Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mire végig olvastam!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Priviben megy a cím és telcsi szám.
Du. 3után? Csak mert Bibu 3ig alszik.... :oops: :oops: :oops:
Vagy mikor jönnétek? Alkalmazkodom, csak mondjátok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Eszti!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Hát nem unatkoztunk délután. :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szerintem ha mindenkinek jó a csüt. vagy péntek???? Nekem ezek a napok lennének jók. :oops: :)

Addigra Andi anyukája is meggyógyul reméljük, és Reni pedig edzi egy kicsit Esztikét,minden nap viszi kocsikázni egyre több ideig,hogy szokja,bár szerintem nem üvöltene. Bocsi,de nem hagyhattam ki. :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jajj én már tök izgibe vok,olyan kivi vok rátok! :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 

 
 

Na, azt látom!!!! :lol: :lol: :lol:

Andinak és Beának is elküldtem, hátha....mégis! :D :D :D
Vendég
 


Na, most akkor melyik nap gyüttök, háááá???? Nekem mindegy, csak szóljatok!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na, megyek lefekszem... :oops: :oops: :oops:
kikészített ez az idő... :oops: :oops:

Na, addig döntsetek!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én is megyek, fél óra és itthon van apuka.

Jóéjt :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Nem bizti, hogy most lesz netem, mad csak du. Ha kitaláltátok, hogy mikor hánykor, dobtok rám egy smst? :oops:
Köszi! Milla puszka!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Morning!

Eszti,megkaptam az infokat,köszi! :lol:

Szóval akkor csütörtök vagy péntek??? :?: :?:
Reméljük,jön ma Fanni is,aztán majd kiderül,neki melyik lenne jobb.

Andi,anyukádnak:++++++++++++++++++++++++++++++++++!

piki
 
 


Haligali! :)

Eszti én is megkaptam,köszi. :D

Basszus én olyan nagyon álmos vagyok. :? Nincs kedvem semmihez. :|

http://www.noilapozo.hu/20100727/a-tini ... type=rovat

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Én is megpusztulok az álmosságtól,pedig a kisasszony végre nem 4kor kelt...
Biztos ez a borongós,esős idő az oka. :roll:

Panka ma megint azt csinálja mint tegnap:eddig 10 percet aludt,tegnap egész nap összesen 2x10 percet...meg is látszott rajta. :twisted:

piki
 
 


Anna,te Jázminnak mennyi gyümölcsöt/főzeléket adsz egyszerre?
És utána még szopizik is,vagy azzal jóllakik?

Panka benyom egy aventos pohárnyi pempőt,az kb.150 milli,aztán rá félórára még kéri a cumisüveget a tejjel vagy táppal és desszertnek megiszik még legalább 80 millit. :shock: :shock: :shock:
A testalkatához meg a súlyához képest feneketlen a bendője...mint egy nagy feketelyuk,elnyel mindent... :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Ejjjha, jó étvágya van ennek a leányzónak!!! :lol: :lol: :lol:

Valamelyik nap találtam egy "babaszakácskönyvet" a neten. Le lehet tölteni, belinkelem:

http://www.kismamablog.hu/hirlevel/kapcsolat

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!
Nekem a csütörtök és a péntek is jó!
Csak most ritkán tudtam jönni, telket keresünk ezerrel.. Neten is, élőben is..

Nálam most megint kevesebb a tej, mikor lehűl az idő mindig kevesebb lesz. Talán ilyenkor kevesebbet iszom, vagy nem tudom. :roll: De mikor volt bőven, Bazsu akkor sem aludt, szóval nem ez az összefüggés.
Hozzátápival még várni szeretnék szeptemberig, de csak ha hízik az anyatejtől, ha nem elkezdem korábban.

Anna, én is tegnap voltam fodrásznál, nekem is jól levágták :(
Vendég
 


Levágott hajakról képeket szeretnénk! :lol:
Bár,ha minden igaz,Fanni frizkóját hamarosan láthatom élőben is! :lol: :lol: :lol:

Fanni,amúgy mért idegenkedsz annyira a hozzátápitól?
Csak a gyerekorvosod miatt vagy van más oka is?
Ha személyes meggyőződés,természetesen elfogadom! :lol:

piki
 
 



Én is a péntek mellett vagyok. :wink:
És akkor ki mit vigyen? Vmi sütit én is csinálok,de még mit vigyek? :roll:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Úgy tűnik, nekem is jó a péntek, bár nem ígérem biztosra magam, ma is vot egy jó kis vitánk ebből... :?

Kép
ire81
 
 


"Szabikának" feketepont!
:x :evil:


Egy sütit én is összedobok,meg vigyünk valami innivalót.
Nem kell túlspilázni,ahogy magunkat ismerem,nem fogunk éhen-szomjan halni! :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van .


Eszti! Aranyos vagy megkaptam az üzit mi sajnos most nem tudunk menni mert nyaralni vagyunk Komáromba .
Az idő nem valami helyde de ma már tudtak a fiúk fürdeni a külső medencében is mert sütött a nap , most a Gréti alszik , a fiúk meg elmentek fürdeni van fedett medence is és ott fürdenek.Nekem hálistenek megjött :twisted: igy nem tudok fürdeni .mert elégé megvan de ez csak a 2 gyerek útán változott meg előtte alig volt meg még szülés után is.majd rákérdezek a dokinál ha megyek.csak beolvastam a mit irtatok nagyon nem olvastam végig mert elég fáradt vagyok tisztán elálmosodtam.

majd jövök csak valahogy mindig volt otthon is valami vagy gréti volt nyűgi vagy én voltam depi és nem volt kedvem irni csak olvasni :cry: .néha már pik-pak dolgokon is kiborulok de aztán errőt veszek magamon.

Boldog Névnapot annának és a hóforulosokról se feledkezek meg Panka,

Sajna hiába levágattam én is a hajam még múltkor még mindig hullik :evil: .Kisfiam mikor született derékig érő hajam volt aztán szépen lassan rövidült .
na megyek kicsit lepihenek

Jó babatalit

KépKép
manojoco
 
 


Jaj Reni,sajnálom, h vitatkoztatok. :? Megkérdezhetem, h Szabinak mért nem tetszik az ötlet? Nem muszáj válaszolni,ha nem akarsz. :oops:

Bea örülök, h jelentkeztél, jó nyaralást nektek! :)

Oké, süti, innivaló. :wink:

Barni ma nem volt szerencsére hisztigép, csak most kezdett el szenvedni kb fél órája. :? nemsokára megfürdetem, megtömöm, aztán csucska reggelig. :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


csucska=csucsuka :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Ma én tökre le voltam hangolva,most én érzek úgy mint a múltkor Anna, mert rajtatok kívül, szintem nincs is már barátnőm mióta megszültem. Olyan mintha azért nem tartanánk a kapcsolatot. :cry:

Tényleg hol van Anna? Ma még nem is jelentkezett?!?! :shock:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Barnira rájött a "szófosás"!!!Nagyon mondja! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Bea,további szép,kellemes nyaralást! :lol:
Sajnálom,hogy te is pont most szenvedsz a ...,mikor pancsizhatnál. :(
Murphy törvénye... :? Nekem is mindig olyankor jön meg.De legalább együtt vagytok és kikapcsolódtok! :lol: :lol: :lol:

Szilvi,a régi barátnőim nekem is csak ígérgetik,hogy majd eljönnek vagy talizunk,aztán sehol semmi... :(
Egyedül azzal a lánnyal vagyok napi kapcsolatban,aki szintén nemrég szült,5 hónapos a lánya.

Ma Pankucinak is jó napja volt,annak ellenére,hogy nem aludt túl sokat.
Barni cuki lehet,ahogy magyaráz,Pankát is úgy imádom,mikor szövegel!(meg ha nem,akkor is :lol: :lol: :lol: )

piki
 
 



Sziasztok!

Bocsi, de el vagyok havazva.

Hm holnap jönnek apósék szülinapot ünnepelni és hát takarítok ezerrel, hogy ne mondják milyen egy ***lakás ez :D mert Ők ilyenek :S na a lényeg, hogy amúgy sem ártott!! Szóval tegnap a fürdőt totál kicsutakoltam a kádat, csempét és minden mást....

Ma meg a szobákat és a konyhát portörlés minden hol.......és holnap még feltörlök és kész is. Ez amolyan egész napos meló volt, de itt volt anyum és babázott amíg én ezt csináltam így nagy segítség volt!

Én ma befestettem a hajam gesztenyére ami olyan vörösses lett :D elég jól néz ki, majd mutatok képet, ha lesz nektek.

Nagyon irigy vagyok a tali miatt, de sajnos nem tudok elmenni remélem megértitek. A kocsi kell a férjemnek és nem akarok könyörögni.

Reni én megértem ezt az úttól való félelmet. Harkányba mi 4 óra oda-vissza utat nyomtunk le kocsiba. Odafelé tök jó volt Jázmin aludt szinte végig, volt egy szopi és egy peluscsere, de visszafelé már nem volt ilyen álom utazás. Ki kellett venni a hordozóból és az ölemben ült, mert nem lehetett vele bírni. Néztük a rendőröket mikor jönnek, nehogy megbüntessenek itt 100 ezrekre bennünket, mert nem ül benne Jázmin. :S

Bea jó nyaralást, én lassan kifelé haladok a mensiből. Örülök, hogy jelentkeztél azért néha írj nekünk, mert hiányolunk.

Jázmin még csak egy 40-50 ml-t eszik az Aventos pohárból. Krumplit és répát adtam neki eddig. Meg megivott 4 dl-er meggylevet amit a fagyasztóba eltettem meggyet. Kb. ennyi.
Őszibarackot adsz neki? Én nem merek, mert sokan panaszkodnak a hasmenésre. Tesómnak régen olyan hurutos hasmenése volt egy hétig ilyen babaként, hogy majdnem bekerült a kórházba.

Fanni kíváncsi vagyok a hajadra. Sajnos ez ilyen, de úgyis húzgálja a baba így jobb is a rövid.

Barátnőkkel már nem is foglalkozom, le****om Őket. Tesómmal pörizek, aki kicsit idősebb nálam.

Kép
Vendég
 


Bazsu ma nagyon hosszú idő óta csak 1x kelt éjszaka és reggel vissza is aludt, nem értem mi történt! :D :D :D

Marcsi, nem idegenkedek tőle, csak nem akarom még elkezdeni. Fog még elég kaját kapni. Meg egyenlőre teljesen elég neki a tej, nincs olyan hogy enne még de már elfogyott.

Reni, örülnék ha tudnál jönni! De teljesen megértem azt is ha nem. Mi még egy Balatoni túrától is parázunk és oda is a párommal mennénk. Elvileg megyünk a Balaton átúszásra ha nem halasztják el megint..
Be tudod előre kötni Esztit? Úgy azért valamivel könnyebb.
Vendég
 


Ha mennénk, mindenképpen Szabi vinne minket, egyedül semmiképp, és Ő is attól fél, hohy elsőre ez hosszú lenne, végülis oda-vissza kb 6 óra megállókkal, dugókkal, stb., szép lenne, ha végigordítaná, nem tudjuk még, hogy mennyire szeret autózni. :?

Más téma és ez tényleg nem kibúvó, de tegnap este volt a kisasszonynak 2 olyan pelisa is, amiben egy kicsi zöldes és véres puki volt. Már reggel beszéltünk a dokival, egyelőre smectát és normaflore-t javasolt, de menni kell majd hozzá beutalóért, mert vinni kell a kakijából tenyésztésre. Azt mondta először ki kell zárni a vírust, vagy bacit ( most van nálunk vmi fertőzés, tesóméknál egész család kidőlt, bár nem taliztunk velük ), aztán lehet engem kell leállítani a tejtermékekről, ami azért furcsa, mert miért 4 hónap után jönne ki :shock: Szóval még ettől is sokminden függ, hogy lesz Nyuszi, mi az eredmény stb. :shock: :?

Kép
ire81
 
 


Esztikét sajnálom,remélem,nincs semmi komoly baja! :(
Reni,mi is nagyon örülnénk neked,de egy családi vitát azért mégse ér az egész...nehogy Szabival emiatt legyen konfliktusod! :? Ha most nem,akkor majd a következő talira eljöttök! :lol:
Most amúgy én is vacakul vagyok,tegnap este hánytam,ment a hasam... :? Ma egy kicsit jobb,remélem,csak valami olyat ettem,amit nem kellett volna...és nem valami hülye vírust szedtem össze...
Egyelőre senkinek semmi baja körülöttem,így bízom az 1es variációban! :lol: (ha vírus,akkor persze én se megyek,nem fertőzlek titeket meg a babukat!)

Bazsunak nagy gratula az éjszakai alváshoz,Isten tartsa meg ezt a jó szokását! :lol: :lol: :lol:
A hoozátápival kapcsolatban meg bízhatsz az ösztönödben,én csak kíváncsi voltam,eszem ágában se lenne rád erőltetni a véleményem,Fanni!
Amúgy teljesen meg is értelek,ha én is szoptatnék,én se erőltettem volna féléves kora előtt semmiképp.

Anna,biztos tök jó lett az új hajszíned,régen nekem is volt hasonlóra festve,én imádtam...boldogult lánykoromban... :oops: :lol:
Persze most is befesthetném,senki nem tartana vissza... :lol:
Az őszibarackot nekünk első körben ajánlotta a gyerekorvos,főleg azért,mert Pankának voltak gondjai a kakival és az alma,répa,krumpli még jobban megfogta a székletét,főleg az alma...az őszibarack meg lazítja a kakit,hasmenése még nem volt tőle soha,pedig elég gyakran eszik,ez a nagy kedvenc nálunk.
De ez is,mint minden,gyerekfüggő.Én ezért nem szeretek tanácsokat osztogatni például...azt elmondom,hogy én hogy csinálom,nálunk hogy működik-de lehet,hogy másnál ez totál nem jön be!

piki
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, megvalósult-e a találkozó vagy sem, vagy esetleg a héten későbbre szervezitek - a netem megint szarakszik - de én a héten és a jövő héten biztos nem érek rá, mert csináljuk a kerítést, anyum nem tud segíteni, anyós a kórházban, pedig talán el lenne a két gyerkőccel.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Holnap lesz netem, ez mobila Istvánnak! :? :evil:

Akkor pénteken várok mindenkit!!!! :lol: :lol: :lol: Nehozzatok semmit, csak magatokat!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reni, jobbulást!!!! Mennek a gyógypuszik!!!!
Bea, jó nyaralást!!!! :lol: :lol:
Aki, nem jön, nagyon fog hiányozni, de majd legközelebb bepótoljuk!!!!

Juj, nagyon váom!!!!!
Na, mennem kell. :evil: :evil: :evil: :evil: Holnap föltöltöm és jövök!!! :lol:
Vendég
 


Andi,akkor nálatok minden nagyi kidőlt.... :( Szegények...remélem,anyósodnak nincs komoly baja!

Ma végre sikerült eljutnunk a gyerekorvoshoz+védőnőhöz,a 6 hós státuszra.
Panka 6540 g és 64 cm. :lol:
A doktornéni elégedett vele,szépen fejlődik minden téren.A "6 hónaposan illik megcsinálni"-listáról egyedül az átfordulás nem megy még,csak oldalra fordul még mindig.
A dokinkat imádom,azt mondta,ő meg 56 éves és nem tud magasat ugrani. :lol: :lol: :lol: Szerinte aggodalomra semmi ok,hagyjuk,hogy a maga tempójában fejlődjön,tanuljon,akkor lesz az igazi.
Ebben abszolút egyetértünk,örülök,hogy nem az a maximalista csesztetős fajta.

piki
 
 


Marcsi, örülök a jó híreknek! :)
Már máskor is írtad, hogy szereted a gyerekdokitokat. :)

Akkor pénteken mikor lesz a tali? Nekem sajnos csak délelőtt jó, mert pénteken van a párom szülinapja és délután családi ebéd..
Igazából még a péntek is kétes emiatt. (totál kiment a fejemből, hogy pénteken van :oops: )
De ha lesz tali, pár órára mindenképp odamegyünk! Nehogy mi maradjuk ki belőle.. :lol:

Éppen 8 liter baracklekvár rotyog a tűzhelyen! :D :D :D
Vendég
 


Akkor a péntek nem igazán jó... :( Hosszabb az oda-vissza út,mint ami időt ott tudnál tölteni,Fanni... :(
Bár te tudod...

Én éppen most taccsoltam egyet megint,pedig alig ettem ma valamit.
Nem tudom,mi a csodától. :( :evil:

Fanni,hogy te micsoda szuper háziasszony vagy,még lekvárt is főzöl?! :lol: :lol: :lol:
Minden elismerésem,ügyes vagy,ma már olyan kevesen bajlódnak vele,főleg a fiatalabb korosztályból. :oops: :lol:

piki
 
 


Marcsi, jobbulást Neked és örülök, hogy Pankuval minden OK, sztem sem kell túlparázni az átfordulós dolgot ) pl. barátnőm hasonló testfelépítésű kislánya, mint Esztike ( tehát Michelin - baba:)))) 7 hónaposan fordult meg a súlya miatt és aabból sem volt semmilyen gond ), csodaszépen fejlődik és sztem már alig látszik, hogy korábban volt kiváncsi a kinti létre:))))

Sajna, van egy olyan érzésem, hogy Nyuszinál lesz vmi baci vagy vírus vagy vmi, holnap viszünk kaki mintát, ma a szokásosnál is nyűgösebb volt, pl most fürcsi után nem is kellett neki kaja, ilyen sem volt még, többet is aludt napközben, persze úgy, hogy végig ott feküdtem mellette, így 2 órát kihúzott, utána meg másfél óra múlva még egyet, többet kiköpizik és mintha fájna a hasa, összehúzza magát elég gyakran és most este többször is olyan mélyeket, "öblöseket" pukizott :cry:
Bár talán még mindig jobb, mintha az általam megevett tejterméekek miatt lenne, bele is őrülnék, ha nem ehetnék-ihatnék ilyeneket többet. :?

Fanni, Te nagyon ügyes vagy, mármint nem a szülinap elfelejtésében, hanem a lekvárfőzésben. :lol:

És a végén a rosszhír, megszületett a döntés, most nem megyünk a talira a sokminden miatt, amit már felsoroltam, nagyon-nagyon sajnálom, pedig már éjszaka Veletek álmodtam, már álmomban megvolt a tali ás jól sikerült :D Remélem, a legközelebbeire, ami remélhetőleg akár ősszel megrendezésre kerül, már eljutunk.

Kép
ire81
 
 


Sajnálom, hogy ilyen betegek vagytok! :(
Már mint Marcsi és Eszi. :( :(
Küldök gyógypuszikat!!! :)

Marcsi, én vagyis mi (amíg altattam addig apa bele is kanalazta a lekvárt az üvegekbe) azért tesszük el, mert ez így sokkal finomabb és imádjuk a hasunkat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: + ebben nincs semmi, csak barack és egy kis cukor. Ebből még Bazsu is ehet akár tél vége felé, nem? (ha marad addigra :lol: )
Tavaly főztem be szilvalekvárt és paradicsomot is! :D (mindezt még a 20 nm-es lakásban a földön a villany rezsón)
Szóval itt most kész megváltás volt! Pláne, hogy anyós is itt volt egész délután. Segített elkészíteni D. szülinapi ajándékát is!
Ez lesz:http://brendon.hu/Products/ViewDetails/24175?storetype=store&store=32&pageno=9
Vendég
 


Sziasztok!

Esztikének sok gyógypuszi és remélem hamar meggyógyul és Marcsi neked is sok +++++++++!

Fanni ezt a lekvárt, hogy csinálod? Én is akarok egy két üveggel eltenni :D meghámozom a barackot, kimagozom, össze pépelem és megfőzöm, de mit teszek bele? Csak simán cukrot ????? Ügyi vagy!!
Tényleg a Te párod dolgozik? Vagy Ő is keresi a melót, már nem emlékszem :S

András, Balázs, hogy állnak a munkakereséssel?

Nálunk tök jól ment a szülinapozás :) kapott Jázmin is egy kis ruhát meg egy játékot ::) aranyos volt, bár rosszkor jöttek, pont alvás időben, de túléltük :)
Majd teszek fel iwiwre képet napokon belül :)

Andi anyósodnak is megy a gyógy+++!

Ja ma elmentünk az oltásra, vártunk 2 órát és nem oltották be, mert nem telt el a 4 hét :S kész voltam totál.
Megmérték 6700 gramm és 64 cm tömör gyönyör.

Ma jól betortáztam, mintha felszaladt volna pár kiló :( meg valahogy már nekem sincs annyit tejem mint régen. Már csak 2-2,20 dl-ert tudok csak átadni.

Aranyos az ajándék, én is akarok lenyomatot, már temperával megcsináltam a babanaplóba a kéz és láblenyomatot, bár a kéz elég gagyi lett.

Kép
Vendég
 


Én ma megint okmányirodáztam,ma kellett mennem az új személyimért...nehogy már egy sorban állással megússza az ember... :evil:

Szívesen főzögetnék én is lekvárt meg egyéb ilyen dolgokat,csak valahogy itt nincs kedvem hozzá. :? :oops:
Majd,ha egyszer végre a saját konyhámban csinálhatom! :lol:
Főzni is csak akkor szoktam,ha anyósom nincs itthon.Tudom,hogy jó szándékkal csinálja,de engem akkor is baromira idegesít,hogy áll mögöttem és meséli,hogy ő hogy szokta csinálni és én hogy csináljam... :roll:

Anna,Andris továbbra is keresgél,most egyelőre nincs semmi konkrét.Az a múltkori nagyon jó lett volna...kár... :(
Most nézem,Panka félévesen akkora,mint Jázmin 4 hónaposan! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


A talival mi legyen,jányok???

Így,hogy Reni nem jön,Fanninak délután már nem jó...én meg még nem tudom,hogy merjek-e gyerekek és anyukák közé menni...mert még mindig hasmarsom van... :oops: :oops: :oops: :(

piki
 
 


Sziasztok!

Betegeskedőknek jobbulást !

Ma végre befejeztük a zsaluzást, holnap betonozni kéne segíteni, de visszaviszem Laurát de. a fülészetre, így csak délután tudok segíteni.

Én is szívesen főznék baracklekvárt, mert imádom, de idén olyan drága volt a barack, hogy nem veszünk. Még van a tavalyi, meg az azelőtti, azelőtti stb., így azokat fogyasztjuk el előbb.
Én valszeg paradicsomot fogok eltenni, mert az eladó összekeverte, és a kicsi tövek helyett paradicsomfákat adott, amik egészen októberig érnek és már most egy csomó van rajta és mindegyik megfogta, így lesz mit befőzni. Legalább elfoglalom magam.

Képzeljétek, ma hívtak a munkahelyemről, hogy a szakszervezet szervez vasárnapra állatkertezést és ha van kedvünk akkor menjünk. Zoli persze totál elutasítás, hogy ő a kollegáimmal nem akar menni, mert akkor csak a munkáról lenne szó :shock: :shock: , de aztán mondtam neki, hogy nem kell a többiekkel menni, csak az indulásnál leszünk együtt, mert egy hapsinál kell jelentkezni, ugyanis a lényeg: hogy INGYENES :P :P :P :P Fizetik helyettünk a belépőt. ÉN mondtam, ha ő nem jönne el, akkor anyumat és a húgomat vinném el, mert ezt hülyeség lenne kihagyni. Így sem nagyon akar jönni, de közöltem vele, hogy kénytelen :roll: :roll: Jó mérges lett, de hát ez van :twisted: :twisted:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Hogy csináljátok, hogy ilyen óriásbabáitok vannak? Én úgy látom, hogy az én lányom hízik szépen, de aztán ahogy olvasom, hogy kinek már mekkora a babája, akkor kezdek kicsit pánikolni, hogy lehet, nem elég tápláló a tejem és inkább át kéne térni a tápszerre?

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Andi,Panna még nincs 4 hónapos sem,azt ne felejtsd el!
Mennyi a súlya amúgy?
Az állatkert tuti jó program,mi is szeretnénk menni valamikor.Szerintem ki ne hagyjátok,főleg,hogy ingyér van! :lol:
Remélem,már teljesen helyre jött Laura füle!


Többiek???

piki
 
 


Sziasztok!

Akkor a holnapi tali ismét elmarad?
Jó lenne úgy összehozni, hogy minél többen ott tudjunk lenni!

Bazsu 1 hét múlva lesz 5 hónapos és most 6790g.
Nem kell minden babának egyforma súlyúnak lenni, a lányok általában kisebbek is. :wink:
Vendég
 


Én még Szilvit vártam,hogy rögeszmét cseréljünk tali-ügyben,de mivel én se vagyok 100%-os,így sajnos részemről is tárgytalan. :(
De majd meglátjátok:amilyen nehezen jön össze,annyira szuper lesz,ha egyszer sikerül! :lol: :lol: :lol:
Csak győzzük kivárni... :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Mi jól vagyunk, mostanában sokat csavargunk ebben a szép időben így nem vagyok a net előtt. Akkor nem lesz ma tali? Sajnálom.

Marcsi neked jobbulást. Lehet valami olyat ettél amit nem kellett volna.

Mi hétvégén még szülinapozunk, most a mi családunk jön így megint lesz torta evészet :D De nem baj kell is az :D Ma töltött paprikát csinálok :) Nyami.

Megyek is, mindenkinek szép napot.

Ja Jázmin 1szer kel fel éjjel :) amióta egy kicsit hozzátápizunk. Tegnap paradicsomos burgonyát kapott. Ízlett neki :)

Szilvi iwiwen láttam mindent levettél, de miért? Remélem nincs valami baj.

Puszi

Kép
Vendég
 


LAPTETŐ :)

JUHEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Kép
Vendég
 


Nem tudom,engem mi lel,gyanítom,hogy nem kaja miatt van,mert reggel majdnem összecsuklottam,Andris kapott el... :(
Elkezdtem vitaminokat nyomatni,meg szerintem vasat is fogok szedni,mert elég sokat szédelgek és a vérnyomásom nem indokolja...

Anna,ha másért nem is,de ezért már megéri a hozzátápi! :lol:
A paradicsomos krumplit te csináltad,vagy üvegeset adsz?
Panka is evett már,ízlett is neki,csak kicsit macerás a paradicsomot hámozgatni,kiszedni a magját...de ha ízlik neki,végülis megéri! :lol:

piki
 
 


Szilvi,kicsit engem is megijesztesz! :shock: :shock: :shock:
Tegnap se jöttél,pedig mindig együtt tobzódunk... :( :( :(
Remélem,nem az elmaradt tali miatt haragudtál meg?Bár ezt nem hiszem...de akkor mi a baj???
Valamit reagálj,légyszi,ha lesz időd,akár itt,akár priviben,vagy telón,mindegy!
Remélem,nem Barnival van gond!?! :(

piki
 
 


Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: