Új privát üzeneted érkezett!

Brigi,


héééééééé vigyázzál ezen nyavajás jeges uton!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!csak ha nagyon fontos akkor merészkedj ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Nekünk jó a febr.9-is.
szuszoka
 
 


bocsi
szuszoka
 
 


Brigi
szerintem se menj sehova. megvár az ovi.
Mi ma gyalog mentünk, de az sem volt kispályás. :lol:

Nekünk jó a február is színházra. lényeg a kényelmes jegyrendelés :lol: A francnak van kedve bemászkálni :)))
dorki
 
 

 
 

szejasztok :)

köszönjük szépen,jól vagyunk.ezen a héten még Eszti is kihagyja az ovit az antibio miatt.szerintetek is legyengül tropára az immunrendszerük egy-egy ilyen kúra után??
na,meg most jön az influenza,valószínűleg fogékonyabb is lesz rá.

extra kérdés:nektek ugyanolyan maradt a menstruációtok szülés után??nekem brutál sokáig tart :roll:
egy kis Eszti,mert csak ilyen pinduriba engedi feltenni :roll:
Kép

Kép
Bori
mbori
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Halló, CSajok,

nagy a csend :roll: mostanában.
Csak a kéretlen firkászok lökik a raklámjaikat...

Jól vagyunk mindannyian :wink: ,
Voltam UH-n, ahol közölték, h a Babó kisebb, mint a mért hetem. Így aztán nem 15, hanem 13 hetes vagyok :).
Egyébiránt minden rendben van Vele, 24-én megyek nagy vérvételre és egyéb finomságokra, 17-én genetikai tanácsadásra előrehaladott (35) korom miatt.
Meghallgatjuk az Öreggel :lol: mit mond a drnő és ennyi.

A főnökömnek mondtam a hírt, meglepően nromálisan és korrektül fogadta :).
Úgy tervezem, h a január még ledolgozom, aztán eljövök tápra.

A rosszulléteim kicsit javultak, a hányás még olykor kísért (tegnap pl anyukámnál kajáltam, mert ott végeztem és kaja után 2 percel mindent kidobott a kos Bobóka).

Eszter nagyon várja a Tesót, már el is nevezte Rózsikának :).
A napokban megkérdezte tőlem, h
- anyuci, és a doktorbácsi mivel varrta össze a méhedet?

egyéb duma (miután közöltem a családdal, h jobban vagyok, nincs végre gyomorégésem örökké és végre tudok enni):
- anyuci, de jó, hogy tudsz enni, így akkor Rózsika is több ételhez jut a pocakodban a köldökzsinóron keresztül :lol: .

Behalok a nőn, olyan szövege van :).


Bori,
sztem eléggé legyengül az IR, gondolj csak bele, h Te is szedsz AB-t, utána napokig csak kóvályog az ember.

Jeges út:
én kétszr estem be a kocsim alá, amikor kiszálltam a kocsiból, még mindig lila a lábom.
Ki is vertem a balhét a boltban, h nem tudják lesózni, v leszórni az utat? Erre: hááát, kiszórtam 2 kg sót már. Mondom, úgy látszik, nem elég, mert akkorát estem, h becsúsztam a kocsi alá...
Mostmár vicces, de akkor megijedtem bakker...

Többiek, panu? Hogy vagytok?

Brigi :)?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Bori,
meg tudnád nagyobbítani a kis képet?

Íme egy a 4 évesről:
Kép

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti,
ESzter tiszta nagy lány!!Micsoda csajos frizurája van!!
Én Esztim levágta magának :roll:
most ilyen kis csuri :lol: Kép

Kép
Bori
mbori
 
 


nagyobbat egyszerűen nem enged nekem feltenni :roll:

bocs

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori,
ez is nagyobb :).

Nnana, sikerült feltennem az új szerzeményemet :wink: .

TÖBBIEK HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL VANNAK??????????????

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Szép is ez a duplázás :P
egyre jobban foglalkoztat a kérdés engem is!!
bár van még egy évem,amit le kell dolgoznom szerződés szerint,de aztán oly szép lenne megint egy pár évet itthon "lazulni" :lol:

elkaptam Esztitől a nyavalyát,bár kúrálom magam,inhalálok,ACC,forró tea,most betoltam egy nagy grapefruitot-egyenlőre nincs eredmény.Ti nem kaptok el mindent,ami az oviból jön??

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori,
egyenlőre nem kaptam el semmit, Eszter köhög eléggé mélyről (adjatok tippet lécci erre a randa köhögésre, mivel kúráljam), de egyenlőre ennyi.
Gyógyulgass és PIHENJÉL, mert ez a nyavalla a gyenge immunrendszert támadja meg.
MÁS:
ennyi erővel akár csetelhetünk is :).

K
és

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Ti csak ne csetelgessetek !!! :lol: :wink:

Kriszti
jól néz ki a két csík ! :lol: :lol:


Nikit kérdeztem mi akar lenni farsangon?
Válasz: T-rex :shock:
Szép, kedves, igazi lányos... Próbáltam neki mondani, hogy az nem túl bizalomgerjesztő...
következő válasz: kicsi, barátságos tjicejatjopsz :lol:

na ez még jobb !!! Képlékeny még a dolog, pedig jövőhéten már farsang van. nem igazán tűr meg semmit magán, ezért fölödleges nagy munkába fogni. majd még bevetek 1-2 ötletet, hátha sikerül valami egyszerűbbet kitalálni :lol:

Csabinak meg hétfő óta megy a hasa. Vagyis inkább átmegy és kijön belőle gyorsan minden. Most kap gyógytápszert is a tej mellé. Valamiért az anyagcseréje nagyon felgyorsult. Eddig napi 1-2 produktum volt, az is gyurmás. Most meg 3-4-5 óra múlva kijön belőle az előző adag kaja. :?
Mostmár tényleg zavar, hogy mitől lehet. láza nincs, nem beteg. Nem értem. :shock:
dorki
 
 


Dorki,
Nikicsaj dumája nagyon jó!! :P
ESzter persze csupa rózsaszínben fetrengő hercegnő vagy tündér vagy akármi szeretne lenni :roll:
én nem is értem őt,kb két hónapja annyira megváltozott,eddig egy tök bevállalós,dumás csaj volt,mostmeg.....
állandóan nyávog,ha megyünk valahová,akkor szorítja a lábam,nem köszön senkinek,tiszta nyifi-nyafi :?
remélem hamar elmúlik ez az időszak,szórakoztatóbb volt,amikor "fiú" volt 8)
Csabinak jobbulást,a múltkori baciból kitenyésztettek valamit??
vagyishogy jutottak valamire??

Kriszti,
örülök,h nem dolgozol mostmá nemsokára,legalább lesz ki feltöltse a kajás topikunk :cry:
és írj magatokról sokat,milyen Eszternek az ovi??

jah,azt nem is említem,hogy minden reggel az oviban is nyávog enyim Eszter.tényleg nem tudom,mi ütött belé.

Fogakkal Ti hogy álltok?Esztit viszem dokihoz,ugyanis az első kettő felül elég frankón el kezdett szuvasodni.

Brigi,Zsuzsi,Panu,
Ti merre??Remélem mindenki okés.

Remélem ezen a képen jobban látszik!




Kép

Kép
Bori
mbori
 
 


Gyertek előőőőőőőőő!!! :D

itt esz a fene a gépnél és napok óta azzal szórakozom,hogy visszaolvasom a régi szép időket,amikor 1-2-3 évesek voltak a kölykök!

most olvastam azt,hogy a Niki felébredt a délutáni alvásból és kiabálta:zöldbab!zöldbab! majd ugyanezen lendülettel visszaaludt :P

imáádom olvasni,én nem írtam anno,h Eszti miket mondogat,de úgy örülök,hogy itt nyoma van :P

nah,csak ezt akartam és még annyi,h régebben sokkal de sokkal többet írtunk :cry:

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Mi van Bori, érzelmeskedünk, érzelmeskedünk? Csak nem kismamának teccccccccccik lenni :lol: :?:

Sajnos én sem írtam, elkezdtem ugyan, de nem írtam.

Elfoglalt Nyanyák topikja ez kérem, szért nem érnek rá írni :).

De aki hiányzik:

Brigi
Zsuzsi
Andi
Panu

Akik 1000 éve hűtlenkednek.

Mentség, Lányok?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok,

Mentegetőzhetnék, de nincs értelme. Egyszerűen ide sem ülök mostanában a gép elé. Most akkor pótolok :lol:

Eszterek olyan gyönyörűségesek. Igazi nagylányok már ők is :D Nyafi-nyafi Eszter :lol: Bárcsak nekem lenne már egy ilyen nyafi-nyafim :wink: Az enyémek szimplán üvöltenek egész nap. A Barnus is igazi kisindián lett. Egész nap 1000-el rohangál, sárkányt győz le, megvédi a királylányt - azaz engem :oops: - na és persze non-stop piszkálja a Marcit.

A Marci is inkább aktív, de egy könyvvel ill. mostanában egy jó kis társassal egész jól le lehet foglalni. Csak győzze idővel az ember.

Mostanában egymással is egyre többet játszanak. :lol: Persze ezek úgyszintén rohangálós, kiabálós játékok. Autótologatásról szó sincs :wink: Most már a Barnus is igazi partner lett mindenben. Van, hogy egy órát eljátszanak a szobájukban kettesben, úgyhogy azért nincs okom panaszra. Karácsonyra kaptak egy szerelőasztalt. Na azon minden nap készül valami egy dobozból. Szétszabdalják az egészet, utána győzze az ember feltakarítani a sok szir-szar kis papírt. De azt az 1 óra nyugalmat nekem ez is megéri :lol:

Most épp itthon vannak mindketten, mert szerdán a Marci elég nyomottan ébredt, és estére be is lázasodott. Másnap még délben felszökött a láza, de ma már igazi kisördög volt újra, úgyhogy teljesen kigyógyult a nyavajából. :D

Dorki,

Csabi miatt ne aggódj. Én a Barnussal végig csináltam ugyanezt. Minden kaja átszaladt rajta. Mindenki mondta, hogy jön a foga. :roll: De hát a Marcinak is kijöttek a fogai mégsem fosott soha naphosszat. Én, hála az internetnek, kicsit utánaolvastam és fel is állítottam a diagnózist: lisztérzékenység. Totál betojtam. Már azon gondolkodtam milyen oviba ill. suliba fogom adni. Aztán egyszer csak megszűnt az egész. Egy előnye volt, hogy akkor karácsonyra kenyérsütőt kértünk a családtól, így azóta mindig van itthon finom friss kenyér :lol:

Niki végül mit választott farsangra? Én könnyebb helyzetben leszek, mert ahogy megtudta a Marci, hogy farsang lesz rávágta, hogy ő kalóz akar lenni. Remélem ennél is marad :)

Bori, Fogak: Hű, én nem is nagyon szoktam nézegetni őket, de ha szuvasodna csak észre venném :oops: Egyébként szerencsére a fiúk nem túl édesszájúak, talán így kisebb az esély.

Hajrá pocak :lol: :lol: :lol:

Én meg már a 25. hetemet kezdtem. Tegnap voltunk dokinál. Minden rendben. Még mindig elég szemérmes a pici, DE a doki azt mondta, ha valamit kellene mondania lányra tippelne :lol: de rögtön hozzátette, hogy csak egy erős tipp. Úgyhogy még mindig várok a rózsaszín kisruhákkal :wink:

Panu, Andi, Zsuzsi???

Brigi
b_brigi
 
 


szépek a lányok, nagyot nőttek.
Brigi, drukkolunk, hogy kislány legyen :)

Lizáról egy nagyjából friss kép, dec. elején készült

Kép

jól vagyunk, csak zűrösek voltak a karácsonyi és újévi hetek. Mostanra tértünk nagyjából magunkhoz. És persze, sok a munka, munkaerőhiány van a rovatban.

Liza nem sokat változott, talán annyit, hogy készségesebb, szeret segíteni, pl. a mosógépet nem lehet nélküle bepakolni és indítani, mert megsértődik :)

Panu
panu
 
 


Sziasztok!

Brigi,
Én is szorítok kis csaj ügyben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bori,Kriszti
Gyönyörűségesek és igazi komoly nagy lányaitok vannak


Panu,
Látom Liza komolyan, űzi a téli sportot még sí szemüvege is, van


Dorki,
Csabi rendbejött?
Niki mi lesz végül is a farsangon?


Megpróbálok kicsit többet irogatni de, nem ígérek semmit majd egyszer erről személyesen Bori oksi!

Ki jön végül is színházba?


Nálunk minden rendbe Fannit elkezdtem megint korira hordani, nagyon jól megy neki.
Felvettem már a régi úszóedzőnkkel is a kapcsolatot 1-2 héten belül elkezdem megint úszni, hordani.
Mi úgy néz ki, hogy balerinák leszünk a farsangon.
Fanni is nagyon segítőkész mindenbe, mindent egyedül akar csinálni minden sokkal, jobban tud, mint én.




Kép Kép
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Brigi,
Én is szorítok kis csaj ügyben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bori,Kriszti
Gyönyörűségesek és igazi komoly nagy lányaitok vannak
Megpróbálok kicsit többet irogatni de, nem ígérek semmit majd egyszer erről személyesen Kriszti,Bori oksi!


Panu,
Látom Liza komolyan, űzi a téli sportot még sí szemüvege is, van


Dorki,
Csabi rendbejött?
Niki mi lesz végül is a farsangon

Ki jön végül is színházba?


Nálunk minden rendbe Fannit elkezdtem megint korira hordani, nagyon jól megy neki.
Felvettem már a régi úszóedzőnkkel is a kapcsolatot 1-2 héten belül elkezdem megint úszni, hordani.
Mi úgy néz ki, hogy balerinák leszünk a farsangon.
Fanni is nagyon segítőkész mindenbe, mindent egyedül akar csinálni minden sokkal, jobban tud, mint én.




Kép Kép
szuszoka
 
 


Hű,Zsuzsi,milyen csodás szöszke maradt a Fanni :P

Eszti is szöszi volt,de totál bebarnult.Hova hordod korizni??

Panu,
látom ti meg síeltek :D ,hogy tetszett a csajnak??

Brigi,
az erős tipp,azért csak egy erős tipp!!Szóval az már valami!!
Milyen az ovi??

Kriszti,
merre??Vége már a melónak?

nah,nekem meg lassan kezdődik,megyek is!
Úgy,de úgy várom már a tavaszt!!!!!!

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok!

Ajjaj!
Kissé régen jártam erre! :oops: De azért látom nem voltam vele egyedül...

Visszaolvastam és megnéztem a képeket! Minden lurkó tényleg nagyot nőtt!! Hihetetlen, hogy ennyire gyorsan megy az idő.

Nálunk most minden oké, szerencsére már régen betegeskedtünk, bár egy kis orrfolyás hol egyiknél, hol másiknál előfordul.

Párom második napja jár éjszakára dolgozni - bevezették nekik is a három műszakot :( , úgyhogy most próbálunk délelőtt Csilivel csöndben lenni. Erre úgyis csak addig van esély, amíg Boga oviban van. HA hazaér, ezek ketten felfordítják a házat is! :lol: Nagyon jól eljátszanak már együtt, persze ötpercenként veszekednek. :? Persze ez valószínűlehg természetes.
Boga még mindig elég magánakvaló. Ha kérdezem, kivel játszott az oviban, általában az a válasz, hogy egyedül - vagy a Krisztiánnal. Szóval vagy fiúval, vagy egyedül. :lol:

Az úszás nálunk változatlanul menő mindkét csajnál. Boga nemrég kapott úszószemüveget, azóta meg aztán főleg nagyon ügyesen úszik. Mostmár tényleg nevezhetem úszásnak - nem csak kalimpálásnak. :lol:

Nálunk kedden volt farsang. Kisvirágnak öltözött Boga. Ezt már a tavalyi farsang után egy nappal kijelentette, hogy legközelebb ez lesz. ÉS nem felejtette el! Majd teszek fel képet, ha lekicsinyítettem.

Csili pedig folyamatosan beszél, mondatokban, és egyre többször pisil, kakál wc-be. Persze még azért van pelusa. MAjd a nyáron! :wink:

Babaváróknak szurkolok, hogy minden oké legyen!
Remélem, hogy már jön a tavasz, és párszor azért össze tudunk majd hozni talit!
Dorki, Csabi rendbejött?
Niki, többiek mik voltak farsangon?

sziasztok!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Niki végülis katica lett. sk. kreáltam neki jelmezt. Nagyon jól elvoltam vele. :wink: eszmei értéke ezáltal felbecsülhetetlen. :D

Csabi hasmenése 3 hét alatt elmúlt, már elő voltunk jegyezve vérvételre. ántsz vizsgálat negatív lett. Fene se tudja mitől volt.

Viszont 1 hét alatt megtanult a fiatalember állni,kúszni, mászni. Ebben a sorrendben. Emiatt az eddig sem békés éjszakáink még trágyábbak lettek. Ha éjjel megébred, azonnal feláll és bőg. Pedig eddig kifejezetten csendes gyerekem volt :)

Nikivel is kezdenek harcolni, pontosabban rossznéven veszi a csaj, hogy Csibi már hozzányúl a dolgaihoz.

Az oviból is felszedett egy csomó hülyeséget. Pl. állandóan kiabál. nyilván ott szükség van rá, de itthon nincs. És látványosan megsértődik meg ordibál, elmegy az esze teljesen.

Vegyes csoportba jár és van 2-3 bagy fiú, akik nagyon agresszívek. kardoznak meg zombisat játszanak egész nap. Az óvónő szerint nagyon durvák. és nem lehet őket kizökkenteni semmivel. van olyan kislány, aki már fél bemenni. neki pl. rendszeresen le akarják vágni a fejét. :evil: :?

Niki is szokott panaszkodni rájuk, de az édes kevés, ha én azt mondom neki, hogy ne foglalkozzon velük.


csabi megszerezte Niki dínóját

Kép

Kép
dorki
 
 


Dorki,
ez az utolsó kép :D

nagyon tetszik

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori
jó ez a visszaolvasás :)

voltunk tegnap színházban. Bennem valahogy az maradt meg, hogy bábszínházba megyünk, mert oda szoktunk :9 de ez rendes emberes volt . :)))

Marcinak és Fanninak is tetszett, főleg, hogy a szünetben lehetett perecet is enni. :)

Bori ti miért nem jöttetek ????

Briginek már szépen nől a (lányos ) pocakja . :wink:
dorki
 
 


Dorki,
ez az átölelős kép nagyon tetszik, igazán drágák rajta a gyermekeid :).
Milyen színházat néztetek?

Nekem holnap lesz az uccsó munkanapom, megyek Pestre leszámolni.
Leadom a kocsimat, a telefont, a kisgépemet és viszonlátás, maradok itthon.

Voltam genetikán, kértem az orvost, hogy ne mondja meg a nemét.
NEKEM nem is mondta, csak az asszisztens nőknek, hogy neme: fem.

Nekem egyértelmű volt :).

Brigi,
nálatok mizu?

Egy farsangos kép Piroskáról (a piros szandi sajnos kicsi volt...)

Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kép
rubin
 
 


Sziasztok!
Először is elnézést kérek a betolakodásért.
Eredeti új GAP ruhák, Amerikából baby, gyerek, és felnőtt méretben. A következő linken: http://www.vaterabolt.hu/index.php?page ... eID=170099
rubin
 
 


Kriszti :D

juhhhéééé :P
ez naon jó hír...én is így szeretném maaaajd
akkor mostmár gyere sűrűbben!

Kép
Bori
mbori
 
 


Kössz, Bori.

Eszter odavolt anyukámnál - tőlünmk 60 km-re. Ma reggel hív a Mamim, h reggel fél 5 óta fenn vannak, fáj a csaj füle...

Akkor rohanás érte, telefonhegyek.
Kiderült, h febr 1 óta beutaló kell a fül-orr-gégére a Klinikára. A mi gyermekorvosunk meg ma délután rendelt. Van egy másik drnő is, ahol a miénk rendel, ő írt volna beutalót, de nem értünk volna vissza Szegedre fél 11-re (mert addig volt).
Szóval beutaló nélkül 1000 Ft vizitdíjat kell fizetni.
Bánja a franc, mondom, nem érdekel az 1000 Ft, én elviszem, mert nem hiányzik, h rosszabbodjon az állapota.

Elmentünk, szerencsére alig voltak előttünk, bementünk, megvizsgálta:
bal fül: fülkürthurut
jobb fül: nem gennyes fülgyulladás
emellett allergiás rhinitis, idült rhinitis (ha minden igaz, ez orrnyálkahártya duzzanat) van.
mikor fizettem volna, mondta a drnő, h hagyjam.

Lányok, majdnem elbőgtem magam, milyen rendes volt a drnő.

Úgyhogy így telik az első tápos napom :(.

Többiek hol vagytok????

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Kriszti, ez a fülnyavalya elég szarul hangzik. Mit kapott rá? Holnap én is viszem Bogát fülészetre, mert már harmadik napja fájlalja ő is a fülét - bár csak ha odanyúlunk hozzá, akkor. Remélem nem lesz komoly! Eszternek meg gyors jobbulást kívánunk! Tényleg ritkaság az ilyen orvos... :shock:
Amúgy a piroska-jelmez nagyon tetszett! :lol:
Szóval te is kétcsajos leszel!! juhhé!

Dorki, ovi nálunk is hasonló. A lány annyit fejlődött visszafelé beszédben, hogy azt el se hiszem. Nem csak a sok hülyeséget hozza haza - bár nálunk nincsenek igazán nagyok, kb 5 a legnagyobb - hanem a helytelen beszédet is, amitől falra tudok mászni. Mármint, ha tudom, hogy ezt már ezelőtt tudta, vagy jól mondta, most meg eltanulta valakitől a rosszat. :evil:

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi,
jó, hogy írtál!

Kaptunk Klacid antibiotikumot (Cefzil- és Augmentin gyogyóra allergiásak vagyunk, ezért a Klacidot szoktuk kapni), napi 2-szer 5ml.
Folyamatosan, napi 3-szor 5ml Nurofen-t kell adni, valamint ha fáj a füle, akkor negyed Algopirin :!: , itt az orvosok minden esetben elmondják a Normaflor-t, ha antibio-t szedetnek, azt is kap napi 2-szer.
Esténként 7 csepp Zyrtec még pluszban.
Össze lehet adni, mennyibe kerül sajnos :(.

Szerencsére a gyermek olyan szinten jól van közérzetileg, mitha semmi baja nem volna.
A folyamatos Nurofen szerintem jó, mert a gyulát is lehúzza és nem engedi, h fájjon Neki.

Viszont én hétfő óta adtam Neki a homeós Oscillococcinum-ot, lehet, hogy ezért nem lett gennyes fülgyula, mert már védekezett a szervezete.

Hát... Jobbulást Nektek, viszont ha van kövirózsátok, akkor nagyon figyelmedbe ajánlom, hogy csepegtessetek bele a fülébe 2-3 cseppet, mert tavaly nekünk az nagyon jó volt.
Az idén nem próbáltuk, mert mikor elhoztuk Mamától, már benne volt a Nurofen és nem fájt Neki azóta.
Ha félsz direktben csöpögtetni, akkor lehet kapni gyógynövényboltban kövirózsa cseppet.
De kipróbált szer, a környezetemben mindeki használja fülfájásra.

Remélem, a többiek jól vannak!!!
Kössz a jelmez-dícséretet - Anyukámat illeti :).


K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Bocs, Kalcyd.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti,
a Nurofennel azért vigyázz,mert azt csak 3 napig tanácsos adni.
Esztinek két ünnep között volt hörghurut+arcüreggyulladása és én is tovább adtam neki,mint három nap,be is paráztam tőle rendesen!!
Kicsit furin is viselkedett,hol aluszékony volt,hol pörgött :shock:

Andi,
kisvirágról fotó?? :D
meg szépszemű Csillusról is!!

Dicsekedni is szeretnék ám,tegnap annyira de annyira büszke voltam az én Eszter lányomra!!
Túlvagyunk az első éles fogorvosi kezelésen!Én tényleg azt hittem,hogy doktorbácsistól szétkapja a rendelőt-de nem!!
Sírdogált egy kicsit a váróban a félelemtől,de a rendelőben kinyitotta a száját és vagy 5 percig matattak a szájában,de meg sem mukkant.
Hát egy hős!! :P
A két felső foga szuvasodott és azt lecsiszolta a doki,úgyhogy most van egy kis szünet,de nem vészes.

Az oviban minden okés.Nekünk 24.-én lesz a farsang,hercegnő lesz.A Kolompos fog muzsikálni és meg büfésnő leszek egy darabig,nah,ennek a felkérésnek már annyira nem örültem :? :lol:
Saját készítésű süteményeket árulunk ami az ovi alapítványát gazdagítja :wink:

Egyébként meg a tavaszt várom,mert nem igazság,hogy beharangozza magát egy hétre aztán meg -10 fok lesz :evil:
a tököm tele az itthoni bezártsággal.Most is ezerrel szánsájn és hurrikán.Állatkertezni szeretnék meg játszóterezni. Kép

Kép
Bori
mbori
 
 


farsangi kép:
Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nos a fülfájás persze elmúlt, mire az orvosnál kivártuk a sorunkat. De még ez a lehető legjobb helyzet :) Nem is talált semmi különöst a doki, csak annyit mondott, egy kis vákuum van mindkét fülében, lehetett egy kis megfázástól, vagy uszodától. :roll:
Kriszti, Esztered javulgat?

Bori, Tiéd Eszternek meg nagy gratula a bátorságához a fogorvosnál!Egyébként én is csatlakozok a tavaszvárók klubjához! :lol: Már nagyon rühellem a hideget!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


itt csomó csodaszép csaj van egyrakáson :)

Eszti nagggyon nő már :lol: Jó ez a kép :)

Kisvirág is gyönyörű meg a tesója is.

Dr. Fanni is szépséges :)

Piroska is csini. Nincs róla közeli ?

na agyondicsértem mindenkit :))))


Mikor én Csabival fülészeten voltam, azt mondta a doki, hogy masszívan be van húzódva. Hogy ez mi, azt nem tudom, mert ha gyulladás van, akkor domború és feszül. De ez a másik sem jó.

Persze Csabi megint taknyos. Nem durván, de azért elszórakozunk vele...

Apa 2 hét múlva jön, de még nem tudjuk mikor, mert nem hajlandóak utánanézni pontosan a bunkók. Mondjuk mindig ezt csinálják... :evil:
dorki
 
 


Dorki :D
hát ezt így kell csinálni,kérem!Ti is csatlakozhattok a gyönyörűségesek táborához :wink:
a dínót Niki az ölelős csellel visszaszerezte Csabitól??Még mindig nagyon tetszik az a kép :)
Mostmár csak kilábalunk a télből és elmúlnak ezek a ronda betegségek is...Jobbulást Nektek!
Panuról tudsz valamit??

Andi,
Bogi a Fiffi,a kisvirág volt?Ugye van egy ilyen mese a Minimaxon??
Ha a jelmez meg sk,akkor külön gratulálok!

Kriszti,
milyen otthon??Eszter jobban van már?Jesszus,már félidős vagy,milyen gyorsan telik az idő :shock:

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok,

Először is Piroska és a kis virág nagyon aranyosak. Ügyik vagytok. Andi, te kreáltad a jelmezt s.k? Nagyon jól sikerült :wink:

Majd én is próbálok már képeket felrakni, csak apa egyszer töltené át az itthoni gépre.

Mi a héten Füreden pihiztünk. Már-már szokássá vált, hogy apa szülinapján használjuk el az üdülési csekkeinket, így mindig neki van a legklasszabb szülinapja. Idén is a jacuzziban áztathatta magát a nagy napon. Egyébként nagyon jó volt. A Marci megkönnyezte mikor el kellett indulnunk haza. Nagyokat sétáltunk a Balaton parton, játszóházaztunk egy kicsit és órákat ültünk a vízben. Vacsi után az egész család beesett az ágyba és reggelig aludtunk. Nekem a legjobb az volt, hogy külön ágyban aludhattam EGYEDÜL. Végre nem rugdosott senki hátba, nem könyökölt senki a hasamba, mert itthon sajna még mindig átvándorolnak a fiúk hozzánk éjszaka. :(

Próbálok majd képet felrakni.

Brigi
b_brigi
 
 


Sziasztok,

:lol: :lol: :lol: Tegnap voltunk dokinál. Minden rendben van, buksival lefelé fekszik a baba ÉS még mindig lány gyanús a két lába között :lol: :lol: :lol: De a doki rögtön hozzátette, hogy még ne vegyük 1000 %-nak.

Kriszti, Nektek gratulálok! Jó fej az uh-os doki :wink:

Brigi
b_brigi
 
 


a változatosság kedvéért még 3 hetet rányomtak embernek, hagy szórakozzon....
szóval majd márc. végén jön. ha jön egyáltalán és nem ott fog megöregedni....

:evil:


Brigi

éljen a 999%-os lánygyanús babád !!!
Hogy vagy, hogy bírod ?

Panuról én is csak annyit tudok, hogy beszippantotta a munka. De amúgy jól vannak.
dorki
 
 


Dorki,
sajnálom apát :cry: ,dehát valamit valamiért.Kitartást neked,szólj,ha hallgassunk egy kis Cure-t :wink:

Brigi,
ennek a csajnak nagyon jó dolga lesz!!Két okos és erős fiútesó....!!

Kriszti ,
hoooooooooooool vaaaaaaaagy??Mostmár nem pihi van otthon?
Hú,mennyire cserélnék most veled :wink:

Hevi Esztinek(ez a beceneve a szűk baráti társaságában) megvolt a farsangolás,ami úgy indult,h el sem akart menni.nyomatékosította ezt egy földön fetrengéssel,csak hogy tudjuk mihez tartani magunkat :roll:
aztán mégis jól sikerült,nekem már nem annyira,végig a büfében szolgáltam a népet.
képeket majd megpróbálok feldobni,ha rátöltöm a gépre.

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy betolakodok hozzátok, de lenne egy nagy kérésem.
Kislányom szeptembertől Dunaharasztin fog oviba járni. S a közeljövőben el kell döntenem, melyik oviba menjen. De sajnos nem tudok egyikről sem semmit, ezért szeretnék róluk infót gyüjteni.
Kérlek benneteket, aki a Dunaharaszti óvodákat ismeri (Mese Óvoda és Hétszínvirág Óvoda) írjon nekem az e-mail címemre. neras@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm.

Erika
akiren
 
 


Bori,
megvagyok, köszönöm :).
Eszter végre 3 hét után ismét ment oviba múlt hétfőn, én meg itthon ganézok :roll: .
Tavaszi nagytakarítások, mire végzek, kezdem újra...

Elvagyok klasszul, fél életemet dokiknál/védőnőnél/laborban töltöm.
Kötelező bejelentkezni laborba pl (pénteken cukorterhelésem lesz), de a telefonszám, amin be kell jelentkezni, folyton foglalt, vagy 30 mp kicsengés után foglalt, vagy várok a központra és 30 mp után ismét foglalt.
Ezért aztán felkerekedek, elsétálok és személyesen jelentkezem be.
Nem hiszem el, hogy az EÜ ennyire fos :( .
Pedig mindig felkészülök és mindig kiakadok.

Mindegy. Végülis ezért vagyok itthon...

Amúgy minden rendben velünk, Babuska szépen növekszik (mellesleg UH szerint most 21 hetes vagyok csak), igaz nem a dokik és mindenki által használt kalkulátor szerint :).

Andi,
csajaid meseszépek :)!

Bori,
a tiedcsaj is mekkora már!!!

Panu,
ha olvasol, akkor csak küldj el üres hsz-t, hogy lássuk, jelen vagy - ha inaktív módon is :).

Dorki,
sajnálom, h Apátok ilyen későn érkezik.
Hogy birod a 2 gyerekkel? Le a kalappal előtted, hogy megoldod!
Nyáron átutazóban voltunk ott a Tisza tónál, ahová szoktatok menni mamázni (mi is a hely neve??), nagyon szép hely!

Brigi,
mennyi hetes is a kis Puncivirág?
Fiúk várják?

Zsuzsi,
Te is küldj egy üreset - én tudom, miért nem írsz -, hogy megvagy!!!

Puszi Mindenkinek!
K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok,

Hát, a fülgyulladásból úgylátszik mi sem maradhattunk ki. A Barnusnak középfül gyulladása van. Ez így konkrétan magyarul nem hangzott el az orvosnál, de azokból amit mondott az itthoni könyvem alapján erre következtettem. Pont a héten nincs itt Dunakeszin fülészet :roll: úgyhogy oda majd hétfőn kell mennünk. Szerintem az egy kicsit messze van, de úgy döntöttem, ha rosszabbodik, akkor úgyis bemegyek vele Pestre vmi fülészetre. Kapott ő is antibiot :cry: , Cataflam-ot meg orrsprayt + lázcsillapító, úgyhogy mi is egy vagyont hagytunk a gyógyszertárban ma. Viszont a Barnust nem nagyon viseli meg az egész. Ma sem aludt napközben egy percet sem.

Dorki, Apa egyszer csak hazaér már. Kitartás! Tényleg szupi, hogy így megoldod egyedül a két gyerekkel. Én délután már számolom a perceket mikor ér haza apa.

Kriszti, A kórház itt is hasonló. Nem is gondoltam, hogy tényleg ilyen káosz van mindenhol az egészségügyben. Én a héten töltöm be a 30. hetet :lol: . A fiúk egész nap a babával vannak elfoglalva. Barnus is fél óránként puszilgatja a hasam, a Marciról nem is beszélve. Egyébként a Marci már leadta a kívánságát: kislány legyen, Borinak hívják, hátul legyen a copfja és zöld ruhában legyen :shock: :lol:

Remélem a többiek már mind meggyógyultak.

Brigi
b_brigi
 
 


Sziasztok,

Még jó, hogy ennyit írtatok, így könnyű visszaolvasni. :wink:

Hétfőn levittem a Barnust a fülészetre és már minden rendben a fülével. Egyébként csak a rég megígért képekkel jöttem :lol:

Itt egy tesós:
Kép

a rettenthetetlen kalóz:
Kép

és két uszis:
Kép

Kép.

Legközelebb remélem több olvasnivaló is lesz.

Brigi
b_brigi
 
 


Brigi
neked olyan szép fiaid vannak:)
hát még a 3. gyereked milyen szép lesz !!! :)
dorki
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nincs túl sok olvasnivaló...

Brigi! Klasszak a képek a fiúkról! Pocvakos képed nincs véletlenül? Kíváncsi lennék arra is!!!
Ez Krisztinek is szól ám!!!
Szeretem nézni a szépen gömbölyödő pocakokat- akkor én is kedvet kapok hozzá :lol:

Nálunk most kicsit beteges szezon van. Csillinek hasmenése volt, már úgy néz ki, hogy kezdünk kilábalni, tegnap viszont Boga nyavalygott a hasfájás miatt és hőemelkedése is volt... Nekem valszeg egy kis tüdőgyulám van, bár a doki röntgenre nem küldött el :shock: - azért antibiot persze kaptam. :shock: . Ez ilyenkor (március- húsvét) már csak így szokott lenni nálunk.

Dorki! Nemsoká itthon apa!!! Kitartás! Mizújs az apróságokkal?

Bori! Hisztis :lol: lánykáddal mi újság? Nálunk most leginkább Csilitől mászok fára, kb két hete teljesen kifordult magából, olyan hisztiket vág le MINDENÉRT!!! (Boga csak a szokásosakat. :lol: )

Zsuzsi, Panu! Nagyon eltűntetek! :cry:

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Én tegnap megkaptam a legklasszabb nyuszi ajándékomat :D Voltunk dokinál és KISLÁNY :lol: :lol: :lol:

Dorki, Apáról valami hír? Hogy bírod még???

Andi, Jó felőletek is hallani :wink: Az én pocakomtól nem kapnál kedvet. Tulajdonképp nem is olyan hatalmas, de nagyon nehéz már cipelni. Remélem már jobban vagytok, betegségekben mindig rátok jár a rúd :cry:

Kriszti, Te hogy vagy? Tessék írni néha!

Bori, Panu? Meg persze Zsuzsi?


Brigi
b_brigi
 
 


BRIGI,

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igazán szép nyuszi ajándék.És ,hogy fogják hivni a picilányt???




Kellemes húsvéti ünnepet kivánok mindenkinek!!!!!!
szuszoka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: