Új privát üzeneted érkezett!

Hello :P

mi is megvagyunk,jólvagyunk.
Szokom az "új" munkahelyet,mostmár kezd jobb hangulatom lenni...
Eszter már nem sír ovibajárás előtt,úgy tűnik,csak két nehéz hét volt az egész.Örömmel megy be,úgy is jön haza.Viszont úgy kell kikönyörögni belőle,hogy meséljen,mi volt ott!Van egy formaszövege,ezt minden áldott nap szajkózza:"Nagyon jól éreztem magam,semmi probélma nem volt." Ennyi.Ebből szűrjük le,hogy valószínűleg szeret oda járni.

Szerencsére a betegségek elkerültek most,még a bárányhimlő is.
Kopp-kopp.

Brigi!
A héten volt szülői ért.az óvodában és egy pszichológusnő tartott egy beszélgetős előadást,pont a hisztiről.
Nah,innentől átalakult bennem minden,amit erről gondoltam.
Annyira jól beszélt a nő,hogy vajon miért várjuk el egy háromévestől,hogy kb.ettől az életévtől automatikusan megértse a "parancsainkat",mikor ezelőtt felvettük ,ha sírt,mentünk ha,szólt stb.Persze fontosak a korlátok,de ne várjuk el,hogy rögtön meg is érti.Másrészt a nyelvet sem úgy használja,ahogy mi,nem tudja még úgy elmondani a gondolatait,sokkal ösztönösebb - szóval ezért vannak földhözvágva a játékok :lol:
Pedig tényleg,mennyivel szebb lenne a földhözvágás helyett az,hogy "anyukám,egy kicsit most megharagudtam rád,mert nem adtad ide azt a csokit,de mindjárt elmúlik és megint jó leszek"
Hú,nagyon tanulságos volt.

Dorki,
nem tudsz feltenni 3D-s képet?És milyen most,hogy fiús érzésed van?Mivel másabb,mint a Nikivel?

Kriszti,
na,milyen az ovi Eszter-druszának??Ebéd után hazajön ő is?

Tényleg,ha tudtok tegyetek fel képeket,mert mostmár biztos nagyon megváltoztak a kölköcskék!

Más!Üdülési csekket ki töltött már??Azt itt a neten is el lehet küldeni??

Pusza:Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
szulokhaza
 
 


Sziasztok,

Bori,
Én is tanultam pszichológiát :D De a való életben való alkalmazás néha nehéz. Persze tudom, hogy ez a hiszti "így van rendjén", és nem is baj, ha van saját akarata a gyereknek, csak nekem sokszor nincs már hozzá türelmem :oops: Főleg mióta a Barnus is feszegeti a határokat. Azt hiszem ő még a Marcin is túl fog tenni kópéságban. Persze neki már kezdetektől fogva volt saját mestere :lol:

Képzeljétek mindkét fiú a cirkuszban van. Anyukám meg apukám is ment velük, meg a nagy unokatesójuk, úgyhogy ha a Barnus nem bírja lesz ki kimenjen vele. Azért kíváncsi leszek mit mesélnek.

Én meg itthon kikapcsolódok egy kis takarítással. Végre nem 3-an tologatjuk a porszívót :lol:

Dorkival azt beszéltük meg, hogy szerda délelőtt megyünk az állatkerti játszóba. Valaki csatlakozik még?

Pár nappal ezelőtt a két fiú rajzolgatott az asztalnál. Én kihasználtam a nyugit és közben kiteregettem. Mire visszaértem ez fogadott. A Marci tigrist rajzolt magából. :shock:

És egy másik, közös kép a fiúkról. Ezen kívül csak fürdős képen vannak közösen. A kádban legalább nem tudnak száz felé szaladni, mint ahogy azt idekint teszik :)

Kép Kép

Brigi
b_brigi
 
 

 
 

Sziasztok!

Brigi! Milyen volt a cirkusz? Nem volt "cirkusz", hogy anya nem volt ott? :D
Tigris-Marci veszedelmes! :lol: Így utolag biztos jó nevetni rajta, de kiakadtál, amikor megláttad?

Bori, a pszihológusnak tök igaza lehetett, csak hát a mindennapokban elég nehéz ezt végiggondolni, mikor éppen a kiakadás határán vagyunk a ygerek "rosszalkodásai" miatt. :roll:

Mi már megint betegek vagyunk. :twisted: Boga péntek este lázasodott be, nátha, orrfolyás, tegnap délután volt a legrosszabbul, 39,4 volt a láza. Mára mintha elfújták volna, viszont most meg Csillus van benne. -A láztól teljesen kókadt szegény. :cry: Már lassan 3 órája alszik...

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma ígéretet tetem,hogy írni fogok ha már az utóbbi időben ilyen rendetlen voltam és nem jelentkeztem. :oops: :oops:

Brigiékkel és Dorkiékkal ma voltunk az állatkerti játszóházba Fanni és Niki meglepően sokat játszót együtt sőt nem is vitatkoztak legalábbis én nem vettem észre. :roll: :lol:
Fanni felcsalta Nikit a csúszdára amit iszonyúan élvezett a két csaj.
Marci és Barnus saját utjaikat járták nem álltak össze a két csajjal . :lol:


Fanni aranyosan viselkedett pedig az utóbbi időben ez nem igazán jellemző rá.
Ami igazán jellemző rá az ,hogy iszonyat öntörvényű. :evil:
Kérhetem őt szépen csúnyán halkan hangosan olyan mintha a falnak beszélnék. :evil:
Annyira tehetetlen vagyok vele szembe ilyen kudarcokat Ricsinél nem kellett megélnem.
Az egy dolog,hogy most már Ricsi is úgy gondolja ő nagyon nagy fiú és próbálkozik . :evil:

Épp meséltem a csajoknak ,hogy járunk Fannival úszni illetve korizni mind a kettőt nagyon élvezi meg is csinálja ügyesen a feladatokat .Amivel probléma van az,hogy ő nem áll meg szépen a kiindulási pontnál mikor végzett a feladattal hanem megy tovább és csinálja nem tartja be a szabályokat ez ugye annak köszönhető,hogy ő még nem jár közösségbe és nem igazán van ezzel tisztába.

A változatosság kedvéért mi megint költözni fogunk .Igazából ezzel egy régi álmunk válik valóra Veresegyházára fogunk menni egy kertes házba.Kicsit be vagyok tojva ,hogy őszinte legyek én világ életembe panelba laktam Újpesten .Ez pedig egy teljesen új helyzet lesz de nagyon bízok benne nem foglyuk meg báni a döntésünket.

Nyáron már mi is alkalmasak leszünk tali tartásra!!!!!!


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Egy színházat nem szervezünk megint?
Jobban mondva múltkor is Panu szervezte egyedül.
Én nézegetem múltkor a Kolibri honlapját is ott is van olyan darab ami hároméveseknek való
szuszoka
 
 


Jó reggelt!

Senki nem reagált arra amit írtam Dorki nem ezt igérted :x :wink:
szuszoka
 
 


csakhogy Zsuzsi ne legyen csalódott 8)

A Kolibriben 1-2 hónappal előre meg kell venni a jegyet, mert annyira telítettek. Nagyon jók a darabjaik, csak nehéz rá jegyet szerezni... A budaörsi színházban februárban lesz 2 darab, ami jónak tűnik (Óz, Micimackó), de csak 1 nap délelőtt és délután. És a Főv. Bábszínházban is elég jók a darabok...

költözéshez gratula :D szép nagy, kertes? új építésű?

Dorki, mi a 3d eredménye? mit láttatok?

Brigi, Marci jól néz ki :lol: mehetne az álarcosbálba, képzeld még vonatos jelmezt is láttam a neten :idea:

Mi a jövő heti farsangra készülünk. A készülődés abból áll, hogy próbálom meggyőzni a gyereket arról: ne micimackó legyen, hanem valami más, pl. zsiráf, vagy pöttyösbögre, vagy pattogatott kukorica (igaz, ez utóbbi veszélyes vállalkozás :wink: ) Van egy jelmezvarró kisvállalkozás, ott megnézem, mit tehetek az ügyben.

Duma: "nagymami, te nem vagy buta, csak keveset tudsz" :oops: fogalmam sincs, honnan szedte...

panu
panu
 
 


bemutatom a fiamat ! :lol:

Kép

Dorki
(most mennem kell falat festeni)
dorki
 
 


Dorki ,hogy állsz a festéssel milyen lett????
szuszoka
 
 


Zsuzsi
befejeztem a festést a hálóban, az legalább kész.
Az az ominózus lila festék, amit beszereztem, de apa nem engedte felkenni (mellesleg jogosan) na az megy Niki szobájába világosítva. de mivel ott dekorcsík van középen, ezért csak alulra. Elkezdeném már azt is, de bútorokat kell tologatni (pl. 2 ajtós szekrényt) ahhoz meg nincs kedvem... :wink:

Tegnap délután még elmentem suliba, utána meg színházba. A darab jó volt (Harmónia), de a Pesti Színház erkélyén ültünk, ami kb. egy 5 éves gyereknek felelt volna meg kényelmi szinten. Valami iszonyatosan keskeny, vékony, szűk,kicsi,kényelmetlen volt mindenkinek. :? Az egész emelet feszengett. A pasik nem tudták a lábukat hova tenni, a nők még úgy-ahogy összehúzták magukat.
Én is úgy terveztem, hogy a kényelmetlen iskolai szék után szépen megpihentetem a derekamat a kipárnázott színházi ülésben, de sajna csak még jobban megfájdult a derekam.
Csak azért írom, hogy véletlenül se vegyen senki jegyet az erkélyre... :(

ja Zsuzsinak azt mondtam, hogy most már szedje össze magát és írjon ! És ennek örömére mindenki írni fog !!
Rajta ! :lol:

Én is magyon meg voltam elégedve a gyerekemmel az állatkerti játszóban. Szépen játszott egyedül + Fannival, feltalálta magát, sokat csúszdázott (pedig attól még mindíg fél) Bár amivel éppen játszott, azt nem adta oda a kisebb gyerekeknek, de keresett nekik másik játékot és szépen elmagyarázta, hogy nem szabad elvenni senkitől a játékot. Mindezt úgy, hogy nem látta anyai figyelő tekintetemet. Este fényeztem is apának a csajt, hogy milyen ügyes volt. Aztán átjöttek a tesómék a 2 éves unokatesóval és niki visszaváltozott hisztis, bőgős, visítós , veszekedős libává. Hiába a hazai környezetben nem enged a dolgaihoz nyúlni. :)

Bár a játszóban is föl volt háborodva, mikor segítettem Barninak a cipőjét fölvenni vagy Marcit terelgetni, nehogy meglógjon. Féltékeny volt nagyon, hogy más gyerekhez hozzányúltam. Na ez nem jó jel. :?

Miután megtudta, hogy tesó fiú lesz, azonnak kijelentette, hogy neki kislány kell. Mondtam, hogy ezen már nem lehet változtatni még az ő kedvéért sem. :wink:

Bori
nekünk van üdülési csekkünk, de azt még a gyes-re hivatkozva kértem. Fogalmam sincs, hol töltöttem ki. Egyszer elutasítottak, utána meg megkaptuk. 1 évig érvényes és képtelenek vagyunk felhasználni, mert apa ilyen hülyén dolgozik.

Most mondták neki, hogy itt 3-4 napnál nem mehet el senki hosszabb szabadságra egyben. Nagyon humoros. Majd, ha elmegyek szülni és utána hazajövök, biztos be fog menni...
Panu
bölcsiben is lesz farsang, de nekem eszembe sem jutott, hogy be kéne valaminek öltöztetni a gyereket...
Végül is miben maradtatok Lizával ?

Én is úgy mennék úszni + korizni a csajjal, ráadásul van tőlünk 5 percre koripálya, de apa nem ér rá én meg nagy hassal nem szivesen mennék se fagyott, se folyékony vízbe.

Dorki
dorki
 
 


Bori,
udulesicsekk.hu, itt megtalálsz mindent, és le is tudod tölteni. Küldd el minél előbb, akkor elég hamar megkapod. Tavaly annyit kaptak már év elején, hogy a március végétől érkező kérvényeket már eleve félrerakták, függetlenül a jogosultságtól. Lett aztán nagy felháborodás, meg ugye, választás is akkor volt, így gyorsan nyomtattak és a jogosultak mind kaptak utólag.

Dorki, egyébként nemcsak szállásra, hanem étterembe, vagy akár benzinre és felhasználható, szóval nem vész el.

Farsang: a hét elején megyek majd beszerezni valamit, még a micimackó és a zsiráf között nem döntött. Majd meglátom melyik néz ki normálisabban.

Kriszti, mi van veletek? Ovi? Munka? jól eltűntél...

Panu
panu
 
 


Sziasztok!

Panu,
igen új építésű most készülget most várjuk az aljzat beton száradását lényegébe most már csak belső munkálatok vannak hátra burkolás festés stb.stb..Szép nagy kert van hozzá ahol Ricsi kedvére focizhat majd Fancsikának is lesz hol szaladgálni szeretnék neki egy kis homokozót.

Ma egész nap csempe illetve belső ajtók után rohangásztunk begyüjtőtünk sok infót és holnapra ha tisztul a kép,hogy milyet szeretnék akkor meg is rendeljük. :roll:

Dorki,
Színház :twisted:
Én meg se lepődök ezen,hogy Niki kistesója nemével kapcsolatba változást szeretne.Ricsi 6 éves volt mikor Fannit vártuk és enyhén szólva felháborodott,hogy kishúga lesz :lol:
nagyon bele jöttél a festésbe :D :wink:
szuszoka
 
 


Betegek vagyunk folyamatosan :(((, amint alakulunk, jövök :(.
A szabadságom (dec 9 óta) azzal telik, hogy valaki mindig beteg.
Tele van a hócipőm.

Ja,
meló:
febr 15-én kezdek és úgy néz ki, hogy Monort és környékét fogom megkapni.

ez napi 3 óra utazás lenne oda-vissza.

Majd jövök.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Kriszti ez azt jelenti,hogy neked minden nap ennyit fog kellened utazgatni????
Mert az akkor nem semmi :roll:

Ma reggel nyakamba vettem a várost és elindultam ügyet intézni
fél nyolckor már a Lőportál utcában voltam ennek ellenére már jó néhányan voltak előttem.
Nyolckor kinyitották az ajtókat bemehetünk addig ugyan is az utcán várakoztunk. :?
Sorszámommal és irataimmal a kezembe leültem és szépen vártam a soromra .Többi ügyintéző társammal szépen végig néztük amit az ügyintéző a pultjánál kellemesen elfogyasztja a reggelijét majd azt követően neki fog a munkának.Azt azért hozzá teszem 12-13 ig. ebéd szünet van :twisted: :twisted:
Kedves ügyintézőnkbe egy picurnyi kedvesség se szorult ugyan is bárki bármit kérdezet tőle ő egyből leharapta a fejét .Az ügyfelek kérdését nem lehetett hallani mert ugye bár az normál hangnembe történt viszont az ügyintéző reakciója na az nem normál hangvételű volt .Így én már kérdezni se mertem :oops:

Következő cél állomásom a Lehel téri földhivatal volt ahol gyorsan végeztem és nagyon kedves segítőkész ügyintézők voltak. :D

Ez után az Újpesti önkormányzatban voltam szocpol ügybe itt szintén egy nagyon kedves hölgy volt pikk pakk elintéztem az ügyemet. :)

Majd következett a Gödöllői földhivatal ahol nagyon nagyon sokan voltak nagy nehezen bejutottam itt térkép másolatot kellett kérnem szépen kitöltötték a papírjaimat elküldtek a pénztárba vissza az első szobába ahol kiderült ,hogy elírtak egy számot a hrsz.-ba mikor lediktáltam így ezt sztornózták után újból iktatták a helyes hrsz-ot amire nekem szükségem volt majd pénztár majd megint az első szoba és végre kezembe kaptam a térkép másolatot. :twisted: :twisted:

Úgy,hogy egy kicsit lefáradtam ma
:roll:
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Látom, nagy a pangás…

Zsuzsi, nem semmi ügyintézés! Még jó, hogy Fancsit nem kellett magaddal cipelni…

Kriszti, betegeskedés miatt együtt érzek. Nálunk szinte dettó. Most Boga orra folyik, ha így marad jövő héten megint nem tudom vinni oviba. Nekem arcüreg-gyulladásom van, és ráadásul a fogorvosom pénteken megadta a kegyelemdöfést: ki kell vésse a bölcsességfogamat, mert nem fér el, és nyomja a 7-est… brrrrrr!!!! :twisted: Hát megpróbálom ezt még húzni, amíg lehet.
3 óra utazás melóba- gáz. Ez már tuti?

Pamu- farsang. Nálunk 20-án lesz. Én teljesen kész vagyok tőle. Kitaláltam, hogy lány öltözzön katicabogárnak, ezt meg is tudnám csinálni itthon , van anyag, ötlet. Erre – ááá, dehogy , mit képzelek én?! Hát őkelme sárkány (!)akar lenni!! 8) Valami ötlet valakitől esetleg???

Dorki, tesó nevére ötletek vannak már? 3D kép nagyon szép lett!!
Az hagyján, hogy Niki lányt akar a kisfiú helyett. De képzeld, Boga fixa ideája, hogy ő nem kislány, hanem kisfiú!! És nem tudom meggyőzni sehogy. 8)

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Hello Csajok,
megvolt tegnap a farsangolás :D
Eszti kacsa volt,tök jól nézett ki.Most úgy mondanám,hogy szabtam-varrtam,de persze nem :wink: ....kölcsönzős jelmez volt.
Ezer batman meg pókember volt,nagy szőrösruhás Micimackók....levegő meg alig.Teszek majd fel róla képet.
A Kolompos zenélt,az óvónénik meg népviseltben felöltözve előadtak egy jó kis műsort.

Én meg elkaptam valamit,estére már jól bedagadtak a manduláim,szóval ma ki kell kúrálnom magam,holnap muszály dolgoznom :roll:


Andi
Boga fixa ideáján besz...tam!! :D nagyon jó fej lehet a csajod!!
Arcüreggyulladás :cry: ,szegény,jó lehet betegen két manóval....
Ilyenkor kölcsön tudod őket adni egy kis időre,hogy pihenj??Biztosan jól esne egy kis nyugi meg feltöltődés.
A csajoknak is jobbulást.Ebben a bolond időben senki nem tud meggyógyulni rendesen....+10 fokban :roll:


Zsuzsi,
a Ricsi marad azért a sulijában?És Fanni?nézel neki ott ovit?

Kriszti
huhh..Monor.És ez időben hogy néz ki??Reggel mikor kezdesz?
Oviban ott alvásért irigyellek,én Eszterm még mindig nem érett meg rá,úgyhogy anyám hozza el őt délben.Én ált. 2-re otthon vagyok,de akkor még ő bőven alszik.
Eszter beteg most vagy ti?Jobbulást!!

Dorki,
gratulálok a fiatalúrhoz!Akkor bejött a fiús érzés..
Mit dolgozik apátok,ahol ilyen antiszabadságos politika van? :twisted:

Panu,
köszi az infót üdülésicsekk ügyben!
Lizának hogy tetszik az ovi?Ő is ottalvós?


Tegyetek fel képet a csajokról,fiúkról!
Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Én igen erős dögrováson vagyok. Utolért az influenza engem is. :cry: Bár őszintén szólva nem emlékszem, hogy valaha is elkaptam volna ezt a sz.rt. Vasárnap óta lázas vagyok, így 8 hónaposan nem egy nagy élmény. Már 37,2-nél úgy érzem 40 °C-os lázam van. Na szóval szenvedek itt magamban. Délutánra anyuékhoz áthozom Nikit, már pár óra nyugalom is sokat számít. Egyébként apával ők jól bírják. Nem is értem ezt, hogy a közvetlen környezetemben levők nem kapják el. (lekopogom) Gőzölök, infrázok, mézes teázok, mást nagyon nem tudok.
Pár percig sajnáljon mindenki egy kicsit, ha lehet. Köszi :)

A gépünk végleg kimúlt. Pontosan 5 percig működik, azután lefagy. Apa intézi a másikat, de az is idő.

Na megyek haza szenvedni. Többi betegeskedőnek is jobbulást.
Influenza monnyon le !!!! :wink:

Bori
autószalon (nevetséges)
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok Csajok,
betegeknek jobbulást, mi hál'Istennek meggyógyultunk. Az influenza mindenkin végigtiport, annyi pozitívuma volt, hogy én és Apa között volt 5 nap eltérés, így én kicsit jobban voltam már, amikor Apa megkapta.
Eszteren 2 napra rá, h én elkaptam, akkor kezdődött - gyerekek.... 39,9 fokos láz... Soha nem éreztem még ekkora testhőmérsékletet :((((.
Persze kúp, ilyesmi, aztán csak elvittem orvoshoz 3 nap láz után, kaptunk gyogyót is. De köszönöm, ennyi elég volt.
Én is azt mondom, influenza monnyon le! :)

Eltelt szépen a szabim, csütörtökön megyek Pestre a kocsimért, pénteken térképmásolás, hetfőn pedig élesben kezdek Monoron. Annyi engedményt kaptam, h nem kell 8-ra az első boltban lennem Pályán fogok járni Szegedről fel. A terület pedig Bugyi, Monor, Inárcs, a Tápióság. Rulez...
De: legalább vezethetek ismét sokat, sőt előveszem Apa angol CD-it és útközben nyomatom majd az angolt (kb másfél óra az út oda és haza is).
Azért hazudnék, ha azt mondanám, bosszant, mert nem. Azért várom ám :). Jó lesz ismét kenyérkeresőnek lenni :), végre lesz pénzünk, nem kell nyomorogni kevés pénzből.

Eszter ovi:
nagyon klasszul indult, aztán januárban 1 hét itthon, mert taknyolt, utána azonban mindig sírt. Nagyon elszomorodtam, mert előtte nem volt ilyen gond. Végül belerázódott, jan 29-től pedig már ott is aludt. Gond nem volt vele, mindig alsut, nem sírt :). Aztán jött a benga ugye és febr. 5 óta itthon vagyunk, csütörtökön megy ismét.
Pénteken farsang lesz, ő malacnak öltözik (nem Malacka!!!!!!!!!!!!!).
Hogy honnan az ihlet? A dokinál volt Panadolos szórólap és ott vannak a babák beöltözve jelmezbe, és onnan jött az 5let, h malac lesz :DDD.

Bori,
képet várom a Kacsáról :)!
Milyen a munka? Kollégák jó fejek?

Andi Drága,
hááát... gyógyuljatok meg, nagyon sajnálom, h ennyire betegek vagytok :(. Boga nem volt beteges, nem?

Zsuzsi,
hivatal - gáz..
Mi ma voltunk, szerencsére hamar végeztünk.
Miért nem jelentkezel be a neten? Vagy nem lehet?

panu,
merre voltatok síelni?
Végül mi lesz Liza a farsangon?

Iwiw-re teszek fel folyamatosan képeket ám!

Legyetek jók, holnap még szabin vagyok, aztán kezdődik.
Gondoljatok rám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti


Mindjárt dobok 1 képet is.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Ez a múlt héten készült:

Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Jobbulást kívánok Mindenkinek! Nálunk Liza még itthon van, de kilábalóban a kórból. Ma esti beszólása:

"felnőttek, aztán szóljatok, ha pisilni, kakilni kell, mert én megyek!" :lol:

majd ha dolgozok, írok is....

Panu
panu
 
 


Kriszti, helyes a csaj :) Szép hosszú a haja. Engedi rendsen fésülni, gumizni, csatozni?? Liza nem szereti, így most levágtam rövidre. Még némi szakképzett utómunkálat nem árt, de nem lett rossz. Gratulálok a kiscsajnak az ovihoz. Nem könnyű az első pár hónap, mert neki is meg kell szoknia, meg a szervezetének is a változást. Ez a Monor nem hangzik jól :( Rendesen meg kell szervezni az életeteket mostantól. A visszatérés jó, mert újra a réginek érezheted magad, egy új közeg, új emberek, csak nehéz átállni az eddigi életmódból. Majd számolj be, hogy megy.

Bori, és élvezte a csaj a farsangolást? Remélem, már jobban vagy! Te helyben dolgozol? Vagy messzebbre kell eljárnod? Azért egy könyvesboltban élvezném a munkát :wink: sokat olvasol, vagy mindig van munka?

Dorki, sajnálom, ezt a fránya betegséget :( Még szerencse, hogy Niki jól bírja.

Andi, ti is belehúztatok a betegségekbe :( Apának megy a tanulás és a munka? Jelmezt sok helyen lehet kapni készen is, nem kell szenvedni vele, ha betegeskedtek. Az Auchantól kezdve a játékboltokon át vannak kész, méretben is különböző ruhák. És van jelmezkölcsönző, ill. vásárló helyek is.

farsang: Én egy ilyen helyen vettem(jelmezvarró, kölcsönző), mert kölcsönözni is ugyananni lett volna (majdnem). Micimackót vettem, elég helyes. De csak egyszer volt hajlnadó felvenni, amikor megkapta. Az oviban nem volt hajlandó. Igaz, aznap estére lett beteg, és már reggel gondoltam, hogy valami nincs rendben. Ezenkívül vettem arcfestéket, amit bevittem az oviba, hogy az óvónők pingálják ki a gyerekeket. Nem tudom, szidtak-e a szülők, de amikor mentem délután Lizáért, láttam 1-2 arcot, nagyon helyesek voltak 8)

Panu
panu
 
 


Sziasztok,

Hááát, mi is jól eltűntünk :oops: Megvagyunk, csak annyi minden összejött az utóbbi pár hétre.

Kriszti,

Eszter nagyon helyes! Azok a nagy gombszemei :wink: És az ovival mi van? Megszokta már újra?

És milyen újra dolgozó nőnek lenni? :lol: Én várom is meg nem is. Jó lenne már egy kicsit felnőtt közegben lenni, viszont biztos nehéz lesz visszarázódni. Meg persze nem is ugyanolyan, mint azelőtt, hiszen akkor hazajött az ember, bekapott valamit otthon, tv-zett, olvasott éjszakába nyúlóan stb... Most azért a kis makimanókat ugyanúgy el kell látni. Szal biztos nehéz. Mesélj!

És hogy bírod az utazást? Azelőtt is ennyit kellett menned? Biztos volt már róla szó, de mit is csinálsz :oops:

Andi, Ti aztán jól beleestetek minden nyavalyába. Most hogy vannak a csajok? Jöhetne már a jó idő, hogy felépülhessetek már egyszer s mindenkorra.

És milyen volt az ovis farsang? Végül milyen jelmezt készítettél a Boginak?

Kisfiú Boga :lol: :lol:

Dorki, Kikúráltad már magad. Majd készülünk ám Titeket meglátogatni :) Szólj ha már fogadóképesek vagytok.

Panu, Ti jobban vagytok már?

Arcfestés :) Egyszer a Marci is ki akarta festetni magát az állatkertben, de akkor még nem volt 3 éves és azt mondták addig nem szabad. Azért kapott egy kutyabajszot és erre azóta is büszkén emlékszik :D

Jelmez :( Miért nem akart Liza beöltözni? Tényleg a Liza most már az oviba jár, vagy még abba a bölcsibe ahol kezdtétek?

Zsuzsi,

Hogy álltok az építkezéssel? Asszem páran tudjuk már, hogy ez a házvásárlás nem egy leányálom.

Rólunk: Mi járunk a Marcival tornára meg korizni (azt csak kettesben magánszorgalomból). A torna nagyon tetszik neki. Ott kell hagyni őket. Először még bent maradtam, rám se hederített. Másodszor kint ültem az öltözőben, nem is keresett. Úgyhogy azóta otthagyom. Persze legtöbbször kint várom a Barnussal. Talán kétszer mentünk el addig a postára ill. közértbe, de nem olyan hosszú az az egy óra. Mire a Barnust visszavarázsolom az ülésébe, a közértnél kivarázsolom, aztán újra vissza, már rohanhatunk is a Marciért. Ő nagyon édin végigcsinál mindent. A múltkor meg is könnyeztem. Megérkeztünk, levette a kabátot, cipőt és már szaladt is be. Kintről még benéztem és ott ült egy kis asztalkánál mint egy igazi nagyfiú és várta a többieket. Persze ez az ovis anyukáknak már nem újdonság, de nekem még nagyon az. :D

Legutóbb halálra dícsérte a csaj a Marcit, hogy milyen ügyin végigcsinált mindent, közben kakilt egy nagyot :lol: és közölte a csajjal: "Nekem van egy nagyon jó barátom. Úgy hívják, hogy Nagyanyó." (Ez anyukám) :lol:

Holnap elutazunk 4 napra Siklósra. Mindenképp el akartuk még télen használni az utazási csekkjeinket. Olyan helyet kerestem, ahol van gyerekmedence is. Ezt is köztük találtam és a programjukban van egy olyan, hogy végigvisznek a Siklósi váron és megnézhetünk egy lovagi tornát + utána lesz valami lovagi lakoma. A Marci mostanában a kalózok és a lovagok bűvöletében él, úgyhogy emellett döntöttem és már nagyon várjuk. Majd írok, hogy milyen volt.

Ja, és anyukám el akar majd menni a Marcival valami színházba vagy bábszínházba. Ha kinézünk valami jó kis előadást ahova közösen elmegyünk, akkor megkérem és egyúttal arra is tud jegyet venni. Szóval szóljatok, ha van valami jó kis előadás amit szívesen megnéznétek.

Barnus szólít. Megyek.

Brigi

Farsangi képeket dobhattok fel :wink:
b_brigi
 
 


Zsuzsi, Boldog névnapot! :))

Panu
panu
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot kívánunk mi is, Zsuzsi! Fannival mi újság? És az új házzal?

Betegségből kezdünk kilábalni, csajok most jól vannak (kop-kop), eletekintve attól, hogy kiderült, Csillus vérszegény, úgyhogy most vasat meg folsavat kell szedjen minden nap. Arcüreggyulám is már javulófélben, de még nem százas. :lol:

Boga sárkány lesz, nem volt más válíasztás. Jelmezt én csinálom, már 90 %-os. :wink: Farsang holnap lesz, majd teszek fel képeket.

Dorki, hogy vagytok? Kimásztál már az influenzából?

Brigi, már én is szívesen elmennék Bogával színházba, ha találtok valami jót...
Marci nagyon ügyes srác! Az igen! Tornázik és korizik is! Meg kell zabálni!

Panu! Liza jól van már?
Apánk sulit egyelőre felfüggesztette. :cry: Marad a meló(hegyekben), és majd jövőre meglátja, hogy belevág-e újra.
De még az is lehet, hogy én vágok bele valamibe ősszel. Ezt meg majd én látom meg... :roll: :lol:

Kriszti!
Eszterről klassz a fotó!! :D Malacosat is kérünk!
Panadolos reklám - azt hiszem Boga is onnan merítette az ötletet a sárkányhoz!!! :lol: Anyósom mondta, hogy egyik este nézegették a Kismama újságot, és ott bökte ki Boga a sárkányt... nézte vagy 10 percig a mamával, nagyon tetszett neki. :?

Mennem kell, Csillu felébredt.

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Majd írok, most tápon vagyunk, mert középfülgyulladásunk van :(.

Zsuzsi,
boldog névnapot Neked!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Köszönöm szépen a névnapi kívánságokat!


Dorki,
hogy vagy ki lábaltál már a betegségből?

Kriszti,
akkor a munka kezdés kicsit tolódik,
leányzó is beteg vagy csak te vagy beteg?

Ház ,szépen halad azt ígérik márc.-20.ra kész van.

Szerencsére mi idáig még megúsztuk a betegségeket.

Fannika néha kis tündér de néha tomboló örült. :lol: :twisted:
Az utóbbi időben a kedvenc idő töltése a puzzle kirakás 2*2cm 50-60 db-st egyszer együtt kirakjuk utána ő egyedül kirakja képes naponta akár 20-szór kirakni.

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Zsuzsi, nagyon boldog névnapot kívánunk!! :) :)

Krisz
krisszie
 
 


Zsuzsi
boldog névnapot !

Nem jó a gépünk (és már nem is lesz) az új már folyamatban van, de lassú.
Mé köhögök, de már magamnál vagyok és nem is sikerült senkire átragasztanom a kórságot.
Bár szegény tesótnak nagyon elege lehet a köhögésemből. :(

Ma vizsgáztam bankszakmai ismeretekből (hűűűűű) Végre már túl vagyok ezen is. Most már csak a szám.tech van hátra, amit ugye nem fogok tudni végigcsinálni, mert közben szülnöm kell majd, ha ráérek egy kicsit.
Csak az a bajom vele, hogy 5-8-ig kell a gép előtt ülni és én fél óra után, már azt se tudom hova tekeregjek, mert a derekam kivan. És utána még este haz is kell vonszolnom magam. Na mindegy, ez van.

Szegény gyerekemmel nem tudok elmenni a bölcsis farsangra pénteken, mert suli lesz. Az apja is dolgozik. Talán a mamát ráveszem. Jelmezt nem veszünk-csinálunk, mert nem tűr meg magán semmit 3 percnél tovább, ezért meg fölösleges.
Jövőhéten már lesz egy sz.tech vizsgám, de utána beszervezhetünk egy állatkerti játszót megint, ha valaki térdekel. Vagy ikeást vagy akármit. Hozzánk is jöhettek nyugodtan (nekem kényemes lenne :wink: )

Jövőhéten megyek dokihoz, már rég láttam a gyerekemet !
Dorki
dorki
 
 


mindíg megijedek, mikor meglátom a saját centimet, hogy már csak ennyi van hátra ???? :lol:
dorki
 
 


na mi van ? hova lettetek?
dorki
 
 


Sziasztok,

Hazaértünk. Nagyon klassz volt minden. Egész nap vagy az uszodában vagy a játszóházban voltunk. Egyik nap felmentünk a sümegi várba (mert nem Siklóson voltunk, ahogy írtam, bocsi), egyik este pedig megnéztük a lovagi tornát meg lovagi lakomán vettünk részt, ahol kézzel lábbal kellett enni, ami a Marci tetszését annyira nem nyerte el :D Majd rakok fel képeket is.

Csütörtökön jöttünk haza, péntek délre a Barnusnak 39 fokos láza lett. Lementünk a dokihoz és sajna begyulladt a mandulája :( Most gyógyszert kap, már nem látszik rajta, hogy beteg, de 1-2 napig olyan kis elesett volt.

Ráadásul mára leesett a hó és vele nem akartam semmiképp kimenni, a Marci viszont már 8-kor készenlétben állt az ajtóban. Úgyhogy végül felöltöztettem és kiküldtem egyedül. Ügyesen játszott kint vagy egy órát, aztán bejött csurom vizesen, mert téli csizmája persze nincsen. Remélem nem fázott meg ő is.

Úgyhogy mi a héten tuti itthon gubbasztunk. Már előre rettegek, mert nem nagyon bírja egyik sem a bezártságot.

Dorki, Te hogy vagy? Tényleg vészesen közeledik a gólyád a végéhez. :wink: Remélem még összefutunk mielőtt babázol.

Megyek, mert már hiányolnak a fiúk.

Brigi
b_brigi
 
 


Bár látom nagy a pangás, azért remélem olvasgatni szoktatok.

Március 6-án (kedd :() 10.30-11.30-ig Gryllus Vilmos: Maszkabál koncert lesz a Jövőházában. 700,- egy jegy (azt nem tudom, hogy gyerekeknek is kell-e jegy).

Mi biztos megyünk! Ha valakit még érdekel szóljatok, mert lehet, hogy rakatok el jegyet.
b_brigi
 
 


Brigi
minket érdekel

Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Elszállt, amit írtam. :twisted:

Így most csak ennyire futja: fotók a farsangról:

Kép Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Kismalac :)

Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Jól vagyunk, dolgozom, napi 350 km-m megyek, még bírom :).
Szép helyeken járok, nekem, alföldi tyúknak már a dombok is szépek (Gomba, Úri).

A munkámat táppénzzel kezdtem, ugyanis Eszternek volt középfülgyulája (nem nekem, nem írtam konkrétan).
Iszonyú volt, 18-á (vasárnap) éjjel a fül-orr-gége klinikán kötöttünk ki, annyira fáj neki. A láza nem hogy lement volna a lázcsillapítótól, egyre csak ment feljebb és remegett, csak úgy vacogtaka fogai.
Hát... nem kívánom senkinek :(.

Mostanra minden oké, tegnap reggel mentek vissza Apával, aztán tegnap estére meg benáthásodott.
Hiába... Ovi.

Amúgy ok minden, munka király, utazás király, kicsit bosszant, h instabil az autóm (puttonyos Corsa).

Brigi,
majd küldök privit, hol dolgozom minygyá :).

Többiek?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Malac és Sárkány nagyon csini!!! :D

Anyukák meg nagyon ügyesek az sk jelmez miatt!Hiába,aki tud...

Vácra is megérkezett az influenza és letarolt mindenkit.Oviból hívtak fel,hogy lázas a gyerek,hát csajok,én elbőgtem magam....egyszerűen nem bírom megszokni a tudatot,hogy beteg is lehet.Aztán elkaptam én,apjuk végül a mama,mind-mind 39 körüli lázat produkáltunk,fasza volt.
Ilyen állapotban intézünk most egy lakásfelújítást,sikerült elcserélnünk a pecót és egy nagyobba költözni.Jövő hét szombaton cuccolunk.Remélem,mostmár soha többé nem költözünk,mert elég volt belőle bőven!

Eszti nagyon kupálódik.Apja kérdezgette,hogy mikor jön el az a szent nap,amikor ő az óvodában méltóztatik aludni???
a csaj gondolkozott egy percet,aztán felemelte a mutatóujját és közölte,hogy "és te mikor fogod összepakolni a ruháidat és leszokni a cigirettáról???" :D :D Azt hiszem,felköthetjük a gatyát.


Kriszti,
örülök,hogy tetszik a meló!Ki hozza el Esztit az oviból?Én meg bírnám szokni,ha még három évet itthon kéne lennem,szóval egyre közelebb vagyok a tesó-gondolathoz :wink:

Brigi,
remélem Marci is jobban van már!Barnus nem kapta el??

Dorki,
azta,tényleg nemsoká...Nevet tudjátok már?

Most egy darabig nem lesz netünk valószínűleg,majd jövök.
Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


A változatosság kedvéért én is megint taknyos vagyok. Lázam nincs, de nem is hiányzik. Komolyan mondom Niki tartja magát a legjobban. Apa is kehes, köhög stb. és persze ő férfi, tehát minden baja sokkal komolyabb... :wink:
De én magamat nem értem. Sosem szoktam beteg lenni. Valszeg tesó leszívja az immunrendszeremet. Végülis, ha kell neki, tőlem viheti csak mivel össze vagyunk kötve (szó szerint :lol: ) így szegényke "élvezi" a köhögésemet.

Bori
gatula az új lakáshoz. Maradtok helyben ? Mennyivel nagyobb a kéró ? Én is mindíg gyomorfájást kapok, ha valami baja lesz a gyerekemnek, már akkor is, ha csak a gyanú merül fel.

Zsuzsi
hogy állsz a papírok intézésével ?
Kecó épül szépen ?

Jelmezes csajok nagyon aranyosak és lelkesek ! Anyukáknak külön gratula !!!

Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Fanninak utólag is boldog névnapot kívánunk!

Dorki, hogy vagy? Meggyógyultál már?

Panu, nagyon eltűntél!! :cry: Csak nincs valami gáz?

Bori, gratula az új lakáshoz!! Remélem már ti is meggyógyultatok!

Kriszti, kismalac-Eszter nagyon ararnyos lett!

Brigi, veletek mi újság?

Nálunk minden oké, Szerencsére komolyabb betegségek mostanában elkerülnek. (lekopogtam) Boga ovizik, Csillu itthon nyávog nekem , ha egy percig nem lát, úgyhogy minden a szokásos. :wink:
A 15-ei hétvégén megyünk KEszthelyre, már nagyon várom a kikapcsolódást - remélem lesz... :lol:

Írjatok!! Ne halasszuk már ki ezt a topikot légyszi!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Én még életben és javulóban !
Topik-kihalasztással én sem értek egyet !!!!

Mi Sarudra megyünk csütörtöktől, Niki már nagyon várja !

Fanninak és Panunak boldog névnapot !!!

Dorki
dorki
 
 


megvagyunk, megvagyunk. Nincs semmi baj. Kis influ, köhécselés, ez, az.

A jelmezesek nagyon édesek :)

Dorki, remélem, 3 évre előre mindent összeszedtél :roll: ennyi betegséget ritkán produkál az ember. Niki még várja a kistesót? Készül rá?

Andi, Boga hogy bírja az ovit? tetszik neki még mindig? nem fáradt mostanában? Liza néha mondja, hogy maradjunk otthon, aztán nem zavarja, hogy mégsem. Viszont tényleg fárasztó neki az 5 nap, ezért nem erőltetem a hétvégi nagy programokat. Hétköznap is csak annyi, hogy hazafelé az oviból kitombolja magát a játszón, és aztán otthon vagyunk.

Kriszti, minden elismerésem, jól viseled ezt a sok utazással járó munkát. Hogyan szervezitek a napokat? Ki hozza-viszi az oviba/ból a leányzót?

Zsuzsi, lakással hogy álltok? Fanninak boldog névnapot!

Bori, gratula a lakáshoz :D

Brigi, fiúk hogy bírják a rossz időt?

Panu
panu
 
 


Sziasztok,
a topikot nem szeretném, ha kihalna!!!

Kérdeztétek a munkát.
Az a helyzet, hogy nagyon élvezem. Az utazást, a munkámat meg mindent, ami ezzel jár, csak 1 a baj, hogy mindig eltévedek :))).
Én annyira, de annyira béna vagyok közlekedésben, hogy sztem nálam bénább nincs is :lol: .
Párszor eltévedek, aztán megtalálom a megfelelő utat és akkor minden okés.
Térképem van, de azzal együtt tévedek el :oops: .

Legutóbb pl Gyömrőről nem Ócsa, hanem Maglód felé indultam haza, akkor olyan is volt, hogy továbbmentem és nem mentem fel a pályára.
Példák: a múltkor Pest felé mentem a pályára fel - na ez nagyon gáz volt...

Ezek nélkül minden oké. Másfél óra az út az első boltomig, másfél óra alatt hazaérek (bár amikor dabason végzek, akkor 1 óra alatt értem le Szegedre).
Ez úgy néz ki, h fél 8-kor indulok itthonról, hazafelé meg általában fél 5 körül, így 6-ra érek haza, ami elég késő sajnos :(.
A lelkemnek viszont nagyon jót tesz a meló!!!

Esztert Apa viszi és hozza az oviba/ból, ügyesen megoldják.
Kicsit rossz a lelkemnek, hogy kevesebbet látom, Eszter is érzi ám nagyon!
A múltkor hőemelkedést produkált, de Apa maradt itthon vele, csütörötkön meg Mama eljött, de Eszternek már akkorra semmi baja nem volt :roll: .

Dorki,
jó kikapcsolódást Sarudon!
A verdával mizu?

Andi,
kellemes pihenést (már amennyire egy Anyának az...) Keszthelyen!

panu,
gyógyulgassatok!

Mi is megyünk 15-én el, kimegyünk anyóshoz, akit hozunk is majd haza. Illetve majd Apa elviszi a sógornőmékhez, ott lesz jóóóóóóó sokáig :shock: .

Szép napokat Nektek!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok,

Mi is megvagyunk csak sokszor időm sincs leülni a gép elé. A fiúk kicsit még köhögnek, de tulképp nem sokat betegeskedtek a csajokhoz képest. Persze ez annak is köszönhető - gondolom - hogy nekünk még nincs ovi.

Bori, Gondolom már nem olvasod, de gratula az új lakáshoz. Mikor költöztünk mi is azt mondtuk, hogy innen már többet sehova. Persze ez még az előtt volt, hogy velünk szembe felépítettek egy hatalmas monstrumot :(

Kriszti, Andi, A jelmezek nagyon tutik lettek. A lányok meg tündériek benne.

Én is akartam képet felrakni, de mióta apa kapott bent laptopot oda tölti a képeket és jó ha egyáltalán meg tudom nézni őket :?

Még egy Marci duma. Pár napja fürdés közben megszólalt:

- Anya, mikor lesz már egy új babánk?
- Milyen új baba? :shock: :shock: :shock:
- Hát egy igazi baba, mert a Barnus már régi.

Aki utazik jó pihenést! A többieknek úgyszint. Brigi
b_brigi
 
 


esettanulmány 8)

Liza lányom hetek óta nem hajlandó hiszti, veszekedés nélkül kijönni a kádból, mert annyira játszik. Már több módszerrel próbálkoztunk a rábeszéléstől a szigorig. Eddig egy dolog jött be: az esti fürdés helyett a reggeli zuhanyzás :) Tegnap anyukám azzal jött, hogy ő olvasott egy módszert, miszerint be kell állítani az órát, és a gyereknek meg kell mondani, hogy ha csörög az óra, akkor vége a fürdésnek. Vesztenivalónk nem volt, így beállítottuk az órát. Többször elmondtuk neki, hogy ha csörgés lesz, akkor "vége a dalnak". Óriási játék és hancúrozás volt a kádban. Csörgött az óra. A hatás óriási: játék és szöveg leáll, Liza tágra nyílt szemmel hallgatja a csörgést, majd félrerakja a játékokat egy mozdulattal, és szinte könyörögve kéri, hogy vegyem ki....
alig bírtam megtörölni, annyira kellett nevetnem :lol:
aztán megnéztem, mi a pszichológiája: 1. nem a szülőre haragszik, amiért félbeszakítják, 2. feszültségoldás, azaz ugyanaz a mechanizmus, mint a "...3-ig számolok, és... és legkésőbb 2-nél már mozdul a gyerek.

gyerekszáj:
Liza: - ALMALEVET!!!
Nagymami: - ...Lizuskám, nem értem mit mondtál... (felhívás a légszíves vagy kérem szavak használatára)
Liza: - majd ha nagylány leszel, nagymami, te is megérted!

Panu
panu
 
 


sziasztok!

Örülök, hogy végre van mit olvasni! :)

Reagálni most nem megy, kivagyok, Boga tegnap délután óta hány, ma már azt hittük jobb lesz, erre lefekvés előtt sugárban jött ki belőle az a pár szem ropi és keksz, amit ma megevett. Teljesen elveszi az erejét, olyan gyenge, mint a harmat. Tök rossz látni.
Így valszeg a Keszthelyi hétvégénk is ugrott. :cry:

Írjatok valami felvidítót lécci!! (Liza gyerekszája jó volt! :lol: )

Jóéjt

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi, ez nem jó hír :( remélem, már jobban vagytok, és nem kapta el a család többi tagja.

Lányok, Dorkival egyeztettem, még most, a szülés előtt, vizsgák közben, mozogna egy kicsit. Nálunk lenne a mozgás színtere, szerdán délután. Az én gyerekem oviban lesz 4-ig, de előtte már jöhettek, ahogy jólesik, csak szóljatok.

Max. bundás virslit, vagy pogácsát sütök, semmi extra.

Gyertek!

Panu
panu
 
 


Sziasztok!

Boga szerencsére már jól van, mától vittem oviba is.
Keszthelyre azért elmentünk pénteken, bár nem voltunk teljesen jól, mert Csillus és apa is elkapta a kórságot, de őket nem gyengítette le úgy, mint Bogát, és már ők is jobban vannak. Úgy néz ki, hogy én megúsztam. :wink:

Panu, kösz a meghívást, ha mindenki jól lesz, akkor lehet, hogy elmegyünk szerdán. Boga is 1/2 4-ig van oviban, úgyhogy ha megyünk, mi 4 előtt biztos nem érünk oda.

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Panu,

bocsi,hogy nem reagáltam az sms-re de úgy elvagyok havazodva.

Sajna nekünk most nem jó a holnapi nap.
Hétvégén költözünk.


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Zsuzsi, ez jó hír! Gratulálok az új házhoz! Kívánok benne sok boldogságot! Dobozoljál, rendezkedjél.

Brigi írt sms-t, hogy valszeg jönnek.
Andi várunk benneteket.

Újabb jelentkező?? Kriszti, Monortól már nam vagyunk messze :wink:

Panu
panu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: