Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Krisz! Örülök, hogy jól sikerült! A miénk más egy kicsit, inkább, mint egy torna óra: az oktató mutatja a gyakorlatokat, mi meg csináljuk...

Ági! Hazaértünk! Sokkal gyorsabban, mint odafelé, ebből is látszik, mennyi időt elvett a buszra-várakozásKép. Nagyon jól éreztük magunkat! Szabolcs sokkal jobban viselte az idegen környezetet, mint vártam, és Dani egy tündér! A barátkozás meg majd kialakul... Hazafelé óriásit aludt a mellkasomon, itthon folytatta az erkélyen a kocsiban még egy órát, nagy hami után most édesen játszik a szivacsán. Köszi mindent mégegyszer! (Ja, és Macid nagyon-nagyon aranyos!!!!)
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Fcsacsi,
nagyon nagyon örültünk, hogy eljöttetek végreKép
Nagyon szépen köszönjük a macit, Dani azóta is meg megcsócsáljaKép Le is fotóztuk délután, majd holnap teszek fel róla képet.
Remélem máskor is eljöttök, és akkor tuti elmegyünk sétálni, a fiukat otthagyjuk gépezni, mi meg csavargunk egy jótKép

Melyik macira gondoltál, hogy aranyos?KépKép

puszi
Ági és DanibocsKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Itt látható a fiamKép. Mosolygós azért nincs, mert még ki kell szedni a szeméből a pirosat...

http://babanet.hu/album/main.php?album=1746&page=1
Fulescsacsi
 

 
 

Sziasztok!

Fcsacsi,
szuperjók a képek!!!
Nagyon édes a srácKép, olyan formás és nagyfiúsKépa kacsások nagyon tetszenekKép

Örülök, hogy jól sikerült a talitokKép Képek nem készültek?

Úgy néz ki, hogy áprolis végén megyünk Pestre, majd összehozhatunk egy talit.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz!

Köszi! Nekem is a kacsásak a kedvenceimKép.
Nincsenek képek a taliról, mert nincs gépünk, Szabolcsról a barátaink csinálták a képeket - az a lány a pár hölgytagja, akibe a fiam beleszeretett, és meg is örökítettük. Most találkoztak először, de teljesen egymásba habarodtakKép. De jó, hogy jöttök! Akkor már egészen jó idő lesz, úgyhogy valami szabadtéri dolgot is csinálhatunk. (Remélem...)
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Mi is jönnénk a klubba: 2003.november 16-án, fél nappal a kiírt időpont után sikerül kijutni ide a nagyvilágba KépKép

Még nem sikerült végigolvasnom a topikot, mert Kismiki fogzik és egyébként is elég mozgékony gyerekecske, de behozom! És a táblázatba is szeretnénk belekerülni, küldöm majd az adatokatKép

Mindenkinek nagyon szép napot!

Éva
rizike
 
 


Mi is csináltunk már egy pici albumot, Lolly családja névenKép

É
rizike
 
 


Sziasztok!

Mi is jönnénk a klubba: 2003.november 16-án, fél nappal a kiírt időpont után sikerül kijutni ide a nagyvilágba KépKép

Még nem sikerült végigolvasnom a topikot, mert Kismiki fogzik és egyébként is elég mozgékony gyerekecske, de behozom! És a táblázatba is szeretnénk belekerülni, küldöm majd az adatokatKép

Mindenkinek nagyon szép napot!

Éva
rizike
 
 


Ez mégegyszer elment, bocsKép
rizike
 
 


SziasztokKép

Üdv Évi a fedélzeten, meglestem a fotóitokat, nagyon édes a kishapsidKép Az utolsó kép nagy huncut kopéról tesz tanubizonyságotKép
Jah és ki ne hagyam a fürdőset, azon nem semmi poci van ámKépKép
Nah holnap mentek csavarogni? Mi most indulunk a Gellérthegyre sétálni egy nagyot, meg közben visszavisszük a mérleget, mert lejár a kölcsönzési ideje, összekötjük a kellemest a hasznossalKép

Csacsi
tegnap megmértem még utoljára rajta Danit, hát remélem mostmár nem fog ilyen ütemben hizni, mert sérvet kapokKépKép kerek 7 kiló volt, jó is hogy nem lesz már mérleg, legalább nem stresszelem magam vele, hogy milen nehéz a kölökKép

puszi
Ági és pufi Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Éva! Na, végre! Akkor holnap talizunk! Klasszak a képek, legalább megismerlek! (Én nem nagyon vagyok rajta a mostaniakon, de a rámkötött gyerkőről megismersz!)

Ági! Ez azt jelenti, hogy meghaladta Szabolcsot... vagy kb. ugyanannyi. Nem semmi! Mondjuk az én gyerekem már újszülöttként is gebe volt, most olyan kis csini Kép.

Megjártuk az Interspart, vettem pelust, meg persze muszáj volt bemennem abba a nagy játékboltba az Árkádban... Megvettem azt a Lego Explore-játékot, aminek egy darabja benne volt a kismama csomiban, olyan klassz! Nem szabad engem egyedül - értsd: felügyelet nélkül - elengedni vásárolni... Jól elfáradtam, mert az hagyján, hogy Szabolcs milyen nehéz volt, de a pelus, meg a télikabátom - amit a karomon kellett hoznom, olyan meleg volt... De megérte! Legközelebb az Ikeába megyünk, oda Apát is elcsábítom, nehogy vegyek valamit, ami nem kell...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Éva,
üdv ittKép
Megnéztem a képeket, nagyon aranyosak vagytokKép
Kismiki már fogzik?
Dorkánál nem tudom, folyamatos ököl és ujjacska rágás van és nyáladzás 1000-el, de fogacska még nem tünt fel. Nem is bánnám, ha még 2-3 hónapig nem is lenneKép

Fcsacsi,
gyalog voltatok vásárolni? Mármint babakocsi nélkül?
Megjött az úszópelusunk semmi akadálya a 2. alkalomnak (remélem).
Nektek most elmaradt az uszi, vagy ma mentetek?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz!

Sajna elmaradt az úszásKépKépKép.
Hordozókendővel voltunk vásárolniKépKépKép.

Szabolcs bealudt, megviseli ez a hirtelen meleg. Nem tudom, hogyan öltöztessem, mert még egymást is melegítjük ahol összeérünk...
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Nah meg volt a tegnapi nagy séta jutalma, Dani este tiztől reggel fél hétig aludt, mint a bunda, ma is megyek vele sétálni az tuti, annyira szép idő van.

Krisz
Jó nektek, én nem tudom hogy csináljam, kéne menni babóval, de egyedül nem szeretnék, jó lenne ha jönne apóca is, de mit csináljak dolgozik szombaton, sőt most még ügyeletes isKépKép
Remélem egyszer csak eljutok én is manóval uszni.

Csacsi
Kérünk beszámolót majd a klubbról.
Ügyi voltál a vásárlással, de azért nem lehetett semmi, babóca meg nagy csomag pelus, tömegközlekedés stb, én ezeket max kocsival vagyok hajlandó megoldani, jó tudom nektek még nincs, de akkor is ügyi vagy.

Felhoztam tegnap a pincéből a varrógépemet, a padlásról meg egy halom anyagot és ugy döntöttem varrok Daninak egy kiskabátot, mert annyira jó az idő, hogy már az overál kazánház lenne neki, viszont átmeneti kabátkája meg már éppenhogy jó neki, vagyis szerintem inkább kényelmetlen a karjánál, hasonlóan, mint nálatok Csacsi.
Este kiszabom és összedobom, remélem jól fog sikerülni.
Nah megyek és kitakaritok egy kicsit, utána meg ha felkelt manó irány a játszó.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Nem volt rossz a klub, bár Szabolcs annyira nem értékelte, így én főleg őt szórakoztattam...

A vásárlás nem olyan vészes, bár már a babakocsi is könnyebbség, mert a kosarába alulra tudok pakolni egy csomó mindent. Egy autó meg egészen áldás lenne... De így sem volt rossz, csak kicsit fárasztó...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
milyen klubban voltatok?

Ma voltam suliba és anyukám vigyázott Dorkára, persze ilyenkor fagyitej a menü. A leányzó evett 2-3 kanállal aztán követelte a hagyományos csomagolástKép, úgyhogy nem evett amíg haza nem értem. Mivel cumiztatni nem akarok, a csőrös itatópohárra gondoltam, ti már próbáltátok?

Ági,
nálunk is kabátprobléma van. Van egy 62-es, ami éppenhogy jó rá. Persze anorákból van 3 is, de azokat már nemigen fogjuk hordani, ha ilyen jó idö lesz.
Kíváncsi vagyok rá, hogy milyet sikerül varrnod. Felteszed majd?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz! Baba-mama-klubbanKépKépKép

Amúgy ma a kabát is lekerült Manóról, a nap is ezerrel sütött, meg egymást is melegítettük a kendőben...
Fulescsacsi
 


Ági! Elküldenéd nekem is azt a Pampers-ajándék-akció-tájékoztatót? Keresgéltem, de nem találok ilyet.
Fulescsacsi
 


Na de Fcsacsi, bövebben erröl a klubbozásrólKép

Tegnap felvettem egy terhesség elötti farmeromat és lötyög rajtam, kénytelen voltam ma venni egy nadrágotKép
A kedvesemnek meg beadom, hogy ó ez egyáltalán nem új, a pasik úgyse veszik észre az új cuccokat.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz!

A Marczibányi téri szabadidő központban van a klub, kézművesfoglalkozás, gyümievés, sok fejlesztő-jellegű játék, nagyon klasssz, csak mi még elég kicsik vagyunk oda... Szabolcs teljesen lefoglalt, tehát még beszélgetni sem nagyon tudtam. Együtt mentünk az Évával, az ő kisMikije jobban bírta a strapát, csak elaludt egy idő után, Szabolcs meg inkább nyűgös volt, de azért voltak jó pillanatai is. Mindketten elfáradtunk, mert a város másik végében van, és még Apát is meglátogattuk, aki a környéken dolgozik. Persze Szabolcsnak könnyebb volt, szunyált egy nagyot a kendőben, én meg cipelhettem... Azért jó nap volt, de nagyon kipurcantam. Holnap családi program lesz, bár még nem tudom hová is bóklászunk, de a kocsit is visszük, legalább nem kell cipelnem SózsákotKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

jól eltüntem, de mentségemre legyen mondva van egy sajtkukac 9,5 hónapos lányom aki szórakoztat.

Látom a pelenka témát kiveséztétek. Mi is használtunk ilyet is olyat is, de mindig másfajta jön be. Mert míg legtöbbször vízszintbe van a Liberó volt a nyerő, most hogy álldigál, meg üldögél inkább a pampers, mert gyorsabban szívja a cuccost, és a kaki se folyós már a hozzátápi miatt.

Évi
Üdv közöttünk. Az adatokat ide rakd fel, vagy az emilemre küld el én meg beraklak a táblázatba és rakok is fel egyet az újonanna érkező tiszteletére.

Krisszie
Kérdezni is akartam tőled, hogy mennyit híztál a terhesség alatt, mert nagyon jól tartod magad. Sőt ha nem tudnám hogy szültél én meg nem mondanám rólad. Főleg hogy kevesebb vagy mint előtte. Bezzeg rajtam még van 4kg és nekem idősebb is a csöppem. Na majd a következő után lefogyok Kép

Na megyek kirámolom a hűtőt KépKép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


SziasztokKép

Nadine,
jó tudni rólad is, hgoy még vagytok és minden rendben, kép esetleg? vagy túl kiváncsi vagyok?KépKép
Jelenleg mi pampersezünk, de célirányosan az akció miatt is ezt fogom most használni egy darabig, ha van valakinek felesleges midi vagy maxi total cares zacsija akkor ki ne dobja, szivesen fogadjukKép

Fcsacsi,
akkor talán majd nyáron fogjuk élvezni inkább, vagy még jobban ősszel ezt a baba-mama klubbot, én most a játszóval probálkozom nálunk, de még nem jártam hatalmas sikerrel, inkább nagyobb babócák vannak, akik már szaladgálnak, igy az anyukák nem igazán tudnak beszélgetni sokáig, mert szaladnak ők is a manók után.

Nah megyek és alszom egyet, mert nem tom Dani mikor akar kelni, de nagyon remélem, hogy megint csak reggel 7 felé lesz hozzá kedveKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szasztok!!!!


Bocs, én is letűntem, fogzik Kismiki, meg hason üvölt (Fcsacsiék már hallotákKép), és 1 percem nincs, szó szoros értelmében, úgyhogy egyetlen témához sem tudok hozzászólni, mert egyszerűen nem volt időm olvasni, de behozom, adatokat is küldöm. Meg van egy depis barátnőm, pici babábal, őt akartam vigasztalni szabad 1-2 percemben, de nem nagyon sikerül. (2,5 hónapos kislánya van): abszolút sötéten látja a jövőt: "sose lezsek már szabad", "nem tudom, mikor mi kell a gyereknek", stb, nem tudom, mivel vigasztaljam,csak azzal, hogy ez átmeneti hangulat, mert az, nem igaz?
Megyek főzni, a rokonok megdobtak egy óriáscsirkével, valamit ezskábálok belőle.
Nagyon örülök, hogy tetszünk nektekKépKépKép!!! Majd még bővítem az albumot.
Krisszie!
Miki szerintem most álla fogzás határán, vagy mi, ömlik a nyál, ököl a szájban, furcsa ordítás hason-és uyge kidagad a kis ínye, mint egy mini-dombormű. Masszírozom ujjal, állítólag nagyon élvezik. Meg van valmi tea is, de nem tudom, mi.

Ágiboszi,

ugye, mekkora kópé?! Képzeld el,hogy fél napig vágja ezeket a pofákat, és a visszamosolygástól már merev az arcomKépKépKép
Most mennem kell uygi főzni

NAGYON SOK PUSZI NEKETEK

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

Ági! Megtaláltam a kismama csomiban azt a szóróanyagot, amit mondtál, aztán ezen felbuzdulva írtam a Felicitas kft-nek emilt, hogy ugyan küldjék már azt a beígért Pampers csomitKép. Most várom a választ...

Nadine! De jó, hogy jársz erre is! Valószínű, hogy most már én is inkább tanulni fogok eztán szabad perceimben és nem netezni... Csak nehéz rábeszélni magam...


Éva! Mi lett a csirkéből? Szegény barátnédKép. Én is depis lennék már, de szerncsére itt a tavasz- vagy a nyárKépKépKép - engem csak az elhúzódó tél üt ki, de az nagyon...

Ma hatalmasat kirándultunk. Több terv volt, aztán végül fogassal felmentünk a Széchényi hegyre, ott egy kicsit bóklásztunk, aztán lesétáltunk a 21-es megállójába, és visszabuszoztunk a Moszkvára, majd haza. Közben beugrottunk a kedvenc bababoltunkba és vettünk új babakocsit, egy Pierre Cardin-t , ami egész icipicire összecsukható, és sokkal könnyebb, mint a régi - az is Pierre Cardin , és van hozzá sportülés, de elég vacak, igazán a mélykocsit tudtuk belőle használni. Szabolcs már az új kocsiban jött haza, és egyáltalán nem zavarta, hogy nem lát engem, sőt élvezte a látnivalókat. Legközelebb a Normafához megyünk. De holnap könyvtárazok. (-zunkKép)
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Nah túl vagyunk egy nagy sétán, egy reggeli rohamrazziás védőnénin, bejelentkezett telefonon, hogy ha nem zavar fél óra mulva itt lenne. Mint a szélvész raktam rendet a lakásban, szegény manó csak azt látta, hogy a mamija tornádót játszikKépKép csak éppen nem rombol, hanem épitKép

Évi
Akkor meg van a progi, szegény Miki, probáltad neki a dentinoxot, azt mondják nagyon jó a kisinyüknek, nálunk is porondon a kézrágás, pelus dugdosás a szájba és persze minden ami beférKép
Mit eszkabáltál a kinkong csirkéből?
A kópéságot nem tudják elég korán kezdeni, ha tudja, hogy valami nem stimmel akkor rögtön el kezd vigyorogni és ugye ennek az ember nem tud ellenállniKép

Fcsacsi
Merre mászkáltatok családostul, meséljKép
Könnyen ment a tömegközlekedés babakocsistúl?

Nadine
hagytál valamit a hütőben? vagy éhezik a család?KépKépKép

puszi
Ági

Ui: a többiek megszöktek, vagy hiperszuper bogyot etetnek a manóikkal és már fel is nöttek, vagy lusták és csak olvasnak és nem irnakKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági
Igen hagytam a hűtőben kaját, sőt ma főztem is tejszines-gombás pulykaragut, míg délben durmizott a csaj. Mert egyébként esélytelen tőle bármit is csináli. Majd rakok fel képet, de nem ma, majd talán holnap. Mára már kivagyok.

Éva
A fogzás bármikor előfordulhat. Zsaninak 5 hós korától folyamatosan azt mondták hogy jön a foga. Ésa végül most 2 hete tört át az első és rá egy hétre követte a második. Közben hol jobban, hol kevésbé nyáladzott. Infokat várom.

Fülescsacsi
Nekem is tanulnom kéne. Meg intézni a lakásfalújítást, de nem tom mi lesz. Mert ma Zsani megtett 5 önálló lépést, szerintem 2 hét és szaladni fog. Én meg utána Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Mi sem tüntünk el, és Dorka sem nőtte ki a topicotKép

Iskolában voltam tegnap is, szintén tanulnom kéne, meg a szakdoga határidö is itt a nyakamon.
És hallom felébredt a csajKép

Dorkának is néztem az innyét és alul van két kicsi domborulat. Ki tudja mikor fog áttörni...
Valszeg elmegyek venni Dentinoxot biztos ami biztosKép

Fcsacsi,
hihetetlen milyen aktívak vagytok, hatalmas séták, kirándulás, klubbozás nagyon klasszKép
Ha vége lesz a sulinak mi is átmegyünk maratonibaKép

Na megyek mert nyüffög a drága.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

A mai bébiúszás elég rémesre sikeredett: már a lábáztató táján elkámpicsorodott Kismiki, és után egyre rosszabbés rosszabb lett a hangulata: úgyhogy amikor a sorsdöntő víz alá bukást kellett volna megtennünk, az oktató csaj maga mondat, hogy "nem akarom, hogy még rosszabb legyen a kedve", úgyhogy szépen kisétáltunk a medencéből, míg a többiek vidáman és csendesn uszikáltak mosolygó édesanyjuk&édesapjuk karjain. Biztosan a fog az, Dentinoxért megyek én is.
Nekem is kéne tanulni, de MIKOR??? ti hogy bírto kegyáltalán könyv közelébe keveredni? Normális az, hogy egy 4 hónapos és 4 napos baba egész nap kizárólagos figyelmet/azaz játékot igényel? Kb. 2és fél órát alszik összesen nappal.

Boszi, a Kingkongcsirkéből Kép leves meg sültcsirke lett, de így is alig tudom becsukni a hűtőajtót-biztosan Tajvanban vagy hol puffasztották ekkorára szegénykét.

Fcsacsiék aktivitása engem is teljesen lehengerel: nem is értem!Kép Itt valami titok lappang!Kép
A védőnő nálun kis razziázni szokott, lekritizálja még a csillagokat is az égről, nem beszélve szegény kismamák jótékony igyekezetét, hogy nevelgessék pici porontyaikat. Rendes nő azért. Csak keveset lássamKép
Nadine, beszámolok. Egyíelőre fura torokhangon süvítés+vadőrült módon elkapni és szájba tömni mindent.Nálatok?

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

No, a nagy kirándulás csak Apával megy, kettesben még csak a környéken lófrálunk. Ma nem mentünk könyvtárba, viszont vettünk egy felsőt nekem, és poharat meg kanalat Szabolcsnak. Ugyan még másfél hónap a hozzátápi kezdetéig, de muszáj volt megvennem. Az új kocsival nagyon elégedettek vagyunk, Szabolcs lelkesen nézelődik benne, nem zavarja, hogy nem lát, csak alul nézetben. Ma már hatalmasat aludt is benne. A napocska zavarja, utálja ha a szemébe süt, vettünk ugyan szemellenzős sapit, de folyton a szemére csúszik, mit sem ér. Az aktivitásról annyit, hogy nagyon elfáradok mindig, Szabolcs is, még akkor is, ha ő a kocsiban jön, és alszik is. Ja, és egyedül nem merek mozgólépcsőzni, eddig csak a Moszkván mertem én feltolni a kocsit, mert ott csiga a lépcső, de például a Kálvinon még magam is alig merek rálépni... Ja, és fontos momentum, hogy én bizony elhatároztam, hogy bárhol szoptatok, ha úgy adódik. Ettünk már játszótéren, parkban, utcai padon - ez ma volt. Kihasználom, amíg a kaját ilyen egyszerűen visszük magunkkal...

Nadine! Gratula Zsaninak! Kilenc hónapos múlt, igaz? Vagy tíz? Akkor is szuper!

Éva! Nálunk nyáladzás, szájbatömködés, időnként nagy sírás van. Vettünk Dentinoxot, este ki is próbáltuk, aludt rendesen, de hát eddig is. Én felül is látok dudort, de alul is, azok jönnek hamarabb, igaz? Szabolcs alszik délelőtt legalább egy órát, néha másfelet. Délután néha két és felet is, éjjel 7-8-at. Amikor ébren van kb. egyharmada, vagy a fele időben egyedül játszik, a többiben eszik, illetve együtt játszunk. Vannak rosszabb napok persze, de amióta a hasfájás csökkent, illetve ha mégis van, a Gripe Water megoldja, azóta nagyjából így van. Olykor mellette ülök a szivacson, ő játszik, én olvasok. Én rengeteget olvasok, éppen csak nem azt, amit kellene. Szabó Magdát, Vekerdyt, verseket, csak azt nem amiből tanulnom kellene...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Én is beíratkoznék, eddig csak olvastalak Titeket. Sajnos azt nem garantálom, hogy minden nap tudok jönni, mert Zsuzsi egy kis eleven szélhámos, Miki pedig deszertként most bárányhimlős.
Adatok: Gallainé Magdi, baba:Zsuzsi, szülinapja:2003.06.21. 3590g, 55cm, névnap: febr.19. testvérek: Niki 1991.05.16., Miki 2001.01.03.
Na azt hiszem mindent leírtam.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Csak most jutottam gép elé, de láttam egy új jelentkezőt, így gyorsan beraktam a táblába. Üdv itt is Magdi!!

Évi
Írj adatoktat, én meg rendezem a táblát!!!

<pre>
Anyuka Baba Baba szülinapja Baba adatai Baba névnapja Testvérek 2004.03.19
Nadine Zsanett 2003.06.03 3800g 52cm augusztus 21. 9 hó + 16 nap
Era Anna 2003.06.04 3440g 51cm július 26. 9 hó + 15 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=rózsa-users%20]Szilvási Rózsa[/url] Norbi 2003.06.08 3600g 55cm június 6. Niki 2001.10.18. 9 hó + 11 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=katicabogár-users%20]Katicabogár[/url] Kincső 2003.06.11 2780g 48cm július 24. 9 hó + 8 nap
Ildianyu Janka 2003.06.12 3120g 48cm május 30. Lili 2001.10.28. 9 hó + 7 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=gallainémagdi-users%20]Magdi[/url] Zsuzsi 2003.06.21 3590g 55cm február 19. Niki 2001.10.28. Miki 2001.01.03. 8 hó + 27 nap
Orsi Szilárd 2003.08.27 3390g 52cm március 11. Szilvia 2001.10.29. 6 hó + 21 nap
Cory Zsombor 2003.08.31 2280g 48cm november 8. Balázs 2001.09.12. 6 hó + 17 nap
Krisszie Dorka 2003.11.02 3200g 52cm február 6. 4 hó + 17 nap
Fülescsacsi Szabolcs 2003.11.06 3220g 58cm július 28. 4 hó + 13 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=Ágiboszi-users%20]Ágiboszi[/url] Dani 2003.12.09 3440g 52cm július 21. 3 hó + 10 nap</pre>

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Nadine!
Bocsi, de Niki születési dátumát egy kicsit elírtad, én fizikailag képtelen lettem volna igy szülni, bár elvileg éppen beleférne. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi
Bocsi, másoltam a linket és átírtam a nevet Nikire, de addig már nem jutotam el, hogy kijavítsam a dátumot is. Meglátszik, hogy rohanós napom volt Kép De javítottam! Ha Éva küldi az adatokat akkor felrakom majd a táblát. Még egyszer bocs.

Ja nem Zsani miatt vagyok ám fent, ő durmizik ezerrel, csak a mosómasa most járt le nekem meg tergetni volt kedvem Kép (volt a francnak) Kép Meg bedobáltam a kövi adagot is, majd a reggeli pisitúrán benyomom neki, és mira felébredek kimossa. Tényleg ti nem tudtok véletlenül egy jó teregető gépet??? Lehetőleg olyat ami össze is szedi a ruhát (ha kivasal és összehajtja a ruhát én szívesen elpakolom Kép) Nem bejárónőre gondoltam Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


SziasztokKép

NAdine,
szeritem egyet tuti te is tudsz, saját magadatKépKépKépKép amugy ha találtál ilyet akkor nekem is szólj légysziKépKép mert az enyém már kicsit csapágyasKépKép látod most se alszik hanem ül a gép elött és veri a billentyűket, juteszembe én is még berakom a mosogépet, a mosogatót meg kipakolom.

Magdi,
üdv a fedélzeten. Megcsodáltam kiscsaládod a profilodban, tündéreik vagytok, gratula a három csemetéhez.
MAjd ha Zsuzsi enged, akkor irj magatokól, mit csináltok egész nap és hogy fejlődtökKép

nah dugultam és mentem egy kört a fürdőbe, oszt irány aludni, mert a délutáni névnapi pofaviziten tuti együtt fogok aludni a fiammalKépKép

pusziiiii

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Fcsacsi, nem tudtam neked mélt írni tegnap, különböző témákban vagy 4-et küldtem,talán 1 elment, ugye?? Nincs tele a levelesládád?
Hát őrült jó lehet így olvasgatni-ez nekem nem jut ki mostanság.

Szia Magdi!
Képzeld, egyik barátnőm most kapta el éppne a bárányhimlőt a kisfiától, MINDENHOL bárányhimlóős lett. Azt mondja, úgy néz kmi, mint 14 éves korunkban, amikor kijöttünk a kozmetikustól, a pattanás kinyomkodás után. Nem tudom, hogy lehet ezt elkerülni!?
Ági!

A múlkor én irendeztem szülinapot, de mire mindenki megjött, teljes természetessággel hanyatlottam le a heverőre, és még a szemememt is lecsuktam...Kép


Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

Éva! Mind megjött, volt, ami kétszer isKép. Én egyet válaszoltam - a különcösre...

Micsoga bagolycsapat vagytok ti!

Pár praktikus kérdés: most, hogy ilyen meleg lett, ti hogyan öltöztetitek sétához a manókat? Látván Éva ruhadömpingjét, szinte lelkiismeret furdalásom támadt, hogy Szabolcsra a tűző napon csak egy rövidujjú bodyt, rá hosszúujjú vékony pólót és egy közepesen vékony nadrágot adtam - meg persze zoknit - a kendő, meg az én hasam úgyis még külön melegíti. Rajtam akkor egy rövidujjú póló volt... Tegnap a babakocsiban egy hosszúujjú body, meg egy nadrág volt rajta, sőt egy idő után a sapit is levettük. Amikor elaludt betakartam. Amikor hűvösödött kapott még egy pulcsit, de egyáltalán nem fázott, sőt volt, amikor melege volt - a napos részeken... Az a szabály, hogy mindig egy réteggel többet, mint magunkra, nem?
A másik kérdés a fűtés: voltaképpen csak fürdéshez kapcsolom fel a fűtést, meg reggel ébredés után egy kicsit, amúgy egész nap gyújtólángon van, mondjuk itthon sem vagyunk... Szabolcsot nem szoktattuk nagy meleghez, 21-23 fok van nálunk, fürdéshez kicsit több. Ti hogy csináljátok?

Lehet, hogy a kérdések aktualitásukat veszítik, mert jön a hideg megintKép.
Fulescsacsi
 


Szép jó reggeltKép

Fcsacsi,
öltözködéshez kapcsolódóan, nekem tegnap sikerült kicsit túl lőnöm a célon, de mivel rétegesen voltunk öltözve szépen kihámoztam őt és a végén a kocsiban egy bady, egy farmer és egy hosszú ujjú poló volt rajta. Ma is megyünk csavarogni ugyebár, apa autóval ment reggel, én meg kenguruval majd utána a munkahelyére, amit rá fogok adni az egy harisnya, farmer gatyó, rövid ujjú bady egy vékony poló és egy pulover, meg egy kissapi, ha túl melege lenne akkor leveszem róla.
Vagyis ha már rólam csorog a viz egy szál polóban, akkor ő se fázik meg egy bady és egy vékony ingben. A sapit a napszúrás elkerülése végett kell csak ráadni. Veszek is majd egy kis könnyű kalpagott neki, mert amik most vannak neki tökfödőnek azok mind melegek.

A fütést nappalra már én is lekapcsolom, mivel kint melegebb van, mint bent a lakásban, csak estére kapcsolom vissza,mert amikor elmegy a napocska gyorsan lehül a levegő, és nálunk is kb 21 fok van, a melegebbet nem is nagyon szereti manó.

Évi,
az olvasással én is hadilábon állok, most tudtam megoldani, hogy mikor a játszón ő elaludt akkor olvasgattam Vekerdy, amugy nincs rá időmKép
Jó buli lehetett, jót moziztál közben a szemhéjad alattKépKép

Nadine,
mosást befejezted? én már túl vagyok három adagonKép

Remélem nem jön a hideg és tévednek a meteomókusok, mint már nem egyszerKépKép

Mostmár tuti, hogy bealszom délután, mert már most érzem, hogy ragadnak a szemeim, bár manó csak fél hétkor kelt, vagyis még aludtam vagy két és fél órát az éjjel.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Hű de sokat írtatok, csak győzzem olvasniKép
Úgy látom mindenhol nagymosás van, ahogy nálunk is.
Dorkát is nagyon zavarja a napfény, ha csak kimegyünk már hunyorog a csaj, a napot meg egyáltalán nem bírja.
Tényleg egy kis baseballsapi lehet bejönne neki is, már ha nem utálná a sapkát annyira.
Mi is bodyban, kapucnis kocsikabátban és vékony rugiban voltunk lent és talán kicsit melege is volt.

Az olvasás hiányzik a leginkább, mert ha nem a neten lógok, akkor tanulnom kell és lelkiismeretfurdalásom van ha mást olvasokKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok, csak annyit, hogy belém is öntöttetek egy kis bátorságot a tanuláshoz, úgyhogy holnaptól bele is fogok újra, van vagy 8 vizsgám+szigorlat. Én 6-kor kelek, és a ficskám 7-től alszik hajnalig, úgyhogy minden tbe fogok vetni este. Megyek mosniKép
Szép vasárnapot minden kicsi babócának!


Éva
rizike
 
 


No, úgy látom, csak mi árválkodunk itthon egyedül, a többiek mind családi életet élnek... Nálunk is vlt látogató délelőtt - egy barátnőm. Szabolcs meghazudtolva magát fantasztikusan kedves, mosolygós, barátkozós volt, a végén Nati ölében aludt el... Mégiscsak jót tesz ez a sok jövés-menés! Holnap úszunk, de eléggé izgulok Éva esetéből kiindulva... Majd bekenem Dentinoxxal előre az ínyét, hátha kevésbé lesz nyűgös. Egy dudor már teljesen kivehető, de van még pár gyanús rész az ínyén. Szegénykém... Kár, hogy ma már nem sütött a nap, de azért így is sétáltunk.
Mosás: nálunk sosincs nagymosás, vagy inkább mindig az van, mert mindennap mosunk... Legalább biztosítom a párásítástKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Csacsi, nem lesz gáz, csak aludja ki magát eléggé Szabolcs!!! A többi gyerek 90%-ban teljesen jól érezte magát, csak mi harákoltunk meg sipítoztunk...A lebuktatást is jól tűrték, kis méltatlankodás, és oké.

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert a lány egyre többet jár. Én meg rohanok utána. Most is Kép De addig is dobok egy táblát Éváék tiszteletére.

<pre>
Anyuka Baba Baba szülinapja Baba adatai Baba névnapja Testvérek 2004.03.22
Nadine Zsanett 2003.06.03 3800g 52cm augusztus 21. 9 hó + 19 nap
Era Anna 2003.06.04 3440g 51cm július 26. 9 hó + 18 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=rózsa-users%20]Szilvási Rózsa[/url] Norbi 2003.06.08 3600g 55cm június 6. Niki 2001.10.18. 9 hó + 14 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=katicabogár-users%20]Katicabogár[/url] Kincső 2003.06.11 2780g 48cm július 24. 9 hó + 11 nap
Ildianyu Janka 2003.06.12 3120g 48cm május 30. Lili 2001.10.28. 9 hó + 10 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=gallainémagdi-users%20]Magdi[/url] Zsuzsi 2003.06.21 3590g 55cm február 19. Niki 1991.05.16. Miki 2001.01.03. 9 hó + 1 nap
Orsi Szilárd 2003.08.27 3390g 52cm március 11. Szilvia 2001.10.29. 6 hó + 24 nap
Cory Zsombor 2003.08.31 2280g 48cm november 8. Balázs 2001.09.12. 6 hó + 20 nap
Krisszie Dorka 2003.11.02 3200g 52cm február 6. 4 hó + 20 nap
Fülescsacsi Szabolcs 2003.11.06 3220g 58cm július 28. 4 hó + 16 nap
Kis Éva Miklós Samu 2003.11.16 3850g 56cm 4 hó + 6 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=Ágiboszi-users%20]Ágiboszi[/url] Dani 2003.12.09 3440g 52cm július 21. 3 hó + 13 nap</pre>

Zsuzsi
Utólag is boldog 9 hónaposságot Zsuzsinak!!!!

Majd jövök, csak adig még takarítani is kéne.... Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok nagyon írni, mert teljesen el vagyok maradva mindennel.
Viszont túl vagyunk a bárányhimlőn (legalábbis már nem fertőznek, csak hegek vannak még). 1 hónapig tartott, amíg mindkettőn átment.

Cory!
Látom, Te is aggódsz, hogy esetleg betegek lesznek. Úgy tudom, a kiütések megjelenése előtti 1-2 naptól fertőz. Nálunk először Lili kapta el, aztán reménykedtem, hogy Janka megússza, mert hogy szopizik stb., de pont 2 hét és 1 nap múlva, hogy Lilin kezdődött, Jankán is előjöttek az első pöttyök. Azt mondják, a második gyereken több pötty van, és nehezebben viseli, szerencsére ebből csak a több pötty jött be.
Azért drukkolok, hátha megússzátok.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Sziasztok!

Hova tüntetek? Mindenki alszik?
Én eléggé álomkóros vagyok.

Voltunk sétálni egy nagyot Dorkával, valamitől nem bírja hosszútávon. Otthon tök nyugisan alszik 2-3 órákat, de a kocsiban vetődik, tekeredik, félóránként felébred, ha egyáltalán elalszik.

Fcsacsi,
voltatok úszni?
Nekünk sajnos elmaradt az úszás vasárnapKép
Viszont hihetetlen nagy pancsit csaptunk este a kádbanKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Megvolt az úszás, hát... Minket nem küldtek ki, de Szabolcs sokat nyavajgott. A lebukások után pedig iszonyúan sírt, bár aztán megnyugodott viszonylag. Igazából ő az elején besokkol a hideg víztől - pedig a fürdővize csak két-három fokkal melegebb... - és utána már elég nehéz felvidítani. Végig megilletődött, nem vidám, nem élvezi... No, mindegy, igazából alig aludt ma, nyilván ez is belejátszott.
Fulescsacsi
 


Fcs

Sajnálom...egyébként Miki se kacag mondjuk úszás közben...lassanként majd megszeretik.
Éva
rizike
 
 


Fcsacsi

Ugye, a fránya alvás! Nálunk is ez volt. Ügyesebbnek kellene lennünk.lefagyott a frímélünk, ha kaptam volna levelet...Kép

Éva
rizike
 
 


Ojjé, azt hittem, az előző levelem nem ment el. Bőbeszédű vagyok ma, ahogy visszaolvasom a leveleimet...Kép

Jóéjt mindenkinek

Éva
rizike
 
 


Éva! Nem, nem írtam, mert nálunk is szörnyű a freemail, nagyon lassú, nem adja be a levélírás részt. Séta-ügyben egyeztetünk, szívesen megyek a Városligetbe, mert a Népliget már uncsi kicsit. De oda-vissza is mehet, egyszer itt, egyszer ott.

Szép álmokat!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
ti már merültök is az uszin?
Szerintem csak később fogják élvezni az úszást, ha már nagyobbak lesznek és önállóbban tudnak mozogni benne, de addig még sokat kell járni.
Fcsacsi nehogy feladjátok!

Dorkával hatalmasat pancsoltunk ma a kádban. Nagyon tetszett neki, de nem úgy, hogy sikongatott volna örömében, hanem érdeklödve és nem nyügösen lehetett vele játszani.
Édesen üldözte a sárga kiskacsát, majdnem kivetődött utána az apja kezébölKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: