Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eszti,tök jók a képek,jó,hogy felraktad! :lol: :lol: :lol:
És az is látszik,hogy jó volt a hangulat-tehát megérte előtte annyit melózni :lol: :lol: :lol: -de most már tényleg lazíts egy kicsit,mert szerintem csak attól fáj a pocid,hogy a szokottnál is pörgősebb volt az élet pár napig.

Ma voltam vérvételen a májfunkció miatt,holnap délután meg megyek a Bajcsyba,a genetikai tanácsadásra...mindegy,azt már eldöntöttem,hogy a babának semmi baja,próbálom pozitívan felfogni,hogy így legalább újra láthatom :lol: .
Minden rosszban van valami jó(közhelyszótár,18.old.). Állítólag nagyon jó UH-juk van és holnap egy nagyon részletes vizsgálatot csinálnak-hátha ők ügyesebbek lesznek és kiderül a neme is. :D :D
Legalább ennyit megérdemelnék a sok idegeskedésért cserébe :lol: !

Na,lépek.Főzni kéne valamit,mert életem értelme fél3-ra megjön a dolgozóból...

Ja,Fanni,gratula a sütikhez! :lol: :lol: :lol: :lol: Ügyes vagy!!!

Kép
piki
 
 


Eszti, nekem is feszül a hasam pár napja.. de nem mondanám hogy fáj.. csak olyan fura érzés mintha szét akarna pukkadni. De gondolom csak nő.. tágul.. +nálad lehet tényleg a nagy pörgés miatt is van.. Pihenés és magnézium!! :)
Hát remélem nekünk még március előtt kész lesz.. szeptember második hetében kezdtük.. semmi nem volt a telken csak szőlő..
Szerdán teszik be a nyílászárókat..
Ha nektek márciusra sikerült akkor azért még van esély! :)
és a tavalyi tél elég hideg is volt nem?
Vendég
 


Marcsi, szerintem is így fogdd föl... Azért megy a drukk... :D :D n Majd írd meg mi volt.
Köszi a dícséreteket! :oops: :oops: :oops:
És hogy nézik a májfunkciót????

Fanii. Nálunk igen,a tél is sokat késleltetett, no meg kicsit túl löttünk a pénzünkön és majdnem a duplája lett, mint a rászánt, illetve félretett pénzünk, amik néha leállították pár napra a munkát, míg Apa meg nem kereste a folytatásra a pénzt.... :cry: :cry: :cry: De ügyi volt, mert befejeztük... :D :D
Remélem neketek hamarabb meg lesz... SŐŐŐT!!!! Nektek bizti meg lesz!!!!!! :D :D :D

Igen, ma próbálok pihizni, meg nem aggódni, mert csüt. én is látom a babót....
Szerintem is csak ezért fáj!!!!

oooo, fel kellt Bibu, majd még jövök.
Vendég
 

 
 

Helló Csajok!

Marcsi, én is drukkolok Neked a mai nap folyamán, de én is meg vagyok róla győződve, hogy semmi baj nincs. Okosok azt mondják, hogy elég annyi, ha nem jó időben veszik le a vért az AFP-hez ( kicsit hamarabb vagy később a kelleténél ) és máris barom eredmények jönnek ki. Nekem is volt pár olyan ismerősöm, aki megjárta így, egyből küldték át Debrecenbe a Klinikára, ahol meg tökre fel vannak háborodva a dokik, hogy nem kellene így beparáztatni a kismamákat. Úghyogy fel a fejjel és legalább mosmtár tényleg megtudjuk, hogy kit rejt a pocak!:)))

Fanninak én is gratulálok a konyhatündérkedéshez, én magam is szeretek sütni-főzni, csak nincs túl sok alkalom rá. Nálunk az a rendszer, hogy egyik vasárnap anyukűáméknál, másik vasárnap anyósoméknál ebédelünk és persze mondanom sem kell, hogy pakolnak annyi kajcsit, hogy még szerdára is jut belőle. Mire ezt a kajamennyiséget kipiheni a gyomrunk, addigra megint vasárnap van és minden kezdődik előről :lol: Na majd ha megszületik a Picurka és otthon leszek, biztos többet fogok főzőcskézni. Vagy ezt csak én hiszem?!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: Majd rájövök!:)

Eszti, tényleg nagyon szépek a képek és minden jót kívánok én is Bibunak a keresztelője alkalmából ( vagy mit kell ilyenkor mondani? :lol: ) meg Férjednek is boldog szülinapot! Szép kis család vagytok Ti így együtt! Remélem, mára már elmúltak a pocakfájások, ami egyébként sztem még összefüggésben lehet az időjárárssal is, pl. én hétvégén éreztem - amikor nálunk tök meleg volt, bizti vmi frankó front miatt - hogy sokat nyilalgatott, sőt vasárnap reggel arra keltem fel, hogy mintha az egész pocakom távozni akarna belőlem, úgy nyomódott lefelé az egész, nem is tudom elmondani, milyen érzés volt, de nagyon nem jó és nagyon ijesztő, nem is akarom még leírni sem, hogy mire gondoltam, de arra, hogy mindjárt kibújik a pici, olyan érzésem volt. Aztán utána felkelés után gyorsan átment rajtam az egész és azóta úgy tűnik minden rendben.

Szilvi, Veled mi újság mostanában? Remélem, Te is jobban érzed már magad, én azt olvastam, hogy ilyenkor a szervezet nehezebben tud reagálni a testhelyzetváltoztatásokra is, a vér lassabban érkezik oda ahova kell és ezért van az, hogy szédülősebb, kótyagosabb az ember.

Képzeljétek, egy hét alatt olyan-de olyan sokat nőtt a pocakom, hogy mostmár le sem tagadhatnám, mostmár meg is jegyzik az emberkék:) És még mekkora lesz, úristen!:))) Ja, fél 6 óta vagyok fenn, esik ez a hülye eső és pont az ablakunk mellett megy a csatorna, hurrá, egész éjszaka folydogált benne a víz, mondanom sem kell, hogy kb 10x pisiltem...

Na szép napot Mindenkinek!

Puszi

Kép
ire81
 
 


óóó, most jut csak eszembe, hogy Ezsti, elfelejtettem válaszolni a kérdésedre a megemelkedettfehérvérsejtszámmal kapcsolatban.
Szóval, remélem, nem lövök nagy bakot, de tudtommal ez arra utal(hat), hogy vmilyen gyulladás van a szervezetben, ami már csak azért is frucs, mert semmi bajom nincs.

Utánaolvastam ennek a dolgonak és ha jól vettem ki az a lényeg, hogy többféle fehérvérsejt van ( lymfocita, monocyta, neutrofill vagy mi ), mindegyik másért felelős és attól függően, hogfy melyik alacsony vagy magas, utalnak különböző betegségekre. Leginkább arról szoktunk hallani, amikor a lymfocita van nagyon megemelkedve, az egyik jellengezetes tünete a leukémiának(???), azt hiszem. Nekem a neutrofill magasabb a kelleténél, ami vmilyen más jellegű daganatos betegségre utalhat, de azért még nem temetem magam, mert nyilván akkor van nagy baj, ha ez az érték adott esetben többszöröse a kelleténél. Az én neutrofillom a normális 7,0 legfelső határhoz viszonyítva 10,7 és ezért a fehérvérsejtszámom is összességében magasabb 11,0 helyett 13,8. A védőnéni szerint 15-ig elfogadják kismamáknál, azt mondta, meglátjuk, hogy a következőp vérvételnél mit mutat az eredmény. Azt is mondta egyébként, hogy ezeket az eredményeket úgy lövik be, hogy mondjuk 100-ból 80 embernél ezen értékhatárok között működik egészségesen a szervezet, és ez még nem jelenti azt, hogy ha eltérés van, akkor feltétlenül baj is, lehet, hogy én más húron pendülök:) Legalábbis próbálom ilyen pozitívan felfogni a dolgot, mert nyilván nem lehetek komoly beteg, még fel kell nevelnem a gyerkőcömet.

Ha esetleg vki ért ehhez a témához és nagyon nagy hülyeségeket írtam, akkor attól elnézést kérek, nem vagyok orvos, csak egy önmagát interneten képző medikus:)

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Marcsi, egésznap rád gondolok! Ha hazaértél feltétlen írd meg mi volt.....

Reni. Köszi, most már értem. Jó, hogy így állsz hozzá...Nekem a Hugom hipohonder és az vmi borzalmas. Mindenen kiborul. Szerintem is csak a terhesség miatt lehet magasabb, hiszen ilyenkor minden más.

Szilvi eltünt! Lenyelte a szájsebész? Vagy a nagyi megint hozott csomó cuccot és azt próbálja eltüntetni szegénykém?! :D :D Bocsi!

Fanni, mai süti tipp?! Nekem jöhet...

Képzeljétek nekem ma vagy holnap(?!) utazik ki bnőm Milánóba. Ott fog élni. Du. megyek búcsúztatni... :cry: :cry: :cry:
Holnap meg védőnéni, majd csütörtökön genetikai uh. Pénteken meg végre megyek egy lehelletnyit szépítkezni....Nekem már csaqk ennyi jut....

Szép napot mindenkienk!!!!
Vendég
 


Húha, látom Reni jól kiképezted magad.. Nem bízol semmit a véletlenre. :) De én is ezt szoktam csinálni, addig kutatok a neten még meg nem nyugtatom magam..
Nekem is volt egy-két csillag a 16. heti vérvételen, a védőnőn kívül mindenki (apukám a háziorvosom és a nőgyógyász) azt mondta, hogy teljesen rendben van.. a terheseknek nem azok a normális értékek, mint másoknak..
Sütikből torkig vagyok, még mindig a vasárnapit esszük. :) Még jó hogy most nincs sütőnk, biztos könnyebben elhíznék..
Eszti, hogy hogy most mész genetika uh-ra? nem a 18 héten szoktak? vagy Te még a 13.heti óta nem voltál?
Én csütörtökön megyek dokihoz, már várom is mert most nagy csend van belül.. + csütörtökön elmegyek az Illéssy Lenkéhez is, megnézem milyen kabátokat készít. :)

Marcsi?????
Vendég
 


Eszti! Véletlen nem Lórántnak hívják a keresztapát?. Pont úgy néz ki mint egy volt évfolyamtársam..
Vendég
 


Sziasztok!

Rövid leszek,mert hosszú volt ez a délután,nemrég értünk haza.
A lényeg,hogy MINDEN OKÉ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A doki azt mondta,nem is érti,ilyen eredményekkel mért vagyunk ott...hát én sem,de mindegy.
A gyerkőc neme persze nem derült ki :( ,makacsul rajta ücsörgött,nem lehetett rávenni,hogy pózt váltson...a doki azt mondta,csak egy centit kéne arébb mozdulnia...de nem akarta a kis huncut.Mindegy,legkésőbb márciusban megtudjuk...

Kép
piki
 
 


Maaaaaaaaarcsiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!Kérlek jelentkezz!!!!!!!! Már begörcsöltem itt a nagy izgalomban. Kezem-lábam csyuriban. Mi lesz?Kisfiú, kislány?????

Fanni, a keresztpapa nem Lóránt. Középiskolai évfolyamtárs?Mert akkor büszke lenne, hogy fiatalítod... :D
Én a 18.-20. hetire megyek így a 21.héten... Bizti fognak velem kötekedni a kórházban, de a dokim írt be így. Ő előző héten megcsináltas nekem, csak kötelező a kórházban isnplusszban a 2genetikai. :? Potya uh. :D :D :D
Vendég
 


Marcsi, de jó!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D Nagy-nagy gratula!!!!!

Hááát, ha máskor nem, legkésöbb márciusban tényleg megtudjátok.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Pihizz sokat!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nemrég értem haza a védőnőtől, azóta zokogok... :cry: :cry: :cry: ->konkrétan így... már 2és fél kilónál tartok, amire rohadtul megkaptam, hogy mekkora vagyok és egy grammal sem szabad többet híznom. Én vhogy nem érzem ezt soknak. AZtán azt is mehkaptam, hogy mennyit kéne ennem, de ebben meg az a vicc, hogy én max. a felét eszem meg. Nem tudom meséltem e, de egyre többet görcsölök. A dokim mondta, hogy magne B6-ot kell szednem és ha napközben is görcsölök hívjam... Háááát mostanában már nappal is görcsölök. De idáig betudtam annak, hogy a hétvégére rengeteget készültem...De a védőnőtől ezt is megkaptam, hogy igenis pihenni kell. Ez oké, de hogy?! Én értem, hogy nem kell patika tisztaságnak lenni, na de nekem nem pár éves gyerekem van, aki nem nxyalja már a földet, hanem csúszik-mászik, majd a kezét a szájába veszi. És ott a kutyum is... De őt meg nem tehetem ki, csakhogy kevesebbet takarítsak?! AAAAA!!!! Most totál kivagyok. Persze rögtön begörcsöltem. Anyát már bőgve hívtam, Ő meg mondta, hogy ne is foglalkozzak ilyenekkel. Ja, azt nem is monbdtam, hogy közölte a védőnő, hogy örüljek, ha csak 20kg-val leszek több a két gyerek után.... Háát mondanom sem kerll, én nem akarok ennyi sem lenni....

Bocsi, hogy ennyit dühöngtem itt nektek, de annyira kivagyok. Nekem is van tükröm és én is szarul érzem magam.... Nem hiányzik még a kioktatás is....

Jaj, bocsi, ne harizzatok!!!!Írjatok valami jókat!!!!!
Vendég
 


Marcsi! Örülök, hogy minden rendben! :) Azért ez megnyugtató! Jobb hogy elküldtek és kiderült.. mint hogy otthon nyugtatgatnád magad..

Eszti, Nem középiskolai.. :) De akkor van egy hasonmása! :)
Melyik kórház ez?
Tényleg Ti melyik kórházban fogtok szülni? Vagy már volt erről szó?
Kicsit feledékeny vagyok/lettem. :oops:

Szilvi? Merre jársz? Minden ok?
Vendég
 


Eszti, most látom hogy mit írtál!
Ne foglalkozz ezzel a védőnővel! Csak okoskodik az összes!
Szerintem nem híztál sokat egyáltalán!!! 2 és fél kiló az semmi.
Végül is fél időben járunk! Ha még ennek a dupláját szeded fel a második felében az is csak 7,5 kiló összesen.. Az meg egyáltalán nem sok. Valamiből a gyereknek is nőnie kell!
Még ha van is valakin pár kiló felesleg akkor sem jó ha terhesség alatt koplal és a gyerek az ő tartalékaiból hízik! Mert ha azt a zsírt bontja le az tele van méreganyagokkal..
Szóval inkább ne "minket egyen a gyerek" hanem azt amit mi megeszünk...
Remélem ez egy kicsit megvigasztal. De magad miatt nincs is miért bánkódnod. Max. hogy ilyen idióta a védőnő!

Én már 5 kilót híztam. :oops:
Holnap megyek dokihoz, jövő szerdán meg védőnőhöz. Kíváncsi vagyok mit fognak mondani. De én nem érzem kórosnak ezt sem..
Tavaly télen gyerek nélkül voltam ennyi kg. :roll:
Vendég
 


Előre is bocsánat,mindenkitől,mert nagyon ritkán szoktam csúnyán beszélni,de a te védőnőd,Eszti, egy hülye pics@! :twisted: :evil:

Annyira felháborodtam azon,amit írtál,hogy még a fejem is belefájdult.
Először is 2,5 kg a 20-21.héten teljesen normális,ahogy Fanni,te is írtad.
Még ha 12-t híztál volna,akkor megérteném,ha kedvesen próbálna arra presszionálni,hogy jobban figyelj oda,de így számomra felfoghatatlan,mit keserít ilyen baromságokkal,hogy 20 kiló plusz lesz rajtad a szülés után!
Ez teljesen alaptalan,nem tudom,honnan vesz ilyen blőd baromságot...szakmailag sem indokolja semmi,egyáltalán.

Ebben az a legelkeserítőbb,hogy a védőnőnek-ahogy a nevében is benne van-nem a csesztetés lenne a feladata,hanem a támogatás,tanácsadás...hogy az ember lánya bizalommal tudjon fordulni hozzájuk,ha gondja-baja van...
Én is úgy voltam az előző védőnőmmel,hogy már előre gyomoridegem volt,ha menni kellett hozzá...ennek meg így mi értelme van?Mintha nem lenne az embernek amúgy is pont elég baja meg aggódnivalója a terhesség alatt...

Na,jól kihőzöngtem magam,de ezen,amit írtál,tényleg totál kibuktam. :evil: :evil: :evil:
Mindenkinek igaza van,aki azt mondja,ne foglalkozz vele,de tudom,hogy ezen nehéz túllépni,meg egyszerűen elfelejteni...
Biztos,hogy az ilyen mondatok mély nyomot hagynak az emberben,főleg ebben az amúgy is igen érzékeny időszakban,amikor a hülye hormonok miatt amúgy se mindig kerek a világ...

Azért meg ne kérj bocsánatot,hogy leírtad,JÓL TETTED!!! :D
Így is kell,ezért (is) kezdtük el ezt a topikot és ezért maradtunk itt,akik maradtunk.

Fel a fejjel!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A görcseid miatt hívtad azóta a dokit? Mondott valamit a magneB6-on kívül? Az segített egyáltalán valamennyit???
Remélem,már jobban érzed magad!Most én küldöm a pozitív energiákat,gigamennyiségben!!!

És ez mindenkire vonatkozik :lol: :lol: :lol: !!!!

Kép
piki
 
 


AAAAAAAAAAAAA! Megint elszállt, amit írtam!

Köszi a vigasztalást, a pozitív energiákat, arik vagytok! Már jobban vagyok! Főőőőleg, mert bevágtam egy kis madártejet, mert MEGÉRDEMLEM!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Tudjátok miylen jól esett???? :lol: :lol: :lol: :lol: Na minegy....

Fanni, ez az István kórház. Engem annyira nem zavar, hogy duplán nézik a genetikait, legalább plussz egy biztosíték.... :D :D :D

Marcsi, még nem hívtam, gondoltam ezt a hetet még hagyom, háátha csak a fáradtság miatt. De azért jó, hogy holnap megnézzük a picurt.... Ha még hétvégén is görcsölök, hétfőn fölhívom. :shock: de remélem nem kell....
Vendég
 


Eszti, gondolom akkor "száll el" amikor el akarod küldeni.. ugye?
Ha igen, akkor ezt könnyen ki lehet úgy védeni, hogy mielőtt elküldenéd, kijelölöd amit írtál, majd jobb klikk, másolás és utána küldöd.. és ha elszáll akkor csak be kell majd illesztened! :)
Ha túl "sokáig" írok és sokat akkor néha én is ezt csinálom, hogy nehogy így járjak.
Én hétfőn egy fél üveg nutellát ettem meg.. nekem is segített... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.11 09:50-kor.
Vendég
 


Juj,de szép kutyus!
Nagyon édi!

Na,csak azért írok,mert a madártejen meg nutellán felbuzdulva szolidaritásból befaltam egy csomó szilvásgombócot,rengeteg fahéjas porcukorral... :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:
Látjátok,mennyire szeretlek titeket?Még ezt is megtettem a kedvetekért!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
piki
 
 


huuuuuuuuuuu! SZILVÁS GOMBÓC!!!! A kedvencem... Énis-én is... Mi lenne, ha holnap én is ezt ennék. Nekem már úgyis mindegy, nem???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Marcsi igazán önfeláldozó vagy!!!! :lol: :lol: :lol:

Fanni, gyönyörű a kutyád!!!
Vendég
 


Na ne reménykedjetek, én is itt vagyok!

Marcsi, nagyon szupi, hogy minden rendben van, azt azért sajnálom, hogy nem derült ki a picurka neme. Igencsak szégyenlős a kicsike, végülis vagy-vagy. :lol:

ESzti! Ne légy szomi, látjátok, én is ettől paráztam az elején, mert a Tesóm védőnője is hülye volt, hogy ő annyi kilóval ment szülni, mint amennyi a tesóm a 12. héten volt. Bla-bla, hülye piszkafa. Nem az a lényeg, hogy egyébként jól érezd magad, jó legyen a közérzeted, ne legyen magas a cukrod meg a vérnyomid? A többi azért sem lényeg. És mostmár tényleg vigyázz Magadra! Tudom, hogy butaság amit írok, de Bibu nem mehetne el megint 1 vagy 2 napra a nagyikhoz, hogy Te tényleg igazán ki tudd pihizni ezeket a görcsöket? Ne tarts szívtelennek, hogy elküldeném a picurit otthonról, de sztem annyi most benned a feszültség, hogy egész nap feküdnöd, aromaterápiáznod esetleg vmi relax CD-t kellene hallgatnod. Egyébként meg ....... meg a védőnő, a lényeg, hogy van egy szerető családod, a gyermeked és a férjed imád, utóbbi szerint biztos annyira vonzó mint előtte :wink:

Fanni, irtó cuki ez a kép Rólad, tök furi, hogy teljesen más az arcod, mint a kicsi képen.

Óó, tök jó kajákat esztek, nutella, szilvás gombóc, nyami-nyami, én meg próbálok csak joghurtot meg narancsot enni, húú, és már vagy egy hete elég rendszeresen mozgok, csak 2 napot hagytam ki eddig, de most hogy nincs kocsim, leadtam javíttatni a sérülést, gyalogolok mindenhova és ez is tök jót tesz.
Nektek egyébként nem fáj a derekatok? Nekem nagyon és mi lesz még ha igazán nagy lesz a pocak?!?
Ja másik kérdés, szerintetek mivel kúráljam magam felfázásra ( finoman szólva is csíp a pipi, ha értitek mire gondolok ), eddig gyógyszerész isemrősömtől szereztem be Nolicint ha kellett, de arra kifejezetten rá van írva, hogy kismamáknak tilos, ezzel nem merek reckírozni. Olvastam a sós forró fürdőt, de szerintetek nekünk ezt lehet? Így a tél közeledtével ez elég égető probléma lesz, nekem nem a torkom szokott fájni, hanem ilyen jellegű megfázásom szokott lenni 1-2 egy télen. Hát most takaróba burkolva ülök.

Bosszúságból nekem is kijuott mára: írtam, hogy összetörték a kocsim úgy hogy álltam a parkolóban, erre most a nagy okos biztosító kitalálta, hogy nem fogja az egészet kifizetni, mert 7 éves az autóm és van avulás. Ja, persze, karosszériaelemnél, ez hülye? Mindegy, munkámból kifolyólag számtalan ilyennel találkoztam már, majd jól beperelem őket, csak elég idegesítő, hogy Te fizess ki azért több tízezret mert nem csináltál semmit :cry: Nonszensz, majd rájönnek!

Úgy látom mindenkinek jut valami "jóság" erre a hétre, kitartás, már a felén túl vagyunk.

Ja, én egyébként 5-6 kg között híztam eddig, bár én még csak a 18. héten járok. Hát ez van, mostmár nem is nézegetem, én iscsak idegeskednék rajta. Azért remélem, 12-14-gyel megúszom, azt mondják az okosok, hogy a szülőszobán otthagy az ember lánya 10 kg-t, vagyis kb 3-at elhozol:)) Ha csak 2-4 kg marad az emberen az nem is sok, bár az esküvő előtt is 6-ot dobtam le, ja, tényleg, most vagyok annyi, mint előtte.

Na mostmár bedugulok, puszi, hátha holnap megjön az AFP eredményem, mert utána megint UH :D

Kép
ire81
 
 


Kiengedett haj+ hajfestés.. :) ja igen meg a plusz 5 kiló :D

Reni szerintem azért mindenképp menj el orvoshoz, akkor is ha már ismered ezt a felfázást. A háziorvos is meg tudja nézni vizeletből hogy milyen fertőzés.. Nekem más tanácsom nincsen, nem szoktam felfázni, vagyis egyszer tavaly Horvátországban.. de akkor 39,4 fokos lázzal vesemedence gyulladásom is lett rögtön.
Most jut eszembe, nagyon sok folyadékot kell inni!!

Jó hogy te már így benne vagy a munkában.. Én még nem dolgoztam a "szakmában" és úgy érzem mindent el fogok felejteni..

Nincs ott a környéken kismama jóga? Ott tanítanak sok olyan gyakorlatot, ami jó a derékfájásra.

Nekem a lábam zsibbad le mindig reggelre.. rossz lehet a vérkeringésem vagy nemtudom.. de tegnap már párnával a lábam alatt aludtam..

Lányok, ha már így belejöttünk elárulom hogy tegnap óta mákos gubára/nudlira vágyok. Úgy hogy ez lesz a holnapi menü!!! :D:D:D
(és az előbb ettem meg egy zsacskó csokis mazsolát :roll: )
Vendég
 


Naaaa, tessék befejezni ezt a kaja témáááát. Mert holnap végig eszem a ti menütöket is.... :lol: :lol:
Én most, hogy el lettem "tiltva" még a kenyértől is, megettem du. egy EGÉSz szeletet. Párizsival!!!!Haha! És nagyon jól esett.

Reni, ezek a biztosítók. Ne is mondd! Nagyon kis szemetek, de ebből élnek, mert a 70% úgyis ráhagyja. :? :? :?
Nem tartalak szenyónak, hogy elküldenéd, é n is gondolkoztam rajta, csak hétvégén sem volt itthon.... :( :( :( Talán jövő héten. :D
Én nem akarlak megijeszteni, de a felfázás terhesen komoly lehet, szerintem hívd föl a dokid... De remélem nem ijesztettelek meg, mert nem vagyok doki!
Vendég
 


Hello Lányok!


Marcsi ! Örülök, hogy minden oké!!! :D

Eszti! Láttam a képeket iwiwen a keresztelőről, hát Bibuci valami kis tündér! Olyan szép!!! :D
A védőnővel meg ne foglalkozz!!! Egy idióta (már ne is haragudj)!
Ha ez vigasztal én is 2 kilót híztam (eddig), de így is szívrohamot kapok ha ráállok a mérlegre és meglátom, hogy 72 kilót mutat!!! :oops: Tök gáz!!! :cry: :cry: :cry:
Egyikőnk sem fog sokat hízni, mert mi vigyázunk a kilókkal!!! :lol:

Reni! Nekem is szokott ilyen lenni, de szerencsére csak 1-1 napra. Én ilyenkor sok hideg vizet iszok (terhesség előtt mindig bevettem egy no-spát is, de most nem merek), én is úgy tudom, hogy a sok folyadék különösen az áfonyalé ajánlott rá!!!

Fanni! Tök ari a kutyusod!! :) Én még mindig nem tudom hogy melyik kórházba fogok szülni, meg h ki lesz a dokim! Bár valószínű, hogy a Mávba. Jó lenne már eldönteni, hisz mindjárt félidő!!! :lol:

Csajok annyit beszéltek jobbnál-jobb kajákról, hogy én is megéhezem!!! :D Bár én inkább a sósakra vagyok rákattanva!! Pár napja a kolbászos melegszendvics a nyerő nálam! :lol:

Jah, el is felejtettem "mondani"... Képzeljétek, pár napja már érzem a picit mikor mozog!! Tök kis cuki!!! :P :D

Megjött az AFP eredményem, a doki azt mondta, hogy jó, normális! Ennek örülök! :D

Elvileg csütörtökön (vagy kedden) megyek genetikai uh-ra, már úgy várom, láthatom a babókát, és megfogadtam, hogy addig nem jövök el onnan, amíg meg nem mondják, hogy kislány vagy kisfiú lesz!!! :D :D :D


Vigyázzatok magatokra!!! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Húú,de jó sokat írtatok,csajok,ezt már szeretem! :lol: :lol: :lol:
Arról nem is beszélve,hogy milyen összetartó a társaság,ha a bűnbeesésről van szó... :lol: :lol: :lol: így is kell,mi vagyunk a legszuperebb kismamik! :lol: :lol: :lol:

Szilvi,úgy örülök,hogy már te is érzed a babát! Ez az egyik legszuperebb érzés a világon-ettől jobb már csak az lesz,amikor már a karunkban tartjuk őket...

Olyan vicces belegondolni,hogy az utolsó hetekben már csak azon fogunk agyalni,melyikünk szül legközelebb :D !!
Annyira távolinak tűnik,pedig biztos el fog jönni hamar...

Rena,ha még nem tetted volna,szerintem is menj orvoshoz,légyszi!
Az előző babával nekem is volt húgyúti fertőzésem,ilyenkor mindenki fogékonyabb rá amúgy is.Antibiotikumot kellett szednem,mert a doki azt mondta,hogy nekünk,lányoknak anatómiailag annyira közel van ott lent egymáshoz minden,hogy az esetleges bakteriális fertőzés könnyen terjedhet másfelé is a hüvelybe kerülve,ami sok jót nem jelent.Nem kell megijedni,biztos csinálnak egy tenyésztést vagy legalább egy gyorstesztet és annak fényében írnak fel rá valamit vagy látnak el tanácsokkal.
Szóval no para,de jobb félni,mint megijedni... :shock: :roll: :roll:
A derekam amúgy nekem is kezd fájdogálni,de nálam nem meglepő,a hülye porckorongom miatt,ami ki van lapulva egy balesetből kifolyólag.
Amikor terhes lettem,voltam csontkovácsnál,ő jól összerakott,eddig működött is a dolog...bár ő is azt mondta,a 6.hónap környékén jó lenne,ha megint tudnék menni...na,majd meglátjuk...bár pocakosan nyilván nem gyöntöl meg annyira,mint a múltkor.

Eszti,te ma mész a genetikaira,ugye jól emlékszem? Mostanában olyan az agyam,mint a szita...hiába,ez már a korral jár... :lol:

Na jó,majd még jövök,most már kéne valami hasznot is hajtanom itthon...főzés,mosás,vasalás...

Kép
piki
 
 


Hááááát mehjöttem a 2. genetikairól!!! Szerintetek? Erre a hétre jó, ha eltemetem magam, mert ennyire peches nem lehetek... :?

szerintetek mikor cserélik le az uh. gépet? Na persze, hogy ma!!!!! És, ami a legjobb, helyette olyat hoztak (ezt is ideiglenesen), amit a szegény doki alig bírt használni... Ő is kivolt!!!! AAAAAAAAAAAAA :evil: :evil: :evil: :evil: De tuti a bnőm is ludas, mert Ő is ilyen "bevonzok mindent" tyípus. Szóval ketten együtt ez a totál katasztrófa... Ezért is lett ez... Azt már nem is mondom, hogy nem is mutattta magát, de nem is akarta a doki megnézni, mert nem igazán értett a géphez!!!! Hajhaj! Pedig annyira vártam ma ezt a napot!!!! :? :? :?

Így remélem jövő héten lesz annyi "kedvünk", hogy végre eljussak 4D-re, meg a magzati diagnosztikába is el kell mennem... De az is olyan "olcsó", mondanom sem kell....

Szilvi, nem a kilók a lényegek, én már tudom, hanem, hogy utána milyen hamar adod le... Én genetikailag csődtömeg vagyok, mert nem megy le csak úgy.... :evil: Viszont 4óra alatt lezavarom a szülést! :D Anyum szerint telhetetlen vagyok.... :shock: :shock: Haha, az is. Mindent egyszerre.... :)

Marcsi, te jövő héten mész? Remélem addigra megtanulják kezelni... Ha csak le nem cserélik a véglegesre.... De csak nem....
Vendég
 


Hellóka!

Köszi Lányok a sok aggódást és jótanácsot, de szerencsére egyelőre úgy tűnik, hogy nem jött ki rajtam a dolog, csak egyszer éreztem vmit, ami nem tetszett, de azóta bebugyoláltam magam, ittam kamillateát és vettem tengeri sós-fürdőkristályos meleg fürdőt és úgy tűnik, hogy elnyomtam. Persze, ha megint előjön, akkor elmegyek dokibácsihoz.

Elvileg ma kell telefonálnom a védőnőnek az AFP eredmény miatt, majd délután sort kerítek rá, remélem, minden OK.

Ezsti, hát erre már nem tudok mit mondani, ez tényleg nem a Te heted, de sztem mostmár nevess az egészen egy jót, még több idegeskedés már tényleg hiányzik Neked!

Megyek, főzök egy kis eztmegazt ebédre.

Kép
ire81
 
 


Eszti,nem tudom,sírjak-e vagy nevessek... :? :wink:
Remélem,a jövő csütörtökre egyenesbe jönnek az ultrahanggal...
Különben morcos leszek...mer én meg pont abban bízom,hogy ott majd már kiderül,kit rejt a pocak.Igaz,kedden is úgy mentem,hogy a szuper uh-n majd biztos látszik,de ott se az uh hibája volt,meg nem is a dokié,csak a gyermek titkolózik,a kis szégyenlős...szerintem tuti lány... :lol: :lol: :lol:

Rena,jó,hogy nem jött ki rendesen a felfázás,ha ilyen könnyen elébe tudtál menni,akkor biztos nem is a makacs,szívatós fajtából való bacit szedted össze,szerencsére.
Az AFP-t vedd könnyedén,bármennyi is lesz,tudod,tapasztalatból beszélek :lol: :lol: :lol: -de azért persze drukkolok,hogy normál tartományban legyen.

Nekem reggel óta fáj a fejem,néha olyan bizonytalanul a pocak is,a gyerkőc se valami aktív,biztos megint a hülye frontok miatt...legalábbis remélem...

Kép
piki
 
 


Hahó!

Most hívtam a védőnénit és minden OK az AFP-vel, holnap megyek hozzá a leletért :lol: Ez jó hír.
Utána hívom majd a dokibácsit, hogy mikor menjek a kórházba UH-ra, remélem, már jövő héten sort keríthetünk rá.

Pihizzen Mindenki, ebben a szonorú időben úgysem lehet nagyon mást csinálni.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!!!!

Képzeljétek ma voltam genetikai uh-on! :) Láttam az én kis babócámat!! :) Hál'istennek minden rendben van, az AFP-m is jó lett!
Sőőőőőőőőőt...........már tudjuk a nemét is!!! :lol: :lol: :lol:


Eszti! Sajnálom, h nem láthattad ma a babát! :(

Reni örülök, h jó lett az AFP eredmény!!! :D

Marcsi!Nekem is fura pár napja a pocak,de most megnyugodtam, h minden oké, csak növekszik a baba és nyom, nálad is ez van! :) Kell nekik a hely! :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Már nevetek/nevetüónk a barátnőmmel a dolgon!!!! Mondtam neki, hogy TERMÉSZETESEn Ő a hibás!!! :D :D

Reni, örülök, hogy jobban vagy. Az AFP-re meg grat.!!!!

Képzeljétek, nudlit akartam ma én is csinálni, de persze nem volt itthon krumpli :? ... Így cseh fánk(talkedli?vagy mi) lett, bnőm emlékére... Hogy ma így megszívatott. Ja, mert Ő szlovák, de igazi szlovák. A neve is olyan, hogy az uh. is csak a keresztnevét mondták szegénykémnek, mert nem tudják kimondani.... :D :D :D Ő mondta viccesen, hogy nem baj, mert még mindig jó, ha legalább azt eltalálják, mint mikor Dezsőnek hívják... :D :D :D Amúgy Dása a neve. Szerintem nem nehéz, de néhány embernek ez totál lehetetlen név.... :shock: :shock: :shock:

Na, remélem a kis sztorimmal mindenkit felvidítottam... :D :D :D
Vendég
 


Ja, és tényleg front van ma!!! Boibu tiszta hiszti, nekem is furi a pocim...
És a kórházban olyan tömeg volt!!!! :shock: :shock: :shock: Kint és bent is tele volt a parkoló. Zsufi volt.... Nem semmi. Ilyenkor kiváncsi lennék, hányan szülnek.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Eszti! Szerintem ma ne csinálj semmit, csak pihengess, ez nem a te napod! Bocsi :oops: :lol:
szilvancska
 
 


Na jó elmondom! :D
A fiús anyukák táborát erősítem, kukacos a kis pocaklaló!!! :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Nem sikerül az a ..... vonalzó!! váááá :evil:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


na most jó! ügyi vagyok! :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


unatkozom, azt hiszem ledőlök kicsit, majd később jövök :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi!
GRATULÁLOK!!! :lol: :lol: :lol: -olyan jó,hogy te már tudod...
Én is úgy szeretném már a nevén szólítani meg új vonalzót csinálni!
Na,hátha a jövő héten...

Megnyugodtam,akkor tuti a front miatt voltam én is olyan nyűgi meg fáradt ma...most már csak a fejem fáj...

Kép
piki
 
 


Na jól bealudtam!!! :shock:

Köszi Marcsi, jövőhéten már biztos ti is megtudjátok!!! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkivel minden rendben! :)
Szilvi! Gratulálok a fiadhoz! :)

Én tegnap voltam dokinál, nálunk is minden ok! Már több mint fél kilót nyom a fiúcska! :D

Voltam tegnap Illéssy Lenkénél is, vettem egy kismama felsőt és egy ruhát! :)))
Jövő hét végén kint lesz a következő Babamama Expon is, szerintem érdemes megnézni. Én legalábbis odavagyok a ruháiért!
(ez a ruha: http://www.ille-olla.hu/olla/alhtml/gal ... 2007_1.htm)

Eszti, épp most ettem meg egy nagy tál mákos nudlit! :) Még tegnapól maradt.
Sajnos a nudlit nem én készítettem.. talán már mondtam, hogy ahol most lakunk nincs konyhánk, csak egy villany főzőlap néha a földön...
:roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy egy újabb babócáról hullott le a lepel. Most csak gyorsban írok, mert képzeljétek, tegnap felhívtam a dokibácsit, aki azt mondta hogy már menjek ma reggel a 2. genetikaira, de mivel még csak most délelőtt tudtam elhozni az AFP eredményt papíron is a védőnénitől, így azt beszéltük meg, hogy dél és 1 között jelentkezem a kórházban.

óóóó, tök izgi, megint látom Esztikét ( mert sztem Esztike lesz:))) , és most Anyukám jön velem, a férjem vidéken van sajna, tenap délután már nem tudta lemondani ezt a programot:((( Így legalább Anyóm is látja a második unokáját, úgyis mindig azzal csesztet, hogy miért nincsmég nekem hasam?!?!?

Na, majd délután beszámolok!

Ui: olyanok vagytok! megkívántam tőletek és tegnap én is főztem szilvásgombócot jó sok fahéjas porcukorral. Nem lehetne, hogy jó kis zöldsalátákról áradozzatok?!?!? :lol:

Kép
ire81
 
 


A zöldsalátákról nem lehet áradozni. :lol: :lol: :lol:
Én speciel nagyon is szeretek mindenféle salit,de azokról áradozni képtelenség!!! :lol: :lol: :lol:
Mondjuk,ha így folytatom,én se sokáig dicsekedhetek,hogy tartom a kezdősúlyom...bár épp elég,hogy eddig tartottam-most már hízzon meg növekedjen ez a gyerkőc is!

Rena,de jó,olyan izgalomba jöttem,mintha legalábbis én mentem volna ma UH-ra!!! :lol: :lol: :lol: Remélem,képet is hozol Esztikéről,akiről ma biztos kiderül,tényleg Esztike-e egyáltalán... :lol:

Kép
piki
 
 


Szisztok!

Reni, olyan jól írtad le ezt az uh-ot, hogy én már helyetted is kiváőncsi vagyok... :shock: :D :D :D
Marcsi, igazad van! A salik nem érdemlik meg az áradozást! Bár nekem is azt lehetne ennem. Ma mondjuk útközben bedobtam egy csikemelles szendót, abban volt sali.... csak majonézes francia....de SALI az is, nem?! :wink: :wink: :lol: Juj de jól esett. A csirkefogóból ettem. Ismeritek?
Szilvi!NAAAAGY GRATUUUULA a kisfiúhoz! Mit szerettetek volna? Mi lesz a neve?
Fanni, nagyon csini a ruci....én lehet kimegyek az expora (én ezt tudtam, az előzöt nem hallottam), báááár még nem tudom...APától függ. Ő meg lusta disznóóóóóó!!!!

Képzeljétek Apa 2.névnek Esztert akar. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !!!!!
Vendég
 


Ja!!!!

Szilvi nagyon jó a vonalzód!!!!!
Marcsi te milyenre akarod kicserélni? Most én is elkezdtem gondolkozni a cserén....
Vendég
 


Sziasztok!

Megvolt a 2. genetikai UH, szerencsére minden rendben van és ez a kis picurka épp csak egy pillanatra tette szét a lábát ( huh, ez ám egy hülye megfogalmazás, 18 év múlva nem lesz ilyen vicces ), de ismételten az látszik igazolódni, hogy lányos anyuka leszek. :lol: Egyébként minden OK odabent, megvan összes kezecske, lábacska, minden méret a korunknak megfelelő, haha, csak a testúlyom nem, bár azt most nem mérték :?

Már ki is cseréltem a vonalzóm, de vmi nem stimmel, mert egyelőre nem mutatja, hogy mennyi idősek vagyunk. Na próbálkozok még.

Kép
ire81
 
 


Eszti, sztem tök jó az Eszti név, bár én sem adnám a gyerkőcnek a sajátomat. Én nem szeretem, mikor kicsi-én-t akarnak csinálni egy gyerkőcből.

Kép
ire81
 
 


hmmm, nem értem, akármelyiket próbálom, nem működik, hogy mutassa, hány hetes vagyok... :cry:

Kép
ire81
 
 


Rena! De jó! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mármint,hogy változatlanul minden oksi a bébivel és tényleg Esztike lesz! :lol: :lol: :lol:
Az Eszter név egyébként nekünk is tetszett,de nálunk még mennek a viták ez ügyben.Azt már régen eldöntöttük,hogy Pankának fogjuk hívni,ha lány lesz,ebben nagy az egyetértés,de én szeretnék még egy keresztnevet,mivel nekem a Varga Panka egy kicsit túl sok a rengeteg a-val,szóval középre kéne még valami...nos,a "valamin" még folynak az érdekegyeztető tárgyalások. :D :D :lol: Legkésőbb márciusig! :lol: :lol: :lol:
Rena,ha jól emlékszem,te kislányt szerettél volna,nem?Vagy apa volt a lánypárti nálatok?Mondom,hogy szenilisedek... :? :roll: :oops: :lol:

Még nem választottam konkrét vonalzót,csak én is valami speckó csajost vagy kispasist szeretnék,ha tudnám végre,melyik a nyerő...
Na,majd a jövő héten!A remény hal meg utoljára... :lol:

Kép
piki
 
 


Reni! De jóóóó! És nagyn szép a vonalzód is.... Én is-én is!!!!!
Képzeljétek nálunk Bibu annyira nem volt mutogatós, hogy, ha közelített a lába felé az uh, akkkor összecsukta. :lol: :lol: Jókat vigyorogtunk rajta a dokival, hogy nem lesz egy magamutogatós...Na... hát ez nem jött be!Mostanában vetkőzne és imád pucérkodni. :wink: :wink: :wink: De azért mi is reméljük, hogy ez nemmarad így 18 éves korára.... :D :D :D :shock: :shock: apa kibukna. :D :D :D
Marcsi nálunk lányos Apa, azt hiszem... De látod már én sem tudom. A szenilitásról meg annyit, hogy tegnap bent hagytam a kórházban a táskám az uh. ágy mellett. Szerintetek???? Annyira égett a fejem... Bizti gondolták, hogy csoda, hogy a gyereket még nem hagytam el... :shock: Peedig égni csak a saját dokinknál szoktam. No és persze a Hugom is. Szegény doki, már bizti ki van, ha meglátja a nevünket!!! :D :D :D Ilyenkor jövök rá, hogy kemény azért ez a szakma.... :D :D :D

Fanni, most esett le, amit írtál a főzőlapról a padlón. Hú, de király lehet... :roll: :roll: :roll: Jó kis tábori feeling... OoOOO hányszor volt nálunk is ilyen... A férjem évente felújít vagy építkezik! Azért remélem idén kimarad, de tavaszra már tervei vannak. És a konyha melletti falat akarja bontani.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Előre várom.... Bár ez azt jelentené, hogy megtudjuk venni a szomszéd részét. Azt meg nem bánnám, ha nem lennének benne az életemben.
Tegnap képzeljétek átjön a fickó... KOPOG...Kiszólok, hogy mindjárt...KOPOG...majd rángatja az ajtót! SZERINTETEK?!Erre már úgy kivoltam, hogy nem tudtam jó pofit vágni. És a slussz poén, hogy cigizik!!!!!AZ ÉN TERASZOMON!!!! De még ez is hagyján, míg beszél belefújja az arcomba a füstöt!!!!Még egy ilyen taplót!!!!

Na nem bosszankodom! Elduggulok és lefekszem, mert én napol óta kivagyok. Rámtört a téli álom....
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat!!! :D

Fanni, megéztem azt a felsőt, nekem nagyon bejön!

Eszti, szerintem szép név az Eszter, bár én nem adnám a Szilviát a gyerekemnek! :) Jah, és a bunkó szomszédokból nekünk is kijár sajna...de én már nem is idegesítem magam! :?

Reni, de jó hogy minden rendben van, és GRATULA a Kiscsajszihoz!!! :lol: :lol:

Marcsi, ha szabad, nekem tetszene úgy , hogy Varga Luca Panka! Szerintem ez így ari, de ez az én véleményem. :)


Amúgy nálunk Apa fiú párti, úgyhogy mikor mondta a doki hogy kisfiú, örömében felordított :D én meg rákérdeztem, hogy biztos? :oops: Mert én lányt szerettem volna, és már annyira bele is éltem magam, hogy kislány, h kicsit csalódott is lettem tegnap, de már egyre jobban örülök, h fiú, ráadásul ők anyásabbak, lesz egy kis szerelmem! :lol: Amúgy Barnabásnak fogják hívni, egész pontosan Csépke Barnabás! :D (ha lány lett volna akkor Réka lett volna)

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra és pihenjetek sokat-sokat-sokat!!! :P :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Reni aranyos az új vonalzód!!!! :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: