Új privát üzeneted érkezett!

Vagyok én is, csak anyatanyázás miatt ritkábban jövök erre.

Ez a mei-tai jó kis találmánynak látszik... kendőm nekem is van, de én azzal csak bénázok... Viszont a csővázas hátihordozó felavatására már viszket a talpam...

Holnap dobok fel képeket Őfelsége, I. Kristófról (ha nem felejtem el)...

Kép

Kép
gabilany79
 
 



Sziasztok

Mi is vagyunk :D

Túl 2 hét náthán, még mindig növesztve a felső fogainkat /nem jön ki már hetek óta, csak kínozza/. És jócskán lemaradva az ügyes gyerkőceitekhez képest.

Niki csak szuperül ül, már segítség nélkül, szinte egész nap. Már négykézláb hintázunk, de mászni nem tud.
Ha mozogni akar visszaereszkedik könyékre.
A legujjabb, hogy oldalra kifordulva, lábát elöl keresztbe rakva tornázik. Nagyon tetszik neki.
A kezembe kapaszkodva feláll könnyedén, de nem sokáig bírja.

A fogzás és a betegségek miatt most lelassult nálunk is a hízás, ami nem baj, mert így is több, mint 11 kg. Közel 80cm. Elő kellett vennem a 86-92 ruhákat, mert már a 80-asokat is kezdjük kinőni.

Sajnos alig alszik, pedig szinte minden éjjel műsor van órákig. Ennek ellenére napközben nem alszik többet 1-1,5 óránál, azt is több részletben. Én sajna nehezen bírom. Bedurrant sajna mindkét gerincsérvem a nyakamban :(

Viki ismét ultra hisztis, amióta saját csoportjában nekiindult az óvoda.

Otthonról majd próbálok képet feltölteni.

Mégegyszer gratula az ügyes csemetékhez. Kivi vagyok ki fog legelőször egyedül elindulni :lol:

Pusza

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 

 
 

Katica: :lol: Hölgyeim tegyék meg tétjeiket!
Én Sacira szavazok :wink: :D ő a legmozgékonyabb sajtkukac nálunk :D 8)

Amúgy tudom, hogy nem ezen múlik :wink: minden kisgyerkőc a saját maga ütemében fejlődik.
Nikid sincs egy cseppet sem lemaradva, még mi sem mászunk - csak alakulgatunk...
Sajnálom, hogy olyan rosszak az estéitek :(
Benedek is elég nyűgös, neki is várjuk alul az újabb fogacskákat, ami új, hogy egyre nehezebben viseli magát a babakocsiban. És gyakorta nemhogy sír, inkább visít, meg feszíti hátra magát az ölemben is... kis akaratosnak tűnik, eléri amit akar :D legyen szó szopiról, vagy a szökésről a babkocsiból. Ha olyanja van, csak ölben hajlandó lenni, ha olyanja van, tegyem le a földre játszani, de el ne menjek mellőle :) és alapvetően legyek ott akkor is ha épp alszik :wink: Nagyon ragaszkodik...

Gabi: a mei - tai tényleg jó kis találmány :wink: várjuk a fotókat rólatok is!
Olyan jó kis holmikat fogsz ki teszveszen :) mint múltkor az autósülés is - én meg ha kinézek valamit, tuti, hogy annyira rámlicitálnak, hogy annyikat már nem akarok kiadni érte :oops: most tesóm lányának néztem ki egy kiscsizmát, de nagyon elszaladt az ára...

Egy anyuka megállított az utcán, és szólt, hogy lesz hordozókendős felvonulás a kis városunkban (a múltkorában látott már a MT-jal) és annyira jólesett! Ha belefér a programba, igyekszünk is majd elmenni :D

Ma evett Benedek is zsömit - "engedélyt" kaptunk a védőnőtől. Sőt ő is azt mondta most, amiről már a múltkor beszélgettetek: a háziorvosuk kapott értesítést a gasztroenterológusoktól, hogy az sem tűnik túl eredményesnek, ha nagyon későn kapják a gyerekek a glutén tartalmú ételeket.
Na mindegy a lényeg: nagyon ízlett neki, szépen elnyammogott rajta:D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti: tavaszolás :) Lehet, tényleg korábban is felraktam a képet :)

Önálló járás: kösz a bizalmat, Kriszti, de egyelőre elég távol állunk tőle :wink: :lol: ott tartunk, hogy jár tilitolival, önállóan csak mp-ekre áll, viszont guggolni egészen hosszasan, és rendületlenül gyakorol.... feláll, leguggol, feláll, leguggol, edzi az izmokat :D

Kata: de jó, hogy jelentkeztél :D Azta, 11 kg????? Mi a 8 kg-ot sem értük még el :roll: és a 74-es ruhák több, mint bőségesek... 68 centisek vagyunk.
Éjszakára: nem próbáltál homeós bogyókat? Nekünk nem jöttek be, de sokaktól hallom, hogy jó: kamillás (CH15) és pulsatilla (szintén CH15). Becsületemre legyen mondva, kipróbáltam, de nálunk nem használt. Igaz, belecsaptam vele a fogzás legközepébe (nekünk is most bújt ki egy, vagyis a hegye, BF1-eskénk, a 3-ik fogacska).

Gabi: hajrá cipelés :) Bár nem lehet könnyű dolog Kristóffal, ő is szép szál legényke :D

12 éves kislány :( nem olvastam el, csak a címet és a beharangozót :( Jó, hogy itt nem olyan világ van.

Majd mé jövök, csak produkálnom kell magam a Lyánynak :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Én is Sacira szavazok! :lol: :lol: :lol:

És akkor most egy nagy vagon kép:

Fürdés:
KépKép


Délutáni szunya:
Kép


Jövööööök!
Kép


Törpeterrorista:
Kép


Eltévedtem...
Kép


Teki:
Kép


Vegyél feeeeel!
Kép


Lányos anyukák álma :wink: :lol:
Kép


Felébredtem:
KépKép


Autósülés-avatás:
KépKép


Nagyfiús bevásárlás:
Kép


Akkor is felmeleeeeeem!
Kép


Spenóóóóót!
Kép


Ez jó sok lett :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Teszvesz: akkor ezt a két szerzeményt csak halkan mutizom meg. :oops: :)

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=731770719

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=731264895

Egyébként én már szinte mániásan vadászok az aukciókra, ha kell valami... Most az őszi-téli ruhatár feltöltésén munkálkodom...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: micsoda szempillái vannak Kristófnak! Nagyon jók a képek. Már mi is úgy vásárolunk :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!

Gabi! Édes ez a babagyerek! gyönyörűek a pillái (is).

Én is most lőttem gyerekülést a teszveszen...Römer King 15000-ért. Majdnem olyan, mint az új, tiszta, nem kopott, talán egy kicsit napszítta itt-ott, de az lehetne szándékos is.

Katica! Nálunk is kezdtek elfajulni az éjszakák... Megriadtam, mert Bebe, a kisebbik fiam annak idején két éven át kétóránként kelt és mindig meg kellett szoptatni, h elaludjon. Szörnyű állapotban voltam, ráadásul beleesett a diplomaévem is. Ja, nem volt hajlandó köztünk aludni, mindig fel kellett pattani, kivenni az ágyból, megszoptatni (közben szundikálni) majd visszatenni. Ebbe nem akarok most belegyalogolni... A kismama magazin annak idején kirohanást intézett a suttogó ellen. Nem igazán értem miért, én a közelmultaban magam sem igazán értem hogyan, hirtelen felindulásból megvettem a harmadik kötetet. Tulajdonképpen az egész annyi, hogy anya nem adja fel, ha úgy gondolja, hogy a gyereknek aludni kell ( a többségnek ez a kezdetektől sikerül) Ha sír felveszi, megnyugtatja, de azonnal visszateszi az ágyikóba. Nem hagyja ott, végig nyugtatgatja. Kicsike ma délelőtt (ma próbáltam először) negyven perc alatt aludt el cici nélkül, délután tizenöt perc alatt. Sokkal tovább aludt (kétszer másfél órát). Gondolom, a helyzet kulcsa az egyedül elalvás képessége. Majd beszámolok, éjjel mire jutottam.

A lyányom egyébként mászik, feláll, kapaszkodva próbál haladni. A 74-es méret kezd feszülni (mondjuk mindenből nagyobbat veszek, mert a szárításnál méretarányosan összemegy :lol: ) Nagyon akar dumálni, hosszú szózatokat intéz mindenkinek. Leszólít embereket nyilvános helyeken. Kaptam már kedvezményt a hentesnél mert ő megdumálta :lol: ...

Jó hosszú lettem :oops: jó éjszakát mindenkinek!

Dóra
edede
 
 


Bocs a gépelési és helyesírási hibákért, úgy is marad benne, hogy elolvastam, mielőtt elküldtem. :oops: Ciki. Késő van...
edede
 
 


Azt akartam írni, hogy maradt.... Megyek aludni :twisted:
edede
 
 


Én még gondolkodom kire szavazzak :lol:

Most dobok pár képet:
Hancúr a kádban
Kép
Hajj de meleg van
Kép
Engem minden érdekel
Kép
Így szeretek tornázni
Kép
Tesokkkk
Kép
Alszom, hogy anya képeket rakhasson :o)
Kép

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 



Sziasztooook!

Végre ide értem!!! :D Kész káosz az életem! :D Szülőikre járok,közben István is beteg lett,akkor itt a háztartás vezetése..aminek a vezetése teljesen kicsúszott a kezeim közül :cry:

Szavazás:Én Sacira és Kristófra szavaznék :lol:

Kata:Nagyon aranyosak a lányok! :D ..és milyen egyformák :D

Sajnos még Bence sem megy..sőőőőőőt,ha sétáltatom állandóan le akar ülni.Szerintem még egy jó ideig nem fog elindulni.De rengeteget kotyog :D Imádja a kutyánkat!Tegnap megengedtem neki,hogy megfogdossa :D Teljesen kész volt tőle :lol: Egyfolytában ezt mondta:Vau-vau.tuta tuta :lol:
Ádámnak így kiabál:Ádá Ádá.Na meg ha nagyon közel hajol hozzá Ádám és sokat puszilgatja akkor ezt mondja:Dádá dádá. :lol:

Most megyek,mert mindjáret felébred és még nem csináltam semmit.
tünde733
 
 


Gabi: mondom én, hogy nyerő vagy teszveszen :lol:

Dóra: egy barátnőmtől én is kölcsönkaptam anno a Suttogót (és azt hiszem a Kismama cikket is olvastam :wink:) szerintem egy titka lehet, valóban a következetesség (meg a "kezdd úgy, ahogy folytatni akarod") ha egyetértesz vele és hiszel benne - akkor az lesz a jó megoldás :wink:

Kata: :o tényleg nagyon hasonlítanak egymásra a lányok!

Tünde: ti jól beindultatok a beszéddel :wink: :D

Ma délután rosszalkodott a mosógépem - végigment a program úgy, hogy a dob nem forgott, én meg csak akkor vettem észre, mikor elvileg már készen volt a mosás :x
Rögtön Tünde jutott az eszembe, hogy hogy megjárta a mosógépszereltetést a nyáron...
A szerencse a szerencsétlenségben, hogy édesapám megnézte, és szerinte csak a kondenzátor rossz, elvileg ezzel úsznánk meg a legolcsóbban. Na mindegy, ha van fejlemény majd elmesélem.

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti:Azt még nem is írtam,hogy ma egész nap azt kiabálta,hogy Mamma,mamma.Éhes volt a kincsem :lol:

Remélem nem lesz semmi komoly a mosógépeddel...és persze kívánom,hogy ne úgy járj,mint Én 8) :)
tünde733
 
 


Sziasztok!

Jé, amit a hétvégén írtam, nincs ott fent :shock: :evil: a fenébe!

Katica: aranyosak a lányok, Nikinek micsoda huncut szemei vannak :lol: :lol: :lol:

Járás: szavazzak? Nem is tudom :) Sacinak még minimum 1,5 hó, szerintem, azalatt a sok "nagy" megtáltosodhat, és elszalad előre :D :D :D Szóval én nem vagyok meggyőződve, hogy Saci indul először :) Meg erő, fizikum is kell hozzá, úgyhogy nekem első körben Bence ugrott be :roll: :lol:
Egyébként Joelt is érdemes figyelni, ő is áll, ügyeskedik :wink: :lol:

Tényleg Bence milyen ügyesen beszélget :) A mamamamam nálunk is megy, ha éhes, meg a dededede, ha rászólok, és vitatkozik, hogy de igen, és nenenene szintén, ha vitatkozik (ez a nem). Jellemző, csak vitázik az anyjával :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja és a cica, már teljesen tisztán. Persze ez jelenti a cicát, de minden mást is, ami aranyos. És tegnap este azt mondta, hogy kata, vagyis kacsa :D Édes, amikor vmi újat mond, akkor suttog :D

Mosogép: nekem is bekrepált a nyáron, ékszíj, meg amik ott oldalt vannak olyan tárcsaszerűek, ezek mentek tönkre, gyakorlatilag minden kopó alkatrész. Legközelebb nem javítatom már meg.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Nekünk is év elején kellett új mosógépet venni, de ez most Hála Istennek tökéletes.
Viszont a párom gépei mondják fel időnként a szolgálatot először a csavarbehajtója most meg a flex gépe. :evil:
Ja teszek új képet a Joelről.

Kép Ezt az almát apától kértem el. :wink:

manocskak
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is csak mostanság nincs nagyon erőm géphez jönni.

Beszéd: Nálnk a MAma,Papa, Anya, Vaú-vaú, pápá de most leginkább az Apa-apa megy :cry: :cry: .

Elindulás: Mostanság egyre többet állogat a kisdrágám magába kapaszkodás nélkül,ha fogom a kezét akkor már szépen megy,meg a tárgyak mellett is,
de még kell neki idő szerintem hoyg elinduljon magától!


Sajnos Kristófot nagyon megviselte a hazaköltözés,már most talán kezdi megszokni a helyet,de az apját nap mint nap töbször keresi! :cry: :cry: Most egy hétig minden este felkelt most talán kezdi megint végig aludni az éjszakákat. Enni nagyon keveset eszik.De úgy gondolom hogy majd javulni fog ez.Persze az apja már most bánja hogy elküldött minket.....

Bocsánat mindenkitől hogy most csak magunkról írtam,de sajnos ennyi időm volt ,de ha lesz több ígérem visszaolvasok figyelmesebben!!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok!

Bea:Szegény Kristóf! :cryMeg szegény Te... :cry: Remélem hamar megszokja az új helyet..
Nálunk Bence nem mondja,hogy Apa! :shock: Mind a 3 testvérének az volt az első szava,de Ő nem mondja :shock:
tünde733
 
 


Bea: nagyon sajnálom :( kívánom, hogy legjobban alakuljanak a dolgaitok! Szegény kicsi Kristóf!

Joel nagyon helyes az almával :) Milyen kis elégedett arccal néz :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Bea: én is csak kitartást tudok kívánni nektek :( Meg azt hogy fel a fejjel, előre nézzetek! Itt van neked ez a kicsi pasi, és biztos sokmindenért kárpótol :wink:

Móni: de édes Joel! :D Rakhatnál róla gyakrabban is képeket :wink:

Mosógép: jelentem úgy tűnik igaza volt Apukámnak, és 1600 Ft-ból meglett a csere alkatrész (még jó, hogy nem kellett hozzá szerelő) Úgyhogy nagy kő esett le a szívemről :D Mostam is gyorsan egy jó nagy adag Benedek ruhát :)

Beszéd: talán alakulóban van a tesó neve: Bálint, ezt nem csak én halottam, hanem a szüleim is rá asszociáltak, úgyhogy erősítgetjük neki :wink:

Benedek most a felállást gyakorolgatja, meg hasonfekvésből négykézlábra tolja magát, de úgy hogy nyújtva van a lába (innen tud utána leülni)
Mászni még nem láttam, szerintem próbálna, de akkor hasra esik, és kúszva közlekedik :roll: De olyan gyakorlatsort tud bemutatni :D :D :D

Hétvégén a gyerekek diót szedtek anyáéknál, és csupa fekete Bálint keze, azt mondta szegénykém, hogy emiatt nem akartak ma játszani vele a gyerekek az iskolában (2 kivételével :wink: ) mondtam neki, hogy innen látszik, ki a barát :roll: Olyan elképesztő számomra, hogy a többiek ennyire "panelgyerekek" ?
Nekem is volt gyerekkoromban fekete a kezem a diótól, de nem emlékszem, hogy ezért piszáltak volna :o

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


piszkáltak (bocsi én is a gépelési hibáért)
bfkrisztina
 
 



Á, Kriszti, ilyenek a gyerekek. Biztos azt hitték, koszos.
És hajrá Benedek! Szurkolunk a felálláshoz!!! :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Manocskak:Tényleg nagyon aranyos Joel:)

Kriszti:Ilyenek a mai gyerekek :x Az iskolánkba most jött kb 2 hete 2 Albán kislány.AZ egyik Jázmin osztálytársa lett.Tegnap meséli,hogy a két kislány a szilva fa alatt állt,és csupa szilva lett a ruhájuk meg az arcuk mert rájuk esett a szilva.Mondom neki:Az meg,hogy lehet?Végülis kiderült,hogy a cigány gyerekek megdobálták Őket :twisted: :twisted:

Bence reggel felébred és rögtön keresi a kutyát 8) Egész nap azt kiabálja,hogy:tutu,tutu.Már reggel 7 órakor kivitte az apja hátra a kutyához :lol:
Csináltunk egy horgásztavat a kert végében.tele van kacsákkal.Egész délután ott ülünk kint hátul Bencével.Igazi kis paraszt gyerek lesz belőle :lol: :lol: :lol:
tünde733
 
 


HAAAHÓÓÓÓÓÓ!MINDENKI ÁTPÁRTOLT EGY MÁSIK TOPICBA??????? :roll:
tünde733
 
 


Tünde
Köszönöm, nem pártoltam át csak tegnap egész nap nem voltunk itthon, meg jött a védőnő. Erre járt és gondolta bejön.
Minden oké velünk, sok az intézni valónk ezért is nem tudok sűrűn jönni, de most talán már nem kell annyit menni, meg dokihoz is kellene már mennem.

manocskak
 
 


Tünde: vagyok, csak lótok futok :) Hordozós hét van, Bp-en voltam tegnap, ma meg Dabason, most meg rohanok Mesiért, de bekukkantok még estefelé, és írok :wink:
Az albán kislányokat sajnálom. Azért az megdöbbentő, hogy a tanárok meg hagyták!
Kutya: nálunk a cica a menő, de én még nem hagyom, hogy Saci megfogja, majd ráér még. Ha kutya lenne, már hagynám :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Tünde: én is ideértem :D (és jó régóta nem is írok más topikba)

Albán lánykák: hát azért ez felháborító!!!! és még mi legyünk toleránsak a c..ányokkal!!!

Benedek is kutyuzott már anyáéknál. Egyszer-egyszer engedem neki megtapogatni, utána meg jól kezet mosunk:)

Móni: ne haragudj, nem is tudom nyomon követni, hanyadik hétnél tartotok?Írj nyugodtan arról is, mi van a pici pocaklakóval, rá is kíváncsiak vagyunk ám :wink:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti
Most leszek szombaton 30 hetes, végre valahára eljutok holnap a dokihoz is, kapok majd biztos egy kis fejmosást tőle, hogy eddig nem voltam nála.
Minden rendben van egyébként én legalábbis így érzem. Mondjuk a derekam az fáj, de az a Joellel is amikor babás voltam akkor is fájt.

manocskak
 
 


Aha, sajnos nem sikerült bekukkantani este :? sebaj, jöttem ma :) Látom, azóta jött Kriszti és Móni :)
Szóval rólunk: szerdán voltunk Bp-en a hordozóhéten, meg fogorvosnál. A program jó volt, babanetes (januári) kismamikkal találkoztam, a gyerkőcök meg eljátszottak ügyesen, aranyosan egymással. Tegnap meg a dabasi helyi, hasonló témájú rendezvényre mentem át, az is jó volt, kevesen voltunk, jó volt a hangulat, tanultam pár új kendőkötést is. Saci elvolt itt is a gyerkőcökkel, bár mindenki nagyobb volt, mint ő, de ez nem zavarta. Sőt.... majdnem igazatok lett (fenti fogadás), kis híján elindult. Állt a placc közepén, rugózott a kis lábaival, és látszott, hogy menne egy kislány után, de nem mert lépni :lol: :lol: :lol: Azért ő még kicsi ehhez :wink: de akkor is édes volt. És nagyon sokáig állt ott kapaszkodás nélkül.
Egyébként meg könyvtárjárók lettünk, Sacival majdnem minden nap ott vagyunk. Kiárusítják a leselejtezett könyveket :lol: Már jó sokat vettem, még fogok is :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



sziasztok!

manocskak-mi volt a vita oka?ha nem vagyok indiszkrét :oops:
egyébként már többen írtátok,hogy kijár hozzátok a védőnő...nálunk egyszer volt,mikor hazajöttünk a kórházból :shock:
amúgy meg,NE IDEGESKEDJ!a bébinek sem jó. :wink:

csöre-tegnap Jázmin hazahozott két kis hörcsögöt...már hónapok óta könyörögnek,hogy vegyünk egyet...Húúúú Apa totál ki volt tőlük :lol: Szerinte ezeknek az állatoknak kint a helyük :P

folyt köv,csak ég a halam :shock:
tünde733
 
 


Tünde: hol a folytatás???
Védőnő: tesómat azért citálta gyermekjólétisek elé, mert nem engedte be magukhoz :lol: Fura, hogy nálatok nem jár ki....
Nálunk meg "fogadóórájuk" nincs, hogy inkább mi mennénk

Móni: sajnálom, hogy így összevesztek :( Nincs más segítséged? Esetleg egy szomszéd nénike, vagy ilyesmi? Legvégső esetben nem tudod elvinni magaddal a picurkát babakocsival?
Mindenképp jó lenne azért a pocaklakóval összehozni a találkozót a dokival :roll:
Bárcsak tudnánk segíteni valahogy
:( :(


Gabi: úgy tűnik végre nekem is sikerült üzletelni a teszveszen :wink:
egy kiscipőcskét vettem 132 ft-ért :D kíváncsi vagyok milyen lesz, helyben van, úgyhogy a postaköltséget megúszom :)

Ma kórházba került a keresztfiam :cry: egyidős Bálinttal
elesett tesiórán, beverte a kis fejét és agyrázkódása lett :shock: :evil: A dühítő az egészben, hogy a tanára nem hívott orvost hozzá, egyedül leküldte a gyereket, el sem magyarázta részletesen az anyukának, hogy mi történt! :?
Az orvosok bent tartják 4 napig, aztán utána még otthon 3 nap fekvés :(

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Írtam egy csomót, véletlenül rányomtam a gugli helyesírás ellenőrzőjére és ezt csinálta belőle :evil: :evil: :evil:



Na, itten vagyok!

Katica:

nayon éddsek a láykáid ésstééyleg leeseetaaadhatnák eggmást.

:
J
Joeis arayos ssaz alsáásééppn: :)

, n
nekeedmeegá nem so ovav háhára anananappppig.

Be:
e
elmondhattlanajnálom,,hogy ígyy lakuuakkka kolgoo,, fleg Krgitófodófoatt,adeeperszzeneeedees agyonn neéz.eéz.. Kriis
ófmétófméé nezéll báá maáazzamonndtanhooa hoúúúú", aamk r aaorcit ncittk a kkny bennv D

KD
szta:
j

ta:
julást at iadiztf A tan! A megmeg elő k elnenne!éÉ! biz Ésanianoeiném aeinémét...
G.tGula a
ulósarho jósárhozizodgmetizod?
?

öre:
könyv
nyvkiárukiá irmia-irigig.. én.most me.zveesmv bzee búdoken nydok köán... (.ol.másh.l :os :
Ja
l
, éJa
, kspzels képnylszeetóysKristó dtegtpp hánytnmeg mi den ham utánmm ut a hist. Araa t. Araa uthotym, spoyóm, speyótbűnö a mert m mert mm ör aősozör aősm neai piacekivettcfrisstt, előste mildig sak fa yasz ottat, to attóldsemmi laja mem volt.
Szegltyk
ykm ma ár jókém ma már jól van, de ma nem kakált és pisilni is szinte csak délután.. pedig nyomtam bele a folyadékot vadul, de nyilván mindent hasznosít most a kis szervezte...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Francba, nekifutok még egyszer, de már nincs türelmem mindent leírni... :oops:

Szóval nagyon szuperek a képek a gyerkőcökről! Hihetetlen, mennyire gyorsan nőnek!

Bea:
borzasztóan sajnálom a helyzetet...
Én Kristóf még nem beszél, bár ma azt mondta, hogy "búúúúú", mikor a bocit meglátta a könyvben.

Csöre:
könyvtár miatt irigy-irigy. én most teszeveszen búvárkodok.

Kriszta:
jobbulást keresztfiadnak! A tanár miatt meg tutira kiverném a balhét...
Gratula a szerzeményhez.. Megmutizod?

Ja és képzeljétek, Kristóf tegnap gyakorlatilag délután minden egyes kaja után hasment egy kiadósat a vacsorával bezárólag. De igazából szinte csak a délben megevett spenót jött ki mindig szinte emésztetlenül. Ja, és kihányta az uzsonnát (meggy-alma-babakeksz), de utána a tápit már nem és este sem.
Viszont eddig okosan MINDIG vittem neki váltásruhát, ha mentünk valahová, KIVÉVE a tegnapi bevásárláshoz, természetesen szénné gyalázta a nacit, textilpelusba tekerve evakuáltuk a pelenkázóból.

De úgy tűnik, hogy a spenót volt a hunyó (eddig fagyit kapott most meg frisset). A tegnap esti fisifosi óta gyakorlatilag nincsen semmi. Szóval marad a fagyi spenót, de egyelőre azt is pihentetem kicsit. Ma meg kímélő menü volt, a jóöreg alma-répa-krumpli-esleghusi projekt. Nem is kakált ma egyáltalán, pisilni is csak délután kezdett, szegénykém hasznosított mindent. Én meg tömtem folyadékkal vadul...

vagy anyósom miatt volt... esküszöm, nem rosszindulatból, de tegnap itt volt egész nap, gyerek hányt, fosott, alvásoknál hulla fáradtan is 3/4 órát kellett vele bohóckodni mire aludt 2xkicsit több, mint félórát (ilyen még SOHA nem volt), ma nem volt, gyerek nem fosik, nem hány, letettem és 2 perc múlva szunyált. Szóval gyanús... :twisted:

Ja, és a szómenésem végére két videó:
a jövendő mester:
http://www.youtube.com/watch?v=riRQyTpHCUA

ezen borulunk apával:
http://www.youtube.com/watch?v=PvVZx9_So7I

Bocsi, ha sok voltam... :oops: :oops:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Vagyok már!Bár egy kicsit későn.. :oops:

Gabi:Ez a kis kölök csúúúúcs!! :lol: Melyikőtök szokott előtte zongorázni??Kész vagyok tőle!!! :D Öcsééém úgy veri a billentyűket....hááát csúcs :D
Egyébként az első írásod Finnül van?? :lol: :lol: :lol:
tünde733
 
 


Gabi: kész zongoraművész, és még énekel is hozzá :lol:
igen, megmutatom:
http://teszvesz.hu/item748108435_magass ... t_ert.html

http://teszvesz.hu/item748116429_lemigo ... t_ert.html

Tesómat ismerve a tanárnő nem fogja megúszni balhé nélkül! Amúgy is dühös tesóm rájuk, ez meg végképp nagy felelőtlenség volt tőlük!
A gyerek beütötte a fejét, sápadt, és fájlalja a fejét - huszonakárhyány év tanítás után neki tudni kellett volna, hogy ez mi!Biztos nem ez volt az első ilyen baleset :( ahol sok gyerek van, ott mindig történik valami :?

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Tünde:
apa- család nagyon muzikális. zongora sógornőméknél van, ha vigyáz Kristófra, mindig odaülnek kicsit.
Finnül... :lol: :lol: :lol: Esküszöm, mikor mutattam apának, hogy mi lett, ő is ugyanezt mondta :lol:

Kriszti:
szuperek a cipőcskék! :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Halihó, vagyunk, szüreteltünk, pörögtünk, most megyek takarítani, mosni, csak bekukkantottam, mindenki megvan-e :D

Kriszti: remélem, már jobban van a keresztfiad! Tanár: sajnos vannak ilyen felelőtlen tanárok, Apus unokaöccsével dettó ugyanezt játszották el. Ja, és még a gyereket cseszték le, hogy mit szimulál :evil:

Gabi: a spenótos kaka akkor is zöld, ha emészt a gyerek, persze ettől függetlenül, ha nagyon fosis volt, akkor tuti volt valami gixer. Hogy Anyós-e? :roll: :lol:

Cipőcske: én még nem merek venni, ki tudja, hanyas lesz Saci lába, mire elindul. Jelenleg 16-17-es. Picike :D Ja, pénteken mérték: 7840 g és 70 cm :D Hát, nem mondom, hogy nagyon rágyúrtunk arra, hogy behozzuk a lemaradásunkat :lol: :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:
tudom, adtam már neki többször, most se a színe volt a gáz, hanem az állaga. Gyakorlatilag víz és emésztetlen spenót. Úgy jött ki, ahogy bement. Az összes. :) És gyakorlatilag az ebédtől kezdve minden evés után pár perccel menetrendszerűen. Pedig délelőtt még kakált egy teljesen normálisat.
De mindegy is, lényeg, hogy amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is múlt... :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok.
Bocsi, hogy eddig nem reagáltam, de elég érdekes volt a hétvégém.
Pénteken mentem volna dokihoz, de a párommal össze balhéztunk, mára már szent a béke, bár nem így kellene lennie. (nem a szent a békére értettem).
Pénteken valahol még jó is, hogy nem mentem dokihoz, mert a derekam bekrepált elég rendesen, ráadásul a párom hétvégére elhozta a gyerekeit, pedig kértem, ha lehet most ne hozza ki őket.
Szombaton alig bírtam menni a derekam miatt, vissza is vitte a gyerekeit délután, hazafelé jövet vett nekem fájdalomcsillapítót, ami rögtön nem is használt csak másnap délután.
Szombat este nem is aludtam csak össze-vissza talán 2 órát. Annyira fájt a derekam, hogy éjjel síró görcsöt kaptam, hogy nem tudok aludni rendesen, mert ha már csak megbillent a lábam, ha tudtam volna egyből fölpattanok az ágyból. Majd jövőre elmegyek vele megint dokihoz, hogy nézzék meg a derekam. Amúgy jól vagyok már, este legalább már tudtam aludni is rendesen, majd ma vagy holnap fölhívom a dokit, hogy pénteken miért nem mentem és, hogy mikor tudok hozzá menni a héten.

manocskak
 
 


Móni: örülök, hogy jobban vagy!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

De nagy a csend...

Móni:a lényeg, hogy jobban vagy! :)

Tegnap hazaengedték végre a keresztfiam :D Pár nap pihi még neki, de nincs semmi gond :wink:

Csöre: Benedek már most is cipőt hord (18-as) még a Dávidé volt... még hordatlannak tűnt, mikor először ráadtam - mostanra nem tudom, hogy az állás miatt- e de hámlik le a felső rétege :O
Télre van egy kis 20-as bélelt is, szintén Dávidról - úgy számolok vele, hogy zoknival és harisnyával már az is jó lesz. Remélem nem járok azzal is úgy
:?
Teszveszes cipő: :shock: :x közölte velem az eladó, hogy ennyiért nem fogja elpocsékolni :x Milyen dolog ez????

Akartam képet rakni, de most valamiért nem hagyja :shock:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Csöre és Kriszti
Köszi.
Bár még fáj a derekam de most már legalább "rendesen"tudok menni. Egyszerűen nem tudom mi lehet ez, vagy a nyitott gerincem miatt vagy még arra gondolok, hogy a baba fekszik úgy, hogy nyomná a gerincemet? Pénteken nem is jutottam el a dokihoz ez miatt, remélem nem lesz belőle gond, majd hívom őt föl, hogy mikor tudok menni, mert most már uh-ra kell mennem SOS-ben.

manocskak
 
 


Móni:
vigyázz magadra nagyon az utolsó pár hétben. :) Szerintem simán lehet, hogy a baba nyom valamit vagy máshogy fekszik, máshogy terheli a gerinced, derekad. Joellel nem voltak ilyen gondjaid? Vagy csak nem volt ilyen rossz?

Kriszti:
mekkora suttyó! Úgy utálom az ilyet, akkor hirdesse meg úgy! A negatív értékelés a minimum és jól leírni benne, milyen szemét, de én simán írnék a teszvesznek, csatolnám mellé a levelet és jól felfüggesztetném. Megérdemelné. De ma ilyen gonosz napom van.... :oops:

Kép

Kép
gabilany79
 
 



Kriszti: igaza van Gabinak, jól lehúzni a teszveszes csajszit!!!
Cipőhámlás: hát, a kiscipők sem örök életűek... én most kukáztam le nemrég egy nagy adag gyerekcipőt, de még van marha sok. Szét is taposták, régi is, inkább veszek újat Sacinak, ha valamin, a cipellőn nem akarok sórolni. A ruhái úgyis mind használt, örökölt cuccok, azon spórolok :wink:
Kép: nem azt írja, hogy nagy? Kicsinyítsd le!

Gabi: értem, az valóban gáz, de lényeg, hogy elmúlt :wink:

Móni: remélem, mond vmi bíztatót a doki...

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: