Új privát üzeneted érkezett!

Edit, 16.-ai héten megy Natasa oviba, de csak délig (ebéd nélkül, itt is azon problémáznak :roll: ) , aztán 23.-tól teljes napra :D

De még asszem 16.-án beoltatom (hétfő ), aztán kedden viszem először próbálkozni.... :wink: :wink:


nekem is fáj a fejem, de már 4 napja, és nem a melegfronttól (hülye betegség)
De rájöttem most a hideg télen, hogy én meg hidegfrontérzékeny lettem :roll: fucking hideg :evil: eddig is utáltam, most még a fejem is fájt tőle.... :roll:
vas
 
 


köszi csajok mégegyszer :)

Corynak boldog névnapot

Edit, Ildi: fejfájást sajnálom, remélem gyorsan elmúlik.
Milyen képernyőt? :shock:

na megyek, puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Cory, boldog névnapot!
Vendég
 

 
 

Gyöngyi, a monitoron lévő képernyőt :lol:

hát az én fejfájásom akkor múlik majd el, ha meggyógyultam :roll: , de köszi :D
vas
 
 


Kornéliának boldogságosat!
Ó Gyöngyi! És neked is!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Ildi: remélem azért nem klimax :) Én meg elképzeltem egy 107 centis plazmát :D

melitta: köszi:)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Cory,
boldog névnapot! Hogy vagytok? Kijött már apa a kórházból?

Ildi, Edit,
szegény fejfájósok. :( Gyógyulást!

Kinek van nyári gyereke? Szerintetek vegyek vékony hálózsákot?
angi79
 
 


Angi, nekem nincs nyári gyerekem :D , nem tudom kell-e neki :roll:
Szerintem azért vegyél :wink:
(én nyári gyerek vagyok, de nem tudom mivel takargattak be anno :lol: )

Gyöngyi, nem, nem klimaxolok, olllllyyyyyan öregnek gondolsz???? :wink:
sima takonykór megspékelva fejfájással, lázzal, izom fájdalmakkal (influenza) :lol: :lol:
Ja, 107-es plazmát forgatott el, olllyan erős :lol: :lol: :lol: :lol:
Á, csak itt a gépen játszott, rátenyerelt a billenytyűzetre gondolom, a képernyő meg fejreállt :o
vas
 
 


Angi, Lidi meddig van oviban?
Ebéd után mész érte? vagy ottalszik?????
És hogyan tetszik neki az ovi pár hét után???? :D :D
vas
 
 


Gyöngyi,
Te már naaaaaagyon terhes vagy?? :D Plazmaforgatás?
:lol:
Ildi,
Lidi egyelőre ebéd utánig van az oviban. Tehát kb. 1ig. Majd szeptembertől alszik bent. Akkor már minden gyerek 3-4 éves lesz a csoportban. Nagyon szeret ovizni. Van 3 barátnője, akik teljesen vele egykorúak. Az óvónők is nagyon kedvesek. Múlt 7en fánkot sütöttek. Sokat mesél itthon és azóta sokkal önállóbb lett. Mondókázik is ezerrel és az ovi óta babázik nagyon. Egészen pontosan 2 baba mindig elkísér minket mindenhova. :D
Szerintem Natival is minden ok lesz. Olival egy csoportban lesznek? Mi lesz a jele? Gondolom várja már.
angi79
 
 


Angi, ez tetszett, hogy Gyöngyi nagyon terhes.... :lol: :lol: :lol:

Akkor tök jó, hoyg Lidi jól érzi magát.
És amikor hazaviszed, még alszik????
Tényleg van valakinek olyan csemetéje, aki már NEM alszik délután????
Natis már nem alszik, de majd az oviban visszaszoktatják, és ismét jó sokáig fenn lesz este, mire ágyba tudom tenni :roll:

Olivérrel egy csoportban lesznek, igen :D
igzából ő annyira nem várja az ovit..
mindennap beszélünk róla, de valahogy nem lelkesedik érte
na, majd meglátjuk
mindenesetre könnyebb lesz, hogy Olivér vele lesz :)

Natasa is mostanában kezdett babázni, meg plüssállatozni, most meg a Barbie-s dvd-k a kedvencei, meg Eperke :D
és Barbie-királynő totrát kell neki csinálnom szülinapjára :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Ildi,
változó, hogy alszik e. Ha betenném az autóba azonnal elaludna. Délutáni szunya nélkül fél 8kor alszik este. :)
Majd megszereti az ovit, amikor már ott lesz. Szerintem nehéz ezt nekik elképzelni, hogy ez majd hogyan lesz. Bár nálatok a tesót is látja.
Barbies torta milyen lesz? Jó a feladat. :D
angi79
 
 


Melitta, Ildi,
köszönjüka köszöntést!

Cory: nagyon szép, boldog névnapot kívánunk!!!

Babetta,
a hozzászólásodnál jobbra fent van két fül: "idézet" és "szerkesztés". Az utóbbira kattintva módosíthatod, visszavonhatod a hozzászólásodat.
Tyű, Levi jó sok ajándékot kap! Ilyen jó, ha nagy és szerető családja, rokonai vannak az embernek.

Anyósom ELJÖTT 2 év után hozzánk, mint utóbb kiderült, csak a fiát akarta látni. Bencét nem köszöntötte. Le van tojva!!! :mrgreen:

Angi, Ildi,
jó lehet ez az ovi. Mi még bölcsisek vagyunk, oda sem szeret menni Bence, de ha ott van, akkor már elég jól érzi magát. A sok betegeskedés miatt csak 8 napot voltunk összesen január elejétől. :evil:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nekem csak az idézet van, szerkesztést nem látok. :oops:
Vendég
 


Mégis látok. :)
Vendég
 


Esztipeszti: :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Lyly!
Aki ilyen undorítókat ír neked és még a nyilvánosságot se vállalja, az ne is olvasson bennünket, mert nincsen miért! Komolyan nem tudom elhinni, hogy ehhez érez jogot bárki..
Gyönyörű a fiad! És senkinek sincsen joga ezt másképp gondolni!

Ildi!
Igen, Hanna már 1 éve nem alszik, ha itthon vagyunk. A bölcsiben viszont alszik :D szóval passz. Viszont mind a két esetben 10 fele hajlandó elaludni. És már max 8kor fent van... nagyon kevés az alvásigénye ennek a lánynak. Már volt olyan, hogy én hamarabb lefeküdtem aludni, mint ő. :D:D

Ovi:
na, Hanna sok mindent csinál, csak nem várja az ovit. Pontosabban szólva NEM akar oviba menni. Igaz, bölcsibe se. Ő jól elvan velünk itthon. :D édes manó! :D:D Remélem azért tetszeni fog neki...

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

És sikerült. Megküzdöttem a jelszavamért. :) :)

Melitta! Köszi, h írtál!

Mindenkinek, akinek volt/van, nagyon Boldog Szülinapot, Névnapot, egyebeket kívánok! :)
Beteg Manóknak sok-sok gyógy puszi!!!

Mi jól vagyunk, Törpehuligán is jól van már. Szokásos orrfolyás, kicsi köhögéssel egybekötött akármije volt, de már kutyabaja.

Most növeszti az utolsó 4 fogát, ami miatt éjfél és hajnal 5 között valamikor 1x sírófrászt kap, és boldogít. Mindent bevetettünk, de nem nagyon használ semmi. :( Mi meg természetesen zombik vagyunk ettől napközben. Valamelyik éjjel is átjött, és nem akart visszamenni a szobájába, úgyhogy én költöztem át a 70x140-re. Izgalmas volt…

Szobatisztaságnak sehíre, konkrétan kijelentette, h Ő aztán nem fog a wc-be, vagy a bilibe. Apuka kitalálta, h vesz neki mini milkát, és jutalomfalatkát fog adni Alának, h ha minimum belepisil a bilibe, vagy a rötyibe.

Ugye Alex az a gyerek, aki mindennel le van maradva, és egyik napról a másikra kezd el mindent jól csinálni. Most a beszéde, ami nagyon sokat fejlődött. Még babás, meg cserélgeti a szótagokat, de nagyon jókat lehet vele beszélgetni. :)

Apuka munkanélküli, én még nem, de zizgek, h ha már nem fogok gyest kapni, akkor mit lép a T. De remélem semmit, és dolgozhatok. Ha valakinek kell vizet-fűtést szerelni, szóljatok, Apuka megy, és gyógyít minden vezetéket! :)

Pár kép a telómról:
Kép Kép Kép

Nah, megyek, mert ezer meló van.
Pusza!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsi,
szia! Ala nagyon kópé. :D Szorítok, hogy apa találjon munkát!
Vok,
tízig van fent Hanna? Hú, kemény. Hova iratod oviba?
Anita,
nagyon-nagyon köszi a pü-t. Nagyon hasznosakat írtál. Igyekszem válaszolni!!!

Tegnap voltunk dokinál. Drága kisfiam csücsül bennem. :) Szép nagy baba. Cukoreredményem is ok.
angi79
 
 


Nancsi, lehet, hívni foglak, mert kéne nekünk egy jó vizes. :) A radiátort kell kicserélni.
Na, hívlak is majd. :)
Vendég
 


Szia Nancsika!
Jó már hallani felőled is! Törpe fantasztikus kópé!
Bence már szól, hogy pisilni kell, WC-be is megy, bilibe is (csak állva), és kintre sem kér pelust, de alváshoz és kakiláshoz igen. LASSAN, döcögősen haladunk mi is a szobatisztaság kátyús útján...

Vokeszti,
köszönöm, igazad van. Privit olvastam, azt is köszönöm, este írok, küldöm a cv-t.
Nekünk ma viszonylag jó napunk volt a bölcsiben, másfél(!) órát volt bent, és bömbinélkül, amikor visszamentem érte, elmélyülten játszott. Hát..ezt is haladásnak könyvelem el.

Angie,
jól érzi magát a kis tökös, és még van helye. :wink:
Érdekesek ezek a pózok, nekünk Bencus a 12. héttől hason feküdt gyakran, popsi az égben, lábak, mint a békának... Ma is ez a kedvenc alvási póz.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok

csak jelentkezem, hogy vagyok :)

Angi: hát ez a terhesség már csak ilyen :)

Nancsi:Apát sajnálom, remélem nálatok is rendeződik a helyzet. Ala nagy zsivány :)

Angi: Lili is fél 10 előtt nem hajlandó elaludni, az elmúlt 2 napban már 3/4 10-nél tartottunk.Én meg lefordulok már 9-kor a fotelból

na megyek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Nancsi
Látszik a fiadon, hogy nagy zsivány lehet. Nagyon édi. :D
Jó volt kicsit olvasni rólatok. Leszámítva, hogy párodnak nincs melója. :(
Remélem, téged békén hagynak, és dolgozhatsz tovább.

Eszter
50% -hogy tudunk menni. Na, majd hívlak, dél körül. :)

Gyöngyi
Örülök, hogy jelentkeztél. :lol:
Holnap lesz a buli?? Milyen tortája lesz a lánynak? :?: :?:

Nálunk kedd óta buli van. :lol: Kedden elmentünk Zazival és Kende barátunkkal, játszóházba.
Húú nagyon király volt. :wink: Én jobban élveztem, mint ők. :oops: Na, jó ők is nagyon élvezték. :lol:
Kicsit leégett a térdem,mert Levi kitalálta ,hogy hason csúszunk ,na, nem kellett volna ráhallgatnom. :lol: Tegnap mamáék köszöntötték,holnap másik mamáék, és mi. Szombaton meg nővéremék jönnek.

Ma megyünk óvodába ,de csak délig. :D Már várja levi,hogy induljunk. :lol:

Cory
Hogy van párod? Otthon van már :?: :?: :?:

Melitta
Hogy vagytok? Dél körül hívlak téged is. :D

Majd folyt köv ,de indulni kell. :)




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a drukkokat Apának. Folyamatban van a melókeresés, kisebb nagyobb szerelései vannak azért. Jelentkezett munkanélkülinek is. :) Tegnap kapott is segélyecskét. Február 5.-től képesek voltak 12 ezret adni. :D Ezen már csak röhögni tudtunk. De biztos valamit elszámoltak…

Eszti! Hívj, ha megvan még a számom. :)

Lyly! Ti legalább már haladtok a bilivel. Én már feladtam. :) Majd egyszer szól, h nem kell pelus. Nem aggódok rajta. :)
De rossz most nektek is, ez a munkanélküliség. :(

Gyöngyi! Tyűűű, már nagyon izgi… :) Már nem sok van. Hogy bírod?

Edit! Biztos tetszeni fog Levinek az ovi. Önkormányzati, vagy magán?

És igen, Alex nagyon nagy huligán. Egy ííígedelem kölök. :) Szót fogad, de amikor elborul az agya, akkor tök mind1, h mivel fenyegeted, konkrétan kiröhög. :) De az oviban egy Tündérmaci. Dicsérik, ha kell, ha nem. Kis husis, a babás nagy pocakjával. Dögönyözik állandóan. És ott pakol, mármint maga után. Ha meglát minket, amikor megyünk érte, akkor előbb elpakolja, amivel akkor játszott. Múltkor valami puzzle-el játszott. Meglátott, puzzle vissza a dobozába, doboz tetejét is rátette, és fogta az egészet, és rohant vele a polchoz. Én meg természetesen roppant büszke vagyok rá olyankor, csak otthon nem nagyon akarja alkalmazni ezt a piacképes tudását. :) Oviba, csak néha kattan be, amikor az Edvin „haverjával” átmennek bolondba, és rombolnak. Én meg igazából nem tudok vele mit kezdeni, mert otthon nem rombol, csak simán nem fogad szót. :)

Nah, megyek, dolgozok egy kicsit. :)

Jók legyetek!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Edit: játszóház miatt irigykedem :) Ne is mond, péntektől itt is nagyüzem lesz. Jönnek anyuék vasárnapig, szombaton és vasárnap is vendégek lesznek. Én már nem vállalom be a sütést, majd cukiból lesz torta.Lilinél most nagy tesz-vesz város mánia van, úgyhogy kap ilyen könyveket, meg ezt a nyomdát, illetve Apa most vette meg a pedálos kisautót (neki is marhára tetszett, még egyszer köszi Melitta :) )

ovira kiváncsi vagyok,majd mesélj

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Drága Lili
Nagyon -nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


[color=blue]Tényleg sok lesz :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babetta 2009.03.07 07:34-kor.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ezt akartam előbb :oops:

Gyöngyi
Nagyon jól sikerült az első napja, mintha ha már rég ide járna. :lol: Azt hiszem, ma már ott hagyom, mert nincs sok értelme ott ülni. Sok képet teszek fel, de le is szedem őket később. Most, hogy Lyly végre felvilágosított minket. :lol:

Tegnap voltunk Ikeába,igaz csak kicsit, de az is jó volt. Örültem lányok ,csak nem sokat sikerült beszélni..
:wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Húú, de nem jók lettek picibe,na, nem baj azért így is látszik.
Bocsi, ha sok lett, bár ez a nap úgyis róla szól.

Na jönnek az Ikeás képek :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

kicsit sokan voltak :D



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lili,
boldog 3.szülinapot Neked! Jó ünneplést! Kép
angi79
 
 


Levi,
boldog szülinapot Neked is! Kép
angi79
 
 


Lilkó és Levi, boldog születésnapot!
Vendég
 


Edit,
ez az ovi tényleg nagyon szuper. Tök jól néz ki amúgy is, de látszik Levin, hogy nagyon jól érzi magát, otthonosan. :) És tényleg olyan nagy fiú.
A kert meg egyenesen főnyeremény. Gyönyörű. Ilyenek itt a városban sajnos nincsenek. :roll:
Vendég
 


Lili, Levi: boldog szülinapot!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lili és Levi!:)
Nagyon Boldog Szülinapot!


Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Levi és Lili !!!
Nagyon boldog 3. szülinapot Nektek!!!!

Kép
vas
 
 


Edit, szupi az ovi, és látszik, hogy Levi jól érzi magát.
Ez melyik ovi?? Ahogy megyünk hozzátok az út jobb oldalán,?? :wink:

Tali is jó lehetett, hirtelen Hannára azt hittem az egyik képen , hogy Natasa :shock:
(neki is van egy hasonló ruhája, , meg a hosszú haj) :D

Kép
ezen itt . :shock: :wink: :wink:
még el is gondolkodtam, mit csinált Natis tegnap nélkülem az ikeában??? :lol:
bocs, hogy belerondítottam a képbe :lol:
vas
 
 


Levi: Isten éltessen sokáig :) Edit mindig megelőzől :wink:

Hú nagyon szuper ez az ovi, és Levin látszik, hogy mennyire élvezi :)

Ikea biztos jó lehetett, örülök, hogy Petkát is láthattam egy kicsit :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


jaj, de hülye vagyok :oops:

köszönjük a köszöntéseket :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Persze Bence is rajta van a képeken, csak mindig háttal. :) A piros pólós. 8)
Vendég
 


Eszti,
a miénk is ilyen. Illetve van kressz parkja is még, hatalmas területű az udvar. Ok, Csepel az már vidék. :D :D Akkor láttuk Bence hátát is. :)
Edit,
Én Petkát alig ismertem meg. :shock: Levi nagyon kis huncut és tényleg látszik, hogy okés az ovi neki.

Megjártam a bőrdokit. Van 1 kis ekcémám és kaptam egy csomó krémet a has- combviszketésre. :)
angi79
 
 


Angi: te is viszketsz? Nálam csak a hasam, de attól megőrülök sokszor. Na de ezt a kis időt már kibírom :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, nekem is viszketett a pocakom, mikor már ilyen nagy volt. Gondolom a bőrnek annyira nem tesz jót ez a nagy nyúlás, de én ilyenkor mindig bekentem, és akkor jó volt. Hajrá. :)

Angi, akkor nektek nagyon jó az ovi. :) Sajnos itt a belvárosban esélytelen az ilyen, ehhez képest a mi ovink egészen jó lesz. :wink:
Vendég
 


Gyöngyi,
igen, 1 hete és nagyon durván. A combomon piros pöttyök is lettek. De adott a dokinő fürdetőt, testápolót és 1 rázókeveréket. Kenegesd Te is valamivel! Neked Eszter milyen nagy jelenleg?
Eszti,
és a Ti ovitok merre lesz? Én tényleg nem bántam meg, hogy nem a körzetis ovit választottuk...
angi79
 
 


Eszti,
a tortilla receptjét megírod??? Hogy mivel töltöttétek meg.
angi79
 
 


Levi, Lili! Nagyon boldog 3. szülinapot Nektek!!!



Kép
Kép

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi, tényleg kíváncsi vagy, hogy milyen nagy a hasam??? :lol: :wink:

Benyónak a bölcsi ovi részlegét szemeltem ki, de majd még dönt az is, hogy mennyire szimpatikusak az óvónénik. Bár van két ajánlásom, mert barátaink két gyerkője most megy isibe, és az ő óvónénijeik állítólag jók, és jövőre ugye ők kiscsopit visznek majd. Remélem nekünk is fog tetszeni.

Így, hogy dolgozom, nekünk azért sokat számít, hogy ne legyen nagyon messze az ovi. :roll: Reggel számít, hogy 5 perc alatt ott vagyunk.

Én ezeket tettem a tortillába, illetve mindet az asztalra tettem, és mindenki olyat tekert bele magának, amilyet akart.

pirított csirkemell csíkocskák
háromszínű kaliforniai paprika
kukorica
sonka
sajt (füstölt, trapi és mozzarella)
fokhagymás tejföl (ez nagyon fogyott)
salsa szósz (csípős)
grillezett padlizsán és cukkíni
Vendég
 


Levi köszöni a köszöntéseket.
Ma ott hagytam Levit ,és nem is akart haza jönni. Csak úgy kapott kedvet ,hogy mondtam jönnek a mamáék köszönteni őt. Ha nem leszünk betegek ,hétfőn már ott alszik.

Találtam egy Bencus képet!!! :lol: Azt hittem ezt is felraktam. :oops:
Csak guggoltam és a többi rosszul sikerült.

Kép



Ildi
Mind a két óvoda” jobb” oldalon van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez az aszfaltos úton van ,kicsit messzebb mind a másik ,de megéri.

Eszter
Köszi átadtam :D

Angi
Milyen méretekkel rendelkezik Lőrinc? Nagyobb mint Lidi volt?

Anita
Köszi,köszi nagyon aranyos vagy. :D
4 napos a képen Levi és sokkal nagyobbnak látszik. Na ,ezt a párnát soha nem használta Levi ,én alszom rajta most is. Pedig szegény tesóm mennyit dolgozott vele. Legalább egy kép erejéig használtuk. :wink:

A tortát még most csináljuk Levivel, ha felébredt. :) De szerintem ,csak holnap vágjuk fel a tesómékkal. Majd holnap jönnek a képek.

Gyöngyi
Te is hozd majd a képeket,és egy pocakot is. :D



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Anita: megsirattál ám, ezekkel a képekkel, nagyon figyelmes vagy, köszönöm :)

Angi: holnap lesz uh. , 34 hetesen volt 2600g. Majd jelentkezem mi volt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti,
köszi a tortillás dolgot. Eszter pedig Gyöngyi kislánya lesz, a kérdés neki szólt. :D :D :D
Edit,
Lőrinc jelenleg 110 grammal nagyobb, mint Lidi volt így 25 hetesen. A többi méretük hasonló. Nayon klassz, hogy Levi jól érzi magát bent. Szerintem nem jó senkinek, ha nagyon sokáig bejár anyuka a gyerekkel. Utána nehezebb az elválás. Holnap hozz képeket!
Gyöngyi,
akkor gondolom most már 3 kg felett van. Na majd mesélsz holnap!
angi79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: