Új privát üzeneted érkezett!

Hello

Csak gyorsba jövök, még nem olvastam vissza mindent,csak ezt az oldalt, de most megyek ebédelni és visszajövök!!!!! :D

Köszi az aggódást Csajok,velünk nincs semmi baj,iwiwen azért töröltem le a képeket,mert normálisan meg akarom csinálni,majd délután,a tali miatt meg dehogy haragszom! Ilyen eszedbe se jusson Marcsi! :wink:

A betegeknek pedig sok-sok gyógypuszit küldünk Barnival! ++++++++++ :wink: :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Panka hipp-hipp-hurrá!!!!!!!!!!!!!! Ügyes kiscsaj, gratulálok!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Huuuhhhhhhhhh...
Bakker,Szilvi,akkora kő esett le... :lol: :lol: :lol:
Már tisztára beparáztam,hogy valami baj van...épp azon gondolkodtam,megvan-e nekem a telószámod...de akkor ezt most megúsztad! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 

 
 

Gratulálok Pankának!!!!!!!!! :D Nagyon ügyes!!!! :D :D :D

Ilyet sül sütőben!
http://www.macikonyha.com/2007/05/mkos- ... torta.html

Ez lesz Dave szülinapi tortája! :D
Vendég
 


So well,a mákot nem annyira szeretem,de a torta nagyon guszta! :lol:
Talán egyszer meglepem vele anyósom,ő a nagy mák-fan nálunk. :lol:

Dávidnak boldog szülinapot! :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Én csinálom neki a kaját Marcsi nem veszem. Pepecselős, de megéri, mert nagyon szereti.
Holnap jönnek anyósék, megint szülinapozunk :S meg vasárnap a mi családunk. Három családdal külön időpontban, sebaj több a torta.

Én veszek tortát. Nem szeretem a mákot :S de nem is lenne időm megcsinálni, mert mindig van valami meg így egyedül nehéz is lenne Jázminnal :D de majd, ha segít akkor megcsinálom egyszer én is.
Vendég
 


Panka is jobban szereti azt a kajcsit,amit én kotyvasztok. :lol:
Csak azért kap néha boltit,mert például sütőtök még nincs idei,viszont nagyon szereti.Meg szeretném,ha elfogadná azt is,mert kerülhetünk olyan szituba,esetleg utazásnál,hogy csak olyat tudok neki adni.Bár szerencsére egyáltalán nem válogatós. :lol: :lol: :lol:

piki
 
 



Helló

So-so jó amennyire jó, azért elég rossz ennyit készülni, rendet tenni...bár egyszer megcsináltam és hát csak felsöprök és kész :D

Igen, most a Kecskeméti a Rossmannban 199 Ft-lesz és veszek, ha a szavatossága még tart 1-2 hónapig, mert ugye az akció az általában azért van, mert hamar lejár, szóval 5 hós kajcsi, amiben van husi is és akarok venni pár darabot Jázmicinek :)
Mostanában Jázmici vagy Jázmóca, vagy ha rossz Jászmíná :D ez szerbül van. Ja amúgy Ti beszéltek más nyelven a babákhoz, én szoktam néha szerbül meg mondtam a nagyiéknak mivel Ők perfekt tudnak, hogy mondják neki a dolgokat szerbül is, hátha megragad :D

Szilvi örülök, hogy minden oké veletek, én is aggódtam.

Fanni, hogy sikerült a torta? Képet kérünk......... :P biztosan sikerült.

Jázmin éjjel óránként nyögdécselt :S nem tudom mi lett vele :S de hamar visszaaludt, csak a cumit benyomtam és kész!

Ébredezik, megyek...

Szép hétvégét :P

Kép

Kép
Vendég
 


Tettem ki iwiwre képeket :P

Kép
Vendég
 


Megint csak gyorsba-gyorsba,de ígérem,h este már tényleg jövök rendesen. :oops: :D

Anna láttam a képeket iwiwen, tök szupik, tényleg rövid lett a hajad,mondjuk nem láttalak derékig érő hajjal, de jól áll ez a rövidebb fazon is. :D

Szerdán itt aludt húgom, csütörtökön meg jött B uncsitesója,tegnap meg egész délután lent voltunk a kertben Barnival ,azért nem jöttem,ma meg ebédre voltunk meghívva,most értem haza,Balázs meg ment vissza melózni,mert el tudott jönni másfél órára.

Ma meg jön Barni keresztanyja,úgyhogy megyek is gyorsan összekapom a lakást. Semmi kedvem a takarításhoz. :?

Ma mindent gyorsan :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Még csak nagyon futva tudtam visszaolvasni, kicsit káosz volt ez a hétm, azért nem jöttem napok óta.

Szóval, Fanni, Dávidnak utólag is boldog szülinapot! Anna, a Te vmelyik családtagodnak is, gondolom, Istvánnak, a férjednek volt/van/lesz, azért ünnepeltek, mivel Te februári vagy, Jázminka meg márciusi :lol:
Marcsi, örülök, hogy Pankuci átfordult, nagyon ügyes kiscsaj, Eszti sajna még csak egyszer perdült hátról hasra, azóta sem, mostanában viszont a hátáról akar fordulni, azt gyakorolja nagyon, kérdőjelezik :lol:

Csütörtökön leadtuk a kakit, jövő 7en küldik az eredményt a dokinak. Tök gáz, mert alig tudtam egy kis adagot leszedni a pőelusról, mondom Szabinak, ő vitte, kérdezze meg a laborost, hogy elég lesz-e, ha nem, hozza vissza a tégelyt és gyűjtünk még, nehogy úgy jérjunk, hogy kevés a minta és újból lehet beutaló utén is szaladgálni, erre olyan a rendszer az ántsz-nél, hogy van egy nagyokos portás, aki persze nem tud semmit, csak fontoskodni, van egy ablak, ahol be kell dobni a mintát és ennyi :shock: , senkivel nem lehet beszélni :twisted:

folyt köv

Kép
ire81
 
 


Szóval, sajnálom is, hogy nem volt tali, meg nem is, mert így legalább nem maradtam le róla :lol:

Anna, majd megnézem a képeket, biztos jól nézel ki.

Ja, ma voltunk kirándulni Tokajban, kb 30 km, hogy szokja a gyerek a kocsit, odafele aludt végig, aztán fagyiztunk egyet, azt élvezte, nevetgélt ránk, meg aranyoskodott, aztán még kicsit sétáltunk, akartunk még tovább is, de ott már eltört a mécses, lehet éhes volt, de ott sajna nem volt olyan a helyzet, hogy megszopiztassam, próbáltam neki vizet adni, de hiába ( lehet majd veszek vmi neki való gyümilevet, hátha hamarabb meginná a kis piszkos, pedig nem akartam neki ilyen cukros löttyöket adni :? ), így aztán hazafelé elég nyügi volt, végig énekeltem neki az utat.

Nagyjából ennyi, tökre izgulok, barinőm aug 12-re van kiírva, így elvileg mér bármikor jöhet az sms :lol:

Kép
ire81
 
 


Szülinaposoknak utólag boldog sz.napot!!! :D

Most ment el barátnőm, azért jöttem csak most.

Mi ma sétáltunk egy nagyon nagyot,jól el is fáradtam. :) De rámfért egy kis mozgás.

Tök jó,hogy Esztike bírta a kocsiban,lehet tényleg éhes volt azért sírdogált,de látod odafele tele pocakkal semmi baj. :wink: :D

Még mi sem fordulunk hátról hasra,de oldalra igen,csak nem bír átbillenni. Csak próbálkozik. :)
Ezeket a szóismétléseket, mi van ma velem???? :shock: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Reni drukk a barinődnek!!!! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Mindenkinek milyen jó kis mozgalmas szombatja volt! :lol: :lol: :lol:

Nekünk is inkább el kellett volna menni valahová,mert Pankucika kritikátlan volt egész délután... :evil: :(
Nem bírt elaludni,halál fáradt volt és csak visított mindenen...kicsit kiakadtunk tőle mindketten...
Éjjel is többször fel keltem hozzá,mert csak nyögdécselt,beszorította magát a sarokba meg ilyenek.Remélem,ma jobb napja lesz,mert hulla vagyok.


Reni,Tokajért irigyirigy vagyok! :lol:
Az exemmel nagyon sokat jártunk oda,sétálgatni,kajálni-na meg persze régen jártam a Hegyalja-fesztiválra is! :lol: :lol: :lol:

Nekem is 2 barátnőm terhes,de mindketten csak félidősök kábé...tök jó,hogy 2 éven belül mindannyian babásodunk! :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Tegnapi napom kész volt. Bejelentkeztem anyósomék, hogy jönnek hozzánk ebéd után. Nálam az 14 óra felé van, erre 16 után jöttek én meg addig vártam Őket, hogy mikor szándékoznak ideérni végre. Levittem a gyereket sétálni meg minden. Kész voltam már, utálok várakozni. Ideértek Jázmin meg úgy megijedt tőlük, hogy nem győztem nyugtatgatni. Apóséknál is ezt csinálta. Mi már nem is csináltunk családi ünneplést, mert elegem van a tortából. Anyós sütött egyet.

Este tesóm vigyázott Jázminra, mert elmentünk barátokkal beülni egy helyre. Jó volt kikapcsolódni.

A legújabb, hogy lopnak a tárolónkból. Amióta új a szomszéd :S lelopták a bicikli lámpát.

Marcsi remélem ma jobb napod lesz.

Reni jó kis kikapcsolódás az már biztos :)

Szilvi majd megfordul a kis Barni :)

Reni a férjem Sándor :) de azért köszi :P és igen neki volt a nagy napja 29 éves lett :D

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én tegnap leánybúcsún voltam. Igaz csak két részletben sikerült eljutnom, 2x 1,5 órára, de azért jó volt. Repült ott az idő, ahogy odaértem jöhettem is vissza.. :? De a gengszter vetkőzős srácnál pont ott voltam! :lol: :lol: :lol:

Köszi a köszöntéseket! :) Jól sikerült a torta, aki szereti a mákot próbálja ki, nagyon kis könnyű süti. D. szerint ez eddig a 1. :D

Marcsi, Bazsu is unatkozik otthon.. amint elmegyünk otthonról semmi gond. :? és már egy éjszakát sem alszik át.. :cry:
Vendég
 


Fanni én még sosem voltam leánybúcsún, még nekem sem volt :D jól van nehéz lett volna, mert 2 hónappal az esküvő előtt kezdtük megszervezni a legzit és döntöttük el, hogy legyen esküvő :D na mindegy, szóval nekem nem volt, de nem is bánom így nincs gond belőle :)
De viszont irigy,irigy vagyok. Igen amikor kikapcsolódsz csak úgy repül az idő. És ilyenkor mit csinál Bazsu éjjel? Sír? vagy csak fel kel enni? Nem az a baj, hogy nem elég neki a tej, hiába van sok és ha megetetnéd lehet nem lenne este nyűgös. Vagy jön a foga?

Nem tudom mi lehet a baj. Nálunk is változó :S most Jázmin sem aludt valami jól :S de Én már megszoktam :P

Kép
Vendég
 


Szóval én a hozzátápis etetésre gondoltam. Össze vissza írok :S

Kép
Vendég
 


Fanni,akkor a "lényegről" nem maradtál le! :lol: :lol: :lol:
Mi egy kolléganőnknek hívtunk anno chippendale-fiút,amikor külföldre ment dolgozni.Iszonyat jó buli volt,aztán a lány elutazott-és 2hét múlva vissza is jött! :lol:
De azért legalább buliztunk egy nagyot! :lol: :lol: :lol:

Pankának szerencsére ma sokkal jobb napja volt,mint tegnap. :lol:
Egy hangja se volt egész nap-tegnap biztos kivisította magát mára is. :oops: :lol: :lol:

Eszti,nagyon el vagy tűnve már megint!!!

piki
 
 


Bocsi, Anna :oops: , keverem a neveket, akkor boldog szülinapot Sanyinak! :lol:

Eszti is tök ijedős mostanában, autózni szeret, de amint odaérünk vhova egy kis idő elteltável elkezd torkaszakadtából üvölteni, ma is 3/4 órába telt mire megnyugtattam, végül a babakocsiban aludt el, de ott is még álmában is hüppögött egy fél órán át, tök ijestő, veszek neki vibrocyl kúpot, meg chaomillát, benyugtatózom a gyereket, ez így nem állapot. Pont arra gondoltam, ha a talin ezt vágná le, nagyon jó lenne. :?
Nekünk is jön a fogunk szerintem, a dentinoxot már bevettem, aaz ideig-óráig használ.

Nekem volt lánybúcsúm, nem is akármilyen, 2 napos, az egyik napi meglepi volt, a barátnőmék megkértek egy ügyész csajt, hogy kamuból hívjon el egy esti helyszíni kihallgatásra, azért nem volt feltűnő, mert ilyen előfordul, én mit sem sejtve elmentem a rendőrség elé és vártam, mire megjelent egy volt kollégám és átadott nekem egy levelet és egy kocsikulcsot, meg kellett keresnem a hozzá illő kocsit, mondanom sem kell, hogy egy kétütemű Trabant volt :shock: , sose vezettem ilyet életemben , fel volt díszítve, mögé dobozos üdítő-dobozok kötve, a tetején egy függőnyből mennyasszonyi fátyol :lol: , és így kellett végigvonulnpm a belvároson, majd ki Sóstóra :shock: , ja épp középiskolai ballagások voltak, dugó mindenhol, én meg próbakontyban parádéztam, mert épp aznap voltam a fodrásznál is frizura próbán. :lol: Ja, és a barinőmék szereztek egy lesötétített transportert, amivrl végig követtek és videóztak. Ja és még egy kamu rendőri intézkedés is meg volt szervezve, de hamarabb odaértem, mint a rendőrök, akik igaziak lettek volna, az egyik csaajnak az uncsija.
Aztán másnap jött a főbúcsú, ahogy illik, itt is volt rendőri intézkedés, ami chippendale showba torkollott, aztán a bulihelyen óvszert kellett árulnom, pezsgőt vetetnem fiúkkal, soroljam még? Felejthetetlen volt, és milyen rég..... :cry:

Fanni, sajnálom, hogy Bazsu ilyen sokszor felkel, tiszteletben tartom, hogy még neki akarsz neki mást adni, így csak kitaartást kívánok a következő 1 hónapra!

Már meg sem merem említeni, mert akkor mindig megváltozik a helyzet, de most nekem is van tejcsi bőven, úgy veszem észre, hogy a melegben jobban termelődik, vagy mi, így én sem erőltetem a hozzátápit, de azért egy kis gyümipürét fogok neki adni minden nap vagy másnap, hadd szokja az ízeket. Így mire odakerülök, hogy valóan szükséges a pótkajcsi, hátha nem lesz annyira elutasító.

Ma vagyunk 4 hónaposak, és azt már tényleg nem is mondom, hogy 8040 gramm a "kicsike" :oops: :D :shock:

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Reni ez olyan jól hangzik ez a leánybúcsú......nagyon jó lehetett :)
Mikor is volt? Semmi baj a nevet illetően. De ez nagyon tetszett amit írtál.

Huhuuuuuuu nem semmi a kicsike :) 8040 gramm, hát a te tejed aztán nagyon jó lehet, de ez így jó :) huhuuuuuuuuuuuuu lehet ezért nem eszik sokat a cicidből, mert zsíros a tej és hamarabb jóllakik. De aranyos lehet, majd rakj már fel képet Esztikéről. :) Jázmin 6700 gramm :) de engem így is csesztetnek, hogy duci :S pedig ez így jó. Ne aggódj, majd lemozogja amikor szaladgál, Te meg utána :D

Gratula a 4 hóhoz.

Fanni én is kitartást kívánok, az előbbi írásomban nem akartam beleszólni, csak gondoltam lehet ez segít.......

Na megyek, mert ma voltunk a Tescoba és még csak most fürdik a kisasszony!

Kép
Vendég
 


csak bejelentkezem, hogy vagyunk még, csak a kerítésépítés minden időmet elveszi, estére meg hulla vagyok.
Laura fülével minden rendben.
Tegnap voltunk állatkertben, majd teszek fel képeket, nagyon szuper volt a két gyerkőc nagyon jól bírta, főleg, hogy Panna egész nap aludt kb. másfél órát darabokban.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Reni,a lánybúcsúd nagyon nagy buli lehetett!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Esztike már 8 kiló??? :shock: :shock: :shock: Atyaég!!! :lol: :lol:
Hát ez nem semmi,4 hónaposan...és én még ki voltam akadva,hogy a barátnőm Hannája 5 hósan 8,5 kg...tényleg tegyél fel friss képet,légyszi!
Gondolom,a Viburcol kúpra gondoltál,mikor vybrocilt írtál. :lol:
Az jó nyugtalanság,de láz esetén is. Én azon gondolkodom,hogy Pankának venni kéne egy borostyán nyakláncot,állítólag az is nyugtatólag hat a babukra,fogzásnál és máskor is.
Van direkt bébiknek készített,lekerekített,szemenként csomózott...én eddig kicsit idegenkedtem tőle,de akik használják,azok szerint a babót abszolút nem zavarja és jó a hatása a belőle felszabaduló illóolajoknak...lehet,nekem is kéne egy... :oops: :D

Andi,már biztos jó fáradt lehetsz...főleg,hogy most meg már olyan meleg van megint...
Örülök,hogy Laura füle helyrejött! :lol:

piki
 
 



Ja, igen, vyburcol, vagy mi, igen, arra gondoltam :lol:

Na itt van kép duci-Juciról:

Kép

Kép

Kép

Kép
ire81
 
 


Ja, Marcsi, én is akarok majd borostyános nyakláncot venni, www.borostyanlanc.hu, ezek állítólag eredetiek, kb 3500. :? Még gondolkodom, mert már így is annyi felesleges hülyeséget megvesz az ember a gyereknek, először megpróbálom a homeos bogyókat, kúpot, majd utána fuchsolom fel a kiscsajt :lol:

Kép
ire81
 
 


vagyis www.borostyanlanc.hu

ez ugyanaz, mint a fenti, csak a mögötte lévő vessző miatt nem nyitja meg :lol: :oops:

Kép
ire81
 
 


Az igeeeen! :lol: :lol: :lol:
Igazi kis husigombócka!!! :lol: :lol: :lol: De meg kell zabálni,olyan édes! :lol: :lol: :lol:
Azért nem irigyellek,mikor a popóját kell emelgetni meg hurcolászni! :lol: :lol: :lol:
Én Pankát alig bírom már most,ha tovább van kézben... :oops: :shock:


Hát,igen...az ember minden sz@rt megvesz,kipróbál,csak,hogy a büdös kölkének jobb legyen! :lol: :lol: :lol:
Így van ez rendjén.Ilyenkor azért kicsit örül a szívem,hogy ha nem is állunk fényesen,de a gyereknek meg van mindene,sőt,még azon is felül... :oops: :oops: :oops:
Eszembe jut,némelyik gyerekem hogy érkezett be az intézetbe...meg amikor pénteken hazaengedtük hétvégére és vasárnap este ugyanabban a pelenkában jött vissza,ami rá volt ragasztva szigetelőszalaggal :shock: :shock: :shock: ....és még ennél is durvábbak...
Mondjuk ezt a konkrét sztorit megoldottuk azzal,hogy legközelebb pár napra elegendő pelust,váltóruhát és egy rakás élelmiszert is adtunk haza a kisfiúval.A ruháit mondjuk sose hozták vissza,de bánta a fene...

piki
 
 


Bocs,nem akartam senki napfényes hangulatába belerondítani a lehangoló történettel,de nekem néha jót tesz,ha ilyenekre gondolok,mert így sosem felejtem el,ha elégedetlenkedek,hogy lehetne rosszabb is...sokkal rosszabb... :oops:

piki
 
 


Sziasztok!

Ne, hari vagyok, csak még midig ez a szaros internet ügy. Feltöltősről nyomom. Elvileg ma be lesz fizetve a rendes internetünk böntetése is (42ezer), csak nem akartuk, mert a társkártyásnál van a gépem + a kártya, és rengeteg elmaradással lóg. Ma visszakapcsolják a kártyánkat, csak nem vagyok boldog, mert így Ő ismét ingyen netezhet?????? István cégének a nevén van, én szívem szerint följelenteném, de még a törött autónk is nála van, amit meg kéne szerelnie és ha most kicseszünk vele (istván szerint), lenyulhatja a biztosítós pénzt és nem csinálja meg az auót! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: És még mesélhetnék mennyi kárt okozott nekünk. És még hány ilyen van Istvánnak... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Na, mindegy, nem fárasztalak ezzel titeket!!!!

Rani, nagyon drága Esztike. Jó a gatyója, olyanunk nekünk is van, csak más színben és mintában és 2009-es kollekcióból.... :lol: :lol: :lol:
Szerintem nem túl husi, Bibu is ilyen volt (mondta is mindenki, hogy látszik, hogy tápos-baba : k...ják be!!!!!) és 6hósan már alig volt rajta. És ezt nagyon gyorsan lediolgozta! :D

Marcsi, most kb. 10percig sírtam, olyan szomorú volt a történet. :cry: :cry: :cry: Nem tudom, hogy bírtad, igazán erős vagy. Én meg egy lekvár.... :oops: :oops: :oops: Bár mostanában is mindenen sírok. Lehet kicsit depis is vagyok... :oops: :roll:

Képzeljétek Lillus egyfolytában a négykézlábazáson ügyködik. Olyan ari. Egyfolytában hintáztatja a popót. :lol: :lol: :lol: Bibu ezt annyira nem csinálta... :shock: Inkább elindult!!! :lol: :lol: :lol: Már akkor is hatotta a mehetnék.
Tegnap meg bebumliztam Anyumhoz. Kenguruban Lillus + Bibu: 3busz és 1 metró. Háááááát. nem egyszerű. SŐT! :shock: Főleg, hogy Bibu sehol nem akart föllépni a buszra (régi fosok, én is utálom!), középen kapaszkodó én meg próbálom fél kézzel fölemelni a 11,5kg-os kisasszonyt....huh. De Bibu nagyon élvezte. :lol: :lol: :lol:

Na, ma csak ennyi telt tőlem. De lassan összekaparom magam és jövök!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Húú Marcsi. :( :( :( Ezt elképzelni is szörnyű, hogy ilyen létezik. Szigetelő szalaggal ugyan abban a pelenkában egy hétvégén át.. :cry: :cry:
Vendég
 


Nem akartam senkit kiborítani,de ezt írtam is...csupán érzékeltetni akartam,hogy van a világnak kevésbé napos oldala is... :( :?
Mégegyszer bocsi mindenkitől. :oops: :oops: :oops:

Húú,Eszti,nem csodálom,ha néha ki vagy bukva...ilyen sztoriktól nekem is kinyílik a bicska a zsebemben... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
És sajnos valószínüleg Istvánnak van igaza,az ilyen görényekkel szemben jobb,ha vigyáz az ember,mert ott tesznek keresztbe,ahol tudnak-és még nekik áll feljebb! :twisted: :twisted: :twisted:

Lilluci nagyon édi lehet,ahogy hintáztatja a popiját! :lol: :lol: :lol:
Panka is próbálkozik hasonlóval,de csak addig jut egyelőre,hogy maga alá húzza a térdeit,popsi kinyom az ég felé-aztán várja a jó szerencsét...nem is értem,pedig olyan erő van benne néha...
A legújabb heppje,hogy abból a félig fekvő pózból,amiben etetem cumisüvegből,fel akar ülni. :shock:
És hasizomból fel is ül,ha tud egy kis lendületet venni... :shock: :lol:

piki
 
 


Ja és most már őt se lehet sehol otthagyni a kiságyon meg a játszószőnyegen kívül...
Valamelyik nap majdnem kifordult a pihenőszékből(nem volt becsatolva :oops: )ma meg ugyanezt a hintában játszotta el.
Abban ugye hasal és nem is lehet "rögzíteni" a fekvőfelülethez.

Izgi lesz,amikor majd elkezdenek kúszni-mászni és folyton ott kell lihegni a nyomukban,hogy semmit ne borítsanak magukra,ne egyék a virágföldet,ne igyanak a macska tányérjából és hasonlók. :lol: :lol:

piki
 
 


Jó reggelt! :lol:


Sehol senki?
Én már lehuzatoltam,megy a mosógép,kitakarítottam...csak azt kéne még kitalálni,mi legyen az ebéd... :oops: :?:

piki
 
 


Én jelentem van netünk, most már tudok jönni. :lol: :lol:
De ma dokizom, holnap de. játsziházizunk, du. barinőzünk, de este majd mutatok pár képet.
Ma én is mostam, főztem, takarítottam + megmostam a hajam....ez nehezen megy mostanság... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja!
Marcsi, nem úgy ríkattál meg, hanem úgy, hogy milyen "szülők" vannak és ilyenkor úgy sajnálok minden gyereket! :cry: :cry: :cry: Szívem szerint örökbefogadnám mind!!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Eszti,örülök,hogy van végre neted! :lol:
Játszóházba megy Lillus is? Hová jártok?
Azt meg szabad kérdezni,milyen dokihoz mész? Remélem,csak valami kontroll...

Én is gondolkodom már valami programon,amit lehetne rendszeresen csinálni,baba-mama tornára/jógára vagy hasonlóra kéne járni ezzel a törpével,mert ha megyünk valahová,vagy nálunk vannak vendégek,akkor sose nyűglődik... :roll:

piki
 
 



De én vagyok. :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


De megint csak bekukk,mert most jött meg Barni keresztanyja meg mindjárt ideér húgom is, este viszont jövök. ;)


Valamit még akartam.....basszus,elfelejtettem.
Jaj,olyan sz@r nincs u betű a billentyűzeten,mert véletlen ma kiporszitam. :oops: Kicsit már poros volt,és nem akartam törölgetni,és hát jobban rányomtam a porszicsövet mint kellett volna,és hát a porzsákban kötött ki . :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Szilvi ezen jót nevettem most :)

Marcsi ez tényleg durva volt amit írtál :S nem semmi dolgok vannak.
Most ezen a szüzességem árulom című sztorin vagyok kiakadva 30 milla nem kevés, de ki az a hülye aki kifizeti ??! Pfffffff tiszta gáz, hogy már alig van olyan ember, aki nem adja el a lelkét + a méltóságát.

Brendonba elmentem 16-kor. Nem semmi, ahogy túrva van Szeged :S alig tudtunk menni ide-oda kellett sasszézni.
Vettem egy tányért, ami mikrózható a gyermeknek rózsaszín, de nagyon drága volt 1300Ft :S meg vettem neki egy almalét Hippes márka, az a legjobb, mert nincs benne cukor 265 Ft- volt egy nagy üveggel :) köménymag is van benne.

Aventos pohárért mentem, de még jó, hogy nem volt, mert rájöttem nem veszek. Az ára megéri 2500Ft 10 darab tetővel, de már 4 hónapos és így minek, lassan nem cicizik, tejet nem adok le egy idő után és akkor meg minek itthon 12 darab a régi kettővel együtt. Szóval nem veszek, mert a bébikaja úgyis az üvegekben van.

Vettem neki 5 db. bébikaját is, lehet írtam még a Rossmannban :)


Brendon után voltunk a Tescoban, vettem neki egy Bambis felsőt 510-, két gatyát 950,- és két sapkát őszre 350 Ft. Most nagyon-nagy leárazások voltak.

Vettem három dvd filmet a gyereknek, erre nem be**t a dvd lejátszó :S

Tegnap átszólt a szomszédnak Sanyi, mert elege lett, hogy fúrnak még 17-kor is. Átmegy, hogy már kicsit uncsi az újításuk és a csaj kérdezi, hogy alszik a baba?! Mondta a Sanyi, hogy nem, de nem is bír ilyen zajban.

Nem tudom írtam-e, hogy a tárolóból lelopták a biciklilámpánkat. Érdekes, nem tudom kinek van kulcsa hozzá, mert az csak a Kócsóékkal közös és más nincs ott. Erre bent van két bicikli és érdekes, hogy a lámpatartója olyan mint a miénk és bele kell csúsztatni csak a lámpát és az nincs meg :S nem is tudom azt hiszem még Kisteleken vettük a lámpát. Szóval ez is egy új dolog.

Nem nagyon tudok mit írni, Jázminom alszik olyan édi. Holnap kap őszibarackot megfőzve, mert kell a vitamin és a krumplit unja.

Állítólag vihar lesz, kíváncsi leszek :)

Ja és tegnap egy akkora csótány vagy mi volt itt, hogy 24-ig rettegtem az ágyban, hogy megesz :S most Sanyi vett Raidet és befújtam a küszöböt...és átment rajta és hát felfordult a kis nyomorult, de lefújtam ne szenvedjen sokáig. Sanyi bedobta a wc-be és lehúzta, de alig merek pisilni nehogy bemásszon a nuniba :S

Mostanában nem valami jól alszom.....kész vagyok már :S

Megyek, mert felkelt, pedig sok mindent akartam írni!
Vendég
 


Na bocsi, tegnap fél9re értünk haza...
vettünk egy nagy csuszit, azt szállítgattuk, de este jövök és részletesen elmesélem, mert megint alkottunk... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Anna, vicces a csótány a nuniba bemászós képzelgésed, ne hari, Neked biztos nem tűnik annak. :lol:

Marcsik, én is felháborodtam azon, amit írtál, én ilyennek ( szándékos a tárgyiasított jelző )biztos nem adnám még egyszer oda a gyereket, de tudjuk, hogy nekik ebben az országban csak és kizárólag jogaik vannak, meg szájuk, de akkora... :twisted:

Még nincs eredmény a kakiról, majd talán du.

Ma megkaptuk a DiPerTeIII-at, a Prevenar II-t és a Rota II-t. Szegénykém, sirikált kicsit. Ja vasat kell szednie neki is, meg nkem is, én sajna semmi olyat nem szeretek, amiben természetesen benne van. :?

Tegnapelőtt már adtam neki egy kis barackot, prüésítve, hadd szokja az ízét. A doki szerint ha krumplit vagy répát akarok neki adni, inkább üvegeset adjak, mert a földben termő dolgok tele vannak nitritekkel vagy nitrogénnel, vagy mi és ilyen piciknek még nem használ. :?

Anna, tényleg felettébb érdekes a tárolós sztorid :shock:

na befejezem, mert Nyuszi elégedetlenkedik.

Kép
ire81
 
 


laptetü, de rég volt már :lol:

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Reni nem tudom ezt az üveges dolgot. Mi felszedtük a krumplit a kertben (anyós) és azt adom neki. Az igaz, ha zöld a krumpli amikor megpucolod, akkor mérgező.

Remélem nincs semmi baja a kis Esztikének a kaki ügyben. És nagyon édi a képeken, ezt még elfelejtettem.

Bejelenthetem, hogy szeptember 19-én 10:30-as Szentmisével együtt meg lesz keresztelve Jázminom :)

Ma őszibarack volt a menü, nagyon ízlett neki, de én megfőzve adtam neki!!!

Eszti örülök, hogy van net :) végre tudsz írni. És biztos nem volt egyszerű anyukádhoz eljutni két babával, de ügyesen megoldottad :)

Én ma be akarok sétálni a városba venni ezt azt, de a kedves férjemnek nincs kedve :S még meg kell harcolnom vele :) vagy Jázminnal megyek csak :P

Igen ez a pelusos ügy engem is kicsit felkavart, valahogy meg is értem a szülőket, mert szeretik a gyereküket meg minden, hogy vele akarnak lenni, de minek ilyennek gyerek??? Szóval megoszlik még bennem is a vélemény! Megértem, de nem is értek velük egyet. Gondolom, most hülyének néztek, de nem tudom ezt jobban megfogalmazni.

Kép
Vendég
 


Úgy látom,nagy port kavart a pelusos sztori...ez a kisfiú volt az,aki úgy került be hozzánk,hogy az apja pár hónaposan akkorát lekevert neki,hogy halláskárosodása lett...ezért lett gyámság alá véve...de a szülők persze ragaszkodtak hozzá,minden héten jöttek látogatni,így született az a határozat,hogy 2 hetente hazavihetik hétvégére aztán szép folyamatosan megpróbálják visszagondozni őt a családjába...
Ez a huzavona ment 4 :!: :!: :!: éven keresztül és mire eljutottak odáig,hogy hazamehet,addigra az anyuka lelépett...sok cirkusz volt,végül a kisfiú nevelőszülőkhöz került nemrég,ahol nagyon jól érzi magát. :D

Anna,az őszibarackot mért főzöd meg??? :shock: :shock: :shock:
Az idénygyümölcsök mehetnek nyugodtan nyersen,én ezt tanultam a fősulin is és a melóhelyen is.A főzéssel csak kárba vész a legtöbb vitamin...az őszibarack meg olyan ártalmatlan gyümölcs,attól biztos nem fáj a pocakja a legérzékenyebb babának sem.A körtétől,szilvától esetleg lehet gond az elején,de az őszibaracktól tuti nem!

A sárgarépának főleg akkor magas a nitrit tartalma,amikor még nagyon zsenge...sajnos ilyenkor a legfinomabb,de 6 hós kor alatt NAGY MENNYISÉGBEN veszélyes lehet,a nitrit károsíthatja a vesét illetve a vérben a hemoglobin mennyiségét és minőségét negatívan befolyásolja.
Krumplinál az újkrumpli lehet veszélyes,de az is főleg akkor,ha műtrágyázva volt a termőtalaj.Érdemes akkor adni a babáknak,ha a héját már nem lehet levakirgálni róla.

Remélem,Esztike nem lesz nagyon nyűgi ettől a sok oltástól egyszerre...szegény,kis hős! :lol:

Eszti,nagyon kíváncsi vagyok,mit alakítottatok,tényleg gyere és mesélj,ha lesz időd! :lol: :lol: :lol:

Panka ebédre alma-őszibarack-krumpli pürét evett,a nagyobb aventes pohárral,amibe 240milli fér,ha jól emlékszem.Csurig volt a pohár,aztán kakilt és utána még megivott majdnem egy deci tápot... :shock: :shock: :shock: :lol:
Csak tudnám,hová fér bele ennyi kaja...most persze alszik,mint akit agyoncsaptak,már egy órája... :lol:

piki
 
 


Marcsi hmhm, tesómnak 4 hósan adott apa őszibarackot nem megfőzve és olyan hurutos hasmenése lett tőle, pedig addig semmi baja nem volt, hogy majdnem bekerült a kórházba, mert már életveszélyesen kiszáradt. Felírtak neki valami vizet azzal tömték anyáék és egy hétig ment szegénynek a hasa. Anya azt az egy hetet végigsírta, apa meg lelkiismeret furdalást érzett, hogy miatta lett ennyire beteg. És én ezért óvakodom a baracktól+ engem is meghajt elég rendesen nemhogy egy ekkora babát. Tudom, hogy kifől belőle a vitamin, de nagyon permetezik is a barackot ezért látom jónak megfőzni. Na mindegy, szóval én úgy érzem, hogy így a helyes, hogy megfőzöm a dolgokat, főleg a barackot. Nem szeretnék így járni. Amúgy ez után is egy akkorát torttyantott, hogy kifolyt mindenütt a pelusból :S

De azért köszi, hogy írtad a vitamint. Jelen pillanatban én úgy érzem csak főzve adom. Valaki nem is hozzátápizik ennyi idősen :)

Kép
Vendég
 


Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: