Új privát üzeneted érkezett!

DORKI,

EZER BOCS MOST LÁTTOM ,HOGY A SZÜLINAPI BULIVAL KAPCSOLATBA KÜLDTÉL KÉT PÜ-T .CSAK MOST OLVASTAM EL NAGYON SZÉGYENLEM MAGAM BOCSI!!!!!!!!!!!!!!!!
szuszoka
 
 


Zsuzsi,
hidd el én is nagyon szeretnélek már Titeket megismerni,de ezek rajtam kívül álló dolgok.
sajna a kereskedelemben a december nem arról szól,hogy nagyon lazítok :cry:
szombat-vasárnap dolgozunk,karira olyan leszek,mint a .....

az apánál bepróbálkozós dumád nagyon ötös volt!!!!! :lol:
még ma is ezen röhögtem :D

Kép
Bori
mbori
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
nisreen
 
 

 
 

Hahó!
most már biztos, hogy csak a 8-9-i hétvége a jó. Apa ezt tudta, és a köv. hétvégére programot szervezett

Olvasva a hsz-ket, 8-a lesz a tuti.

Dorki, én nem tartom béna ötletnek ezt a "sutyi csizmába ajándékozást" :wink: ráadásul így még jelmez sem kellene

színházhoz annyi megjegyzés, hogy Kolibribe minimum 1-2 hóval korábban kell jegyet rendelni, állandóan tömve van,
a fővárosi bábszínháznál szokott jegy lenni, és elég jók, a ferenciek terén lévő bábszínházban is 1 hónapra előre nem árt jegyet venni

voltunk a gyermekkel síelést tanulni a normafánál, nagyon élvezte, ott lehet bérelni felszerelést, és a klub, akikkel voltunk, úgy tartja, hogy 3-4 alkalom után elég eldönteni, akarjuk-e, és akkor szezon-díjat kell fizetni. külön jó volt, hogy oktatónként 2 gyerek jutott, az edzés 1 órás, jól elfáradt a gyerek, gondolom a friss levegő miatt is. 8) 8)

Panu
panu
 
 


Bori,
egy nagy áruház főpénztárából jöttem gyesre volt ,hogy éjfélkor végeztem .Kereskedelem karácsonyi felfordulásást nagyon nagyon ismerem :wink: :wink:
Nem irigyelek!!!!!!!!!!!!!!!!!

De ha segitség és gondolod csatlakozhatsz hozzánk és akkor kocsival tudlak hozzni vinni a miki buliba!!!!
szuszoka
 
 


Ha senki nem tiltakozik, akkor legyen mikulás mentes mikulás. :lol:

Zsuzsi
csinálj nyugodtan csomagot, ha téged ez szórakoztat :wink: :lol:
feltétlen legyen benne csoki :lol:

én már bevásároltam télapóból a rokongyerekeknek :)

Panu
csodálkoztam volna, ha Lizát nem viszi az apja síelni :))))
dorki
 
 


Zsuzsi,
hát te egy csoda vagy :)
igen,már én is nagyon várom a karácsonyt és csodálkozom,hogy miért is nem csinálok sk ajándékokat :wink:

8.-án a munkahelyi (est)ebéd miatt sem tudok menni :cry: ,a többi napon is min.4-ig dolgozunk

de mégegyszer nagyon köszi

Kép
Bori
mbori
 
 


8-a nekünk is jó. Szerintem se legyen Mikulás, a csizmás ötlet jónak tűnik :D

A színházat meg akkor én vállalom. Kinézek valamit, egyeztetünk és akkor szívesen megveszem a jegyet.

Küldtem kör emilt :lol:

Brigi
b_brigi
 
 


Jaj gyorsan javitotam az email cimemet ne,hogy véletlen lemaradjak valami fontos kör emailról :wink: :wink:

:D :D :D :D
szuszoka
 
 


KÉZ-MŰ - Iparművészek karácsonyi vására

Helyszín: Iparművészeti Múzeum - Budapest
Dátum: 2007. december 7-9
IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM
ELÉRHETŐSÉGEI
Budapest IX. Üllői út 33-37

Telefon: 456-5100
Tel/fax: 217-5838
Titkárság: 217-3272

Közönség: 456-5171
Honlap:www.imm.hu
E-mail:muzeum@imm.hu

Ez a régi hagyományokra visszatekintő vásár abban különbözik a karácsony előtt városszerte megrendezett vásároktól, hogy a közönség egyedül itt találkozhat közvetlenül a művésszel, a tárgy alkotójával. Így, még ha nem is vásárolnak, egy-egy személyes találkozás élményével gazdagabban térhetnek haza a múzeumból.

A látogatók a háromnapos rendezvény folyamán naponta kétszer – délelőtt és délután - felcsendülő zenét hallgatva, forralt bort szürcsölgetve gyönyörködhetnek az iparművészek által feldíszített hatalmas karácsonyfában.

Szombaton és vasárnap szeretettel várjuk a gyerekeket is, akik karácsonyfadísz, ablakdísz, apró ajándékok elkészítését tanulhatják meg, és elsajátíthatják a csomagolás fortélyait is




Kép


2007. december 1-2-3.
II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért
Az Iparművészeti Múzeum, a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete és a Magyar Formatervezési Tanács 2007. december 1-jén 14 órakor nyitja meg a "II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért" című pályázati kiállítását. A tárlat nyitva tartása alatt játszóház működik a művészek irányításával.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok!

Én még nem tudom, hogy jó lesz-e a mikibuli időpontja, mert a lányok betegségei miatt (+ rokonoknál csőtörés) csúszik a szülinapozás nálunk... :?

Majd jelentkezem!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Hello!


csajok holnap estig vagy legkésőbb kedd estig tudtok jelezni kijönn mennyi csomagot készitsek!!!!!!!!!!!!!!


Kriszti mi volt van valami fejlemény??????


Brigi????????????


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi, Mi megyünk a 2 fiúval :lol:

Egyébként jól vagyunk. Ma Mikulás vonatoztunk a Hűvösvölgyben. A Barnus egy kicsit megszeppent, csak "ühümm"-özött a Télapónak, a Marci viszont extra bátor volt. Énekelt, a krampuszoknak is, beszélgetett velük és ő kapta az első ajándékot, mert a kérdésre, hogy "Ki volt jó gyerek?" ő jelentkezett a legkitartóbban :wink: Utána volt zene-tánc az állomáson. Ő is beállt, Apával folyt a könnyünk annyit nevettünk rajta :lol: A végére mindannyian jól elfáradtunk, a fiúk már az autóban elaludtak. De este minket sem kell majd altatni :lol:

Brigi
b_brigi
 
 


Zsuzsi
nekünk is két csomag kéne, hagy legyen Nikinek jó

mit raksz bele? mert az én gyerekem nem eszi meg a kakaósbevonómasszát csak az igazi csokit :wink:
dorki
 
 


Dorki,

milka ,kinder tipusra gondoltam valami kis gyümi mogyoró
jó lesz????
Ötletek jöhetnek ha van valami mi legyen a csomagba????


Brigi 2
Dorki2
Panu 1

Andi???
Kriszti???
szuszoka
 
 


Helló,
csak egy percre, igen, minden oké ;)

Bővebben majd mélben, ill akinek nincs, annak iwiw-en.

Jól vagyunk :).

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Zsuzsi,
mi nem tudunk menni, a Kisasszonynak lesz a szülinapi röfögése szombaton :lol: .

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


mindig idetalál valaki......
:shock:



Zsuzsi
Panut kérdezd meg, hogy jön- e más gyerek is, hátha nekik is kell csomag.
Csoki legyen, az a lényeg :lol:
dorki
 
 


Kriszti :lol: :lol: :lol:
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsinak már küldtem sms-t, hogy nem tudunk menni mikibulira, mert jönnek rokonok Bogát meg apát köszönteni. Jó bulit kívánunk nektek!

Kriszti! :D

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok :D

milyen volt a miki-buli??
gondoltam Rátok és sajnálom,hogy nem tudtunk menni

Panu,
aszem már csak mi maradtunk egykék :wink:

remélem mindenki jól van,én kezdek olyan lenni,mint a mosott kaki,beindult a karácsonyi őrület

sk ajándékokra vadászok,a családtagjaimnak szeretnék valamit csinálni(úgy hajnal1 és 3 között lesz is időm rá)
mert egyrészt szűkös a keret,másrészt meg nem akarok hatodik pulcsit meg papucsot venni ,amit januárban visszavisznek.

tavaly az unokahúgomtól kaptam sk ékszertartó-dobozt meg fűzött vagy 5 gyönyörűséges nyakláncot,amit hordok is ,tényleg nagyon szépek,
nekem ez olyan nagyon igazi ajándék volt,mert benne volt ő is

valahol itt a lényeg,nem??

puszi mindenkinek

Kép
Bori
mbori
 
 


küldtem képeket mail-ben. Aki nem kapott szóljon. Aki nagyobb méretben szeretné, az is . :lol:

Niki estére lázas lett és köhög, remélem a többi gyerek nem kapott semmi extrát a mikulástól.
Most jól van, éppen hisztizik. :shock: :wink:
dorki
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Kedves Édesnyák!

A napokban sok-sok karácsonyi zenével gazdagszik a www.pszichologia.multiply.com oldal. Lesz hangszerrel játszott zene, lesz magyar nyelvű és angol nyelven is – kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A feltöltött zenék listáját itt is megtaláljátok az „Érdekességek” menüpont alatt: www.pszichologia.mlap.hu Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok. Természetesen a tanácsadás lehetősége a továbbiakban is fennáll.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Az agyamra ez a sok ember a hirdetésével... :roll:

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti

megy

az agyadra, igen. Az enyémre is. :?
dorki
 
 


Jaj csajok igazán örülhetnétek a hirdetéseknek addig is van valami mozgás a topikba!!!!!!!!!!!! :wink:


Olyan egy s..r hetem volt totál összecsaptak a hullámok a fejem felett
:cry: :cry: :cry:


Dorki,
Csabi,hogy van rendbe jött???
és Niki???
szuszoka
 
 


Zsuzsi,
mesélj, mi történt?
Remélem, nem kell sokat várni arra, hogy személyesen is találkozzunk Veletek és Mindenkivel itt a topikban!

Mi jól vagyunk, egyre nyűgösebb a meló, majd beszámolok mindenről -decemberben még mélen-.

Bori,
Te hogy bírod a karácsonyi feszkót?

Dorki,
Apa hazajön Karácsonyra?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Zsuzsi,
na hullámok aztán itt is voltak rendesen.nem cigizem,de két napig kocaláncdohányos lettem.
pont jókor minden,ezt szeretem

Kriszti,
nem tudom milyen nap van,komolyan :roll: :lol:

Dorki,
mi volt a Csabival?
küldtök azért képet??

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi, Mi a baj? Remélem már elmúltak azok a hullámok.

Bori, Nyugi lassan vége a karácsonyi dilinek. Én messziről kerülöm a bevásárló helyeket. Az idei az első karácsony, hogy mindent időben elintéztem. Hiába, ha az embernek ovis nagyfia van :wink:

A Marci ma ment utoljára oviba. És az ovi előtt, most először megszólalt: "Anya, én megpróbálok itt aludni." :shock: Kicsit zavarba jöttem, mert ha nem ez lett volna az utolsó napja lehet, hogy hajlottam volna rá. Megbeszéltük, hogy januárban visszatérünk rá. Biztos azért volt, mert keddenként különtorna van az oviban és ilyenkor később kell érte mennem. Viszont a héten az óvónéni elfelejtett szólni, hogy nincs már különtorna, így a Marci akkor először látta az egész lefekvés-mese-alvás folyamatot. Tetszett neki a kis ágy, meg, hogy "Képzeld Anya, először le kell venni a szandinkat" :D Hááát, meglátjuk.

Apa a Barnussal a Cora-ban van egy hosszú listával. Kíváncsi vagyok miket hoznak majd, mert Apa nem csak ilyenkor kerüli a bevásárló helyeket :wink:

Mindenkinek kellemes készülődést az ünnepekre.

Brigi
b_brigi
 
 


brigi
el tudom képzelni emberedet, ahogy ballag a sorok között és tele a hócipője a sok hülyével :wink: :lol: :lol: :lol:

Marci még nem is látta az egész alvásos bulit az oviban , Hát rajta, hagy aludjon ott !!! :)

Bori
dobj el címet

Csabival voltunk fülészeten, egyik füle gyulladt. Pedig most teljesen tünetmentes. Azért vittem le, mert visszatérő taknyossága van, mint Nikinek volt. holnap derül ki, kell-e rá gyógyszer. Niki ma volt utoljára oviban. kedden ünnepség volt, akkor ő volt az egyetlen, aki nem volt hajlandó kiállni énekelni a többiekkel. Megzavarta a tömeg a drágámat :lol: :oops:

Karácsony még nem tudom hogy lesz, nálunk most elég macerás. Lehet, hogy a fa már szombaton estére idevarázsolódik, ajándékok meg csak hétfőn. még nem tudom, mert elég macerás megoldani. De legalább már minden be van szerezve :)
dorki
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Bori és Eszter

Kép
Bori
mbori
 
 


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNUNK!
szuszoka
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK !!!
dorki
 
 


Csajok,
kívánok mindannyiótoknak és CSaládotoknak boldog ünnepeket!

k

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Remélem mindenkinél jól teltek az ünnepek. BUÉK :D :D :D

Brigi és a fiúk
b_brigi
 
 


Mi is boldogat és szépet kívánunk a következő évre minden picinek, kicsinek és nagynak !!!!

Legfőképp a legeslegapróbbaknak !! :lol:
dorki
 
 


Holle anyó
Budapesti Kamaraszínház - Tivoli
2008.01.27. Vasárnap - 11:00

A barátnőmék már látták, azt mondta nagyon aranyos. 1.100,- egy jegy. Ha van kedvetek hozzá én szívesen megveszem a jegyeket.
b_brigi
 
 


Megy ugyanezen a napon 15.00-kor is. Lehet, hogy az még jobb. Én úgyis csak a Marcit vinném, ő meg egyébként sem alszik délután.
b_brigi
 
 


Brigi
nekünk jó. vegyék kettőt amelyikre akarsz
dorki
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk!
Eszter és Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Dorki, Oké. Akkor eddig 4 jegy. Mi holnap elutazunk Apa szüleihez. Legközelebb jövő héten leszek, akkor akarom a jegyet is majd megvenni. Remélem addig a többiek is benéznek és többen is megyünk majd.

Karácsony: Nálunk nagyon jól sikerült. Mióta Apával vagyok ez volt az első karácsony amit itthon töltöttünk. Idén mindketten ragaszkodtunk ehhez. Hogy most e miatt vagy a fiúk nőttek már meg annyira, mindenesetre nagyon nyugisra és szépre sikerült az egész. Volt nagy ajándékozás, rokon látogatás, vendéglátás stb, minden ami ezzel jár. A Marcinál a sláger ajándék egy nagy kalóz kard lett (ez volt a vágya :D ), a Barnusnál pedig egy szerelőasztal. Kaptak még könyveket, kirakókat, gyurmát, egy parkolóházat.

Szilveszter: Estefelé átmentünk anyukámhoz (főleg azért, mert az egyetlen hordható nacim elszakadt és neki van varrógépe :oops: ), onnan elmentünk a belvárosba. A Marci villogó ördögszarvacskákkal és egy villogó karddal járta az utcákat 8). A Barnus az első petárda után úgy elszörnyedt, hogy Apa nyakában vonult végig :lol:. Fél 11 körül értünk haza. Nem aludtak el az úton és itthon még a sötétben sárkányokat vadásztak a fénykarddal :wink: , aztán megéheztek és végül úgy döntöttünk megvárjuk velük az éjfélt, úgyhogy 4-esben köszöntöttük az Újévet. 1 körül aludtak el, meg én is :wink: , aztán 7.40-kor már hallottam: "Anya". Alig bírtam kimászni az ágyból. Elszoktam már én az éjszakázástól :lol:

Nálunk nagyvonalakban így teltek az ünnepek.

Majd próbálok képet is felrakni.

Brigi
b_brigi
 
 


Sziasztok,
hát nekünk elég ramatyra sikeredett az év vége,csütörtöktől Eszti belázasodott,más baja nem nagyon volt,utána kis hőemelkedés,orrfolyás stb.
Szilveszter estére megint felment 39 fokra a láza :cry:

Csajok!A Nurofent meddig szabad adni??A dokija azt mondta,akkor is adjam,ha nem lázas,mert gyulladásgátló is van benne.
De már csütörtöktől benyelt egy üveggel,van egy sanszom arra,hogy ezért nem hat már neki.

Holnap visszaviszem Esztit,mert ilyen betegsége még nem volt,h. hőemelkedés után megint belázasodjon.
Ja!És állítólag a digitális lázmérővel mért értékhez még 0.5 fokot hozzá kell adni :shock:
én sosem adtam hozzá.

Szegénykém tök álmos,de valszeg a Nurofenben van valami,amitől alig bírtam elaltatni....
grrrrr,annyira úúúúútálom a betegségeket!!!!!!!!!! :evil:

Kép
Bori
mbori
 
 


B.U.ÉK.!!!!!!!!!!!!!Nagynak ,kicsinek,picinek !!!!!!!!!


Ünnepek szépen elteltek jó ,hogy már túl vagyunk rajta.
Nálunk a gyerekek anyuéknál szilvesztereztek Fanni annyira izgult ,hogy mikor van már éjfél mikor nyitja a papa a pezsgőt .Megitta a pezsgőjét és utána mint akit agyon vágtak reggel kilencig aludt. :D


Brigi,
mi is kérünk szépen két jegyet időpont mindegy.
szuszoka
 
 


Bori
nekem is mondta a doki, hogy adjam a nurofent 3-4 napig, akkor is ha nem lázas. ( én mondjuk nem adtam, mert csak 1 napig volt lázas, akkor sem magas)

Szerintem felülfertőzte magát és antibét fog kapni. Akkor ez már nem vírus, hanem baci. De lehet, hogy beszedte az influenzát. Az is menő most. Az ellen meg nem kell antibé.
Na most sok okosat mondtam. :?

Asszem talán Panuéknál nem hatott a nurofen és mást használtak. ha lázas te is inkább mást próbálj meg. ha nagyon nem megy le, akkor még kúp is lehet. De egyszerűbb a panadol, pl. Lényeg, hogy más legyen a hatóanyaga, mint a nurofennek.

dr. dorkit olvashattad :wink:

ja Bori, bábszínházba ti is gyertek

Brigi
ez nagyon jó, hogy ilyen nyugisan telt az ünnep :) pedig ti is tele vagytok gyerekkel :) :lol: olyankor ez nem mindig sikerül. 8)

Mi a szilvesztert itthon töltöttük, nem akartam még buliba vinni a kölköket. Nem nagyon bírnák az alkoholt :)
Éjfélkor kakaóval koccintottam :9 (tavaly tejjel ) és azon paráztam hogy mikor melyik gyerek riad fel a tömérdek, hülye petárdázó meg rakétázó marhára. Háborús övezet volt... :? De csak Csabi ébredt egyszer, akkor is azért, mert egy hülye elkezdett üvölteni, hogy bújék :lol:

Csabi egyébként antibé kúrán van , mert steptoccocus penumoniát tenyésztettek ki nála, amiből ha beindul tüdő- és agyhártyagyulladás lehet. Most ezt kell kiűzni belőle. :cry: :? De olyan ügyesen beveszi a gyógyszert.
Most kezdte el emelgetni a fenekét is, ma bemutatott valami négykézlábazást is. Jelen pillanatban örülök neki, pár hét múlva valszeg már annyira nem fogok. :lol:

Nikivel nagyon jól elvannak, féltékenykedés nem nagyon van, legalábbis kezelhető. Nikinek persze minden rögtön és azonnal kell, ha véletlen Csabi hozzáér a dolgaihoz. Szabályosan babázni szokott a tesójával. Ide-oda húzkodja a szobában Csabit, ha épp arra van szükség. :lol: :lol:
dorki
 
 


dr.Dorki :D
igenis sok okosat mondtál,szinte u.ezt mondta a dokija :!:
tegnap nagyon beparáztam a rohadt Nurofen miatt,hogy túladagoltam a gyerekem :shock:
fel is hívtam a kórházat meg két ismerős dokit utána,de lenyugtattak.
átlendült arcüreggyulladásba szegénynek ez a betegség,most kap antibiotikumot.
most számolgattunk faterral,hogy ez egy egyszerű betegség,ugye,de most tartunk 6e ft-nál,amit a patikában hagytunk :shock:
Nurofen,Rinathiol,antibé,ACC,torokspray...
és azért a gyerek szed állandóan multi+ cévitamint,de mégse lehet kivédeni :cry:

most megpróbálom lámpázni,tesómnak van Bioptronja,hátha segít az is.

Mitől van Csabinak ez a baci??Hol szedhette össze??És miben nyílvánult meg??

Jobbulást a kis betegeknek!!
Mamikkal mizujs??

Kép
Bori
mbori
 
 


bioptron biztos jó rá

próbáld meg gőzöltetni. meleg víz fölé hajol és letakarod törölközővel. Vagy együtt is csinálhatjátok.
A doki szerint a kamilla bár gyulladáscsökkentő hatású, erősen szárít is, így ő nem javasolta. De kakukkfű, hársfa jó lehet.

Tiszticcsa a járatokat. :wink: :lol: Nehogy a fülére húzódjon.
dorki
 
 


Csajok,

A neten már nem lehet jegyet rendelni a Holle anyóra. :evil: Holnap felhívom még a színházat. De febr. 9-én, szombaton is adják. Arra még lehet jegyet is rendelni :) - egyelőre. Az is jó nektek?
b_brigi
 
 


Bori, Dorki,

Gyerekek meggyógyultak?

Mi holnap kezdjük az ovit, ha el tudok itthonról menni, mert ma úgy lefagyott minden itt nálunk, hogy majdnem seggre ültem reggel. Egészen a kapuig csúsztam. Szegény Marci is úgy megijedt, még meg is könnyezett, úgy kellett megnyugtatni, hogy semmi baja Anyának.

Tegnap meg hazafelé Debrecenből Gyöngyös környékén min. 15 autót láttunk az árokban, úgyhogy még össze kell szednem holnapig a bátorságom, hogy autóba üljek a 2 fiúval.
b_brigi
 
 


Brigi,


héééééééé vigyázzál ezen nyavajás jeges uton!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!csak ha nagyon fontos akkor merészkedj ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Nekünk jó a febr.9-is.
szuszoka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: