Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Na most volt idöm visszaolvasni is,reggel csak gyorsan irtam meg a képeket dobtam be!!Na szoval!!!Elöször is most olvasom csak :shock: szemekkel!!
Juc!!!
2 éves házasok vagytok???Akkor még dul nálatok a LOVE nem??? :wink: :wink: :wink: Akkor ebbe ís jocskán lemaradtál tölem!! :D :D De végül is nem vesztettél semmit,bár ugy érzem én se volt elötte évekbe minden ami belefért!! :oops: :oops: :oops: hullahoppozás:én régen csínáltam,de most azt hiszem már csak Norbi segithet rajtam!! :lol: :lol: :(
Eveka!! Gratula az 5 évhez az már valami! :o A 7 lesz a kritikus,bár én ilyenekbe nem biztam amikor mondták,csak most tapasztalom!!! :cry: :cry: :cry:
Fanka tényleg szépek voltatok,én is kiváncsí lennék a részletekre! :P :P :P Egyébként nekünk is kis esküvőnk volt!!24-en voltunk!Én nem az a tipus vagyok aki itt végigvonul nagy fehér ruhába a faluba!!Na jo azért a ruhát rámeröltették!! :? :? :? Nálunk nem is lehetett volna nagy esküvő mert iszonyuan nagy a család,anyuék 9-en voltak tesok,és aposomék is 6-an!!És mindegyiknek van minimumm két gyereke van hol5,és a legtöbbnek már unokája ís!!!Akárhogyan is számoltuk 200 fő alatt nem jött volna össze!!Merthát ugye a barátok azok fontosak voltak!!Ugyhogy május 22-én szombaton a szűk családdal voltunk 24-en de hajnalig buliztunk,és másnap a morzsa barátoknak volt megtartva ahol voltunk 22-en és másnap reggelig buliztunk!!Fehérruha és szertartások és gátlások :lol: :lol: :lol: nélkül!!!
Mukika!!
Jók a csokis képek,nálunk is megy de csak szigoruan ebéd után!!Ja és ujjabban a chipset is szerti!!Anya örömére,mert azt se szeretem ha Kíra azt eszik!!Dehát a mamánál mindent lehet!! :x :x
Tamesz!!
Már éppen hiányoltalak,azt hittem megint rosszul vagy!!Igen Kíra nagyon beválalos csaj mindent kiprobál,ezt apjátol örökölte és mondanom se kell ő rángatja bele őt mindenbe,na meg engem az őrületbe néha!!
Miront is elkezdte a víz alá nyomkodni,hogy szokja és ne féáljen tőle!!Elöször pityerget most már nevet elöre!!Kírával is ezt csínálta,és nagyon bevállt profin uszik már!4Na jo azért tanfolyamra ís jártunk,de alapokat Apa adta!!
Na jó lépek mert sok vagyok!!!
Szép estét mindenkinek!!!
Vendég
 


Jó estét!

Tamesz, na, jó, hogy előkerültél, már aggódtam! Nagyon vagány a kis kopasz :lol: , és már nagy ágyban alszik???!!! :shock: :shock: :shock: Nem esik le? Nem mászik ki? Marci a múltkor a matracon sem maradt meg...

Andi, azért mi sem 2 éve ismerjük ám egymást a férjemmel! :lol: Hanem 5... igaz, az sem valami sok, a kritikus 7. év még hátravan... :? Nektek most van az?
Na, rám nem lehetett rámerőszakolni a fehér ruhát sem az esküvőn :lol: , én fehér nadrágkosztümben esküdtem, hogy látszódjon, ki hordja a nadrágot... :lol: :lol: :lol: Hú, nehogy a férjem beleolvasson... :lol: A család meg nálunk elég felemás, az enyém elég nagy, a férjemé kicsi, ill. nem nagyon tartják a kapcsolatot, na, de leginkább a hátunk közepére sem kívántuk a nagy felhajtást, azért nem hívtuk meg, csak a legfontosabbak embereket. Mondjuk, a bulit a barátokkal sajnálom, az jó lett volna.

Fankáékkal minitaliztunk a MOM-ban, hát kicsit kihűltek a gyerekek érzelmei, nagy nehezen indult be egy kis fejsimogatás, kézfogás... :lol: :lol: Pedig Panni nagyon-nagyon csini volt! Majd Fanka lehet, hogy tesz föl képet.

Na, megyek, mert éheznek a fiúk...

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét,
mi is csak 3 éves házasok vagyunk, bár előtte már együtt éltünk. Ja és nekem volt hosszú ruhám, bár vajszínű, nem fehér, nagyon ciki??? :P Bevallom nekünk 2 esküvőnk volt, az egyik májusban, majd augusztusban. A májusi csak polgári volt, csak a szülőkkel, mert be kellett adni a hitelpapírokat és akkor szigorították a feltételeket, de így még pont a kedvezményest kaphattuk. Eredetileg augusztusra terveztük mindkettőt, de nekünk is csak 27 fős volt az esküvőnk, nekem bőven elég volt, az öcséméké 130 fős volt, én voltam a hoppmester és a sofőr egész éjjel, hát a hócipőm tele volt a sok vendéggel, akkor megfogadtam, hogy nekem vagy titokban lesz, vagy nagyon szűk körben. A baráti buli nálunk is elmaradt, mert akkor költöztünk és abban segítettek a barátok a nyár végén, így nászútra is csak szeptember végén jutottunk el, amikor beköltöztettem az össze kollégistámat és elindult a tanév.

Juc,
remélem a fiaid megúszták az éhezést!!! :D mivel nem akartunk mégegy rácsoságyat venni, így mndenképpen kellett volna az őszre egy ágy Marcinak, de így most megpróbáljuk átszoktatni őt a szobájába megint, és ezen azért bőven elfér, mert ősztől nem lenne kényelmes négyesben szundizni!:)
Leesésgátlót most nem lehetett hozzá kapni, de majd megveszem, most nagy párnákat raktam mellé, így nem esik le, vagy ha igen, akkor puhára. Kimászni mászhat, a lépcső tetején zárjuk a rácsot, egyébként meg jobb ha ő mászik, mintha nekem kell átemelni a rácson. Önállósodik kicsit, de nem árt neki!

Andi,
jó, hogy ilyen vagánynak nevelitek a gyerkőcöket, én is így szeretném, és szerencsére Marci is vevő rá, elég bátran közlekedik, és közeledik az új dolgok felé. A vizet végül 20 perc után megszokta, de azért a fejét víz alá még nem lehetne lenyomni! Nekünk jövőre lesz a 7. év, hát majd meglátjuk.

Na kisember beájult, megyek kicsit konyházok!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 

 
 

Sziasztok!
Hát, képzeljétek, nem is tegnap, hanem ma van a házassági évfordulónk!! Nem mintha nem lenne mindegy...azért jó, hogy már a második évfordulóra sem emlékszünk rendesen :lol: . Tegnap leszúrt a férjem, hogy elfeledkeztem az egészről, erre mondtam, nem felejtettem el, csak nem emlékszem, hogy 29-én, vagy 30-án volt az esküvőnk :oops: . Mire ő: hát 29 (ami szerinte tegnap volt) !!!! Na, így vagyunk :lol: :lol: . Amúgy mi sem sem tegnap ismerkedtünk meg, én 16 voltam, ő 15.... Juc, nem akarlak elkeseríteni, de mi szakítottunk a kritikus 7. évben, másfél évre...Na, de az egészen más helyzet volt, ilyen veletek nem történhet :wink: !!
Az esküvőt, ahogy írtam, majdnem elmosta az eső, az utolsó pillanatban béreltünk ponyvát a terasz fölé - ami azért nem volt 100 %.os: pár tányérba csurgott némi eső :oops:. A barátaink jó fejek voltak, röhögtek az egészen, meg a legtöbb rokon is, csak néhányan húzták a szájukat, de az akkor sem érdelett nagyon. Nyolcvanvalahányan voltunk, igazi lagzi volt, mulatós zenével, meg ilyenek... Azt sajnálom, hogy sok olyan rokont is meg kellett hívni illendőségből, akiket én nem is igazán ismertem... Azért jó volt, így utólag.

Andi
JAjj, a Szépművészeti!! Én, tudod ott dolgozom, bár nem sok beleszólásom van a portás bácsik "nevelésébe", azért tudom, hogy elég gáz a helyzet! Én kérek elnézést :oops: . ! Ha ezek után van még kedvetek menni, és van olyan kiállítás, ami érdekel titeket, szólj, küldök tiszteletjegyet!
Amúgy nagyon édik a gyerkőcök a képeken, örülök, nogy élvezték a tegnapi bulit!!

Panni és MArci szerelme tényleg kihűlőben van, de az is lehet, hogy Marci csak berezelt a túl heves érdeklődés láttán :lol: . Sokszor anyu szoknyája alá bújt a rohamozások elől :lol: :lol: ! Nem lettek valami jók a képek, de azért majd rakok fel holnap, most már nincs erőm kicsinyítgetni.


KépKép
fanka
 
 


Andi!
Júliusban lesz 8 éve, hogy elkezdtünk a mostani férjemmel együtt járni. Nekünk a 7. év volt az egyik legjobb évünk, akkor volt Marci a pocakomban. Remélem így már nem érvényes a házasságra is 7. év borzalma :)!
Nagyon jók a képek! Kira nagyon vagány csajszi.

Tamesz!
Egy egész sorozatot készítettem a tükrös képekből, de szerintem nem lett az igazi. Majd még próbálkozom :) .

Nekünk nagy esküvőnk és lagzink volt. Kb. 110-en voltunk. Nagyon jó volt! Én el sem tudtam volna képzelni másképp. Nálunk a szűk család ekkora és mindenkinek ilyen nagy esküvője volt és mindegyik ilyen jó volt.

Marci ma délután megint belázasodott :cry: . Most már aggódom, mert 5 napig kapott antibiotikumot, tegnap hagytuk abba, teljesen jól volt. Tünete most sincs semmi más a lázon kívül. Remélem holnap tud jönni a gyerekorvos és megnyugtat. Szombaton lesz Apa 30. szülinapja. Meglepi utazást szerveztem. Lehet, hogy ez most halasztódik.

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Halihó!

Hú, Fanka, akkor boldog évfordulót mára (is), és ma is ünnepeltek??? :lol: :lol: Hát akkor jó hosszú "házasság" már a tiétek, olyanok vagytok, mint a tesómék, ők is 16 éves koruk óta vannak együtt... :)

Nekünk a férjemmel már volt pár más "ismeretségünk" :oops: , mielőtt összejöttünk, szóval már nem voltunk kiscsirkék (én már "öreg" is voltam :lol: ), így aztán "felnőtt fejjel" a 4. napon összeköltöztünk... :lol: :lol: :lol: Semmi randevúzgatás, virágcsokor, mozi stb. , hanem egyből zoknimosás, vasalás, főzőcske... :lol: :shock: :lol: Na jó, nem teregetem itt a családi életünket tovább, mert kapok a ház urától... :oops: :lol:

Tamesz, majd számolj be, hogy megy a nagyágyban alvás! A rácsos ágyból mikor szokás kiszedni azt a két rácsot (már amelyiken lehet), hogy ki tudjon mászni magától a gyerkőc? Mert én néztem a miénket, hát olyan magasan van a fekvőfelülete, hogy Marci simán leesik, ha kinyitom neki. :( Igaz, nem is nagyon tud még háttal lemászni sehonnan sem, ezt valahogy nem tanulta meg.

Na, jó éjt! Azért más is megírhatja esküvője romantikus történetét!!! :) :)

Juc

Kép
juc14
 
 


Most visszaolvasva elég forcsa a "mostani férj" kifejezés. Nem volt korábbi :). Ja és nekem hosszú fehér ruhám volt, sőt még fátylam is. Ez aztán igazán gáz, ugye :oops: ???
Nekem akkor nagyon tetszett és a férjemnek is. Sőt a vendégeknek is, de ők úgysem mertek volna mást mondani :lol: .

Most már tényleg jó éjt!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Juc,
Mi sem az első társunkhoz mentünk hozzá, mint öcsémék, ők 17 éves koruk óta vannak együtt, már 10 éves házasok lesznek. Na meg én öregebb is vagyok néhány évvel apánál, szóval mindenki kiélte magát majd összekerültünk egy vélelen hétvégi kiruccanáson, pedig már előtte is ismertük egymást.
Az összeköltözés nálunk azért "lassabban" ment a koliban, de 3 hónapig csak 1 emelet választott el minket, bár az esték nagy részét nálam töltötte, és a szennyes is hamar ott landolt, majd onnan egy fél évig játszottuk, hogy a cuccai fent ő lent nálam, majd végül "összeférhetetlenségre hivatkozva" lecuccolt.
Rácsot nem tudom mikor kell kiszedni, a mi ágyunkat már nem merjük szétcsavarozni, mert szétesik, így egyben őrizgetjük a huginak! :D

Eveka,
jobbulást nektek, nem igaz, hogy minden baci felétek jár, tessék őket elzavarni!!!! Remélem a dokinéni semmit sem fog találni és sikerül a meglepi hétvége!!!! Kérünk még képeket!!!

Fanka,
egy nap ide vagy oda, eszébe jutott, ezt kell értékelni!!! :lol: Várjuk a talis képeket!
na megyek, mert már késő van, ideje pihizni!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


A mai randiképek:
Kép
Kép Kép

tegnap étteremben, csini ruhában...
Kép

KépKép
fanka
 
 


Hú, Fanka, jók a képek :lol: , ilyen képaláírás mehetne Marci első képe alá, hogy "Mama, biztos, hogy ez az a csajszi, aki a múltkor még tetszett nekem???" Kicsit bambuli a feje a kissrácnak... :? :? :lol:

Eveka, én is próbáltam értelmezni a "mostani férj" kifejezést :shock: , de köszi, hogy megvilágítottad! :lol: :lol: Így nem számolgatom tovább, hogy vajon 18 évesen már egyszer férjhez mentél-e... :lol: Biztos szép lehettél a menyasszonyi ruhában, fátyollal, másokon azért nekem is tetszik :) , csak én nem voltam hajlandó felvenni... :D
Marci meg gyógyuljon gyorsan!!!

Most már aztán tényleg jó éjt!!! Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!
Látom itt vagytok! :D :D :D Hát az öszintét megvallva én se voltam apáca mielött megismerkedtem Apával! :oops: :oops: És itt nem csak a fiukra gondolok!! :roll: :roll: Szegény apukám még a rendörségen is volt értem! :roll: Na jó azért nehogy most meglincseljetek csak redönyöket ütögettünk éjszaka,hogy mindenki ébredjen fel,hogy lássák milyen jol érezzük magunkat! :roll :roll: Meg élesztöt dobáltunk a kerti pottyantos wc-be! :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: A többi nem publikus!!Egyszoval rossz voltam,és sztem a Miron ezt eröteljesen örökölte ,anyu is mindennap emlegeti,hogy majd megtudom legalább mit éltek át miattam!! :cry: :cry: :cry: Azon gondolkodom,hogy én olyan akarok maradni,hogy jopofát vágjak az egészhez,és bármikor jöjjenek tanácsért még segitek is nekik!!Anyu ezen mindig jokat kacarászik!! :lol: :lol: :lol:
Mi novemberbe lesz 12 éve,hogy eggyütt vagyunk és most voltunk májusba 7 éves házasok! :lol: :roll: Nálunk 3 év után volt egy három honapos szünet,de aztán belátta hogy megfogta velem az isten lábát! :lol: :lol: :lol: Ez az év nálunk elég kritikus,de ez már tavaly összel kezdödött! :cry: :cry: :cry: Lehet,hogy az anyukája halála okozta ,nem tudom majd kiderül! 8) 8)
Eveka nektek jobbulást!
Fanka nektek meg sok boldogságot! :lol: :lol:
Lépek mert reggel kelés van!!
Jó éjt mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok,

Látom mindenkit utolért a nosztalgia :D . Hát érdekes volt mindenkinek a történetét elolvasni :) . Én a férjemet 19 évesen ismertem meg és 6 évi együttjárás után összeházasodtunk. Idén júliusban ünnepeljük az 5. házassági évfordulónkat, tehát még van 2 év a bűvös 7.ik évig. A mi esküvőnk hagyományos volt, szerencsére az élőzenés kíséretet valahogy sikerült ledumáljam. Nálunk ugyanis úgy szokás, hogy elő zenekarral jönnek a menyasszony után. Húúú, azt ki nem állhatom. Apósomék egyszerű falusi emberek, eléggé ragaszkodtak ahhoz, hogy egyszem fiúk annak rendje módja szerint házasodjon :roll: . Felteszek egy képet, ha nem bánjátok, elég rossz a minőség, mert ez nem digitális géppel készült. Kép

Kép
Kép
nyuszko
 
 


sziasztok
nem igazán tudok bekapcsolódni csak szeretném megköszönni az írásaitokat.Maja még mindig kerge,egész délelött sírt,néha már nem tudom eldönteni mi van.
A ti gyermekeitek mennyit sírnak?

Kehidakustány:nagyon szupi

www.kehudatermal.hu

szépek a képek,esküvői,gyerekek,azt azért végig sikerült futni

És gratulálok az évfordulókhoz:)
a minek 15.-én volt,a 2.

Timurr
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Hol kószáltok ebben a randa időben??? :? :? :? Olvastam valahol, hogy az egész nyár ilyen lesz, na szuper... :evil: :evil: :evil:

Andi, látom, nem voltál kimondottan kisangyal "fiatalkorodban"... :lol: :lol: :lol: Mára már megszelídültél? :D Vagy azért még néha előtör a kisördög??? :lol: :twisted:

Nyuszkó, helyes a kép :) , kár, hogy ilyen pici.

Akkor a miénk a legfiatalabb szerelem a topikban? :oops: :oops: :oops:

Timurr, köszi a linket, jónak néz ki az a Kehida, bár sztem mi az ilyen fürdős dolgot hanyagoljuk egy időre. :?

Sírás: hát nálunk hiszti van, de az visítás, a fej falba, padlóba verése, elég vicces látvány :shock: :lol: , szegény Marci nagyon be tudja magát hergelni. Délután meg, ha kevés alvás után ébred, akkor van, hogy egy darabig nyüszizik, de az mamához bújással elmúlik, és különben sem jellemző. Egyébként meg ha elesik, beveri, becsípi valamijét stb. Szóval nincs sok hálistennek! :) :) Bezzeg régen...

Na, sziasztok, jelentkezzetek, nem hiszem, hogy egész nap kint szaladgáltok!!!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!
HÁt undorító moslék idő van, mi ma csavarogtunk egyet, de minek, a porszívót vittem garis szervízbe, persze ott nem produkálta az érintkezési hibát így elküldtek, de augusztusra, mire hazajövünk meg lejár a garanciája, szóval h akkor megint csinálja, akkor "cs@szhetem"!
Majd bementünk a Mini-manóba, mert valmai mosható sportcipőt akartam MArcinka venni, ugyanis, a kíváló sáros utcánkon a velúr cipők nem túl praktikusak, de persze nem volt.
Végül egy kismamaruha varrodába néztem be, de nagyn gagyi volt, ciki volt, mert mindent rám próbáltak, végül már csak azért vettem meg egy hosszú újjú felsőt, mert nagoyn ciki lett ovlna üres kézzel eljönni.
Hát ennyit a mai mérlegünkről.

Marcival csak 3-kor feküdtünk le, ő még mindi alszik, de lassan kirobbantom az ágyból, mert este Tv-zni szeretnék!
HOlnap kapja az oltást, remélem minden rendben lesz vele.
Juc, szorítok, hogy nektek is!!!

Timurr,
Sírás, nálunk éjszaka álmában vagy mostanában a hiszti miatt, van, de azzal nem foglalkozunk. Szerencsére csak ritkán esik akkorát, hogy zokogjon, általában elvicceljük. Juc Marcijának és Fanniank a fej"kalapálása" nagyon megtetszhetett Marcinak, mert egyszer megpróbálta utána, de nálunk kő van a nappaliban, így gondolom fájt és többé nem csinálta. Inkább csak ordít, de mivel senkit sem érdekel, így abbahagyja.

Nyuszko,
nagoyn szépek vagytok a képen, bár elég távoli. Én nem fogok felrakni, esküvőit, mert bálna vagyok rajta, akkor még kövérebb voltam, mint a szülés előtt, akkor veszítettük el az első babát és sütibe folytottam bánatom egy részét.

Andi,
most már értjük, honnan a gyerkőcök vagányásga! :lol:
Na megyek, vasalok ha hagy a kisfőnök, mert vasárnap csak a felével végeztem és azóta már sajnos megint mostam!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Hát én is kivagyok ettöl a franko időtöl,annyíra dugtam ma ki az orrom,hogy Kíráért elmentem az oviba délbe,én hüle reggel nem öltöztettem tul fel és gondoltam viszek neki egy pulcsít ne fázzon rövidujjasba,erre nem otthon hagytam! :evil: :evil: :evil: Miront ki se vittem ma,igaz hogy taknyolunk de a dokinéni szerint ez a mult heti oltás melléhatása! :?: :?: :?: Pedig már ugy mennénk ki a kertbe,de eddig csak néhányorát síkerült kiülni,mert egy ídő után mindig rossz idő lett!!
Miron is veri a fejét a földbe vagy a falba!! :D :D :lol: Nem nyilvánitunk neki mi se különösebb jelentöséget!!Majd kinővi!!Viszont a hiszti az utcán vagy a bolba az rettenetesen zavar! :twisted: kíra sose csinált ilyeneket!! :? :?
Esések után feláll és szalad tovább!!Csak ha ígazán nagyot sikerül akkor szokott fél percig pityeregni!! :lol:
Egyébként Apa is rossz volt!!Imádott állatokat boncolni!! :shock: :( :( Remélem ezt viszont egyík gyerek se örökölte mert attol rosszul lennék!! :lol:
Most mennem kell mert fürdés lesz!! :)
Szép estét!!Tényleg nem lesz ma egyík korházas film se??? :cry: :cry: UTÁLOM A FOCIT!!!! :x :x :x
Vendég
 


Na, sziasztok, csak gyorsan:

én is ki vagyok kattanva, hogy nem lesz ma egy kórházas film sem... :( Az hagyján, de a Grace klinika állítólag csak ősszel folytatódik!!! :evil: :evil: :evil:

Focit én csak a vébé idején szeretem, akkor nagyon, egyébként meg egy csöppet sem! :lol: :lol:

Na, megyek, hiányolnak a fiúk!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!
Volt a dokinéni. Nem talált Marcinál semmit, így most a fogára fogjuk a lázat. Próbálom elhinni, mert önző dög vagyok és szeretném, ha elutaznánk, de olyan hülye rossz érzésem van. Remélem elmúlik. Ma már teljesen jól volt Marci, de estére újra hőemelkedése volt. Ha holnap már az sem lesz, akkor mi bizony utazunk Marcival együtt :).

Tamesz!
Én a vasalásra nem bírom magam rászánni. Már túl sok mosás halmozódott fel. Marcinak még van vasalt ruhája, Apának meg reggelnte vasalok egy-egy pólót vagy inget. Nem lesz ennek jó vége :).

Fanka, Juc!
Panni nagyon csinos a képeken, Marci pedig nagyon vagány. Tetszik a dzsekije!

Andi!
Én nem utálom a focit, csak akkor, ha a vészhelyzet marad el miatta :(.

Tamesz kérésére még néhány tükrös kép:

Kép Hajzat

Kép Kérem a kezed!

Kép Puszi

És egy nem tükrös a saját gyönyörűségemre :) :
Kép Cseresznyézés

Jó éjt!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok, lányok!

Hát nálunk kiégett a tévé... :shock: hehehe... :twisted: :twisted: :twisted: , így ma foci sincs... :twisted: Nem tudom, mi baja lehet, egyszercsak nagyon büdös lett, úgyhogy kihúztuk és azóta szellőztetünk. :? Viszont nagyon gyanús nekem a férjem, már hetek óta mondogatja, hogy a foci vébére kellene egy nagyobb képernyős tévé, én meg nem nagyon hajlottam rá, lehet, hogy titokban vizet öntött a tévébe... :lol: :lol: :lol: Mindenesetre ő marhára örül annak, hogy elromlott... :shock: Csak a mai meccsről marad le... :lol:

Eveka, csúcsak a fényképek!!! :) :) :) Azért látom, a te Marcidnak is tud vicces haja lenni... :lol: :lol:

Tamesz, Marci nálunk a kőbe is veri a fejét, sőt a legutóbb a liftben is ezt csinálta... :shock: :shock: Jó zöld is a homloka elöl... :shock: Persze igyekszem megakadályozni, elkapni, fölvenni stb., de nem mindig sikerül. A kis csibész meg látja, hogy ezen izgatom magam, tehát annál jobban csinálja...

Oltás nálunk még nem biztos, hogy lesz, kijön a dokinéni (ma jött volna, de lemondta), és megnézi, hogy nincs-e vmi baja Marcinak, csak akkor adja be, ha semmi sincs. Ha viszont most elmarad, utána szabin lesz, aztán meg mi utazunk Krétára, úgyhogy akkor csak június végén- július elején kapja majd meg.

Timka, merre vagy???

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,
régen nem adtunk hirt magunkról, a kis lurkó Petikével.
Azért próbáltuk nyomon követni az eseményeket.
Nálunk is kezdődik a hiszti.....foleg a pelenkázások nehezek. Pedig már sokmindent megpróbáltam.
Ha mas nem segit,akkor apa szigoru szavara bizony megszeppen, és jöhet a pelenka.
Siras előfordul, főleg késő délután, amikor már fáradékony. Szóval közepes.
Mostanaban egy éjszakai ébredés volt, este 9től reggel 6-ig, de még kb. 8-ig vissza szokott aludni. Most annak tudom be, hogy delután kicsit hamarabb ébred.
Nálunk nagyon jó étvágyú Petike, mellette senki sem jut falathoz, mert elkéregeti. Igy jártunk már a Volán-buszon is. Az otthoni kaja nem kellett, csak amit más kezdett eszegetni. Ez van.
Utcán nem sokat szeret sétálni, nagyon hamar felkéredzkedik.
A legkedvesebb játék: ruhacsipeszek minden mennyiségben. Egy délelőtt fél órát is elvanm,addig lehet főzőcskézni.
A 15 hós oltásnak nem volt semmi mellékhatása. A patikus holgy ajánlotta, hogy adjuk neki a C-vitamint, a Cebiont, miután oltást kapott.
MI most leszunk a nyáron 3 éves házasok.
Ráhel
rahel
 
 


Jóestét!

Eveka,
vasalás elmaradt, rendet raktunk MArcival helyette, reggel még gyors porszívózás, mert jön a dokinéni. Remélem nem beteg Marci sem, bár ma egyet prüszkölt. Nagyon jók a tükrös képek, kicsit bánom, hogy levágtam én már levágtam Marci haját, de a meleg meg az izzadás miatt jobb neki nyárra a kopi séró!
Remélem el tudtok utazni, hová lesz a meglepi?

Ráhel,
én ma adtam cebiont Marcinak, de akkor az oltás után is fogok, köszi a tippet. Nem semmi evőkéje van Petinek!!!
Nálunk a séta az nagoyn megy, hosszan is hajlandó, tegnap mentünk egy egész kört, igaz két dagonyát eltalált közben, de élvezte.

Juc,
jó trükkje van apának az új TV-re!!! :lol: Én a robotgéppel jártam hasonlóan, igaz 13 éve nyúztam, de pont apa kezében ment tönkre és mivel máskos buktára bágyott, így mondtam neki, hogy sajna akkor lepjen meg egy újjal!
Szegény Marci homlok, azért remélem gyorsan elfelejtik ezt a szokásukat!!!

Timka, Flames,
merre jártok???

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Ez a hiszti Jencikénél is megvan bőven. Szerencsére még nem verte magát a földhöz, de toporzékolni azt tud. Amúgy nincs sok sírás, csak néha éjszaka a foga miatt. De nagyon ütésállo, mert ha elesik, vagy beveri valamilyét, feláll és megy tovább. Mi mindig várjuk, hogy na ez már biztos fájt, de nem. :lol:
Többen írjátok, hogy jön a doki. Nálatok házhoz jár az orvos? Vagy hogy működik ez? Mert mi a rendelőbe szoktunk menni. A doki egyszer volt nálunk, amikor hazajöttünk a korházból.
Még egy kérdésem lenne. Ti hogy altatjátok el a gyerekeket? Mindenkié alszik magától, vagy van még akit altatni kell? Mert a Jencike még nem alszik el magától, énekelni kell neki.

Eveka, nagyon édes ez a Manóka. Szép kissrác, na meg a képek is profik. Hova szeretnétek menni? Szoritok, hogy Marcinak ne legyen semmi baja, és akkor irány a világ.

Tamesz, mi a tévével jártunk ugyanígy, és rá is fáztunk. Nekünk is azt mondták, hogy nem lesznek itt egy egész napot, hogy esetleg megint produkálja a hibát. Pedig a férjem mondta is nekik, hogy mi lehet a baja, de nem érdekelte őket.Úgyhogy a garancia után pár honappal teljesen felmondta a szolgálatot, és vihettük szerelőhöz. Persze az volt a baja amit a párom mondott. Erről ennyit. Remélem Ti jobban jártok.
A moshato cipő nem rossz ötlet, mert én is szenvedek a velúrral. Hát elég gáz lehetett a ruhavásárlás. Biztos Te voltál az első vevő az elmúlt egy hétben és végre el akartak adni valamit.
És hogy van a kis pocaklakó? Minden rendben odabent?

Juc, hogy Te milyen rosszaság vagy. Szegény apa. :cry: De lehet, hogy aa végén mégiscsak új tévén nézi a vb-t. Én a barátok közt végén láttam, hogy következik a foci. Egy kicsit mérges is lettem. De jó, hogy mentek Krétára. Biztos Marci is élvezni fogja. Majd kérünk beszámolót.

Ha már az esküvőkről beszéltetek: mi 15 éve ismertük meg egymást, elég fiatalon, 2 év után szakítottunk, majd 4 év kihagyás után rájöttünk, hogy még se megy egymás nélkül, úgyhogy azóta megint együtt. Összegezve 7 év együttlét és 4 év házasság áll mögöttünk :oops:

Na jó, mára azt hiszem elég voltam.
Azért még teszek fel egy-két gyereknapos képet.

Kép nem adom

Kép szia mama

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Juc, Tamesz - köszi a hiányolást!
LÁttam én hogy sokat írtatok, reggel el is olvastam, de nem volt erőm írni.
Most meg bepótoltam a délutáni irományt is....

Fanninak ebben a takony időben sikerült megint megfáznia, de semmi komoly baja nincs, CSAK az orra folyik. A múltkor két hétig elhúzódott nála, remélem azért most hamarabb kilábalunk belőle, nem porszívózom mint az őúrült az orrát, mert azt vettem észre, hogy attól csak bőségesebben termelődik az anyag!
Szegény alig bírt elaludni, tegnap össze-vissza aludt és a mai nap se volt egyszerű. Sajna intézni kell ezt-azt, így az autóban elalszik és mikor felhozom az ágyba egy-kettő felébred, nem alszik annyit amennyit kellene, viszont pont eleget alszik ahhoz, hogy ne lehessen visszaaltatni. Tegnap este kínomban beraktam az autóba és fordultam vele egy kört, de hamar felébredt és majd 1 órán keresztül bömbölt. Ráadásul szerintem nálunk most jön-jönnek az első rágófogak.

Amúgy nincs sok sírás (Timur asszem Te kérdezted), inkább nyűglődik hogy vegyem fel. Ha valami nagy baja van, beüti a fejét, ráejt a lábára valamit akkor keservesen sír egy kicsit, odajön, megpuszilgatom és minden rendben van, viszont a fejét ide-oda beverős hisztinél nem foglalkozom vele, egy-kettőre abbahagyja. Csak le nem mond még róla, hiába kemény a kő....

Angyalka, az alvás, nálunk egy ágyban történik és cicin alszik el, nagyon gyorsan. Épp most olvastam a Kismamában egy februári cikkre hivatkozó beírást, így előkotortam azt a cikket is, ami az gyerekek elalvásáról, altatásáról szól. Igazából engem megnyugtatott, hogy annak ellenére, hogy együtt alszunk és cicin alsztik el Fanni majd meg fog tanulni egyedül elaludni és jóalvó gyerek lesz.

Tamesz
Majd számolj ba Marcid hogy aludt az új helyén. Nagyon vagány a szobája! A kiscsajnak ezek szerint külön szobája lesz majd?

Juc
Én is csak a VB idején szeretem a meccset, azon kívül kiütést kapok tőle.
Nálunk már tavaly óta megvan a nagy képernyős tv, nagyon szupi, viszonyt egy jó tanács a vásárláshoz, figylejetek, hogy az adást 4:3 arányba sugározzák és a nagyobb képernyőn torzít majd egy kicsit, hacsak nem lehet majd más képfelbontást is beállítani.

Andi
Nem semmi kamaszkorod lehetett, mesélj még!!!
Néha belém is bújt kisördög, sok hülyeséget csináltam, egyik legemlékezetesebb bunkóságom az volt, amikor a leveleket gyűjtő postaládába bedobtam egy túrós palacsintát....Mai fejjel már nem tenném meg, de akkor jó poénnak tűnt.

Mi is ezer éve esszük esmás idegeit, 12 éve ismerjük egymást, 10 éve vagyunk együtt és idén júliusban leszünk 3 éves házasok, tehát pont a kritikus 7. évben házasodtunk.
Az első év nagyon döcögős volt, az elején 3-szor ő szakított velem, aztán én vele, visszakacsintgattam az előző pasimhoz, de szerencsére túltettük magunkat rajta és azóta minden rendben van....lenne, ha nem dolgozna annyit, de ez már egy másik történet.
Lagzi: kb. 80 fős, élőzenekaros heje-hujánk volt, tört fehér ruciban, fátyollal... ugye nem gáz???

A mai nap szenzációját még nem is írtam: voltunk pár helyen és amikor a kocsiból kiszálltunk Fanni megfogta a kezem és úgy sétáltunk a cél felé! Ilyet még nem csinált a kisasszony, olyan nagylányos volt, nagyon élveztem!

Eldugulok, mert most aztán bepótoltam a kimaradt napokat!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok, jo reggelt.
A multkor a mosogépről volt szó.
Nemrég a barátnőmnél egy régi (talán Hajdu ) gépet javitott a szerelő. Azt mondta, hogy inkább a régit, mint újat venni, mert bizony rovid az élettartamuk. Igy vannak beállítva, hogy utána az ember lecserélje. Bizony a mi Whirlpoolonkkbal is van már valami, 2és fél éves gép.

Alvás
Nálunk Petike, hát, magától. VAgyis azért nem ugy, hogy leteszem, elalszik.
Ami segíti, hogy szopja az ujját, van egy békája. Ezzel alszik. Delután, este ha már kapja a békát, teljesen felveszi az alvópózt.
Ő választotta ki a kis állatot. Persze ha nyűgös, akkor kicsi ringatás, szopi.
Babakocsiban sosem aludt jól, autóban sem igazán.
A barátnőm kisfiának semmi ilyen állata nincs. HIába próbált takarót, kis állatot. CSak szopi. Ilyen tipusú gyerek. Ebből látom mindig, mennyire mások a kicsik.
Nappal jól alszik, éjjel közepes.
MIlyen régi házasok is vannak errefelé...
Gratulálok.
Ráhel
rahel
 
 


Jó reggelt!

Látom, azért még tegnap este is volt termés! :)

Timka, jó, hogy előbukkantál! Fanni gyorsan gyógyujon meg!!! De hát ebben az időben nem is csoda, ha megfázott, kicsit Marci is taknyos, de nem annyira, hogy szívni kellene. Apánk viszont irtóra szenved egy kis torokfájástól, ugye, mint azt megszoktuk... :? :lol: :lol:

Angyalka, nagyon aranyosak a képek! Jó volt a játszóház?

Alvás: nálunk egy rövidebb időszak után, amikor magától elaludt, egy jó ideje már újra altatás van, ölben ringatás (vagy állva). Főleg nappal alszik el nehezen, estére azért már elég fáradt ahhoz, hogy néha magától is el tudjon aludni. Nincs kisállata, rongyija, cumija, nem szopja az ujját... szóval semmi segédeszköz, csak ha odabújhat mamihoz, papihoz (mostanában inkább csak hozzám, kicsit anyás lett a legény). Én egyelőre nem bánom, szívesen ringatom, de azért remélem, nem kell 18 éves koráig... :lol: :lol: Viszont ha elalszik, utána jól alszik éjjel. Csak korán (6 körül) kel... :?

Na, ennyi fért bele most, szép (???!!!) napot!

Juc

Kép
juc14
 
 


Szisztok!!
Hát nem is tudom tiszta ídeg vagyok ettöl az időtöl,jol keresztbe rakott nekem!!Terveztem egy kis ablakpucizást,mert ugy volt hogy nem kell mennem Kíráért délbe mert ugye állatkertbe mennek!!Hát kb reggel fél nyolckor hívtak,hogy a jó időre valo tekintettel menjek nyugodtan délbe érte!!Ugyhogy most bepippultam és mondtam hogy akkor fözni se fogok!4Azt még nem tudom mit eszünk,de nem is érdekel!
Timka!!
A 7.-dik év csak a házzaságban kritikus eggyütlétben nem!! :lol: :lol:
Olvasgatlak itt benneteket,és olyan öregnek érzem magam! :cry: :cry: :cry:
Nálunk az elalvás ugy történik,hogy anya berak az ágyamba és én jol elalszom kb 3 percen belül!4Napközbe ís és este is!!Nálunk síncsenek segédeszközök!4Kírának van egy rohadt bödös kb 15 cm kutyusa biztos láttatok olyat a mc donaldsba adták valamikor a Happy menühőz a 101 kiskutyákat!Ez kb 4 éve volt azota azzal alszik és cumizik!! :evil: :roll: Ja és nem lehet kimosni mert akkor már nem jó!! :shock: :shock: :x
Na jo megyek kiteregetem a ruháimat,aztán mosogatok!!
Szép napot azért mindenkinek!4Lassan csak jőn a nyár!! :D :D :oops:
Juc!!Megvan már az uj tv??? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jóreggelt!

Timka,
gyógyulást Fanninak, remélem gyorsan kijönnek a fogak és elmúlik a takonykór!!!!!

Alvás,
hát tegnap este nem akart a saját ágyában elaludni, így az enyémbe jött, ott benyomja a tápot és befordul, szundizik, csak kicsit hozzám kell érnie. Majd átvittem, de hajnalban felkelt, visszavittem és reggel fél 8-ig aludt, ami kész csoda. Délben annyira fáradt, hogy evés után megbeszéljük, hogy megyünk "bundizni" (szundizni) és jön mellémfekszik kb 10 perc alatt eltúrja magát. Cumi, cici, rongy, állat nálunk sincs.

Reggel kiporszívóztunk lent, és közben jött a dokinéni is, beoltotta Marcit, csak egy fél percig sírt, majd elfelejtette, bosszúból kipakolta a táskáját és lenyúlte a röfis-békát. Majd cserébe adott egy oroszlánt, de végül visszaadtuk a röfit is. Azt modnta, hogy 2 héten belül lehet néhány napos láz és kiütés mellékhatásként. Hát király, főleg, hogy hétfőn visszamegyünk, utána meg nyaralás, remélem nem lesz nagy gond!

Na emgyek, mert most anyahiánya van valami miatt!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Andi,
öregnek? hát én vagyok itt a legvénebb!!!TE CSAK TAPSZTALTABB VAGY NÁLUNK!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Ja még valami, holnap vagy holnapután nem futunk össze valami zárt helyen????

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Na elaludt a hóscincérem, megyek befejezem a vasalást, így alszik az ágyában, ma ott akart elaludni, odament n pedig melléfeküdtem!
Vakuval: Kép
vaku nélkül szitakötőkkel: Kép
Nálunk végre sütöget a nap, csak iszonyatosan fúj a szél, remélem mire felkel ki tudunk menni egy kicsit!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz!!!
Hol van Marci zoknija???? :lol: :lol: :lol: :wink: Nálunk is ez van,kb 3 perc után lehuzigálja magárol!!!
Majd este jővők,most játszhatnékom van!! :P :P :twisted: :twisted:
Kép
Vendég
 


Szia Juc!!!
Látom itt vagy!!!! :lol: :lol: :lol: Neked nincs játszhatnékod???gondolom Marci alszik!!Miron fél tiztül fél kettöig szunyált,ugyhogy ma márcsak este fog!! :twisted: Kisütött a nap!! :lol: 8) Na jo tényleg lépek,mert már szekálnak!!
Vendég
 


Sziasztok!

Na, ha én hagyom magára a kisegeremet az ágyában, 10 perc múlva ez a látvány fogad :( :( :( :

Kép

Kép


Tamesz, nagy hős volt Marcid, hogy ilyen jól tűrte az oltást! Remélem, csak enyhe mellékhatása lesz, vagy az sem! :) A mi dokinénink délután jön, de én nagyon hajlok arra, hogy elhalasszuk, nehogy a nyaralásba lógjon bele a pöttyösödés... :?

Andi, a tévé még nincs meg, de lehet, hogy csak én nem tudok róla... :lol: :lol: :lol: A robogóját is így vette apánk... :shock: :shock: :shock:

Tali: ha van kedvetek, akár hozzánk is jöhettek holnap délelőtt!!! :lol: :lol: Szuper játszóház!!! :lol: Ha meg neadjisten valamiért kisüt a nap :? :lol: , elmehetünk a Gesztenyés kertbe, tök jó ott a játszi. Na, mit szóltok? Persze másban is benne vagyok!

Szép délutánt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Tamesz

Édes a kidőlt kis cincér.

Majának én vagyok a "rongyija".Nálunk újjabban elég ha mellé fekszem és énekelek,most hogy alig van hangom elég gázos.

Jók ezek a szita kötők.

Mikor mentek nyaralni?


Timka
Mért lenne gáz?A lagzi?Szívesen megnéznélek,nem raksz fel képet?
Kalandos út a házzasságig a tietek:)Bár a mienk se volt egyszerű.

Nálunk si ált. azért van sírás,mert úgy esik el vagy elveszek tőle valamit ami nem neki való,de van,hogy csak úgy sír unalmába vagy én nem is tudom.Ma kitudtunk menni,semmi gond nem volt egész nap.

Fanninak jobbulást,Maja is kicsit taknyos,bár ma már nem is kellett szívni az orrát.

Angyalka
Édes Jencike.:)

Hozzánk se jár ki a doki,nekünk kell menni.:-(

Alvás:újjabban elég Maja mellé feküdnöm és énekelni,hiába vettem már 3 rongyit,próbálom adni neki,hogy morzsolgassa vagy mit tudom én,de az én arcomat a legjobb tépni.

Juc
Kréta?Tök jó:)


Eveka
annyira jók a képek:)




Bizony
Nyuszkó csak tapasztaltabb vagy:)
Én is utálom a focit:)
Én is rossz voltam,nagyon,imádtam az állatokat ,de azért én is néha kinoztam őket kicsit:(

Csak maradna már ilyen idő legalább,ne essen az idő ,mert megzápulunk ilyen időbe.

Nem tudtok valami linket,ahol hosszú távú időjárás előre jelzés van?Kíváncsi vagyok mit mondanak

Timurr
Vendég
 



Sziasztok!

Juc
Mi benne vagyunk a holnap délelőtti "játszóházban" :lol: :lol:! Messzebb nem igen mennénk, mert délután 4kor programunk van, addig meg aludni is kéne valamennyit Panninak. Mit vigyünk? Kik jönnek még?
Most itt van anyukám, este jelentkezem!

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így ismeretlenül írok, de TAMESZ-től szeretném megkérdezni, hogy a levelen a szitakötők is az Ikeából vannak? Mert már láttam ott virágot de ilyet még soha, nagyon szép az alvós sarok.

Juc!

Bervált a hordozó amit rendeltél?

Köszi a válaszokat előre is Tücsök
mtücsök
 
 


Sziasztok!
BOcsi, hogy cska most válaszolok, mi most jöttünk be a kertből, szomszédoltunk.

Juc, Fanka,
mi is benne lennénk egy holnapi randiban, Juc, kaptatok oltást? Hogy viselte MArci? Majd a címet elkérem méegegyszer, az utcát tudom, csak a házszámot nem.
Hányra menjünk? mit vigyünk?

Tücsök,
a szitakötőket tavaly vettem az Ikeában, köszi a dícséretet!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó, csak gyorsan:

Fanka, Tamesz, gyertek akkor holnap, amikorra ideértek 10-11 között! :lol: Bababuli!!! :lol: :lol:

Többiek? Nem tudnátok jönni?

HOzni sztem csak vmi kekszet, pogit, ropit hozzatok (jajjj, csak nehogy megint úgy bezabáljanak a gyerekek... :?).

Tamesz, nem volt oltás, elhalasztottuk, a kis takony (meg az én aggodalmaskodásom :lol: ) miatt, de nem bánom. Ha esetleg Marci komolyan betaknyosodna, írok reggel sms-t, hogy ne gyertek!

Majd még jövök később.

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy holnap végre megint lesz bababuli!! Gyertek többen is, Timka, erősítsétek a lányos oldalt :D !
Juc, majd írd meg légyszi a pontos címeteket!

Mi akkorát aludtunk délután, mint már régen, majd' 3 órát! Vmi biztos van a levegőben...Most bezzeg itt pörgök egyedül, apa Guns 'n' Roses koncerten, Panni már szundizik.
Ja, altatásról: Délután a nagyágyban, úgy, hogy melléfekszem, míg el nem alszik, hátisimi, dudorászás, kb 10 perc és alszik. Utána vagy kiosonok, vagy én is húzom a lóbőrt vele :). Az esti fektetés már elég régen a következő: vacsi és fürdés után egy kis langyos tej (szója) + cicizés -ez viszonylag sötétben, csendben- utána puszi apának, pápá a cicának, majd be az ágyikóba. Kicsit énekelgetek neki egy saját költeményű altatót, elmesélem, mi történt velünk aznap, kb 3-4 percig bent maradok vele, aztán jóéjt puszi, és kijövök. Van, hogy ennyi sem kell, befordul és alszik. Van egy alvórongyunk, egy nyuszi (amit gyugyunak hív), éa egy kutya is. Ezekkel szokott aludni. Éjjel már nincs kelés, kb reggel 8ig szunyál. Ez így nekem nagyon nagyon kényelmes. Babakocsiban viszont már nem alszik el.
Az első fél évben pokol volt az életünk az éjjeli kelésektől, meg nappal is nagyon nehezen aludt el (ha elaludt, akkor 3-4 órákra, így lehetetlen volt programot szervezni...). Na, ez egy kicsit hosszúra sikerült...

Tamesz
Nagyon cuki Marci, ahogy keresztben fekszik!! Olyan nagyfiús, hogy már nagy ágya van, meg kell zabálni!!! Én nagyon szép ez a zöld dekor! Van valami "leesésévédő" az ágyhoz?

Körkérdés: Aki hálózsákban altatja gyermekét, kapható valahol 92-es viszonylag vékony zsák? Mi az egy db télit használjuk, most mondjuk megint aktuális, de azért lecserélném már egy vékonyabbra. Több helyen mondták, hogy nem gyártanak ilyen nagy méretben :roll: .

Egyébként én is bosszankodtam, hogy tegnap elamaradt a Vészhelyzet, de tudtátok, hogy a ViaSaton minden este 7től megy? Én ma néztem! A focit amúgy én sem szeretem, de ez a tegnapi meccs nagyon jó volt!!

KépKép
fanka
 
 


NA elaludt a főnök, kipurcant!

Andi,
sajna a zokni alig van a lábán, állandóan lehúzza, ezért sokszor szandit adok rá. de akkor ez nem egyedi eset??? :D :D :D

Timurr,
mi is júni 17-24 között nyaralunk, de mi a horvátoknál Lopáron.

Dokinéni,
én a szülés előtt két héttel voltam nála bemutatkozni, és az első hónapban ő mindenképpen kijár mindenkihez, majd megbeszéltük, hogy szeretnénk ezt továbbra is ha lehet, és nagyon rendes, mert jön ha havom, és az oltásokat is kettesben adtuk be mindig. Marcival nagyon jóban vannak, egyáltalán nem haragszik rá a szurkálások miatt.

Na nézek egy kis Colombot, majd még benézek, hátha írtok! Jelentem ma emgtörtént a vasalás, de holnap megint mosnom kell, így nem sokáig marad fenn ez az ideális állapot.

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz, Fanka, mail ment, madj még írok ide is, csak most vacsizunk apával... :)

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka
Álmaim netovábbja:nyuszi,puszi és alvás:)

nem tudom szoksz-e itt vásárolni,de szerintem megéri bekukkantani,pl. a kenguru goldos elég jónak tűnik.És eek szerint a ők gyártanak.

http://www.vatera.hu/~Baba_Mama_Babaruh ... %E1k&td=1&

Tamesz
Mi júl 1-8ig leszünk Lopáron.

Ketteske aktív?

Timurr
Vendég
 


Akartam már kérdezni, hogy használ közületek vki bilit (mármint a gyereknek :lol: )? Panni egy ideje néha szól ha bekakilt, ezért gondoltam megróbálkozunk a dologgal. Vettünk egyet, azóta avval masírozik a szobában, telepakolja játékokkal, tologatja ide-oda :lol: :lol: . Néha ráültetem, mondom neki: "ha kell, kakilj a bilibe", ilyenkor nyög nagyokat viccből, még a feje is belevörösödik és nevet rám, hogy mi a francot akarok tőle :roll: ?? Mikortól és hogy érdemes próbálkozni szerintetek?

KépKép
fanka
 
 


Tamesz,
nekem is nagyon tetszik Marci szobája! Nem tudod, hogy lehet-e még ilyen szitakötőket kapni az Ikeában?
Zoknilehúzás nálunk is van. Én is a szandált használom megoldásként.

Mi talira szokásunkhoz híven sajna most sem megyünk. Egyelőre úgy néz ki, hogy utazhatunk. Ezt most nem kockáztatnám meg, így mot péntekig ninc gyerekekkel való találkozás. Egyébként semmilyen különös helyre nem megyünk, cak azért nem írom meg, mert időnként Apa is olvasgat itt, neki pedig meglepetés az úticél.

Fanka,
hogy szoktattad le Pannit az éjjeli felkelésekről? Marci egyelőre csak cicin tud elaludni. Éjjel is és kb. 2 óránként ébred (első körben alszik 3 órát, de hajnaltól mr félóránként cicizik) :(. Így legkésőbb 9-kor alszik el é fél 8 körül kel, éjfél-1 órától pedig velünk alszik. Úgy tűnik ez nem fog magától megoldódni. Nappal is csak egyszer alszik maximum másfél órát. Nem panaszként írom, csak reménykedem, hogy van olyan módszeretek, ami nem azon alapul, hogy hagyjuk sírni a gyereket.

Jó hosszú lettem. Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Vicces az irományom. Az s betű időnként beragad :).

Jó éjt!

Kép
eveka
 
 


Timurr
Köszi a linket, megnézem!!

Nálunk az új dili az, hogy nem akar levetkőzni, ha hazajövünk a sétából :roll: . A pulcsit még csak-csak, de a cipőjét semmi pénzért nem engedi levenni....

KépKép
fanka
 
 


Na, jövök bővebben is:

Fanka, de jó lehet ez a magától és sokáig alvás!!! :) :) :)

Hálózsák: mi is azt használunk, egyelőre még a télit, de én tavaly vettem már egy elég nagy vékonyat (kisebből volt több is). Azóta én sem kerestem. Pedig én is azt szeretnék még használni egy darabig, mert Marci forog össze-vissza, a takarót ledobja, ez meg olyan praktikus. Bááár... az utóbbi 1-2 napban reggelre leveszi magáról!!! :shock: :shock: Legalábbis a kezét kibújtatja. De a tesómék utána úgy csinálták, asszem, hogy fordítva adták rá a zsákot... :lol: :lol:

Timurr, a belinkelt Kenguru Gold hálózsák nem is nyári (pedig azt írják róla), nekünk olyan van, sztem az elég vastag, jó, nem polár, de vastag frottír bélése van. Vagy akkor milyena téli? BUnda??? :shock:

Bili: mi már jó ideje (kb. 3 hónapja) használunk, de nálunk elsőre belekakilt, azóta is mindig, nagyon szereti. :lol: Na, ez nem azt jelenti, hogy pelenkába nem kakil, oda is, de amikor ráültetjük a bilire, tutira kakil bele. Reggel mindig van bili, és ha néha úgy értelmezzük a magyarázását, hogy kakilni akar :lol: , akkor délután is. De van, hogy ezzel már elkésünk. Mi nem játszottunk vele egyáltalán, amíg új volt, addig sem. Próbálkozni sztem akkor érdemes, amikor tudod, hogy kakilni fog (ha van vmi rendszer benne, pl. minden reggel szokott). De erőltetni nem szabad, ha nem szereti, csak kakilási problémákat okozhat. :?

Na, ezt elküldöm, majd jön a folyt.

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
mail megjött, köszi, igyekszünk átvergődni a városon, ott már parkolóórás negyed van igaz? akkor vigyek egy zsák aprót??

Fanka,
nekünk is van bilink már 3 hónapja, de Marci is csak játszik vele, néha ráül, de csak ruhástúl, csupin nem akar és produkálni sem bele, azt mondta a dokinéni ne erőltessem, hagyjam szem előtt.

Eveka,
nem tudom van-e az idén szitakötő, a hétvégén megyünk, mert ránksóztak mégegy adag ágydeszkát, és volt a Marci ágyához, majd azt visszavisszük és megnézem, úgyis akarok mégegyet venni a huginak is, mert olyan hangulatos!

Timurr,
változó, vannak napok amikor tombol, de a frontos napokon inkább lapul, este aktív, na meg amikor van időm rákoncentrálni, mert Maric mellett azért ez máshogy ment, mint anno őfelsége idején, amikor minden percemet az ő mozgásainak figyelése töltötte ki! :D
Nyaralás remélem jó lesz, majd beszámolok róla, már csak 2 hét!!!

NA megyek lefekszem és kinyújtom magam, ma kicsit elkeserítő napom volt, sajna rossz híreket kaptam, de most nem akarom leírni, majd! Nem velünk, nem kell aggódni!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Eveka
Hát, én kegyetlen anya voltam, bizony hagytam nyafizni párszor éjszaka (persze nem órákig sírni!)...
Kb 7 hónapos volt, amikor elhatároztam, hogy véget vetek az éjjeli keléseknek, tuti, hogy csak megszokásból cicizett, illetve megszokta, hogy ha felébred és sír én megszoptatom. Éhes biztos nem maradt esténként. Én már zombi voltam az ébredésektől...
Azt csináltam, hogy mikor megébredt, melléültem és simogattam a fejét, hátát, megpróbáltam visszaaltatni. Eleinte volt, hogy egy órát is ültem az ágya mellett míg elaluldt és bizony 3szor, 4szer vissza is kellett menni hozzá, mert ahogy otthagytam, újból felébredt és sírt. Amikor már csak nyafogott, nem sírt, nem mentem be hozzá, végül mindig elaludt.
Végülis kb 1 hétig tartott a dolog, egyre kevesebbet ébredt, és egyre hamarabb visszaaludt a simizéstől. Megtanulta, hogy másképp is vissza lehet aludni, mint szopizva.
Azért elég nagy kitartás kellett hozzá, sokszor kísértett a gondolat, hogy inkább egy 5 perces szopi, mint ez a herce-hurca, de végül nagyon megérte! Azóta csak olyankor kel, ha fogzik, de akkor sem veszem cicire, csak magunk közé az ágyba, ez elég, hogy megnyugodjon.

KépKép
fanka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?