Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én még csak most csatlakoztam, most regisztráltam itt, de szeretnék én is jönni közétek beszélgetni. :)
2006. szeptember 22-re várom a babámat!

És bocsi, hogy már bele is szólok :) , de én is nagyon fázom!

Üdv mindenkinek: Prisz

Prisz és Babuca
Kép
priszcilla
 
 


Jó reggelt!

Priszcilla!
Üdv közöttünk! Írsz magadról kicsit bővebben? Hányadik babát várod? Kiderült már, hogy kisfiú, vagy kislány? Hol laksz? Vagy amit fontosnak tartasz. Neked is boldog pocakosodást!

Időjárás:
Hát ez tényleg nem semmi, amit mostanában produkál. Éppen most hallottam a tévében, hogy SZOMBATON LESZ A LEGTÖBB CSAPADÉK ÉS A LEGHŰVÖSEBB IDŐ!!! :cry: :cry: :cry:
Mi legyen?... :shock:

Kép
mamy
 
 


Mamy!
Köszönöm a fogadtatást. :)
Az első babámat várom, aki minden bizonnyal kisfiú lesz. A nevében még gondolkodunk, de van sok, ami tetszik. :)
Budapesten lakom.

A te babád a centi színéből itélve kislány lesz, ugye? Vagy még nem tudod, csak ilyen a színe? :) Mi lesz a neve?
Bocsi, a többieknek már biztos rég leírtad... :)

Prisz és Babuca
Kép
priszcilla
 
 

 
 

Priszcilla!
Igen, mi kislánykát várunk, jól gondoltad :wink:
A neve pedig, ahogy a vonalzó fölött is látható, Gesztenye lesz.
Most folyik a név kérvényezése az MTA-nál, mivel az utónévkönyvben nincs benne.
Te hová jársz dokihoz, azaz előreláthatóan melyik kh-ban fogsz szülni?

Kép
mamy
 
 


Mamy!
Sok sikert a névhez, remélem, elfogadják! ;)
A SOTE-ba járok dokihoz és ott is szeretnék szülni! :)
És te?

Prisz és Babuca
Kép
priszcilla
 
 


Prisz!
Én a Nyírő Gyulában fogok szülni. Túl sok mindent még nem tudok róla, mert még a szülőszoba látogatás előtt állunk. Vizsgálatokra nem a kh-ba, hanem a doki magánrendelőjébe járok. Annyit tudok csak, hogy nem egy "futószalag" szülészet, nem is túl ismert, de talán jobb is, mindenesetre a dokimmal nagyon meg vagyok elégedve.

Kép
mamy
 
 


Mamy!
Az a lényeg, ha meg vagy elégedve! :)
Szép neve lesz egyébként a kánykátoknak.
Nálunk az esélyesek: Bence, Botond, Benjámin. Az, hogy mindegyik b betűs, teljesen véletlen, ezek azok a nevek, amik a páromnak és nekem is egyaránt tetszenek. :)
Nekem a Dávid is bejön, de a páromnak nem.. :)

Prisz és Babuca
Kép
priszcilla
 
 


Prisz!

Köszi szépen, örülök annak hogy végülis eddig mindenkinek tetszik, akinek említettük, bár a döntés úgyis a miénk, de azért jó tudni, hogy az emberek általában mit gondolnak, mi a véleményük. Nálunk a családi név is G-vel kezdődik, tehát még illik is hozzá hangzásában. Emellett pedig olyan kis tündérkés név. :P
Az általatok választott fiúnevek is nagyon aranyosak, nekem közülük leginkább a Benjámin tetszik, és B betűsből tetszik még a Bendegúz is. :wink:
Az a lényeg, hogy az anya és az apa együttesen döntsön, mindkettőjüknek "bejöjjön" az a bizonyos név. Az nem jó, ha az egyik fél csak azért megy bele, hogy engedjen, mondván hogy "majd megszokom" mert nem lesz meg a választás öröme. Meg kell találni az arany középutat... (jaj de költői vagyok ma reggel!... :wink: )

Pusz,

Kép
mamy
 
 


Mamy!
A Benjámin nekem is nagyon tetszik! :D A becézése is aranyos, engem nagyon megfogott, a páromnak majd még le kell vezetni, de valahogy úgy érzem, hogy neki is ez tetszik a legjobban.
Hát nekünk P betűvel kezdődik a családnevünk, de ezzel együtt illik hozzá, szerintünk. :)
Én is fontosnak tarom mind mások véleményét (valamilyen szinten!), mind azt, hogy a párok együtt döntsék el, hogy milyen nevet adnak a gyermeküknek, mert nosrmális körülmények között egy életen keresztül élnek ezzel és ahogy írtad Te is, az, ha valaki rámondja az igent, mert "majd úgyis megszokja", az nem olyan jó..

Puszi :) Prisz

Prisz és Babuca
Kép
priszcilla
 
 


Sziasztok!

Priszcilla udv itt!

Csajok, mi ma befutottunk....Nagyon faztam es mar a pulcsi sem eleg. Szornyu.

csengo 28+6
Vendég
 


Mamy,

A nyírőben van egy doki ismerősöm, tök jó fej, a vereckey ati. Néhe ő is szokott írni a kismamában... Nekem ő mondta azt, hogy Edit, teljesen mindegy, hogy melyik kórházba szülsz, a lényeg, hogy bízz az orvosodban :-) Tök drága volt...

Mi a Rókusban szülünk, tényleg van valaki, aki ott fog szülni.

Csajok szombaton vegyétek elő a bundabugyit... Majd gondolok rátok. Aztán óvatosan pocaklakóknak ne túl sok sört adjatok :-)

Priscilla!

Üdv a csapatban :-)

Rejo!

Mondom én, a gyerek pénznyelő automata :-)

Bunny

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny!

Ez aranyos volt. Látásból én is ismerem a Vereczkeyt, tavaly oda jártam a meddőségibe, de nem hozzá. Ha neked olyan jó ismerősöd, hogyhogy nem nála szülsz?... (bocs ha indiszkrét vagyok).

Sör:
Biztos hallottátok már, hogy anno a régi időkben azt tanácsolták a kismamáknak terhesség alatt, hogy igyanak sok sört, mert az serkenti a tejtermelést, vagyis segíti a beindulását. Én általában hiszek az ilyen régi megfigyelésekben, de természetesen nem iszom alkoholos sört, sőt semmit ami alkoholos. Még a bonbonmeggyet is csak 1-2 szemet, pedig imádom. Viszont alkoholmentes sört szoktam inni, kb. hetente 1 dobozzal. Frissítőnek sem rossz, és a hatóanyag ugyanaz :wink:

Kép
mamy
 
 


Lányok!

Volt már valaki a Bippa Kft-nél (www.babaholmiolcson.hu) a XVIII.ker. Havanna úton???
Mintha itt valaki említette volna... Holnap megyünk a Párommal vásárolgatni, és oda is elnéznénk. Érdemes?... A honlapjuk alapján igen, mert nagyon kedvezőek az áraik, pl. kókuszmatracot szeretnénk venni, ott 8500 és 9500 Ft mérettől függően, máshol 12-13 ezer Ft.
Azért nem mindegy... :wink:

Kép
mamy
 
 


Csengő, Bunny!
Köszönöm a fogadtatást. :)

Mamy!
Én még nem voltam ott és nagyon cikinek érzem, de halvány lila fogalmam sincs arról, hogy mi az a kókuszmatrac. :oops: Mi az? :roll:

Prisz

Prisz és Babuca
Kép
priszcilla
 
 


Mamy!

Nem tudom, hogy a rendszer vagy csak a gondolatom volt gyorsabb.. Szóval hogy miért nem az Ati? Nem is tudom.... Talán azért, mert ő régebben Szegeden rendelt, aztén jött Pestre és nem követtem az életútját... Múltkor futottam össze vele a reptéren és akkor dumáltunk egyet :-) De váltani most nem akarok, nagyon szeretem az orvosom, nagyon rendes, figyelmes, megbízom benne... És ez szerintem megfizethetetlen :-)

sör: utálom....... megihatja helyettem bárki, tejcike: imádom...... 8)

Prisz

Azt mondják az okosok, hogy a kókuszmatrac igen jó a babának... atkák ellen is kíváló, nehezen költöznek bele a kis állatok. Jól szellőzik és a gerincnek is kíváló....

Bár én is normál matracon nőttem fel, lehet, hogy néha azért vagyok ilyen lökött :roll:

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok, Lányok,

még nem olvastam vissza, csak ezt az utolsó oldalt, de látom, ugyanazok az aggályaitok az időjárással kapcsolatban, mint nekem :( Én nem is emléxem még június elején ilyen szörnyű sz*r időre... Szóval szerintem ha ilyen marad, a sörsátor nem lesz elég, mindenképp "téli" beülős hely kell. Javaslatotok van?
Persze attól is függ, hányan leszünk...

Mamy,

már nem a Havanna úton vannak!!!! Az új cím Nagykőrösi út vmennyi, nézd meg a honlapjukat. Mi is megyünk majd vmikor... Nekem a sógornőm ajánlota nagyon. (Honlap: www.babaholmiolcson.hu).

Prisz,
üdv itt, gratula a kisfiadhoz :D

Ma hajnalban 4-kor felébredtem a szél miatt, és csak 7 tájban tudtam visszaszundikálni... És még ma is ugyanolyan ócska az idő :cry: :cry: :cry: Most visszaolvasok kicsit...

Kép
Ákata
 
 


Prisz!

A kókuszmatrac azért jó, mert természetes anyagból van (kókuszrost a tölteléke), légáteresztő és higiénikus, nem pállik be, nem dohosodik, mint pl. a szivacsmatrac. Azért is jobb, mint a szivacs, mert ha a baba hason alszik, és az arcocskáját lefelé fordítja, attól még kap levegőt, nem úgy mint a szivacson ami elzárja a levegő útját (belesüpped az arca). Tehát minden szempontból jobbnak mondják, igaz hogy drágább is, (kb. 10 ezer Ft körül van), de szerintem megéri. És ahogy Bunny is írta, a gerincnek is jó mert tartja a baba hátát.

Bunny!

Én sem rajongok a sörért, de néha a nagy melegben jól esik egy-egy pohárral (természetesen ahogy mondtam, alkoholmentes változatban...) A tejet amúgy én is imádom, ha választanom kéne akkor nyilván a tej. Abból meg tudok inni együltő helyemben egy egész literrel is. :wink:

Kép
mamy
 
 


Ákata!

Most néztem az oldalt, és az elérhetőségnél még a Havanna út van... :roll: Most akkor hol vannak?... :roll:
Holnap mindenképpen el akarunk menni mindenfelé ahová csak bírunk, mert szabadnapos a Párom és most érünk rá...
A Minimanó Babacentrumról tudtok valamit?

Bunny!

Így érthető, hogy miért nem nála szülsz, az ember nem szivesen vált már ilyenkor.

Kép
mamy
 
 


Lányok!

Ti is sok szénhidrátot esztek?? Dagad a fenekem... 17 hetesen már 5 kilót híztam... Ez sok, ugye?

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Ákata!
Hát nem tudom, hogy a városligetben hol van téli beülős hely?... :roll: Viszont tényleg elég ciki lesz, ha ott állunk pocakosok a szakadó esőben... :roll: Legfeljebb a japán turistáknak leszünk lefotózandó látványosság... Jár az agyam, de nem jut eszembe semmi használható. :cry:

Kép
mamy
 
 


Mamy,

azt hallottam, hogy a soroksári úton is van egy baba mama áruház, ami nem olyan drága. Múltkor valamelyik lányzó összegyűjtötte a boltokat. Neked az a lista nincs meg? Átküldjem??

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Városligetben beülős: hát az igen drága: Bagolyvár, Gundel, Robinson.

Ami talán olcsóbb az a Széchényi kert... És régebben volt ott egy teaház is az Olof Palmen...

Apuktól kérjétek el a hitelkártyát, ha tényleg ott akartok beülni...

Ja még a Dózsán van egy két hely, Csepp a tengerben vagy mi a szösz, de szerintem jobban jártok a városban... valami füstmentes helyen

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Ákata!
Na most már megvan az új cím. Az lehetett a baj, hogy én régen mentettem el magamnak az oldalt, és ott még a régi cím van... Bár nem értem, ha most lépek be az oldalra, hogy adhatja ki a régi adatokat?... :shock:

Kép
mamy
 
 


Bunny!
Igen, légyszives küldd át azt a listát, én nem emlékszem ilyesmire...
Városligeti beülős helyek szerintem is megfizethetetlenek, úgyhogy inkább hanyagoljuk őket.
Soroksári úton a Mega Toys van, azt hiszem. Oda is benézünk holnap :wink:

Kép
mamy
 
 


Mamy,
nálam 1188 Budapest Nagykőrösi út 53. van a honlapjukon, és a sőgornőm is már ott vásárolt. (Próbáld a linkből megnyitni, ne a kedvencekből...) Esetleg hívd fel őket... Gesztenye aranyos :lol:

Rejo,
most megy a mél :D

Krisszi,
a vonalzókészítésnél a legeccerűbb mód: 1. elkészíted, 2. a második (középső) szövegblokot bemásolod a profilodban található aláírás mezőbe, 3. beixeled azt, hogy az aláírás mindig látszódjon.
Remélem, rendben hazaértél tegnap :D

Iza,
felírtam a számod, ha vmi konkrét hely lesz végre, hívlak!! :D

Lányok, juteszembe, tegnap tündéri bodykat vettem a bébiknek a C&A-ban, 3 darab került 1200 forintba :D Igaz, elhoztam az utolsó két csomagot (vagyis 6 db-ot) a Váci utcaiból, de annyi C&A van még... Érdemes benézni, sok a leértékelt holmi (bár a terhesruhákat én drágállottam). A babaholmik nagyon édesek... Legszívesebben felvásároltam volna a komplett kínálatot a 90-es méretig :D

Ami a babakocsitémát illeti: én úgy hallottam, hogy használtan babaülést (autóba) sem szabad vásárolni, mert semmi sem garantálja, hogy épek a fontos részek. Én bevallom, bkocsit használtan is vennék, ugyanis az ikreknek annyiba kerül egy jó új bkocsi, mint egy jobb kategóriájú kismotor. De majd meglátjuk...

Kép
Ákata
 
 


Szerintem ha a Robinson-t leszavazzátok, ami szerintem ha nem ebédelni megyünk nem annyira vészes.., kultúrált hely és mégsem Gundel.
A másik variáció amit javasolnék, az Andrássy úton az Oktogonhoz közel, a Lukács cukrászda? Lehet, h nem ez a neve, még utána kéne nézni. Az Oktogon és a Hősök közötti szakaszon, egy sarkon van. Illusztris hely, de nem egetverően drága.
Puszi,
Rolex
rolex
 
 


Mamy,

elküldtem neked mailben, babamama boltok, két doksi...

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Andrássy út 70. És valóban Lukács Cukrászda a neve. Mit szóltok?
rolex
 
 


Itt tartunk most a szombatot illetően:

Mamy,
Sz_Kata,
Kata,
Dorka :?:,
Rolex,
Rejo,
Krisszi,
Kriszkrosz,
Piciza

Ha ennyien leszünk :(, gond nélkül be tudunk ülni bárhová. De inkább gyertek minél többen :D

Kriszkrosz,
sajnálom, nem jutottam tegnap nethet, így nem olvastam, hogy jönnél, ezért nem reagáltam :oops: A relaxációs óra nagyon jó volt, és két hét múlva megismétlik! Akkor monstre oktatás lesz, mivel a jövő heti elmarad. Két hét múlva egy órakor kezdődik majd a felkészítő, csecsemőgondozási alapismeretekkel (gyermekorvos tartja), aztán fél háromtól lesz a relaxációs cucc, illetve aki azt választja, annak szülőszoba-látogatás (mivel Te máshol szülsz, gondolom, ez nem aktuális...) Az okítás úgy fél öt tájban ér véget. Én tuti ott leszek! :D

Kép
Ákata
 
 


Bunny,
Nekem is átküldenéd? :)
Rolex
s_roletta@hotmail.com
rolex
 
 


Na, lemaradtam több fejezettel, mire elküldtem a levelet...

Mamy,
Bippa: örülök, hogy megtaláltad :D Az oldal kedvencekből tényleg nem frissül...

Rejo,
a cukrászda nagyon jónak tűnik :D Mit gondolgok, foglaljunk előre asztalt?

Kép
Ákata
 
 


Elküldtem Rolex, már szerintem a ládádban a levél :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Szerintem mindenképp foglaljatok helyet, mert ha jól tudom jó cuki és szombat.... Bár lehet, hogy üres lesz a város, hisz három napos hétvége :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bocs, Rolex, összekevertelek :oops: :D

Kép
Ákata
 
 


Rejo,
nem tudok mélt küldeni, mert nincs a profilodban megadva :( Úgyhogy privát üzenetet küldtem...

Kép
Ákata
 
 


BUNNY!!!Nagyon köszi!! Még szerencse, hogy vagytok páran ilyen rendesek!!Puszi!!!!
Kata!
Szerintem foglaljunk egy nem dohányzó szakaszon 1-2 asztalt.
Rolex
rolex
 
 


Köszi a matracos válaszokat, akkor ez tényleg jobb a babákra nézve, mint a sima matracok. Pláne, ha még a gerincnek is jó...
Nekem gerincferdülésem van, és a dokik is azt mondják, hogy nem én tehetek róla, ez sajnos öröklődhet is.. Iskolás koromban sosem hordtam félvállon a táskát, csak így lett vmitől. :?

Ákata!
Köszönöm az üdvözlést. Én is gratulálok neked, ahogy látom, ikrek lesznek a picik, ugye? :D De jó!
És az avatarod is nagyon tetszik, egyedi! ;)

Én még annyira nem vásárolgattam a babónak, de szorgosan nézelődöm minden felé... :lol:

Prisz

Prisz és Babuca
Kép
priszcilla
 
 


Priszcilla,
ha szeretnél csatlakozni hozzánk szombaton, gyere te is a Lukács Cukrászdába. 3-kor.
Rolex
rolex
 
 


Rolex,

a babakelengyét is elküldtem. Ezt a barátosném írta össze anno... Majd még körülnézek, hogy milyen okosságaim vannak :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!
Jó rég nem írtam ismét. Mindig visszaolvasok, de annyira fáradt voltam a napokban, hogy nem volt erőm még írni is. Bocs. :cry: Van Kispesten egy lakásunk, azt áruljuk. Közben hitelt ügyintézünk, mert nagy házfelújításba kezdünk heteken belül, ahhoz meg pénz kell. Közben meg kivitelezőkkel tárgyalunk... Hát most erről szólnak a napjaim, ezért nehéz idejutnom írni. Nem mintha nem szeretnék....
A tetejében Siófokon úgy telezabáltam magam mindenfélével, hogy most napok óta csak a rosszullét kerülget, savam megint az egekben. :cry: Megint alig bírok enni valamit, hányok, gyomorfájás és egyebek... Hát azt hiszem, ezt nem részletezem inkább. Terhességem idejére nagy zabálásokat befejeztem, maradok a jól bevált diétánál... A frontokat éa ezt a hideget pedig gyűlölöm. :cry: Na eleget nyavajogtam, nézzük a hozzászólásokat:

Szia Priszcilla, gratula a fiúcskátokhoz! :wink:

Mamy, szerintem is nagyon aranyos a Gesztenye név és igazán eredetei az ötlet. :wink: Nekem mindig a dal jut róla eszembe, nekem tetszett az a sláger. :wink: A Bippa Kft-s beszámolódat szívesen venném. :wink: Gratula a cukoreredményedhez, nagy megkönnyebbülés lehetett! :wink:

Erika, remélem, rendben lesz a cukrod, szorítok!

Köszi Rejo a hasznos tanácsokat! :wink: A matrac az egyetlen, amiben nem értek egyet Veled, bár babás tapasztalatom még nincsen, úgyhogy lehet, hogy majd módosítok álláspontomon. De ha magamból indulok ki, nekem sem mindegy, milyen matracon fekszem. Egyrészt allergiás vagyok, másrészt nagyon tud fájni a hátam egy kényelmetlen matractól. Én kb. 10 éve beruháztam egy hiper-szuper matracra, kókusz és egyéb jó tulajdonságai is vannak, akkor volt 130ezer. Gondolom, most sokan szörnyülködtök. De azóta is azt használjuk, bárhova megyek, mindig hazavágyom az én kényelmes ágyikómba. Nem túl puha, nem túl kemény, pont ideális. És még allergia szempontból sem elenyésző. Szóval szerintem a picurnak is megveszem a szupi matracot, gondolom neki sem lesz mindegy.

Bettus, örülök, hogy rendben túl vagytok a költözésen! Nagyon jó lehet! :wink: És gratula az orvosváltáshoz! :wink:

Bunny, pénznyelő automata :lol: egész találó...
Ez a mérleg érdekes kérdés. A húgom első babája olyan jó szopó volt, hogy egyáltalán nem volt szükségük mérlegre. A másodikkal viszont eléggé megkínlódtak, így az első héten kénytelenek voltak beszerezni egy mérleget. Őt méricskélték. Ez persze nekem most nagyon jó, mert van egy mérlegem... :wink: Csak arra írtam, hogy azt mondtad, a másodiknál már nem nagyon fogjuk mérni...

Sz_Kata, nagyon várom a Praxisos híreidet... :wink: Képet is mellékelj ám! :wink:

Kriszkrosz, örülök, hogy rendbe jött a kezed. :wink:
Intimtorna: elég nehéz így mesélni róla. Megtanít egyrészt arra, hogy hogyan mozgasd külön a végbél- és külön a hüvelynyílásodat. Ez pl. szülésnél ugye nem mindegy, főleg az aranyereseknek. Másrészt mindkét bemenetet nagyon megerősíti, azaz tudatosan tudod szorítani, tágítani. És aranyér szempontából sem mindegy, itt többeteknek is ez baja, mint nekem is. Az aranyeret úgy kell elképzelni, mint egy ritkás hálóból ahogy kilóg a kaja, amikor hazacipeled. Ugye az ér kitüremkedik a lukakon és ezért fáj. No tornával ezt a hálót sokkal szorosabbra lehet fonni és akkor nem tud az ér kitüremkedni... A hüvelytornának meg az az értelme pl, hogy szüléskor tudod, hogy hova kell nyomnod, stb., és szülés után meg sokkal hamarabb regenerálja a bemenetet. Röviden tán ennyi.
Van egy könyv róla: Kriston Andrea - Intimtorna. De szerintem csak tanfolyam után igazán jó a könyv, akkor tudod pontosan, mit kell csinálnod napi rendszerességgel.
A Kriston Andrea a belvárosban tart tanfolyamot, az pénzes és tíz alkalom, 10*1 óra.
Itt Budaörsön van egy védőnő, aki ingyen csinálja, 5*2 órában. Nagyon jó, de csak úgy, ha valaki végigcsinála a kurzust. Melegen ajánlott még szülés előtt...
Akit érdekel az elérhetőség, szívesen megadom. Most kezdődik valamelyik héten megint, mert nekünk a múlt héten volt az utolsó kurzus. És amióta járok, aranyeremnek híre-hamva. :wink: A babám meg nagyon élvezi. :wink:

Angel, nagyon aranyos a nagypapád! Jó ünneplést! :wink: És gratula a házassági évfordulóhoz! :wink: Nekünk a harmadik jön most júniusban, de még mindig havonta ünneplünk. :wink: Bár a család már egy kicsit furcsán néz ránk, sose tudják, hogy most a házas korunkról vagy a terhességi korunkról beszélünk. :wink:

Krisszi, akkor szorítok csütörtökre, hogy arcocska bemutatót is tartson a picúrotok! :wink: Aztán mutasd meg nekünk is ám!

Melinda, Marci jobban van már?

Most muszáj mennem, mert ma még a dokinál van jelenésem.
Ja a szombatot még mindig nem tudom, azért nem jeleztem vissza. Megpróbálom megoldani, aztán majd meglátjuk.

Mindenkinek nagyon szép napot, hátha kisüt egy kicsit a napocska!
Melba

KépKép
melba
 
 


Lányok,
én holnap szívesen foglalok asztalt - addig várjunk, hátha többen leszünk :D

Prisz,
köszönöm a dícséretet :D Mi alig vettünk valamit, viszont nagyon sok mindent kapunk rokonoktól :lol: Én főleg a neten nézelődöm, mert nincs kocsim, és Érdről kissé bonyolult... De már állítom össze a szükséges cuccok listáját, meg anyukám is bombáz mindenfélével.

Tényleg, lányok, mi a véleményetek:
láttam 20 ezer forint körül (hirdetni) olyan cuccot, amelyik 1. fertőtleníti a cumisüveget, 2. pürésíti a bébiételt, 3, melegen tartja, 4. tápszert kever és frissen tartja. Meg még valamit csinál - lényeg, hogy a bébi (legyen tápos vagy tejes) etetése, a cuccok fertőtlenítése megoldható egyetlen géppel. Én elvileg nem akartam fertőtlenítő szettet, de így már meggondolom, mivel a turmixgépünk elég gyatra, mikrózni meg nem szeretnék... amúgy is utálom az ezerfajta háztartási gépet... És ikrekkel szükségem lesz minden kis megtakarított időmre :D Anyu szerint elég egy négyezer forintos cumifertőtlenítő, de én úgy érzem, erre szívesen beruháznék. Mi a véleményetek?

Kép
Ákata
 
 


Intim torna: ez engem is foglalkoztat. Valaki nem akarja megfogni a kezem és velem együtt elmenni?? Ketten minden egyszerűbb :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Tessék, mire megírom a levelem, már megint termeltetek egy oldalt! :lol:
Bunny, nekem is küld el légyszi azt a listát! Köszi!
melasz@ludens.elte.hu

KépKép
melba
 
 


Ákata!

Fertőtlenítő: ezért külön fizetni??? Én szerintem maradok a régi zokásnál, hetente egyszer kiforralom a cumikat... Tudod, az igazság az, hogy ez a bébi dolog jó biznisz... Mindenért pénz kérnek :( Mert tudják, hogy a kismama megveszi :-) Néha a régi bevált módszerek is jók :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


elküldtem :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny,
nem cumit, -üveget lehet benne fertőtleníteni... Ha csak ezt tudná, én sem venném meg, de lehet vele párolni, darálni meg ilyenek. Igazság szerint nem születéskor venni hasznát, hanem később.

Itt van egyébként a linkje:

http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=529

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

Bocs a belepofért de mentségemre legyen, hogy csak olyanba szoktam, amiben van tapasztalatom! :P (Egyébként idősebb lányom révén régi babanetes vagyok)

Kókuszmatrac:
4 éve a Kikában vettünk, 60X120 és 70X140-es méretekben és 6v 7 ezer ft-ba kerültek, egy telefont megér, hogy most is árulják-e és ha igen mennyiért. A folyadékot teljesen átengedi, ami így nem eszi bele magát az anyagba. Nekünk bevált. :wink:

Használt holmik:
Ha tudod kitől veszed és megbízol az illetőben akkor minden további nélkül megéri! Babakocsin és az autós ülésen is látni az állapotát illetve, hogy sérült-e! Így rengeteget spórolhattok.

Üdv:
Bea

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Szerintem cumis üveget is ki lehet főzni.. Anno, amikor amerikában bébisztyó voltam, mindnig ezt csináltuk... Nagy lábas, azt bele minden...

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!

Pocakparti:
szuper jó ötlet a Lukács cuki! :wink: Egy kicsit még lehet "bűnözni" is... :oops: :wink:

Bunny!
Köszi a listát!

Melba!
Nekem is eszembe jutott a dal, bár fogalmam sincs ki adja elő, de olyan kis aranyos könnyed dalocska :) Hát igen, a vércukor eredmény miatt nagyon megkönnyebbültem. Bár sosem volt gondom a vércukrommal, és a vizelet vizsgálat is mindig negatív, de ez is egy újabb para a kismamáknak...

Kép
mamy
 
 


Hi

Azt még nem meséltem, hogy a terheléses vércukor mérésem eredménye az lett hogy vérszegény vagyok. Kaptam rá valami fincsi kis kapszulát. Nyam-nyam :lol:

A találkozóra sajna nem tudok menni anyumékhoz megyünk látogatóba, de valaki helyettem is kapjon be egy puncs szeletet. Azt nagyon csipázom :wink:

Mammy:
Gerszenye név nagyon szép és egyedi.
Én a Kittit szerettem volna megkérvényezni y-al Kitty-nek, de aztán letettem róla, ez nem olyan fontos, kiejtve úgyseg hallani :?

Időjárás :evil: borzacskó :(
Állítólag egész nyáron 2 hét lesz jóidő, a többi ilyen esős. Ennyit a globális felmelegedésről.... Vagy így kezdődik???
Én inkább izzadok, mint fagyok. 8)

Megyek ma az Istvános felkészítésre, ha valaki jön (Sz_Kata, Rolex, Gesztenye) akkor én ott leszek 14:45-kor a kórház előtt. Várok egy picit.

Most megyek még dolizni.

Ja jut eszembe, nekem olyan virgonc a babám, hogy egész nap rugkapál :D :D :D Este meg még jobban. Nektek is nagyon aktív??? Mondjuk az esti wc-zésnél kicsit nehéz a felkelés, szoktam szólni a páromnak, hogy toljon meg hátulról :wink: na nem úgy :lol:

Sziasztok: Bettus 27 hét (mert még a vonalzót nem sikerült megkreálnom :cry: )
bettus79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?