Új privát üzeneted érkezett!

Amica, nálunk tegnap este ótaKép Közel 20 cm-nyi esett le reggelre. Szegény férjem lapátolhatott egy kellemeset, mielőtt elvitte a nagyokat suliba.
Én meg itthon tartottam az ovist, hogy a "még nem ovis"Kép-sal hógolyózzanak. Így esély van arra, hogy kellően kifárad mindenki és aludhatunk (együttKép) délben.

Potter, üdv közöttünkKép

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a jó eredményekhez. Kép
Hali hó Kép minden újnak. Ági, én is a MÁV-ban fogok szülni, csak jókat tudok mondanim, mert ez nár a második lesz.
Annyira szégyenlem magam, reggel idegbeteg módon ordibáltam a kislányomma, mert már 1/2 6-kor felkelt és azt akarta, hogy én simizzem a hátát, ne az apja.Kép Úgy utálom, hogy ilyen hulla vagyok ettől a szar gyomorfájástól, és egyszerűen nem bírom kipihenni magam. Mikor lesz már vége. Nem is gondoltam, hogy gyerek mellet ennyire szörnyű lesz a terhesség. Legalább is az eleje. Kép
Olyan gyenge vagyok, hogy mikor hozom el a gyereket a bölcsiből, nem bírok arra a rohadt magasépítésű villamosra felszállni. Szó szerint úgy húzom fel magam. Annyira utálom ezt. Kép
Elnézést ezért a negatív hangvételű hozzászólásért, de ezt csak ti érthetitek meg. A páromnak is mondom, hogy kész vagyok, de látom rajta, hogy nem is tudja elképzelni milyen egy több napja tartó gyomorfájással együtt élni. Kép Pihenni szeretnék!

Tényleg bocsi.
További szép napot!
Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Kitartást Kanyin!
Tényleg nehezebb már egy kicsi mellett, de használd ki az időt míg bölcsiben van a gyerkőc!
Én napok óta egyedül vagyok. A férjem távol a héten. Itt a kettő, viszem őket reggel az oviba hozom is a nagyot, de csak együtt mehetünk mindig, mert a kicsi még nem ovis és itthon van velem...egyebek...

Verus, mi is jót havazunk délután! Most nincs időm pihenni, remélem alszotok!!!!!Kép

Potter Ági!
Folsavat napi egyet kell szedni? Meddig? Előzőeknél szedtem elevitet, most nem tudom mi lesz még, de van itthon folsavam 3mg-os.
Ha erre járszKép, köszönöm!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 

 
 

Sziasztok!

Rita vagyok Göd-rol. Szeretnek csatlakozni hozzatok. Kép Van egy 12+6 napos pocaklakom es van egy 17 honapos kislanyom Lili. Pocaklakom junius 2-re van kiirva, de biztos vagyok benne, hogy majus 28-a korul meglesz. Nekem rovidebb, napra pontos 25 napos ciklusom van es Lilivel is julius 2-re voltam kiirva, de junius 26-an szuletett. Aktív tagja vagyok a 2004 nyari kisbabak topic-janak is. Kép
Nem regota olvaslak benneteket, ugyhogy nagyjabol kepben vagyok ki kicsoda. Kép
Engem se kerultek el az emlyegesek es hanyasok, igaz nem voltak olyan erosek mint Lilivel, de azert eleg ramatyul ereztem magam es ez nehez volt Lili mellett. Most mar kezdek jol lenni. Meg neha egy picit emelygek, de kezd visszaterni az etvagyam. Kép

Edit: Nekem is nagyon fajt allandoan a gyomrom, de en ugy jatszottam a lanyommal, hogy vizszintesbe fekudtem vagy kint voltunk sokat a levegon. Ez mindig hatott.

2 kep a lanyomrol:
Kép
Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Sziasztok!

Rita nagyon aranyos a kislányod és üdvözlöm a többi kismamát is!
Jó, hogy egyre többen vagyunk. Ezek szerint május-június környékén nem lesznek üresek a szülőszobák:-)

Mindenkinek szép napot és vigyázzatok magatokra a hóesésben és hidegben!
Kari
kari
 
 


Sziasztok!
Amica, én is Ági vagyok (igaz nem Potter), de azért remélem az én válaszom is segít. Szóval folsavból elég napi egyet szedni. Igaz, nekem 5 mg-s van, de ebből is 1 a napi adag! Én most mást nem is szedek...
Doren, én kaptam rendes UH-leletet, amin ugye rajta volt, hogy mekkora a nyaki redője, a többin kívül.
Rita, én is hasonló gyereket szeretnék: kék szem, szőke haj. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szia Ex.Ági!
Köszönöm!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!

Rita, nagyon cuki a kiscsajszi, nem tudom mit eszik, de a milánóitól mi is így szoktunk kinézni.
Sajnos nekem sehogy nem jó. Reggel fél hatos keléstől kész vagyok. Míg be metrózok, buszozok a munkahelyemre a tömegbe leszakad a derekam, és közben megy a gyomorfájás.Du. detto, plussz még megyek a csajsziért, megint BKV. Aztán otthon mosogatás, rendrakás, mosás, vacsora, fürdetés.Gondolom ez ismerős.(A párom ráadásul másnaponta focizni jár és csak 9 körül jön haza.) Aztán 8-kor megy aludni, akkor van csak nyugi.
Amicának is köszi, de amikor Ina a bölcsiben van én dologzom. Már sokszor azon gondolkodom, hogy lefekszem a számítógépasztal alá és ott horpasztok egyet. Kép Szerintem észre sem vennék. Kép
Most még ráadásul elkezdett fájni a torkom és egyéb megfázásos tüneteim is vannak. Úgyhogy nem is írok többet, nehogy elkapjátok. Kép Kezdek nagyon negatí lenni. Pedig nem vagyok ám ilyen. Na majd öt hét múlva, már tisztára happy leszek, meg minden.

Jóccakát mindenkinek.

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!

Rita, gratulálok "mindkét" gyermekhez! Kép

Kanyin, hát, Neked tényleg nem lehet könnyű. Ha ilyen sz..rul vagy, miért nem íratod ki inkább magad egy kis időre? Biztos, hogy szükséged lenne a pihenésre! Szerintem, ez lenne a legjobb, amit tehetnél!

Hello
hello
 
 


Kanyin, pihenj nagyot ha tudsz!
Talán hamarosan jobb lesz majd, bár nem vagyok képben pontosan hány hetes vagy.

Jó éjt, sziasztok!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok,
én 5-6 hetes terhes vagyok, vasárnap óta tudom, beszéltem a nőgyógyásszal, hétfőn megyek. az a kérdésem, hogy a pozitív teszten kívűl semmilyen tünetem nincs: a kezdeti mellfeszülés is elmúlt, nincs hányingerem, a hasam se görcsöl, amióta magne b 6-ot szedek. (a nőgyógyász mondta, hogy szedjem.) szerintetek ez nem gáz? kicsit (de csak kicsit) parázom, hogy amikor megyk az orvoshoz mindent rendben talál e majd???
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
Milyen sokan lettünk mióta nem írtamKépMindig olvaslak benneteket csak este mire idejutok már leragad a szemem.Képzeljétek úgy érzem de persze nem szeretném elkiabálni mintha kb 3 napja viselhetőbb lenne a hányingeremNem mondom hogy nincs de talán eg yhajszálnyit javultKépViszont állandóan eszem és ez nagyon gáz...
Ma voltam dokinál azt mondta 9-10 hetes vagyok 2 hét múlvára már megkaptam a beutalót az UH-ra remélem nem lesz semmi gond.....mindig aggódom előtte
Kerekpocak!
Szerntem ne aggódj nem jelent semmit, hogy jelenlefg nincs tünetet majd beindul ha akar ha meg nem örülj nekiKépBiztosan minden rendben lesz!!!
Rita!
Tündéri a kislányod nagyon édesKép
Majd én is megpróálok feltenni zsófiról képet de még nem jutottam el odáig.
Jó éjt mindenkinek pihenjetek amennyit csak lehet!!!
Kriszti
babszem27
 
 


Szép estét!
Kerekpocak, ne aggódj! Én most vagyok 12 hetes és 3 napos, tegnap voltam nyaki redő szűrésen, babócával semmi gond. A lényeg, amiért mindezt leírtam: mióta tudom, hogy babóca van nekünk, semmi problémám nem volt, se mellfeszülés, se hányinger. Egyedül fáradékony voltam az elején, de ez totál természetes-ahogy a többi is. Kép De ha nincs, az sem baj.
(Megjegyzem, hogy keddről szerdára alig aludtam valamit, mert én is izgultam, hogy mi lehet babócával.)
Lányok (asszonyok), ma megkaptam a szülinapi és karácsonyi ajándékomat a férjemtől. Szupi rádiós mp3 lejátszó. Nekem tetszik. És ma megcsináltattam az új szemüvegemet is, nem ártott beújítani, a mostani keretem kb. 7 éves. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Köszi a felvételemet, lányok! Kép

Amica,
szerintem olyan mennyiség nincs, hogy kell, csak ha a dokid mondja. Egyébként 0.5-0.8 mg fedezi a napi folsav szükségletet (tankönyvi adat), szóval a napi 3 mg-mal tuti jó vagy. Kép Én Elevitet szedtem a 3. hó végéig, de nemtom abban mennyi volt...gondolom vagy 10 napi adag. Kép

Hello Betti73-Betti! Kép
Hogy van a legalsó hurkád? Kép

Kerekpoc,
nekem sem volt semmi tünetem a mellfeszülésen kívül a 12-13. hétig, ne aggódj. Most is csak az van, hogy kezdi kinőni a méhem a kismedencémetet. Kép A tünetek és a tények közt nem sok az összefüggés. Kép

Kanyin,
szia. Kép Kicsit visszaolvastam. Nemcsak a kórház, de a dokink is ugyanaz. Kép Az 1. bébit is nála szülted? Nálam az 5. héten még petezsákot sem látott. Sajnálom, hogy vackul vagy. Nem akarsz otthon pihenni egy kicsit?
potter_76
 
 


OFF
Szia, Kanyin-Edit! Tök véletlenül olvastam bele ebbe a topikba és megláttam, hogy téged ismerlek! (nem tudom, emlékszel-e rám, de remélem, igen: én akkor vártam Vilkát, mikor te Edinát) Persze, végig is olvastalak hirtelen, gratulálok a babához! Edina pedig nagyon szép nagylány lett! És láttam, hogy ugyanazon a pénteken voltál a dokinknál, mint én - nem tudom, arcról megismertük volna-e egymást? - úgyhogy kis híján össze is futottunk Kép Én (sajna) nem várok új babát, csak az éves vizsgálatra mentem, de nagyon irigykedtem a pocakosokra (nem kifejezetten az émelygésért, persze Kép) Itt laktok még, közel hozzánk? Írj mélt, ha gondolod: neth@index.hu!

ON

Minden babavárónak a legjobbakat kívánom Kép

Márti
márti
 
 


Jó reggelt Lányok!

Ági (Potter)!

Legalsó horkám jól van. Ma reggel kicsit laposabbnak tűntem, mert két napja kevesebb kaja csúszik le és rókakoma nem bír hanyagolni. Kép Ma reggel is kétszer futottam. Kép Előnye, hogy még egy grammot sem híztam, pedig nem vagyok sovány. A természet tudja, hogy vannak tartalékaim. Kép Már csak egy hét az UH-ig. Nagyon izgulok. Kép

Betti
11+0 (12+1)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Most már bejelentkezem hozzátok. Eddig a Babaprojekt előtt topikot laktam. Ma vagyok 6 hetes. Tegnap voltam UH-na ahol már láttam dobogni a Babám szívét. Kép Nagyon izgultam, hogy minden rendben legyen, mert júniusban már volt egy vetélésem az 5-6 héten.

Kerekpocak
Rókakoma eddig engem sem látogatott igazán. Az étvágyam kitűnő, semmi probléma vele. Kép És a mellfeszülés is hullámzó, hol nagyon, máskor meg szinte nem is érzem. Ne aggódj.

Mindenkinek problémamentes babavárást kívánok.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Olyan cukik vagytok, köszönöm a kedves szavakat. Már én is gondolkodtam a kiiratáson, de mivel most jöttem vissza dologzni, és a bölcsi elején a lányom állandóan beteg volt, már nincs pofám hozzá.
Egyébként ma egész jól vagyok! Kép
Ági/Potter, igen az elsőt is nála szültem.Nagyon kedvelem őt, és nem is engednék mást hozzámnyúlni. Annyira jó köztünk az összhang, hogy egy rákszűrést meg sem érzek. Kép Minden dokinál (előtte) izgultam vizsgálat előtt, nála végig beszélgetjük az egészet és észre sem veszem. Először kicsit furcsa volt, hogy ilyen fiatal, de abszolút kiérdemelte a bizalmamat. Szülés után csodálkoztak a szobatársaim, hogy minden nap meglátogat. Pedig nem voltam kivételezett. Õ így szokta. Csak jókat tudok róla mondani. Kérdezz, ha bármi érdekel vele kapcsolatban. Te most hány hetes vagy? Ja, egyébként a mensim alapján én 6-7 hetes terhes lettem volna a vizsgálatkor, de tudom, hogy sokkal később volt a megtermékenyülés, és ezért számoltunk csak 5 hetesnek.

Márti!
Emlékszem rád, még találkoztunk az egyik felkészítő előadáson is. Van egy kisfiad is talán Ármin (de erre nem merek megesküdni). Szeretnél még babát? Igen még mindig a Ecseri úthoz közel lakunk. Majd írok mailt.
Na lassan befejezem, mert dolgozni is kéne, de nem sok kedvem van.

További szép napot

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok Kismamák!

Hű, de jó, hogy már ennyien vagyunk! Nem tudom, miért van, de így Veletek, Titeket olvasva könnyebben viselem a sohavégetnemérő-éjjelnappaltartó-torokmardosó émelygést! Igaz Tarhonyapu nagyon figyelmes és megértő (továbbra is, remélem, még sokáig bírja).

Exedus Kép
Gratulálok az eredményekhez, ugye nem izgultál nagyon? Nálatok bent lehetett az Apuka?

Kanyin Kép
Kitartás! A munkahelyemre nekem is 1 óra az út, a metróra csak felpréselni tudom magam, ezután jön a 4-6-os villamos, amit gondolom, nem kell bemutatni, majd még 1 busz, aminél kb. a 3.-ra lehet csak fölférni. Még akkor sem tudná átadni senki a helyét, ha akarná. Vagy ha látszana valami a hasamból... Kép Egyébként tényleg nagyon gáz, hogy az elején van a legrosszabbul az ember és akkor kell a legjobban helyt állnia, mert a külvilág számára Te is csak egy vagy a szürke embermasszából. Fel a fejjel! Még a jó öreg karácsony is előttünk van! Kép

VOLTUNK TEGNAP 12 HETES UH-N!!! Kép Kép
Minden ok, Tarhonya (már lassan nem lesz képem így hívni, mert már kész, kezes-lábas emberke)
Ülőmagasság: 617 mm, BPD (fejecske) 24 mm lábacska 9 mm.
A tarkóredő 1,7. Kicsit megijedtem, mert látom, hogy akiknél már megvolt a mérés, ott mindenhol alacsonyabb volt. Állítólag 3 alatt normális. :/

Az UH-n látszott, hogy kezdi "döngetni a falakat", mostmár nem tud olyan vígan faltól falig úszkálni, úgyhogy megkezdte a lakásbővítő hadműveletét. Hihetetlen, de nov. 3-án még csak 2,5 cm volt, most pedig már 6,17!! Kép (azaz heti átlag 1,2 cm-t nőtt)
Lányok! Annyira aranyos volt, hogy nem tudok betelni vele. Látszott a 2 kis keze, amit a feje (szeme) elé tartott, mintha meg lenne sértődve, dobogott a pici szive... már megint bőgni fogok... Kép
tarhonyanya
 
 


Szia Tarhonyanya!
Nem izgultam a vizsgálat alatt, csak előtte este, hogy minden rendben legyen. De ahogy megláttam, meg amikor láttam, ahogy dobog a szíve, minden kétségem elszállt. Kép
Na most akkor én mit mondjak: okt. 10-én még csak 5,3 mm volt, most szerdán meg 60 mm, tehát 12X nagyobb lett (kb.) Kép
Hát a miénknek még lehet helye, mert nagyon nem akart úgy mozogni, ahogy kellett volna, egyszer be is kellett nyomni a pocimat, hogy úgy ússzon, ahogy mi szeretnénk. Tök poén volt látni, ahogy befele lett egy dudor. Kép (Jó, tudom, hogy hülyeség, de első babásnak minden vicc új.)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Én is első babás vagyok! Kép És nekem is minden új és meglepő! Tegnap is annyira rácsodlákoztam a képre: OTT EGY IGAZI EMBERKE!!! AZ ÉN HASAMBAN!!!
Pedig én is felvilágosult nőci vagyok, meg minden... Kép
tarhonyanya
 
 


Sziasztok!

Tarhonyanya, most esett le, hogy miért hivod Tarhonyának Kép. JÓÓÓ!
Engem is ez bosszant, hogy senki nem látja rajtad, hogy épp halni készülsz, mikor már látják, addigra meg sokkal jobban vagy. Kép Tényleg hasonlóak a BKV-s tapasztalataink, szintén metró, imádom az emberek leheletét érezni reggel.... Aztán 78-as busz, mikor nem voltam terhes még röhögőgörcsöt is kaptam sokszor, hogy be kellett húzni a hasamat, mellemet, valahogy bepréselődjek. Most nem tartom annyira mulatságosnak a dolgot.
Az UH az egyik legklasszabb dolog a világon. Emlékszem az első babánál szintén ennyire fájt a gyomrom, de nem akartam elhinni, hogy ez a terhességtől van így elmentem hasiUH-ra. Nem találtak semmi, viszont tudták, hogy babát várok és a UH-s doki (nem nőgygógyász) megállította nekem a képet úgy hogy lássam a babát. Emlékszem én is elsírtam magam, mert ez egy váratlan "találkozás" volt és nagyon meghatott. KépTényleg hihetelen, hogy ilyen kicsik és már kész emberkék. Már nagyon várom a jövő pénteket, hogy láthassam végre. Remélem minden rendben lesz. De még egy hét. Kép

Kép
Kép
kanyin
 
 


Szia Kanyin!
Örülök, hogy ma kicsit vidámabb vagy!
Engem majdnem lenyomtak a villamossról gyerekkel + láthatóan terhesenKép
Na de mi nem Pesten lakunk, itthon sem jobb ám sokkal a helyzet emiatt rengeteget gyaloglokKép

Üdv a sok babáját már látott kismamának! Én is csak hétfőn készülök az első dokilátásra.6+1

A megint megjöttben is van két új zebrás, Giling, Noémi gyertek!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!

Tarhonyanya:
Én is úgy tudom, hogy a tarkóredö vizsgálat akkor jó, ha 3 alatt van. Tehát a tied jó.Én is ennyire meglepödtem amikor szembesültem a baby-vel a hasamban.Tök jó volt látni, hogy milyen emberi formája van. A párom is látta és csak vigyorgot a háttérben.
Az enyém 1,4 volt.Azt mondta a doki, hogy normális.

Jövö héten szerdán megyünk újra vissza a dokihoz, és azt hiszem már el fog küldeni AFP-s vizsgálatra is.

Más: Van aki Bp-en a Schöpf-i be fog szülni májusban?

Puszika mindenkinek
Ancsa

KépKép
pannamari
 
 


Mindjárt hétvége!
Kitartást dolgozósok, émelygősök!
Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Üdv!
Tarhonyanya, azt elfelejtettem írni, hogy sejtelmem sincs, hogy apuka bejöhetett volna-e, mivel az enyém délelőtt 7-től du. 5-6-ig dolgozik, és eddig nem volt velem egyszer sem. Igazából nem is hiányzik, majd ha jövőre megyünk 4D-re, akkor majd úgyis jön, és láthatja mocorogni babócát. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Egy ismerős lány nemrég szült, mindennap a 4es 6os villamossal járt, és 2 kezén meg tudja számolni, hányor adták át neki a helyet. Szóval ne bosszankodjatok, hogy még nem látszik rajtatok. Kép

Kanyin,
én nem hozzá jártam eddig szűrésre, eddig én sem éreztem, de a 12. hetes kontrollon vette le a cuccot, és majnem leugrottam az asztalról. Kép Terhesen hiperkellemetlen. Kép Bár ezt mondta előtte. Amúgy szimpi, én szeretem a velem egyidőseket, könnyebb egymásra hangolódni.

Egyébként ma van a "Ne vásárolj semmit"-nap. Kép
potter_76
 
 


ja, amúgy 14+6 vagyok.
potter_76
 
 


Potter, ezért nekem nagyon jó, mert én pont ez év elején voltam rákszűrésen, és ezt elfogadják. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jaj, hát most látom csak (egész nap ezt lestem), hogy lejárt a munkaidőm!! Kép
Mindenkinek jó 7végét és vigyázzatok magatokra! Szívjatok friss levegőt, hányjatok keveset, és szeressétek az Apukákat, mert biztos nagyon elhanyagoltnak érzik mostanában magukat... Kép

Üdv,
T.
tarhonyanya
 
 


Ági (Potter)!

Milyen nap van ma? Kép

Nekem a múlt héten csinálta a doki a rákszűrést, és semmit sem éreztem. Az én dokim is fiatal és alacsony, vékonyka, de nagyon szimpi.

Betti
betti73
 
 


Betti,
most hallottam a rádióban...vmi Tudatos Vásárlók Társasága hirdette meg. Hogy felhívja a figyelmet arra, hogy legalább ma ne vegyünk semmit, amire nincs szükségünk. Nekem úgyis elfogyott a pénzem, én tartom a mi napot. Kép

Betti, csak nem K.Z. a monogrammja a dokidnak????Po
potter_76
 
 


Ági!

Nekem sincs pénzem! Kép Kép

Pontosan az a monogramja! Ismered esetleg? Tudsz róla valamit?

Betti
betti73
 
 


Betti,
a Zolikaaaaa??????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ismerem. KépKépKép
Marha kicsi ez a világ. Kép
Eggyel fölöttem járt az egyetemen, Pécsen. Ugyanabban a koliban laktunk, ugyanabban a tanulóban tanultunk. KépKépKép
Mindig csodáltam, hogy vizsgaidőszakban odaragasztja a fenekét a székhez reggel, és este áll csak fel a könyv mellől. Kép Én erre képtelen voltam, mindig rohangálnom kellett. Kép A régi szép idők! Kép Szerintem egy kezén meg tudná számolni, hogy hányszor nem kapott 5-öst.
Szobatársam és nagyon jó barátosném tartja vele a kapcsolatot, meg egy másik kolis lánnyal, aki abban a kórházban anesztes. Õ mondta Zolikáról, hogy tök jó orvos minden szempontból, és nagyon szeretik a páciensei. Kép Amennyit én láttam belőle a tanulóban, valszeg szakmailag is a toppon van. Egyébként személyesen nem igazán ismerem, csak köszönő viszonyban vagyunk, mondjuk láttam itt Bpen vagy 2x, mert közel melózom hozzá. Szerintem jól jártál. Kép
potter_76
 
 


Ági! Kép

Sejtettem, hogy max. velem egyidős! Ezek szerint kicsit fiatalabb. Szerintem nagyon alapos és odafigyel a betegre, mindent elmond. Volt már szerencsém néhány öreg rókához, de azok a markukat tartották csak. Péterfyben dolgozik egyébként. A kórházat nem ismerem, de, ha jó az orvos akkor nagy gond nem lehet.

Köszi nagyon!!! Kép Megnyugodtam. Kép

Majd csacsogunk még a jövő héten.

Megyek haza! Jön a párocskám értem. Kép

Puszi
Betti

Betti
betti73
 
 


Sziasztok,
nekem aztért nincsenek méreteim a babáról, mert magánban járok a dokihoz, ott van uh gépe. És az az igazság, hogy mikor megláttam megint a képernyőn, mindenről megfeledkeztem, csak annyit kérdezgettem állandóan, hogy ugye minden rendben, ugye megvan mindene, ugye megfelel a korának, stb. És az egész mozizás után is még olyan izgatott állapotban voltam, hogy minden kérdésemet elfelejtettem. Aztán itthon dühöngtem. Legközelebb tuti felírom egy papírra, amit tudni szeretnék. Kaptunk három uh képet, és a férjem is bejöhetett. Õ most látta előszőr "élőben" Kép

Na, a BKV-zásról nekem is megvannak a tapasztalataim. Utolsó hetekben, már minden másnap jártam CTG-re, teljesen tömött villamoson, alig értem el a felső kapaszkodót, és senki nem adta át a helyet. Nem a fáradság miatt - bár abban az időben, mivel nagyon be is vizesedtem, esküszöm egy idősebb ember is lehagyott a gyaloglásban -, inkább mindig attól rettegtem, hogy hirtelen indul, ill. áll meg a villamos, és ránt egyet.

Mennem kell, lejárt a muffinom sülési ideje...

Jó éjt mindenkinek,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok,

Doren, Te is éjszaka sütsz?Kép Én is épp azt akartam írni, hogy nagy pocakosnak sem szokás átadni a helyet.

Szia Rita, helyes kislányod van. ÉS micsoda kék szemek!!

Potter, én akkor az anti-vásárló voltam aznap. Ui. akkor vittem vissza a fiam 2 napos méregdrága bakancsát, mert beázott. Ill. a szeptember elején vásárolt hátizsákját.Kép

(P)Ancsa, én 93.-ban szültem ott. Akkor (még) elég riasztó volt ott minden. Most milyen a hely?

Én megvettem a "Hol jó szülni"-t. Ui. 2 éve költöztünk el Bp.-ről, Pécs mellé, és nem ismertem egyik kórházat sem, Bp.-re meg nem akarok visszajárni. Végül a netes fórumok és a könyvben olvasottak hatására a Megyei kh.-at választottuk, és ott kerestem dokit. Hétfőn megyek hozzá, eddig csak jót hallottam/olvastam róla. Azért bízom benne, hogy velem is rendes leszKép

Tegnap a 8 éves Karink eltörte a kezét.Kép Tesi órán..Szerdán megyünk vissza kontrollra, mert el is mozdult a 3-as ujja, azt akarja az orvos megint megnézni. Hja, nagycsaládban nincs unalom...

Jó hétvégét mindenkinek:
Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!
Verus, szerintem nem fogsz csalódni. Azért a megyei kórházak nem szoktak rosszak lenni. Kép Én itt Szegeden nagy valószínűséggel Női Klinikás leszek, habár a doki, akihez küldtek, elég gyorsan "kidobott" a rendelőből szerdán...majd még meglátom, végül is van még idő! Kép
Tömegközlekedés: nekem szerencsém van, mert a ház mellett van a busz és a troli végállomása is. Kép Így mindig van hely, de én vagyok olyan szemét, hogy akárki is száll fel, nem adom át a helyet, vagy csak nagyon ritkán. Ha minket is lesz*rnak magasról, mi is megtehetjük, nem? Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ági, én is úgy gondolom, hogy bmi okból kifolyólag nem Ok-s a doki, akkor váltok. Nem leszek szívbajos én semKép Tul.képpen a szempontom az volt, hogy az újszülött részlege legyen "bababarát" és anyukabarát. Kép

Kép
verus
 
 


Verus, hát konkrét tapasztalatim nincsenek. Kép Viszont a betegségem miatt ez tűnik a jobbnak, itt jobbak a szakemberek.
Azt nem tudom, hogy mennyire anya és bababarátok, de gondolom egy NÕI klinika csak nem lehet ezek ellen, habár tény, hogy elég szigorű szabályok vannak...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


sziasztok
én is most lettem babás 5 hetes vagyok vagyis holnaptól.eddig a megint megjöttbe voltam benéznék hozzátok ha lehet,
gili
gilingalang
 
 


Szia gili!
Itt mindent lehet, benézni meg főleg!
Üdv közöttünk.
Ági (12+6)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szia GilingKép
Már hívtalak! Én is megint m.

Sziasztok! Nálunk hatalmas a hó, szakad most is!Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!
Nálunk Pesten sajnos nem esik csak az eső....Kép
Viszont márúgy eltölt a karácsonyi hangulat elkezdtem a lakás díszítését ablakra üvegfestés stb.. olyan jó látni, hogy zsófi örül nekiKépMa voltam karácsonyi vásárlókörúton hát úgy érzem ez most nekem nem való másfél órát bírtam aztán hulla és ideges lettem és nem is vettem semmit..lehet hogy marad az ajándékkészítés...Kép
Szia Giling!
Gratulálok a babádhoz!Hogy viseled az áldott állapotot?
Én talán mintha picit jobban lennék bár tegnap sikarült kétszer hánynom de mégis mintha jobb lenne.Ti hogy vagytok?
Kriszti
babszem27
 
 


Üdv!
Nálunk is eső esik és nagyon fúj a szél. Kép Én már várom a havacskát!
Mi már túléltük a karácsonyi bevásárlást, már csak a nagyszüleimnek és a keresztszüleimnek kell valamit venni, az unokatesóimnak Tescos bevásárló utalványt veszünk, azt vesznek rajta, amit akarnak. Kicsit snassz, de ez van. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


sziasztok,
múlt héten lett pozitív a teszt, holnap megyek dokihoz a párommal. nagyon kíváncsi vagyok a babócára, hogy minden rendben van e vele. a dokinak van uh-ja, tehát látni is fogjuk (ha mi nem is..)- remélem. ti nem vagytok iszonyú idegbetegek néha? én sokszor úgy érzem vörös köd ereszkedik elmémre.. ez egyelőre az egyetlen tünetem, szerencsére más nincs-még..
kerekpocak
 
 


Minket is elkapott a karácsonyi készülődésKép Igaz, itt is az eső esik..De csináltunk adventi koszorút, ajtó- és ablakdíszt. A férjem kipróbált egy új sajtos pogi receptet, beváltKép, ez lesz a sós sütink karácsonykor. Ja, és csináltam egy isteni forralt bort is, én csak egy kis pohárral ittam, de most jól esettKép

Üdv GilingKép

Amica Te merre laksz? A hóesésből Ny.-Mo.-ra tippelek..

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!
Verus, igen, SopronKép
Szép álmokat!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!
Gratulálok az újaknak.
Végre itt is esik a hó. Nagyon örülnek a gyerekek, csináltunk hóembert is. Mi is elkezdtük a karácsonyi készülődést. Jó, hogy már a gyerekek is sokat segítenek. Egyébként nem is győzném. Nagyon fáradt vagyok, egész nam émelygek és fázom. Bár itt Finno.-ban ez nem csoda.
Úgy irigyellek titeket, hogy már láttátok a pocaklakótokat. Én csak pénteken megyek a védőnőhöz. Orvos és ultrahang nem tudom mikor lesz. Renátát itt szültem és csak egyszer voltam UH-on.
Üdv
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 


Sziasztok!
Esztianyó, és nem volt rossz, hogy csak egyszer láttad??? Én azt gondoltam, hogy azon a tájékon már kicsit fejlettebbek ezen a téren.
Ugye itt min. 4 UH a kötelező, és ennek segítségével próbálnak kiszűrni egy csomó rendellenességet. Érdekes...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: