Új privát üzeneted érkezett!

Györgyi,
jók a fotók! Csodaszép a modell, és jó a gépKép! Mi is néztük ezt a típust, de pont a zoom miatt kellene a 750. A tízszeres az optikai zoomja, a digitális engem sem hat megKép.
Macalány is ott eszik, ahol épp megéhezikKép, már immunis vagyok a nézõközönségre. Az elsõ nyilvános szopi kicsit fura volt, de azóta belejöttünk. Az eddigi legjobb az volt, mikor Anna kenguruban volt a kabátom alatt, és úgy cicikélt. Hideg volt, be volt húzva a cipzár, és csak felülnézetbõl látszott, hogy egy baba van odabent. Beszélgettem egy volt osztálytársammal, aki egyszer csak elkezdett irtóztatóan röhögni, mikor kérdeztem, hogy mi ilyen mókás, mondta, hogy azt hitte, még pocakos vagyok, de egyszer csak olyan cuppogás-csámcsogás hallatszott odabentrõl, hogy rájött, mi a csízióKép.
Akkor a hétfõ jó Nektek? És merrefelé? Nekem az is mindegy, csak jó hûvös legyen! (Pálvölgyi barlangKépKépKép?)

na mostmát tényleg elhúzok, ideje másodszor is megvacsoráznomKép

mégmindigjóéjtmindenkinekKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Zulu
"karácsonyfa alatt ücsörgõ húsvéti nyuszi" KépKépKép

Mi is megyünk Az Operaház fantomjára, csak mi júli 3-án. Anyu már lelkesen fel is ajánlott, hogy vigyáz a gyerekre. Alig várja, hogy kitegyem a lábam otthonról, és lecsap rá Kép

Egyébként most szombaton voltunk esküvõn, a templomira elvittük Danit, tök édi volt, aztán utána szopi, és Anyu vigyázott rá amíg haza nem jöttünk. 5 órát voltunk távol, de annyira hiányzott a Picike, óránként teloztam haza, hogy mi van. De nagyon ari volt, végig aludt, csak a végén kelt fel, hogy bevedelje a 140 g fagyaasztott tejcit cumisüvegbõl. (ettõl is paráztam, mert elõtte még nem is látott cumisüveget, de ráérzett az ízére Kép )

Lementem du. 3-kor a dokihoz, hogy írjon fel KOnakiont, de amikor megláttam, hogy ezren vannak, ráadásul anyukánként 2-4 gyerekkel, akkor szóltam a nõvérnek, hogy hozza ki a receptet, és már tûztünk is haza.

nem tudom, ti hogy vagytok vele, de el tudnék viselni itt a közelben egy hûs hullámzó tengert és belevetném magam Kép

Andi
psandi
 
 


PAlvolgyi barlang-nal en is csatlakoznek hozzatok! Kép Itt lakunk a hegy aljaban. Kép

Gyorgyi, tok jok a fotok! Kép

Urszila, medences szopi KépKép

MAno2, gratu a forgashoz es a tolatashoz! Kép

Gombóc
Gombóc
 

 
 

Segítséééég...vastag csíkban másznak a hangyák a fürdõszobából a konyhán át a spejzba...Azt hiszem lesz egy jó kis programom holnap Kép Spejz rámolás+takarítás...

Uszi tényleg nagyon szipi-szupi...most tervezem, hogy még egy napon fogunk járni.

Zulu,
???Babavíz??? Az egyfajta ásványvíz, vagy egyszerûen csak így hívod a babáknak szánt ásványvizet?
Hajrá digigép. Remélem sikerül hamar.
A 3 óránkénti kelésért nem irígyellek. Lili 8 órát alszik egyben éjjel(csak el ne kiabáljam) Nappal mennyit alszik Anna?

Myssnia,
...lemaradtam...hol fogtok lakni? Elköltöztök Berénybõl? Pedig gondolkodtam már egy ottani talin...na de akkor majd itt...ha egyáltalán Pestre költöztök...Amúgy meg gratula Kép Biztos hepi vagy Kép

Gombóc,
Mosogatógép -5 cm Kép Hülyén nézne ki, ha mégis betennétek?
Hétfõi konduktorhoz megy a drukk.
Gratula a vöröskereszt tagságodhoz! Remélem sikerül jó cuccokat kifognod.

Zulu,
Budai tali nagyon szupi lenne. Csak félek, hogy megint megígérem, aztán nem tudok elmenni, mert nem tudom, hogy van. De ha még emlékszel a telefon számomra, akkor rám csörögnél? Persze azért próbálom követni az eseményeket...

Maci2,
A MOM parkba járunk úszni, 8000 Ft/4 alkalom, 2500 Ft/alkalom. Én eddig egyedül jártam Lilivel, de ma, mikor Apával együtt mentünk, Rákérdezett a pultos srác, hogy akkor a férfi öltözõben is kérünk kulcsot? - Ebbõl nekem az jött le, hogy Apa is jöhetne. Egyébként csüt. délelõtt van. Jövõ héttõl pedig keddenként a Dagályra is szeretnénk járni (ott kedden és csütörtökön este fél 6-kor van). A telefonban azt mondták, hogy egy felnõtt+egy gyerek 1600 Ft/alkalom.
Lili nagyon szereti a vizet, úgyhogy én csak ajánlani tudom. Persze elõször csak egy alkalomra fizettünk be "háthanemszereti" alapon, de végig vigyorogta az idõt. Ma voltunk negyedszerre. Harmadik alkalommal merültünk elõször - utána volt egy kis sírás. Persze csak pár másodpercig...aztán vidáman lubickolrunk tovább...
Úgy tudom, hogy a legtöbb helyen 3 hónapos kortól lehet menni. Amódszert nem tudom milyen. Itt nincs csoportos foglalkozás, hanem mindenki halad az egyéni tempója szerint. Nekünk eddig nagyon tetszik. Ebben a melegben kimondottan jól esik, és Lili is kifárad annyira, hogy napközben is alszik. A Dagályról majd jövõ héten beszámolok, ha érdekel.

Györgyi,
Szóval jobb a Rubin hotel? Mikor van oktatás? Hetente hányszor jártok?
Holnap megnézlek a TV-ben Titeket. Csak jussak akkor a képernyõ elé...
A párod fotós, vagy csak hobby? Apa fotós. Egy gasztronómiai újságba készít kaja fotókat. (És ami a legjobb, és egyben legrosszabb, a kajcsikat itt csinálják nálunk, viszont utána szörnyû kosz van a konyhában)
Tök jó, hogy beraktad ezt az etetõszékes képet. Mindjárt megyek is nyúzni Apát, hogy mi is vegyünk. Eddig azt hittem, hogy csak olyan egyszerû székesek vannak. Paramétereket tudsz mondani róla?
...upsz..de bunkó vagyok...Rékababa egy kis tündérbogyó Kép

Manó2,
Gratula Dorka produkciójához! Kép

...na megnézem mit csinál Apa. Nagyon nagy a csönd...

pusz,

gömb
gombolyu
 
 


Jó éjt, csajok, keden jövök ismét!

Beu és Lõrinc
beu
 
 


kedden

Beu
beu
 
 


Hali Csajócák!

Itten nálunk igen sõtét van, remélem kiadós zuhiban lesz részünkKép

Maci2:
Hová mész te kis nyulacska?
Ingyombingyom táliber tutáliber máliber az erdõbe.
Minek mész te az erdõbe?
... vesszõcskéért.
Minek néked az a vesszõ?
... kertecskének.
Minek néked az a kiskert?
... virágoknak.
Minek néked az a virág?
... jóanyámnak.
Dani, míg szopott, cicin aludt el, aztán szép lassan, fokozatosan megtanult egyedûl elaludni.
Mi a Campona mellé járunk, a Budafok-tétényi mûv. házba. Náluk juli 5.én lesz az utsó foglalkozás, aztán nyári szünet. Itt szombaton van az úszás, 8-5ig indulnak óránként a csoportok. 4 "osztály" van: a kezdõk, ez babótól függõen 10-15 alkalom, a második, itt az elõzõekben tanultak a bemelegítés, ez is babától függ, 1/2 - 1 év. A harmadik, itt már nagyon menõk a manók, és a negyedik, ha már az elõzõbõl is kilóg a gyerek, mert annyira menõ. Úszás oktatást 4 éves kórtól szerveznek. Az óra menete: a parton egy pár perces bemelegítõ torna, aztán csobb a vízbe. Minden "osztályban" külön oktató van, aki magyaráz, megnézi hogy csináljátok a dolgokat, segít, tanácsot ad. Egy alkalom asszem 1500 vagy 2000. A 4alkamas bérlet 4000, ha elõre szólsz hogy nem tudsz menni, átírják. Utólag csak orvosi igazolás esetén. A manónak biciklisgatyó kell az úszáshoz, ezt lehet venni náluk is, 1000 forint. Úszni mehet a babával egyszerre 2 személy, ez benne van az árban, leselkedni ingyen lehet. A módszer nevét nem tudom. Ja, mindkét öltözõben van egy csomõpelenkázó és egy járóka is.

Na, mire begépeltem, elfogyott a türelem, majd még jövök, pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


manó2!

Tudtm hogy a légzésfigyelõvel van baj, nem Dorkával.Kép Sajnálom hogy így jártatok.Kép Nálunk továbbra is szuper a baby controll, pedig az is magyar, és nem a madarász utcai. Pedig Emma már össze vissza forog az ágyban, és mégsincs vakriasztás. Egyedül a szerkezet részét kellet a kiságy szélérõl az ágy mellé letenni, merte gyik reggelEmma a vezetéknél fogva levadászta, és nagy büszkén a zsinórokba belgabalyodva foghadott reggel.

Mi lehet hogy hétvégére elutazom, gondolom ti is, de akkor valamelyik nap felmennénk hozzátok, a klímával kapcsolatbana is szeretnék kérdezni. Most nagyon elszántuk magunkat rá, de csaka mi szobánkban lesz valószínûleg, a nappaliban nem, mertaz enyukám szobája és nki most nincs rá pénze. Remélem azért így is ér majd valamit.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!Kép

Gömb,
az Óbudai Gyémántnak van kifejezetten babáknak készült ásványvize.
Macácska ma egész jól aludt, fél hatkor arra mentem be, hogy Malacka jajgat, Anna pedig békésen matat az ágyában. Szerintem sokszor felkel a csaj, de visszaalszik, de most, hogy ilyen meleg van, biztos szomjas, és azért hív többször.
Tali: megvan a számod, majd rádcsörgök, ha van valami konkrétKép. Már nagyon kíváncsi vagyok Lilikére, biztos komoly nagylány márKép. Uszis képek nagyon jók, ilyenkor sajnálom igazán, hogy nem tudunk menni.
Hangyák: lehet, hogy a mieink költöztek átKép. Eddig 3 féle irtót simán kibírtak, de most Apasas letámadta õket egy Bábolnás csapdával, ez hatott.

Manó2,
gratu DorkánakKépKépKép! LégzésfigyelõKép. De most már biztos nem lesz több gond, Baby Sense nagyon jó, nekünk eddig egyszer sem vakriasztott.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok Lányok!

Esik az esõ!!!!! És csak (!) 28,2 fok van a szobában !!!

Myssnia
Szép helyen fogtok lakni, gratula!!! Bárcsak mi is itt tartanánk....

Beu
Nekem tetszett a doki bácsiKép

Maci_2
Merre laktok? Mi az uszoda mögött és már nagyon unom a környéket, az összes járda kikopott a babakocsinktól Kép

Ezt már megint több, mint egy órája íromKép Miért szeretnek a babák gigakakiban fekve aludni? Persze, elkövettem a hibát, hogy kivettem alóla (már az alatta levõ tetra is olyan volt), naná, hogy felébredt. De már alszik újra (cicin altattam én is Kép)
Tegnap kivasaltam mindent, még a leesésnek induló gombokat is megerõsítettem, de mindez nem jött volna létre, ha ... nincs az a nagy meleg, ami elnyomta Zsombit Kép

Esõ már nem esik, és már 29 fok van Kép

Gömbölyû
Uszis kép szupi!!!
Fúj, de utáltam a hangyákat, de én kiirtottam (vagy elûztem) õket a lakásból Kép

Andi
Dani baba szupi édes Kép
Tenger... biztos jó lenne, én még soha nem fürödtem tengerben Kép (kb. 10 éve álmodozok a Maldív-szigetekrõl, de az nem kismamáknak valóKép)

Úszás
A Pólus Hotelben is van, nem ismeri valaki?

Digigép
Mi nem használjuk a dig. zoom-ot, ki is kapcsoltuk a gépen, Apa a múltkor kipróbálta az újpesti gyereknapon, lefényképezett engem baromi messzirõl, ahhoz már kellett dig. zoom is, a minõség elég rossz lett de kivehetõ. Ja, és egy feketerigót is lefényképezett így, mindjárt megkeresem Kép. Szóval ha távolabbi dolgot akar valaki fényképezni, akkor számít a dig. zoom, egyébként nem kell.

Zulu
Még a télapót csak várja meg az a nyuszi Kép
Én is úgy kipróbálnám az üvegmatricázást, de annyi minden mást is kellene csinálnom, elõször is itt van Apa kardigánja, amihez még hozzá sem kezdtem...

Urszila
Az ördögfióka legyen csak hímnemû KépKép
Koncertet élvezõ Julka KépKépKép

Györgyi
Rékababa egy tündér Kép

Gombóc
Óbuda...
Megírod, milyen volt a vásár?
A tornáztatás biztosan segíteni fog, van egy ismerõs család, ahol a kisfiú koraszülött volt, szülés közben komplikációk léptek fel, valamilyen baktérium-fertõzést kapott a kisfiú, többször újraélesztették ... Mire kiderült, mi a baj, addigra oxigén-hiány is bejátszott, a kisfiú csak a bal oldalát használta (kezét-lábát), de a folyamatos tornának köszönhetõen rendbejött, senki meg sem mondaná, milyen rossz állapotban volt (én láttam Kép) Õ sem mindig akart tornázni, de muszáj volt, ebbõl nem engedtek a szülõk.
Ezt most csak azért írtam, hogy lásd, nagyobb bajban is segít a torna! Szerintem nem baj, ha külön konduktor jár hozzátok, ez az anyuka mesélte, hogy az õ kisfiánál sokkal rosszabb állapotú babák is vannak ott (a szívem szakad meg, ha ilyet látok, nálunk az oviban is vannakKép)


Autoimmun betegség: nekem is van egy, amikor Szandival voltam terhes, akkor "szereztem", az enyém állítólag ártalmatlan Kép (egy barátnõmnek SM-e van, akkor inkább az enyém)

Én is úgy szeretnék talizni ....

Volt valamelyikõtök babájának könnycsatorna átmosás? Milyen az? Nekünk érik egy Kép. A Kaska-féle talin volt elõször begyulladva Zsombi szeme, akkor egy nap alatt elmúlt, most jött ki megint, szombat óta törölgettem, már szemcseppezünk, de javulás semmi Kép

Na, elhúzok innen, mert már nagyon negatívba hajlok (vasárnap anyós-látogatás Kép)
Lemegyünk sétálni Kép, hátha nem ázunk meg Kép Én már nagyobb nem leszek, esetleg vastagabb Kép

Pusssz Kép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Hát, nem sok különbséget látok, pedig ez jó messzire volt Kép
Kép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Itt vannak a balla-balla-s képek:

Kép

Kép

Kép

Éhes a banda, ezért megyek is.
Majd még jövökKép

Heni
heni1979
 


Sziasztok!

heni!

Jój gondoltam, nincs nagy különbség a miénk is így néz ki, csak akeret repülõ formájú, éds van rahta egy csörgõ meg egy propeller.Kép nagyon édes Dorina. Majd én is próbálok képeket csinálni. Mondjuuk Emma csak 1 hónapja kapat, 7 hónaposan, így azonnal olyan ugtrálást végzett benne, meg tekergeti össze vissza, becsavarja magát aztán felemelia lábát és kipörög.Kép

Toffi!

Mi az aza autóimmun betegség? És hogy lehet terhesség alatt "beszerezni"? Én még sose hallottam róla.

Myssnia!

De jó lesz neketek hogy ilyen szép helyen laktok! Sajnos nekünk esélyünk sincs semmire, tavaly végigjártunk minden hitel lehetõséget. Mivel nekünk csak egy lakótelepi 3 szobásunk van, és ráadásul ebben anyukámmal lakunk, nekünk nem adnak annyi hitelt hogy egy normális családi házat kifusson itt Pesten. Annyit meg végképp nem adnak hoyg egy külön kis lakást vegyünk anyukámnak pl, még akkor sem ha leterheltetjük a miénket. Én nagyot csalódtam tavaly ebben az egész hitel rendszerben, leginkább azoknak segít akinek amúgy is van, tisztelet a kivételnek.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó!

Dorina is ugrál benne rendesen, igaz csak föl-le.
Azért sikerült a 12 képbõl ez a három, mert a többi homályos lett az ugrálás miattKép

Heni
heni1979
 


Heni!

Emma már közlekedni is próbál benne. és így amennyit enged a madzag halad is.Kép Olyan édesek, pedig van aki ezt is kalodaipari terméknek tartja, de nahyon élvezik a babaák. Én egyébként meg vagyok gyõzõdve róla hogy a bébikompot is élvezik, csak annyira mondják hogy káros, meg félek is a küszöbön borulástól hogy nem vettem. Most meg már csak megtanul hamarosan mászni a lelkem.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hahó!

A gyerekem, ahogy megenyhült az idõ, reggel negyed 9-tõl egész mostanáig ordított. Most hajszárítós nyugtatás folyik, azért nem ordít KépKépKép A tieitek hogy bírják???

Az még érdekelne, hogy kispapáitok mikorra járnak haza, mennyit vannak a babával. Extrém igényem, hogy ha hétkor fürdik a gyerek (mert egyelõre nem tudtam késõbbre tolni, fél héttõl már nyûgösen ordít, és ha elaltatom nagy nehezen, akkor hajnalig fel sem ébred), akkor jó lenne, ha hatra haza tudna jönni legalább hetente kétszer? A hétvégék olyanok, amilyenek, errõl már írtam Kép

Eléggé el vagyok keseredve, õ meg csak méltatlankodik, hogy ha munka után hazajön, akkor semmit nem tud elintézni. Szerintem jobb szervezéssel lehetséges lenne.

Fú! Bocsi a nyomoromért, hiszen Julcsi egészséges, boldog baba (az ordítós napokat kivéve), és tök nyavalygás, hogy ilyeneken sírok, csak már ugye hónapok óta nem tudom magam kipihenni, és reményem sincs, hogy majd egyszer, majd jövõ héten stb. lesz két olyan órám, amikor nyugodtan alhatok délután, mert nem azt kell fülelnem, hogy felébred-e a baba, hanem elviszi sétálni. Nem hiszem, hogy kötelezõ lenne babysitterre, ismerõsre bízni a gyerekünket azért, mert az apja nem hajlandó tudomásul venni, hogy már nem csak ketten vagyunk.
Hallottam én már sokat, hogy a gyerek nagyon megviseli a kapcsolatot, és tudom, hogy biztos én is többet tehetnék azért, hogy ne veszekedjünk folyton, de már annyira kimerült vagyok, hogy csak nyûglõdöm én is.
És nem a vizsgák miatt van, mert azokra alig készülök.

Bocsánatot kérek azoktól, akik nálam nehezebb helyzetben vannak, hogy ezt a hülye nyafogást el kellett olvassák, de nekem jólesett kiíírni magamból.

undokul nyafogó Kangi és hajszárítózenére végre elcsendesedett Julcsi
kangi
 
 


BeuKép
Zugló nekem is nagyon tetszett volna, de ott jóval drágább lett volna, és ez amúgy is tetszett. Biztos rosszul írtam annak idején,hogy mikor megyek dokihoz, mert a jövö hét az valid.Kép

AndiKép
Tündéri a baba!

VirgaKép
Hajrá! Mire jutottál az éjszaka? Kép

Zulu
Fodrászkodás Kép

Gombóc, Maci_2Kép
Ezt választottam:A/I-06
Födszint, ahonnan a gyerek már nem tud lentebb esni, és van egy kis elkerített füves rész, ami szintén jó. Déli fekvésû. Lehet, hogy egy pici variálás lesz még az alaprajzon, hátha lehet praktikusabban kialakítni.

GyörgyiKép
Húúú de rossz lehet a tengerpari ház. Kép Szóval apája új-zélandi? Az klassz. Nekem a tiniszerelmem dolgozott ott egy fél évet, de már hazajött. A mûsört megnézem. Kép Réka továbbra is édes, még midnig szép!!! Még jó...
És nagyon tuti az etetõszéke is.
Ja, amúgy kérdeztem, - csak nem voltál 1-2 napja - hogy kinél szültél, mert én is a Jánosban voltam. (Ha jól emlékszem írtál a Jánosos topikba is, nem?)

Manó2
Biztos eleged van már a légzésfigyelõkbõl... Szerintem már Te sípolással álmodsz.
Gratulálok Dorkának a forgáshoz, nagyon ügyi!

GömbKép
Csak átmenetileg lakunk Jb-ben, mivel Pesten laktam, és ott is dolgoztam. Amíg nem készül el a lakás, addig Jb-ban maradunk, ami még kb 1 év. Taliban benne vagyok, nekem bármikor jó.Kép

ToffifeeKép
Könycsatornamosás Kép

HeniKép
Szuperek a képek! NAgyon édes

ManóKép
Nekem is az a szerencsém, hogy egyéni vállalkozóként nem minimálbérre jelentettem be magam 1 évvel ezelõtt. Ennek köszönhetõ, hogy több hitelt tudok felvenni.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kangi
Szerencsére Szilárd nem sírós, nappal semmi gond nincs vele. De én is hulla vagyok, mert szinte alig aludtam. 8-kor elaludt, ébredt: 10-kor, éjfélkor, 2-kor, 3-kor, 4-kor, 5-kor amikor fél 6-ig játszott, utána vérérvényesen 7-kor felébredt. Ennyi erõvel azt is írhattam volna, hogy óránként. Kép Ráadásul szopinál, van hogy félrenyel, amikor köhög. Na most Szilárd gyerek a köhögést éjszaka szívesen megspórolja, így van hogy fuldoklik. Tiszta para voltam. Mi van ha tej megy a tüdejébe.

myssnia+szilárd, aki alszik mint a kisangyal, bezzeg...
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


végérvényesen
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zulu es az az oly mennyibe kerul? Mi is most dontottunk ugy apaval, hogy veszunk egy digigepet, ugyhogy ha van valakinek otlete hol lehet jo, es olcso gepet venni, ossza meg velem.Kép

Mano2: haaat, nem tom mi lehet a baja a ti Maxiphone-toknak. A mienk kb az elso 2 hetben beriasztott 2x (szerintem meg kicsi volt a gyerkoc es ha nem pontosan a parna fole raktuk, akkor nem erzekelt), azota csak akkor suvit, ha elfelejtjuk kikapcsolni.Kép Elvileg vissza kene venniuk, vagy vigyetek el a forgalmazohoz (azert ahhoz eleg draga hogy csak ugy annyiban hagyjatok!). A minimanohoz jo tanacs: a pasikhoz kell fordulni, azon belul is az egyik legnormalisabb szerintem egy magas, sotet haju ipse.

Mano! Azert ez a hitelrendszer meg minidg kozelebb viszi a fiatalokat ahhoz, hogy sajat lakasuk legyen. Mondjuk a torlesztok meg igy is (ezzel a nagyon alacsony kamattal) olyan magasak hogy ihajj. Viszont az unokabatyam penz nelkul vett ezzel a hitellel lakast, ugyhogy vannak fineszes emberkekKép Ha erdekelnek a reszletek, irj egy e-mailt, es megiromKép

orsoly
orsoly
 
 


Kangi! Nalunk tokugyanez van, sooot. Apa pl ma reggel 7 korul jott haza! Es hetvegen is dolgozik, ugyhogy akkor sincs itthon. Mi is sokat veszekszunk ezen, a valasz az, hogy ertunk melozik. Hat koszi. De pont tegnap a rendeloben belelapoztam egy Babamagazinba, ahol 2 anyuka irta meg a nyomorat. Az egyik azert sirankozott mint miKép (hogy keson jon haza, alig van otthon stb), a masik meg azert mert a ferje allandoan otthon ul, a gyerekkel rengeteget foglalkozik ugyan, de alig van penzuk stb. Es valoban, egyik sem tul rozsas helyzet. Valahol mindenki olyan apat szeretne aki marha sokat keres, de kozben 8 orat dolgozik. Hat nem tom letezik-e...

Egyszoval, mas is van ebben a helyzetben, remeljuk azert csak javulni fog (rosszabb mar nem nagyon lehetne...). Arra nincs lehetoseged hogy hazamenj a szuleidhez, es amig ok babaznak te addig pihensz, elmesz egyedul maszkalni, moziba, stb? En ezt szoktam csinalni, ha mar a kiborulas szelen allok...Kép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly!

persze, jó ez a hitel, csak be kellett látnom hogy nem nekünk.Kép Egy (tavaly) 7 milkót érõ lakással ,azt mondták minden banknál hogy max 5 milkót kaphatunk hitelt. Ezt meg ha összeafdom 12 milkó, ez sajna pesten nem elég egy normális méretû családi házra. nagyon sokat megnéztünk, max 1-2 szobáa romos van ennyiért. És 20-30 évre eladósodnánk.Kép Ráadásul havi törlesztés 50 ezer körül.

Az én barátnõm is vett lakást 100% hitelbõl, mert közalakalmazott és így megtehette. na de beköltözni nem tudott, mert havi 70e körüli részletet közalkalmazotti fizetésbõl??? Szóval kiadta, talán majd a gyereke felnõtt korában beleköltözhet.Kép Szóval tartoma véleményem hogy csak azokon segít a hitel, akinek van alapja. Ettõl persze még jó hogy ez is van, csak mi kiesünk a körbõl.Kép

kangi!

Egyáltalán nem bajk hogy itt panaszkodsz. Tudod, minenkinek a saját problémája fáj a legjobban , és jó kiírni magunkból. Persze, hiába tudjuk hogy van sokkal nagyobb probléma is, de hát miért vígasztalna hogy másnak még rosszabb?
Szerintem egyik délután, vagy este igenis fogd magad és menj el valahová, gyerkõcöt meg hagyd apucira. Végülis az övé is.
Egyébként az én férjem se sokall jobb, de õ legalább hévégén itthon van és akkor tetszik nem tetszik megkapja Emmát. De sétálni egyedül mégsose vitte el, és pl még egyszer sem pelenkázta.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Myssnia Kép
kiköhögi, ne aggódj! A védõnõm mondta, hogy a gyerekek nem olyanok, mint a részegek, reflexbõl köhögnek egy idõ után.
Száz éjjeli szopiért részvétem Kép

Orsoly Kép
mindkét szülõm (sõt, ha a füredieket is belevesszük, mind a négy!) dolgozik. Hétvégén lehetne, de eddig ugye Somlóra jártam nagyrészt, meg aztán nem is merem mozinyi idõre egyedül hagyni a bébikét, este pedig már hulla vagyok, örülök, ha a TESCO-ba eljutok - jó kis szórakozás Kép
Meg az is még a nagy igazság, hogy szeretném, ha a férjem velünk lenne. Nemcsak a segítség, hanem az összetartozás érzésének igénye miatt. Ilyen egy önzõ dög vagyok.
Otthonlét-kevés pénz versus távollét-jóü anyagi körülmények dilemma: kell, hogy legyen egyensúly! Ezt az "Értetek csinálom" szöveget annyiszor hallottam már, hogy tele vele a hócsukám. Az ilyen házasságok gyakran tönkremennek, és a férfi a második házassságból származó gyermekeit már lelkesen pesztrálja, mert észbekap, hogy hoppá, az elõzõ gyerekeit nem is látta felnõni. Az exfeleségek az ilyen, szakkörökre, kirándulásokra, meccsekre járó apukáktól kapják a legtöbb feji vértolulást, megjegyzem, nem alaptalanul.
Hujj, de kiepéskedtem magam! Bocs!!! Nem akartalak megbántani, a férjedet sem, úgyhogy léccilécci ne haragudj, amit írtam, az csak "gyakori" kategória, nem mindig van így! Ha van elég kitartás és türelem, akkor nem szükségképpen végzõdik az ügy drámával.
Szóval kell legyen megoldás, és sajnos a pasinak kell változtatni, mert a nõ ugye nem tud, hiszen mibõl csípjen le idõt???

Au, még egyszer bocs. Ma cudar hangulatomban vagyok. ne makarok lázítani, csak kiírogattam megint magaból a mérgemet.

Pussz
banya Kangi és HÁLAJÓISTENNEKELALUDT ÉS AZÓTASEMÉBREDTFEL Julcsi
kangi
 
 


Manó Kép
ha nincs itthon, nem tudom ráhagyni délután. Estére meg kidöglök. Kép Ma például haza se jön, a melóhelyrõl megy a pályaudvarra Somlózni. Holnap késõ este érkezik, ha ugyan be nem sokallt a tegnapitól és nem vasárnap jön mégis.

Kangi
kangi
 
 


Na itt vagyok megintKép

Esõ tartott cirka 5 percig, utána totális gõzfürdõ volt az udvar, mármint érzésreKép.

Nyafogó Kangi... Hidd el teljesen normális a reakciód, csak nehezen viseled, mivel alapjáratban Te is optimista vagy. Nálunk az esti mûsor kétemberes, egygyereknél is az volt. 1/2 7 körül kezdünk neki és 1/2 9körül tudunk hátradõlni. Zsófinál az esti torna és masszázs az enyém, az uszi apáé meg az öltöztetés. Mondjuk mostanában bedurrant apa vála, akkor a pancsi az enyém volt, élveztem, hisz Danót 2-3x hagyta összvisz ilyen kicsinek rámKép. Apa általában 6 kor ér haza, úgyhogy én az esti mûsorra már hamarabb rákészülök, hogy legyen ideje elötte szusszanni meg babázni is. Mondjuk nincs harakiri, ha kicsit elcsúszunk a kezdéssel, érdekes a végével már nem nagyon szoktunkKép.
Nyafogás és morgás ellen van egypár taktikám, ami nálunk bevállt:
Rájöttem, hogy apán kívûl is kell felnõttársaság, így meg tudom kímélni a "pelus" témák nagy részétõl, ami azért fontos, hogy ne dõljön romokba az inteligens feleség imidzsemKép. Másrészrõl, "kiharcoltam" magamnak egy kis szabadidõt, amikor senki sincs a nyakamon (se gyerek, se férj). Érdekes módon ebbõl nem kell sok, de amikor érzem, hogy kell, akkor rögtön mondom. mondjuk már tudja, hogy ilyenkor érdemes magamra hagynia, mert utána, mintha kicseréltek volnaKép. Arról nem is beszélve, hogy 1 óra alatt rájön, mi a magyarok isteneKépKép.

Heni, Manó ilyenünk nekünk is van, propelleresKép. Danó nagyon szerette, mondjuk õ félévesen kapta... Már kibeszéltük apával, hogy Zsófi megkapja a névnapjára (szeptemberben), így két legyet ütünk egycsapásraKép

Toffi, szemgyulaKép, remélem megússzátok átmosás nélkül... Miért a madárkásat raktad be? Mért nem a Toffisat?Kép

Na megyek, reklamáció van...
Zsófi
csucsuka
 
 


Manó,
Nem belekotyogni szeretnék, de 12 millió forintból azért ha családi házat nem is, de viszonylag szép helyen már panelt ( akár 3 szobásat) vagy új építésû lakóparkit ( igaz ez kisebb) azért már lehet kapni. Tudom, hogy az embernek vannak igényei, és persze, hogy ideális családi házban gyermeket nevelni, de szerintem még mindig jobb hármasban egy panelben hitellel a háta mögött az embernek mint valamelyik szülõvel egy fedél alatt, ahol azért valljuk be mindig akadhat súrlódás.
Ez a jelenlegi hitel rendszer pont az elsõ lakáshoz és a fiatalok lakás gondjainak megoldását hivatott elõsegíteni (itt most nem a rendszert szeretném reklámozni, mert semmi érdekem nem fûzõdik hozzá :b).
Ha körbejárnál a bankok között biztos találnál magatoknak megfelelõ konstrukciót az állami támogatott rendszerben is. Sõt vannak bankok ahol még a minimál béren bejelentetteknek is nyújtanak hitelt ( sokáig ez is akadálya volt a hitel felvételnek) és az sem akadály ha az anyuka éppen gyes-en vagy gyed-en van.
Nem szeretnélek sem megbántani sem beleszólni, de ha valamirõl nincs teljeskörû képe az embernek akkor még nem maga a rendszer rossz.
Renata
Renata
 


Sziasztok!

Na gyorsan beugrottam egy picit,de nagyon rohanok!!!! Holnap utazunk haza röpke 2 hónapra és hát persze hogy sehol sem tartok a pakolással!!!KépKépKép

Most jöttünk haza a picikével alvástesztról,NEM KELL MONITOR MEG SEMMI!!!!!KépKépKépDe megkell ismételni majd a vizsgálatot 3,-4 hét múlva,mivel még Marcika nagyon kicsi,és ált.,2 -3 hónaposan szokták ezt a vizsgálatot elvégezni.Mindig olyan kis kiegyensulyozottan szokott aludni itthon,erre ma persze hogy hajnal 3ig ment a nyenyerészés.De ennek ellenére amit tudtak értékelni az jó volt!!!!
Lányok!
Otthon Mo-on van olyan hely ahol végeznek ilyen alvás tesztet?


Tali ügyben még mindig áll ám az ajánlatom Dunakeszire!!!!!!
Majd valahogy értekezünk a neten,mert otthon még nincs semmi kommunikációs eszközünk csak mobiltel.


Urszila
Mail ment!
HOL lehet venni megfizethetõ áron termostopos anyagot????Ez nagyon izgi ,mert szerintem mi is hõgutát fogunk kapni otthon a tetõtérben.


Kangi!
Szerintem is igazad van a második házasságos apucikkal kapcsolatban,valóban nagyobb figyelmet forditanak a picikre!!!!(tapasztalom,-szerencsére) KépKépKépKép
De nyugi valahogy csak átvészeled ezt a gyerekhez kötött idõszakot,aztán újra kinyilik a világ!!!!!!Mondom ezt én aki még csak most kezdtemKépHEHEHE

Szóval ma meg még holnap délután 4ig vagyok aztán nem nagyon,de próbálom majd figyelemmel kisérni a történéseket!!!!

ÉS TALI ÜGYBEN GONDOLKOZZATOK IDÕPONTBAN!!!!!!!

Puszi Mindenkinek!!!!!

Mariann&Marci(3750g,ma mértem!lassan de azért gyarapodunk!)
Mariann
 


Jaj !!!!!!!!!

Hogyan tudok betenni képet ide a topik oldalba??????????????VALAKI SEGITSEN!!!!!!!!!!!!!!!!
Mert csináltam a picirõl fotót az alvásteszt alatt, hát valami nagyon édi!!!!!


Mariann
Mariann
 


Sziasztok Csajok!

Zulu!
Taliban benne vagyok, bármikor, bárhol. Normafa jó ötletnek tûnik, igy legalább nem kell a városon átverekednünk magunkat. Mobilon elérsz 30 990 4531. Teszek fel parkban szopizos képet, hogy biztassuk a szégyellõsebbeket, meg hogy megismerj.

Myssnia!
Olyan az agyam mint a szita. Olvastam is mikor kérdeztél a János kórházról és persze válaszolni is akartam, de hát hiába öregszem. Én a Lintnernél szültem. Nagyon jól ment mindent, nagyon rendi volt, szinte végig ott volt és nagyon jól kijövünk. De én nem is hallottam az egyágyas szülõszobáról, pedig a felkészitõ tanfolyamon is voltam. Ez valami új? Jánosos topikba nem irtam, ha jól emlékszem. Ti is tudnátok jönni a talira, vagy valamit félreértettem? Ja doki néni azt mondta a lábmunkára, hogy teljesen normális, most még azzal is úgy próbálnak ügyeskedni mint kézzel, aztán majd kinövik.

Gömb!
Párom nem fotós csak imád ilyesmiket vásárolni. Bezzeg, ha neki kell ruhát venni, az min. másfél év cirkusz. Tök jó lenne, ha ti is tudnátok jönni a talira. Fõzöcskéért irigy. Akartam is javasolni a vasaló és portörlõ gép mellé a vacsorafõzõ gépet. Már megint napok óta nem ettem rendes kaját. Szendvics, turó rudi, gyümi, csoki, stb, stb.

Heni!
Képek nagyon jók, gyerek tündéri, látszik, hogy tetszik neki. Mi is gondolkoztunk rajta, csak nem voltunk biztosak benne, hogy jó ötlet, de úgy tûnik nálatok sikert arat. Asszem mi is beruházunk.

Etetõszék
Bébéconfort. Ez a mániám, sajnos eléggé kölcséges mánia Kép. De eddig bármit vettünk tõlük nagyon jó és strapabiró. Sajnos sok másik termékrõl ezt nem mondhatjuk el. Ülés 5 fokozatban dönthetõ, lefelé is van 5 vagy 7 fokozat, tálcát lehet kivenni. Általában a drágábbak mind tudják ezt. Mi fõleg azért döntöttünk e mellett, mert ebben több a fém alkatrész, mint a mûanyag, tehát kevésbé valószinû, hogy törik. Sok ismerõsõm esküszik a sima fa etetõszékre, bevallom én is sokáig gondolkoztam, végül azért döntöttünk-e mellett, mert ebben most is tud ülni amig még nem tud ülni Kép. De erre a kis idõre megtette volna az autósülés is, csak márt mint irtam bébéconfort mániás vagyok.

Forraltviz
Szerintem nincs rossz ize, én kostóltam, de hát izlések és pofonok. Egyébként nem tudom van-e értelme még a vizet forralni egy 6 hónapos gyereknek. (már megint elfelejtettem megkérdezni a dokinénit) Ugyanis sterilizálni azután teljesen felesleges, hogy mindent a szájába vesz, úgyhogy cumikat, üvegeket már rég óta nem sterilizálom. Réka egyébként tök ügyin iszik már az Aventes varázsitatóból.

Na megyek megnézem mit csinál a kis angyalkám

Györgyi + a büdöseket eregetõ Réka (pedig tegnap csak egy kis krumplit evett, attól is lehet ilyeneket eregetni?)
rekababa
 
 


Kangi,
én is hasonló hangulatban vagyok, mint Te.Kép ezért nem is igen irogatok ide mostanában, elolvasom, amit írtok meg minden, de írni nincs kedvemKép. Nyafizni sem akarok, mert most nem érzem, hogy jobb lenne tõle. Nagyon megértelek és kívánom, hogy csak múló hangulat legyen.KépKépKépNálam is.Kép

Gombóc,
nem írtam mi a baj, most sem akarom részletezni, kicsit depis vagyok, de reméljük elmúlik hamar.
Zsombi biztos hamar rendbe jön, fõleg, ha ilyen következetesen tornáztatjátok és a konduktor is felügyeli. Drukkolok, hogy nemsokára javulásról számolj be!

Myssnia,
nagyon szupi a lakópark! HATALMAS GRATULA HOZZÁ! úgy örülök, hogy végre valami jó hír is van. Szilárd apu mit szól hozzá, nem lesz így nagyon messze Tõletek?

Mindenki, aki öntötte belém a lelket Bence kisgyerek kinézete végetti bánatomban KÖSZI. Tudom, hogy a barinõm nem sértésnek szánta, mert nagyon tetszett neki Bence, nekem mégis rosszul esett. ez van. Köszi, hogy bíztattok és szépnek találjátok a gyerekem. Bár ha ronda volna, nekem akkor is nagyon tetszene.Kép


Mostanában(babahálok miattKép) egyre többször jut eszembe a szülés és az, hogy milyen soxor elment ill. leesett(60alá) Bence szívhangja szülés közben, így utólag is átjár a félelem, amit akkor éreztem. Szerencsére végül, ha császárral is de megszületett és remélhetõleg nem volt vészes az oxigénhiányos állapot. Bár a zárójelentés szerint ezért kellett a császár, na meg a magas egyenes tartás miatt. Azt sem tudom, hogy nem volt-e rátekeredve a köldökzsinór, stb. Így utólag olyan kis hülyének érzem magam, hogy ennyi mindent nem kérdeztem meg, csak valahogy úgy gondoltam, õk(doki,gyerekdoki) majd elmondják mi volt. Hát nem így lett...
Visszagondolva kicsit a nõgyógyászomra is zabos vagyok, szerintem túl laza volt, persze mindig ilyen volt a stílusa csak gondoltam egy szülés azért komoly dolog...

Bocsi mindenkitõl, hogy ilyen nyomott a hangulatom, megyek is inkább, nem szeretném rontani a levegõt.Kép
Jó hétvégét mindenkinek!!!Kép

Timici
timici
 
 


babahálok=babahalálok
bocsi
timici
 
 


Kangi!
Neked is akartam irni. Hát hova panaszkodhatnál, ha nem ide. Teljesen megértelek, bár enyém férj ennél klasszisokkal többet van itthon és törödik velem meg a gyerekkel én mégis mindig elégedetlen vagyok. Próbálj vele beszélni, hiszen tényleg úgy elszálnak ezek a hetek, hónapok és vannak muszáj dolgok, valamennyit muszáj dolgozni, de semmi szõlõ nem léphet a gyerek helyébe. Persze kell mást is csinálni mint otthon ülni a gyerekkel, de olyat ami az egész családnak öröm és némi kikapcsolódás is.

Manó!
Egyetértek veled hitel ügyben. Bár nem a rendszert szidom, de tényleg nem nagy segitség annak akinek semmije sincs és a fizetése sem túl magas. Pedig nem is magunk miatt panaszkodom, mert nekünk jó lenne, ha akarnánk venni.

Mariann!
Tök jó hirek. Itthon is van alváslabor.
Már lehet, hogy sikerült képet feltenned, és mások is megirták, de ha mégsem:

image {file neve}

Mindez szóközök nélkül és nem muszáj a file rendes nevét beirni. Kép. várjuk a képeket és várunk titeket itthon.

Üdv mindenkinek.

Györgyi + betrottyantott és most már sokkal boldogabb Réka
rekababa
 
 


Sziasztok!

Végre újra itt vagyok! Na nem a pici miatt, õ hagyott volna gépezni, de apája kinyírta a rendszert és csak most állt vissza. Velünk minden rendben, a védõnéni és a dokinéni is mindent rendben talált. Nagyon nyugodt baba, éjszaka általában 4-6 órát is alszik egyhuzamban, nekem meg bedurrannak a cicik reggelre. De szerencsére nem annyira, hogy gond lenne belõle. Most azon gondolkodom, hogy meg kellene mérni a csajt, hogy vajon mennyit nyom, mert mióta kijöttünk a kórházból nem mértük. De látom a képekebõl, hogy eltünt a nyaka, meg sokkal kerekebb az arca. Meg olyan hasa lett mint egy etióp éhezõnek Kép

A tali miatt nagyon irigyellek titeket, de sajnos mi olyan messze lakunk Pesttõl, hogy nem mernék nekivágni.

Képzeljétek tegnap végre sikerült megvennünk a babakocsit, amit régóta szerettünk volna, csak a garancia miatt nem akartuk elõre. Erre mire megszületett Zsanka már nem volt belõle. Ígérték, hogy hoznak, de csak nem, ez ment kb május elejétõl. Szerdán felhívtam a boltot, hogy érkezett-e, azt mondták nem. Tegnap véletlenül sikerült eljutni a boltokba, és ott ahol azt mondták, hogy nincs, volt belõle, több színben és tipusban, hát majdnem ordibáltam az eladóval. Ma hozzuk haza, mert tegnap már nem fért be az autóba (Matiz elõnyei, de végre megvan)

Tényleg szedte valaki közületek a Tovita -t. Nekem most mondta a védõnõ, hogy szedjem. És hogy jó lett volna ha szedtem volna a terhesség alatt is. Nekem azt idáig senki se mondta (most is csak azért tudtam meg, mert nem a saját védõnõm volt, hanem a helyettese, mert az enyém összetörte magát cseresznye szedés közben).

Kangi
Nálunk is hasonló helyzet van, annyi különbséggel, hogy apája szívesen itthon lenne, tudna itthon is dolgozni, de most van pont a vizsgaidõszak és a diákjait csak nem hívhatja ide vizsgázni. Így ezen ahéten õ rohangált a polgármesteri hivatal, a TB és egyéb helyekre, vizsgáztatott, délután hazaesett mentünk sétálni egyet, esti fürdetés és alvás. Ennyit látott a lányából. De jövõhéten záróvizsga és utána 2 hétig itthon lesz és pihen, legalábbis remélem nem jön közbe semmi.

Na megyek mert a kishölgy az ebédidõt jelzi.

Nadine és a nyekergõ Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Megint én vagyok. Csak annyit akarok még, hogy csináltam Zsankának egy babanetes fotóalbumot. Ezen a címen található:
[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=481" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=481[/url]

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Györgyi,
BébéConfort-hoz csak annyit, hogy vettem egy szilikonos etetõkanalat, amit a cumisüvegekkel együtt kifõztem(10percig) és teljesen összezsugorodott+megvetemedett és amorf lettKépKépKép. Nekem is tetszett ill. jó márkának tartom, ennek megfelelõen nem is volt olcsó, de végül így jártam vele.Kép
Az etetõszéketek egyébként szupi, nekem is tetszik.Kép
Rékababa pedig gyönyörûséges!Kép

A fentieket csak azért írtam le, mert nagyon meglepõdtem, hogy ezekek szerint nem minden terméke olyan jó minõség és szomi is vagyok tõle. Fõleg mikor belegondolok, hogy anno mennyi ideig válogattam, hogy ilyen színû(sárga-kék) legyenKép, aztán most ment a kukába.
Nem is tudom vegyek-e megint baby kanalat vagy jó a sima kiskanál, hiszen lassan esedékes lesz a téma.
Te mivel eteted Rékát?

Timici
u.i.: nagyon szép neve van a lányodnak, ez a kedvenc lánynevemKép és apának is, ha lányunk lesz mégsem fogják így hívni,mert apa nagy szerelme is Réka voltKép
timici
 
 


Sziasztok lanyok!

Jol eltuntem, de egyszeruen nem volt idom a gephez ulni, ha meg lett volna, inkabb aludtam egy kicsit... Ilyen lusta vagyok.Kép Nem is igazan tudom, hogy mivel toltottem el az idot, csak ugy elillant. Gondolom, ez sokaknak ismeros.Kép

Velunk minden rendben, Petra ma egy hete, hogy eloszor hasrol hatra fordult, azota meg is ismetelte mar parszor.Kép Ma megkaptuk az elso oltast, volt egy kis siras utana, de nem volt veszes. Viszont most szopizott azota eloszor, megneztem a combjat, hat eleg csunya, piros es faj is neki, pedig bele kene masszirozni a gelt, amit a dokineni javasolt.Kép Viszont legalabb jo huvosben labadozhat szegenykem, ugyanis megelegeltuk a kibirhatatlan hoseget, es szombaton vettunk egy klimat, amit kedden be is szereltek.Kép Nagyon jo!Kép
A talirol keszult kepeket meg nem tette fel kispapam, de ez is elkeszul talan a nem tul tavoli jovoben.Kép

Majd meg jovok, bar kb. 10 archivot kene vegigolvasnom, nemtom, mikorra vegzek.Kép Lehetne, hogy most par napig ne irjatok, amig egyenesbe jovok?KépKép

Na puszi:

Leszter es fajacombi Petra
leszter
 
 


Ja, es Petra ataludta az elmult 4 azaz negy ejszakat!Kép Elotte mindig felebredt 4-5 korul, most meg alszik kb. 7- fel8-ig, es meg akkor sem sir, csak gagyaraszik!Kép Csak maradna is igy!Kép
leszter
 
 


Sziasztok!
Tegnap leleptunk Setaterre sorozni+gyroszt enni. Olyan elet van a POSZT miatt,hogy elvezet volt belevegyulni. Nagyon jol esett kicsit maszkalni a kis csaladdal. Kép

Myssnia
Lakoparkert irigy-irigy!!! Nagyon jol nez ki es biztosan nyugis lesz. (Intezzek Nektek par "jo" szomszedot??? Kép

Zulu
Ez a babymedence nagyon felizgatta a fantaziam!Ma kuldom is Apat Match-be, hatha itt is talalni ilyet?!
Karacsonyfa alatt ucsorgi nyul Kép Kép Te fested a matricat? Milyet? Kep? Kép tudom, tudom...
Nyilvaos szoptatas - kabat alatt! Kép Mar en is lassan belejovok. Tegnap is a belvarosban szoptattam, 2x is...

Gomboc
Tok buli,hogy beszalltal ebbe a voroskereszt dologba Kép

Maci2
Hat izgalom az lesz! Mar csak azert is,hogy hogy lehetne minel inkabb kizarni anyosekat a "segitokeszsegukkel" egyutt!! Kép
Mi Pecsett babauszunk, es ahogy elnezem az arakat, mi szuperolcson szorakozunk. Nalunk is 3 ho-s kortol lehet 600Ft/alkalom. Igaz mi nem merulunk, meg semmi extra! De nagyon elvezzuk.

Gyorgyi
Tengerparti haziko! Kép Hajjjajjj!!!
Kajas kepek nagyon edesek!

Beu
Klima-Szupeeerr! Terjed a babaneten a klima Kor!Kép Latom magam elott,ahogy az anyukak gyozkodik otthon az apukat, "Dehat a babaneten mar majdnem mindenkinek van!!" Kép
Ejfelo sorozes, de jo is lehetett! Kép
Nekunk eleve bent vettek le a pisimintat, igy semmi esely nem volt a szennyezodesre. Nektek miert nem igy csinaljak??
Apa elmosogatott Kép

Dandy
Koszi a kupos infot! Ez nagyon jo,hogy akar felvaltva is adhatom! Kép Mi ujsag veletek? Reg irtal a pecsi topikba.

Momo
Nincs itt semmi dozsoles! Kép Alberlet meg 100 evig (de legalabb eleg gyakran megvan a koltozes varazsa...) es mosogatogep reszletre. De ugy orulok mindkettonek! Kép
Zsebi nagyo ugyes,hogy mar forgolodik!


Gomb
Tok jo lehet ez a sok forgolodas!
Mosogatogep- hat kossetek be a vizet!Meg is orulnek,ha itt alna egy es nekem mellette mosogatni kellene!
Nagyon edesek vagytok az uszis kepen. Kép
Hogy allsz a hangyairtassal? Nagyon pocsek dolog, regi albiba minket is elarasztottak :0/

Virag
Jo 5let ez az "uj dolgokat a baba kezebe" modszer! Nem csodalom,hogy nem birod hurcolaszni Levit. Keze mar teljesen rendbejott?
Szinhaz Kép

Kangi
Biztosan ez a dog meleg is hozzajarul am a kisakadashoz! Kép Kat,hogy Julcsinak nem jott be az egesznapos alvas. Jazmin azota is szinte minden nap ezt muveli. Most is alszik...
Figyi,Apanak biztosan az jar az eszeben,hogy o a csaladfenttarto, melozni kell.Valahol meg lehet erteni. Szerintem valahogy lassan-turelmesen kell ravezetni,hogy neki is buli a kiscsajjal lenni. Legalabb is nekunk ez bejott. Apa eleinte inkabb csinalt minden egyebet, minthogy vigyazzon Jazira 5 percnel tovabb. Mara mar ugy tunik 1-2 orat siman rahagyhatom. Nem tudom mi volt a vizvalaszto...csak ne eroltetsd! Bocsi, gondolom nem sokat segitettem Kép

Maci2
Gratula a forgashoz!!! Kép
Legesfigyelo
En nem ertem!!! Mi a banatnak gyartanak ilyen bovli cuccokat ilyen celra?Hiszen ez tenyleg nem jatek Kép Kép Kép Gusztustalan!

Urszila
Zeneiskola- evzaro. Kép
Gesztenye- hat igen. Szerencsere Pecsett is terem, igy nem kell feladni a szokasokat! Minden esetre imadtam Nagybanyat, gyonyoru hely! De Pecs se kutya... Kép Belvrostol 3 percre fogunk lakni, igy egesz nap ott fogunk flangalni Jazminnal. Mat ugy varom,hogy ne csak a paneldzsunkelt nezegessem!!
Puica de drac Kép

Toffi
Esoooooo??Hooolll? Odakoltozom! Kép
Konnycsatorna mosas. Franyoeknak volt,ha jol emlexem. En nem vittem el Jazit,mert eleg csunyan hangzott a muvelet.Csepegtettem neki napi 2-3x anyatejet a szemebe es 2 het alatt rendbejott, pedig sorba mindket szeme trutymosodott.
Rigos kep nagyon edes.

Heni
Nagyon jok a hintas kepek. Kedvet kaptam a hintavasarlashoz! Mnnyiert vettetek? (Kb.)

Orsoly,Mano
Hat en sen vagyok elragadtatva a hitelektol.Mivel senki sincs az ismeretsegi korben, aki szivesen venne,ha jelzaloggal terhelnenk a becses lakasat, ezert eselyunk sincs sajat lakasra az elkovetkezendo 100 evben... Kép De Myssniaek lakasanak nagyon orulok!!! Kép


Mariann
Jo utat, vigyazzatok magatokra!

Timici
Fel a fejjel! +++++++++++++++++ Kép Kép Tobbet nem is irok, tenyleg rossz, ha az embernek utolag jutnak eszebe olyan kerdesek, emelyek NAGYON fontosak lennenek. Nem kerdezheted mar meg a dokid? Gondolod nem emlekezne?

Leszter
Jo,hogy megvagytok! Kép Nem borogattad Petra labat?
Gratula az ataludt ejszakakhoz!!

Lanyok
Jazi mostanaban ha nyomkod nem sir, hanem dumal meg sikitozik. Es ilyenkor olyan furan veszi a levegot. Hangosan es mintha nyekkenne vagy mittudom en. Gondolom azert van,mert egyszerre nyom es veszi a levegot. Ez ugye nem baj (Multkori legzeskimaradas ota elegge erzekeny vagyok ilyen dolgokra...)
Koltozest mar nagyon varom. Uszi mellett fogunk lakni 2 percnyire. Ha Jazit nem is viszem a vizbe, en neha bebujok majd, lecsabitom a baratnoket is Kép
Gyerekszobaban 34fok. Megfurdettem Jazmint,hogy husoljon picit. Nem toroltem meg,3 perc mulva szaraz volt szegeny.
Lanyok, Ti ebben a nagy melegben masszazsoltok? En mar par napja kihagyom, nem jon,hogy szegenyre meg olajat kenjek. Bar ma picit atsimiztem a testet, ne felejtse el teljesen. Kép

Norka es Jazmin
norkini
 
 


Es egy regebbi uszis kepunk (Illetve apaek kepe Kép )

Kép

Norka aki hosiesen vegigolvasott mindent Kép
norkini
 
 


Kangi! Nyugi, en mindezt mar tudom, ugyhogy dehogy bantottal meg vele!Kép Hat hogy egyensuly van-e, azt nem tudom. Sajna ez a kapitalista, penzorientalt vilag nem tulzottan kedvez ennek az egyensulynak. En is utalom, ha veszekedni kell vele, meg ot is megertem, hogy itthon mar csak nyugalomra vagyik. Csak ugy erzem, hogy mikozben en baromi empatikus vagyok, addig ot fikarcnyit sem erdekli, hogy nekem ez jo-e.Kép Na mindegy, en mar beleszoktam, remelem ha nagyobb lesz a gyerkoc, jobb lesz. De pl ma is hazajott 7-kor, aludt delig, megfurdott, es elrohant melozni. A kajat meg sem ette, aszittem a fejere ontom. Ilyenkor soxor eszembe jut, hogy egyedulallo anyanak is jobb lenni, annak legalabb nem kell mosni-fozni-vasalni a ferjere, mikozben az csak aludni jar haza. Hmmmm.

Csucsuka: na en az intelligens feleseg temakort a neten elem ki.Kép

Timici igenis irjal ide, vagy nyissunk egy nyafogos topikot valahol, es dumaljuk ki ezeket a luke ferjecskeket!

Nadine: mi az a Tovita? Ebbol kovetkezik hogy en nem szedtem sosem...Kép

Mano: na akkor leirom ide: a srac ugy vett lakast, hogy a jelenlegire jelzalogot tetetett (termeszetesen ugyanazzal a bankkal, ahonnan a hitelt felvette), kapott erte mittomen hany milka hitelt, abbol vett lakast, azt kiadta, a berletbol torleszt. Mindezt ugy, hogy egy fillerje nem volt...Azert eleg korrekt, nem? Es szerintem is, 12 milkabol mar lehetne egy nem tul nagy, de klassz tarsashazi lakast venni Pesten is, ahol van kert is.Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Leszter,
gratula az átaludt éjszakához és a forgolódáshoz.

Toffi,
szemgyull Kép Az elsõ 2 hétben Daninak is folyton begyulladt a szeme, dokinéni be is ijesztett, hogy majd biztos át kell mosni a könnycsatornát, de a szemcsepp szerencsére segített, és azóta sem jött vissza a gyull Kép (kop-kop)
Vacsifõzõgépet én is akarok. Én sem eszem valami változatosan, pedig gondolom a tej miatt is kéne. Már a férjem is ki van, hogy sosincs itthon rendes kaja Kép De könyörgöm, mikor fõzzek normálisan?? Max egy-egy gyors leves, lecsó, spagetti, rántottára futja. Biztos rosszul csinálok valamit.
És hát be kell vallanom, ha van egy kis idõm, rögtön ülök a gép elé babanetezni Kép

Timici,
remélem hamarosan kilábalsz a depibõl. Küldöm a ++++++++++++ Energiát KépKép

Kangi,
nálunk is elég késõn jár haza Apa, ha szerencsém van , már 6-kor itthon van, de pl. tegnap is csak 7 után. Ja, és utána elment fél 9-kor squasholni. Mire haza jön hulla fáradt, modnom neki beszélgessünk egy kicsit, erre 5 perc után elalszik KépKépKépKép Azért szerencsére hétvégén ált. itthon van (ha nem hívja apósom, hogy segítsen neki valamit)
A sógorom meg jó fej, azt mondja, "jaj, ma nagyon késõn tudtam csak haza menni: 5-kor"

TEgnap férjem kint volt a piacon du., kérdi telon hogy mit vegyen, felsoroltam neki pár dolgot, erre haza jött répával meg almával, mert hogy a többi ugyanannyiba kerül mint a közértben. hát most mehetek le a közértbe, aput iderángattam, hogy vigyázzon a gyerekre mert 1000 fokban nem viszem magammal.
Ja és persze jönnek hozzánk a sógoromék este, csinálok gyrost meg görög salit, amihez nem lett volna rossz, ha a piacon bevásárol, na mindegy.

Dani egész délelõtt nem aludt csak fél órát, gondolom nyûgös a meleg miatt, most végre alszik, így már kivasaltam Kép, mosogatni most megyek, ja és 20 perc múlva jön apu, és megyek vásárolni.

Én is csak elégedetlenkedek itt, bocsi

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Gömb: Én nem forralom fel, mert ezt már nem kell felforralni.

Györgyi: A Sinlak egy szentjánoskenyérmagból és rizsbõl készült pép. Nincs benne tej és vizzel kell hígítani, végülis egy sûritõ. Én Márknak reggel adok simán csak vízzel kikeverve és délbe pedig ezzel keverem ki a fözelékét.

Orsoly: Azt elfelejtettem kérdezni Lackó hány kiló? És miket szokott csinálni mennyit eszik, ebbe a nagy melegbe van elég tejed, vagy már elkezted a hozzátápit te is?

Na most csak ennyit

Puszi
Andy és a ma 24hetes Márk
andy78
 
 


Norka,
már megint Miszikével keversz! KépKépKép Náluk volt könnycsatorna-átmosás (ha jól emlékszem, már én se vagyok biztos benne... Kép)

Lányok,
hát én nem bírtam végigolvasni!!! Ilyen még nem volt! Annyit látok, hogy

Myssniának hatalmas gratula a lakáshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szuper!!!!!!!! És köszi,hogy gondoltál rám is, sajna, mi még maradunk! Apának kis kertes családi házra, vagy legalább sorházi lakásra (kerttel) fáj a foga! Na persze, ehhez legalább 10 milliós kölcsönt kéne felvenni Kép, amit aztán évekig fizetgetnénk, úgyhogy abban maradtunk, hogy ha már visszamentem dolgozni, akkor visszatérünk a témára.

Nadine,
Zsanett csodaszép kislány! Kép

Norka, Gömb,
uszis képek nagyon jók, mi oda akartunk menni, ahova Csucsukáék járnak, csak sajna nekünk a szombat nem volt jó, a többi hely meg tömegközlekedéssel messze van, szóval nekünk ez kimarad, pedig úúúúúúúúgy szerettem volna...

Timici,
ne depizz, vigasz-vigasz!!! Egyébként nyugodtan kiöntheted a lelkedet itt nekünk! De azért remélem én is, hogy hamar elmúlik! KépKépKép És én is örülök, hogy megismerhettelek személyesen is!

Ancsi baba annyira aranyos mostanában, rengeteget beszélget, sikongat nagyokat, néha percekig képes szóval tartani minket, vagy a bohóckáit az ágya fölött. És mosolyog ezerrel, meg kell zabálni a kis fejét, úúúúúúúúúúúgy szeretem!!! KépKépKép És már van olyan is néha, hogy egy órán át elvan egyedül az ágyában a játékaival. Kis drágám Kép. Most alszik szépen.

Nálunk is 30 fok van a panelben, de én lebeszéltem Apát a klímáról Kép, kicsit húzós az az összeg, amennyiért a beszerelést vállalják a mesterek Kép. Majdem még egyszer annyi, mint maga a berendezés. Affene.

Megyek, majd még küldök egy táblát.
Pusza
Franyó
franyo
 
 


Orsoly!

Ha érdekel, a párom a számítógépek forgalmazása és karbantartása mellett digitális fényképgéppel is foglalkozik, megkérdezhetem. Kb. mennyit szántok rá, milyen igények vannak a gépre vonatkozóan?

Kangi!
Ne légy így elkeseredve. Az én párom sem tudott még ilyen korában mit kezdeni a gyerekkel, ezért inkább elfoglalta magát munkával. Mikor nagyobb lett a manó, akkor szépen az ujja köré csavarta és azóta apa is sokkal többet van itthon és sokat foglalkozik vele. Tudom, hogy nehéz, de ki kell várni azt amikor már Õ is tud foglalkozni a gyerkõccel és akkor amikor csak teheti, rohanni fog haza. Kép

Magdi
38+5
gallainémagdi
 
 


<pre>
Anyuka Baba neve Baba szülinapja Baba születési adatai Baba kora Testvérkék
Manó Emma 2002.10.10 3400 g, 51 cm 35 hét + 1 nap Elsõ baba
Zulu Anna Sarolta 2002.12.02 3500 g, 55 cm 27 hét + 4 nap Dávid (2000.09.30)
Rekababa Réka 2002.12.12 3640 g, 56 cm 26 hét + 1 nap Elsõ baba
Zsuzsó Dana 2002.12.14 2900 g, 54 cm 25 hét + 6 nap Elsõ baba
Virga Levente 2002.12.19 3800 g, 59 cm 25 hét + 1 nap Elsõ baba
Andy78 Márk 2002.12.27 3660 g, 55 cm 24 hét + 0 nap Elsõ baba
Orsoly László 2002.12.30 3950 g, 55 cm 23 hét + 4 nap Elsõ baba
Gombolyu Lili 2002.12.31 3530 g, 55 cm 23 hét + 3 nap Elsõ baba
Kakukkfû Emma 2003.01.03 3470 g, 52 cm 23 hét + 0 nap Elsõ baba
Heni1979 Dorina 2003.01.17 3822 g, 51 cm 21 hét + 0 nap Bence (2000.11.09)
Timici Bence 2003.01.22 2900 g, 51 cm 20 hét + 2 nap Elsõ baba
Gombóc Zsombor Viktor 2003.01.28 3350 g, 52 cm 19 hét + 3 nap Elsõ baba
Nyúlandi Maja Adrienn 2003.01.31 2900 g, 52 cm 19 hét + 0 nap Elsõ baba
Norkini Jázmin Sarolta 2003.02.09 2600 g, 48 cm 17 hét + 5 nap Elsõ baba
Zsuzsi74 Miklós Benedek 2003.02.11 3460 g, 54 cm 17 hét + 3 nap Dani (1992.07.05) és Gyuri (2000.11.02)
Miszike Rebeka 2003.02.15 3590 g, 54 cm 16 hét + 6 nap Elsõ baba
Myssnia Szilárd Márk 2003.02.20 4050 g, 59 cm 16 hét + 1 nap Elsõ baba
Kangi Julianna Angéla 2003.02.23 2700 g, 48 cm 15 hét + 5 nap Elsõ baba
Franyó Anna Virág 2003.02.24 3000 g, 54 cm 15 hét + 4 nap Elsõ baba
Manó2 Dorottya Rebeka 2003.02.25 3100 g, 53 cm 15 hét + 3 nap Elsõ baba
Judó Hunor György 2003.02.26 3900 g, 56 cm 15 hét + 2 nap
Momo Adrienn 2003.03.03 3200 g, 53 cm 14 hét + 4 nap Timi (2001.10.08)
Regli Lilla Regina 2003.03.11 3800 g, 56 cm 13 hét + 3 nap Elsõ baba
Zsurló Hajnal Anna 2003.03.15 4320 g, 54 cm 12 hét + 6 nap Elsõ baba
Beu Lõrinc 2003.03.19 4450 g, 62 cm 12 hét + 2 nap Elsõ baba
Maci_2 Veronika 2003.03.23 2670 g, 50 cm 11 hét + 5 nap Elsõ baba
Csucsuka Anna Zsófia 2003.03.31 3900 g, 53 cm 10 hét + 4 nap Danó (2001.06.24)
Urszila Júlia 2003.04.09 3200 g, 50 cm 9 hét + 2 nap Andris (1994.05.07) és Zsuzsi (1996.06.18)
Leszter Petra Jázmin 2003.04.09 3600 g, 56 cm 9 hét + 2 nap Elsõ baba
Toffifee Zsombor 2003.04.22 4050 g, 54 cm 7 hét + 3 nap Szandi (1997.08.05)
Anyakati Véda 2003.04.24 3650 g, 55 cm 7 hét + 1 nap Dániel (2000.05.14) és Sára (2001.12.17)
Dinihe Szonja 2003.04.25 3700 g, 57 cm 7 hét + 0 nap Bianka (1994.02.11)
Snoopy Levente 2003.04.27 3100 g, 53 cm 6 hét + 5 nap Zsombor (2001.05.30)
Andi Dániel 2003.04.28 3200 g, 55 cm 6 hét + 4 nap Elsõ baba
Mariann Márton 2003.04.28 3000 g, 49,5 cm 6 hét + 4 nap Elsõ baba
Pálma Bálint 2003.05.23 3520 g, 50 cm 3 hét + 0 nap Elsõ baba
Márti Vilma 2003.05.29 3480 g, 55 cm 2 hét + 1 nap Ármin (2001.11.15)
Nadine Zsanett 2003.06.03 3800 g, 52 cm 1 hét + 3 nap Elsõ baba</pre>
franyo
 
 


Valakivel muszáj megosztanom, hisz itthon vagyok már mióta egyedül. Páromtól ez az sms jött az elõbb:

(nem igazán tud magyarul, és velem azt a keveset sem gyakorolja, amit tud)

"Busban Oxfordba vagyok. Seretlek. Seretek Rekat."

Ilyenkor el tudok olvadni. ÚÚÚÚÚÚÚGGGGGGYYYYYY hiányzik, mikor lesz már szombat este.

Györgyi és Réka a magányosak
rekababa
 
 


Franyo
Az en memoriam sem tokeletes ezexerint! Kép
de eeedddi lehet a kiscsaj! Es ez mar csak egyre jobb lesz. Meglatod,nincs az messze,hogy egesz nap be nem all a szajuk!

Miszike
Jauljon mar meg a gepetek!!

Gyorgyi
Ez nagyon aranyos!Nem csodalom,hogy mar nagyon varod!De hamar-hamar szombat lesz! Kép

Kepzeljetek
Apa vett medencet a Match-ben,most csorgott, de nem merte megvenni ,mert nem 600 csak 400 Ft. volt! Kép Visszakuldtem!
Masik : reggel megyek be szopiztatni Jazit, erre teljesen megfordult a kisagyba.Mar nem hasrol hatra, hanem ahol a laba volt, ott a fejet lattam, es csak vigyorgott, hogy "Ugye ugyes vagyok?" Kép

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

KangiKép
Panaszkodj csak nyugodtan. Szerintem mind hasonló cipõben járunk, nem kínai, amit írszKép Nálunk pontosan az általad oly érzékletesen felvázolt elvált apuka esete forog fenn. A párom már volt nõs és van egy 12 éves fia is. Annyit melózott akkoriban(persze egyszerû tanerõ volt bagóértKép), hogy ha rákérdezek, ez vagy az hogy volt a fiával, lila segédfogalma sincs, mert ott se voltKép Most már tudja, hogy ezt nem lehet késõbb bepótolni (a fia nevelése is eléggé félresikerült), és igyekszik sokat velünk lenniKép Persze, a pénz, mint a megélhetés nélkülözhetetlen eszköze, nagy úr, így néha muszáj a céget elõnyben részesíteni velünk szembenKép De ha úgy látom, megint kezd rátörni a munkamánia, én bizony leállítomKép
A kertes panaszaim is csak arról szólnak, hogy úgy érzem, a ritka pihenéses pillanatokat veszi el tõlem. Viszont azzal is tisztában vagyok, ez a párom egyetlen hobbija és ettõl nem szívesen fosztom meg. Persze, újabban kezdek szívtelen lenni, mivel rádöbbentem, nekem se maradt egy fia hobbim seKép
Sajna, én nem tudok neked jótanácsot adni szabadidõ nyerésre, mert ebbõl én is sz@rul állok. Anyámék és anyósomék is messze laknak, a faluban meg nem ismerünk senkit,akire a kölköket néha ráhagyhatnám. Tavaly ugyan találtam egy szupi bébicsõszt Timinek, de sajna õ is visszament inkább dolgozniKép Szerintem egy jó bébiszitter neked is beválhatna, ezzel azért nem azt akarom mondani, hogy a férjedet nem kéne egy kicsit a valóság talajára állítani.
A meleget mi is tök rosszul viseljük, Zsebi ma pl csak 1,5 órát aludt reggel 7 óta és szerintem már nem is tervez több hunyást...és a köztes idõben természetesen csak vele szabad foglalkozni. Most is itt üvölt mellettemKép Éjjel pedig 3x kelt. Már kezdek én is besokallni attól, hogy az én csemetém egy nyamvadt csörgõvel sem hajlandó játszani és semmi nem érdekli a kézben sétáltatáson kívûlKép Na erre mi a megoldás???

HeniKép
nagyon aranyosak a képek, én is szerettem volna Timinek rugós hintát, de a párom lebeszéltKép Pedig õ is olyan kis mozgékony, biztos élvezte volna. Ha meg most a kicsinek vennék, szerintem õ is bele akarna ülni. Gondolom, nem 11 kilós csajokra tervezték.

TimiciKép
én is azért szoktam néha eltûnni, mert nem akarok mást terhelni a depis nyafogásommal. Viszont ha csak itthon rágom magam rajta, egyre sárkányosabb leszek és nem jutok egyrõl a kettõreKép És idõnként a többieknek is van néhány jó ötlete a gondjaimraKép

CsucsukaKép
Apa nálunk is felismerte az asszonykimenõ elõnyeitKép Pár napig utána többszöröse a teherbírásom és õt is mosolyogva fogadom a munkából hazaérkezvénKép Már említette is, ha Zsebi már nem lesz ilyen cicifüggõ, kapok újra gyerekmentes napokatKép

LeszterKép
Gratula a sajtkukachozKép Klímáért irííígy, remélem, már nem sokáig. Bûnhödjön a lustája, azért is írok mégKép

ManóKép
én is mindíg úgy érzem, azt támogatják, akinek azért már van mit a tejbe aprítaniKép Mi most akarunk bõvítésre kölcsönt felvenni, de még kérdéses, elbír-e a költségvetésünk havi 40.000-50.000 ft-os törlesztõ részleteketKép

MariannKép
Jó utat nektek hazafelé! Úgy tudom, itthon a budapesti Madarász utcai kórházban van alváslabor.
A taliban én is benne vagyok, ha lehet, inkább hétvégén, mert a férjem nélkül azért nem merek elindulni a két csajjal.

ToffiKép
én is azt hittem, Timivel nem úszom meg az átmosást, de végül a szemcsepp használt (Brulamycin). Egyébként nekem 2 hónapos koromban átmosták, anyukám inkább kimenekült a rendelõbõl a bömbi miattKép Viszont az orvosok azt állítják, nem fáj, a baba csak a lefogás ellen tiltakozik a nagy ordibálással. Remélem, azért nem ijesztettelek nagyon meg. Drukk, hogy ne kelljen megcsinálniKép

NadineKép
Tovita az a kalcium utánpótlásra jó. Nekem se mondta senki, de a férjem unszolására szedtem a terhesség alatt és most is a Béres Ca 600 mg-os tablettáját. Szerintem azért nem is lett nagyobb baja a fogaimnakKép Nem fog ártani, szedd nyugodtan!

Lányok, Pesten volt esõ????? Mert itt csak borulgatott reggel, aztán annyi...mehetek locsolniKép

UrszilaKép
nekünk már tavaly kellett a Velux ablakokra ilyen sötétítõ, mert a gyerek szaunázott a szobábanKép Nagyon klassz, csak aranyért mérik ezt is. Aztán még kívülre is vettünk egy fényvisszaverõ hálót, no meg belülre egy szúnyoghálót (mert a szomszéd disznóólából dõlnek a legyekKép), és teljesen le is gatyásodtunk arra az évreKép

Na megyek, mert apa már egy órája kering Zsebivel az udvaron, hogy én le ne maradjak a babanet eseményeirõlKépKépKép

pusssz
Momo és melegevan Zsebikisasszony


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Myssnia!
Én egyre szerelmesebb vagyok ebbe a lakókertbe Kép. Kivülrõl nézve azt hittem, hogy biztosan lesznek benne nagyon nagy meg nagyon kicsi lakások hihetetlenül magas áron, de most, hogy megnéztem a neten rájöttem, hogy közepes lakások vannak benne elég jó elrendezéssel. Naaaagyon jók és én szeretek errefelé lakni!!!!
Az az igazság, hogy félek belevágni a hitelügyintézésbe a férjemmel, mert Õ egy Pató Pál úr itthon, én pedig nem érzem magam elég erõsnek ahhoz, hogy egyedül, egy gyerekkel járkáljak bankokba. Meg ahogy nézegetem a hiteleket, mi nem is nagyon kapnánk annyit,amennyi egy ilyenhez kellene Kép. Pedig anyukám felajánlotta, hogy az Õ lakására vehetünk fel jelzálogot, de szerintem így sincs remény.
Szóval reménykedem, de elég pesszimista vagyok. Talán ha a férjem szabin lesz, akkor utána tudunk nézni rendesen, mert addig reménytelen...

Kangi!
Én szégyellem néha magamat, hogy egy gyerkõc mellett nyafizok, de akkor is elegem van, de nagyon. Férjember nálunk is dolgozik, reggel 7 körül megy és jó esetben este 6-kor jön.
Tegnap pedig közölte velem, hogy Õ jövõ csütörtökön elmenne egyik kolléganõjével vmi partyra, mert a fõnöke nem megy, mert kisbabájuk van (!!!!) és neki szólt helyette. Könyörgöm, nekünk nincs kisbabánk???? Az ilyen "apróságokon" teljesen kiakadok, néha olyan, mintha csak nekem lenne gyerekem.
Egyébként nálunk két hete és két napja elég hûvös a viszony egy szerda reggeli veszekedés után, amikor kiosztott, hogy ahelyett, hogy ideges vagyok, hogy miért nem alszik a gyerek inkább megetethetném. Miután nem fogadta el a mellemet... Na itt lett elegem teljesen, megkérdeztem Tõle, hogy mit tud arról, hogy mi zajlik egész nap szoptatás ügyben, és hogy ugyan számoljon már utána mennyit volt kettesben a saját gyerekével az elmúlt öt hónapban. (egyszer 2 órát és 2x tíz percet).
Húúú, de panaszkodom, most lehiggadok, aztán visszatérek.
Bocsánat!!!! Azt hiszem teljesen megértem, hogy mit érzel!
Üdv, Virág
virga
 
 


Megint sziasztok!

Húúú, látom ma mindenki panaszkodott egy sort Kép. Gondolom a hõség sem segít feldolgozni a problémákat...

Tegnap olvastam az NLC-ban, egy olyan hozzászólást, hogy a császáros szülést nem igazán nevezhetjük szülésnek. Hát akkor könyörgöm minek??? A gyerek levedlette az anyját vagy mi??? Nagyon mérges lettem!

Manó!
Hitelügyben én is egyetértek veled, bár igaz,hogy még nem néztünk utána a lehetõségeinknek, csak az ismerõseink keresnek éppen lakást és tõlük halljuk,hogy mik vannak. Sajnos mi is a "semmijük sincs" kategóriába tartozunk, bár fizetésügyileg szerintem annyira nem rossz a helyzet. De ez csak az én véleményem, mert a bank majd eldönti.

Gombóc!
Én csak felnõttruhát vettem már Vöröskeresztes boltban és azok teljesen újak voltak és jó minõségûek. Ezek Ausztriából származtak és némelyiken még a bolti lopásgátló is rajta volt Kép. Elég nehéz volt leszedni! Remélhetõleg a babaruhák is ilyenek lesznek és akkor jól bevásárolhatsz!

Norka!
Szerencsére Levi kezével minden rendben, ugyanúgy használja, mint a másikat. Hát azért volt aggódás rendesen, de már túl vagyunk rajta!

Nadine!
Mi az a Tovita? Nekem Alfalfa C-t ajánlott a védõnõm, az tejserkentõ és vas is van benne.

Györgyi!
Apa SMS: hát van okod olvadozni Kép!

Ki kéne találnom, hogy mit vegyek fel a színházba. Minden blúzomat, nadrágomat kihíztam, ezek a combok nem mennek bele semmi normális cuccba Kép. Nehéz lesz, már érzem...
Na eldugultam!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?