Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bocs a bepofátlankodásért, de SOS szükségem lenne Utrogestanra. Nem maradt ki véletlenül valamelyikötöknek? Megvásárolnám!
Edit (minyu)
nyaff@vipmail.hu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sly!
az uram szakács,és vendégházat üzemeltet(ünk), mi is itt lakunk, a szilveszter is "itthon" lesz,így tudunk együtt lenni.Bár ahogy őt ismerem,éjfélkor felbontja a pezsgőt,aztán mély álomba zuhan,tartsam én a frontot! :D Teljesen mások vagyunk,én amolyan "éjszakai bagoly" bármeddig fent vagyok,sőt éjfélk előtt el sem tudok aludni,viszont a reggelek valami borzalmasak.Még szerencse,hogy Márki is igazodott hozzám,és későn alszik el későn kel!! :D
Minyu!
Én sajna nem tudok segíteni,nincs ilyenem !

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon fogunk szilveszterezni, az összes barátunk elutazott nyaralni Tunéziába 8) . Nekünk sajna nem volt rá keret, így mi tévézni, enni-inni fogunk itthon. Nem is baj, mert mindketten vizsgázgatunk jan első napjaiban.

Különben mi jól vagyunk, jól sikerült a karácsony is, azok a csillogó szemek :D !

Én jan. 2-án megyek dokihoz uh-ra, már alig várom, mert mindenféléket képzelgek. Pedig minden klasszikus jel megvan :wink: .
Nektek van még hányinger? Én abban bízom, hogy most már véget ér :roll: !

Minyu, nekem sincs.

Pihengessetek!
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Patr: De jó neked, hogy sokáig fent tudsz maradni. Én alapból nem vagyok egy éjjeli bagoly, hát még kismamaként!

Mi itthon leszünk Szilveszterkor. Énnem is vágyom el. Alszok, mint minden más napon. Engem nagyon nem izgatnak ezek a kabarék, amik ilyenkor mennek a tv-ben.

Csillala! Én már szerencsére hetek óta nem voltam rosszul, kivéve egy alkalmat, de akkor szerintem valami vírus lehetett. Biztos minden rendben lesz az UH-on. Eleinte én is képzelegtem dolgokat. Mikor mit hall az ember. De mostanra, szerintem lenyugodtam. Szépen nő a pocakom, meg azért az a havi egy UH megnyugtató Sőt, nekem januárban kettő is lesz.

Holnap ebéd lesz nálunk. Jönnek anyuék, tesómék, anyósomék, sógornőmék. Fácánlevest, meg őzpörköltet fogunk főzni Gyurival. Még sosem csináltunk ilyet, de remélem ehető lesz.

Jók legyetek! Sziasztok!

Kép
szly27
 
 


Teszek fel néhány karácsonyi képet. TEgyetek ti is, ha tudtok!

Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szia szly!Nagyon aranyos Roli a karácsonyfánál,meg mindenhol.
Szép kisfiad van neked is.Jó kis huncut lehet.Mi is itthon szilveszterezünk az ágyikóban.

Csillala:Látom ti is ágyból szilvesztereztek!Nem semmi lesz mindjárt az első napokban vizsgázni!!Miből lesz a vizsga??
Tudsz a gyerkőctől készülni rá???

Titanilla
Felvettelek a messingerre,holnap este felé legyél fenn ha tudsz.Majd meglátom ha bejelentkezel!!! :lol: Remélem.
Lehet hogy nem jó címet adtam meg neked.Henka 76 @citromail.hu.Még ezen próbálkozhatsz ha nekem sem sikerült .Puszi.

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Nekem azért még rendszeres esti hányinger és fejfájás van, de már csak vége lesz hamarosan :roll: .

Szerencsére mi mind a hárman éjjeli baglyok vagyunk, reggel 8 előtt senki sem kel :wink: .

Szly, a pocakom méretével nekem sincs gondom :wink: . Akkora mint egy ház :shock: , majd teszek fel róla képet (min. félidős has :shock: ). Csak hát nekem az első uh még 6 hetesen volt, azóta semmi, de már csak pár nap!

No, igen a vizsgák, de még így mégis könnyebb mint 2 gyerkőccel. Most próbálok minél többet megcsinálni, hogy kevés maradjon. Eddig 4-t megcsináltam, most lesz még marketing, két eu-s vizsga meg egy kis könnyű matekszigorlat :shock: , meg még 3-4, ahogy sikerül. Szóval nem unatkozom januárban sem. A nagyik segítségét kérjük ilyenkor.

Most meg úgy fáj a fejem, hogy apát megfűztem egy sétára, hátha segít.
Megyek is!
Sziasztok!
Csilla

Szly, nagyon aranyos a kisfiad!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Heni: felvettelek, de ma sanja nincs erőm írni, meg a Tamás is ide akar jönni a géphaz. Nagyon fáj a fejem egész nap. :cry:
Amúgy jól vagyok.

Szly: nagyon édes a kisfiad! Gondolom örült az ajándékoknak. Nem rángatja a fát? Nálunk Olivér állandóan le akarja szedni a díszeket. Van csomagocska díszünk is és azt is ki akarta bontani, hogy milyen ajándék van benne. Állandóan ajándékot akar. Hogy fogom leszoktatni róla. :? :)

Csilla: Nem irigyellek a vizsgák miatt. Két éve Olivérrel én is vizsgáztam, de a végén 2 maradt a szülés miatt. Minden elismerésem a tiéd!

Minyu: irtam privit! Nekem utrogestan kúpom van, nem tudom neked az kell e, mert van amit szájon át kell bevenni, de ez nem az. Írd meg, hogyan jusson el hozzád! Nem kell érte fizetned, ne viccelj!

Patricia: a karácsony hogy telt?

Mi is itthon töltjük a szilveszetert és nem biztos, hogy ébren. Sajna Olivér reggel kegyetlenül legkésöbb 7-kor kel. :? :D

na megyek is mert a Tamás már kerget!

Szép állmot mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla :)
A hüvelykúp tökéletes! Irtam mailt!

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Titanilla! Nálunk Roli, ha már kicsit is éhes, levadász a fáról egy szaloncukrot és hozza nekem, hogy bontsam ki. Persze rángatja, ahogy tudja, főleg ha nem akar lejönni a szaloncukor. Így a fánk is hullik rendesen. CSak kibírja jan. 6-ig :roll:
Fejfájásom nekem is volt a napokban, pedig ezelőtt nem is emlékszem mikor fájt a fejem. Nem vagyok beteges. Lázam szerintem általános iskolás korom óta nem volt. TAmás a férjed?

Hát CSillala, nem irigyellek a vizsgák miatt. Én is gondolkoztam, hogy amíg itthon vagyok, valamibe bele kéne fogni tanulni. De lusta vagyok. Meg teljesen új szakmát kéne tanulni, aminek van értelme, mert a pedagógusi pályán nem érdemes újat tanulni.

Az ebéd jól sikerült, minden finom lett, ízlett mindenkinek.

Kép
szly27
 
 


BUÉK!

Kép
szly27
 
 


Szly: Tamás a férjem.
Olivér nem szereti a szalomcukrot, csak kibontani. :lol:
Te érzel már egyértelmű magzatmozgást?
Én néha igen, de várom, hogy erőteljesebb legyen, hogy biztos legyek benne, hogy az.
(mennyi hogy)

Bocsi csajok, de nincs erőm írni, így csak
Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!
Jó egészséget és sok szeretettet mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Titanilla! Én már éreztem magzatmozgást, de még nagyon ritka és gyengécske. Még én is várom, hogy egyértelműbb legyen.

Itt leesett az első hó. Megyek csinálom a kaját.

Ja Rolit kivittük a hóba. Nem volt odáig érte. Ráadásul ma reggelre taknyos lett. Remélem nem lesz komolyabb.

Kép
szly27
 
 


Mi is békés boldog sikerekben gazgag egészséges új évet kívánunk mindenknek!

Nálunk sajna Márk megbetegedett,ezért is nem jöttem pár napig.Nagyon taknyos,szívom az orrát,durván köhög,de mintha már enyhülne! Kicsit meg vannak borulva a napjai,tegnap reggel 10-től 2x háromnegyed órát aludt összesen,aztán egyg bulzott,de 2-ig azért "boldogította" az apját az ágyban addig nem aludt el :D Táncolt,trombitált...

Csilla!
Sok skert a vizsgákhoz! Tök jó,hogy holnap már láthatod pocilakót megint.Én majd 10-én ha minden jól megy.Van már végleges orvosod?

Majd én is teszek fel képet,csak lée kell kicsinyíteni.Meg tudjátok mondani mekkorát lehet ide feltölteni?

Szép napot és évet mindenknek!
Puszia

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Lányok!

Ma este 7-kor a Duna tv-n lesz egy dokumentumfilm, Belső kaland cíímel,a pocaklakóról.A fogantatástól egészen a születésig mutatja be az életüket... korábban már láttam egy ehhez hasonlót, Élet az anyaméhben címmel,szerintem ez is olyasmi lehet.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

"Tervekhez szerencsét,munkához kedvet,minden földi jóból a legkedvesebbet!
Kérem a Jó Istent küldjön áldást rátok,hogy az év minden napján vigyázzon reátok!!!!BUÉK!

Ezt kívánom mindannyiótoknak az új évre!!!Puszi Heni!!!

KépKép
henka76
 
 


En is boldog uj evet kivanok mindenkinek!

Mar csak ritkan jovok....valahogy lecsitultak bennem a dolgok....mar nincs az a nagy babalaz, heves erzelmek, meg hasonlok.
Szerencsere problema nelkul zajlik eppen az elso mensim is az abortusz utan...de majd csak otthon probalkozunk ujra....ami a legjobb most, hogy megvettuk a repjegyeket hazara :D Marc.31-en itthagyjuk az allamokat es hazaterunk....annyi uj dolog var ram odahaza :) :) ....nem csoda ha izgatott vagyok es haterbe szorult a babatema nalunk. :lol:

Azert ezt a forumot elolvasom majdnem minden nap :oops: es mindenkinek jo egeszseget, tovabbi problemamentes boldog varakozast kivanok.
Vendég
 


Sziasztok!

Patricia! Azt hiszem 600x600-as képet lehet mellékletként feltölteni. Sajnos a filmet nem láttam, mert tegnap este be sem kapcsoltuk a gépet. Pedig jó lett volna megnézni.

Tegnap Rolit kivittük a hóba. Hát nem nagyon tetszett neki. Egy darabig sétált benne, aztán el kezdett fázni a keze. Utána a bernáthegyi kutyánk kétszer felborította. Úgyhogy nem csoda, ha be akart jönni. Több időbe tellett felöltöztetni, mint amit kint töltött.

Angel! Az jó, hogy valami eltereli a figyelmedet a babatémáról. Biztos jó lesz nektek megint itthon. Mennyi ideje vagytok az USA-ban?


CSilla! MAjd számolj be, hogy mi volt UH-on!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!!!

Először is mindenkinek
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Eléggé eltűntem, előtte pedig épphogy csak beköszöntem.
Eléggé zűrös-pörgős időszak volt. Semmire sem volt időm.
De most már ígérem, rendesen jövök majd. Most hétfőn kezdem beszoktatni Kendét a bölcsibe, amúgy visszaáll a hétköznapi rend, szóval most majd tudok jönni.
Este visszaolvasok, hogy képben legyek, meg jövök majd kicsit hosszabban is.

Addig is legyetek jók!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


szly: en 'csak' masfel eve, a parom....nem is tudom pontosan 5-6 eve, ezalatt 2x volt otthon latogatoban 3es 6 honapig. Neki nehezebb dolog ez, mar fogalma sincs az otthoni eletrol es hat most mindenki csak riogatja, hogy mennyire szar a helyzet odahaza.
Nekem azert lesz furcsa mert en eddig pesten eltem, most veszprembe megyunk (soha nem voltam meg ott) meg kell ismernem a csaladjat, sot az anyukajaval fogunk egyutt lakni par honapig...o lakascsere mi lakasvasarlas elott allunk, uj munkahelyet kell keressek...szoval minden mas lesz mint azelott....nem csoda ha a babas temara mar nem is jut idom :D
De remelem mire ti sorban szultok en bejelentkezhetek ujra mint varandos kismama :lol: :oops:
Vendég
 


Most végleg haza fogtok jönni? Azért biztos teljesen más lesz, mint ott. Lehet hogy nehezebb, bár nem tudom ott hogy éltek. Azért elég izgalmas lesz neked az elkövetző fél év.

Nálunk is volt szó róla, hogy lakjunk anyósoméknál, de én nem akartam. Jobb külön. De biztos hamar találtok magatoknak megfelelő házat.

Van már itthon a párodnak munkája? Mert látom, neked keresned kell.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Nemsok mindenről maradt le ak nem nézte tegnap a dokumentumfilmet,mert elég tré volt.Nekem túl tudományos volt az egész.Ja,és tegnap iszonyatosan görcsölt a hasam,tökre be volt keményedve.Szerntem közrejátszk,hogy a majd 12 klós csemetémet emelgetem.
Ja,és tegnap egyértelmű mozgásokat észleltem! :D
Szlpa!
Gyere gyakrabban!
Csilla!
Várjuk a fejleményeket!

És pár Kép Márki első karácsony! kép a karácsonyról.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Kép Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia! Márk nagyon aranyos kisfiú. Nagyon jól áll neki a mellény. Rolinak is van hasonló. Én is emelgetem Rolkót, pláne az a jó , amikor még plusz két kiló ruha van rajta. De azért próbálom sétáltatni is. A parkolótól már most besétál a boltba. Meg vissza a kocsihoz. 12 hónaposan indult el. De sokáig nem volt hajlandó sétálni, mindig cipelni kellett. Remélem egyre jobb lesz. Még azt sem tudom, hogy milyen babakocsit vegyek a picúrnak. Vegyek testvérkocsit, vagy csak testvérfellépőt. Majd látom, hogy hogy boldogulunk akkoriban.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Végre idejutok a géphez.

Szóval egy sajtkukac lakik a pocakomban :D . Az uh alatt végig mocorgott, egyfolytában ugrált meg kalimpált. A nő is mondta, hogy Ez a gyerek egy percre sem áll le :shock: ? :lol: . Remélem idekintre azért lenyugszik egy kicsit :roll: .
Mondtam is a nőnek, hogy már érzem néha, ha mocorog. Mire ő csak ingatta a fejét, persze ő jobban tudja, én mit érzek :evil: . Én viszont tudom, hogy mocorog 8) . Már vagy 2 hete éreztem először :roll: .
Szóval 13+1 napos, 23 mm a feje, 9 mm a combija, 1.1 mm a nyakiredő. Azt mondta, eddig minden rendben (kopkop).

Dokit még mindig nem választottam, de most már el kell döntenem végre.

Ó, apa jön dologzni :? .
Majd jövök még, pussz
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla: én is már régóta érzem a mocorgást idebent. Mondtam is a dokimnak aki hasonlóan reagált a tiédhez. Nekem is ez volt a véleményem. Nehogy már egy férfi tudja, hogy érezhetem e a mozgást. :?

Bocsi, de ilyen rövidre sikerültem, mert Olivér nem bír mágával.

Majd még jövök

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


sziasztok!

Milyen izgi lehet nektek a mocorgo babakkal odabent!!!! :o

Szly: meg a paromnak sincs munkaja es elkepzelesunk sincs mihez fog otthon kezdeni. Perfect angol (idekint tanul) van nemet alapfokuja de odahaza meg sohasem dolgozott...es hat 36 eves ...azert bizom benne hogy csak talalunk valamit neki.
Nekem nem gond....apolo vagyok es van egy rontgenaszisztensi diplomam, szerintem en az egeszsegugy teruleten talalok pik-pak valamit.

Kepzeljetek a takaro alatt kuporgok, mert lehult a levego floridaban...tegnap ota 12 fokot csokkent a homerseglet, most 13 celsius van...majd meg fagyok :lol: raadasul nincs futes a lakasban...csak hutes :lol: nem tul gyakori az ilyen hideg errefele.
Lattam egy not bundaban :lol: tegnap meg meg rovidnadragban es poloban izzadtunk. 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Angel: A párod az angollal szerintem tuti talál majd valami jól fizető állást, ne aggódj. Nem semmi lehet a hirtelen lehülés, pláne, hogy nincs fűtés. Én utálok fázni. Egyre jobban várom a tavaszt is. Pedig még várhatok! Nálunk nappal kb -4, -5 fok van. Éjszaka -8, -10. A tavalyihoz képest nagyon hideg van. Nekem a tavalyi jobban tetszett. De azért jó, hogy esett egy kis hó.

CSillala! Tök jó, hogy így izgett-mozgott a bébi. Nekem annak idején Roli meg sem mozdult, fel sem tudta kelteni a doki. És persze én aggódtam a következő UH-ig. Most akárhányszor látjuk a tesót, mindig mozog valamit, integet, rugdos.

Ma Roli valahogy megérezte, hogy megy az apja dolgozni. 6:30-kor kipattant a szeme és ordított torkaszakadtából. Nem tudtam vele mit kezdeni, végül kivettem. Úgyhogy már hét előtt felkeltünk :(
Remélem holnap már alszik rendesen. Amúgy tiszta náthás, szívni kell az orrát. Remélem hamar rendbejön, mert kedden mennénk baba-mama klubba.

Kép
szly27
 
 


Angel: A párod odakint miovel foglakozik? Mi a szakmája amúgy?
A nevelőapám húga a veszprámi kórházban dolgozik, ha szeretnéd megkérdezhetem, hogy van e valami munka náluk a végzettségednek megfelelő. De csak, ha te is akarod mert nem szeretnék beleavatkozni az életetekbe.

Olivér is és a picúrkám is sokat mocorog.Az uh-n is jól látszott- látszik!

Bocsi csajok, de nagyon fáradt vagyok. Most megyek pihizni!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!
Szo szerint megfagytam, de jelentem meg elek! :lol:
Reggelre 8 fokra hult a homerseklet, nincs futes a lakasban es ket darab kardigan es 1 vekonyka kabatka az ossz meleg ruhadarabom. Magamra is vettem mindet ma...igazi reteges oltozkodes volt :lol: Most is ket kardiganban farmerban fekszem az agyban ket takaro alatt :lol: Meg jo hogy holnapra mar megint 21 fokot josolnak 8)

Titanilla: aranyos vagy, hogy segitenel, de szerintem meg korai barmit is kerdezni....3 honap meg nagy ido...lehet addig veletlenul :wink: meg ujra aldott alapotba kerulok es nem is lesz szukseg munkahelyre....legalabbis nem a szakmamban, hiszen a rontgenben nem dolgozhatok terhesen.
A parom nagyon sok mindent dolgozott mar itt....(epitkezesi cegnel szallodakban, ettermekben) sokfele tapasztalata van, de hat ezeket otthon nem igen tudja hasznositani. Eredetileg autoszerelo technikusa van, de a szakmajaban meg soha sem dolgozott es nem is akar :?

Most nezem, mar 15 hetes vagy!! Es en is annyi lennek :? ...hogy vartam az elejen a januart, azt hogy mar itt tarsak :?
De azert nem vagyok nagyon szomoru....tudom hamarosan ujra elkezdodik nalam is minden elolrol.
Vendég
 


Sziasztok!

Visszolvasni már megint nincs időm, de egy mai helyzet jelentés rólunk.
Csak hogy lássátok, milyen vagyok, ha megszalad a billentyű a kezeim alatt. :lol:
Felkészülni az esti mesére :!: :wink: . Csak a pocakos témát írom, a "nagy" fiam mai dokis hisztirohamjától megkíméllek titeket.

Voltam reggel vérvételen. 6 kémcsővel vettek le. :shock: Azt hittem, már lefordulok a székről. Arról nem is beszélve, hogy fél órát ültem kint, vártam a soromat, és mikor már csak egy ember volt előttem, odakészültem az ajtóhoz, akkor látom ott kiírva, hogy terhesek soron kívül bemehetnek. :evil:
Amit nem értek, hogy megint levették a vért vércsoport elemzésre. :roll: Mondtam is ott a nővérnek, hogy nem értem, miért, mert ez ugyebár nem változik az ember életében, és nekem erről már van hivatalos igazolásom. Valamit hablatyolt, hogy alcsoportok is vannak, és nem mindegy, hogy vért adok, vagy kapok, mihez kell a vércsoport, stb. :? Mondtam, hogy ugyanígy az előző terhességnél nézték, akkor ez ugyanaz a vizsgálat lehet. Mondta, hogy ő sem érti, de a dokik biztosra akarnak menni, és muszáj. Faca! Én beszédülök a vérhiánytól, állambácsi meg plusz vizsgálatra költ feleslegesen, és csodálkoznak, hova folyik el a sok pénz (és ez még csak az EÜ, gondolom máshol is van sok ilyen). Ja, persze már új műszerekre nincs pénz, kevés és régi ami van, ezért kell 3 évet várni egy vizsgálatra (by mai híradó) :evil: . De most nem ezen akartam témázgatni. Szóval vérveszteséggel hagytam el az SZTK-t. :(
A védőnőnél a vérnyomásom elég alacsony volt, ahogy már megszoktuk. Közben Kende nagyon jól eljátszogatott ott a szobában, mint egy rendes gyerek. Nyoma sem volt ez előbbi visítós, hisztérikus, világfájdalmas, anyáncsüngő, becari kis gombócnak.
Semmi kérdés nem volt, hamar lezavartuk, megbeszéltük, hogy mi jön majd (16 hetes AFP, majd 18 hetes UH), de a jövő héten úgyis megyek még a dokimhoz, majd vele is egyeztetünk.

Ami izgi: holnap reggel 9-re megyek végre ultrahangra!!!!!!!!!!!!! Már nagyon izgatott vagyok, hogy láthatom a kismanómat. :D :D


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa! Amikor nézik a vércsoportodat, mást is néznek. Azt is nézik, hogy nem termelődik-e ellenagyag a véredben valami vérösszetevő ellen. Ez mindig változik, a terhességtől is függhet. Nekem például az egyik anyagra ellenanyag termelődik. Ez azt jelenti, hogy nem mindegy milyen vért kapok. A rh+ vagyok, de nem minden ARH+ vér jó nekem, mert ha van benne olyan anyag, akkor nem jó. REmélem érthető vagyok.
Az előző terhességemnél is volt ilyen, de akkor ráadásul két anyagra is termeltem ellenanyagot. Tehát változott. Most is kéthavonta ellenőrzik, hogy megvan-e. Pirossal van a kiskönyvemben.

Majd számolj be az UH eredményéről!

Titanilla! én még nem érzem ennyire egyértelműen a mocorgást. Volt már, hogy éreztem, de nem vagyok biztos benne, hogy az volt. De már nagyon várom!

Kép
szly27
 
 


Szlpa!

Ezen már én is gondolkoztam,hogy a vércsoport elvileg nem változik,de köszönjük szépen a felvilágosítást Sly-nak! :D
Amúgy én is gondban vagyok... Jön ugyebár ez a 16 hetes AFP,amire a dokim nem adott beutalót.Ez még nem is gond,a baj ott kezdődik,hogy most nem tudok hazamenni Egerbe,mert nem akarok vonatozni 7és fél órát,sajna csak egy autónk van (vezetni se tudok,a jogsit s szerintem csak azért kaptam mert megsdajnáltak,hogy terhes vagyok-Márkkal :lol: ) szóval ezt a vért Szomabthelyen vetetem le.Megbeszéltük az otthoni dokival,hogy adjon beutalót,ok,csak hogy az egrit nem fogadják el itt...
Most el kell mennem egy vadidegen dokihoz,hogy ugyanmár adjon egy beutalót,persze a dokit hamarabb kell megejteni,mint a vérvételt.Ha az egri kórházból ndulok ki,nem 1-ik percről a másikra kapok időpontot egyik dokihoz sem.Nem egyszerű.Ráadásul,amikor a védőnőm szerint a legideálisabb lenne a vérvétel a 16 és 17 hét között,épp Alsópáhokon lógatjuk majd a lábunkat! Na persze ezt egy cseppet sem bánom!!! :D :D
Nehéz az élet...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia: mi is voltunk Alsópáhokon, nagyon szupi volt Olivér is nagyon élvezte. Igénybe vettük a mobil bébiőrzőt és így el tudtunk menni kettesben is sétálni a wellnws területére. Nagyon jó szórakozást és kikapcsolódást nektek. Ja és ne izgulj az AFP miatt, van ahol már nem is csinálják.( Más Országokban)
Amúgy is minden rendben van!!! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Végre megint túl két vizsgán 8) .

Toncsi már 3 éjszaka lázas, de más baja nincs, nem köhög, nem tüsszög, nem náthás, nem hány, nincs hasmenése, azt mondja, nem fáj semmije. De hogy ez a nyavalyás láz mitől van? Olyan kis bágyadtka, ma meg végig aludta a fél napot. Szerencsére most este nem volt láza, eddig.

Szilpa, Neked szorítok a holnapi uh-ra! Olyan szuper, amikor ficánkol a bébi. Toncsi anno meg sem mozdult, de most hihetetlen jó volt.
Most nézem, ma voltál uh-on :shock: :oops: ? Mesélj, milyen volt? Mekkora a picúrod?

Patrícia, jó láblóbit Alsópáhokra!

Szly, köszi a felvilágosítást vérvétel ügyben (én sem tudtam :roll: ).

Angel, jobb már az idő arrafelé? Elég zordnak tűnik a híradóból?

Többiek, mi újság?

Jó éjt,
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Jelentem, visszaolvastam. :)
Most már képben vagyok.

Angel!
nagyon tetszik a hazatérős vonalzód!! :)


Mindjárt jövök sz UH beszámolóval.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Jajjj, a képek a gyerkőcökről nagyon aranyosak!!

Ha nem gond, nem írom le mégegyszer, bemásolom a levelet, amit a rokonoknak küldtem el mélben még tegnap:

UH:
Majdnem egy órát kellett várnunk, hogy bejussunk.
De megérte! Végre láthattam újra pocókámat!! Annyira jó volt! A dokinéni azonnal a tarkóredővel kezdte, mert ha ilyen szépen mutatja, akkor gyorsan megnézi azt. 1mm, teljesen tökéletes, normál értéknek mondta. Majd megmutogatta a fejen a szemgödröcskéket, kezeket, lábakat, gerincet. Mondta, hogy korához képest teljesen jól fejlett, és jó nagyságú baba. Minden rendben van vele. Ülőmagassága 65mm. Láttuk mozogni is, szóval tényleg minden szuper votl. Legközelebb majd 18 hetesen kell menni. Már alig várom!
Felvetettük dvd-re. (Nem olcsó, én kevesebbre számítottam, de most már mindegy, ahogy ismerem magam, akkor is kértem volna. 3000 píz ) Kendéről is megvan az összes UH.

Anyu is bejött, persze így Kende is, mert nem tudtuk volna kire hagyni. Leültek a székre, és mondja mama Kendének, hogy azt a tévét kell nézni. Kende rögtön rávágta: Majaszka! (Állítólag nem mesefüggő). Jót nevettük, dokinéni is kuncogott, és mondtuk, hogy nem malacka, hanem a baba lesz rajta, aki anya pocakjában van. Megy a nagy babanézés, mama mondja, Kende úgy figyel, mintha értené. Mondtam, persze, mert várja, hogy mikor ugrik elő a képen Majaszka. Dokinéni megint kuncog... Kicsit később mama mondja Kendének, hogy látod, mi van anya pocakjában, Kende nem válaszol, tátott szájjal nézi. Itthon ebéd közben próbáltunk beszélgetni vele, mama kérdezte, hogy láttad, mi van anya pocakjában? Erre Kende örömtől sugárzó szemekkel hangosan rávágta: Majaszkaaa!!! Majd leestünk a székről a nevetéstől.

Csak a kicsi nagykorában meg ne tudja, mit mondott rá a báttjya...

Persze a csúszás miatt már nem lett volna normálisan időnk elmenni az OEP-hez lemondani a gyed-et, és utána át a Kincstárba igényelni anyunak a gyest. Így azok kimaradtak, jöttünk haza. Nem is baj, így is majd megfagytunk, mire hazaértünk. A lábujjam már fájt is a hidegtől. Nem is tudtam, hogy ennyire vékony a csizmám. Jövő héten valamelyik délután mehetünk majd intézkedni.

Kende is jól kifáradt a mai menetelésben, már alig tudott eédelni a fáradtságtól, és 3 órát aludt ebéd után. Ő másélf órát szokott aludni, max kettőt.

Persze délután volt szenvedés, meg anyához bújás. Tegnap sem volt már kaka, és most nagyon kemény lehet, mert nyomná, de olyankor fáj, és rögtön abbahagyja, bújik hozzám, nyekereg, és vígasztalni kell egy darabig. Estére már sírás is volt. Mostanában már azért nagyjából jó szokott lenni a kaka neki. Néha még ki-kimarad egy nap, de utána sem fájós neki, nem értem, most mi van, de félek, ebből holnap kúpos csalogatás lesz...

Ma Kende beszédben is alakított. Igaz, ő nagyon cserfes, folyamatosan be nem áll a szája. És a blablában egyre több az érthető szó. Most már 1 mondatban több is van, de a nagyját még csak ő érti. Szóval minden kaja után meg szokttuk köszönni a kaját, ami annyit jelent, anya elmondja a mondatot (köszönöm az ebédet/vacsorát), ő az utolsó szót ismétli, majd szólok neki ismét, hogy tedd hozzá a köszit is, erre ő mondja, hogy töszi. Ma már az uzsinál is azt mondta teljesen egyedül, kérés nélkül, hogy "Töszönöm vacsit", annyira büszke voltam, inkább ki sem javítottam, hogy uzsi, és nem vacsi! Meg vacsinál is megismételte ezt a végén, ismét kérés nélkül. Nagyon boldog vagyok. Egyre ügyesebben beszél. Amúgy sokan elájulnak tőle, hogy mennyit beszél. Mármint mennyiségre. Bár sokan azt is mondják, hogy korához képest az értelmes szó is elég sok (nem úgy, mint néha anyánál), meg hogy összeköti őket. Ez nekem nem tűnik fel, de a folyamatos duma, az igen. Képes fél órás előadást tartani a karácsonyfáról (meg távirányítóról, bármiről, ami érdekli). Ezt imádom! Körbe-körbe megy a fa körül, mindent megmutogat rajta, hosszas beszámolókkal, meg közben gesztikulál a kezével is. Ma már Emily mozdonynak is bemutatta a fa összes tartozékát. Először elmondta, hogy mit lát, majd odanyomta a mozdony arcát is a dísz elé, amelyikről épp beszélt, és valami "játod??" kezdetű szöveggel nyugtázta, hogy a vonat látja is. Sőt, telefonba is elmondja ugyanezt, ha valaki bírja a túlvégen cérnával, meg pénztárcával. Beszélgetni sem lehet tőle, mert ő is szinkronban nyomja. De imádom, ahogy csacsog. Valahogy fel kéne venni. Be kéne szereznem egy diktafont. :roll:

Akkor még a mai nap:
Ma este leültünk anyummal, apummal megnézni a dvd-t. Anyum megint megkérdezte Kendétől, hogy mi van ott, és úgyanúgy rávágta: Majaszka. :D Szóval ez már rajta ragad.
Mondtuk, hogy a baba bent van anya pocijában, és utána mindenkinek mutogatta az ő pociját, hogy baba poci, baba poci.. :lol: :lol: . Majd jól megveregette a térdem, hogy baba poci :shock: :shock: . Meg mutattam végül neki, melyik anya pocija. :) Utána már stimmeltek a dolgok.


Ja, és nálam csak ülőmagassságot mértek. Csodálkoztam is, mert úgy emlékszem, Kendénél mindig mérték a többi adatot is...

Ugye nem baj, ha teszek fel képet a pocakról, meg az UH-ről, meg egyet rólam és Kendéről??


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Pocak:
Karácsony második napjámn készült, 11 hét + 1 naposan. Persze ez nem a "nettó" pocak, van rajta egy kis melegítő párna, nehogy Majaszka megfagyjon.. :wink:
Kép

UH Majaszka:
Kép

Kende:
Kép

Anya és Kende:
Kép

Bocs, ha kicsit sok lettem most. :oops: Csak szeretném behozni a lemaradásom, hogy ti is megismerhessetek engem, ne csak én tudjak/lássak rólatok mindent. :)
Mostantól megpróbálom tartani a lépést veletek.

Jó éjt!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szasztok!

Azt már én is hallottam,hogy sok országban nem csinálnak AFP-t,de hát sajna nálunk kötelező.
Szilpa!
Merem állítani,hogy senkt sem zavar,hogy sokat írsz,legalább jobban megismerünk téged is,és van mit olvasni :D
Lányok!
Akiknek már van babátok,ti gondolkodtatok már hogy még egy kiságy,vagy a "nagyobbnak" már gyerekágy rácsok nélkül? Nálunk Karácsony előtt merült fel ez a kérdés,amikor egy ismerős családnál voltunk,és ők mondták (hogy bár egy gyerkőcük van,szóval nem a kisebb baba miatt) de már 1 éves korától nagy ágyban alszik a gyerkőc. És ha nagy ágy akkor endesen nagy,vagy az az ifjúsági ágy? Mi erősen gondolkodunk hogy nem veszünk még 1 kiságyat,csak mire odakerülünk hozzá kell szoktatni a Törpöt! :-)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia!
Hát, nekem Kende még rácsos ágyban alszik, bár igaz, hogy csak addig van bent rendesen a rács, míg el nem alszik, hogy ne lógjon ki. Amint elalszik, kiveszem a két mobil rácsot, és ha felkel, magától ki tud jönni, meg egész nap úgy van. Ha épp az ágya hiányzik, bemegy, elterül, majd kiszáll és játszik tovább. De én már nézegetek neki oldalvédős rendes ágyat, ami már igazi gyerekágy, nem rácsos. Igaz, Kende most lesz 2 hét múlva két éves, mira jön a tesó, pont 2,5, neki addigra már nem kell a rácsos. És van rá pár hónap, hogy átszokjon.
De Márk kisebb, szerintem az ő személyiségétől is függ, hogy már gyerekágy, vagy még kiságy... :roll:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa! Nem baj, hogy sokat írsz, sőt! Már én is várom, hogy Roli dumcsizzon. Ő még nem sok mindent mond. De azért amiket igen, az nagyon aranyos. Kende nagyon édes. A piciről is tök jó képet kaptál. Én annak idején olyan UH képet kaptam Roliról, amin ki sem lehetett nézni, hogy mi micsoda.

Patrícia! Mi úgy gondoltuk, hogy tavasszal kezdjük Rolit átszokatni rendes ágyba. Most még ő is rácsos ágyban alszik. Szerintem neki tetszeni fog az új helyzet, mert akkor mehet, jöhet, amikor akar. Nem lesznek rácsok. Én nehezebben fogom viselni, mert ha reggel hatkor felébred, akkor nem marad az ágyában az tuti. Most tök jó, mert este beleteszem az ágyába és magától elalszik 3 hónapos kora óta. Nem tudom mi lesz, ha rendes ágyba rakom. Biztos ott kell majd vele lenni egy ideig, hogy ne másszon le. Szóval nehezebb lesz. Én úgy gondolom, hogy ha végképp katasztrofális lesz a helyzet, akkor visszaadom neki a kiságyat és akkor lesz kettő. De ez csak a legeslegvégső esetben.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Haaat csak benek ide minden nap es olvasgatok! :lol:
Szilpa: nagyon jo kis "regenyt" irtal mindenrol...jo volt olvasni :lol:
Kende nekem nagyon hasonlit unokatesom gyerekere....es o is olyan nagydumas...:)
Megcsinaltam az utazasi vonalzom es minden nap megnezem, de csak nem telik gyorsabban..... :? :D

Tegnap beszelgettunk a parommal es hat en arra jutottam, lehet nem lesz nalunk baba meg jovore (sem) :cry: Ha marciusban hazamegyunk jo lenne dolgozni kicsit (llakashitel felvetelhez, gyedhez) ami azt jelenti a tenyleges probalkozas elcsuszhat egeszen szeptemberig....abbol pedig csak jovore lesz gyerek :?
Valahol banom....valahol nem, igy konnyebb lenne anyagilag is, meg hat a lakasvasarlas, koltozkodes is egyszerubb, es hat meg egy ev felhotlen lablogatas kotelezetsegek nelkul.....csak ne lennek mar 31 eves :evil:

Neztem a masik topikon a pocakos kepeket, meg itt is....nagyon valtozoak a meretek...tenyleg nem lehet altalanositani, hogy 12 hetesen ekkoranak kell lennie. Mikor en terhes voltam, engem nagyon foglalkoztatott ez a tema, hogy mikor fog mar noni es mekkora lesz....hat most lattam jo sok kepet, valtozo meretben :lol: igy tudom majd legkozelebb, hogy barmire szamithatok :lol: :roll:

Csilla: Az ido ujra a regi....meleg van...es hat sikerult az utolso hideg napra szereznunk egy elektromos kis melegitot, igy tulveszeltuk a dolgot. De azert mokas, hogy egyik nap meg 25 fok aztan ket nap mulva 8....ket nap mulva meg megint 25. Ilyen nagy ingadozas azert otthon nincsen!

Kisagy tema: szerintem felesleges racsosagy utan ifjusagit venni....nagyon jo (alacsony) rendes agyakat lehet mar kapni es a gyerkoc sulya alatt nem is hasznalodik el a matrac olyan hamar...csak jo ha tesztek ra matracvedot az esetleges balesetek miatt. Es szerintem megfelelo felkeszitessel nem lehet gond hogy kimaszik belole.....en biztos racs helyet az ajtot zarnam be (persze nem kulccsal :lol: ) es tobb idot hagyva ra megbeszelnem vele, hogy ha felebred nyugodtan keljen ki az agybol jatszon, de nem kell azonnal kijonni a szobabol.....nem tudom mennyire lehet ezt alkalmazni :lol: de elkepzelve jol hangzik :lol: :wink:

Na megyek dolgozni...szep napot nektek!
Vendég
 


Úgy látom lányok titeket is foglalkoztat ez az ágy kérdés.Én is csak abban látom a hátrányát,hogy arról bármikor lejöhet... Mi (vagyis én) is letesszük a gyerkőcöt az ágyában a szobájában és magában alszik el.Nagyritkán előfordul,hogy még egy óra múlva is ébren van,de csak ha nagyon sír,akkor átviszem hozzánk pár percre,megnyugtatom,és visszaviszem.Szerencsére ez nagyon ritka. Nálunk a korai kelésből nincs gond,ma is 10-kor kukorékolt..azért az nem rossz :D
Angel!
Azért a baba sem mindig akkor jön amikor pont tervezitek.Lehet,hogy a legnagyobb felfordulásban,költözködésben költözik be hozzátok mikor nem is számítotok rá!Mi is későbbre terveztük (persze nem 10 évesek vagyunk,hogy nem tudnánk vajon hogy történhetett) de kicsi volt az esélye,hogy összejön,aztán most meg itt mocorog a pocakban :D

A fényképezünk 2 év után "haldokli",szilveszterkor egyszercsak nem húzta vissza az objektívet,szóval nem tudok pocis képoet feltenni,de holnap elvisszük szervízbe és remélem megmentik :D Azért ha nektek van,tegyetek fel!
Szilpa!
Nagyon jók a képek,Kende nagyon ari,és tök jó hogy sokat csacsog!Majd írd az "aranyköpéseit"!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Találtam egy fotót,ezt tavaly egy "SIMA" uh-n nyomtatta a dokim.
Márk arca profilból...remélem látszik valamennyire :D Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


patricia83: mi Olivérnek a jövő hónappan veszünk egy gyerekágyat. Már elég nagy hozzá és jóval mielőtt a kistesó megérkezik és elfoglalja a kiságyat. Szeretném, ha megszeretné az új ágyát mielőtt meglátja, hogy a kistesó beköltözik a régi ágyába.
Szerintem nyudottan vehettek neki ti is gyerekágyat.

Szilpa: nagyon édes kende, a pocakod is szépen nővekszik és a bébi nagyon jól látszik! Nekem kétszer ekkora a hasam.

Angel: Szerintem is akkor jön a babucid amikor ő akar. :D A lényeg, hogy tegyétek a dolgotokat és ő kopogtat, ha úgy érzi jönnie kell. A korod miatt ne aggodj, nem vagy még túl "öreg".

szly: én is azért addódom, hogy majd Olivért nem tudom lefektetni, mert mindig lemászik majd az ágyról. :? Most még könnyű, mert berakom a rácsosba és amikor tud elalszik.

Képzeljétek: ma ráálltam a mérlegre és egy hónapja nem híztam egy dekát sem. Nagyon büszke vagyok magamra, mert nem figyeltem erre. Álltalában, ha ránézek a kajára már hízom. :D :D :D

Teszek fel pocakfotót, meg Olivérről egy képet. a pocakfotó nem a legjobb, de most ez van. :D

Kép Cukrászok gyöngye. Kép

Kicsit elfogult vagyok, de imádom ezt a képet. Annyira édes. :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szly!
Nem kaptam képet az UH-ról. Nem is értem. Kendével mindig adtak képet, meg mindenét mérték. Most csak CLR-t mértek, és képet sem kaptam. Lehet, hogy azért, mert felvetettem dvd-re? Bár régen a videófelvételhez is adtak... Nem tudom. :roll: A képet én "fényképeztem" ki a dvd-ről. Van még pár, de ez a legjobb szerintem. Van olyan, ahol szemből látszik nyújtott lábakkal, meg egy ugyanilyen, mikor fel van húzva a lába, de a htáa látszik, tehát a gerincvonala. :)

Angel!
Egyetértek az előtem szólokkal. A babád majd tudja, mikor is kell betoppanni.
Emlékszem, Kendével én is mindig azt vártam, hogy nőjjön a pocak minél hamarabb, hogy mindenki lássa: ÉN KISBABÁT VÁROK!!! :) :) :) Most nem sürgetem, mégis ugyanúgy nő! :D :D
Ez a nagy hőingadozás nem lehetett semmi!! :shock:

Patrícia!
Nem akarlak elkeseríteni, de amikro az én gépen nem húzta vissza az objektívet, az annyiba került volna, mintha új gépet vennék. Igaz, ingyé votl, mert garis. Mi meg szépen nem árultuk el, hogy leesett, és azért ne mhúzaz vissaz (valszeg picit meghajlott, mert pont rá esett). csak annyit mondtunk, hogy egyszercsak beragadt. :shock: :lol: :lol: Hozzáteszem, két hónap múlva barátnőm egy buli hevében kiverte a kezemből, és ugyanaz lett a baja. :( :( Exem újra elvitte. Neki van nagy szája és nagyon jó beszélőkéje, igazi belevaló, talpraesett pasi. Én nem tudtam volna elvinni, égett volna a bőr a képemről. Szóva lelvitte, és kiverte a palávert, hogy milyen szervíz ez, meg milyen anyagokkal dolgoznak, hogy két hónapja votl itt a gép, még mnincs fél éves, és már másodjára kell rajta cserélni ugyanazt a nem olcsó alkatrészt, és mostmár aztán ejnye-bejnye, meg fogyasztóvédelem, stb-stb. Azok meg nem győztek bocsánatot kérni, és 3 napon belül(!!!) szintén ingyen megcsinálták. Hát, én ezt biztos nem tudtam volna így összehozni. Azóta tettem rá csuklópántot, és csak úgy fotózok, ha az a csuklómon van, többet nem hiszem, hogy bevennék ezt a mesét. :)
Na, megint eltértem a lényegtől. Szóval 40-be került a gép, és 40-ért csinálták volna, ha nem "garanciális" hiba, mert ilyenkro az egész objektívet cserélni kell! Mindenképpen kérjetek árajánlatot, mert szerintem jobban jártok, ha újat vesztek. Persze csak ha nem valami profi gép.
Ez az UH kép nagyon jó Márkról! Nekem csak a 3D-sen tudtak ilyen jó arcképet csinálni Kendéről.

Titanilla!
Olivér nagyon helyes kispasi, és ez a cukrászos kép nagyon aranyos! Nem vagy elfogult, tényleg nagyon édes!!!
És szép nagy a pocakod! Nagyobb, mint az enyém, de 3 héttel öregebb is vagy. Igaz, ezen a képen én csak 11 hetes vagyok, tehát az már 4 hét különbség. Nagyon csini kismama vagy, és olyan jó ez a pocak már! Beleképzeltem babót is. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

De jó képek! Én úgy sajnálom, hogy a 13 hetes uh-ról nem lett kép vagy felvétel, mert annyira de annyira jó volt. Ahogy folyamatosan ugrált és integetett (na jó, hadonászott :lol: ). Úgy hallottam, most talán nem is adnak, mert nem működik a felvevőjük a kh-ban :? .

Toncsi ma tiszta pötty lett, de a láza már elmúlt. Holnap elmegyünk a dokihoz, remélem semmi komoly. Szerintem ez a háromnapos láz, de holnap majd többet tudok.

Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csillala!
Toncsinak jobbulást! Majd írd meg, mi mondott a doki!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Jaaaaj nagyon edesek a kepek!
Patricia: ez a profil nagyon jo kep! tokeletesen latni mindent.

Oliver valami eszmeletlen sarmos pasi lesz :lol: Mar most nagyon csalfan tud nezni :lol: titanilla a pocakod is nagyon jol mutat.

Most kicsit belelkesitettetek, hogy megsem kell a babavarast a tobbi korulmenytol fuggove tenni....bar azzal nem ertek egyet hogy akkor jon amikor akar....hiszen ha vedekezunk akkor nem igen tud jonni, hiaba akar.
Remelem azert titokban, hogy veletlenul nagyon pici esely mellett ugyanolyan hamar osszejon mint az elso. (2. honap)

Csilla: Nem lehet hogy valami gyerekkori himlo jott ki Toncsin???? Rad nezve ez nem tul jo lenne, plane ha rozsahimlo es te meg nem voltal!

Henka jo regen nem irt mar itt....ugy latszik atszokott a masik topikba :)
Vendég
 


Sziasztok!

Angel! Az ággyal kapcsolatban az ajtó becsukására én is gondoltam, de ahogy Rolit ismerem, magától nem feküdne még vissza az ágyába, lehet, hogy a sátrában aludna el. Meg amúgy is olyan kis cserfes, hiába próbálunk minden veszélyes dolgot eltenni, valamit mindig kitalál. Talál valamit, amivel rosszat lehet csinálni. Vagy felmászik valamire és leesik. Szóval nem lehet teljesen egyedül hagyni. Hát majd lesz valahogy.
Henka már a másik topicba is nagyon ritkán ír. Mostanában nem is volt.
Szerintem ma már igenis fontos a tudatos családtervezés, pláne, hogy minden lehetőséged megvan ahhoz, hogy legyen, vagy ne legyen babád. De azért ott van az érzelmi oldal is. A szívével már nagyon szeretné az ember, de az agyával tudja, hogy még előtte miket kéne megcsinálni. Nálunk is volt ilyesmi. Én mindig azt mondtam, hogy addig nem esek teherbe, míg a munkahelyemen nincs határozatlan idejű szerződésem. De közben már nagyon szerettem volna. Aztán a nászutunkon nem védekeztünk. Én beleéltem magam, hogy szerződés ide vagy oda, hátha terhes lettem, meg milyen jó lenne egy jordán bébi. De nem lettem terhes. Úgy beleéltem magam, hogy következő hónapban már tudatosan babát szerettünk volna. Meg is fogant Roli. Nálam a szív győzött. Szerencsémre, amikor megtudták hogy terhes vagyok, megkaptam a határozatlan idejű szerződést, úgyhogy minden összejött.



Titanilla! Én mostanában nem álltam mérlegre, de szerintem már 3-4 kilogramm van rajtam.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: