Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!
Most tudok csak jelentkezni voltam a dokinál ez most más volt de ugyan azt mondja mint a saját orvosom.ctg kb egy órásra sikeredet de jó lett utána leküldőt uh ra na ezen kiakadtam olyan bunko volt a nő még a méreteket se írta rá mert túl sűrűn kűldenek pedig bíztos oka lehet ha az orvos igy kéri mit kőtekszik.jővő héten bekűldtek a kórházba ezentúl ott lesz minden ctg és utána uh azért kell mert már most kevesebb a magzat vízem és folyamatosan nézni akarják.Ja és ha fél órán belül 6 szor nem mozdul meg azzonal be kell mennem.Kicsit félek jó lenne túl lenni már még szerencse a pici jól van.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Szasza!

Fél órán belül 6szor????? :shock:

És ha alszik? Ezt nem értem. Nem sok az egy kicsit? Nekem szerintem van hogy fél órát egyáltalán nem mozog, sőt, úgy hallottam, hogy az utolsó időszakban kevesebbet is mozognak. :shock:

Érdekes! Akkor sikeres mocorgás figyelést kívánok!!!

Most iszom első málnalevél teámat! Mézzel. Szerintem nagyon fincsi!

Anya mondta, hogy kapunk kölcsönbe babamérleget. Tök jó, anya mindenről gondoskodik, nekem eszembe sem jutott a mérleg. Na mindegy. Örülök, hogy lesz! Ja, és holnap mennek megvenni a babakádat állvánnyal. De jó, milyen kényelmes lesz fürdetni!

Anya már gondol a többi unokára is, azt mondta mindenre vigyázni kell, mert min. 4 uncsi jó lenne! 2 tőlünk, 2 bátyáméktól. De furcsa, hogy anya nagymama lesz. Még olyan fiatal! Csak 46 éves. Bár az én nagymamám még fiatalabb volt, amikor mi születtünk.

Szasza!

És ha éjjel éreznéd úgy, hogy nem mocorgott 6szor fél órán belül, akkor éjjel kell bemenned?

jutiboszi
 
 

 
 

Preeclampsia (terhességi toxikózis)
A vérnyomás emelkedése mellett a vizeletben fehérje is van, és ödéma van.
(nekem ezek miatt kellett befejezni idő előtt a terhességet)
Vendég
 


Sziasztok!
Jutti.Miota van ez a hídeg azota csinálja ezt a pici hol reggel hol meg este mozgot én nem is foglalkoztam vele mert a napi 10-15 mozgás bőven meg volt csak egyik nap írtam nektek a héten egésznap nem éreztem egyántalán na akkor megilyedtem.Az orvos nem ugy értete minden fél órába kell fígyelni csak pl:étkezés után mert álltalába arra kellene reagálni a kiskönyvbe is ugy van reggel délbe este a magzat mozgási rublika.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Lányok!

Február van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Ja elvileg az a jó ha reggel is van egykis mozgás délután is meg este.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Szasza!
Ez nekem is kicsit sok mocorgásnak tűnne... :o
De a dokik biztosan tudják, hogy miről beszélnek! Szorítok, hogy minden rendben legyen!

Tegnap voltunk NST-n és végre kiharcoltam, hogy megnézzük Bulcsút uh-on. A méretek: BPD:93mm, FL:73mm, AC:331mm, Becsült súly:3200gr. Méhszáj zárt, normális magzatvíz. Szóval hála a jó égnek minden rendben van. Bulcsú valószínűleg még nem fog kibújni... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


sziasztok!

Szép jó reggelt!

Igen Laura február van! :D Én igaz napokban számolom nem pedig hetekben ,mert úgy valahogy kevesebbnek tűnik.27nap :D ,de szívesen megfelezném vagy harmadolnám :lol:

Ági örülök,hogy minden rendben van Bulcsúval!Már nem sok van hátra! :D

Szasza szorítok nektek,de biztos minden rendben van,lesz!

Manka?Többiek,mi van veletek?

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Nekem is soknak tűnik a 6 mozgás, bár Kincső sokat mocorog, jóval többet, mint eddig. Bár most az esőt várja és utána beindul. Most alukászik. Uhh csajok este olyan fájásom volt, mint még eddig soha. Egyből sötétben kerestem az órát, hogy nézzem a percet. Annyira hosszúnak tűnt el sem tudom mondani mennyire :shock: Areggeli sem esett valami jól és most is elég erősen szúródott ahogy bekísértem Gézut. Most meg vagy egy perce be van keményedve. Megyek is pihenni, pedig papírmunkám lenne bőven :roll:

Giga! Ez nagyon jó hír, örülök, hogy jól vagytok. :wink:

Szasza! De befeküdnöd nem kell ugye?

Én is a napokat lesem, mint Lecso, bár belegondolni, hogy tényleg február van, jujjjj :oops: :D

Laura! Éppen ma akartam megkérdezni, hogy miért kellett ilyen hamar szüleszteni. És akkor az ödéma miatt szállítottak át Debibe?
Ja köszi, köszi az infót :wink:

Juti drága! Torkod? Remélem jól vagy! Nekem is ízlik a málnalevél teácska. Bár lecsökkentettem 1 bögrére, így is nyilalik eleget, szerintem tágulok rendesen. Kedden ki is faggatom a dokimat ez ügyben.

Kép
bettó
 
 


Remélem a többiekkel is minden rendben van. Manka is nagyon régen volt már :(

Kép
bettó
 
 


Sziasztok kismamik!

Azóktól szeretném kérdezni,akik már szültek.Milyen Állaga van a nyákdugónak?
Köszi :lol:

BettÓ!
Te már nagyon a végét érzed!
m. reni
 
 


Reni:én saját szemmel nem láttam,de http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... a-nyakdugo

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecso!


Köszönöm!!! :lol: :lol: Igen ezeket olvastam,nekem valami barnás kocsonyás valami jött belőlem.Bocsi ha undorító vagyok :roll:
Szerintem ez az volt,de ugye még nem szültem nincs tapasztalatom :oops:
m. reni
 
 


Nincs mit,da akkor nem sokat segítettem! :lol:

Az előbb szülésről néztem videókat!Hát :shock: :? :wink:

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ritkán jövök, de elég sok a tenni való.
A babók többnyire jók, esznek alszanak. Zalánnak kevesebb az alvásigénye.
A súlyunk gyarapszik, Anna: 3300 g, Zalán: 2320 g volt tegnap.

A kórházban nekünk is kellett magzat mozgást számolni, sőt azt szerették volna, hogy külön-külön számolom :shock: .

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Itt vagyok, csak éppen állandóan azon parázok én is, hogy nem mozog eleget a kisfiam. Legalábbis nem annyira sokat, mint eddig. Mert nagyon aktív volt, volt olyan, hogy kb. 2 óráig folyamatosan. És ráadásul nekem is a magzatvíz a normális alsó határán van. Már írom a kiskönyvbe is a mozgásokat. Kaja után mindig mocorog, egyébként meg nem rúg olyan nagyokat, hanem iszonyatosan kinyomja valamijét. És keményedni se keményedek egyáltalán.
Egyelőre bízom a testemben, hogy ha nem jó neki bent, akkor megindul a szülés. Front előtt egyébként mindig nyugis szokott lenni, de az már kicsit régebb óta tart. :cry:
Jaj, olyan jó lenne, ha vége lenne az aggódásnak!
Elvileg szerdán megyek ctg-re, meg a dokihoz. Ha nem változik a helyzet, lehet, hogy előbb, bár kedden tartjuk Szonja szülinapját.

Laura, és a kórházi gyerekorvos is szigorúan akkor eszik, ha letelik x idő? :lol: Csak mert nem hinném, hogy a babák is ilyen gépek lennének, hogy szigorúan 3 óránként éheznek meg. Ez az átlag, de van akinek többre vagy kevesebbre van szüksége. Van, akinek ez beválik, és van akinek nem. És nem a (mondjuk) 2 óránkénti szopitól lesz valaki hasfájós, sőt. Nem mindenkinek kell az igény szerinti szoptatásnak a híve lenni, csak engem annyira bosszant az orvosok felelőtlen kijelentései.

Bizony, február, és ennek nagyon örülök, hogy eddig kihúztuk!

Bettó, nekem nagyon gyanús vagy, de azért ezekkel a "fájásokkal" is ki lehet még sokáig tartani.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Betti, itt van egy leírás a babamasszázsról:
http://www.babazo.hu/bebi/20060516babamasszazs.html

Az egészet nem tudom leírni úgy, hogy jól érthető legyen, mert ezeken kívül is van még, amit mi tanultunk. A kórházban is adtak niveás reklámkiadványt, és az elég jó.

Ami nincs benne a fenti linkben, de nagyon jó volt pocifájásra:
Olajos kézzel félkört (félhol) rajzolsz a baba pocakjára a jobb kezeddel, majd a ballal rögtön utána egy teljes kört (napocska). Ezt 3-4-szer megismételed.
Fürcsi előtt csináltam mindig, olyan jól ellazította. Még fél éves korában is, annyira szerettük, közben mondókáztam hozzá neki.

Megyek pihizni, de nézek egy kis orvsometeorológiát előtte :)

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Reni, akkor egy-két nap és szülsz :wink: Jujj de izgi :D

Manka! Kösszke az infót, mindjárt tanulmányozom is. Én is ezen gondolkodtam, hogy mi van akkor, hogyha nem éhes még 3 óra múlva, vagy hamarabb lesz éhes :shock: Tesóm mindig akkor szopiztatta, amikor éhes lett, nem húzta neki ki a 3 órás határt. Bár valami rendszeresség nem ártana. Vagy kialakul előbb-utóbb?
Amúgy én is gyanús vagyok magamnak, de eddig még mindig nem rendszeresen jött a fájás, szóval csak kitartunk még így együtt valameddig. Étvágyam sincs igazán, a reggeli is nagyon rosszul esett.
Szerintem, hogyha jön a csapadék be fogja Ábris is pótolni a mozgást. :wink: Persze, hogyha aggódsz, jobban tud nyugtatni a doki.

Adri! És meg tudtad külömböztetni, hogy mikor melyik csemete rugdosott? :D

Kép
bettó
 
 


[quote="manka79"]L írta:manka79aura, és a kórházi gyerekorvos is szigorúan akkor eszik, ha letelik x idő? :lol: Csak mert nem hinném, hogy a babák is ilyen gépek lennének, hogy szigorúan 3 óránként éheznek meg. Ez az átlag, de van akinek többre vagy kevesebbre van szüksége. Van, akinek ez beválik, és van akinek nem. És nem a (mondjuk) 2 óránkénti szopitól lesz valaki hasfájós, sőt. Nem mindenkinek kell az igény szerinti szoptatásnak a híve lenni, csak engem annyira bosszant az orvosok felelőtlen kijelentései.


Egy érett, időre született babánál a doki is az igény szerinti szoptatást javasolja... de Ádám koraszülött... :wink:
És az időket nem kell mereven venni, csak olyan támpontok...
Gyötröm a szopival, max. 40 perc... utána világát se tudja... aztán bealszik... ma is legtöbbször ébresztenem kellett, hogy "haver, evés van"...

Betti
Nem az ödéma, hanem a vérnyomásom volt inkább a gond... 180/110 volt műtét előtt... :cry:
Vendég
 


Ki lesz a következő anyuka?
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma annyi minden történt. Na jó nem olyan sok, de jó dolgok.
Anyóséktól megkaptuk a járólapot a konyhába, és meghozták a kiságyat, csak egy a bökkenő 135*65, tehát méretre kell vágatni bele a matracot, de nem baj, szerdán megvesszük, meg a lepedőt és akkor össze is rakom és majd rakok fel képet, már alig várom.

Manka!
Teljesen egyetértek veled, nagyon jó lenne már, ha kinnt lenne Niki, mert pl. tegnap délután alig akart mocizni, meg ma reggel is nehezen mozdult meg és mondtam is apának, hogy már nagyon jó lenne és akkor nem aggódnék állandóan, hanem megnézném, hogy szuszog a kiságyában és rögtön tudnám, hogy nincs semmi baj.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Manka

Az első tej sok laktózt tartalmaz, a hátsó pedig több fehérjét és zsírt. Ha csak az első tejet kapja a baba (túl rövid szoptatási idő esetén), akkor a túl sok laktóztól jól felpuffadhat a hasa, és ettől lesz hasfájós. Az ilyen babáknál inkább azt kéne elérni, hogy minél hosszabban szopjanak, és egyék meg a hátsó tejet is.


Én először fejek és utána jön a szopi, hogy ne kapjon Ádám sok laktózt...
Vendég
 


Kép


Kép
Vendég
 


Írtam egy tök hosszút, de Szonja itt ugrált a hátam mögött és elnyomott valamit, és elszállt...

Laura, nekem is koraszülött volt Szonja, úgyhogy tudom, hogy miről beszélek. :wink: Szerintem pont kisebb súlyú, koraszülött babáknál fontos az igény szerinti szoptatás. Persze, ha sárga, vagy túlzottan aluszékony, az más tészta, akkor ébreszteni kell, hiszen pont attól múlik majd el a sárgasága, hogy sok anyatejet kap. És Szonja valószínűleg nem olvasta a szakirodalmat, mert gyakran szopott (gyakran óránként), sokáig (kb. 30 perc), és nem volt hasfájós, kb. 2 olyan hetünk volt, amikor nehezen ment a pukizás, de akkor sem sírt, csak nyöszörgött. Úgyhogy rögtön meg is cáfolom azt, hogy a gyakori szoptatás hasfájósságot okoz. Azt tapasztaltam az ismerős babák között, hogy ha egyszer valakinek hajlama van a kólikára, akkor ehet sok laktózt, vagy keveset, édesmindegy! És nem csak az időpontokat nem kell komolyan venni, hanem azt sem, amit a dokik mondanak... Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Édi a kis zacsi, jujj nekem is ilyen kis zacsisom lesz, de furi! :lol:

Driennke, ugye milyen rossz ez a bizonytalanság? De ahogy visszaemlékszem, amikor megszületett SZonja, akkor meg más jellegű aggodalmak jöttek, mindenesetre én is nagyon várom, hogy ott szundizzon a kiságyban! Mi is méretre vágattuk a matracot egyébként.

Adri, képeket tegyél légyszi!!!!!

Reni, nekem ilyesmi volt, pontosabban olyan meghatározhatatlan nyálkás-barnás valami, és nem volt sok.
Akkor ezek szerint neked elindult valami? Reméljük jössz majd a hírekkel!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Ja, megnéztem, hidegfront van, úgyhogy nem tessék nem szülni (csak aki akar)! :D
Kisfiam du. mocorgott elég sokat, most egy kicsit megnyugodtam, meg a babás barátnőim is megnyugtattak!

Jó éjt!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Lecso:kőszi hogy fel tetted a ciket végig olvastam sok érdekes van benne.
Bettó:Nem kell befeküdnőm csak ha valami baj lenne akor már bent tartanak.Most egy kicsit félek a párom ma kezdte az éjszakás hetét haza se tudna jőnni ha baj lenne.Még szerencse hogy tesom kőzel lakik hozzánk.Most egész jól vagyok elég sokat mozgot hál istennek.Ja nekem se 3 órán ként evet a kisfíam de én soha nem az ídőt néztem ő mindig jelezte mikor éhes.Az orvosok hozzá táplálásnál is mást mondanak pl a kenyeret ugy kezdte enni hogy kivette a kezemből nem is mertem volna adni neki.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Sziasztok!

Haj...fárasztó volt az éjszaka... A csajok tegnap délután 5 óra óta sírtak... :cry:
Szedjük ezt az infacol nevezetű dolgot pocifájásra, ami a védőnő szerint 5-6 nap, mire hat. Hát ennek örömére mi tegnap egész nap kakiltunk, meg sírtunk... A végén a hajamat téptem... Semmi sem nyugtatta meg őket, csak a vizecske. Az is csak addig, amíg a szájukban volt a cumi... :?
Mindegy. Azért tündériek is tudnak lenni:)
Kép Jázmin

Kép Lilien

Kép
Kép
labasv
 
 


Manka
Mások vagyunk... más mentalitás... :wink:
Te csináld, ahogy nektek jó, én csinálom úgy ahogy nekünk jó... :lol: :wink:
(lehet, hogy én rosszul vagyok összerakva, de nekem nem megy ez az állandóan, folyamatosan cicin legyen a gyerek... :oops: )

Kis zacsi... :lol: ... vigyázni kell, mert nagyon hegyesen lehet pici kukival locsolni... :lol:

Vivien
Megyünk csajozni... :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Szoptatáshoz:
http://www.lll.hu/szfuzet

Nagyon hasznos dolgok vannak benne! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Halihó!
Először is egy friss fotó (mámai) :wink: Kép

Kép
bettó
 
 


Szegény Viven! Remélem hamar ki fogják nőni :wink:

Tegnap azt hittem, hogy indulunk, tv-ztem és olyan 20 percenként keményedtem meg hol szurkált, hol mensi szerű fájdalom jött rám. Majd sétáltunk, akkor sem volt semmi. Este is elég sűrűn keményedtem, hajnalra meg már nem bírtam feküdni, annyira fájt a derekam. De azóta semmi. Kedden mindenképpen beszélek a dokival, hogy nézzen meg, mert szerintem nyílok rendesen. Tegnap azt mondta egy kölcsönzőnk, hogy neki azt mondta a doki, hogy az erősebb nyilalás=nyílás, és a nyílástól számított kb. 1 hét után jön a baba. Nos nekem erősebben pénteken volt egy hete, hogy kezdődött.

Kép
bettó
 
 


Betti:HATALMAS POCID VAN!!!!! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Bettó:milyen csini vagy ezen a képen szép nagy a pocid neked is kezd már lentebb menni mostmár tényleg vígyáz magadra ne erőltesd meg magad tudom könnyű beszélni én is mindig megyek valahova ahelyet hogy ithon pihennék.Kiváncsi leszek ki lesz a kővetkező.

Kép
[url=http//babafalva.hu]Kép[/url]
szasza84
 
 


Köszike :wink:
Pihenni? Most készülünk sétálni. Egyszerüen nem lehet kihagyni, olyan szépen süt a napocska.
Azért vigyázok én :wink:

Kép
bettó
 
 


Ja elfelejtettem írni tegnap,hogy be-be jelölgettem az iwiwen akit megtaláltam! :D Remélem nem baj?

Kép

Kép
lecso
 
 


Nem baj :wink:

Kép
bettó
 
 


Nincs nagy mozgás ma :( Remélem nem szülni mentetek? :lol:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Vivi! Szegény nem lehet egyszerű! Nekünk egyenlőre nincs hasfájás, pedig laktóherb teát iszok. Gyönyörűek a csajok!

Laura! Üdv Itthon, nagyon szép a te fiad is! Mi minden etettés elött és fürcsi elött mérünk súlyt, minket főleg engem megnyugtat. És igen én fejek, mert nem szopnak a gyerkőcék.

Edina, Driennke! Szegények, ezek az álmok!

Edina, Lili!
Az UH-n megállapított súly nem biztos! Én pénteken szültem és csütörtökön UH szerint Anna 2650 g volt, Zalán 2450g volt ezzel ellentétben pénteken Anna 2770 g, Zazó meg 1900g volt.

Juti! Ezek a biztosítósok nem semmik! Örülök hogy jobban vagy! Biztos lesz erőd végig csinálni a szülést!

Betti! Szép nagy pocid van! Rossz lehet, hogy ennyi fájásod van.

Edina! Hol lehet kapni ezt a "kecskeritafüvet"?

Mi olyan 4 óránként eszünk. Ez bevált, és a babák is gyarapodnak. Éjjel van úgy, hogy elcsúszunk mert többet alszunk mint 4 óra, de van úgy , hogy csak 3 óra telik el.
Volt már hogy fájt a pocink is, de jött a puki vagy a kaki és elmúlt. Anna elég szélsőséges 70-140 között bármennyit megeszik és ha felébred egyből sír, Zalán 60-110 között eszik és Ő kis türelmes és nyugodtabb.
Ennyi jutott most eszembe.
Ja lesz már fényképezönk a jövő héten, úgy-hogy majd gyártom ezerrel a képeket.
Majd mindjárt teszek fel ide is, csak átméretezem őket!

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi, de nem tudtam dönteni. :oops:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, már teljesen jól vagyok! Úgy látszik ennél a betegségnél is hat az agykontroll, ugyanis nem voltam hajlandó elfogadni, hogy beteg vagyok, és el is múlt! Lehet, hogy nem ez hatott, de máskor ha beteg akartam lenni, mindig az ágyat kellett nyomnom, mert tényleg lebetegedtem. Ez főleg suliidőben volt érvényes. Azóta inkább tudomást se veszek a betegségről. Így hamarabb múlik!

Csak tegnap volt rossz, akkor fájt a torkom rendesen, de mára, mintha elvágták volna. Enyhe megfázásos tünetek, de teljesen jól vagyok! Kopp-kopp!

Bettó!

Nagyon, de nagyon szép vagy a képen! És jó nagy a pocid. Tényleg! Olyan szép az arcod, látszik, hogy megtölti a szeretet!!! Sugárzik! Egyébként van egy tippem, hogy jövő héten szülsz!!! Elvileg már lehetséges, 12 nap van még hátra, de szerintem nem húzod ki addig! Hát csak légy erős, és készülj! Nagyon szorítok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!

Lecsó!

Iwiw nem baj, vissza is jelöltelek!

Ha valaki szeretne bejelölni iwiwen:

Dobosné Ambrus Judit néven megtalál!!!!


Na, mára úgy tűnik ennyi!

Pussz Csajok!

Jó éjt!!!

jutiboszi
 
 


Adrienn!

Nagyon édesek!!!! Nem baj, hogy nem tudsz dönteni, szívesen fogadjuk a képeket! Még küldj!!! Nyugodtan!!!

jutiboszi
 
 


Laura!

Neked is tündéri a bébid!
Hát igen, pisi az jön a kis kukiból, a múltkor én is kaptam barátnőm kisfiától. Hirtelen nem tudtam mit csináljak, odatettem a kezem, és folyt mindenhova! Barátnőm apukája szerint ez csak rózsavíz, hadd folyjon! Egyébként vicces, Eri mesélte a múltkor, hogy a pisi mellé társult egy sugárban fosi is, és sajnos olyan fosi, amit nem tudott kimosni a ruhájából, úgy hogy 1 pólóval kevesebb! Úgy kilőtt az a fosi, hogy védekezni se tudott!!! :lol: :lol: :lol:

jutiboszi
 
 


Vivi! Szerintem hasonlítanak a babócáid egymásra, lehetséges, hogy egypetéjűek? Nagyon édesek. Liliennek az a kéztartás... :lol:

jutiboszi
 
 


Eszembe jutott még valami!

Nektek szokott zsibbadni a kezetek? Mert nekem elég sűrűn, főleg a jobb kezemen az ujjaim zsibbadnak. Szerintetek???? Valaki valami cikket nem talált ezzel kapcsolatban??

Biztos a keringéssel van összefüggésben.

jutiboszi
 
 


sziasztok!

Adrien:kecskeruta teát én itt nem messze levő gyógynövényboltban veszem.Szerintem lehet kapni mindegyikbe,bocsi ha tévedek.A másik topikban a pcos csajok el vannak ájulva milyen jó :wink: majd meglátjuk!Tényleg nagyon szépek a babák! :D
Álom azóta nem volt olyan rossz,és remélem távolról el is kerülnek!!!! :evil: :wink:

Juti:én azt hiszem kismama újságban olvastam a kéz zsibbadásáról,de ha agyon ütnének sem tudnám megmondani hol és mit is pontosan.Arra emlékszem,hogy ha megszülsz elmúlik.

Laura:nekünk is volt ,hogy Levi lepisilte az apját.Méghozzá,úgy hogy az egyik éjszakai etetésnél az ágyon raktam tisztába,amikor sugárban elpisilt az apja feje mellé,egy pár csepp ő rá is jutott. :lol: Ja és a fosi.Az első lázmérőzésnél Levi egyszer csak elkezdett fosikálni,mire kihúztam a lázmérőt,erre egyenesen kilőtt a falra ami kb 1-1,5m-re volt. :lol:

Holnap már csak 25 nap!Juj de jó! :D Olyan vagyok mint a katonák,lassan centit is kezdek vágni :lol: (csak vicc volt)


Jó éjt,szép álmokat!

Kép

Kép
lecso
 
 


Halihó!

Kösszke a dicséretet.
Juti! Édes vagy, amúgy tényleg nagyon jól érzem magam. Amúgy a fájások egyre durvábbak, úgyhogy lehet igazad van, én nem bánnám :wink: Bár a kórházban látogatási tilalom van, lassan fognak telni bent a napok.

Adri! Én annyiból nem bánom a fájásokat, hogy valamennyire fel tudok készülni, hogy ennél még durvább lesz, nem lesz olyan váratlan.

Csajok nektek mennyira szokott ott lent szurkálni? Mert most pár perce annyira szúrt, meg kemény volt a hasam, hogy csak na. Azt hittem, hogy azért olyan erős, mert wc-re kellene mennem, de pár cseppnél több nem jött ki. Ezért kimázhattam. Alíg bírtam pedig kimenni a wc-ig. De elmúlt és azóta sem semmi.
Jajj én már nagyon várom a végét :oops: :D

Kép
bettó
 
 


Adri! Nem csodálom, hogy nem tudtál szelektálni :wink: Édesek a kis drágák :wink:

Kép
bettó
 
 



Sziasztok!

Adri! Vivi! Laura!
Nagyon édesek a babák. Irigy vagyok, de persze csak jószándékkal.

Betti!
Nekem most este volt egy olyan fájás ott lennt, hogy nem bírtam kiegyenesedni, de nekem nem kellett pisilni, csak nagyon fájt, aztán leültem megettem a vacsimat és azóta semmi.

De azt hiszem az én pocóm is lejebb ment, mert (nem akarom elkiabálni) nem ég a gyomrom, pedig aztán tegnap adtam neki rendesen, reggeli lilahagyma, ebédre csilis bab, vacsorára hasáb krumpli, és mégis tudtam éjjel aludni. Ma meg délben cigánypecsenye, uzsonnára lilahagyma, vacsorára tejbedara, amitől eddig mindig égett a gyomrom, és úgy néz ki, hogy a rennie ma sem fog kelleni, de nem akarom elkiabálni.

Tegnap már két csésze teát ittam, és még lehet, hogy ma is csinálok egye, mert csak reggel ittam egyett.

Ja és én is elkezdtem vizesedni. Nem brutálisan, de a legbővebb zoknim is bevágott érzem, hogy feszül a bőrőm a bokámnál meg viszket is. De azért jó lenne még egy hétig bennt tartani, a dokim jövő vasárnap jön haza, úgyhogy Nikike 11-én hétfőn jöhet.

Lassan megyek lezuhanyzok, aztán megyek felpolcolom a lábamat.

Driennke

Kép
driennke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?