Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Jaj de édes a kis Panka. Nagyon tündéri :) És én tök jó, hogy pancsizik kint a szabadban.

A csípőjével nincs semmi baj! Tökéletes. Ma voltunk az ultrahangon. Olyan boldog vagyok.

Szilvi remélem hasznát veszed a fülbevalónak.

Ma jött meg Jázmin útlevele :) Juhejjjjjjj

Mi is ma sokat sétáltunk :) Remélem azért írtok :)

Kép
Vendég
 


Szupi a hinta, Marcsi, látszik, hogy Pnka élvezi, így biztos segíteni fog.

Bocsi, de 2 napja be nem áll a lányom szája, én meg alig bírom nyelni a könnyeket, olyan cuki, úgyhogy egész nap őt hallgatom!!! :lol:

Kép
ire81
 
 

 
 

Sziasztok! Én is itt! Csak tegnap nem voltam, mert babatalálkozó volt a másik topikban. :oops:

Mi is összehozhatnánk már egyet! Akár kijöhetnétek hozzám is ha van kedvetek! :wink:

Marcsi, nagyon tuti a hinta!!
Vendég
 


Fanni tök jó a babalátogató :) igen, csak itt mindenki szerte szét lakik, így egy kicsit nehéz :S

Reni gondolom elkezdett beszéltegi Eszti :) Jázmin amikor a nyakát puszilgatom tátott szájjal röhög. Gyerek hangon elkezdett röhögni. Olyan édes.

Ma elég nyűgös sztem a meleg miatt.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kép.

Kép Kengurumban

Iwiwre tettem ki :D

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Az eltűnésem oka: mindennap be kellett vmiért menni Pestre és bizony nagyon lusta voltam, hogy nem néztem be, de egyszerűen erőm nem volt utána leülni a géphez.

Panka nagyon aranyos a hintájában :) :)
Mi most kaptunk kölcsön egy pihenőszéket, ami csak rezeg. Egyelőre nem nagyon tetszik Pannának, de remélem, hogy hamarosan megszereti, mert abban félig ülő, félig fekvő helyzetben tök jól el tudna nézelődni.

Látom, mindenki menekül a meleg lakásból, amerre csak lehet. Gondoltam, tegnap meglepem Laurát, hogy csináltam a homokozója tetejébe egy kis vizet, mire hazajön a bölcsiből, akkor beletudjon menni. Hazaérkezése után megszólalt:
Anya, köszi szépen, de ez nekem már kicsi !!! :evil: :twisted: :roll: :roll: Inkább apa csináljon holnap a nagy medencébe sok-sok vizet és abba belemegyek, ezt meghagyom Pannának. :) :) Nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek, de inkább az utóbbinál maradtam.

Voltunk a fogorvosnál: Laurának a fogai rendben vannak, nem mászkáltak még el - esténként még egy kis cumisüveg tejet benyom és én úgy láttam, hogy a fogai kezdenek elállni. Viszont nekem tönkrementek a fogaim a terhesség alatt :( , úgyhogy a röntgen után majd többet tud mondani a fogorvos, hogy merre is vegyük ezután az irányt.
Sajnos az egész családnak rosszak a fogai, anyumnak is a húgommal való terhessége alatt mentek tönkre a fogai. Pedig jártam rendszeresen havonta a fogorvoshoz a terhesség alatt, de sajnos ez van. :(

Jázmin nagyon nagylányos a kengurujában:) Mi is végre visszakaptuk a kengurut, úgyhogy most már majd tudok azzal mászkálni, ha kell. Tudom, hogy nem a legjobb Pannának, de nekem sokkal egyszerűbb azzal közlekednem, mint babakocsival, mert az emberek segítőkészséggel = a nullával. Tegnap is fel voltak háborodva, hogy a babahordozós babakocsival miért nem megyek már a villamoson beljebb, mivel a kedves mai fiatalok nem tudnak továbbmenni. Jól elküldtem őket a sunyiba, úgyis elég pipás voltam a meleg miatt, aztán meg inkább leszálltam a köv. megállóban és inkább sétáltam Pannával.
Na, itt a vége: felébredt Panna.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Nincs netem. Ennyi időm van sajna mobilról!!!!
Jövök, ha megint lesz...
Bár nem tudom mikor lesz.
Jól vagyunk, csak depis vagyok.
Lillus változtalanul nem eszik, már váltogatom a tápit, tök mindegy. 60-100között eszik. Elegem van,
Tegnap átfordult hasról hátra, majd hátról hasra. Na nem szarakszik, egyszerre mindent. :)
Kicsit kivagyok, lehetjön 3-aska, és én nem tudnám elvetetni, ezért meg mindenki elíytél. Kezd elegem lenni. Nincs kedvem emberekkel lenni, ne haragudjatok. Ne vegyétek magatokra!
De az is lehet nem jön 3-aska, mert István szerint én rágörcsöltem és ilyen nincs, hogy néha vmitől kezdem magfam terhesnek érezni, néha nem....

Jó hétvégét nektek!!!!
Vendég
 


Cuki Jázmin, ahogy skubizik a kenguruból!
Anna, képzeld, én is megnyalattam Esztivel az almát, kicsit megkapargattam neki,hogy legyen egy pinduri leve és nagyon élvezte, nyalta a száját, és nyávogott, hogy mégmégmég!

Szóval, egy pár napja egyre többet beszélget, általában szopi közben kezd el beszélgetni, néz rám, mosolyog huncutul, majd elkezd gagyogni a cicimnek. Olyan cuki! Eszembe is jutott az az iromány, amit egyszer Fanni vágott be ide az LLL honlapjáról.
2 naponta pótolok tápit, egyszer egy kaját kiváltok vele, és akkor teljesen lefejem magam. Bár ma örülök, mert egész jól szopizott, nem kellett neki sem délután, sem most este cumisüveg. Igaz, kezdetben akadékoskodott, de később megtört és bevette a cicit a szájába.

Fanni, lassan sztem is jó lenne a tali, remélem, én is el tudok majd jutni!

Marcsi, én sem gondolom, hogy a széltől is óvni kell a babókat, csak én még amiatt gondolom korainak a kinti fürcsit, mert még nem tud manóka ülni, így inkább macerásnak ítélem, mint veszélyesnek bármilyen szempontból. Te tartod Pankucit, vagy szivacsra teszed vagy arra a műanyag fürdető macira?

Eszti, sajnálom, hogy megint kivagy, biztos nem jön 3aska, ne parázz rá, ha meg igen, akkor annak is oka van és meg fog oldódni szép lassan minden!

Andi, nem semmi a babakocsis sztori, én a múltkor a sparba mentem babkocsival, ahol nem volt kosár egyáltalán, és egyszerre kellett tolnom a szekeret meg a babkocsit, élvezetes volt! :twisted:

Poén: csüt-ön eldöntöttem, végre főzök magamnak ebédet, paradicsomlevest kívántam , meg vettem előfözött szilvalekváros gombócot. Benéztem a szekrénybe,láttam, hogy alig hiányzik az olajból, ami ugye kell a rántáshoz, a szilvagombóc főzőlevébe meg a zsemlemorzsa lepirításához. Mikor elkezdek főzni, akkor érzem, hogy tiszta avas az olaj, fasza, most menjek vissza a sparba, de aztán :idea: :idea: :idea: megfőztem Esztike gyógyszertári napraforgóolajából :lol: igaz, kicsit drága kaja lett, mert egy dl-es üvegcsével vagy 200 ft, és én elhasználtam a felét :oops: :lol:

Na további jó 7végét és én nem adom fel, nem hal ki a topik, ne riasztgassatok ezzel mindig mindenkit, majd jövünk, ha szar idő lesz! Most élvezzük a szép időt 8)

puszi

Kép
ire81
 
 


Sziasztok


Nagyon ügyesek a babók,akik átfordultak!!! :D :D

Annyira tündéri Panka leányzó!!!!! :D :D :D

Visszaolvastam,de persze elfelejtettem mindent. :evil: :evil:

Szerencsére nekünk minden nap van vmi, vagy hozzánk jönnek vagy mi megyünk vendégségbe,tegnap is voltunk,éjfélre értünk haza.! :shock:

Anna köszi még egyszer a fülbevalót,nagyon tetszik! :D :D
Láttam Jázminnak a fehér Aventos cumija van,nekünk is fehér van most,előtte meg kék volt. Jázminnak meg rózsaszín,láttam vmelyik képén. :lol: :lol: :lol:

Jázmin nagyon édi!!! :D:D:D

Tegnap előtt kacagott Barni életében először,olyan cuki volt!!!:D:D

Basszus akartam még írni vmit,csak kimet a fejemből.... :(

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Reni most viccelsz ugye???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagy forma vagy! 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Éljen írtatok :)

Eszti nem vagy Te terhes ne aggódj! De ha tényleg az vagy minden meg fog oldódni. Én így is a csodálód vagyok, ha még egy ilyen szép gyereket szülsz, akkor meg végképp le a kalappal előtted. Na nem a szép gyerekek miatt, mert az egy alap dolog, hanem, hogy milyen erős nő vagy, hogy két gyerek után van még egy. Én a másodikat sem hiszem, hogy most bírnám :S

Örülök, hogy tetszik a fülcsi. Ma cseréltem át Jázminét aranyra :)
Igen van egy fehér-átlátszó és egy rózsaszín Aventos cumink :) meg van Chicco meg egy Nuk. Az Aventosokat szereti a legjobban.

Andi nem semmi a bevásárlás sztorid az tuti. Az öregasszonyok a kedvenceim akik rohannak az akciókért nyitáskor :D

Reni nem semmi a főzőcskéd :D de legalább lett kaja.

Bea Te merre bujkálsz? Várom már a lagzis élményeidet ne vessz el.

Egy másik topikba is látogatok pár napja, de Ők nem olyan szimpik és sztem ott is hagyom őket. Az Ő babájuk kisebb és így én mondom nekik a dolgokat és az nem olyan izgi. Meg valahogy nem is írnak nekem, hogy így meg úgy...nem is kíváncsiak rám :( Ahhoz képest, hogy ez a 2010-es babák szinte mind egyszerre szültünk :)
Jól összehoztuk.

Nyár: hát elég érdekes, mert ma leszakadt az ég megint :S elég gáz már. Én vezettem, mert a Corában vettem egy tök jó fürdőrucit (1800Ft) és úgy ömlött, hogy nem győzte az ablaktörlő törölni a kocsi ablakát :S

Várom a nyaralást :)

Jázmin is így kezdte a cicivel való beszélgetést.


Szilvi örülök az első kacajnak. Jázmin olyan durván nevet :) kár, hogy ide nem lehet videot feltölteni :S :(

Megyek alszom amíg birok!

Azt még leírom, hogy csüt. amikor voltunk a csípőficamon, akkor ott volt egy gyerek, akinek nem volt szeme és olyan gnóm volt :S teljesen rosszul lettem a látványtól. Megvolt a helye a szemének, de nem volt ott, a bőr összenőtt és egy lyuk volt. Szegény így kell felnőnie, hogy megbámulják. Én bezzeg türtőztettem magam, de hát :S azért nem minden nap látok ilyet és hát csak odanéztem :(

Előtte való hónapban meg ezt nem is írtam le, de most gyors leírom, hogy voltunk a csípőszűrésen és volt ott egy kislány a családjával, az anyukája megint terhes. Ő beteg volt, tolószékben volt meg kancsal volt....de nagyon aranyos kislány. Kérdezte mi a neve a picinek, mondom Jázmin. Mondta, hogy szokta-e nézni a ? nevezetű rajzfilmet (nem tudom már mit mondott) mondom Ő még nem szokott tv-ni és beszélni sem tud.
Elkezdi, hogy neki fiútesója lesz, akit nagyon vár és neki zacsija lesz:) Olyan aranyos volt :) 6 éves kis csaj Bogi volt a neve. Megsimogatta meg puszilta Jázmint :) Elkezdi Jázmin megkarcolta a száját :) bazzzzz ezek a gyerekollók :S kész!

Kép
Vendég
 


Kösz a Panka-dicséreteket! :lol: :lol: :lol:

Én se adom fel,csak akkor épp szar passzban voltam én is. :?

Eszti,nekem is folyton olyan érzésem van,hogy nagyon hamar jönni fog a kistesó...remélem,ez nem önbeteljesítő jóslat,mert én is várnék még...de ha nektek összejött,akkor én se fogom vissza magam,hátha ezúttal végre találkoznánk a terhesgondozáson! :lol: :lol: :lol:

Ma már itt van anyukám,meg a keresztlányom,aki marad is egy hétig.
Legalább néha pesztrálja Pankát... :lol:

Hulla vagyok...bográcsban főztünk ebédet ebben a dögmelegben,nagy buli volt...

Eszti,amúgy pár napja csatlakoztam hozzád az önsanyargatásban is:salátán és gyümölcsökön élek gyakorlatilag. :?
Egy ideje már amúgy is kevés a tejem,ez már nem változtat a mennyiségen,úgy veszem észre...fogynom viszont muszáj,mert már überbrutál,ahogy kinézek... :shock: :evil:

piki
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam!!!!!!!!!!!! :lol: És mindent elfelejtettem!!!!!!!!!!!4 :oops: :evil:

Nagyon jók a képek!!!!! Nagyon arik!!! Ezek a hinták hogy bejönnek a babóknak!!!! :lol: :lol: :lol:

Marcsi, bocsi, de még várjunk a babóval, jó? :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval én ugyan kedden beszélek a dokinkkal, de csak egy biztosabb fogigátló miatt.
Már nekem is alig van, én sztem már hagyom a francba. :oops:
Nekem nagyon bejött ez a fogyi, én most tartok 6kg-nál és 6/7 hete kezdtem? De én azért nem vagyok ilyen szigorban, mert, ha vendégség van vagy vagyunk vhol, akkor ezsek sütit is... :oops: De nem akarok úgy járni, hogy alig várom, hogy lefoggyak, hogy utána ehessek... :shock: :oops: :roll:

Mi tegnap du.baba-talin voltunk barinőmnél! Jaj, nagyon jó volt, látni őket, utoljár terhesen taliztunk. Remélem most nem telik el majd ennyi idő... :roll:

Ja, Anna, neked akartam írni, hogy nekünk bnőimmel van egy zárt fórumunk, ahol szoktunk "csacsogni", mert míg nem voltunk, hatalmas lett a teliszámlánk. De mi sem írunk egymásnak mindennap, mert egyszerűen néha képtelenség. Nekem is van olyan nap, hogy mire leteszem a gyereket, mire befejezem a dolgom, még edzek, addigra már elmúlt éjfél és mérelgeleke. Vagy írok még vagy inkább alszok. :roll:
Köszi, hogy így érzed, de nem kell csodálni, mert azért annyira nem nehéz. Persze néha kibukok (de ki nem), de nem csinálnám másképp. Lillussal nehéz és Bibu is rossz korszakában van :roll: De azért az nagyon jó, ha arra gondolok, hogy pár hónap múlva, hogy fogják élvezni az együtt játszást... :lol: :lol: :lol: Bár nagyon elkeseredtem, hogy jönne a 3., de leginkább azért, mert emiatt rengetegen támadtak és sok rosszat kaptam ismét. A két pici miatt is mindig beszólnak. Az emberek nem tudják elképzelni, hogy lehet ezt így is tervezni és ez nem a világ vége... :?

De, nagy nagy puszi nektek a támogatásért!!!!!!!!!! :D

Na mennem kell, mert a "gyerek" olvasni akar...
Vendég
 


Szupi Eszti, hogy egy kicsit jobb hangulatodban is írtál!

Egyébként meg le a kaalappal Előtted, meg Marcsi előtt, hogy van erőtök egy esetleges teherbe esésre! :lol: :lol: Nem mondanám, hogy mi teljesen elhidegültünk egymástól, de túlzába sem visszük, kiváncsi vagyok, így hogy lesz kitesó, bár még 5 évig ráér. :oops:

Én még nagyon-nagyon szeretném, ha lenne Nyuszinak tejcsi 6 hónapos koráig, már csak annyi van előre, mint hátra, vaalahogy csak-csak kihúzom. Úristen, most gondolok csak bele, hogy Panka lassan fél éves lesz, még 2 hét!

Anna, olyan szívszorító, amiket írtál! :cry: Én bevallom Nektek, hogy amióta anya vaagyok, és meglátok egy beteg vagy sérült gyermeket, képes vagyok elsírni magam. Múltkor mutatták olyan anyák magzatát, akik cigiznek, borzasztó volt, igaz cigány ( azért merem így írni, mert a kisebbségekről szóló törvényben is így van megnevezve ez az etnikum - milyen protokolláris vagyok, mi 8) ) kisbaba volt, de nagyon-nagyon sajnáltam, a hülye anyja miatt csöveken kellett élnie és ki tudja milyen emberke lesz belőle, persze az ő véleményük szerint legalább magasabb támogatást kapnak, de mindegy hagyjuk is. A lényeg, hogy akár fekete, akár fehér, de ha kisbabát látok szenvedni, nagyon el tudok keseredni. Pl. imádom a döglött aktát című sorozatot, de amúltkor a bemutató szerint egy kisbab halálát kezdték el újra nyomozni, hiába film, már a beharangozón majdnem bőgtem és meg sem néztem, mondtam is Szabinak, hogy oda ne kapcsoljon még véletlenül sem!

Kép
ire81
 
 


Az öregasszonyokról és az akciókról jut eszembe:
valamelyik reggel fél 10-kor egyfolytában csörgött Balázs mobilja,utána már a vezetékes is,na ki volt az????? :)
a MAMI!!! :? egyszerre hívott a 2 telefonon. :x
és miért???
mert a tescoban van valami akció,és hogy vigye el gyorsan Balázs! :shock: :shock: :shock:
ezért,egyszerre a 2 telón,én azt hittem rosszul lett vagy valami,de nem,csak akció van! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Én is elbőgöm magam mindenen, mútkor anyámnál voltunk és van 1 kis füzete,amibe azok a mondókák, versikék vannak amiket még mi tanultunk oviba,bölcsibe tesómmal. Találtam egy anyák napi köszöntőt,hát el is pityeregtem magam. Nagyon durva, ennyire érzelgős sose voltam!!!!! :shock: :lol:
Eddig mindenki azt mondta nyers vagyok és bunkó, most meg mindenen sírva fakadok! :oops: :oops: :lol:

Eszti én is csatlakozom a többiekhez,le a kalappal!! :D
2 csajszival, és fogyózol is! :D:D
Én 1 gyerekkel ülök itthon, és olyan vagyok mint 1 hústömb. :cry: nem tudom magam rávenni sem arra,h tornázzak, sem arra hogy fogyózzak. :? :oops:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Még senki nem jött. :S

Holnap 1-re megyek a dokihoz, ez még a 6 hetes kontroll lesz. :oops:
Úgy volt ugye, hogy a múltkor megyek ,de nem vette fel a telót,na tegnap előtt elértem, és hétfőre adott időpontot. Jobb később, mint soha. :D
Épp most fűzöm tesómat,hogy jöjjön haza vidékről,vigyázzon Barnira. :D
Asszem sikerrel jártam!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Én most tökre unatkozom.
Barnus alszik, már voltunk sétálni is,de ebbe a gatyarohasztó hőségben nem sok kedvem van lemenni megint. Majd talán később.

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Jajjj, mennyit változott Barnus!! És milyen cukorfalat a kék csíkos rucijában!! :D :D Rég láttam róla képet.

Jó hogy így felpörögtetek! Én is igyekszem többet írni!

Mami :lol: :lol: :lol:

Reni, jó ez az olajos story! :lol:
Fél évig én is mindenképp szeretnék szoptatni (tovább is) csak fél évig kizárólag szoptatni, ha összejön. Most megint mintha kevesebb lenne a tej, éjszaka kétszer is felkelt kajálni.. + már hetek óta nem fejtem semmit..
Miért kéne máshogy írni, ha egyszer cigány?

Anna, tölts fel a youtube-ra! vagy valahová máshová és írd le linket! :wink:

Eszti, ne foglalkozz másokkal! Nem nekik kell felnevelni a te lányaid! Ha jön hármaska, akkor sem lesz senkinek semmi köze hozzá! Ti majd eldöntitek mit szeretnétek és mi a jó NEKTEK!!
Ha Balázs nem szopizna én is hamarabb vállalnék még egyet, hogy jókat tudjanak majd játszani együtt.. de addig nem merek még csak tejcién él, nehogy elapadjon a terhességtől..

Marcsi, te már kezdhetsz is fogyózni tényleg, Panka mindjárt fél éves :shock:
Ha Bazsu eszik mást is már, én is elkezdem majd!!
Már valamelyik nap kitekertem Leányfalura meg vissza.
Képzeljétek még egy srác is csatlakozott hozzám, megelőztem majd utánam tekert :shock:
Tiszta hülyén éreztem magam, nincs a homlokomra írva hogy négy hónapos fiam van??? :lol: :lol:
Vendég
 


Fanni:NINCS! :lol: :lol: :lol:

Néha nekem is fura,mi az,hogy nem látja rajtam mindenki,hogy kicsi gyerekem van és ezért mért nem engednek előre a boltban,hogy siethessek haza? :lol: :lol: :lol:

Barnus eszméletlen nagyot nőtt! :D
És tényleg sokat változott,teljesen más a pofija,mint picike korában. :lol:

Reni,én megnéztem a Döglött aktákból azt a részt...bár ne tettem volna...végig fojtogatott a sírás... :cry: :cry: :cry:
Egyfolytában arra gondoltam,mi lenne,ha...inkább le se írom...

Az ember amúgy is érzékeny az ilyesmire,főleg nőként,de anyaként aztán teljesen kiborulok én is mindenen... :oops:

Eszti,én se forszíroznám még a ketteskét azért... :oops:
Csak együttérzek és egy csomószor eszembe jutsz,hiába nem is taliztunk még... :oops: :D

piki
 
 


Anyukám szülinapján 2 hete, 4 generáció: Nagyim ( apa anyukája ), Anyukám, Tesóm és én, Barbika keresztlányom és Esztike - ez a születési sorrend:)))

Kép

Kép
ire81
 
 


Ez jó kicsi lett, de én még így is jó nagy darab vagyok rajta :cry:
Nekem is extra sűrgősen fogyiznom kell, addig ne is csináljunk talit, amíg le nem fogyok. :?

Kép
ire81
 
 


Reni,bolond vagy! :lol: :lol: :lol:

Hozzám képest meg nádszálkirálykisasszony! :lol: :lol: :lol: :oops:
Tök jó ez a kép a 4 generációról,főleg így,hogy csak ti,csajok vagytok rajta.(bocs,hogy a nagymamid le"csajoztam" :lol: )

Panka mostanában rikoltozik. :roll: :shock: :D
Rájött,hogy nem csak finom halk tónusban lehet gagyarászni,hanem lehet kiabálni és sikoltozni,visítozni valamint morogni is,mint egy kiskutya...néha nagyon vicces,de néha meg kissé idegesítő... :oops: :roll: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Barnus nagyon édes, jaj de édes, kis pasis. Tiszta apukája még mindig csak kicsiben. Le sem lehetne tagadni, gondolom nem is akarja. Cuki, Jázminnal jól ellennének :)

Eszti Fanninak igaza van, Neked kell felnevelned Őket és nem másnak. Ne is foglalkozz a sok irigy idiótával. Különben meg sztem ezt a hármaska dolgot ne mond el senkinek amíg nem tuti :) addig sem csámcsognak rajtatok. Különben meg ki nem sz**ja le mit mondanak. Nyugodtan irányíthatod hozzám Őket, majd én elmagyarázom nekik hová menjenek a megjegyzéseikkel :D

Jaj valamelyik nap elég ideges voltam, mert Jázmin is nyűgös volt és hívott 100jára a Felicitas. Nagyon mérges lettem, hogy hívogatnak ismertlen számon és eddig bele sem szóltak:( Szóval felhívtak valami magazinnal kapcsolatban meg minden épp szoptattam, hogy ráérek-e vagy hívjon vissza és elküldtem a kedves anyjába :S :S Azt mondtam, hogy ne hívjon vissza, mert elegem van, hogy zaklatnak ez már tűrhetetlen, hogy egy nap felhívnak 5 ször, mert nem veszem fel, ha meg felveszem nem szólnak bele és gondolkozom ki hívogat. Nem kérek semmilyen játékot, mert megveszem a gyerekemnek amit én gondolok és az Anyák Lapja előfizetője vagyok, így más magazin nem kell. Ne hívogassanak többet, mert elegem van, a babával is nehéz, mert még kicsi és nincs időm 20 perceket telefonálgatni. Köszönöm szépen viszlát :D persze Őt nem hagytam megszólalni :S
Most komolyan nagyon elegem lett. Szép szóval nem értik meg. De ha ezt tudtam volna, azt a hülye csomagot el sem fogadom!!!! Már komolyan a nevem, címem mindent tudnak. Kész vagyok már tőlük. Remélem vették a lapot. Kicsit nyers hangon mondtam, hogy most már elég volt hátha felfogják.

A tegnapi nap fantasztikus volt. Elmentünk egy bánya tóra napozni és sátorozni. Vettünk a Corába strandsátort és sátraztunk :D Jázmin aludt benne, tök édi volt. Olyan jó volt, végre barnultam is a szoli mellett.

Reni Te tényleg hülye vagy :D nagyon csinos vagy és húzd csak ki magad. Nem kell itt idegeskedni a kilók lemennek és különben is fantasztikusan nézel ki!!

Igen ismerős ez a húúúú neked van egy 3 hós lányod dolog :D
Amikor Jázminnal sétálunk a kocsiból a pasik úgy bámulnak és dudálnak, hogy csak na :) jól esik mit ne mondjak :D meg elmentünk kettesben tesómmal soppingolni és a mellettünk lévő kocsiban dudáltak :D bár férjes asszony vagyok, de visszaintettem nekik had örüljenek :)

Tesóm meg levitte Jázmint múltkor és egy srác úgy bámulta, hogy elesett a bringával :D :D :D

Panka már tényleg lassan 6 hós nem semmi!!!

Itt esik az eső. Jázmin ma elég nyűgös :S :S

Reni ez a sztori tényleg nagyon gáz. Cigány és kész, ha az! Igen a segély nagy úr, bár tudod mikor ártottam volna a gyerekemnek. Még az állatok is védik a kicsinyeiket!!!!!!!!Felháborító!!

Megyek, mert brassóit csinálok!!

Bea, Andi többiek?????????????????????????????????????????????

Kép
Vendég
 


Kép sátorban

Kép sátorban alvás

Kép Uborka lány

A második képen látszik az új fülbevalónk :)
Vendég
 


csak táviratilag: nem tudom mi van Laurával, de ma megint nem ment bölcsibe, mert reggel telehányta az autót. úgy látszik egy hét betegség, egy hét minden okés. Délután viszem őt dokihoz, majd utána jövök.

Gyerkőcök nagyon édesek a képeken:-)

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Jázminnak jól áll az uborkapakolás! :lol: :lol: :lol:
Úgy irigyellek,Anna,a kimozdulásért...mi itthon punnyadunk folyton... :cry:
Most már valamit ki kell találnom. :roll:

Laurának meg sok +++++++++++++++++++++++++++++++++,hogy végre legyen túl az összes betegségen erre az évre!Szegény,hogy mindig kell szenvednie valamitől....

A Felicitasszal hasonlóan jártam én is,Anna és tényleg csak az használt,hogy nem éppen finom tónusban kiosztottam én is a telefonálgatót. :twisted:
Ne érezd magad rosszul tőle,sajnos másból nem értenek... :evil:

Többiek???

piki
 
 


Vagyok, csak egész nap fáj a fejem, hülye frontok, reggel szakadt az eső, délben iszonyú napsütésa, este meg hülye szél.

Én is sok gyógypuszit küldök Laurának!

Uborkapakolás, nagyon cuki Jázmin! Nem lehet elég korán kezdeni. :lol: Tényleg, Anna, még mindig van jó sok tejcsid? Még mindig adod le a gyűjtőnek?

Mas nem kellett tápiznom, sőt egy keveset már le is kellett fagyasztanom, nehogy megromoljon. :shock: :lol: Ilyen is régen volt már!

Köszi Marcsi a dícséretet, de biztos nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy elképzeled Magad! Majd ha elindulnak a Babócák, leszaladgáljuk a kilókat! :lol:

Na megyek BK-t nézni, aztán szunya, mert tegnap is 1:15kor felkelt Nyuszika. :cry:
Ja, ma megkínáltam egy pici kiskanál frissen reszelt almának a tiszta levével, ízlett neki! :lol:

Kép
ire81
 
 


WINGBO bébihinta kölcsönzés

6 HETES KORTÓL 6 éves korig használható hasalós hinta.
Korai fejlesztésre kiváló – koraszülöttek illetve beteg gyermekek fejlesztéséhez kitűnő eszköz, egészséges babák esetén pedig gyorsítja a mozgásfejlődést.

Segítségével az idegrendszeri pályák kapcsolódása könnyebben létrejön, ami segíti a mozgás és gondolkodás fejlődését.
A baba pár használat után rájön, hogy ő maga tudja lökni a hintát és ezt örömmel meg is teszi.

Magyarországon kevésbé ismert termék, külföldön már régóta ajánlják fejlesztésre. Újonnan kb. 25-30 ezer forint, viszont kölcsönzéssel (4000 Ft/hó) kipróbálhatod, hogy a Te babádnak beválik -e.

Érd: 70/520-2399
kata2006
 
 


Sziasztok!

Hát ez a hinta dolog nálunk nem nagyon jön be :S még jó, hogy megvettük, bár a másodikat beleszoktatom az tuti.
Fanni épp írni akartam, hogy irigyellek amiért már a másodikon gondolkodtok nem semmi. Én örülök, hogy élek :D

Laurának sok ++++++++++++++++++ és pusszantás!!!
Andi nem lenne jobb, ha nem menne bölcsibe Laura, ha Te is otthon vagy? Tudom nehéz lenne két gyerekkel, csak sztem azért ilyen sűrűn beteg, mert bölcsibe jár és ott elkapja. Bocsi a belepofiért :(

Reni igen sok tejem van nagyon. Minden nap jönnek a tejért és olyan 360 ml-ket visz el naponta, de kettő fölött minden nap megvan. Jó sokat összeszedtem vele :) erre a hónapra, majd kiszámolom és leírom mennyit kerestem meg mennyit adtam le. 10 e fölött van sztem.

Örülök a tejcsinek legyen is jó sok. Én nagyon sokáig akarok szoptatni :) Tulajdonképpen meddig lehet? Mert itt a védőnőm mondta, hogy valaki két évesen is szopizik. Nekem ez már kicsit azért sok, hogy egy két éves gyerek csüngjön a mellemen. Amíg ilyen pici oké, de meddig. Mondjuk én 1 éves koráig gondoltam, hogy szoptatom.

Marcsi a férjem nem akart menni sátorozni, mert fúj a szél, de mondtam neki, hogy elegem van az itthon ülésből és menjünk, mert Ő a munkahelyén kikapcsolódik, de én itthon nem :D
Ingyen volt, nem volt belépő egy bányatóhoz mentünk. Ti is menjetek ki Marcsi valamerre az nem kerül semmibe!!

Nektek mennyit segít a párotok???

Ma elegem volt. Egész nap üvöltött a gyerek. Komolyan mondom legszívesebben a kiságyba tettem volna és sétáltam volna egy nagyot. Nagyon kész voltam. Persze nem tettem, csak amikor reggel 7-egészen este 20-ig amikor fönt volt üvöltött és nem volt jó neki se az ágyba, hintába, kézbe,babakocsiba akkor azt hittem, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ kitépem a hajam :S

Ti nem szoktatok arra gondolni, hogy amikor lefekszetek olyan jó lenne, ha reggel úgy keltek, hogy magatoktól+++valahol ahol jó lenne egy parton...és azt tenni egy napig amit csak szeretnétek???

Reni az együttlétek nekünk is ritkábbak mostanság :S Ő is fáradt és én is az vagyok. Nem olyan mint régen, hogy egész éjjel meg ilyenek és ez úgy hiányzik :)
Ketteskét még nem szeretnénk egyenlőre. Elválik még, hogy alakul.

Ti meddig akartok otthon maradni? Dolgozni mikor akartok visszamenni vagy keresni???????????

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Anna,ez nekem is egy kedvenc álmom:valahol máshol ébredni és egy napig csak lazítani,nem törődni semmivel... :oops: :oops:

Persze a lányom egy fél óra után hiányozna és folyton azon tipródnék,minden rendben van-e vele...de azért jó eljátszani a gondolattal... :oops: :lol:

Szerintem természetes,ha néha valamennyiünknek tele van a hócipője...vannak napok,mikor Panka is csak nyűglődik,semmi nem jó neki és semmit nem lehet tőle csinálni-na,ilyenkor estére én is a hajamat tudnám tépni,szálanként... :? :oops:
Nekem Andris nagyon sokat segít,sajnos még mindig nincs melója a színházon kívül,az pedig nem rendszeres,mindennapos elfoglaltság.
Meg is őrülnék,ha egész nap itthon lenne és mégis rám maradna minden...szerencsére egyáltalán nem olyan típus,Pankát is ellátja,ha úgy van,ő intézi a bevásárlást,meg az egyéb szaladgálós dolgokat,amiket én utálok.Nekem például ebben a hónapban már lejárt ötödikével a TGYÁS,ő intézte a GYEDET is. :oops: :oops: :oops:

Én nem szeretnék visszamenni dolgozni a kistesó előtt.
Anyagilag ugyan jobb lenne,de én már vén szatyor vagyok hozzátok képest és egy babát még mindenképp szeretnék.
Úgy tervezem,ha semmi nem jön közbe persze,hogy mire lejár a GYED,Panka 2 éves korában,addigra szeretnék szülni.Így jövő év elején indulhat is a baba-project újra... :oops: :oops: :lol: :lol:

Remélem,ha még meg lesz ez a topik,azért maradhatok itt és nem kell más helyet keresnem a fórumon! :D

piki
 
 



Sziasztok!

Kivagyok a fáradtságtól :S pénteken indulunk nyaralni és még ez sem dob fel :S

Sztem nem kell más helyet keresned Marcsi. Én nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem csak ez a topik tetszik a többi nem. Valahogy itt érzem jól magam!

Nem tudom meddig tart ez a fáradtság. A férjem reggel 6 óta nincs itthon. Apum átjött, de akkor is hulla vagyok:S nem tudom úgy érzem lassan elpusztulok!!

Azért kérdeztem ezt a segítést, mert a férjem munkatársa kérdezte, hogy fürdeti-e Jázmint meg fel kel-e hozzá. És mondta, hogy igen Ő büfizteti éjjel, hogy én tudjak pihenni! Oké!! Erre elkezdi, hogy Ő mekkora egy nagy csicska. Minek van anyja? Az van otthon egész nap. Én aludtam bent a másik szobában meg tv-ztem az asszony meg fürdette egyedül. Megjegyzem nincs második baba.

Kép
Vendég
 


Na,ilyen pasinak én se szülnék még egy gyereket,az tuti! :twisted:

Anna,sajnálom,hogy kivagy...ez olyan sz@r...és okosságot se tudok rá mondani,mert erre nem is létezik...csak a túlélés...

Az első időkben,mikor Panka 3 óránként evett éjjel és a büfizés,fejés,sterilizálás stb. miatt 1 órát is alig aludtunk a 2 evése között,azt hittem,elpusztulok a fáradtságtól és úgy éreztem,ennek sose lesz vége,soha többé nem lesz átaludt éjszaka...
Így utólag meg olyan hamar eltelt az az időszak...jó is,hogy megszépülnek az emlékek,mert különben nem vállalnék még egy bébit! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Eszti,Szilvi,Reni,Fanni,Bea,Andi??????????????????
Mindenhol tombol a nyár??????
Remélem,azért jól vagytok! :D

piki
 
 


Mit tehetsz, ha a gyereked egy rémálom?
Kategória: Összes cikk » Babák & mamák » Egyéb babás témák

Bejelölöm kedvencként:

Fiam megszületéséig azt hittem, a babázás lesz életem legszebb időszaka. Tévedtem...az én babám egész nap sír megszületése óta, én pedig idegileg és fizikailag is kimerültem, úgy érzem, ha még egy napot el kell töltenem a fiammal, megőrülök.

Mit tehetsz, ha a gyereked egy rémálom? 2009. november 7-én megszületett kisfiam, Márk. Rettenetesen vártam őt. Simogattam a pocakomat beszéltem hozzá, még zenét is hallgattunk együtt.
Sajnos a várandósságom nem volt komplikációmentes, ennek ellenére a szülés napjáig igen pörgős életmódot folytattam. A szülés nagyon gyorsan és komplikációmentesen zajlott. És aztán ott volt a kezemben az a kis csomag.
Kezdettől fogva nagy szeretettel gondoztam, de bármit csináltam, ilyen sírós babát még életemben nem láttam. Kezdetben a hasa fájt... Napközben egy percre nem tehettem le, mert ordított (ekkor még nem hallottam a hordozókendőről). Próbáltam hozzászoktatni a letevéshez, tettem ruhát textilpelust mellé… körbecsavartam... semmi nem vált be.
Végül feladtam és 10-20 percekre elrohangáltam mellőle takarítani. Éjszaka másfél óránként kelt, majd később két és utána 3 óránként. A dolgom megnehezítette, hogy anyósomékkal együtt lakunk, és ha sír a gyerek, mindig hallgathattam: szegény gyerek, miért sír (ezt csináld vele, azt csináld vele), így sokszor inkább felvettem, csak ne kelljen hallgatni a jó tanácsokat. Azóta se javult a helyzet. Elmúlt a hasfájás, kezdetét vette a fogzás.
Figyelmedbe...Figyelmedbe ajánljuk még:
» Hogyan hatnak a PC-s játékok a gyerkekre (cikk)
» Szülőnek lenni, mikor véget ér a felhőtlen boldogság (cikk)
» Szülés utáni juttatások a boldog kismamának! 1. rész (cikk)
» Most ment a tv-ben a kalandjárat, tudtok nekem segíteni hol van a bemutatott bababarát szálloda? (tudásbázis)
» Hogy lehet a Sinlac pépből sütni a babáknak? Állítólag van vmi recept. (tudásbázis)
» Mit vigyek babalátogatóba? (tudásbázis)
A gyerek egész nap ordít és éjszaka is nagyon gyakran ébred, én pedig már nem bírom. Nem tudom egész nap cipelgetni és szórakoztatni, az egész napos üvöltésétől pedig idegileg totál kivagyok... komolyan mondom, ezt nem lehet bírni.
Magamat hibáztattam, mert ilyen a gyerekem, úgy éreztem megbuktam anyaként és mivel magamra már nem maradt időm, nőként is. A férjemmel alig tudunk beszélgetni, mióta megvan a gyerek, így a házasságunk is kezd megromlani (a helyzeten sokat ront anyós, aki mindenbe beleszól).
Folyton az jár a fejemben, mit rontottam el.. miért mivel érdemeltem ilyen rossz gyereket? Kérlek, ne ítéljetek el... ti nem töltöttetek el egy napot a fiammal… komolyan, ha odaadnám őt egy gyerekvállalás előtt álló párnak, meggondolnák magukat.
Volt valaki hasonló helyzetben vagy csak én vagyok ilyen selejt, hogy egész nap üvölt a gyerekem és nem lehet vele mit kezdeni?



A cikket írta: BB08, 2010-07-06 21:08

Vélemények?????????????

Kép
Vendég
 


Nagyon együttérzek veled. Igenis, a babák önálló személyiségek. Az én első babám is ilyen volt, néha azt sem tudtam milyen nap van. nem fürödtem, nem ettem, vagdostam magam késsel, és vertem a fejem a falba, hogy ne bántsam őt. Túléltük, bár a pszichiáter elbagatellizálta a dolgot szerintem. Írt egy nyugtatót, és javasolta, hogy aludjak többet. A többi gyerekemmel nem éreztem ezt a kilátástalanságot. Lehet, hogy nem ártana egy pszichológus segítsége. Mi elköltöztünk anyukáméktól, és szerintem ez segített nekem. 4 gyerekem van, és ha újra kezdeném, ugyanígy csinálnám. Van, aki ezt nem tapasztalja meg, én is eléggé egyedül voltam akkoriban a barátnőim körében. Azt hitték, nem is igaz, hogy egy éjjel tízszer van fent. Pedig emikor tizedszer ébredt, volt, hogy hasraestem, mert a lábaim még aludtak. Így visszagondolva viccesnek tűnik, de akkor azt hittem nem élem túl. Nem vagy rossz anya. Érzékeny vagy és nem tudod hallgatni, hogy sír. Jobb lesz, hidd el!

Egy hozzászólás :)
Vendég
 


Anna,te kora reggel,éhgyomorra ilyeneket olvasgatsz?? :shock: :shock: :shock:

Én nem tudom,mit csinálnék,ha Panka ilyen kisbaba lenne.Néha így is kiborulok,sokkal kevesebbtől is... :oops: :?
Könnyű bárkit elítélni,véleményt nyilvánítani,addig,amíg nem éltük át ugyanazt,szerintem semmi jogunk hozzá...én rettenetesen sajnálom az ilyen nőket,anyákat,mert a helyzetük kilátástalannak tűnik...
A legrosszabb,ha ilyen szituban a családod nem áll melléd,ha a nagyszülők csak arra jók,hogy csesztessenek,mit rontottál el,ahelyett,hogy átvállalnák az üvöltő kicsit pár órára-egyrészt,hogy jól pofára essenek,mert ők se tudnak vele mit kezdeni,másrészt,hogy az anyának legalább enni,inni,zuhanyozni stb. legyen ideje,hogy ne őrüljön meg teljesen... :? :roll:
Szerintem.

Vidámabb téma:
Szilvinek még nagyon-nagyon sok boldog szülinapot!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Megyünk szurira :(

Szilvi boldog névnapot :)

Kávé mellett olvastam amíg a tejest vártam, mert 7 óra után szokott jönni.
Ezt gyors elolvastam, mert érdekelt. Jázmin is ilyen kisbaba volt, hogy sokat sírt :S nagyon kész voltam én is :( ez szörnyű. Manapság is elég sokat üvölt, de már nem annyira, mert nincs has. Nem bírja, ha leteszem ez a legújabb és elkezd üvölteni, de mondtam neki nyugodtan sírhatsz egy pár órát egyfolytában nem lesz bajod és abbahagyta :D :D :D szóval nem lehet azért hurcuzni a popót egész nap. Akkor inkább sírjon egy kicsit.
Én így is kész vagyok, még jó, hogy itt vannak anyumék és tök rendesek! Anyósomék a balfa**ok, de elszoktam küldeni Őket másik éghajlatra :D

Az én véleményem is az, hogy szörnyű lehet ennek a szegény nőnek. Itt nem arról van szó, hogy nem szereti a gyerekét, mert a fórumon 303-om hozzászólásból majdnem mind ezt írta. Felháborító. Irigylem Őket, hogy jó a babájuk és sosem sír...de sajna nem minden baba ilyen.
Jázmin is elég sírós és elég idegölő dolog is, hogy sehogy nem jó neki........... :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: mondjuk én eléggé tűröm az ilyen dolgokat meg minden ahhoz képest még depis sem vagyok, hogy éjjel mindig kelek, közben meg még csinálok mindent itthon................

Szóval van ez így is. Gondoltam belinkelem, hogy senkinek sem könnyű. Majd kamatozni fog ez, ha nagyobbak lesznek.

Puszika
Vendég
 


Jaa most olvasom szülinap :D szóval Szilvi neked minden boldogot :D
Vendég
 


Hohoho, tényleg:

SZILVI! ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!! :lol:

Bevallom, lestem a többiekről, pedig régebben már bevéstem az agyamba, mert a legjobb barátnőmmel születtél egy napon, aki ma 30 éves lett! Vele nőttem fel, gyerekkori játszótársam, jól elment az idő, lassan én is közeledem a 3. X-hez.

Megőrülök, egyik nap esik, másik nap tűz a nap, ma pont esik, pedig egy csomó mindent el akartam intézni. Majd még visszaolvasom atz előző hozzászólásokat is, és majd reagálok.

Ti mennyi vizet fogyasztotok? Úgy értem, hány m3-t egy hónapban? Mi rengeteget és be akarok menni a vízműhöz, hogy lehet kérek egy óracserét, febr. 26. óta lakunk bent és akkor 259 m3 mutatott az óra, ma 323, az 64 m3 3 hónap alatt, az 2 havonta 40m3, az k...va sok, bár igaz, az elején többet mostam, a beköltözés előtti takarítás, festésnél is sok elment biztos, meg a kórházból hazajövet is többször zuhiztam, mosakodtam egy nap. Na, ha nem megy lejjebb a fogyasztás az elkövetkező 3 hónapban, akkor órát cseréltetek.

Mi tegnap kaptuk meg a 3 hós oltás, meg a rotát, egy hangja nem volt picurkának, épp hogy egy kicsit kalimpált, amikor beadták neki és szerncsére semmi láza, hőemelkedése nem volt, sőt, megint mintha jóságinjekciót kapott volna, egy szava nem volt egész este, sőt néztük a meccset és többször si oldalára fordult, először vettem észre, hogy ennyire intenzíven forgolódik. És aludt 10től fél5ig, ami azért nagy szám, mert az utóbbi napokban mindig kelt már 1-2 között.

Igyekszem még jönni, igen, mostmár nagfyon lecsökkentünk, de én szeretem ezt a topikot és ha csak magammal fogok nagy ritkán beszélgetni, akkor sem megyek máshova. :lol:

Kép
ire81
 
 


Reni,én tutira itt leszek! :lol: :lol: :lol:
Nem kell magaddal beszélgetned,nyugi... :lol:

Andris azt mondja,mi 10-12 m3 körül fogyasztunk havi szinten.
Nézd meg,mennyit megy az óra 1 nap alatt illetve mozdul-e,ha nem is használtok vizet.Ez utalhat arra,hogy szar az óra vagy elmegy valahová a víz...mert ez így tényleg sok egy kicsit. :evil:

Esztike nagyon ügyes volt az oltásnál! :lol:
Panka se szokott cirkuszolni szerencsére,sőt,kifejezetten szeret orvoshoz járni,ilyenkor mindig vigyorog mindenkire,mórikálja magát stb. :lol:

Itt is szar idő van,fúj a szél,reggel kimentünk sétálni egy kicsit,de majd kifagyott a belem egy szál pólóban...még jó,hogy a törpére adtam pulcsit is.

piki
 
 


Szilvi, Isten éltessen sokáig!!!!

Itt vagyok én is, csak Bazsu múlt héten valamikor rájött, hogy itthon dög unalom és folyamatosan menni kell vele. Ha máshol vagyunk, bárhol tök jól elvan, itthon meg csak akkor ha forgatom nyomogatom, repülőzünk, palacsintázunk, kúszni próbálunk (megtámasztom a talpát)
Szóval ezért vagyok kevesebbet.

Nálunk a párom rengeteget segít, ő is bevásárol, postára megy.. reggelit készít, ebédet főz, babával játszik, pelenkáz... mikor B. éjszaka felébred, ugyanúgy felkel, kiveszi az ágyból míg én elmegyek wc-re.. ő teszi vissza a kiságyba mikor elalszik rajtam..stb.
Ez nálunk teljesen természetes, nem mondogatja hogy ő mennyit segít vagy ilyesmi.
Szerintem az a férfi aki alszik, vagy a tévé előtt ül még a felesége dolgozik..pfffffffffff :twisted:
Próbálom finoman.. éretlen, gyerekes, önző, elkényeztetett..
Vendég
 


Na valamit elcsesztem, :oops: csak a szülinapot akartam kiemelni... :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Reni nálunk is 10 m3 körül fogy havonta, de most nézem, hogy áprilisban 18 m3 volt.. szerintem akkor nagyon sokat locsoltunk..
A 40 m3 tényleg qrva sok! Pláne, hogy mi még locsolunk is, meg néha az autót lemossuk.. :oops:
Ha már itt tartunk, áramból mennyi fogy nálatok?
Vendég
 


Az áramot nem igazán tudom...de majd megkérdezem! :oops: :lol:

Fanni,jó,hogy jöttél,azt hittem,már csak a másik topikban vagy... :oops: :roll:
Sajna Pankát is foglalkoztatni kell,csak néha van az,hogy ott lehet hagyni a kinti ágyában,vagy a játszószőnyegen vagy bárhol...a pihenőszékben elfetreng egész sokáig,ha körülötte vagyunk és van elég bámulnivaló,de azt meg én nem preferálom a mozgásfejlődés miatt...a hintában is elvan,ha közben látja valamelyikünket és beszélgetünk vele.
Még mindig nem igazán akar forgolódni,ha érdekli valami,inkább csak az oldalára fordul...azt hiszem,kicsit türelmetlen vagyok,pedig biztos hamarosan beéri a többi babát.

piki
 
 


Marcsi,ne is mondj ilyet. Nem fogok lelépni!!! :D Tőlem nem szabadultok az tuti!!!!! :lol: :lol: :lol: 8)

Azt nem próbáltad még, hogy takaróra teszed és úgy segíted fordulni, hogy emeled a takarót.. biztos tudod mire gondolok. :roll:
Vendég
 


Igen,tudom,mire gondolsz! :lol:
De,próbáltuk...meg ha az oldalára fordul,akkor is néha lassan átgördítem...néha úgy érzem,nem nem tud,hanem nem is akar...ezt de szépen fogalmaztam meg! :lol: :lol: :lol:
Mindegy,ha egyszer rákap,akkor meg csak forogni fog,mint a motolla,meg visítozni,ha elakad... :oops: :lol:

piki
 
 


Mi most voltunk szurin, Jázmin meg sem szólalt. Nagyon büszke vagyok rá. Amikor szúrták csak akkor sírt, utána már nevetett is. Édes nagyon.
6550 gramm és 61 cm-er Jázmin. Nagyon zsúrmi.

Itt leszakad az ég nemsokára :S lassan be kell pakolnom is, mert még sehol nem tartok :S

Majd még visszaolvasok!

Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: