Új privát üzeneted érkezett!

Juc
De ügyi MArci, hogy bilizik már!! Semmiképp nem erőltetem a dolgot, csak néha megpróbáljuk, hátha...
Az alvás nem a mi érdemünk, ilyen a gyerek, kicsi korában is szinte zavartuk, ha aludni akart, le kellett tenni :roll:. Mázlink van.

Tamesz
Próbálj nagyot aludni, ne rágd magad ma már a rossz híreken!! Szép álmokat!

Most hívott a férjem, hogy a nyolcra meghirdetett koncert még mindig nem kezdődött el :( . Asszem nem várom meg ébren, míg hazaér...

KépKép
fanka
 
 


Juc
De ügyi MArci, hogy bilizik már!! Semmiképp nem erőltetem a dolgot, csak néha megpróbáljuk, hátha...
Az alvás nem a mi érdemünk, ilyen a gyerek, kicsi korában is szinte zavartuk, ha aludni akart, le kellett tenni. Mázlink van.

Tamesz
Próbálj nagyot aludni, ne rágd magad ma már a rossz híreken!! Szép álmokat!

Most hívott a férjem, hogy a nyolcra meghirdetett koncert még mindig nem kezdődött el. Asszem nem várom meg ébren, míg hazaér...

KépKép
fanka
 
 


Jajj, elnézést!!

KépKép
fanka
 
 

 
 

Altatás: hát lehet, hogy korábban kellett volna rászoktatni az egyedül elalvásra a gyermeket, mert most már tutira nem megy. :( Marcit ha magára hagyom, egyre jobban behergeli magát, állva ordít, ha 10 perc múlva bemegyek, már csupa könny, takony meg izzadtság mindene, a múltkor, nem vicc, még a zoknija is csurom könny volt... :cry: :cry: :lol: De hogy ezt hogy csinálta??!! :shock: A lábával törölgette a szemét??? :lol: Így nálunk nincs egyedül hagyás, most éppen nagyon jól bírom, de biztos eljön majd az idő, amikor kiakadok. :lol: :?

Tamesz, aludj jól, ne szomorkodj!!!

Fanka, akkor még te is elmehetsz a férjed után a koncertre! :lol: :lol: Gyorsan szólj anyukádnak, te meg uzsgyi!!! :lol:

Hú, én be sem merem vallani, milyen koncertre megyünk a nyáron... :oops: :oops: :oops: Szülinapomra kaptam Robitól jegyet a naggyon híres, velem majdnem teljesen egyidős névrokonának koncertjére... :lol: :lol: :lol: Na??? Ki lehet az??? Nagyon gáz??? :oops: :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka!

A Kenguruban vannak nagyon nagy hálózsákok vékony és vastag is még 104-es is van nyugodtan menj el és nézd meg.

Tücsök
mtücsök
 
 


Juc
Csak nem Robbie Williams?? Én speciel nagyon bírom, sztem egyátalán nem gáz! Én is szívesen elmennék!!!

Tücsök
Köszi szépen, meg fogom nézni.

Megyek olvasgatok egy kicsit, aztán szunya. Jó éjt!

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Anniyt írtatok ma, hogy nem is bírtam elolvasni, csak átfutottam.
Nagyon fáradt vagyok, de csak most jutottam géphez, Apa dolgozott.

Talira sajna nem tudunk menni, mert Fanninál még tombol a takony-kór, egy-egy tüsszentésnél aranyos kis takony-buborékok jönnek ki az orrából.
Igyekszünk gyógyulni!

Juc
A RW koncert júli 19-én lesz, a 3. házassági évfordulónkra rendeltem Apának!!! Jó kapcsolataim vannak! :D :lol:

Timur
Majd holnap rakok fel esküvői képet is, most nincs erőm.

Remélem a holnapi vagy már a mai? napunk kiszámíthatóbb leszt, Fanni a szokott időben végre ágyban fog aludni és nem a kocsiban és én is többet tudok írni majd.

Csináljatok fotókat, Juc- most aztán kéznél lesz az elem is és a memória kártya is!!! :)
JÓ éjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


LÁtszik hogy KO vagyok, a RW-es megjegyzésem nem Jucnak szólt, hanem Fankának!

Juc, akkor majd integetünk egymásnak??
Mi mindketten imádjuk!

Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok, szupi volt a babatali, teszek is föl néhány képet:


Panni és Marci szerelme mégsem hűlt ki: :)

Kép


Csikizés:

Kép


Egyszerre hárman is beleféretk a képbe, ritka pillanat: :)

Kép


Marcik:

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Mi is nagyon jól éreztük magunkat, Panni alig akart elaludni a nagy izgalomtól :D . Legközelebb úgy szervezem, hogy tovább tudjunk egy kicsit maradni!

...a kör közepén állok...
Kép


közös játék...
Kép
Kép

Marcik csöveznek...
Kép

csoportkép
Kép

KépKép
fanka
 
 


Na, hahó, kiirtottuk a topikot a képekkel??? :cry:

Tamesz, remélem, rendben hazaértetek, és nem ácsorogtatok ezer órát a dugóban! Kár, hogy ilyen messze laktok! :(

Fanka, Panni kipihente a megpróbáltatásokat? :D Marci hamar kidőlt délután is, meg most is...

Timka, igen, integessünk a RW-koncerten! :lol: :lol: Nálunk csak én imádom a pasit, a férjem kevésbé, úgyhogy még lehet, hogy nem lesz hajlandó velem eljönni a koncertre, akkor majd meghirdetem itt kedvező áron a felszabadult jegyet!!! :lol: :lol: :lol: Tényleg jó az időzítésetek, már csak arra kellene rávenned Robbie-t, hogy az ablakotok alatt is énekeljen! :lol:

Kérünk esküvői képeket!

Szép estét!

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Mi ia hazaértünk, köszönjük szépen, nagyon jól éreztük magunkat, csak mi még tettünk némi kitérőt az unokaöcsémékhez, ha már átmentünk a túlvágre.
Náluk éppen kapcsolati válság van, abban próbáltam segédkezni, hét nem tudom mi lesz belőlük, de Maric nagyot tombolt náluk.
Hazafelé persze a legnagyobb dugóban jöttünk, 4-kor indultunk, de Marci majdnem végig aludt.
Még beugrottunk a Decathlonba vettem neki cipőt., köszi Juc a tippet, nem baj, hogy ugyanolyan??? :D Elég kicsi méret, 22-est vettem neki, alig akarta levenni, persze megint átrendezte a boltot, de nem szóltak ránk, a biztonsági őr is csak röhögött.

Jók a képek, köszönjük, mondjuk a fekvő bálnás képemet hanyagolhattuk volna!!! :lol:
NA dobok én is néhány képet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kisfőnök csak most eludt el egy fél órája, nagyon elfáradt, de túlpörgött és nem tudott ma aludni nyugsan. De majd holnap, rápihentetem apájára, hogy este bírja a bírkózást!!!
Na nézem a lökött Fábryt.
szép estét!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Fanka,
elfelejtettem az előbb írni, azt hiszem a lányod mély benyomást tett a fiamra, mert ahogy töltöttük le a képeket a gépre, és meglátta őket, egyfolytában Pann-Pann-Pann ment!
Elgondolkotdtam, hogy ezt legalább ki tudja mondani, lehetne a pocaklakónk Panna? :lol:

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz, szerintem egyáltalán nem fekvőbálnás a képed (max. pocakos, de hát azt meg mutasd meg a a többieknek is :) ), olyan helyesek voltatok rajta Marcival, hogy muszáj volt föltennem!!! :lol: :lol: :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Ja, és nem ér lenyúlni Marci csaját!!! :evil: :evil: Na, jó, majd Panni választhat... :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
ilyen távolságból nem sok esélye van a fiamnak Panninál, de majd "néhány" év múlva meglátjuk.
Marcinak a szomszédban is van csaja, a Kíra, csak ő már 3 éves lesz a nyáron, de ez nem jelent számára gondot, apja nyomdokaiba lép, az idősebb csajokra bukik??? :lol:

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, sajnálom hogy nem tudtunk menni, de majd legközelebb!!!
Amúgy látszik, hogy Fanni nem volt ott, teljes volt az összhang, gyerkőcöket nem dobálta senki (Marci lerántását az éjjeliszekrényről nem tudom elfelejteni!) :lol: és egyszerre ráfért a három gyereke a képre :lol: .
Tamesz Marci nagyon aranyos a kopasz fejével, sokkal vagányabb ezzel a séróval!
Panni farmerruhája isteni, és az beállás ahogy a szoknyája alját huzogatja és kivillantja a harisnyás combiját.... :lol: :lol: :lol: .
Amúgy a játékokat elnézve akár nálunk is készülhettek volna a képek!

Nálunk ma teljesen kiegyensúlyozott, takonnyal megspékelt nap volt. Gyerek fél 9-kor kelt, délig tombolt, aztán aludt másfél órát (ez idő alatt kivasaltam a ruháit), majd délután szokásos BBC Prime-os angol óra következett (Balamory, Teletubbies, Smartenees...), játék a kertben, vásárlás, vacsi készítés...
Fürdés után 5 perc alatt kidőlt megint.
Azért volt egy két alkotása ma, kiszórt egy zacskó vendégeknek szánt ropit, valahogy így:
Kép

Rakott krumpli készítés közben majdnem minden főtt otjásba beleharapott majd kinyalta a tejfölös dobozt, a kép inkább nem publikus.
Viszont teszek fel egy kertes képet, és Timur kedvéért Bonifácról is rakok egy képet.
Ja és esküvői képek is lesznek:

Kép
Kép

Egy kép közelről, és egy kép hátulról a ruha kedvéért:

Kép
Kép

Jó éjt!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,
jo lehetett a tali.
Milyen csinosak ezek a gyerkocok,
a kis farmerruha, a kissracok, hat nagyon csinosak.
Rahel
rahel
 
 


Csajok,
jut eszembe! - nem tesztek fel képeket a kep.tar.hu/babanet-re????

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,
Húú de sokat írtatok :shock: :shock: , tegnap mire végigolvastam, már felébredt a kis huncut, úgyhogy már nem maradt időm írogatni
:lol:.

Nagyon szuperek a talis képek, de kár, hogy ennyire messze laktok! A picik láthatóan nagyon jól elvannak egymással. Mi is járunk játszótérre, de ott mind nagyobb gyerekek vannak és ők már másképpen játszanak, úgyhogy legtöbbször én vagyok ott is a játszótárs.

Nálunk annyira sz-r idő lett, ki sem lehet mozdulni, folyton csorog az eső, pedig úgy terveztük, hogy kimegyünk a hegyekbe a hétvégén. :( :( . Az időjárástól ihletve vettem Ákosnak egy esőköpenyt meg egy gumicsizmát. Csakazértis sétálni fogunk délután.

Altatás:
Nálunk szopizás közben történik, majd, ha már jó mélyen szunnyál, becsempésszük a kiságyba. Van úgy hogy átalussza az éjszakát, de legtöbbször 1-2szer megébred, ilyenkor mindig cicizni akar. Most már egyre jobban megért bennem az elhatározás, hogy le kellen szoktatni az éjszakai szopiról, meg is próbálom a Fanka változatát, hátha beválik nálunk is.

Timka,
Gyógyulást Fanninak! Nagyon csini menyasszony voltál :wink: .

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Timka
köszi köszi mindenkép tök jó,te is csini voltál,Fanni zabálni való és odavagyok Bonifác füleiért:)és szép a kert is.

REmélem ma jobban van a kisasszony.

Tök jók a talis képek,nagyon édesek a srácok Panni pedig igazi kishölgy :D

Robbiera irigy vagyok,nekem esélyem sincs ilyesmire :cry:

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Ki mit csinál ebben a ronda időben?

Fanni most aludt 3 órát, én 1,5 óra után csatlakoztam hozzá, el kellene mennünk vásárolni, de ilyen időben semmi kedvem kimozdulni.

Még szerencse hogy kész van a kertünk, legalább a giliszták élvezik!

RW koncert érdekes lesz, anyóst felrendeltem hogy vigyázzon a gyerekre, remélem ki tudok majd kapcsolni és nem jár közben az agyam hogy minden rendben van-e otthon.
Tavaly 4 hónaposan voltunk Fannival Lengyelországban U2 koncerten, akkor anyukámat vittük magunkkal, ő meg rendes volt és írogatta az smseket, hogy Fanni így meg úgy üvölt és nem tud vele mit kezdeni. Képzelhetitek, mennyire élveztem a koncertet.

Elküldöm, mert Fanni már másodjára húzza ki a billentyűzet zsinórját, kész kínlódás így írni.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!
Jelentem én is aludtam 2 órát Marcival, ő még mindig húzza.
Várjuk apánkat, de a angy esőben csak 70-el tud jönni. :(

TImka,
nagyon csinik voltatok az esküvői képeken, a macsek is jófej, majd egyszer meggyúrjuk! És Fanni a fűben, a gyönyörű kertben nagyon jól mutat, látom ő is élvezi nagoyn, csak hát ilyen ronda időben nem lehet használni.
Mi délelőtt voltunk bevásárolni, meg gyógyszertárben, feltöltöm a ksézleteket az utazás előtt, majd ebéd és szundi, akkor még nem szakadt ennyire.

Na megyek, mert apát lasagneval szeretném várni, és gyorsan össze kéne dobnom, vagy legalább a husi részét megcsinálni, amíg az ördög alszik!

Fanka mail ment, gyertek júni 17-24 között, mi akkor leszünk kint!!! :lol:

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Mi történt ma itt? - azt hittem nem győzöm majd olvasni a sok-sok beírást mert ebben a rossz időben senki se csavarog, erre kihalt a társaság? vagy mindenki tévézik?

Mi a rossz idő ellenére elautókáztunk a Tescoba Gödöllőre, kalandosan bejutottunk az áruházba és jól bevásároltunk. Aztán kalandosan megint kimentünk az autóhoz és miután hazaértünk nemsokára megjött Apa is. Fanninak vettem egy 100 darabos fakockás gyűjteményt, azzal játszottunk este.
A gyerek egész este tombolt, 10 körül kezdtünk el fürdeni.
Nehezen sikerül elaludnia, mert gondolom annyira nem volt álmos a délutáni 3 órás alvás miatt.

Megint hosszú hétvége lesz, valaki megy valahová? - na ez jó kérdés volt!
Mi szerintem vásárolgatunk pár dolgot a lakásba és várjuk hogy elálljon az eső!

Tamesz
Apa hazaért? az enyém is nagyon szereti a lasagnet, vettem is hozzávalót, lehet nálunk is az lesz valamelyik nap, de küldhetsz maradékot is! :)

Juc, Fanka: merre vagytok?
Fanka, férjed kivérta a GNR koncert kezdetét? úgy hallottam több mint 3 óra csúszással kezdődött el, azért ehhez is pofa kell!

Babus, veled mizújs, rég jártál erre!

Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jónapot!
Úgy látom mindenki elutazot vagy csavarog! Nálunk az utcában iszonyatos a sár, és a fű is elég vizes, sajna, így ma még nem voltunk kint.
Mi ma voltunk bevásárolni, mert sok minden kellett és apa most már egyedül nem enged gyerekkel, nagy pocakkal. Mondjuk iszonyatos tömeg volt, rosszul is lettem tőle a végére.

TImka,
úgy hallom, apa most tömi arcába a megmaradt lasagnet, így abból már nem tudok küldeni! :lol: holnap jönnek enyósomék, rakottkrumpli lesz, azt is kértek???
Már nagoyn szép lesz a házatok, egyszer majd megnézhetjük???
Fanni jobban van már? Marci karácsonyra kapott fakockát, ő imádja, apja utálja, mert mindenhol van belőle és ő szokott a sötétben rátalálni mezitláb a kimaradt darabokra.

NA megyek, teregetek, kész a mai negyedik adag!
szép napot, kellemes hétvégét!

Eveka,
voltunk az ikeában, és most nincs pont olyan szitakötő, mint a Marcié, hanem olyan volt, ami egy karikára van felaplikálva, és az is sárgán világít. Hát ilyet vettünk a kistesónak, mert már a színesekből sajna nem volt.

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


A változatosság kedvéért megint esik!!! :evil:

Úgy látom kiírottam már a topicot! Mi jót legeltünk a kertben délután, úgy megintdult minden a sok eső miatt, nem győztem szedni a gazt! Marci persze élvezte, hogy végre kint lehet!
Majd megnéztük a szomszédben a 8 pici kutyát, akik hétfőn születtek, nagyon cukik! Majd teszek fel róléuk képet!

Ja el is felejtettem írni, tegnap este, a kisasszony apja tiszteletére nagy tombolást mutatott, be és végre apa is érezte, hát teljesen el van tőle olvadva megint!!!! :D

Na hagyok Mindenkit csillagok háborúját nézni! :lol:
szép estét!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


sziasztok. megint mobilrol irok. micsoda technika!!!?mi tokajban kostoljuk a bort keresztanyameknal...?marci nagyon elvezi a cica kutyakergetest rokon nenik bacsikkal a jopofizast.?tovabbi szep hetveget mindenkinek.?fanka. millenaris?

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, "élvezzük" mi is a jó időt :( . Elhatároztuk, hogy költözés ide,vagy oda, elutazunk a hónap végén Horvátországba. Már pocakosan is oda mentünk volna, de aggódtam, nehogy vm baj legyen, ezért halasztottuk. Azért elbizonytalanodtam, vajon jó idő lesz-e júni végén, most 16 fok van ott is! Hány fokos lehet a tenger?? Na, mindegy, szóval böngészem a netet vm jó kis szállodát kutatok (Tamesz segítségével :) ).
Kisprücsök már alszik, apa dolgozik, én meg végre netezhetek egy kicsit :D :D !

Timka
Hogy van Fanni? Megint meg kell állapítanom, nagyon szuper a kertetek!!! És hát a maccs..tünemény!! Panni biztos megpuszilgatná, a miénket újabban folyton csókolgatná :roll: és ha lát idegen cicust, annka is puszit dob.
Igen, a férjem megvárta a koncert végét, egyrészt, mert munka volt, másrészt meg, nagyon szerette régebben és kíváncsi volt milyenek most. Az új számok nagyon gyatrák voltak, a régiek még mindig szuperek - szerinte.
Nagyon szép menyasszony voltál, igazi klasszikus fehér ruha, fátyol meg minden, tényleg nagyon elegáns!! Hol tartottátok a lagzit?

Tamesz
Köszi a segítséget, a hétvégén kitaláljuk, hova utazzunk. Sztem Lopar lesz, csak még a szálloda és az időpont nincs kiatálva. Azért félek, hogy hideg lesz, legalábbis nem lehet majd fürdeni a tengerben. Úgy meg nem ér semmit az egész :cry: . Na, nem tipródom tovább, lesz, ami lesz :wink: .
Jó lehet, hogy már a férjed is érzi a rugdalózást!! Marci nem érdeklődik még? Édes lehetet, ahogy "Pann-ogott" a fotók láttán, én "hozzájárulok" ahhoz, hogy Panni legyen pocaktörpe :lol: :lol: :lol: (Panni egyébként fiúnak Marci lett volna...). Holnap utaztok? Jó utat!!

Olyan gyönyörű szivárvány volt itt este, csak lestem, egyszerre két különböző helyen is volt az égen! Felteszek egy képet róla, de élőben sokkal szebb volt. Meg egy tegnapi biliset is (azóta egyszer egyébként sikerült bele a kaki :) ).


Juc, Andi...HAHÓ!!!




Kép Kép Kép
Ez pedig a ma esti fogmosás...

KépKép
fanka
 
 


Jó estét!

Tamesz
én napközben benéztem amikor Fanni aludt, de úgy döntöttem, hogy magammal nem beszélhgetek!
Sajna csak most jutottam géphez, mert Fanni most aludt el.

Rakott krumpliból nem kérünk, nálunk tegnap és tegnapelőtt volt az a vacsi, de köszi. Holnap készül a lasagne!!!
Tök jó lehet a pocak-tombolás, néha én is vágyom már egy "kisebb" gyerekre! Kíváncsi vagyok az milyne lesz majd, eleinte tutira pehely könnyű lesz Fannihoz képest.
Szegény macsekomról gondolom mindig azt hogy valami baja van, mert elszoktam az ő súlyától. Annak idején Bonifác a maga 4 kilójával a baromi nehéz macskák közé tartozott, most meg mint egy pihe.

Természetesen bármikor jöhettek hozzánk is! és ez mindenkire vonatkozik, lehet itt is babatalizni!!!
Elkészült a szalonnasütő-grillező-bográcsozónk is és egy kis kőszekrény az ennek-annak.
Egyszer remélem lesz kerítésünk is, és akor nálunk következik a fababázás, már alig várom!
Ma rémes melót sóztam apa nyakába. Szomszédból átlóg egy akácfa, ami most hulllajta el a virágait, persze a mi gyepszőnyegünkre. Ez kertépítőbácsink szerint nem tesz jót a fűnek és javasolta hogy lombkaparó gereblyével szedjük össze. Igen ám de a két napig szakadó eső úgy beleverte hogy nem jött ki gereblyével, csak a negyede. Szegény apa kb. 3 órán keresztül szedegette ki egyenként a virágokat és így is csak a feléig jutott.
Délután pedig szakadó esőben építette kint az utcán a gátat, hogy ne jöjjön be a védtelen kertünkbe a víz. Remélem nem betegszik le!

Amúgy Fanni elég jól van, attól eltekintve hogy az orrát még szívni kell, de már kevésbé taknyos. Jó lenne már túllenni ezen!

Fanka
nekünk is ilyen bilink van (vmi Huggies csomagban kaptuk) és ma reggel kaptam bele egy pisit!!!
A lagzink Gyulán volt a Park étteremben, férjem gyulai.
Az én családom Erdélyben él, így nekik béreltünk szobát a mellette lévő hotelben és az utolsó lányos éjszakám én is ott töltöttem, külön a jövendőbelimtől. És ő már csak menyasszonyi ruhában látott engem a házasságkötő teremben, amikor apukám odavezetett hozzá, nagyon izgi volt, látnotok kellett volna az arcán a döbbenet és a meglepetést.
Fogmosás nálunk is van, de a felső fogsorát nem tudom vele megmosatni, ha segítenék neki elkezd hisztizni.
Pedig nagyon ráférne mert a bal 2-es foga nagyon csúnya. Már elvittem fogorvoshoz is, aki azt mondta, hogy zománchibás a foga, ez jutott neki. Ha nagyobb lesz be lehet vonni majd valami védőréteggel, de addig jó lenne ha rendszeresen mosnánk. De hogyan???

Juc
Aztán csak óvatosan azzal a borkóstolgatással!!!
Ti mikor utaztok, hová is?

Fanka
mi se voltunk még Horvátországba, szeretnénk valahová elmenni nyaralni, főleg ha itthon tényleg ilyen lesz az egész nyár.
Apa Jerba szigetet vette fel uticélként, még gondolkodom rajta.
Biztos jó lesz tegnerben való úszkálás nélkül is a nyaralás.
Mikor költöztök?

Tamesz
A fakockázást egyenlőre mi élvezzük nagyon apával, Fanni még csak rombolja a remekműveket. Ő még csak pár kockát tud egymásra rakni!

Na megyek vasalni, mert délután félbehagytam.

Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk keresztanyáméktól Tokajból, hát Marci rettentően élvezte, alig lehetett hazahozni... :lol: :lol: Teljesen be volt zsongva az új helytől, bújt a keresztanyámhoz, a férjéhez is (aki pedig nagyhangú, nagydarab bácsi), kergette a cicát, kutyát (azért megfogni nem merte őket... :lol: ), fakanállal a kezében rohangált és kurjongatott, és csak úgy tömte az epret a fejébe... :lol: :lol: :lol: Úgyhogy azt hiszem, nyáron is megyünk oda egy kicsit nyaralni. (Mármint amikor tényleg nyár lesz... :? )
Ja, mondanom sem kell, fényképezőt itthonhagytuk, úgyhogy képek nincsenek... :?

Timka, nem semmi a menyasszonyi ruhakölteményed, nagyon izgalmas és elegáns! Helyesek vagytok a képeken! Én pl. egy ilyen ruhát tuti, hogy nem tudnék viselni, ebben egészen máshogy kell mozogni, viselkedni, mint egyébként, nem? Nekem ez nagyon nehezen menne. Igaz, semmilyen elegáns ruhám nincs, a legalkalmibb egy térdig (!!!) érő testhez simulós pántos fekete. Szóval bálba vagy nagyon előkelő helyre nem mehetnék... :lol: :lol: :lol:

Fanka, jó, hogy mentek ti is nyaralni!!! :) Ha ilyen szép nyarunk lesz :evil: , akkor muszáj vhova elmenekülni! Költözni meg ráértek ősszel is! :) Találtál már szállást? Ti is akkor mentek, mint Tameszék? Mi ugyanazon a héten megyünk, csak egy kicsitt délebbre, Krétára. 8) 8) Remélem, ott nem fog esni az eső, és nem 14 fok lesz!!!
Csúcs a szivárványos kép!!!

Tamesz, jó lehet a kiscsaj rugdosódása odabent!!! :lol: :lol: :lol:

Na, ezt elküldöm, mert vacakol az egér.

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Szia Juc!
Tök jó lehetett ez a tokaji hétvége, és az hogy megint itthon maradt a fényképezőgép az már szinte természetes nálatok :D .
Azért Krétára vigyétek majd el!!!
Mikor mentek? - mert akkor küldök majd sms-t, hogy fényképezőgép!!!!

Ruhában valóban érdekes volt a mozgás, főleg a táncolás, de nagyon élveztem. Bármikor megismételném, főleg ha visszakapnám az akkori alakomat!!!
Amúgy én is kényelmesebben érzem magam a sprortos rucikban, de mikor dolgoztam, főleg nyáron rucikban, megassarkúkban jártam. Gyerkőccel kicsit nehezebb tipp-topp anyucinak lenni.
Két hét múlva megyünk esküvőre, hát gőzöm sincs mit veszek majd fel, mivel a régi alkalmibb ruháim nem jönnek fel, vagy elég feszesek, inkább bálna vagyok benne.

Fanni ma szinte egész nap a cicin lógna, pedig jól bekajáltattam már, evett becsinált levest egy csomó répával, elkészült az emlegetett lasagne is, abból is evett, most este kapott Hippes Jó éjt papit, de a cici a sláger!!!
Amúgy még mindig szívjuk az orrát. Napközben alig van valami aztán este felé jó sok termelődik... ki érti ezt? - én nem!

Na megyek fürdetni, és visszadom apának a gépet!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!!
Elökerültem én is!!Nem birom,hogy ílyen ídő van,szinte az egész hétvégénknek keresztbe tesz!Kezdödött azzal,hogy szombaton elmaradt a gyereknapi buli az oviba,mert reggel szakadt at eső!Az ovódavezető lemondott mindent,és mire hazaballagott szomoruan addigra hétágra sűtött a nap! :evil: :evil: :evil: Símán meglehetett volna tartani,ráadásul elég sok pénz uszott ugyanis egy rendezvényszervező irodával volt szerzödésük ahova persze foglalot kellett letenni! :cry: :cry: Pedig tők jó játékok lettek volna,ugrálovárak,bohocok elektromos kismotorok,kisvasut!!És még a bográcsozáshoz is meglettek rendelve az ételek! :twisted: :x Remélem sikerül jővő hétvégére ujra szervezni,mert ez lenne Kírának az utolsó ovis bulija! :lol: :lol:
Ezt követte a mi bulink ,amikor is ugyebár egész délutáni ragyogo napsűtés után,este "muszáj"volt esnie a nagy szárasság miatt!!Na itt telt be a pohár,mondtuk nem érdekel legfeljebb sz@rrá ázunk!!A szomszédba volt szülinapi buli 40 fővel,hatalmas sátrakkal és íszonyu mennyíségü étellel,itallal!!Ezt nem hagyhatuk kárba veszni! :lol: :lol: :lol: :P Ja és ráadásul a mi kedvenc szomszédaink zenészek,ugyhogy élő zene volt! :P :P :shock:
Rakok be képeket,a kisfiu aki énekel és gitározik most 11 éves,és egész éjjel Hungáriát,Illést,Omegát és Metrot játszott,iszonyatosan jol!!Már 5 éve zenél és énekel!!Az apuka ís,neki van egy együtese,és sokszor lépnek fel itt nálunk,több rendezvényen!!Ő nem volt olyan állapotba,hogy akár egy értelmes szót is kitudjon mondani,ugyhogy a nagypapa segitett be a fiuknak!A szintetizátoros kisfiu,nem rokonuk,csak barátok!Felvettem öket videora kár,hogy nem tudom íde berakni! :cry: :cry:
Volt ám minden ami belefér,még vizipipáztunk is!!Nagyon finom volt! :roll: :roll: :roll:
Reggel persze 6-kor "csörgött"a "vekker" :x :x :wink: :wink: Muszáj volt felkellnem,de délután síkerült egy kicsít pihiznem!!
Juc!!
Imádom a Tokaji bort,nem hozál nekem kostolot?? :lol: :lol:
Fanka!
Bilizés??? :shock: :shock: :shock: Super!!! :lol: :lol:
Timka!!
Nagyon szép a ruhád,enyém nem volt ennyíre habos-babos,de a fátylam se volt ilyen hosszu! :lol: Sajna nekem nincs dig.képem rola,ugyhogy nem tudom megmutatni! :cry: :cry: Nem mintha annyíra büszke lennék rá,alig vártam az éjfélt,hogy levehesem!Csatlakozom Juc véleményéhez!
Te Teso,mi mennyí mindenbe hasonlitunk!A gombát szereted???Én utálom,rá se birok nézni és hozzá se nyulok! :D :D
Seggre hizok mindig és ott is marad!Márcsak azért irok ilyeneket,hogy megtudjam te ís ilyen vagy e mert akkor hivatkozom Apánál rád!! :lol: :lol: :lol:
Tamesz!
Gratula a ficánkához!! :lol: :lol: :lol: Négy adag mosás egy nap??Hova teszed száradni ebbe a f@sza ídöbe!Én max kettöt tudok ugy kilogatni,hogy akkor ne logjon sehol a szánkba!!
Na jo dugulok,mert már biztos uncsí vagyok! :roll: :wink:
Ime a képek!!

Kép
A szomszéd zenekar! :wink:

Kép
Én és a vízipipa! :lol: :lol:

Kép
Apa és a vizipipa! :lol:

Kép
Szombat esti fogyókura! :oops: :oops:
Vendég
 


Ennyíre uncsí voltam,hogy két napja senkinek nincs hsz-e?? :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Hahó!

Andi, ne aggódj, én itt vagyok!!! :lol: :lol:

Hú, jó lehetett a tegnapelőtti buli, irigykedem is!!! Én már elég régen voltam kikapcsolódni, szerintem a héten el is megyek valahova, mert már nagyon jó lenne! :lol: Szólj, ha van vmi tipped! :lol:

Közös vonások: hát én szeretem a gombát, és nem seggre hízom, hanem inkább derékra meg combra... :? Meg én nem voltam annyira vagány "fiatalkoromban", mint te! Sőt, én 22 éves koromig nagggyon jókislány voltam, aztán romlottam el... :oops: :oops: Viszont így "fejre" meg öltözködésre (rövid haj, farmer) hasonlóak lehetünk. :lol: :lol:

Timka, köszi az sms-szolgáltatást fényképezőgép-ügyben, majd lehet, hogy igénybe veszem... :lol: :lol: 17-étől megyünk, mint Tameszék.
Kitaláltál már vmi ruhát az esküvőre? MIkor mentek? A régi ruháim rám sem igazán jók, ezt a legutóbb emlegetett feszülős elegánsat sem mertem még fölvenni (igaz, nem is volt hova... :? ), mert pont jól látszanak benne a kis hurkák... :( :( De nekem pl. magassarkúm még sohasem votl életemben... :oops: Valszeg nem is lesz, mert elég magas vagyok, a férjem pár centivel alacsonyabb is nálam, úgyhogy nem szeretnék erre ráerősíteni... :lol:

Na, gyertek, többiek is, és szóljatok hozzá a ruha-témához! :lol: Vagy bármi máshoz!

Tamesz, megérkeztetek?

Szép estét!

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Jelentem kiértünk, jó hosszú volt az út, ugyanis MArci egyre jobban utálj a hosszú utakat, így elég sokszor meg kellett állni futtatni egy kicsit, meg etetni. Mikor beértünk Zágrábba, vsz. apa gyorsan bevett kanyrjai miatt MArci lehányta magát és a gyerekülést, így isteni illat terjengett a kocsiban, majd az út szélén gyerekvetkőztetés, lemosás, tűzsé haza, gyerekülés sika-mika, mosógépbe be acumók, szóval kicsit fárasztóra sikerült. Viszotn majdnem végig sütött a nap és itt is sincs hideg, egy szál pólóban sétálutnk este.

Most végre elfáradt, úgy látom, én is, úgyhogy most emgyek is pihizni, majd holnap este benézek, mert az itteni net annyira lassú, hogy mire betölti az odalunkat az 10 perc, mert apa szerint: "telerakjuk minden féle grafikus sz@rsággal és fényképekkel, így miért csodálkozom, hogy lassú?" :lol:

Andi,
nagyon jó lehetett a buli, ügyesek a gyerkőcök, jó egy ilyen szomszéd!!! Vizipipánk nekünk is van, apának eszébe is juttattad, így majd he lesz partnere hozzá, akkor ráfanyalodik, mert én most ezt is kihagyom!

Juc,
örülök, hogy jól sikerült a hétvége, hát a fényképezőgépet a pelenkékhoz kell rakni és akkor talán veletek megy mindenhová! :D

Timka,
szerintem nagyon csinik voltatok a képeken, egy ilyen ruhát úgyis csak egszer vesz fel az ember éltaében, akkor pedig megengedheti, szerintem!!! Majd egyszer, ha lesz bátorságom megmutatom az én ruhámat is, szép volt, csak hát a belevalóval voltak és vannak gondjaim!

Na megyek, pihizni, szép hetet, meleg napsütéses napokat!

Fanka,
sikerült találni nyaralást? Ha kell innen felhavom Neked őket, ha van valami konkrét, vagy bemegyek az irodájukba, ha kell!!!!

Szép álmokat, a szuper változatos DunatTV-n sportarána műsor van, tele focival, hát inkább alszom!!! :evil:

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!
Én is megérkeztem. Alig bírtam visszolvasni, annyit írtatok :). Nagyon jók lettek a talis képek. Timka esküvői képe és a kert is tetszett. No meg a vizipipás bulis is :).

Szegeden voltunk. "Szép" időnk volt nekünk is :(. Ennek ellenre mégis nagyon volt. Még soha nem jártam ebben a városban. nagyon tetszett. Vittük magunkkal a férjem nagybátyjáékat is, ahol van két kisiskolás gyerek. Marci nagyon élvezte. A szálloda szuper volt. Volt sok kisgyerek, akiket Marci üldözött a szeretetével :lol: . Az egyik kisfiú már csak menekült az ölelgetések elől :lol: .

Azért esőmentes időszakunk is volt, amikor megnézhettük a várost. Voltunk Munkácsy kiállításon is. Marci szinte végig üvöltött. nem is kellett sorba állnunk, mindenhova soron kívül beengedtek minket :lol: . Nyáron szép időben hosszab időre biztosan visszatérünk.

Most megyek aludni, mert leragadnak a szemeim.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok, merre jártok?

Eveka, örülök, hogy jól sikerült a meglepi-utazás :) (ez volt az?), férjednek hogy tetszett? Akkor szerencsére Marci is meggyógyult, ha tudtatok menni! Képeitek vannak?

Tamesz, hogy vagytok? Milyen arra az idő?

Menyasszonyiruha-téma :lol: : én meg úgy gondoltam (gondolom most is), hogy én azon a nagy napon is ugyanolyan akarok lenni, mint egyébként (persze azért egy kicsit szebb :)), nem szeretnék 180 fokos fordulatot venni. (Láttam 1-2 ilyet esküvői vendégként, és hát nem igazán tetszett...) Ha egyszer hétköznapokon rövid, kócos a hajam, nem sminkelem magam, sportos, fiús, vagány cuccokat hordok, akkor nagyon idegenül néznék ki hosszú habos ruhában, tűsarkúban, fátyollal, nagyon kifestve... És végig azon szoronganék, hogy jól áll-e ez nekem, hogy nézek ki stb.

Fanka, merre jártok mostanában?

További szép napot!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!
Itt sajna reggel óta esik, bár most már csipognak a madarak és szakadozik a felhőzet, lassan kisüt a nap, remélem, mert szegény sógornőmmel még nem tudtunk várost nézni, mert esőben nem nagy élmény, főleg Marcival!
Marci jól van, bár éjjel kicsit zaklatottan aludt, többször felsírt, de remélem csak a kimerítő tegnapi nap miatt volt.
Ma végigtombolta a bevásárlóközpontot, mert valahová menni kellett.

Most alszik, remélem ha felébred még el tudunk menni sétálni a belvárosba. Csak 7-re megyünk apáért, és együtt emgyünk kajás boltba, mert sok cucc kifogyott és én nem cipekedek, na meg mára tintahalat kell csinálnom, így nem fogok untazkozni, most gyorsan bedobom a kenyérnek valókat a gépbe, hogy estére friss legyen!!!

Eveka,
szuper lehetett a hétvége, jó, hogy meggyógyultatok!!! Férjed örült a meglepinek? Fényképeket kérünk!!!!

Juc,
én amíg nem "csak" anya voltam, felváltva hordtam "rendes" (kosztümös) és sportos ruhákat, attól függően, hogy éppen melyik munkahelyemre mentem, vagy milyen napom volt. Most a "rendes" ruhák nyugdíjban vannak, remélem a moly nem eszi meg őket! :lol: De azért én bevallom, nagyon élveztem azon ez egy napon a hosszú ruhát, az én lelkemnek kellett, bár akkoriban annyira depis voltam, hogy már nem is akartam az esküvőt, mert a babóca meghalt, és papíron meg már úgyis házasok voltunk, akkor meg mindek a családi banzáj!
Na megyek, fekszem egy kicsit, mert lassan felébred örökmozgó hisztigépünk!!!
szép napot, küldöm a majdnem napsütést felétek!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


SÜT A NAP!!!!!!!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!
Igen, ez volt a meglepi utazás. A férjem örült nagyon :). Már máskor is szerettünk volna Szegedre menni, csak nem kaptunk helyet a szállodában. A"gyönyörű" idő miatt csak néhány kép készült, de majd teszek fel egy-kettőt. Sőt, talán még esküvőit is, csak a fél évtizedes képek csak papíron vannak meg, így még le kell fotóznom :).

Eveka

Kép
eveka
 
 


Az esküvői képekre még várnotok kell, mert rémesek lettek így újrafotózva :(. Szegedi képeket viszont teszek fel néhányat:

Kép Marciölelgetés

Kép Hármasban az alvó Oroszlánnal

Kép Kedvenc cégér1

Kép Kedvenc cégér2

Tamesz,
bocs, ha most miattam fél óra alatt jön be Neked a babanet :). Az Ikeás szitakötős infót is köszönöm.

Ma dupla vészhelyzet lesz :).

Jó éjt!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Jóestét!
Eveka,
nagyon jók a képek, szépek vagytok együtt!!!
Valaki nem venné fel a dupla vészhelyzetet nekem? Teljesen el vagyok keseredve, hogy pont a végső két részt nem látom, vagy holnap meséljétek el lécci!!!!!!!!! :wink:

Hú nagyon fincsi tintahalat csináltam kér valaki???? :lol:
Na szép estét, nem zavarom a filmnézést!!!! :wink:

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


sziasztok, hú, jó későn jövök...

Képzeljétek, ma este kimenőt kaptam, és elmentem moziba egyedül, de Marci nem bírt elaludni, itt bőgött egy órán át az apjának, csak azokra a pillanatokra hagyta abba, amikor az apja mondta neki, hogy mindjárt hazajön mami... :cry: :cry: :cry: Nekem persze nem szólt a férjem, csak miután már szegény gyermek álomba bömbölte magát, akkor küldött egy sms-t. szóval jól szórakoztam :? , most már itthon bőgök én is, miután szegény Marcit megölelgettem... Úgy látom, nem megyek ezentúl sehova, jön az anyás korszak...

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudtam jönni az utóbbi két napba, vagy ha igen akkor is csak az olvasásig jutottam, mert Fanni állandóan kihúzogatja a billentyűzet zsinórját.

Eveka
Én Szegeden jártam egyetemre, nagyon imádtam azt a várost és fájt nagyon a szívem amikor el kellett onnan költözzünk. Akkor arra gondoltam hogy öreg napjaimat szívesen leélném ott. Hát majd meglátjuk.

Tamesz
tegnap voltam az örsi Ikeában, de nem láttam sehol ilyen szitakötős csodalámpát. Merre található ez meg? - kíváncsi vagyok hogy néz ki.
Amúgy ma is kell mennem, mert pár cucc mégse lesz jó a színe miatt a gyerekszobába. Arra gondoltam, hogy valamivel fel kellene dobni, de ez nem volt jó választás.

(most írom újra, mert az előbb egy esc gomb lenyomásával kitöröltem)

Szóval ez a cserék napja lesz, mert tegnap vettem Fanninak egy gumicsizmit és a 22-23-as méretbe nem megy bele rendesen a lába. Felpróbálni nem tudtam neki, mert aludt és nem akartam felébreszteni. Úgyhogy oda is lesz egy utunk ma.

Juc
Milyen filmet néztél meg? legalább jó volt?
Én is terveztem a Da Vinci kód megnézését,de a fim 2,5 órás! amúgy én moziban akkor voltam utoljára mikor Fanni a pociban volt.
Sajnálom Marcidat a bömbi miatt, Apátok hogy bírta???
Úgy látom a kemény, fiús külsőd és jó kis érzékeny női lelket rejt! :)
Jó kis dilemma ez a menjek-e egyedül valahová kikapcsolódni vagy se, mert nekünk anyáknak néha nagyon is szükségünk lenne egy kis feltöltődésre, kikapcsolásra, viszont annyira kötődünk a gyerekhez, hogy lelekiismeretfurdalásunk lesz az első fél óra után....
Ismerek én olyan anyát, aki gond nélkül lepasszolja a gyerekét, szegény kislányt szinte az apja neveli, meg a bölcsöde. De ez egy mésik téma, inkább nem megyek bele mert csak felhergelem magam.

Na megyek becsomagolom ezt a pelenka nélül rohangáló, ide-oda pisilő Gizit, aztán nyakunkba vesszük megint a várost.
Szép napos időt mindenkinek!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Na, hahó, merre jártok?

Timka, az Eltakarítónő c. filmet láttam (Mr. Bean :) , Miss Marple :) , Ptraick Swayze játszottak benne többek között), elég jópofa angol humorú vígjáték volt, tetszett is volna, ha nem aggódom folyton, hogy mi lehet szegény Marcival... :(

Én egyébként tavaly el-eljártam barátnőkkel, kollégákkal (sőt a férjemmel :lol: ) szórakozni, akkor Marci bárkivel elaludt, nem volt ez az "anyázás" :lol: . Persze eleinte mentek az érdeklődő telefonok, sms-ek, hogy minden rendben-e, de mivel úgy volt, én ki tudtam kapcsolódni. De most nagyon rossz érzés volt. :( És mi lesz a Robbie-koncerten??? :shock:

Hogy sikerültek a cserék?

Ma van a férjem névnapja, és eszembe jutott, hogy 2 éve ilyenkor lett kétcsíkos a tesztem :lol: :lol: , szóval ez volt a névnapi ajándék apánknak... :lol: :lol: Persze azért én már előtte is sejtettem, mondogattam is neki, de nem merte elhinni... :D

Szép estét!

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Juc,
boldog névnapot Apának!!! Hát elég maradandó ajéndékkal lepted meg két éve!!!:) Most MArci is anyásabb az elalvással, itt volt a sógornőm, ma ment haza, és vele sem volt hajlandó elaludni, csak velem, szóval hasonló a helyzet, de majd változik, remélem, főleg, hogy októberben elvileg 4 napot a kórházban kell majd töltenem, hát nem tudom kit fog kipécézni magának!

Timka,
miket cseréltél? A szitakotők a földszinten a virágok után vannak jobbra, ahol a nyári időszaki cuccaik vannak. voltak más kislámpasorok is, napernyők, .....

Fanka,
na mi lesz a nyaralással??? mikor merre??? sikerült találni valamit???

Andi,
nyáriszünetet várod már? olyankor gondolom jobban tudtok csavarogni, vagy Kírának nincs szünet nyáron?

Ma várost nézni voltunk a sógornőmmel, Marci nagyon rendes volt, mert a 2,5 óra sétából 1-et két lábon jött, a többit motorozta, utána meg elájult a kocsiban. Viszont ha kicsit is cipelnem kell, akkor most nagoyn keményedett a pocakom, ami nem jó jel, így holnap pihinapot tartok csak a kertbe megyünk ki, ha nem esik.
Kivittük a vasútállmosára, hát hatalams élmény volt MArcinak a sok vonat, meg a bolond galambok, amiket kergetett, én meg nem győztem rohanni utána, hogy nehogy beessen a sínek alá!

Na megyek, elfáradtam, az éjjel nem sokat aludtam, ma majd bepótolom, és holnap rápihenek a pénteki hazaútra. SZombaton hajnalban emgyünk a dokimhoz, remélem minden rendben a "bentlakóval", érezni sokat érzem, jó lenne tengerben fürdeni, de majd meglátjuk mit javasol.
szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz, köszönjük a köszöntést! :)

Anyásság: októberig még rengeteg idő van, addigra lehet, hogy magától is kinövi Marci. :) Vagy megedződik... Barátnőmék kb. egy hónapja szoktatják a nagyobbik gyereket (15 hónapos) az anya nélküli elalvásra, mert a héten v. a jövő héten jön a második babó. :) De úgy néz ki, sikerült, majd meglátjuk, élesben hogy működik. Nyilván nincs ezzel semmi baj, mindent kibírnak a gyerekek, csak nekem most majd megszakadt a szívem, hogy csak azért kell bömbölnie Marcinak, mert az anyja lumpol az éjszakában! :lol: :lol:

Vigyázz magadra az emeléssel! Bár én el sem tudom képzelni, hogy a mi Marcink egy órán át maga jöjjön gyalog... :shock: Nagyon ügyes kis kirándulótok van!!! :) :)

Timka, azért nekem is vannak ám szoknyáim, néha föl is veszem őket :) (na, majd a legközelebi babatalira :) ), szóval azért aaannyira nem vagyok fiús csaj. Belsőleg meg hááát... egy csöppet sem vagyok kemény, inkább egy hisztis, aggódó nyúlbéla... :( Ezen azért igyekszem változtani... :lol:

Jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Ja, Tamesz, nem fogalmaztam világosan: ez az alvásszoktatás nem úgy ment, hogy egy hónapon át "no mama", hanem csak heti 2-3 alkalommal az apa vagy a nagyi altatott.

Juc

Kép
juc14
 
 


SZiasztok!

Juc, gondoltam, hogy nincs náluk sem "ridegtartás"!!!! :D

Itt ma gyönyörű idő lett, huszonfok, egy szál pólóban voltunk kint a kertben, most is nyitva a terszajtó és ma minden ágyneműt, szőnyeget kimostam és meg is száradt minden, hihetelen, annyira jó végre!
Amíg MArci aludt a fürdőt is kisikáltam, mert apa a két hónap alatt nem vitte túlzásba!!!

Kimostam a gyerekülés huzatát is, mert azért még mindig hányás szaga volt, hát nem volt egyszerű leoperálni, remélem sikerül vissza is raknom!
AJaj, rudi MArci keze, megyek megmosom, majd este még benézek!
szép napot!

Nagyon megcsappantunk, elveszettek tessék jeelntkezni!!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Vagyok!! :lol: :lol: :lol: Nálunk is ma nagyon supi idő volt,szinte egésznap kinn legeltünk a kertbe!!
Eveka!!Jok a képek,remélem én is lassan tehetek be olyat amit nemcsak itt 20 km.-es körzetbe csínálunk!
Juc!!A combhízást rádfogtam Apánál,mondtam neki hogy biztos azért hizok combra mert minden február 14-én született arra hizik!A segg hízást meg csak sváb seggnek tulajdonitom!Egyedül ültél a moziba?? :shock: :shock: :shock: Mármint ugy értem,hogy teljesen egyedül? :o Én nem lennék képest egyedül beülni egy moziba! :oops: :oops: :oops:
De én is csínáltam magamnak jővő hétre kikapcsot,megyek a gimis csajokkal "kávézni"! :lol: 8)
Ugrott a Gyulai nyaralásunk!! :cry: :cry: :cry: Pécsre megyünk barátnőm esküvöjére,pont augusztus végén!! :evil: :evil: :evil: Igyhát majd ott hozzuk össze a kellemeset a hasznossal onnan ugrunk át Harkányba! :D :D
De sajna igy kevesebb jut nyaralásra mert ez elég gáz lesz anyagilag:ruházkodás mind a négyünknek+koszoruslányruha Kírának,nászajándék,szállás!! :shock: :shock: :shock:
Szóval nem is tudom,hogy örűlök e neki,jobb lett volna inkább egy nyugis hosszu nyaralás négyesbe!! :cry: :cry: :cry:
Tamesz!!
Visszaraktad már a gyerekülés huzatot???Én is egyszer leszedtem soha többé!! :wink: :wink: :wink:
Jelentem nyári szünet holnaptol kezdödik,ugyanis Kíra holnap megy utoljára oviba!! :shock: :shock: :shock: Olyan hihetetlen,de még szegénykém nem fogja fel igazán csak azt látja maga elött,hogy otthon lesz sokat velünk!!Hiányoznak majd neki a csajok ebbe biztos vagyok!!De majd házhoz jönnek!! :lol: :lol:
Apa junius végétöl lesz otthon 3 hetet,majd akkor kezdödnek csak igazán a csajnapok!! :P :P :P Már várom,mert szegény Kíra tényleg el van nyomva Miron melett,akármennyíre is nem akarjuk,ez a kis ördög minden idönket és energiánkat lefoglalja!
Na jó lépek,hagyok másokat is szóhoz jutni! :lol: :lol: :lol:
Szép estét,és holnapra legalább ilyen jó idöt!! :roll: :roll:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?