Új privát üzeneted érkezett!

Pilchard

Nagyon sajnálom amit most írtál!!! Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!!!
Nekem hogyha gondolod átküldheted! :wink:
betti@csapoteka.hu

Puszi

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


Bocsi, hogy csak mot jelentkezek,de megint nem voltun itthon a hétvégén nyár végi nyaralás a Mátrában!

Dorrri! Nagyon édi a pici fiad! :lol:
Gonosz doki volt aki így rád ilyesztett, de nem jött be neki hi-hi-hi :lol: , szerencsés vagy!

Képzeljétek még mindig nem tudok semmit az AFP-vel kapcsolatban mert a kórházat felhíva egy nagyon kedves és ezt szó szerint értsétek, úr azt mondta hogy nem adnak ki infót mert bárki telefonálhat így ma fogom felhívni a kezelő dokimat (szerencsére már letelt a szabija), hogy mondja el az eredményeket AFP, hepatitisz, vér, kenet azt hiszem ennyi.

Holnap 13:00-ra megyek genetikai Uh-ra remélem oké lesz minden, most egy picit izgulok miatta.

Nagyon sajnálom Kriszta, hogy elmész remélem nincs semmi komoly baj. Sok sikert az életben pussz! :(


Bettó! Sajna a kivizsgálás nem olyan egyszerű egy lombikosnál, főleg ha még nem is tudják az okát, hogy miért nem lehet baba természetes úton.
Nekem kicsit könnyebb volt mert nem "kisérletezgettek" rajtam mert egyértelműen csak a lombik jöhetett szóba mert nincs petevezetőm, de nem ez az első lépés azoknál a betegeknél akiknek van minden szervük, még így is 8 hónapig jártunk oda mire sikerült. Ja és még az is könnyebbség volt hogy nem csak napközben dolgoztam hanem éjszakéra is jártam, fordulós szolgálatba (nappal éjszaka 2 nap itthon) így sokszor a miunkahelyemen nem is tudtak róla hogy dokihoz megyek, meg a kollegáim többségével tudtam cserélni is szolgálatot.


Azt hiszem most behoztam a hétvégi lemaradást az írásban!


Na megyek mert olvad a hűtöm ,rá fér már egy nagy taki, utána meg tanulok mert 12.-én éves vizsgázok a vasúton.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

De jó nektek Jadika. Pihi. Elvileg mi is el tudunk menni pár napra hamarosan, csak az idő nagyon nem olyan kirándulós lesz. Így majd meglátjuk.
Sógornőmék is nagyon sokáig jártak dokihoz. Tényleg nem lehet könnyű.
Majd szól, hogy mi volt az AFP-n. :wink:

Puszi

Kép
bettó
 
 

 
 

Sziasztok!

Felhívtam a kezelő dokimat s azt mondta, hogy majd holnap ha megyek UH-ra elötte keressem meg, és ő meg megnézi az eredményemet. Úgy-hogy ma sem lettem okosabb, de holnapig már tudok várni.

Bettó! Hogy áll az átalakítás?
Nyugi, lesz még jó idő meglátod és jó nagyokat tudtok majd kirándulni.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Jadika
A holnap már mindjárt itt van. :wink:

Az átalakítás sajna sehogy. Az ablakos csak szept. végén tud jönni, mert nekünk nem szabvány-ablakunk van és addigra gyártják le :cry: :twisted: Így max a vakolást tudják ott kezdeni, ahol nem lesz ablakcsere. Remélem még a minuszok előtt vége lesz :?

Puszi

Kép
bettó
 
 


sziasztok!

Pilchard
:cry:

Jadika
Drukk az UH-hoz!
AFP... ikreknél úgyse értékelhető...
Sok sikert a vizsgához!

Bettó
Átalakítás... nekünk a tavalyi nyár ment erre...
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem nekünk nem lesz hosszú, bár sajna nálunk semmi sem egyszerű :cry:

Jadika nem érzed még a mocorgást. Éppen ma gondolkodtam rajta, hogy te két oldalról is kapni fogod :lol:

Szép napot!

Puszi

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Pilchard, sajnálom nagyon, hogy nem jössz többet. Minden jót nektek!

Esküvőn Szonja gyönyörű volt, bár maga a lagzi nem volt fergeteges... Én meg már éreztem tesóbébi moscorgását, és ritkán van hányingerem.

Ez most csak életjeladás, puszi mindenkinek!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Borzalmasan indult a mai napunk, el is keseredtem mert azt hittem az egész ilyen lesz. :?
Szóval reggel indultunk volna a vonathoz Hatvanba kb 1 km tettünk meg és elszakadt a trabiba a kuplung bovden. Szerencsére apum otthon volt és eljött értünk de amíg várakoztunk rá én voltam olyan ideges :evil: , közben a páromnak eszébe jutott hogy sógor nem megy Pestre vmi miatt hát szerencsénk volt mert ment :lol: , sőt a kórházig vitt!

Az AFP eredményem magas lett mint vártam 3,5 mom, de azt mondták ne foglalkozzak vele, az UH-n minden normális és úgy néz ki hogy 1 fiú és 1 lány baba van a pocimban :lol: , és még mindig nagyobbak mint kéne lenniük. A lány baba 17+5 hét helyett 18+5 hetesnek felel meg és 260g, a fiú baba 18+2 hetes és 220g. Beszéltem személyesen a kezelő dokimmal is mindent okésnak talált, úgy-hogy egy picit megnyugodtam.
09.13.-ra kaptunk genetikai tanácsadásra dőpontot, nagy nehezen, remélem ott is minden jó lesz utána megint kezelő doki.


Bettó! Át küldte Pilchard a táblázatot, mert változott a fiú név Zalánra majd a vonalzón is kijavítom.

Olyan mintha éreznék vmi mocorgást, de még nem túl intezíven.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Sajna nem küldte át a táblázatot :cry:

Örülök, hogy minden rendben volt. De hogy mutathatja idősebbnek, amikor nálatok konkrét időpont van. Vagy csak nagyobbak a babák és kész?

Manka nem készült fénykép a kis tündérkéről? Nekem is enyhe életjel van még, de már nagyon várom, hogy rugdosson. Ezt az enyhe ki életjelet néha-néha érzem és olyan rossz, hogy valamelyik nap érzem, valamelyik nap meg talán azt, de nagyon gyengét.
Manka lenne egy buta kérdésem. Elég sokat szoktam forgolódni esténként, hol egyik hol másik oldalamra, vagy a hasamra. Ugye ezzel nem tekeredhet a nyakára a köldökzsinór? Mert gondolom ilyenkor ő is változtatja a helyét. Olyan fura mert nem mindig jó neki úgy ahogy fekszem. Hol egyik oldalamon akkor bekeményedik, vagy a másikon. Próbálok óvatos lenni, nem akarom, hogy esteleg a köldökzsinórral gond legyen. Vagy túlzásba viszem az aggódást?
Hm... úgy látszik a rossz idővel a hangulatom is kissé aggódósra változott :oops:


Szép estét nektek!


Puszi

Kép
bettó
 
 


Jadika
Nem kaptatok fotót a csöppségekről? Szerintem sokkal jobb így fiú és lány:) Ti hogy szerettétek volna? Azon kívűl, hog yegészségesek, szépek és okosak legyenek? :)


Mostmár tényleg pussz

Kép
bettó
 
 


Jadika
Méretbeli eltérés... lehet mérési hiba is... vagy nagyobbak a bébik...
Nem vagyunk egyformák, ők se azok...

Bettó
Szerintem, ilyenkor még nem tekeri a nyakára... legfeljebb, mikor már nagyobb és kisebb a helye...

Megfagyok :evil:
Vendég
 


Sziasztok!


Sajna későn szóltam és már nem tudtak adni képet.
Azért, hogy nagyobbak nem aggódom, a párom is igen nagy ember meg én sem vagyok kicsi biztos ők is termetesek lesznek. Meg hát a nagypapák sem alacsonyak, az apum 193 cm.



Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Szebb napot mindenkinek!

Itt eső és hideg van... alighanem visszabújok az ágyba... :oops:
Van néhány jó könyvem...
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Megjött az afp-ém és tÖKÉLETES!
Jövöhéten megyek uh-ra.

Jadika!

Az ikreknél sosem stimmel az afp.Örülök,hogy jól vannak a babáid!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Reni gratu a jó eredményhez. :wink:
Én ma voltam túl az AFP-n és mondhatni eléggé meggincsolták a vénámat :twisted: , így hétfőn biztos a másik karomból vesznek le.
Remélem nálunk is minden rendben lesz. Utána irány az Uh. Már nagyon várom, szeretném látni a kis Manót :)

Jadika, nem semmi 193 cm. Te mennyi is vagy. Milyen nagysággal születtetek:

Laura de jó neked. Mi úgy döntöttünk, hog yamíg nem kezdik az ablakot csinálni, addig minden olyan dolgot megveszünk ami kelleni fog. Cipőtartó szekrény komód ilyesmi. No és persze nagy kedvvel nézegetek be a bababoltokba is:) Így délelőtt semiképpen sem tudunk pihenni.
Laura milyen könyveket szoktál olvasni?

Mondtam a védőnőnek, hogy tegnapelőtt akárhogy feküdtem mindig keménykedett a pocakom. Egyből mondta, hog yjött a hidegfront. Így kicsit megnyugodtam :)


Puszi szép napot mindenkinek!

Megsúgom én örülök ennek a hüvinek :oops: :)

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Te szegény!
Mért vesznek le tölled hétfön mégegyszer?
Ez a LÁnyi doki,olyan bunkó!
POnt most mondta anyukám ,hogy nálla születtem. :roll:
Neked is biztos jó lessz az eredményed! :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni
Nekem azért kell megint menni, mert a legelső véreredményemnél a pajzsmirigyműködés nagyon alulműködött, és visszahívtak szakrendelésre de előtte megint vérvétel és nyak Uh. :evil:

Mielőtt mentem az AFP-re szóltam a védőnőnek, hogy van otthon cica és kint lakik. Erre ő azt mondta, hogy majd szóljak a dokinak és megmondja mi a teendő. Szoltam Lányinak, és mit mondott, szólhattam volna amostani vérvétel előtt. Azt hittem megmarom magam. De mondtam neki, hogy hétfőn úgyis megyek, így kiegészítette a beutalót.
A férjemékhez meg az a védőnő járt ki lakásra, aki a tanácsadáson szokott lenni. Nálad volt már kint védőnő?

Kép
bettó
 
 


Laura
Most nézem, lassan te is belépsz a 16. hétbe. Mikor kell menned tanácsadásra?

Kép
bettó
 
 


Bettó, ne aggódj, még nem olyan nagy a baba, hogy a forgolódás gondot okozna. És elvileg uh-án a köldökzsinórt is nézik, bár Szonja nyakán egyszer rajta volt, de azért nem lett gond belőle. Fontosabb, hogy úgy feküdj, ahogy neked kényelmes.
Viszont azon meglepődtem, hogy már van keményedés? Mit értesz alatta pontosan? Nem fáj, csak megfeszül a poci? És megfeszül-elernyed és így tovább vagy csak megfeszül? Azért csodálkozom, mert méhösszehúzódások nem szoktak ilyenkor még lenni. Ha hirtelen mozdulok, vagy megerőltetem magam, akkor nekem egy picit belenyillal, de akkor rögtön pihi, és elmúlik.
És akkor neked toxoplazma-szűrést is csinálnak?
Szerintem írjatok Pilchardnak privit, hogy küldje el a táblit!

Képeket tettem fel a képtáramba, a www-re kell kattintani a hosszászólásomnál.

Laura, hmm... Nem tudom utoljára nekem mikor volt ilyen, hogy könyvet olvasgattam az ágyban ébredés után... De neked se lesz már sokáig :)

Gratula a jó eredményekhez! Jadika, neked drukk a vizsgához, de ne tanulj túl sokat! :wink:

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Manka
Egyszerűen ki lehet tapintani, egy dudor szerüséget, gondolom ott van a baba. Úgy szokott lezajlani, hogy pl. hanyatt fekszem, bekeményedik, megsimizem és kb. 1 perc múlva már olyan amilyennek lennie kell. És ez így megy tovább hogyha olyat gondol, bal oldalamon fekve nem jó, stb. De utána egyből megnyugszik, vagy hogyha félálomban vagyok és megfordulok, akkor el is múlik. Remélem nem valami bajra utal a jel. Bár akkor biztosan napközben is lenne ilyenés sűrűbben. Ez csak este szokott lenni. Bár érdekes, hogy tegnap este mikor még csak tvéztünk kicsit sem csinált ilyet. Inkább amikor meleg van. Így visszagondolva. Az biztos, hogy kb. 2 hét múlva megyek a szülészdokimhoz és kifaggatom, hogy mi lehet, mert sajna a körzetis nem túl segítőkész :twisted:

Kép
bettó
 
 


Manka én csak a húsvéti képet találtam meg :(

Kép
bettó
 
 


Elfelejtettem :oops:
Igen, nekem csinálnak toxoplazma-szűrést is. Muszály, mert a cicus csak odaszokott hozzánk, és akkor már kb 4-5 hetes babás lehettem és nem tagadom, simiztem rendesen.

Kép
bettó
 
 


Bettó, én keményedés alatt méhösszehúzódást értek, amit majd a szülsékor fájásnak fogunk nevezni :) szerintem ez, amit írtál, nem gond, csak helyezkedik a baba, és nekifeszül a méhnek. Kérdezd meg azért a dokid.
Ha lapozol a képtárban (a 3. oldal), ott vannak az esküvős képek.

Egyébként én is örülök a hüvinek, mégha esik is az eső, és esőben Szonjával tömegközlekedni elég nehéz, akkor is. Jobb, mintha patakokban folynak rólam a víz.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Bettó! Én úgy tudom, hogy ha már terhesség elött simogattál cicust akkor elkaptad azt a betegséget ami terhesen veszélyes lehet, és a szervezeted elkezdett ellenanyagot termelni, nálunk anyuéknál vannak macsekok én imádom őket, és bár tudom hogy hanyagolni kéne de azért néha megsimogatom őket.
Viszont van olyan ismerősöm is akit majdnem megműtöttek emiatt mert a nyakánál a mirigyek beduzzatak a cica miatt (még gyermek korábban) csak közel volt az ütőere és ezért nem lett műtét ha jól emlékszem.
Szegény sajnállak hogy ilyen rosszul viseled ezeket a vérvételeket!


Reni! Szuper hogy jó lett az AFP-d, számítottam rá hogy az enyém nem lesz jó meg a dokim is mondta!

Nektek ez a Lányi a női dokitok?

Hát ma tanultam rendesen és még tervezem, hogy fogok, ha megszületnek a babók a vasút doktorai lesznek :lol:



Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Manka!

Én miért nem tudom megnézni a képeket amiket www alatt felraktál?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Manka!

Regisztráltam és ha rákatintok azt írja ki hogy csak meghívottak tekinthetik meg, biztos vmit elbénáztam :oops: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ha a 2 éves elmúlt nevezetű mappára kattintotok, akkor az nem privát galéria, meg tudjátok nézni, és nem kell meghívó. És ott a 3. oldalon vannak az esküvős képek. Majd megpróbálom felnyitni az újszülött képeket, ha érdekel titeket, és majd szólok, ha sikerült :)

Szonja unokatesója is kórházba került a nyirokcsomói miatt, de náluk olyan beteg volt a macska, hogy rossz volt ránézni, és nem altatták el :evil: Elég felelőtlenek.
És azt nem tudjátok, van-e a toxoplazmózisnak tünete? Vagy csak ha macsesz van, akkor csinálják meg?

Pussz

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Ja én nem tudom, hogy "szakszóval" mi a keményedés, én csak azt éreztem, hogy jobban kidudorodott ott ahol éppen volt a gyerkőc és nagyon kemény lett a hasam. Majd megkérdezem a dokit.

Én valami olyasmit hallotta, hogy az előjele olyasmi mint egy kis megfázás, kb. 4 napig tartó. Nálunk az volt abaj, hogy mostanság sok cicussal nem volt dolgom, csak ezzel a kis kóborral, 4-5 hetes terhesen. Így biztosabbnak láttam, hogy megcsináltatom, főleg, hogy úgyis mennem kell vérvételre :?

Puszi

Kép
bettó
 
 


Már megint elfelejtettem :shock:

Képzeljétek, már 4-en kérdezték meg, hogy nem ikrek lesz-e véletlenűl, mert olyan nagy a hasam. Ma pl. volt egy leányzó, aki már 20 hét után volt, kis vékony alkat, mint én és nem volt nagyobb pocakja, mint nekem, sőt.

Legkésőbb 2 hét múlva kiderül, bár ikrek a családban eddig nem volt, de ez nem zárja ki.


Puszi

Kép
bettó
 
 


Manka!
Amik kékek azokat megtudtam nézni NAGYON ARANYOSAK! :lol:

Bettó! Tök jó volna ha neked is iker babáid lenének! :P

Sajna én nem tudom mi lehet a jele ennek a "macskabetegségnek". :cry:


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Igen valamilyen szempontból jó lenne, csak az a baj, hogy nagyon nehézkesen férnénk el:( Sógornőm hazaköltözésével ugrott a saját gyerekszoba. Így most próbálunk külön lakást intézni, de nem egyszerű. Azon gondolkodtunk, hog yszépen lassan a telken bővítjük a házikót, csak az a baj, hogy zártkert és hitel kizárva, így lassacskán fogjuk csinálni. Vagy lenne másik megoldás, eladjuk a telket, amire nem nagyon van érdeklődő :twisted: és barátnőmék építkezéssel foglalkoznak. Sorházi lakásokat csinálnak, egy 70 nm-es lakást 11millióért megkapnánk. No majd meglájuk, alakul valahogy:)

Puszi

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok!
Mi is februárra várjuk a második babát.
Bettó:nekem is olyan nagy hasam volt Levivel,hogy tőlem is azt kérdezték,hogy egyedül van biztos?

Kép

Kép
lecso
 
 


Szia Lecso!
Üdv közöttünk! Gyere, és írj gyakran. Látom, a nagyobbik gyerekeink közel egyidősek.

bettó, nekem is iszonyat nagy hasam volt Szonjával, és nekem és ilyeneket mondtak, mégis egy lett :lol: . Szerintem egyszerűen csak ilyen alkatok vagyunk.

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Szia Manka!

Jövök,mivel ráérek de nagyon!Július végétől táppénzen vagyok.Sajnos veszélyeztett terhes vagyok!
Pcos-ás,progeszteron elégtelenségem,magas vércukrom terhelésre.Igaz most jó diétával,de aterhelés eredménye szörnyű lett.Levivel is diétáznom kellett,csak ott a 20.hét körül nézték a vc.Így ott csak onnantól kellett "éheznem".Most időben meg lett csinálva.Tanultubk a múltkoriból + azóta derült ki a pcos-mám is.

Márciusban volt már egy terhességem,de sajnos elhalt.(5-6 hetes volt).
Most a 10.héten rózsaszínezgettem,de hála azóta semmi.A pocak és derékfájás is csak néha napján van már.

Férjnél vagyok,van már egy csepp fiam ,aki bölcsibe jár február óta.
Rólam igazából ennyit!


Ti mivel töltitek a napotokat?Engem mindennap megöl az unalom!
Egyébként borzasztó pörgős ember vagyok,de most muszéj lassan élnem az életemet.

Legyetek jók!Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Üdv közöttünk Lecsó! :P Ja és gratula a pocaklokóhoz. :lol:

Bettó! Mikor tudod meg az AFP eredményt elöbb mint UH-ra mennél?

Nekem még mndig ne nől annyiraa hasam, de szerintem alkati kérdés is, meg hát függ a magzatvíztől is. UH-n találkoztam egy 27 hetes iker kismamával ő mondta hogy szokták tőle kérdezni hogy már nem sok van hátra :lol: .
Egyre többet mocorognak a kis lurkók érzek kis kaparásokat is és néha mintha neki feszülnének a méhfalnak is, TÖK JÓ ÉRZÉS!

Na megyek tanulni mert jővőhéten vizsga! (Nagyon uncsi :cry: )


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Lecsó. Gratula a pincurhoz (mindkettőhöz) :wink:
Akkor csak mindent szépen óvatosan, bár gondolom Levi mellett kicsit nehézkes. Én személy szerint táppénzen vagyok, de a sokszor be szoktam nézni a tékába Apjukhoz. Ne unatkozzon szegény. Szerencsére a rosszidőnek köszönhetően, nem is unatkozik :wink:
Remélem, hogy az alkatom :) De hogyha kettő, az sem baj.
Adrienn, nekem két hét múlva lesz eredmény, és akkor kapom a beutalót az Uh-ra is. Sűrű lesz az a hét, de nem halasztom a következő hétre. Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok már rá.
Ne tanulj sokat, pihizzél is.
Képzeljétek, ahogy hűvösebb van, már második éjszaka, hogy nem keményedett be. Akárhogy fordulok, mindegy neki. Jajjjj rugdoshatna már. Kicsit türelmetlen vagyok :oops:

Ma volt először nálunk a védőnő. Nagyon aranyos volt neki is van egy 2 és fél éves gyerkőce. Sajna eléggé van kavarva a dolog, mert a hivatalos tanácsadáson egy 66 éves néni szokott lenni, de ő kérte, hogy 10 utcát vegyenek el tőle, mert már nem bírja, íg ykaptam ezt a leányzót. Jól elbeszélgettünk. Remélem ilyen is marad majd a kapcsolatunk :)


Pusszancs mindenkinek, nasizok egy kis gyümölcsöt :)

Kép
bettó
 
 


El is felejtettem írni, írt Krisztina e-mailt, küldi majd a táblázatot, csak most a csöppség beteg lett és nem ér rá.

Na pussz

Kép
bettó
 
 


Bettó!
Azért kérdezetm, hogy mikor tudod meg az AFP mert ha magas lenne véletlenül az eredmény utalhat iker terhességre is (A jó eredmény 0,7-2,5 mom között van nekem 3,5 lett.)
Lehet hogy még jobban is jársz egy fiatalabb védőnénivel, meg ha vmit nem értesz úgy is ott van ő is tanácsadáson és tudsz tőle is kérdezni.

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Adrienn
Igen kiváncsi vagyok az eredményre, két hét és kiderül :)
Én sokkal jobban feloldóttam ennél a leányzónál, mint a tanácsadáson. Azért csak jobban meg lehet vele beszélni a kérdéséket. Legalább is bízom benne :wink:

Kép
bettó
 
 


Nekem is fiatal védőnőm van és kicsit olyan mintha barátnők is lennénk. Ők is babát szeretnének és még abba a kórházba is jár mint én úgy-hogy nekem több mint tanácsadás a vele való találkozás.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jadika
Ez tök jó. Én nagyon sajnálom, hog yilyen ritkán fogok majd vele találkozni, de igazán úgyis január, február környékén lesz rá nagyobb szükségem, meg a szülés után és akkor már ő fog jönni.


Pussz

Kép
bettó
 
 


Mreni
Örülök, hogy jó az AFP-d... :lol:

Bettó
Vegyesen olvasok mindenfélét... most éppen egy életrajzi regényt (Mozart).
Védőnő... középkorú, nálunk még nem volt...
A jövő héten megyek a doktor bácsimhoz, majd ő ad beutalót vérvételre.
Eddig még nem volt UH-d? Akkor már kiderült volna, hogy nem csak egy babát vársz...

Lecsó
Üdv... én is PCOS vagyok... IR-rel... diétázom és szedtem a Met-et...
Én is itthon vagyok... és sokszor unom magam... ráadásul egy kis faluban élek...

Manka
Bár csak már ott tartanék, hogy ne legyen időm ilyesmire....

Jadika
Vigyázz magatokra!
Óvatosan a tanulással... okosak lesznek a csöppjeid
:lol:
Vendég
 


Laura
Volt UH természetesen, de ilyenkor még előfordulhat, hogy takarja az egyik a másikat. Amugy én úg yérzem egy lesz, csupán csak ilyen az alkatom :)
Én is sokat olvasok, vagyis amikor van időm. Pl. Szabó Magda könyveit nagyon szeretem.

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


Én is szeretek olvasni, kedvenc írómőm Vavyen Fable, nem tudom ismeritek e. Nem szépirodalmi regényeket ír, inkább krimiket , de jó a humora.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Én legutóbb az Abigélt olvastam és tök jó volt.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


:lol: Én az Abigélt kb. 2 nap alatt kivégeztem :lol: Már kiskoromban is imádtam nézni, egy antikváriumban találtam rá, és neki is estem egyből. Hogyha Apus engedné Abigél lenne a leányzó, de sajna nem magyar eredetű :cry:
Én inkább az olyan könyveket szeretem, amiben nincs túl sok feszültség. Mivel tékánk van nagyon sok filmet nézünk, így inkább kikapcsolódok velük. A másik kedvencem tőle a Für Elise (remélem jól írtam le) ez a könyv Szabó Magda gyerekkoráról szól. Nagyon jó úgy olvasni, hogy ő is debreceni és próbálom elképzelni, hogy milyen volt akkor a város :)

Puszi

Kép
bettó
 
 


Kb én is 2 nap alatt végezetm vele :lol: ,de sajna mást még nem olvastam tőle.
Én szivesebben olvasok mint filmet nézzek na persze vannak kivételek, pár sorozatnak nem tudok ellen állni (szívek szállodája, helyszínelők, nyomtalanul, dr hause, életképek) . Ja és a Csak szex és más semmi az egyik egyik kedvenc filmem.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok! Mizújs hogy vagytok és hol vagytok?
Engem elszomórít ez az idő,(na meg a tanulni valóm).




Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Szióka!

Jadika, én is jobban szeretek olvasni, csak nekem kötelességem tudni a filmek tartalmát. Bár van olyan is amit semmi pénzért nem néznék meg. Pl. horror. Na azt már nem
Én nagyon jól vagyok ebben a hüvi időben. Sokkal jobban érzem magam, mint a melegben.
Hi-hi én ma csavarogtam egy csomót. Érzem is hogy fáradtabb vagyok. Már nagyon várom, hogy a pihe-puha ágyikóban legyek. Vettünk új ágyneműt, és nagyon imádom. :oops: :)
Ne vidd túlzásba a tanulást komolyan!!!

Puszi

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: