Új privát üzeneted érkezett!


Ha Eszti is beleegyezik persze. :P

Kép
Kép
szilvancska
 
 


 
 

Én sem,de csak megadja a címét. :roll: :lol:

Marcsi minden egyszerre megy. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 



Igen,mért?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Elaltatom büdös kölköm,mert már hiszti van és jövök. :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


juj, de belendültünk, nem győzöm követni az eseményeket :lol:

Kép
ire81
 
 


csak az a baj, hogy Eszti ma már biztosan nem jön, az ekőbb írta, így nem is tud róla, hogy hozzá mennénk nagyon :lol:
Vagy majd megtudja? :mrgreen:
Végülis a kerületbe eltalálunk, ott meg megyünk a fülünk után, két gyerek csak nagy hanggal jár :lol:
Viccet félretéve, én nem ígérem biztosra, bár nagyon jó lenne, de ma már egy párszor bedumált az uram, hogy biztos, hogy jó ötlet-e? Én én sem tudom... hosszú az az oda-vissza 6 óra út :roll:

Kép
ire81
 
 


Csak azért kérdeztem,hogy ha együtt megyünk,előturkáljam-e a miénket... :oops: Mivel nem autózunk,el van süllyesztve a kamrában,vagy a padláson...vagy valahol... :oops:
De akkor nem keresem! :lol:
Remélem,sikerül gyorsan elaltatni a "büdös kölköt"! :lol:
Az én kis büdösbogaram már alszik,mivel egész nap ébren volt és kikészült estére....velem együtt...

piki
 
 


De ez persze nem tartson vissza senkit, bár nem mintha bárkit is visszatartana, gondolom :D

Kép
ire81
 
 



Na vagyok.

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Lehet igazad van, csak utána nincs kedvem hallgatni az "én megmondtam"-ot :? Bár arra gondoltam, hogy ha esetleg nagyon rinya, vissza lehet fordulni...

Meg az is eszembe jutott, hogy nyilván bárhova megyünk, nem kellene üres kézzel menni, én ha megyünk, vállalok egy pár doboz üdítőt, ásványvizet

Kép
ire81
 
 


Marcsi, Te nem tudod Eszti számát, Te vagy a telefonközpont. Nem tudnál rácsörögni, hogy akkor mi a helyzet? Vagy ne állítsuk ennyire kész tények elé?

Kép
ire81
 
 


Szilvi, ez aztán gyorsan ment ez az altatás:)

Kép
ire81
 
 


Mondjuk ez így annyira nem jó...már mint a szervezés része... :shock:
Ne keressünk egy másik,közeli időpontot?
Csak,hogy mindent tisztázni tudjunk.
Kihez megyünk,mikor,meddig,ki mit visz stb.?????????

Csak mert elképzelem Eszti fejét reggel,mikor szembesülne vele,hogy nyomulunk hozzá... :lol:
Én már vásárolni se tudok addig,hogy legalább egy sütit csináljak,vagy valami...

piki
 
 



Reni nálunk Barni a kocsiban van el a legjobban! Esküszöm!!! Ott soha nem volt se hiszti,se sírás,egy hangos szó sem. Csak nézelődik,aztán elalszik. Néha kár h nincs jogsim. :lol: Indulás előtt megeteted Esztikét,kibírja szerintem az utat,meg ahogy hallja a monotam hangot nem hiszem h rinya lenne. :D

Marcsi nem kell előbányásznod, megvan mind2. :lol:

Én mit vigyek??????

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Egyébként ez szerintem is jó 5let, Marcsi, kicsit későn kaptunk észbe, még nehéz, amíg ilyen picik a babók, mert a nyilvános hely lenne a LEGTISZTÁBB, AKKOR SEnkinek nem kellene készülnie ( véletlen volt a caps lock ) semmivel, csak ott meg macerás lenne a gyerek kajcsiztatás, pelusozás, stb.
Bár én nagyon szívesen várlak Titeket, akár holnap is! ( De nagy a szám, mi, úgyis tudom, hogy holnap nem jöttök el, vagy majd nézek egy nagyot, ha csengetnek? :lol:

Kép
ire81
 
 


Szegény Eszti, nekem még a csütörtök és a péntek lenne jó. :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Nagyon álmos volt Barni,ilyenkor hamar bealszik. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sose tudom: jöttök vagy jössztök? csak annyit, hogy az egyik tipikus "szabolcsi" :lol:

Lehet, Szilvi, igazad van, mert rövid távon nyuszi is szeret autózni, képes 5 perc alatt bealudni, csak az lenne nagy szám, ha 3 órát ordítana. Kicsit kikészülnénk. :lol:

Kép
ire81
 
 


Nekem jó mindkét nap.
Szerintem várjuk meg Esztit,Fannit és Andit is,hogy ők mikor érnének rá-vagy egyáltalán mit gondolnak erről az egészről.
DE:én nem akarok főnökösködni,meg megmondani a tutit,főleg,mert pont én nem akartam menni... :oops: :lol:

piki
 
 



Panka fedőneve is volt "nyuszi" egy időben,sok más egyéb mellett... :oops:
Most éppen Cincó-nak hívom egy jó ideje. :lol:
Szegény gyerek. :oops: :lol:

piki
 
 


OK, Marcsi, értettem, ne tirpákoskodjak. :lol:

Végülis a csüt, vagy péntek nekem is jónak tűnik egyelőre, a jövő 7 viszont már gázos, mert egyrészt megint jön aa meleg, meg jövő héten kapunk 4 hós oltást, még az is bizonytalan, hogy meléyik nap, és hogy milyen hatást vált ki...

Kép
ire81
 
 


Na, akkor várjuk meg a többieket!

Megyek, mert megjött apósom a sétából a gyerekkel és állítólag ordít, még csak telózott, mindjárt felérnek :? :shock:

Kép
ire81
 
 



:lol: :lol:

Nem tudok beállítani avatart. :cry:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Képzeljétek,én meg most fejtem 100 milli tejet. :shock:
Ez csak azért érdekes,mert már elhatároztam,hogy elkezdek apasztani,mivel vagy 2 hete 30-40 milliket fejek... :roll: :shock:

Akkor az apasztós project most leáll... :oops: :lol:

piki
 
 



Ez nagyon jó Marcsi!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Nem tudom. Kiírta,h a kép nem lehet kisebb 10 Kbyte-nál (asszem így írják). Lekicsinyítettem,és nem tette bbe.

Kép
Kép
szilvancska
 
 



:lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Hát bassza meg ez nem sikerül. :evil:

Kép



már ekkora a kép,és így sem jó. :evil: :evil: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


ott-ott az a kis icike picike pontocska az a kép!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És így sem megy! hogy lehetek ekkora pancser?!?!?! :twisted: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 



Na,Panka eddig aludt... :shock:
Nem baj,legalább együtt felköszöntöttük a nagyit,aki szintén Anna,aztán már ha nála jártunk,le is passzoltuk neki! :lol:

piki
 
 


Igen olyan picire. :lol: :lol:
Boldog névnapt a nagyinak is! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 



hoztem képeket :)

komoly vagyok
Kép

már ilyen nagy vagyok
Kép

és ilyen izmos
Kép

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Jaj,de ééééééééééééédes!!!! :lol: :lol: :lol:
A 3. kép tetszik a legjobban... :oops: :lol:
De mindhárom nagyon jó! :lol:
Olyan szép ez a kisfiú,hihetetlen...

piki
 
 


Köszi,de itt senki nem panaszkodhat,mert ez egy olyan topik,ahol csak szép babók vannak!!!!! :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


megnéztem a bigyoshop.hu-t, van 1 pár tök jó cucc! :D
nekem az a csokipohár tetszik a legjobban,most feltölteném egy kis csokilikőrrel, és....hmmmmmm :P :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 




Sziasztok!

Jelezném, hogy mi nem tudunk menni a talira :( :( :( mert anyum dereka bedurrant és ő jött volna segíteni férjemnek betonozni. Úgyhogy most maradunk itthon betonozni. Micsoda jó program :cry: :D bár én az igazat megvallva imádok ilyen munkákat csinálni :oops: :oops: :oops:

Remélem, hogy a legközelebbire eljutunk majd mi is. Érezzétek jól magatokat és azért képeket majd tegyetek fel.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Andi sajnálom anyukádat. :(

Marcsi már másodszorra laptető??? :lol: :lol: :lol: Jó gyorsan teleírtunk egy oldalt. :shock:
Remélem hamarosan koccinthatunk! :P

Kép
Kép
szilvancska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: