Új privát üzeneted érkezett!

Ja és a Marci kalóznak volt kifestve máj. 1-én a majálison és az arcán még annak a nyomai láthatók. Bocs, de egyelőre ez a legjobb kép amit ezen a gépen találtam róluk :wink:

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Esztereknek utólagosan is sok boldog névnapot kívánunk!

Nálunk múlt szombaton volt az oviban családi nap, tök jó volt - bár Boga nem volt hajlandó résztvenni a sorversenyekben, Csillával áltam helyt az ovisok között. :lol: Egy anyuka meg is kérdezte, hogy ugye már ő is ovis... 8)
Boga egy játékba szállt csak be, a lisztfújásba, de azt nagyon élvezte.
Persze én fényképezőt elfelejtettem vinni, majd más - előrelátóbb - szülőket kell becserkésszek ez ügyben. 8) Halálian nézett ki mindenesetre...

Vidámpark, hűű ezer éve nem voltam már, de azt hiszem én még egy pár évig pihentetem ezt a témát Boga előtt 8)

Brigi, remélem már meggyógyultatok!!! Kis Dóri igazán aranyos!

Kriszti, derékfájásra szerintem nincs gyógyír - sorry , ja de van egy - a szülés... na jó, ez csak vicc volt! Tessék kivárni annak az idejét!
Amúgy két másik baratnőm is kb veled egyidős terhes... mi is lehetett abban az időben.. talán országos áramkimaradás?!

Képzeljétek, úgy néz ki, hogy júniusban megyünk Erdélybe nyaralni! Már nagyon várom! Még sose voltunk, de már olyan régóta tervezzük! A csajoknak már kész az útlevele is.
Kriszti, Ti szoktatok kijárni, ugye? Zeteváralja környékére megyünk, esetleg nem vagy ismerős arrafelé? Remélem kibírják az utat! Állítólag az éjszaka közepén fogunk indulni, már előre izgulok, hogy mi lesz :roll:

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Kép


Kép

Brigi
nagyon édes ez a kislány :) Gondolom nől, mint a gomba :) És nem ilyed meg egy veszedelmes kalóztól :)
Mikor lehet titeket meglátogatni? Vagy mikortól vállalsz be túrát velük?

Mi elvagyunk, apa Ro-ban. Niki erősen el volt kenődve az első napokban, de mivel minden este legalább 1 órát beszélnek és látják egymást skype-on, így azért jobb.
dorki
 
 

 
 

Andi ti mikor utaztok?
dorki
 
 


Halihó!

Dorki, végre valaki!!! Klasszak a képek a kölkökről! :lol: Csabi milyen nagy már!!

Úgy néz ki, hogy 17-én indulunk és köv héten jövünk valamikor...
Csak nem tervezgetsz egy "sziget-partyt"?? :oops:

Apa meddig marad kint???

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


szigetpartit szervezhetünk, de csak júliusban, addig a tesómék vannak ott.


apa 25-én jön 1 hétre, aztán megy vissza megint 3 hétre. :lol:
dorki
 
 


Sziasztok,

Még jó, hogy ilyen könnyű követni a topikot, még ha ritkán is jut ide az ember fia 8)

Dorki,
Csak ismételni tudom magam. Csabi óriási. És igazi pasi ő is. A Niki meg egyre nagylányosabb. Enyém gyerekek nem nagyon nőnek. Lehet, hogy ők majd később hagyják le a többieket. Pedig magukhoz képest mindegyik nagyot nőtt. A Marci minden hosszúgatyáját kinőtte.

Apa :( Hogy bírjátok?

Buliban benne vagyunk, látogatni is bármikor lehet - 24-e után! :oops: A Dóri akkor megkapja az első oltását. A doki néni mondta, hogy nem lenne túl szerencsés, ha addig valamit megint összeszedne. Úgyhogy a Marcit sem viszem már oviba, meg emberek közé se igazán megyünk. Azt hiszem 6 nap kórház után ez érthető. Ugyanis végül a Dóri köhögésével bekerültünk a Madarászba. Mindenkit eléggé megviselt az a 6 nap, én bent izgultam halálra magam, a fiúk meg kint szenvedtek a hiányom miatt. Úgyhogy most egy kicsit jegeltük a társasági életet. Már én is unom egy kicsit - de inkább kibírjuk.

Andi,
De jó, hogy utaztok. Remélem klassz lesz. Majd írj róla, meg rakj képeket. Én még nem jártam arrafelé, de mindenkitől azt hallom nagyon szép környék.

Kriszti,
Te hogy vagy? Már neked sincs sok hátra. Kitartás! Hogy bírod a meleget? Én személy szerint szenvedek, mert a ruhán kívül jó pár plusz kiló is melegít :oops: És Esztered várja már a tesót? Nevetek van már?

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Andi,
remélem, jól érzitek magatokat Erdélyben, majd írj kérlek, hogy tetszett, a Csajok és Ti hogy bírtátok!

Dorki,
Tündérek a gyerekek, Niki a napon pirult így le, v csak ki van melegedve?
Apa hol van már megint????

Brigi,
a Férfiak édesek a Kistesóval :).

Mi jól vagyunk, csütörtökön megyek a klinikára megbeszélni az orvossal a befekvést. Elmondása szerint mindenképp szükséges, bár próbálunk harcolni ellene a szülésznővel, hiszen nem indokolt már. A soki szerint igen, mert ne gondoljm, h császármtszés után utcáról szülünk.
Szóval majd látjuk, mit mond...
A CTG-s eredmények jók, a múlt héthez képest 2-szer akkorák a méhösszehúzódási értékek. Zárt vagyok, asszem elkezdek inni málnalevél teát.
Közületek ivott valaki?

Összeszedtem pár bacit sajnos, most épp a 3. napja hasmenésem van enyhe hascsikarással. Étvágyam amúgy remek, a doki szerint (háziorvos) okozhatja a túl sok nyersen elfogyasztott gyümölcs is. Amit nem csodálok, rengeteget eszem gyümit és kívánom is cefettül. Málna, meggy, cseresznye, sárgabarack, sárgadinnye szezon van, hát most hogy álljam meg, h ne egyek :x ?
Küldem anyagot az ÁNTSZ-hez is, állítólag hétfőn már lesz eredmény.
Másik rossz, h a hüvelykenetben találtak sep...izé coccus bacit, erre most kaptam kúpot.
Életem során soha nem volt gondom ezekkel a bacikkal, most meg fél éven belül ez a 3. baktérium okozta fertőzésem, amiért nagyon el vagyok keseredve :(.
Tiszta csajnak tartom magam, komolyan olyan, mitha valami szutykos riherongy lennék...
De már nem sok van hátra, majd küldöm Borinak az sms-t, ha eksön van :).

Szorítsatok a könnyű, hüvelyi szülésért nekünk :)!

Ha nem írnék, akkor befekvés (max Borinak ezt is elküldöm), vagy szülés :).

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Hú Kriszti,

Ez már negyon izgi :lol: Remélem mégis utcáról mész szülni és minden úgy alakul, ahogy elképzelted magadnak. :wink: Drukkolunk!!!

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Brigi,
aranyos vagy, köszönjük :).
Dóri mitől köhögött, miért kellett befeküdnötök?

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Tüdőgyulladása volt. Bár szerintem ez a csecsemőkori tüdőgyuszi még nem olyan lehet, mint amire mi gondolunk a szó hallatán. Ugyanis szerdán kerültünk be, a röntgen még nem mutatott semmit (utólag mondta a doki, hogy valószínű azért mert hamar bent voltunk), de hallgatóval minden orvos hallotta a zörejeket a tüdejében. Pénteken meg már tiszta volt a tüdeje :roll: Állítólag ilyenkor sokszor kijön még valami szülés során szerzett fertőzés és azt gondolták a Dórinak az van. Végül is nagy valószínűséggel a fiúktól kapta el és ugyanazt a gyógyszert is kapta mint a Barnus. Az volt az érzésem, hogy azért is tartottak bent mert tudták, hogy otthon is 2 beteg gyerek van, és - bár nagyon szar volt - én is ezért nem hőbörögtem, hogy hamarabb hazamehessünk.

Viszont elvégezték az összes ultrahangos vizsgálatot amíg bent voltunk (hasi, koponya, szív), úgyhogy oda már nem kell külön elmennünk. Már csak a csípő uh. van hátra. Oda júliusra kaptunk időpontot :shock:, pedig még az első héten hívtam a rendelőt. Állítólag mindenhol ennyire el vannak csúszva.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Még egyben vagyok :).

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


kriszti

hova lettek a csíkjaid ?
dorki
 
 


Brigi
hogy tűrte a csaj az oltást. sajnálom nagyon a kórházasdit, gondolom nem hiányzott ez senkinek :(
Béke valszeg addig lesz, amíg Dóri el nem éri a fiúk játékát :)

Bori
hogy vagytok? férjed dolgozik már? Eszti hogy viseli?

Kriszti
hihetetlen, hogy te is mindjárt szülsz :) Ez a nagy meleg nem lehet egy élmény... Remélem azért nem fektetnek be. Te is tudod, hogy a hormonok okozzák a bacikat. Hogy lennél már koszos? Ezt nem tudod elkerülni.

Mi holnap megyünk a Balcsira pár napra. Fázni nem fogunk. :lol:
dorki
 
 


Sziasztok Csajok,
hétfőn fél 8-kor kell bemennem a klinikára, azt mondta a doki, mostmár nem várunk, be kell feküdni, mese nincs.

Átadom magam a SORS-nak, lesz ami lesz, a lényeg, hoyg mind a ketten egészségesek legyünk.

Dorki,
a csíkjaim visszajöttek, nem tudom, hová tűntek, legközelebb már módosítva lesznek és ne Babóka, hanem Borbála lesz odaírva :).

Szurkoljatok nekem a jövő héten lécci, azt mondták, mostmár csak Babával jövök ki az épületből :).

Borinak megy majd az SMS, ha megszületik a Picilány. Eszter már nagyon várja, ki van készítve a ruha, amiben hazahozzuk, a pólya is rendben.

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti,

szoríííííííííííííííííííííííííítunk!!!! :D

Kép
Bori
mbori
 
 


Kriszti,

A drukkok tőlünk is mennek. Borbála :D Nálunk ez volt a másik esélyes név. Apa még napokig kérdezgette, hogy nem lett volna-e jobb a Borbála :roll:

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Halihó!

Mi megjöttünk a nyaralásból, majd írok róla, kép is lesz, klassz volt!

Krisztiről van valakinek már híre??????????

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


még nem kaptam sms-t :shock:

Kép
Bori
mbori
 
 


KRISZTIÉKRŐL SEMMI HIR??????????????????,
szuszoka
 
 


én is figyelek :)
dorki
 
 


Sziasztok,
itthon vagyunk Borbálával, aki szerdán, július 2-án megszületett 2760 g a súlya és 49 cm a hossza. Jól vagyunk, ma beindult végre a szopi is :).

Majd jövök még, végre itthon vagyunk, elég volt a kórházból!

Bocs, h nem írtam, de nem emlékeztem rá, kinek küldtem infót :).

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Gratulálunk!!
Vártam az sms-t,vártam......ne haragudj,de nem tudom,mivel voltál ennyire elfoglalva :D

lényeg a lényeg,Isten hozta kisBorit,jó egészséget,sok anyatejet kívánunk!!
egygyerekes maradtam :shock:

Kép
Bori
mbori
 
 


GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon sok boldogságot sok-sok tejcsit kívánunk!!!!!!!!!!!!
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Mi is sok boldogságot és jó egészséget kívánunk az egész családnak! Na és persze kevés sírást, sok alvást, sok szopit Borbálának, anyukájának meg nyugodt perceket - ha máshol nem is, legalább a wc-n, vagy a zuhany alatt! ... :lol:

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Kriszti, Gratulalunk!!! :D , Sok-sok boldogsagot, egeszseget es sok fincsi anyatejcsit kivanunk!

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Lányok,
köszönjük szépen a jókívánságokat, minden rendben, kicsit összeszedem magam, jövök majd, mert nem volt egyszerű a dolog...

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Na!
Hát mi volt??Remélem a fáradtságon kívül nincs más gond!!
Eszter hogy viseli a tesót?Bár ő egy nagyon jó természetű kislány,én Esztim tuti kilenne.....

Nálunk változás hátán változás,erről bővebben még írok,ha bekövetkezik még egy..... :D már nagyon várom

Puszi mindenkinek,jó nyarat!!!

Kép
Bori
mbori
 
 


NNNNNNNNNNNNaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!


Bori !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
így nem hagyhatsz sokáig minket titok titok hátán és akkor még jó nyarat kivánsz !!!!!!!!!!!


Titokzatos vagy van egy sejtésem és ezt szeretném ha mi hammarabb megerősítenéd!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :roll:
szuszoka
 
 


Kép
szuszoka
 
 


Kriszti,
Örülök, hogy jól vagytok. Vigyázzatok magatokra. Hogy bírja a pinduri ezt a meleget? A Dóri elég nyűgös volt ma, pedig ált. nyugis kis baba. Persze ennek az az ára, hogy folyamatosan szórakoztatni kell meg rázni a fenekét :wink: De ilyenből volt már nekem kettő is, úgyhogy bírom a strapát. Csak azt bánom, hogy 3 gyerekből egy jó alvó sem jutott nekem :roll: És Esztered gondolom gondját viseli a pici Borbálának.

Zsuzsi,
De jó, hogy írtál. És milyen gyönyörűek a gyerekeid. Ricsi mekkora már, a Fanni meg egy igazi kis hölgy. Az a hajkorona :lol: Nagyon szépek.

Bori,
Igaza van a Zsuzsinak. Ne tessék minket így kételyekben hagyni. Egyébként nekem is van egy sejtésem ... 8)

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Kriszti
nagy gratula a csajszihoz :) Milyen volt végülis a szülés ? Indították?
Képet kérünk Boriról

zsuzsi
a te csajod is micsoda királylány :lol:


Titokzatos Bori fedje fel a lapjait :)

csajod hogy van ?


Mi is voltunk Balcsin aztán meg Sarudon. Gyerekek élvezték mindkettőt nagyon. Képet majd rakok fel, most nem enged
dorki
 
 


Aranyosak vagytok,Csajok,de nem az van,amire gondoltok :wink:
még nem jön Esztitesó...de ami késik ,nem múlik!!!!!!!!!!!!
Annyi változás történt ugyanis,jó is rossz is.....
EsztiApu külföldön kapott munkát,most totál átérzem Dorki helyzetét :cry:
visszautastani nem lehetett,de nem évekről van szó.Most pl.pénteken jön haza :D
tiszta lázban vagyunk :)

2 hete sajnos meghalt a nagymamám,idős volt már,nagyon szép kort megélt, 94 évesen ment el....

és még egy változás van folyamatban,ami nagyon jó lenne már és bízom benne,h ennyi rossz után történhet velünk valami jó is...

szóval röviden ennyi és köszi az érdeklődést!!!!

Amióta ketten vagyunk,szinte alig vagyok gépnél...

Dorki,
Eszti jól van,sokat gondolok rátok...és tényleg erősödik az ember,miattuk :D :cry:
képeket ha tudod,tedd fel

Zsuzsi,
jesszus,mekkorá lettek a gyerekek :shock:
Fanni tényleg egy királylány!

Brigi,
akkor alvásból nem vagy túlképezve....nekem eddig csak egy rosszulalvóm volt,hát minden elismerésem!!

Kriszti,
hogy vagytok???Ha lesz egy időd,írj!!!!

Panuról mi hír??

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, végre hallunk felőled is! Fanni gyönyörű kis királylány lett!!

Bori, fogadd részvétem a nagymamád miatt!
Hová ment melózni apa? MEnnyi ideig tart? Eszter hogy bírja? Hogy lesz így kistesó, ha apa külföldön "dekkol"?! :wink:

Brigi, te igazán ügyes csaj vagy, hogy bírod a strapát a három gyerkőccel! Nálunk is majdnem befigyelt egy harmadik - véletlenül - de hamar meggondolta magát. :? Igazából még mindig nem döntöttem el, hogy örülök-e vagy sem, hogy így történt...

Kriszti, kíváncsian várom a szüléstörténetet! Remélem már minden oké, és túl vagytok a nehézségeken!

Képzeljétek, egy kedves barátnőm épp MOST szül - első baba, úgyhogy nagyon szorítok neki is!!

Dorki, te tudsz valamit Panuról? Tartjátok a kapcsolatot?
Balcsin hol voltatok?

Csajok! Tud valaki nekem ajánlani valami relatíve olcsó magánszálláshelyet a Balcsin, ahova a kölkökkel nyugodt szívvel mehetnénk és még ü. csekket is elfogadnak? (Tudom nem kicsik az igényeim, de próba-szerencse ... :lol: ) Hajdúszoboszlón nekünk sikerült ilyet találni tök véletlenül, mikor Erdélyből hazafelé jövet megálltunk 4 napra.

Amúgy Erdély nagyon klassz volt!!!! Csajok tök jól bírták a nagyon hosszú utat (15 óra) kifelé, és a mindennapos autótúrákat is. Jártunk a Gyilkos tónál, a Madarasi- Hargitán traktorral :D , a Parajdi sóbányában, a Medve-tónál, a Zetelaki víztározónál... És egy csomó látnivalóra így se volt időnk, lehet, hogy jövőre megint megyünk. A székelyek kedvessége, és vendégszeretete , ízes magyar beszéde fantasztikus, gyönyörű a természet... Kevés volt a hat nap nagyon. :cry:
Próbálok pár képet feltenni.

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


A Zetelaki víztározónál:

Kép


Zeteváralja:
Kép

A Sóbányában:

Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Ráadásként egy kis tombolás Hajdúszoboszlóról:
Kép

strandon:

Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi
ki az a csaj Boga mellett ? :wink: Mert csilla biztos nem, ő még picike kisbaba :)

Mi siófokon voltunk. hotel kentaur. Ajánlom nyugodt szívvel. Zárt , nagy kert, 1 perc a víz, de nem magán szállás.


Bori
kitartás, vagy mi... értelmesebbet nem tudok mondani. Ez most egy szükséges rossz. ha meggyőzöd magad, hogy most ezt kell csinálni, akkor könnyebb az akadályokat venni. ( asszem :wink: )


kriszi

várjuk a részleteket, meg persze képeket :)
repül a Niki :)

Kép

Kép


Kép

Kép
dorki
 
 


nemááá, hogy 1 hétig senki ??????? :(
dorki
 
 


ez a nyári pangás....

Mi jövő kedden megyünk Bükfürdőre, végül mégse a Balcsit válaszottuk. Majd csak 19-én jövünk haza.

Dorki, igen fotogén vagy!! :lol: Lányod viszont... klassz az utolsó kép- igazi kis művésznő! Csabi meg egyszerűen jófej :D !

"Csilla picike baba" - na ja, ő nem úgy nő, mint Boga, hanem mint a gomba :shock: . Már mondtam Bogának, hogy ha nem siet, Csilla nemsoká lehagyja! :lol:

Tessék írogatni ám!!!!!
Ja, megvolt Csili keresztelője (meg a mi templomi esküvőnk is muszájból 8) ), dobok képet a csajokról.

Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


hahó!
jelentem megvagyunk, ezerbocsánat, hogy ilyen sokáig nem hallattunk magunkról, és bevallom, most is Dorki unszolására szedtem össze magam :oops: (voltunk náluk a héten, és a két leányzó úgy játszott, mintha midnennap találkoztak volna, holott talán már egy éve is, de több mint félév biztosan, hogy látták egymást, ja, és Csabi sem zaklatta őket, teljes volt a harmónia)

Óriási gratula az új családtagoknak, és jó egészséget kívánok Brigiéknek és Krisztiéknek is!

a gyerekek nagyot nőttek, hamarosan az iskolás gondok jöhetnek.

mi is megvagyunk, egy nagy rohanás az életünk, még így egy gyermekkel is, most nyáron főleg, mert nem vittük június közepe óta a csajt oviba, és majd csak szept. 1-én leghamarabb, ami így 4 hét éves szabadság mellett kicsit rázós, de megéri.
Lizi semmit sem változott: továbbra is folyamatosan fecseg (csak alvás alatt van csend) és az akarata is rendkívüli mértékben fejlődött, és lassan már dolgozhatna is, annyit járt főleg apa munkahelyén. mivel én most is dolgozok, ezért fotó nincs a gépemen, de voltunk Dorkiéknál és ő készített a két csajról fotókat, talán tesz fel ide is belőlük :roll:

szép napokat, jó egészséget mindenkinek
panu
panu
 
 


hahó!
jelentem megvagyunk, ezerbocsánat, hogy ilyen sokáig nem hallattunk magunkról, és bevallom, most is Dorki unszolására szedtem össze magam :oops: (voltunk náluk a héten, és a két leányzó úgy játszott, mintha midnennap találkoztak volna, holott talán már egy éve is, de több mint félév biztosan, hogy látták egymást, ja, és Csabi sem zaklatta őket, teljes volt a harmónia)

Óriási gratula az új családtagoknak, és jó egészséget kívánok Brigiéknek és Krisztiéknek is!

a gyerekek nagyot nőttek, hamarosan az iskolás gondok jöhetnek.

mi is megvagyunk, egy nagy rohanás az életünk, még így egy gyermekkel is, most nyáron főleg, mert nem vittük június közepe óta a csajt oviba, és majd csak szept. 1-én leghamarabb, ami így 4 hét éves szabadság mellett kicsit rázós, de megéri.
Lizi semmit sem változott: továbbra is folyamatosan fecseg (csak alvás alatt van csend) és az akarata is rendkívüli mértékben fejlődött, és lassan már dolgozhatna is, annyit járt főleg apa munkahelyén. mivel én most is dolgozok, ezért fotó nincs a gépemen, de voltunk Dorkiéknál és ő készített a két csajról fotókat, talán tesz fel ide is belőlük :roll:

szép napokat, jó egészséget mindenkinek
panu
panu
 
 


hahó!
jelentem megvagyunk, ezerbocsánat, hogy ilyen sokáig nem hallattunk magunkról, és bevallom, most is Dorki unszolására szedtem össze magam :oops: (voltunk náluk a héten, és a két leányzó úgy játszott, mintha midnennap találkoztak volna, holott talán már egy éve is, de több mint félév biztosan, hogy látták egymást, ja, és Csabi sem zaklatta őket, teljes volt a harmónia)

Óriási gratula az új családtagoknak, és jó egészséget kívánok Brigiéknek és Krisztiéknek is!

a gyerekek nagyot nőttek, hamarosan az iskolás gondok jöhetnek.

mi is megvagyunk, egy nagy rohanás az életünk, még így egy gyermekkel is, most nyáron főleg, mert nem vittük június közepe óta a csajt oviba, és majd csak szept. 1-én leghamarabb, ami így 4 hét éves szabadság mellett kicsit rázós, de megéri.
Lizi semmit sem változott: továbbra is folyamatosan fecseg (csak alvás alatt van csend) és az akarata is rendkívüli mértékben fejlődött, és lassan már dolgozhatna is, annyit járt főleg apa munkahelyén. mivel én most is dolgozok, ezért fotó nincs a gépemen, de voltunk Dorkiéknál és ő készített a két csajról fotókat, talán tesz fel ide is belőlük :roll:

szép napokat, jó egészséget mindenkinek
panu
panu
 
 


Sziasztok!

panu,
végre!!!!!! :)

Mi is elköltöztünk szerencsésen, van netünk is mostmár és képekkel spékelt beszámolóval jövök majd hamarosan :).
Amúgy minden oksi, Borika is ügyes Csaj, Eszter óriási mellette :).

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Nahát,megint meg kell állapítanom,hogy 2008 a nagy változások éve.....
mindenkivel olyan nagy dolgok történnek!

Panu,
jó rólatok hallani,jó lenne megint kicsit gatyába rázni a fórumot :wink:
várjuk a fotókat és képzeld lett egy zalaszentgróti ismerősöm.

Kriszti,
hát hallod,Ti is idén zavartok le minden nagy léptékű dolgot!Milyen a ház??Kezdelk irigyelni miatta,pedig én mindig lakásszerető voltam,de ahogy öregszem :D ,úgy vágyom én is a kertre!

Dorki,
képek szuperek,örülök,h jó volt a nyaralás!Apátok??Mienk 3 hét itthoni szabi után megint kinn,de mostmár neki is van kint net,így minden este órákat bohóckodunk előtte.
Ha vagy msn-en,akkor szakmai tanácsokat kérek.

Andi,
Csillus picike babán egy csomót röhögtem,tényleg a természet csodája,hogy a másodszülöttek sokkal gyorsabban nőnek :D
szépek a nyaralós képek.

Nálunk is zajlik az élet,próbálok százezer programot tervezni egy napra,munka-ügyileg is változás lesz,de erről később bővebbet,amikor tuti lesz.

Tegnap voltunk vásárolni(poratka-allergiás lettem :shock: ) Eszti kb.10 perces gyaloglás után közölte,hogy elhagyta a fél pár cipőjét a saját lábáról.....
20 üzletnyit mentem vissza,mire megtaláltam!Mi nem néztünk lefelé,őt meg úgy tűnik ,nem zavarta :D
szóval a nőm még mindig kissé zizi :D

Kép
Bori
mbori
 
 


Lányok,
fotókat tettem fel iwiw-re, ide majd ha megint lesz időm :)! Na, jó egyet rakok :).

Bori,
isteni a kert, nem is tudom, hogy tudtunk élni nélküle eddig! És isteni kinn lakni a városból is, klassz a csönd, a nyugalom, nem hiányoznak a szomszéd zajai egyáltalán!
Eszti nem semmi, az enyém is olyan szórakozott, h a falra tudok mászni Tőle néha... :)

Allergia,
ismerős, nekem is van, de eddig még nem jött elő a borzalmas köhögés.

Mennem kell, majd jövök és folytatom...

Kép Mosolyka féleség

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok,

Megvagyunk mi is, csak ritkán jutok ide.

Kriszti, Borbála nagyon cuki :lol: És mekkora haja van neki is.

Én most láttam a laptetőn az enyémeket. Lassan én is frissíthetek fotót, mert az én filigrán kislányom mostanra akkora hurkákat növesztett magának :wink:

Majd jövök fotókkal, Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Kriszti,
megrágdosnám,olyan szép :wink:

Eszter??

Brigi,
várjuk a fotókat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi jól vagyunk!Holnap ovi........

Még egy kérdés!A nagyoknak milyen autós gyerekülést használtok??Eszti most nőtte ki a régit.

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok,

Gyors leszek :oops: Apa csapatot epit en meg vegre megkaparintottam a laptopjat 8) Teszek fel par kepet.

Ez hasonlo a lapteton levo kephez. Asszem lathato a kulonbseg :wink:

Kép

Egyik kedvencem


Kép

Megegy a kisasszonyrol

Kép

Es a ket haramia, amint epp darazsakat lovoldoznek

Kép

Na futok is tovabb, Brigi

Ja meg Borinak: Mi egy Concord ulest vettunk a Marcinak, de meg nem hasznaljuk, ugyhogy sok erdemlegeset nem tudok rola mondani. Nekunk azt mondtak a Brendonban, hogy a toresteszten a Romer es a Concord kb hasonloan vegeznek es alt ezek allnak az elso helyen.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Bori

nekünk ilyen cybex van.
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... =132174&gr

Furcsa megszokni, hogy nem 5 ponos az öv, de hát ez jár egy ekkora gyereknek.

Kriszti
hogy megy a 2 gyerekes élet ? Aranyos a kiscsaj :)

brigi
szép az összes kölköd :)

Csajokról majd teszek fel képet, de most nem a sajátomon vagyok.

Vasárnap még elutazunk 1 hétre Sarudra, kihasználjuk a nyarat.

Utána lehet egy szigetes tali, ha jó nektek. Szervezkedjetek.
dorki
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: