Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

jó sok minden történt veletek alig bírtam olvasni most pedig nem irok egyenként örülők ha élek ebben a melegben kicsit szita a fejem
remélem jól van mindenki.

Hát dög meleg van nálunk is a panelban kész vagyok rosszul aludtunk Gréti egész éjszaka forgolodott nyuglödőtt .a gáz az hogy éjszaka is hasra fordul keresi a cumiját szomjas , még jó hogy észre vettem ő oldalt fekve alszik.Én valahogy nem merem éjszaka hason altatni . mert nem igazán szereti.
Napközben kinlodunk többször fürdetem, szegény annyira imádja kicsit lehül legalább.most a babakocsiban alszik közben beszélget mocorog . vagy a játszi szönyegén van de nem lehet már egy másodpercre sem magára hagyni mert hasra fordul és nem mindig sikerül kivennie a kezét maga alól . már a babakocsiban is egyesre felültettem de már fentebb ülne már ha az ölemben van akkor is dűl előre és mászna.Hát nem sok időm van.
Voltunk védőnéninél, tegnap voltunk 6 hónaposak már 7800g és 68cm.
meg néha délután lemegyünk a velencére fürdeni meg voltunk 1 nap fonyodon jó volt .
Még nyaralást nem néztunk.

ja ma mi is elmegyünk valami hűtő fűtő berendezést nézni az auchanba látott valamit apa mert ezt a meleget nem lehet kibirni.

ja lagzi szakadt az eső rengeteg szúnyog volt amúgy nem volt rossz. Majd a hónap végén is megyünk a férjem keresztanyának a lányának lesz eskűvője .csődbe megyünk lassan:-(

Azért majd jövök ha lesz időm addig kitartás

KépKép
manojoco
 
 


Na,megint csak én érek rá ennyire... :oops:
Panka még 12 előtt elaludt,kimostam,kiteregettem 2 adagot,sütöttem süti,mert holnap vendégeink lesznek...és most várom,hogy a kisasszony keljen ebédelni...

Azt hiszem,most rászóltam,mert már mocorog...így is 2 órát aludt... :lol:

piki
 
 

 
 

Igen, Anna, Neked szántam az irományt :oops:

Jó, Bea, hogy végre adtál vmi életjelt Magatokról!

Marcsi, irigykedem, hogy Panki ilyen sokat sokat alszik, nekem Esztu napközben mindig csak 15-20 perceket alszik, épp, hogy el tudok mosogatni, vagy a mosógépet beindítani, egyedül ebéd után alszik "hosszabban", kb. 45 percet vagy max 1 órát, de csak és kizárólag úgy, ha ott vagyok mellette, elalszik a cicin, nekitámasztja a fejét ( édes ) és még olyan is volt már, hogy megfogta az egyik ujjamat és nem engedte el. :lol: Cuki.

Dögmeleg, itt bent klímázunk, ki sem mjerek menni. Ez a hétvége megint kész káosz, megint mindenki egyszerre akar jönni, barátnőőm debrecenből, a másik Pestről, apám mindkét öccse és a teljes család. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ha nem őrülök meg, akkor szerintem csak hétfőn jövök írással, mert holnap már vásárolni kell.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is! Még nem is mondtam (vagy igen?) hogy tegnap babatalálkozó volt nálunk!
Nagyon jól sikerült, csak kicsit elnéztem valamit mert én mára akartam szervezni, de 14-én írtam.. kedden este vettem észre hogy írja egy lány, hogy ő nem tud eljönni a talira! Nézem, milyen talira??? Jaaa hogy az holnap van?? Még jó hogy én szerveztem. :oops:
Szóval ezért tűntem el, kedd este készülődtem, tegnap meg nagy baba buli volt. :lol:
Remélem veletek is minél hamarabb tudunk találkozni! De tényleg várjuk meg még kicsit jobb idő lesz, mert ez így elég durva..

Eszti, nem fog senki megkövezni sztem. Nálunk is van már egy mobil klíma, kölcsön kaptuk amíg kitaláljuk hogy vegyünk e.. meg hogy milyet. Nálunk megy akkor is, ha itt van Balázs a nappaliban, csak nem ránk fújja a hideget. Ő is nagyon nehezen viseli ezt az időt, de szerencsére többet alszik most! :)

Anna, nem csodálom hogy ki vagy készülve. Még az a szerencse, hogy ilyen segítőkész szüleid vannak!
Az én szüleim kb 3 hete felénk se néztek, tegnap felhív anyám, hogy 1 hétre elutaznak, este átjön.. Ma reggel hív, hogy sajnos nem volt ideje..

Marcsi, látom már van alvókája Pankának! :shock: :)
A munkád biztos megterhelő, de nagyon szép is.. szerintem. Biztos nagyon szerettek téged, a hozzád tartozó gyerekek!!!!!

Reni! Akkor hétköznap lesz a tali! :)

Szilvi, apám ilyen.. még volt hogy azt is mondta, az ígéret ingyen van!!! :shock: :(
Vendég
 


Fanni,legalább kipróbáltad,milyen lesz,ha megszálljuk a kecót! :lol:
Biztos nagyon szuper volt a tali,irigylem is,remélem,a miénkre sor kerül hamarosan...ez mondjuk nagyon cool,hogy majdnem elnézted a napot!!!

Reni,nekem is elég hihetetlen,hogy ennyit alszik,de tuti csak a melegtől van,mert előtte Panka is csak annyit aludt nappal,mint Esztike... :roll: Szerintem a szervezete egyszerűen ezzel védekezik.
Felébred,játszik egy félórát,max.1 órát,aztán eszik,és durmol 1.5-2 órát...és ez megy egész nap...mondjuk én élvezem,mert bármit megtudok csinálni tőle...kíváncsi vagyok,ha vége lesz a hőségnek,akkor hogy alakul majd...

piki
 
 


Reni,remélem,azért túléled a nagy vendégjárást! :lol:
Hozzánk csak egy 2 gyerekes család jön holnap,Andris egyik nagyon jó barátja,de már ennek is úgy örülök,mintha nem is tudom,milyen buliba mennék... :oops: :oops: :lol:
A melegtől tartok azért egy picit... :roll:

piki
 
 


Na, most lett kész a kondi!!! 8) Még nem érzem, de már átszellemültem tőle!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna, ma tökéletesen együttérzek veled. Én is így csináltam Bibuval végig az első 5hónapot, mert, ha nem dolgozott István, akkor építkezett. De nekem nyugisabb volt Bibu. Most sokat van itthon IStván, de anyagilag totál csődben vagyunk. Már az elárverezés réme is lebeg felettünk, emiatt sokat sírtam, idegeskedtem mostanában, de most már talán megoldódnak a gondok. Ja, most kétem aNYUMTÓL KLCSÖN + A kondit is Ő fizette (átváltottam nagybetűre, de már ki nem tőrlöm!)... marha szar az életem mostanság! :cry:

Na, de laglaább nem sülünk meg. :D

Fani, ne hari, de nagyon vicces, hogy majdnem elfeljetetted. :lol: :lol: Ilyeneket én tudok művelni mostanság. :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, megyek, kivagyok, mint egy liba.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést!

Fanni tényleg vicces, hogy majdnem lefelejtetted a talit :) Ők amúgy Pestiek? mert úgy azért könnyebb összehozni a tait mint így, hogy valaki Szegeden, Nyíregyházán........van.
Az én apósomék ilyenek. Kb. kétszer látták a gyereket. De valahogy már nem érdekel. Valahogy nem értem, hogy lehet valaki ilyen, hogy nem izgatja a saját vére? meg hát hm remélem én nem leszek ilyen.

Marcsi és ilyenkor mit csináltál a baba vigyázáson? Összerámolsz is, vagy csak a gyerekkel voltál.
Nekem a szüleim sokat segítenek. Kicsit lelkifurdim is van-e miatt, mert a férjem szülei leszarják. Anyumék itt laknak 10 perce gyalog tőlünk. Apum nyugdíjas és így ugye ráér (unatkozik) és átjön a babához. Nagyon szereti meg Jázmin is Őt. Olyanokat csinálnak :D aranyosak.
Apa mondta, hogy örül, hogy nem vagyok depis, mert azért Jázminnal tényleg nehéz. Pl. az éjjelünk is gatya volt. Óránként feszengett, felkelt....és már totál készek vagyunk a férjemmel. Ő sokat dolgozik, de viszont jobban bírja a fáradtságot mint én. Volt úgy, hogy annyit melózott, hogy 3 napig semmit nem aludt és kutya baja sem volt. Ilyen a genetikája sztem Jázmin rá ütött ebben is :S

Eszti nektek sem egyszerű az már biztos. Nekünk amikor terhes voltam akkor derültek ki dolgok, akkor ki kellett hívni a mentőket, mert 140 volt a pulzusom és ugye babás voltam.
Amikor összeházasodtunk, akkor még semmi nem volt, utána derült ki, hogy a férjem uram mennyi tartozást hagyott ránk :S azt hittem megbolondulok. És ugye nem is mondta ezt nekem én pedig nem kutattam a szekrényekben meg minden a dolgok után, mert ugye nem az én lakásom (barátnő) vagyok így nincs közöm hozzá. Amikor meg összeházasodtunk akkor költöztem ide és hát kiderült egy két komoly gond. Úgy volt azzal a lendülettel elválok, de az esküvőpénzből meg tudtuk oldani, de annyi feltételem volt, hogy amit a szüleim öltek bele pénzt, azt én kérem a saját nevemre a saját bankszámlámra. Persze belement, így hát jól is járt, mert nem lett elárverezve a lakása. Jázmin miatt csináltam, mert ez egyszer az övé lesz és nem akartam, hogy jelzálogosítsák.
Na ennyit erről. És a lényeg mondtam neki, hogy a fizetését adja le, mert ha nem viszlát. Nem tudja beosztani már egy hét után nincs semmi és gyerek mellett ez nem lehet. Mondom lehet nálad pénz, de a nagyját add ide, mert tuti nem maradok veled :D és leadja. Muszáj.

Marcsi irigy,irigy a Panka alvás miatt :)

Légkondi miatt nem vagy leszúrva Eszti:)

Reni érzed jól magad a vendégseregekkel.

Bea irigy a lagzi miatt, bár tudom mennyire költséges is a borítékba való tétel :S

Andi tessék írni, remélem már jó a net :) és Csillag merre vagy? A hozzátápi érdekelne nagyon.

Kép
Vendég
 


ÁÁÁ, azért nem elfelejtettem! Én nagyon készültem. Csütörtökre...(szerda helyett..) :lol: :lol:
Igen, Pesten laknak vagy legalábbis Pest megyében.

Marcsi, igen. Csak szállnátok már végre meg!!! :D
Milyen volt a "buli"?
Vendég
 


Na már csak 29fok van!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Juj Reni, nem irigyellek. Minden hétvégén? Én most legutóbb megmndtam, hogy csak 2hetente. 1hétvége kell nekünk is.

Fanni, és azért sikerült csüt helyett szerdára elkészülnöd?

Anna, ügyi voltál a férjeddel. Én annyira nem... :oops:

Mit szólnátok, ha vki csatlakozna még hozzánk? Nem bizti még, csak gondoltam megkérdezlek titeket. Nagyon ari csajszi! :D
Vendég
 


sziasztok!

Már jobb a netem, az utolsó oldalt látom, úgyhogy azt visszaolvasom, ha lefektettem a két leányzót és akkor még írok később.

Csillag új topikozós lenne? Utálom, hogy mennyire ki vagyok szolgáltatva a számítógépnek és a világnak.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés,mert hulla vagyok...
Jól sikerült a vendégségesdi,majdnem egész nap itt voltak,szerintem mindenki jól érezte magát. :lol:
Természetesen a nyüzsi örömére Panka 2xfél órát aludt egész nap,estére totál K.O. lett szegény,de becsületére legyen mondva,hogy hangja nem volt egész nap a nevetésen és a "dumáláson"kívűl... :lol: :lol: :lol:
Olyan büszke voltam rá,mert a 3 gyerekből ő volt messze a legkisebb és vele volt a legkevesebb gond,pedig nagyon féltem,mi lesz... :oops:

Eszti,szerintem bárki jöhet,úgyis nehezen maradnak itt az újak valamiért... :oops: :oops: :?:

Anna,én bébiszityóként mindig csak 2 fix családhoz jártam,ha igény volt rá,megcsináltam kisebb munkákat,mosogatást,vasalást ilyesmit,ha épp aludtak a gyerekek.
Utoljára egy ikerpárhoz jártam,ők akkor voltak egy évesek,ott az anyuka csak annyit kért,hogy főzzem meg a srácok ennivalóját...
A jó baby-sitter rugalmas,alkalmazkodó-szerintem...én sok-sok éven át csináltam a meló mellett,illetve pár éve Kanadában is voltam kint,hosszabb ideig nanny-ként.

piki
 
 


Jó reggelt!

Jaj, én mostanában olyan álmos vagyok. :? Most is itt hullázok.
Zsömle már a sütőben, Apa medencét takarít, aztán megy klímát intézni...

Remélem ma már használható lesz a medence!!!

Marcsi, örülök, hogy jól sikerült a vendégség!
Hugom is babyszitterkedik.
Vendég
 


Most már mi is léghűtőket,mobil-klíma-szerű kütyüket nézegetünk...
Ezt másképp nem lehet elviselni... :evil:
Pankával hajnal 3-tól fél6ig fent voltam,aztán kelt 7kor...vége a nagy alvászatnak... :(
Nem tudom,csak a tegnapi nap kavart-e be neki,vagy mi van...de én már csak egy hidegfrontért imádkozom... :D

Eszti,a medencét most baromira irigylem... :oops: Mindjárt befekszem a Pankáéba... :oops: :D

piki
 
 



Sziasztok

Nem tűntem el, vagyok. Tegnap előtt kimentünk Fótra ismikhez, aztán ott aludtunk, persze nem úgy terveztük,de ez lett a vége. Nem is baj,mert én nagyon jól éreztem magam, egész nap együtt voltunk 4-en + a 2 baba, este a fiúk leléptek kicsit iszogatni a többi haverral, mi Anyukák otthon a babákkal,majd mikor elaludtak mi is ittunk picit,meg dumáltunk, csak olyan csajosan! :wink: Tök jó volt kikapcsolódni kicsit!!! 8)

Anna tök jó,hogy szüleidre ennyire számíthatsz, hogy mindenben tudnak segíteni,és hogy Jázminra is vigyáznak amikor csak kell/tudnak. :D :D
Elhiszem,hogy szarul esik,hogy apósodékat nem érdekli Jázmin és h csak 2x látták, de akkor szerinted mit érzek én,akinek az apja EGYSZER SEM! látta Barnust,ráadásul náluk most fog megszületni szeptember elején a gyerek. :( :cry:

Eszti én sem kövezlek meg a légkondi miatt, nálunk is be lett üzemelve pár napja,de Barnusra nem megy,és tök jól lehűti a szobát,de éjszakára én rá mondjuk vékony rugit adok,mert félek h nehogy megfázzon,mert a takarót úgyis lerúgná magáról. :oops: :oops:

Marcsi de jó,h jól sikerült a vendégség! Nagyon ügyes Panka! :D :D :D

Fanni nem semmi ez a bababuli előkészület! :lol: Én is keverem a napokat! :D
Tegnap pl nem tudtam,h megkérdeztem Balázstól h szereti-e a paradicsom levet,vagy csak akartam,de kimondtam hangosan, válaszolt is, de utána megint megkérdeztem. Egyre jobban agyamra megy a meleg. :lol: :lol: :lol:


Marcsi hogy sikerült az állásinterjú Andrisnak? :)

Bea szép nagy baba Gréti, csak az a durva számomra, hogy az én fiam 3 hósan ekkora, mint Gréti 6 hósan! :shock:

Eszti ki szeretne csatlakozni? :)

Csillag hol vagy????????

Tök jó még kb 2 hét és már kezdhetjük a hozzátápit!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi biztos Pankát is nagyon nagyon megviseli ez a dög meleg, nagyon meleg volt éjszaka is, ráadásul nekem klíma mellett olyan melegem volt, ömlött rólam a víz!!!! :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Azt hiszem Reni írta, hogy negyed évente mindig másnál legyen a babatali, szerintem ez jó ötlet. :D

Szeptemberben el akarom kezdeni a jogsit! :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Hahóóóó! Senki???? :( :( :( :( :( :( :(

Este jön a lehűlés! :D :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Halihóóóóóóóóó, én itt vagyok, csak éppen még szarakszik a netem, mert most éppen minden második percben leakad és már kicsit uncsi mindig újra bejelentkezni.

Nálunk már 32 fok helyett csak 30 van az emeleten :D :D :D :D

este megpróbálok jönni:-)))

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Szilvi, én már nem is emlékszem, hogy milyen volt a jogsi csinálás, már olyan régen készült el. :shock: :shock:

Egy biztos, ha most kéne vizsgáznom, biztos, hogy meghúznának és sohasem lenne meg a jogsim :roll: :roll:

Ebből látszik, hogy már milyen vén vagyok :shock: :shock: :shock: igaz nem érzem magam annyinak, mint amennyi vagyok:oops: :oops: :oops:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Zsömle recept!!!!

1kg liszt
1cs élesztő
pici olaj
pici tej (max 1-2dl)
meleg víz
ízlés szerint só

Én néha teszek bele fokhagymát fűszereket, mikor mit.
170fokon megsütni (én szoktam kis trapistát is rárszelni).
Ja, és nem 1kg-ból csinálom, hanem olyan 30-40dk-ból, ahhz kell a 7gr-os élesztő (inszant) fele. Nem dagasztom (mert lusta vagyok) és este bekeverem, reggelre megkel és csak megsütöm. Ennyi.

Ja, és ez egy pizza recept (pizza szakácstól kaptam), annak is isteni. :lol:
Marcsi, ma úgy sütöttem, hogy vettem ezt a 24órábaan ehető lisztet és hozzákevertem rozslisztet! Isteni lett (70 sima, 30% roszliszt)
Vendég
 


Hulla vagyok. De-től du.-ig Anyósék, este meg sa szomszédomék, de nagyon jó volt!!!!

Pancsizni gyertek!!! :lol: Bmikor, bki!!!! Mindenkit szívesen látunk!!!! :lol:

Szilvi, aki lehet, hogy csatlakozna hozzánk, van neki egy 4hóüs és egy 2éves gyerkőce. Annyi idős, mitn én és nagyon ari. De még nem bizti, csak mondtam neki, hátha van kedve. :D
Vendég
 


Eszti,köszi a receptet,ki fogom próbálni! :lol:
Annyi embertől hallottam már,hogy frissen sütött zsömit reggelizik,de még soha nem csináltam...pedig csorog a nyálam... :oops: :oops: :lol:

Imáim meghallgatásra találtak:megjött a hidegfront! :lol:
Bár minden kívánságom ilyen gyorsan teljesülne! :oops: :D
Most már nálunk is "csak" 28°C van a szobában,a 31 helyett,ami este volt... :evil:
Pankucika is jobban aludt,igaz,kelt 5kor kajálni,de aztán vissza is punnyadt,csak én nem bírtam elaludni...pedig olyan dögfáradt vagyok...

Szilvi,asszem te kérdezted:az állásinterjú jól sikerült,csak sok a jelentkező. :(
A jövő hét közepe felé értesítik....hátha...

piki
 
 


Hahó!

Szabika levitte nyuszit egy kicsit, így van időm bejelentkezni.
Pénteken lement a vendégség rendben, nem is volt ezzel gond, hanem, hogy a Kisasszony sztem már csüt. óta olyan nyűgös volt, egészen tegnap estig, hogy nem tudom, lehet "menstruált" :lol: , na jó ez csak viocc, de ugye ezt szokták mondani, ha egy nő őrült. Semmi nem volt neki jó, igazából sztem az volt a baja, hogy hulla fáradt volt, de ebben a nagy melegben nem tudott aludni, tegnap este fél 11ig vergődött, vagy 5xfelkelt, mikor már leraktam, de szerencsére ma reggel aludt negyed8-ig, már össze-vissza kifolyt a tejcsi. Ilyen is régen volt már. :lol:

Na ma még jön a másik, nagyobb vendégsereg, vagyis nem jönnek, hanem mi megyünk anyáékhoz és oda jönnek ők is ebédre, mert ott lakik nagyim is, aki nekik is az anyukájuk, meg 16-an csak jobban elférünk ott. Jaj, de nincs hozzájuk kedvem. Na, ők a rokonságnak az a fele, akiket nem nagyon bírok, sztem azért, mert gyakorlatilag semmi kapcsolat nincs velük, egy évben eljönnek 2x, akkor sem mindig talizok velük és olyan erőltetettnek érzem a beszélgetést is :? Mindegy gyors kaja, egy fél óra bájcsevely, aztán úgy érzem, nekünk nagyon gyorsan haza kell majd jönnünk, mert biztos nyűgös lesz a gyerek. :oops:

Marcsi, én is drukkolok az állásért, bizti sikerülni fog!

Szilvi, bizti tök jó lehetett a vendégeskedés, ahogy leírtad, irigyellek, én ennél sokkal körülményesebb lennék, estére még elmenni sem merek, nemhogy ott aludni vhol. Na ez az egyik dolog sztem, ahol meglátszik ez a pár év korkülönbség, de ez tök jó, végülis ennyi idősen még én is bevállalósabb voltam.

Andi, azon gondolkodtam, hogy sokszor nem látod mit írunk, nem jön be rendesen a lap, stb. nem azért lehet, mert a net böngésződ nem elég friss, volt egyszer, hogy én is egy kölcsön laptopon próbálkoztaam és aaz elég régi darab volt, és sztem csak Internet Explorer talán 5ös verzió volt rajta és egyáltalán nem hozott be semmilyen képet, csak idióta módon a betűket, de élvezhetetlen volt. Csak egy ötlet.

Eszti, már indulok is a medencéhez, úgy számolom, kb délben érkezek, úgyhogy ebédet is készíts léci! :lol:

Anna, én is csatlakozom Apudékhoz, sztem is nagyon ügyes vagy, hogy így boldogulsz egyedül is, sokszor írod, hogy a férjed nagyon sokat dolgozik, késő etig oda van. Meg lehet kérdezni, hogy mit csinál? Szóval, le a kalappal, én azért örülök, hogy Szainak nem annyira kötött a munkarendje, sokszor itthon tud lenni napközben is, mert akkor itthonról intlzi az ügyeit, itt gépelget, stb.

Na megyek, mert itt vannak és Eszti is felkelt

Pusz-pusz

Kép
ire81
 
 


Jóreggelt Anyukák! :lol:

Eszti milyen fűszereket szoktál beletenni? És ha úgy csinálom ahogy leírtad a receptet, 1 kg lisztből, akkor kb mennyi zsömi jön ki belőle? :D
Várjuk az új Anyukát!!!! :)

Marcsi remélem összejön a munka Andrisnak!!!!! :)

Reni mitől lennél körülményesebb?
Nálunk az a jó,hogy Barnit lehet vinni magunkkal mindenhova,nincs olyan h idegen helyen pl nem tud aludni vagy ilyesmi. Rugalmas a gyerek! :lol: :lol:
Együtt növök fel a gyerekkel! :oops: :)

Na az én gyerekem 2 napja felébred hajnali 4 körül. Megőrülök, tegnap is 2-kor sikerült ágyba bújnom, erre a nagyságos úr keltett 4-kor!!! :shock: Én nem értem mi van a gyerekkel, szerintem lehet jön a foga,mert egész nap a keze a szájában. Mondta a védőnő is h ha előfordult olyan a családba akinek hamar jöttek a fogai, akkor elképzelhető h B-nek is hamar kibújik,és úgy látom mintha be lenne duzzadva kicsit az ínye,de lehet h már csak beképzelem. :oops: :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Panka is folyton nyálaz,meg az öklét tömködi a szájába,meg a mi ujjunkat fogja és húzza azt is a szájához,hogy bekapja. :shock: :lol:
De én még az ínyén nem látok semmi előjelet...lehet,egyszerűen most jutott el az "orális"-szakaszhoz,mikor muszáj mindig mindent megkóstolni,megcsócsálni... :roll:

Reni,ha jössz Esztiékhez,útközben ugorj már be értem is,légyszi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy meg kitartást a családi ebédhez! :?
Nekem is vannak hasonló rokonaim,átérzem...

Szilvi,nekem csak most esett le,ahogy visszaolvastam:apukád még tényleg nem is látta Barnit?Ez komoly?????

piki
 
 


Marcsi sajnos ez nagyon is komoly, nem látta még egyszer sem. :cry: Anyu lelkére kötötte, hogy ha befekszem a kórházba és megszületik Barni, feltétlenül szóljon neki, mert be akar jönni, hát azóta is jön....Még fel sem hívott, csak küldött 1 sms-t mikor meglett B. :( Fasza mi??? És a legszörnyűbb,h náluk most jön a gyerek,és tuti h a felesége uszítja ellenünk,mert régen ha nem is találkoztunk de telón beszéltünk,meg a csajjal is jóba voltunk,de egyszer csak nem tudom miért megútált minket,és nem is mentünk hozzájuk többet. Tök szarul esik,hogy nem kíváncsi rá.
Múlt héten viszont írtam a feleségének 1 emailt,h jó lenne ha hajlanának a kapcsolatfelvételre v vmi ha már "kistesónk" születik (itt megjegyzem h én nem tekintem testvéremnek!!nekem már van 1 hugom, több NINCS és nem is lesz!!!) és tegyünk félre a sérelmeinket bla-bla-bla....és h írjon h mire jutottak, akkor is jelezzen, ha nem. A levél is onnan jött h írt szülinapomra emailt, meg is lepődtem! Gondoltam írok neki én is hátha. De nem. Semmi nem történt azóta. Még egy rohadt vonalat sem küldött vissza, de még annyit sem h nem kíváncsiak ránk,pedig én megtettem az első lépést. Hát ez van, nagyon sz@rul esik. :cry: :cry:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Majd az élet elintéz minden, visszakapják még ezt. :twisted:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,ez nagyon durva... :shock: :(
Ezek szerint már régen elváltak a szüleid?
Apukádat akkor se értem...fura lehet,hogy az unokája majdnem egyidős lesz a gyerekével... :shock:
Az élet néha produkál érdekes dolgokat.... :?

piki
 
 


óhh,már nagyon rég, még általános iskola alsó tagozatos voltam. Elsős v másodikos lehettem, nem emlékszem már pontosan.

Hát igen, nem hiszem h így 49 évesen hiányzott volna neki a pelenkázás, éjjeli kelés stb... Örülhet ha látja majd felnőni a kölyköt.
Amúgy úgy vette el a feleségét asszem 3 v 4 éve, h nem lesz gyerek, ebben állapodtak meg,mert mondta apám h neki már van 2 nem kell több. A csaj belement, aztán már azóta elvetettek 2 gyereket, és ezt megtartották, a csajnak 40 évesen ez lesz az első.

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Egy jobb téma:
az előbb bementem megnézni Barnit, mert gyanúsan csöndben volt, mit látok, keresztben fexik az ágyban!!!! :shock: :shock: :shock: Bemegyek, kérdezem tőle mit csinálsz, erre elkezd vigyorogni, azt hittem megzabálom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Kép


nem tudom hogy csinálta

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Jaj, de cuki Barni, mint egy játékbaba! Komolyan mondom, ez a kisfiú olyan "szép", ez hülye szó fiúkra, de nagyon szép kis kölök. :lol:
Eszti rendszeresen így elvándorol a kiságyban, ő reggelre mindig így kel fel, állítólag ez a kúszás náluk még ilyen reflexmozgás, haa hozzáér vmi a talpacskájukhoz, mocorognak. :lol:

Szilvi, saajnálom, hogy így alakult a helyzet Apukáddal, de hátha ráeszmél, hogy mit veszít, lehet pont akkor fog erre rájönni, mikor látni fogja a saját kisbabájukat nőni-növögetni és rá fog jönni, hogy ő erről lemaradt az unokájával kapcsolatban és lehet akkor majd fog jelentkezni, mert nem fog akarni több időt elvesztegetni ( na ez jó magyaros lett :? :oops: )

Kép
ire81
 
 


Köszi Reni! :D
Igazad van Reni, most h belegondoltam,nincs fent a rácsvédője,leszedtem kimosni,és ahogy sztem a rácshoz ér a talpa tolja magát. :lol: De ennyire? :shock: :D :D

Hát lehet, de nem hiszem,hogy jelentkezni fog. Gondoltam írok neki is levelet, de inkább lebeszéltem erről magam. :? Na mind1.

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi... :( :( :(
De tényleg ne beszéljünk erről,nem akarlak elszomorítani...
Barni bébi tényleg olyan igazi kis "babás"! :lol: :lol: :lol:

Panka is folyton vándorol az ágyban...csak azért nem értékelem ezt a tudományát,mert sokszor saját magát felébreszti vele,hogy beszorul a sarokba,vagy nem tudja a fejét átfordítani,annyira a rácson van,stb.
Ilyenkor addig nyögdécsel,amíg valamelyikünk oda nem megy segíteni rajta....
Amúgy nagyon édi,mert ilyenekért nem sír,meg reggel sem,amikor felébred,csak addig mocorog,beszélget,amíg azt nem látja,hogy felülök az ágyban...és ha végre sikerül felébresztenie,akkor fülig érő vigyorral üdvözöl. :lol: :lol: :lol:
Ilyenkor már sose bánom,hogy felkeltett,mert az a mosoly csak az enyém... :oops: :lol:

piki
 
 



Tyűűűűű, de nagylány már Pankóca!!!!! :shock: :D
Mindjárt suliba megy! :lol: :lol: :lol:
Biztos nagyon cuki,ahogy rád vigyorog! :D :D
Én is úgy szeretem mikor felkel Barni, odaállok az ágya mellé,rámnéz, összeráncolja a szemöldökét és dob 1 nagy mosolyt! :D:D:D

Balázs is meló előtt reggelente addig ad neki puszit meg simogatja,amíg tuti felkel, csak hogy kicsikarhasson Barniból egy mosolyt,mert ez feldobja a napját! :D :D :D


Többiek???

Anna,Eszti,Fanni,Csillag,Andi,Bea????????

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Nem is mondtam gyagya Balázs vmelyik nap megnyalatta Barnival a koviubit! :shock: Nem almát vagy barackot kóstol először a gyerek, nem, rögtön a közepébe, koviubit neki! Azt hittem dobok egy hátast mikor megláttam!
De ízlett Barninak, mert csak úgy cuppogott! :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Csajok??????????????????????????

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Na csak én rontom itt a levegőt egész nap. :? :?: :?:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Bocs,Szilvi,általában én társulni szoktam,tudod,de ma délután muszáj volt aludnom egy kicsit... :oops: :lol:
A meleg miatt napok óta nem alszom jól,meg Panka is kelt,már eléggé kivagyok,jól esett egy kis szunya. :lol:
Remélem,ma már jobb lesz,hűl annyit a levegő...

Pankával ma jégkrémet kóstoltatott az apja. :shock:
No comment...persze csak megnyalatta vele,de akkor is kicsit korai...

piki
 
 


Röviden tömören: teljesen pozitív csalódás volt a vendégség, tök arik voltak a rokonok, kapott esztike egy csomó ajit, és tök jót beszélgettünk, kiderült, hogy az uncsitesóm is terhes, 5ig ott voltunk, jól éreztem magam :lol:

Jó a kovi-ubi, meg a fagyi én már azon gondolkodtam, hogy csülök pékné módjára-val tömöm meg estére, hogy ne kelljen fel éjszaka, persze csak turmixolva. Na jó, ezt a poént a showder klubból vettem :roll:

Ennyi telt tőlem, megyek, mert szabika csinált nekem vmi nagyon finomat: vienetta+tejszínhab+meggyöntet+csokiöntet+kókuszos keksz (szív alakú!!!!):oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: 76481648 kcal, nem csoda, ha soha nem fogyok le :oops:

Kép
ire81
 
 


Úgy néz ki, hogy megint jó minden a netemmel :) :) Nem tudták megmondani, hogy mi is volt a gond, de nem az, ami a múltkor.

Fanni, nálad még jól sült el a találkozó, hogy időben figyelmeztettek, de velem nemrég fordult elő, hogy teljesen elfelejtettem és megjelent nálunk a barátnőm két kisgyerekével együtt, hogy akkor most jöttek. Az egy dolog, hogy a lakás szaladt, de az érkezésük után nekünk meg félórával indulni kellett, mert megbeszéltem közben vmi más programot.
Csak úgy égett a fejem :oops: :oops: :oops: . Szegény csajt nagyon sajnáltam, mert azért két gyereket nem egyszerű összepakolni és elindulni velük.

El sem hiszem, hogy végre lehűlt a levegő. Végre nem 30 fok van bent, csak 27-28. Még jó, hogy Panna a dög melegeket is végigaludta éjjel. Igaz, napközben alig aludt, de nagyon jól el volt a játszószőnyegén.

Szilvi! Sajnálom, hogy apud még nem látta Barnit, de hátha az ő gyermeke megszületése után megjön a kedve.

Pankának boldog hó fordulót :lol: :lol: :lol: :lol:

NÁlunk meg szombaton vendégek voltak, volt kolleganőm a két fiával. Panna nagyon jól viselte a megpróbáltatásokat, csak Laura volt egy kicsit háttérbe szorulva, mert a fiúknak minden játékkal játszani kellett és Laura nem értette meg, hogy nekik ilyenek nincsenek otthon.

Kép

Kép

Annak örültünk, hogy még tudtak egyet pancsolni, mert ugye tegnap már nem volt az a jó idő.

Szilvi! Nálunk Panna már szalonnát "evett" és hozzá jó kis házikolbászt :wink: :roll: Csak lestem, amikor megkóstoltatta vele Laura és nagyon nyújtogatta utána a nyelvét.

Reni! Köszi az ötletet, már erre mi is gondoltunk, de ez kilőve, mert a legfrissebb progik vannak a gépemen, és más honlapokat minden gond nélkül behoz. A szerelő sem tudja igazán megmondani, hogy mi is lehet a baj. Mindig csinál vmit a gépen, aztán megint jó lesz egy darabig.
Vagy lehet, hogy a gép nem akarja, hogy írjak ide? :lol:

Reni! Irigy, irigy, irigy vagyok a finomságodért :) :)

Na, megyek nem rontom itt hajnalban tovább a levegőt.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Csak nehogy rám unjatok :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Amíg alszanak a csajok, gondoltam teszek fel néhány képet az elmúlt napokból.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Olyan süsü vagyok, hogy mindig elfelejtem megkérdezni:

Ti ismeritek Deáknál: Anya, taníts engem! című könyvét? Én csak jókat hallottam róla és ezt szeretném beszerezni.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Csajok tegnap megfőztem és nem jöttetek??????Itt vártunk titeket!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PAnkának Bódog Fél évet!!!!!!

Reni, örülök, hogy jól sikerült. Általában a gyerek már össze tud kötni embereket vagy szét választani.... :lol:

Andi, nagyon jók a képek!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ha mentek Esztihez, szóljatok! Mi sem maradunk otthon!!! :lol:

Bazsu a görög dinnyét kóstolta meg, szoptatás közben szoktam enni.. majd kinézi a számból. Kis kockákra szokta vágni a párom, odatettük a szájához és szívja ki a levét, meg piciket bele is harapott, bár arra próbáltunk figyelni, hogy inkább ne..

Szilvi, azt hiszem többet nem panaszkodom a családomra hogy nem jönnek. :(
Arra nem gondoltál még, hogy az új feleség olvassa a topikot? Ha most fog szülni simán rátalálhat erre az oldalra is.

Bazsu, már egyre többször kel éjszaka, ennyiszer még újszülött korában sem kelt. Ma is kettőkor, majd ötkor kelt.. de ennek már örültem a fél 1, 3, majd 5 után. :shock:

Pankának Boldog Féléves Napot!!!! :D
Vendég
 


Andi, én is jókat hallottam a könyvről, de nekem sincs meg.

Eszti, miért nem korábban mondtad? Mi tuti megyünk legközelebb! :wink: :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: