Új privát üzeneted érkezett!

Na, én is örülök, hogy Laurának nem kellett felszúrni a fülét, szegénykém, még így is micsoda kínokat élhet át, küldök én is gyógypuszikat.

Köszi, Fanni a tippet, nekem egyébként a kedd jó, nekem a koradélutáni időpont lenne a legmegfelelőbb, pl. 2 óra, de aazért hangsúlyozom, hogy rám ne hagyatkozzatok, mert én vagyok a legnagyobb rizikótényező, még aznaap is alakulhat úgy, hogy ha nagyon nyügi a kisasszony, akkor nem vállalom be vele az utat, bár azon leszek, hogy tudjak menni, csak akkor fixáljuk minél hamarabb. Ja, és egyébként akkor hol lenne?

Szilvi, sajnálom, a munka dolgot, hátha lesz jobb is!

Anna, cuki Jázmin!

Sajnálom, hogy mindenki depis.

Diszkrét téma: csajok, nekem még mindig úgy fáj, azt hittem, hogy majd elmúlik, és nem túlzok, de mintha egyre jobban fájna a dolog, sőt utána egy csomó ideig görcsben van az egész alsó fertályom. :? :? :? :oops: :oops: :oops: :cry:

Kép
ire81
 
 


A kedd nekem is jó. Balázs nem melózik kedden, ha nem megy sehova,kivitetem magam. :)
Marcsi ha jó neked is,akkor megnézzük,hogy hátra ha beteszünk még egy hordozót el fér-e egy ember,meg h van-e azon az oldalon biztonsági öv (mert B vmit ügyködött hátul az övekkel),és ha minden ok,akkor megmondom Balázsnak, h vegyünk fel titeket Pankkóccal,na? :wink: De nem ígérem biztosra. :oops:

Reni hát a diszkrét témában nem tudok segíteni, ritkán fáj nekem is,de nem minden alkalommal. Nem lehet h neked a gátmetszés miatt fáj? Vagy ez hülyeség amit írtam? :oops: :oops: :?

Ma is adtam Barninak körtelevet, hát most sem ugrált örömében érte. :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Tényleg akkor kinél lenne a tali? :roll:

Kép
Kép
szilvancska
 
 

 
 

Én most sírtam el magam. :oops: Egy anyuka leírta a szüléstörténetét:

http://velvet.hu/poronty/2010/07/18/zok ... oba_elott/

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Na, csak nem voltunk itthon, ma sem... :oops: :oops: :oops: De legalább kirándultunk. Persze mior máskor, mint hőségriadóban. :lol: :lol: :lol: Itthon meg csobbantunk egy nagyot!!!! :lol: :lol: :lol: Ja, Ráskevén voltunk, sétiztünk és ebédeltünk. De nem bírtam ki, hogy ne fözzek este. Olyan hiányérzetem volt...Tiszta hülye vagyok, mi????? :lol: :oops: :shock:

Anna, Jázmin nagyon cukkancs. Örülök, hogy fölírnak tejpépet, hátha! Drukk-drukk!!!

Fanni, igen, sztem is jobb volt, míg kevesebbet hízozz, de aludt! :lol: :lol: :lol: Örülk, hogy végresikerült eladnotok éls, hogy már örülsz neki! Az én férem is költözés mániás, de én nem.... :oops: 23évig laktam egy helyen.

Szilvi, sajnálom Barnust, és remélem hamar talál új melót! Oda is drukk-drukk! Jaj, én mostanában mindenen sírok.... :oops:

Andi, sok gyógypuszi, örülök, hogy nincs nagyobb ba!!!!

Marcsi!!!!!!!!!!!!!!!!4Ma eltünt!!! Remélem nekik is jól telt a napjuk!!!!

Bea!!!! Rég hallottunk felőled! Mizu????

Na, megyek, szuszmákolni, holnaptól jön a hideg! Én várom egy picit... :oops: Bár nem a 22fokot és esőt.... :oops: :oops: :oops:

Ja!!!!!!!
Nekem a kedd úgy jó, ha nálunk van, mert István pont aznap van vidéken. De a többi nap ki tudom magam vitetni bhova, ahol akarjuk tartani!!!
Vendég
 


Köszönjük mindenkinek a gyógypuszikat :) :) :) :)

Reni! Az a szerencse, hogy Laurának egyáltalán nincsenek fájdalmai :lol: :lol: :lol:, mert a dokinő szerint nagyon korán kaptuk el a fülgyulladást.
A diszkrét témához nem tudok hozzászólni, mert nekem nem fájt az elsőnél sem. De ahogy Szilvi írta, a gátseb okozhat esetleg valami fájdalmat. Nem vagyok orvos, így inkább nem akarok beleokoskodni. :oops: :oops:

Szilvi !Sajnálom párod :( :( :( de hátha talál jobb melót magának.

Szeretném megkérdezni, hogy mint nem olyan régi topikos, mi is csatlakozhatnánk a keddi találkához? Nekem elviekben az időpont bármikor jó - legalábbis egyelőre.
Nagyon szívesen elmennék én is és végre nem csak virtuálisan beszélgethetnénk, meg láthatnám a Babókat, hanem élőben is.
Nekem viszont annyi hátrányom van, hogy Laurát is magammal kell vinnem, ha nem tudom anyumra rábízni.

Jelentem, túl vagyok a depin !!! Minden depimet a kerítés alapjának ásásában levezettem és délutánra tök jó kedvem lett :roll: :roll: :roll: Zoli kérdezte is, h. mi történt velem, mert nagyon fel vagyok dobva :P

De most már dugulok, megyek még fejni, aztán elteszem magam holnapra, mert azért elfáradtam :wink:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Eszti nekem most lett kész a zöldborsófőzelékem, ettem is gyorsan 1 nagy tányérral. :lol: :lol: :lol:

Köszi a drukkokat, Barnus még nem dolgozik (csak néha az idegeimen táncol :lol: ), de remélem Balázs hamar elhelyezkedik. :D

Andi végre jó kedved van! :wink: :lol: :lol: :lol:
Ilyenkor lehet nekünk is ásni kéne? :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Andi, persze! Sztem ez minden topikosnak szól. :lol: :lol: :lol:

Na igen, kihagytam az intim témát: hát nekem sincs ilyen bajom. :oops: Bár lehet kellett volna kérnem egy szűkebb szabást??? :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: Na, bocsi, nem hagyhattam ki... Reni, majd belejössz ne aggódj. Én terhesség alatt olyan szinten nem bírtam elviselni, hogy már csak a kezemhez ért, kirázott a hideg... :shock: Tudom, viszont én már úgy vártam a 6hetet,mindkettőnél.... :oops: :oops: :oops:
Na, most azt hiszitek ilyen perverz Anyu vagyok, de nem. Mostanában annyira fáradtak vagyunk, hogy inkább alszunk.... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvi, sztem a ffiak elev is tudnak az iudegeinken táncolni, nem????? :lol: :lol: :lol:
Juj, tényleg, de sztem a borsifőzit. Én párolt husi+zöldséget csináltam. :lol:
Vendég
 


Hallotátok tegnap a Kovács Lázáros sztorit? Nagyon durva nem? És ki sem nézi az ember....
Én ilyenko mindig arra gondolok, hogy azért ez így lég elkeserítő, hogy ennyire tudnak hazudni a ffiak, nem??????
Vendég
 


Sziasztok!

Itt szakad az eső. Jó hideg is lett.

Jó babatalizást, én tuti nem bírok elmenni!!

Szilvi más munkát fog találni? Remélem!

Diszkért téma: nekem már egyáltalán nem fáj. Sztem menj el a nődokidhoz, hogy mit mond erre, mert azért már három hónap eltelt!!

Andrást felvették??

Andi Te is topikos vagy, ha tudsz persze, hogy menj el a talira!

Kép
Vendég
 


Azt hiszem,én ezt a talit ki fogom hagyni. :cry: :cry: :cry:
Ne haragudjatok,nagyon szeretlek titeket és kíváncsi is vagyok rátok,de totál kész vagyok...most nem bírnék...

Andrisnak mégse jött össze a meló. :(
Reggelre elpusztult az egyik kutyánk... :cry:
Hetek óta szarul alszom a meleg miatt,most Panka is kelt 2kor,aztán 5kor,ráadásul persze még meg is jött,tök szarul érzem magam. :cry:

Bocs,hogy panaszkodtam...de másnak nem igazán tudnék...

piki
 
 


Marcsi nyugodtan panaszkodj. Sajnálom a kutyust, gondolom sajnálod nagyon és a munkát is. Sajnos ez egy ilyen dolog, de fel a fejjel. Nekem is megjött, de olyan szinten, hogy 2-kor arra keltem, hogy vérben úszok :S és volt bent egy ob. tampon és egy éjszakai betét is. Nagyon fájok és nekem is gagyi a kedvem :S a meleg miatt én is rosszul alszom :S

Többiek? Csillag úgy néz ki feladta :S


Kép
Vendég
 


Ezen már annyit gondolkodtam én is...mármint az újak elmaradásán... :? :roll:
Totál nem értem,mikor mindenkit örömmel és szívesen fogadunk,szerintem...
Még jó,hogy Andi és Bea maradtak! :lol: :lol: :lol:
Piros pont nekik és egy szóbeli vállveregetés! :lol: :lol: :lol:

Azt hiszem,a keddet még azért átgondolom... :oops: :oops: :oops:

piki
 
 


Anna,én amúgy totál ugyanígy jártam:tampon+betét kevésnek bizonyult. :twisted: :twisted: :twisted:
Pedig nekem régen sose volt ilyen erős. :shock: :evil: :x

piki
 
 


A Lázáros sztorit én is hallottam, nagyon komoly, ki se nézné az ember belőle, h félrelépett. És a legszomorúbb,h ha így tudnak hazudni, bármikor előfordulhat bármelyikünkkel. :?

Marcsi sajnálom a kutyust meg a munkát is. :( :(
Azért gondold át a keddi találkát, majd jobb kedvre derítünk!!!! :wink: :lol:

Nekem majd csak 8.-a körül kell megjönnie, és egyfolytában olyan érzésem van mintha terhes lennék, tegnap is "csak" 3 szál cigit szívtam, de nem is esett jól, a gyógyszert meg még nem is szedem. :x Lehet azért van mert jövő7en lesz 1 éve h megtudtuk, h Barni a pocakban :?: :!: :oops: :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Jah, tegnap este akartam új nagyonbabás vonalzót Barnusnak, és már nem lehet egyedit, megint a sablonok vannak. :(

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi, fel a fejjel, sajnálom, hogy nem jött össze a meló Andrisnak, de lehet ez volt a kezdet és mostmár hamar össze fog jönni egy ilyen lehetőség után, és a kutyussal kapcsolatban is együttérzek Veled! Én az első kutyim elvesztésekor ( kullancs miatt halt meg 9évesen ) összeomlottam, jobban, mint bárki elvesztésén. Maffiának hívták, középuszkár volt és a legokosabb kiskutya a világon, annyira szerettük és ő is minket. A kedvence a Túró Rudi volt, nem lehetett úgy kinyitni egy túró rudit, hogy ne teremt volna ott azonnal könyörgő szemekkel, amikor eltemettük a kertbe, tettünk neki egyet ( mindjárt bőgök, pedig 7 éve történt ) és utána kb 2,5 évig én sem ettem túró rudit, egyszerűen nem bírtam. :cry:

Ha lenne mégis tali, jó lenne, ha Te is ott lennél, egy kis kimozdulás jót fog tenni, főleg, ha Szilviék tényleg el tudnak majd hozni, akkor nem is macerás. Ja, és még ha én is ott tudok majd lenni, akkor meg még talizni is tudnánk. Bár nem tudom mi lesz, ddig Szabika annyira mondta, hogy persze-persze, ha lesz elvisz, most meg fenntartásokat érzek, de még győzködöm, de azért én is tartok egy kicsit az úttól, eddig nyuszi 10 percnél többet nem autózott, lehet nem rögtön egy 3 órás úttal kellene kezdeni, lehet ez még 1 nap sok lenne neki. Na még meglátom.

Húúú, Szliv, nagy szám lenne, ha jönne a kistesó! :wink:

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza a vásárlásból. Vettem felsőt, meg itthonra egy két dolgot :) A Jisk-ben is voltunk, mert vettünk ágyneműket meg törölközőt...

Marcsi sztem is menj csak el a talira!

Itt megint le fog szakadni az ég :S

Én július 18-án tudtam meg, hogy babás vagyok, több mint egy éve.

Ez a Lázáros sztori mi a fene? Lemaradtam valamiről úgy érzem :S

Bea is mostanában alig jelentkezik :S

Kép
Vendég
 


Itt is be van borulva, de nem esik,viszont nagyon fúj a szél.
Ez az időjárás sem tetszik. :lol:

A story magazinba is írták,meg tele van a net róla,hogy született egy kisfia a szeretőjétől,és nem vállalja fel.

http://www.storyonline.hu/hirek/story_g ... lap/25947/


Reni, sajnálom a kutyust. :(

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!
Kivagyok teljesen. Eléggé fárasztó ebben a hülye időben is dolgozni a kerítésen, de legalább áll a zsalu egy része és holnap lehet már betonozni :P :P :P persze, ha az időjárás engedi.

Nem tudom, írtam-e, de anyóst bevitték a fiúk a betegsége miatt a kórházba. Ez már többször előfordult, és ezen sem lepődtünk meg.

Ma is itt volt anyum segíteni, igaz ő zsaluzni jött, de én meg tök hülyén éreztem magam, hogy a 65 éves anyám csúszik-mászik, amíg én bent henyélek a lányokkal, így inkább cseréltünk. Panna szinte az egész napot átaludta, úgyhogy vele nem volt sok gond, Laura meg tök jól el volt anyummal, így én tudtam férjemnek segíteni.
Ennek örömére estére elkezdett a mellkasom szúrni, néha-néha beleszúr egyet-egyet.

Marcsi! Sajnálom a kutyust, a melót és mindent. Remélem, hogy hamarosan minden jobbra fordul.
Ha ez vigasztal, nekem tegnap jött meg :( pedig én úgy tudtam, ha valaki szoptat, akkor addig nem jöhet meg. Azt hittem, hogy tegnap meg a falat is lerágom, úgy görcsölt a hasam. Azt hittem, hogy megszülök. Nekem normál esetben semmi görcsöm nem szokott lenni, csak azt veszem észre, hogy már folyik. (bocsi, de máshogy nem tudtam fogalmazni). Szóval nekem semmi előjele nem szokott lenni, hogy valami készülőben lenne.

Köszi a pirospontot :P :P ha eljutunk a talira, viszek egy papírt és behajtom a pontomat :lol: :lol:

Anna! Nem maradtál le semmiről, én is csak itt hallottam, hogy mi történt.

Sajna a várva-várt eső nem jött meg, csak fújt egész nap a szél felénk, pedig milyen jó lett volna egy kis eső, akkor nem kellett volna másfél órát locsolnom :shock: :roll:

Tiszta, hülye vagyok, valamit akartam kérdezni, erre tessék, nem elfelejtettem :idea: :idea:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Na, megint itt vagyok :roll: :roll: :roll:
Pannával nem tudom mi történt, de 11-kor nehezen elaludt, majd kelt fél 1-kor, fél 3-kor, 5-kor. Mindig cicire tettem, de nem kellett neki, bekentem az ínyét Dentinoxxal, az talán használt ideig-óráig, próbáltam vízzel itatni, majd 5-kor evett 30-at aztán elaludt és fél 9-kor ébredt, de akkor már megette a kezét, olyan éhes lehetett. Megetettem, most meg el van a játszóján. Felhoztam az emeletre, mivel nem tudunk kimenni folytatni a kerítést, merthogy szakad az eső, így gondoltam, hogy kitakarítok idefent is egy kicsit jobban, és ne legyen lent egyedül.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Nyugodtan utáljatok,de én most annyira örülök ennek a szutyok időnek! :oops: :oops: :oops:
Most már a szobában is csak 24-25°C van a 30 helyett...

Pannának már jön a foga,hogy Dentinoxot használtok? :shock:
Nálunk még semmi jele,a nyáladzáson kívül...

Panka is kelt 4kor,sajnos az utóbbi időben nagyon rászokott,hogy ilyenkor eszik...előtte olyan jó volt,hogy aludt 6ig,7ig...

piki
 
 


Igen, Marcsi, már kb. 3 hete iszonyatosan szenved Panna a fogzástól, úgyhogy most már intenzíven használom a Dentinoxot.

Laurának is korán kezdődött a fogzás és egész könnyen vette az akadályokat :) remélem, Pannánál is ugyanez lesz.

Pannának érdekes módon nem az alsó ínye van igazán bedagadva, hanem a felső és elől. Amikor nevet, már tiszta fehér az ínye. A doki szerint nálunk a felső elsők fognak előbb kibújni :roll: :roll: :roll:

Teljesen egyetértek Veled az időjárást tekintve. Nálunk még 26-27 van bent, de kinyitottam kicsit a tetőbérben az ablakokat és remélem, hogy mire alvás lesz a csajoknak, akkorra már lehűl annyira a lakás, hogy jó legyen.

Ma meg tök sok szabadidőm van, mert Pannát játszóstól beköltöztettem Laura és az ő leendő szobájába. Laura ott legózik, Panna meg tágra nyílt szemmel nézi a nővérét. Én meg így egy kicsit tudok lógni a neten, ugyanis feleszméltem, hogy a jövő hét után itt van húgomék házassági évfordulója (5.) és szeretném őket vmivel meglepni, de még igazából nem tudom, hogy mivel.

Esetleg van vkinek valamilyen ötlete? Valami hülyeséget szeretnék, mert Laura kapott tőlük egy röhögő nyulat és állandóan azt hallgatjuk. Mondtam, hogy vmivel vissza kell bosszulnom és egyelőre ötletem sincs és már eléggé szorít az idő.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Andi, én általában élményt szeretek ajándékozni, pl. fizesd be őket egy páros masszázsra, vagy egy étterembe egy finom vacsira. De ha meg akarod a nyulat bosszulni és a pénztárcád is megengedi, mert biztos nem olcsó, én befizetném őket egy tandem ejtőernyős ugrásra :lol: :lol: :mrgreen:

Nálunk is esik tegnap este óta, de még egyelőre nem bánom, itt is jól lehűlt a levegő. Eszti Nyuszi tegnap hamar elaldut, már 9kor, de sajna kelt is fél5kor, bár utána kisebb-nagyobb szopizásokkal aludtunk 9ig. Kicsit már elegem van, hogy a cicin cumizik, mert ugye a játszócumit nem fogadja el és ahhoz, hogy visszaaltassa magát, mindig a cicire van szüksége, tehát nem eszik, csak cumnizik, én meg félálomban , majd leesik a fejem, tartom neki a szájába :lol: , utána meg nekidől a cicinek, mintha párna lenne és így aludtunk ma is. Na jó, nincs is elegem belőle, így leírva olyan édesen hangzik :D

Kép
ire81
 
 


Eszti,ez az "elegem van-nincs is elegem" nagyon édes!!! :lol: :lol:
Így is definiálhatnánk az anyaság lényegét! :lol: :lol: :lol:
(én pedig nagyon jót vigyorogtam) :lol: [/quote]

piki
 
 


Andi,ha valami baromságot akarsz,esetleg komolyabb ajándék mellé,hogy revansot vegyél a nyúlért,ajánlom figyelmedbe a
bigyoshop.hu oldalt! :lol: :lol: :lol:
Vannak jókora ökörségek és meg is rendelheted.

piki
 
 


Marcsi! Reni!
Köszönöm a tippeket._))

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? Na ne már :S kész, pedig itt olyan idő van, hogy csak na. Fúj a szél.

Had dicsekedjek egy kicsit. Jázmin mindent megeszik amit csak csinálok. Magában a krumplit imádja és a répát is együtt vele. Külön is megeszi, de nincs oda annyira érte! Nagyon aranyos kiscsaj. A vizet meg az ilyeneket megissza azt tudjátok, de adtam ma neki meggylevet is, mert csináltam a lefagyasztott meggyből kompótot és a levét odaadtam. 2 dl-ert egyben lehúzott, amikor elvettem tőle elkezdett hisztizni. Igaz ebben van cukor :S de túl fogja élni, már sajnos úgy sincs több meggy.
Cicizni cicizik és cumisüvegből is iszik.

Ma a keresztanyukájától megkapta a keresztelői ajándékát egy arany karika fülbevalót, ami tele van fehér církónia kövekkel (átlátszó). Nagyon szép, csináltam fényképet is, ha nem bánjátok majd felteszek egy képet róla, mert csodaszépen áll neki.

Sajna nem tudok ötleteket adni a házassági évfordulós ajándékhoz. :S max egy nagy csomag óvszer :D az mindig jól jön. Esetleg valami állatfigurásat, bármelyik sexshopban lehet kapni :D

Reni az élmény dolgokkal én is így vagyok. Azt Ő is le tudja vásárolni vagy használni.

Időjárás: egy kicsit durvának találom azért ezt a 20 fok hirtelen lecsökkenést, most voltunk sétálni és nagyon vastag pulcsiban voltam, amit ősszel hordok. Nem durva egy kicsit, pedig lassan augusztus!

Jázmin éjjel kivételesen egyszer kelt fel. Lehet, hogy ez a hozzátápi segít nekünk ebben az ügyben :)

Lázáros dolgot hát nem tudom mit is írjak. Tesóm fodrásza amikor terhes volt, akkor derült ki, hogy felcsinált egy csajt a férje és azért tűnik el a tartásdíj ára minden hónapban. Totál kikészült szegény :S :(
Ilyenek vannak és lesznek is. Próbálni kell elkerülni az efféle dolgokat. Ítéljetek el, de ha a páromnak kedve van egy kis összebújáshoz, akkor azért én hajlok rá, mert megjön a kedven hozzá és nem akarom, hogy a fejfájásos kitalációm miatt más nő után nézzen. A pasiknak sajna ez kell és mindegyiknek. És én nem akarok így járni mint a Lázárék vagy akárki más.
Szóval ápolni kell a kapcsolatot sztem!

Jázmin ma 4 hós :)

Kép
Vendég
 


Jázminnak boldog hófordulót! Az Anyukájának meg előre is BOLDOG NÉVNAPOT, azért holnap is is igyekszem egy köszöntőt írni Anna, Neked, de most is jobbnak láttam írni, mert néha szita az agyam, és legnkább azt sem tudom, milyen nap van... :oops:

Nyuszi alszik, megyek, utánozom én is. :lol:

Kép
ire81
 
 


Kép Fülbevalóm megkapása :) Keresztanyu szeretlek :)

Kép
Vendég
 


Reni köszönöm kedvem vagy nagyon.

Jázmin most is durmol. Lehet erre a ramaty időre. Nem akarom elkiabálni, de amióta elkezdtük a hozzátápit éjjel egyszer kel fel, max. kétszer. 21-3 utána szopi és 3-5-ig mert jött egy kaka és utána még most is durmol :)

Kép
Vendég
 


Anna, igazad van.. ami a kapcsolatápolást illeti. De azért mégsem a megcsalás lenne a megoldás.

Bazsu már minden éjszaka felkel 2x 3x, van hogy 4x is.. :cry:
Szombat éjjel már fél 12-kor kelt, 9-kor aludt el, majd kelt 1-kor 3-kor 5-kor. Szóval most megint lefekszünk mi is este 9-kor hogy bírjuk..

Most akkor lesz tali? Nálam vagy Esztinél? :)
Eszti én szívesen mennék hozzátok!! :lol:
De Marcsi te sem maradhatsz otthon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna Boldog Névnapot!!!!!
Vendég
 


Anna,boldog névnapot! :lol: :lol:

Tulajdonképpen csak ezért jöttem,meg hogy szóljak,rám inkább ne számítsatok holnap. :(
Totál a béka popója alatt vagyok,reggel ott tartottam,hogy mindjárt eret vágok magamon,hogy ne kapjak gutaütést...

Panka hajnal 4től nyomta a cirkuszt,kisebb-nagyobb megszakításokkal,most valahogy nincs türelmem hozzá,annyi sem,mint egy marék hangyának...fáradt vagyok és annyi minden összejött...szóval bocsi... :cry: :cry: :cry:

piki
 
 


Anna nagyon boldog névnapot!!! :D :D :D

Marcsi megnéztük befértek hozzánk, kicsi régi tragacs kocsi,de még gurul! :wink: :lol:

Anna nagyon szép a fülbevaló,és nagyon szupi Jázmin fülében! Jól áll neki! :D
Örülök, hogy segített a hozzátápi,és már csak 1 x kel éjjel. Nemsokára már átalussza az éjszakát! :wink:

Az én gyerekem este kidőlt 8-fél 9 fele, megetettem 11-kor de nem keltettem fel,és reggel 8-kor kelt,majd még 11-ig csucsult. 8)

Marcsi ne már!!!!!!!!!!!!!! :( :(


Tegnap Barni is egész nap hisztizett,azt hittem kiugrom az emeletről, már rágókát adtam neki,de nem kellett,holnap veszek én is dentinoxot,mert a felső ínye duzzadt,meg elöl van 2 ilyen fehér púp rajta,meg mind2 oldalon 1-1. Az már a foga lehet??? :shock:

Fanni nem lenne jobb ha te is adnál neki valami pépfélét estére,hátha nem kelne fel csak 1x, vagy átaludná az éjjelt? Annáéknál bejött! :wink: :)

Jázminnak boldog hófordulót! :D

Én nem hajlok rá mindig,megérthetik a pasik is h nem mindig van kedve az embernek...Ha meg nem akkor,sajnálom. Ha viszont Balázs azért nézne más nő után, mert nem teszem szét a lábam,akkor amikor ő akarja,akkor nem szeret igazán szerintem,mert megértheti h nincs hozzá kedvem,neki sem mindig van. De ez az én véleményem. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi olyan nincs,hogy nem jöttök! Még az időjárás is velünk van,nincs az a nagy meleg, jobb időt kértünk,hüvi lett,szóval nincs mese,jönni kell! Vagyis menni!!!! :wink:
Én átmegyek hozzátok,és bepakollak a kocsiba! :lol: :lol: :lol:

Már csak 1 kérdés van: kihez menjünk? Fanni vagy Eszti??? :roll: :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Anna, Boldog Névnapot kívánok Neked még egyszer! :lol:

Kép
ire81
 
 


Anna, boldog névnapot kívánok Neked ! :P :P

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


[color=red]Annának Boldog Névnapot!!!![/color]
Vendég
 


Na, elszállt az egész.... :roll: :evil: :evil: :evil: :evil:

Szóval! Nekem végülis mindegy kinél lesz, csak beszéljük meg, meg azt is, hogy mikor. :lol: :lol: :lol:
Marcsi, neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálnám!!! Ez persze mindenkire igaz!!!!

Na, én még pisziben ülök, sztem már ebben is maradok... :oops: :oops: :oops: Na jó, nem, mert majd este lefürdök, meg hajat mosok, mert még a végén ellepnek a leygek... :lol: :lol: :lol:
Ja! Hajam le van nőve. Csúnya vagyok. És kövér! Szóval ne rettenjetek meg tőlem!!!!Oké? :lol: :lol: :lol: :oops:

Hétvégén totál elvoltunk havazva! Vasárnap ünnepeltünk, aztán Anyám itt volt este 10-ig. Már beálltak az izületeim, marha nehezen gépelek!Szóval azt hiszem mára ennyi......
Vendég
 


Sziasztok!

A talihoz sok sikert :) jaj irigy,irigy.

Én ma voltam fodrásznál és levágattam a derékig érő hajam vállig :S jaj nagyon rosszul esett, de hát annyira hullik és kezdett tönkre menni. Így meg legalább egészségesnek néz ki :)

A bársony barna helyett meg most gesztenyére festjük holnap tesómmal :)

Marcsi kitartást Nektek, ne legyél elkenődve, lesz ez még így sem.

Köszönöm a köszöntést, édik vagytok!

Kép
Vendég
 


Anna,köszi! :lol:

Igen,tudom,lesz ennél rosszabb is! :lol: :lol: :lol:
Főleg,ha lesz tesóbébi is,ugye Eszti? :lol: :lol: :lol:

Utólag én is másképp látom a dolgot... :oops: Ráadásul annyira nem is volt rossz a helyzet,csak túlreagáltam a fáradtság miatt. :oops:
Szerencsére nem vagyok tökéletes! :lol:


Szilvi,nagyon édes vagy,de tényleg nem tudom,mit csináljak...
Menni vagy nem menni,az itt a kérdés... :D

Bár még mindig nem derült ki,kihez is mennénk és mikor??? :?:

piki
 
 


Anna,amúgy nekem is derékig érő hajam volt...aztán amikor megismerkedtem Andrissal,változtatni akartam...ő pedig levágta nekem,vállig érőre!!! :lol:
Azóta is ő vágja a hajam,olyanra,amilyet kigondolok. :lol:

piki
 
 


Eszti!!! :lol: Ezek rám is igazak,de én nem vok pizsibe. :lol: Csúnya,kövér,lenőtt haj.... :oops: :lol: :lol:

Juj Anna. :? Mért nem csak a végéből vágattál egy kicsit? Elhiszem,hogy sajnálod,bár csak nekem lenne derékig érő hajam. :(

Kép
Kép
szilvancska
 
 



Anna. majd kérünk egy képet az új külsőről!
:lol:

Csajok, akkor most tényleg mi lesz a talival? Mert nekem nagyon nem mindegy, hogy mikor tudom meg biztosan: lesz-e tali. Nem a szomszédból jövök :lol: , vagy megydek, vagyis mennék, vagy mi....

Vagy tegyük későbbre, amikor Marcsi is jobb passzban van? :?

Kép
ire81
 
 




Marcsi ez egyszerre ment! :D:D:D
Nincs kérdés, jössz és kész! :wink:

Na akkor mi lenne ha Esztihez mennénk? Csak mert ugye nekünk könnyebb egy gyerekkel menni,mint neki kettővel, bár Andinak is 2 van,de nekem mind1,nem szólok bele. :oops: :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 



Ez is. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: