Új privát üzeneted érkezett!

Fanni, gyertek bmikor. Ezt írtam még legutóbb is,.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvi, nagyon sajnálom Apud-féle dolgot!
Vendég
 


Na, ma én rontom itt a levegőt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilyenkor meg nincs itt senki! Tuti miattam.... :shock: :lol:

Bár moat megyek dolgomra. Kéne zsömlét csinálnom, aztán takarítok lent, majd főzök, aztán meg kéne menni Tb-ba vagy állatkerteb.... :?
Hmmm, inkább éllatrkert, de akkior nem lesz pénzem.... :roll:

Megszívtam, mert nekem anno azt mondták (TB-ben), hogy ugyanannyit kell kepjak Lillus után is múint Bibu után....Na ja! Én kis hiszékeny!!! Egy 10-esel kaptam kevesebbet. :evil: :evil: :evil: Nagyon pipa vagyok!!!!Azért ez így f...xa lesz!!!! :evil: :evil: :evil: :roll: Na mindegy vmelyik nap ISMÉT bemegyek, így 4hónap alatt vagy 200.*-ra....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Ja, és a gyerkőcömnek kell vennem játszi dolgokat! Lehet ma megveszem. Vaterán láttam műnyanyag csúszdit 5-ért. Új. Meg kéne ilyen mászókáés csúszda, de az 30. :? Most sok nekem. :cry: Pedig Bibunak az jön be. Ha a Tescoban meglátja nem lehet onna lerángatni. :roll: A biztonsági Őr is "kedvel" minket! Legutóbb ezt a Sparban művelte, majd lefeküdt a földre. :roll: Mi meg otthagytuk.... :oops: De abba is hagyta és futott utánunk...bizti mondták az emberek, hogy milyen szülők, de majd meglátjátok milyen hiszti. Totál kezelhetetlen!!!

Apropó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MIKOR TALIZUNK VÉGRE???????? Én kivitetem magam Faniékhoz is, ha ezen múlik (mármint gondolom, hogy nem miattam nincs tali.... :lol: , csak, hogy már bhova elvitetem magam csak talizzunk)!!!!!
De lehet nálunk is, én is szívesen válalom. Van kis medence, nagy medence. Fű mág mindig nincs, helyette a gaz nőtt ki. Lesz homokozó és csúzsdi. Bár ezt még max. csak Andit és Beát izgatja... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagy menjünk vhova????? Vagy legyn már vmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Olyan kivi vgyok rátok!!!!!!!


Na, megyek, nem rontom a levegőt, kéne hasznosnak lennem.... :oops:
Vendég
 


Ja, Fanni, gyere!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ma gomba éa cukkini lesz párolva! Én azért csinálok hozzá pipi combit, de van vega kajám... :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Na, tényleg megyek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vagy mégsem????? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

A képek nagyon jók Andi.

Pankának boldog 6 hós fordulót.

Mi még az őszibarackot meg az almát kóstoltuk meg csak. Nyammogott.

Most viszont megyek, mert Jázminnak megy a hasa és viszem a dokihoz. Itatom mint állat, remélem nem kell kórházba mennünk.
Nem értem mitől, pedig tisztaság van, mindent kifőzök.....mellem mosom :S

Kép
Vendég
 


Eszti, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bár most,hogy én itt vagyok,te már tutira elmentél mégis... :( :D

Köszi a köszöntéseket,az én kis "ünnepeltem" olyan szenvedést levágott már reggel héttől,hogy az összes hajam az égnek állt... :evil:
Imádom,mikor semmi nem jó neki...se az ágyában,se a játszószőnyegen(pedig az a kedvenc helye),se a hintájában,se a kinti ágyában...sehol...ja,a kezemben jó lenne,ha sétálgatnék vele fel-le és mutogatnám neki a dolgokat,meg bámulhatná magát a tükörben,de ezt meg én nem szeretem hosszútávon...
Végül aztán énekeltem neki és hogy ne kelljen hallgatnia,gyorsan elaludt... :lol: :lol: :lol:
Szerencsére azért ritkán ilyen kiakasztó....

Andi,szépek a lányok,változatlanul! :lol:
A neteddel lövésem sincs,mi lehet,ilyet még nem is hallottam... :shock:

Eszti,a zsömit meddig kell sütni?
Vagy úgyis észreveszem,ha már jó? :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Anna,most látom,hogy írtál közben...szegény Jázmin! :( :( :(
Remélem,semmi komoly...írj majd,mit mondott a doki!
És ne hibáztasd magad,miattad biztos nem lett beteg,egy bacit vagy vírust bárhol,bármikor benyalhat,sajnos...

Én,megmondom őszintén,már csak hébe-hóba sterilizálok. :oops:
Hetente egyszer maximum,ha eszembe jut,bedobom a mellszívót meg a cumisüvegeit...nem nemtörődömségből,csak már feleslegesnek tartom...nem akarom,hogy az immunrendszere nulla legyen,mert nem találkozik semmivel... :roll:

piki
 
 


Nem tudom mi történt, de Bazsu lassan 2 és fél órája alszik, egy kis szopis megszakítással! :shock:

Gyógypuszi Jázminnak!! Írj, hogy mit mondott a doki!

Eszti! Ma sajnos nem jó, de a hét második felében bármikor!!!! :lol:
Csak mondj te valami dátumot, nem akarok csak úgy beállítani! :wink:
Vendég
 



Holnap, holnap után nem jó, de amúgy bmikor!!!! :lol: És ezt most komolyan mondom!!!!!!!! :D :D :D :D

Marcsi, igen, észreveszed. :wink: Mondjuk ne fekete színig süsd... :lol: :lol: :lol: :lol: Na jó, de nem hagyhattam ki!!!Bocsi!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én olyan közepesen barnáig szoktam sütni. Kb. 15perc????Nem tudom biztire...
Na, ma túl sütöttem,mert barinőmmel csacsogtam közben telefonon... :oops: :oops: :oops:

Anna, mennek a gyógypuszik!!!! Szegény Jázminka!!!!

Mi nemsokára megyünk állatkertezni!
Én lekopogom Lillus mostanában egész nyugodt! :D De ez így 4hónap után, azt hiszem rámfért már.... :D
Mi már kostoltunk almát, öszit, banánt és a hülye fejem miatt alma-sbarack italt... :oops: De bírta, így nem lesz gond. Szte, a héten adok neki almát krumplival és lassan jöhetnek a zöldségek. Meg, ha végre már kezdene érni a körténk, akkor az is.
Na, ahogy hallom Bibu egy fikersznyit se alszik... :evil:
Megyek, pakolok!!!!
Vendég
 


sok-sok gyógypuszi Jázminnak! ++++++++++++++++++++

Pankunak pedig boldog fél szülinapot, azt is mondhatnám, hogy Boldog Szü-napot!!! :lol: :lol:

Fanni, Te mint hordozó-mester, melyik vált be a legjobban Neked a 3 közül és miért?

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Mi elég rosszul vagyunk. Főztem kamillateát és hát remélem segít. A kedve jó nagyon. Kitakarítottam reggel az egész házat domestossal. Fel is mostam meg ágynemű csere...ma aludtunk is egy jót délután mivel éjjel kakálta már a semmit szegénykém és kétóránként kelt, de meg sem szólalt. Nagyon aranyos, az új csörgőjével játszik. Az orvosunk szabin van és így sajnos nem jutottunk be a dokinőhöz aki helyettesít, de szörnyű nagyon. 45 percig várunk és senki nem ment be se ki :S nem semmi.
A gyerekek meg ott hánytak :S :S :S :S

A hasfájás teljesen elmúlt ahogyan azt mondták, hogy 3 hósan tovaszáll.

Szilvi nem semmi faterod van :S de az én véleményem az, hogy ne a nejével beszélgess, hanem vele. Ki tudja átadja-e az üzit...nem lehet tudni. Inkább apudnak írj sms-t, e-mailt. És nyugodtan olvashatja a topikunkat :D

Itt mindjárt leszakad az ég.
Andi nem tudom mi lehet csakugyan a nettel. Elég gáz :S

Tali de jó nektek, hogy taliztok. Irigy, irigy...

Köszi a sok gyógy++

Jázmin is hátról hasra fordul és vándorol a kiságyban.

Eszti tényleg gáz a TB.

Remélem nem hagytam ki senkit :S

Csillag ennyi volt már el is tűnt. Lehet, hogy uncsik vagyunk?

Kép
Vendég
 


Csak bejelentkezem, holnap jövök visszaolvasni, Jázminnak gyógypuszit küldünk sokat-sokat!! +++++++ :D

Pankócnak pedig boldog 6 hós fordulót!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Jó reggelt mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Panna este 10-től mostanáig aludt :P :P :P

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Hello-hello

Reni örülök,h jól érezted magad, rendes ember a Szabi,h csinál neked ilyen finomságokat!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi nagyon cukik a képek, szépek a csajok!!! :D :D
A könyvről sajna én nem hallottam.

Amúgy nem izgat,h ha olvassa a topikot, akkor azt üzenem neki, h mélységesen szégyellje el magát,h a férjét a 2 gyereke ellen uszítja, mert biztos erről van szó,és h gondolkozzon el azon is, h amit ad az életben,azt fogja visszakapni, csak véletlen nehogy az ő kölyke is apa nélkül nőjön fel!!!!!!! :evil: Apám meg egy ... ha bedől neki. :evil: :evil: :evil:


Nekem mindegy h kinél legyen a tali, sajnos nálunk ugye anyósék miatt nem lehet :x ,de kivitetem magam akárhova,csak előtte szóljatok, h ha Balázs melózik akkor el tudja cserélni! :wink: :D

Andi végre jó a neted!!!! :D :D :D
De jó,h Panna eddig aludt,bár én sem panaszkodhatom,este fél 10-től reggel negyed 8-ig,és most nem kelt fel hajnalban! 8)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Majd 8-tól fél 10ig, és most megint elaludt, de sztem 20-30 perc és kelni fog.

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Enyimgyerek is alszik már egy ideje,csak elszüttyögtem az időt a főzéssel,de most azért gyorsan bekukkantok,mielőtt felébred. :oops: :D

Talira egyelőre nem tudok mit mondani,mivel nekünk nincs autónk,ráadásul Pankával mindketten rühelljük a meleget,vagy inkább a melegben BKV-zást... :? :(
De ha kitaláltok valami konkrétat,majd próbálok megoldást találni...

Lehet,hogy Andrisnak összejön a meló,holnapra behívták próbanapra! :lol:

Na,eddig tartott az alvás...megyek,előkészítem az ebédjét a kisasszonynak.Paradicsomos krumpli a mai menü. :lol:

piki
 
 


Uhh, de jó _Marcsi!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Drukkolok h sikerüljön a munka! :wink:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Fáj a fejem, sztem azért mert nem ittam ma még kv-t, de nincs itthon tej, és lusta vok kimenni ilyen melegbe a közértbe. :? :?
Meg unatkozom is. Tesóm megígérte h ha felkel,átjön, de lehet eltévedt,mert még nem ért ide! :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Hogy csináljátok, hogy ennyit alszanak a gyerkőcök? Nem tudom, mi történt Pannával, hogy ennyit aludt? Ehhez képest gondoltam, majd farkaséhes lesz: hát ezzel szemben 70 ml-t evett, de utána el volt vele du. 1-ig. :) Persze akkor bepótolta, mert evett 180-at, és most durmol.
Csak éppen Laura nem akar aludni, mindig kitalál vmit, hogy kijöhessen a szobájából.
Apjuk meg itthon van szabin, mert végre rászánta magát, hogy megcsinálja a kerítésünket, nekem meg segíteni kéne neki, de így nem tudok, mivel Laura percenként jön ki. Mondtam neki, ha nem is alszik, akkor legalább feküdjön egy órát csenben.
Holnap jön át anyum vigyázni a két gyerkőcre, főleg Laurára és akkor ki tudok menni segíteni apjuknak alapot ásni. Mondtam, ez is milyen izgi lesz ebben az időben?

Marcsi, irigy-irigy vagyok, hogy már ilyeneket eszik Panka. Már alig várom, hogy Panna betöltse a 4. hónapját és elkezdhessem a hozzátápit. Tegnap este kiflicsücsköt nyalogatott és nagyon tetszett neki. Mondtam, hogy a hozzátápival megvárom a 4 hót és majd akkor jöhetnek a dolgok szépen sorjában.

Marcsi, mennek a drukkok a munkával kapcsolatban :D :D

Szilvi! Az én fejem is szét akart durrani, de aztán benyomtam egy kávét és hipp-hopp elmúlt. Csak nekem nem kellett tejet vennem a boltból, csak a hűtőből.

Ja, hogy meséljek: anyósnak a hétvégén leégett a hűtőmotorja. Áthozta a cuccait a mienkbe. Persze azóta nem főzött semmit sem magának, hanem vagy nálunk evett vagy konzervezett. Tegnap este kapott egy kölcsönhűtőt, amíg nem hoz a szervíz neki másik motort, potom 45 ezerért (amit ahogy megbeszéltem mi fizetünk ki). Erre ma elmegy a boltba vásárolni, amikor már van működőképes hűtője :!: :!: :!: és közli ebéd előtt nem sokkal, hogy nem vett magának semmi ebédrevalót, még konzervet sem, hanem akkor nálunk eszik. :shock: :shock: :shock:

Mondom neki, hogy van rántott hús meg zúzapörkölt, erre közli hogy azok nehezek ilyen melegben. Mondtam neki, hogy ez van, ezek közül lehet választani. Aztán elment haza, erre jön vissza kb. egy óra múlva, hogy akkor ő mégis itt kajálna. :roll: :roll:

Ezek szerint mégsem volt olyan nehéz az a kaja :?: :!: :?: :!:
Szépen megette az ebédet aztán elhúzott haza :shock: :twisted:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Andi,anyósod azért nem semmi,hallod! :evil:

Barátnőm anyósa hasonló kaliberű:amikor barátnőm megszült és hazamentek a kórházból(egy házban laknak),még kenyér se volt otthon,nemhogy meleg kajával várta volna őket.Erre rendeltek maguknak kaját valahonnan,amire aztán az öreglány is felment potyázni...és persze nem beteg,magatehetetlen idős hölgy...közel sem... :evil: :evil: :evil:
Én hülyét kapnék,ha az én anyósom lenne ilyen. :?

piki
 
 


Hallod Andi komoly anyósod van neked is! :shock: :?
Na az én anyósom ma úgy bealudt, h mikor jött haza apósom, csöngetett vagyis már rajta feküdt a csengőn,de nem kelt fel anyós, és mondom jó lemegyek kinyitom megnézem ki az,erre após jött a kertből,átmászott a kerítésen, kérdezi anyóst h mit csinál, hogy tud így bealudni, anyós meg: "nem is aludtam!" :shock: :shock: :shock:

Na és csodálkoztok h mért nem viszem le neki a gyereket :?: :roll:

A múltkor mikor levittem Barnit, elaludt vele anyós,tesóm jött csöngetett arra sem kelt fel,pedig nemrég vettek új csengőt,h meghallja (a régi pedig hangosabb volt de arra sem kelt fel), tettek 1-et a kertbe (nem tudom minek) meg egyet akartak hozzánk az emeletre, na azt sem tudtam szó nélkül megállni,mondtam Balázsnak h ide nehogy feltegyék, vigyék szépen csak le, ne tegyék fel hozzánk, anyád nem hallja, nem pedig mi, tegye a zsebébe vagy kösse a nyakába! :oops: :oops: :oops: :)


Andi ilyen melegben kerítést csinálni? Nem irigyellek.
:( :(

Végül nem ittam kv-t, még arra is lusta voltam, h főzzek 1 adagot, inkább kitakarítottam. :? :lol:

Én nem értem a gyerekem, vigyorog tök jól elvan, és 1x csak elkezd sírni de olyan keservesen,mitől lehet szerintetek??? :(

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Reni, a kendő nagyon bejött, de egy kicsit macerás volt kötögetni és meleg is ezért eladtam, de a következő babánál veszek majd megint, csak akkor már rugalmas kendőt. A babaslinget szintén eladtam, nem tartja megfelelően és kényelmetlen is hogy féloldalas.
A mei-tai viszont szuper!!!!
Vagy most nem ezekre gondoltál? Hanem a három csatos hordozóra, ami nálam volt kölcsön? :roll: Azok közül nem tudom melyik a legjobb, talán a Beco, de a Magyarinda és a Manduca is jó... hát sokat segítettem. :oops:
Mindent összevetve a Mei-tai, a legjobb ár/érték arányban talán.

Andi, anyósod nem semmi..
Te még méred hogy mennyit eszik,vagy tápszert kap? Nem emlékszem.. :oops:

Eszti, nekem ezen a héten már elég sűrű a program. Úgy néz ki eladjuk a házat.. :oops: De mondj egy napot jövő hétre és akkor megyünk!!!! :D

Bazsu 6710g, nem hiába az éjszakai evés hizlal!!!!!! :? :? :?
Ma is fél 1-kor kelt, majd 4-kor vagy már nem is tudom mikor....
Én meg nem tudtam visszaaludni 1-3-ig, a házeladáson járt az agyam. :( :( :( :( :(
Örülnöm kéne, hogy van vevő, de nagyon sajnálom.. :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Irigy a sok alvásért. Bezzeg mostanság rengeteget fent van éjjel Jázmin ugye a pocak miatt. Voltunk orvosnál ma, csak túlette magát és ezért megy a pocak :( Cumisüvegből etettem meg, hogy megnézzem mennyit eszik és 130 ml-t bevert 3X és utána jött a hasi masi. Úgyhogy most már csak szopizás van.

Normaflort ajánlott a doki aki helyettesít. Székletmintát azért kért. Meg vettem Hipp ors 200-at sárgarépa-risz van benne, kifejlesztve külön hasmenéses babóknak! Nagyon issza, bár elég drága 300 Ft-t :S 1 üveg és már a második van kifogyóban, de azóta megállt a pocakfájás. Én a héten elkezdem a hozzátápit egy kis burgonyával és répával, főleg este akarok adni, hátha alszik többet.

Anyósok nem semmik. Mi a keresztelő miatt vagyunk rosszul, hogy kit hívjunk meg :S mert kicsi a lakás. A férjem csak a nagyszülőket akarja, de félek, hogy a tesók megsértődnek!

Reni a férjem a mezőgazdaságban dolgozik és most van szezon (aratás).

Mennem kell...

Kép
Vendég
 


Fanni sajnálom a ház dolgot. És akkor merre mentek? Vagy nem sajnálom, csak azt, hogy Te sajnálod...szóval érted :D

Kép
Vendég
 


Hulla, hulla, hulla vagyok!
Bocsi, ma ennyi telik tőlem... :oops: :roll:

Fanni, nekem bmikor okés jövő héten. Vki jönne még? Mert akkor szavazzunk meg vmit!!!!! :lol: Ja, és mondjátok ki mit nem eszik-iszik olyat ne csináljak!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ma még sehol senki?

Igaz,én is csak beugrottam,hogy lenyugodjak egy kicsit,Panka ma 2x10 percet aludt,már halál nyűgös,de nem aludna az Istennek se. :evil: :evil: :evil:
Sütöttem palacsintát,most meg azzal hergelem magam,hogy nem kéne enni belőle,ha már ekkora méretekkel rendelkezem. :oops: :(

Fanni,nem irigyellek a házeladás miatt,szomorú dolog,alig élveztétek...
Ha így folytatjuk,nekünk nem lesz belátható időn belül...pedig úgy mennék már innen...

Tali nekem attól függ,hogy Andris hogy fog dolgozni,meg mikor megyek barátnőmhöz...estére mindkettő kiderül! :lol:

piki
 
 


Vagyok én is. Jázmin alszik jelenleg.

Már a hasmenés kezd elmúlni a Hippnek köszönhetően.

Marcsi kitartás!

Többiek??

Jázmin vasárnap 4 hós :D

Kép
Vendég
 


Vagyok én is, csak ma megint ügyintézés ezerrel.

Jázminnak jobbulást, küldjük a gyógypuszikat.

Holnap kell vinnem Laurát a Heim Pálba a fülészetre, mert két napja azt vettük észre nála, hogy vagy nem hallja, amit mondunk, vagy teljesen mást válaszol a feltett kérdésre. Azt hittük először, hogy csak hülyéskedik, de mondtam a férjemnek, hogy inkább elviszem a gyerekdokihoz, aki azonnal megírta a beutalót.

Hogy mennyire ismerem a gyerekemet: azt hittem, hogy hülyéskedik és direkt csinálja, erre tessék, lehet, hogy vmi komoly baja van :cry: :cry: :cry: :cry: pedig már kezdtem örülni, hogy nincs semmi baja, erre tessék.
Itt volt ma is anyósom, vigyázott Pannára, amíg odavoltunk a dokinál. Mondtam a férjemnek, hogy anyum holnap úgyis jött volna át segíteni kerítésalapot ásni, de inkább abban segítsen akkor, hogy jöjjön el velem a kórházba és vigyázzon Pannára. Amikor ezt anyós megtudta kicsit kiakadt, hogy ő itt lakik a szomszédban és miért nem őt viszem. Aztán mondtuk neki, hogy hadd én döntsem el kit akarok magammal vinni. Legszívesebben Zolit vinném, de az baromi nagy kiesés lenne neki a kerítéskészítésben, úgyhogy marad anyum. Most megint megsértettem az anyóst, de nem érdekel.

Na, majd jövök és beszámolok, hogy mi volt a kórházban.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Marcsi! Kitartás, már nemsokára vége a mai napnak és hátha jobban tud aludni Panka, mert elfáradt.
Nekem ma Panna de. aludt kb. 30 percet, azóta fent van, de egész jó kislány, jól elvolt a játszóján és a kisszékében.
Ráadásul Laura sem aludt semmit, úgyhogy már alig várom, hogy fél 10 legyen és aludjon végre mindkét gyerek. Tudom, hogy ez nem jó kívánság, de most tényleg ezt kívánom és én is ágyba tudjak bújni, mert nem volt a legkellemesebb a 34 fokban kint ásni a kerítésalapot.

A nagy meleg miatt majdnem 5 liter löttyöt megittam, fejtem a tejet minden szopi után - ma kivételesen rendes voltam - és ennek eredményeként alig jött le kb. 50 ml, viszont Panna nagyon jókat és sokat evett.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Délután már Pankával se volt gond,pancsiztunk kint,játszott és kibírta estig.Fürcsi,kaja után viszont azonnal kidőlt... :lol: :lol:
Kíváncsi vagyok,meddig... :?

Akinek sok szabadideje van és unatkozik(tudom,vicces vagyok :lol: ), annak ajánlom a Velvet-Poronty-Palkónapló című blogot.(velvet.hu)
Én mindig elolvasom és imádom! :lol:
Most találtam ugyanott "gyerekszáj" bejegyzéseket,szét röhögtem az agyam. :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Ma mivel nincs kocsi így nem tudtam elmenni a piacra, mert messze van, busszal meg nagyon nehéz, mert a hordozó és a kocsi is gatya nehéz, Jázmin meg a kenguruban nem igazán szeret és nem találtam normális répát, így vettem egy univert sárgarépa főzeléket. Nincs benne tartósító meg stb...megkóstoltam elég jó, de Jázminnak nem tetszik a hozzátápi. Úgy üvöltött mint akit szétvernek és amikor közeledett a kanál elkezdte összeszorítani a száját :S azért vettem répát, mert megy a hasa és ettől megáll, de hát így :S :S :S gatya.
Már azt hittem jól megy, mert a répalevet megissza, de ezt nem hajlandó :(

Holnap még próbálkozom.

Amúgy a melegen kívül nincs újság. Holnap védőnő jön hozzánk. Juhhhéjjjjjjjjjjjjj :S
Jövő hét szerdán 4 hós oltás :S kettőt kap :S

Örülök, hogy Panka jobban lett estére a nyügivel kapcsolatban.

Laurának remélem nincs nagy baja. Ne okold magad Andi, nem a Te hibád. Ebben a korban nehéz leszűrni sztem ezeket a hülyéskedéseket, vagy nem hülyéskedéseket!!!!!!!!!
Nincs nagy gyerekem, de azért láttam én is egy s mást!

Szilvi megígérte nekem msn-en, hogy holnap beszámolót tart. Fóton vannak a barátoknál. Irigy,irigy,irigy.........

Kép
Vendég
 


Sehol senki????? Na ne már.

Itt nagyon meleg van, nem tudunk kimenni sétálni sem.

Egy két dolog:

http://velvet.hu/poronty/2010/07/15/fog ... csecsemot/

És egy kis vicc :D

Kép Na mire is hasonlít????

Egy másik topikból csórtam. Bocsi :S

Kép

Kép
Vendég
 


Ezt most olvastam, nem semmi. Nem értem az angolt annyira, de sztem elég ez is :S

Remélhetőleg nem csak ilyen gyerekek vannak a világban :S mivé fajul minden??!

http://velvet.hu/sztori/2010/07/21/rend ... odomuvesz/
Vendég
 


Anna,ha nem kell Jázminnak a répa,nyugodtan próbálj mást.
Vagy csak tartsatok pár nap szünetet és utána add neki újra.
A répát amúgy Panka se csípi nagyon,csak mással összekeverve eszi meg.
Az alma is nagyon jól megfogja a hasát,ha azért adnál ilyesmit.

A ki mire hasonlít poénon sírva röhögtem! :lol:

A többit megnézem később,most ebédet adok az éhezőnek... :lol:

piki
 
 


Bocsi, hogy eltűntem kicsit, de kikészültem az utóbbi napokban. Csajok, ez nemhogy egyre könnyebb, de egyre nehezebb inkább. Igaz a mondás: kis gyerek - kis gond , nagy gyerek-nagy gond. 5 percig nincs el, úgy fel van kapva, semmit nem tudok csinálni.
Kicsit be is depiztem a héten... :cry:

Köszi, Fanni, igazán a mei tai-os véleményed édekelt, lehet rendelek egyet...

Anna, kitartás a hozzátápival kapcsolatban, én majd jövő héten kezdem, kiváncsi vagyok, tocvábbra is kaposgat alma, meg barack levet, az tetszik neki. :D

Tegnap voltunk csípőszűrésen, hálaistennek, semmi gond nincs, egy kicsi torna kell, de már nem kell visszamenni kontrollra sem. :lol:

Ne hari, ennyi telik tőlem most, örülök, hogy végre elaludt, megyek én is hunyni, pedig máshoz is lenne kedvem, csak erőm nem, ja már elég rég történt vmi, kezdek aggódni, pedig látszólag rendben van minden :? :? :? :roll:

Kép
ire81
 
 


Ja, megőrülök, 7.79 a gyerek :shock: :shock: :shock: , én ezt már nem bírom el és miért ilyen dagi? Mostmár 2 hete csak és kizárólag tejcsit kap, csak az enyémet, még a lefejtet sem issza meg plusszabn, méár úgy kellett kiönteni. :cry: Mindjért töltök fel egy képet.

Kép
ire81
 
 


Kép

Kép
ire81
 
 


Na, ez még cuki nagyon:

Kép

Kép
ire81
 
 


Nagyon édi a baba a babával! :lol: :lol: :lol:
Úristen,itt aztán vannak combik! :lol: :lol: :lol:

Panka még mindig csak 6400,pedig eszik rendesen. :shock:
Barátnőm lánya,Hanna 5 hónaposan 8500 :!: :!: :!: és 70 centi...
Az én lányom tán 1 évesen ha lesz ennyi...

Reni,ne izgulj,ha elkezd kúszni-mászni,nem lesz ilyen kis duckó...de ha az lesz,az se tragédia,szép formás baba,osztjóvan! :lol:
Örülj neki,hogy ennyire jó a tejed!!! :D

piki
 
 



Depikörhöz csatlakozom! Én is .... :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops:

Ma megint rohangáltunk a bunkó Tb-ba, de holnap részletesen leírom, mert itthon leszek!

reni, Eszti nagyon kis drága. Bibu is ilyen volt, aztán 6hós korától mindet leadta!!!! bezzeg Lillus alig hízik. Látod, nekünk Anyuknak semmi sem jó.... :lol: :lol: :lol:

Anna, nekem Bibu határozottan nem evett dolgokat, akármit is csináltam. pl. saláta. Lillsu még mindent elfogadott eddig, de holnap kezdjük csak a zöldségeket!
Jók a vicces képek. Röhögtem egy sort!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Megyek, kidőlök!!!
Vendég
 


sziasztok!

akkor én is beállok a depisekhez. Egyszerűen semmihez nincs kedvem és ott a kerítés !!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Laurának "csak" középfültő-gyulladása van mindkét fülében. Szúrni nem kellett, kapott antibiotikumot meg orrcsepet, úgyhogy most azt nyomatjuk.

Ha kicsit jobb kedvem lesz, akkor majd jövök.

A gyerkőcök édesek a képeken.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Mindenki depis, csak én nem :S hm valamit tudok. Ne már csajok!

Az éjszaka kész. Arra ébredtem, hogy valaki ordibál torkaszakadtából az utcán. Férjem felkeltem és kinézett az ablakon a kocsi miatt, mert a ház előtt áll és egy pasas épp beverte a kezét a falba (panel) és lejött egy csaj bőgve........tiszta dráma, de nekem úgy kiment az álom a szememből és persze a kicsi is felkelt, így egy gyors szopi és utána egy óra hosszán át nem tudtam aludni :S tök jó, most meg hulla vagyok.

Reni nagyon aranyos a kis Eszti. Ne aggódj tényleg le fogja ugrálni a súlyt. Örülj neki, hogy ilyen jó az étvágya!

Hála az égnek kezelhető Laura problémája. Ez egy jó hír, hogy nem komolyabb halláskárosodása van!

Jázmin már eszi a répát. :)

Ma megyek a dokihoz a székletminta eredményért. Meg íratok fel a védőnő javaslatára tejpépet, amit 4 hósan lehet ennie. Azt mondta tehéntej van benne, de ezek hipoallergének, nem úgy mint amit megveszel a boltba(Milupa)! Az éjszakai felkelés miatt ajánlotta, hogy lehet, hogy ez segít majd, este tömjem vele jól meg, pláne ha ízlik neki.
Vélemény?

Fanni miért kell eladni a házat? Lehet lemaradtam amikor ezt beszéltük, de nem emlékszem. Nem jó helyen van, vagy drága fenntartani?
Bocsi lehet semmi közöm hozzá, csak látom, hogy sajnálod...

Kép
Vendég
 


Reni, ha Gremesét rendelsz, szólj hogy itt babanetes vagy és kapsz 15% kedvezményt! :wink:
Nagyon aranyos Eszti!!! Már babája is van?? :shock: :shock: :D
Vendég
 


Most látom, hogy nem Reni hozzászólása volt az utolsó.. :oops:

Attól jobb kedvetek lesz ha azt mondom holnap már 10 fokkal kevesebb lesz???? :D
Mert nekem igen! :D

Balázs azóta hízik újra, mióta vagy 3x kel éjszaka... miért nem volt jó nekem a kevés hízás éjszakai alvással????? :oops:

Anna, nem volt muszáj eladni, de megérte.. építünk majd másikat. Most már annyira nem is sajnálom, elkezdtem telkeket keresni. :)

Jövő héten nekem hétfőn és szerdán nem jó a tali, kedd??? többiek?????
Vendég
 


Egy két képecske!

Kép Nyuszimmal

Kép Mosoly

Kép Röhögök

Kép Bekapom

Kép Édibédi

Kép
Vendég
 


Anna!
Jázmin tiszta bűbáj, nagyon édes :) :) A legjobban az ujjas kép tetszik - bár nem könnyű válogatni.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Helloooo

Szegény Laura, szerencsére nincs komolyabb baja,de meg neki a puszi! :D ++++++

Marcsi felvették Andrist?

Anna elolvastam a cikket a 11 éves lányról, hát durva. :shock: :? :?

Reni nagyon cuki Esztike :D:D:D, szerintem se aggódj, most már ha majd kezditek a hozzátápit,úgy sem fog hízni annyit,amennyit eddig, aztán meg kb 2 hónap és már mászni fog, akkor meg lemozogja.

Az én gyerekem sem a soványságáról híres. :oops: :D

Anna szerintem is ha tejpépet adsz Jázminnak,aki nagyon édi a képeken :D :D :D , akkor jobban fog aludni. :D

Nem tudok miről beszámolni, tegnap előtt kint voltunk barátoknál Fóton,tegnap reggel jöttünk haza, és Balázs ment is melózni, délután meg itt volt tesóm meg Barni leendő keresztanyukája.

Nem is írtam, h Balázs felmondott a melóhelyén. :?
Úgy érzi, h tökre kizsigerelik bent, 7000ft kap 1 napra (12 óra melo) tehát 96,000,- 1 hónapra 2 hetente van fizetés, és áll a 400 fokos kemence mellett, kidolgozza a belét szegény, míg a diszpécser ugyan ennyit kap aki egész nap ül a sz.gép előtt, felveszi a rendelést és netezik, ráadásul a főnök beszólt a munkatársának (aki szakács), h nem igaz h nem tud megélni 49e ft-ból 2 hétig???? :shock: Albiba lakik a csávó ami 65e ft havonta,és akkor még nem evett stb...

Szóval egész nap expresszt nézem hátha találok vmi melót neki, aug.20ig dolgozik. :?

Tegnap megkóstoltattam Barnussal a körtelevet. Hát nem volt oda érte,úgy húzta a száját. Ma is adok majd neki 1-2 kanállal, kíváncsi leszek. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: