAGY KALAPPAL!!!

Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Lili,
Isten éltessen, Boldog Szülinapot kívánok!
Nekem is szokott ilyen fura módon fájni/feszülni a hasam, a régi dokim szerint ez normális, a méh növekedése miatt. Nekem a császár miatt is lehet, a varrat is feszülhet.

Ági,
Üdv itt és gratula a kislányodhoz, nagyon aranyos! :-)
Jó, hogy optimistán állsz a várandóssághoz, másképp nem is szabad!

Betti,
Pár hete már megírtam, hogy a Szent Imrében fogok szülni (XI.ker, Tétényi út), de nevet még mi sem találtunk ki. A lány nevek közül egy esélyes:Viki, mert ez mindkettőnknek tetszik, de fiú nevünk nincs. Márk Álmost is az utolsó napokban fixáltuk. Sajnállak, emiatt a sok szuri miatt...de ha vígasztal, nekem is többször vettek vért a kelleténél, mert kétszer is elkavarták az eredményeimet a laborban. Én nem vagyok rosszul tőle, csak a 89/60-as vérnyomásomnak nem hiányzik.
A vashiányra azt mondta nagymamám, hogy az az oka, hogy ma már semmi vas-eszközt nem használunk a háztartásban. Ők régen vas szögeket szúrtak az almába és pár perc állás után az alma felszívta belőle a kellő mennyiségű vasat. Sokkal jobban felszívódott a szervezetben, mert természetes megoldás volt, nem úgy mint a mostani vitaminok. Ellenben jó kis székrekedést lehet kapni tőlük. A céklalé szerintem jó ötlet, ha egy kis sárgarépalével higítod, akkor még kifejezetten finom is! :-)

Adrienn,
Nagyon szép a pocid!

Jó éjt nektek!

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Bettó!
Hát igen, ez sajna benne van a pakliban, hogy éppen alszik a picurka, vagy pont a méhlepénybe fúrja magát, és akkor tényleg nem látszik semmi. Amikor mi tavaly voltunk Lilivel olyan jó kislány volt, hogy a vizsgálat legvégén fordult csak a méhlepény felé. Addig mutogatta magát. Nyelt magzatvizet, ásított, szemét nyitogatta, mocorgott... :lol: Szóval tök jó élmény volt.
Én is úgy terveztem, hogy a 28.hét környékén megyünk majd el. Tavaly is akkor voltunk, és nagyon jó volt :!:

Dóri!
Húúú, ez a céklalé sárgarépalével higítva nekem maga a rémálom... :twisted: Viszont tutira hatásos! :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Na igen a cékla valahogy nekem sem az esetem, barátnőm reszelt almát mondott. Mármint, hogy azzal kavarjam össze. Más megoldás sajna nincs. Nekem sem túl magas a vérnyomásom, tegnap meg is szédültem pincurt. Remélem azért, hogy ilyen vérszegénység mellett a babónak nem lesz baja. Inkább miatta aggódom. Visszatértem a magzatvédő vitaminhoz is, bár nem az elevitet szedem, hanem a gravidát, mert abban legalább van jód is.

Képzeljétek ma mintha rugott volna. Pont a hátamon feküdtem és olyan érzésem volt. Most a tékában is éreztem, de kivülről még mindig nem, csak belülről. Remélem tényleg az volt :wink:

Puszi

Kép
bettó
 
 


Dóri
Bocsi nem figyeltem, már javítottam is :wink:

Kép
bettó
 
 


Kép

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól drukkoltatok, mert sikeres vizsgákon vagyok túl :lol: , bár szerencsére figyelembe vették az állapotomat is, úgy hogy a legnehezebb vizsgán (amire a legtöbbet tanultam :twisted: ) csak alá kellett írnom :P .

Én még így bele sem gondoltam a 4 D Uh-ba, remélem nem fogunk így járni.

Betti nem szoktál kávét inni? Én azt olvastam hogy napi 1 megengdett, én mivel éjszakáztam is napi 3 is megittam, s mikor kiderült, hogy babák lesznek gondoltam le teszem és a vérnyomásom is alacsony lett meg fájt is a fejem, ezért reggel 1 engedélyezek magamnak (néha délben is 1 ).



Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jadika! :lol:

Gratula vizsgádoz!!!!! :lol:
Te dolgozol még?

Pooilau!Dorrri! :lol:

Hogy vagytok????

Bettó!
:lol: Dili dokinknál voltál?

Én jövöhéten megyek szerdán!
Ma voltam uh-án és úgy néz ki,hogy kislány,de nem bizti,mert csak egy pillanatra látta!Én is akarok menni 4dre de olyan 26-28hetesen!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: