Új privát üzeneted érkezett!

A munkám jól hangzott, a gazdasági helyzet meg betett neki.

Cory: nagyon nehéz lehet most nektek. Mamák / tesók nem tudnak besegíteni? Párod hogy van?

Igen, már lehet próbálkozni a babával, de már nem tudok olyan felszabadult lenni... Írogatok még egy másik topicba, ott is 21 hetesen veszítette el az egyik anyuka a babát, aztán most terhes lett, együtt örültünk, és megint megtörtént... Ma műtik. Én nem tudom, mitől van ennyi baj, tragédia, vagy csak én látom így???!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok bekukk...

Nem valami fényes a helyzet... még ,mindig nincs bérlőnk, gondoljatok ránk mert ez nem mehet így sokáig!
Beköltözni sem sikerült még de legkésőbb most hétvégén már a gyerekek is ott alszanak... be vagyok tojva kicsit, hogy mennyire is volt ez olyan jó ötlet, de reméljük a legjobbakat...
A lakás már talán kezd lakható lenni... félünk, hogy nagyon magas lesz majd a rezsi... 1000 Ft felett van a víz, ez több mint duplája a budapestinek, Pápán pl 300 Ft körül van... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

visszaolvasni nem nagyon tudtam...

És íme a balatoni lak...

Kép
Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jaj Benyó Isten éltessen!!!!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Lidke,
ez nem hangzik túl jól. Jobbulást Kevének!
Hú, ez a járgány nagyon komoly. DE én se venném meg.
Mamacka,
drukkok mennek!!!
Edit,
Lőri szerintem. Meg szokták Lócinak, de nekem az most nem annyira tetszik még. Én egyet nem szeretek az pedig a Lidike illetve a Lőrincke. De a nagyszülők ezt szeretik...
Boscó,
továbbra is jobbulást!
Gyöngyi,
mi ujs ma?
Lyly,
minden jót Nektek!

Én ma egészen jól vagyok. Lehet, hogy valami vírus ment át rajtam?

Jó 7végét Mindenkinek! JÖN A TAVASZ!!!!

angi79
 
 


Lidke: szegény Keve :( milyen jó, hogy így megtudod vizsgálni azért, én még a piros torkot se veszem észre olyan béna vagyok. Hű, nem csodálom, hogy Keve kiszúrta ezt a járgányt magának.

Angi: 6-ra megyek nst-re. Most azon drukkolok, hogy minden oké legyen, jelenleg kb. 45 perce össze-vissza görcsölök és bazi kemény a hasam. Szerencse, hogy a Lili még alszik, legalább tudok kicsit pihizni. Asszem beállok egy meleg zuhany alá.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke!
Nekünk ilyen van. Szerintem ezt még meg is lehet fizetni és még dísznek is szép a nappaliban, s biztos, hogy megvárja az unokát...
http://www.confidenza.hu/pedalosauto2.htm

Angi! Sztem a sima renni, vagy dr. stormi. Ez utóbbi dm-ben kaható. Ártalmatlan a szervezetre. Szódabikarbóna a népi gyógymód szerint ok, de nagyon sok só van benne, így ilyenkor bekavarhat!!!

Cory, jövök este csetölni...

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Ja, igen! Lidke:
"...Azt tudjátok, hogy hogyan kell pl. rendesen orrot szívni? Amióta kiműveltem magam azóta a nátha max. 4 nap.
Ded hárafektet a kanapén, feje enyhén! lelóg. Orrmosás. Aztán szippantás: ha az arcát az orrnyeregtől elhúzod: nyitod az arcüreget és fika kiröppen. Ha nagyon betonfika: sós víz az egyik lyukba folyamatosan, míg a másikat szippantod. Szegény gyerek ezutóbbitól kettőt lát, de apa bevetésével 20 mp/orrlyuk és tényleg jó. Most így leírva... nehogy valaki feljelentsen!!!..."

Cory, gyermekeim lehet, hogy melegfrontosak. Még ébren.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Lyly: szülők dolgoznak. Anyósomék 210km-re, tesóm max iskolából elhozásra hajlandó, azt meg meg tudom oldani. Laci tesói 210km-re élnek, dolgoznak vagy tanulnak.
A reggeli iskolába vitel húzós nagyon, arra szerveztem segítséget. A hétvégi főzés sem nagyon megy nekem (nem vagyok házitündér, na :D), úgyhogy megszerveztem, hogy mindkét nap elmegyünk ebédelni valahova, mert most nem fér bele, hogy rendeljek valahonnan 4-ünknek (pasimnak szombatig van munkaviszonya). De egyébként megoldjuk. Az egyedülálló anyák is túlélik :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
:cry: :cry: :cry: Jájjjj, mennyi minden összejött nálatok egyszerre! Tetszik a hozzáállásod, én is ezt szoktam magamnak mondani amikor egyedül vagyok a gyerekekkel! Még a szépségét is meg szoktam találni! Hogy van az Urad? Mikor jöhet ki a kórházból?

Melitta!
Köszi! Remélem, nem lesz rá szükségünk, mert mindkét gyerekem sokkot kap az orrszívás gondolatától is. Viszont Keve már ügyesen fújja. Persze egy durvább náthánál biztos szívnám is, hogy tuti jól ürüljön. :roll:
Nagyon jók ezek az autók!!! :D Linket elmentettem, de ebbe a nappaliba több jármű be nem teszi a kerekét! Így is egész nap a bébitaxi meg a tricikli elől ugrálok. De hátha lesz a közeljövőben kertünk... :roll: :wink:
Keve kb. három perce aludt el a nappaliban a kanapén. :wink:

Angi!
Szerintem simán lehetett vírus, szuper, hogy már jól vagy!
Lőrinc szerintem annyira szép és különleges név magában is, hogy becézni sem kell feltétlenül! Meg az úgyis menet közben jön magától, hogy az ember hogy becézi a gyerekét. Én a Kevit meg a Kevikét utálom. Apósom viszont előszeretettel használja... :evil:

Mamacka!
Miért nem a tulaj teszi rendbe a lakást? Ez az ő kötelessége lenne!

Lyly!
Nekem van egy csúnya elméletem amikor a közelemben valami nagyon ritka rossz dolog történik. Úgy szól, hogy mivel mással megtörtént, ráadásul a környezetemben, velem nem fog, mivel statisztikailag így még kisebb az esélye. Pl.: Ritka dolog, hogy valaki spontán hármas ikrekkel essen teherbe (nekem ez para volt a terhességeim elején), de ha a barátnőmmel megtörténik, akkor annak az esélye, hogy velem is megtörténjen, szinte a nullával egyenlő. Ez a valódi tragédiákra is alkalmazható. A lényeg, hogy Veled NEM fog újra megtörténni!
Lelkileg hogy érzed, kész vagy már?

Gyöngyi!
Mi volt nst-n??? Jelentkezz!

Kevével kapcsolatban sajnos beigazolódott a gyanúm, tüszős mandulagyulladása van, antibiotikumot kapott. :( Láza nincs, doktornő meg is lepődött, mondta, hogy elmehetnék orvosnak, hogy ezt így észrevettem! :lol: Dévánál is kezdődik, de ő egyelőre nem kapott semmit, mivel én pont antibiotikumot szedek, hátha az, ami átmegy, megoldja nála is.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Déva válaszol:
Déva elmélyülten piszkálja a tv-t. Szólok neki, hogy nem szabad, a füle botját se mozdítja. Újra szólok: "Déééva!". Semmi. Kicsit felháborodva kérdezem: "Déva! Mit mondtam???" Erre hátrafordul, és mosolyogva válaszol: "Dénda!" (Déva). Aztán visszafordul, és piszkálgat tovább. :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke,
nem semmi Déva. :D Pont olyan, mint 1 kamasz. Kevének jobbulást! Remélem Déva enyhébb verzióban ússza meg.
Gyöngyi,
mi volt NST-n? Lehet, hogy már nem engedtek haza? Vagy a frontok miatt görcsöltél?
Melitta,
ezek a járgányok annyira jók!!! Köszi a tippeket! És az orrszívás pontosan így helyes.
Cory,
sajnálom, de te tényleg kemény vagy és megoldod.

Mindenkinek szép 7végét!
angi79
 
 


Cory,
nagyon ügyes vagy, tanulok tőled! :wink:
Én is munkanélküli lettem, hipp-hipp hurrá! :(

Lidke,
kedves vagy, hogy bíztatsz. Igen, úgy érzem, megpróbálnám megint. Éppen tegnap lett pozitív az LH-tesztem és szép páfrányos a mikroszkó is, csak az a baj, mindez a 19. cn-on. Igaz, most legutóbb is 34 napos lett a ciklusom, így talán ez még belefér. Egyemmeg Déva szájacskáját...

Angi,
köszönöm! Nektek is minden jót és szépet kívánok! Tündéri a kiscsajotok! De ahogy olvastam, kiegyenlítődik a nemek aránya. :wink:

Melitta,
igen, ez nagyon brutálul hangzik, de én is ezt csinálom, Eszti-peszti is ajánlotta, és úgy tűnik, nekünk is bejön. Jön ám a cucc rendesen Bencusnál is, nálam is, viszont cserébe tiszta az orrunk éjszaka is, és nem tüsszögünk. Elfogyott a fiz.sónk, csinálok felforralt sós vizet, mennyi sót tegyek fél literbe?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly, én már amúgy is itthon készítem a sós vizet, deszt vízzel és tengeri sóval. Érzésre. Megkóstoltam a gyógyszertárit, és hasonlóan sós vizet készítek. :wink:

Viszont Benyó füle megint begyulladt. Teljesen előzmény nélkül. Ma reggelre hőemelkedése volt és mondta, hogy csuklik a füle. Persze megint a bal.
Ügyelet, szerencsére a Jánosban egy ismerős fül-orr-gégész volt (akihez járunk doktornő, az ő kollégája volt, de tesómat is ismeri), így legalább megnyugodtam, hogy jó kezekben lesz. Nagyon kedves volt. Szerencsére még nem gennyes, de gyulladt, azt mondta, hogyha nem mosom az orrát ennyire sem, már tuti megint perforált volna, mondta, hogy csináljam tovább. AB-t kaptunk, és amint gyógyul, jön a tubus.

Kérdeztem, hogy ilyen előzményekkel, mint a miénk, mit lehet tenni. Azt mondta, hogy szerinte a tubus mindenképpen ajánlott.
Jövő héten megyünk még kontrollra a mi dokinkhoz, akkor lefixáljuk, hátha végre segítene. Szegénykém, egyszerűen semmi jel nélkül már simán begyullad. Bár tény, hogy most nem perforált, ez már nekünk nagy szó.

(Egyébként a János gyerekügyelet valami horror. Olyan mocskot és dzsuvát és......áááá, szóval teljesen abnormális ez az egészségügyi ellátás.) Pedig a szombati ügyelet is tele volt, mi is 2 órát vártunk, és utánunk még délben is voltak legalább 15en.....:( És ez csak a fül-orr-gége ügyelet....)


-------------

Lyly, én drukkolok nektek nagyon! És van kilátásban másik munka? Férjed?

Gyöngyi????????????????????

Lidke, Déva. :wink: Én sem venném meg az akkus autót, de a Melitta féle autó nagyon csecse. :) Benyó imádta, amikor ott voltunk. Mondjuk az sem egy kis darab, bár az akkusnál azért barátságosabb darab. :)

Mi most kibéreltünk egy tárolót, úgyhogy a hétvégén le is pakolunk, hűűűűűűű, már nagyon kijárt. Peti most szereli a polcokat bele és délután utaznak le a cuccok. Végre lesz helyünk. :wink:

Szép hétvégét nektek.
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti!
Jaj, szegény Benyófi! :cry: Jobbulást neki! Még jó, hogy időben elcsíptétek, gondolom, még pár óra, vagy nap, és ez is perforál. :? :( A tubuson át befele nem mehetnek bacik, vírusok? Biztosan gyorsan megszokja majd Benyó, ezek a manók annyira rugalmasak! Még akinek a lábát gipszelik be, az is pár nap alatt már hozzászokik, és még szaladgál is. :wink:
Hogyan lehet ilyen tárolóra szert tenni? Hírdetik? Vagy érdeklődni kell a környékbeli házakban? Költözésig én is megszabadulnék egy csomó cuccunktól. :roll:

Lyly!
Ez az LH teszt, meg mikroszkóp peteérést jelent? 34 napos ciklusnál 20. a peteérés napja (kivéve persze, ha van valami rendkívüli peteérés). Hajrá! :wink:
Örülök, hogy lelkileg késznek érzed magad, szerintem ez a kulcsa mindennek!

Angi!
Aha! És így már két kamaszom van itthon! :lol: :twisted: Bár azt hallottam, hogy a kamaszkor a legbrutálisabb, minden más csak lájtos bemelegítés ahhoz képest! :wink:

Mennyi idő alatt kéne hatnia az AB-nak? Nálunk még semmi változás, Keve vacakul van, nyűgös, étvágytalan, sőt, a délben evett két kanál brokkolikrém levest, meg az AB-ot kihányta. :cry:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


:?: :?: :?: GYÖNGYI :?: :?: :?:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


ITT VAGYOK!!!!!!!! :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Bocsi mindenkitől, de tegnap este 8-ra értünk haza, és mire a Lili ágybakerűlt... szerintem én előbb aludtam mint Ő. Ma meg fogorvosnál voltam és kettő körűl jöttünk meg.
A görcsök, ahogy leírtam, hogy vannak el is múltak. Biztos a front szórakozik velem, de nem veszem ám be :)
Sajnos nálunk még mindig látogatási tilalom van, így vagy 2 hétig még mindenképpen bennt akarom ezt a csajt tartani a pociba.

Lidek: tényleg szuper szemed van, remélem Déva megússza. Tündér a lányod, jót nevettem köszönöm :)

Eszti: Szegény Benyó. Már megint a füle :? , örülök, hogy kifogtatok egy normális dokit. Úgy tűnik ebből tényleg műtét lesz :( Az orrmandulaműtét semmit se használt?

Cory: nagyon sajnálom a helyzetet, és most Apa nagyon nem is tud munkát keresni :(

Lyly: szerintem is Lidkére kéne hallgatnod baba ügyben

Melitta: millió csók a remek ötleteidért. Nagyon jók ezek a retró kocsik,meg is mutatom Apának

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Ne tűnj így el! Napi két bejelentkezés+vizsgálat utáni beszámoló már kötelező! :lol:
Mi volt nst-n?

Ezt találtam:
Vizet forralunk, langyosan egy nyolcdecis befőttesüvegbe tesszük, majd belekeverünk egy mokkáskanálnyi sót. Az oldatot egy (szintén gyógyszertárban beszerezhető) cseppentővel juttatjuk az orrüregbe. Aki pedig egyszer elsajátítja az orrjáratok átöblítésének technikáját is (egyik orrnyílás befogása, a víz tenyérből való felszippantása, majd a másik orrnyíláson való kiengedése), hatásos egészségvédő módszerként alkalmazhatja. Az orrüreg sós vízzel történő öblítése allergiásoknak házi módszerként pollenidőszakban különösen ajánlható, kitisztítja és nedvesen tartja az orrmelléküregeket, segíti a visszatérő gyulladások miatt sérült nyálkahártya regenerálódását. Beszerezhető hozzá műanyag vagy üveg célszerszám, ún. orrtusoló is. Az orrjáratok, melléküregek sóoldatos öblítését fül-orr-gégész orvosok is gyakran alkalmazzák. Az orrváladékkal egyrészt a kórokozók jelentős részét eltávolítják a gyulladt nyálkahártyáról, másrészt szabaddá teszik a légutakat az oxigéndús levegő számára. Nemcsak az orr, hanem a hurutos, váladékos, irritált szem csepegtetésére, öblítésére is alkalmazható az egy százalékos, fiziológiás sóoldat.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Egyszerre írtunk!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Gyöngyi, az orrmandulaműtét arra jó volt, hogy kap levegőt az orrán. :wink: Mindenképpen sokkal jobb, de a fülére nem sokat hatott. Ha csak azt nem, hogy nem perforál a füle, és a múltkor, az orrmelléküreggyulladásnál sem ment rá. Ki tudja ezt...?

A tubus nem is műtét, olyan szintű beavatkozás, mint egy fülfelszúrás. A Lászlóban fogják ezt is, egy picit elkábítják, és bevezetik neki. Pár óra múlva már jöhetünk is haza. Onnantól viszont minden fürdésnél, vizezésnél füldugó. :? Hát ez van.

Lidke, nem tudom, hogy bemennek-e, szerintem biztosan, de mivel így ki van vezetve, a garat felé pedig már az orrmandula sem zár, így szépen tudnak vándorolni, nem fognak bent maradni, elvileg erre lenne. Normális esetben, másnál ez simán működik. Nála nem. :(

Cory, hogy alakultok??
Vendég
 


Gyöngyi,
hallgatok is rá! :lol: Veled együtt izgulok a picikédért. Azért a két hét sok, nem?! :wink:

Eszti,
nekünk is a csövet ajánlották, olyan brutális volt az első középfülgyulladása. Most ez az átmosás egy fokkal nyugodtabbá tesz, de árgus szemekkel figyelem Bencét. Sajnos, én voltam ilyen, Apának soha semmi baja nem volt a fülével, nekem viszopnt 3 éves koromtól 6-ig tartott... Bencus az én fül-anatómiámat örökölhette.

Mamacka,
hát ez egy elég koszos lakás, amibe költöztetek. Sok-sok albérletemre emlékeztet, néhányat én vakartam ki a kakiból, még csak meg sem köszönték. Lent vagytok már végleg?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Évi77 Dórijának és Lyly Bencéjének ˙(ma, mivel idén nincs 29-e :wink: ) boldog 3. szülinapot!!!

Angi, a Lőrinc név nagyon tetszik nekem. Szuper választás. Én is alátámaszthatom, a Picikénk teljesen odavan a nagytesóért: ha nyúzza is vigyorog rá, annyira örül,h foglalkozik vele. :wink: :lol: :D

Minden kis betegnek gyors gyógyulást!

Velünk jelenleg minden ok, remélem, nem kiabálom el.

Puszi!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ja, és persze GYÖNGYI, mivel nem tudok minden nap jönni, drukk!!!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita,
nagyon szépen köszönöm, köszönjük!!!! Puszi nektek is!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Bencus, Dóri!

Nagyon boldog harmadik szülinapot kívánunk nektek!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Dóri, Bence,

boldog szülinapot Nektek! Puszi az anyuknak!
Kép
angi79
 
 


Bencének és Dórinak
Nagyon boldog szülinapot kívánunk ! :D :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Bencének és Dórinak mi is boldog szülinapot kívánunk!
Nem különben az anyukáiknak meg boldog szülés napot! :D

Eszti!
Hááát, bakker, nem irigylem Benyót. :( Ez a sok gyuszi. :( Tuti unja már! Remélem a tubus bejön!

Gyöngyi!
Én is azt hittem, hogy bent ragadtál.. :D:D MI volt az NST-n? Azt nem írtad. :) Csak, hogy elmúltak a görcsök...

Angi!
De jó, hogy jobban vagy! :) Lőrincnek lesz második neve?

Lyly!
Ezt a sok infót, amit leírtál én nem értem... :S lefordítanád nekem? :)
Melót nagyon sajnálom!!!

Lidke!
Háát, igen :D:D Okos gyerekeid vannak :D:D Erre nem tudok mást mondani.. :D:D Jó fej a kiscsajod! :)

Megyek, ha jól hallom felkelt Hanna is :D

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Köszönjük szépen!!!! :D

Eszter, melyik infóra gondolsz??? :shock:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Én meg most nézem, hogy a tegnap délutáni hsz-ket én tutira nem láttam tegnap este. (Lehet, mert már szemem nem volt :wink: )

Eszti, nagyon-nagyon sajnálom Benyót! Remélem, a tubus segíteni fog. ++++++++++

Lidke, tényleg nem semmik a gyerkőid! Édesek! :D

Most megint csak ennyi, mert fő az ebéd.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Eszti,
Benyónak gyors gyógyulást! Remélem hamarosan megkaphatja azt a tubust és végre kicsit megnyugodhattok!!!
Lyly,
ha tudsz, hozz képeket!
angi79
 
 


Bencének és Dórinak nagyon boldog szülinapot kívánok :)

Vokeszti: nst-n max 40-ig tért ki a görbe, de ez említére se méltó, azért nem is írtam :wink: Megnézte a méhszájat az volt 2110. Szóval alakulgat (legalábbis ezt az infót kaptam)

Angi: akkor megnyugodtam, hogy nem vettünk rosszat, köszi még egyszer.


megyek teregetni :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Kivettem a képeket, mert beszólnak. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lyly 2009.03.02 09:52-kor.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Bence, Dóri, boldog szülinapot!

Lyly, nagyon aranyos Bence. :)

Rossz hír, reggel kifakadt Benyó füle. :? Szegénykém legalább megkönnyebbült, amikor kijön a trutyi, látványosan sokkal jobban lesz. Pedig már azt hittem, megússzuk, mert este sem volt lázas.
Na mindegy, csak előre van, úgyhogy jöjjön a tubus, hátha segít.
(azt csak félve merem leírni, hogy mi van, ha az sem segít, benne van a pakliban, akkor viszont nagy fülműtét.........de ezt most el is hessegetem, mert HASZNÁLNIA kell a tubusnak!!!!! punktum.)

Lidke, mi itt a házban bérlünk egyet, majdnem olyan, mintha lenne még egy szobánk. 8 nm!!! :) És a lakásunk most tök tágas lett, főleg Benyó szobája, de a nappali is. Imádom! :)
Vendég
 


Esztipeszti,
semmilyen munka nincs egyelőre, bár több helyn is bent van a pályázatom. Igazán akkor rénék rá, ha bencus végre mehetne bölcsibe, mert akkor egy fél napom lenne csak a keresgélésre, cv-elküldözgetésre.
Köszi, a párom jól van, végre a szakmájában dolgozik egy nagyvállalatnál, a fizetése pedig a 20 évvel ezelőtti. De legalább van munkája, igaz, eltartani minket nem tud, a fizuja szegénynek éppen fedezi a törlesztőnket + a rezsit, és Bencus bölcsijét....és még nem ettünk, tankoltunk, vásároltunk semmit.

Gyöngyi,
már nincs sok hátra. nem izgulsz?

VokEszti,
ment a privi. :wink:

Babetta,
ti is mindjárt ünnepeltek! Mit kap Levi?
Bencusnak távirányítós autót vettünk, egyszerűen megbolondul az autókért, a villogó, nyomogathatós, szétszedhető játékokért. Van pedig festékünk, gyurmánk, babakocsink, macik, kutyusok, kirakó, építő (többféle), állatfarm, de nem, neki ezek kellenek. Hát azt kapott. Már messziről mondja, milyen autó jön felénk, a parkolóból nem lehet kihúzni, az Utazás kiállításon beült egy piros Cadillecbe, és nem akart onnan sem kijönni. A pasi mondta, hogy beülhet, imádja a gyerekeket, de erre nem számított: Bence őrülten tekergette a kormányt, dudált, hangosan "motorozott", és a végén szerelni akart, mert "anya, nem jó a kisautó...". :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Esztipeszti,
ennek a tubusnak HASZNÁLNIA KELL!!! Szrítok nektek!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hűű, Lyly, ez nem hangzik valami jól. :( Sajnálom. És ahogy nézem, ez az év sajnos erről fog szólni, ha egyáltalán kikeveredünk normálisan ebből.
Párom az építőiparban dolgozik, ott is fenekestül felfordult minden. :? Minden áll, a céget teljesen átalakítják, elbocsátanak egy csomó embert, ááá.
Én egyelőre nem vagyok optimista, és tudom, hogy nem csak erről van szó, de félek belevágni a tesóprojektbe. Mi van, ha Petinek megszűnik a munkája? Én se keresnék (babával itthon), ő se. Persze van tartalék, meg Peti mindig kitalálna valamit, de akkor is. Én teljesen elkeseredtem, ahogy halad most a világ........ :?

Öröm az ürömben, hogy ahol dolgozom, ott most elég jó a helyzet, nálunk munkaerőfelvétel van, és az én helyem is stabil, sőt. :wink:


Nálunk most a trailer a legtutibb. :wink:
Vendég
 


Hát elég sz@r helyzetben vagyunk. Több helyen arról írnak a neten, hogy május-júniusra jön az EU-kormánybiztos, mert összeomlik a magyar gazdaság.
Ezt a nehéz helyzetet már évek óta látni kellett volna, miért az utolsó pillanatban kapcsolnak, és nyúzzák meg a kereső-réteget?!

Mi babázunk: 38 éves leszek, a helyzet szerintem 1-2 év alatt nem fog rendeződni, a végét nem látni, az idő meg halad. Ez lehet, felelőtlenség, de szeretnénk két gyerkőcöt, nekünk így kerek a világ.

Jó, hogy nálatok ilyen a helyzet, szerintem kevesen mondhatják ezt el.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Eszter: bár csak ez az év lenne ilyen szar, de félek tőle, hogy nem így lesz :( Nekünk is van valamennyi tartalékunk, de nem tudom mi a jó, ha kiveszem és ráülök itthon, vagy hagyom a bankba és reménykedek, hogy nem lesz államcsőd :?

na megyek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi! Miattad néztem be... :)

Lyly! Én tesztelem, amikor könyízű, akkor OK.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta,
köszi! Kóstolgatom... :mrgreen:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


csak jelentkezem :)

Lyly: nem tudom miért, de tök nyugiban vagyok 8) . A második gyereknél lehet, hogy ez a normális?
Sajnálom, hogy nálatok sem túl rózsás a helyzet, remélem megoldódnak az anyagi gondjaitok. A második babát meg vállaljátok csak be :) Én sem bánom egy percig sem :)

melitta: sok puszi :) , írom ám az sms-t, ha menni kell :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!! :wink:

Esztipeszti: szegénykéim! Gondolok Rátok hogy használjon a tubus!!!!!Ritka akinek ilyen munkahelye van mint Neked a mai világban!

Mamacka: kitartást!!!! És sok erőt Nektek!!! Nem semmi hogy bele mertetek vágni!

Lyly: nem értem miért vetted ki a képeket? kik szólnak be? Nagyon helyes a nagyfiad!!!
Vendég
 


Gyöngyi,
boldog szülinapot!
Milyen jó, hogy nálatok minden csaj márciusban ünnepel! :) :D
Lyly,
hol vannak a képek? Tegnap még láttam és nagyon helyes a nagyfiad.
Eszti,
akkor nagyon drukkolok, hogy ezzel a tubussal javuljon a helyezet! A tároló az nagyon kell, ezt én is látom.

Ma megvolt a cukorvizsgálat. Meglátogattam Olgoék. Emma nagyon teper már mászva, olyan cuki. :) Aludni viszont nem sokat alszanak szegények.
angi79
 
 


köszi csajok, nagyon figyelmesek vagytok :)

Hát igen, mi márciusban letudjuk az szülinapok nagyrészét :)

Angi: na akkor a legrosszabb vérvételen túl vagy (legalábbis én a terheléses cukrot utálom a legjobban). Olgóékra kiváncsi lennék, de gondolom nem sok ideje van netezni.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Köszönöm, lányok,
vannak itt ám névtelen nagy bukók, akik közlik, hogy minek mutogatja az ember a az egyik "kölykét", amikor a másikat elveszítette... Nem akarom, hogy letöltsék, vagy felhasználják a képét, ezért vettem le, ne haragudjatok.

Gyöngyi,
a legszebb szülinapi ajándékot úgyis nemsokáraa karodban tartod, de azért kívánunk mi is minden jót neked, nektek!!! :lol:

Angi,
akkor majd megyünk háztűznézőbe, úgyis annyi gyönyörű kiccsaj van itt!!!! :lol: De készíccsétek ám a hozományt!!!! :mrgreen:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly, ez döbenetes. Én ezért nem szeretek képeket felrakni.

SZÜLINAPOS KISMANÓKNAK NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLETÉSNAPOT!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta
Reggel hívj ha felkeltél :wink: ,

most csak ennyi ,írány az ágy :)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gyöngyi
Boldog szülinapot! :!: :)
Jó sok halacska úszkál nálatok. :lol:

Eszti
Szegény Bence, remélem sikerül a tubus, és nem szenved tovább. :(
Lehet gratulálni az előléptetésedhez? :?: :lol:
Én egyet értek veled. :wink:

Boscó
Jól vagytok már? Motor?

Lyly
Nagyon cuki Bence, és milyen szép szemei vannak. :)
Hogy lehet leszedni a képeket? :?: :?: :?: :?: :?:

Levi tőlünk egy golyópályát kap. Szerintem, nagyon fog neki örülni. :D
Nem akartunk sokat, de megint egy rakás játékot kap. A nővérem a ludas, szerintem vagy 10 dolgot hoz neki.
Mama1: Memória játék
Mama 2: Gumicsizma, egy kosárnyi játék gyümölcs, hogy boltost játszhasson.
Nővérem: Thomas hátizsák, orvosi táska, zokni, tányér készlet, mesék, csoki, eddig ennyiről tudok. Tegnap egésznap hívogatott, hogy ezt se bírta ott hagyni, meg azt se. Még jó, hogy mondtam neki, hogy EGY DOLGOT. :D

Litke
Hogy van Keve?
Na, nem csodálom, hogy nem akarod azt a nagyautót. :lol:

Anita
Örülök, hogy jól vagytok már. :)
Boti mikor fog menni bölcsibe?

Mamcka
Ez nagyon durva , hogy még ti is rakjátok rendbe a lakást. Na ,hát én így pláne nem mentem volna.

Meleg lesz ma, mert már most szétmegy az agyam.



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Dóri, Bence, boldog szülinapot!!! :D
Gyöngyi, neked is boldog szülinapot!!! :D :D
Cory, boldog névnapot!!! :D :D


Mi megvagyunk, péntekeste előjött rajtam egy nyavaja, lázas is voltam, fájt mindenem (influenza gyanús nagyon), de mára talán jól vagyok (remélem)

Benyókát nagyon sajnálom, remélem a tubus mostmár helyrehozza szegénykét :)

Tegnap meg nem is tudtam belépni, mert Olivér fejreállította a képernyőt azzal kínlódtam, de segítséggel sikerült..... :roll:

na, pusz
vas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: