Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Strandolok!!!
Sárga vagyok az irigység miatt!!! Én még a poci-bibim miatt nem fürödhetek! Kép Tegnap is apóséknál voltunk ahol medence van. A fiúk persze pancsiztak én meg az árnyékban sárgultam.

Blanka is nyûgös. KépRemélem csak a kánikula. Szopizás közben elkezd zokogni a drágám.Alig lehet megnyugtatni. Ja ha meg nem alszik akkor csak kézben van el úgy sem sokáig.

Gergõnek meg holnap lesz az elsõ szülõi az oviban!!! Úgy megy az idõ! Szeptemberben már ovis az én kicsikém!

Pele!
Bálint sajnálhatja , hogy nem látta tegnap Blankust!!! Igazi nõci ruha volt rajta! Kép Azt hittem megzabálom! Kép Utána meg a bodytok volt rajta , hát az sem volt piskóta!Kép

Norcsi!
Remélem már rendbe jöttetek!!!!Sok puszi Bánknak és mégtöbb : KépKépKép

PM!
Irigyellek , hogy jól viseled a pocakod! Nekem Blankával nagyon nehéz volt!

Megyek , mindenkinek kellemesebb idõt kívánok!

Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Helló Lányok!

Ma reggelre elszöktek a tekijeinkKépKép Norbi/Robit megtaláltuk, de Bélának eddig nyoma veszettKépKép Mondtuk a kutyának, hogy "keresd", meg "hol a Béla?", de ez a lüke kutya csak a labdáját hoztaKépKép

A taliról még annyit, hogy igazán örülök annak, hogy az én magánakvaló nagyfiam (Tomi-7 év) haverokra talált: Iboly Andrisára (Tomi is emlegette, hogy mikor lesz következõ taliKép), Emese Danijára és Gergõjére, PIldi Bálintjára és Gergõjére..szóval nem csak "dedósok" voltak ott, meg "csajok", akik miatt nem szívesen jött volna elKépKép

Kullancsokról: kicsit aggódok, hogy én nem szedek semmi antibogyót.. ugye nem lesz semmi bajom!?! A csípés helyét ellenõrzöm rendszeresen, de szerencsére semmit sem látokKép

Bigacsiga, édes vagy, amit a Tomiról írtálKép Tényleg jó dumája szokott lenniKép
A kutyánkat Zadírnak hívják. A neve a Diszkópatkányok címû hatalmas vígjáték egyik meghatározó szereplõjétõl származik...a srácok azt mondták, hogy vagy Mr. Zadír lesz a neve, vagy Richard GriecoKépKép
Általában a Mátrába járunk kirándulni, ott szokott minden évben beleesni vmelyik patakba a Tomi, idén azért nem esett bele, mert vittem váltóruhátKépKép

Tegnap Kecskeméten voltam és olyan rosszul lettem a melegben, mint még soha...Pedig nyári gyerek vagyok, de ez már nekem is sok..Pusztulat.

Évi, bár lehet, hogy a levlistán csak viccnek tûnt, de TÉNYLEG gyertek el Csongival hozzánk vmikor. Tul.képpen nem lakunk egymástól messze, nem kellene Pesten furikáznod és szerintem Csongi jól érezné magát nálunk. Szóval, ha idõd engedi, lesz kedved és kevésbé lesz meleg (ami állítólag ma már megszûnik), akkor szívesen látunkKép

Egyszerûen tompa vagyok, nem jut semmi más az eszembe, így befejezem..

Puszi:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok

Verus,
szerintem szegény teki csak próbált meglépni a meleg elõl. Ilyen melegben meg ne csavarogj mindenfelé, ülj nyugodtan a fenekedenKép

ld,
nekünk Graco hordozónk van (babakocsival együtt). Szerintem egyik hordozó nem arról híres, hogy csak azzal, meg a gyerekkel villamosozz. A hordozót azért találták ki, hogy az autóba történõ ki-be pakolástól ne kelljen a babát felébreszteni. nekünk is lejt a hátsó ülés, de a hordozón van egy jelzés, hogy milyen szögben kell bekötni. Végül is nem az ülés hátulján támaszkodik, hanem az ülés elsõ részén, a háttámlán, és az öv tartja. Szerintem csak akkor bukik elõre a baba feje, ha rossz szögben van betéve a hordozó. Inkább az legyen az elsõ számú szempont, hogy biztonságos legyen a babának, tehát a két oldala legyen masszív, és legalább Te hidd el, hogy balesetnél tartja a babát stabilan. Ja, és van autós gyermekülés, és biztonsági gyermekülés. Az elsõ csak kb 30km/h-ig biztonságos, csak a biztonsági változat ér valamit.

Norcsi,
frissen préselt gyümölcsleveket próbáltá már? Petra legelõsször csak ilyeneket volt hajlandó meginni.

Pankamama,
a mosógép jó hely, de én az ágyamban találtam néhány szétrágcsált paradicsomot. Amit egyébként nem hajlandó megenni...

Rebeka csak eszik meg eszik. 5 hetesen lemérettem (minden elvemmel ellentétesen), mert nagyon kereknek tûnt. 2900 grammal hoztam haza, de 5 hetesen 4480gramm volt. Egyébként este 8-tól reggel 6-7-ig alszik, most csak Petrus ébred éjszkánként, mert szegénykém nem bírja a melelget.Egy nagy bögre hideg víz, és pár perc a ventillátor elõtt, és már vissza is vihetõ az ágyába. Meg is beszéltük a férjemmel, hogy záros határidõn belül klímát teszünk a lakásba. A klímás autóban egyébként nagyon jókat alszanak a gyerekeim...

megyek, mert Rebust etetnem kel
Sziasztok
madárka
madárka (mad&aacut
 

 
 

Sziasztok!

Strandolók! Milyen volt? Le lehetett teríteni a plédet, meg lehetett mozdulni a medencében? Hú de rosszindulatú vagyok... csak az irigység beszél ám belõlemKép
Én meg dobozoltam ma is... miközben mindkét gyerekem hol felváltva, hol egyesült erõvel cincálta az idegeimet. Amúgy jó napunk voltKép

Tegnap itt voltak a vevõink, mostmár eldõlt vasárnap kiköltözünk teljesen. Úgyhogy jövõhéten már dobozolnom sem kell, és ott leszek a ligetnél, talán már ilyen dög meleg sem lesz, úgyhogy én asszondom legyen minden nap tali. Na?KépKépKépKép

Zsóka! Kép Szurkolok erõsen nagytestû költözõ madár ügyben. Próbáld ki a tornázást, az tuti nem ront a hatásfokon, ha közben röhögszKép

Edóka! Viktoréknak jó idejük volt, mi itt kinyúvadtunk ugyan, de táborozáshoz ilyen kell. Alex most szombaton megy, remélem nekik is lesz alkalmuk jól lesülni. Eszternek meg gratula!

Ld! Nekünk safety baby 0-13 kg (csak 3x másztam fel most a szekrény tetejére bekukkantani a zsákba megnézni a nevét, mindig elfelejtem) babahordozónk van. Nagyon bevált darab (már amire nekünk kellett), bár ez babakocsira nem csatlakoztatható. Sokat hurcibáltam viszont lakáson belül ebben a bébit, nagyon élvezte, jókat durmolt benne, és kényelmesen tudott nézelõdni. Villamosozni semmiképp nem indulnék el vele. Nekem már az egyik szobából a másikba átcipelés sem volt egyszerû. Viszont nemrég láttam egy anyukát a piacon karjára akasztott hordozóval (baba is volt benneKép), nem kiguvvadt szemmel rohant a céljához, hanem kényelmesen nézelõdött. Na én ilyet sose tudtam volna csinálni, bár igaz, eleve 4 kg-ról indultunk (ez csak a gyerekKép). Mi amíg ezt használtuk csak az anyósülésre kötöttük be menetiránynak háttal. Sosem csuklott elõre a feje, ráadásul szem elõtt volt, lehetett szórakoztatni ha megunta az utazást. Ennyit tudtam hozzátenni a témáhozKép Ja, és még én is be tudom kötni az autóba ez nagy szó!
Költözésrõl: nálunk is a vevõnk vevõjének a pénzével van a gond. Bár mostmár látszik az alagút vége. Legalábbis az egyikKép Kiköltözés már tuti, dehogy mikor lesz be is...?

Norcsi! További gyógypuszik Bánknak! Csak ne idegeskedj! Nyugi!

Erika! Biztos jó lesz az Õrségben a nagyszülõkkel ne aggódj. Gondolom ha kell tudnak vigyázni Tomira. Ez a jó, ha akartok kettesben is maradhattok, de mégis együtt vagytok! Én még egyelõre szeretnék dobozokat látni, ui abból úgy néz ki sosem elég. Olyan nehezen jutok hozzájuk, idõnként itt a piacon tudok kunyerálni, néha kapok lesajnáló pillantásokat, ilyenkor gyorsan elmesélem, hogy költözéshez kell. A nagy áruházakban vadászni kell az éppen árufeltöltõket, mert ha már visszavitték a raktárba onnan többet ki nem jöhet ilyen célból. Most úgy néz ki minden épkézláb méretõ dobozt megtöltöttem, ezután 1 fazék-1 doboz. Érdekes lesz. Mindenesetre sûrûn gondolok rá, hogy egyszer eljön a végeKép

Bigacsiga! Köszi! Sajnos nem tudunk menniKép Akkor még nyaralásban leszünk. Képeket is köszi. Háát ha lehet ilyet mondani, és nem sértõdsz meg (ugye nem teszed!), én a gépet rosszabbnak képzeltem magamban. Persze tudom ez így sem könnyûKép Továbbra is nagyon helyes srác mindkettõKép

Verus-Verus! Én ennél jobban vigyázok a BélámraKép Szegény... túl jó dolga volt nálatok ez egy mazohista tekiKép Magadra is jobban vigyázz!

Alex (8) bizijét meg nem is meséltem. Végülis semmi extra, várakozásoknak megfelelõen teljesítettKép Kitûnõ lett a drágám. A magatartás jegynél kicsit rezgett a lécKép Három tantárgyból kapott díécséretet, nem is fért volna a rublikába több. Lehet, hogy ezért nem kapott többet...?Kép Büszke vagyok rá nagyon! Olyan ügyi, pedig kissé el volt hanyagolva (mindkettõKép) az építkezés, költözés miatt.
Kitti (16 hó) tegnap belesz*rt a fürdõvízbe. Persze együtt fürdött a nõvérével, aki öklendezve elhúzta a csíkot a helyszínrõl. Én sem éreztem magam valami jól a látványtól, nem éppen olyan tuti normál összeállós volt a dolog. Páromon csodálkoztam, mert még csak szólni sem kellett neki és elintézte az ügyet zokszó nélkül. Alapban nem ilyen típus. Remélem nem lesz ebbõl rendszer...

Sziasztok
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!
A pumukliságból egy kis ízelítõ: elmentünk a fagyizóba tort ülni a tanév fölött (nekünk is kitûnõek lettek, csak nem bírom ki, hogy ne írjam be, pedig én tényleg úgy gondolom, hogy nem ez számít), szóval Annipanni is kapott egy gombócot.(Persze rögtön mondta, hogy nem gombócot kér, hanem fagyit...) Aztán meg akarta kóstolni az enyémet is, amibõl valahogy az lett, hogy egy óvatlan pillanatban mind a kettõnk fagyija Annipanni kezébe került. A kis piszoknak meg esze ágában sem volt kiengedni a markából a szajrét, ott ült az ölemben két csöpögõ ragaccsal, és ha a kezem gyanúsan közeledett, azt kiabálta: -Ne vedd el az egyiket! Ne vedd el az egyiket! Úgy éreztem, kezd ciki lenni, ahogy a konszolidált kerthelyiség bútorzatát szennyezzük, úgyhogy elvittem az egész alaktalan kupacot ( két romos fagyiból itt-ott kilógó gyerek) egy kissé távolabbi, székmentes helyre, és valahogy mégiscsak visszaszereztem az egyik tölcsért. Sajnos erre a távolabbi helyre remek rálátás nyílt a cukrászda közönsége számára, amely addigra már alig leplezett érdeklõdéssel fordult felénk. Így hát meglehetõsen sokan voltak tanúi annak, hogy Annipanni, amint észrevette, hogy galád csellel ismét fagylaltom maradékának birtokába jutottam, csokoládéfoltos mutatóujjával felém bök, és az elemi felháborodás emígy tör föl belõle: -ELLOPTA!!!
Hát mondhatom, ritkán voltam még ilyen nyilvánvaló közröhej tárgya...
Minden ügyesnek gratulálok, a rászorulóknak jobbulást!
Id, ha gyalogcipelõ szerkentyûre van szükség, szerintem a hordozókendõ messze a legkényelmesebb, és önsúlya szinte nincs is.
Verus, hogy lóghatott meg? Azt hinné az ember, hogy a sánta teknõst még a hazug embernél is könnyebb utolérni...:o)
Megemlítem még (persze nem azért, hogy gratuláljatok...:o))
hogy ma lettem 35 éves. Ezzel sajnos nagy valószínûséggel pályázhatok a korelnöki posztra... :o) :o(
Vera
vera
 
 


Sziasztok!

Vera! Boldog szülinapot!

Mi jól vagyunk. Kicsi lányom vasárnap lett kétéves, szombaton buliztunk egy jót a tiszteletére. Délelõttõl késõ estig ment a grillezés, evés, ivás, stb. Mindenki nagyon élvezte, Bori kiváltképp. Rendeltem neki egy tábis tortát, hát azt az örömöt, amikor meglátta! Rögtön meg is ette mindnek az antennáját, aztán leharapta Po és La-la fejét is. A nagybátyám meg csinált egy rahedli fotót, több lépcsõben feltöltötte a gépemre õket, majd egy mappa kivételével az összeset kitörölte. Aztán még a lomtáramat is kiürítette, hadd legyen teljes a csõd. Cory férjével tegnap éjjel kb. 1 órán keresztül próbáltuk visszapofozni õket, de csak egy pár darabot sikerült. Ha lesz otthon netünk, majd küldök.
Vasárnap kint voltunk a nagyanyámnál, pancsimedence felfúj, hátha lány bele akar menni, de ÁÁÁÁÁ, dehogy! Jóvan, akkor anya belemegy. Anya benne csücsül, Borika kint áll, együtt sárból várépítés ezerrel, Borika a saras árokba locsoltatja velem a vizet, onnan szedjük kupacba. Amikor már elég mély, Borika fogja magát és beleül. Végül sikerül bekönyörögnöm a pancsiba (ami addigra már szintén iszapfürdõ), erre ahogy beemelem, érzem azt a tipikus szagot, amire visszakérdezve általában elszántan tagadja, hogy NEM, õ nem kakált be. De persze bekakált. Na, a nap folyamán még vagy hatszor fürödtünk, így is kismalac volt, mire hazaértünk.Kép Amúgy hazafelé az autóban bealudt, akkor sem ébredt fel, amikor kivettem az ülésébõl, aztán levetkõztettem. Egy csöppet tiltakozott, amikor -mivel újra betermelt- elvittem a kádba lemosni, de aztán úgy döntött, hogy franc az egészbe, és rádõlt a kád szélére, míg én mostam a fenekét, és újra elaludt. Aztán bepelusoztam a durmoló gyermeket, és betettem a kiságyba, másnap reggel kilenckor jelentkezett legközelebb.KépKépKép Nem semmi munka volt lefárasztani ennyire, de sikerült.

Most mennem kell, de még majd jövök.

Puszi:

Dia
Dia
 


Helló Lányok!

NINCS MELEG!!!!!KépKépKép

Vera, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!KépKépKépKép

Kati, nálunk is mindegyik egyszer-kétszer belekakilt a fürdõvízbeKép De szerencsére nekünk a hurka-fazon jutott... És milyen rendes embered vanKépKép Béla strammságához, Alex bizijéhez nagy gratulaKépKép

Vera, a sánta tekink gyorsabb volt, mint a nem sántaKép Hihetetlen, nem? A kis csonka lábával úgy tudott tekerni..Szerintem a sitthalomba bújt el a nagy meleg elõl (merthogy nekünk olyan is vanKépKép Hagyaték.)

Madárka, nem mentem volna sehova, csak az öcsémet vittem ki a pályaudvarra..és ott nem osztogatott a polgárõrség vizet, pedig a dugó ott is dugó.

Na, eldugulok, reggelizni is kéne..

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok,
Kati,
meddig lesztek a Liget mellett? Mert én biza benne lennék a mindennapi taliban, csak míg Zoli itthon van, addig inkáébb vele lennénk (megérted, ugye? Kép), utána pedig 15-ig anyuéknál leszünk. Akkor jövünk fel Pestre. Aztán vmikor aug. közepén megint lemegyünk anyuékhoz, de ez alatt az egy hónap alatt a tiétek vagyunk KépKép!

Csajok,
én fázom... Komolyan.

puszi
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Olyan jól esik ez a hûvös levegõ! És milyen jól tettük, hogy tegnap mentünk strandolni! Kép Pele, Ancsa remélem, szerencsésen hazaértetek és nem volt gond este az altatással! Kép Zsófi állandóan kérdezgeti, hogy mikor megyünk megint. Irigykedõk (Kanga, Kati)! Megbeszéltük, hogy hasonlóan meleg hétfõn megismételjük, lehet jönni! (A gyerekeknek tényleg ingyenes.)

Vera! Boldog szülinapot! A fagyis sztorin jót nevettem!

Cskati! Gratula Alex bizijéhez, neked meg kitartást a dobozoláshoz! A ligeti talihoz mi is szívesen csatlakozunk bármikor!

Errõl jut eszembe, van valakinek kedve csütörtökön (vagy pénteken) a Ligetbe (vagy a Szigetre) jönni? Már régen volt "rendes" csütörtöki babás tali.

Norcsi! Remélem, Bánk már jobban van. Ivás téma: nálunk egyik lány sem ivott szopi mellett még a legnagyobb kánikulában sem, és soha sem voltak kiszáradva. Én kínálgatom õket, de inkább a cici. Kép Szerencsére mindig elég is volt nekik.

Az elõbb sikeres mentõakciót hajtottunk végre Zsófival. Berepült a szobába egy kis verébfióka, rémülten cikázott, nem tudta, hol kell kimenni. (Attól is megijedhetett szegény, ahogy a két lány sikítozott.) Pár perc küzdelem és kergetõzés után rádobtam egy konyharuhát és kiraktuk a teraszra. Zsófi köszönt neki, és mondta, hogy gyere máskor is, de csak az ablak elé.

Ma meggyet kellene magoznom, üveget mosni, szörpöt gyártani... Már azt hittem, sikerül is folytatni, mert Zsófi közölte, hogy álmos, megy aludni. Sajnos az alvó Luca mellé bújt az ágyban, fel is ébresztette, így most itt ül az ölemben (Zsófi meg alszik). A meggy még vár egy kicsit...

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok Lányok!

Vera BOLDOG SZÜLINAPOT! Én sem vagyok olyan sokkal elmaradva (32), ha nem vigyázol, még utolérlekKép

Dia, Borinak így utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT! Az én lány kám is szívesebben nézi az anyját a felfújható medence szélérõl, mert belül olyan unalmas, csak a víz van, meg néhány döglött gumikacsa.

Andi, nálunk is meggyet kéne szedni, de nekem a gyerek mellet csak úgy megy, ha valaki vigyáz rá, mert õ még egy fûszállal is életveszélyes tud lenni. Szóval én kettesben a kölökkel meg sem próbálok nekilátni, majd ha a párom hazaér, felváltva leszedjük a fát. Esetleg kivágjuk, tavaly a cseresznyét is hasonló módszerrel arattuk leKép

Ja, mielõtt elfelejteném: DE JÓ, HOGY HÛVÖSEBB LETT! A gyerek szobája és a hálószobánk már 4 napja 35 fokos volt az emeleten, ezért azóta a nappaliban aludtunk. Gyerek az utazóágyban mi a tévénézõs kanapén (van is azóta hátfájásom), úgy néztünk ki, mint egy menekülttábor. El is határoztuk, jövõre klímára kell gyûjtenük az ilyen sültcsirke effektus elkerülésére. Gondolom, ezért most 4-5 évig nem is lesz ilyen melegKép

Madárka, sajna nem én vagyok az amatõr, hogy nem tudom jól beszerelni a babahordozót a kocsiba, azt csak egyféleképp lehet berakni, állítási vagy döntési lehetõsége nincs. Vagy csak a VW Vento ilyen elfuserált autóKép
Egyébként Ld a helyedben én is inkább a babahordozó kendõt próbálnám ki a villamosozáshoz, mert a babahordozók nem tipikus bevásárlókosarak, a fogásuk is rosszabb.

Timirõl röviden csak annyit, hogy esténként odakint élvezi a kertészkedést, segít nekem gazolni, igaz, már néhány palántát is pótolnom kellettKép Lassan ráérez a játék örömére is, már 5-10 percre egyedül is elfoglalja magát. Most az a legújabb, hogy megtanulta a színes karikáit felfûzni a tartójára, bár a sorrend még nem tökéletes. Az apja büszkén meg is jegyezte látván a produkciót: Na, talán mégis csak az én eszemet örökölte! Kép

Üdv mindenkinek és jó hûsölést
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!
Úgy le vagyok maradva, mint a borravaló... Pedig olvasok mindennap, csak írni nincs erõm.

Strandolóknak azért intéztem a jó idõt, remélem, értékeltétek! Vagy ennyire nem kellett volna? Kép

Vera! Nagyon boldog szülinapot! A 35 az nem kor, az még csak a kezdet! Érted???? Kép

Dia! Borinak is!!!!! Neki meg a kezdet kezdete! Kép
És Barika Dórikájának hasonlóan!

Verus! Béla miatt itt sírok! Hát máááá ennyire se lehet Rátok számítani, hogy egy sánta Bélára vigyázzatok? Nem is engedem Hozzátok az enyémet! Kép

Kati! Dobozoláshoz erõ, kitartás és minden egyéb... Nálunk is volt vízbekaki, nagyon felemlõ a dolog, pláne, amikor többen fürdenek együtt...

Andi! Én benne vagyok. De csak ezen a héten tudunk menni, mert jövõ héten nyaralunk (hurrá!). Szóval: csütörtök vagy péntek?

Norcsi! Ugye, Bánkkal minden rendben? Fülecske? Gyógyulgassatok!!!!

Nálunk egyébként semmi különös, a nagy melegben a gyerekek egész nap nyakig a vízben. Ma már egy kicsit jobb, nem döglünk annyira a hõségtõl.
Nem is meséltem Nektek: jövõ héten nyaralunk! Meginthurrá! A NOE-féle támogatott üdülés, a Szelidi-tónál, 1 hét, és a lényeg: félpanzióóóóóóóó! Azaz: egy hétig nem fõzök, nem mosogatok. Napközben meg eszünk majd lángost. Remélem, bejön a dolog, majd elmesélem.

Sziasztok, puszi mindenkinek:
Emese
Emese
 


Momo,
mondjuk az igaz, hogy van olyan autó, ahová berakni sem lehet a hordozót, mert a biztonsági öv nem elég hosszú...no comment.
madárka
madárka (mad&aacut
 


Sziasztok!

Vera boldog szülinapot, meg Dia Borijának is utólag! A kitûnõ bizihez meg gratula, CsKatiéknak is! Vera fagyis sztori tetszett, fõleg mert nem én voltam a fõszereplõ!Kép

CsKati, dobozolásért nagyon nem irigyellek, jujjjj de utálok pakolni még egy nyaraláshoz is, nemhogy mindent! De kitartás, az a vasárnap már valóban nincs messze! Vízbekakilást nálunk is eljátszotta eddig mindkét nagy, de aztán valahol olvastam hogy ezt ne is hánytorgassuk fel késõbb, meg beszélni is úgy beszéljünk róla másoknak hogy a gyerek ne hallja, mert ez törést okozhat nála. Így van Pele?

Strandolósok én is irigykedek így utólag, biztos klassz lehetett, fõleg ha nem voltak annyian mint amennyi embert a híradó mutogatott különbözõ strandokon. Mi csak itthon fõttünk a saját levünkben!

Verus a szökevény Béla látod nem tudta értékelni hogy befogadtátok. Szegényke!

ld. én sem ajánlom a babahordozóval való sétálgatást, nekem már akkor is elegem volt belõle, mikor az SZTK-ba kellett vinni a Bánkot csípõficam uh.-ra, persze kismillióan voltak, így apa a két lánnyal hazajött, ottmaradtam a Bánkkal meg a bébihordozóval. Na amíg onnan hazajöttünk, hát azt hittem a kezem leszakad, pedig tudod hogy nem is olyan nagy távolság! Nekünk a snugli vált be gyerek-cipeléshez.

Emese, jó nyaralást, szerintem nem fogtok fázni, mert megint melegedést mondanak. Mi majd csak július közepén megyünk nyaralni!

Erika, de jó, hova mentek az Õrségben? Mi is oda megyünk majd 8 napra július közepén, én mindenképpen oda akartam menni, mert még általános iskolás koromban jártam ott, de nagyon imádom azóta is. Mi Bajánsenyén fogunk lakni. Nagyon szép a kisfiad, igazi nagyfiú már!

Bigacsiga Kata. Mindkét fiad nagyon aranyos, szép kisfiú. Tényleg kívülrõl nem is olyan borzasztó a gép, bár tudom hogy egészen más azt hordani vagy hozzászokni a gondolhathoz hogy a gyereknek hordania kell.(Ilyesmi gépe volt Forrest Gump-nak is, ugye?)

Köszönjük szépen mindenkinek a gyógypuszikat, meg a jókívánságokat, hát ránkfér. A sok idegeskedéstõl ugyanis tegnapelõtt úgy nézett ki hogy lehet hogy el is megy a tejem. Aztán beszéltem Ibollyal is (nagyon köszi itt is Iboly), meg az Anyukám is oldott kineziológiával, meg a homeopata bogyóimat is el kezdtem szedni + malátakávé, masszírozás, stb., szóval tegnapra azért megint lett tejcsi, úgyhogy fejtem, szoptattam, felváltva, és nagyon remélem hogy ez csak jobb lesz. Hurrá hogy nincs már olyan meleg, így remélhetõleg már hamar túljutunk ezen az állapoton, és a szopi is megmarad. Ma vettem a piacon meggyet, meggylét gyártottam, minden úszott a lében, de a Bánk meg sem kóstolta!Kép Aztán vettem barackot meg almát is, ezután majd azok következnek, próba szerencse alapon, meg a sokszori szopi. De most már tényleg meg akarunk gyógyulni!!!

Puszi, és bocs hogy hosszú lettem, mindenkinek szép napot!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Hajni és Evey, köszi a tippeta képekkel kapcs., el fogom így menteni külön mappákba.

Dávidomnak a hasmenéses betegsége után újból jött a szokásos orrfolyás, torokfájás, fülfájás... és nagyon magas (39 - 39,3) láz. Naponta többször hûtõfürdõztem, mert a kúpot kikakilta, a gyógyszer meg nem vitte le.
Már túlvagyunk rajta.
Immunrendszerének erõsítésével próbálkozunk jelenleg: homeopátiával és Béres cseppel.


Ildi! Köszi a kövirózsa tippet! Fogok szedni anyukáméknál.

Adri Kép

Snoopy: vizsgához gratulálok!

Vera boldog szülinapot!

ld, nekünk elõször Babideál volt, de mi hamar lecseréltük, mert szerintem olyan a belseje, mintha függõágyon lenne benne a baba. A háta így kiflialakot vesz fel. Vettünk helyette egy Gracot (használtan, de nem bántuk meg), ebbe bele tudtam rakni egyenes háttal, sõt még a babakocsinkra is passzol. És nagyon jó az újszülött szûkítõje is, tényleg sokat tart. Meg a fogás is nagyon jó rajta, m alakú a fogókar, tapadó bevonattal. Újságban láttam, hogy a Gracohoz létezik autóba állandóra beköthetõ csatlakozó alj is, amire egy mozdulattal rápattintod amikor a kocsiba rakod. (Én ilyet szeretnék majd venni hozzá.) Azt hiszem, a Peregónak is létezik ilyen csatlakozóaljas változata. Na, ingyenreklám, majd a számlát elpostázom nekik...

Strandolás: napok óta strandolunk a Balcsiban. A víz már szinte túl meleg. Dávidka mindig rak rám egy kis iszappakolást, így szépülökKép
Ma meg pihi.

Dia, Borinak boldog 2. szülinapot!

Sziasztok!
Feksi
Feksi
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a tanácsot gyerekülés ügyben, nem mazochizmusból akarom néha vinni is benne a gyereket, hanem praktikussági okokból. Van egy nagyon klassz kengurum, Krisztit hordtam is benne épp eleget+hátizsák+saját súlyom+meleg, szóval gondoltam, nem ártana, ha néhanap kézben is vihetném a kicsit, ha kiszedem a kocsiból. És persze, hogy a biztonsága az elsõ, nem az, hogy szép macikák legyenek rajta és jól passzoljon a ruhámhoz a színe!Épp azért kérdeztem, hogy mi a GYAKORLATI tapasztalatotok, mert az összes fellelhetõ tesztet elolvastam, de az egyik erre esküszik, a másik arra és még az sem biztos, hogy a cikkíróknak vannak egyáltalán gyerekeik. A nagyobb ülés már nem volt probléma, mert azt úgy vettük, hogy beleültettük a gyereket és megnéztük, mennyire védi a fejét, a gerincét, a csípõjét, stb...De neki még nem ez a hordozható fajta volt az elsõ ülése, azért nem ismerem ezeket. Még egyszer köszi, majd körülnézek még!

CsKati: utált régi lakhelyemen csak Penny Market volt, ott viszont a bejáratnál gyûjtik a dobozokat, hogy bárki elvihesse. Nem koszosak, de elõfordul, hogy néhány holmi téliszalámi-szagú lesz Kép

No, olvasgatok tovább, mindjárt itt vannak a vendégeim!

ld
ld
 


Norcsi,

Bajánsenyére megyünk KépKépKép Ti hová konkrtétan? Õriszentpéteren lakik az egyik legjobb barátunk, õ intézte a szállást.

Most húzok, mert munkát kaptam Kép
Azért még jövök a héten, nagy hírem van......

Puszi, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

A strandon tényleg szuper volt, nem lehetett érezni a meleget. Lurkók egy pillanat alatt elaludtak este. De most már szerencsére itt is jó idõ van, reggel hosszúgatyát adtam Hannusra és BálintraKép

Kati!
Együttérzek veled dobozolásügyben, nem volt még olyan rég, amikor én is dobozoltam. De milyen klassz lesz majd az új helyen!
Ligeti taliban benne vagyok, ha nem is minden nap, de legalább minden héten.

Kanga!
Én is imádtam Hannán a kisruhákat! Remélem, hamarosan lesz alkalma Bálintnak szemügyre venni BlankátKépKép

Vera!
Boldog szülinapot! Fagyis sztorin jót röhögtem, Hanna is valahogy igy szokott kinézni fagyievés közbenKép

Párom már itt toporog, úgyhogy puszi mindenkinek: Pele
Pele
 


Erika!
Kicsi a világ! Még azt hiheti aki minket olvas, hogy nincs is az Õrségben más hely Bajánsenyén kívül!KépKépKép
Eredetileg a Malom panzió lett volna, de aztán úgy alakult hogy jóval olcsóbban sikerült egy felújított parasztházban fürdõszobás szobát+teakonyha bérelnünk, így azért mégis másabb. Fõleg mivel a szálláson amúgysem szándékozunk sokat idõzni, minden percet ki akarunk használni. És Ti hol fogtok lakni?
A levlistán már írtam hogy naggggggyon irigy vagyok!Kép

ld. Minden rendben? Hogy viselted az idõjárásváltozást, a frontot? Ezek szerint még egyben!

Puszi, jó éjszakát mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Vera!
Boldog szülinapot! Kép Kép
És hurrá, mert eddig azt hittem, én vagyok a korelnök....
De én majd csak sokára, jövõ hétfõn, 1-én leszek 35 éves....
Kép Kép
Verus!
A tekit megette a gólyaKép

Eszter már tényleg ügyes a bilizéssel, ma már bele mert kakilni ismétKép Vagy csak nem volt más választása...

Eddig nem dicsekedtem, de nekem is van két kitûnõ bizis iskolásom...Kép

Holnap állatkertezünk délelõtt. Ha esetleg valaki még arra jár, csörögjön rám! 06-30-251-71-01 (egy ideig még, aztán változni fog)

Edóka
Edóka
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a gratulációt (vagy részvétnyilvánítást?), remélem, most, hogy kiderült, ki itt az igazi veterán, kellõ tisztelettel szólítanak majd meg a Veszter- és Edóka-féle taknyos tinédzserek.
Emese vigasztaló sorai ("ez még csak a kezdet") eszembe juttatták, mikor én mondtam hasonlókat a nagymamámnak... :o)
Dia, nagyon boldog harmadik évet Borinak!!! ( Ha jól számolom, napra pontosan elfér közöttünk Jézus Krisztus. :o))
Andi3, nahát, tegnap mi is verebet mentettünk, sõt, a miénk még melegebb helyzet volt, mert én a macska szájából húztam ki a nyomorultat. Nagyon be voltam tojva, mert a gyerekek is tanúi voltak az esetnek, és nem szívesen mutogattam volna nekik friss verébhullát, de szerencsére ép bõrrel megúszta. (Bár pszichésen lehet, hogy sérült...) Viszont azóta kerülöm a macska szemrehányó tekintetét.
Errõl jut eszembe, van egy igen mutatós, hathetes elajándékozni való kiscicánk. Elég szokatlan színe van, olyan sötét grafitszürke, egész enyhe cirmokkal. Egyetlen hibája szegénynek, hogy kislány.Nagyon örülnék, ha valaki tudna neki egy jó helyet...
Norcsi, ennyi betegség egy rakáson...:o( Reméljük, ledolgozták egyszerre a sokévi adagot...
Ja, a vízbekaki nálunk inkább a szülõben okoz törést, legalábbis Pumukli töretlenül ismételgeti... :o)
Vera
vera
 
 


Evey, küldtem Neked mélt, remélem jó címre ment, mert a profilodban más van, mint ami az adatok közt.

Norcsi, kösz, jól és még egyben, holnap reggel CTG. Bajánsenye meg állítólag gyönyörû hely, én nem láttam, de Zsolt egy ideig ott volt határõr, õ azóta vissza akar menni. Viszont arrafelé tényleg sok a kullancs (sajnos a fertõzött is), hát válasszatok valami jó riogatószert és nézzétek át magatokat alaposan!

Akinek meg mostanában van a (sokadik Kép) szülinapja, az meg gondoljon arra, hogy mennyivel lenne jobb most tizen-/huszonévesnek lenni és speed-diszkóba járni? Ugye, hogy semmivel? Különben is, most vagyunk a lexebb asszonykorban!
(Ajaj, én a hatvanadikon is ezt fogom mondani! Kép) Szóval szép (szüli)napot!

sziasztok:
ildikó
ld
 


ld!
Nézd azt a hordozónál, hogy a két oldala legyen magas, és meredek, az övmagasság állítható legyen, és kerüljön jó sokba, mert sajnos, azok a biztonságosak (1,5 éve vásároltuk a Graco hordozót, akkor 33ezer volt). Szerintem az a hordozó, ami megvédi a gyereket, nem lesz könnyû, mert abban ugye van anyag, aminek meg súlya van. Én a párom kezébe nyomom akkor is ha csak az ajtótól a kocsiig kell vinni, ami a villamost illeti, már valószínûleg a villmosmegállóig sem tudnám elvinniKép. szerintem maradj a füllesztõ kengurunálKép. Ja és mielõtt megveszed, próbáld bele az autóba, hogy a biztonsági öv elég nagy-e hozzá. A barátnõm fordítva csinálta, kocsivásárláshoz vitte magával a hordozót, és végül olyan autót vett, amibe be tudta tenniKép.
Nálam csak a biztonság a számít, mert törtem én már úgy autót (vadi újat) gazdasági totálkárra, hogy álltam a piros lámpánál, és hátulról belém jöttek kb 140-nel. Föl vagyok készülve ilyen hülyékre, de elõttem is álltak, és ha oldalra kikerülöm az elõttem lévõt, akkor meg egypár gyalogost gázolok el. Le is döbbent mindenki, amikor kiszálltam az autóból, aztán amikor megnéztem, akkor én is. A többi kocsitörésemrõl már ne is beszéljünkKép. Most hétvégén is majdnem sikerült, kanyar után egy öngyilkosjelölt éppen elõzött velem szemben az én sávomban. Hát én sem 90-el mentem, de hogy a szembejövõ sem, az tuti, és igen szûkösen fért el a három autó egymás mellett...
Na szóval, én hordozók közül a Gracoban hittem, gyerekülésben, meg Römer Quikfixnek.
Madárka
madárka (mad&aacut
 


Sziasztok!

Képzeljétek el vasárnap mi is bezártunk egy korszakot!Már nem csecsemöm van,ha nem kisgyermekem!Olyan édes volt a szülinapi tortát amit a dédnagymama sütött!Egészbe akarta befalni.még a haja is tiszta csoki krémes volt!A ruciját ki se lehettet mosni!Rengeteg ajándékot kapott,annyira élcezte.Grill party volt szervezve szûk-tág családi összejövetellel!Segítsetek:Hogyan szoktassam le a hisztiröl?????Már tanácstalan vagyok miyen módszerrel kéne hatásosnak lenni!Anyósom is feljött Pestre.Szóval szuper volt az egész.Felteszek fotókat hétvégén a születésnapról az Ismerjük meg egymást topicba!Sajnos még egy hónapig nem tudok levlistán lenni!Ezért ide fogom feltenni!Sajnos a nagy babanetes találkára biztos,hogy nem tudunk menni a hétvégén!!KépKépKép!
Ma jön a gyerek doki vizitelni+agyhártya gyulladás ellen oltani.Szóval ma lehet,hogy nyügisek leszünk!Közben már el is ment a doki.Eddig csak hiszti mutatkozik a lányon!Éppen alszik,már csoda nagyon ritka,hogy ilyen hamar elalszik!!!Mi is megyünk nyaralni aug.16-23 ig Agárdra,már nagyon várom.Végre Apucival 3ban leszünk!Anyukámmékal lakunk és néha sok már az együttlétböl!

Verus:Boldog Születésnapot,Ja és Jancsinak:Boldog Névnapot!Hallom a (levlistáról) TVicától,hogy babát vársz!Igaz???Gratulálok és nagyon KépKépKépKép!Vigyázz magadra!Te már rutinos vagy a szülésben!!!!Sok boldogságot!Igazi nagy családos!!!!

Evey:Irok neked egy mailt a hétvégén,hogy átéltem már azt amit te a barátnöddel kapcsolatban!Csak én a volt barátomat vesztettem el ami szintén érthetetlen volt!Délelöt még beszéltünk az esti programról estére szívinkfartusban meghalt!Nem ivott nem dohányzot csak sportolt!Szóval ennyi elöljáróba többit mailba részletezem!Fel a fejjel!!!Nekem sikerült!Neked is sikerül!!!Táblázatba:8980gr 76cm Köszi Evey!!!!Légyszíves küld el a legfrissebb táblázatot erre a mail címre:bogdanyine.andi@postaladaja.hu!Köszönöm szépen te igazi barát!!!!

Norcsi:Szegénykém mindig van valami baj.Nem irigyellek,de nagyon sok gyógypuszit küldök!

ld:Jobban tudsz már aludni éjszakánként??Mikorra vagy kiírva?

CsKati:Nem irigyellek a költözéssel kapcsolatban!Nagyon szép helyre költöztök annyira irigyellek titeket.Legszívesebben én itt maradnék Pestlörincen,de lehet,hogy csak máshol kapunk olcsóbb lakást.Ezért sajna elkell menni erröl a szép környezetröl!Kívánom,hogy mihamarabb helyére kerüljön minden.Próbáljatok meg azért nyaralni is legalább egy két napot!Szükség van rá,hogy legyen erötök a ház szépítgetésére.

Emese:Köszike a köszöntést,még nem tudtam beszélni az ismerösöddel.Tegnap hívtam 2x is ,de egyszer sem vette fel a telcsit ma még megpróbálom.Értesítelek mit intéztem!Még egyszer köszi!!!Képzeld el annyira sok ablak festéses dolgot csináltam,hogy aki gyerekes nálunk járt annak mindnek kell csinálnom egy gyerek szobába illö figurát.Sajnos fogynak a festékeim,és baromi drága lett!Pedig olyan jó kikapcsolódás,és gyerek mellett is lehet csinálni!

Pele:Megint ráakadtam egy pénz éhes dokira.Jó szakember,csak azt hiszi,hogy én milliómos vagyok!Suzóval megint keresnem kell,mert nem tudom finanszírozni ezt a dokit!Mizusj a legkissebb babával?Hanna még szopizik?Úgy irigyellek,hogy a férjed ennyire mellettted áll.Nálam nem ez a helyzet.Szereti a gyereket amíg csak játszani kell vele,meg mesélni aztán a többi mind rám maradKép!
Sziasztok.A héten még jövök!
barika_andi
 
 


BarikaAndi!

Dórinak utólag is nagyon boldog egy éves szülinapot!!!
Kép

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok!

Tényleg jól tettük, hogy hétfõn mentünk strandra, mert nálunk is végetért a kánikula. Végre nem érzem úgy, megfõvök a saját levemben. Kép Mikor jöttünk hazafelé, Timi ahogy leült az Árpád hídnál a metrón, abban a percben el is aludt. De nem kellett sokat cipelni csak az átszállásoknál, és mikor már a Keletiben Ferivel a fagyiról beszéltünk, hogy milyet vegyünk már fel is ébredt. Kép Egészen hazáig kibírta, aztán fürdés után bevonult az ágyába és közölte, hogy nem kell simogatni, mert Õ egyedül is tud aludni. Ma meg itt volt nálunk az óvónéni, nagyon szimpatikus, Õ lesz délelõtt a gyerekekkel. Timi kiválaszthatta a jelét, tulipán lesz. Viszont ami meglepett, hogy vegyes csoportba került. Igaz nem sok középsõs lesz csak 9. Nem tudom hogy örüljek-e neki vagy sem, mert amennyi elõnyét hallottam, annyi hátrányát is. Van valakinek személyes tapasztalata a vegyes csoportokról?
Tominak reggel óta hõemelkedése van, nem tudom mi lehet vele, elég nyügös is. Vagy beteg lesz, vagy egy újabb fogacska készül áttörni. Aminek már ideje lenne, mert legalább két hónapja nem jött újabb foga.
Lehet, hogy örökké 12 fogú marad? Kép

Bvera!
Boldog szülinapot így utólag is. A fagyis sztorin én is jót nevettem, ahogy elképzeltem magam elõtt. Nálunk mostanában a pohárral, kanállal ez a helyzet, hogy ha egyszer Tomi megkaparintotta akkor ki nem engedi a kezébõl. Tegnap a tele kanálról a kaját szórta szét. Ma meg a pohárból lötyögtette ki az innivalót, mert hát az arra való, hogy rázzuk. Kép

Dia!
Borinak is boldog szülinapot! Nagyon helyes a képeken. Kép

Momo!
Úgy látszik ezek a Timik már csak ilyenek! A múltkor én hagymát szedtem a kertben mire kislányom jött segíteni, és egy óvatlan pillanatban kitépte a karalábé palántát. Kép

Emese!
De még mennyire értékeltük! Kép Nagyon jó volt így, mert a víz mellett nem éreztük annyira melegnek. KépKép Ha addig már nem jönnék, nagyon jó pihenést nektek! Kép

Norcsi!
Hát továbbra is gyógypuszik nektek! KépKép Próbálj meg ne idegeskedni. Ha meg Bánk nem kéri a leveket, ne erõltesd, az én gyerekeim sem ittak nagyon sokáig semmit, inkább szopiztak. Hidd el, hogy Õ tudja mi a jó neki. KépKép Tomi a mai napig elõnyben részesíti a cicit, és mivel most már ki is tud csomagolni, ha én éppen nem akarom (mert mostanában óránként egyszer biztos megtalál) úgy kell menekülni elõle. A strandon is nagy derültséget váltott ki, ahogy a kisfiam önkiszolgálta magát a medence szélén. Kép

Edóka!
Neked meg elõre kivánok boldog születésnapot! KépKép

Gratula minden kitûnõ iskolásnak és szüleiknek! Kép

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Ancsa! Köszi, igyekszem. Nálunk is most már a gyakori szopik vannak mûsoron, szerencsére úgy néz ki hogy a tejcsi beindul megint szépen. Nagyon aranyos lehetett a jelenet Tomival ahogy kicsomagolt!Kép Nálunk is volt hasonló a lányaimmal a strandon ahol persze semmilyen arra alkalmas hely nem volt, így persze én is ott szopiztattam õket a pléden. Hát így is elég sokan megbámultak, pedig tényleg nem is volt feltûnõ, fõleg a sok monokinis nõhöz képest. De az emberek márcsak ilyenek! Kicsit furcsa volt most a homeopata dokinõ hozzáállása mikor kérdeztem tõle hogy tulajdonképpen melyik homeopátiás szer is az amelyik a tejtermelést fokozza. Hümmögött, hogy attól függ, meg hogy mennyi ideje is szoptatok?! Mondom hogy 7 és fél hónapja, mire megkérdezte, hogy és MÉG szeretnék? Mire mondtam, hogy persze! Nem tudom miért olyan furcsa ez manapság! A nagyobbakat is sokáig szoptattam hál'Istennek, most sem akarom elõbb abbahagyni!

Nálunk ismét kezdõdik a kánikula. Az elõbb voltunk lent, hát mit mondjak megint tûzött a nap. És a kisfiam megtanult ülni! És olyan aranyos volt, mert a kocsiban is ült már mint a cövek, huplik ide vagy oda, õ ült rendületlenük, de a vége felé már elkezdett nyöszörögni, kiderült hogy elfáradt szegénykém, de hátradõlni nem mert, mert azzal itthon már sok rossz tapasztalatot szerzett. Mikor leengedtem a kocsi hátát olyan megnyugodva feküdt le! A másik, hogy megtanult feltérdelni is, és olyan édes ahogy büszkén nézeget ilyenkor körbe, én meg persze hogy dícsérem hogy milyen ügyes!

ld. Mondom én hogy kicsi a világ, hogy Zso meg ott volt katona!Kép

Mindenkinek puszi, és aki betegeskedne annak nagyon sok gyógypuszi megy, így Tominak is, nehogy megbetegedjen már szegényke!

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

CsKAtinak!

A költözéshez sok kitartást, és ha doboz kell, a munkahelyemrõl lehet vinni, sokat-sokat. (Ez Zuglóban van, oda kellene érte menni, garantáltan ti-zták és szagmentesek.) Hívj fel ha kell!!! 20/380-7784.

KingAndi
KingAndi
 


Sziasztok!

Röviden. Anyósoméknál voltunk, menekültünk a panelbõl ebben a melegben. Hétfõn jöttünk haza, Csongi belázasodott. Éjjel rohanás az ügyeletre, mert 39,4 fokos lázát semmivel nem sikerült enyhítenem. Kedden végig 38,5 és 39 fok körül volt kúppal, gyógyszerrel, fürdõvel, egész nap sírt, rajtam csüngött, kivoltam.
Ma már nem volt láza, de nem az igazi. Ja, és egy hétig pelus nélkül rohangált, erre jött még egy hasmenés, iszonyatos csúnya a feneke. Remélem holnap már jobban lesz!

Lányok, eseményekben totál le vagyok maradva, bocs.

Verus! Köszi a meghívást,nagyon ari vagy, úgy döntöttem, ha Csongi jobban lesz élek is vele. De szégyellem nem emlékszem, hogy Dabason laktok vagy mellette? Mindegy addig simán elvezetekKép

Jó éjt!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi a csuda történt? Tessék azzonnal az összes lurkónak meggyógyulni. Gyógypuszik mennekKépKépKép

Barika! Isten éltesse Dórikát. Hiszti ügyben meg légy következetes, akkor talán jobb lesz egy idõ után.

Dia! Köszi a képeket, Bori semmit nem változott, ugyanaz ahuncut szem, fürtös haj.... Isten éltesse õt is.

Emese! Akkor jó pihenést. Egyszerre megyünk, mi is jövõ héttõl, csak mi Balatonfüredre, szintén 1 hét, félpanzió. Mi is hurrá. Olyan jó, hogy nem kell házimunkát csinálni addig.

Verus! sajnálom a tekit, bár remélem csak telken belül kódorgott el. Vigyázz magadra.

Vera! Haláli a szöveged. Lehetne, hogy mindennap írj? Olyan jókedvem lesz tõle. Én is úgy várom már, hogy Panka beszéljen és ilyen murisakat mondjon.

Strandolók! De jó volt nektek. Legközelebb mi is szeretnénk menni.

KingAndi! Miért írsz ilyen ritkán? Mi van veletek? Lehet már gratulálni?

Kati! Hát nem irigyellek. Lécci a dobozokaz õrízd meg nekünk, úgy 4 év múlva elhozzukKépKépBizihez Alexnek gratula. Meg a Bélás lélekjelenlétéhez is.

Edóka! Nálatok is gratula a bizikhez.

Ildi! Nekünk is Graco ülésünk van, amit babakocsira lehet kapcsolni. Nekünk nagyon bevált, Sokáig az volt a hintaszék, a levegõztetõ az erkélyen. Mondjuk nem cipelésre való, de szerintem egyik sem.

Madárka! ParadicsomKép

Iboly! Értjük ám mi leszelKép

Szerencsére nálunk változatlan a helyzet, Panka nyugis, jókedvõ, próbálja formálni a szavakat és ha valamit lát és mondjuk, hogy számolja meg akkor elkezdi, hogy" eeeeed, ,,,"Tök ari. Úgy veszem észre tejci továbbra sincs, de õ este, reggel kitartóan cumizik. Reggelente 8-9-ig alszik, szavam se lehet. Most látták rokonok és el voltak ámulva, hogy ilyen nyugis gyerek.

Holnap vendégem lesz/régi kolléganõm/, pénteken meg megyünk évforduló ünneplésre a Széchenyi kertbe. Volt már valaki? Milyen? Aztán szombaton irány nyaralni. Ha addig nem jövök, akkor utána.

Jó éjt, üdv:Pankamama
Pankamama
 


Sziasztok Lányok!

CsKati!
Nem sértödtem meg! Tudod csak egy baja van, hogy van... KépKép

Norcsi!
i{Ilyesmi gépe volt Forrest Gump-nak is, ugye?}
Nem tudom, azaz igazság nem emlékszem rá.

A lényeg a lényeg.
Valóban nem olyan szörnyû, ha így látod képen és felöltözve, mert ez csak egy pillanat az életünkbõl.
A valóságban viszont ez felér a fenekéig és körbe öleli az egész combját. Marha meleg lehet.
A cipõje hozzá van csavarozva. Ebbõl következik akármilyen idõ van ez az egy cipõje van. Akkor is ha meleg van, akkor is ha esik az esõ és akkor is ha nem passzol a ruhája színéhez. Kép És nem azért, mert nem vennénk neki többet, azért, mert ez a rfánya gép 100000.-Ft!!! amibõl évente csak egyet kapsz térítésmentesen, amire meg a cipõ van csavarozva abból csak félévente kaphatsz egyet.
Az egész gép szélesebb mint általában a gyerek nadrágok szára. Most nyár van és jóidõ, a sortok jók, de, hogy télen mi lesz azt még el sem tudom képzelni. Igaz már kitaláltam olyat, hogy cipzárt varrok az eggyik szárába a nadrágoknak, de arra is kell gondolnom, hogy nem mindig én fogom öltöztetni, hanem õ saját maga vagy a dadus néni esetleg az óvonéni.
Kéthetente sarkaltatni kell, mert lekopik róla a gumi. Minimum 400 maximum 1000 Ft volt eddig, na az már háromhetes.
Kötelezõ programok vannak mint uszás, gyógytorna, biciklizés. Ez nem baj, sõt jó ha csupán kedvtelésbõl teszed, de egyrészt beosszák az idõdet nem akkor mész amikor akarsz és kedved van, másrészt menni kell, mert ez is befolyásolja a gyógyulásodat.
Van mégegy gyerekem, akit cipelhetek velem minden hova.
Új vezényszavakat tanultam meg, mint a ted le a sarkad, gömbölyítsd a lábad stb. és mint egy holdkoros mondogatom neki menet közben. Persze õ meg elereszti a füle mögött az egészet. Minden alkalmas és alkalmatlan helyen le akar ülni. Most nagyon jól jönne egy második autó, ami van az kell a páromnak a melóhoz.
Nem tudok/merek felszállni buszra/villamosra két gyerekkel a metró meg nem megy mindenhova.
Ma is volt egy kedves beszólás amikor buszra szálltunk az elsõ ajtónál:
A gyerek kétségbeesve kérdezte anya hova üljek? Mire a kedves álló öreghölgy azt mondta neki, "sehova, álljál és kapaszkodjál", még jó, hogy aki felállt látta, hogy mi van a gyerek lábán. Kép

Szóval fel a fejjel. Nem azért írtam, le hogy sajnáljatok, tudom, hogy mindenkinek van más egyéb baja. Csak ízelítõnek, hogy nem is olyan szörnyû... , de leszünk mi még kétévvel öregebbek!!!

Jó pihenést és sok napsütést mindenkinek! Kép Kép Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Helló!

Pankamama, én is csak gratulálni tudok, hogy milyen nyugis lány Panka. A bográcsozásnál is olyan helyes voltKépKépKép
Jó nyaralást és nagyon jó idõt kívánok!

Emese, szerintem nálunk csak a sánta Bélák tûnnek el..KépKépKép De ne zokogj miatta, biztos csak elment a dolgavégeztévelKépKép

Évi, sejtettem, hogy vmi baj van, mert olyan régen nem írtál. Szegény Csongi..Sok puszi a bibis popsijáraKépKép
Ja, és Örkény, nem Dabas.. Szerintem (és nem okoskodni akarok) ha eljössz Albertirsáig és ott elkanyarodsz Pusztavacs/Örkény felé, nyugisabb lesz az utad. És még szép is. Várunk, majd megbeszéljük, hogy kinek mikor jó.Kép

Bigacsiga, végig olvasva is egy borzalom...hát még szegény kisfiadnak, aki hordja.KépKép

Dia, én is kívánok így utólag boldog szülinapot Borinak.

Sok mindent szerettem volna írni magunkról, de elment a kedvem...

BarikaAndi, az az igazság, hogy a levlistás lányokat megkértem, hogy addig tartsuk titokban a nyilvánosság elõtt, amíg az orvosom is megerõsíti a tényt...Hát, úgy tûnik ez elkerülte Vica figyelmét... úgyhogy kösz a gratulációt. (Csak egy kis helyreigazítást engedj meg: BVera volt a szülinapos, nem én.)

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Barika Andi!
Boldog szülinapot Dórinak!
Sajnálom, hogy nem jön össze a doki! Az az igazság, hogy aki jó, az azért általában az árát is megkéri.Kép Még a 10 alkalom is sok? Nem kérhetsz részletfizetést? Sokszor van rá lehetõség.

Bigacsiga!
Nagyon sok erõt kivánok nektek! Azt hiszem, igazi hõs a kisfiad!!

A mai napot igazán kihagytam volna, valahogy mindenki bal lábbal kelt, egész nap csak veszekedtünkKép Persze Bálint is átvette a hangulatomat, nem akart aludni, csak nyûglõdöttKép
Úgyhogy megyek is aludni, hátha holnap jobban sikerül az ébredés. Hétvégén Kemencére megyünk, úgyhogy vasárnap jövök legközelebb. Betegeskedõknek sok gyógypuszi!

Puszi: Pele
Pele
 


Sziasztok!

Andi3 gyógyuljatok meg gyorsan! Vagy azóta már minden rendben? Hát a tegnapi napod valóban nem volt unalmas!Kép

Kanga! Köszi megvagyunk. Igaz hogy csak szopizunk, de a tejcsi megint kezd a régi lenni, így gondolom hogy elég is neki ennyi mint ahogy többen is írtátok hogy még nagyobbacska babáitok is csak szopival vészelték át a nyári meleget. Taknyosság még/már megvan, most már jó lenne túllépni rajta!!!

Pele, sikerült kipihenned a tegnapi napot?

Dia, nagyon szép kislányod van, gratulálok hozzá!

Bigacsiga Kata. Hát bizony elég lehet a mindennapokban most ez a nehezítés a gép miatt, de így van, hamar elszalad az a két év, és akkor már minden olyan jó lesz!

Na most mennem kell, puszi mindenkinek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Én igenis maradok itt, amivel lehet.

HÉtvégén Somogyban voltunk lagziban. Apu jól "átvert" minket, mondá, hogy 2-2.5 óra az út, meg útvonalat is mondott. Így aztán csak útközben a kocsiban vettem elõ a térképet, ahol apránként kiderült, hogy bizony ez rendes 270 km-es út, ami nekünk a Wartburggal azért inkább 4 óra (apunak is annyi lett amúgy)(benne a Pestrõl való kikeveredés, meg az összes falu útközben). Na lényeg a lényeg, épp a gratulálások idejére a szertartás (polgári volt csak) végére értünk oda....
Éjjel 11-ig bírták a gyerekek, egy iskolában volt a buli, hatalmas udvarral, ott rohangásztak. Na aztán 11-kor Ilcsi mászkálván lakkcipõben a biciklitárolón megcsúszott, remekül fölrepedt az álla, ömlött belõle a vér. Már amúgy is épp menni készültünk, így meg pláne. Apu után, mondván az õ kocsijának jobb a világítása, meg tud az elején egy egyszerûbb utat, mint amin mi idefele jöttünk (sokat kellett kanyarodni, és azért ezeket sötétben megtalálni... most jártunk arra elõször, én utoljára kb 15-20 éve gyerekként). Na persze elkavarta. Azt az utat, amit odafele (igaz a késés miatt eléggé sietve, de még majdnem szabályosan) 45 perc alatt tettük meg, most majdnem 2 óra lett. Ja, meg sietni sem mert apu, mert nem tudta, hogy azért maradunk-e le tõle, mert nem tudunk valamiért gyorsabban menni vagy sem (mi meg nem akartunk rámászni), így ment vagy 70-el...) Na lényeg a lényeg, útközben (apu álmos volt, mi nem, mert énekeltünk) meg meg állva, csekély 6 óra autózás alatt értünk haza... Szegény W. még életében egyszerre ennyit nem volt megdolgoztatva.(na jó, élete utolsó 6-7 évében, amióta nálunk van) Már a végén minden bajt véltünk észlelni rajta. Gyerekek élvezték, olykor kicsit aludtak, de tetszett nekik, hogy reggel világosra értünk haza. Itthon vagy két órát szunyáltak, aztán remekül bírták estig...

Ikrek ma vannak utoljára oviban...

Bálint meg holnap 9. Jól megjártam ezt is, mert a végére hagytam a rendelt lego megvételét. Van a Déliben egy legos ürge, ott szoktam venni, mert olcsóbb. Na, erre megyek tegnap, kiderült, hogy vagy 3 hete nem szállítottak neki, persze nincs ami kéne. Azóta lóti futizom a boltokat, még sehol sem volt... Még ma este visszavan egy-két nagy bolt, remélem lesz, már lassan mindegy mennyiért.

Kedden túlestem egy munkabeszámolón, most végre egy kicsit nyugisabb megint, talán rendszeresebben tudok jönni. (mit ne mondjak, mikor 4 napig nem olvastam a yahoot, volt vagy 100 levél rajta!!! Még jó, hogy én sem engedem a freemailre át a leveleket...) Nem lehet gyõzni, ha az ember 4-5 napot kihagy.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Helló Lányok!

Tegnap elfelejtettem írni, hogy mi biztosan nem megyünk a nagy találkozóraKépKép Ui. egész nap dolgozunk és Hannust visszük az anyósékhoz.)

Kati, jó nyaralást Alexnak!

KingAndi, írjámá' magatokról is néha!! Vagy még nálatok vannak a rokonok?

Adri, KÖSZIKépKépKépKép

Puszi:

Verus

Kép
verus
 
 


Andi3 Lucának és minden más betegnek gyógypuszik mennek:Kép

PIldi.Bálintnak boldog 9. szülinapot!Kép

A nagy talira mi sem tudunk majd menni, mert a barátnõmnek aznap lesz az esküvõje (34 évesen azt kell mondanom hogy végre)és oda vagyunk hivatalosak. Még az is lehet hogy a lányaim koszorúslányok lesznek, majd meglátjuk.

Sziasztok, és nagyon jó hétvégét mindenkinek!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok!

Ugyláccccik front van! Kép Remélem az elöbb esett esõ elviszi magával.
Persze mi is most hétvégén akartunk lemenni Balatonra. Kép

Na front:
A kicsi fiam most gyakorolja a szobatisztaságot. Ehhez képest ma háromszor kakilt. Mind a háromszor a fele a szönyegre fele a bilibe landolt plusz az egyik bilis dolgot kiejtette a kezébõl a frissen mosott köre.
Ebédnél közölte a tök fincsi borsófõzelékre és tükörtojásra, hogy büdös. Egyébként szereti mind a kettõt. Csak mostanába, ha valami nem kell az büdös. Ki érti ezt?

Viharfelhõk oszoljatok! Jó hétvégét mindenkinek!

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Ide is írok pár sort, bár olvasni csak keveset tudtam.

Mi ez a nagy tali???? Errõl már lemaradtam úgy tûnik.

PM! Nincs tejcid? Ezt nem is mondtad a telefonban. Azért Pankababa jó kitartó Kép

Pele! Jobb napot és jó hétvégét!

Évi! Jobbulást neketek, Lili is lázas volt két napig igaz, hogy 38 volt a max. Gyógypuszi megy KépKép

Kati! Gratula Alexnak a kitûnõ bizihez. Szerintem az a jó gyerek akinek 4-es a magatartása KépKép

Ma megint felvettük a gumicsizmánkat és trappoltunk a pocsolyában. Unalomig Kép Lili nagyon élvezte, csináltam pár fotót, mert persze a kamerában a kazetta lejárt és venni itthon nem lehet csak Pesten. Már van 10 foga Lilinek és rengeteget beszél. A mondokákból egyre több mindent mond õ maga, van olyan, amit egyedül el is mond. Imádom, bár az utóbbi pár napban iszonyúan hisztis volt, éjjel is 2-3 alkalommal kelt és cici-cici-cici non-stop.
Így nem lesz tesó tuti Kép
Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!
Köszönöm a további gratulációkat (ideszámítva a kissé eltévedtet is, amelyik Verusnál landolt. :o))
Id, én mondjuk olyan huszonéves lennék, aki nem jár speed-diszkóba... :o)
BarikaAndi, utólag is boldog szülinapot Dórinak! Képzelem, most, hogy átlépte a kisgyermekkor kapuját, milyen más lett minden, mint egy hete, mikor még pisis kis csecsemõ volt.. :o)
Ancsa, csak a békés, simulékony mintagyerekek gondolják, hogy a pohár arra való, hogy rázzuk. Annipanni ma (is) leejtett egyet (csak azért írom, hogy leejtette, mert különlegesen jóhiszemû vagyok), szóval a pohár a földre került, és egyben maradt, mire õ csalódottan megjegyezte: -Ez nem törékeny...
A cicizés nálunk is vicces. A Tescoban pl. többen felkapták a fejüket, mikor Annipanni rángatni kezdte a trikómat, és így szólt: -Nyisd ki a pocakod! :o)
Viszont az olyan megható, mikor a kis hasfelmetszõ szopizás után azt mondja: -Köszönöm...
PM, én is imádom, hogy beszél. A nagyok szerint jobb, mint a Fecsegõ Tipegõk. Viszont érdekes, nekünk még egy rokon se mondta, hogy nyugis lenne. Tõlem inkább azt szokták kérdezni, szánakozással vegyes tisztelettel: -Hogy bírod? :o)
Nagyon örülök, hogy jókedvre derítettelek!
Bigacsiga, összefacsarodott a szívem, ahogy olvastalak. Ez a srác egy életre az önfegyelem bajnoka lesz...
Talán van összefüggés a szobatisztaságra szoktatás és a között, hogy ami nem kell, az büdös...:o)
Évi, gyors gyógyulást Csonginak!
Andi3, Lucának is!
Ildi Bálintjának boldog szülinapot! (Úgy látszik, Bálintból is nekünk van a legnagyobb
: a mienk már 9 és fél.)
Verus, hát, ha már így esett, én azért mégis gratulálok.
Szerintem ha már csak arra kell várni, hogy az orvos
megerõsítse a tényt, akkor az a tény már elég erõs... :o)
Vera
vera
 
 


Sziasztok!
Verus:Neharagudj,hogy a TVica szokta elolvasni a levlistát!Mert én nem tudok rajta lenni!Szóval nem platykált!!!KépKép,hogy gyarapodtok!Sajnos levlista hiányában mindenböl kimaradok!

Norcsi:Köszi a tortát,Dórika képernyön keresztül is meg akarta enni.Jó lenne talcsizni valahol kispest és lörinc között valami zöldövezetben!!Mit szolsz hozzá???

PM:Köszi a biztatást hiszti ügyben kezd siker lenni a tanácsod!

ld:Most én se tudok aludni mert a kedves férjem felidegesített azzal,hogy nem jöt ma haza csak holnap!!!!Helyette moziba ment vidéken a haverokkal velem már sehova jóformán nem megy!Nagyon bánt!Remélem neked már visszatért az alvás!!!

Sziasztok!Most csak ilyen röviden mert mindjárt ledobb a szerver!!!
barika_andi
 
 


Sziasztok lányok!!!!

Mi ez a nagy csend??? Napok óta nem írt senki. Mindenki nyaral, vagy szegény gólyamadarat üldözi? Kép (Nyaralni én is mennék, de nagyon. Kicsit irigykedem is. Sajnos idén nálunk kimarad, pedig nagyon szeretnék elmenni valahová pár napra.) A gólya szerintem felénk még hiába repülne, majd pár hónap múlva. Ha meglátom, továbbküldöm mondjuk Dunaújváros felé (Pesten keresztül). Jó?? Kép

Nálunk most nyugi van, Zsófi nagymamázik, holnap jön haza. Luca láza már elmúlt (Norcsi, köszi a gyógypuszikat). Most újabban az éjszakáink zûrösek. Luca eddig mindig jól aludt, most pár napja egész éjjel sírdogál, csak rövid idõre alszik el. Napközben meg persze fáradt, nyûgös (én is). A Dentinox hat egy ideig, aztán kezdõdik újra... A fogat még mindig nem látom, de már biztos, hogy készülõdik.

Senki nem akar a héten talizni??? Mondjuk csütörtökön (nekünk a többi nap is jó) valahol? Na??????

ld, éjjel eszembe jutottál, mi lehet veled. Lehet, hogy már babázol??? Ugye elmeséled, milyen volt a dokibácsi (persze ha nem a szabadsága alatt szülsz)?

Anikó, a nagy taliról nem maradtatok le, július 27-én lesz csak.

Puszi mindenkinek (remélem, még olvas valaki....)
Andi

Andi
andi3
 
 


Szia Andi!
Mindenki a levelezõn nyomul!
Mi akarunk talizni és bármikor! Tegnap Ligeteztünk Zsókával.Peléék pénteken érnek rá! De nekünk még csak a Liget jó , mert nem tudok még kocsit emelgetni.
Együtt érzek veled az éjjelek miatt! Bár mi szerencsére alszunk!
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


c
cskati
 
 


Bocsi, Kitti elrontotta nekem és nem is tudom megismételni.
Azért puszi mindenkinek
Kati
cskati
 
 


Sziasztok,

tényleg furcsa lett a topic..
Azért hátha olvassa valaki. Szóval, hazaértünk az Õrségbõl, ahol nagyon-nagyon jól éreztük magunkat. A szállás tök szupi volt, azt meg tudtam, hogy arrafelé irtó kedves emberek élnek. Tomi élvezte az egészet, állandóan istápolta valaki, plusz Õrségi Vásár volt Õriszentpéteren, így volt része vásári forgatagban is. Ült dodgemen (apával), kisvonaton (anyával), körhintán (nagymamával), na utóbbi helyrõl alig lehetett leszedni. Helikopterben ült, ahol gombokat lehetett nyomogatni, minden villogott meg dudált és még forgott is... persze, hogy tetszett neki.
Még jó lett volna maradni... Remélem jövõre ismételünk, a két évvel ezelõtt fellobbant nagy szerelmünk nem múlt el az Õrség iránt Kép

Andi, remélem, Luca foga hamarosan kibújik és újra alszotok éjjel, addig is kitartást, no és sok puszit.

Tominak is kibújt a 9. foga, de egyre nehezebb észrevennem, mert nem látszik ugye úgy mint az elsõk Kép

Megyek levlistát olvasni, puszi nektek:
Erika
kerika
 
 


No akkor újra!

Sziasztok!

Átköltöztünk, itt vagyunk, kivagyunk...
Szombaton levittük Alexet a táborba Balatonra (Verus köszi a jókívánságokatKép). Fürcsiztünk egy kicsit, bár nem volt túl jó idõ. Elõször Kitti nem is akart bejönni aztán mikor visszaadtuk rá a pelust akkor mégis meggondolta magát. Úgyhogy pelusba pancsizott. Majd megfagyott, de nem akart kijönni. Mikor erõnek erejével elvittük visított mint a csacsi, kiabálta, hogy "létra" (ez a lépcsõt jelenti jelen esetben), meg hogy "pancsi". 6-kor keltünk 11-re értünk haza. Másnap bútorcipelés. Ment a meló egész nap, pedig a bútorokat pikk-pakk lecipelték. Mégis annyi kis lim-lom, kicit-kacat maradt, hogy még mindig nem végeztünk vele. Tegnap itt is berendezkedtem, aztán még mentünk vissza pakolni. Úgyhogy végülis az a nap sem volt kimondottan pihentetõ. Este nem is volt erõm se levlistát, se topikot olvasni, így nem tudtam beszéltetek-e meg ligeti talit. Mi Kittivel mindenesetre kisétáltunk, megnéztük vagytok-e... de nemKép Holnap ügyvédezünk, de csütörtökön de. megint megyünk ligetezni (lehet csatlakozniKép) nem tudunk ugyan sokáig maradni, mert du. megyünk háznézõbe. Péntek viszont teljesen okésKép

Napocska! Nagyon köszi! Még nem volt erõm eddig netezni, de így most még jobb! Egyelõre még nem igazán tudok kiigazodni a yahoon, nem tudom honnan tudom melyik levelet olvastam már. Amikor meg megnyitom mindig csak az aznapi leveleket látom. Tudom béna vagyok, de azért próbálkozomKép Majd belejövök!

Most csak ennyi, végre nyugton vagyok, megyek leveleket olvasni
Puszi
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!

Kati!
Mi eredetileg akartunk menni holnap , de bejelentkezett a védõnõ! De pénteken megyünk!

Lányok!
Egy nagyon fontos kérdésem lenne! Kép
Szokta valaki délutánonként nézni a Tv2-ön a "Megperzselt szíveket"???

Voltunk tegnap a Fogarasi Tescoban. Nem volt jó választás!!!
Átalakítják , de azért nyitva van. Még az eladók sem tudják mit hol lehet megtalálni , olyan az össze-visszaság.
Blanka éhes lett , így neki indultam mosdót keresni , hogy megszoptassam. Találtam. Kép Ideiglenes és koszos!!! Pelenkázó az nincs , de gyerek piszoár (nem tudom hogy kell írni) az van , igaz olyan magasan mint a felnõtteké. A takarítónõ (nem tudom minek tartják) elmondta , hogy azért van olyan magasan , mert az anyukák felemelik majd a gyereket. Lelki szemeimmel láttam ahogy terhesen emelem Gergõt és közben fogom a ruháját , ne pisilje le és persze tartom a fütyit is. Lehet , hogy csak én vagyok ilyen béna!
Szappan , wc papír és kézszárítási lehetõség persze semmi!
Gondoltam lecsüccsenek a wc tetejére és megszoptatom a drágámat , de még a tetõ is szaros volt. Így szoptattam állva és guggolva! Hát ne tudjátok meg!Kép
Na nem panaszkodom többet!

Szió
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Kanga!

Érdekes! Pedig pont a Tesco volt aki élen jár a baba-mama wc, pelenkázó, szoptatási lehetõsségel. Egy idõben meg be volt zárva úgy kellett elkérni a kulcsot az információn, ami nem baj, mert így tuti csak babások jártak oda. Az én fiam (5 év) még mindig visszajár nosztalgiázni a Pólus Tescoba ha kell neki pisil, ha nem.
A Cora és a Auchan csak utána volt. Én a Budaörsi Corában "röhögtem" bossaznkodtam, hogy olyan magasra szerelték fel a pelenkázót, hogy pipiskedni kellett, pedig közepes méretû vagyok 167 cm. Hiába pasik szerelték akik életükben nem pelenkáztak még gyereket.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Mindenkit kidögleszt ez a meleg, vagy csak engem? Hivatalosan még 6 napom van hátra, de pont úgy érzem, mint Pele és Kanga ilyentájt: sosem akar majd kibújni a poronty! (Jó, jó, még egy sem maradt bent Kép) És ha szép, ha nem, kezdek félni a szüléstõl! Tudom, hogy butaság, mert csak a saját dolgom (meg persze Picikémét) nehezítem vele, de mit tegyek? Kép Bíztassatok egy kicsit légyszi, hogy nem lehet olyan, mint az elõzõ volt! Vagy unjátok már, hogy mindig nyögök? A fenébe is, napközben nem vagyok ilyen rosszkedvû, de ahogy jön az este...
inkább most abba is hagyom, mielõtt elveszem az életkedveteket a panaszaimmal, jó éjt:

ildikó
ld
 


Szia ld !

Na ne izgulj mán, menni fog, mint a karikacsapás. Pihizzél inkább egy kád vízben és relaxálj! Én most persze könnyen beszélek, de megígérem, hogy kilenc hónap múlva te is vígasztalhatsz engem. Jóóó?

Üdv
Momo


Momo
momo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?