Új privát üzeneted érkezett!

Manka!
Jó síelést!

Mi azt hiszem ma nem megyünk sétálni. Ágoston most aludt 3 órát, és ha kimennénk megint aludna még rengeteget. Viszont mindjárt kimegyünk a kertbe kenguruval. Az utcára nem merészkedem ki (kenguruval), mert vannak olyan szakaszok, ahol még mindig tiszta jeges.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tünde!
Csak annyit akarok írni, hogy pénteken akkor viszlek Titeket Rokicához!
A benzint meg felejtsd el, mi úgyis kocsival mennénk......
Hány körül jönnétek?

Barbi

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Megkaptuk az oltást, úgy sírt szegény kis Nyulam Kép, aztán hamar megnyugodott, de annyira sajnáltam.
Most alszik, remélem durmol egy jót, és mire felébred el is felejti.

Manka!
Jó síelést! Ez így nagyon jól hangzik, szerintem versengeni fognak, ki vigyázzon Jackre! Kép
Remélem bejön a hegyi levegő Jacknek, és alszik majd jókat!!Kép Sajnállak, hogy ennyire fárasztóak az éjszakáitok, engem is baromira megvisel a nemalvás, síkideg vagyok utána. Nem is tudom hogy bírod ilyen jól.

Réka!
Gratula a fogakhoz! Kép Én is megmutattam ma a doki néniek, de azt mondta nem úgy néz ki az ínye, hogy itt hamarosan kibújna a fogacska. Pedig annyira nyálzik, és rág. Mondjuk egyenlőre nem vészesen nyügi.

Zita! bocs Tünde! Kép
A szaga??? Brutális volt Kép.

Én egy hétig leszek Anyuéknál majd március 10 után, és ott sincs net, nekem is nagyon fog hiányozni Kép. De amúgy meg örülök neki, mert ők nyugdíjasok, mindig ráérnek, én meg eljutok majd mindenhova (fodrancs, kozmikus, szauna, boltok, stb) Csak apa fog hiányozni Kép.
Most vettem észre, hogy Zitának szólítottalak Kép.

Itt most egész szép lett az idő, ragyog a nap! Kép Persze hétvégére megint töksz@r időt mondanak.Kép

Na, megyek csinálok valami hasznosat, nem lopom tovább a napot.Kép

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Mi hetente kétszer mosunk hajat samponnal egyébként minden este áttörlöm neki a mosdókesztyűjével.
Fogak sehol......... teljes forgás sehol, pedig olyan ügyesen tekeredik csak a kezét nem tudja kihúzniKép
Tegnap megkapta az 5 hós oltást, jobban sírt, amikor a doki néni belenézett a szájába a fa pálcikájával.
Különben semmi baja nem volt.
Lehet, h allargiás lesz a tejre, mert néha vannak rajta pöttyök, úgyhogy a lelkemre kötötték, h ne nagyon igyak/egyek tejterméket.
Lehet, h kéne neki már mást is adnom a tejcsin kívül és nem lenne semmi baja........nem is hízik mostanában túl sokat, pedig eszik rendesen, nem sír pótlásért és éjszaka sem kel fel.
6690 gr és 65,5 cm volt a hivatalos mérés szerint.
A zokniját leveszi a lábáról és tömi a szájába, kár, h nem fotoztam le tegnapKép

Hamvas bőr...Kép
De azért jó lenne, ha kis színünk is lenne. Viszont tegnapelött az Europarkba lévő gyógyszertárban osztogattak Vichy színezett hidratáló krémet!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Barbi!

Addigra megyünk, amire mondod! Nem is tudom, hánytól vár minket Rokica.
De jövő hét péntek, ugye?

Márti!
szegény Bendegúz! Kép
Zita már annyira fejlesztette a sírást, hogy addig tart, amíg látja a dokibácsit. Kép/Kép
Akkor 1 hétig kényeztetve leszel Te is? Tök jóóó! Kép

Timi!
Remélem jól betankoltál Vichy-ből! én is színezett hidratálót használok, csak lényegesen olcsóbbat. (Gigi)
Szegény Fannika, zoknit eszik... KépKépKép
Biztos jelezné, ha éhes lenne, ne aggódj!

Lányok!
Van 10db konektorvédőm, de olyan, ami nem földelt konektorba jó! Aki kéri, elküldöm!

Manka!
Nem tudom, jössz-e még, de ha nem, akkor jó telelést!!! Vigyázzatok magatokra, és nemám sílécet tesztek Jack lábára! Kép Kérünk majd jó sok fotót!
Cserébe felteszem Neked a síelős smiley-kat, amiket találtam! KépKépKép
KépKépKép
Megy mindhárom produkció? Kép
Vendég
 


Sziasztok,
Köszi a jókívánságokat!

Még nem vettem borostyánkő nyakláncot, nem is tudom hol lehet kapni. A neten árulják, de én meg szeretném nézni magamnak mielőtt megveszem. Ti nem tudjátok hol lehet venni?

Szegény Bendegúz. Ki lesz a következő aki megkapja az 5hóst?

Felrakok két képet, hogy el ne felejtsetek amíg síelünk.

1. Micimackóval pizsiben
2. Nagykukaccal plusz anya papucsa és a fényképezőgép zsinórja - hát igen, tud ez az anya fényképezniKép
KépKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Este azért még jövökKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Hát hogy felejtenénk már el!!Kép
Jack még mindig nagyon helyesKép. Mekkora kukaaac, tök jóó!Kép
Ma én is rátettem Bendegúzt a habtapira, úgy tűnt élvezte. Eddig mindig a játszószőnyegén heverészett, de az már kezd szűkös lenni.

Tünde!
Igen biztos lesz kényeztetés, és mindenféle finomakat fogok enni, többek között be lett ígérve egy dödölle isKép. Tényleg hogy sikerült a tegnapi? Én úgy megkívántam amikor írtad..Kép

Ma elcsíptem egy hasról hátra fordulást, szép komótosan történt, semmi hirtelenkedés Kép

Timi!
Bendegúz is próbálkozott ma a zoknievéssel, pedig ő már kap hozzátápit is Kép. Majd rakok fel képeket róla.
Most hogy írtad eszembe jutott, hogy amióta Bendegúz megszületett nem ittam tejet, mert az elején fájt tőle a hasa. Joghurtot, kefirt ettem, de tejet nem ittam 5 hónapja. Legfőbb ideje egy nagy bögre kakaónak Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Én sem ittam tejet mióta megvan Jack, és egy jóideje már csak minimális tejterméket eszem, csak ami bele van főve a kajákba.

Tünde, mi az a nem földelt konnektor? Hát igen, nem vagyok egy műszaki zseniKépKép.
Jó kis síelős smiley kollekciód van, olyan nincs amelyik nagyot esik? Mert én olyat is tudokKép.

Na megyek pakolászni, legyetek jók! Aztán ki ne haljon a topic amíg nem leszek ittKép!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nem földelt konnektor, aminek a két oldalán nincs fém pöcök. A teljesen kerek dugót bele lehet dugni. Kép
Vendég
 


Fanni tegnap kétszer hátról hasra fordult este 18:40-19 óra közöttKép
Utána pedig a következő produkció következett(sírással egybekötve):

Kép

Mankáéknak jó síelést!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi,
gratulálunk a forgolódáshoz!
Fanni nagyon szexin kivillantja a sarkát! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Szerencsére jól telt az oltás utáni éjszakánk, Bendegúz aludt fél 9-től reggel 7ig, és nem lett lázas. Remélem most már nem is lesz!Kép

Tegnap oltás után a következő produkciót hajtotta végre:

KépKépKép

és annyira örült, amikor megkaparintotta a zoknit!!

Este meg fürdetés előtt sikerült bekapnia a nagylábujját végre! Kép

Timi!
Gratula a forgáshoz! Kép Bendegúz is beszorul így néha, és ki kell szabadítani szegényt.

Remélem Mankáéknak szép idejük lesz, és nem olyan mint amit nekünk jósolnak hétvégére Kép.

Tegnap ettünk először krumplit egy kis almával, és úgy tűnt ízlett Bendegúznak, addig ette amíg adtam neki, csak nem akartam egyszerre túl sokat adni.Kép Ma meg krumpli-répát fog kapni ebédre.
Tegnap ilyen jó kisfiú volt, és így várta az uzsit az "etetőszékünkben" Kép.
Kép

Ma azt hiszem elmegyünk sétálni, és próbálok vadászni még egy kis fincsi sütőtököt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!

De jó Nektek, most egy időre letudtátok az oltásokat! Milyen ügyi Bendegúz a "harci" kötéseivel! Kép
Az én lányom sose fogja bekapni a lábujját, olyan nemhajlékony lesz, mint az anyja. Kép/Kép

Délelőtt megettem Zita hippes sütőtök-krumpliját, nehogy megromoljon (jó a szöveg, mi? Kép). Annyira nézett, hogy adtam belőle pár falatot. Az túlzás lenne, hogy ízlett neki, de lecsúszott.
Nem tudom, dokibácsi mikor engedi rendesen kajálni, de remélem 18 évesen nem tápszeren fog élni. Kép

Mi is megyünk du. sétálni. Veszünk újságot, beugrunk a postára.
Ja, itt reggelre szép fehér lett minden. Kép
De süt a nap! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is gratulálunk Fanninak a forgáshoz!
Ágostonnak is elég gyakran beszorul a lába, általában nem zavarja. A kezével így is elér egy csomó mindent, és az leköti.

Bendegúz nagyon csini a kék szerkóban! És a kötés se rossz a lábán!

Tegnap végül mégis elmentünk sétálni. Az ablakban 5 fokot mutataott a hőmérő, úgyhogy gondoltam biztos felolvadt a jég. Sétáltunk egyet kenguruban. Nagyon élvezte, hatalmas szemekkel nézelődött, és végül fél óra után el is aludt. Szeretném szoktatni a kenguruhoz, mert remélhetőleg így fogunk bejárkálni a városba, ha már jobb idő lesz. Bár hazafelé rájöttem, hogy inkább magamat edzem hozzá, mert jól beöltöztetve már biztos van 8 kiló.
Mikor hazaértünk sikerült kiszenvedni a kenguruból anélkül, hogy felébredt volna. Így még kitettem a teraszra a babakocsiba, de ott már csak 10-05 percet aludt. Mikor felébredt így nézelődött.
Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tünde!
Soha ne mond hogy soha! Kép A gyerekek hihetetlen dolgokra képesek, én is hitetlenkedtem, amikor anyukám kérdezte, hogy rágcsálja e már a lábujját. Aztán tessék ! Kép

Hogy van a szemed? Biztos nagyon zavaró lehet. Kép

Bendegúznak nem ízlett ma a répa-krumpli párosítás, pedig szerintem tök fincsi lett. Bezzeg majd délután a barackos alma!

Réka!
Köszi!Kép Ágoston is aranyos ahogy ilyen kis félig morcin néz ébredés után.

Mi is sétáltunk ma egy jót délelőtt, és akkor még sütött a nap is kicsit. Most bezzeg tökborús van Kép.

Vajon Manka száguld már a lejtőkön?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Réka,
hogy bírja a hátad a kengurut? Van nekünk is, de még csak itthon próbáltam bele Zitát 1-2x, hosszú távon még nem mertem.

Szemem még nem jó, viszket, szúr.
Vendég
 


hjh cn . sssssss|\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ m BB hgVVV
Ezt Zita írta, végül megette a klaviatúrát. Kép
Vendég
 


Ágostonnak ez a nézése........Kép
Fanni ma is átfordult 4* egymás után.
A Bendegúz féle zoknievős produkció nálunk is megy, sőt kétszer a lábujját is bekapta.

kenguru: 2 hete vasárnap az Árkádban koslattunk a férjemmel, kb 2 és fél órát, a derekam már kivolt teljesen, de a gyerek jól bírta: kapálozott izgalmában.

Ma nekiálltunk tornázni Rubint Réka baba-mama kazijára. Elég fos lehetek, mert kifáradtam a végére, de Fanninak nagyon bejött.Mikor vége lett és visszatettem a járókába elkezdett sírni.
Pedig minden nap sétálunk minimum 1 órát jó időben kettőt.Ehhez képest olyan izomlázam lesz holnapra mint a disznóKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Jóreggelt!
Na, itt vagyok végre.
Turbóegér módjára kiporszívóztam a lakást, és a nappali kivételével felmostam, azt majd ha sikerül Bendegúzt a teraszon elaltatnom akkor folytatom. És kicsit kialmolom a konyhát is, hogy hétvégén ne kelljen dolgozni! Kép
És délután én is muffint fogok sütni, én málnás túrókrémeset, az apa kedvence (ezért majdnem mindig ezt csinálok, vagy meggyest).
És este meg bepácolom a csirkét a hétvégére, és akkor holnap csak be kell vágni a sütőbe!

Ma nagyon pezsgek, pedig elég szar éjszaka volt.
Éjfélkor egy nagy ordításra ébredtem, apa jött lefeküdni, és úgy belerúgott az ágy szélébe sípcsonttal, hogy utána ott vergődött percekig szegény. Aztán fél 3-kor Bendegúz elért az ágy végébe, visszaraktam. Aztán fél 4 után úgy döntött felébred, és nem lehetett visszaaltatni, pedig küzdöttem. Végül fél 5-kor elfogyott a cérna és megszopiztattam, aztán elaludt még nyolcig. De ezt egy egész korai reggelinek vettem, és utána csak tízóraizott, és nem is elégedetlenkedett.
Szerintem azért lehet hogy ebben az oltás is közrejátszott, hogy ilyen nyugtalanul aludt. Este is nyügibb volt, mint szokott.

Kengurut mi is akkor használjuk ha bevásárolni megyünk gyerekestül, imád benne nézegetni, de tényleg elég nehéz cipelni, pedig Bendegúz ruhástul még csak 6 és fél kiló.

Azt Bendegúz is imádja ha (nagy néha) együtt tornázunk kicsit, hangosan nevetgél közben Kép olyan édes mindig megzabálnám legszívesebben.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Én is almolom a lakást. Ma reggelre ha lehet, még szarabbul éreztem magam. Anyós tollpárnája csak nem lehet ilyen sokáig ludas. (Kép) Portalanítok padlótól plafonig, és végre elraktam a kinőtt gyerekruhákat is. Kép

Márti, ez a málnás muffin jól hangzik, légyszi írd le a receptjét! Plííz!
Ez az ágybarúgás nagyon rossz, és az a legrosszabb, hogy akár én, akár más rúg bele, belőlem kiváltódik a röhögőgörcs. Néha elég ciki. Kép
Szegény Bende, remélem ma jobb éjszakátok lesz.

Timi, milyen ügyi vagy, hogy nekiálltál tornázni. A barátnőmtől kaptam én is tornakazit. A héten már betettem a videóba, mert szerelőnél volt, és a tornakazival kerestem meg a videócsatornát. Kép

Megyek, folytatom az almolást. Kép
Kép
Vendég
 


Igen a röhögőgörcs ismerős Kép, gyakran én is úgy fogom vissza magam ilyenkor, mondjuk most inkább először pipa lettem, aztán meg megsajnáltam szegényt.
Egyszer volt hogy nem bírtam visszafogni magam, pedig nem volt annyira röhejes a szitu. Még anno, amikor összeköltöztünk egyik este hülyültünk, táncoltunk a lakásban mint két idióta, és a nagy forgásban teljes erőből ádámcsutkán csaptam szegényt. Na, most ez nagyon rossz lehet, mindenesetre apa elég sokáig kapkodottt levegő után, meg fogta a torkát, én meg nem bírtam nem röhögni, mert amúgy is fergeteges jókedvem volt. Aztán a röhögéstől könnyes szemmel utána már nagyon sajnáltam szegényt.

Mindjárt leírom a recit, elég egyszerű, csak befejezem én is a takarítást.

Jó munkát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Leírjuk Bendegúzzal a muffin receptet, ugyanis jött az a rohadt mentő és felébredt a teraszon sajna 35 perc után Kép. Most itt ücsörg az ölemben.

Szóval:
25 dkg liszt
2 tojás
kb 2 dl tej
12.5 dkg margarin olvasztva
15 dkg cukor
három tk sütőpor
reszelt citromhéj
1 vaníliás cukor
1 vaníliás krémtúró
1 doboz mirelit málna

Tojásokat a cukorral habosra keverjük, bele a margarin és a tej. Aztaán az egészet a sütőporos liszttel összzekeverjük (én szoktam bele tenni néha egy kis dejót, 2-3 evőkanállal, mert szeretem, de ez nem muszáj). Muffinsütő aljába a papírkapszlikba egy egy kanállal belepaccsantok, aztán mindnek a közepébe egy kiskanál túrókrém, és kb 4-5 szem málna, aztán befedni a maradék tésztával. Ha meggybefőttel csinálom, akkor azokat simán belekeverem a tésztába, egyszerűbb úgy. Tul.képp a málnát is lehet úgy, ha még kemények, akkor nem mennek szét. Kb 20 perc alatt van kész nekem gáztűzhelyem van, azon 4-5ösön szoktam sütni.
Bendegúz éhes: mn jhjg bvb n n

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
ha meggyel csinálod, akkor a túrókrémet is belekevered a tésztába?
Köszi!
Vendég
 


Tünde!
Nem, azt eddig mindig a közepébe tettem, de lehet hogy úgy is jó, ha belekevered, de én még nem próbáltam.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ma hajnalban 5kor megszólalt a légzésfigyelő: kiderült, h Fannika bevackolta magát keresztben az ágy végébe a fejtámlához ezáltal lemászott az érzékelőlapról, amit két hete lecsúsztattam mivel akkor rendszeresen fejjel lefelé ébredt az ágy másik végében.
Utána visszaraktam, de nem sokáig bírta 6kor meg kellett etetnem.7 körül visszaaludt 1/2 9-ig. 10-1/2 12-ig séta azalatt is aludt félúton.
Torna miatt alig bírok menniKép de muszáj.
Ma voltunk délután a Jeans Clubban( férjemnek kellett levásárolni vmit)egy XL-es méretőű csípőszoknya remekül állt.....na de ki akar nyáron is ekkora lenni???????????

Húúúúú Márti az a muffin fini lehet! Én is szoktam: barackos-almás, bounty csokis-ezek a menők itthon.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi,
ismerős az XL-es helyzet. Én ezért csak gumis derekú szoknyát vettem, gatyát meg inkább nem. Kép
Vendég
 


Tünde, én csak felsőket vettem, de elég siralmas volt így is, mivel a szoptatos cicikre nincsenek tekintettel a gyártók. És szép melltartót sem lehet kapni, amibe beleférekKép
Holnap majd kinézek a kínai piacra gatyaügyben, ott mindig találok olcsón jót!Csak ideg kell hozzá.

Olvasom, h az Infacol nektek se jött be nagyon.Nálunk siralmas volt, mikor összesen kétszer -nem tudom milyen okból kifolyólag-adtam neki éjszakára is, akkor hajnali 2-5 ig kínlódott szegény. Ki is vágtam a francba.
GW segített illetve a járkálás a szobában kézben tartva 5-8-ig este.4 hét után egyik napról a másikra elmúlt a hasfájás.De legalább edződtem egy kicsit sírás ügybenKép

Tök, jó, h már meg tudunk fordulni!

Márti! Milyen lett a sült csirke és a muffin?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi,
én még nagy hassal vettem leárazva tök jó felsőket. Hát, nem jók még mindig, pedig már 2 hónapja nem szoptatok. Nagyon "karizmatikus" lettem.

Most nem adtam pár napig a GW-t. Az a tipikus hasfájás nem volt, de szegényem tök felfújódott, és tök sok tápit kibukott. így adom továbbra is. Mi hasfájásra kaptunk cseresznyemag zsákot, be kellett tenni a mikróba melegedni, és rá a pocakra, az is jó volt.

Elmentünk ma vacsizni. Zita emésztésére jó hatással volt, mert tök büdöset kakilt. Szerencsére a kaja vége felé kezdett el terjengeni az illat, beletettem alulról az overállba, de az sem szigetelt. Kép Ezt leszámítva aranyos volt, nagyon tetszett neki a pincércsaj műkörme. Kép/Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap nem jutottam hozzá, hogy írjak, baromi fejfájás megint, aztán főzőcske apával, nővérke látogatóban, játék Bendegúzzal, este Megasztár, aztán ki is dőltem.

Muffin nálunk csúcs lett, el is fogyott. Kép
A csirke is jó lett volna, ha nem szárítottam volna ki a sütőben, pedig olyan tuti kis ebédet rittyentettünk tegnap: a csirkét tandoori fűszeres (plussz fokhagyma, szerecsendió, bors) joghurtos pácban sütöttem meg tepsiben, és volt mellé fincsi chipskrumpli, currys-fűszeres párolt zöldségek és friss jégsaláta, szóval nagyon fincsi lett volna, csak a húson rágódtunk, még kicsit javítani kell a sütési technikán Kép. Ma meg valamit kezdenem kell a maradékkal, azt hiszem csíkokra vágom, és egy kis tejszínes trutyiban serpenyőben próbálom puhítani Kép.

Tünde!
Akkor ezek szerint vadférj nem utazott el, hanem eljutottatok vacsizni! Hurrá! Drukkoltam, hogy ne legyél egyedül hétvégén! Kép Mikor utazik végül?
Bendegúz is mostanában iszonyú büdiket kakil, és szerencsére azóta nem volt bedugulás Kép. Mi még nem voltunk vele étteremben, de már nagyon érik!

Timi!
A bounty csokis muffint hogy csinálod?

Nálunk ma szakad a hó, tök f@s idő van, tisztára bevackolós téli Kép. Ahelyett hogy csiripelnének a madarak, sütne a nap és kint sétálhatnánk mondjuk a Margitszigeten apával meg Bendegúzzal.

Szép vasárnapot Nektek, majd még jövök ma remélem!

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Csirke Kép, de remélem mára sikerült feljavítanod!

Vadférj most megy a céges autóért, aztán 5-kor indul (?) a repülő München-be, onnan meg repked tovább. Feltéve, ha ilyen hóesésben indulnak a repülők.
Vendég
 


Bounty-muffin

1 csg bounty csoki(8 db)
25 dkg liszt
2 1/2 ek kakaópor
2 1/2 teáskanál sütőpor
1/2 teáskanál szódabikarbóna
1 tojás
14 dkg cukor
0,8 dl olaj
3 dl joghurt(vagy kefír, vagy tejföl vagy tej-mi van otthon)

Sütőt bekapcsolni 180 fokra bemelegíteni, formákat a tepsibe rakni.
6 bounty csokit kettévágunk a többit felaprítjuk
Lisztet, felaprított csokit,kakóport, sütőport, szódabikarbónát összekeverjük.
Tojás felverjük, hozzáadjuk a cukrot, olajat, joghurtot,majd a lisztes keveréket.
A tészta felét a kapszlikba töltjük, mindegyikre 1 csoki az előzőleg félbevágottból, majd beborítjuk a maradék tésztával.
20-25 percig sül.
5 percig hűlni hagyjuk.

Dekorálni lehet még olvasztott csokival, plusz kókuszreszelék plusz bountyt lehet még rátenni csak akkor többet kell venni mint 8 dbKép

Különben a Holló és társa kiadónak van 2 muffinos könyve, illetve egy tavaly tavaszi fakanál újságban vannak még jó receptek.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

De jó, nem halt ki a topicKép.

Húúú, de elfáradtam. Sajnos Jack alvókája nem javult meg, sőt, naponta fél órákkal korábban kelt, ami azt jelenti, hogy ma már 5-korKép. Viszont még mindig tudok síelni!!! Márti, nem igazán hittem neked, hogy ugyanúgy fog menni, mint szülés előtt, de igazad volt, száguldoztam, és élveztem a szabadságot. Ez most nagyon kellett.

Csüt. délután értünk oda, aznap már nem volt semmi action, aztán másnap gyönyörűen sütött a nap a völgyben, úgyhogy Jack kapott egy adag natural D vitamint. Ahogy feljebb mentünk a felvonóval (Jack maradt a völgyben nagyival) már felhős és ködös volt, nem is beszélve a csipős hidegről, de legalább nem voltak olyan sokan a pályákon.
A második nap viszont katasztrófa volt, jeges szél és hóesés, úgyhogy maradtunk Jackkel a szállodában, ahol a hasról hátra való fordulás tökéletes kivitelezésén fáradozott egész nap. Oda-vissza-oda-vissza-oda-vissza....... én meg lelkesen tapsoltamKép.

Ma amikor hazaértünk, letettem a habtapira, és amíg elmentem pisilni, begurult a kanapé alá (jó két métert haladt), és a kanapé alján lelógó szövetdarabot eszegette.

Most felébredt és itt ül az ölemben és rottyantott egyet azt hiszem.
Később még jövök visszaolvasniKép.

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Szia Manka!

De jó, hogy megjöttetek, és hogy jól éreztétek magatokat! Kép
Jack nagyon ügyes, nálunk visszafordulás abszolúte nem megy, pedig avval kezdte még tökrégen.

Lányok, olyan rossz kedvem van! Úgy utálom, amikor a vadférjemnek el kell utaznia! Egy kicsi reménysugár volt, hogy hazajön Bécsből, mert nem repül a repcsije, de most másik géppel megy máshova, és onnan autókázik tovább. Kép

Viszont ma totál bele vagyok buzulva Zitába, hogy milyen széééép!!
Manka, ezt feltétlenül mutasd meg Jack-nek!
Kép
Vendég
 


Itt még mindig szakad a hó! Voltunk az IKEAban gyalog apával míg a tesóm gyerekmegőrzött. Elég közel van, de hazafelé cuccokkal (pl. játéktartó dobozok) nem mondom hogy nem izzadtunk le. Bokáig ér a latyak mindenhol.

Manka!
Jó hogy megjöttetek, és hogy klassz volt a síelés!

Tünde!
Biztos rossz, hogy vadférjnek el kellett utaznia, de legalább nem pénteken ment!
Zita tényleg szép! Bendegúznak is megmutathatom azért? Kép

Timi!
Köszi a receptet!

Bendegúz is össze vissza forog már, hol így találjuk, hol úgy. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Igen, légyszi mutasd meg Bendegúznak is, és remélem Ágoston is vet egy pillantást Zitára! Kép
Vendég
 


Vettem a sógornőm gyerekének egy rugit, (egy hét múlva születik) de inkább Zitáé lett. Tigris van rajta, és az ujján a Tigris írás. Zita ezeket akarja megzabálni:
KépKép
Vendég
 


Tünde!
Bendegúznak is tetszett Zita!! Kép. Elmagyaráztam neki, hogy foglalt, de huncutul vigyorgott csak Kép. Most durmol, és biztosan Zitáról álmodik.
Most olvastam, hogy hamarosan utolérsz (mármint korilag Kép). Nem vészes az a 33, nekem a legjobb évem volt eddig, megszületett Bendegúz! Kép

Tigrincses rugi aranyos! Kép Vegyél valami picike rugit (mondjuk 56-ost), és akkor az már nem lehet Zitáé, attól könnyebb lesz megválni Kép.

Olyan jó kis este volt, eddig áztam a kádban, fincsi habfürdőben, kaptam apától egy pohárka fehér bort mellé, meg egy újságot. Aztán mikor kimásztam megettem egy szelet csokitortát, amit a tesóm hozott a Szamostól, hmmmm, fincsi volt nagyon. Most még ha egy masszőr szétmaszírozná a hátamban és nyakamban lévő csomókat, az lenne a tökély. De azért így se rossz Kép.

Bendegúz ma reggel annyira aranyos volt, van egy baba-lego kacsája, kis építőkockákkal, meg egy kiskacsagyerekkel, és azzal játszottunk az asztalnál, hogy felépítettünk három emeletet, aztán ő ledöntötte, és gurgulázva nevetgélt, besz@rtunk rajta, olyan édes volt. Kép Õ meg annyira élvezte! Néha teljesen váratlan dolgok tetszenek így meg neki, amire nem is számítunk.

Na, megyek pihizni, jóéjszakát Nektek!

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
mutogasd csak a képeket!

Az egyik barátnőm tegnap volt társkeresős-ismerkedős buliban. A 180 ismerkedőből harmincvalahány pasi volt, a többi nő. Kép
Szóval minden lehetséges udvarló érdekel bennünket, de Jack az első számú. Kép Nem tudhatom, mennyire hűséges és kitartó, egyelőre nagy a távolság, és ahogy Manka írta, már önállóan gurul ide-oda. Kép
Vendég
 


Na, lehánytam a havat a teraszról, volt rendesen, mitagadás nem gondoltam, hogy márciusban még havat kell lapátolni. Kép
Úúúúgy várom már a tavaszt!!!

Képzeljétek Bendegúz kapott a nagyiktól egy olyan rugós hintát, ami ajtóra szerelhető, ki is próbáltuk múlt hétvégén otthon, hát még kicsi hozzá, nem élvezte, mert nem ül hozzá elég stabilan, ráadásul furcsa volt neki, hogy a lábával is támasztani kellett. Úgy kapaszkodott szegény, teljesen kis riadt arcot vágott. Kép De már alig várom, hogy belenőjön, és lehessen hintáztatni benne.

Ma kiprószáljuk a céklás krumplit ebédre, kíváncsi vagyok, mert a répás krumpli nem aratott osztatlan sikert, pedig nagyon fincsi lett szerintem.

Tünde!
Az arány elkeserítő, azért írom ezt mert a helyzet ismerős, a nővérem is facér jelenleg (már egy ideje Kép), és hát a helyzet nem rózsás pasifronton. Szerintem azért Zita miatt ne aggódj, bomlani fognak utána a pasik Kép.

Manka!
Kipihented a fáradalmakat? Milyen volt az éjszakátok Jackkel?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Csak gyors bekuka, tegnap este elaludtam Jackkel 1/2 8kor, és csak 10kor ébredtem fel, amikor apa hazajött. Viszont Zitával álmodtamKép. Később tényleg jövök, és írok jó sokatKép.

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ma sehol senki???

Céklás krumplit se nyeltük, mint kacsa a nokedlit, de azért a felét megette Bendegúz nagy nehezen. Remélem azért nem lesz rossz evő, és rákap majd a kanalas kajákra, de félek majd csak akkor, ha már lehet kicsit fűszerezni neki. Biztos kis ínyenc, mint az apja Kép.
Viszont adok neki gyümileveket újabban, és azokat szereti. Kicsit félek, hogy így elrontom, és vizet majd nem akar inni, de ki akartam próbálni, ízlik-e neki. És igen Kép. Kicsit azért hígítom vízzel, hogy ne legyen olyan édes.

Tünde!
Hogy van a szemed? Javult azért? Tudom milyen rossz a szemviszketés, én sokat dolgoztam patkányokkal a laborban, és allergiás lettem a szőrükre, nátha, asztma meg szemviszketés is. Szörnyű rossz! Kép

Zitának tetszenek a farmeros, művelt pasik?? Kép Tudom hogy Jack a "nambervan", de azért nem árt több vasat tartani a tűzbenKép :


KépKép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
tök ügyes Bende, ahogy tartja a könyvet! Tetszik a farmergatya is! Kép
Én ma nem nagyon vagyok a top-on, fáj a fejem, fáradt vagyok, tisztára le vagyok gyengülve.
A szemem köszi, egész jó, ma du. már be is tettem a kontaktlencséimet. Kép
Kép
És mi lett a patkányallergiával? Átmentél az egerekhez? Kép De komolyan, mi lett a megoldás?
Én is vettem gyüm.leveket, és pont azt gondoltam, amit Te, hogy "feljavítom" egy kis vízzel.
Zita a vizet is utálja. Apám mindig azt mondta, hogy a víztől a vasszervezet is megrozsdásodik...

Manka,
mit álmodtál a kiscsajommal?

Réka, Timi,
merre vagytok?

KIRSTEN???
Vendég
 


Sziasztok!
Én it vagyok, de majd csak holnap írok, mert ilyenkor este még többet igényli Ágoston a társaságomat.
Mindenkinek szép álmokat!
Réka

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Jó kis nyűgös esténk volt, most alszik, de ki tudja meddig.

Hú de szép gyerekeink vannak! Fanni csábos bokájaKép, Ágoston nagy álmodozó szemei, és ahogy Bendegúz félbeszakítja az olvasást és belenéz a kamerába, hogy Mártianyu jó fotót tudjon csinálniKép.
És Zita!!! A kapucnis pulcsis mosolygós kép tényleg szívdöglesztő, Jacknek csorgott a nyálaKép amikor megmutattam neki.

Mi is örököltünk egy kengurút, Babybjörn, állítólag egy vagyonba kerül, de én nem szeretem, majd leszakad a hátam, ha abban van Jack. A Nandu hordozókendőt sokkal jobban bírja a hátam, úgyhogy a talira is abban megyünk.

Tünde, amikor azt írtad, hogy Zita olyan nem hajlékony, azon gondolkodtam, hogy mi a hajlékony ellentéte, de a "hajlékatlan" és a "hajléktalan" után én is a "nem hajlékony"-nál maradtamKép.

Most látom, hogy a kapucnis pulcsi Zitán, az valójában egy rugi. Jack is szereti megenni a ruháján lévő mintákat, ebből is látszik, hogy összeillenekKép.

Tünde, álmomban Zitával beszélgettem a talin, és megbeszéltük, hogy megtanítja Jacket aludni. A vadférjed is ott volt, és amikor mondtam, hogy olyan ismerős nekem, azt mondta, hogy biztos a Fókuszban láttam, ő volt az aki a kertben Csipkerózsika alakúra nyírta a sövényt. És még fényképet is mutatott a sövényről. Ekkora baromságotKépKép.

Lányok, hogy ti micsoda muffinmesterek vagytokKép! Nálunk az a baj, hogy vadférj nem eszik meg semmilyen sütit, ezért nem is sütök, mert csak magamnak az olyan izé.

Ja, és Jack kikéri magának, ő igenis egy hűséges típus (az írek hűségesek)Kép. Itt egy kép, amikor Szlovákiában Zitáról álmodikKép.
Kép

És még egy, hogy sepiában is szépKép
Kép

Manka és Jack

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
álom KépKépKép Vadférj sztem sövénynyírót csak képen látott. Kép
Zita megtaníthatja Jack-et aludni, majd letesszük őket egymás mellé. Kép Szlovákiában alszik, mi a baj? A szépián meg olyan nagyfiús!

Lehet, hogy hülye vagyok, de tegnap vettem észre, hogy Zita hosszabb, mint a pelenkázó, ma meg úgy láttam, hogy a kiskádat is nagyon kinőte. Kicsit kevesebb vizet engedtem a kádba, hát, mit mondjak, jó nagy balhét csinált a lányom. Ki is vettem, ha nem tetszik, nem kell pancsolni. Kép

nem hajlékony=merev

Zita ma éppen nem a jó alvókáját adja elő. Bár a szeme már csukva, most a kutyust ragadta fülön, és kalimpál a kezével, kutyus meg lengedezik a levegőben. Kép

Tünde és Zita
Vendég
 


Tünde,
Biztos nagyot nőtt Zita, mikor mentek méredzkedni?
Jack hízott Szlovákiában, apa rögtön látta a fején, amikor hazajöttünk. A mérlegen is ruhában már egy kicsit több mint 8kiló.

Márti,
Biztos, hogy nem vállalod be a talit?

Ja azt elfelejtettem írni, hogy tegnap megint megjött. Pedig aki többet szoptat mint én, az csal.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ja és nekem is van kontaktlencsém, remélem Jack nem örökölte a rövidlátásomat, vadférjnek sasszeme van.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Fábry dinnyét zabál a tv-ben, mikor lesz már nyáááár? Na jó, most már tényleg megyek aludni.

Nightnight,

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
vadférj nem volt Veletek síelni?

Nálunk Apa is rövidlátó. Kép
Én is néztem a Fábry-t, de még eléggé döcög a műsor, nem is várom meg, hogy beindul-e.
Jövő héten megyünk oltásra, majd ott lemázsáljuk, de sztem tök nehéz. Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?