Új privát üzeneted érkezett!

Szöcske
Nekem a Joel hintázni akar az etetőszékben a frász kerülget tőle.

Amúgy jól vagyunk a picurnak már le is esett a köldökcsonkja tegnap.
A párommal tegnap éjjel meg kellett járni az ügyeletet, mert este hegesztett és begyulladt a szeme, bár nem értem, mert volt előtte védőszemüveg. De azt mondta a párom, hogy a hegesztő volt sz.., és azért volt.
De mostanra már szerencsére jól van, még az ügyeletes tovább küldött minket az ügyeletes szemészetre ott adtak neki a szemébe 2 féle szemcseppet és felírtak neki egy szemgélt ami használt neki.

manocskak
 
 


Sziasztok!

Szöcske:utólag is boldog szülinapot az ikreknek! :D Aztaaaaa !4 tortátok volt? :shock: Jó étvágyú család a tietek! :lol:

Kriszti:Nagyon édes a kis katica bogár Dávidod! :lol: Nálunk István volt ennyire pöttyös. :D
Nagyon kreatív vagy!Tök jó ötlet a csat az ajtókra! :wink: ..és jól néz ki az ajtódíszed is! :D

Manócskák:Te nagyon jól bírod magad,ha ennyi helyre már járkálsz!Még Te Apát is elkíséred az ügyeletre.Egyébként könnyen szültél?

Ma csoda történt! :D Bence egy dobozra támaszkodva egyedül felállt! :lol: Na nem igazán erőlteti meg magát,mert azóta sem csinált többet ilyet :lol:
Kép Ezt mikulás rucit tegnap kapta a barátnőmtől.
tünde733
 
 


Elindult Benedek! :D :D
Már nem csak 1-2 lépést tesz meg, hanem hosszabb távra is merészkedik 2 lábon - többnyire sikerrel :wink:

Tünde: gratulálok a felálláshoz :D Nagy mérföldkő :wink: Lehet hogy pár nap szünet után már kezdődik a bútorok melleti lépegetés is :D
Édes a "kis" Mikulásod!!:lol: Milyen kis "kerek" gyerek!
Ahhoz képest, hogy volt idő, mikor majdnem beérte Benedek Bence súlyát, mi eléggé "lemaradtunk" :)

Móni:nekem is az jutott eszembe, mint Tündének - a két legkisebb mellett ügyeltre kísérted a párod is :wink: Elismerésem!

Szöcske: a sállal - ahogy írta Csöre, nem tudod kombinálni a 3 pontos övet?
Benedeknek játékot szoktam adni a kezébe, ha én etetem. Ami pedig olyan azt már igyekszik kézzel a szájába pakolászni, azzal egész ügyesen elbíbelődik. Én már kanalat is szoktam adni a kezébe, és próbáljuk közösen bekanalazni az ételt. Ezeket azért írom, mert Bálinttal eléggé megszívtam. Szerettem, ha tiszta az étkezés, és annak az lett a vége, hogy bár tudott volna önállóan is enni, 3 éves koráig én etettem, mert ő nem akarta megfogni a kanalat, hiába kértem :roll:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 

 
 

Kriszti és Tünde.
Szerencsém van, hogy van 2 nagy fiam akikre rátudom bízni a picurokat. Meg az is szerencse volt, hogy előtte szopizott a picur és aludt, egyszer sem kelt föl amíg nem voltunk itthon.
Tudjátok ezért is örülök és a párom is, hogy nekem is van jogsim, hogy nem kell másra hagyatkozni, ha ilyen sürgős eset van.
Már beszélgettük, hogy tavaszra kapok egy autót, hogy ne legyek megfogva, ha vinnem kell a fiukat orvoshoz, vásárolni vagy bárhova.

manocskak
 
 


Móni: jó fejek a nagyok, hogy így rájuk lehet bízni a kicsiket!

Tünde: nagyon édes kis Mikutok volt :D Gratula a felálláshoz!

Benedeknek pedig gratula a járáshoz!

De ügyesek már!!!

Kanalazás: én is hagyom Sacit kanalazni. Eszméletlen dzsuva van mindenhol, de így tanul meg önállóan enni. Egyébként úgy eszik, hogy kanál bal kézben, jobb kézzel meg markolja a főzit :D (közben én egy másik kanállal segítek, ha szükséges). De már nagyon ügyes.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!

Csöre:Azóta sem állt fel Bence :wink: Az evést ne is mond!Szőrnyű,hogy milyen körülötte a padló,mikor eszik :? Kis disznó :lol:

Kriszti:Gratula Benedeknek!! :D Szerintem Mi csak valamikor tavasszal fogunk elindulni :roll:

MÓni:Azért próbálj meg minél többet pihenni! :)

Képzeljétek úgy bedurrant a jobb cicim reggelre,hogy majd szétmegy :shock:

megyek,mert Bence ordít :x
tünde733
 
 



Sziasztok!

Manocskak:Sikerült egy kicsit fejni belőle,de akkora volt és olyan vörös ,hogy nem tudtam hozzá nyúlni :? Aztán az esti szopizásnál addig gyűrtem a Bence szájába míg ki nem szopizta az egészet :wink: Közben meg nyomtam benne a nagy görcsöt.Utána olyan volt a cicim ,mint egy leeresztett lufi :lol:

Esik a hóóóó! :D Bence kerek szemekkel nézi! :lol:
tünde733
 
 



Sziasztok! :D
Jól vagyunk, csak nem jutok ide a géphez, nagy takaritást csinálok :P . Alex most alszik hál istennek :roll: , ami mostanában nem az erőssége.Délelőtt még úgyahogy elalszik, de délután nagyon nehéz vele, igy aztán nem is kinozom, mert csak elmérgül. :mrgreen: . Este pedig fürdés után még 2 órát képes fenn lenni, és aztán nagy csetepatéval elalszik. :roll:
Tünde: már rendbe jött a melled, nagyon kellemetlen lehetett, nekem is volt benne részem, belefeküdtem jó meleg vizbe, és úgy kinyomkodtam bele a vizbe, igy nem volt annyira fájdalmas. :wink:
Amúgy mennyi idős Bence?, bocs lehethogy irtad de nem emlékszem :oops:
Kriszti: Gratula Benedeknek a járáshoz, hát most aztán még jobban kell figyelni a kis lurkót, mert már nagyobbat eshet.

Kép
gyurcsy marcela
 
 


Marcela: ügyes vagy, hogy szépen haladsz a takarítással 8)
Szerintem érdemes ragaszkodni az alváshoz, még ha csak 1* alszik is Alex napközben :wink:
Próbáljátok a délelőttit kicsit eltolni, hogy déli (ebéd utáni) alvás legyen belőle.
Ha jól emlékszem Dávid 8 hós korától csak déli alvást aludt 11 óra körül...
Ezzel szemben itt van Benedek, alszik egyet délelőtt, még ha csak fél órát is, meg egy kb órás - 1,5 órás déli alvást, és van, hogy még délutáni rövid 10-15 perces szunyát is bever :lol: ezt fürdés előtt
De ha nem alszik már ilyenkor, akkor este jó hamar el lehet altatni.
Legkésőbb 8-ra aludni szokott. Mondjuk a reggeli kelés általában fél 6 - 6 óra körül van, mert a tesók miatt úgyis kelni kell :wink:

Benedek most a járást nem erőlteti. Jó ha 2* láttam tegnap is, hogy picit arrébb totyogott :)
Sajnos előjött rajta is a bárányhimlő :?

Csöre, Gabi, Bea: merre vagytok?
Tessék jönni :wink:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


SZiasztok!
Vagyok, csak takarékon... kicsit ki vagyok nyúlva, Saci nem hagyott aludni éjjel. Talán ha 3 órát aludtam. Ilyet még nem csinált. Semmi baja nem volt, bulizott.
Tünde: elképzeltem, ahogy tömöd Bencét :D Még jó, hogy ilyen együttműködő :wink:
Rólunk: nem mentünk bőrgyógyászhoz, egy szál pötty sincs Sacin, mit mutatnék? Viszont adott étkezési tanácsot, most tesztelünk.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kriszti: már elég nagy Benedek, nem lesz semmi gond, nyugi, legalább túl lesz rajta.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:tudom én, hogy nem lesz gond :wink:
Mire kell figyelnetek kajcsi terén?

Ma itt volt a védőnő, leméregettük Benedeket:
9820gr (ezt előző este én mázsáltam) 74 cm hosszú - megállapítottuk, hogy tök átlagos
48cm a buksi, 50 cm a cickó (ahogy ő fogalmazott :lol: )
1 ujjnyi a kutacs
Tényleg ti azzal hogy álltok?
Emlékszem Dávidnak már 9 hónaposan nem volt :o akkor azon aggódtam, hogy nem záródott -e túl korán, persze nem volt semmi jelentősége :wink:

Innentől kezdve már nem lesznek havonta látogatások, csak 2 havonta, illetve szükség szerint :wink: Kinőttünk a csecsemő korból!
(Bár van még pár konkrét napunk a NAGY napig :D )

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Hű, Kriszti, szép nagyra nőtt Benedek :) Hát, hosszra, mint Saci, csak majd' 2 kilóval nehezebb :lol: :lol:
Kutacs nekünk is kb 1 ujjnyi. Fej: 45,5 cici: 44 :lol: Igaz, ezek a 11 hós adataink... majd jövőre megyünk az 1 éves státuszra :wink:

Kajcsi terén: 3 hétig semmi tej (ok, betartom, mert betartom, de amikor először pöttyösödött, még nem vezettük be a tejet), majd fokozatosan vissza, egyszerre egyféle kaját adjak, és figyeljem, pöttyösödik-e, ha igen, megvan a mumus. Nos, ezt egy 1 évesnél elég nehéz kivitelezni, így azt csinálom, hogy azt az egyfélét keverem állandó dolgokkal (krumpli, rizs, amire tudom, hogy nem allergiás). Hát, ennyi.

Akartam kötni macit Sacinak, de nem jó a tű, ami van itthon :( holnap tudok venni, így kiesik a mai uszodai lehetőség (ott szoktam kötögetni, amíg a nagyokat várom).

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért így karácsony előtt.
Eladnám kisfiam által használt ill. nem használt cipőinket.
Az első két képen található 3 pár cipő infók (ára 4000 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
21-es méret: Deichmann-os szandálok és egy benti cipőcske. A nyitott szandál keveset használt, mászás időszakában hordott, rövid ideig. A csat a mászás miatt megkopott, a bőr viszont sérülésmentes. Nincs kitaposva, mert a kisfiam még nem járt akkoriban. A zárt szandál és a benti cipő szinte újak, lábrapróbált állapotúak, ajándékba kaptuk őket, mikorra már kicsik lettek.
Második két képen szereplő 2 cipő (ára 3500 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
22-es méret: Deichmannos téli csizma két hétig hordott inkább babakocsizáshoz használt cipő, nincs kitaposva. Kinőttük a tél elejére. A csizma meleg, bundás béléses, tépőzárral és cippzárral záródik. A tetején a külön rávarrt fényvisszaverő csíkon apró, felkarcolásos sérülés van, de ez a funkciót nem zavarja, mert csak dísz, messziről nem is látszik. A benti cipő szintén új, nem hordott.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon privit!
Kívánok Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Szégyellem magam, de mióta Kristóf egyet alszik egy nap és nyakunkon a karácsony, azóta csak olvasó üzemmódban vagyok :)

Kristófom taknyos, de most megfázott, mérges is vagyok magamra... apa szerint elég volt rajta a ruha, én meg ráhagytam... :x

Viszont megáll egyedül egyre tovább, folyamatosan kell vele kézenfogva sétálni, azt nagyon szereti, egyfolytában jár a szája, bár nem sok értelmes dolgot mond :lol: (a halacskák azok kák, a kacsa az ka, akkor mondja még, hogy ott, meg azt, hogy kajéééé, ez utóbbit sokszor, de lövésünk sincs, mit jelent :lol:)

Imádom ezt az időt!
Akkora jót sétáltunk a szakadó hóban! Néha megálltam lesöpörni a havat a babakocsiról, de Kristóf nagyon élvezte, folyamatosan mondta (kivéve hazafelé az utsó 5-10 percet, mert beszunyált), és a taknyát is szépen kihozta neki :)
Aztán mikor hazaértünk, nem akarózott még bemenni, úgyhogy elsöpörtem a havat a kaputól a lépcsőig, a lépcsőt is, beindítottam a kocsim, azt is lesöpörtem, Kristóf meg a babakocsiból dirigált.

Ja, és képzeljétek, beleszerelmesedtem a mei-taiba, úgyhogy vennem kell egyet és kipróbálni! Csomószor van, hogy csak beugrom valamiért ide-oda és rohadtul nincs kedvem kiemelgetni a 9 kilós babakocsit a csomitartóból... vagy meg se tudom közelíteni babakocsival az ojjektumot... aztán meg az alatt az 5-10 perc alatt meg leszakad a karom... bébi meg még nem szívesen álldogál támasztva se, ha ülhet is :lol:


Móni:
örülök, hogy jól vagytok, képeket majd mutatsz Joakimről? Meg esleg Joelről is, róla is olyan régen tettél...

Tünde:
örülök, hogy rendbe jött a cicid... nekem szopi alatt kb. havonta volt ilyen, volt, hogy sűrűbben... forró zuhany, mellszívó, közben apa masszírozta, én meg a kezem harapdáltam, plusz Kristóf segítség, és általában kellett kb. 2 nap, mire elmúlt...
szóval, tudom, hogy nem kellemes...

nagyon cuki mikulásod van :)

Kriszta:
nálunk egy éves státuszon nem is nézett kutacsot :x
Benedeknek gratula!

Csöre:
huh, nem egyszerű most akkor a kajálás...

Na, jó sok lettem....

Kép

Kép
gabilany79
 
 



De jó, hogy raktál képet, Móni! Tündériek a fiúk!

Gabi: milyen mt-t nézel? Én nagyon szeretem, kényelmes, bár kiugrani inkább kendőzök.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Móni:
nagyon szépek a fiúk! Büszke lehetsz rájuk.

Csöre:
most ezt néztem ki
http://www.teszvesz.hu/item842248262_tu ... yaval.html

saját oldalát elolvastam és szimpi volt...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: kérdezz rá, hogy a pántok milyen anyagból vannak... sajnos néhányan még csinálnak vászonpántosat, eszméletlenül csavarodik, vág, később nagyon megbánnád. A sávoly a tuti. Onnantól kezdve majdnem mindegy, hogy ki készíti. A 4500 elég baráti ár. Meg jó ez a csuklya is. Én azt is nagyon kihasználom.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre.
köszi! mindenképp rákérdezek.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Ma 1 éves Bence! :D Olyan hihetetlen....
most megyek..1000 dolgom van :?


szép hétvégét mindenkinek :D


http://picibaba.hu]Kép[/url]
tünde733
 
 



Boldog szülinapot Bencének!!!!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Boldog születésnapot az 1 éves nagyfiúnak!!!!!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Köszönjük a jó kívánságokat! :D
tünde733
 
 


Isten éltesse Bencét, és természetesen visszamenőleg a két Kristófot és az ikreket!

Kicsikém is egy éves lett pénteken, hogy element ez az év!

Boldog Szülinapot Kata Nikijének is!

Régen akartam már írni, de valahogy soha nem jön össze :( . Sajnos szomorú időszakon vagyunk túl, de ezt itt a köszöntéek között inkább nem részletezem. Olvasni mindig szoktam!

Sok boldogságot az ünnepelteknek!

Dóra
edede
 
 


Dóra!

Boldog szülinapot a Te kicsidnek is! :D

Tényleg rég hallottunk már felőletek!Mi történt?Azért vagyunk itt,hogy mindenkit meghallgassunk,és ha tudunk tanácsot adjunk :wink: Szóval nyugodtan öntsd ki a szíved :wink:

Móni:Nagyon édes a kis Joakim!Minden elismerésem a Tiéd!!Két picci baba..nem semmi.. :D

Háát nem csináltunk nagy bulit Bencének :roll: Én elakartam tolni karácsonyra :oops: Apa meg jól lehordott,hogy mit képzelek Én,hogy az első szülinapját a gyereknek nem tartom a napján :oops: :oops: Így csak egy kis "lájtos" buli lett :D A torta nagyon tetszett neki!Kapott mese könyvet..olyan csillogó -villogósat ..állatos.Nagyon bejött neki :D Meg kapott egy boci alakú párnát.Na reggel 6-kor meglátta és egyfolytában ezt mondta:búúúú,búúúú. :lol:

Megyek kiteszem a hóra,mert már nem bír magával :D Kép Kép
tünde733
 
 


Tünde Bencéjének és Edede kicsikéjének nagyon boldog első szülinapot!

Most csak erre fussa, tegnap délutántól ma reggelig céges karácsonyi buli volt wellnessben, most próbálom kipihenni... 8) :roll: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Miért nem csinálja meg egyszerre, hogy nagyobb betű félkövér ÉS piros???? Ha sikerül a piros, akkor meg a méretet nem növeli... Már harmadszorra javítom ki... na, mindegy...

Kép

Kép
gabilany79
 
 



Dóra: Nektek is boldog szülinapot!

És Katica Nikijének is így utólag!


Tünde: TILOS karácsonyra áttolni a karácsony környéki gyerek szülinapját!!!!! Ááááá, eszedbe ne jusson! (Mondom én, aki 27-én született.... komoly trauma. Mindegyikre KÜLÖN AJÁNDÉK, KÜLÖN BULI, KÜLÖN SÜTIKE!!!!)

Gabi: nekem sem csinálja, hogy vastag is, meg színes is...
(wellness???? :lol: :lol: :lol:)

Dóra: mondd, mi a gond? Sajnálom, hogy ünnepek körényékén szomorú vagy... :(

Bea: csak így bekukk? Egy szót sem írsz magatokról? Ejnye! :wink:

Kriszti: Te meg be se kukk? Minden OK?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D
BOLDOG SZÜLINAPOT A KIS BENCÉNEK!!!
Egy kicsit eltűntem, most otthon van a férjem, igy hát kihasználom és csak egymáson csüngünk. :lol: :lol: :lol:
Éppen az előbb tettem le aludni Alexet, megint cicin szunyált el :roll: , remélem már csak vmikor éjjel kel fel :wink: . Ma még voltunk nagy bevásárolni, hogy már ne legyen gondom rá a héten. Még megkötözöm a szaloncukrokat.
Alexnek kibújt a két fenti fogacskája. Ma észrevettem hogy megrágja kiságyat, biztosan azon élesiti őket. :lol: :lol: :lol:
Mikor diszititek a karácsonyfát? Én szerdán este fogom, remélem a férjem segit, mert mindig elszórakozom vele több mint 3 órát.
Na megyek, pusziljuk a piciket.

Kép
gyurcsy marcela
 
 


Csöre:
itt voltunk:
http://www.bodrogikuria.hu/hu/index.html
bár a csaj-részleg inkább dumált, nem wellnesselt, de a pasik kiszaunázták meg -úszkálták magukat...
és olyan gyönyörű parkja van, ami a hóban este még szebb volt... bár egy pillanatra a Ragyogás jutott eszembe :twisted:

Marcela:
gratula a felső fogakhoz!
Kristóf pár napja rászokott, hogy csikorgatja őket... a frász kerülget...
hát, nekünk max. csütörtök délután lesz időnk fát díszíteni, hacsak addig nem terem itt egy időkapu :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok.
A Joelt tegnap megkínáltam egy kis anyatejjel.
Amit lefejtem azt megitta, de a cicit már nem fogadja el úgy nézte, hogy mit akarok neki adni. :shock: :lol:
Januárban együtt ünnepeljük a Gergő és az Joel fiam szülinapját, mert a Gergő 7.-én a Joel 10.-én született.

manocskak
 
 


Móni: ne bánd, hogy nem cicizik Joel, nagyobb korában nehezebb leszoktatni. De az jó, ha a lefejtet megissza!

Gabi: szuper helyen voltál! (Ragyogás? ÁÁÁÁÁ)
Csikorgatás: nyugi, ha nagyobb lesz a foga, nem fogja.

Marcela: mi 24-én díszítünk, a szaloncukrot csakalá szoktuk szórni, de lehet, hogy az most nem jó ötlet...
gratula a fogacskához!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tünde: remélem nem vagyok még annyira elkésve: BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK BENCÉNEK:D
Szerintem se told el Karácsonyig a szülinapját :D

Anyáék már 20-án felköszöntötték Benedeket is - hát nekem még nem volt meg a hangulatom hozzá, azért az az 5 nap, az 5 nap :)
25-én reggel ő lesz az első fénypont itthon!!! :D :D

Csöre: nagyjából rendben vagyunk, köszi, hogy aggódtál értünk :wink: Pötyik eltűnőben a fiúkon, kis köhögés van csak...

Fogcsikorgatás: hát nem tudom.... elég nagy már Benedek, de mióta alul -felül létezik foga, azóta csikorgatja, hát mit ne mondjak, tényleg eléggé idegőrlő :lol: :lol:

Gabi: irigy - irigy a wellnessért :D :o
Á , Ragyogás - olvastam is meg láttam is - kicsit ciki, de napokig paráztam utána :lol: :lol: :lol:

Karácsonyfa: mi is 24-én díszítjük - az idén már a nagyok segítségével :wink: és úgy mint Csörééknél, csak alatta vannak a szép színes szaloncukik szétszórva.

Tegnap ahogy voltunk orvosnál, rákérdeztem a tejes dolgokra, eddig egyéves korig mondta doktornő, hogy semmilyen tejterméket ne egyen. Hát a tiltás sajnos még marad egy darabig :( Azt mondta inkább csak tápszert kapjon. Mondtam, hogy végülis még szopik, úgyhogy egyelőre akkor viszont azt még nem adnék...
Kérdésem a következő: a tápszer is tehéntej alapú, nem? Vagy ha arról lenne szó, akkor Benedek abból is valamilyen másfajtát kapna?

Olyan mérges vagyok, az előbb ahogy kivittem a szemetet, megcsúsztam, és bevertem a vállam a csatornába :x
Hülye eső, hülye olvadás :evil: Nem kibírná még a hó pár napig? :)
Ti is vigyázzatok, ha kimozdultok bármerre :roll:

Ha már nem jönnék addig:
BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


A szeretet ünnepe

Meghitt, szép Karácsony, titoktól csillogó szemek,
Vajon a szeretteimnek mit is vegyek?
Lehet nagy ajándék, vagy csak szerényebb,
A család együttléte mégis a legszebb.
Együtt díszíteni a karácsonyfát,
sütni-főzni a finom vacsorát,
fenyőillattal teli a szoba,
megterített asztalon tányérok vannak sorba.

Örül a család apraja-nagyja,
ajándékát mindenki megkapja,
talán egy percre elkalandozunk,
olyan jó, hogy mi így együtt vagyunk.

Becsüljük meg hát, hogy együtt lehetünk,
ne múljon el soha a szeretetünk,
nem kell ide drága ajándék,
hisz a család, béke, nyugalom a legnagyobb érték.

manocskak
 
 


Kép [/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Mikor este a fenyőfa előtt állsz és meggyújtod a gyertyát, remélem mindent megtalálsz amire vágytál. A szeretet a boldogság biztos rád talál. Boldog békés ünnepeket kivánunk! :wink:

Kép
gyurcsy marcela
 
 


Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Boldog szülinapot Benedeknek!

Boldog Karácsonyt!!!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kriszti: bár közvetlen tapasztalatom nincs, úgy tudom, hogy a tápik többsége tehéntej alapú, és vannak a HA-s tápszerek, amik nem, de állítólag nagyon vacak az ízük. Sztem ha szoptatsz, tök fölösleges tápszerezni.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


HA-s tápi is tehéntej alapú, csak úgy van benne módosítva (eleve bontva) a fehérje, hogy ne allergizáljon. Tényleg rossz ízű (bár a sima tápi is az sztem), de enyimgyerek köbö 11 hós koráig azt ette/itta (vagy mi :lol: ). Mármint a HA-st.
De ha szoptatsz, akkor tényleg felesleges...
Amúgy pölö a Sinlacban nincs tehéntej, az szentjánoskenyér mag alapú "tömőanyag" :lol: Nekünk nem is írta fel dokinéni, mert az alapesetben inkább sűrítőként funkcionál, mintsem tápiként, de van aki úgy adja - általában alultáplált és/vagy allergiás babáknak írják fel (amúgy recipe nélkül horror ára van, pont mint a HA-s tápinak, csak annak recepttel is)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést :wink: Hozok majd képet is, csak még lusti voltam átrakni a gépre...
Elég nagy volt a jövés-menés Karácsonykor - no de kinél nem? és meglepődve tapasztaltam, hogy Benedek nem volt olyan "rugalmas" ahogy vártam. Mikor már látszott rajta, hogy tök fáradt, akkor is alig bírtuk elaltatni - nagyon túlpörgött :?
Élvezte egyébként a sürgés-forgást.
A fiúk alig várták már, hogy valamelyik nap itthon is legyünk végre, hogy kipróbálhassák a játékaikat :D

Csöre, Gabi: örülök, hogy egy véleményen vagyunk, mármint, nem ragaszkodom a tápszerhez :wink:
Sinlacot elég régóta kapjuk, az alapbetegség miatt támogatottan, így 300 ft körül van egy dobozzal, abból 2-őt megeszünk egy hónap alatt. Benedek szereti, szinte mindig elfogy a tányérból. Hát az íze...nem mondom, én nem szívesen enném :?
Mostanában reggel - este azt kapta.... lassan majd az esti helyett viszont inkább áttérünk a szendvicsezésre.

Nektek hogyan telt a Karácsony?

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kép Benedek tortája Anyáéknál

Kép És ahogyan ette a tortát Benedek :)

Kép A muffinnál maradtam, ebben volt egy gyertyácska neki - a párom nem akart szerepelni a babaneten :) így ezt a képet választottam
Ez már az itthoni szülinapozás volt, korán reggel, épphogy felkeltünk, már jött is a köszöntés

Kép Ez pedig már a játék a meglepivel, szerintem sikeres választás volt, szeret bele pakolni :)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Boldog szülinapot Benedeknek!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Benedeket az isten éltesse sokáig!

Kép

Nálunk nagyon jól telt a karácsony, bár elég rohangálós volt, de Kristófnak meglepi volt a fa, el is csodálkozott rendesen. Anyáméknál meg még inkább, mert nekünk csak kis fánk van asztalon, de ott egy 2 méteres nagy fenyő... hát teljesen kész volt tőle!
Majd hozok képeket is.

Kriszti:
béldózer gyerekem este vacsi után (szendvics, rántotta, bundáskenyér, virsli, ilyenek) még alvás előtt betol vagy 250 tápit csak az íze kedvéért... :lol: szóval nálunk ez is van meg az is...

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: