Új privát üzeneted érkezett!

HŰŰŰŰŰŰŰŰ

Éljen , éljen !!!!

Nagyon jó dolog lesz, azt garantálhatom :) :D
lehet menni vásárolni :wink:


Miénk apa délben jön.
Niki már nagyon fel van húzva :lol:
dorki
 
 


Brigi :P
éljenéljen!
épp a kajás topikot néztem és ott kinn vannak a vonalzóid :shock:
ez hogy?
lényeg a lényeg nagyon örülök,h teljesült a vágyad!!

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori,
Tényleg! :shock: Ezt én sem értem. Múltkor próbáltam vonalzókat csinálni, utána írtam ide és nem látszottak és ennyiben is hagytam. Ráadásul a nevem alatti kiskép is eltűnt. :roll: Na majd egyik nap újra próbálkozom.
b_brigi
 
 

 
 

Most sem megy :roll:
b_brigi
 
 


Brigi,
igen,én is furcsáltam,mert olyan szép az a három vonalzó együtt :D
hogy ide mér nem megy,azt nem értem.

Dorki,
akkor nektek igazán jó a Húsvét,h apátok hazajött.Minden elismerésem neked,hogy így helytállsz,amikor ő nincs itthon.
Mi apánk is tervezgeti,h meg kéne próbálni a kinti melót,mert ....nem is ecsetelem az itteni helyzetet ,sztem tudja ezt mindenki.

Mi jól vagyunk,elvonult a locsolóhad.Eszti idén feltűnően örült mindenkinek,piros tojást és puszikat osztogatott,szóval elemében volt.

Andi,
visszatérve a kérdésedre,hisztik szerintem mindig is meglesznek,merthogy igencsak van akarata ennek a gyereknek,de azért kezelhető.
Mostmár talán annyival jobb,h meg lehet neki magyarázni a dolgokat és néha még meg is érti :wink:

Többiek merre vannak???

Kép
Bori
mbori
 
 


sziasztok,
Erdélyben húsvétoltunk, azért nem voltam, de hamarosan írok!

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Bori
mit tervez a férjed , és merre ?

Nálunk béke van. Niki odavan az apjáért, ahogy eddig is mindig. :lol:
Csabi 1 napig méregette, aztán bevette a bandába. :)
Persze én vagyok neki az isten, de hát ez ennyi idősen így is van jól.
Nikivel rettentő jól eljátszanak, szaladgálnak a szobában ide-oda, fogóznak. ( mármint Csabi és Niki )

Csabi úgy döntött, hogy elég a mászásból és nekiiramodott kétlábon a világnak.:wink: Gyorsan kellett neki cipőt venni.
Már majdnem szalad :lol: :lol:

jelenleg épp a fürdőt vertük szét és csempe után rohangálunk. Utána jön a nappali.

:) :)
dorki
 
 


Írtam egy csomót és egyszercsak eltűnt az egész :evil: Viszont kint voltak a vonalzók, úgyhogy újra próbálkozom.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


De úgy látom a kicsi képem véglegesen eltűnt :cry:

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Dorki,

Örülök, hogy újra együtt a család :lol: Hú, Apa aztán nem lazsált, már lakásfelújít? Szaladgáló Csabi :lol:

Bori, Apa komolyan menne valamerre? Vagy csak szóban tervezi?

Rólunk: Én már nagggyon-nagggyon várom a májust. Minden nap újra számolom a napokat, de sajna mindig csak 1-el kevesebb van hátra. Már nagyon nehéz cipelni a pocakom, vezetni meg már kifejezetten utálok (eddig egyik fiúval sem volt ilyen nehéz a volán mögé ülnöm). Ráadásul Apa belevetette magát a munkába. Mostanában 8 előtt alig látjuk és májusban állítólag kap valami új projectet ami 10x ennyi munkát fog jelenteni :shock: Egyelőre neve sincs a babánknak + apaságit is kéne intézni, de apa nélkül hogy :roll: Múlt hétvégén végre elmentünk vásárolni pár hiányzó dolgot a picinek, még egy körút hátra van, de már nagyon nehezen bírom a gyaloglást. Hétvégén mikor az utolsó boltból kijöttünk hasra is vágtam magam, pontosabban szerencsére csak térdre, úgy húzott fel Apa meg egy pasi :oops: Nagyon meg is ijedtem. Szóval nem egyszerű mostanában, de ha arra gondolok hogy hamarosan itt lesz velünk egy újabb kisbaba, akkor megéri. :lol:

Megyek, mert a fiúk kicsit bevadultak a bujócskába :wink:

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok,
remélem mindenki jól van!!!
Hát mi nagyon szar időszakon vagyunk túl,Eszti tán még sosem volt ilyen beteg :cry:

Kezdődött hétfőn egy 39.8-as lázzal.Rögtön vittem dokihoz,aki diagnosztizált nála egy skarlátszerű valamit,mivelhogy ez van az oviban,szal ha bepöttyösödik,akkor AZ.Láza brutál magas,hűtőfürdők,háromfajta lázcsillapító,de még mindig nem ment le,csak úgy 38 körülire.Kijött rajta pár pötty,usgyi vissza a dokihoz,aki mondta,h ez nem skarlát,bárányhimlő.
Kezembe nyomott egy tájékoztatót a betegségről+egy 3800.-os hűsítő habról egy fecnit.Eszti különösebben nem volt szarul,én meg még örültem is,h letudjuk a barit egy életre.
Node a pöttyök csak nem nőttek,változtak,a gyerek még mindig brutál lázas...telefon a drnőnek,h mi van,hát,gyerekek,keményen ki lettem oktatva,hogy akkor Ő(nagy ŐŐŐŐ,mert az istenfélék családjából származik)elmondja mégegyszer,nem kell antibiotikum,ne erőltessem,örüljek,hogy alig van pöttye és HÉTFŐN TALÁLKOZUNK.
még én éreztem rosszul magam,h kételkedek.Ez volt csütörtökön.
Éjjel alig aludtunk,lázcsillapítás,stb,mondtam anyámnak,hogy ez nem bárányhimlő,irány a kórház.
Szerencsére a vezető gyerekorvos jár hozzánk vásárolni és elég jóba vagyunk,felvittem Esztit hozzá,rögtön vizeletvizsgálat,megröntgenezték a tüdejét,arcüregét,kb.3 órát velünk foglalkoztak már rendelési időn kívül és hát beigazolódott a gyanúm: tüdőgyulladás+arcüreggyulladás :cry:
ha nem viszem és a mocsadék nőre hallgatok,Eszti most a kórházban fekszik :cry:

Kép
Bori
mbori
 
 


folyt.köv.
mondta még a rendes-aranyos főorvosnéni,h ezt így nem lehet,h egy ilyen pici gyereknek ennyi ideig láza legyen(persze ott az asszisztensek is leráztak volna,h anyuuuukaaaa,hűtőfürdő,nem kell rögtön megijedni,én meg már kb.3 nap nem alvás után sírva visszaordítottam,h lehet,az a lázát leviszi,de a betegséget nem gyógyítja...!!!)

Szerencsére Eszti sokkal jobban van,már nem lázas,olyan,mint volt :D már veszekszünk,éééééljen :D

Hétfőn apuka megy vissza a háziorvosnak titulált doktornénihez :twisted:
azóta naponta 5* eszembejut a kioktatása,meghogy higgyem el,ez bárányhimlő-még jó,h nem hittem el!!!

hát ennyi a mi kálváriánk,bocs,h csak panaszkodni jöttem,de hihetetlen,h ilyen emberekre kell(ene) bízni a gyerekeinket...szóval most gyerekorvost keresek!!

Jó egészséget mindenkinek,mert ez a legfontosabb!!

Kép
Bori
mbori
 
 


Ez hiba. Bizony nagy.
Mármint a gy.orvos részéről. Akartam is írni, hogy keress másikat.

Én is ezért nem szeretem vinni Nikit, mert a miénk is ilyen hűbelebalázs. Én már többször (2x) felülbíráltam a diagnózist és nem adtam oda az antibét. mert nálunk meg adják, mint lónak a cukrot. És mindig gégegyulladás állapít meg. (esküszöm még sosem volt az neki...)

Miért kell mindig valami ismerőst előszedni, hogy az emberrel komolyan foglalkozzanak. és ez aztán tényleg nem pénzkérdés. ez sima odafigyelés.

Férjed mit fog mondani az orvosnak hétfőn ? Mert azért érdekelne a válasz.
100%, hogy nem vállalja fel a doki a hibát. Lesz majd valami "okos" magyarázat
(mégiscsak bárányhimlő volt ez apuka. csak egy kicsit erősebb... )


Jobbulást a csajszinak :)
dorki
 
 


Igen,abban én is biztos vagyok,h az uram lesz kioktatva,de emberére talál benne,az tuti :twisted:
ezért is nem én megyek,mert én elsírom magam :roll:

egyik ismerős kisfiúnak olyan későn vették észre a tüdőgyulladást,hogy az anyukája a kékülő fejű gyerekkel kellett,h rohanjon a kórházba és két hétig benn voltak......és egy ismerős doki is megnézte a gyereket,aki szintén nem tudta megállapítani a helyes diagnózist.
miért kell ilyeneknek megtörténni....pedig itt a szarvashiba akár végzetes is lehet.

Ma reggel a diszkontban találkoztam Eszti ovistársának anyukájával,ők is odajártak a pancser doktornénihez - és ők is kijelentkeztek onnan.Én nem tudom,miért lesz az az ember gyerekorvos,ha már messiről lerí a fejéről,h utálja a gyerekeket??

Holnap megírom ,mi volt!!Én is nagyon kiváncsi vagyok.

Jesszus,a Csabi is 1 éves mindjárt :shock:

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori,

Ez nagyon rosszul hangzik :( Még szerencse, hogy mégis elvitted egy másik orvoshoz az Esztit és időben kiderült a baj.

Nekem a húgom már fősulis korában lett beteg, azt mondta a doki kis megfázás, aztán mikor visszament hogy egyre rosszabbul van már jó alapos megfázás lett a diagnózis, végül az utolsó pillanatban került vízes tüdőgyulladással a János kórházba (persze nem a körzeti diagnózisa alapján), ahol hetekig ápolták.

Szörnyű, amikor ennyire ki van téve az ember a dokiknak. :(

Vigyázzatok magatokra!!!

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Bori
mi volt a dokinál?
dorki
 
 


Bori Drága,
hogy vagytok???????????????????????????????

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Nikinek tüszős mandula gyulladása van. Remekül elvagyunk vele... :(
dorki
 
 


Sziasztok csajok,

köszi az aggódást,gyerek gyógyultnak van nyílvánítva :D

Dorki,
nektek meg sajnálom a mandulagyulladást,nekem gyerekkoromban szinte havonta volt :roll: 4 évesen ki akarták venni,csak belázasodtam,így nem lett belőle semmi.Most évente egyszer van ilyenem,de a tüszős az tényleg brutál..
Gyors gyógyulást Nikicsajnak!!!

Dokinéni -úgy,ahogy mondtad,Dorki-elég frankón kimagyarázta az egészet.Jani szerint korrekten elbeszélgettek,elnézést kért,ha tévedett(ennek lehetőségét még így sem zárta ki!)és a "megingott bizalom" miatt megérti,ha máshoz visszük az Esztert.
Végigbeszélték újból a diagnózist,megkérte az uram arra,ha lehet,és ilyen eset áll fenn,akkor küldje Esztit laborvizsgálatra.
Én szeretnék mást dokit választani,de Janinak meggyőződése,hogy maradni kell,mert innentől nem mer majd hibázni és jobban oda fog figyelni(eléggé elismert doki a városban).
Röviden ennyi.

Úgyhogy most jól vagyunk,végre örülhetünk a tavasznak :D
ma lejártuk a lábunkat,annyit sétáltunk.Hétfőtől remélem megy is oviba.

Kép
Bori
mbori
 
 


Dorki,
nem is gratuláltam a járáshoz,ügyes kis fickó ez a Csabi :D
Niki is ilyen korán indult el??

A Zsuzsi miért tűnt el??

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori

Tényleg van abban valami, amit az embered mond. Biztos, hogy jobban fog figyelni rátok a doki, ha maradtok. A kérdés csak az, hogy TE megbízol-e benne, ha megint menni kell? És ha tesó lesz, őt is ugyanide kell vinni.

Eléggé összezárnak az orvosok, szóval szerintem kifejezetten nehéz lenne másikat találni. Az új doki biztos utánakérdezne a réginél, hogy mi volt a baja a "hisztis anyukának"....


Niki határozottan jobban van, holnap kell visszavinnem.

Csabiról nem gondoltam volna, hogy így belehúz a szaladgálásba. :) 9 hónaposan még semmit nem csinált, már gyógytornászhoz akartam vinni. niki is nagyon gyors volt, ennyi idősen ő is futkosott.

:)
dorki
 
 


éljenéljenéljen :D
gratulálunk :P

Kép
Bori
mbori
 
 


Briginek naaaagy naaagy gratula a csajszihoz :)
dorki
 
 


Lemaradtam valamiről Brigi-téren?

Dorki,
Niki meggyógyult már?
CSabi nagyon siet ezek szerint :).

Mi jól vagyunk, egyre inkább érzem a nyűgöket :).
Recsegnek a csontjaim (hiába, nem vagyok már 20 éves), éjjel minden fordulásra felébredek, viszont a legkellemetlenebb az a derékfájásom :(.
De sebaj, nem tart sokáig, még 10 hét (a legnehezebb), aztán lesznek más bajaim :).
Élvezem az itthonlétet, sokszor nem is tudok mit kezdeni magammal.
Tegnap elkezdtem a szülésfelkészítőre járni, hogy átismételjem a rég tanultakat.
Egy védőnő-hallgató tartotta, háááááááááááát, lehet, h én jobban lezongoráztam volna.
Teljesen fölösleges volt elmennem, a babakelengyéről volt szó ugyanis.
És ami nagyon furi, egy kismama nem tudta, mi a különbség a kombidressz és a tipegő között :roll: ...........
Szóval tudtam volna klassz dolgokat mondani még, de nem akartam én lenni az okostojás.

Eszter elvan jól, imádja az ovit, most nagyon készülnek az Anyák napi ünnepségre, ami mához 1 hétre lesz. És persze nagyon várja a Hugiját :).

Megvettük a telket vidéken, kiköltözünk e szép városból, most áruljuk a lakásunkat több-kevesebb sikerrel. A hiénák (ingatlanforgalmazók) azért lecsaptak már és "jobbnál jobb" ajánlatokkal kecsegtetnek bennünket :twisted: .
Jövőre akarunk építeni gerendaházat, amit Erdélyből hozatunk majd be (ott felépítik, idehozzák, összerakják), ami szerencsére elég gyors lesz.

Átadom a terepet, jöhettek írni, Csajok!

Egy kép a Kisasszonkáról :).

K
Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Brigiéknek hatalmas gratulaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most már Brigis megtudja mi is az ha a háznál egy csaj is van


Dorki nem semmi Csabi tempója!!!

Kriszti sajna az ingatlan nepperek már csak ilyenek nekem is volt egy kettőhöz szerencsém.és mind a két lakást végül én saját magam adtam el.
Maradtok a közeletekben ugye azon a részen építkeztek majd?


Fancsi szeret oviba járni jó sok buta dolgot hoz haza onnan.
Sokszor elégé nehezen kezelhető.

Én mostanság tanfolyamra járok.ECDL bizonyítványt szeretném megszerezni úgy gondolom,hogy ez nem rossz dolog ha meg van.
szuszoka
 
 


Sziaszok

na,végre egy kis pörgés.

Zsuzsi,
sok sikert a tanfolyamhoz!Mostanában én is azon töröm a fejem,mihez is kéne kezdenem...mert valamihez MUSZÁLY.
Az a baj,hogy én elég humán beállítottságú vagyok,de a lé nem ott van :roll:
jó lenne elkezdeni az itteni fősulit vagy valami nyelviskolát míg ki nem öregszem.

Dorki,
végülis úgy döntöttem,hogy átviszem Esztit máshoz.Így jobb lesz nekünk.
Más:
Oviban bárányhimlős lett Eszti legjobb barátnője,az anyukája elvitte dokihoz.Mondta nagy vehemenciával a nőnek,hogy úgy mondja rá a bárányhimlőt,hogy az tuti legyen,mert most hallott egy horror sztorit,hogy egy bizonyos doktornéni félrekezelt egy kislány (blabla,előadta a történetünket).Kérdem tőle,hogy hova járnak? :lol: :lol: :lol:
A folytatást gondolom sejtitek :wink:
Jó is ez így..... :P

Kriszti,
na végre...jesszus,már csak 10 hét :shock:
Eszter hihetetlen nagy csaj lett,tök jó hogy most megint lesz egy kiscsajod!
Hova is költöztök??Akkor lesz cica,mi?? :lol:

Brigi,
képet küldesz majd?

Mi jól vagyunk.Eszter most "szuperhős-lány",aki nem csinál meg akármit azért :shock:
Kép

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori,
cica nem lesz, hanem van, lassan 1 éve a Maminál. 2 db :).
Az iwiw-wn van fotó róluk.
A Te Esztered is megnőtt, összehasonlítva a vonalzós képpel, háát teljesen eltűnt a babásság, mostmár olyan kiscsajos :).
A telek Üllés községben van, Szegedtől 25-30 km-re.

Zsuzsi,
sajnos Szegeden nagyon-nagyon drágák a telkek, de nemcsak itt, hanem minden környező településen :(. Ezért mentünk kicsit messzebbre (ez a 2. település Szegedről Kiskunhalas felé menet), mert itt még olcsóbban jutottunk hozzá.
Ti szerettek kinn lakni?
Ovi: hát ige, sajnos sok szülő nem nagyon foglalkozik azzal, h a gyerek jót is tanuljon. Én is látom, hogy egyik-másik hogy viselkedik (ill. nem viselkedik) akár a szülővel, akár az ovónőkkel :(.
Így aztán nem csoda, ha ez+az ráragad a gyerekre is. Nem mondom, h nem csúszik ki az ember száján 1-2 nemgyerekfülnekvaló, de azért nem ez a sztenderd nálunk pl.
Suli: ügyes vagy, h belevágtál, mennyi ideig tart még?
Ricsifiad hogy van?

Dorki, panu (a néhai), Brigi?

Brigi,
hogy hívják a kicsilányodat?

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Gratulálunk mi is Brigiéknek!!

Borikám, a gyerekorvosos sztorid nagyon horror! De legalább már minden rendbejött!

Kriszti, párod Szegedre fog bejárni melózni? Esztert is visszahordod majd oviba, vagy a helyibe iratod be? Hamar eltelik már az a szűk 10 hét ám! Élvezd ki még ezt a kis időt a terhességben!

Zsuzsi, végre felőled is hallunk! Az ECDL vizsga tényleg jó, már szinte mindenhova kell. Boga is egy csomó zöldséget hoz haza az oviból, aminek nem örülök, de hát ez vele jár. Csak furcsa utána már másnap a kis kétévesemtől is azt hallani. :lol:

Amúgy mi nem régen voltunk Szegeden (bocsi, Kriszta, hogy nem szóltam előre, igazából elfelejtettem... 8) ). 4 napot voltunk ott az Alfa Hotelben egy baráti párral. Sajnos Csilluval voltak gondok előtte, kiderült, hogy hugyuti fertőzése van, de a dokik elengedtek minket. Csilluskám ki is bírta, amíg haza nem értünk, akkor belázasodott, úgyhogy mentünk vele vissza a Tűzoltó utcai gyerekklinikára, ahol 5 napot kellett bent töltenünk. Szerencsére nem ment föl a veséjére, csak felülfertőződött vírussal is. :cry:
Hétfőn visszük vissza kontrollra. Persze most meg megfázott, meg köhög... Ránkjár a rúd egy kicsit.

Dorki, apa megjött??

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi
szegény Csillus. Hogy viselte a kórházat ? Miért kellett bent maradni, nem lett volna elég bejárni ?

Apa hazajött már 3 hete ,vagy 4. Most vasárnap elutazik 3 napra Bukarestbe egy melót megnézni és majd kiderül lesz-e belőle valami. Ez is kaszinó.

Zsuzsi
én is csináltam ecdl-t, de még nem fejeztem be, mert közben szültem egy gyereket :) Azóta nem jutottam még a végére... :roll:

Kriszti
rönkház nagyon jó, nekem is tetszik.
Látnád a pesti telek árakat, hanyatt dobnád magad. Mi is nézelődünk, de mi nem akarunk kiköltözni semerre. De + 10 millát kell fizetni csak azért, mert itt van pesten a telek vagy ház. nevetséges. :?

Bori
remélem beválik az új doki. A másik meg ezentúl legalább jobban odafigyel. nem is baj, hogy visszajutott hozzá :)
Mi az , hogy szuperhős lány ???

Niki is összeszed marhaságokat az oviból. Néha a hajam égnekáll tőle. és olyan pofátlanul szemtelen tud lenni, hogy az nem igaz.

Az apjára maximálisan rá van kattanva, ha ő viszi oviba, még sírni is szokott. Ezen az óvónők is nagyon megdöbbentek, mert mindig örömmel ment. Csabit nagyon szereti, de ugyanannyira meg is tud rá sértődni, ha hozzá merészel nyúlni valami dolgához. :)

Brigi kislánya Dóra. Szép neve van. :wink: :lol:
dorki
 
 


Dorki,

boldog szülinapot Csabinak!!!!!!!!!!!!!!!



Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Még mindig nem válaszolt senki!!!!!!

BRIGI MEGSZÜLT??????????????????????????????????????

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Csabinak Boldog Első Születésnapot!!!

Hihetetlen,hogy telik az idő!!Buli??Képeket tudsz küldeni?

Kriszti,
igen!!Csak várom,hogy ő hozza ide a híreket,paramétereket!És tényleg csodaszép neve van!!
Eszter várja már a tesót nagyon?

Andi,
szegénykém,akkor ti is megkaptátok :cry:
Az egész telet tök jól kihúztuk betegség nélkül,hát,ilyen tavaszunk már rég volt...

Jah,"szuperhős-lányok" csak rózsaszínt hordanak és nem "dolgoztatják" őket felnőtt emberek és az oviban is lehetnek csak pólóban :roll: :P
most ez a heppje,kicsinál :shock:

Kép
Bori
mbori
 
 


Csillusnak pedig boldog 2. szülinapot!!
(kicsit megkésve..) :oops:

Kép
Bori
mbori
 
 


Andi,

Csillusnak boldog szülinapot kívánunk!

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Hát honnan tudtam volna, hogy megszült Brigi, na :)?
Még privit sem kűttetek!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok,

Tegnap hazajöttünk. Minden rendben velünk, a fiúk agyon nyúzzák szegény Dórit. :wink: Tegnap meg is ijedt egy kicsit, ma már sokat nézelődött, barátkozott az új környezettel, na meg a családdal.

Az sms-ben jó nagy badarságokat írtam (persze minden ismerősnek körbe küldtem :oops: ). Ja, Kriszti! A te számodat nem tudtam, bocsi!

Szóval a paraméterek: Dóri a 36. héten, április 21-én 14.35-kor született 2610 grammal és 51 cm-vel Barnust is megdöntő gyorsasággal. Majd írok róla hosszabban + küldök képeket is.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Brigi,
millió gratuláció Nektek!!!

Itt mindenki csak: így Brigi, úgy Brigi... stb... én meg nem tudtam, h mi van itt tulajdonképpen, mert én nem tudtam, hogy Te már így állsz.
De akkor csak jól tudtam, h volt még hátra pár napod!
Hogyhogy ennyivel korábban jött Dóri?
(az külön csúcs, hogy kiscsajod van :).)

Várjuk a szüléstörténetet, ha más nem, jöjjön priviben!

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Briginél a szüléstörténet megint csak ennyi lesz:

- oóóóó, szülünk :roll:
- szia Dóri :lol:



:lol: :lol: :lol:
dorki
 
 


Sziasztok!

Csabinak mi is boldog szülinapot kívánunk!!!

és Csili nevében pedig köszönjük a köszöntést!
Tegnap voltunk vele kontrollon, szerencsére teljesen rendben van! :D

Dorki! Igazából meg se kérdeztem a kórházban, hogy nem lenne-e elég bejárni, mikor betelefonáltam, hogy belázasodott, már akkor mondták, hogy úgy készüljek, hogy vigyek cuccot, mert 4-5 nap biztos bent kell maradni... Mindennap kapot ab-ot infúzióban - változó időpontban, meg "állandó" lázmérőzés (éjjel is), vérnyomás-mérés, amellet hasi UH, fül-orr-gége kivizsgálás, stb... Lehet, hogy jobb is volt így... Boga meg nagyon jól viselte, nagymamizott meg nagynéninél volt, mert apuka éjszakás volt azon a héten. (persze ő már nem viselte annyira jól, mint Boga :wink: )

Brigi, Dóri tényleg jó hamar jött!! Várjuk a (gondolom rövid) történetet!

Panu tényleg teljesen eltűnt!?

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
életjel :wink:

remélem mindenki jól van!
Mi kicsit taknyosan,de semmi vész.igyekszem nem túlparázni a tüdőgyuszi miatt(bár a játszótéri komák szerint ez mostantól majd sűrűn elő fog jönni :roll: )
orrcseppezem+lámpázunk.
Megvolt az anyák napja az oviban,jelentem idén sikerült bőgnöm(tavaly nem,szégyenszemre)
Eszti végigordította az egész műsort,a felvételeken szinte csak az ő hangját lehetett hallani :D

Bicajozunk ezerrel,hogy itt a jó idő.Ma is gyors megfőztem,vittünk Esztiapunak kaját a melóba,aztán végigtekertük a Duna partot.

Viszont most lelkileg-idegileg egy kissé mélyponton vok....nagyon kéne munkahelyet váltanom,mert ez így krimi.
hihetetlenül nevetséges összegért húzom az igát,egyetlen előnye,h szeretem csinálni és jó az időbeosztásom Eszti-szempontból :cry:
lassan lejár a két évem is,ami a szerződésemben van és istenazatyám dobbantok innen :?

Dorki,
Csabi még mindig egy éves.mé nem megy a vonalzó magától??
Apátoknak összejött a bukaresti meló??Miénknek van kilátásban egy Hollandia.....nem is tudom,örüljek vagy sem

Andi,
remélem Csillus jobban van már.Boga még fiú? :wink:

Kriszti,
légyszíves mostmár legyél punnyadós kismama és ne pörögj annyit.
írj ide sokat.a kajás topik is kihalt miattad :cry:

Brigi,
hogy vagytok????Hogy megy a nagycsaládos lét?Mesélj Dóriról!!

Zsuzsi,Panu???
Ti tudjátok,miért nincsenek?

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok,

Andi, Kórház :(

Bori, Bicikli :)

Bocsi, hogy most csak ennyit reagálok. Mi megvagyunk. Betegek a fiúk, meg sajnos a Dóri is elkezdett köhögni :( Úgy féltem szegénykét, mert még olyan kicsi. A Barnusnak meg lassan 1 napja alig megy 38 alá a láza, ő is totál ki van. Most már majdnem 3 órája alszik szegénykém. Éjjel már félrebeszélt. Persze pont most mikor doki sincs. A Marci hozott valamit haza az oviból. Még ő is köhög, de neki már nincs láza. Úgyhogy remekül el vagyunk. Egész nap - és egész éjjel - gyógyszert osztok, orrot fújok, orrot porszívózok, lázcsillapítózok, hűtőfürdőzök. Egyszóval nem unatkozunk.

Ezt eltekintve most a 3 gyerekkel a legnyugisabb minden. Épp apával beszéltük, hogy a Marcival voltunk a legidegbetegebbek. Soha semmire nem jutott idő. Most rend van a lakásban, minden nap főzök, hétvégén 2 fogást is :lol: és még a gyerekekre is jut idő. Mondjuk még mindig volt itt velem valaki. Sőt végül még a héten is jön anyukám, mert Apa Franciaországban lesz :cry: Érdekes lett volna, ha a Dóri kivárta volna a kiírt időpontot ugyanis akkor a héten szültem volna :roll: Amúgy nagyon rendi kislány volt, mert így, hogy hamarabb született eljutottam az ovis anyáknapjára is. És persze sikerült nekem is pityeregni egy kicsit :wink: Nagyon cukik voltak. Azután bent lehetett maradni a teremben velük, amolyan nyílt napon. Én voltam ott legtovább és a Marci csak úgy csüngött rajtam. Szegénykémnek nagyon hiányoztam már. A végefelé már nem sok türelmem volt hozzájuk, a földre nem tudtam hozzájuk leülni, esténként a meséket is elblicceltem :oops: , sőt egyik napról a másikra szüntek meg az esti kis összebújások velük, mert már minden nyűgöm volt. Úgyhogy olyan jó volt ott vele kettesben. Láttam az arcán, hogy mennyire boldog, mint már nagyon régen volt. Amikor felállt egy anyuka, hogy ő indult rémült arccal fordult felém, hogy "Anya, ugye te még maradsz".

A Dóri nagyon jó baba. Eszik, alszik. Sírni nem igen szokott. Szépen kikerekedett - na azért még van mit behoznia így is - de már szerintem 3 kiló fölött lehet. Holnap megyünk először méreckedni.

Majd próbálok néha írni magunkról.

Kriszti, Te hogy bírod? Már neked sincs olyan sok hátra. Mikorra vagy pontosan kiírva?

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Brigi
gyógyuljatok !!! :9
és képet légyszííííííííí a csajról :)
dorki
 
 


Sziasztok!

Brigi, remélem, már túl vagytok a bengán mind testileg, mind lelkileg.
Fényképet a Kisasszonyról tegyél már fel kérlek.

Bori,
mi a szar a melóban?
Merre szeretnél váltani?
2 kerekűvel nyomja Eszti?

Andi.
ti is jól bekaptátok a vírust! Most itt az oviban is tombol a benga. Mi még megúsztuk...

Én jól vagyok, még van 47 napom. Voltam ma vérvételen, délután eredmény.

Küzdök a "hatalmasokkal", hogy természetes módon kezdjük a szülést - nyilván ha a körülmények engedik, de indított-tat semmiképp nem akarok. Szerencsére ugyanaz a szülésznőm lesz megint, aki Eszternél volt, ő egy fantasztikus szakember!!!
Elhoztuk anyukámtól a kiságyat, a pelenkázót, kiskádat, a ruhák megvannak.
Lassan rendezgetem valamerre a cuccost, de lilám nincs, merre és hová tegyem, mert teljesen fullon van Eszter szekrénye.
Majd dobok pociképet is, csak elszállt a vinyónk és most pakoljuk vissza a cuccosokat a gépre.

Ha esetleg volna derékfájásra tuti receptettek, megköszönném!

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Lányok,
SOS segítsetek lécci!
Jövő szombaton lesz Esztercsaj névnapja és meglepinek szánjuk, h felvisszük a Vidámparkba.
Azonban nekem állati drágának tűnik (én pl tuti nem ülök fel semmire, mindek fizessen 4 rongyot).
Megéri-e? Voltatok-e mostanság gyerekkel?
Ha nem király, mit javasoltok, merre vigyünk ezt a Nőstényt játszóhelyre?
Zárt játszóház, játszótér, ilyesmi kizárva.

Köszi,
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti

mi múlt héten voltunk a vidámparkban Nikivel. Rettentően élvezte. Mi felváltva ültünk fel vele ide,oda. A hullámvasútra pl. vagy 10x. :)
De a barlang vasút, viharvasút, mesecsónak és efféle dolgokra te is simán mehetsz. Felnőttnek borzalmasan gagyi, de egy 4 évesnek tökéletes.
Nekem is nagyon drágának tűnt, de ha mindenért külön kéne fizetni 3-4-500 ft-ot, ugyanott lennétek. Szóval szerintem 1x megéri, többször nem. A gyerek vidámpark rész is egyben van a többivel, ott nekik való dolgok vannak, amire egyedül is felülhet, akár 10x, nem is kell kiszállni.
Hétközben csak lézengtek ott az emberek, gondolom hétvégén sem lehet tömeg.
Ha meg mégsem vállalod be, akkor marad az állatkert. vagy atropicarium.
De hármótoknak semmi nem olcsó sajna.
dorki
 
 


képek

Kép


Kép
dorki
 
 


Kép
dorki
 
 


Bori,
Eszter csajodat szeretettel köszöntjük nevenapján!

Kriszti

Dorki,
köszi a Vidámparkos infókat!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti,

Eszternek hasonló jókat kívánunk névnapjára!!! :D :D :D

Kép
Bori
mbori
 
 


Kép

Kép


Névnapos csajoknak boldog névnapot!

Dorki, Azta, Csabi mekkora :shock:

Most ennyi voltam. Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: