Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok
A rosszulétek engem elkerülte, most is meg az elöző babánál is, de állítólag a citromos ásványvíz segít (hátha valakinek bejön)
éhségrohamaim vannak, de menetrend szerint hajnal 4-körül, de akkor meg annyira álmos vagyok, hogy lusta vagyok kimenni enni.

Szonibaba
az alvás nálunk is ugyan így van :-)
nálatok mennyi idős a gyerkőc?

Ti a hízással hogy álltok?
Az első babánál a 12. hétig 5 kg híztam
most meg még semmit, pedig mindent ugyan úgy csinálok és a 12. hetet betöltöttem

Nicika
a táblát felteszed? köszike
most visszakerestem, de valahogy elkerülte a figyelmemet

szép napot mindenkinek
tigi
 
 


Sziasztok! az én dokim azt mondta hogy havi 1 kg-nál többet ne hízzak.a súlyom nem változott de a hasam kerülete igen 4 cm-el több!Drukkoljatok 15.00-ra megyek a dokihoz remélem lesz szívhang.hétfőn megírom a fejleményeket!
tunka
 
 


Sziasztok.az én dokim azt mondta hogy havi 1 kg-nál többet ne hízzak. a hasam kerülete 4 cm-t nőtt.délután megyek az orvoshoz drukkoljatok hogy legyen szívhang.annyira izgulok.
tunka
 
 

 
 

sziasztok

platipus:
még csak vérvétel volt, és az alapján mondta a doki, hogy kettő van, kedden lesz az első uh....
kicsit izgulok, fáj a hasam, a derekam,a fejem, néha szédülök, meg hányinger, jaa meg sokat kell pisilni járniKép

mindenkinek kellemes pocosságotKép

üdv..moncsi+2
moncsi_2
 
 


Szioka

amúgy köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást. arik vagytok...

moncsi+2
moncsi_2
 
 


Sziasztok!

Én eddig 2 kg-t híztam, és nekem nem a pocim nő, hanem a fenekem. Ez is normális?!:

Szonibaba
Mivel a másik baba nagyon kicsi, ezért még nem is volt szívhang. Nem is tudom mi lenne jobb: ha felszívódna, vagy ha megmaradna. Ha megmarad, akkor meg nagyon kicsi a hetek számához, meg a másik babához képest. A másik baba teljesen normális méretű. Megőrülök, hogy mindig van miért aggódni.

Nicika
Köszi a megerősítést, valahol én is ebben reménykedtem.

Moncsi
Ne izgulj, minden rendben lesz, ezek mind jó előjelek.
platipus
 
 


sziasztok!

Kedden délben addig ültem a PC előtt, míg majdnem elfelejtettem elmenni a gondozóba....Az utolsó pillanatban értem oda... a táppénzes papíromat kellett csak elkérnem...

tegnap strandoltam.... olyan jól esett....


Üdv az Újaknak....
lettymama
 
 


Na itt az új tábla! Már vannak közülünk akik betöltötték a 12. hetet! Gratula kismamik!

http://gportal.hu/picview.php?prt=119027&gid=430766&index=7

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Tigi!
Szonjám 10 hónapos. Az a furi, hogy az éjjeli szopira kb. 3 hónapja szokott rá. Előtte végigaludta az éjszakát, csak a cumi kiesések miatt ébredt föl, de akkor viszont 6-8-szor. Rémes volt, mert akkor még nem tudta visszatenni magának félálomban. Mostmár szerencsére megy Neki. Nálatok mi a helyzet?

Platipus!
Akkor, ha ennyivel kisebb és a doki is azt mondta, biztos nem marad meg (na meg a szívhang)
Kép De fel a fejjel, ott van a másik gyönyörűség a pocidban, épen, egészségesen, vele törődj!!

Neveken már gondolkozott vki? Melyik utónév könyv a legjobb sztetek? Első babámnál kölcsönbe kaptuk azt a barna fajtát, ami a legismertebb, nem jut eszembe a szerző, de az már olyan régi kiadás egy csomó olyan név nem volt benne, amiről tudom, hogy lézetik. Mi addig akarjuk kiválasztani a nevét, amíg még nem tudjuk, hogy fiú lesz vagy lány, mert sztünk az olyan jó, hogy tudja, hogy mi lett volna a neve, ha ellenkező nemű lett volna. Szonjánál is így volt. MOndjuk lánynévben 2 volt esélyes, aztán a szülőszobán döntöttünk, de most lehet, hogy a tavalyi név helyett keresünk egy másikat, elvégre az Szona tartalék neve volt, nemigaz?

Tunka!
Mi volt a dokinál? Mesélj!

Megint hosszúra sikeredtem, bocsika:
MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja, még azt akartam mondani, hogy most teljesen más kajákat kívánok, mint Szonjával, sztetek van összefüggés a baba neme és a kívánt ételek között vagy ez is csak egy buta néphiedelem?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok! Bocsika előre, hogy csak magammal foglalkozom, de egy kis ijedtség adódott nálunk. Késő délután barna foltot találtam a bugyiban, mikor a WC-re mentemKép Nagy ijedtség, mit csináljunk (tudjátok, holnap éjszaka indulnánk a nyaralásra...) A lényeg, hogy találtunk egy dokit, aki este fél 9-kor elvállalt. Hüvelyi UH-t csinált. A babával minden rendben, szíve szépen dobog, szívhólyag rendben,bevérzés nem látható. Szigorú fekvést rendelt el a doki, és azt mondta, hogy elmehetek nyaralni, de csak pihenjek. Utrogestan kapszulát írt fel a doki, és Magne B6-t a terhesség támogatására.
Ami jó a rosszban, hogy megint láthattuk a picikénket. Már annyira édi: látszott a feje, gerincoszlopa... KépE szerint az UH szerint (baba paraméterei szerint) 9+6 vagyok, de sztem ide v oda 1 hét nem oszt, nem szoroz. Már sokkal nyugodtabbak vagyunk, de azért van bennem egy pici félelem, hogy minden rendben legyen.
2-3 hét szigorú pihenést, fekvést megér, hogy minden rendben legyen a pocilakóval.

Bocsi mégegyszer, hogy csak magammal törődtem! Most megyek fekszem, aztán holnap reagálok a ti hozzászólásaitokra is!

Anita

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


szióka

nevekkel kapcs. nekem az Emma, Jázmin, Oliver, Milán. mert ha minden igaz két név kellKép
meg ezek mennek a családnévhez ami a Kaszás Kép

jó éjt... moncsi
moncsi_2
 
 


Sziasztok, újra itt :-)

Cory: üdv itt! :-)

Gratulálok minden újoncnak!

Bocsi, még nem volt időm végigolvasni titeket, mert rengeteget írtatok, de igyekszem hétfő délutánig bepótolni az elmaradásom. Rólam annyit, hogy hétfőn lépek a 11. hétbe, de a doki még mindig nem mondta, hogy mikorra vagyok "kiírva", de nem is érdekes... én február első hetére lőttem be magam :-) A 9 hetes UH-on 2 cm-s volt a babó. Vérkép, vizlet, EKG minden a legtökéletesebb :-) És most már nem is hányok, csak utazásnál émelygek. Tök jó...
Na, most ennyi, aztán olvasgatlak titeket....

Titati
titati
 
 


Sziasztok új pocakosok!

Ha minden jól megy a 3. babánkat várjuk! 5+5 hét.
A gyermekeim 9 és 7 évesek, így kb. 5 éve voltam a babnet rendszeres látogatója. Nagyon jó olvasni, hogy itt azóta is változatlanul baráti a hangulat.

Ti mikor mentetek először a dokihoz? Nem merek még elmenni, semmi kedvem hüvelyi UH-hoz, hasival pedig az első kettő sem látszott először.
Nem tudom mivel használok a picinak, ha később vagy, ha hamarabb megyek el az első vizsgálatra.

Üdv Mindenkinek és gratulálok Nektek!
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Anita! Át tudom érezni hogy most mit érzel! Látod nekem is rendben vannak a dolgok a barnázás után! Csak pihenj! Egyébként én olyanról is tudok hogy az esetleges mensi várható időpontjában az első trimeszterben még akár vérzés is jelentkezhet! Szóval ha nincs bevérzés akkor baj sincs! Nekem bevérzés is volt, de szerencsére felszívódott!

Moncsi! Nekem is tetszik a Jázmin és a Milán, de eddig ezek a nevek eszembe sem jutottak! Ami nekünk tetszik a párommal az a Damján és a Nadin, viszont nekem tetszik még a Levente és a Noémi is, a páromnak meg a René!

Titati! Szép nagy a babód! Tényleg koránál fejlettebb!

Ritaa! Szia! Üdvözöllek körünkben! Örülök hogy jöttél! Bátor vagy hogy 3 babaát bevállalsz, manapság ritka dolog és nagyon becsülendő! Én azt mondom hogy ráérzs úgy 2-3 hét múlva is dokihoz menni, de ha esetleg most mennél el akkor már látnák a petezsákot, de az első szívdobogásig még legalább egy hetet várj! Egyébként a 12. hétig csak hüvelyi UH-gal fognak nézni! De nyugi, nem olyan rossz az! A lényeg hogy a picit láthatod!

KépKép
nicika
 
 


Ja velünk semmi különös nem történt! Leszámítva hogy az utolsó két éjszakám nem telt valami jól! Folyton felébredek hogy pisilnem kell! Úgy kétszer éjszakánként!
Egyébként tegnap óta nagytakarítok! Helyrepofozom a szobát! Már nagyon szép!

KépKép
nicika
 
 


Ritaa: nekem a második babámnál még a 14. héten is hüvelyi uh-val néztek, de nekem elég nagy a hasam alapból. Én a 9-10. hét körül akarok majd dokihoz menni. Addig ráérek Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sikerült végigolvasni az elmaradásomat, így most írok is, ha nem is név szerint mindenkinek. elnézést attól akit kihagyok...

Platinus:
először is Neked küldenék egy kis bíztatást! Szerintem is a nagyobb babóra figyelj. Ha a kisebb netalán felszívódna, arra gondolj, a másiknak sokkal több helye energiája lesz! Probáld pozitív oldalról közelíteni!

Moncsi:
Neked pedig egy óvatos drukkot küldök! :-) Vigyázz magatokra!

Szonibaba:
A neten sok helyen vannak fenn nevekről listák. Majd keresgélek, és linkelek ide... ha gondolod...

Nicika:
Remélem túl vagy a kezdeti ijedségen, és már minden rendben van Veletek!
A táblázatba be tudod írni, hogy van egy 5 és fél éves kislányom? (Klaudia)

Boeske:
A hányás olyan durva volt nálam, hogy a B6 semmit nem ahsznált, így azt abba is hagyatta a doki, és 3x1 daedalon kúpot használtam, az megváltás volt számomra. Igaz az egész napot átaludtam tőle :-) Aztán mikor már megmaradt bennem néhány falat, akkor kúpot lecseréltem napi 3 magne B6-ra.

Émelygősöknek tipp: nekem közvetlen ébredés után 3 korty hűtőhideg KUBU nagyon bevált :-) Ami még jól esett: gyümölcs, pogácsa, sajt, joghurt.
Most azt vettem észre magamon, hogy 2 óránként kell ennem, akkor egész jól vagyok :-)

Napszámolósoknak: én csak az Uh szerinti méretet, és kort nézem, mást nem. A doki se aggódja túl a számolást, és ez nekem így tök jó. Ezzel a 10+6-os számítással pl. fogalmam sincs hol tartok :-) UH szerint hétfőn leszek 11 hetes.

Nyakiredő: ezt a vizsgálatot nem a 13. héten végzik? engem akkorra hívott vissza a dokim.

Tünde:
jó nagy babód van! :-)

Évi77: Te túlszárnyalsz minden kismamát az óriási pocakoddal. Nem semmi lehetsz. Mekkora leszel szülés előtt 2 héttel? ;-)

Tunka: nekem is ápr 28 az utolsó menzim és éán júni 27-én voltam UH.on, akkor UH szerint 6 hetes mérete volt a babának (0,87cm). Azóta 2 hét alatt 3 hétnyxit nőtt, szóval júli 11-én meg már 9 hetes voltam (2cm). Petezsák méretet nem tudok.

5. héten UH: egy barátnőm az 5. héten ment Uh-ra, üres petezsák látszik csak. Most izgulhat még 1-2 hétig. :-( Ezért nem tanácsos a 6-7. hét szerint UH-ra menni. Akkor az ember megkímélki magát a felesleges izgalmaktól.

Tüneteim: 6. héttől émelgyés hányás, ez a 10. hétig tartott. Ezen kívül állandóan aludnék, és a mellem is iszonyú érzékeny, de nem nő, cska kicsit megtelt.

Mellméret: nekem kicsi van, szültem, szoptattam 9 hónapig, szinte semmit nem nőtt ezalatt, és utána visszaállt az eredeti méretre és formára. A mérte legalább maradhatott volna egy kicsit...de nem :-(

Bocsi, kicsit zavaros lett az írásom, de egy hónapot kellett bepótolnom. Remélem azért ki tudjátok bogarászni :-)

Titati (10 hetes)
titati
 
 


A mi neveink: Lilla és Milán (egyenlőre) :-)

Első gyerekkel én is csak 9 hetesen voltam dokinál először.
titati
 
 


Titati! Javítottalak a táblában, igyekszem feltenni is a javítottat!

KépKép
nicika
 
 


Nicika:
Köszi a frissítést!
Ja, és az éjszakai 2x-i pisiléshez én is csatlakozom.... :-) :-(
titati
 
 


Sziasztok!

Nicika!

Ha lesz egy kis időd és energiád frissítenéd az én adataimat is?

2005. július 18-án volt a petezsák 11 X 14 mm-es, a doki azt mondta, hogy 5-6 hetes vagyok, augusztus 30-án kell mennem legközelebb.

Köszönöm szépen!
csirippiri
 
 


Szonibaba
A mi lányunk 2 éves múlt 1 hónapja.
DE még egyetlen egy éjjszakát SEM aludt végig, átlag 3-5 kelésem van. Mostanában az álomkorom miatt kicsit nehezebb. Ha du. meg nem tudok aludni, mert max 1,5 órát alszik addig meg annyi mindent kell csinálni.
A következő babócát ezért így még izgatottaban várom, hogy Õ milyen alvó lesz, ennél csak többet lehet aludni, így remélem ebben a témában nem ér meglepetés kivéve ha hétalvó lesz (akkor tuti nézegetni fogom, hogy minden rendben van-e).
De ez jó így mert így legalább több időnk jut egymásra :-)

A pisiléshez én is csatlakozom 2-3x
tigi
 
 


Nicika beteszel a táblába
írom az adatokat

Név: Tigi
Kor: 27
Lakh: Törökbálint
Miótap: Elsőre sikerült
Um: 04. 14
Szülés várható id: 2006. 02. 01
2. baba 25 hónapos kislányunk van

köszönöm szépen
tigi
 
 


Sziasztok,

Van egy par kerdesem es ha tudtok megkerlek valaszoljatok.
A tegnap nekem is volt egy kis barna folyasom ,ami nagyon ram ijesztett, es az ejszaka eros alhasi fajdalomra ebredtem, nagyon bekemenyedett a hasam, de aztan segitett az, hogy raraktam egy kisparnat es a meleg hatasara oldodott.
Most leszunk hetvegen negyhetesek.
Azota nincs semmi gond, jol erzem magam.
Valaki volt igy kozuletek?
Megkerlek valaszoljatok, ha tudtok.

Elore is koszi.

Jo babavarast mindenkinekKép
fenysugarka
 
 


Sziasztok, bocsi, hogy így betolakodok, de szoktalak titeket rendszeresen olvasni, mert remélem nemsokára legálisan is jöhetek hozzátok.
Most egy kérdésem lenne.
Olvastam, hogy Titatinak daedalon kúpot írtak fel hányásra. Az nem árt a babának? Én nagyon félek ettől a hányás dologtól, mert nem hiszem, hogy otthon tudok majd maradni és hát a munkahelyen elég ciki lenne. Szóval még egyszer a kérdés, hogy lehet-e daedalont használni első három hónapban.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Fénysugárka! Én barnáztam, úgyhogy mindenképpen azt javaslom hogy mihamarabb keresd fel az orvosodat! Nem árt egy UH, mert ha bevérzés van azt kezelni kell. Nekem pihennem kellett, pontosabban feküdni amíg el nem múlott a folyás! Duphastont kaptam, Rutascorbint és mindenképpen javasolt a Magne B6 mert az méherősítő hatású! Arra azért vigyázza hogy nagyon ne melegítsd fel a hasad mert az sem jó! Ha legközelebb keményedsz vagy görcsölsz inkább vegyél be egy fél vagy egy egész No-spát a gyengébbikből!
Mikor volt az utolsó mensid?

KépKép
nicika
 
 


Kamilla! Szerintem csak akkor hogyha feltétlenül indokolt! Ugyanis ha sokat hánysz akkor kiszáradhatsz és irány a kórház infúzióra! Amíg én kórházba voltam két kismamát is behoztak kiszáradással! Már alig volt erejük! Szóval ezzel a hányós dologgal nem szabad játszani! Elsőként az orvosok a felkelés előtti evést (keksz, szénsevas ital - kinek mi a jó) ajánlják, illetve a B6 vitamin szedését. De ha az nem jó ki kell találni valamit!

KépKép
nicika
 
 


Köszi Nicika! Azért remélem én nem leszek kóros hányós. Anyu legalábbis nem volt az, nem tudom, hogy öröklődik-e. Na sziasztok! Majd jövök (remélem már jövő héten, de várjuk ki a végét.)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Akkor most már én is szeretnék bekerülni a táblicskubaKép
Név:Becsi
Kor:32
Lakh.IKLAD
Miótap:1 éve
utsó mensi:05.27.
2006.03.03.
Kórház:Kistarcsa
8 hetes, 14mm
3.baba
van már egy 7,5 éves fiú, 3,5 éves lány
ikerterhességnek indult egyik baba felszívódóban...../clostival rásegítve/

Azt nem ígérem, hogy aktív leszek 2 gyerek és a rosszulléteimtől, de igyekszem képben lenni, olvasgatni tuti fogok.

köszi:Nicika
becsi
Iklad
 
 


Köszi Nicika az együttérzést! Ma már sokkal jobban vagyok, tegnap ugyanis eléggé fájdogálta a hasam és a derekam. Ma már barna sincs, remélem ennyi volt...
Fénysugárka, szerintem is érdemes felkeresni orvost. Minket legalábbis nagyon megnyugtatott, hogy minden rendben a kicsivel, és időben észrevettük, hogy rá kell segíteni egy kis hormongyógyszerrel+magne B6-tal.

Ismételten csak üdv minden újnak, érezzétek jól magatokat "nálunk".

Lányok, írjatok sokat, míg nem leszek, legyen mit visszolvasnomKép
Gratula, aki betöltötte a 12. hetet, meg mindenkinek. Mindannyian igyekszünk az áhított 12 hét felé!Kép (nekünk márcsak 3 hét, mire hazaérünk 1,5Kép )

Vigyázzatok nagyon magatokra és a pocaklakókra, remélem velünk is minden rendben lesz!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


http://gportal.hu/picview.php?prt=119027&gid=430766&index=7

Mindent kiegészítettem, kijavítottam! Mindenkit betettem aki kérte! Ha valami nem stimmel, vagy hiányzik akkor szóljatok! Képek is jöhetnek ha valaki akar berakni! Lehet magáról, a gyermekéről, párjáról, pocakról, Uh kép, szóval bármilyen! Azt akarom hogy élvezzétek a tábla nézegetést és hogy jobban megismerjük egymást! Szóval mindent bele, jöhetnek az ötletek!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy mikor kezdődtek a rosszullétek. Én elvileg ma vagyok 6+1, és eddig csak émelyegtem, de ma már háromszor meglátogattam a nagy fehér vizibuszt. Az előző két terhességemnél nem volt semmi ilyesmi, úgyhogy ezügyben tapasztalatlan vaygok.

A gazfickóim:
Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Na megmutatom hogy gondoltam a táblázatba a képeket! És véleményeket szeretnék hallani az ötletről! Persze ha valaki inkognitóban szeretne maradni azt is megértem!

http://gportal.hu/picview.php?prt=119027&gid=430766&index=9

KépKép
nicika
 
 


Cory! A hányingerrel kapcsolatban én sajnos nem tudok mit mondani, mert én csak émelygek! Hányni nem hánytam! De azt mondják hogy általában a 12. hétre elmúlik, ritka hogyha tovább tart!
Cukik a gazfickóid! Gondolom akkor most kislányra vágysz!

KépKép
nicika
 
 


Nicika,
Koszi szepen a tanacsokat, megfogadom, de az az igazsag egy kicsit felek.
Az utolso menszeszem junius 11-en kezdodott es hat napot tartott.
fenysugarka
 
 


Nicika
köszönöm, hogy betettél a táblába :-)
a hetet kijavítanád??
azaz igazság, hogy pontosan nem tudjuk, még de a kiírt időpont a mérvadó, ami uh alapján történt. nem középidőben jött össze a baba, hanem mensi elött pár nappal, azért vagyok még "csak" (vagy már) 12-13 hetes.
Szerintem is tuti, hogy késöbb jött össze egy héttel, vagy egy picit több.
A másik fix pont a szívhang ami szintén ezt bizonyítja a szerint 12+3.
Aug 13-20. között kell visszamennem AFP-re, de elötte még egy uh hogy a hetek stimmeljenek.
Köszike szépen
bocsi a plusz munkáért
Kellemes napot mindenkinek
tigi
 
 


Tigi! Köszi hogy szóltál! Kijavítottam de már csak holnap teszem fel az új táblát! Remélem nem gond!

KépKép
nicika
 
 


www.gyermekholmi.hu Ezt a címet a télieknél láttam! Nagyon édes babaholmik vannak! Használt és új ruhák egyaránt! Érdemes átböngészni!

KépKép
nicika
 
 


a pisisekhez én is csatlakozom....

nicika
jó az ötlet... képeket hova kéred? küldjük emilben?

hétfőn megyek cvs-re... szorítsatok!!!!!

lehet, hogy a lazsálásomnak vége lesz hamarosan? elfogadták a pályázatomat egy tuti állásra...
lettymama
 
 


miért nem tudok szalagot?????
lettymama
 
 


Kamilla!

Szerintem előre fölösleges aggódnod a hányás miatt. Én a 3. babámat várom, egyikkel sem hánytam egyszer sem. Ez szerintem mindenkinél, és minden terhességnél más.

Lányok!
Ti isztok kávét??? Én nagy kávés vagyok, most leszorítottam napi 2 db hosszú kávéra, de valahol olvastam, hogy a terhesség elején nőhet a vetélés kockázata a kávét fogyasztók körében.
Szerintetek?

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Lettymama! Küldjétek szerintem a mailomra a képeket! pickwicktea@freemail.hu

KépKép
nicika
 
 


Ritaa! Én nem kávézok, de mindenképpen azt javaslom hogy ha nem is szoksz le próbáld nagyon minimalizálni a napi adagot! Legalább az első 12 hétben! Hogy konkrétan vetélést okozhat e azt nem tudom, de jobb félni...

KépKép
nicika
 
 



KépKép
nicika
 
 


Egyébként valaki el tudná nekem magyarázni ezt a gyed és gyes dolgot? Ezeket most egyszerre lehet igényelni, vagy egymás után? Szóval hogy is van ez?

KépKép
nicika
 
 


Lettymama? Mi az a cvs? Bocsi de nem tudom!

KépKép
nicika
 
 


Nicika: szépen egymás után. Ha volt normálisan be voltál jelentve, akkor valahogy úgy van a dolog, hogy először jön kb fél évig a Tgyás. Ez a fizetésed 70%-a, aztán jön a GYED, ez a fizetésed 70%, de maximum bruttó 83e, aztán a gyerek 2 éves kora után jön a gyes, ami brutto 24 körül van. Nagyvonalakban valami ilyesmi Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Köszi Cory az infót! Most már értem hogy hogy is van ez!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!


Köszi NIcika a táblafrissítést!

Nekem nagyon tetszik ez a képekkel tarkított tábla, jó ötletnek tartom, csak sajnos én még nem tudok - egyelőre - képeket feltenni.

MIndenki jól van?
csirippiri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: