Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta valóban éhes volt, mert még bevágott vagy 130 ml tápit!

Én viszont nagyon szarul érzem magam, fáj a fejem és szédülök. Az éjjel is 1-kor vizet akartam inni, és amikor bementem a konyhába, ha nem támaszkodok meg, leesek. (Pedig vacsoráztam. Nekem ilyesmi olyankor szokott esetleg lenni, ha este nem eszem.)
Most viszont ezt biztosan tudom, mitől van. Úgy néz ki, hogy nálam nem vált be az új fogamzásgátló, amit a doki felírt, és most a második levél szedésekor már négy napja szörnyű köztes vérzésem van. Még a menstruációkor sem volt ekkora. Nem tudok annyira gyakran betétet cserélni, hogy ne üssek át. Csak elönt. (Bocs'.) Már megbeszéltem Istvánnal, és eldöntöttük, hogy abbahagyom a szedését. Nem kezdek egy másikat sem, hisz úgyis, néhány hónap múlva ismét abba kell hagynom, és nem szeretném a szervezetem természetes működését úgy megbolygatni. Most csak azt nem tudom, hogy a maradék 6 tablettát még szedjem-e be, vagy már azt sem.
Tudom, ezt a dokival kellene megbeszélni, de csak a magánrendelésére tudnék menni, és egy kérdésért nem szeretnék 80 lejt fizetni, ami mintegy 10 ezer ft-nak felene meg. És mivel csak egyszer voltam nála, még nincs tőle telefonszámom.
Gondoltam, tanácsot kérek tőletek, és később elmegyek és megkérdem a gyógyszerésznőt a patikában, hátha mégis ő jobban tudja, mert hülyeséget sem szeretnék tenni.

Látom, nehezen indul a hét! Valóban, a hétfő olyan nap, amikor a hétvége fáradalmait kell kipihenni! :D :D :D :D :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:én úgy tudom, hogy a fogamzásgátlót csak akkor szabad abbahagyni, ha végig szedted a 21 szemet, mert ha közben hagyod abba akkor az is nagy bonyodalmakat okozna a szervezetedben!!!!!Én a helyedben beszedném azt a 6 db-ot, de szerintem ebben a gyógyszerész is tud segíteni, ezért ne menj el a dokihoz!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith:nálunk ma munkaszüneti nap van, 1956. miatt, úgyhogy szerintem aki teheti az ma is családozik!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Sziasztok!
Mártikám, kemény fél órát aludtál? Nem lesz az sok? :wink:
Egyszerűen csak vedd ki Zsombiból az elemet! Hogy hogyan? Gumikalapács! :lol:
Gratulálok az első foghegyhez!
Miket shoppingoltatok a piacon?

Az Ádámnál nagyon úgy néz ki, hogy bújik a 4. foga. Tegnap este miután elaludt, 1 óra múlva sírva ébredt, alig bírtuk megnyugtatni. Bekentem a kis fogát, nagyon megvan dúzzadva, szerintem perceken belül áttöri az ínyét. Miután napok óta kapja a Chamomillát, szerintem semmit nem használ, ezért este, hogy legalább aludni tudjon adtam neki Nurofent. Aludt is hajnali 5-ig, akkor is csak azért kelt, mert már az ágy tetején volt.

Edtih, szerintem, ha ennyire rosszul vagy a gyógyszertől, hagyd a fenébe. Ne szedd, mert több kárt okoz, mint hasznot. Legfeljebb előbb fog megjönni. Aztán majd, ha nem kezded el újra, szépen beáll a mensi is.

Edit, akartam már kérdezni, hogy ti egy szobában alszotok Virággal? És amikor éjjel felsír, ki is kell venned, vagy elég, ha csak cumit adsz neki? Hogy tudod megnyugtatni?

Julcsi, szerintem ez sosem fog elmúlni, hogy a csajok minden rezdülésére felriadsz. Ez a normális. :wink:
Nekem kiskoromban borzasztó sokat fájt a fülem. És persze leginkább éjjel. Mikor kimentem az anyuhoz, hogy már nem bírom tovább, csak álltam az ágya mellett, hogy most felkeltsem?
Meg sem szólaltam, és az anyu már kérdezte is, mi a baj?
Már azt megérezte, hogy ott állok. (pedig előtte neki is nagyon jó alvókája volt :lol: )
Úgyhogy drágám, szokj hozzá, mindig felkelesz majd a lányok minden egyes zörejére.
(de nyugtasson meg a tudat, én ugyanígy vagyok. ágyúdörgés nem ébreszt fel, de az Ádám mocorgása azonnal)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti: Én is úgy gondoltam, hoyg beszedem, éppen a további bonyodalmak elkerülése végett. Ha abbahagynám, akkor valószínű az időbeni mensi is rögtön következne. Ezért fordultam tanácsért hozzátok! és még a gyógyszertárban is megkérdezem azért.

Jó nektek ez a munkaszüneti nap. Biztos sok ünnepség is lesz mindenfelé. Családozzatok is! a férjek-párok úgyis ritkán vannak otthon csak úgy egy kerek napot!
Én most még elolvasom, amit Barbi írt. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


BArbi: Eddig nem éreztem semmi jelét a nagyobb vérzésnek, ez a szédülés az éjjel kapott el. És ma reggel ismét. Most jól vagyok, de az az igazság, hogy már egy félórája kb. ülök.
Meglátom, mit mond a gyógyszerésznő, annak függvényében döntök, de én azért beszedném az összes bigyót. már úgyis csak 6 van.

Ami az ébredéseket illeti, abban szent igazad van. Egy ideje nem alszunk egyszobában Krisztával, így csak a nagyobb mocorgásait-nyöszörgéseit hallom meg, vagy ha felsír. De pénteken éjjel, amikor apóséknál aludtunk, azt hittem, belekergülök. Ott aludt mellettem a babakocsiban, minden fejmozdítására felriadtam, állandóan az órát néztem, hogy nincs még reggel? István meg úgy aludt, mint a bunda.
Azzal az ágyús dologgal valahogy én is úgy vagyok! :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Barbi:nekem jól esett az a félóra!!!!Ilyet már nem is tudom mikor sikerült utoljára csinálnom....talán 7 és fél hónappal ezelőtt..... :wink:

Piac:apának vettünk 1 dolgozós zsebes gatyót, meg 2 tréninget, Zsombi is kapott 2 itthoni melegítő gatyót, én felsőket.Szoni 1 játék mobilt, azt mondja mikor a nővéremékhez értünk :ALig lehetett telefont kapni!!!! :lol: Végülis ő szemelte ki, nem kizárt hogy ezt kereste végig!!!!! :P :P :P :P :P :P
Meg Zsombi kapott 1 báránybőr mamuszt, jó kis béléses, de ezt már tudod, te kis hamis, mert az Ádám is kapott!!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


NA, ismét itt. A gyógyszerésznő azt mondta, hogy fölösleges beszednem a többi drazsét is, ha már úgyis abba akarom hagyni. Azért még megpróbálok utánaolvasni, hátha találok valamit a neten. Estig, amíg a következőt kellene vennem, hátha sikerül! :)
Nektek köszönöm a jótanácsokat!
Most megyek, mert még dolgom van!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:nekem volt 1 osztálytársnőm, aki csak úgy abbahagyta nem a beszedett levél után és össze-vissza vérezgetett utána, kicsit "megbolondult" a szervezete!!!De te tudod.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Most gyorsan Edtihnek írok!
Hagyd abba most a szedést,mert nem jó ha vérzel!Ezekszerint erősebb,mint a mensi,tehát a közti vérzés fogalmát már túllépte.
Védelmet már nem biztosít,úgyhogy védekezzetek másképp!
remélem sikerült időben írnom!

Mindjárt végzek a rengetek visszaolvasással és folytatom!
Addig is pusz mindenkinek!

Timi
timiban
 
 


Na, hát érdekesen indult a keresztelő. Kiderült, hogy a keresztszülők gyereke hányós vírusban szenved. Kértem, ne hozzák el, mert kurva ideges leszek, ha elkapják a gyerekeim. A válasz az volt, hogy nem tudják hová tenni. A keresztelőről majdnem elkéstek, mert indulás előtt még hányt a kölök. A szertartás alatt a keresztanya fogta Virágot, akiről kiderült, hogy az ő gyomra sincs jól. Az ebédről már haza is ment, mert nem érezte jól magát. Persze a beteg gyerekét nem vitte, ott hagyta apukával. Hát fasza, ilyenkor bírjam ki szó nélkül, ne küldjem el a pi@@ba a családi béke kedvéért. Egyébként a kaja jól sikerült, csak én lettem KO. Azt hiszem, nem fogok gyakran véghezvinni ilyen vendégségeket, ráadásul ilyen hülye picsával, aki abszolút nincs tekintettel más gyerekére. Bocsi, csak emiatt háborog a lelkem, már bánom, hogy Ők lettek a keresztszülők. Most már csak reménykedhetek, hogy megúszták a gyerekeim.
Anyósom megint hozta a formáját. Virágnak pénzt adott, Barninak semmit. Mondtam neki, hogy adja oda a borítékot az ünnepeltnek, biztos értékelni fogja majd. Hát jól megsértődött. Szúrja a szememet, mikor lustaságból nem gondolkodik, minek is örülnének az unokái, inkább a borítékot választja. Mert hát a gyerek azt biztos értékeli, ha pénzt kap. Nem gondolok én nagy értékre, csak apró játékra, de az találó legyen. De persze ehhez némi szeretet és fantázia is kell.
Csak olyan képet próbálok feltenni, ahol Virág van rajta, fogalmam sincs, értékelnék e, ha látják saját magukat a neten.

A fentieket tegnap írtam, de nem bírtam feltenni a netre. Ma kiderült, hogy a keresztanya, keresztapa, anyós végighányta az éjszakát. Most várhatom, rajtunk mikor tör ki. Szerintetek mennyi a lappangási idő?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

hű, Edit, nem semmi, milyen lelkiállapotban lehettél tegnap, és most is. Lappangási időről fogalmam sincs, csak reménykedni tudok, hogy a gyerekeid nem kaptak el semmit.
A kiscsajszid gyönyörű. Minden képen. És látom, érdeklődve figyelte mit művel vele a pap bácsi! :) Kitartást! Tudtál legalább az éjszaka pihenni?ű
Ja, az ajándékok. Nálunk is a borítáék szokott lenni. Én annyiból nem bánom, hogy így legalább olyasmit vásárolok neki, ami igazából kell és jól jöhet, nem vesznek össze 77 Barbie-babát (amiket különben ki nem állhatok! Na jó, Barbi, ez nem célzás volt rád! :lol: :lol: :lol: De ha jól tudom, te már nem vagy baba! :P :P :P :? :? :? ), mert tőlem tutti egyet sem fog kapni!

Timi: Köszi a tanácsodat, nem késtél el, mert csak este kellene bevennem. Ezek szerint valóban ne vegyem be. Annyit még hozzáfűznék, hogy most nem kell védekeznünk, mert kinek van kedve szeretkezni ilyenkor :P :P :P ? De ahogy elmúlik, természetesen jöhet az óvszer. :x :x :x De inkább ez, mint állandó vérzés!
Na, megyek.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Még szerencse, hogy van egy szülésznő is a topikban!!!!! :lol: :lol: :lol:

Edit:akkor tényleg jól kifogtátok, remélem nem nyalták be a gyerkők a vírust és ti sem!!!!! :shock:
Virág is jól viselte ahogy látom, érdeklődve nézegette mi történik, kicsi fiam is így volt vele!!!! :wink: És nagyon csini lány lett a csajszis ruciban!!!!! :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit, nagyon szép Virág a képeken. A keresztszülőket meg jól beválasztottátok. :?
Remélem nem lesztek betegek.

A pénz adásával nekem is az a véleményem, hogy gyereknek, főleg ilyen kicsinek nem ajándék. De ha nem akarsz valami baromságot venni, szerintem felhívod a szülőket, megkérdezed mindek örülnek a gyerek. Akkor tuti, hogy nem fogsz egy 25. valamit venni. :lol:
Még azzal is kibékülnék, ha valamiért nincs ideje a mamának, vagy csak nem tudja hol lehet kapni, hogy előtte megkéri a szülőket, vegyék meg helyette, ő odaadja a pénzt.
És akkor szintén ajándékot kap a gyerek. :wink:

Például, amikor az Ádám megszületett és jöttek a látogatók, az okosabbja felhívott, hogy mire lenne szükségünk. Mivel hiába mondtam, hogy ne hozzanak semmit, tudtam úgyis vesznek kis apróságot, akkor legalább hasznosat. Fürdető, popsitörlő, ezek nem drága dolgok, és mindig kell, örülök is neki.
De ugye olyan is volt, aki csörgőt vett, a 4 hetes gyereknek. De nem ám akármilyet! Olyan jó nehezet, amivel majd később fejbevághatja magát! :?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

itt vagyok ismét!Végre végig olvastalak titeket a délelőtti tennivalól mellett!

Márti,
még szerencse! :oops:

Edith,
még annyit,hogy azért én kivizsgáltatnám mi áll az erős vérzés hátterében.Mert,mint írtam a közti vérzés nem olyan,mint a mensi,te pedig azt írtad,hogy erős vérzésed van.A ciklustól független vérzéseket mindig komolyan kell venni,mert nem tudhatjuk,hogy mi áll mödötte.Most nem ilyesztegetni akarok senkit,csak felhívni a figyelmet az esetleges komolyabb felismerésére!
A gyógyszerek okoznak közti vérzést amikor nem megfelelő a gyógyszer hormontartalma szervezetünknek,de ez nem jár nagy vérzéssel,ikább pecsételő vérzés jellemzi.
Az éjszaka is lehettél azért rosszul,mert hirtelem nagyobb vért vesztett a szervezeted.
Nálatok csak maszek rendelés van?Ilyenkor,ha vkinél esetleg gond lehet akkor is magánrendelőbe kell menni?


Edit,
sajnálom,hogy ilyen dolgok megzavarták a keresztelő szépségét.
Attól függ milyen vírus van a rokonokban,náluk mennyi idő múlva fertőződtek a többiek.Az enterelis vírusok nagytöbbsége 24-48 órán belül kijön betegség formájában.De ezek az enteritis okozó vírusok szerencsére hamar kiürülnek a szervezetből!De engem is felháborított volna,ha az én gyerekemet fertőznék meg!Reméljük Virág nem találkozott össze a vírussal,amíg a keresztanyja kezében volt!
különben nagyon édesek a gyerekeid!

Szerintem is az a korrekt amikor megkérdezik az embert az ajándékról.Akkor biztos nem kerül felesleges és "hülye"dolog a háztartásba.Nálunk anyukám mindig meg kérdezi mire van szükségük a gyerekeknek és azt veszi,meg vmilyen játékot pluszba,azt mindig jól eltalálja!(már belejött) :roll:

Julcsi,
gratulálok a lakáseladáshoz!Bárcsak én lennék ilyen szerencsés!Nekem nagyon el kéne adnom a házamat,de nagyon rossz az ingatlan piac!

Na most szónokoltam egy kicsi!

Mindenkinek szép napot,remélem nyugi lesz Pesten!

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Még nincs jel a betegségre, mindkettő gyerkőcnek adtam Normaflorát. bízom benne, hogy kabátban, szabad levegőn nem kapta el Virág, iithon pedig már közelükbe se engedtem. Barnus és az ő gyerekük pedig elkülönítva játszotta, összevesztek egy játkon, így külön vonultak. Hála Istennek, én meg nagyon nem békítgettem őket. De legalább a szertartás után elköszöntek volna. Ezt tartom én gusztustalannak, hogy szükbe se jutott volna betegen hazamenni.
Anyósnak lenne ideje ajándékot venni, több, mint nekem. A boltokat is ismeri, naponta bemegy a központba,még csak 65 éves. Itt inkább bénaságról van szó. Én meg különösen allergiás vagyok gyerek esetén a borítékra.

De Virág aludt éjjel, csak 2-szer ébredt és REGGEL 8-KOR KELTÜNK. Remélem, így marad.
Barbi, kérdezted az együttalvást. Igen, én Virághoz beköltöztem. Barnus eleve a mi hálószobánkban aludt, de külön ágyon már Virág megszületése előtt is. Mivel a kiscsaj éjjel 3 óránként evett, így nem volt erőm vándorolni éjjel ezerszer, könnyebbnek láttam ott aludni. Most meg iszom a levét. :cry:

Volt szó a hajvágáról is. Én kb. 2 hónapja géppel levágattam Virág haját, mert volt, ahol 5 cm-es volt, volt ahol csak pihe volt. Most egyforma sűrű egy egyforma hosszú mindenhol, szépen nő is neki.

Megyek tetizni, mindenki alszik.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Most látom, tele hibával a gépelésem, bocsi, tudjuk be annak, hogy siettem alcsizni.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, annak örülök, hogy túl vagytok e hercehurcán. Nagyon szép lehetett a keresztelő, legalábbis a kiscsaj gyönyörű volt. A templomban tényleg ennyire hideg volt? Csak kérdezem, hogyan készüljek. Én vinni szándékszom egy kisplédet, ha annyira hideg lenne bent akkor belecsavarám őket. Nagyon durva ez a vírusos izé! Hogy lehetnek enniyre ostobák a "kedvesek"? Keverj kamillateát a napi innivalójukba a gerekeknek. A kamilla asszem antibiotikum féleség, persze bio verzióban.

Márti, az egész topiknak te veszed a kismamuszt? :wink: Ennyi alvás után akkor most 7 és fél hónapig megint nem akarsz aludni, ugye? :lol: Gratula a kis cápádhoz, tuti, hogy azt irigyelte meg.

Edith, hallgass a Timire.

Timi, végre megint jelentkeztél! Mizújs veletek? Mesélj kicsit.

Barbi, dokinénink mondta, hogy lehet adni nurofent ha nagyon szenved a gyerek. Estére legalábbis célszerű, hogy ha nem használ a homeos bogyó.

Évi, tök poén. Samu apu minicipőjében nyomul. Kár, hogy nekem nem kettő párat tettek el anno anyuék csak egyet.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Ma sem voltunk itthon, após szülinapja volt - így jó mászkálósra sikeredett a hétvége. Szegény picur ma csak az autóban aludt odafele meg visszafele, ami azért nem igazán pihentető - estére meg is volt az eredmény: 7-re teljesen szétesett, és már 8 előtt aludt is. Foga még mindig nincs, csak egyre duzzadtabb ínye...
Meg ma átázott a vizeletjelzős pelus, és most először életében ki is csípte a fenekét a pisi + kaki. Mit kell ilyenkor csinálni? Eddig ezt szerencsére megúsztuk, de most nagyon piros. Fürcsi után szellőztettem, de mivel hisztis volt a fárdatságtól, ez nem volt túl hosszú idő. Léccilécci kérek tippeket (kenőcsök, borogatások, ráolvasás, stb... :)

Edit: Sajnálom a keresztelő rossz pillanatait - nagyon igaz az a mondás, hogy sajnos a rokonait nem tudja megválasztani az ember... A leveledből úgy tünt, hogy a keresztmama valamelyik rokon. Nálunk egy kedvenc barátnőm vállalta a keresztanyaságot - ami persze vicces, mivel nem lesz keresztelő, de majd ünnepélyesen keresztanyává fogadjuk, így ő lesz az a rokon, akit megválogattunk :)

Julcsi: Nurofen jó tipp, bár én ma este a chamomillát felejtettem neki odaadni - még nem vagyok elég rutinos. Tegnap este úgy tünt hat a chamo is, kihagyta Samu az ájfél körüli ébredését, és "csak" 3 körül ébredt először.
Kiscipő: te már előrelátó lehetsz, és 2 minicipőt is félre tudsz majd rakni. Persze ha a lányaid 3as4es ikerkkel fognak megörvendeztetni...

Edith: én is Timivel értek egyet - bár nem vagyok szakember, szóval nem számít a szavazatom.

Timi: te hol árulod a házadat? És ti is tovább akartok költözni?
No, dolgozom tovább, meg aztán megyek aludni is lassan!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Barbi:kicsi Ádámodnak boldog hófordulót!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi:a Marcinak is volt már piros a popója, én akkor a boraxos krémet meg a neogranormont javasoltam és meggyógyult, de nem tudom hogy melyiktől!!!!
És a levegőztetés ilyenkor tényleg fontos!!!!
Tényleg ki milyen popsikrémet használ??????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Barbi, Mi is kívánunk Ádámnak BOLDOG 7 HÓNAPOS SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Mi mindketten kivagyunk már Krisztával, megviselt az éjszakai többszöri felkelés. Fogalmam sincs, mi történhetett, valami vírust szedett fel, vagy csak megfázott, vagy mi, de Annyira bedugult éjjelre az orra (és természetesen trutymóval is tele van) hogy ordítva ébredett többsz9ör is, mivel nem tudott lélegezni. Porszívóztunk éjjel is, reggel is, most mintha kissé javult a helyzet. Elmegyek és megpróbálok eukaliptusz-aromát venni párologtatáshoz. Konkrétan ezt hogyan csináljátok? Mert én eddig csak kamillateával párologtattam, de hál'istennek csak egyszer kellett. Remélem, a nap folyamán javul annyira, hogy éjszaka majd nyugodtan tudjon pihenni! :) És én is.

Éva: A kicsípett popsi a fogacska előjele is lehet, ezt tapasztalatból mondom, mert mielőtt krisztának kibújt volna, ugyanez történt vele is. Addig sosem volt piros a popsija. Nincs gyakrabban széklete is, és nem lágyabb? Mert Krisztánál így volt. A gyógyszertárban lehet kapni különféle babapopsikrémeket, kipróbálhatod, de az amit nálunk lehet kapni ilyen célra, nekünk ebben az esetben nem vált be. Én BEPANTHEN-t használok azóta is és NAGYON JÓ!!! Kétszeri bekenés után már nem volt semmi baja. És most jó lesz, ha egy darabig minden tisztábatevéskor bekened. Ha már nincs gond, akkor csak nagyon vékonyan, de addig azért ne sajnáld rá. Lehet, hogy volna más megoldás is, de mondom, ez nekünk nagyon bevált.

Timi: Köszönöm a tanácsaidat. Az a helyzet, hogy én mielőtt teherbe estem volna, 3 fázisú fogamzásgátlót szedtem, és soha semmi problémám nem volt. Jobbanmondva évekkel ezelőtt előállt egy ugyanilyen vérzés, mikor elmúlt, elmentem orvoshoz, megcsináltak minden vizsgálatot, kenet, vizsgálat, uh, meg mittom én mi, és azt mondta a dokinő, hogy minden rendben. Ha nem ismétlődik meg, akkor tekintsük úgy, hoyg a szervezetem kirúgott a hámból! :roll: :roll: :roll: Ez 2001-ben vagy 2002-ben volt, már nem tudom biztosan.
Most aug. végén voltam terhesség utáni 4 hós ellenőrzésen a dokinál, és ő is mindent a legnagyobb rendben talált. felírta nekem a fogamzásgátlót, de egy másikat, nem azt amit szedtem eddig, mondván, hogy jobb. De ez egyfázisú. Ez a második levél, és először valóban csak olyan kis pecsételő vérzésem volt, ami egy nap alatt elmúlt. Most nem tudom, mi történt. Én mindenesetre abbahagyom, de egyelőre most nem megyek a dokihoz. Ha érzem, hogy esetleg valami nincs rendben, akkor karácsony előtt még mindenképpen felkeresem.
Kérdezted a dokihoz járást. Van itt is ingyenes szolgáltatás, természetesen, de benne van a pkliban, hoyg esetleg órákat, fél napot-napot kell várni, és nem biztos, hogy olyan ellátásban részesülsz, mint amilyet szeretnél. Vannak lelkiismeretes dokik az ügyeleteken is, nem mondom, de attól függ, kit fogsz ki. Nekem az az igazság, hoyg erre nincs időm. Időpontot kérek, fizetek és tudom, hoyg a legkorszerűbb eszközökkel vizsgálnak, és amikor én vagyok bent, akkor csak velem foglalkoznak. És így legalább nem kell hálapénzt adnom, amit utálok, de itt nagyban dívik.

Legyetek jók. Nem tudom, mikor jövök még ma, de hátha sikerül még! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Napsugaras jó reggelt!

Ádámka köszöni szépen a köszöntéseket. :lol:
(kicsit elérzékenyültem, most született, az 56-os ruhákba 1,5 hónaposan nőtt bele, és most már 7 hónapos, hisztizik és majdnem 4 foga van! :P )

Julcsi, igen, nekem is azt mondta a dokinénink, hogy ha már semmi nem használ, hogy legalább az éjszakája nyugodt legyen, adhatok Nurofent.
Ma szerződtök? Hány órakor? (NAGYON SZORÍTOK!!!)

Évi, én is hallottam már olyanról, minta amit az Edith írt, hogy a fogzás miatt lehet piros a popsi, sőt! Érdekes dolgokat produkál a fog. :?
Mi azt a popsikrémet használjuk, amit a dokinéni felírt, valami olajos izé, de nekem bevált, szerintem jó.
Viszont, ha nagyon piros lenne, van itthon Bepanten és Neogranormon is, ja, meg amit a Márit írt, az is. Szertintem bármelyiket használhatod, mindhárom nagyon jó. :D

Edith, sajnálom Kriszta betaknyosodását. Remélem jobban van, csak éjszakai rémálom volt. :lol:
(de ugye tudod, hogy ezt a takonykórt is okozhatja a fog? :wink: )

Mártikám, mikor keltetek? Meddig bírta az a drága?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi: Ne hülyéskedj, valóban lehet a fogától????????
Amikor Évinek írtam a popsipirosodásról, akkor épp eszembejutott, hoyg a taknyosság vajon nem lehet attól? De elvetettem a gondolatot, mert hülyének néztem magam miatta. Nem látom az összefüggést. Bár a piros popsinál sincs igazán!
Ki érti ezt?

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:a fogzásnál kicsit gyengül az immunrendszer azért vannak ezek a dolgok.A popsi pirosodás meg azért van, mert kicsit hamenéses lehet a széklet és ugye az kicsípheti a popót!!!!Szerintem :oops: .

Barbi:majdnem fél 7-kor kelt, de előtte 1 órával teázgattunk, de visszaszundizott, meg kb. 3x ébredt a cumiért.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi, én tiszta hülye vagyok. Ugyanis jövő hét kedden szerződünk. Csak ezt én szépen összekevertem. Mióta itthon vagyok sosem tudom hanyadika van. Azért köszi és szoríts továbbra is, nehogy meggondolja magát a nő. ÉÉÉSSS: BOLDOG HÓFORDULÓT KICSI/NAGY FIADNAK. Sok puszi a nózijára!

Márti jól tudja. Fogzásnál gyengül az immunrendszer ezért ilyenkor minden hamarabb ledönti őket a lábukról. Legalábbis én is így tudom...

Edith, azért szerintem meg kéne látogass egy dokit. Persze te tudod, én tuti be lennék tojva ilyen esetben. Terhességi teszt? Mert ugye sosem lehet tudni...

Én nem kencézem a csajok popóját. Ha kicsipi valami akkor a neogranormont hazsnálom, ha enyhébben piros akkor a gyógyszertárit. De ha nem kell nem kenegetem. Tök jó, hazajött Angliából a barátnőm úgyhogy itt volt kb. fél egyig. És mivel november 4-én megy majd haza addig tuti elhalálozok végkimerülésben. Hozott nagyon szép rucikat és egy tök jó pulcsit a csajoknak. Persze egyet-egyet mindenből. Mármint értitek. Szóval kaptak egy törtfehér színű szép kis kardigánt is, megoldodott a kereszetlőkabáféleség problémája. :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Edith,
én is azóta vagyok ilyen "okos", mióta kétszer levittem az Ádámot a dokihoz, mikor náthás lett. Azt mondta, amit a Márti és Julcsi is írt, legyengül a fogzásnál az immunrendszer, ezért jön a tokonykór.
Nincs semmi komoly (általában), orrcsepp, orrspray és minden ok.

Julcsi, nem baj, akkor szorítok még egy hétig. :lol:
A puszit átadom! :P Köszönjük. :wink:
És igen, a Márti a topic ruhabeszerzője! :wink: :lol:

Márti, az azért nem rossz, ugye? Mármint a 1/2 7-ig alvás. Az éjszakai kelés már nem annyira. :?
De nálunk is ez a helyzet, 2x vagy 3x kelt. De mit tudom én már, miután minden éjszaka kelünk, már nem emlékszem, hogy ma kelt 2x, vagy tegnap? :?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Én ennek már örülök, hogy fél 7 körül ébred fel , vagyis akkor reggelizik...az ébredés meg majd csak elmúlik egyszer remélhetőleg!!!!!

Julcsi:jó neked, hogy van egy ilyen beszélgetős, régi barátnőd...irigy is vagyok :oops: :lol: !!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Köszi a pirospopo tippeket, szerencsére ma reggelre jobb lett a helyzet, bár még mindig egy kicsit látszik. Tegnap este a popsilevegőztetéskor kicsit megfújogattam a kiscsávó fenekét, azt a kéjes fejet látnotok kellett volna...
Edith: Egyébként valszeg valóban összefügg a fogcuccal - tényleg többször van mostanság naponta széklete, de nem olyan hasmenéses, csak lágyabb a termés.
Csak jönne már az a fog!

Ádámot üdvözöljük a 7 hónapos nagyfiúk körében!

Most ennyi voltam, Samu sírdogál, nem megy az elalvás, pedig kiba álmos - megyek segíteni...
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Jöttem boldog 7. hófordulót kívánni Ádám babának, meg puszit küldeni mindenkinek. Nem vesztünk el, meg olvasok is, de most megint nem nagyon megy az irogatás ezen a sötét monitoron. Egyszer majd csak veszünk másikat, és akkor bekapcsolódok rendesen. 8)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én a borítékot a párom nagypapájának elnézem, mert nyolcvan valahány évesen, elhiszem , hogy nem egyszerű dolog ajándékot nézegetni a dédunokáknak!!!!! :shock: :lol:
Azt szeretem, ha felhívnak és megkérdezik minek örülne, de azt sem bánom, mint most a nővéremékkel csináltuk, hogy mi megvettük a Freddie szentjánosbogarat és ők kiegyenlítették a számlát!!!! :wink:
DE anyámtól nem szívesen fogadom a pénzt, mert ő csak lusta és nincs kedve ilyenekkel foglalkozni!!!!! :evil:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Egy pár kép:
együtt fürdés:
Kép

nem lehet elég korán kezdeni:
Kép

Szoni belőtte Zsombi séróját:
Kép

huncutkáink:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti: mi az a csodaülőke, amiben Zsombi a kádban tanyázik? Mi még kicsi kádban fürdetünk, illetve apával már szokott Samu együttfürdeni aa nagykádban is, de egy ilyen biztos hasznos dolog lehet - gondolom nehezebben dől el benne :) Épp mostanában akarok beszerezni csúszásgátlót, de ez a kép alapján tetszik.
Egyébként nagyon jók a képek, édesek a gyerköcök!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


És nem is meséltem: Samu az éjjel 9 órát végigaludt - ilyen nem volt már több mint egy hónapja! Este 8-tól 5.10-ig szundizott, és aztán még sikerült ráhúzni bő másfél órát - tök jó, visszatért a remény!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi!

Piros popóra jó még a langyos vízzel való lemosás minden peluscserekor, majd valamilyen gyógykence a fenekére.

Barbi!

Köszöntöm szépszemű Ádámot a 7. hónaposok körében.

Márti! Én is utálom a borítékot Anyóstól, mert tudom, hogy lustaságból és leszarásból csinálja. Annyi esze sincs, hogy szétnézzen egy bababoltban, és ötletet merítsen. Azt mondja, hogy mindenük van, minek vegyen még egy játékot. Hát, erre felmegy a pumpa bennem. Én örömet akarok szerezni a gyerekeimnek, és addig megyek, amíg megtalálom azt, aminek örülne, bármilyen kicsi dolog is. Már most nézelődöm, sőt gyűjtöm a karácsonyi ajándékokat. Barnus Play mobilos állatkertre és VUK-os harisnyára vágyik, Virág Fisher Price tologatós játékot fog kapni. Anyós meg megkapja a borítékját!!!

Komolyan, csak ámulok és bámulok, milyen szépek a gyerekeid! Hogy csinálod, hogy mindig mindkettő egyszerre néz a gépbe? Nekem a páros képek nem igazán jók, valamelyik mindig elfordul. Zsombit mikortól tetted be a kádülőkébe? Én is veszek egyet Anyós borítékán!!! :)

Milyen kiscipőt vettél a topicosoknak?

Julcsi!

Nálunk eleve vasárnap nagyon szar idő volt, a templomban meg ku@@a hideg. A szertartástól én többet vártam, 10 baba volt, nagyon kevés volt a szék az oltár előtt. Leülni csak a keresztanya ülhetett, keresztapa a szék mögött állt, szülők hátul a padsorokban. Alig tudtunk videózni és fotózni a tömegnyomortól. A pap hadart, és száguldozott a gyerekek között. Sajna nem éreztem azt a meghittséget, amit szerettem volna. Egyfolytában azon aggódtam, hogy a hülye picsa keresztanya megfertőzi e a lányomat.

Edith! Kriszta hogy van?

Timi! Mi volt a fejlesztőpedagógusnál? Kaptatok már választ a beszédkésés okára? Egyébként teljesen jól hall? A barátnőm gyereke is későn kezdett beszélni, és kiderült, hogy hallása gyenge.

Még nincs jele hányós betegségnek, most Barnus oviban, remélem, nem lesz gond vele sem. :)

Csajok! Ti már adtok babapiskótát (van a dm-ben tojásmentes) vagy kiflicsücsköt a babáknak?

Vettem ma Rossman-os sensitive popsitörlőt, 299 FT. Én eddig is azt használtam, nekem nagyon bejött és nem utolsó sorban olcsó. Még Barnus fenekét is azzal törlöm.

Ja! És Hipp bébidesszertek is olcsóbbak!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Évi:akkor most túl aludtad magad ugye????!!!! :shock: :lol:

Zsombi elég hamar kinőtte a kiskádat, aztán hol velem hol az apjával fürödtek a gyerekek, de nem volt valami kényelmes.Ez fürdető karika a Zsanditól vettük át, mert nekik nem fog kelleni , mert nem csinálják meg idén a fürdőszobát, jövőre pedig már nem lesz rá szükség!!!!! :wink: Nekünk nagyon bevált, néha igazgatni kell benne a kiskrapekot, mert lecsúszik, meg a háta mögé szoktunk 1 kis törölközőt rakni, hogy ne nyomja meg a hátacskáját.
De szereti nagyon a Zsombi is!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi!

Ügyi Samu! Elhozhatnád a lányomhoz alvást tanítani! :lol:

Mai éjszakánk Brrrrrrr....... volt.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ma megyünk mi is a Rossmannba, mert összegyültek a pontok és kell pár háztartási vegyiárú vagy hogy mondják!!!!
Edit:a Zsandi hozta az ülőkarikát , az ugye október elején volt, na azóta használja a kiskrapek!!!
Fényképezés:Szoni általában szereti ha fotózom, meg is nézi a végeredményt és amikor ő rám néz kiadok valami hülye hangot magamból, na arra Zsombi is kíváncsi mi romlott el az anyájában így sikerülnek a fotók!!!! :wink: :lol:
A keresztelőt sajnálom, hogy ilyen tömegnyomorosra sikerült :( , nálunk nem volt másik baba így nagyon jól éreztük magunkat és én komolyan valami nagy boldogságot éreztem...mondjuk egész nap jó kedvem volt, de az valami csudajó érzés volt, mikor a templomban voltunk!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi, Andi, köszönjük szépen.

Andikám, az overáll: rajta vagyok az ügyön. :lol: Azt már megbeszéltem a csajjal, hogy nov. 13-án szül (elvileg), fia lesz, úgyhogy jó is lenne. Csak még megvárnák, hány cm lesz a baba, mert ugye nehogy jóval hosszabb legyen.
De szerintem, ha addig találsz valakit, add oda neki. Legfeljebb ha nem, és a baba méretei jók lesznek, akkor legkésőbb 1 hónap múlva megveszik.
(na, ezt most jól össze-vissza írtam, remélem érted a lényeget :wink: )
Csak agyilag-lelkileg nem vagyok a toppon, kiscsaládom kicsinál.

Márti, édesek és nagyon szépek a gyerekek. De ezt már mondtam ezerszer.
Úgyhogy most kitérek Zsombi sérójára. Már ilyen hosszú a haja? Az Ádámnak szerintem 1 évesen sem lesz ekkora. Jót derülök, mikor írjátok, hogy a gyerekek haját már vágni kellett. :lol:
Mi legalább a fodrászon spórolunk.
Az apja talált egy babasampont az Ádám szekrényében, megkérdezte, hogy ezt miért nem használjuk? Erre én, minek?
De anyukám szokott bíztatni, nő a haja, ő látja. :wink: Csak mivel szöszi, alig látszik. De a mama elfogult. :lol:

Évi, remélem ez az éjszakai alvás így is marad, nemcsak egyszer hagyott pihenni! :lol: :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, mire leírtam, megint egy csomót írtatok.

Edit, neked is köszönjük szépen. :lol:
Nem is mesélted, eszik már Barnus az oviban? Vagy még mindig nem?
Ja, és hogy hol alszik Virág azért is kérdeztem, hogy ha veled egy szobában, akkor legalább nem kell szobákon át botorkálnod, mikor éjjel kel.
Nálunk is velünk alszik az Ádám, de így is kivagyok, hogy hozzá rohangálok éjjel. :?
(főleg, ha oda is érek, és nem a két ágy között landolok :lol: )

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit: ja báránybőr mamuszt vettünk a piacon.Belül is jó bélelt azt mondta a bácsi, hogy zoknit sem kell ráadni :shock: , ja aztán majd kilóg -10 fokban a bokája!!!!! :roll: Aztán eszembe jutottak a Barbiék meg a Julcsiék, de persze a csajok méretében nem volt fehér, de megdumáltuk a nénivel, hogy van még anyaga és csinál szombatra, így vasárnapra meglesz a keresztelőre.És szerintem olcsó:1400 Ft, mondjuk csak bebújós, de adott hozzá színben illő cipőfűzőt azzal meglehet kötni a bokájánál!!!!Már csak ezért is érdemes volt kimenni!!!! :wink:
Ha még valakit érdekel szóljatok!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Jó ez a topikélénkülés!

Barbi: hát nekünk sem kell egy ideig még a fodrászon aggódnunk! Bár a sajátomon lassan aggódni kezdek, elég borzalmas, ami a fejemen van frizura gyanánt...

Márti: kérdezted, h mit használunk popsikenőcsnek- mi azt, amit a dokinéni felír (kemény 49 huf-os a cucc, a frappáns "unguentum neonatorum" névre hallgat és eddig tök jó volt), illetve az ún. Vöröczki féle popsikenöcsöt, ezt anyu szokta hozni, mivel a mi gyerekkorunkban ezt használta mindenki a szülővárosomban. Tényleg jó - szerintem most ettől enyhült a papsi pirossága. Vöröczki egy gyerekorvos volt a hetvenes években Dunaújvárosban, ő kísérletezte ki ezt a krémet, és iszonyú népszerű azon a környéken azóta is. Ez 300 huf körül van.
Na, most csináltam neki egy jó kis reklámot... Bár nem hiszem, hogy emiatt bárki közületek felkerekedne :)
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Barbi!

Én egy szobában alszom a csajjal, Ő a saját ágyában kezdi, hajnalban mellettem köt ki.

A felső foga már majdnem kint van. Mára laza a széklete is. Remélem, ez csak a fogzás jele. Az az érdekes, hogy Barnusnak ilyenkor már 8 foga volt, és irtó gyorsan nőttek ki. Virágnak pedig már hónapok óta szarolnak a fogai, de áttörni nem akarnak.

Csajok! Valamelyik nap elvittem Virágot a fogorvoshoz! Az alsó két fogán belül függőleges barna csíkok voltak. A fogdoki azt mondta, hogy ez nem szuvasodás, hanem valami baktérium van a nyálában, az elszinezte, ha nagyobb lesz, lepolírozza. És ez csak esztétikai hiba. Egy hete egyáltalán nem adok neki teát, csak vizet és tegnapra lementek a csíkok a fogairól, teljesen fehérek. Valószínű, csak a tea szinezte el. Milupa gyümölcsös és édeskömény teát kapott. Egyúttal Barnust is megvizsgálta, teljesen ép mind a 20 foga. A váróban egy nő megszólt, minek viszem fogorvoshoz az ekkora gyerekeimet. Mintha lenne köze hozzá! Én meg azt mondtam, ha tehetek valamit a rossz fogak ellen, azt még időben meg is teszem, hogy ne kelljen itt ülniük protkóra várva. Na többet nem is szólt! Le voltak csiszolva a fogai, koronára várt a hölgy.


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti, engem érdekel a báránybőrmamusz. Le is mértem Samu lábméretét - nem volt egyszerű: 10 cm most a nagylábujjától a sarkáig.
Milyen szín van? Bár ez a legkevésbé fontos... Ami érdekes inkább, hogy tudnál-e nekünk is szerezni (nem nagyon problémás?), és ha igen, hogy jusson el hozzád a zsé (esetleg át tudom utalni), és hozzám a mamusz.
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:szívesen megnézzük, ha megyünk szombaton, Zsombinak sötét barnát vettünk, Ádámnak fehéret, de volt még szürke is azt hiszem, meg rózsaszín de ez gondolom érdektelen a Samu szempontjából!!!!! :wink:
Ádámnak 19-est vettünk , az ő lába 9 cm ezt ha lemérem kb. 12 cm , de ugye belül bélelt, meg a zokni, harisnya meg minden.
Zsombinak 11 körül van a talp mérete :shock: , így neki eggyel nagyobbat vettünk, az kívül 13 cm.A csajoknak is ezt a nagyobbat kértem a nénitől!!!!
Nem kell utalgatni pénzt, ha jöttök 4-én akkor is jó, ha nem akkor elvisszük mikor apukámhoz megyünk, már rég esedékes lenne :oops: .Ő is Csepelen lakik, majd megdumáljuk!Csak döntsd el melyik méret legyen.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti & mamusz: teljesen jó a nov 4, és valamelyik sötét színre szavazok (barna/szürke mindegy) - És nagyon szépen köszönöm előre is!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:és melyik méret legyen????
-19-es aminek a talpa 12 cm vagy
-20-21-es aminek 13 cm-es?????

Mindenki kidőlt????? :shock:
Zsuzsi:nagyon eltűntél!!!!! :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Szombaton beszart a gépünk. A Ferkó egész hétvégén csinálta, mert nem lehetett tudni, hogy mi romlott el benne.
Ma meg nagyon zűrös napunk volt. Reggel még minden oké volt, de aztán úgy bealudt, hogy minden kajával csúsztunk 1 órát. Ez még nem is lett volna baj, de megint alig eszik.
Most este meg olyan zizi volt, hogy majdnem egy órába telt még elaltattam, pedig máskor max. 10 perc alatt beájul.

Délután itt volt a legjobb barátnőm, olyan jó volt egy kicsit „felnőtt” dolgokról beszélgetni. :D

Mi külön szobában alszunk, kb. 1 hónapos kora óta. Így nem ébredek fel minden mocorgásra. :oops:

Hajvágás: én nem szívesen vágnám le a Szandi haját, de ki tudja, talán egyszer rászánom magamat.

Barbi: Ádámnak boldog hófordulót kívánok!

Edit: nagyon szép Virág baba!! Sajnálom, hogy ilyen rossz dolgok megzavarták ezt a szép napot.
A fogorvoshoz járással teljesen egyetértek, inkább megelőzni, minthogy később baj legyen.

Márti: még mindig gyönyörük a gyerkőceid!

Ja majd el felejtettem, cipő ügyben: ezen az oldalon van egy méret táblázat
http://www.bebicipo.hu/merettablazat.asp

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Krisztának, úgy néz ki, a foga jön, mert ma elég szörnyű napunk volt. Nem aludt rendesen és mindig csak keveset, felsírt sokszor, legtöbbször álmában is nyögdécsel. Nem is evett rendesen, ellenben mindent rág, tömköd a szájába. De az orra is folyik rendesen, alig győztem porszívózni, főleg estefelé.

Amikor István hazajött, kimentünk anyósomékhoz, és fél 12-kor érkeztünk haza, mert István a barátaink házánál dolgozott, és kicsit többet maradt. Kriszta pedig 10-kor megébredt az alvásából, amit a hasamon töltött, így mire hazaértünk pont jól elálmosodott. Fürcsi elmaradt, jött a prszívó, kajcsi, Panadol, és már aludt is.
Én meg nem jön, hogy átmenjek a másik szobába, hátha fuldokolni kezd a drágám és nem hallom meg. Valósínű, ide költözök egy takaróval, de az elég rossz lesz nekem. De nem érdekel.

Képzeljétek, miután megébredt, még mindig ott szórakozott rajtam, én meg egy almát ettem. Ő állandóan nézett nagy komolyan, ahágnyszor haraptam egy falatot. Egyszer arra gondoltam, hogy odatartom neki az almát, lám, mit csinál, hát mit csinált? Elkezdte enni. Csak amúgy sercegett a gyümölcs a két kis foga alatt, anyósommal csak pislogtunk. Megfogta a kezemet és nem engedte, hoyg elvegyem a szájától. Nagyon sírt, ha megtettem, még azalatt is, míg a meg nem kezdett felét lehéjaztam. Rendesen harapdált a lányom magának kis falatkákat. Vagy kétszer köhécselt, de fulladozás egyáltalán nem volt. Pedig féltem. JAj, azt látni kellett volna, milyen extázisban volt! Még nem láttam iylet.

Ne haragudjatok, de most nem tudok válaszolgatni, reggel, ha lesz erőm, és Kriszta is hagyja, mg jövök, de most már illene egy kicsit pihenni, mert ki tudja, meddig tehetem. Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Köszönöm az ügyintézésed overallal kapcsolatban! Most úgy néz ki, hogy eladtam a másikat is, legalábbis megbeszéltem egy csajjal, hogy kell neki. Abban maradtunk, hogy utalja a pénzt, és majd ír, ha sikerült. Persze biztosnak majd akkor kiáltom ki, ha ez megtörtént, de elvileg eladtam.
Ha mégsem, és az ismerősödnek mégis kellene, akkor majd megügyezzük, addig talán itt is kiderül, hogy mi újság.
Mégegysze KOSZI!

Andi
Kép
zsandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?